Author Topic: Wiadomoci po polsku (Posts in Polish)  (Read 19711 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Andre_P

• Sr. Member
    • View Profile
    • Email
Re: Wiadomoci po polsku (Posts in Polish)
« Reply #180 on: October 13, 2017, 01:21:22 PM »
Ta sama wiadomość po angielsku :
http://forum.serara.org/index.php?topic=8848.msg61146#msg61146
Przekazał : Lemuel, członek-bohater
Kategoria / Temat : Przekazy dźwiękowe / Przekaz dźwiękowy / Beatrice ABC 03
« 12 października 2017, godz. 13:42:03 »

Mówca : Beatrice ABC 03
Temat : Kobiety
Kategoria : Przekazy dźwiękowe
Przekazujący : Lemuel
Miejsce : Girona, Katalonia, Hiszpania
Data/Godzina : 21 paż. 2017, 19:37 czasu miejscowego, 17:37 GMT

Dobry wieczór. Chciałem czekać do jutra rana z próbowaniem następnej wiadomości, ale Beatrice ABC 03 mniej lub bardziej naciskała, że teraz właśnie jest dobry czas, no i ….......

Link do nagrania dżwiękowego :
https://app.box.com/s/avagaau35hkbackksumsn16m1fq734ey

Transkrypcja :
Napisał : Clency, starszy członek
« Odpowiedź nr 1 : 13 października 2017, godz. 01:52:32 »

Zapisany przekaz Lemuela

KOBIETY

Lemuel : Jak zapewne wiecie, przekaz dźwiękowy, który nagrałem dziś rano, został usunięty przez Clencego, zgodnie ze wskazaniem Rona Bessera, z którym ja oczywiście się zgadzam. Moim zamiarem jest próbować następnego przekazu rano, o moim zwykłym czasie, o siódmej rano, ale w rzeczywistości tak nie będzie, bo jest właśnie ze mną Beatrice, wtórna istota pośrednia ABC 03 i nalega, żeby przekazywać teraz, zamiast czekać do jutra rana, więc oddaję jej głos.

Beatrice ABC 03 : Tak Lemuelu, dobry wieczór, nie widzę sensu czekać do rana, chociaż zgadzam się z twoimi powodami propozycji na rano. Rozumiem, nie jesteś pierwszy, ale chciałbym zwrócić uwagę, że twoje trudności były również u wielu innych, w tym u Georgea Barnarda wiele lat temu. Problemem jest następujący : kiedy ty, lub jakiś odbierający ma chwilę wątpliwości co do słowa przychodzącego od nadającego, to twoja podświadomoś natychmiastć dostarcza ci to, czego wydaje się, że brakuje, jak w rzeczywistości się zdarzyło w twoim przypadku, co jest całkowicie zrozumiałe i jest w pełni normalne dla uczestników tego forum, ćwiczących przekazywanie dźwiękowe, na co zwrócił uwagę Ron. Nie martw się o to Lemuelu, po prostu ćwicz dalej i wszystko będzie dobrze.

Dobrze, że teraz znowu jesteś i skupiasz uwagę na mnie. Moim zamiarem dziś rano było podanie ci informacji o czasie, kiedy byłam z Jezusem, idąc za Nim z innymi niewiastami od czasu do czasu, kiedy to było możliwe i rzeczywistoście było tam wiele kobiet, oczywiście nie tylko ja, było wiele innych.

Głównym punktem mojego przekazu było zapewnienie na nowo, że w przyszłości kobiety będą w 100% równej wartości i szacunku z mężczyznami i oczywiście trzeba było dużo, dużo czasu, żeby to nadeszło. Jak wiecie, przez wiele, wiele lat, kobiety tu na ziemi chodzą do pracy, żeby pomóc mężowi przynieść do domu trochę pieniędzy, aby mogli przeżyć, co oczywiście stwarza kłopoty, ale w dzisiejszym społeczeństwie nacisk na sprawy materialne jest tak daleko idący i tak silny, za pomocą reklam w telewizji i w gazetach, bez przerwy,żeby kupować i wydawać na większe samochody, nowe domy itp. Oczywiście tak nie było w moim czasie.

