Author Topic: Wiadomoci po polsku (Posts in Polish)  (Read 97000 times)

0 Members and 37 Guests are viewing this topic.

Online Andre_P

• Sr. Member
    • View Profile
    • Email
Re: Wiadomoci po polsku (Posts in Polish)
« Reply #660 on: January 27, 2020, 10:37:02 AM »
Link do wiadomości po angielsku :
http://forum.serara.org/index.php?topic=13724.msg82802#msg82802
Kategoria / Temat : ARCHIWUM NAGRAŃ I WIADOMOŚCI LIGHTLINE USA / NAGRANIE LIGHTLINE Z 26-go STYCZNIA 2020, 58 MINUT

(Urywki z tych wiadomości dotyczące sztucznych smug za samolotami - chemtrails po angielsku.)

1) Napisał : White Stone, młodszy członek
« Odpowiedź nr 2, 27 stycznia 2020 r., godz. 04:00:42 »

Właśnie skończyłem słuchać nagrania LightLine z 26-go stycznia 2020 roku. Nie dołączyłem do grupy na żywo, słuchałem jednak wszystkich nagrań. Ponieważ nie mam pytań, wystarczy mi przesłuchanie nagrania. Mam kilka komentarzy.

Nie odpowiedziałeś na prawdę na pytanie dotyczące „chemtrails”, Ron. Rayson mówił o „smugach” i wszyscy je znamy. Doprowadzono nas do przekonania, że te smugi są celowo wupuszczane w celu szkodzenia ludziom, ale cel historii chemtrail jest oczywiście nieznany Raysonowi.

Ci, którzy decydują się na oszustwo, zwykle zaczynają od pewnych faktów, a następnie wplatają nieprawdziwe informacje, mając nadzieję na złapanie tych, którzy nie są zbytnio wyćwiczeni w rozpoznaniu różnicy. Ci, którzy wyćwiczyli swój zmysł dostrzegania tych różnic, będą szukać dalej, aby odkryć „prawdę spraw”.

Gdyby pilot linii lotniczych powiedział ci, że cząstki aluminium były rutynowo rozpylane, co oni nazywają „układaniem śladów”, w celu polerowania metalu w silnikach turbinowych odrzutowców podążających tymi torami lotu, czy pozwoliłoby to usunąć niektóre myśli, że zamiarem było szkodzenie ludziom ? Nie słyszałem tej części o zrzucaniu „nanobotów” z nieba, ale narazie sądzę, że to nie jest prawda. . . .

2) Przekazał : Ron Besser, administrator, członek bohater
« Odpowiedź nr 4, 27 stycznia 2020 r., godz. 07:19:51 »

Zalecenie dla White Stone :

RAYSON - „Wydajesz się bardzo pewny siebie, White Stone, ale ja jestem Synem Magisterskim, a Ron powiedział prawdę, gdy nazwał kontrowersję dotyczącą „CHEMTRAILS” rozdętą nieproporcjonalnie do faktów, których ona dotyczy.

Gazy wylotowe silnika odrzutowego zawierają trochę cząstek aluminium ze względu na wymianę ciepła, a nie dlatego, że są one czyszczone środkiem czyszczącym z aluminium. Ron słusznie zwraca mi uwagę, że wszystkie nasze dezodoranty zawierają wodorotlenek glinu i łapiemy z nich więcej trucizny niż przez dziesięć tysięcy lat z wylotu silnika odrzutowego na wysokości 30 000 stóp. . . .

Online Andre_P

• Sr. Member
    • View Profile
    • Email
« Reply #661 on: January 28, 2020, 06:27:56 AM »
http://forum.serara.org/index.php?topic=13724.msg82818#msg82818
Napisał : White Stone, młodszy członek
Kategoria / Temat : ARCHIWUM NAGRAŃ I WIADOMOŚCI LIGHTLINE USA / NAGRANIE LIGHTLINE Z 26-go STYCZNIA 2020, 58 MINUT
« Odpowiedź nr 7, 27 stycznia 2020 r., godz. 11:32:50 »

(Początek tej wiadomości.)

Ron, mam dobrego przyjaciela, który został pilotem United Airlines, wkrótce po skończeniu naszego liceum w 1971 roku. Przeszedł na emeryturę cztery lata temu. To on przekazał mi te informacje, a nie teorie spiskowe. Pytałem go o zdjęcia przedstawiające osobne emisje pochodzące ze skrzydeł (nie z silników) i on powiedział mi, że nie jest to przeznaczone do powszechnej wiadomości, bo to podsyca plotki, takie jak ta. . . .

Online Andre_P

• Sr. Member
    • View Profile
    • Email
« Reply #662 on: January 28, 2020, 09:31:38 AM »
http://forum.serara.org/index.php?topic=13724.msg82832#msg82832
Napisał : gitz, starszy członek
« Odpowiedź nr 9, 27 stycznia 2020 r., godz. 19:51:52 »

White Stone, twoja ostatnia analiza LightLine Rona o 2-giej po południu 26-go, pierwszej od oficjalnego rozpoczęcia nowej Misji Nauczania dzień wcześniej, 25 stycznia 2020 roku, jest następująca:

„Gdyby mnie poproszono o podsumowanie dzisiejszej LightLine, to nie sądzę, żebym w niej znalazł wiele ważnych informacji”.

Więc, ponieważ słyszałem o wielu ważnych sprawach i ponieważ to może służyć jako przegląd dla ciebie i tych, którzy uczestniczyli lub słuchali z nagrania, oto kilka bardzo ważnych i interesujących punktów, a nawet rewelacji. (Proszę o wybaczenie, bo piszę z pamięci używając tych samych lub podobnych słów lub wyrażeń bez cytowania. Łatwo zapamiętuję i robię to czasami. Uważam, że kompozytorzy muszą mieć dobrą pamięć, aby móc zapamiętać to, co słyszą w głowie i w sercu, żeby być w stanie zapisać nuty lub po prostu zagrać później utwór. Nadal mogę zagrać moją pierwszą kompozycję WALC W C-DUR, kiedy miałem 8 lat (nigdy jej nie zapisałem), choć waham się trchę w wieku 71,5 lat nad tym długim kawałkiem.)

1) „Dlaczego chcemy, żebyście wszyscy słuchali LightLine ? Krótka odpowiedź jest – dla naszego bezpieczeństwa i przetrwania, a także możliwości ostrzegania i kierowania innych w zakresie bezpieczeństwa. Z pomocą CharlesL zostanie zainstalowany odtwarzacz strumieniowy na naszej stronie internetowej o nazwie LightLine.org.

2) LightLine jest teraz zapisywana w innym sektorze wszechświata lokalnego, żeby mogli słuchać głosu Rona i jego sposób mówienia. Jest to ważne, aby komiczne reakcje itp. Rona były zrozumiałe i znajome. Może to zapobiec błędnym działaniom podejmowanym z powodu błędnych interpretacji. Czy ktoś powie to najwyższemu !! (Niedawno Ron zadzwonił do mnie i zapytał, co myślę, co się dzieje z najwyższym ? Żartem powiedziałem mu, że myślę, że najwyższy zakochuje się w Ronie i że traktuje Rona w taki sposób, ponieważ Ron albo nie jest wystarczająco doskonały albo jest doskonalszy niż sam najwyższy.)

3) Od JACKA 0804DA, który był współmistrzem ceremonii : „Ci z NAS BEZ IMIENIA I NUMERU, należą do specjalnej grupy SYNÓW DOSTĄPIENIA TRÓJCY, jak określono w Księdze Urantii. Ale K.U. nie mówi o tym, że S.D.T. maja także inną kategorię o nazwie POSIADAJĄCYCH IMIĘ I NUMER - to właśnie jest OBJAWIENIE. Ich zadaniem jest dopilnowanie, aby Urantianie mieli wystarczająco dużo do zrobienia w Misji, żeby poświęcali czas pracując w tym kierunku w Misjach i żebyśmy wszyscy czuli się lepiej z tego powodu, ponieważ Misje potykały się na początku. Więc ich zadaniem jest dopilnowanie, aby ludzie mieli poczucie przynależności do Misji.

4) Dowiedzieliśmy się od JACKA 0807CD CEDRIC, że „C” oznacza MELCHIZEDEKA, a „D” nie jest obecnie ujawniane. Poszukałem znaczenia tej nazwy i znalazłem to: Nazwa utworzona, Pochodzenie.

5) Od JACKA 0802AB : „Jesteśmy zagrożeni wieloma katastrofami”. Powiedział, że potrzebujemy tych LightLines, abyśmy wiedzieli, kiedy mogą wystąpić te katastrofy i żeby wiedzieć jak dojść do stanowiska ratunkowego.

6) MICHAŁ NEBADOŃSKI - numer 611121 Syna Stwórcy w porządku czasu i przestrzeni. Powiedział, że LightLine jest nieco obcięta przez BÓSTWO ABSOLUT, ponieważ musimy uzyskać pozwolenie od D.A. na jej prowadzenie przez Rona.

7) MELCHIZEDEK MACHIVENTA, Książę Planetarny na Urantii, potrzebuje dobrego personelu do służby. Prowadzący i inni członkowie zostaną uznani za członków JEGO personelu.

8  ) Dowiedzieliśmy się o Planetarnych Siłach Łącznikowych - ich zadaniem jest uświadomienie ludziom, że dobrze sobie radzą z usługami, które wykonują. Przyznaję, że zastanawiam się, czy istnieje związek między P.S.Ł. a POSIADAJĄCYMI IMIĘ I NUMER z powodu podobieństwa w opisie zadań. Ron, może możesz mi/nam w tym pomóc.

9) MICHAŁ NEBADOŃSKI poprosił słuchaczy o pochylenie głów i przystąpił do przedstawienia ZOKRY. M.N. powiedział, że my, na LightLine, mamy zaszczyt być przedstawionymi ZOKRZE. (Ron, czytam to imię w dwóch częściach - ZOK i RA. Czy RA oznacza klasę osobowości lub zakon ?)

