Show Posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.


Messages - Andre_P

Pages: [1] 2 3 ... 30
1
TRANSLATIONS / Re: Wiadomoci po polsku (Posts in Polish)
« on: June 22, 2019, 10:27:09 AM »
Ta sama wiadomość po angielsku :
http://forum.serara.org/index.php?topic=12566.msg76752#msg76752
Przekazał/ Nagr : Lemuel, członek-bohater
Kategoria / Temat : Przekazy dźwiękowe / Przekaz dźwiękowy / STAWAĆ SIĘ
« 22 czerwca 2019, godz. 01:40:13 »

Mówca : Dostrajacz Myśli
Przedmiot : STAWAĆ SIĘ
Przekazujący : Lemuel
Miejsce : Girona, Katalonia, Hiszpania
Data/Godzina : 22 czerwca 2019 r. , 7:40 czasu miejscowego, 5:40 UTC

Link do nagrania dźwiękowego :
https://app.box.com/s/0jsq0nwcekgtj5ylvubz3zy1hiohbdyy
Napisał : Clency, członek-bohater
« Odpowiedż nr 1, 22 czerwca 2019 r., godz. 02:21:21 »
Zapis przekazu dźwiękowego Lemuela

Stawać się

Dostrajacz Myśli : Świadomość wie…..wie, że jest świadoma. Stawanie się to świadomość długiej drogi stawania się. Zawsze jesteście w stanie stawania się, zawsze w stanie zmiany z chwili na chwilę. Czym jesteś teraz, w tym momencie, to nie to, czym będziesz w przyszłej chwili. Wciąż jesteś w stanie stawania się.

Możesz się zastanawiać, czy nie byłoby lepiej podróżować bezpośrednio do Raju, ale po drodze możesz być świadkiem tak wielu rzeczy. Miejsca, ludzie, doświadczenia, lekcje, których musisz się nauczyć i doświadczyć, aby stawać się wciąż mądrzejszym, wciąż bardziej podobnym do Ojca.

Więc stawanie się jest cudowną podróżą i przeżywając przystanki po drodze doświadczysz wielu rzeczy. Jednym z najważniejszych rzeczy, jakich kiedykolwiek się nauczysz, jest stanie się jednym ze Mną, twoim Umiłowanym, Zamieszkującym w tobie. Stać się jednym ze Mną to osiągnięcie naszego wspólnego celu. Tak, powtórzę to, stać się jednym ze Mną, to osiągnięcie naszego wspólnego celu.

Ale nie spieszcie się zbytnio, nie tesknijcie za tym, żeby jutro wylądować w Raju, bo tak się nie stanie. Będę cię prowadził drogą z jednego portu, który odwiedzisz, do innego portu, a każdy będzie bardziej interesujący, bardziej podniecający, korzystniejszy dla twojej nauki niż poprzedni, otwierając przed tobą szersze horyzonty dla twojej uciechy.

Tak więc jestem waszym Ukochanym i razem staniemy się JEDNYM i po drodze będziemy razem doświadczać, ty i ja, wszystkie radości tej cudownej podróży do Ojca. Cieszcie się ze stawania się i ze stawania się jednym ze Mną. Jestem waszym Ukochanym i życzę wam dobrego dnia.

2
TRANSLATIONS / Re: Wiadomoci po polsku (Posts in Polish)
« on: June 22, 2019, 08:43:35 AM »
Ta sama wiadomość po angielsku :
http://forum.serara.org/index.php?topic=12564.msg76750#msg76750
Przekazał : Lemuel, członek-bohater
Kategoria / Temat : Co się dzisiaj dzieje, jeśli w ogóle coś / KOMUNIKAT - POWINNIŚCIE WIEDZIEĆ, ŻE NA URANTII SĄ NOWE WARUNKI
« Odpowiedź nr 8, 22 czerwca 2019, godz. 01:51:51 »


Uff !! Myślę, że wszyscy możemy głęboko odetchnąć z ulgą i dziękować naszym szczęśliwym gwiazdom, bo nasza planeta została zwrócony prawowitym właścicielom, że tak powiem !

Jeśli taka akcja policyjna ze strony Najwyższej Istoty nastąpiła, żeby zapobiec wojnie jądrowej, to musimy być niezmiernie wdzięczni, ale miejmy nadzieję i módlmy się, aby takie przejęcie Urantii nigdy więcej nie było konieczne.

Zgadzam się z Ronem, że powinno to co najmniej wstrząsnąć wszystkimi, którzy wciąż wkładają kij w szprychy koła Misji, żeby się opamiętali i pozwolili nam zdecydowanie iść z tym dalej.

Wszelkie dalsze opóźnienia lub przeszkody mogłyby być i prawdopodobnie byłyby katastrofalne.

Lemuel

3
TRANSLATIONS / Re: Wiadomoci po polsku (Posts in Polish)
« on: June 20, 2019, 07:53:07 AM »
Ta sama wiadomość po angielsku :
http://forum.serara.org/index.php?topic=12518.msg76456#msg76456
Przekaza : amethyst, starszy członek
Kategoria / Temat : POZDRÓW SWOJEGO DOSTRAJACZA MYŚLI / Podążaj za swoim szczęściem w duchowej podróży
« 10 czrwca 2019 r., godz. 00:57:39 »


Tytuł : Podążaj za swoim szczęściem w duchowej podróży
Nauczyciel : Przekaz od nieżyjącego już Joespha Campbella
Przekazujący : Amethyst
Data : 9 czerwca 2019 r.


„Byłem znany na Urantii jako Joesph Campbell. Uczyłem literatury w Sarah Lawrence College. Skupiałem się na mitologii porównawczej i religii porównawczej. Mam teraz nowe imię, ale użyję tego, z którym jesteście bardziej obyci. Jestem tym, który ukuł zwrot „Podążaj za swoim szczęściem”. Szczęście daje wam energię. Wasze szczęście jest tym, co daje wam głębokie poczucie radości. Powiedziałem, że wasze szczęście jest „wodą życia wiecznego”.

