Recent Posts

Pages: [1] 2 3 ... 10
1
TRANSLATIONS / Re: Wiadomoci po polsku (Posts in Polish)
« Last post by Andre_P on Today at 08:32:13 AM »
Ta sama wiadomość po angielsku :
http://forum.serara.org/index.php?topic=11400.msg70988#msg70988
Przekazał/ Napisał : Lemuel, starszy członek
Kategoria / Temat : Przekazy dźwiękowe / Przekaz dźwiękowy / Nowy Duch Prawdy (Objaśnienie)
« 10 października 2018, godz. 01:36:20 »
(Jest to dalszy ciąg wiadomości z tej samej kategorii oryginalnej. Jej tłumaczenie na polski jest podane jako odpowiedź nr 292 powyżej w niniejszej kategorii.)

Mówca : Lemuel
Temat : Nowy Duch Prawdy (Objaśnienie)
Miejsce : Girona, Katalonia, Hiszpania
Data/Godzina : 10 październikia 2018 r. , 07:35 czasu miejscowego, 05:35 UTC

Link do nagrania dźwiękowego :
https://app.box.com/s/mdfctco167sy1jehvrn32pm7o8divt8yTranskrypcja
Napisał : Clency, członek-bohater
« Odpowiedż nr 1, 10 październikia 2018, godz. 09:00:51 »
Zapis przekazu dźwiękowego Lemuela

Nowy Duch Prawdy (Objaśnienie)

Lemuel : Dzień dobry. Tematem dzisiejszego poranka jest "Nowy Duch Prawdy" - objaśnienie. W ostatnich kilku dniach byłem zachęcany do pewnych wyjaśnień na temat Nowego Ducha Prawdy, co było przedmiotem wcześniejszego przekazu dżwiękowego, zaledwie parę dni temu.

Nowy Duch Prawdy jest rzeczywiście dostępny dla wszystkich i od 1 października 2018 r., od oficjalnej inauguracja Misji Michała, Nowy Duch Prawdy może być dostępny, jeśli ktoś szczerze o to prosi i podda się Nowemu Duchowi Prawdy. Chciałem wyjaśnić, że rzeczywiście jest to proces, w wyniku którego działanie tego Nowego Ducha Prawdy zwiększa i wzmacnia rozumienie rzeczy, które dotąd były dla was bardzo trudne do zrozumienia.

Innymi słowy, odbywa się proces, w którym Nowy Duch Prawdy jest w stanie zwiększyć wasze zrozumienie i to nie dzieje się, oczywiście, z dnia na dzień, jest to proces, który wymaga czasu, lecz jak mijają tygodnie i miesiące, dojdziecie sami do przekonania, że pewne rzeczy, które były dla was zbyt trudne do zrozumienia, stały się trochę łatwiiejsze.

To właśnie chciałbym wyjaśnić dziś rano, że chociaż ten dostęp dotyczy całego świata, będzie on działał szczególnie z tymi, którzy mają pewien wgląd w swój postęp duchowy i którzy są oddani temu, aby zajmować się sprawami Ojca i dla nich Nowy Duch Prawdy będzie ogromnie wzmacniał i zwiększał zdolność rozumienia.

Z punktu widzenia objawienia, oczywiście trzeba być w stanie zrozumieć, co było objawione, aby móc to przekazać, przekazać to objawienie publicznie. Być głosem dla Boga jest oczywiście nie tylko ogromną odpowiedzialnością, ale chyba i jednym z największych zaszczytów, którego może dostąpić istota ludzka. Więc, jakie to wspaniałe błogosławieństwo mieć tę dodatkową pomoc od Nowego Ducha Prawdy, błogosławieństwo pomagające i zwiększające nasze zrozumienie.

To jest tylko krótka wiadomość dziś rano. Jak wspomniałem na początku, sądzłem przez ostatnie kilka dni, że jestem zachęcany, by to wyjaśnić, więc teraz to zrobiłem i mam nadzieję, że to rzeczywiścieie wyjaśnia wam wszystkim, w jaki sposób Nowy Duch Prawdy może teraz i w przyszłości działać przez wasz mózg dla waszego zrozumienia.