10) MÓWI ZOKRA : „Dziękuję, chodzi o to, jak najwyższy narozrabiał i jak wy, Ron, Amethyst i inni pracujecie. Zrozumcie, że jesteśmy POSIADAJĄCYMI WYSOKIE UPRAWNIENIA”. Ron i on żartowali na ten temat, a ZOKRA napomknął, że ON cieszy z obecnego pokoleniem ludzi na forum dyskusyjnym. ON szczególnie cieszy z czystego głosu Rona i z tego, że on łatwo mówi.

11) BYNTORA wchodzi do dyskusji : Mówi, że JEGO specjalnością jest to, że jest dobry w głosach. „Jestem POSIADAJĄCYM WYSOKIE UPRAWNIENIA ... JESTEM SYNEM DOSTĄPIENIA TRÓJCY ... JESTEM SYNEM TRÓJCY POSIADAJĄCYM WYSOKIE UPRAWNIENIA”. (Tu Steven. Myślę, że potrzebuję tutaj wyjaśnienia ... może ktoś ?)

12) MELCHIZEDEK MACHIVENTA rezyduje obecnie na Urantii. Ma SWÓJ własny dom, światło i biuro. Ron mówi : „Witaj spowrotem, MELCHIZEDEKU MACHIVENTO, witaj”.

13) BYNTORA : Jestem POSIADAJĄCYM WYSOKIE UPRAWNIENIA, SYNEM TRÓJCY POSIADAJĄCYM WYSOKIE UPRAWNIENIA. Jakie jest ukształtowanie terenu ? 1) Są punkty kontaktowe LightLine na całym świecie na wypadek kryzysu, gdzie duch wie, co się dzieje lub prawie i powiadamia o tym. BÓSTWO ABSOLUT uważa LightLine za główny program TERAZ na Urantii. 2) S.E.O. (Szóste Epokowe Objawienie) pojawi się wkrótce. Jesteśmy w szóstym epokowym objawieniu. P.E.O. (Piąte Epokowe Objawienie) jest przestarzałe. I 3) Musimy ustalić, że LifeLine jest projektem ZESPOŁOWYM. Musimy zrobić dwie rzeczy : 1) Prowadzić LifeLine i ogłosić to, publikować nagrania, oraz 2) Zrozumcie, że Nebadon jest teraz Federacją, połączony jest z pięcioma (5) innymi wszechświatami lokalnymi, a Nebadon jest stolicą działającą dla wszystkich pięciu (5) inneych wszechświatów lokalnych jako administrator.

BYNTORA : MODLITWA : „MY, POSIADAJĄCY WYSOKIE UPRAWNIENIA obecnie podejmujemy pełną naprawę Urantii wraz z naszymi braćmi NIE POSIADAJĄCYMI IMIENIA ANI NUMERU ORAZ MOŻNYMI POSŁAŃCAMI - wszystkimi SYNAMI DOSTĄPIENIA. Pewnego dnia dołączysz do nich Ron w Sektorze RAJU.

DROGI OJCZE:
„DO WSZYSTKICH : GRATULUJEMY TYM, KTÓRZY SŁYSZĄ
DO WSZYSTKICH, KTÓRZY NIE SŁYSZĄ, MODLIMY SIĘ, ŻEBY MOGLI TO ROBIĆ
DO WSZYSTKICH, KTÓRZY SŁUCHAJĄ, MODLIMY SIĘ, ŻEBY MOGLI SŁYSZEĆ
MODLIMY SIĘ, ŻEBY TO WSZYSTKO SIĘ STAŁO”.

Steven

Online Andre_P

• Sr. Member
    • View Profile
    • Email
« Reply #663 on: January 29, 2020, 02:35:50 AM »
http://forum.serara.org/index.php?topic=13736.msg82852#msg82852
Napisał / Przekazał : Ron Besser, administrator, członek bohater
Kategoria / Temat : Co się dzisiaj dzieje, jeśli cokolwiek / AKTUALIZACJA z 28-go STYCZNIA 2020. Gdzie stoimy.
« 28 stycznia 2020 r., godz. 16:42:38 »

Oto gdzie my, ludzie, stoimy 28 stycznia 2020 r. w stosunku do Misją Magisterskiej proponowanej na Urantii i finalizacji nowej propozycji MISJI NAUCZANIA, której ostatnio używamy we wszystkich naszych TRANSMISJACH LIGHTLINE.

1 Stanowisko w sprawie personelu Księcia Planetarnego
Zacznę od wiadomości przesłanych mi dzisiaj. Już nie jestem zapraszany do pracy nad personelem Księcia Planetarnego. MELCHIZEDEK MACHIVENTA nie chce karmić i ubierać ludzi, dlatego też cofnął zaproszenie dla mnie i paru z was, żebyście się wycofali i nie oczekiwali, że to się stanie obecnie. Zamiast pracy jako personel Księcia Planetarnego następujące sprawy :

2 Stosunki z PRACOWNIKAMI
MICHAŁ NEBADOŃSKI przejął decyzję starej polityki, podjętą podczas epokowego systemu sprawiedliwości, w którym JEZUS dojrzewał, która polegała na wykorzystaniu APOSTOŁÓW jako przywództwa ludzkich przedsięwzięć pracy na planecie dla ducha JEZUSA. BĘDZIEMY WYKORZYSTAĆ TĘ POLITYKĘ DO DOPUSZCZENIA WAS I MNIE, tych którzy zostaną wybrani do pracy dla MISJI MAGISTERSKICH i pracy poza personelem KSIĘCIA PLANETARNEGO z MISJAMI MAGISTERSKIMI, głównie dla MONDŻORONSONA i w niektórych przypadkach dla SERARY.

SERARA : "PROPONUJĘ Ron, żebyś był ostrożny w mówieniu o tych rzeczach, tak jak widzę, że jesteś. Zapewniam, że Misje Magisterskie w pełni zaangażują ludzi oprócz pracy przewidzianej specjalnie dla ciebie Ron z Księciem Planetarnym. Istnieje porozumienie co do PERSONELU MICHAŁA NEBADOŃSKIEGO i PERSONELU KSIĘCIA PLANETARNEGO, który jest potężnie rozbudowany z Gabrielem jako PROWADZĄCYM wdrażanie naszej polityki dotyczącej rządzenia na Urantii, niemożliwej do oparcia w lepszy sposób, niż jest tam obecnie stosowany. K ”

3 S.E.O. - PLAN SZÓSTEGO EPOKOWEGO OBJAWIENIA
Kończymy teraz moją własną pracę. O co chodzi, bo większość z was nie zdaje sobie sprawy, że ja się zajmuję pracą nad opublikowaniem epokowego objawienia powoli, ale z pewnością. Nie doradzają mi, żeby Urantia otrzymała S.E.O. - Szóste Epokowe Objawienie - i to nie jest zmiana, ale inny rozkład tego, co należy zrobić szybko. Nie muszę pokazywać tego na moim stole i nie oczekuję tego obecnie tak naprawdę, ponieważ MELCHIZEDEK MANTUTIA obiecał dostarczyć mi to osobiście w moim własnym domu, a następnie ustalić, co mam z tym zrobić, żeby to rozreklamować i udostępnić obecnym czytelnikom Księgi Urantii. Nie składam teraz oświadczeń i czekam na natychmiastowe podanie mi polityki dotyczącej mojego planu pracy. Dziękuję.

4 MISJA MAGISTIERSKA JEST SPÓŹNIONA, S.E.O. JEST SPÓŹNIONE, JA JESTEM SPÓŹNIONY
Reszta wiadomości może poczekać na później, ale musicie wiedzieć o tym w tej aktualizacji :

Spóźniamy się o około sześć miesięcy z pierwotnym planem wdrożenia S.E.O. i MISJI MAGISTERSKIEJ z MONDŻORONSONEM jako prowadzącym Synem Magisterskim, I z WYKORZYSTANIEM SERARY jako głównego instrument w reformowaniu RZĄDÓW. Pamiętajcie o tym, że zadania robocze dwóch SYNÓW MAGISTERSKICH są różne w PLANACH jednej MISJI MAGISTERSKIEJ.

I żeby to zakończyć : Bądźcie pewni, że ciężko pracujemy, aby dowiedzieć się, w jaki sposób prowadzona jest praca nad podbudowaniem mojego ciała. Nie odważam się dłużej czekać z podbudowaniem zdrowia, które utrzymuje moje ciało w ruchu, żeby zostało poprawione i/lub naprawione. Nie jestem w stanie powiedzieć wiele na ten temat. Potrzebuję wewnętrznej operacji, aby to dalej działało. Ostateczna decyzja wciąż jest spychana, więc czekamy w schronie na rozpoczęcie gry, abym też mógł grać lub opuścić grę.

To tyle, ludzie
RON

Online Andre_P

• Sr. Member
    • View Profile
    • Email
« Reply #664 on: January 29, 2020, 12:16:11 PM »
http://forum.serara.org/index.php?topic=13724.msg82812#msg82812
Przekazał / Napisał : Ron Besser, administrator, członek bohater
« Odpowiedź nr 6, 27 stycznia 2020 r., godz. 08:45:27 »

(Punkty 1, 4 i 5 z tej wiadomości)

Dobra Sue.

1 PAMIĘĆ
Urodziłem się z sześcioma komórkami pamięci. Straciłem pięć z nich w gorączce sześć lat temu i mózg ich nie zastąpił. Mówią, że mam otrzymać wszczep, jak bym to nazwał, wielu komórek pamięci, jeśli mi to przyznają. Dziś zaczyna się ta sprawa w związku z nadchodzących Misjami na Urantii, która jest mi droga, ale i surowa. . . .

