Author Topic: Wiadomoci po polsku (Posts in Polish)  (Read 30002 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Andre_P

• Sr. Member
    • View Profile
    • Email
Re: Wiadomoci po polsku (Posts in Polish)
« Reply #210 on: January 28, 2018, 10:37:47 AM »
Ta sama wiadomość po angielsku :
http://forum.serara.org/index.php?topic=9862.msg64356#msg64356
Przekazał : Lundco, starszy członek
Kategoria / Temat : Miejsce na nowe przekazy / Zmiany są trudne
« 22 stycznia 2018, godz. 22:40:31 »

Mówca : Jack 0802AB B*
Temat : Zmiany są trudne
Kategoria : Nowe przekazy
Przekazujący : Roger Lund
Miejsce : Wichita, Kansas
22 sty. 2018, godz. 00:00 czasu centralnego

Jack 0802AB B*-
     Tu Jack. To jest fakt, czasami w życiu masz uczucie, że nie jesteś użyteczny dla siebie, ani dla innych wokół ciebie. Pomagać innym, jest najbardziej satysfakcjonującym uczuciem, jakie można mieć. Jednak młodzi ludzie nie słuchają zbytnio pełnych miłości rad ani wyrazów troski o ich postępowanie lub postawy życiowe. Nawet dorośli rozwijają poczucie, że wiedzą wszystko i nie potrzebują żadnych rad od innych oprócz tych, którzy się z nimi zgadzają. Nawet specjaliści trafiają na wątpliwości, gdy chodzi o zdrowie lub czyjeś dobro.
    Dla wielu myśl o zmianie ich nastawienia i zaakceptowanie wiedzy od innych rzadko się zdarza ! Zmiana prawdy lub postawy jest mało prawdopodobna, są one tak zakorzenione i wygodne, że niewiele innych prawd, piękna i dobroci może dotrzeć do tego skarbca wierzeń, bez względu na to, kto tego próbuje.
   Ludzie muszą się uczyć na doświadczeniu, czy to na błędach, czy sukcesach. Są to zawsze lekcje do przerobienia, jeśli się nad tym zastanowisz. Wielu będzie wątpić i bać się zmian Misji Magisterskiej i tego, co ona reprezentuje dla Urantii. Wielu dostrzeże mądrość współpracy i dobro w zmianach, które są potrzebne, aby Urantia sama się nie zniszczyła. Wy na tym forum jesteście awangardą nadziei dla tak wielu, którzy będą szukać prawdy, bo będziecie małym światełkiem, które rośnie, aż staje się latarnią nadziei. Znajcie wasz cel i przygotujcie się z miłością i wiarą. Narazie, Jack

Andre_P

• Sr. Member
    • View Profile
    • Email
« Reply #211 on: January 30, 2018, 09:53:36 AM »
http://forum.serara.org/index.php?topic=9900.msg64500#msg64500
Przekazał : Lemuel, członek-bohater
Kategoria / Temat : Przekazy dźwiękowe / Przekaz dźwiękowy / JEZUS
« 22 stycznia 2018, godz. 01:26:08 »

Mówca : Józef
Temat : JEZUS
Przekazujący : Lemuel
Miejsce : Girona, Katalonia, Chiszpania
Data / Godzina : 28 sty. 2018 / 07:00 czasu miejscowego, 06:00 GMT

Link do nagrania dżwiękowego :
https://app.box.com/s/45g0tbvz3mgrwyrjuxsjd5p1nt4g0m39

Transkrypcja :
Napisał : Clency, członek-bohater
« Odpowiedź nr 1 : 28 stycznia 2018, godz. 08:04:36 »
Zapis przekazu Lemuela

JEZUS

Józef : Tak, to ja Józef, ziemski ojciec Jezusa. Przyszedłem dziś rano, aby mówić o tym, jak byłem ojcem Jezusa i dlaczego musiałem opuścić to ziemskie życie, gdy mój syn Jezus był jeszcze bardzo młody. Najpierw pozwólcie mi powiedzieć, że jego matka, Maria, moja żona, nigdy nie wątpiła w Boskość Jezusa, ale widziała w Nim jedynie Zbawiciela, Mesjasza, który miał uwolnić nasz lud od rzymskiej okupacji.

Byłem o wiele bardziej otwarty i od czasu do czasu miałem poważne wątpliwości, ale chcę wspomnieć w istocie o mojej śmierci w tamtym czasie, kiedy spadłem z rusztowania przy budynku, który budowałem. Trzeba było wtedy odejść, ponieważ Jezus potrzebował doświadczenia ojcostwa. Wszyscy czytaliście w waszej Księdze Urantii, że małżeństwo i dzieci były całkowicie zakazane dla Michała, kiedy przyszedł na Ziemię na siódme i ostatnie obdarzenie.

Nie było możliwości pozostawienia na Ziemi potomstwa Naszego Syna-Stwórcy. Ale Michał chciał doświadczyć wszystkiego w każdy sposób, jak doświadcza Jego własne potomstwo, wszystkie Jego dzieci na ziemi i potrzebował tego doświadczenia ojcostwa, choć nie nie było to prawdziwe ojcostwo, niemniej jednak po mojej śmierci Jezus stał się jedynym żywicielem rodziny, który miał pełną odpowiedzialność za opiekę nad braćmi i siostrami, których było wiele.

Tak więc, Michał w rzeczywistości był ojcem wielu dzieci w swoim stanie. Wiem, że to rozumiecie. Ojcostwo w ogóle jest ogromną odpowiedzialnością. Jestem pewien, że wszyscy to wiecie. W moim przypadku, moją wczesną odpowiedzialnością było również nauczenie młodego chłopca, Jezusa, mojego zawodu cieśli i budowniczego, i On to zrobił i bardzo mu się to podobało. Jak wiecie, został ekspertem, a Jego praca była tak niezwykła i całkiem dobrze płatna przez tych, którzy doceniali taką biegłość, którą Jezus mógł się wykazać.

Cieszę się i jestem wdzięczny za tę możliwość, którą miałem dziś rano, aby przyjść powiedzieć wam po prostu dlaczego musiałem odejść tak wcześnie, ponieważ mój Syn Jezus musiał doświadczyć ojcostwa i stał się ojcem własnych braci i sióstr. Tak więc Michał zakończył Swoje siódme i ostatnie obdarzenie tutaj, na tej planecie, znając wszystko i doświadczająć wszystkiego o życiu jako istota ludzka na Urantii.

Dziękuję wam wszystkim za wysłuchanie, a jemu za to, że mnie odbierał. Wszystkim wam życzę miłego dnia. Domszia.

Lemuel : Chciałbym bardzo podziękować Józefowi i jestem głęboko wzruszony i zaszczycony, że mnie odwiedził dziś rano. Dziękuję Ci Józefie. Domtszia.

Andre_P

• Sr. Member
    • View Profile
    • Email
« Reply #212 on: January 31, 2018, 10:13:57 AM »
http://forum.serara.org/index.php?topic=9938.msg64680#msg64680
Kategoria / Temat : Przekazy dźwiękowe / Przekaz dźwiękowy / Własne ego
« 31 stycznia 2018, godz. 01:24:29 »

Mówca : Dostrajacz Myśli
Temat : Własne ego
Miejsce : Girona, Katalonia, Chiszpania
Data / Godzina : 31 sty. 2018 / 07:00 czasu miejscowego, 06:00 GMT

https://app.box.com/s/mr4wetm5nfysixdx0dsrjsxl1jko0yfj

Transkrypcja :
« Odpowiedź nr 1 : 31 stycznia 2018, godz. 07:15:56 »
Zapis przekazu Lemuela

Własne ego

Dostrajacz Myśli : Tu Dostrajacz Myśli Lemuela. Chcę mówić dziś rano o "własnym ego". Mówiłem już o tym w przeszłości i myślę, że teraz jest odpowiedni moment, aby porozmawiać o tym małym ja, własnym ego, które ostatnio podniosło głowę na forum Serary.

Kiedy jesteś nastolatkiem, nie wiesz jeszcze, czym jest twoje ego, nie osiągnąłeś dojrzałości, aby je rozpoznać. Twoje nastoletnie lata ogólnie są buntownicze z najróżniejszych powodów. Nastolatkowie myślą, że mogą rządzić światem, że wszystko wiedzą i że świat do nich należy i oczywiście kilka krótkich lat po tym widzą, że był to tylko okres, przez który przechodzili.