Tu Lemuel, dziękuję ci za wysłuchanie i życzę wam wszystkim bardzo udanego dnia. Domszia
2
TRANSLATIONS / Re: Wiadomoci po polsku (Posts in Polish)
« Last post by Andre_P on Today at 06:48:00 AM »
Ta sama wiadomość po angielsku :
http://forum.serara.org/index.php?topic=11492.msg71272#msg71272
Przekazała : SophiaVeronica. pełny członek
Kategoria / Temat : Miejsce na nowe przekazy / Jeden krok
« 20 października 2018 r., godz. 12:35:02 »


Nauczyciel : Matka Duch
Odebrała : SophiaVeronica
Przedmiot : Jeden krok
Data : 19 października 2018 r., godz. 13:30 czasu miejscowego

Tu wasza Matka ze Świata Ducha, zaufajcie moim słowom. Jestem tu, by chronić was i wpływać na was, kiedy słuchacie i otwierajcie swoje duchowe uszy. Wiele z naszych błogosławieństw przyszło do was i będziecie postępować do przodu niosąc nasze błogosławieństwa innym duszom głodnym wiedzy i przewodnictwa Boga, waszego Ojca, który uczynił wszystko dla was. Teraz nadszedł czas, kiedy Ojciec zostanie uznany przez wszystkie Jego dzieci, ponieważ ta planeta ma tak zapóźnioną wizję Boga i Jego stworzenia.
Ojciec wydał Swoje polecenia i powlekł Swoich Synów w Bóstwo na wysokie stanowiska przygotowując dla was drogę do odnalezienia Go, życia z Nim i podążaćnia ścieżką, którą przygotował dla mieszkańców tego świata.

Ludzie tego świata wolą podążać za własnym upartym umysłem, który do tych dni nie doprowadził ich do prawdy, piękna i dobroci, ani też nie są chętni szukać takich boskich zalet. Tak naprawdę istnieje wiele dróg do przemierzenia, ale jest tylko jedna droga do rozwinięcia waszej duszy i zaczyna się od uznania Ojca, Pierwszego Źródła i Centrum wszystkiego, co jest. To jest wielka przygoda, którą Ojciec dał swoim dzieciom czasu i przestrzeni, aby doświadczać i ostatecznie doprowadzić was do Niego, aby was przyjąć i uczestniczyć w Jego chwalebnej i boskiej naturze.

Módlcie się, aby ludzkość odkryła i spotkała Ojca, aby każde z Jego stworzeń mógło zwrócić się do wewnątrz po kierowanie i rozwój swojej duszy, dla której Ojciec obdarzył was prawdziwą częścią Siebie, aby prowadzić was w wierze i zaufaniu.
Przyjmijcie ten podarunek i doceniajcie go w pełni świadomości tego, co zostało wam dane, abyście Go odznaleźli i szli drogą aż do Niego.
Niech twój dzień zostanie pobłogosławiony przez wiedzę twojej duszy. Tu Matka Duch.
3
AUDIO TAPE Transmissions Here / Audio Transmission / Truth or Discretion
« Last post by Lemuel on Today at 06:23:38 AM »
Speaker: Lemuel
Subject: Truth or Discretion
Location: Girona, Catalunya, Spain.
Date/Time: 21st Oct. 12:22 pm Local 10:22 Z

https://app.box.com/s/num9d56vti84v3bxntlla3wemgkczhdn
4
TRANSLATIONS / Re: Wiadomoci po polsku (Posts in Polish)
« Last post by Andre_P on Today at 05:52:52 AM »
Ta sama wiadomość po angielsku i po rosyjsku :
http://forum.serara.org/index.php?topic=11490.msg71262#msg71262
Przekazał : Prozonov. pełny członek
Kategoria / Temat : Dyskusje ogólne / Nauka duchowa
« 20 października 2018 r., godz. 10:39:06 »


20 października 2018 r., godz. 18:00 czasu miejscowego
Temat : Nauka duchowa

- Jestem gotów przyjąć wiadomość. Czy ktoś przyszedł po to ?

Tak. Nie ważne kto. Pisz.

Dzisiejsze przesłanie będzie poświęcone waszej nauce duchowej.

Wszystkie nasze przesłania mają na celu, żeby każdy, kto je czyta, poznał prostą prawdę : my przede wszystkim dbamy o wasz wzrost duchowy, a najmniej myślimy o sprawach materialnych. Rozwój, ekspansja wiedzy o świecie duchowym w waszych sercach z pomocą Dostrajaczy Myśli - oto główny cel. Bez rozwijania własnego ducha nie poznacie boskiego przeznaczenia, nie zrozumiecie, dlaczego przyszliście na Ziemię. Jeśli Pan was wybrał, jeśli odpowiedzieliście na jego prośbę o otwarcie waszego serca i uczenie się żyć zgodnie z Jego przykazaniami i zgodnie z Jego wolą, to powinniście czuć odpowiedzialność za swoje czyny i uczynki.

Przede wszystkim troszcząc się o swój duchowy rozwój, powinniście rozsiewać sprawy duchowe pośród krewnych, przyjaciół i znajomych. Oczywiście, większość was nie rozumie i odrzuca, a nawet uważa was, łagodnie mówiąc, za nie z tego świata. Dlatego musicie uczyć ludzi własnym przykładem mądrości, pokory, pobożności i spełniania woli Ojca.

