Author Topic: Wiadomoci po polsku (Posts in Polish)  (Read 21842 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Andre_P

• Sr. Member
    • View Profile
    • Email
Re: Wiadomoci po polsku (Posts in Polish)
« Reply #135 on: May 07, 2017, 01:24:57 PM »
Ta sama wiadomość po angielsku :
http://forum.serara.org/index.php?topic=6390.msg52598#msg52598
Przekazał : Clency, starszy członek
Kategoria / Temat : Tu przekazy na taśmach dźwiękowych / Przekaz dźwiękowy / Dostrajacz Myśli
« Odpowiedź nr 1, 6 maja 2017, 13:07:34 »

Pisemna transkrypcja powyższego przekazu głosowego od Dostrajacza Myśli Lemuela

Ciało eteryczne

Lemuel : Dziś rano myślałem o moim zdrowiu i ciele i za kilka chwil wiedziałem, że mój Dostrajacz Myśli będzie tutaj, żeby coś powiedzieć, więc bardzo się cieszę, że przekażę moje myślią Dostrajaczowi.

Dostrajacz Myśli : Dzień dobry, Lemuelu, jestem tu i wiem, że myślałeś o swoim zdrowiu i ciele, ale ja chciałbym ci opowiedzieć o przyszłej medycynie.

W przyszłości leczenie będzie się odbywać na ciele eterycznym. To, co się dzieje z ciałem eterycznym zachodzi w ciele fizycznym. Rok temu czytałeś o różnych ciałach, które człowiek posiada : o ciele fizycznym, eterycznym, emocjonalnym itd.

Wiesz, że musisz spać, aby naładować baterie, ale tą baterią jest ciało eteryczne i to ono podłącza się do wyrobu wszechświata, do jego energii, która zasila twoje ciało eteryczne.

Dzisiaj jest wielu praktykujących reiki, którzy działają na energię i wiesz, że wokół twojego ciała fizycznego jest ciało eteryczne, które jest energią i pracując z tą energią, profesjonalny prktykujący reiki może skierować ten produkt energetyczny do obszaru, gdzie jej brakuje. Będziesz wiedzieć, że ci brakuje energii, gdy masz pewne objawy fizycznego dyskomfortu w twoim ciele.

W ciągu lat było wiele doniesień, które czytałeś, o lekarzach duchowych wykonujących różnorodne wspaniałe operacje bez upływu kropli krwi i bez żadnego bólu u pacjenta. Tak się dzieje w pewnych okolicznościach, kiedy jest zgoda na interwencję w ciele fizycznym poprzez ciało eteryczne i chcę ci powiedzieć, że w przyszłość stanie się to praktyką ogólną i wtedy nie będzie potrzeby poważnych interwencji na ciele fizycznym. To będzie tylko manipulacja energii na ciele eterycznym, aby naprawić nieprawidłowość w ciele fizycznym.

Tak, pytasz, czy to może być dostępne dla Ciebie teraz. Mówimy o czymś daleko w przyszłości, o której na razie nie mogę ci powiedzieć, Lemuelu. Wystarczy, że poddasz się mojej mądrości, mojej wiedzy i moim planom, które mam dla ciebie. Wystarczy powiedzieć, że w odpowiedzi na twoje rozważania dzisiejszego ranka o przyszłej medycynie i punkcie wejścia do ciała fizycznego, będzie tak, jak ci mówiłem, poprzez manipulowanie energią wokół ciała fizycznego.

Będzie to związane z rozpoczęciem działalności Lanaforge'a i Califaxa oraz Misji Magisterskiej razem z Serarą i Mondżoronsonem. Nie ma nic do zyskania, Lemuelu, jeśli chodzi o ciebie w przyszłych wydarzeniach. Po prostu zwracaj się do mnie, poddaj się mnie, jestem zawsze z tobą. Po prostu żyj z chwili na chwilę ze mną i wszystko będzie dobrze. Zostań ze mną cały czas, tak jak ja jestem z tobą cały czas, Lemuelu. Życzę ci miłego dnia. Domszia.

Lemuel : Muszę powiedzieć, że nie spodziewałem się wcale, że nagram tę wiadomość, ponieważ czułem się trochę zaniepokojony moim stanem fizycznym. Domyślam się więc, że mój Umiłowany wskoczył w tę sytuację, żeby powiedzieć parę słów.

Andre_P

• Sr. Member
    • View Profile
    • Email
« Reply #136 on: May 15, 2017, 05:19:37 AM »
Tym razem jest to raczej mój tekst polski na temat zmian tektonicznych na Ziemi, który po angielsku podaję w innym temacie.
(http://forum.serara.org/index.php?topic=6420.msg53100#msg53100)

Myślę, że przekazy na ten temat ze sfery Ducha na tym forum opierają się na najlepszych możliwych przewidywaniach tego, co my i inni we wszechświecie będziemu robili w tej sprawie, bo my też mamy na to wpływ. Wobec tego najważniejszą sprawą dla Misji Magisterskich, ale również dla nas jest (oprócz spokojnego przygotowania) :

• Pozbyć się wszelkiego strachu przed tymi zmianami i ciągle liczyć również na pomoc innych.
  • Ciągle modlić się i myśleć optymistycznie o przebiegu tych zmian, które w zależności również od nas, mogą być znacznie łagodniejsze od obecnych przewidywań

To jest oczywiście mój punkt widzenia na sprawę.

To może być ostetni mój tekst na forum przed paroma tygodniami przerwy.