„Wasze szczęście staje się wyraźniej określone, gdy przemierzasz kręgi psychiczne i rozwijasz się bardziej w zgodzie ze swoim Dostrajaczem Myśli. Ci, którzy mają niewielki lub żaden kontakt ze swymi Dostrajaczami i znajdują się w niższym poziomie osiągania swoich kręgów, mają mało szczęścia. Bardziej dojrzałe dusze mają szczęście jasno określone.

„Kiedy uczyłem na Urantii, byłem bardzo świadomy ważności podążania za moim szczęściem, ale dzięki dodatkowej edukacji, którą otrzymałem na światach-mieszkaniach, mogę teraz widzieć, jak to szczęście jest w rzeczywistości torem drogi, który określi moją karierę wszechświatową, kiedy mój Dostrajacz i ja pracujemy wciąż coraz bliżej każdego dnia.

„Szczęście Amethyst zawsze składało się z trzech części. Po pierwsze znać i spełniać Wolę Bożą. Po drugie szukać prawdy i po trzecie ona zawsze mocno się skupiała i interesowała się duchowym dobrobytem tej planety, który sobie uświadomila dzięki Księdze Urantii, a później dzięki temu forum. Te pasje teraz splataja się w jedno, gdy jej dusza rośnie i ona staje się coraz bardziej świadoma swojego miejsca w życiu. Większość z was jest tutaj na tym forum, ponieważ jest ono częścią waszego szczęścia w pomaganiu uleczenia problemów Urantii, chociaż przyznajecie, że potrzeba do tego znacznie więcej niż ktokolwiek z was mógłby zrobić sam. Ale z pomocą istot niebiańskich macie nadzieję, że być może będziecie w stanie pomóc osiągnąć jedno z największych uzdrowień, jakiego kiedykolwiek doświadczyła jakakolwiek planeta. Jest to możliwość w niemałej części dzięki wysiłkom pwnego Rona Bessera.

„Uczcie się dobrze znać siebie i zrozumcie, gdzie naprawdę są wasze pasje. Jest to pierwszy krok do tego, aby stać się owocnym wznoszącym się i przyczyniać się do dobra wszystkich wokół was, czy to będąc jeszcze na Urantii, czy przemierzając światy-mieszkania, czy gdziekolwiek możecie służyć w stworzeniu. Gdy nauczycie się postępować zgodnie ze swoimi aniołami i Dostrajaczem, to szczęście stanie się waszą misją dla dobra wszystkich.

„Istnieje bezpośrednia współzależność między waszmi głębokimi namiętnościami a kierunkiem, w jakim wy i wasz Dostrajacz poruszacie się razem. Pamiętajcie, że pewnego dnia osiągniecie punkt, w którym nie ma różnicy tożsamości między wami a waszym Dostrajaczem. Jak mówi wasza Księga Urantii, „jesteście sobą” i dosłownie staniecie się jedną Istotą. *

„Słyszałem, że Amethyst prosiła o przekaz i naprawdę chciałem ci pokazać, że istnieje prawdziwy związek między podążaniem za swoim szczęściem a osiąganiem twojego potencjału duchowego i w służbie. Jeśli ten eksperyment przekazywania okaże się sukcesem, to mam nadzieję, że powtórzę to z nią i z innymi z was, bo nauczyłem się i doświadczyłem tak wielu rzeczy, odkąd opuściłem planetę, że po prostu pękam, żeby podzielić się tym z wami. Dzielić się i uczyć się na zawsze będzie częścią waszego procesu wzrostu.

„Po raz pierwszy spróbowałem wysłać prawdziwy przekaz do tych na Urantii, więc jest to dla mnie nowe doświadczenie. Jestem obecnie na siódmym świecie-mieszkaniu i jestem gotów wkrótce wyruszyć poza światy-mieszkania głębiej w doświadczenie moronitii. Jakiś czas temu zespoliłem się z moim Dostrajaczem i naprawdę chcę przekazać wam wszystkim, że to właśnie moje szczęście przyciągało mnie coraz bliżej do mojego Dostrajacza i sprawiło, że zespolenie stało się możliwe wcześniej, niż mogłaby nastąpić bez tego.

„Jestem bardzo zainteresowany obserwowaniem waszych postępów. Fakt, że niektórzy z was zespolili się jeszcze w ciele, jest zdumiewający i tak bardzo bym chciał, abym mógł mieć możliwość zrobić to sam. Pielęgnujcie to !!! Podczas gdy wszyscy możemy mieć jako wznoszący się pewne podobieństwa, ci z was, którzy się zespolili, otrzymają możliwości, które wydają się możliwe tylko w waszych najgłębszych snach. Tak więc tym z was, którzy pragną się zespolić, powtarzam to, co mówiłem wiele razy : PODĄŻAJCIE ZA SWOIM SZCZĘŚCIEM, ponieważ w tym szczęściu znajdziecie rozkwit związku z waszm Dostrajaczem, jak nigdy dotąd.

„Ametyst postępuje szybko z tym przekazem po tak długim, suchym zaklęciu, ale zakończę to teraz, bo chcę się upewnić, że każdy z was rozumie jasno i po prostu to, co wam mówię. Wczoraj wołała z pasją o przekaz, a moi aniołowie patrzyli na mnie spojrzeniem, które mówiło : Juzefie, zabierz się do tego i zobacz, co będzie dalej. Więc dziś rano, po przebudzeniu się z bardzo głębokiego i naprawdę potrzebnego snu, usłyszała zdanie : „Podążaj za swoim szczęściem” i od razu wiedziała od kogo pochodzi przekaz, ponieważ wiedziała trochę o mnie i o moim życiu na Urantii.

„Teraz dodam inne krótkie zdanie do rozważenia przez was, a mianowicie : WYTRRZYMAJCIE WYŚCIG. Wszyscy wiecie, że czas tutaj różni się znacznie od tego, którego tam doświadczacie. Wiem, że niektórzy z was przeżywają zmęczenie z powodu tego, co wydaje się być niekończącym się oczekiwaniem, ale zapewniam was, że jeśli będziecie podążać za swoim szczęściem i wytrzymacie wyścig, nigdy tego nie będziecie żałować !

„Jestem tym, który był znany jako Joesph Campbell na Urantii i życzę wam bardzo dobrego dnia. Na razie."