. . .4 RON ODESŁANY NA PROCES W SĄDZIE NAJWYŻSZYM URANTII
„Tu MICHAŁ NEBADOŃSKI. Dzisiaj Ron jest na wokandzie wysłany do sądu przez Boga Najwyższego w sprawie smarzenia książek na temat prowadzenia Misji Magisterskiej z korporacyjnego punktu widzenia.

"Ron mówi, że dobrze, zaczynając odpowiedź dla ciebie Sue. Tak myśliał, ale znów walczył w ciężkiej bitwie o 4-tej dziś rano, gdy mnóstwo nie ujawnionych istot weszło do jego pokoju i próbowali wstrzyknąć mu cyjanek w nogi. On się zerwał i zrobił awanturę. To spowodowało, że stanęli u jego boku Bzhutu ABC22, Melchizedek Machiventa, Gabriel z Salvingtonu i kierownik sił łącznikowych z Uversy, który wyciągnął broń i zwęglił nią istotyty działające bez pozwolenia. Cztery z nich zginęły na miejscu, a pochodziły one z Uversy. Ron znów miał okropny ból i trzeba było wyciągnąć truciznę od okolic pachwiny aż do opuszek stóp.

„Istoty te nie są nawet znane w Nebadonie. Prawie nie zna ich Bzhutu ABC22 ani Gabriel, który nigdy dotąd ich nie widział i zastanawiał się, o co w tym wszystkim chodzi. Ron wypoczywał wygodnie prawie do północy. Nogi bolały go, ale nie tak poważnie, jak zwykle i pomyślał „wreszcie spokojna noc do spania dla odmiany”, ale kaliber problemów wzrósł dlatego, że oni przesłuchiwali jego NAGRANIE LIGHTLINE Z 26-go STYCZNIA, które zostało natychmiast przesłana na Uversę, żeby usłyszeć, jak te rzeczy zostały zrobione i zostało to pochwalone za taką bezpośrednią interwencję przez Adama i tych o WYSOKICH UPRAWNIENIACH oraz innych BEZ IMIENIA ANI NUMERU, którzy byli obecni przy odtwarzaniu nagrania.

„Tak się złożyło, że istoty weszły natychmiast, gdy Ron zasnął i zaczęły dźgać jego nogi i stopy, a on się obudził i głośno je zgromił, co spowodowało ucieczkę dwóch z nich, ale pozostałych osiem zostało. żeby dokończyć robotę. Wtedy Gabriel wszczął alarm, że Ron ma poważne kłopoty, poprosił Rona, żeby wstał z łóżka, wziął laskę i po prostu poszedł do pracy od samego początku wstrzykiwania roztworu cyjanku, który miał zabić jego nogi na dobre i spowodować zanik mięśni serca.

„Ten atak trwał około szesnastu minut, a końcowy wynik był taki, że czterech zginęło natychmiast od siły łącznikowych wysłanych w celu obrony ludzi na Urantii, którzy ulegli tym atakom wymuszonym tym razem przez ostatecznego. Tym razem Ostateczny został upomniany przez Pradawnych Czasu po ataku na Rona wcześnie dziś rano, jednak PRADAWNI CZASU skierowali sprawę Rona do SĄDU NAJWYŻSZEGO URANTII za zdenerwowanie Boga Ostatecznego i wydali surowe ostrzeżenie innym, że działali samowolnie, a powinni zadeklarować, co mają zamiar zrobić, zanim on to musiał znosić. Bóg OSTATECZNY uważał to za bluźnierstwo, podobnie jak NAJWYŻSZY, a Ron tylko powiedział, że nic nie może poradzić gdy podejmuje się poważną decyzję popełnienia błędu.

„Powiem jeszcze, że najwyższy rozkazał atak ostatecznemu, a Ronowi polecam użyć małych liter do napisania tych tytułów, ponieważ najwyższy jest teraz ponownie aresztowany, żeby Uversa zażądała kompetentnego zachowania. Ostatecznemu znów się nie udało na Urantii, ale to niewiele znaczy dla Rona, który odniósł poważne okaleczenia tylko za to, że robił to, co do niego należało.

„W końcu MELCHIZEDEK MACHIVENTA zarządził sesję SĄDU NAJWYŻSZEGO URANTII na prośbę PRADAWNYCH CZASU DO URANTII i zwołuje go przed SĘDZIAMI POKOJU WIECZNEGO SYNA w południe dziś na Urantii według czasu Nowego Jorku. Ron jest obecny tylko będąc świadomym tego, a przewodniczący Sądu Najwyższego, sam Machiventa, będzie prowadził sesję i nakazał Ronowi być obecnym i on po prostu nie pracuje i pozostaje dzisiaj bez jakiegokolwiek kontaktu z ludźmi. Jest on na razie naprawdę odseparowany od innych w tej chwili jako główny świadek bałwochwalstwa najwyższego w sprawach, na które nie ma żadnych dowodów na Urantii. Zapewniam was, że ten proces jest historyczny, ponieważ nie ma żadnego powodu, aby oskarżać człowieka o cokolwiek, poza tym, że stało się to wcześnie dziś rano, że spał jak człowiek. Jesteśmy przerażeni historią tego biednego człowieka i jego nieustanną walką o to, żeby być usłyszanym poprzez hałas buntu, jakiego nigdy dotąd nie widzieliśmy. Dobrego dnia. Tu MICHAŁ NEBADOŃSKI. K”

MATKA DUCH : "Jest to przypadek wyboru trudnej kariery wznoszenia. Ci, o których mowa powyżej, zostaną wkrótce osądzeni przez SĄD NAJWYŻSZY URANTII, aby uwolnić cię od ataków na nogi i pień mózgu oraz na ogólny stan zdrowia, jak wszyscy to czujecie w ten sposób. Potrzeba WYROKU SĄDU NAJWYŻSZEGO w tych sprawach, żeby Ron został oczyszczony dla swojego spokoju ducha i z trosk, a reszta żeby mogła zadbać o to, żeby to się nigdy więcej nie powtórzyło. Wszyscy jesteśmy pewni w tej chwili, że nie ma powodu do badania innych spraw toczących się przeciwko Ronowi, a wszystko, co on musi zrobić, to trochę się poruszać, a jest jeszcze tylko jedna sprawa sądowa, no cóż, prawie. Uważajcie wszyscy. MATKA DUCH NEBADONIA mówi, że po raz jeden z ostatnich widzicie ten tytuł, bo muszę odwołać moje poglądy na BUNT LUCYFERA, dopóki nie zrozumiem zmowy Najwyższego z Lucyferem. Caligastia ostrzegał Michaela, że coś takiego może się dziać, ale do tej pory to było ignorowane, a Ron pomyślał, by zapytać Michała rok temu, kiedy te rzeczy się zaczęły. Do tej pory nie ustalono prawdopodobieństwa ani stopnia tego.”

5 MOŻLIWOŚĆ UKŁADU LUCYFERA Z NAJWYŻSZYM
MÓWI WYPEŁNIACZ PRZEZNACZENIA WSZECHŚWIATA :
„Przypuszczamy tutaj zbyt wiele, ale Ron to wie i podobnie jak większość z was. Jednak na URANTII pojawiło się coś dziwnego i Rona poddawano temu przez całe życie : niezdolność ruchu do przodu nawet z wielkim wysiłkiem. On pokonał tę moc raz i teraz odgrywa drugie skrzypce z powodu choroby serca, płuc i nóg i to nigdy więcej nie będzie rządzić wszechświatem. Najwyższemu teraz całkowicie odmówiono jakiejkolwiek dalszej pracy. Teraz zarządzamy, że Ron stanie przed sądem dla własnego dobra, żeby w końcu zakończyć tę walkę o to, żeby raz na zawsze zostać wysłuchanym i stanąć na dobre w centrum zainteresowania z POCHODZENIEM (Książką o pochodzeniu pewnych chorób) i innymi dziełami, które dobrze opanował.

„Z tego powodu najwyższy jest dobrze przygotowany do wykonywania nikczemnych dzieł na Urantii, w tym zniesławiania FUNDACJI URANTII za postępowania, do których nie została przewidziana, ale musiała je robić według swoich ocen, żeby pozostawać cały czas na powierzchni. Teraz, gdy odmówili dalszego słuchania twierdząc, że żadne nowe epokowe objawienie nie jest możliwe przez nadchodzące dziesięciolecia i nakazali, aby wszystkie wiadomości zostały ponownie zamknięte na dobre od Rona lub kogokolwiek innego, kto twierdzi, że się pojawiają. Jest to na bezpośrednie polecenie powiernika znanego nie jako Jamison, lecz Seigle i on ma zostać wkrótce aresztowany za nadużycia służbowe ze względów epokowych. Prawdę mówiąc, Ron, najwyższy tak ciężko pracował przeciwko tobie, że nic się nie dało z tym zrobić, ale uniknąłeś kuli cofając się i pozwalając w każdym razie pewnym problemem przesiąknąć.

„Podsumowujemy tę odpowiedź dla wszystkich :

„Wiedzcie, że bunt najwyższego wywarł ogromny wpływ na wybaczającą moc Raju i prawie nadszedł czas, aby zebrać straty z drogi najwyższego, który nie działa już w całym wszechświecie, lecz tylko z Uversy i tam z trudem i tak samo jest z ostatecznym. Uważamy, że najbliższe dni będą najbardziej wymowne dla was wszystkich. Tu KOMISARZ PRZEZNACZENIA WSZECHŚWIATA mówiąc również do wszystkich. Dobrego dnia. K”

KONIEC

Online Andre_P

• Sr. Member
    • View Profile
    • Email
« Reply #665 on: February 01, 2020, 08:48:14 AM »
http://forum.serara.org/index.php?topic=13714.msg82906#msg82906
Kategoria / Temat : Dyskusje ogólne / OGŁOSZENIE NOWEJ MISJI NAUCZANIA Nr 2

1) Napisała : newstarsaphire, starszy członek
« Odpowiedź nr 6, 30 stycznia 2020 r., godz. 15:04:12 »

Cytat z : Ron Besser, 25 stycznia 2020, godz. 17:16:57
”Musimy teraz wyprowadzić Urantię z jej zamierzonego przeznaczenia i zastąpić to wszystko pełnym uzdrowieniem. Ta MISJA NAUCZANIA jest proszona o przywrócenie obecnie całej ludzkości tego, że mamy przedstawiciela do wprowadzenia prawa i usunięcia wszystkich obecnych karłowatych usiłowań kontrolowania naszych Misji. JEST NIM MELCHIZEDEK MACHIVENTA, który ma władzę PRZEDSTAWICIELA, aby usunąć wszystkie nieudane próby i przywrócić Urantię na swoje miejsce na półkuli zaufania, jaką niegdyś miała przed buntem LUCYFERA, ponad 252 tysiące lat temu.”

