Author Topic: Wiadomoci po polsku (Posts in Polish)  (Read 33446 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Andre_P

• Sr. Member
    • View Profile
    • Email
Re: Wiadomoci po polsku (Posts in Polish)
« Reply #225 on: March 06, 2018, 08:01:33 AM »
Ta sama wiadomość po angielsku :
http://forum.serara.org/index.php?topic=10146.msg65592#msg65592
Przekazał : Lemuel, członek-bohater
Kategoria / Temat : Przekazy dźwiękowe / Przekaz dźwiękowy / Wziąć byka za rogi
« 6 marca 2018, godz. 01:18:00 »

Mówca : Michał Nebadoński
Temat : Wziąć byka za rogi
Przekazujący : Lemuel
Miejsce : Girona, Katalonia, Hiszpania
Data / Godzina : 6 marca 2018 / 07:17 czasu miejscowego, 06:17 GMT

Link do nagrania dżwiękowego :
https://app.box.com/s/6uy4k3gpwgghz1vs1pmeg7sy24vacy63

Transkrypcja :
Napisał : Clency, członek-bohater
« Odpowiedź nr 1 : 6 marca 2018, godz. 02:35:52 »
Zapis przekazu Lemuela
Wziąć byka za rogi
Michał Nebadoński : Tak, dzień dobry Lemuelu, tu Michał Nebadoński. Chcę tylko powiedzieć kilka rzeczy, a tę wiadomość zatytułujesz «Wziąć byka za rogi». Nie ma to być żaden rodzaj planu dlatego, że mieszkasz w Hiszpanii Lemuelu, nie.

Do wszystkich członków forum mam pytanie, co mam na myśli mówiąc : Czy jesteście gotowi wziąć byka za rogi ? Znaczy to : Czy jesteście gotowi podjąć praktyczną pracę w misjach. Nie mówię tylko o przyszłej Misji Magisterskiej. Są inne misje, które mają się rozpocząć. W rzeczywistości już się rozpoczęły.

Czy jesteście przygotowani ? Z mojej perspektywy widzę że jest was tak wielu, gości i innych, którzy codziennie czytają wiadomości zamieszczane tutaj, na forum Serary. Niektórzy z was interesują się tylko trochę, niektórzy z was po prostu nie wierzą, ale inni z was są tu codziennie przyciągani, aby przeczytać te wiadomości.

Dlaczego jesteście tutaj przyciągani, aby codziennie czytać te wiadomości ? Jestem tu, aby wam powiedzieć, że jesteście gotowi wziąć byka za rogi i podjąć praktyczne zadanie w tych misjach. Jesteście potrzebni, potrzebujemy więcej oddziałów w terenie, więc proszę, podejmijcie decyzję.

Wszyscy wiecie z lektury innych wiadomości, że jeśli zostaliście tu doprowadzeni, to przez wasz umiłowany odłamek Ojca, który w was mieszka. Jest On najczystszym Duchem, którym jest Bóg. Czy w to wierzycie, czy nie, On nie jest ani tu, ani tam, po prostu mam ochotę wam powiedzieć : wszystko, co jest .... Jest.

To, co jest prawdą, nie potrzebuje nikogo, aby je udoskonalać lub wspierać w jakikolwiek sposób, w żadnym kształcie, ani postaci. Wszyscy jesteście prowadzeni tutaj przez wasz ukochany, mieszkający w was, odłamek Boga i nie bez powodu. Więc teraz, jeśli czujecie przyciąganie, chęć wzięcia udziału, to proszę przychodźcie, dołączajcie do nas, bierzcie byka za rogi i zróbcie to, a nigdy nie będziecie tego żałować.

Będzie to coś, o czym będziecie opowiadać waszym wnukom i prawnukom i wszyscy oni będą wiedzieli, że uczestniczyliście w czymś tak wspaniałym, że będą z was dumni. Cóż, nie jestem tu po to, żeby apelować do waszego ego, aby zrobiło coś wspaniałego.

Jestem tutaj, aby zaapelować do was, abyście wzięli byka za rogi i szli daleko naprzód po waszej duchowej drodze wznoszenia, oszczędzając sobie wiele lat nauki i treningu, kiedy dotrzecie do światów-mieszkań. Jestem Michał Nebadoński i przesyłam tę krótką wiadomość do was wszystkich, ale bardziej do czytelników i gości forum Serary.

Więc proszę, chodźcie i bierzcie byka za rogi. Dziękuję za uwagę i życzę wam wszystkim bardzo miłego dnia. Domszia.

Andre_P

• Sr. Member
    • View Profile
    • Email
« Reply #226 on: March 10, 2018, 07:26:35 AM »
http://forum.serara.org/index.php?topic=10164.msg65706#msg65706
Przekazał : Lemuel, członek-bohater
Kategoria / Temat : Przekazy dźwiękowe / Przekaz dźwiękowy / Rosnące podniecenie
« 9 marca 2018, godz. 01:20:08 »

Mówca : Umiłowany / Lemuel
Temat : Rosnące podniecenie
Przekazujący : Lemuel
Data / Godzina : 9 marca 2018 / 07:19 czasu miejscowego, 06:19 GMT

https://app.box.com/s/cypyu89xe93wq54tclwbm4028mdleswe

Transkrypcja :
Napisał : Clency, członek-bohater
« Odpowiedź nr 1 : 9 marca 2018, godz. 02:28:46 »
Zapis przekazu Lemuela

Rosnące podniecenie

Umiłowany / Lemuel : Naszym tematem dzisiejszego ranka jest "Podniecenie rośnie". Tak, rzeczywiście podniecenie rośnie, podobnie jak napięcie. Wszyscy to teraz odczuwacie w pewien sposób lub w jakiejś formie, fizycznie, emocjonalnie i psychicznie. Wszystko teraz powstaje i wszystko jest naprawdę podniecające.

Przygotowania do rozpoczęcia Misji są dosłownie tuż za rogiem, że tak powiem, a Niebiańscy wraz z ludźmi to czują. To są operacje dwukierunkowe. Wszystkie wasze oddziały lądowe są tak głęboko kochane i doceniane przez całą rodzinę Niebiańskich.

Jesteśmy świadomi waszych uczuć i podniecenia i jestem tutaj, aby powiedzieć wam o naszym podnieceniu, a także o zwiększeniu napięcia. Kiedy ojciec mówi, wszystko się porusza i zaczyna działać. Jesteśmy tutaj, aby spełniać polecenia Ojca, my z naszej strony i znamy was z waszej strony i wiemy jak bardzo jesteście oddani.

Czas biegnie teraz szybko, a dni przelatują i wszyscy jesteście ostrzeżeni i pouczeni tak wiele razy, co ma się wydarzyć na Urantii, co jak nigdy przedtem jest śledzone wszędzie we wszechświecie w taki sposób i w takim stopniu. Oto, czego Urantia będzie świadkiem.

Nie mówię teraz o katastrofach, o ruchu płyt tektonicznych i wybuchach wulkanów i trzęsieniach ziemi. Nie mówię o tym w tej chwili, mówię o tym, że kiedy Misje zostaną ogłoszone publicznie w tak wspaniały sposób, cała ludzkość będzie w szoku, użyję tego wyrażenia.

To będzie najbardziej niezwykłe wydarzenie, które nigdy nie miało miejsca tutaj na Ziemi. Wyglądamy za tym tak samo, jak wy i chcę wam wszystkim powiedzieć tego ranka, że to jest tuż tuż. Bądźcie cierpliwi, kontynuujcie wasze przygotowania i ufajcie i wierzcie, teraz jeszcze bardziej niż kiedykolwiek, z waszymi umiłowanymi Dostrajaczami Myśli. .

Jak mówicie : trzymajcie się, nie dajcie się. Wiemy, że jesteście podnieceni w oczekiwaniu, ale jednocześnie starajcie się zachować spokój każdego dnia. To wszystko, co mam wam do powiedzenia dziś rano. Nie wstrzymujciecie oddechu, kontynuuj wdechy i wydechy. To jes naprawdę prawie tutaj, nie o tygodnie przed nami. Nie, moje umiłowane siostry i bracia, nie o tygodnie.

Tu Dostrajacz Myśli Lemuela, z radością przekazuję wam te kilka słów dziś rano. Dziękuję za wysłuchanie. Wszystkim wam życzę bardzo udanego dnia. Domszia

Andre_P

• Sr. Member
    • View Profile
    • Email
« Reply #227 on: March 31, 2018, 09:48:57 AM »
1) Ta sama wiadomość po angielsku :
http://forum.serara.org/index.php?topic=10306.msg66320#msg66320
Przekazała : amethyst, pełny członek
Kategoria / Temat : Bóg NAJWYŻSZY / Więcej szczegułów o PRZENOSZENIU DOŚWIADCZEŃ
« 30 marca 2018, godz 21:37:27 »

Cześć wszystkim,
Próbowałam to zrobić kilka dni temu, ale mi się nie udało. Spróbuję jeszcze raz i zobaczę, czy tym razem się uda. Jeśli nie, to po prostu odpuszczę.

Temat : Więcej wyjaśnień o PRZENOSZENIU DOŚWIADCZEŃ
Nauczyciel : BÓG NAJWYŻSZY
Przekazała : Ametyst
Data publikacji : 30 marca 2018 r

BÓG NAJWYŻSZY :
   "Tu Bóg Najwyższy. Przez ostatnie kilka dni ciągnąłem Ametyst za rękaw, bo potrzebujemy jej pomocy, żęby pomalutku rozwikłać bardzo głębokie i skomplikowane teksty przedstawione przez Rona. Chcemy to robić po jednym pojęciu na raz, żeby to było bardziej zrozumiałe dla zwykłego czytelnika. Zacznę od koncepcji PRZENOSZENIA DOŚWIADCZEŃ, opisanej przez Rona w niedawnej publikacji.