Ale chodzi o to Lemuelu, że społeczeństwo jako całość, na całej Urantii, jest tak zacofane w dziedzinie stosunku do płci przeciwnej, żeńskiej i to jest coś, czym należy się zająć i tak się stanie jak tylko to będzie możliwe z rozpoczęciem Misji Magisterskiej. Ja wiem, że Serara i Modżoronson mają już to w rękach. Nie chcę już mówić o czym innym Lemuelu, ale powtarzam, nie martw się tym, co się stało dziś rano. Nie zrażaj się tym, po prostu ćwicz, tak jak ćwiczą inni i wszystko będzie dobrze. Ja, z mojej strony, mam pełno pracy do zrobienia z wieloma osobami gdzie indziej i jest to praca, którą naprawdę kocham i lubię robić.

Żegnam się z tobą Lemuelu i mam nadzieję, że będziesz miał dobry wieczór. Dziękuję ci jeszcze raz za wysłuchanie mnie. Domszia

Lemuel : Jak wspomniałem wcześniej, kiedy zaczynałem tę taśmę, naprawdę myślałem, że lepiej zostawić to do rana, ale kiedy spokojnie siediałem, wiedziałem, że Beatice nalega na to, żebym przekazywał teraz, a więc tak właśnie zrobiłem. Dziękuję wam za wysłuchanie i mam nadzieję, że tym razem była poprawa. Dziękuję wam wszystkim i życzę wszystkim dobrej nocy.

Andre_P

• Sr. Member
    • View Profile
    • Email
« Reply #181 on: October 29, 2017, 07:37:46 AM »
Ta sama wiadomość po angielsku :http://forum.serara.org/index.php?topic=8916.msg61754#msg61754Napisałał : Andre_P , pełny członekKategoria / Temat : Forum nowych członków / Przedstaw się / Dyskusja nogólna« Odpowiedź nr 9, 29 października 2017, godz. 07:17:21 »
Wyniki krótkiego poszukiwania w internecie w sprawie witaminy B12 :
Witamina B12 jest bardzo ważna. Uważana jest za koenzym, tzn. jest potrzebna do działania różnych enzymów, stąd dużo negatywnych skutków jej braku w ludzkim organizmie. (Patrz http://www.sante-et-nutrition.com/vitamine-b12/ - cytuję 2 teksty francuskie i jeden angielski, niestety dosyć marnie tłumaczone na polski przez https://translate.google.com/.)
Wiele witamin z rodziny B dobrze się rozpuszcza w tłuszczach, ale w roślinach (n.p. w olejach roślinnych) nie ma jej prawie wcale, a w maśle jest jej bardzo mało, stąd problem dla weganów, ale nie dla jaroszów. (Patrz niżej.) Nasi ojcowie kosmiczni obiecują, że kiedy pojawią się otwarcie na Ziemi, to kiedyś sprowadzą rośliny produkujące tę witaminę. (Patrz http://forum.serara.org/index.php?topic=8916.msg61340#msg61340 .)
Uważa się, że ta witamina jest produkowana tylko przez bakterie, w szczególności te, które można znależć w ziemi, stąd dużo jej u zwierząt trawożernych. Dzięki temu ludzie mogą się zaopatrywać w tę witaminę (w pewnym stopniu) jedząc źle umyte, świerzo wyciągnięte z ziemi korzonki (n.p. marchewkę lub rzodkiewkę), ale również owoce. Dotyczy to również roślin fermentowanych, jak nie gotowane kapusta kwaszona lub ogórki kwaszone. Obecne szerokie stosowanie środków biobójczych ( chwasto- , grzybo- , owado- , bakteriobójczych) zmniejsza te możliwości.
100 gramów watroby wołowej lub cielęcej zawiera 20-krotną dawkę dobową tej witaminy (Patrz http://www.vitamine-b12.net/aliments/), która jednak zanika wskutek podgrzewania i trudno znaleźć informację, ile jej zostaje po różnych operacjach w kuchni.
100 gramów sera camembrt lub dwa jajka zawierają zalecaną dzienną dawkę witaminy B12, inne sery mniej. Wiadomo jednak, że przepisy europejskie preferują sery z mleka pasteryzowanego, ale dopuszczają do produkcji i sprzedaży pod pewnymi warunkami sery z mleka surowego, ale trudno znależć informację o możliwej różnicy zawartości w nich witaminy B12 wskutek pasteryzacji mleka lub gotowania, smażenia czy pieczenia jajka. Rodzaj witaminy B12 zawarty w serach (metylkobalaminę) uważa się za najlepiej przyswajalną.
Duża aktywność fizyczna lub intelektualna zwiększa zapotrzebowanie na witaminę B12.