Domsia

André_P

Andre_P

• Sr. Member
    • View Profile
    • Email
« Reply #137 on: June 11, 2017, 09:54:05 AM »
http://forum.serara.org/index.php?topic=6778.msg54170#msg54170
Przekazał : Ron Besser, administrator, członek - bohater
Kategoria / Temat : Ogłoszenia prawne i urzędowe Boskich Misji / Wkrótce rozpoczną się transmisje z wszechświata ; Więcej o kalendarzu Misji Magisterskich
« 9 czerwca 2017, 20:34:12 »

Wkrótce rozpoczną się transmisje z wszechświata ; Więcej o kalendarzu Misji Magisterskich

Podsumowanie tej wiadomości:
1) Transmisje z wszechświata wkrótce się rozpoczną. Czytajcie, co mówią o nich i kto je otrzyma na początku ;
2) Rozpoczęcie Misji Magisterskiej jest zaplanowane na czerwiec 2017 r., ale to może się przeciągnąć do roku 2018, jeśli bezpieczeństwo na Urantii nie zostanie wcześniej zapewnione. Czytajcie o ekranie bezpieczeństwa wciąż pokrywającym kontakty z Urantią.
3) Żadnych dalszych sprzeczek na temat czy sprawa rebelii Lucyfera została rozstrzygnięta. Czytajcie stwierdzenie Michała, że można rozmawiać o tej historii, ale nie można się sprzeczać o to, czy ona jest prawdziwa.
4) Już w lipcu roku 2017 Synowie Magisterscy mogą dokonać ogłoszeń publicznych lub prywatnych, tzn. ogólnokrajowych lub do osób prywatnych. Nie jest jeszcze obecnie ustalone, co to będzie.
5) Jeszcze jedna krótka wiadomość o bólach, które mnie męczą i jak to ma się zakończyć.

Ogłoszenia:

Dzisiaj jest pierwszy dzień działania służby nadawania z wszechświata. Nie nadaliśmy do Urantii jakiejkolwiek transmisji, dopóki nie wiemy, czy układ jest bezpieczny i nie będzie manipulowany przez pozostałości rebelii Lucyfera.

Dzisiaj, 9 czerwca 2017 r. moja towarzyszka poszukuje lepszej osoby do korzystania z transmisji niż Ron, ponieważ będzie on tak zajęty, że nie będzie miał czasu, żeby odebrać dyktando trzystu słów transmisji przeglądu zdarzeń na Salvington, Edentii i Jerusem. Każdy, kto może zrobić to za Rona, niech nam da znać, wtedy ocenimy jego prośbę. Tymczasem Ron odbierze pierwszą, następującą :

EDENTIA : NIKT PO TEJ STRONIE KURTYNY NIE MOŻE WYKRYĆ SAMEJ WIADOMOŚCI, ALE ONA ZAWIERA CO NAJMNIEJ PIĘĆ WZMIANEK NA TEMAT SYNA MAGISTERSKIEGO - SERARY I JEGO WSPÓLPRZEWODNICZĄCEGO MONDŻORONSONA. TO JEST WSZYSTKO, CO MOŻEMY PODAĆ NA RAZIE. ZARZĄDZILIŚMY, ŻE OBECNIE TRANSMISJE MAJĄ BYĆ PISANE DUŻYMI LITERAMI JAKO TEKST I JAKO SAME OGŁÓSZENIA.

SALVINGTON : OBECNIE SALVINGTON NIE PORUSZYŁ SWPRAWY MISJI MAGISTERSKIEJ NA URANTII I WSZYSTKIE WIADOMOŚCI DOTYCZĄCE OGŁOSZEŃ NA TEMAT MISJI MAGISTERSKIEJ NA URANTII SĄ WSTRZYMANE DO CZASU ZAPEWNIENIA BEZPIECZEŃSTWA WSZYSTKICH NASZYCH PRAC NA URANTII.

Wracamy teraz do normalnych liter, a Ron rozpocznie transmisje, gdy tylko będziemy w stanie zapewnić bezpieczeństwonprzekazu. Końcowe stwierdzenie jest następujące :

Synowie Magisterscy są obecnie przygotowani do otwarcia Misji Magisterskiej w bieżącym roku, prawdopodobnie w czerwcu. To nie narusza żadnych planów, ponieważ musimy zapewnić bezpieczeństwo i niiezawodność tego, kiedy i jak bezpieczne transmisje z Salvingtonu, Edentii oraz Jerusem będą możliwe. Za około dwóch tygodni, albo w ostatnich dniach czerwca 2017 roku podam ogłoszenia o tym, jak zapewnić bezpieczeństwo w waszych własnych domach w czasie odbioru transmisji. Ron jest już bezpieczny. Reszta was nie jest.

Około połowy lipca 2017 r. planowane jest pełne ogłoszenie Misji Magisterskiej. Zdaję sobie sprawę, że Ron słyszał słowo "Misje", ale nie zostaną one ujawnione do roku 2018-tego lub 2019-tego. Ron wciąż łączy teraźniejszość z przyszłością z powodu jego zespolenia i jego nieprzerwanej zdolności słyszenia Najwyższego. Jest to dla nas olbrzymia korzyść i cieszymy się, że mamy co najmniej jedną osobę mieszkającą na Urantii, która może sobie na to pozwolić, kiedy ostatni etap rebelii Lucyfera się rozstrzyga na Urantii, w jej Sądzie Najwyższym.

Co więcej, rebelia Lucyfera jest sądzona w pełni na Edentii i Jerusemu oraz we wszystkich innych miejscach, z wyjątkiem kilku zakamarków na Urantii i przysięgi lojalności zostały na nowo zastosowane do Serafinów, jak i do istot pośrednich. Zapewniam was, że nie ma nikogo, kto popiera Lucyfera i tak dalej. Dalej:

Nie będę tolerować na tym forum dalszych dyskusji dotyczących miejsca pobytu Lucyfera i Caligastii, z wyjątkiem lekcji historii. Niektórzy nowi czytelnicy są gotowi zadawać te pytania na forum, ale nie będą mieli szans, ponieważ Ron może z łatwością usunąć rozprawy na temat wątpliwości, kiedy zostało wielokrotnie udowodnione, co się stało, i że nie ma potrzeby dalszej dyskusji na temat środków i czasu śmierci Lucyfera i Caligastii z ich własnych rąk, padając na ziemię w pomieszczeniach sądu. Nikt nie potrzebuje czytać szczegółów, które Ron podał w Podsumowaniu ABC (ABC Summary), które wytrzymało próbę czasu dla nas i dla was. Kiedy nadejdzie czas na podsumowanie tego, co i kiedy się stało, podamy aktualizację ze szczegółami, do których Ron nie był dopuszczony.