Największym nauczycielem wszystkich jest własne doświadczenie życiowe. Wszyscy wiecie, że to prawda. Uczymy się obserwując, co dzieje się z innymi ludźmi, dlaczego nagle zabrano ci przyjaciela, bo niedawno zmarł lub zginął w wypadku drogowym albo straciłeś matkę, ojca lub siostrę.

Te doświadczenia uczą nas wielu rzeczy i w końcu pewnego dnia rozpoznajesz, co to jest ego, fałszywe ja, ta część ciebie, która chce wszystko dominować i myśli, że wszystko wie, podczas gdy tak naprawdę, to nic nie wie. Jest to pierwszy krok do mądrości, gdy rozpoznaje się w sobie własne ego i to, co ono wciąż próbuje robić.

Jak już mówiłem wiele razy, ego powinno być twoim najbardziej oddanym sługą, jak kierowca twojego samochodu. Twój kierowca musi przyjmować, i to z radością, codzienne instrukcje, dokąd jechać, co robić, kogo oszukać itp. Są chwile, kiedy trudno jest oddzielić własne ego od pragnień, szczerych pragnień serca .

Kiedy ktoś myśli i rozumie, że to jego ego, które zostało zdominowane po wielu latach, wtedy nagle ty, twoja dusza, chce iść zupełnie inną drogą i pojawia się prawdziwy problem, prawdziwa walka między twoim własnym ego a twoim prawdziwym ja. Ci tu na forum wiedzą, o czym mówię, i wiem, że to rozumiecie i wiem, że sami doświadczyliście tego. Wiecie, jak oddzielić własne ego od prawdziwego ja.

Kolejną rzeczą, o której chcę wspomnieć, jest łatwo dostrzegalny fakt. Nie jest ważne, co mówisz, lecz jak to mówisz i nie to, co robisz, ale jak to robisz. Wszyscy wiecie, że to prawda. Kiedy masz do czynienia z twoimi braćmi i siostrami, uznając przede wszystkim oczywiście, że wszyscy jesteście braćmi i siostrami i macie tych samych Niebiańskich Rodziców.

Wtedy zaczynasz naprawdę czuć, że miłość do rodzeństwa pochodzi z tego właśnie faktu, że naprawdę jesteśmy braćmi i siostrami i wszyscy jesteśmy ludźmi, a wszyscy popełniają błędy od czasu do czasu i jeśli twój brat popełnia błąd i jesteś skłonny mu o tym wspomnieć, możesz to zrobić z życzliwocią i szczerością twojego serca, lecz nigdy z własnych myśli, twojego ego.

Jeśli ktoś stara się nigdy nie ranić uczuć innej ludzkiej istoty, ponieważ ty sam nie chciałbyś zostać zraniony przez kogoś innego, to zostało już powiedziane i to oczywiście jest prawdą, że kiedy ktoś przechodzi przez swoje życie, to jego największym wrogiem jest on sam. Pierwszym kamieniem milowym w twoim życiu jest rozpoznanie wroga i przemienienie go w wielkiego przyjaciela i wielkiego sługę. To jest twoje ego i tak powinno być. Twoje ego staje się twoim największym przyjacielem na tym świecie.

Tu Dostrajacz Lemuela i pozostawiam was dzisiaj z tą myślą. Dziękuję za uwagę i życzę wszystkim miłego dnia. Domszia.

Andre_P

• Sr. Member
    • View Profile
    • Email
« Reply #213 on: February 03, 2018, 06:52:40 AM »
http://forum.serara.org/index.php?topic=9956.msg64784#msg64784
Kategoria / Temat : Przekazy dźwiękowe / Przekaz dźwiękowy / Wasze zespolenie
« 3 lutego 2018, godz. 01:42:51 »

Mówca : Aya - Duch Nadrzędny nr 7
Temat : Wasze zespolenie
Miejsce : Valls, Tarragona, Hiszpania
Data / Godzina : 3 lut. 2018 / 07:42 czasu miejscowego, 06:42 GMT

https://app.box.com/s/qfmpery9hho1jv1njljccyh73ty9ondk

Transkrypcja :
« Odpowiedź nr 1 : 3 lutego 2018, godz. 03:06:06 »
Zapis przekazu Lemuela

Wasze zespolenie

Aya, Duch Nadrzędny nr 7 : Dzień dobry, tu Aya, Duch Nadrzędny numer siedem Siódmego Superwszechświata, Orvontonu. Jestem także Głosem Trójcy. Przyszedłem dziś rano aby mówić o was trzech zespolonych ludziach na Urantii. Wiem, że Lemuel nie czuje się naprawdę swobodnie, żeby o tym rozmawiać, ponieważ jego ludzkie ja nie lubi samowywyższania się ani robienia wrażenia na innych ludziach.

Bądź co bądź, jestem tu, aby wspomnieć o kilku rzeczach. Kiedy Ron Besser został zespolony w grudniu 2014 roku, zrobił precedens i my w Raju nie bardzo wiedzieliśmy, co z tym zrobić. Następnie niedawno pojawili się Lemuel i Larry Gossett, którzy również się zespolili. Tak więc, mamy nie jedną i nie dwie, ale trzy ludzkie istoty zespolone z Ojcem na planecie siódmego obdarzenia Michała.

Kiedy my w Raju dowiedzieliśmy się o tym, to muszę wam powiedzieć, że ktoś powiedział, ale zanim to powiem, to chcę wam przypomnieć, co ktoś powiedział o Jezusie ponad 2000 lat temu, kiedy powiedziano, że Jezus przyszedł z Nazaretu i oczywiście w tamtych czasach wszyscy wiedzieli, co to jest Nazaret i jaka jest jego reputacja.

Tak więc, ktoś z Raju powiedział o was trzech zessplonych istotach : «Trzech na Urantii ! Czy cokolwiek dobrego może pochodzić z Urantii ?» Cóż, teraz wiecie, że to prawda, ale ja chcę powiedzieć, że wy wszyscy trzej, nawet teraz, nie rozumiecie ani nie doceniacie pełnego znaczenia waszego zespolenia z Ojcem. Piąte Epokowe Prawo (System Sprawiedliwości) jest inne od wszystkich innych, w rzeczywistości każde z nich jest inne.

Być może najlepszym sposobem wyjaśnienia tego jest stwierdzenie, że każde Epokowe Prawo ma swoją własną wibrację, własną nutę, nawet swój własny kolor, jeśli wolicie. Wy trzej zostaliście zespoleni podczas Piątego Epokowego Prawa i na zawsze w nieskończoność będziecie nosić na sobie swego rodzaju godło tego Paktu, aby wszyscy wiedzieli, że pochodzicie z Urantii i zostaliście zespoleni z Ojcem podczas Piątejgo Epokowego Prawa. Wszyscy, którzy zostaną zespoleni w przyszłości, będą zespoleni w ramach Szóstego Epokowego Prawa.

Wracając do was, Rona Bessera, Lemuela i Larrego Gossetta. Oczywiście wszyscy jesteście różni, jesteście trzema jedynymi takimi istotami ludzkimi, z którymi ktoś załatwił, jak mówicie, żeby pomieszać szyki w całym Superwszechświecie, zostając zespoleni z Ojcem. To spowodowało wydarzenia, nad którymi trzeba się zastanowić, biorąć pod uwagę waszą cielesną przyszłość tutaj na Urantii.

Każdy z was trzech będzie pracował w inny sposób przez okres wielu lat, wiedząc, że wszyscy jesteście oddani sprawom Ojca, czy będzie to w Misji Magisterskiej, czy też w Misji Powrotu Jezusa, czy jakakolwiek innej Misji, która będzie miała miejsce przez następne dwa tysiące lat, zanim ta planeta wejdzie do Światła i Życia.