Andre_P

• Sr. Member
    • View Profile
    • Email
« Reply #182 on: October 30, 2017, 10:10:44 AM »
http://forum.serara.org/index.php?topic=8968.msg61482#msg61482
Przekazał : Lundco, starszy członek
Kategoria / Temat : Miejsce na nowe przekazy / Terminy ogłoszeń
« 20 października 2017, godz. 14:53:25 »

Mówca : Jack 0802AB B*
Temat : Terminy ogłoszeń
Kategoria : Nowe przekazy
Przekazujący : Roger Lund
Miejsce : Wichita, Kansas
20 paź. 2017, godz. 12:00 czasu centralnego

Jack 0802AB B*-
  Tu Jack. Zawiadamiam was poprostu dlatego, że ogłoszenie znów nie nadeszło, że nadejdzie raczej wcześniej, niż później. Czas i okoliczności muszą być takie, żeby Ojciec wiedział, że są najlepsze. To sprawdzi waszą wiarę i cierpliwość, kiedy chcecie, żeby Misja Magisterska zaczęła działać jak najszybciej. Wciąż jest jeszcze dużo do nauczenia i przećwiczenia. Trzeba to dopełnić i udoskonalić, żeby się nie okazało się, że jesteście nieprzygotowani.
  Zostało ustalone, kto postępuje do przodu i wykazuje chęć służenia najlepiej, jak może. Będzie więcej w miarę upływu dni. Czujcie potrzebę uczestniczenia i przynależności do Misji Magisterskiej. Jest to ogromne przedsięwzięcie - oświecić i zostać zrozumianym przez siedem i pół miliarda ludzi, którzy nic nie wiedzą o Duchu. Musimy być bezbłędni i przekonujący od pierwszej próby, inaczej sprawy mogą się opóźnić o miesiące lub lata w zależności od wiarygodności i odbioru publicznych ogłoszeń. Zachowajcie wiarę, że Ojciec wie najlepiej i jego miłość do wszystkich, aby przyjęli i uznali Misję Magisterską, ma kapitalne znaczenie w przeciwieństwie do zwyczajnego jej rozpoczęcia.

Kontynuujcie naukę i ćwiczenia z radosnym sercem i wiedzcie, że jesteście głęboko kochani i cenieni. Ogłoszenie nastąpi w możliwie najbardziej dogodnym czasie, aby osiągnąć sukces tego miłosnego przedsięwzięcia. Z całego serca. Na razie. Jack

Andre_P

• Sr. Member
    • View Profile
    • Email
« Reply #183 on: October 30, 2017, 10:16:11 AM »
http://forum.serara.org/index.php?topic=9068.msg61782#msg61782
Kategoria / Temat : Omiejsce na nowe przekazy / Szukajcie naszego pocieszenia
« 29 października 2017, godz. 21:47:03 »