"Jak Bóg Najwyższy pisze przez Rona, jestem taki, jak Ojciec może" ... ulepszyć wszechświat przez [sic] to, czego się uczy, żyjąc poprzez Najwyższego." Chcę powiedzieć forum, co to oznacza w odniesieniu do bunut Lucyfera. Jak większość z was wie, to byli Księżęta Planetarni odszczepieńczych planet, którzy zeszli na manowce z Lucyferem. To był bunt Lanonandeków. Tradycyjny model ich korporacyjnych sztabów we wszechświecie lokalnym polegał na użyciu NIE ZESPOLONYCH wznoszących się, jako ochotników. Byli oni oddzieleni od swoich Dostrajaczy, którzy czekali na ich powrót do stolicy systemu po zakończeniu swoich misji. Zespoleni wznoszący się tradycyjnie nie byli w stanie utrzymać ciała fizycznego, dlatego konieczne było pozostawienie Dostrajaczy.

"Jest to bardzo smutne stwierdzenie, że spośród 100 członków korporacyjnego personelu Caligastii, tylko 40 pozostało lojalnych. Gdyby ci członkowie byli zespolonymi śmiertelnikami, to mamy nadzieję, że wszyscy 100 nie tylko byliby lojalni, ale byliby pomocni w przekonywaniu innych przeciw nielojalności. Obecnie wdrażamy PRZENOSZENIE DOŚWIADCZEŃ, tutaj i w sąsiednich wszechświatach lokalnych. Ponieważ teraz w Nebadonie ustanowiona jest władza Michała, kolejny bunt byłby szybko stłumiony, ale w nowo powstałych młodszych wszechświatach lokalnych bunt jest zawsze odległą możliwością.

"W związku z tym podejmujemy kroki, aby przygotować się do zatrudnienia zespolonych śmiertelników jako personelu korporacyjnego poprzez wdrożenie koncepcji PRZENOSZENIA DOŚWIADCZEŃ. Jest to fantazyjny sposób wyrażenia, że w rozwijającym się stworzeniu uczymy się, jak możemy poprawić wyniki próbując różne techniki. Właśnie tu pojawia się praca z zespolonymi śmiertelnikami i ten eksperyment ma swoje źródła na Urantii.

"W bardzo młodym wszechświecie lokalnym, gdzie nawet systemy lokalne nie mają jeszcze wznoszących się na poziomie systemu, gotowych do pracy jako personel Księcia, czasami konieczne jest importowanie lub pożyczanie, jeśli wolicie, wznoszących się z sąsiednich wszechświatów, którzy zostają tymczasowo przekształceni, żeby pasowali do formy życia tego konkretnego wszechświata lokalnego, żeby służyć systemowi-dziecku przez dostarczenie kandydatów w zastępstwie do czasu, aż nowy wszechświat lokalny i systemy będą w stanie zaspokoić własne potrzeby z ich własnych szeregów. Wolontariusze - pracownicy, którzy mogą utrzymać swoją formę po zespoleniu, mogą być więzami zwiększającymi stabilność niedoświadczonych planet.

"Nie wiemy jeszcze, co Ojciec planuje dla powstających poziomów przestrzeni zewnętrznej, ale jeśli modele są w jakikolwiek sposób podobne do urzeczywistnienia i organizacji wielkiego wszechświata, który teraz ewoluuje, to śmiertelnicy, którzy są w stanie się zespolić w obszarach przestrzeni zewnętrznej byliby potencjalnie wielkimi stabilizatorami. Im dalej stworzenie oddala się od centrum, tym większa jest szansa buntu i zaniedbania. Zespoleni ze Stwórcą w centrum wszystkiego mogą bardzo pomóc w utrzymaniu równowagi. Niewątpliwie istnieje wielki potencjał dla zespolonych śmiertelników we wszystkich częściach stworzenia, a można tego dokonać poprzez proces PRZENOSZENIA DOŚWIADCZEŃ."
KONIEC

2) Przekazał : Ron Besser, administrator, członek-bohater
Kategoria / Temat : Bóg NAJWYŻSZY / Więcej szczegułów o PRZENOSZENIU DOŚWIADCZEŃ
«Odpowiedź nr 1, 30 marca 2018, godz. 23:35:31 »

Clency, widzę cię teraz na forum, jak czytasz to, tak jak ja. Czy możesz mi powiedzieć swoimi słowami co to jast przenoszenie doświadczeń ?

Michał z Nebadonu mówi łagodnie do wszystkich -
"Ten przekaz został przerwany w połowie i anioł z Nebadonu skończył zamiast przekazującego, ale przekazujący się zmieszał i przerwał częstotliwość. To dlatego Amethyst napisała [sic] w zdaniu powyżej i i wciąż się zastanawia, czy ktokolwiek może to zrozumieć. Ron zaśmiał się już po raz drugi, bo to się nie zgadza z definicją przenoszenia doświadczeń, która mówi że nie zespoleni ludzie nie są tak godni zaufania jak zespoleni ludzie w ciele, ale okazuje się, że nie w Nebadonie. Najwyższy nie wyjaśnia, że mamy na Urantii zespolonych śmiertelników, którzy nigdy nie musieli iść najpierw do światów-mieszkań, aby się do tego przygotować. Caligastia miał 100 nie zespolonych śmiertelników, którzy zostali serafinami na Urantii, żeby pracować dla niego. Oni nie byli zespoleni. Ron zespolił się na planecie i jako zespolonego używamy go do celów stabilności, do nauczania i przywództwa. Przenoszenie doświadczeń nie ma z tym nic wspólnego, a ty Ametyst masz szansę próbować tego jeszcze raz. A teraz jeszcze :

"Na razie kończę z tą sprawą i zawiadamiam was, że Ron walczy o swoją stabilność będąc dobrze dręczonym zmianami w swoim ciele i z trudem znosząc dzwonienie w uszach i palenie ciała od stóp do głowy. Ma jeszcze skończyć drogę w obie strony od w pełni ludzkiego ciała w 2010 r. do prawie całkowicie morontialnej istoty w 2017 r. znów do w pełni ludzkiej w 2018 r. Przelatane kilometry nie zostały nagrodzone, bo ogólnie odniósł się pretensjonalnie do tego pomysłu.To się skończy w Wielkanoc rano.To jest obietnica od nas wszystkich dla niego całego. Dobrego dnia, Michał"

KONIEC

Andre_P

• Sr. Member
    • View Profile
    • Email
« Reply #228 on: April 03, 2018, 04:37:48 AM »
http://forum.serara.org/index.php?topic=10212.msg65922#msg65922
Przekazał : Lemuel , członek-bohater
Kategoria / Temat : JEZUS – CAŁY TEMAT / Kilka słów od Jezusa
« 16 marca 2018, godz. 03:52:07 »

KILKA SŁÓW OD JEZUSA

JEZUS :
Tu Jezus, możesz zacząć pisać. Od czasu, kiedy czytałeś mój wczorajszy przekaz przez Sue, zastanawiałeś się, czy moje zamierzone wystąpieienie w Organizacji Narodów Zjednoczonych odbędzie się wczoraj.

Nie, ono nie było zaplanowane na wczoraj. Mój przekaz poprzez Sue miało was wszystkich poinformować, że naprawdę mam zamiar to zrobić. Wszystko jest zaplanowane i zorganizowane i pozostaje tylko, żeby Michał dał mi zielone światło.

Wszyscy zdajecie sobie sprawę, że zbierało się na to od dawna i że przez ostatnie kilka lat zdarzało się kilka razy, że w ostatniej chwili musiałem odłożyć moje wystąpienie. Jestem też pewien, że szyscy jesteście w stanie zrozumieć, że kiedy to mówię, to mam ogromne trudności z dostosowaniem się do różnych częstotliwości w wymiarach, przez które schodzę z Raju.

Moja transcendentalna praca została przerwana nie jeden raz z powodu zmiany planów pochodzącej z Raju i pewnego razu zaproponowano mi, żeby mój powrót na Urantię, tak jak obiecałem, został odłożony na czas nieokreślony.

Wiecie i potraficie zrozumieć, że sytuacja na Urantii jest tak skomplikowana, z koniecznością wzięcia pod uwagę tak wielu rzeczy, z których nie najmniej ważne jest moje bezpieczeństwo, gdy się pojawię wśród was. Drugie zabójstwo Syna Bożego jest nie do pomyślenia. Religijni przywódcy świata, zwłaszcza chrześcijańscy, będą w takim szoku, kiedy dowiedzą się prawdy z moich własnych ust, że wielu z nich oszaleje.

Ogólnie rzecz biorąc, zajęło tak wiele czasu, aby wypróbować i połączyć wszystkie elementy, żeby Misja Magisterska i mój powrót mogły ruszyć zgodnie z planem.

Jak wiecie, sytuacja polityczna na całym świecie jest tak pełna zepsucia. Zostało to określone jako dom zbudowany przez Kubę, ale tak naprawdę ten system działa od wielu tysięcy lat, od czasu buntu. Z powodu tego systemu narzuconego przez Caligastię, ludzkość została pozbawiony normalnego rozwoju, zarówno duchowego jak i ludzkiego i jego spuścizna do pewnego stopnia pozostaje do dnia dzisiejszego.