Tu Duch Nadrzędny Aya. Chcę zapewnić was trzech, że wkrótce nadejdzie ten dzień, kiedy będziecie wiedzieć na pewno i zrozumiecie pełne znaczenie waszego zespolenia z Ojcem i co ono znaczy, nie tylko dla was, trzech osób, ale dla planety, nowego Systemu, dla Wszechświata, dla Superwszechświata i jeszcze dalej. Bądźcie w spokoju w tej wiedzy, a wasze zrozumienie nadejdzie, we właściwym czasie, a nadejdzie wkrótce.

Jestem Aya, Siódmy Duch Nadrzędny. Dziękuję wam wszystkim za wysłuchanie, szczególnie wam trzem. Życzę wam wszystkim bardzo dobrego dnia. Domszia

Lemuel : Chciałbym tylko powiedzieć, że wahałem się przez ładne kilka minut, zanim włączyłem dyktafon, ale tak, jak to bywało w przeszłości, imię powtarzało się natarczywie i przychodziły mi myśli, więc je nagrałem i macie je. Chciałbym podziękować AYI. Dziękuję bardzo i domszia.

Andre_P

• Sr. Member
    • View Profile
    • Email
« Reply #214 on: February 03, 2018, 10:19:34 AM »
http://forum.serara.org/index.php?topic=9850.msg64326#msg64326
Przekazał : Ron Hammar, członek-bohater
Kategoria / Temat : Przekazy dźwiękowe / Wola Ojca
« 21 stycznia 2018, godz. 22:56:48 »

Nauczyciel : Michał
Temat : Wola Ojca
Przekazujący : Ron Hammar, Góra Shasta, Kalifornia, USA
Data: 20 stycznia 2018, godz 03:29 czasu pacyfiku

Adres nagrania dżwiękowego :
1-20. 3 29am Michael the fathers will.wav (11165.04 kB)

Transkrypcja :
Napisał : Ron Hammar, członek-bohater
« Odpowiedź nr 1 : 21 stycznia 2018, godz. 23:05:43 »

Zapis nagrania dźwiękowego :

Ojcze Michale, wyczuwam, że tu jesteś. Tak synu, jestem. Zawsze jestem dostępny dla ciebie, tak samo, jak Matka. Tego wieczoru dużo myślałeś o tym, co zostało dzisiaj opublikowane i dobrze, że poświęciłeś czas na odpowiedź. Wola Boga jest różna dla każdego, bo każdy znajdują się w innej sytuacji.

"Wola Ojca jest najwyższym wyborem, jaki możecie teraz wymyślić w każdej chwili, ze wszystkich możliwości, jakie macie, bo jaka jest wola Ojca dla was lub waszych braci i sióstr ? Czyz robienie postępów duchowych i odzwierciedlanie Ojca w waszym życiu nie jest czynieniem jego woli ? Więc do czego może to być podobne ? Do chęci myślenia o prawdzie, mówienia o pięknie i czynienia dobra. Czy można to zaliczyć do woli Boga dla ciebie i twoich braci i sióstr. Wola Ojca jest stylem życia czynienia najwyższych ideałów, pragnąc mu się podobać.

"Więc, co powiedział Jezus ? Dlaczego nazywacie mnie dobrym ? Tylko jeden jest dobry, to Ojciec, owszem, ale czy nie powinniśmy dążyć do bycia dobrymi, czynienie woli Ojca nie jest jedną konkretną rzeczą, ani osiąganiem jednego określonego celu. Ludzie mogą czynić wolę Ojca i w ich działaniach mogą być całkowicie odmienni w tym samym otoczeniu, a to dlatego, że są na różnych etapach duchowego wzrostu, ale obaj mogą wybrać najwyższy pomysł, jaki potrafią sobie wyobrazić.

"Więc kiedy Misje się zbliżają, co według was byście do tego zaliczyli ? Mamy zamiar pracować z ludzkością. Mamy zamiar inspirować ich do czynienia najwyższej woli. Będzie administracja, będzie struktura przedsiębiorstwa, więc co trzeba teraz robić, to wzrastać duchowo, więc jak mamy rosnąć duchowo ? Usiąść i modlić się o to, czy wyjść i działać, współdziałając z ludźmi, pomagającymi im widzieć kogoś żyjącego wyższym ideałem, panującego nad swojimi emocjami.

"Nie będąc fanatykiem, ale robiąc dobro ludziom przechodzącym obok, zachęcając ludzi przez sposób przeżywania swojego życia. Może to być coś bardzo prostego z uśmiechem lub po prostu pozdrowienie dla nieznajomego, co może uczynić w nich zmianę, że może pomóc im odczuć, że są kochani przez Boga lub przez kogoś innego. Więc czynienie woli Ojca nie jest ustalonym zbiorem parametrów, ale dynamicznym działaniem, które pozwala Duchowi Ojca przepływać przez jego dzieci do ich rodzeństwa.

"Więc nie trzymajcie się tego, że wola Ojca, to jakaś szczególna umiejętność lub szczególny czyn. Mieszczą się w niej wszystkie małe zachowania. Użyłeś wyrażenia o szacie, o ubieraniu się w szatę miłości i ta szata. składa się z niedużych szwów, ale małych rzeczy w codziennych czynnościach, które robisz, które są natury duchowej, duchowej wartości i oczywiście przez te małe rzeczy, które dają ci silny materiał, bo jest ciasno spleciony, nie łatwy do rozdarcia, ale robiąc wielkie rzeczy, a to się zdarza od czasu do czasu, nie masz tych małych rzeczy, nie masz bardzo ładnej szaty, nie masz bardzo mocnej szaty, aby przetrwać w niej rozczarowania życia. Nie, rozczarowania rozwijają charakter, który czyni cię silniejszym do większych rzeczy, które Ojciec będzie miał na składzie w wieczności. Owszem, wola Ojca, dynamiczne działanie, dynamiczne pragnienie Więc dziel się tymi myślami. Życzę ci dobrego wieczoru i dobrej nocy. Domszia. Dziękuję Ci Michale. Dziękuję. "

Andre_P

• Sr. Member
    • View Profile
    • Email
« Reply #215 on: February 04, 2018, 10:28:13 AM »
http://forum.serara.org/index.php?topic=9854.msg64332#msg64332
Przekazał : Daniel Alderfer. członek - bohater
Kategoria / Temat : Miejsce na nowe przekazy / Margul, Realizm we wszystkim, 21 stycznia 2018, Daniel, Las Vegas, Newada, USA
« 21 stycznia 2017, 02:03:29 »

Zapis przekazu dźwiękowego

Mówca : Margul
Temat : Realizm we wszystkim
Kategoria : Nowe przekazy
Przekazujący : Daniel A., Las Vegas, Newada, USA
21 stycznia 2018, 4:00 GMT

Tu mówi Daniel Alderfer 21 stycznia 2018 r. z Las Vegas w Nevadzie o 19.00. Jeszcze raz dziękuję Ci Ojcze, za szczęśliwą możliwość pracy odbierając wiadomości. Jeśli jest teraz ktoś lub jakaś wiadomość, to jestem tu, aby odebrać.

"Tak Danielu, zacznij mówić. Tu Margul i zamierzam raz jeszcze zająć się kwestią czasu związaną z oficjalną akcją administracyjną. Może to być Jezus Chrystus, albo może Serara lub niektórzy z Apostołów, niezależnie od scenariusza uznanego za najmądrzejszy i najlepszy w danej chwili. Mówię o najnowszym, który oceniamy może na koniec lutego, albo na pierwszą część marca, że zrobilibyśmy coś oczywistego i wysoce skutecznego.

"Odnoszę się do wydarzenia administracyjnego w czasie rzeczywistym, wpływającego na sprawy Ziemi, jak nigdy przedtem. Mówię to tego wieczoru, ponieważ każdą inna sposobność, jaką mieliśmy przypadała tym czasie na horyzoncie, wię musieliśmy ją opóźnić. Jesteśmy bardzo pewni i sprawy wyglądają dobrze dla naszych przewidywań co się stanie i myślimy, że tak będzie, więc spieszę dodać, żebyście byli ostrożni w waszych głowach z formułowaniem pewności tego, co się stanie, z ostrzeżeniem, że Ojciec może wkroczyć w ostatniej chwili, aby wybrać w przyszłości jakąś możliwość. Z wszystkimi pozytywnymi i wysoce wiarygodnymi prognozami, które zrobiliśmy, nadal bądźmy realistami, jeśli chodzi o liczenie, ile kurcząt się wylęgnie. Wiem, że mogę usłyszeć parę jęków na ten temat, ale po prostu informuję was o tym, jak rzeczy wyglądają, co ci, którzy byli w otoczeniu od co najmniej roku lub dwóch albo i trzech, wiedzą o tym bardzo dobrze.