*110:7.4

4
TRANSLATIONS / Re: Wiadomoci po polsku (Posts in Polish)
« on: June 19, 2019, 11:23:00 AM »
Te same wiadomości po angielsku :
http://forum.serara.org/index.php?topic=12532.msg76552#msg76552
Kategoria / Temat : Masz coś do zrzucenia z piersi, tu jest na to miejsce – bądź tylko miły, jeśli nie jesteś twardy – administrator / Wielkie piramidy i archanioły


1) Napisał : weydevu, starszy członek
« 15 czerwcaa 2019 r., godz. 13:42:28 »

Mam pytanie, które zadałem Melchizedekowi Machivencie, ale On nigdy nie miał okazji odpowiedzieć, jak sądzę, więc zadaję je jeszcze raz : „Wielka Piramida miała wbudowany szyb w linii z Pasem Oriona. Czy możesz oświecić nas, co ludzie wiedzieli w tych czasach i jak to się odnosi do teraźniejszości ?” Zostawiłem inne części pytania, myśląc o „potrzebie wiedzy podstawowej”.
Jak mówi Sue, żeby tylko wzniecić trochę kurzu.

Moje ostatnie pytanie brzmi : Czy Archaniołowie nadal będą zapobiegać strzelaniu z broni palnej ?2) Napisał / przekazał : Ron Besser, administrator, członek-bohater
« Odpowiedź nr 1, 15 czerwcaa 2019 r., godz. 18:08:26 »

Weydevu, nie jestem pewien, dlaczego Oni nie wyskakują i nie odpowiadają ci na pytanie, ale zostawiają to mi do rozważenia z tobą :

Pas Oriona wcale nie jest oryginalnym Orionem. Pas i miecz, na które również lubię patrzeć, bo są naprawdę wspaniałe, gdy widzę je późno w nocy w Jorku. Tylko to zostało z tysiąca sześciuset gwiazd, które kiedyś były częścią prawdziwej konstelacji Oriona. Prawdziwa konstelacja Oriona rozleciała się jeszcze zanim Urantia miała dinozaury. Pas i miecz pozostały jako szczątki tej niegdyś dumnej konstelacji.

Budowniczowie egipskiego grobowca zrobili małe oszustwo z faraonami budując kamienne szyby, które jeśli spojrzec na nie, skupiłyby się na znanych gwiazdach. Budowniczym piramidy Cheopsa nie był sam Cheops i lubił pas tak, jak Ron i wybrał go jako swoją ojczystą planetę, na którą pójdzie po śmierci. W każdym razie nie ma w tym żadnej Boskiej tajemnicy.

Figiel z bronią palną
Przykro mi to mówić, ale nie sądzę, żeby to zrobili, pomimo że można to zrobić, jeśli duch naprawdę chciałby to zrobić.

MONDŻORONSON - „Nadal uważamy, że tak się stanie, mimo że byliśmy krytykowani, że nie powinno się tego robić ze względów bezpieczeństwa. Fakt, że obywatele Stanów Zjednoczonych posiadają ponad sześćdziesiąt pięć milionów broni ręcznej i trzydzieści dwa miliony karabinów i inne makabryczne rodzaje broni szybkostrzelnej wystarcza dla mnie, bym rozkazał im działać niestrudzenie w dniu, w którym Jezus się pojawi. To można zrobić i to będzie zrobione. Ten rozkaz dotyczy również broni wojskowej, ale nie możemy powstrzymać wystrzeliwania rakiet bez poważnych reperkusji na Urantii. To jest tajny rozkaz, którego nie ujawniamy. Monjoronson."

5
Thank you Ron for the quick and precise answer explaining the method of treatment with herbs when the plant is considered poisonous. I ask myself whether homeopathic treatment would be possible.

I would also like to thank you for the sketch of the Urantia situation and the near financial perspective.

André

6
Dear Ron,
my question is about your reply #10 of June 08, 2019:
http://forum.serara.org/index.php?topic=12512.msg76394#msg76394


Diseases and treatments discussed in the book are very different : AIDS, lupus, Alzheimer's ... Would it not be possible to reveal further details of the treatment of Alzheimer's disease with herbs: daffodil or narcissus? Ex. : What part of the plant should be used? How should one prepare it for use for treatment?


Domtia
André

7
TRANSLATIONS / Re: Wiadomoci po polsku (Posts in Polish)
« on: June 16, 2019, 12:23:10 PM »
Ta sama wiadomość po angielsku :
http://forum.serara.org/index.php?topic=12482.msg76448#msg76448
Napisał : Ron Besser, administrator, członek-bohater
Kategoria / Temat : Masz coś do zrzucenia z piersi, tu jest na to miejsce – bądź tylko miły, jeśli nie jesteś twardy – administrator / Tajemnicza wiadomość, wyobrażacie sobie co to znaczy
« Odpowiedź nr 40, 9 czerwcaa 2019 r., godz. 22:59:20 »


Witam i pozdrawiam Susan :
Czasami bardzo trudno jest śledzić wiadomości na tym forum, ponieważ używamy języka wysokiego objawienia z tekstu zwanego Księgą Urantii, który czytasz lub będziesz czytać jednocześnie eksperymentując na forum.

Używamy pojęcia kosmicznego miejsca dowodzenia w czasie, gdzie żyją Wodzowie Duchowi i kierują nami na Ziemi. Tym punktem dowodzenia Ziemią w czasie i przestrzeni jest Salvington.

Salvington jako punkt dowodzenia nad nami, ma nad sobą sferę wysokiej stolicy zwanej Uversa. Uversa dowodzi wszystkimi wszechświatami lokalnymi, a my należymy, do jednego z nich, zwanego Nebadonem.

Ale głównym szefem wszystkiego, nawet powyżej Uversy, jest ogromna materializacją zwaną Rajem, która kieruje wszystkim w przestrzeni i czasie i poza czasem.

Rajskie Bóstwa wiedzą wszystko i dlatego, że nazywamy je „egzystencjalnymi”, ale wszystkie inne Bóstwa lub Bogowie, bo Bóstwo to Bóg, są podporządkowane idei egzystencjalnej.