I tak, moi przyjaciele, po niezliczonych problemach przez lata i prawie nieskończonej liczbie zmian i odroczeń, które nie tylko sprawdzały waszą wiarę, zaufanie i lojalność, ale także nawet moją cierpliwość z tym wszystkim.

Tak więc przyszedłem. Kiedy to będzie można zorganizować ze skinieniem od Michała, stanę przed Zgromadzeniem Ogólnym i wygłoszę moją bardzo starannie przygotowaną mowę i pozwolę, żeby, jak mówicie, stało się wszystko, co ma się stać. Chociaż świat będzie co najmniej zdumiony, to jednak nie będzie wątpliwości w czyimkolwiek umyśle, że ja, Jezus, mam na myśli działanie i dopilnuję wszystkiego, co jest do zrobienia, żeby zostało zrobione i to szybko.

Po ponad dwóch tysiącach lat przyszedłem przypomnieć i odzyskać to, co moje i zapraszam wszystkich, żeby przyszli i dołączyli do nas, jeśli zechcą. Większość przyjdzie z radością, śpiewając Alleluja, inni będą wątpić i wahać się, ale mimo to przyjdą, ale wielu nie przyjdzie i strata będzie ogromna, ale moje serce pozostaje otwarte dla wszystkich, więc mogę tylko zaprosić was do przyjścia.

Dziękuję ci Lemuelu za zaproszenie mnie tego ranka.

Tu Jezus. Życzę wam wszystkim dobrego dnia.

Dziękuję ci, Jezu.

Domszia.

Andre_P

• Sr. Member
    • View Profile
    • Email
« Reply #229 on: April 10, 2018, 07:20:09 AM »
http://forum.serara.org/index.php?topic=10344.msg66566#msg66566
Kategoria /Temat : BÓG NAJWYŻSZY / Słowa pocieszenia od Gai
« 8 kwietnia 2018, godz. 02:53:49 »

Amethyst : Tego wieczoru myślałem o Najwyższym Planety i czułam się blisko niego, więc weszłam w ciszę i zapytałem, czy ma dla nas jakieś słowa.

Nauczyciel:       NAJWYŻSZY PLANETY, GAIA
Temat :              Słowa pocieszenia
Przekazujący :  Ametyst
Data :                8 kwietnia 2018 r

Amethyst :Najwyższy planety Urantia, Gaia , czy masz tego wieczoru jakieś słowa dla tego forum?
Gaia : "Tak, Amethyst, mam."

Gaia : "Kiedy wszyscy Najwyżsi planet doświadczają pełnego zakresu doświadczeń stworzeń ich planety i śmiertelników, my, Najwyżsi 37 planet odszczepieńczych, mamy coś, co można nazwać stowarzyszeniem sióstr, bo wszyscy mieliśmy dodatkowe doświadczenia bólu i cierpienia odczuwane przez naszych podopiecznych. Wszyscy Najwyżsi planet tego doświadczają, lecz w naszych przypadkach było to ekstremalne i dlatego dało nam dodatkową warstwę doświadczenia, która dodaje dodatkowy wymiar i głębię do naszego pełnego zrozumienia doświadczeń śmiertelników, a nawet zwierząt. Tak, jak ból zmusza ludzką duszę do wysiłku w jej rozwoju, tak samo ta dodatkowa warstwa pogłębia nasze zrozumienie tego, czego wy doświadczyliście. Planety i Systemy pochłonięte przez bunt mogą wnieść potężny wkład naszej rodzicielskiej Najwyższej Istocie, z szerszym zakresem i zwiększonym polem doświadczenia, którego nie mają planety rozwijające się bez niedociągnięć ani buntu. Jest to dla nas zarówno ciężar, jak i błogosławieństwo. Z jednej strony bunt powoduje wiele bólu przez pokolenia i tysiąclecia i wydaje się tak trudny do zniesienia wiedząc, jak bardzo cierpią dzieci takich planet. Jednocześnie wychodzenie z tego doświadczenia, kiedy uzdrowienie naprawdę się zaczyna, daje tym wszystkim, którzy przez to przeszli, dodatkową ogromną wartość współczucia, empatii, wdzięczności i zdolności do miłości. Nic nie powoduje takiego dojrzewania duszy, jak zrozumienie doświadczenia innych. Weźcie pod uwagę, że to dodatkowe zrozumienie wznoszących się z Urantii i innych odstępczych planet, będzie w dłuższej perspektywie służyć jako narzędzie do wzmocnienia waszych możliwości bardzo satysfakcjonującej służby w nadchodzących wiekach.

"Jesteście na tym forum szczególnie błogosławieni. Nie tylko znacie reperkusje buntu, ale wielu z was otrzymało również wizję potrzebną do zrozumienia, co to oznacza dla ewolucji planety, jak i nadrzędną mądrość i cierpliwość, żeby widzieć, że jest to bardzo trudny węzeł do rozplątania. Stoicie jednak niezachwianie w waszej wierze jako agondonterzy. Jako wasz Planetarny Najwyższy jestem tak wdzięczny za doświadczenie, którego mi dostarczyliście.

"Nie chcę tego zakończyć, zanim powiem również o zwierzętach tej dziedziny. Tak wielu z nich było traktowanych brutalnie przez barbarzyńskie działania nieświadomych spośród was, podczas gdy wiele stworzeń wykazywało oddanie przewyższające to, do czego zdolnych jest wielu ludzi. Zapewniam was, że pomimo, że w tej epoce wszechświata one nie zachowują tożsamości po śmierci, ich dary dla ludzkości zostaną bogato wynagrodzone i Najwyżsi planet, tacy jak ja, którzy widzieli dobroć niektórych zwierząt, będą świadczyć o ich nadzwyczajnej służbie ludzkości w niektórych przypadkach.

"Zostawiam was teraz moi ukochani"
Najwyższy planety, Gaia
KONIEC

Andre_P

• Sr. Member
    • View Profile
    • Email
« Reply #230 on: April 10, 2018, 11:53:07 AM »
http://forum.serara.org/index.php?topic=10336.msg66528#msg66528
Napisał : Ron Besser, administrator, członek-bohater
Kategoria / Temat : Zadziwiające historie duchowe / Widzieć pięknego anioła - stary twardy Ron zobaczył go
« 7 kwietnia 2018, godz. 10:54:28 »

Krótka relacja dla was wszystkich. Ostatniego wieczoru obudziłem się z drzemki i kiedy otworzyłem oczy, zobaczyłem wysoką postać, wysoką na siedem stóp. Zobaczyłem ją od ramion w górę, delikatnie przypomnającą mi, że oni nie mają stóp. Była naprawdę piękna, naprawdę pyszna istota pełna energii, o miłym usposobieniem. Mówiła do mnie i może nawet zachichotała ku mojemu zdziwieniu.

Zapytałem ją (bo zjawa trwała całą minutę i pół), czy łatwo było mi pokazać fizyczny kształt, który mi przedstawiła i powiedziała, że jest wyczerpana, ale zadowolona, że to zrobiła. Spytałem ją, dlaczego nie widzę ducha aż do podłogi, a ona powiedziała, że oni nie mają nóg, ale w tym miejscu jest niebiesko-biała energia ducha, która nie ma fizycznego odpowiednika. Powiedziała, że chciała to zrobić od dawna, ale chciała mnie nagrodzić za zdobycie nagrody Michała, o której nie wiedziałem. Teraz pozwólcie, że powiem, co wydarzyło się wcześniej w tym dniu, bo wtedy jej ukazanie się może nabrać trochę więcej sensu.

Wczoraj około czwartej po południu zebrałem się na odwagę i pojechałem do sklepu Walmart, by kupić parę rzeczy, jak mleko i winogrona. Jestem tak osłabiony fizycznie, że chodzę powoli popychając mój wózek i w trakcie tego zacząłem słyszeć głosy w głowie, jakby ktoś mi przekazywał. Od czasu do czasu rozmawiałem z aniołami, którzy przychodzą do tego sklepu i są dla mnie zabawni i dowcipni i dodają mi otuchy, ale tym razem inny głos, którego wcale nie znałem, odezwał się dość mocno i z dużą dozą autorytetu. To był Naczelny Anioł tej części Pensylwanii i, co zabawne, ona mnie zapytała, dlaczego cały śię świecę ?

Cóż, to była dla mnie nowość i powiedziałem, że nie wiem. Powiedziała : "Wszedłeś do tego sklepu i jeden z moich podwładnych w sklepie zadzwonił, by spytać, czy jesteś Jezusem ?" Dalej mówiła : "Nie jesteś Jezusem, to wiem, ale tak wspaniale świecisz, że chcieliśmy wiedzieć, czy o tym wiesz ? " Osłupiały powiedziałem : "Nie, nic o tym nie wiem".

W tym momencie nadszedł Syn Stwórcy, Michał (I pamiętajcie, że pcham wózek, bo wszysto było w ruchu, ponieważ sklep był pełen ludzi i musiałem się ruszać, bo inaczej by mnie rozjechali.) i powiedział do niej, że dostałem w nagrodę specjalne światło, które mam nosić przez ten dzień i wszyscy aniołowie powinni widzieć, jak wspaniałe światło może mieć człowiek na Urantii, jeśli wykonał on swoją pracę należycie. Potem Michała już nie było, a Anioł Nadzorujący (Ciężko pracujący, by wkrótce zostać Ukończonym Serafinem.) rozmawiał ze mną, jeszcze kiedy wychodziłem do samochodu, aby załadować moje zakupy spożywcze i wrócić do domu, a nawet w drodze do domu. Był to dla mnie niezły zaszczyt! I żeby mieć anioła, którego nie znałem i nie był Aniołem Nadzorującym, z którym rozmawiałem w sklepie i ona mi powiedziała, że chciała to zrobić ze mną od lat, ale nie miała odwagi, by to zrobić, dopóki nie pojawiłem się z całym moim światłem w Walmarcie !