"To przesłanie dzisiejszego wieczoru jest głównie dla tych gości i członków, którzy mogą być całkiem nowi. Jeśli ktoś nie skorzysta z okazji, aby odnieść się do tej możliwości, to tak jakbyśmy zaniedbali naszej odpowiedzialność, która pwinna być wysoce, wysoce realistyczna. Ale nie znajdziecie nikogo tutaj w tym najbardziej znamienitym zespole Misji Magisterskiej i wszystkich pracujących z Serarą, Matką Duchem i Chrystusem Michałem oraz w całej pomocy, jaką mamy z Raju, nikt nie jest niczym innym, jak wielkim optymistą w tym, że to, o czym wam mówimy w ostatnich kilku tygodniach, nadejdzie.

"Ci, którzy byli tu od dłuższego czasu, nie odczuwają najmniejszego zmieszania, cokolwiek się dzieje. Ich wiara, zaufanie, pewność i zrozumienie teraz, jak to działa, są tak zaawansowane i silne, że nawet jeśli się cieszycie słysząc o tym, to naprawdę nie potrzebujcie tego, ponieważ dotarliście do miejsca tego rodzaju zaufania, jakie mamy. Wszystko, co zarysowano w odniesieniu do Misji Magisterskiej, będzie miało miejsce w taki czy inny sposób i w zakresie czasu w najbliższej przyszłości.

"Patrząc na historię Urantii z Naszej perspektywy, nastąpi to prawie natychmiast, chociaż znów może się pojawić pewne opóźnienie. Myślę, że w ciągu około minionych dwóch i pół lat jest to szesnasta próba. Mówię w pełni jako prawdziwy towarzysz i współpracownik, z samą czystą życzliwością i głębokim pragnieniem wprowadzenia was i poinformowania.

"Ćwiczcie najcenniejszą umiejętność - umiejętność wstawiennictwa, kiedy tylko możecie, na kolanach lub gdziekolwiek jesteście, na przykład przycinając drzewa, do góry nogami w uprzęży, też możecie bardzo dobrze się modlić. Dam wam jeden mały cynk na temat modlitwy. A co, jakbyście byli zupełnie na sucho po długim wysiłku, żeby pokryć cały obszar, o jakim można pomyśleć, na przykład zaczynając od czubka Ameryki Południowej idąc w górę, albo zaczynając od najdalszego punktu na wschodzie byłego Związku Radzieckiego i pracując na wasz sposób w kierunku połuniowo-zachodnim, pokrywając wszystkie te okoliczności, którymi jesteście naprawdę głęboko zaniepokojeni i które wymagają, powiedzmy, inteligentnych próśb przed sądem Ojca i dotarcia do uszu Ojca i Matki Nebadonu lub kogokolwiek innego, który czujecie, że coś może i byłby zainteresowany tym, co macie do powiedzenia.

"To wyczerpuje sprawy, o które chciałem wam przypomnieć dzisiejszego wieczoru. Dziękuję ci Danielu za to, że byłeś tutaj. Na ten wieczoru zakończę znanym powiedzeniem : "szczęśliwej drogi". Z ciepłym uczuciem dla wszystkich. Margul, Domszia. "

Koniec (Dziękuję Margulu ! D.)

Andre_P

• Sr. Member
    • View Profile
    • Email
« Reply #216 on: February 10, 2018, 12:13:59 PM »
http://forum.serara.org/index.php?topic=9984.msg64906#msg64906
Kategoria / Temat : Przekazy dźwiękowe / Przekaz dźwiękowy / Potęga ciszy
« 9 lutego 2018, godz. 01:28:36 »

Temat : Potęga ciszy
Miejsce : Girona, Katalonia, Hiszpania.
Data / Godzina : 9 lut. 2018 / 07:00 czasu miejscowego, 06:00 GMT

https://app.box.com/s/jgoqc3hglnvh0sg6ya63jm8dmjfc27r8

Transkrypcja :
« Odpowiedź nr 1 : 9 lutego 2018, godz. 02:46:17 »
Zapis przekazu Lemuela

Potęga ciszy

Dostrajacz Myśli Lemuela : Dzień dobry wszystkim, tego ranka chcę mówić o "potędze ciszy". Wszyscy wiecie, wiele razy było o tym mówione, że cisza jest złotem i w pewnym sensie tak jest, ale ja chcę mówić o potędze ciszy. Wy, członkowie forum, byliście zachęceni od pierwszego momentu członkostwa do praktykowania wchodzenia w bezruch i ciszę, abyście mogli odbierać i przekazywać.

Zacznijmy od tego, że jest to bardzo trudne, ponieważ normalnie ludzie nie są przyzwyczajeni do zwracania się do wnętrza w poszukiwaniu pokoju, spokoju i pocieszenia. Nie, przez 99 % czasu zwracacie waszą uwagę w stronę świata zewnętrznego, codziennych czynności i kłopotów. Teraz, po latach ćwiczeń niektórych z was, zaczynacie doceniać potęgę ciszy.

Kiedy zwracacie się do wnętrza, do waszego Ukochanego, tam est cisza. Stajecie się bardziej świadomi swojego fizycznego ciała, swojego oddechu i tego, jak to zaczyna spowalniać, bardziej się odprężacie, będąc jednocześnie w pełni świadomi tego, co dzieje się wokół was, ale skupiacie się na ciszy i zaczynacie naprawdę czuć jej potęgę. Potęga ciszy jest naprawdę namacalna, można ją czuć. Ona naprawdę jest.

Mogłem zmienić tytuł tej rozmowy i nazwać ją «obecnością ciszy» tak, jak i potęgą ciszy. Jak to dobrze ćwiczyć ? Jestem pewien, że wszyscy tutaj członkowie forum jesteście już świadomi, że potęga ciszy jest faktem i ta potęga zdaje się rosnąć wewnątrz was i świadomość tego przynosi ulgę.

Kiedy po raz pierwszy uświadomisz sobie tę potęgę wewnątrz ciebie, jest to najcudowniejsza rzecz. Zaczynasz dostawać dowód dla siebie, że w tobie jest ta potęga, ta obecność, która jest tak pocieszająca. Teraz znasz już tę potęgę, tę obecność, która jest zawsze w tobie. Wszystko, co musisz zrobić, to zwrócić się do wnętrza siebie i po prostu poddać się całkowicie i zupełnie i radośnie tej potędze ciszy.

Kiedy wiesz, że jesteś w tym stanie, nie tylko zdajesz sobie sprawę z tej potęgi, ale także z tego, że ona cię otacza, jest wewnątrz i na zewnątrz. Nie jesteście rozdzieleni i ćwicząc stajesz się świadomym, że łatwo jest zwrócić się do wewnątrz, nawet gdy jesteś na zewnątrz, na wsi, a nawet w mieście lub w dowolnej, w każdej sytuacji i to jest w rzeczywistości pęknięcie materii, gdy jesteś w stanie natychmiast wejść w tę ciszę, tę potęgę.

Masz największą przewagę nad innymi, którzy nic o tym nie wiedzą. Twoja siła, twój hart ducha pochodzi z tej potęgi ciszy. Teraz już wiesz, gdzie i jak twój ukochany Dostrajacz Myśli może dać ci to, co On chce, żebyś otrzymał, czy to obraz, czy myśl, albo tylko uczucie, które jesteś może w stanie przetłumaczyć na wiadomości.

W ten sposób uczysz się odbierać, wchodząc w tę ciszę i uświadamiając sobie tę potęgę. To naprawdę jest potęga, a ta potęga, jak wiecie, pochodzi od Ducha, cząstki waszego Ojca, waszego Zamieszkującego, waszego ukochanego Dostrajacza Myśli, od niego jest ta potęga ciszy. Tak więc, drodzy bracia i siostry z forum, to Dostrajacz Myśli Lemuela zachęca was do kontynuowania ćwiczeń, wchodzenia w ciszę i uświadamiania sobie tej potęgi ciszy w każdym z was.