Temat : Szukajcie naszego pocieszenia
29 paź. 2017, godz. 12:00 czasu centralnego

Jack 0802AB B*-
Tu Jack, jestem gotowy. Wiem o rozczarowaniach, które niektórzy odczuwają po tak wielu opóźnieniach publicznej Misji Magisterskiej. Ona jest już w toku i posuwa się do przodu za kulisami, więc nie rozpaczajcie. Wasza cierpliwość i ćwiczenie zostaną nagrodzone w sposób, który obecnie możecie nie bardzo rozumieć. Nikomu nie zależy na pośpiechu i czekaniu na publiczne ogłoszenia, które wydaje się, że nigdy nie nadejdą. Misja Magisterska działa i cała Urantia ją zobaczy, kiedy nadejdzie właściwy czas !

Te opóźnienia spowodowały problemy dla wielu, którzy poinformowali przyjaciół i rodzinę o materializacji Misji Magisterskiej na świecie, widocznej dla wszystkich. Spowodowało to duże napięcia w stosunkach. Niektórzy zostały zerwane, inne napięte do ostateczności. Wierzcie, że zostaną naprawione i będą kontynuowane z dużym poczuciem zaufania i uznania. To wasza wiara będzie, raczej jest, najważniejsza. Bądźcie pewni waszej wiary i wiedzcie, że jesteście kochani i zaufani. Wiedzcie, że nam na was zależy i jesteśmy tutaj dla was ! Szukajcie naszego pocieszenia zawsze i wszędzie. To szystko na razie. Jack.

Andre_P

• Sr. Member
    • View Profile
    • Email
« Reply #184 on: November 05, 2017, 07:41:15 AM »
http://forum.serara.org/index.php?topic=9118.msg61934#msg61934
Kategoria / Temat : Przekazy dźwiękowe / Przekaz dźwiękowy / Nowa Księga Urantii
« 4 listopada 2017, godz. 02:43:20 »

https://app.box.com/s/s7vymulmysqiloygmid3cq53bko0wev4

Transkrypcja :
Napisał : Clency, członek-bohater
« Odpowiedź nr 1 : 4 listopada 2017, godz. 03:41:17 »

Zapisane z przekazu Lemuela
Nowa Księga Urantii

Mantutia : Tu Melchizedek Mantutia, dzień dobry. Przychodzę do niego dziś rano, bo słyszę ostatnio o waszym wielkim zainteresowaniu, tych z was tu na forum, nową Księgą Urantii, która jest już w druku i będzie czekać na rozprowadzenie możliwie jak najszybciej, ale chcę tylko wspomnieć o kilku sprawach.

Po pierwsze, nie ma sensu teraz rozprowadzać Księgi Urantii wam, członkom lub innym pośrednikom, kiedy świat przeżywa pierwsze zamieszanie z powodu publicznego ogłoszenia rozpoczęcia Misji Magisterskiej. Jestem pewien, że wszyscy to zrozumieją. Zależy nam na tym, żeby oddać nową Księgę Urantii w wasze ręce tak, jak wam wam zależy, żeby ją otrzymać i czekacie na to z podnieceniem.

Zrozumcie jednak, że to nastąpi we właściwym czasie, więc proszę, bądźcie cierpliwi jeszcze trochę. Bardzo się cieszymy, ja się bardzo cieszę, że w końcu zostało to zrobione, że Księga została wydrukowana i jest rzeczywiście gotowa do rozprowadzenia. Jest to tylko kwestia odczekania na odpowiedni czas, żeby oddać ją w wasze ręce.

Będzie ona również dostępna dla szefów rządów i innych osób z korpusu dyplomatycznego oraz dla ludzi, którzy, jak sądzimy, będą potrzebować mieć w swoich rękach nową Księgę Urantii. Teraz jest bardzo ciekawy czas, który wiem, że wszyscy doceniacie i tyle rzeczy dzieje się za kulisami, ale powtarzam - nowa wersja Księgi Urantii jest gotowa do rozprowadzenia, gdy nadejdzie odpowiednia chwila. Wiem, że bardzo jej potrzebujecie.