Czy Melchizedek Machiventa mógłby nam coś wyjaśnić na temat tego stwierdzenia ?

Bardzo dziękuję.

2) Napisała : 7inOcean, członek bohater
« Odpowiedź nr 7, 31 stycznia 2020 r., godz. 00:15:53 »

Newstarsaphire, otrzymałam tę bardzo szybką i krótką odpowiedź od dużego Maca, kiedy ja też to czytałam i oto co odebrałam : „Poprostu wracamy do punktu wyjścia”. Zapytałam : Naprawdę Panie ? „Jest w zupełności konieczne, aby wrócić do miejsca, w którym wyrwaliśmy się ze straszliwego buntu Lucyfera. Wasza planeta zasługuje na szansę, aby to osiągnąć i naprawić, to wszystko. Shalom.” Dziękuję Panie Melchizedeku Machivento.

Sue/7inOcean

3) Napisał : Ron Besser, administrator, członek bohater
« Odpowiedź nr 9, 31 stycznia 2020 r., godz. 16:28:23 »

Phyllis i Sue, wczoraj rano podyktowano mi wiadomość z wielkim oporem na temat tego, do czego zmierza MELCHIZEDEK MACHIVENTA, ALE, rebelia uderzyła i wytrąciła mnie z napisania tego. To występna umiejętność ostatecznego i nikt nie powinien dać im się oszukać, bo Ostateczny jest nadal uważany w Raju za gotowego do najostrzejszych akcji, ale ponadto :

Dziś rano znów dostałem mnóstwo igieł i psikusów. To obrzydliwe i twardo się temu sprzeciwiłem, jednak MACHIVENTA WIE CO MÓWI : „WRACAMY DO PUNKTU WYJŚCIA !”

Oznacza to, że wracamy do roku 1986-go. Tak, zauważcie to, proszę ! 1986. Planuje się przywrócić status URANTII jaki miała w dniu, kiedy Pradawni Czasu, POTWIERDZILI SALVINGTONOWI, ŻE LUCYFER I CALIGASTIA SĄ OSOBISOŚCIAMI ZATARTYMI i już nie istnieją.

Wszyscy moglibyście spróbować wyobrazić sobie, jaki status duchowy mieliśmy w 1986 roku ? Jakie były parametry naszego planetarnego rządu w tym czasie ? Gdzie staliśmy z MICHAŁEM NEBADOŃSKIM ? Kto zatem kierował naszym rządem na Urantii w imieniu ducha ? Dokąd odeszliśmy od tego czasu, co wprowadziło nas tak bardzo w kłopoty, że dzisiaj mamy znów szał buntu duchów na Urantii ? Proszę o uwagi.

RON

Online Andre_P

• Sr. Member
    • View Profile
    • Email
« Reply #666 on: February 02, 2020, 06:45:27 AM »
Ta sama wiadomość po angielsku :
http://forum.serara.org/index.php?topic=13766.msg82966#msg82966
Przekaz: Wenebojo, pełny członek
Kategoria / Temat : Miejsce na nowe przekazy / WYROZUMIAŁOŚĆ
« 1 lutego 2020 r., godz. 16:21:47 »

Nauczyciel : ZOKRA
Przekazujący : Wenebojo
Data : 01.02.2020

Tu ZOKRA, jeden o Wysokich Uprawnieniach. Dzień dobry ci siedzącemu cierpliwie przy biurku i czekającemu na przybycie nauczyciela. Jestem tu z kredą w ręku. Przejdźmy zatem do tablicy ? Postaramy się dobrze bawić tą lekcją. Nie musisz mieć tak poważnego spojrzenia na siebie. Tak będzie lepiej ! Dzisiejsza lekcja będzie na temat wyrozumiałości.

Można ją szeroko zdefiniować jako umowę między pożyczkodawcą a pożyczkobiorcą. W tym przypadku pożyczkodawcą jest BÓG, a pożyczkobiorcą jest Jego syn, czyli ty. Kiedy wspomniany pożyczkobiorca potrzebuje więcej czasu na wypełnienie swojej części umowy, zgadzają się na przedłużenie obietnicy. W ten sposób zostaje złożona obietnica wyrozumiałości, dająca mnóstwo czasu, niekoniecznie na Urantii, ale musimy zacząć od miejsca, w którym obecnie jesteś i przedłużyć ci ten czas na całą wieczność, żebyś się zajmował sprawami OJCA.

Początkowa obietnica została zatwierdzona przez OJCA, potwierdzona notarialnie przez PRADAWNYCHCZASU i uzgodniona przez Jego syna - ciebie, z jego OJCEM i potwierdzona jednym uściskiem dłoni lub piątką. (Uwaga: Tak dawno temu nie było Biblii, żeby na nią przysiąc.) Ty jako syn Boga, przysięgałeś - cytuję : „Obiecuję, że nigdy nie zapomnę o Tobie OJCZE i zawsze będę miał spełniać Twoją Wolę”, koniec cytatu. W ten sposób twoje życie zrodziło się tutaj na Urantii w następujący sposób.

Jako przedstawiciele gospodarstwa OJCA albo Królestwa mamy tutaj tylko jedno pytanie. Jak ci idzie ... , tobie ? Odpowiada nam martwa cisza tu, na górze, od ciebie, gdy czytasz ten kwestionariusz i jest to bardzo przygnębiające ? Prosi się akt miłosierdzia, akt wyrozumiałości uwzględniający odświeżający kursu miłości lub przynajmniej powtórne odczytanie weksla ? Jest to również życzenie waszego Księcia Planetarnego MELCHIZEDEKA MACHIWENTY, że musimy zacząć z tobą od nowa.

Trzymamy się początkowego tematu tej lekcji - wyrozumiałości. Kontynuujmy zatem.

Numer 1 : W jaki sposób można powiększyć miłość, którą on stworzył w miejscu, gdzie proszą o nią wszędzie ?

Odpowiedź : Gdziekolwiek jesteś, obecna jest miłość i każdy, kto o nią prosi, będąc jej przeciwieństwem, może rozpoznać jej wezwanie.

Numer 2 : Jak się kocha wszystkich ?

Odpowiedź : Żyjąc z serca, gdzie jest BÓG, a nie z umysłu. To jest to samo miejsce, w którym decydujesz się ustąpić miejsca w zatłoczonym autobusie osobie starszej lub samotnej matce z dzieckiem w wózku. Czy musiałeś się namyślać nad tą decyzją, czy też coś w tobie żądało tego aktu życzliwości ?

Numer 3: Skąd wiadomo, kiedy ktoś otrzymał miłość od innego ?

Odpowiedź : Przez spojrzenie z wdzięcznością na ciebie, w którym rozpoznajesz OJCA, poprzez Jego syna, którego On widzi w każdym, na którego patrzy prosząc o Jego Miłość przez ciebie, Jego umiłowanego, z którego jest dumny.

Teraz jest jedyny czas, bo na Urantii wciąż istnieje czas, aby wypełnić twoją obietnicę dotyczącą spełniania WOLI OJCA. Nie ma innego czasu, jak tylko teraz. Więc miej powinność to zrobić. K.

Online Andre_P

• Sr. Member
    • View Profile
    • Email
« Reply #667 on: February 03, 2020, 08:26:54 AM »
http://forum.serara.org/index.php?topic=13770.msg82996#msg82996
Kategoria / Temat : Przekazy dźwiękowe / Przekaz dźwiękowy / Wasz Dar dla Boga

1) Przekazał/ Nagr : Lemuel, członek bohater
« 3 lutego 2020, godz. 01:42:08 »

Mówca : SIEWCA
Temat : Wasz Dar dla Boga
Przekazujący : Lemuel
Miejsce : Girona, Katalonia, Hiszpania
Data/Godzina : 3 lutego 2020 r. , 07:42 czasu miejscowego, 06:42 UTC

Link do nagrania dźwiękowego :
https://app.box.com/s/qhepelc604v6s38m9a97xlf4um73y5il

2) Napisał : Clency, członek bohater
« Odpowiedż nr 1, 3 lutego 2020 r., godz. 05:39:36 »

Zapis nagrania dźwiękowego Lemuela

Wasz Dar dla Boga

SIEWCA : Tu SIEWCA. Chcę do was mówić dziś rano i wyjaśnić wam, czym jest i czym może być wasz dar dla Boga. Od momentu waszego poczęcia jako ziarna, w którym zawarta jest cała informacja, zdolności i środki potrzebne do wyprodukowania owoców w swoim czasie, czy to będzie jabłko, dąb, słoń, szympans, czy istota ludzka. Cała ta wiedza, cała ta mądrość istnieje już od momentu poczęcia. Waszym darem jest zwrócenie Mu tego, co On wam dał. To, co Bóg wam dał, ma postać waszych możliwości, a to, co możecie zwrócić, ma postać ich spełnienia.