Ron
« Last Edit: April 12, 2018, 09:35:15 AM by Andre_P »

Andre_P

• Sr. Member
    • View Profile
    • Email
« Reply #231 on: April 19, 2018, 06:35:55 AM »
http://forum.serara.org/index.php?topic=10382.msg66670#msg66670
Przekazał : Ron Besser, administrator, członek-bohater
Kategoria / Temat : OGŁOSZENIE AKTUALNEJ NOWEJ POLITYKI I ZMIAN ADMINISTRACYJNYCH / ZAPOZNANIE Z SORDONEM Z TAJNEGO ZAKONU TRÓJCY
« 15 kwietnia 2018, 16:47:59 »

ZAPOZNANIE Z SORDONEM Z TAJNEGO ZAKONU TRÓJCY,
MARGUL, OFICJALNY SYN NAUCZYCIEL NA URANTII -
Przedstawienie SORDONA

"Reprezentuję Rajską Trójcę na tej planecie, zarówno wobec duchowego rządu obecnie przywróconego na Urantii, jak również reprezentuję siebie jako Trójcę wobec duchowego rządu Salvingtonu, a oba rządy są zobowiązane do procesu dotyczącego Amerykanów i innych krajów świata w bardzo bliskiej przyszłości. Teraz już znacie moje znaczenie i moje miejsce oraz to, że jestem na stałe przydzielony do Urantii, żeby wziąć udział w pracy nad ustanowieniem Światła i Życia na tej planecie. Wasza planeta jest obecnie uznana za martwą i bezużyteczną dla wszechświata i musi zostać wskrzeszona jako pełnoprawny członek wobec wszechświata, z powodu jej znaczenia jako nowej sfery uniwersyteckiej, na której duch będzie uczyć o szczegółach wszechświatowego buntu.

"Tu Margul, przedstawiam członka mojego personelu nie Lanaforge, ale inego Syna -Nauczyciela Trójcy, którego jeszcze nie znacie, ale poznacie, bo on jest gotów przygotować Rona Bessera do kierowania nową Fundacją Księgi Urantii z pomocą Melchizedeka Mantutii oraz do tego, jak rozpowszechniać ważne materiały za pośrednictwem naszego oddziału wydawniczego - URANTIA PUBLISHING INTERNATIONAL (WYDAWNICTWO MIĘDZYNARODOWE URANTII), który już został utworzony i jest gotowy do działania jako niedochodowy. Jego celem jest upowszechnianie innych objawień, w tym uzupełnień do objawień epokowych w nadchodzących latach. Zostanie on uaktywniony od 3 maja 2018 r. na specjalnym spotkaniu Rona Bessera ze mną, jako duchem i z moim czcigodnym pomocnikiem - Sordonem.

SORDON należy do potężnego zakonu NIESKOŃCZONEGO DUCHA i, jak mówi Michał, może przemawiać i często to robi, w imieniu Nieskończonego Ducha zarówno do Rona, jak i czasem do nas. Ron słyszał Sordona od tygodni i uważa, że to Nieskończony Duch często mówi do jego ucha i w jego tylnym kanale, jak on to nazywa, gdzie nie słyszy żadnych słów, ale jest całkiem pewien, co musi zrobić, aby uratować sytuację. Sordon lubi się śmiać, kiedy się z nim styka, ponieważ ma poczucie humoru podobne do Rona - bardzo zabawnego człowieka, gdy go zachęcić do komentarza na temat współczesnej kultury. Jego Zakon pozostanie tajny, do czasu nadejścia dni Światła i Życia na Urantii, wtedy chętnie opowie wam wszystkim, czym może być jego Zakon. SORDON jest gotowy współpracować z Ronem nad publikacjami, które musi on szybko przekazać do rozpowszechnienia na całym świecie, tzn. książek, które będą tłumaczone jako uzupełnienie do szóstego epokowego objawienia, gdy będziemy realizować pełny program rozpowszechniania, jaki przewidujemy dla Fundacji Księgi Urantii w przyszłości. Póki co uzupełniamy nasze wiadomości dla was wszystkich mówiąc, że ostatni horyzont tego, co się wydarzy, pojawi się w wiadomości od Rona za kilka godzin. Na razie, żeby przygotować teren powiemy, że kandydaci do Zespolenia, którzy wciąż czekają, zostaną rozpatrzeni podczas kolejnego Spotkania Doradczego Grupy Dwudziestu Pięciu z udziałem Rona jako ich gościa przy stole, przy którym zasiadają w celu konsultacji. On jest naprawdę jednym z nas i wkrótce odzyska siły i odbędzie konferencję z Najwyższymi Ojcami, którzy mają do niego zaufanie, lecz są pełni przesady, więc nie wykorzystają go prędko, Dobrego dnia. Tu Margul z Sordonem do waszych usług.
KONIEC

Andre_P

• Sr. Member
    • View Profile
    • Email
« Reply #232 on: April 19, 2018, 12:31:04 PM »
http://forum.serara.org/index.php?topic=10372.msg66660#msg66660
Napisał/przekazał : Ron Besser, administrator, członek-bohater
Kategoria / Temat : ROZMOWY O ZESPOLENIU / Zespolenie – Kontynuować, czy nie, obecną politykę
« 15 kwietnia 2018, 15:25:50 »

Zespolenie – Kontynuować, czy nie, obecną politykę
York, Pensylwania, południe czasu miejscowego
15 kwietnia 2018

To jest dla członków z listy tego forum, a w szczególności dla pięciu zespolonych osób, które mamy już obecnie na Urantii.

Ojciec Wszechświata oznajmił, że ludność na Urantii powinna mieć wszelkie możliwości korzystania ze swojego postępu duchowego do granic doświadczeń możliwych pozostając w ciele z krwi i kości. Ojciec otworzył drzwi tym, którzy ukończyli swoją podstawową pracę duchową na Ziemi wystarczająco dawno, aby ci, którzy wiedzieli o tej radości, mogli dostąpić i dostąpili takiego zaszczytu zespolenia mózgu.

W wyniku tej polityki, Ojciec doprowadził do zespolenia pięciu z nas, począwszy od 2014 roku w moim przypadku i trochę później, gdy chodzi o pozostałych czterech. Mieliśmy zespolenie szóstej osoby, a następnie odrzucenie tego pomysłu, co doprowadziło do obecnej zupełnej ciemności tej osoby. Nie mam pojęcia, jak Dostrajacz tej osoby poradzi sobie z nią w tej chwili, ale to jest tragedia dla nas wszystkich, że nie mogła ona znieść najmniejszej myśli, że jest to możliwe. Ale w każdym razie mamy lepszą wiadomość, że Michał doprowadził do zespolenia dwóch innych osób, które nic nie wiedzą o tej stronie internetowej ani o możliwościach tak zwanego ich zespolenia. To daje obecnie w sumie siedmioro zespolonych ludzi na Urantii.

Pragnę teraz przedstawić ogólne stwierdzenie dotyczące tego rodzaju zespolenia obecnie na Urantii :

MICHAŁ Z NEBADOŃSKI -

"Tu Michał Nebadoński. Ron pisze z głowy z pomocą swojego Dostrajacza Myśli, by ukończyć jakąś ogólną myśl i podtrzymać ideę Zespolenia z Ojcem na Urantii waszego typu ludzi. Ron osobiście umożliwił zespolenia na Urantii, i to dlatego, że on się zespolił, ta możliwość została wykorzystana i przejęta w górę, żeby następnie umożliwić bezpośrednio pracę w Misjach na Urantii, tak jak je zdefiniowaliśmy.

"Jestem pewien, że wszyscy wiecie, że Ron zespolił się 25 grudnia 2014 r., w południe tego dnia przy stole, przy obiedzie u swojego brata, który nic o tym nie wie tak, jak cała rodzina nic nie wie i prawdopodobnie tak to pozostanie. Jeśli chodzi o czworo pozostałych, to oni znają daty swoich zewspoleń, bo Ron nie ma ich w pamięci w tej chwili. Stało się to od roku 2016 do początku roku 2018. Od tej pory (15 kwietnia 2018) drzwi są czasowo zamknięte dla dodatkowych zespoleń, dopóki nie będziemy pewni, że mamy grupę ludzi na tyle bliskich idei zespolenia, mogących się znać między sobą i przyjaźnić się, pomimo wielkich różnic kulturowych. Dwoje dodani do pięciu znanych na tej liście są Chińczykami i praktykującymi buddystami. Noszą bladożółte togi i kręcą się po ogrodach według niewierzących Chińczyków, którzy kradną ich kwiaty lotosu, żeby robić z nich szafran, ziele cenione na wagę złota. Lubią również rozmawiać o diecie wyłącznie roślinnej, której stosowanie Ron z trudem sobie wyobraża, ponieważ potrzebuje dużo białka z mięsa, żeby funkcjonować.

"W wyniku tego, że na razie zamknąłem drzwi, nie będziemy mieć więcej ludzkich zespoleń na Urantii przez około rok.