Trudności na tej drodze będzie nie mało, zwłaszcza w dniach bolesnych. Ale te czasy są dla was wielką szansą, żeby wypróbować swoją wolę, swoje duchowe zalety wśród ludzi będących w biedzie i zamieszaniu. Duch Ojca i Duch Boskiej Opiekunki zawsze będą z wami, jeśli tylko tego chcecie, jeśli wiernie będziecie spełniać wolę Ojca, pomimo wszelkich trudności i prześladowań, a prześladowania na pewno będą. Nie wszyscy są skłonni przyjąć słowo Boże, kiedy zostają z niczym ...

Ale wciąż macie jeszcze czas na przygotowanie. Studiujcie jak Jezus nauczał apostołów, jak nalegał na przygotowanie do nauczania. Wy, jako apostołowie w tym świecie, jako jego wierni uczniowie, jako świetliki w mrocznym świecie chaosu i niewiary.

Życzę wam sukcesów.

Domtija.
5
New Members Forum/Introduce Yourself / Re: New member intro
« Last post by Lemuel on October 20, 2018, 10:24:35 PM »
Kibet Brian,  Welcome!  May your stay with us, your new family, be long and fruitful.
We look forward to hearing more about you.

Lemuel
6
THE TRANSItION OF URANTIA TO A GEOLOGICALLY STABLE PLANET / Re: "News block"
« Last post by Ron Besser on October 20, 2018, 09:35:31 PM »
Hello Raymond,  all positions will be salaried in accordance with industry standards.   The Michael Mission pays salaries to all it hires and no one is expected to donate their work time but extra curricular activities like transmitting are considered mostly donation time.  I spend six hours a day sometimes in transmitting and they salary that for me but for most others not.  In any case I would like a chance to talk to some really good IT organizers and leaders if possible with the understanding we do not hire until we are salaried ourselves.  That is forecast for the end of this year mostly.
I have to have a group of people who can do anything and are not put off by using older ways or trying newer ways and I will rely on the IT section head to keep me informed what is and what is not best use.  I thank you for the heads up.  Ron
7
THE TRANSItION OF URANTIA TO A GEOLOGICALLY STABLE PLANET / Re: "News block"
« Last post by raymon on October 20, 2018, 08:43:57 PM »
thanks for reply Ron, I'll look around. Would their positions be salaried or are you looking for donated services? From my understanding Fortran is old technology, I think they'd need to be more in the various java** disciplines, PHP, CSS or HTML. Let me know.
8
New Members Forum/Introduce Yourself / Re: New member intro
« Last post by Ron Besser on October 20, 2018, 06:01:14 PM »
Admin welcomes you well too, Kibet Brian,  We are quickly establishing a place for people to reorient themselves in this universe of pageantry but of little meaning any more to the purpose of this earth for our future ascension careers.  We take on the ability to write about what is to come, and then they change it, and we look silly sometimes as everybody has to get off the bus, and get on another bus.  In any case, every voice that genuinely wishes to join us helps us maintain our spiritual ideals and the center of organization within our minds.  Thank you for signing on, and welcome to the invitation to make all the talk you can manage to do for us as we are always hungry for a new member and new views.  Thank you.  Ron Besser/Admin


MICHAEL OF NEBADON - (Voice of God transmission to you Kibet Brian from the Creator Son, your Creator) “I am Michael and I wish to open this forum to more like you Kibet.  I believe the word Kibet is Sanskrit for child?  In any case we are happy to welcome you too and hope you learn to transmit as it will help clear you from Germany and bring you to the United States if you can learn to transmit really well.  Read this site on how to prepare and the messages you wonder what they are.  They are direct connects to God the Father and the Father Fragments, also known to you as Thought Adjusters.  They speak and they provide you information as the time is coming for upheavals politically and tectonically as the plates that hold our continents up are cracking and break and the sea may inundate much of the Eurasia land mass too.  Learn to Transmit and you will be personally warned how to avoid danger to yourself and your family.  Good day.  I am Michael.”

END
9
New Members Forum/Introduce Yourself / Re: New member intro
« Last post by newstarsaphire on October 20, 2018, 03:24:46 PM »
Welcome our brother in spirit and thank you for your contribution in doing the will of Our Father. :)
10
Threads for New Transmissions / Re: The One Step
« Last post by amethyst on October 20, 2018, 02:00:09 PM »
SophiaVeronica--It is good to see that you are able to post so many good transmissions lately!  I thank you and our beloved Mother Spirit for this.
Amethyst
Pages: [1] 2 3 ... 10