Jestem pewien, że wszyscy wiecie, jaki jest plan architekta, który jest sporządzony na tablicy i są na nim wszystkie szczegóły, jak zbudować najwspanialszy i unikalny budynek i to w istocie są wasze możliwości. Boski plan dla was jest jak ten plan architekta tego najwspanialszego budynku. Tak więc urodziliście się na tym świecie pełnym trudności, problemów i opóźnień, ale jednak potroszeczce ten budynek zaczyna rosnąć. Fundamenty są głęboko położone i można zacząć widzieć nadbudowę rozwijającą się nad poziomem gruntu. Cóż, wszyscy wiecie, aby budować, potrzeba wielu pracowników o różnych umiejętnościach, odpowiedzialnych za różne sprawy, ale nie ma tutaj presji czasu i jest to problem, który może wytworzyć opóźnienia ukończeniu tego budynku, ciebie.

Kiedy budujecie siebie, zaczynacie zdawać sobie sprawę, że możecie robić postępy, prawdziwe postępy, wykonując najlepszą robotę, używając najlepszych materiałów i wykorzystując najlepsze siły, aby pomóc wam zbudować ten wspaniały budynek, którym jesteście. Przypominacie sobie, że niedawno, mówiłem wam o A B C życia, którym jesteście i uczycie się o swojej wyjątkowości, a teraz, dziś chcę wam powiedzieć, że nie tylko jesteście wyjątkowi, ale że wasz dar dla Boga jest wyjątkowy i jest to jedyny dar, jaki możecie dać Bogu, zwracając Mu to, co On dał wam, jako wasze możliwości. Wasze materiały budowlane są tego samego rodzaju jak Miłość, Poświęcenie, Uczciwość, Wyrozumiałość, Wytrwałość, Czystość Serca, wszystkie te rzeczy, które możecie umieścić pod parasolem Miłości, Boskiej Miłości.

To są cegły, zaprawa, drewno i stal waszego wspaniałego budynku. Do skończenia budynku potrzebna jest jeszcze bezwarunkowa miłość. Ten budynek, to wasz jedyny dar dla Boga, jedyny dar, jaki możecie dać Bogu, a także jedyny dar, który OJCIEC może przyjąć. On dał wam możliwości, a wy wypełniliście te możliwości, zwracając Mu to, co pochodzi od Niego na początku. Waszym darem dla Boga jestcie wy, wasze ukończone ja, które jest najwspanialszym, majestatycznym i pięknym budynkiem. Zostawiam was z tymi myślami na dziś. Tu SIEWCA. Życzę wam wszystkim całego dobrego dnia.

Online Andre_P

• Sr. Member
    • View Profile
    • Email
« Reply #668 on: February 07, 2020, 09:39:49 AM »
Te same wiadomości po angielsku :
http://forum.serara.org/index.php?topic=13784.msg83052#msg83052
Kategoria / Temat : Przekazy dźwiękowe / Przekaz dźwiękowy / MODLITWA

« 5. lutego 2020, godz. 02:05:18 »

Mówca : SIEWCA
Przedmiot : MODLITWA
Data/Godzina : 6. lutego 2020 r. , 08:05 czasu miejscowego, 07:05 UTC

https://app.box.com/s/zd53vybgvk2evnqkt5jn5wlced5myeej

« Odpowiedż nr 1, 5. lutego 2020 r., godz. 10:04:45 »

MODLITWA

SIEWCA : Tu SIEWCA. Dzisiejszym porannym tematem jest „MODLITWA”. Wszystkim wam mówiono wiele razy o mocy modlitwy, ale jak się modlić ? Ci z was, którzy wychowali się w religii chrześcijańskiej pamiętają, jak JEZUS nauczał, jak się modlić modlitwą, która stała się znana na całym świecie jako „MODLITWA PAŃSKA” : OJCZE nasz, któryś jest w Niebie, święć się Imię Twoje itd. Jestem pewien, że jako małe dzieci nauczyliście się jej i być może klękaliście przy łóżku, zanim poszliście do łóżka, gdy byliście jeszcze dzieckiem. Jestem pewien, że wielu z was może mieć czułe wspomnienia z tego okresu we wczesnym życiu, ale większość z was, gdy dorastacie i starzejecie się, stajecie się dorośli, a świat dorosłych całkowicie was zajmuje pracą, obowiązkami, stosunkami rodzinnymi, sprawami romantycznymi, a potem pobieracie się i macie dzieci itd.

W rzeczywistości większość ludzi modli się tylko wtedy, gdy bardzo potrzebuje pomocy i jest to wielka szkoda, że ci ludzie modlą się tylko wtedy, gdy potrzebują boskiej interwencji. Czasami to działa, przeważnie nie, z różnych powodów. Tak więc ja, SIEWCA, powiem wam, jak się modlić i możecie być zaskoczeni, że tak naprawdę, to możecie być ciągle w stanie modlitwy. Modlić się, to nie znaczy po prostu uklęknąć i rozmawiać z Bogiem, tak jak rozumiecie Boga, ani też nie pójść do kościoła w najlepszych ubraniach w niedzielę i zapomnieć o modlitwie do następnej niedzieli, to też nie jest modlitwa. To jest po prostu wciągnięcie się w ruch z przyzwyczajenia i tego od was oczekują, ale to nie jest modlitwa. Być ciągle w stanie modlitwy znaczy ciągle zwracać uwagę i być wdzięcznym za wszystko i wszystkich wokół siebie przez cały czas. Jest to naturalny stan ciągłej modlitwy. Oczywiście zaczyna się to od świadomości otaczającego was piękna, także od piękna na twarzach ludzi każdego dnia.

Kiedy jesteście w stanie patrzeć i widzieć Boga we wszystkich, których widzicie, to jesteście w wewnętrznym stanie modlitwy. Kiedy jesteście w stanie robić to naturalnie, to jesteście w wewnętrznym stanie modlitwy, doceniania i wdzięczności. Jest to również stan szczęścia i radości, które ta świadomość wam przynosi. Nie wpadajcie w myśli, że trzeba być uroczystym i poważnym. Nie, być w modlitwie, to jest szczęście, pełnia. Inaczej być nie może, jeśli jesteście w stanie ciągłej modlitwy, jesteście w pełni, widzicie i doceniacie Boga wokół siebie, we wszystkim, co widzicie, we wszystkim, co słyszycie i jest to niewątpliwie radosny stan, stan spokoju, ale jak wszystko inne, to wymaga praktyki. Zanim zaczniecie coś ćwiczyć, musicie to trochę przestudiować, zaakceptować jako pomysł, co o tym sądzicie, czy naprawdę możecie zaakceptować ten pomysł z otwartym umysłem i nie pozwolić swojemu ego powiedzieć : to tak nie jest.

Wszyscy macie, całkowicie zdrowi ludzie mają zamieszkujący w nich Fragment Ojca, jak wszyscy nazywacie waszego Dostrajacza Myśli. To wasz Dostrajacz Myśli wie, co jest prawdą, a co fałszem, a nie wasze ego, ale kiedy macie umysł w pełni otwarty i możecie uznać, że można być w ciągłym stanie modlitwy, to rzeczywiście jest to początek uczenia się, jak być w stałym stanie modlitwy i te rzeczy stają się waszym zamiarem i waszym szczerym pragnieniem i wtedy wasz Dostrajacz Myśli z pewnością wam pomoże osiągnąć ten stan. Powtarzam więc, modlitwa jest wewnętrznym stanem ciągłej świadomości piękna, dobroci i miłości we wszystkim i we wszystkich, których widzicie wokół siebie. Wasze poczucie doceniania, radości i zadowolenia, to jest rzeczywiście modlitwa. Jest to sposób bycia i pragnienie duszy, żeby to stało się również waszym sposobem bycia was wszystkich, ponieważ w rzeczywistości jest to jedyny sposób wyrażenia kim jesteście w stałym stanie modlitwy. Dziękuję za wysłuchanie. Wszystkim wam życzę bardzo miłego dnia.

Online Andre_P

• Sr. Member
    • View Profile
    • Email
« Reply #669 on: February 07, 2020, 12:34:40 PM »
http://forum.serara.org/index.php?topic=13780.msg83066#msg83066
Napisała : newstarsaphire, starszy członek
Kategoria / Temat : ARCHIWUM NAGRAŃ I WIADOMOŚCI LIGHLINE USA / NAGRANIE WYDANIA DODATKOWEGO LIGHTLINE USA Z 4-go LUTEGO 2020
« Odpowiedź nr 4, 5. lutego 2020 r., godz. 16:47:31 »

(Jeden urywek z dłuższej wiadomości)

Transkrypcja nagrania :

. . . Tu OJCIEC WSZYSTKIEGO :
„Cześć wszystkim, to nie jest zła frekwencja w tak krótkim czasie, 9-ciu uczestników, to świetnie. Ron pytał mnie dzisiaj : „Co się stało ze wszystkimi zdepersonalizowanymi duszami, które najwyższy wziął jako przydział za ukaranie Caligastii, Lucyfera, ponad jednego miliona istot niebiańskich oraz wszystkiego przez całą historię Wielkiego Wszechświata za złe czyny istot, które musiały zostać uśmiercone ?” Powiedziałem, że nie chcę o tym rozmawiać ! Ale widzę, że jest to również pytanie w waszych umysłach. Kiedy on się wysadził 26 września za pomocą plazmy ultimatonów, najwyższa istota nie uwolniła Caligastii lub Lucyfera ani jednego miliona złoczyńców, zostali oni kompletnie zniszczeni przez ten wybuch. Nie ma już zdepersonalizowanych bytów przetrzymywanych przez najwyższego, jest tylko próżnia, niczego nie ma. Dziękuję. (Ron : Dziękuję Ojcze.)