To jest wasza siła, to jest wasza moc, to jest miłość, to jest wasz umiłowany Dostrajacz Myśli. Wiem, że Lemuel na przykład nie może spędzić, chciałem powiedzieć dnia, ale on zawsze jest połączony ze mną, jego Dostrajaczem Myśli, bo on nie tylko tak decyduje, ale to spełnia. To jest wszystko, co się dzieje i to spełnienie przyjdzie do każdego z was. Jedyna rzeczywistość, jaką macie, to ta, którą macie w waszej własnej jaźni i możecie być ze sobą w dowolnym czasie i cały czas, po prostu zwracajcie się do wewnątz i bierzcie tę potęgę ciszy.

Dziękuję wszystkim za wysłuchanie i życzę wszystkim bardzo udanego dnia. Domszia

Andre_P

• Sr. Member
    • View Profile
    • Email
« Reply #217 on: February 11, 2018, 10:04:54 AM »
http://forum.serara.org/index.php?topic=10000.msg64966#msg64966
Kategoria / Temat : Przekazy dźwiękowe / Przekaz dźwiękowy / Rozczarowanie
« 11 lutego 2018, godz. 01:23:22 »

Temat : Rozczarowanie
Data / Godzina : 11 lut. 2018 / 07:00 czasu miejscowego, 06:00 GMT

https://app.box.com/s/zbyml4ewvxehi65fcqk9micp2z7a03iu

Transkrypcja :
« Odpowiedź nr 1 : 11 lutego 2018, godz. 02:39:14 »
Zapis przekazu Lemuela

Rozczarowanie

Dostrajacz Myśli : Tu Dostrajacz Myśli Lemuela. Dziś rano chcę ci mówić o "rozczarowaniu". Ci z was na tym forum, którzy są na bieżąco z tym, co się dzieje, czytali dziś rano wiadomość od Rona Bessera o tym, że Misja Magisterska w całym zakresie i wszystkich celach jest bezcelowa i zostaje porzucona, a wiadomość pochodzi od samego Michała Nebadońskiego.

Ale ja chcę mówić o rozczarowaniu, a nie o Misji Magisterskiej. Kiedy czujesz się zawiedziony, to czy przychodzi ci myśl, czy zadajesz sobie pytanie : co jest we mnie rozczarowane, skąd bierze się uczucie rozczarowania ? Cóż, oczywiście pochodzi ono z wpływu zewnętrznego.

Odwrotna sytuacja jest też oczywiście prawdziwa, gdy czujesz się tak podniecony i uradowany, to zwykle pochodzi to też od zewnętrznego wpływu. Mamy też takich z nas, które nie czują rozczarowania. Więc o co chodzi ? Wasza dusza i wasz ukochany Dostrajacz Myśli nigdy nie odczuwają rozczarowania. Twój Wewnętrzny Mieszkaniec, który zna cię bardziej niż ty sam siebie i jest z tobą cały czas, aby cię prowadzić twoją własną ścieżką wznoszenia się.

Niezależnie od powodu, dla którego zdecydowałeś się odejść od tej ścieżki, twój ukochany Dostrajacz Myśli nigdy nie jest zawiedziony, nigdy nie może czuć się zawiedziony. Będzie tylko dalej spokojnie obserwował i nadal będzie próbował wpływać na ciebie na twojej ścieżce wznoszenia się. Kiedy jesteś zawiedziony z jakiegoś powodu, może to być tylko twoje ego, które jest rozczarowane, ponieważ oczekiwało czegoś.

Oczywiście, jest wiele rzeczy, których możesz potrzebować w swoim życiu i których możesz się spodziewać w twoim życiu, ale kiedy one się nie materializują, to tylko twoje ego jest rozczarowane. Wiele razy mówiono, że lepiej jest iść przez życie, nie oczekując niczego, aby uniknąć rozczarowań. Nie zgadzałbym się z tym całkowicie, ponieważ dobrze jest również przejść lekcje, które może przynieść rozczarowanie.

Więc, oczywiście, gdy oczekujesz jakiegoś wydarzenia - nie sugeruję teraz, że chodzi o Misję Magisterską – mam na myśli cokolwiek, na co oczekujesz, wakacji lub wizyty przyjaciół lub krewnych, czy czegokolwiek innego, to twoje ego pobudza twoje uczucie podniecenia i oczekiwania i dobrze, to jest normalna ludzka reakcja, ale po prostu staraj się pamiętać, że ta normalna ludzka reakcja tak naprawdę nie ma nic wspólnego z rzeczywistością.

Jest tak dlatego, że to, czego oczekujesz i czego szukasz, może, ale nie musi się zdarzyć w zależności od okoliczności. Wiem i doceniam, że czasami bardzo trudno jest wam się pogodzić z rozczarowaniem. Proszę was tylko o przeanalizowanie. skąd bierze się to rozczarowanie, to uczucie ? Tak jakbyś został uderzony w żołądek i czujesz taki ból. Skąd bierze się to uczucie ?

Jeśli jesteś naprawdę szczery wobec siebie, to przyznasz, że chodzi o twoje własne ego, ponieważ to twoje ego tęskniło za Misją Magisterską, na którą czekaliście od lat i oczywiście chcieliście, żeby stała się rzeczywistością, więc teraz wszyscy jesteście rozczarowani . Drodzy bracia i siostry, próbujcie nie być zawiedzeni, starajcie stać się większymi realistami, nie tylko w sprawie Misji Magisterskiej, ale bardziej ogólnie w sprawie rozczarowań w waszym życiu.

Jestem pewien, że wszyscy bez wyjątku w pewnym momencie doświadczyliście rozczarowania. Uznajcie je za to, czym ono jest, ono nie ma wpływu na wasze życie, albo nie powinno mieć. Wasze umiłowane Dostrajacze są wciąż z wami, wciąż was kochają ponad radość lub ludzkie zrozumienie i nadal prowadzą was do doskonałości, której Ojciec chce dla was wszystkich. Tak więc proszę, nie pozwólcie, by rozczarowanie stało na drodze waszej przyszłej doskonałości.

Tu Dostrajacz Myśli Lemuela, życzę wam wszystkim bardzo dobrego dnia i dziękuję za wysłuchanie. Domszia

Andre_P

• Sr. Member
    • View Profile
    • Email
« Reply #218 on: February 17, 2018, 07:01:21 AM »
http://forum.serara.org/index.php?topic=10038.msg65116#msg65116
Kategoria / Temat : Przekazy dźwiękowe / Przekaz dźwiękowy / Duchowy wybuch
« 16 lutego 2018, godz. 11:30:46 »

Mówca : JEZUS
Temat : Duchowy wybuch
Data / Godzina : 16 lut. 2018 / 17:30 czasu miejscowego, 16:30 GMT

https://app.box.com/s/95eli1rbfpa9rocr8q9khonyx2mwcvln

Transkrypcja :
Napisała : newstarsaphire, członek-bohater
« Odpowiedź nr 2 : 16 lutego 2018, godz. 15:44:25 »

Zapis wiadomość dźwiękowej

Dzieńdobry wszystkim, tu Lemuel
Piątek, 16-lut-18 17:10 / 16:10 GMT

Jestem tu dzisiejszego popołudnia, ponieważ wiem, że Jezus chciał ze mną rozmawiać, gdybym zwrócił moją uwagę do niego. Jezu, myślę o Tobie.

Jesus:   "Dziękuję Lemuelu, tu Jezus. Przyszedłem tego popołudnia aby porozmawiać szczególnie o was trzech dżentelmenach : Ronie Besserze, Larrym Gossecie i Lemuelu, którzy są zespoleni. Wiem, że Lemuel czasami, gdy myśli o was trzech, lubi was nazywać “trzema muszkieterami”. No cóż, chcę wam powiedzieć, że wy, trzej muszkieterowie, nie wiecie praktycznie nic o tym, co to znaczy być muszkieterem, więc pozwólcie mi to wyjaśnić.