"W wyniku tymczasowego zamknięcia drzwi, będziemy musieli polegać na pięciu w tej listy, którzy będą nieśli duży ciężar w tej kategorii, a następnie kierować grupą tych, którzy są blisko, ale jeszcze nie dotarli. Są jeszcze cztery osoby, które odwiedzają tę stronę internetu, które są blisko, ale one uprawiają niemądry kit gry w modlitwę i pracę, i nie mogą w tym momencie zbliżyć się do zespolenia.

"To znowu Michał, żeby zebrać to wszystko razem, pomimo że sprawy się rozbiegają w inne tematy niż wasze troski o zespolenie omawiane tutaj dzisiaj.

"Chciałbym powiedzieć tym, którzy nie lubią długich tekstów, że ten jest szczególnie na temat tego, co chcecie robić w nadchodzących miesiącach 2018 r. Jestem pewien, że możemy nawiązać do kilku innych tematów związanych z zespoleniem, ale niestety ten materiał jest nadal sklasyfikowany jako ściśle tajny i tylko już zespoleni są gotowi zrozumieć, że są w chwili otwarcia obecnej Misji jako najlepsi ludzie, którzy wykorzystują pracę ducha do ulepszenia Urantii za pośrednictwem naszych przysług i sposobów, żeby najlepiej wprowadzić te zmiany. W szczególności Ron Besser stoczył najcięższą bitwę ze wszystkich, będąc pewny i niezłomny w obliczu ostrej opozycji do swoich sposobów działania, a nawet na tej stronie są ludzie, którzy chcieliby widzieć, jak Ron bierze lanie i musi przepraszać za to, co zrobił na różne sposoby, aby upewnić się, że grupa uczestników forum nie uległa zniszczeniu, albo zbierać skargi z użyciem nieprawdy przedstawiające, jak okropny jest Ron naprawdę, w prawdziwym życiu. To też się skończy, bo oni niedługo będą musieli zanurkować, by ukryć się na własnym obszarach zainteresowań. Uważam Rona za jedyny, najlepszy ezemplarz człowieka obecnie na Urantii, a cztery inne zespolone osoby są tuż za nim, aby cierpieć dobro lub zło za to, co oznacza Braterstwo, a Fundacja Starbridge musi zrobić, aby zostać zauważoną i szanowaną w sprawach państwowych wraz z Synami Magisterskimi i szkołami Adama i Ewy, które będą uczyły w jaki sposób Ron nas zebrał do działania jako materialny obiekt używający mocy ducha, aby popychać sprawy do końca na Urantii. Patrzcie około pierwszego maja, jak zaczną się krystalizować sprawy naszych korporacji i całej reszty, która mogłaby utrudniać korzystanie z nowego Epokowego Objawienia, Szóstego wydanego odkąd świat został uznany za zamieszkały. Poza tym, czas jest teraz oczywisty, kiedy musimy pozwolić Ronowi i reszcie zespolonych pokazać, co mogą zrobić. Rozumiejąc z pewnością co wydarzyło się w ciągu ostatnich sześciu miesięcy, i kiedy możemy lepiej opowiedzieć o tym, co się wydarzyło, wkrótce oczyścimy pole działania na Urantii. Dobrego dnia. Michał Nebadoński."

KONIEC

Andre_P

• Sr. Member
    • View Profile
    • Email
« Reply #233 on: April 20, 2018, 09:52:13 AM »
http://forum.serara.org/index.php?topic=10408.msg66742#msg66742
Kategoria / Temat : ROZMOWA O ZESPOLENIU / Nowe spostrzeżenia od kiedy wiem o moim zespoleniu
« 17 kwietnia 2018, godz 04:11:43 »

Ametyst: Imię mojego Dostrajacza, które mi podano przed zespoleniem, było Ambynetty. Nie wiem, czy ono nadal jest ważne, czy też mój Dostrajacz będdzie teraz miał inne imię. Po prostu nie wiem, więc w tym momencie będę po prostu mówić o Nim jako o moim Dostrajaczu.

Nauczyciel : Mój Dostrajacz Myśli
Temat : Przyspieszone spostrzeżenia od czasu Zespolenia
Przekazujący : Amethyst
Data : 17 kwietnia 2018 r

Amethyst : Ojcze wewnątrz mnie, czy są jakieś spostrzeżenia, które chciałbyś, żebym zrozumiała i podzieliła się nimi z forum ?

"Tak, Ametyst, ale już rozpoznałeś niektóre z tych rzeczy: zdałeś sobie sprawę z subtelnych, ale bardzo realnych zmian w twoim zachowaniu i w myślach, ale jest jeszcze coś, co powinnaś zrozumieć.

"Odkąd zdałaś sobie sprawę z mojego zespolenia z tobą, byłaś intensywnie sprawdzana. Z moją pomocą i z pomocą twojego opiekuna przeznaczenia rozpoznałeś te wydarzenia i prowadziliśmy cię przez nie przez "wewnętrzny wpływ" i byłaś w stanie ponownie się skupić. Bystrze odbierałaś informacje o tym, co wydaje się "nie pasować" i, że treba być bardziej czujną na to, jeśli (kiedy) to się powtórzy.

"Uświadomiłaś sobie, że teraz masz większą odpowiedzialność, szczególnie wobec Boga Najwyższego. Jesteś bardziej świadoma swoich zachowań i słów. Będziesz oczywiście nadal popełniacie wiele błędów, ale uczysz się i z błogosławieństwem zespolenia jesteś bardziej odpowiedzialna.

"Odkryłaś, że czytając lub słuchając Księgi Urantii możesz ją lepiej zrozumieć. Rzeczy, które czytałeś przedtem dziesiątki razy, stają się jaśniejsze i łatwiejsze do zrozumienia. Dzieje się to powoli, ale niezawodnie.

"Masz teraz skłonność do myślenia o nas jako jednym MY zamiast JA, a o twoim Dostrajaczu już nie myślisz jako o kimś innym.

"Jesteś bardziej spokojna w swoich emocjach. To jest coś, co zaczęło się przed twoim zespoleniem, ale ponieważ byłaś w stanie osiągnąć niewielkie samoopanowanie, to bardzo pomogło w tym, żeby zespolenie stało się możliwe. Sprawy, które sprawiły ci wielki ból lub niepokój zaledwie około roku temu, nie są już dłużej godne troski, ale testy z tej dziedziny będą kontynuowane.

"Ametyst, zaufaj Mi. Nadal martwisz się trochę, jeśli chodzi o wykonywanie wymaganych od ciebie zadań, Twoja Matka poleci swoim anielskim córkom, aby poszły przed tobą, aby wyprostować krzywe miejsca. Do ciebie należy tylko iść do przodu. Ścieżka zostanie oczyszczona i będzie oczywista dla ciebie. Moja miłość do ciebie jest niezmierzona."
KONIEC

Andre_P

• Sr. Member
    • View Profile
    • Email
« Reply #234 on: April 21, 2018, 08:45:11 AM »
http://forum.serara.org/index.php?topic=10372.msg66660#msg66660
Przekazała : newstarsaphire, starszy członek
Kategoria / Temat : Dyskusje ogólne / Obadiasz – Módlmy się
« 18 kwietnia 2018, godz. 14:34:41 »

Nauczyciel : Obadiasz
Temat : Módlmy się
18 kwietnia 18, godz. 12:46 czasu wschodniego
Przekazujący : Newstarsaphire, Ontario, Kanada.

Dziś po południu odbierałam imię "Obadiasz" i zapytałem mojego Dostrajacza, czy jest wiadomość, którą on chciał, żebym od niego odebrała.

Mój Dostrajacz : "Tak, moja podopieczna, jest wiadomość dla ciebie od Obadiasza, wiernego sługi i syna Bożego".

"Mam na imię Obadiasz i jestem sławny z mówienia słowa Bożego.

"Jak tutejsi przekazujący sami doświadczyli, nie jest łatwo mówić słowo Boże do swoich ziemskich braci. Odbieranie słowa Ojca może być względnie łatwe dla niektórych, ale "przyjmowanie" słów Ojca przez naszych braci (poprzez nas) to zupełnie inna historia.

"Niestety, pod tym względem niewiele się zmieniło na mojej sferze urodzenia - Urantii, gdzie strach i błędne przekonania szaleją w umyśle człowieka nie znajdując żadnego oporu, ani korekty. W nadchodzących dniach dla wielu śmiertelników używających swoich dobrze wyostrzonych zdolności do sceptycyzmu i malkontenctwa, będzie pigułką trudną do przełknięcia rzucać otwarte groźby i oskarżenia przeciwko tym, którzy odważą się wystąpić jako przedstawiciele żywego słowa Boga. Ludzie są obrze wyszkoleni w sztuce oszukiwania i wprowadzania w błąd informując i będą oceniać według własnych, wypaczonych norm.

"Jednak i teraz, jak zawsze, odpowiednie słowo Pana jest światłem przewodnim, pożądanym i dostępnym dla wszystkich. Nawet słowa wcielonych przedstawicieli, takich jak Melchizedekowie i sam nasz ukochany Jezus, będą podlegać z góry przyjętym ideom i ideałom każdego mężczyzny, kobiety i dziecka słuchających ich słów. Zadanie jest wciąż zniechęcające, a jego wyniki podlegają, jak zawsze, wyborowi według wolnej woli. Więc módlmy się za naszych braci, aby odwaga w ich sercach wzrosła, gdyby się zdecydowali odważ się wierzyć. Módlmy się, aby żywe słowo Boga znalazło wiarę słuchającego. Życzę wam wszystkim miłego dnia."