MICHAŁ NEBADOŃSKI :
„Teraz, Ron jest zaskoczony i mówi… najwyższy jest jak silos w stodole… załóżmy, że najwyższy jest jak silos i trzyma wszystkie te zdepersonalizowane dusze, bomba odpala, plazma pali się i co pozostało w tym silosie?” To jest „nic” Michała. Dlatego Ron mówi „Bunt jest fałszywy, nie ma przywództwa, na którym można polegać.” Tym, kto nim teraz kieruje, jest Matka Najwyższa w Havonie, która nie jest bogiem najwyższym. Została dziś upomniana z innych powodów, a dziś jest w trakcie demontowania. OJCIEC powiedział Federacji: „Nie popełniacie błędu, ogłaszając się wolnymi od ograniczeń Wielkiego Wszechświata w stosunku do waszej Konfederacji, w której zapewniacie sobie nawzajem siłę, aby całkowicie oprzeć się mocom buntu. Macie całkowitą wolność eliminowania wszystkiego i wszystkich sugerujących bunt. ”Tu MICHAŁ NEBADOŃSKI, dziękuję Pierwotnemu Synowi Stwórcy z Havony, Synowi Stwórcy nr 1. Minęło właśnie około 35 minut, mam jeszcze jedno ogłoszenie. Pozwolę żeby Ramtha je podał.”

RAMTHA :
„Istnieje grupa serafinów, stado serafinów, liczące ich 1000, które zupełnie nie lubi Rona i otaczają go przed snem i strzelają do niego chlorkiem sodu i innymi solami, które palą komórki, a w niektórych przypadkach je rozpuszczają. On ciągle odczuwa ból z tego powodu i teraz to się kończy. Patrzymy również na ciebie, Larry Gossett, prawda jest taka, że należysz do Jorku, będziesz wykorzystywany jako menedżer, obiecuję ci. Musieliśmy wszystko zrobić od nowa z powodu buntu, który wynikł z niezadowolenia boga najwyższego z powodu Federacji wszechświatów lokalnych w tej części Wszechświata Nadrzędnego. Co musimy zrobić, to zapewnić coś Rządowi Planetarnemu na Urantii, ponieważ został on już zniszczony 7 razy ! Melchizedek Machiventa ma dość stawiania budynków od nowa, następnym razem one się ostoją. Mamy moc BÓSTWA ABSOLUTU, OJCA, SYNA i mamy nadzieję, że również DUCHA. Dalej,

OJCIEC :
„Tu OJCIEC. Mieszkam w was wszystkich i chcę, abyście zrozumieli, że Dostrajacze Myśli, których gościcie, byli pod ciężkim wyzwaniem. Wielu z nich wróciło do Diviningtonu. Opuścili was i podróżowali tam i spowrotem. Większość z was nic o tym nie wie. Zwariowaną rzeczą jest, że Ron może to wiedzieć, bo czuje się pusty bez Dostrajacza. Niektórzy z was poczują to samo, ale nie znają przyczyny tego. Teraz chcę, żebyście zrozumieli, że Ron nie ma wiele do powiedzenia, kiedy to nadchodzi dla kogoś i co to komu robi. Grzecznie przyjmuje swoje zadania i wykonuje je. Mam nadzieję, że wszyscy sami robicie to samo. Teraz powtarzam, ponieważ ciągle zmieniamy obszary dyskusji.

„Problem, przed którym teraz stoimy, polega na tym, że ludzie są już zmęczeni nauką, jakie zmiany muszą wprowadzić. Cóż, muszą je przyjąć, jeśli jeszcze bardziej rozrzedzimy naszych pracowników, sprowadzimy się do garstki, ale ta garstka jest wystarczająco potężna, aby rekrutować ? odzyskiwać ? tylu innych, żeby ich zastąpić i my to zrobimy. Nie popełniajcie błędu, że dlatego, że robicie LightLine lub przekazujecie w jakiś sposób wiadomości, to was kwalifikuje do uczestnictwa w Misji Magisterskiej lub Misji Nauczania, która wciąż działa. To nie działa w ten sposób i dlatego ci, którzy przegapili dzisiejszy wieczór, muszą pamiętać, że jako prowadzący LightLine, waszym obowiązkiem jest być informowanym, a nie iść się bawić gdzie indziej. Podsumowując, informujemy, że przedstawimy dalsze rozpowszechnianie Białej Księgi Corony, którą Ron wyprodukował, która pojawiła się na Uniwersytecie Stanowym w Luizjanie i nie jest uważana za obrzydliwość, lecz jako jedno z najcenniejszych dzieł, jakie kiedykolwiek dostali i zamierzają opublikować. Jest to pierwszy raz, kiedy uniwersytet opublikuje Białą Księgę Rona. Ron zapytał was „Czy jesteście wystarczająco silni, aby przyjąć Białą Księgę o Wirusie Corona, ponieważ jest to dość obrzydliwe, co ona mówi?” Nikt nie odpowiedział, że nie mieliście czasu, ale nie zamierza on tego przedstawiać automatycznie. Jest zbyt trudno zrozumieć, co musi być zrobione, żeby stworzyć szczepionkę przeciwko temu, co tak naprawdę jest odmianą wirusa HIV, wierzcie lub nie. . .

Online Andre_P

• Sr. Member
    • View Profile
    • Email
« Reply #670 on: February 09, 2020, 07:47:27 AM »
http://forum.serara.org/index.php?topic=13800.msg83138#msg83138
Napisał  : Ron Besser, administrator, członek bohater
Kategoria / Temat : Co się dzisiaj dzieje, jeśli cokolwiek / 8 LUTEGO 2020 - Nie tylko aktualności, ale ostrzeżenie, uważajcie
« 8 lutego 2020 r., godz. 19:10:22 »

Bunt właśnie się wzmógł tego popołudnia i rzuciłem kolejne ostrzeżenie w ich twarze, że nikt nie będzie robił mi zła jako sposobu nawiązania współpracy wbrew planom Misji magisterskiej i Misji Wszechświata Lokalnego, które miały się rozpocząć wczoraj, ale zostały sharatane i zablokowane przez ponownie wymioty najwyższego znów igrającego z mieczami i plującego nam bzdurami w twarze. Jeśli macie związek, który po prostu wciąż się urywa z niewytłumaczalnych powodów, nie można w ogóle powiedzieć dlaczego, to sprawdżcie przyjacielskiego najwyższego, który doradza, że nie są was godni lub na odwrót. Najwyższość zajmuje się sercem i środkami do znalezienia pociechy w innych duszach, a kiedy jest rozgniewana, to dzieli związki przez niewytłumaczalną wrogość za byle co.

Większość z was nigdy nie będzie tym dotknęta, ale ci, którzy dołączają do grup lub stoją twardo za rządem Michała w Salvingtonie i Pradawnych Czasu z Uversy, zauważą, że pracujecie, aby przeciwdziałać wpływowi, przy jakim najwyższy upiera się, że to, co należy do Michała Nebadońskiego jest jego i on może to wziąć i rządzić tym sam. Nie pozwólcie nigdy, żeby pomocnicy najwyższego szeptali wam do uszu, abyście nie lubili Boga w Raju za jego partactwo w jakiejś sprawie, którą uważaliście z Nim za bardzo ważną w przeszłości. Korzystamy z najwyższości w sposób naturalny i niektórzy na tej stronie internetowej, nigdy nie zrozumieją, że ideały prawdy, piękna i dobroci zostały przywłaszczone przez najwyższego, aby pozyskać Wszechświat Lokalny Nebadon dla siebie i lżyć MICHAŁA NEBADOŃSKIEGO jako obiboka, którego należy usunąć przez procesy sądowe i przepędzić maszynami do zabijania. Zauważcie to i walczcie z tym.

Dziś jeszcze raz MELCHIZEDEK MACHIWENTA musiał uciekać z Urantii. Jutro miała być nasza LIGHTLINE USA, ale jestem zmuszony do ponownego rozważenia tego, ponieważ nastąpił atak na nasze stanowisko Mistrza Konferencji i nie jestem teraz pewien, co możemy zrobić z transmisją jutro o 14-tej i jak się z tym dopasować. Ja tam będę i wielu z was, ale jak to pójdzie, można się nad tym zastanowić po nowym najeździe planety dziś rano przez zajadłego najwyższego. Wierzcie mi, że nie jest to dzień do pomięcia przekazu od waszego Dostrajacza.

Donoszę również, że MICHAŁ NEBADOŃSKI wyprowadza całe koszary personelu duchowego Z URANTII DO CZASU DALSZEGO OGŁOSZENIA, AŻ OJCIEC powstrzyma te armie resztkowego najwyższego, typu inwazyjnego, które są rozmieszczana wokół wielu z was. Opuszczenie tej strony niczego nie poprawi, bo wszyscy nosicie szkarłatną wstążkę, którą najwyższy nienawidzi, ale używa do wyrzucania was z akcji. Nie dajcie się nabrać na to i bądźcie wystarczająco silni, aby odeprzeć perwersyjny sposób, w jaki to działa, dzieląc i psując wasze najlepiej przygotowane plany.

URANTIA ZASŁUGUJE NA COŚ DUŻO LEPSZEGO. Wytrzymajcie ten wyścig i pomóżcie przez LIGHTLINE, ponieważ jest to nasza najlepsza szansa przebicia się i ja nie przepuszczę LIGHTLINE USA w tę niedzielę, ponieważ nie pozwolę, aby to pole zajęła armia maruderów i pijaków, którzy nic nie wiedzą o działaniu boskiej Misji uparcie działającej. Nie ma mowy Jose !