"Czytaliście dzisiaj wcześniej o duchowym wybuchu, ale było o tym tylko kilka krótkich słów, bo może być, że jeszcze będę o tym mówił później. Ale pokrótce wspomnę, że moje obwieszczenie będzie miało postać duchowego wybuchu, który dotknie umysły was wszystkich na tej planecie. Zadziała ono jak włączanie, kiedy włączacie światło, mój duchowy wybuch włączy światło w umysłach wszystkich. Znaczy to oczywiście, że w umysłach tych, którzy mają już trochę światła, to światło stanie się bardziej dostępne, a u tych z was, którzy nie mają światła, włączanie nic nie znaczy. Ci z was, którzy się włączą, że tak powiem, uświadomią sobie, że jesteście inni, że teraz macie inny stosunek do pewnych rzeczy, które was przedtem mniej interesowały, jak zwłaszcza religia i sprawy duchowe. Dla tych z was, którzy nie mają żadnego światła, oznacza to, że włączanie was do niczego nie służy i będziecie zagubieni.

"Wracając do trzech muszkieterów, Rona Bessera, Larry'ego Gossetta i Lemuela, mój duchowy wybuch wpłynie na was w następujący sposób : będzie to tak samo, jak ze mną, kiedy Jan mnie ochrzcił w Jordanie i odszedłem od niego z rzeki na pustynię, aby być samemu, ale od tej chwili byłem w pełni świadomy mojego Dostrajacza Myśli i to samo stanie się z wami. Będziecie cały czas świadomi mieszkającej w was umiłowanej cząstki Boga. Mieć was trzech tutaj na ziemi jest czymś więcej niż nadzwyczajnym. Raj uważał to za niemożliwe, ale tymczasem jesteście tutaj i wasza praca dla Misji w przyszłości będzie miała ogromne znaczenie.

"Chciałbym także wspomnieć o ilości informacji, które ostatnio otrzymaliście, szczególnie o Wypełniaczu Przeznaczenia Wszechświata. Teraz wiecie, że istnieje takie wysokie bóstwo, lub jak Lemuel lubi je nazywać "super-bóstwo" teraz zaangażowane z wielkim zainteresowaniem w Misję Magisterską. Ja, z mojej strony, jestem również zadowolony i cieszę się, że tak powiem z tego, że mamy na pokładzie tak wysokie bóstwo."

Lemuel : Drogi Jezu, czy chciałbyś jeszcze coś powiedzieć ?

Jesus:   "Lemuelu, mógłbym jeszcze powiedzieć, żę jest ogromnie dużo do powiedzenia, ale teraz nie jest to dobry moment, lecz rzeczywiście będzie to całkiem niedługo, więc dziękuję ci za ustalenie takiego spotkania ze mną. Wiem, że odebrałeś mnie dziś rano, kiedy byłeś na spacerze i to ty zdecydowałeś, że tak powiem, że umówisz się na oficjalne spotkanie dziś po południu i jestem tu z wielką przyjemnością. "

Lemuel : Jezu, muszę Cię zapytać, czy to ma być opublikowane na forum ?

Jesus:   “Dla mnie to jest zupełnie w porządku, jak najbardziej. Dobrze, więc to mówił Jezus, bardzo ci dziękuję. Życzę ci bardzo dobrego weekendu i dziękuję wam za wysłuchanie. Domszia.

Lemuel : Tu Lemuel, oczywiście opublikuję to na forum i jestem bardzo, bardzo wdzięczny Jezusowi za tę informację. Domszia Ci Jezu.

Andre_P

• Sr. Member
    • View Profile
    • Email
« Reply #219 on: February 18, 2018, 12:26:16 PM »
http://forum.serara.org/index.php?topic=10042.msg65138#msg65138
Kategoria / Temat : Miejsce na nowe przekazy / MISJA MAGISTERSKA
« 17 lutego 2018, godz. 02:56:18 »

Mówca : OCILLIAYA
Temat : Misja Magisterska
Girona, Katalonia, Hiszpania.
17 lut. 2018

OCILLIAYA , DUCH NADRZĘDNY nr 4
Przychodzę dziś rano z wiadomością dla wszystkich członków forum : poświęćcie wasz czas, proszę, próbując przyswoić sobie wszystkie informacje nadchodzące każdego dnia.
Kładziemy teraz nacisk na to, aby przekazać wam wszystkim informacje udostępniane przez DUCHA po to, żeby was jak najlepiej przygotować do stawienia czoła najbliższym licznym wyzwaniom.
Ci z was, którzy są członkami od lat, zostaną poinformowani i przyzwyczajeni do tego, że nadchodząca Misja Magisterska przyniesie z sobą zmiany, które dotkną każdego mężczyznę, kobietę i dziecko na planecie.

Aby dokonać zmian koniecznych do uratuwania Urantii z jej straszliwej niedoli i poprowadzić ją do pierwszych etapów Światła i Życia potrzeba nie tylko wielu lat, ale również pomocy i wsparcia ze strony każdego z was. To będzie długie i żmudne zadanie i zostaniecie wezwani do zajęcia się sytuacjami wyjątkowymi, jakich nie widzieliście i nie możecie sobie wyobrazić. Właśnie dlatego przez te kilka lat informowaliśmy was i przygotowywaliśmy do tego, o czym wiemy, że nadejdzie.

Obecna globalna sytuacja polityczna jest taka, że w każdej chwili świat może zostać wciągnięty w rodzaj wojny, z powodu której konieczne będzie ewakuowanie was wszystkich. To da się zrobić, ale nie jest to scenariusz, który chcemy zobaczyć my, ani ktokolwiek inny, ale istnieje taka możliwość. Na przestrzeni wieków ta najpiękniejsza z planet ucierpiała tak bardzo, znacznie ponad normę dla rozwijających się planet, co łamie nasze serca, tak, moje dzieci, łamie nasze serce patrząc, jak musiała klęknąć na kolana wołająć o pomoc.

Musicie spróbować zrozumieć, że tak jak wy, ludzcy rodzice, my także jesteśmy rodzicami i także czujemy i cierpimy strzały wbijane w jej ciało. Jest intencją Ojca, aby ona nie cierpiała już więcej ani wy, jej ziemskie dzieci, od następstw ohydnego buntu. Jako rodzice pragniemy wziąć ją w ramiona i przytulić do piersi i tak zrobimy.

Od czasu ostatecznego obdarzenia przez Michała poszukiwano sposobów, by ją uratować i Misja Magisterska jest tutaj, aby to właśnie zrobić.
Misje Magisterskie są sposobami i środkami, dzięki którym można wyprowadzić planetę z buntu.
Serara i Mondżoronson, nasi Magisterscy Synowie, są bardzo doświadczeni i mają pomoc i wsparcie od Rajskich Istot. Troska i zainteresowanie tutejszą sytuacją na Urantii są takie, że zebrało się tu wiele milionów istot ze wszystkich stron wszechświata i dalszych stron, żeby być świadkami tego rozgromienia.

I tak, moje drogie dzieci, wiedząc, że macie wziąć udział w tym ogromnym przedsięwzięciu, powinienem wszczepić pragnienie w wasze serca, abyście zrobili wszystko, co jest w ludzkiej mocy, żęby pomóc uratować waszą piękną planetę, bo czyż nie jest ona piękna ?

Jakże błogosławieni jesteście wszyscy, że zostaliście doprowadzeni tutaj, na to wyjątkowe forum i staliście się odbiorcami takich rewelacji, które zdumiały nawet niektórych w Raju, że takie rzeczy zostały ujawnione zwykłym śmiertelnikom, a teraz macie nawet Wypełniacza Przeznaczenia Wszechświata, który wziął to na Siebie, nie tylko angażując się w Misję Magisterską, ale ujawniając te dotychczas nieznane fakty.

Wielu z was musiało podejmować bardzo trudne decyzje zdając sobie sprawę, że do pełnego uczestnictwa w Misji Magisterskiej wymagane jest zupełne zaangażowanie i tylko tak może być. Potrzebujemy was wszystkich, naszej armii lądowej silnej i wytrwałej, która się nie załamie na pierwszej napotkanej przeszkodzie. Doceniamy i rozumiemy problemy, z którymi wszyscy się spotykacie na co dzień, ale jednocześnie chcemy, żebyście sobie w pełni zdawali sprawę z możliwości, jakie przed wami stoją. Niezależnie od tego, czy zdecydujecie się zostać pełnoetatowym partnerem Niebiańskiej rodziny, czy kontynuować życie w swojej strefie komfortu, życie dla was wszystkich wkrótce się zmieni i nigdy już nie będzie takie samo. Dla żadnego z was nie ma odwrotu, tylko pełne parcie do przodu w nieznane. Jest to zarówno podniecające, jak i może przerażające dla niektórych z was, ale dostajecie wiedzę, której inni nie mają.