Nauka całego słownictwa zajmuje wiele lat i większość z nas już wiele o tym wie i to czasami brzmi jak greka, ponieważ nie definiujemy tych nazw, kiedy ich używamy, bo większość z nas już wie, kto jest kim :

Michał Nebadoński jest Synem Stwórcy, który stworzył Nebadon. Tak się nazywa Jego wszechświat lokalny. Jest on Bóstwem czasoprzestrzeni.

Matka Duch jest Bóstwem Duchowym i reprezentuje Nieskończonego Ducha i innych w Nebadonie. Jest Ona partnerem z Syna Stwórcy czyniącym całe stworzenie w Nebadonie, łącznie z tobą i mną.

MARGUL - reprezentuje potrzeby Rajskiej Trójcy nawiązywania stosunków z człowiekiem na Urantii jako Trójca.

RAYSON - jest także Bóstwem z Raju, ale nie jest egzystencjalny. Jest on wszechmocnym funkcjonariuszem projektu naukowego, który przybył na Urantię żeby uczyć nas lepiej nauk ścisłych. Jest On Synem Magisterskim o wysokiej powinności uczenia nas wszystkich na Urantii niebawem.

LANAFORGE - jest potężnym Synem Wszechświata Lokalnego nie egzystencjalnym, ale obecnie tak potężnym, że może on określać, co ma zrobić na Ziemi zwanej Urantią i często mówi mi, co powinienem, a czego nie powinienem robić. Jest On bardzo cennym kierownikiem dla nas ludzi w nadchodzących boskich misjach na ziemi.

Gabriel z Salvingtonu - jest Głównym Administratorem Wszechświata Lokalnego - Nebadonu. Jego praca polega na zapewnieniu, żebyśmy wszyscy wiedzieli, kto jest szefem i żeby prace bedące do wykonania na Ziemi, były wykonane szybko i sprawnie. Słyszę Go, gdy jego szef, Michał Nebadoński nie może do mnie mówić bezpośrednio w ważnych sprawach.

POŚREDNI - "Istoty, które wyglądają jak my i mają śmiertelnych rodziców, ale pozostają niewidzialne od urodzenia. Są oni tak cenni, że Bóstwa sprowadziły ich ponad dziesięć tysięcy, żeby pracowali z nami na Ziemi. Pracuję z nimi czasami w pełnej wymianie słownej, żeby robić to, co chcą, żebym nad tym pracował.

To powinno pokrywać główne postacie, z którymi pracujemy na tym forum. Jest wiele innych, ale nie zamierzam przepisywać ci całej Księgi Urantii. Najlepsze życzenia przyjemności i pobytu na bardzo ruchliwej stronie internetowej.

Ron Besser

8
TRANSLATIONS / Re: Wiadomoci po polsku (Posts in Polish)
« on: May 13, 2019, 12:12:09 AM »
Ta sama wiadomość po angielsku i po portugalsku :
http://forum.serara.org/index.php?topic=12448.msg75974#msg75974
Przekazał : JuliodaLuz, członek-bohater
Kategoria / Temat : Miejsce na nowe przekazy / Poszanowanie różnic
«11 maja 2019 r., godz. 05:34:55 »


Przedmiot : Poszanowanie różnic
Mówca : Michał Nebadoński, Archanioł
Data : Sobota, 11 maja, 2019 r.
Miejsce i godzina : Brasilia, Brazylia, 06:03 czasu miejscowego, 5:03 czasu Nowego Jorku, 09:03 UTC
Kategoria : Nowe przekazy
Przekazujący : Julio da Luz

(MICHAŁ NEBADOŃSKI)
         Transmisje i odbieranie będą rzadsze przez pewien czas, kiedy je zablokujemy, podczas oblężenia buntowników na Urantii.
         Dlatego Julio będzie odbierał rano mniej przekazów niż jeden dziennie w tym tygodniu.
         Może minąć wiele dni bez odbierania przekazów, ponieważ jest to delikatny czas na planecie.
         Jednak dzisiaj będzie mówił Archanioł i przekaże wam wiadomość.

(ARCHANIOŁ)
         Poszanowanie różnic, to jest tytuł dzisiejszego komunikatu.
         Kiedy spotykasz osobę o innej opinii lub jesteś obok niej, nawet o zupełnie innej opinii, konieczny jest szacunek dla stanowiska tej osoby.
         Każdy ma wolną wolę.
         Poszanowanie niekoniecznie oznacza zgodę, ale szacunek dla odrębności.
         W tej sytuacji przeciwnego zdania, konieczne jest „intelektualne wycofanie się”, znaczy to, że trzeba tę myśl usunąć z umysłu.
         Ta (intelektualna) odrębność pozwala uważnie słuchać opinii, która może być nawet poprawna, choć sprzeczna z twoim zdaniem.
         Intelektualna odrębność, powtarzam, tylko w myślach, pozwala na lepszą analizę opinii. Z intelektualnym dystansem staniesz się BEZSTRONNYM OBSERWATOREM. Podkreśl tę część wiadomości, tego bezstronnego obserwatora.
         Wycofanie intelektualne jest jak magnes. W przeciwieństwie do rozdzielenia z powodu rozbieżności, wycofanie (intelektualne) przyciąga.
         Wiadomość ta zawiera znacznie więcej treści, niż można w pełni zrozumieć w tej chwili. W tym dzisiejszym przekazie jest ukryta głębsza treść, niż można w pełni zrozumieć w jednej chwili. Wspaniałej soboty.

(JULIO DA LUZ):
- Michale Nebadoński :
         Dziękuję za dzisiejsze przesłanie o wzmocnieniu oblężenia buntu na naszej planecie. Tak, jestem do dyspozycji codziennie około 6:00 rano, aby odbierać wiadomości, jeśli trzeba. Rozumiem jednak, że wiadomości nie będą już codzienne, ponieważ obecnie wymagana jest ostrożność, zanim buntownicy zostaną zablokowani i otoczeni.
- Archaniele :
         Dziękuję za głębokie przesłanie, którego większość ma ukrytą treść o poszanowaniu różnic.