RON

Online Andre_P

• Sr. Member
    • View Profile
    • Email
« Reply #671 on: February 09, 2020, 09:33:23 AM »
Te same wiadomości po angielsku :
http://forum.serara.org/index.php?topic=13804.msg83144#msg83144
Kategoria / Temat : Przekazy dźwiękowe / Przekaz dźwiękowy / Pozostańcie niezłomni

« 9. lutego 2020, godz. 02:36:32 »

Mówca : Dostrajacz Myśli
Przedmiot : Pozostańcie niezłomni
Data/Godzina : 9. lutego 2020 r., 08:36 czasu miejscowego, 07:36 UTC

https://app.box.com/s/auv1ot28f5r5e93i3mrphr24xuinteg3

« Odpowiedż nr 1, 9. lutego 2020 r., godz. 08:20:45 »

Pozostańcie niezłomni

Lemuel : Dzień dobry. Mój Umiłowany Dostrajacz Myśli mocno mnie pobudził dziś rano do mówienia do was wszystkich i zachęcania was do pozostania w wytrwałości. Wszyscy musicie już zdawać sobie sprawę z tego, że rzeczy nie są takie, jak zwykle i że zdecydowanie nie są takie, jakie powinny być i prawdą jest, że wszyscy jesteście atakowani przez Najwyższą Istotę i wszystkich tych, którzy należą do jego ogromnej pozostałości. Ci, którzy opowiadają się za Światłem, Prawdą, Pięknem, Dobrocią, Bezwarunkową Miłością do OJCA, są teraz jego wrogami i zrobi wszystko, co w jego mocy, aby was wszystkich pokonać albo przeciągnąć na swoją stronę. To jest jego cel, ale to się nie uda. Nie uda się, jeśli pozostaniecie niezachwiani. Wszyscy jesteście znacznie silniejsi, niż sobie to przypisujecie.

Zostaliście poprowadzeni do tego forum z tego właśnie powodu i niektórzy z was są tutaj od lat i nadal tu są. To prawda, że niektórzy odeszli, ale jądro tego forum pozostaje i jestem tutaj, aby zachęcać was przez całe rano do pozostania tutaj i pozostania niezłomnymi. Drogą do zwycięstwa jest najpierw rozpoznanie wroga, a przez ostatnie kilka miesięcy wszyscy widzieliście, jak działa ten wróg. Jest to prosty i skuteczny sposób - dziel i podbijaj, więc ziarna wątpliwości i pytań są takie proste. Po rozpoznaniu tych rzeczy, odrzućcie je od was. One do was nie przynależą, nie są prawdą, są pokusami. Nie popadajcie w te pokusy. Jesteście wszyscy najpiękniejszymi duszami, a ta Ziemia, ten wszechświat potrzebuje wytrwałości, którą wszyscy macie i nic nie może was pokonać jako połączonej siły.

Jesteście ludźmi i jako ludzie macie wady, tak, ale jesteście też boskimi istotami i już upomnieliście się o swoją boskość. Więc, nie pozwólcie, aby cokolwiek lub ktokolwiek przekonał was, że nie jesteście boscy, nie pozwólcie, aby ktokolwiek wam to zabrał. Wasza boskość pochodzi od Samego OJCA, wszyscy macie swój zamieszkujący w was Umiłowany Fragment Ojca i dopóki trzymacie się Go, trzymacie się Samego OJCA, a zatem pozostańcie wytrwali w tym i nie pozwólcie, aby cokolwiek lub ktokolwiek próbował was przekonać o czym innym. Oto moje przesłanie dla was wszystkich dziś rano : Pozostańcie niezłomni i wierni temu, co, jak wiecie, jest słuszne, prawdziwe i szlachetne. Wszystkim wam życzę miłego dnia.

Online Andre_P

• Sr. Member
    • View Profile
    • Email
« Reply #672 on: February 09, 2020, 10:44:27 AM »
http://forum.serara.org/index.php?topic=13802.msg83140#msg83140
Przekaz: Wenebojo, pełny członek
Kategoria / Temat : Miejsce na nowe przekazy / AUTORSTWO
« 8. lutegoa 2020 r., godz. 21:17:42 »

Nauczyciel : ZOKRA
Przekazujący : Wenebojo
Data : 08.02.2020

Tu jeden O Wysokich Uprawnieniach, ZOKRA. Pokój wam, Urantio. Dzisiejsza lekcja będzie na temat Autorstwa, jak w tym, kto jest waszym Stwórcą. Wyobraźcie sobie, że ta planeta jest ogromną biblioteką, a wy wszyscy jesteście w niej książkami w twardych okładkach ? Jest dosyć prawdziwe, że wszyscy macie ulubiony temat, na który chcielibyście się skupić, tak jakbyście czytali tę książkę chodząc równocześnie po niej. Wierzcie, że ta historia jest tym, kim wy jesteście, bo żyjecie po to, żeby opowiadać tę historię. Macie nawet powiedzenie : „Zawsze możesz oceniać książkę po okładce”. Tak też czynicie, czytacie się nawzajem i przystępujcie do kolejnej okazji poznania OJCA poprzez Jego syna.

Wielu chodzi tu wkoło naprawdę, bo może to być trudne czytanie, podczas gdy inni łatwo to rozumieją i przedstawiają swoje książki. Historie sławy lub zapomnienia, bogactwa lub ubóstwa, osiągnięć lub porażek. Niektórzy z was chętnie dzielą się swoją historią z jedną tylko osobą, która czasem dołącza do nich przez małżeństwo, zanim będzie za późno. Wystraszony bibliotekarz może wam powiedzieć, że jest już za późno, aby rozpocząć nową przygodę. Trzymajcie się tego, co wiecie. Jak dotąd dotarło to do was, prawda ? Następnie kładzie ona dużą czerwoną pieczęć na okładce waszej książki : WYCOFANE. Wasza historia zostaje zdjęta z półki i nie jest już dostępna do czytania dla nikogo, jest już wyczerpana. Biada tobie.

Każdy z was, kto zdecyduje się czytać innego brata od deski do deski, ma tę chwilę czasu przeznaczoną na swoją ewolucję lub budowanie. Nie musisz żyć ich życiem ani ich historiami, aby się od nich uczyć. Wszystko, co musisz zrobić, to zapytać się nawzajem : „Jak dotarłeś do miejsca, w którym teraz jesteś ?”. Następnie cofnij się i obserwuj, jak jego okładka się otwiera, obserwuj promień światła emanujący z wnętrza, kiedy on dzieli się tym, co ma dla ciebie. Pytaj tylko. Niech pył ze stron spada tam, gdzie popadnie. Niektórzy zużywają się lub starzeją z czasem, ale zapewniam, że dalej czyta się ich równie dobrze. Historia każdego ma zawsze bohatera, przebranego za złoczyńcę, ubranego w patos, komedię i wszyscy zabiorą cię do miejsca lub punktu widokowego, gdzie nigdy wcześniej nie byłeś i nie potrzebujesz poświęcać czasu, żeby to samemu przeżywać.

Każda cenna chwila spędzona tutaj to kolejna okazja, aby znaleźć dobrą lekturę. Potem pytasz : Gdzie znajdę kolejną interesującą historię ? Och, następnym razem, będziesz czekał z kimś na przystanku autobusowym, w restauracji, czekając z innymi na wolny stolik, albo wejdziesz do windy z domniemanym nieznajomym. Poświęć trochę czasu na rozpoznanie BOGA w twoim bracie. Czy czasem OJCIEC nie przeszedł obok. Otwórzcie się dla nich, tak jak chcielibyś takiej takiej samej grzeczności dla siebie. Wszystkie książki są święte w bibliotece waszego OJCA. K.

Online Andre_P

• Sr. Member
    • View Profile
    • Email
« Reply #673 on: February 12, 2020, 09:29:49 AM »
http://forum.serara.org/index.php?topic=13808.msg83184#msg83184
Napisał : Ron Besser, administrator, członek bohater
Kategoria / Temat : ZBLIŻAJĄCE SIĘ ZMIANY NA ZIEMI, O KTÓRYCH TRZEBA WIEDZIEĆ / Nowa mała epoka lodowcowa rozpocznie się wkrótce po przesunięciu bieguna geograficznego
« Odpowiedź nr 2, 10 lutego 2020 r., godz. 12:21:51 »

(Urywek z początku dłuższej wiadomości)

. . . Dr MENDOZA mówi, że ludzie nic nie mogą zrobić w związku z nadchodzącą epoką lodowcową. W ciągu ostatnich kilku lat kilkakrotnie informowałem, że Urantia przejdzie małą epokę lodowcową, kiedy to bieguny odzyskają lód, który topi się dziś w ogromnym stopniu, głównie z powodu słońca, o którym słyszymy, że zbyt często wybucha radioaktywnymi rozbłyskami węglowymi. Promieniowanie tych rozbłysków jest obecnie prawie dwukrotnie silniejsze niż zwykle, więc skorupy lodowe na biegunach Urantii pochłaniają dwukrotnie więcej promieniowania cieplnego niż kiedyś przez epoki. Lodowe czapy polarne zapobiegają rozgrzewaniu się planety, ale w tym przypadku topnienie lodu polarnego na obu biegunach przypomina, że wszędzie we wszechświecie żadna planeta korzystająca z naturalnego słońca nie jest bezpieczna, jeśli to konkretne słońce nie zostanie doprowadzone do stanu bezpiecznego.