Wasi umiłowani Dostrajacze Myśli są słusznie zadowoleni ze współpracy, która pozwoliła Im doprowadzić was do tego rozdroża w waszym życiu i teraz pozostaje wam tylko kontynuować i pozwolić Mu prowadzić cię dalej twoją drogą wznoszenia.

Ufamy w was wszystkich, że potraficie podążać tam, dokąd prowadzą wasi Umiłowani i że Misja Magisterska z waszą pomocą nie tylko odniesie sukces, ale ostatecznie odda Urantię z powrotem w kochające ręce Ojca.

Dobrego dnia.

Domszia

Andre_P

• Sr. Member
    • View Profile
    • Email
« Reply #220 on: February 20, 2018, 07:58:10 AM »
http://forum.serara.org/index.php?topic=10054.msg65168#msg65168
Kategoria / Temat : Miejsce na nowe przekazy / Msja Magisterska
« 18 lutego 2018, godz. 02:00:20 »

Mówca : SERARA / JEZUS
Temat : Misja Magisterska
18 lut. 2018, 06:00 czasu miejscowego, 05:00 GMT

SERARA
Wiele razy mówiono, że możesz doprowadzić konia do wody, ale nie możesz go zmusić do picia.
W rzeczy samej ! Na całym świecie, a nawet tutaj, na tym znakomitym forum są tacy, którzy zostali doprowadzeni do wiecznego źródła żywej wody i Prawdy, a jednak nie byli w stanie przekonać się do picia.

Pamiątki po rebelii są liczne i różnorodne, ale najtrudniejszy do uwolnienia się jest strach.
Bać się nieznanego i nie wypróbowanego jest główną pozostałością, a ludzkość została sparaliżowana strachem. Do wiedzy i zrozumienia czegokolwiek trzeba podchodzić z otwartą głową, w gotowości do wyjścia i zobaczenia, o co w tym wszystkim chodzi, a jest bardzo niewielu, którzy potrafią się na to zdobyć.

Czas ucieka, jak mówią, a my w Niebiańskich dziedzinach nie możemy czekać i nie czekamy bez końca na to, kiedy ludzkość poradzi sobie z sytuacją i coś z tym zrobi.
We wszechświatach było wiele buntów i to my, Synowie Magisterscy przez wieki byliśmy wysyłani na dotknięte nimi planety i doprowadzalaśmy je w końcu do Światła i Zycia.

Jak wiecie, po raz pierwszy my, Synowie-Magisterscy musimy próbować naszej misji z udziałem ludzi i jest to dla nas zarówno ekscytujące, jak i wymagające. Minęło w przybliżeniu jedenaście lat od pierwszego ogłoszenia, że Synowie Magisterscy przybędą na Urantię i w tym czasie była cała karuzela zdarzeń, która doprowadziła nas prawie do porzucenia całego pomysłu misji.
Możecie sobie wyobrazić szkołę, która przyjmowała uczniów przez tysiąc lat, a teraz nie tylko wymaga kompletnej renowacji, ale musi się ona odbyć przy obecności uczniów.

Teraz, po tylu zmianach, wszystko ostatecznie się ustala, ale mówię to trzymając kciuki. Informowaliśmy was, doradzaliśmy wam, uczyliśmy was objawień tak, że wielu, nawet w Raju, podnosiło brwi na mądrość tego.

Żadna inna planeta w całym stworzeniu nie doświadczyła tego, czego doświadcza Urantia i podczas gdy mamy pełne zaufanie, nie tylko do naszych możliwości po doświadczeniach milionów lat, ale także jesteśmy pewni, że wy, którzy jesteś z nami i poświęcacie swój czas, a nawet wasze życie dla misji, to Urantia wyłoni się na nowo i wstanie ponownie, jak Feniks z własnego popiołu.

Lemuelu, Jezus jest tutaj i chce coś powiedzieć.

JEZUS
Chciałbym przypomnieć wam wszystkim, że to, co zamierzam powiedzieć światu, będzie miało natychmiastowe reperkusje, ponieważ moje słowa przyniosą strach, strach tych mrocznych, których już nie będzie.
Osoby uzależnione od narkotyków i ci, którzy się nimi zajmują, będą mieli trudności ze znalezieniem ich i będą musieli przejść przez natychmiastowy kompletny odwyk, którego nie będą mogli wytrzymaćć i będą próbowali zakończyć życie.
Trudno !
Podżegacze wojenni również znikną bardzo szybko wraz z tak wieloma innymi, którzy siali zamęt, a ogół ludności otrzyma sygnał alarmowy, który nimi wstrząśnie do samego rdzenia.

Na razie zostawiam to tak, jak jest, ale może będę miał więcej do powiedzenia później dzisiaj. Dobrego dnia.

SERARA
Ci z was, tutaj na forum, są nielicznymi cennymi. Kochamy was wszystkich za waszą nieustępliwość i lojalność. Wielu odeszło, wiemy, ale oni wrócą z wieloma innymi, kiedy zobaczą na własne oczy, że mamy na myśli działanie i że Misja Magisterska została uruchomiona i działa.

Ja także, podobnie jak mój brat Jezus, będę miał coś do powiedzenia, co nie będzie dobrze przyjęte przez rządzących, którzy będą uciekać, szukając schronienia, nie znajdą żadnego i będą zdemaskowani.
W sumie będzie to straszny czas dla mrocznych. Ich czas się skończył i oni o tym wiedzą.

Czas jest teraz krótki, pozostało tylko kilka tygodni i po wszystkich przygotowaniach w ciągu ostatnich lat my nadal wątpimy, czy jesteście naprawdę przygotowani na to, co ma nadejść. Ale wiemy też, że dzięki waszemu zaufaniu i wierze w nas i waszych umiłowanych Dostrajaczy Myśli zajmiecie się sprawami Ojca i pomocą w przywróceniu Urantii w Jego kochające ręce.

Dobrego dnia.

Andre_P

• Sr. Member
    • View Profile
    • Email
« Reply #221 on: February 20, 2018, 10:43:25 AM »
http://forum.serara.org/index.php?topic=10050.msg65154#msg65154
Kategoria / Temat : Miejsce na nowe przekazy / PRAWDA
« 17 lutego 2018, godz. 01:22:30 »

Temat : PRAWDA
18:00 czasu miejscowego

Podczas gdy wielokrotnie wykazywano, że mięso jednego człowieka jest trucizną innego, to samo można powiedzieć, że prawda jednego człowieka jest kłamstwem innego człowieka. Jak zatem jakikolwiek człowiek gdziekolwiek może dojść do ładu z taką zagadką ?
Myślę, że dobrym pomysłem byłoby pokazanie różnicy między tym, co jest prawdziwe, a Prawdą, przez duże "T", a także dojście do zadawalającej definicji obu.

Prawda jest tym, co można zaobserwować jako oczywiste i dlatego powszechnie uznane za takie.
To, co jest prawdziwe, można porównać do wiatru. To może się zmieniać i zmienia się z chwili na chwilę, w zależności od tego, gdzie jesteś i co sądzisz. Dziesięć osób może obserwować to samo w tym samym czasie, a mimo to może wytworzyć dziesięć odmian tego, co widzieli. Jest to klasyczny problem, gdy świadkowie są sprowadzani do sądu i przysięgają mówić prawdę.
Wszyscy wiecie, że było tak wiele przypadków pomyłki sądowej ze względu na to, że ludzie widzą to samo na bardzo różne sposoby.