Tu Melchizedek Mantutia, dziękuję za wysłuchanie mnie, a jemu dziękuję za możliwość przekazania tej krótkiej wiadomości. Wszystkim wam życzę dobrego dnia. Domszia

Andre_P

• Sr. Member
    • View Profile
    • Email
« Reply #185 on: November 05, 2017, 10:10:48 AM »
http://forum.serara.org/index.php?topic=9122.msg61942#msg61942
Kategoria / Temat : Miejsce na nowe przekazy / Dlaczego inni nie wierzą ?
« 4 listopada 2017, godz. 21:59:54 »

Temat : Dlaczego inni nie wierzą ?
4 list. 2017, godz. 12:00 czasu centralnego

Jack 0802AB B*-
    Dzień dobry Jack. Cieszę się, że mogę być z tobą jak zwykle, ponieważ te wiadomości są ważne dla rozwoju twoich zdolności przekazywania i odbierania. Być punktualnym i wytrwałym jest tak ważne, aby nauczyć się sprawności i koncentracji dla biegłości w tym zakresie. Śmiertelnicy łatwo stają się niecierpliwi, bo jest to cecha, którą trzeba pokonać wraz z dojrzałością wieku. W młodszych latach wszystko musi być osiągnięte natychmiast, ale z biegiem czasu zdajesz sobie sprawę, że trzeba na coś poczekać, nawet długo.
   Przez pewien czas nie miałeś wewnętrznego doświadczenia poznania Ojca. W pewnym czasie wasze wierzenia były najrozmaitrze. Wiele z was ma ciekawe historie na temat, jak Księga Urantii pojawiła się w ich życiu. Stąd wpływ tego, jak to było i jak to zmieniło wasze życie i filozofię życia. Wyciągaliście ręce do innych, którzy nie mieli z tym nic wspólnego, kiedy myśleliście jakie to jest głębokie. Pytaliście dlaczego oni tego nie chwytają ? Czy nikt inny nie chce poznać prawdy o Bogu i dlaczego tu jesteśmy ? W końcu zdaliście sobie sprawę, że nie, że żadna długie przemówienia ich nie przekonają, żeby chociaż ich zaciekawić na tyle, żeby przeczytali taką grubą książkę.
  Jednak nigdy się nie poddałeś. Twoja wiara i determinacja rosły i ostatecznie trafiłeś na forum Serary z ludźmi podobnie myślącymi, którzy odczuwali i doświadczali tych samych frustracji. Teraz dojrzeliście na autentycznych Agondonterów, którzy wiedzą, że nadejdzie czas, kiedy wszystko zostanie wyjaśnione wszystkim na Urantii. Czekacie i wykonujecie wasze zadania, praktyki i studia z sercem pełnym wiary i radości, gdy czekacie z miłością i zrozumieniem dla ludzi zatraconych w sprawach nieduchowych. Wkrótce drogi Ojca zostaną przedstawione wszystkim ludziom na Urantii i będą mieli mieli możliwość wybrania tak, jak ty to zrobiłeś tak dawno temu. Dziękuję, że byłeś z nami ! Narazie, Jack

Andre_P

• Sr. Member
    • View Profile
    • Email
« Reply #186 on: November 11, 2017, 10:30:42 AM »
http://forum.serara.org/index.php?topic=9190.msg62164#msg62164
Napisał : Ron Besser, administrator, członek - bohater
Kategoria / Temat : Forum nowych członków / Przedstaw się / Witam wszystkich moich braci i siostry
«Odpowiedź nr 9, 10 listopada 2017, godz. 18:46:12 »