KONIEC

Andre_P

• Sr. Member
    • View Profile
    • Email
« Reply #235 on: May 06, 2018, 09:08:24 AM »
http://forum.serara.org/index.php?topic=10440.msg66928#msg66928
Napisał/przekazał : Ron Besser, administrator, członek-bohater
Kategoria / Temat : Forum nowych członków / Przedstaw się / PRZEDSAWIENIE SIĘ NOWEGO CZŁONKA
« Odpowiedź nr 20, 3 maja 2018, godz. 11:52:28 »

Drodzy przyjaciele,
Nie umarłem, ale przechodzę przez bardzo trudny oktes zmian fizycznych i muszę milczeć, dopóki ja sam nie będę wiedział więcej o tym, co oni ze mną robią. Nasz Ojciec dobrze wie, ale ja nie i następne kilka dni będzie prawdopodobnie kluczowe, aby wiedzieć, co u licha się ze mną dzieje. Dziękuję wam wszystkim za wasze miłe słowa i nadzieję, że to się skończy ze mną jak należy, nie tak, jak teraz, kiedy wciąż jestem człowiekiem wyczerpanym. Wrócę, ale nie wcześniej, niż za kilka dni, aż te sprawy zostaną rozwiązane. Dobrego dnia. RON

MICHAŁ NEBADOŃSKI -
"Ron jest słusznie zakłopotany niektórymi waszymi dopiskami, ale zwróćcie uwagę na to, że :

"Wczoraj rano obudziłem go o 15 po drugiej rano i przez cztery pełne godziny ciągnąłem rozmowę z nim, siedzącym na brzeguu łóżka. Większość z tych, którzy brali udział w tej rozmowie, to byli szefowie ich rodzaju i zdecydowaliśmy, że on jest tak wymęczony i wyczerpany, że kazaliśmy mu nie pisać ani nie mówić, dopóki mu nie powiemy, że może to znów robić. Prawie skończyliśmy z przekształceniem morontialnym, ponieważ stał się on 100-procentową istotą morontialną i teraz nosi numer morontialny, nie żartuję, jego ostatnie dziewięć cyfr to 002004001.

"Ten niezwykły numer wskazuje, że jest on drugą osobą w Nebadonie, która dokonuje zmiany ciała na morontiale, jest czwartą osobą, która całkowicie przekształciła się w ducha z niczego na światach morontialnych, ale na sferze ewolucyjnej zwanej Urantią. Jest on również pierwszą osobą pod moją pieczą, która kiedykolwiek wiedziała, że może robić, jak jej się podoba, ale odmawia robienia tego bezemnie i uważam, że ta osobista aluzja musi być ubrana w wielkość, kiedy on opuści swoją obecną powłokę cielesną, w której teraz przebywa na codzień .

"Co więcej, on nie będzie pisał dalej na tym forum, dopóki nie naprawimy jego układu krążenia, który z całą pewnością się zapadł kradnąc całą energię, jakiej potrzebuje, aby zajmować się sprawami i myśleć o naprawie domu, bo dziś rano nastąpiło częściowe załamanie przedłużenia dachu, o którego istnieniu do tej pory nie wiedział. Powodzenia w tym Ron.

"Kończymy to sprawozdanie przedstawiając niektórym z was pomysł, że to samo możemy wam dać, jeśli dokonamy wszystkich zmian na Ziemi, które zamierzamy wkrótce zrobić. Ron pobił wszystkie notowania próbując wymyślić, jak uniknąć silnego bólu w układzie krążenia ciała a ból nadal jest silny. Tu Michał. Dalszych wiadomości słuchajcie od Ojca Wszechświata."

OJCIEC :
"Tu Ojciec Wszystkich. Ron wita mnie smutno w niektóre dni, bo byłem dla niego surowy i załamałam go srodze przez dwa dni z powodu problemów, w które żałuje, że się wmieszał, lecz to zrobił i teraz czynię mu przysługę zostawiając to do wiecznej dyskusji gdzie indziej. Nigdy nie jestem pewien, jak Ron jest traktowany w sprawach służbowych, ale jest to wciąż mocno stwierdzone i bez rozgoryczenia, że jest on teraz śmiertelnie zmęczony życiem i potrzebuje chwili wytchnienia w sposobie życia na Urantii, żeby podtrzymać swoją ideę służby tak, jak on to widzi. Zaproponowano mu śmierć fizyczną i odmówił, ale stwierdził także, że jest wyczerpany i nie ma już więcej żadnych rezerw, żeby dobrze radzić sobie z życiem w ciele. Zgodziliśmy się z tym i poprosiliśmy Michała o pomysły, a on doszedł do wniosku, że potrzebuje Rona na miejscu, żeby uniknąć kolejnych katastrof ze starym epokowym objawieniem i wyjść z pełnym poparciem dla nowego epokowego objawienia. Nasze życzenia dotyczące tego są również bardzo silne, więc on jest szczęśliwy słysząc, że utrzymujemy go w ciele przez resztę czasu służby na Urantii.

"Ciągnąc dalej : większość z was zakłada, że on umarł ...coś w tym sensie. Cóż, nie, on nie umarł, ale został uśpiony na ponad 12 godzin na raz, aby umożliwić użycie mechanizmów, których używamy do przeniesienia materiału morontialnego do jego mózgu, serca i narządów wewnętrznych. Zachował on również to samo stare szelmowskie poczucie humoru, w którym Gitz był okropny, czy już z tego wyszedłeś ? W każdym razie Gitz zdobyłeś najbardziej uprzywilejowane miejsce w sercu Rona ze wszystkich w tym kraju żartując, by dodać trochę lekkości do sytuacji, w której on nie ma żadnego wpływu na nic. Dodam jeszcze uwagę, że to, co następuje, należy stosować po powrocie Rona do rzeczywistości, bo on będzie taki, jak był, jakim zawsze go znaliście :

1) Koniec z uprzejmością. On musi oczyścić listę członków z tych, którzy chcą zniszczyć dobre słowa dane ostatnio wam wszystkim, to znaczy, że ustanowiliśmy nową falę duchowych znaczeń na Urantii, a stare szybko runą niebawem;

2) Utrapienie życia życiem cielesnym jest dla niektórych z was tak męczące, że trudno jest wam stawiać krok za krokiem. Wszyscy musicie wiedzieć, że jestem poważnie ograniczony w tym, o czym ośmielam się tutaj mówić, ale Ronowi jes pisane mówić niebawem za nas w świerzych informacjach publicznych za pośrednictwem publicznych mediów, podobnie jak Biały Dom informuje ludzi ze swojej sali prasowej. Ron zasugerował ten pomysł kilka tygodni temu i kupiliśmy ten go w całości;

3) Musimy zmienić oświadczenie poczynione kilka tygodni temu, że działanie Fundacja Księgi Urantii ma się zacząć 1 maja 2018 r. i pozwalamy sprawom postępować tak, jak mogą, do czasu, aż nowa Księga Urantii będzie w pełni przygotowana do publicznego oglądu. Ron również wyjaśnia, że potrzebuje kilku jej zdjęć do opublikowania na tej stronie i dostanie je, kiedy będziemy mogli to zrobić. Poza innymi interesującymi drobiazgami, nie mamy żadnego prawdziwego powodu, żeby się martwić istniejącą Fundacją Urantii, ponieważ oni obecnie sądzą, że Ron to papierowy tygrys i to nas urządza;

4) Nikt nigdy nie zrozumie, jak Ron został ustanowiony i przedstawiony wam wszystkim. Sami nie jesteśmy pewni, jak to będzie, lub nie będzie i musimy stwierdzić, że obecnie to działa dobrze, ale on ma ciągle bóle i ucisk w czaszce czasem tak silny, że szum w uszach zagłusza hałasy wokół. Pozostawiamy resztę waszej wyobraźni, ponieważ oceniamy jego stan dziś rano jako wystarczająco dobry, żeby mógł usiąść i wystukać ten przekaz jeszcze raz, bo odwołaliśmy wszystkie pisemne transmisje na czterdzieści osiem godzin, biorąc pod uwagę jego stan - słaby dopływ krwi i prawdziwa zgryzota z powodu uczucia nadchodzącej fizycznej śmierci. W każdym razie nie jest zabawne być w skórze Rona w tych dniach, bo musi on naprawiać dom tak stary, że zapomina trzymać wszystko, co na nim wisi.

"Dobrego dnia i dobrze życzymy wszystkim, aż Ron nie będzie znów w pełni sobą, później w tym tygodniu lub na początku przyszłego tygodnia. Przywitamy się z wami wszystkimi wkrótce na Urantii i pozostawiamy waszym głowom wymyślenie, co się dzieje, gdy zobaczycie, że na Urantii dzieją się niezwykłe rzeczy, których nigdy wcześniej nie widziano i to jest zarówno "dobre", jak i "złe". Michał Nebadoński jako Ojciec. Dziękuję.

KONIEC

Andre_P

• Sr. Member
    • View Profile
    • Email
« Reply #236 on: May 12, 2018, 10:36:19 AM »
http://forum.serara.org/index.php?topic=10152.msg67020#msg67020
Kategoria / Temat : FINALIŚCI I OBJAWIENIE / Przewidywane objawienie finalistów na Urantii
« Odpowiedź nr 3, 12 maja 2018, godz 00:52:11 »

Amethyst : Publikuję tutaj ten przekaz tak, jak został odebrany, bo wydaje się, że jest to przyczynek do tego tematu. Wymagało to pewnej odwagi z mojej strony, bo chcę być dokładna, a to po prostu zaczęło płynąć, więc pomyślałam, że lepiej będzie siąść szybko do komputera, zanim zacznie mi uciekać.