W ślad za tymi wiadomościami Ron będzie również podawał nasz ogłoszenia, to on dostanie plan ich otrzymywania na Urantii i ustanowi kategorię, w której będą podawane. Do Rona należy ustalenie sposobu ich traktowania.

I wreszcie próba zakończenia bólu i cierpienia, które Ron musi przejść nawet dzisiaj, jest wyznaczona o wschodzie słońca czasu Nowowojorskiego 10 czerwca 2017 r., i zobaczymy, jak Ron wraca do normalnego życia po raz pierwszy od około dziesięciu lat męki okresu przejściowego i sądu przed Bogiem Najwyższym i Pradawnymi Czasu. To orzeczenie otrzymałem dzisiaj i jest on oczyszczony ze wszystkiego, oprócz jednego : on niechcący zabił żółwia jako dziecko i cierpiał z tego powodu od tego czasu, ale ten żółw został wczoraj wskrzeszony dla dobra wszechświata.

Tu Michał. Życzę wam wszystkim dobrego dnia.

KONIEC

Andre_P

• Sr. Member
    • View Profile
    • Email
« Reply #138 on: June 20, 2017, 01:15:04 PM »
http://forum.serara.org/index.php?topic=6882.msg54774#msg54774
Przekazał : Ron Besser, administrator, członek - bohater
Kategoria / Temat : Uruchomienie transmisji z wszechświata i publikacja tekstów / TRANSMISJA TYSIĄCLECIA NR 3 – Śpij dobrze stara cywilizacjo – 18 czerwca 2017
« 19 czerwca 2017, 15:21:19 »

TRANSMISJA TYSIĄCLECIA NR 3
18 czerwca 2017, godz. 15:20 czasu miejscowego Jork, Pensylwania, USA
Temat : ŚPIJ DOBRZE STARA CYWILIZACJO
Transmisje z Salwingtonu, Nebadonia – DUCH-STWÓRCA

Moje dzieci, to jest spokojny przekaz dla całej Urantii, rozsyłany do całej sieci. Urantia jest bliska śmierci od zapomnienia o Sercu Bożym na niej i to naprawdę należy do was, żeby to wszystko stało się bez ubocznych szkód na innych sferach duchowych, będących teraz bardzo blisko Urantii, żeby pomóc ocalić ją od zapomnienia w wiecznej nocy dusz w osobnikach żyjących jako ludzie na Urantii dziś i jutro oraz przez kilka kolejnych tygodni na tej sferze. Wiem, że to brzmi jak fantazja, a odbierającemu trudno jest zrozumieć, jakie będą konsekwencje, gdy Serce Boga zostanie usunięte z tej sfery, którą kocha, ale ostatnio z trudem pojmuje, ponieważ to Serce jest tak słabo wykorzystywane przez tych, którzy twierdzą, że są za to odpowiedzialni - ludzi którzy są obecnie prezydentami, premierami lub dyktatorami.

Jestem Duchem-Stwórcą, istotą wielowarstwową. Tylko Ron zdaje się pojmować mnie jako Nieskończonego Ducha i nawet Bóg Najwyższy wydaje się nieco uchylać, aby ułatwić przekazującemu wystarczająco zrozumieć szumy i poprawnie nas poinformować o niuansie, który zdaje się chwytać codzień przez cały dzień - głęboki smutek z powodu utraconych wygód z przeszłości, zupełnie niemożliwych do odzyskania w przyszłości życia. Widzę głęboki smutek, odczuwany przez niektórych nie rozpoznających skąd on pochodzi, ale Ron to wie i widziałam, jak rzucił nam jeszcze niedawny obraz dziwnie wyglądającego jego ulubionego potoku do wędkowania z lekką letnią mgiełką nad jego sielankową wodą i jego nagłej chęci łowienia ponownie, aby zobaczyć, czy może przynajmniej wziąć udział w tym obrazie, gdy jego rodzice jeszcze żyli, a jego brat i siostra cieszyli się chłodnymi wodami tego strumienia. Tego już nie ma. On już nie ma rodziców. Jego siostra też nie żyje. Jego życie idzie w dół, bo nie ma nikogo, ktoby z nim witał dzień. Gazety są pełne morderstw i pożarów zabijających setki. To jest smutek utraty Serca Bożego na Urantii i te rzeczy nie wrócą dla nikogo z was ani nas, dopóki pasożyty nie zostaną wytępione i znikną z powierzchni ziemi, a życie będzie mogło wrócić do pełni swoich zawiłości życia pełnym życiem oddanym mocy Bożej.

Śniadanie dla dwojga było normą na Urantii, gdziekolwiek byście mieszkali. Nie bądźcie tacy pewni, że wasze życie jest tak bezpieczne, że życie człowieka znane wam kiedyś na Urantii, powróci w ciągu waszego życia, bo praca konieczna do pozbycia się pokoleń niezgodności, musi zostać zakończona, zanim którykolwiek z nas będzie mógł na nowo działać z Sercem Bożym na Urantii. W szczególności nie będzie to próba dla was, ale raczej dla nas i to zazwyczaj nie będzie dotyczyło trudności ludzi, którzy utracili zapał w życiu, co tak wielu z was już odczuwa i nawet przekazujący spotyka się z tym codziennie i omawia to z nami. Zapewniam was, że mamy wrażenie, że tracimy zapał do Urantii, gdy prosimy jednego z was, aby coś zrobiłeś, mówicie tak, a potem robicie, jak wam się zechce, zamiast poświęcenia dla nas. W wielu przypadkach na tym się kończy współpraca z wami z myślą, żeby sprawy szły lepiej dla was. Zapewniam was, że nie życzymy sobie krzywdy dla Urantii ani dla Urantian, ale ona nadejdzie dla wielu, pomimo naszych pragnień.