Dlatego lodowe tarcze polarne powrócą dzięki działaniom punktów nacisku na ziemi, które umożliwiają rozwój epoki lodowcowej lub jej brak. Tymi punktami nacisku są albo morza, które są zbyt płytkie, aby zapobiec nagrzewaniu się czap lodowych, albo zorze polarne, jak to obecnie obserwujemy, z którymi wiąże się nadmiar promieniowania cieplnego, które inicjuje proces topienia lodu, który może zniknąć, jeśli ten proces nie zostanie wystarczająco wcześnie zatrzymany. URANTIA ma już rozpędzone topnienie lodowej osłony termicznej, które zostanie zatrzymane przez inżynierów znanych jako Kierownicy Energii, którzy już ciężko pracują nad odwróceniem tego topnienie lodów na biegunach. Nie podano mi więcej informacji i wątpię, abyśmy otrzymali znacznie więcej, ponieważ toczymy piekielną walkę o wszelkie informacje docierające na Urantię w sprawie walki Urantii, mojej, waszej i wszystkich innych na Urantii, którzy walczą z awanturniczym najwyższym . To także inna rozwijająca się historia. RON . . .
« Last Edit: February 12, 2020, 10:02:15 AM by Andre_P »

Online Andre_P

• Sr. Member
    • View Profile
    • Email
« Reply #674 on: February 12, 2020, 01:38:09 PM »
http://forum.serara.org/index.php?topic=13808.msg83200#msg83200
Napisał / Przekazał : Ron Besser, administrator, członek bohater
Kategoria / Temat : ZBLIŻAJĄCE SIĘ ZMIANY NA ZIEMI, O KTÓRYCH TRZEBA WIEDZIEĆ / Nowa mała epoka lodowcowa rozpocznie się wkrótce po przesunięciu bieguna geograficznego
« Odpowiedź nr 7, 11 lutego 2020 r., godz. 12:04:36 »

Cześć Andre_P
W sprawie iolanu potasu. Wiedz, że :

1 - Słowo IOLAN zostało wymyślone. Dlaczego ? Rayson nie znalazł nazwy tego związku chemicznego, tej cząsteczki potasu i tlenu. Jest tak, ponieważ przemysł chemiczny w tej chwili nie zna tej soli, która jest wytwarzana przez komórki ludzkie z trzustki i rozprowadzana przez wątrobę, aby zasygnalizować mózgowi, że wkrótce nastąpi śmierć. Artykuł, którego nie opublikowałem mówi, że po rozprowadzeniu iolanu potasu śmierć następuje za sześć minut do pół godziny.

2 – Zmieniłem teraz czcionki, aby nie mylić liter alfabetu ze sobą, bo czcionka Arial ma literę L, która wygląda jak litera I i dlatego przestałem jej używać, więc możesz przynajmniej poprawnie widzieć litery. Teraz to jest czcionka Comic Sans, jedna z tych, które naprawdę lubię, ponieważ litery są bardzo wyraźnie drukowane.

3 - Słowo IOLAN jest wymyślone, ponieważ jest to rodzaj chemii, którego nauka na ogół nigdy nie widzi głównie dlatego, że ta forma substancji chemicznej ma tyle związanego tlenu, że laboratoria widzą to jako kondensat, wcale nie jako cząsteczkę. Co próbowałem zrobić Andre_P, to upewnić się, że ci, którzy obliczają, jak zrobić szczepionkę, żeby użyli czegoś, co ciało wytwarza, aby zabić lub usunąć definitywnie wirusa umierając. Wirus Korona nie może w żaden sposób być w pobliżu ciężkiego kondensatu tlenu, którym jest ten iolan potasu, a ta cząsteczka jest tak potężna, że niewielka ilość 100 mililitrów szczepionki wyprodukowanej w Stanach Zjednoczonych zabija wszystko przy styku.

4 - Wzór cząsteczkowy dla iolanu potasu to DWA atomy potasu, CZTERY O9 tak, powiedziałem 9, SZEŚĆ O7, tak powiedziałem 7 i DZIEWIĘĆ O10 tak, powiedziałem 10. Reszta atomów tlenu jest normalna. Suma atomów tlenu o niskiej i wysokiej wartościowości wynosi 63 - sześćdziesiąt trzy. Są jeszcze dwa inne atomy tlenu, co daje w sumie 65. Jak mówi mój artykuł, w tej cząsteczce jest wiele różnych tlenów. Jest i rodzaj tlenu, którego WYŁĄCZNIE UŻYWA DUCH, wytwarzając go w śledzionie, w postaci rodników nie spotykanych na ziemi.

5 - Sposób wytworzenia przez ducha dwóch atomów tlenu, których człowiek nigdy nie zobaczy, daje tak duże rodniki, że to wręcz niewiarygodne. Dlatego człowiek musi wyodrębniać iolan potasu ze zwłok i nie próbować go wytworzyć. W tym przypadku człowiek jest istotnie prowadzony do odkrycia składnika, którego nie może zmontować, bo sam jest reaktorem chemicznym, w którym wytwarzana jest odpowiednia cząsteczka. Iolan potasu pozostaje tajnym składnikiem, ponieważ głupcy w laboratoriach, którzy widzieli ten artykuł, mówią, och, to jest tylko cząsteczka w stylu węgla, którą możemy odtworzyć, jeśli zrozumiemy, co ona zawiera. Formuła, której używają w Stanach Zjednoczonych, jest dobra, ale niewystarczająca do zabicia wirusa, tak jak zrobiłaby to dobra szczepionka, gdyby była idealna.

TU RAYSON. JESTEM proponowanym Synem Magisterskim, który nadal ma być URZĘDNIKIEM NAUKOWYM zbliżających się Misji na URANTII. Andre_P, ty patrzysz surowo, co ten Ron wyrabia, ale Ron robi tylko to, co mu mówię. On nie ma podstawowych umiejętności opracowywania szczepionek, tak jak ja nie jestem człowiekiem. Jednak Ron jest gotów zrobić wszystko, żeby wydobyć od Boga coś, co właśnie leczy. On używa języka, z którego głupcy czasami tylko się śmieją czytając go, bo jego jego język jest prostacki w porównaniu z tym, z którym oni mają do czynienia. Nie rozumieją tego, że gdyby postępowali zgodnie z instrukcjami Rona, to by na tym wygrali i uśmiercili te szkodliwe choroby. Ron bije nas na śmierć ze strachu przed śmiercią, jak być może powinien, ale jest jeszcze gorzej, ponieważ tak szybko staje się kaleką, że nie jest w stanie nadążyć za zmianami w swoim ciele, tak surowymi, że my również boimy się o jego życie. To nie on powinien się tym martwić, bo całą sprawę można wyjaśnić w kilka sekund. Dziś rano miał sen, który widział wyraźnie okiem, które nie widzi, a to miało mu przypomnieć, jak i tym, którzy go odwiedzają, że oko można naprawić, żeby znowu dobrze widziało, o ile jego używanie będzie uzasadnione. Tak właśnie jest. On tego nie wie. Zwracamy się teraz do ciebie Andre_P :

„Ron odkrył, że ledwo nie zemdlałeś wtedy, gdy polski minister zdrowia powiedział ci, że to bajka, co mu pokazałeś. Ten minister wierzy też w Świętego Mikołaja, to pewne. Ale nie powiedział ci, że sposób, który mu proponowałeś miał całkowity sens, tylko nie miał zamiaru wdawać się w kontrowersje dotyczące AIDS, gdy rząd zajmował się zagrożeniem rakiem i pewnymi działaniami zapobiegającymi tej chorobie, które są w Polsce nadal prowadzone. Problem polega na tym, że Polska stosuje niewłaściwe podejście i nigdy z tego nie wyjdzie, bo nie odkryje co powoduje, że niektórzy ludzie wychodzą z raka dzięki wirusowi kataru, który atakuje i zabija raka. To jest sekret tego, co próbują odkryć. Pozwól, że powtórzę tę tajemnicę : WIRUS KATARU U TYCH LUDZI OBRACA SIĘ W NICH PRZECIWKO KOMÓRKOM RAKOWYM I ZABIJA RAKA, ale jak ?

„Wirus kataru stał się zabójcą komórek rakowych u ludzi, bo był to rodzaj wirusa kataru rzadko spotykany we współczesnym świecie. Wirus kataru jest zadowolony i prawie nigdy nie infekuje ludzi, ale ci ludzie zetknęli się z nim na wakacjach na sankach i wszyscy złapali tego samego wirusa. W tym przypadku wrócili i napili się gorących napojów po zjeżdżaniu, a kiedy to wypili, wirus, którym zostali zarażeni, potraktował to jako pewny znak, że został zaatakowany przez gluten, którego bardzo nie lubi i zaczął sam atakować i w końcu zabił raka, którego nie miał zamiaru zabijać, ale wirus nigdy się nie dowiedział, że się pomylił. Gdyby człowiek potrafił sobie wyobrazić, że wirusy chorobowe działają według zasady, że człowiek może być ich żywicielem i nie należy wyrządzać mu krzywdy, ale ten człowiek może ich użyć do atakowania wirusów chorobowych, takich jak wirus Corona i człowiek byłby wolny od chorób na zawsze, przez całe życie. Ale nieeee - na Urantii nikt sobie nie wytłumaczy, że można zamienić prostego wirusa jak wirus kataru w rycerza w lśniącej zbroi, który w sposób pewny zabija smoka - wirusa choroby. Można to zrobić i zamierzam tego uczyć, kiedy tam dotrę !

„Tu RAYSON, SYN MAGISTERSKI, a Ron jest dzisiaj moim ulubieńcem i tylko tym on jest. Powiem jeszcze, że nie ma nikogo na URANTII, który mógłby zrobić to, co on potrafi i nie zmuszamy go do przedwczesnej śmierci tylko dlatego, że moce, którymi można się posługiwać, nie są w stanie wykorzystać człowieka tak dobrze zrobionego, że zmienił się w wirusa kataru, który zabija zarazki chorobowe, jak to miało miejsce w Polsce. Prawda jest taka, że on jest gotów walczyć o was wszystkich, ale jest tak mocno stłuczony na śmierć, że potrzebuje pomocy, aby dotrzeć do swojej skrzynki pocztowej. Prawdą jest, że można by to dzisiaj wynaleźć, jeśli by ktoś pozwolił, żeby to się stało, ale znowu NIE! Uparcie odrzucają jego pomysły i odchodzi w zapomnienie, ponieważ nie może obalić decyzji, by pozwolić mu umrzeć wkrótce i to jest prawda. Sprzeciwiam się stanowczo i on nie będzie ze mną ciężko pracował, ale będzie pracował, ponieważ jest maszyną roboczą, jaką rzadko widzimy na jakiejś planecie z ludzkiej strony historii. Zostawiam to Michałowi, ale Michale, jakie są teraz przewidywania ?

(Tekst poprawiony)
KONIEC