KONIEC

9
TRANSLATIONS / Re: Wiadomoci po polsku (Posts in Polish)
« on: May 12, 2019, 07:57:36 AM »
Ta sama wiadomość po angielsku i po portugalsku :
http://forum.serara.org/index.php?topic=12446.msg75958#msg75958
Przekazał : JuliodaLuz, członek-bohater
Kategoria / Temat : Miejsce na nowe przekazy / Plany, wysiłek i przeznaczenie
«10 maja 2019 r., godz. 06:16:21 »


Przedmiot : Plany, wysiłek i przeznaczenie
Mówca : Dostrajacz Myśli, Michał Nebadoński
Data : Piątek, 10 maja, 2019 r.
Miejsce i godzina : Brasilia, Brazylia, 06:38 czasu miejscowego, 5:35 czasu Nowego Jorku, 09:38 UTC
Kategoria : Nowe przekazy
Przekazujący : Julio da Luz

(DOSTRAJACZ MYŚLI)
Tu twój Dostrajacz Myśli. Znam cię dogłębnie. Razem z istotami niebiańskimi sprawdzamy przedmiot twojego zainteresowania, który może również interesować grupę ludzi. Dzisiaj będziemy mówili o planach, wysiłkach i przeznaczeniu. Teraz będzie mówił do ciebie Michał Nebadoński.

(MICHAŁ NEBADOŃSKI)
       Plany każdej osoby zależą od jej osobowości, chwili i miejsca, w którym żyje.
       Plany są często złożone i wymagają wspólnej działalności kilku istot, aby przekształcić projekt w rzeczywistość.
       Wysiłek bez oczekiwania niczego, tylko praca z miłością powinna być przedmiotem zainteresowania każdej osoby. Plany mogą zostać zrealizowane przez wysiłek, jeśli jest to przeznaczone danej osobie, ale najważniejszą rzeczą jest wysiłek i wykorzystanie czasu. Jeśli plany nie zostaną zrealizowane, będzie to osobiste doświadczenie, które może być wykorzystane w przyszłości przez tę samą osobę.
        Ponieważ człowiek jest złożony, zanosi szeroki zestaw próśb i modlitwy. Modlitwy, które starają się służyć zbiorowości, narodowi, całej planecie na przykład, są umieszczane w widocznym miejscu, gdy celem jest ewolucja duchowa.
        To nie znaczy, że plany są realizowane natychmiast. Jest czas na dojrzewanie projektu. Czas na udoskonalanie. Plany są tworzone i przerabiane w poszukiwaniu lepszego rozwiązania dla każdego przypadku.
        Wszyscy wiecie, jak złożona jest planeta Urantia i wymaga ona planów i ulepszeń, aby nastąpiło duchowe uzdrowienie dla największego dobra całej ludzkości.
        W ten sam sposób powinny być tworzone i doskonalone indywidualne plany każdej osoby, dążąc do dojrzałości projektu.
        Często konieczna jest zmiana ukierunkowania, czyli projektowania. Tak, ludzie mają po kilka osobistych projektów. Jeśli to jest przeznaczenie, to projekt zostanie zrealizowany w odpowiednim czasie.
        To proste i szybkie przesłanie jest przeznaczone dla wszystkich, aby zastanowili się nad potrzebą osobistego wysiłku w dążeniu do ważnych duchowych celów, ale nie oczekując niczego. W odpowiednim czasie, jeśli jest to przeznaczenie, wszystko zostanie osiągnięte. Znakomitego piątku.

(JULIO DA LUZ) :
Mój Dostrajaczu Myśli :
        - Dziękuję, że jesteś przy mnie, prowadząc mnie w moim życiu.
- Michale Nebadoński :
        - Dziękuję za przesłanie o planach, wysiłku i przeznaczeniu.
KONIEC

10
TRANSLATIONS / Re: Wiadomoci po polsku (Posts in Polish)
« on: May 11, 2019, 11:45:40 AM »
Ta sama wiadomość po angielsku :
http://forum.serara.org/index.php?topic=12444.msg75962#msg75962
Przekazał : Ron Besser, administrator, członek-bohater
Kategoria / Temat : Komisja Kontaktowa na temat Objawienia, które ma nadejść, jak również trwającej sytuacji wyjątkowej na planecie / Wyniki spotkania Komisji Kontaktowej 9-go maja od Michała Nebadońskiego i innych
« Odpowiedź nr 2, 10 maja 2019 r., godz. 11:47:56 »


Blokada Sue ma miejsce, gdy policja i administratorzy szkoły lub miasta otaczają to miejsce policją i zamierzają usunąć przestępcę, który zamierza zabijać ludzi. Blokada nie pozwala nikomu wejść ani wyjść, dopóki sprawca nie zostanie zastrzelony lub osadzony w więzieniu.

MICHAŁ NEBADOŃSKI - „Dziś rano znowu mamy prawdziwe intrygi i to jest trzecia wiadomość, którą piszemy, ponieważ pierwsze dwie zostały usunięte przez zbuntowane siły, o których tu mówimy. Margul i Trójca zamykają Urantię, aby usunąć pozostałe siły rebeliantów z Urantii. Sądzimy, że może tu być nawet kilkaset stworzeń, które nie rozumieją, że bunt Lucyfera został osądzany i wciąż trzymają się wiary, że są bezpieczni od ścigania. Ron był atakowany od wczorajszego wieczoru w związku z pracą ze Mną, Synem Stwórcy i z Jezusem, który wkrótce znowu będzie chodził po Urantii. Urantia jest nadal oblężona przez zbuntowane siły, które mogą do woli przejmować obwody komunikacyjne i oczyścić stronę ze słów, jeśli chcą. Wyślij to szybko Ron, bo oni mogą znów to zaatakować, żeby cię unieszkodliwić. Michał Nebadoński.

11
TRANSLATIONS / Re: Wiadomoci po polsku (Posts in Polish)
« on: May 08, 2019, 11:52:20 AM »
Ta sama wiadomość po angielsku :
http://forum.serara.org/index.php?topic=12440.msg75912#msg75912
Napisał : Ron Besser, administrator, członek-bohater
Kategoria / Temat : PATRZCIE NA NASZE NOWE STRONY INTERNETOWE / Zarezerwowane
« 8 maja 2019 r., godz. 10:00:02 »

Rozwinęło się kilka nowych stron internetowych poza Stanami Zjednoczonymi. Proszę o podanie tutaj ich adresów internetowych. Ogłaszamy to w celu przygotowania czytelników do tych nowych i pomocnych zmian. Jeśli uruchamiacie stronę internetową, to ogłaszajcie to tutaj z jej adresem internetowym, żebyśmy wszyscy mogli się zapoznać z waszą pracą dla Synów Magisterskich i ich Misji.