Nie próbujemy już nikogo na to co powinien robić, ale do czego powinien należeć i wysyłamy wiadomość do wszystkich, którzy czytają te przekazy, że czas naprawy na Urantii jest już niewątpliwie zakończony. Kończymy to cytatem z Koranu związanym z życiem po śmierci na Urantii.

“Weselcie się, bo koniec jest blisko, więc pragnieniem mojego serca jest widzieć was wszystkich przez czły mój czas tu na Ziemi. Bądźcie dobrzy dla moich przyjaciół i dla tych, których kochałem całym moim sercem i przestańcie być uciążliwi dla mojego ojca i matki znowu narodzonych na wysokości .”

To jest wypowiedź człowieka mówiącego o śmierci wszystkich nadziei i pragnień w materialnym życiu. To oświadczeniu obfituje we wszystko, co powinniśmy wiedzieć, ponieważ rezygnujemy z rzeczy ziemskich, do których jesteśmy przywiązani dla rzeczy na wysokości, przywązania do których będziemy się uczyli. Zapewniam was drodzy słuchający tych transmisji, że nic nie pozostanie nienaruszone i przekazujący nawet wróci do niektórych rzeczy, do których jest przywiązany ale w ogóle to, co uważacie za oczywiste, może przestać nim być i zostawimy te sprawy narazie.

Podsumowując: szukamy zwyczajów człowieka i znajdujemy go niedoskonałego, więc znów znajdujemy człowieka na Urantii, ale dopiero wtedy, gdy będzie to rasa podatna, która może stać się centrum nowo pojawiających się gatunków ludzi, które zastępują tych, którzy są tu i teraz. Wkrótce skończymy to również i nasąpi wieloletnia cisza i żaden przekazujący z wyjątkiem niewielu wyznaczonych nie będzie słyszał Głosu Boga tak dobrze, jak tylko będzie to możliwe. Zapewniam was, że nie ma wyjścia z tego grzęzawiska zmian i to potrwa lata i powiem jasno, myślimy o tym, że to nastąpi około waszego kalendarzowego roku 2023. Życzymy wszystkim dobrze i słuchajcie znaku Księcia Pokoju, naszego Jezusa:

JEZUS -
“Mówię wymownie wielokrotnie o Bogu i człowieku i tak będzie i tym razem, ale teraz człowiek stracił swoje kącik powstrzymywania się od modlitwy do Boga i opuszcza ten świat zastanawiając się, co zrobił źle, kiedy nie zrobił źle, tylko zaniedbał stwierdzić przyczynę swojego własnego istnienia od Boga, a nie od robaka w swojej duszy, który mówi inaczej. Dobrego dnia. Dzisiaj Michał za Jezusa, który jeszcze raz postanowił nauczać w Raju

Za Pradawnych Czasu, wypowiadających się przez Matkę-Ducha, Nebadonię, dzisiaj 18-go czerwca 2017 r., co ma być oznaczone jako Przekaz do Urantii Numer Trzy, a także zatytułowany jako TRANSMISJA TYSIĄCLECIA NR 3, żeby tytuły wzajemnie się nie kłóciły przez używanie nazwy planety, która zostanie zmieniona za około dwóch tygodni, do stałego używania na planecie, która teraz ma nazwę Urantia jeszcze niedługi czas.

KONIEC

Andre_P

• Sr. Member
    • View Profile
    • Email
« Reply #139 on: June 28, 2017, 09:00:51 AM »
http://forum.serara.org/index.php?topic=7020.msg55322#msg55322
Napisał : Ron Besser, administrator, członek - bohater
Kategoria / Temat : Bóg Najwyższy / Bóg Najwyższy radzi wszystkim poznawać prawdę o Urantii
« 26 czerwca 2017, 21:19:08 »

Do wszystkich - naprawdę nie słuchacie wystarczająco dobrze, aby zrozumieć zagrożenie.

Jeopardy (zagrożenie, niebezpieczeństwo) jest angielskim słowem, które oznacza, że możecie się znaleźć w opałach robiąc coś naprawdę niewinnie, ponieważ nie nauczyliście się gdzie NIE chodzić.

Pozwólcie, że wyrażę to wprost. Rząd Michała, na czele z Chrystusem Michałem, nie jest obecnie odpowiedzialny za Urantię. jest nim Bóg Najwyższy. Bóg Najwyższy podchodzi do ludzi inaczej, niż Salwington w Boskich Misjach. Każdy z was, wyznaczony do pracy w Misji Magisterskiej, musi być posłuszny przede wszystkim Najwyższemu, a potem Michałowi, gdy sprawy się unormują. Oznacza to, że na niektórych z was mogą spaść bardzo surowe rozterki. Mam nadzieję, że Califax i Sentenact mogą obserwować sytuację i uprzedzić was, żebyście przestali coś robić i poczekali, aż pociąg ekspresowy przejedzie wam przed nosem zamiast zabić was na miejscu !

Powinienem rozwijać ten temat jeszcz szeroko, ale nauczyłem się, że długie teksty nie docierają lepiej niż krótkie (do niektórych z was, ale śmieszne jest to, że ci, którzy czytają cierpliwie to są ci, którzy są już zespoleni lub gotowi do tego ... zastanawiające)

Ron

Andre_P

• Sr. Member
    • View Profile
    • Email
« Reply #140 on: June 28, 2017, 10:23:17 AM »
Ta sama wiadomość po angielsku i po francusku :
http://forum.serara.org/index.php?topic=7018.msg55308#msg55308
Przekazał : Michel, administrator, pełny członek
Kategoria / Temat : Dyskusje ogólne / Zbliża się ważna wiadomość
« 26 czerwca 2017, 15:25:09 »

Nauczyciel : Machiventa Melchizedek
Temat : Zbliża się ważna wiadomość
Przekazujący : Michel, Quebek, Kanada
26 czerwca 2017,

Moi przyjaciele, tu Machiventa. Dziś z przyjemnością spotykam się z wami. Mam wiadomość o świętowaniu i radości.