Witam odwrócony do góry nogami świat BJanelle. Jestem administratorem i witam dziecko w całym białym stroju do góry nogami. Mówię do ciebie na twój sposób, abyś zrozumiała, że nowa Księga Urantii będzie rozprowadzana z hurtowni w Yorku, w Pensylwanii, która znajduje się blisko mnie. Ja sam mam około dwóch tuzinów egzemplarzy do rozdania innym, kiedy będę podróżować tu i ówdzie, gdy to wszystkio się zacznie, zanim się zacznie rok 2018. Ogłosimy na tym forum dyskusyjnym, kiedy książka będzie dostępna i kiedy nadejdzie czas użyjemy jednej z naszych stron internetowych do składania zamówień na jeden egzemplarz. Początkowe zamówienia będą zarezerwowane dla szkół wyższychych, a pozostałe egzemplarze pójda do sprzedarzy publicznej. Powiedziano mi, że pierwszy wydruk wynosi 10 000 egzemplarzy i spodziewamy się, że liczba egzemplarzy rozprowadzonych początkowo wyniesie od czterech do pięciu tysięcy. W Stanach Zjednoczonych dystrybucja będzie ograniczona do tych, którzy już posiadają Księgę Urantii i przeczytali ją przynajmniej raz. Stara Fundacja Urantii nie mogła prowadzić tego rozprowadzania, ale z woli Bożej ja będę na ogół odpowiedzialny za to (nie całkiem, bo będę pracował z Przewodniczącym nowej Fundacji, samym Jezusem). Do waszej wiadomości : Jezus zostanie obsadzonyny na czele nowej Fundacji Księgi Urantii tutaj, na wschodnim wybrzeżu, a Melchizedek Mantutia, Melchizedek odpowiedzialny za pisanie i układ większości starej Księgi Urantii rozprowadzanej z Chicago w USA, będzie kierować tym z Jezusem. Ja jestem jedynym człowiekiem, który będzie mógł uczestniczyć w ich zebraniach z ramienia nowej Fundacji Urantii, w czym będę zręcznie wspierany przez ludzi takich jak ty, Bjanelle i będziesz mogła usiąść ze mną przy stole na otwartych zebraniach mających na celu ustalenie polityki nowej Fundacji. Będę też miał u boku kilku tych, którzy potrafią przekazywać, a ja zostawię to sobie na inny czas.

Ponieważ jesteś nowicjuszem w tych dyskusjach, to pozwól, że ci powiem, że masz trochę do nadrobienia, ale nie jest to najważniejsze dla twojego zainteresowania objawieniem lub jego powstawaniem. Dopilnuję, aby wszyscy, którzy są głęboko zainteresowani postępowaniem gdy Misja Magisterska otworzy swoje drzwi dla ludzi, widzieli i słyszeli wcielonych z pierwszego rzędu, gdy to będzie możliwe. Tymczasem witam cię BJanelle na tych stronach i mam nadzieję, że ci się spodobamy, bo my już się cieszymy, że poznaliśmy cię. Najlepsze życzenia i błogosławieństwa dla ciebie i twoich.

Ron Besser

Andre_P

• Sr. Member
    • View Profile
    • Email
« Reply #187 on: November 19, 2017, 10:30:07 AM »
http://forum.serara.org/index.php?topic=9158.msg62034#msg62034
Kategoria / Temat : Przekazy dźwiękowe / Przekaz dźwiękowy / Miłość i uznanie
« 8 listopada 2017, godz. 01:46:42 »

Mówca : Jezus
Temat : Miłość i uznanie
Kategoia : Przekazy dźwiękowe
Przekazujący : Lemuel
Miejsce : Girona, Katalonia, Chiszpania
Data / Godzina : 8 Lis. 2017 / 07:00 czasu miejscowego, 06:00 GMT

https://app.box.com/s/n4yn2dnix5ma6bj9ru4rldqsxjggh59c

Transkrypcja :
Napisał : Clency, członek-bohater
« Odpowiedź nr 1 : 8 listopada 2017, godz. 03:01:32 »
Zapis przekazu Lemuela