Dziękuję
Ron Besser

12
TRANSLATIONS / Re: Wiadomoci po polsku (Posts in Polish)
« on: May 08, 2019, 11:02:57 AM »
Ta sama wiadomość po angielsku i po portugalsku :
http://forum.serara.org/index.php?topic=12438.msg75908#msg75908
Przekazał : JuliodaLuz, członek-bohater
Kategoria / Temat : Miejsce na nowe przekazy / Oddawanie czci a rozwój umiejętności nadawania i odbierania
« 8 maja 2019 r., godz. 07:04:11 »


Przedmiot : Oddawanie czci a rozwój umiejętności nadawania i odbierania
Mówca : Dostrajacz Myśli, Boska Minister
Data : Środa, 8 maja, 2019 r.
Miejsce i godzina : Brasilia, Brazylia, 07:35 czasu miejscowego, 6:35 czasu Nowego Jorku, 10:35 UTC
Kategoria : Nowe przekazy
Przekazujący : Julio da Luz

(DOSTRAJACZ MYŚLI) :
           Dziś również będzie dalszy ciąg poprzednich wiadomości. Boska Minister będzie krótko mówiła do was.


(BOSKA MINISTER) :
          Kiedy ludzie dążą do jakichś działań, Duchy Wsomagające Umysłu pomagają rozwijać tę umiejętność.
          Podobnie jest ze służbą nadawania i odbierania.
          Oddawanie czci bardzo sprzyja rozwojowi nadawania i odbierania.
          Spróbujcie poświęcić czas, jeśli to możliwe codziennie na nabożeństwo.
          Tak, oddawanie czci również stanowi jedną ze stron siedmiorakiej natury odpoczynku. Jest to dpoczynek ducha istot duchowo wyższych.
          Oddawanie czci to dziękowanie Bogu, Ojcu wszechświata za łaski, które Bóg daje.
          Ta prosta i szybka wiadomość jest po to, żebyście się zastanowili nad wznowieniem służby nadawania i odbierania przez wszystkich. Życzę wam znakomitej środy. Domszia.


(JULIO DA LUZ) :
Mój Dostrajaczu Myśli :
           - Dziękuję za pośrednictwo w nadawaniu i odbieraniu do i od istot niebiańskich i Bóstw.
Boski Ministrze Nebadonio :
           - Dziękuję za dzisiejszą wiadomość o oddawaniu czci.

KONIEC

13
TRANSLATIONS / Re: Wiadomoci po polsku (Posts in Polish)
« on: May 07, 2019, 08:14:38 AM »
Ta sama wiadomość po angielsku :
http://forum.serara.org/index.php?topic=12424.msg75856#msg75856
Przekaza : 7inOcean, członek-bohater
Kategoria / Temat : Miejsce na nowe przekazy / Pre'Mtor i Michał o inkarnacji i przetrwaniu podczas nadchodzącego kryzysu
« 6 maja 2019 r., godz. 02:41:56 »


Nauczyciele : Pre’Mtor i Michał Nebadoński
Przedmiot : Obecność Jozuego ben Jozefa i przygotowanie do nadchodzącego kryzysu
Przekazujący : Sue Whiley, czyli 7inOcean
Miejsce : Geelong, Wiktoria, Australia
Date/Godzina : 06.05.2019, 15.45 (wschodniego czasu australijskiego)Mówi Pre’Mtor, Dostrajacz Sue :


„Więc jesteś tutaj, aby słuchać i dziękuję, że jesteś ze mną. Mam wiele do przekazania, jeśli wytrzymasz ruch, który rośnie. Bez interpunkcji ani przerw. Idziemy naprzód. Potem możesz poprawiać.

“Suffice to say we have Michael doing hula hoops to get with his incarnation and to deal with the
“Wystarczy powiedzieć, że Michał robi hula hoopy, żeby dojśc do wcielenia i poradzić sobie z ludźmi na planecie jego narodzenia. Jako twój Dostrajacz dostosowuję się do ciebie, aby umieścić to tutaj, gotowe dla ciebie i innych, którzy mają kontynuować pracę nad przekazywaniem wiadomości i lekcji, które mamy dla was, żebyście się o nich dowiedzieli.”


Michał Nebadoński :


„Tu Michał, Sue. Chcę tutaj mówić, jeśli mogę. (Śmiało, ojcze Michale.) Dobrze, mam dwie rzeczy do omówienia ważne dla was wszystkich. Głowy do góry z tymi dwoma sprawami. Po pierwsze musisz wiedzieć, że dużo organizuję, żeby dobrze działało w trakcie mojego ósmego i ostatniego obdarzenia Urantii. Mam być znany jako Jozue ben Jozef i trzeba to szeroko omówić w związku z tym, kim będę ponownie wśród was. Jako wasz brat wśród was, przychodzę jako wasz Ojciec Wszechświata. Będę panował jako Pasterz wśród swojej trzody owiec, jako nauczyciel przynoszę właściwy sposób nauki i rozwoju dla większości, którzy chcą mnie słuchać. Jest druga sprawa ważna dla was, to wasze ludzkie przetrwanie i bezpieczeństwo w nadchodzącym zamęcie, jakie wywoła mój wtargnięcie. Podkreślam wagę spokoju pośród burzy, która jest krótkotrwała i wkrótce minie w miarę jak rzeczy staną się bardziej do przyjęcia dla wielu, jako prawdziwe i naturalne w rozwoju ich świadomości. Zrozumienie mojej obecności i prawdziwego celeu mojej misji wśród was jest największą barierą dla większości do pokonania. Pytasz dlaczego teraz ? (Tak Michale) Cóż, jest to dość proste. Dlatego, że nie mogę znieść myśli o utracie zbyt wielu z was bez wiedzy, którą powinni zabrać ze sobą w przygodę, która jest przed nimi, jeśli będą chcieli. Wszyscy jesteście moimi dziećmi i zależy mi na tym, by wypuścić kota z worka, to znaczy powiedzieć wam o celu waszego życia i o waszym przeznaczeniu. To jest główna rzeczywistość, którą muszę wprowadzić do waszych uszu i aby wasze serca były z Ojcem Wszystkich, Źródłem waszego bytu.