NAUCZYCIEL : DORA, CZŁONEK KORPUSU 6000 FINALISÓW URANTII
                   GAJA
                   BÓSTWO- ABSOLUT

TEMAT : WIĘCEJ INFORMACJI NA TEMAT KORPUSU FINALISTÓW NA
URANTII

PRZEKAZUJĄCY : AMETHYST

DATA: 11 maja 2018 r

DORA:
"Witam wszystkich na tym forum, gości i członków. Jestem jednym z sześciu tysięcy Finalistów wyznaczonych niedawno do pomocy Urantii w tym czasie.

Pochodzę z Urantii jako rdzenna Amerykanka sprzed wielu tysiącleci. Moi ludzie mieszkali w głębi lądu, na zachodnim wybrzeżu, w pobliżu granicy stanu Waszyngton i Kolumbii Brytyjskiej w Kanadzie długo, długo przed tym, jak ludzie Clovisa przyszli zamarzniętą drogą, która łączyła Alaskę i Rosję podczas ostatniej epoki lodowcowej. Tak, było nas tutaj trochę przed Clovisem.

"Byłam kobietą i szamanem. Miałam na imię Okcainkalono (Trudne do wymówienia). Jest to imię nadane mi po tym, jak zostałam szamanem, a oznacza ono "Proś, a będzie ci dane". Dla uproszczenia i jasności możecie mnie nazywać Dora, chociaż przeszłam przez wiele różnych imion podczas mojej długiej wędrówki w górę i do wewnątrz. Było to częścią mojego powołania w tych odległych czasach, aby odpowiadać na pytania pomagające nam wszystkim dowiedzieć się o naszym miejscu w stworzeniu. Po tysiącleciach szkoleń, które otrzymałem, aby zostać Finalistą, nadal służę ucząc innych, jak dalej się rozwijać do wyższej wiedzy i duchowości.

"Jak już zostaliście poinformowani, wielu z was powołano do służby i jestem tu jako jeden z waszych pomocników. Wielu z was nie jest pewnych swojej zdolności bycia silnymi i kontynuowania tego, o co proszą. Tak, macie swoich aniołów do pomocy, wykonujących cudowną robotę. Będziecie również mieć Finalitera, takiego jak ja. Pomyślcie o nas jako o pługu idącym przed rolnikiem i pomagającym zrobić bruzdę do zasiania nasion. Nie możecie zrobić tej bruzdy zwyczajnie łopatą samemu, ale z naszą pomocą przeszkody przed wami zostaną usunięte pługiem na bok, żeby wam umożliwić prowadzić sprawy bez trudności, które tak wielu z was sobie wyobraża. Nie znaczy to, że wszystko będzie łatwe, ale chcemy wam powiedzieć, że jesteście gotowi do tego zadania. Ta planeta potrzebuje zdolności i talentów, które każdy z was ma do zaoferowania, więc idźcie naprzód bez wahania z miłością do tej sfery i pomóżcie Gaji w końcu stać się ustatkowaną i zdrową planetą , bo tak ma być."

GAJA :
"Pamiętam ją z bardzo dawnych czasów. Była źródłem intensywnej energii uzdrawiającej i odegrała zasadniczą rolę w zapobieżeniu wielu wojnom. Promieniowała zdrowiem i pomyślnością i była zdolna żyć ponad 200 lat wdług waszego rachunku czasu. To dla mnie przyjemność bez końca widzieć ją znów jako pełnego Finalistę, który doszedł do doskonałości. Jest wielu innych, którzy przychodzą z nią i mają podobne kwalifikacje i te 6000 istot przynosi ze sobą środki do pomocy w oczyszczeniu pól minowych, których jest niewątpliwie wiele. To oczyszczanie jest już we wczesnej fazie."

BÓSTWO-ABSOLUT :
"Rzadko mi się zdarza przekazywać przez duszę tak młodą, dopiero początkującą, jak Ametyst. Jestem poza jej konceptualną zdolnością rozumienia, ale obecnie mam potrzebę być tu z wami wszystkimi. Urantia musi jeszcze się "dopasować do formy" rozwijających się planet i wtedy będę mógł przejść przez kogoś z was. Jestem teraz tutaj z tą osobą, aby potwierdzić wartość, jaką przynoszą Finaliści, a ich wkład będzie niezmierzony. "

DORA :
"Chmury przeszkadzający w twoim przekazywaniu zaczynają się przejaśniać. Możliwe, że Finalista zapuka do twoich drzwi jako przekazującego, próbując się połączyć i przekazywać. Moje połączenie z Amethyst jest częściowo spowodowane jej rdzennym amerykańskim DNA (choć jest to tylko niewielka część), jak również naszymi wspólnymi celami duchowymi i odzyskaniem naszej ojczystej sfery. Życzę wam wszystkim miłego wieczoru i jak mieliśmy zwyczaj tu mówić w moim czasie : "Niech Duch wszystkiego co istnieje rośnie w tobie każdego dnia."
KONIEC

Andre_P

• Sr. Member
    • View Profile
    • Email
« Reply #237 on: May 20, 2018, 07:46:49 AM »
http://forum.serara.org/index.php?topic=10478.msg67170#msg67170
Przekazał : Lemuel, starszy członek
Kategoria / Temat : Przekazy dźwiękowe / Przekaz dźwiękowy / Misje/Melchizedekowie
« 19 maja 2018, godz. 01:30:11 »

Mówca : Michał Nebadoński
Temat : Misje/Melchizedekowie
Data / Godzina : 19 maja 2018 / 07:29 czasu miejscowego, 06:29 GMT

https://app.box.com/s/6uy4k3gpwgghz1vs1pmeg7sy24vacy63

Transkrypcja :
Napisał : Clency, starszy członek
« Odpowiedź nr 1 : 19 maja 2018, godz. 02:27:19 »
Zapis przekazu Lemuela

Misje/Melchizedekowie

Michał Nebadoński : Tu Michał Nebadoński. Witam was wszystkich w ten słoneczny sobotni poranek. Mam nadzieję, że wszyscy spędzicie cudowny weekend. Przychodzę tego ranka przede wszystkiem aby podziękować i powitać go na nowo, Lemuela, który przeszedł tak wiele w ciągu ostatnich kilku miesięcy.

Jak wszyscy wiecie, wszystko zmierza w stronę Misji Magisterskich i wiem, że wszyscy jesteście podekscytowani w oczekiwaniu i muszę wam powiedzieć, że wszyscy czujemy dokładnie to samo. My wszyscy Niebiańscy oczekujemy gotowi do działania, a jest tak wiele do zrobienia.

W rzeczywistości, aby zacząć od samego początku, jak mówią, nie zawsze jest tak łatwo powiedzieć, jak to się robi, bo tak naprawdę jest tak wiele stron w grze, tak wiele rzeczy do zapoczątkowania i tak wiele do zakończenia. Jestem pewien, że szyscy zdajecie sobie sprawę, że teraz jest koniec całego systemu, a nowy system zostanie wprowadzony w życie w ciągu najbliższych kilku lat. Wiecie również, że mamy nową nazwę dla tej pięknej planety : Nystoria, i będziemy mieli nowy system, Nystorium. Tak więc od teraz wszystko będzie się stopniowo zmieniało.

Tu Michał Nebadoński. Jak wiecie, mam do dyspozycji tysiące Melchizedeków już rozproszonych po całym świecie, niektórzy już się wcielili, ale wciąż są za kulisami, że tak powiem, starają się zachować niski profil, ponieważ nagłe ich pojawienie się za jednym razem na całym świecie, to byłoby za dużo i nie sądzimy, żeby to zadziałało. Krok po kroku - tak, i mogę was zapewnić, że oni już pracują.

Poza tym muszę wam wszystkim przypomnieć, że jakiekolwiek ludzkie przedsięwzięcie jest lub było, to Melchizedekowie są ekspertami we wszystkich możliwych dziedzinach ludzkiej działalności. Pomyślcie tylko o tym przez chwilę, nie ma nic, czego Melchizedekowie nie mogliby zrobić lub nie wiedzieli o ludzkim doświadczeniu we wszystkich ludzkich przedsięwzięciach. Mam nadzieję, że to uspokoi trochę wasze nerwy odnośnie tego, co oni mogą lub nie mogą zrobić. Bądźcie pewni, że mają oni opanowanie i wiedzę we wszystkich dziedzinach.

Nadejdą inne zmiany, nie tak przyjemne do oglądania, lub do zapoznania się z nimi, ale wszyscy byliście na to przygotowywani przez długi czas. Wiecie, że pewne rzeczy nieprzyjemne, jak może wam się wydawać, muszą być zrobione, lecz muszą. Jak sami mówicie, nie da się zrobić omletu bez stłuczenia kilku jajek. Jak wiecie, jest to nieuniknione. Ostatnie resztki domu, który Kuba zbudował, muszą odejść i odejdą. Od samego początku dookoła świata będzie lżejsza atmosfera albo, jak mówicie, inna wibracja.

Dziś rano będę mówić krótko, bo wiem, że Lemuel już zaczyna czuć się trochę zmęczony, ale powtarzam mu : witaj na nowo Lemuelu, a wam wszystkim, członkom forum mówię : bądźcie przygotowani, pozostańcie spokojni. Wiemy, że wszyscy jesteście podekscytowani i gotowi wyruszyć i wierzcie mi, że użyjemy was wszystkich we właściwym czasie, gdziekolwiek jesteście na świecie. We właściwym czasie będziecie wykorzystani do Misji i z góry dziękuję wam wszystkim.