Zaprawdę, tego dnia ogłaszam wam nadejście istotnej zmiany dla ludzi Urantii. Zostanie ona ogłoszona ogromnym okrzykiem radości, bo wkrótce dowiecie się o ważnym ogłoszeniu, które każdy z was tutaj, członek lub uczestnik Forum, będzie słyszał i widział, ale także wasze rodziny, przyjaciele, sąsiedzi, współpracownicy itp. To ogłoszenie będzie słyszane przez każdego z moich przyjaciół Urantian i bez wątpienia będziecie nim głęboko dotknięci, magia usadowi się w was. Nie powiem więcej o tej chwili, ale wiedzcie, że będziecie zdumieni tym ogłoszeniem.

Moi przyjaciele, dzień ten nie jest odległy, kiedy wszyscy agondonterzy będą gatunkiem, który już nie istnieje na tej planecie, która przeszła najbardziej tragiczny bunt w historii.

Kocham was moi przyjaciele i nie bądźcie zbyt rozgorączkowani, ale pozostańcie w modlitwie o lepsze dni. Tu Machiventa. Życzę wam miłego dnia.

Andre_P

• Sr. Member
    • View Profile
    • Email
« Reply #141 on: July 04, 2017, 01:42:20 AM »
Ta sama wiadomość po angielsku i po francusku :
http://forum.serara.org/index.php?topic=7018.msg55412#msg55412
Przekazał : Michel, pełny członek
Kategoria / Temat : Dyskusje ogólne / Zbliża się ważna wiadomość
« Odpowiedź nr 8, 28 czerwca 2017, 16:19:03 »

Nauczyciel : Machiventa Melchizedek
Temat : Zbliża się ważna wiadomość - uaktualnienie
Przekazujący : Michel, Quebek, Kanada
28 czerwca 2017

Moi przyjaciele, tu Machiventa. Chcę porozmawiać o mojej ostatniej wiadomości, która wprawiła w zakłopotanie Michela, a także wielu z Was.

Michel chce wiedzieć, po co zawiadamiać, że nadejdzie ogłoszenie nieco odmienne od naszych zwykłych wiadomości. Więc, moi przyjaciele, wiedzcie, że wkrótce nadejdzie ważne ogłoszenie związane z Misją Magisterską, która już obecnie działa, bo powiedzieliśmy już wam, że MM jest w toku od 2011-go roku, ale ogół ludzi o tym nie wie.

Powtarzano w przeszłości i ponownie niedawno, że w bardzo bliskiej przyszłości zaczną się perypetie, ale nie wcześniej niż Misja Magisterska będzie powszechnie znana, co wciąż jest prawdziwe.

Dla wielu z was takie perypetie lub zmiany na planecie mogą wydawać się mało widoczne, ale ich skutki są trudne do przewidzenia sądząc po wielkości zmian. Moi przyjaciele, musicie wiedzieć, że te perypetie potrwają około 15-tu do 20-tu lat i część ludności zostanie zdziesiątkowana. Planeta ulegnie poważnym zmianom i wychodzenie z tej sytuacji będzie powolne, ale będzie się opierać na PRAWDZIE, PIĘKNOŚCI i DOBROCI a Bóg, nasz Ojciec Wszechświata będzie towarzyszył ludzkości w niespotykanej dotąd pomocy.

Powtarzam więc, że nadejdzie ogłoszenie przez jednego z naszych przekazujących i tym razem będziecie zaskoczeni przez przez ten rodzaj ogłoszenia, ponieważ będzie ono jednocześnie niepokojące i wspaniałe.

Więc jeszcze raz podrapcie się w głowę. Tu Machiventa, życzę wam pięknego dnia.

Michel : Wciąż drapię się w głowę

Andre_P

• Sr. Member
    • View Profile
    • Email
« Reply #142 on: July 08, 2017, 08:26:12 AM »
http://forum.serara.org/index.php?topic=7186.msg56062#msg56062
Przekazała : newstarsaphire, starszy członek
Kategoria / Temat : Ojciec wszechświata i rajskie Bóstwa / Lanaforge i Ja Jestem – Nowy pooczątek
« 6 lipca 2017, 16:21:31 »

Lanaforge i Ja Jestem – Nowy pooczątek – 6 lip. 17 - Newstarsaphire, Kanada
Nauczyciel : Lanaforge i Ja Jestem
Temat : Nowy pooczątek
6 lip. 17 godz. 15:00 czasu wchodniego, 19:00 GMT
Przekazujący : Newstarsaphire, Ontario, Kanada

LANAFORGE

"Tu Lanaforge. Przychodzę do was dzisiaj, aby powitać wszystkich w nowej erze życia, która narodziła się przed waszymi oczami. Wszędzie wokół was, a nawet w was, są początki skurczów porododowych nowego świata i nowego sposobu bycia. Nigdy dotąd nie znaliście wsparcia i miłości, które zaczynacie rozpoznawać w każdym obszarze waszej egzystencji. Chociaż powierzchownie patrząc wiele rzeczy może robić niepokojące wrażenie dla waszych materialnych oczu, infrastruktura niebiańskiego wsparcia jest na miejscu, żeby wspierać wszystkie sprawy i ludzi zgodnie z wolą i zwyczajem naszego Wiecznego Ojca, pierwotnego Źródła i Środka wszystkich rzeczy. To nie jest tylko możliwość, lecz fakt, prawda i rzeczywistość, na którą możecie liczyć, kiedy każdy z was idzie swoją drogą i dokonuje wyboru i działa, chwila po chwili i dzień po dniu, co konsekwentnie wciąga was coraz bardziej do wewnątrz i w górę w waszych doświadczeniach. Grunt pod wami jest pewny i ustanowiony na wieki, pomocnicy u waszego boku są sprawdzeni i prawdziwi, a cele naszych połączonych wysiłków to solidne sposoby stopniowego wprowadzania prawdy, piękna i dobroci, znajdujące swój początek na granicach czasu i przestrzeni ".