(Dziękuję Michale za wyjaśnienie tego w prostych słowach. Czy możesz mi powiedzieć, co jeszcze chcesz, żebyśmy wiedzieli i bądź ostrożny, kiedy przybędziesz z gospodarzem, który Ci będzie towarzyszył ?)


„Tak, rzeczywiście istnieje gospodarz, niektórzy się wcielają, a większość będzie morontialna dla ochrony i żeby sobie poradzić z ogromną utratą równowagi, które mogę spowodować w początkowych etapach mojego obdarzenia. Nie życzę sobie żadnej krzywdy ani niebezpieczeństwa, ale musi być jakiś początek, żeby ruszyć do przodu z tym, z czym wkrótce będziemy musieli się zmierzyć jako wyzwaniem, kiedy Najwyższy Planetarny będzie musiał ruszyć bieguny, które już pełzną aż do pękania. Kierownicy energii do tej pory radzili sobie z tym, żeby to nie nastąpiło przedwcześnie, ale jest to tylko kwestia czasu i to runie pod własnym ciężarem ciśnienia i wysokich temperatur. Rdzeń planetarny jest teraz rozgrzany do temperatury, która wymaga bardzo szybkiego rozładowania w każdej chwili w najbliższej przyszłości. Oto dlaczego moja obecność będzie punktem zwrotnym skupienia uwagi, zarówno od strony sytuacji alarmowej, jak i kierowania, zarówno politycznego, jak i gospodarczego. To będzie wszystko na razie. Więcej będzie, gdy będę mógł opanować proces wcielenia się, który mam podjąć. Trzymajcie się wszyscy dobrze i bądźcie zdrowi. Bądźcie w moim pokoju i dobrego dnia”.


(Dziękuję Ojcze Michale, za te cenne słowa nauki dla nas, przynoszące nam dobrą wiedzę o tym, co ma nadejść. Obyśmy byli dobrze przygotowani i zrozumieli wszystko, co musi być i niech się stanie wola Ojca. Amen.)

Koniec.

14
TRANSLATIONS / Re: Wiadomoci po polsku (Posts in Polish)
« on: May 06, 2019, 07:12:00 AM »
Te same wiadomości po angielsku :
http://forum.serara.org/index.php?topic=12420.msg75774#msg75774

1) Przekaza : amethyst, starszy członek
Kategoria / Temat : Miejsce na nowe przekazy / Przeludnienie jako rzeczywista przyczyna zagrożenia środowiska
« 3 maja 2019 r., godz. 21:57:10 »

Temat : Przeludnienie jako rzeczywista przyczyna zagrożenia środowiska
Nauczyciel : Naczelnik Planety : Urantia
Przekazujący : Amethyst
Data, 3 Maja, 2019 r.

NACZELNIK PLANETY :

„Pozdrawiam was wszystkich i przypominam wam, że mam teraz się nazywać Urantia a nie Gaia. Takie jest teraz moje imię. Przychodzę dziś do was, żeby wam powiedzieć, że nie tylko ludzie cierpią tak bardzo w ciągu tych ostatnich dni przed moimi zmianami i oczyszczaniem. Cierpię teraz wiele, tak jak wy wszyscy. Ludzkość bardzo mnie zraniła niekontrolowanym wzrostem populacji, który zdziesiątkował to miejsce, które miało żywić ludzi i pomagać im w rozwoju. Moje „ciało” nie może już tego znieść. Jak to się dzieje, że wasi naukowcy są znakomici w wielu dziedzinach, ale nigdy nie traktują poważnie tego, co liczni ludzie na tej planecie robią ze mną, a więc i sami sobie ?

„Ludzie mówią tak, jakby zmiany klimatu były wynikiem zbyt dużej ilości dwutlenku węgla w atmosferze spowodowanej przez ludzi i mają częściowo rację. Ponad siedem miliardów ludzi musi dużo podróżować, jeść, produkować odpady, w tym biologiczne i śmiecie. Wszystko to przyczynia się do tego problemu, ale rozwiązaniem nie jest zakucie ludzkości w kajdany w celu zmniejszenia tych emisji. Problemowi temu można było łatwo zapobiec, gdyby rozmiary rodziny były mniejsze, nie przez interwencję rządu, ale przez zwykły zdrowy rozsądek. W latach sześćdziesiątych dwudziestego wieku wielu pisarzy i myślicieli ostrzegało przed tym, co eksplozją ludności uczyni planecie. Zostali wysłuchani, ale nie podjęto żadnych działań i teraz zaczynacie dostrzegać skutki tej bezczynności.

„Ale to też minie. W przeważającej części jesteście świadomi zmian na ziemi, które wkrótce na was spadną, chociaż nienawidzę patrzeć jak wiele moich dzieci tutaj mnie opuszcza nagle i masami, bo tak to będzie wyglądało. Mówię wam, że te rzeczy muszą się spełnić. Sama moja planeta jęczy z bólu - wielkiego bólu - po prostu dlatego, że ostatnie pokolenia nie miały zdolności przewidywania, żeby zrozumieć, że istnieje granica tego, co planeta może wytrzymać i ta granica została przekroczona.

„Cierpię, jakbym musiała cały dzień stać na nogach w butach o dwa numery za małych. Stopy są za duże, a buty za małe. Cierpię, jakbym połknęła truciznę powodującą chorobę wewnętrzną. Cierpię, jakby śmiecie zatykały wszystkie moje pory i moja skóra nie mogła już oddychać. Cierpię do tego stopnia, że mam trudności z wykonywaniem mojej pracy ochrony i odżywiania tego miejsca, które zostało zaprojektowane jako wzorzec ewolucji człowieka, jak i zwierząt oraz roślin.