A więc, co jest prawdziwe, dla każdego z was ? Tworzycie swoją własną prawdę z chwili na chwilę, tak jak tworzycie swoją rzeczywistość z chwili na chwilę. Pomyślcie o tym!
Przez całe życie przyzwyczailiście się do życia w ramach własnych systemów wierzeń, które są zawsze wytworem wychowania, wykształcenia, religii, uprzedzeń, sympatii, niechęci, itp. i zmieniają się z biegiem lat. Być może teraz zrozumiecie, że nic z tego nie jest Prawdą. Nazwalibyście obłąkanym kogoś, gdyby powiedział, że on nie wierzy, że nad nami krąży księżyc, gdy jest to zupełnie oczywiste dla tych, którzy mają oczy do widzenia.

Wszystko jest względne, jak już wspomniano, więc nie ma sensu przekonywać kogoś, by zgodził się z twoją prawdę.

Więc teraz można stwierdzić zupełnie jasno i zwięźle : Prawda po prostu jest i ona się nie zmienia w ciągle zmieniającym się świecie.
Nie potrzeba żadnych świadków, którzy wystąpiliby w celu jej podtrzymania. Ona jest dla wszystkich, żeby ją przyjąć lub odrzucić. Stoi sobie sama, niezmienna i ostateczna.

Jest prawdziwą ironią, że tak wielu przeżywa całe życie zamknięci na klucz w swoim systemie prawdy, który nie ma absolutnie nic wspólnego z Prawdą.

Jak bardzo jesteście błogosławieni ? Wy, którzy zostaliście doprowadzeni na to forum, prowadzeni przez Prawdę, która po prostu jest.
Wszyscy powinniście dostać gratulacje za współpracę z waszym Zamieszkującym w takim stopniu, że macie teraz przed sobą wieczną Prawdę o przyczynie waszego istnienia. Tak, naprawdę moi przyjaciele. I wymaga to tylko waszej stałej współpracy, aby doświadczać Prawdy waszego Bytu.

Jest to zaiste jedyna prawda.

Dobrego wieczoru.

Lemuel : Dziękuję Ci Ukochany. Domszia

Andre_P

• Sr. Member
    • View Profile
    • Email
« Reply #222 on: March 04, 2018, 09:42:46 AM »
http://forum.serara.org/index.php?topic=10116.msg65428#msg65428
Przekazał : Ron Besser, administrator, członek - bohater
Kategoria / Temat : Bóstwa Rajskie jak Ojciec, Jestem i Wypełniacz Przeznaczenia Wszechświata / Wypełniacz Przeznaczenia Wszechświata – Wyniki spisu ludności Urantii i klasyfikacja
« 27 lutego 2018, 18:03:26 »

Spis ludności Ziemi na dzień 27-go lutego 2018-go roku o godz. 14-tej czasu nowojorskiego

1) Ogólna liczba ludności na Urantii : 8 324 156 632
2) Ludzie zespoleni na Urantii bez usunięcia ciała w rydwanach ognia - zmodyfikowaną techniką zespalania zapoczątkowaną przez Rona Bessera 25 grudnia 2014 r. o godz. 11.35 czasu nowojorskiego - 5 osób
3) Ludzie nie zespoleni na Urantii, ale gotowi do zespolenia na Urantii przez zmodyfikowane zespolenie - 1 800 osób
4) Ludzie zespoleni znalezieni w dawnych, wymarłych grupach etnicznych, pozostający na Urantii jako niewidzialni, zespoleni przez normalny proces - 2 153 142

5) Ludzie żyjący na Urantii po sześciu miesiącach od zmodyfikowanego przez Bessera zespolenia z Dostrajaczem - 2 135 410
6) Ludzie, którzy mogą się zespolić przed śmiercią w wieku od 49 do 85 lat - 3 112 610
7) Ludzie, którzy nigdy się nie zespolą na Urantii ani jako wznoszący się pielgrzymi i są całkiem lub prawie duchowo martwi - 4 132 156 110
8-)Ludzie, którzy pretendują do stanu duchowego, lecz nie mają żadnych takich cech, a są głównie biskupami, lub innymii oficjałami kościołów - 1 132 176
9) Ludzie zdolni do zespalania w ciągu ośmiu lat, ale mogący się tym mało interesować i na razie będą przechodzili okres prób - 3,175 miliona

10) Ludzie, którzy wiedzą, że mają zdolności medium, lub potrafią przekazywać głos Boga na Urantii, albo mają obie zdolności - 3,142 miliona
11) Ludzie na Urantii nie należący do klasy 10), ale będący autentycznymi kanałami i jasnowidzami lub bardzo cenionymi za ich medyczną intuicję dotyczącą chorób, poprzez ludzkie jasnowidzenie - 65 105
12) Ludzie, którzy mogą lewitować i mogą przebywać poza ciałem lub przenosić swoje ciało fizyczne w inne miejsce, pozostając w łóżku lub w domu, wykonując inne czynności - 62 210
« Last Edit: March 04, 2018, 10:06:16 AM by Andre_P »

Andre_P

• Sr. Member
    • View Profile
    • Email
« Reply #223 on: March 05, 2018, 08:51:00 AM »
http://forum.serara.org/index.php?topic=10138.msg65544#msg65544
Przekazał : Niant2. członek - bohater
Kategoria / Temat : Miejsce na nowe przekazy / Przygotowanie do nadchodzących zmian !!!
« 4 marcaa 2018, godz. 23:10:31 »

Dobry wieczór moi przyjaciele i znakomici goście

Mówca : Duch Nadrzędny Ocilliaya
Temat : Przygotowanie do nadchodzących zmian !!!
Kategoria: Miejsce na nowe przekazy
Przekazujący : NIANT2(Antonio), Stanstead (w domu), Quebec, Kanada
Niedziela, 4 Marca 2018, 22:15, Kanada

Dobry wieczór Ojcze, tu twój syn Antonio do twojej dyspozycji tego wieczoru, do pracy przy przekazywaniu. Jeśli taka jest Twoja wola w tej chwili, to chciałbym otrzymać wiadomość od kogoś z Twojej Niebiańskiej Rodziny.

Czy jest ktoś, kto chciałby przekazać mi wiadomość dla członków i gości na forum?

"Tak, mój synu, możesz zacząć pisać Antonio, ..., tu Ocilliaya, Duch Nadrzędny nr 4, głos Ojca i Syna w jedności.
  "Najpierw chciałbym cię zabrać, żeby poświęcić czas tego wieczoru na ciszę w woli odebrania wiadomości ode mnie.

Witaj mój drogi Niebiański Duchu Nadrzędny nr 4 Ocilliayo. Radość bycia z tobą dziś wieczór jest wielkim zaszczytem i jest to przywilej odbierać twoje słowa jako mądrość.

"Mój synu, ..., ty, twoi przyjaciele i ludzie na tej planecie są blisko przeżycia największej przygody, jaka kiedykolwiek się zdarzyła w historii ludzkości, jesteście blisko przeżycia największej przebudowy powierzchni waszej planety poprzez ruchy tektoniczne. Geograficzna konfiguracja waszej planety wskutek wszystkich tych zmian planetarnych będzie zupełnie inna i patrząc z przestrzeni kosmicznej będziecie myśleli, że to jest inna planeta.
  "Przygotowanie jest teraz waszym głównym zadaniem. Będziecie musieli być w ciągłej gotowości i zwracać uwagę na wskazówki waszego osobistego Dostrajacza Myśli w każdej chwili dnia.
  "I co jest teraz najważniejsze ? ... to modlitwa do Ojca i wiara w jego plany.
  "Wszyscy jesteście bardzo kochani i będziemy potrzebować waszej pomocy w czasach perturbacji.
  "To jest krótka wiadomość dla ciebie tego wieczoru mój synu Antonio.

Bardzo dziękuję za tę wiadomość i jak mam ją zatytułować Duchu Nadrzędny Ocilliayo ?

"Nazwij to “Przygotowanie do nadchodzących zmian“ i dziękuję ci za odbieranie mnie w twoich myślach. Domszia!

Domszia!

niant2

• Sr. Member
  • Antonio
    • View Profile
    • Email
« Reply #224 on: March 05, 2018, 09:31:49 AM »
 :D   Thank you very much my brother André_P for translation into Polish, ..., very appreciate from me !!!    ;)
Father, if it is your will, ... I would like to express to you my intention and my desire to have the possibility for the fusion with my Personal Thought Adjuster during my life time on Urantia and this of course in order to serve you better Father, to better serve your beloved son Jesus.