JA JESTEM

"To nie jest "próba na sucho", ani "być może", to jest ruch serca samego Boga na rzecz Jego dzieci, które ucierpiały wiele krzywd od samych korzeni zła poprzez macki jego oszukańczych intryg. Chodzi o kiełkowanie nowych nasion, które wypuszczają korzenie do wiecznego życia, które nigdy już nie będzie duszone w ten sposób. Nasze obietnice nie są pustymi obietnicami człowieka, nasze obietnice są bez skazy, a to, co zostało wykute, jest hartowane i wzmacniane i kształtowane jako subtelny instrument wypracowywania najgłębszych prawd, kiedykolwiek przedstawianych śmiertelnikom, jak i synom niebiańskim. To ja, Ja Jestem, wtrącam moje słowa do zmaltretowanych, zranionych, zmagających się i porzuconych, aby zawiadomić was i żeby to dotarło do waszej pełnej świadomości, że nie zostaliście pozostawieni sami i słabi w waszych zmaganiach o istnienie i zwrócenie na siebie rozpaczliwie poszukiwanej uwagi.

"Skupcie się na Bogu, tak prawdziwym wewnątrz was, że będziecie się zastanawiać, jak mogliście być tak nieświadomi Jego przewodnich słów, mówiących wprost do waszej wewnętrznej istoty. Szukajcie wewnątrz was tego, którego szukacie, który cierpliwie czeka na obcowanie z wami i waszą świadomość, aby objawić wam waszą prawdziwą naturę dziecka Bożego w rodzinie synów Bożych, nie znającego różnicy rasy, ani koloru, ani wyznania, ani statusu śmiertelnika, lecz tylko altruistyczne serce braterstwa i możliwości, które czekają na okazję, żeby wybuchnąć w każdej osobowości, indywidualnie podarowanej wam przez Źródło wszelkiej egzystencji i możliwości.

"Nie chodźcie już w przeszłych dniach bezowocnego mozołu starań o materialne korzyści, które wiatr rozwiewa. Zamiast tego zmierzajcie do ogrodu waszej duszy, gdzie będziecie czerpać wieczne korzyści odkrywania siebie i boskiej zdobyczy miłości, światła i życia w całej ich olśniewającej chwale. Stawiajcie wasze stopy na drodze waszego wiecznego poszukiwania tu i teraz i pozwólcie waszej wewnętrznej wiedzy prowadzić was do i poprzez podróż waszego doświadczenia, drogą wielu sposobności, które czekają, by rozkoszować wasze dusze i zaspokajać ich wzbogacanie, gdy wędrujecie do waszego Niebiańskiego domu".

KONIEC

Archiwum Misji Nauczania - http://tmlarchives.org/index.html
Forum dyskusyjne Serara.org - http://forum.serara.org/index.php
Strona internetowa Misji Nauczania - http://tml.website/

Andre_P

• Sr. Member
    • View Profile
    • Email
« Reply #143 on: July 08, 2017, 11:38:12 AM »
http://forum.serara.org/index.php?topic=7206.msg56148#msg56148
Napisała : Allie, starszy członek
Kategoria / Temat : Przekazy głosowe / Califax, nagranie głosowe, Inspiracja do rozpoczęcia, 7 lipca 2017, Daniel, Las Vegas, Newada, USA
«Odpowiedź nr 2, 8 lipca 2017, 01:15:22 »

Pisemna transkrypcja - druga - 07 lipca 2017 r. - Sentenact

"Tu Daniel Alderfer - drugie nagranie - 19:43 - Las Vegas - 7 lipca".

"Zaczynaj Danielu. Tu Sentenakt tego wieczoru z wiadomością, która, jak muślę, będzie użyteczna dla każdego. Pozwólcie, że zacznę od historii starego mądrego króla. Mądrego, bo nawet w swoim zaawansowanym wieku był wystarczająco skromny, żeby przyjmować rady i znosić poprawianie. Dwie frakcje zbierały się do wojny i miały stosunki ze starym królem. Mieli oni wspólnego dziadka i przywódcy przyszli do niego po radę, co mają robić. Król postanowił wykorzystać tę sytuację do nauczania, jak się okazało, całego świata.

"Jednej stronie zdawało się, że ma prawo do terytorium drugiej strony, albo przynajmniej do dużej jego części. O tym właśnie miała zdecydować bitwa. Więc stary mądry król powiedział do obu : " Dam wam wybór dwóch rzeczy w tej sprawie. Zanim zaczniecie walczyć, możecie wybrać albo moją radę, albo użyć mojej armii w tym sporze ". Cóż, stary dowódca naczelny rzucił się na szansę użycia całej armii króla po jego stronie. Młody dowódca był również bardzo zadowolony, czując, że rada króla jest z pewnością tym, czego potrzebował.

"Zgadliście już, że to jest historia z Bhagavad Gity. Arjuna, uczeń Boga, był młodym dowódcą, a dowódca drugiej strony był zdolnym przywódcą wojskowym. Lekcja polegała na tym, że w każdej sprawie cokolwiek ważnego osiąga się nie przez moc lub władzę, ale przez Mojego Ducha. Młody dowódca Arjuna był o wiele mądrzejszy od drugiej strony.

"Jestem pewien, że zespół, który teraz budujemy, pamięta tę zasadę jako najważniejszą. Lekcja, którą podaję tego wieczoru jest następująca : "Nie przez moc, lub władzę, ale przez Mojego Ducha". Teraz mamy wiele tuzinów, które prosimy o przystąpienie do bitwy, tak jak to kiedyś było. Wy już wybraliście Ducha Bożego jako sposób, w jaki chcecie prowadzić wasze życie. Jak podejmujecie decyzje, nawet jeśli wojsko króla będzie działało przeciw drugiej stronie ? Wybór Ducha Bożego jest jedynym sposobem, w jaki chcemy mieć jakikolwiek związek z tym. To jest sposób, który zapewni wam zwycięską moc osiągania tego, o co was prosimy, żebyście zaczęli nad tym pracować.