„Moje lasy tropikalne miały dostarczać tlen, a one znikają. Moje polarne czapy lodowe zaprojektowano tak, aby utrzymywały oś planetarną pod stałym kątem, one topnieją i tracą zdolność do tego. Moje masy lądowe zostały zaprojektowane w taki sposób, aby utrzymać solidne konstrukcje dla was do mieszkania i pracy w nich. Te lądy są teraz podziurawione szybami, odwiertami i tunelami od nadmiernego wydobycia, wiercenia, szczelinowania hydraulicznego i podziemnych tuneli do transportu paliwa i do celów wojskowych. Jeśli siedem miliardów ludzi może sprawić mi tak wiele cierpienia, czy możecie sobie wyobrazić, co zrobiłoby osiem miliardów ?

„Wasi przodkowie nie mieli zdolności przewidywania, co by się stało, gdyby ludzie nie byli wykształceni w sprawie wielkości rodziny i jak przyszłe pokolenia bardzo ucierpiałyby, gdyby nie były odpowiedzialne za planowanie rodziny. Żeby być uczciwym, dopiero w dzisiejszych czasach niezawodna kontrola urodzeń stała się dostępna, ale jeszcze musiałoby być jakieś zrozumienie, jak to wpłynie to na przyszłe pokolenia. Gdyby Adam i Ewa odnieśli sukces, nigdyby się to nie rozwinęło do problemu, jakim się stało.

„Dzielę się tym z wami głównie dlatego, że gdy zaczniecie widzieć, że tragedie się zaczynają, przypomnicie sobie, że za tymi działaniami stoi solidny powód. Leczenie nigdy nie jest możliwe bez usunięcia rozpadających się i gnijących elementów. Spodziewam się, że zmiany w moim ciele zaczną się wkrótce. Dochodzę do punktu, w którym „ostatnia słomka” zostanie położona. Bądźcie silni moi mali, z czasem wszystko będzie znacznie lepiej.”
KONIEC

2) Napisał / Przekazał : Ron Besser, administrator, członek-bohater
« Odpowiedź nr 1, 4 maja 2019 r., godz. 00:21:14 »

Ametyst i inni, oto link do licznika ludności świata. Zobaczcie, dlaczego się rozwijamy tak szybko, że na całym świecie mamy prawdziwe problemy biologiczne, jeśli to nie zostanie spowolnione i ograniczone.

Licznik :
https://www.worldometers.info/world-population/

Dla waszej informacji ta strona internetowa wykorzystuje algorytm tak zaprojektowany, żeby powiększał liczbę ludności w odpowiednim czasie. Michał Nebadoński ostatnio mnie zszokował tym, że ten algorytmy jest teraz daleko od tak szybkiej ekspansji ludności. Oni muszą teraz zmienić stronę internetową, aby to uwzględnić :

Mowi WYKONAWCA SPISÓW LUDNOŚCI Z UVERSY :
„W rzeczywistości Urantia przekroczyła dziewięć (9) miliardów i liczy teraz ponad dziewięć miliardów mieszkańców na planecie, która została pomyślana do utrzymania co najwyżej czterech miliardów ludzi. W 1963 roku, kiedy Kennedy został zamordowany, świat właśnie przeszedł przez cztery (4) miliardy ludzi i byliśmy zadowoleni, że to by wystarczyło i ludzkość powinna zacząć obniżać tę liczbę. Teraz ludzkość na Urantii ma ponad dziewięć miliardów ludzi żyjących na niej, a planeta jęczy pod nadmiarem masy przyczyniającej się do problemów środowiska nawet w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie, najmniej zaludnionych ziemiach z gruntami ornymi na całym świecie. Obliczamy teraz, że zbliża się masowe wymieranie wielu zwierząt leśnych z powodu braku siedliska, a nawet myszom grozi nadmierne drapieżnictwo kotów i innych zwierząt domowych i innych, które lubią się żywić myszami. W każdym razie populacja szczurów nadal rośnie i tylko ogromna eksplozja trucizny na szczury może kiedykolwiek wyleczyć ten świat z tych obrzydliwych gryzoni, których nikt nie kocha ani nie lubi i prosiliśmy Michała, aby uwolnić Urantię od tak dużej ich liczby. One prosperują na śmieciach, które wielu mieszkańców wschodu wydaje się uwieczniać, zamiast je palić lub je wykorzystywać do wytwarzania energii do oświetlania domów. Po prostu nie chcą tego robić i nikt nie zrozumie, dlaczego tak jest obecnie.

„Jestem z Uversy i my ufamy, że masowe wymieranie nie nastąpi i że populacja ludzi zmniejszy się o co najmniej połowę, jeśli nie więcej, a wtedy boski rząd dopilnuje, aby nie rodziło się tak wiele dzieci pozamałżeńskich w Azji i w Stanach Zjednoczonych i ufamy w was wszystkich, którzy mogą przekazać te okropne liczby. Dlaczego ta grupa nie przekazuje ? Na Uversie tego nie rozumiemy. To od wykonawcy spisów ludności wszechświata. Dziękuję."

15
TRANSLATIONS / Re: Wiadomoci po polsku (Posts in Polish)
« on: May 05, 2019, 11:58:27 AM »
Ta sama wiadomość po angielsku :
http://forum.serara.org/index.php?topic=12420.msg75810#msg75810
Napisał : Pliktarious, pełny członek
Kategoria / Temat : Miejsce na nowe przekazy / Przeludnienie jako rzeczywista przyczyna zagrożenia środowiska
« Odpowiedź nr 9, 5 maja 2019 r., godz. 09:17:22 »

Około trzech tygodni temu, kiedy ja i moja żona jedliśmy posiłek w kuchni, mówiłem do niej na pewien temat z Księgi Urantii nie mówiąc skąd go wziąłem, bo ona nie znosi tego, gdy schodzi na religię. Kiedy spojrzałem ukośnie w lewo na krzesło przy kuchennym stole, zobaczyłem że pojawił się Jezus. Był swobodny, siedział i słuchał naszej rozmowy. Jego ciało było szare, przezroczyste i niedługo potem zniknął. Nigdy nie wspominałem o tym mojej żonie, bo ona i tak by mi nie uwierzyła. To był pierwszy raz, kiedy widziałem ducha w postaci morontialnej. Domszia.

Pages: [1] 2 3 ... 30