Tu Michał Nebadoński, życzę wam wszystkim bardzo miłego dnia. Domtia

Andre_P

• Sr. Member
    • View Profile
    • Email
« Reply #238 on: May 20, 2018, 10:46:49 AM »
http://forum.serara.org/index.php?topic=10480.msg67180#msg67180
Kategoria / Temat : Przekazy dźwiękowe / Przekaz dźwiękowy / Cierpienie
« 20 maja 2018, godz. 01:19:14 »

Mówca : Matka Duch
Temat : Cierpienie
Data / Godzina : 20 maja 2018 / 07:18, 06:29 GMT

https://app.box.com/s/v86uydtyxpsdl1075npe0kvh3ggvkzue

Transkrypcja :
« Odpowiedź nr 1 : 20 maja 2018, godz. 02:52:07 »
Zapis przekazu Lemuela

Cierpienie

Matka Duch : Dzień dobry moje dzieci, tu Matka Duch. Tego ranka chcę porozmawiać z wami o "cierpieniu". Jak wiecie, Michał i ja jesteśmy waszymi Niebiańskimi Rodzicami i jak wszyscy rodzice dbamy o dobro naszych dzieci i kochamy was z całego serca. Wielu z was jest coraz bardziej zajętych wiarą nie tylko własną, ale także waszych dzieci, z powodu nadchodzących wydarzeń, które ostatecznie zmienią oblicze tej planety, Nystorii.

Jestem pewna, że rozumiecie, że śmierć dotyka tych spraw. Nigdzie na świecie nie ma rodziny, któraby uciekła przed śmiercią i śmierć przychodzi w jakimś celu, nie tylko po to, żeby zabrać tę osobę otwarcie do światów-mieszkań, ale ma też inny cel. Na świecie istnieje wiele form cierpienia i być może najgorszym rodzajem cierpienia jest utrata bliskiej, kochanej osoby lub ukochanego zwierzęcia, zwierzęcia domowego, które przebywało z wami w domu od wielu lat.

Możecie bardzo dobrze pytać, jaki jest cel cierpienia ? Dlaczego musimy cierpieć ? Cóż, moje dzieci, my, jako wasi rodzice też cierpimy, gdy tracimy nasze dzieci. Jak wiecie, ci z was, którzy czytali Księgę Urantii, dowiedzieli się o buncie Lucyfera. Następstwem tego wszystkiego jest, że my, Michał i ja, straciliśmy wiele naszych dzieci i również cierpieliśmy. Ludzkie cierpienie jest oczywiście inne i ma inny powód.

Cierpienie jest jedynym sposobem dla śmiertelników, aby nauczyć się i doświadczać różnicy między ludzką miłością i Miłością Boską, Bezwarunkową Miłością. Dusza rozwija się do dojrzałości i zrozumienia przez cierpienie serca, ponieważ przez cierpienie otwiera się umysł i serce i przynosi rezultaty, pozytywne skutki cierpienia, zwiększoną zdolność do miłości, do czucia empatii i współczucia dla innych ludzi, do stawiania się w ich miejscu z większym oddaniem, większą aprobatą.

Cierpienie jest rzeczywiście koniecznością i być może największym nauczycielem ze wszystkich. Wszyscy jesteście na drodze do doskonałości i jest to jedyna rzecz, której Ojciec Wszechświata jako Ojciec wymaga od was wszystkich : stać się doskonałym tak, jak On jest rzeczywiście doskonały. Wasze Dostrajacze Myśli przyszły do was, gdy byliście bardzo młodzi i przyniosły ze sobą waszą duszę w postaci zalążkowej.

Jak już wiecie i rozumiecie, tylko poprzez akty miłości, oddania i współczucia oraz wszelkie życzliwe gesty wasza dusza dojrzewa, bo wszystkie te rzeczy pomagają waszej duszy dojrzewać do pełnej dojrzałości, aby w końcu, z wolną ludzką wolą, poprzez zrozumienie, ofiarować swoją wolną wolę twojemu Ukochanemu Dostrajaczowi Myśli, a przez to twoja dusza osiągnie pełną dojrzałość.

Pewnego dnia twoja dusza zostanie przeznaczona Ojcu i jest to jedyny stosowny dar i jedyny dar, jakiego Ojciec wymaga od ciebie, kiedy w końcu staniesz przed Nim w doskonałości. Tak więc, moje drogie dzieci, istnieje inny sposób widzenia cierpienia, przyjmijcie je w tym sensie, że wiecie, że jest ono pokarmem dla waszej duszy. Wiemy, że to boli głęboko, ale każde doświadczenie cierpienia, które przeżywacie, jest ogromnym bodźcem do dojrzałości waszej duszy.

Zastanówcie się nad tymi słowami, moje drogie dzieci i weźcie sobie do serca to, co wam mówię. Oczywiście nikt nie chce cierpieć, ale spójrzcie na cierpienie jako na dar Ducha, który on rzeczywiście wam przynosi z czasem. Tu Matka Duch, życzę wszystkim bardzo miłego dnia. Dziękuję za wysłuchanie. Domszia

Andre_P

• Sr. Member
    • View Profile
    • Email
« Reply #239 on: May 22, 2018, 12:16:31 PM »
http://forum.serara.org/index.php?topic=10484.msg67200#msg67200
Kategoria / Temat : Przekazy dźwiękowe / Przekaz dźwiękowy / Misje
« 21 maja 2018, godz. 01:26:41 »

Mówca : MARGUL
Temat : Misje
Przekazał : Ukochany/Lemuel
Data / Godzina : 21 maja 2018 / 07:26, 06:26 GMT

https://app.box.com/s/aolnl65j05jj5hrgksiemqk5my9jsesf

Transkrypcja :
« Odpowiedź nr 1 : 21 maja 2018, godz. 02:42:09 »
Zapis przekazu Lemuela

Misje

Margul : Tu Margul, Syn-Nauczyciel Trójcy, znany również jako «Daynal». Jestem przydzielony do Nystorii na czas Misji, które w końcu wprowadzą Nystorię do Światła i Życia. Jak wszyscy wiecie, zajmie to sporo czasu, co najmniej sto lat, a może nawet tysiąc.

Odpowiedzialność Synów-Nauczycieli Trójcy to przede wszystkim duchowa edukacja i rozwój oraz moralne podniesienie ludzkich śmiertelników tak, jak na innych planetach, do których zostali przydzieleni. Adam i Ewa tak, jak inni Materialni Synowie i Córki, kiedy pojawią się na planecie, będą mieli pomoc i wsparcie nie tylko mnie, Syna-Nauczyciela Trójcy, ale także Melchizedeków, w tym przypadku Malvantry i Mantutii.

W ciągu ostatnich miesięcy wszyscy zostaliście poinformowani, że Misja Magisterska jest gotowa do rozpoczęcia i już wkrótce, a nawet teraz, faktycznie się rozpoczęła i na całym świecie jest wielu Melchizedeków już wcielonych, lecz wciąż pracujących za kulisami, że tak powiem, ale oni już wpływają na członków rządów i instytucji międzynarodowych.

Wiadomości o Misjach Magisterskich wkrótce staną się publiczne. Naszym zamiarem jest teraz bardzo delikatne podejście, aby – że tak powiem – łagodnie wprowadzić Misję, aby społeczeństwo mogło stopniowo się przyzwyczaić do informacji o tym, co to jest Misja, na jakie osiągnięcia można mieć nadzieję i jak one wszystkie szczęśliwie pasują do siebie w ramach Misji.

Tak, jak my czujemy się pewni, tak będą i ludzie, kiedy w pełni zrozumieją cel Misji Magisterskej. Wiemy, że to zajmie trochę czasu, ale jesteśmy przekonani, że to się uda. Nieuchronnie pojawią się pewne zakłócenia, być może i przemoc, a czasem nawet rozlew krwi, ale mamy możliwość zredukowania tego do minimum i faktycznie wszystko się skończy, może być po kilku tygodniach.

Wszystkim członkom forum, którzy byli tak cierpliwi, wyrozumiali i wierni wobec idei tej Misji, dziękuję bardzo serdecznie. Znamy was wszystkich, wiemy, gdzie jesteście i jak się macie pod względem duchowego postępu. Znamy i doskonale zdajemy sobie sprawę z problemów, z którymi wielu z was musiało się zmierzyć i je przezwyciężyć, aby podążać za szczerymi pragnieniami waszego serca wzięcia udziału w tych misjach i witamy was wszystkich. Będziecie wykorzystywani na swój własny, jedyny sposób, gdziekolwiek będziecie, kiedy będzie właściwy czas. Więc rozluźnijcie się wiedząc, że będziecie należeć do Misji Magisterskiej.

Tu Syn-Nauczyciel Trójcy, Margul. Przyszedłem przez tę osobę dzisiejszego ranka, aby dać wam te kilka słów otuchy i zachęty do pozostania na tej drodze. Zachowajcie waszą wiarę i pozostajcie skupieni w miarę możliwości z waszymi ukochanymi Dostrajaczami Myśli. To wszystko, co mam do powiedzenia dziś rano. Tu Margul. Dziękuję mu za odbieranie mnie dziś rano. Dziękuję wam wszystkim za wysłuchanie i życzę wam miłego dnia. Domszia.