MIŁOŚĆ i UZNANIE

Jezus : Tak, to Jezus Lemuelu. To ja, Jezus. Możesz włączyć swoją maszynę, wszystko jest w porządku. Wiem, że każdego dnia mnie wołasz, więc przychodzę tego rana do ciebie i do wszystkich członków tutaj, na tym forum. Pierwszą rzeczą, którą chcę powiedzieć wam wszystkim jest to, że ja Jezus bardzo was wszystkich kocham i doceniam wasze wysiłki, waszą cierpliwość, waszą tolerancję i wasze zrozumienie tego, jaka jest tutaj sytuacja z Misją Magisterską.

Wszyscy byliście wielokrotnie wypróbowani i sprawdzeni i chociaż prawdą jest, że niektórzy odpadli w drodze, to nie wątpię, że powrócą w przyszłości, kiedy zobaczą, że Misja Magisterska jest faktycznie otwarta i działa. Przesłaniem, które chcę dzisiaj zaszczepić wam wszystkim, jest szczęście i radość. Wiem, że te dwa słowa są właściwe dla was w tej chwili. Rozumiem wpływ, jaki światowa sytuacja polityczna ma na wszystkie dzieci Boże, ale wy też wiecie, że jeśli czegoś nie ma w wiadomościach, to jest to dobra wiadomość.

Nie widać dobrych wiadomości w telewizji ani w gazetach, ale pozwólcie mi zapewnić was, że jest ogromna ilość dobrych wiadomości dostępnych dla tych, którzy naprawdę chcą je znaleźć. Dobra wiadomość jest taka, jak wszyscy wiecie, że Misja Magisterska działa, choć nie została jeszcze publicznie ogłoszona. Na całym świecie działają tysiące Melchizedeków, a wraz z nimi pracuje wiele tysięcy Istot Pośrednich i sprawy idą do przodu.

Ale ja, jako Jezus, chcę powrócić publicznie, jak obiecałem, ale zawsze były problemy z moim publicznym pojawieniem się i te problemy nadal istnieją do pewnego stopnia, ale są przezwyciężane. Pragnę mojego publicznego pojawienia się tak samo jak wy wszyscy, jak wy pragniecie mnie widzieć pośród was wszystkich. To ja, Jezus i przychodzę zgodnie z obietnicą i pozostanę przez znaczny czas i świat się zmieni. Świat już nigdy nie będzie taki sam. Ci, którzy nigdy nie wierzyli w moje istnienie, uwierzą, bo zobaczą dowód.

Ci, którzy wciąż odczuwają do pewnego stopnia ból i cierpienie z powodu mojej męki, zostaną uzdrowieni, kiedy będą mogli zobaczyć przed oczami dowód, że wróciłem i mam się dobrze. Mam także misję tutaj na Ziemi i będę miał wielu pracowników pomagających mi w wypełnieniu mojej misji i czekam na możliwość spotkania was wszystkich kiedyś twarzą w twarz. Byliście wierni w waszych poszukiwaniach i poświęceniu i w waszej praktyce i szczerości, a także w waszym szczerym pragnieniu przystąpienia do Misji Magisterskiej. Wasze modlitwy i pragnienia nie pozostały niezauważone.

To ja, Jezus. Wkrótce będę z wami, więc dziś rano przychodzę poprzez niego do was wszystkich, aby wam wszystkim raz jeszcze przypomnieć, że to ma być misja szczęścia i radości, ale także oczywiście i ciężka praca. To wszystko, co chcę powiedzieć dziś rano. To ja, Jezus. Mówię wam jeszcze raz, że was wszystkich bardzo kocham i tak bardzo doceniam pracę, którą wszyscy wykonujecie. Wszystkim wam życzę bardzo udanego dnia. Domszia.