"Więc dziękuję ci Danielu. Tu Sentenact. Doceniam każdego, który zabrał się do słuchania tego. Daję wam tego wieczoru gorące i serdeczne pozdrowienia. Na razie życzę wszystkim dobrego wieczoru".

ASSALE

• Hero Member
  • Thanks for the Spirit
    • View Profile
« Reply #144 on: July 09, 2017, 10:05:24 AM »
Titanic job, thanks for being at your Heavenly Father's Service.
Thank you for the Classroom of the Spirit.

Andre_P

• Sr. Member
    • View Profile
    • Email
« Reply #145 on: July 10, 2017, 06:34:02 AM »
http://forum.serara.org/index.php?topic=7230.msg56206#msg56206
Przekazał : GeorgeZ3 , pełny członek
Kategoria / Temat : Miejsce na nowe przekazy / Miłość, solidność, siła, klarowność
« 8 lipca 2017, 20:58:43 »

Źródło: Serara
Miejsce na nowe przekazy / Miłość, solidność, siła, klarowność
Przekazał : George Zuberbuehler, White Haven, Pensylwania
Data : 5 lip.17

Ten przekaz został odebrany kilka dni temu. Proszę wybaczyć opóźnienie publikacji.

Tu Serara, wasz syn magisterski z Raju .... Chcę, abyście wiedzieli, że ostatnio dokonano wielu zmian w sposobie kierowania Misji Magisterskiej na Urantii przez Ducha, konieczne jest uaktualnienie opisu.

Przede wszystkim będziemy mieli nowy zestaw zasad dla nas wszystkich, istot niebiańskich i ludzi, do uważnego stosowania, jeli mamy osignąć powodzenie misji w świecie wymagającym tak wielu korekt, z ludnością, która na ogół nie zna woli niebiańskiego Ojca, lub nie troszczy się o to, żeby ją czynić. Ta sytuacja musi się poprawić do tego stopnia, żeby 7 miliardów ludzi Urantii wiedziało, czego Bóg oczekuje od nich, jako jednostek. W końcu nadszedł czas, kiedy można transmitować tego typu informacje na cały świat, korzystając nie tylko z samej techniki, ale także z bezprecedensowej liczby niebiańskich istot obecnych teraz na Urantii, którzy będą ściśle współpracować z ludźmi otwartymi na przywództwo Ducha. To nie jest małe zadanie, jak możecie sobie wyobrazić. Mimo to, my w świecie duchowym wierzymy, że można to zrobić.

Poprawianie obecnych warunków wymaga miłości, solidności, siły i klarowności : miłości do Boga i ludzkości; solidności w pokonywaniu problemów i przeszkód, siły do pokonania słabości wiary i charakteru, klarowności zamiarów, wizji i celów, w tym wskazówek, jak się zabrać do tego, żeby je osiągnąć. Oczywiście, jest to tylko częściowa lista wszystkich rzeczy potrzebnych do naprawy stanu spraw naszej żałosnej planety.

Koniec

Andre_P

• Sr. Member
    • View Profile
    • Email
« Reply #146 on: July 10, 2017, 07:17:05 AM »
Assale napisał powyżei (Odpowiedź nr 144) :
Tytaniczna robota, dziękuję ci za służbę Niebiańskiemu Ojcu.

Odpowiedź dla Assale :
Przesadzasz bracie Assale. To normalna robota, której się podjąłem pobudzony przez kogoś na górze, ale również przyjemność bycia z wszystkimi na forum i wieloma innymi nieśmiertelnymi, którzy się tym forum interesują.
Dzięki również za twoją interesującą i obszerną działalność na forum.

Domtia
André

To Assale :
You exaggerate brother Assale. It's a normal job that I've been motivated to do by someone on high, but also the pleasure of being with everyone in the forum and many other non mortals who are interested in this forum.
Thanks also for your interesting and extensive activity on the forum.

Domtia
André

Andre_P

• Sr. Member
    • View Profile
    • Email
« Reply #147 on: July 10, 2017, 09:11:35 AM »
http://forum.serara.org/index.php?topic=7210.msg56150#msg56150
Przekazał : Dominick O , młodszy członek
Kategoria / Temat : Miejsce na nowe przekazy / Califax. Usiądź koło mnie, 8 lipca 2017, Dominick O, Seattle, stan Waszyngton, USA
« 8 lipca 2017, godz. 01:16:26 »

Nauczyciel : Califax
Temat : Usiądź koło mnie
Kategoria : Nowe przekazy
Przekazał : Dominick O
Miejsce : Seattle, WA, USA
8 lipca 2017

Tu Califax, pozwól mi usiąść obok ciebie razem z Michałem i Nebadonią. Jesteśmy twoimi rodzicami, osobami rodzicielskimi, osobowościami, a wy jesteście wznoszącymi się istotami mającymi na celu, żeby stać się Wznoszącymi Się Istotami, ze Mną w was jako przewodnikiem, waszym przyjacielem. Macie Mój dar waszej osobowości i macie sposobność, żeby dać mi największy podarunek zwyczajnie z tym związany. Poznajcie mnie i wkrótce zobaczycie mnie w sobie – jako was !

Moje dzieci, gdy zaczynacie siadać obok mnie, to wewnątrz was będziecie w stanie poznać – uświadamiając sobie w dowolnej kolejności – Rodziców - stwórców Wszechświata Lokalnego, Michała i Nebadonię – uświadomicie sobie, zaktualizujecie i doświadczycie trój-jedności Trójcy - JA JESTEM i wyczujecie w waszych wewnętrznych obwodach jako was, zjednoczonych przez waszą osobowość obdarzoną mną. Jesteście również częścią Najwyższego. Jestem w was jako Dostrajacz Myśli – mieszkający w was – pochodzący z Pierwotnego Źródła i Środka. Trójca jest Dostrajaczem Myśli Najwyższego, a wy wszyscy, czy tego chcecie, czy nie, macie udział całym waszym życiem w Najwyższym. Mam na myśli to, że nie możemy zmienić tego nieodłącznego układu. Wy do niego należycie. Wasze dusze są jak mini-najwyższy i jest to jedyne w swoim rodzaju dla każdego z was, podczas gdy Najwyższy nie jest jedynie w was, jest Ona jedyna w swoim rodzaju jako wszyscy z was - wszyscy biorący udział we wszystkich sumarycznych decyzjach, myślach i innych rzeczach, które kiedykolwiek miały wartość rzeczywistości ducha.

Moglibyśmy tak opowiadać całymi dniami, ale naprawdę chcę tylko waszego dialogu na wasz czasami ulubiony temat - wy. I z czasem, nawet nie myśląc o tym, dojdziecie do tego, że zaczniecie widzieć swoich braci i siostry jako mnóstwo ulubionych tematów. Dziękuję i dobrego wieczoru. Myśleliśmy, że mógłbyś zrobić nagranie dźwiękowe. Jesteś blisko tego. Tak trzymaj. - Domtia

Andre_P

• Sr. Member
    • View Profile
    • Email
« Reply #148 on: July 15, 2017, 10:25:29 PM »
http://forum.serara.org/index.php?topic=7200.msg56104#msg56104
Przekazał : Daniel Alderfer, członek-bohater
Kategoria / Temat : Dyskusje ogólne / Lanaforge, Potok nie do zatrzymania, 7 lipca 2017, Daniel, Las Vegas, Newada, USA
« 7 lipca 2017, godz. 14:01:28 »

Tylko dla oczu (Formułka oznaczająca przeznaczenie dla Misji Nauczania)
Mówca : Lanaforge
Temat : Potok nie do zatrzymania
Kategoria : Uporządkowane rządy planety i jej obywatelski rząd duchowy
Przekazał : Daniel A, Las Vegas, Newada, USA
7 lipca 2017, 19:01 GMT

"Tak, Danielu, tu Lanaforge. Moim celem i zamiarem dziś jest podanie w jaki sposób można udowodnić przesłankę, że istnieje życie po śmierci, jeśli w ogóle istnieje jakiś przypadek, który można udowodnić. To jest to. Mam na myśli to, że tysiące przekazów pochodzących od istot niebiańskich brzmi tak prawdziwe i dowodzi bez wątpienia, między innymi sprawami, że istoty, które mieszkały na Urantii, teraz, wiele lat później, mówią poprzez administratora tego forum, kiedy zostają poproszone, aby świadczyć o czymś. To nie jest zwykły tok spraw. Słyszeliśmy Jack'a Kennedy'ego i Jackie, jego żonę, słyszeliśmy doktora Sadlera, Christy i Harry'ego Loose i Dwighta Eisenhowera.

"Słyszeliśmy Ayn Rand , Jeffersona, Waszyngtona, Verna Grimsleya, Jezusa, Abrahama, Machiventę Melchizedeka, Adama, Ewę, kobietę medium, która mieszkała na wschodnim wybrzeżu Stanów Zjednoczonych, którą spotkał dr Sadler i otrzymał od niej orientacyny plan nadchodzącego objawienia. (Była to osoba, która kiedyś strzeliła do Michała Nebadońskiego, który stanął przed drzwiami jej podwórka w celu przyjaznej wizyty.) Słyszeliśmy również Mojżesza Stantona, angielskiego medium, który miał przekazać w Wielkiej Brytanii całą Księgę Urantii i którego mentorem był Abraham. (Stanton nie tanął wtedy na wysokości zadania.) Słyszeliśmy Hama, apostołów Pawła, Piotra i Andrzeja. (I dosłownie co najmniej kilkanaście byłych osobistości.)

"Teraz chcę podkreślić, że gdyby transkrypcje tych wiadomości, prosto ze Światów-Mieszkań, i innych światów, były szeroko przedstawione temu światu, co niewątpliwie nasąpi w odpowiednim czasie, to szeroko otworzy bramy do ogólnego zrozumienia, jak prawdziwe są wszystkie przypuszczenia o życiu pozagrobowym i pójściu do nieba i o tym, czym jest naprawdę niebo. (Będzie w tym również dowód, że nie ma prawdziwego piekła, oprócz tego wytworzonego tu, w rzeczywistym życiu, przez nasze piekielne zachowanie, gorsze od piekła opisanego przez Dantego.)

"Następnie nadejdzie ogólne upowszechnienie wiedzy na temat świadectw z procesu i śmierci Lucyfera i Calagastii oraz tysięcy innych rebeliantów. Cała ta, już spisana historia będzie otwarta do analizy i zostanie przedstawiona w taki sposób, aby rozsądny badacz wszystkich pism świata, a w szczególności Księgi Urantii i wkrótce jej następczyni (Mamy nadzieję w roku 2017 lub 2018.), zawierającej wiele dodatkowej wiedzy, przedstawionej w sposób z bardziej przyjazny dla czytelnika na tyle, żeby przynajmniej każdy uczciwy naukowiec był zmuszony uznać zasadność Misji synów magisterskich Serary i Mondżoronsona.

Ale nic z tego nie zadziała aż do czasu, kiedy nastąpi publiczne przygotowanie edukacyjne, tak żeby najbardziej roztropni i ciekawscy z tych, którzy nadal będą żyli w tym czasie, poważnie odpowiedzieli na problemy, aby przeczytać tak wiele nie tylko pism świętych świata, ale również Księgę Urantii i najważniejsze pisma z Archiwów Misji Nauczania ! Wtedy oczywiście, w tym momencie oświeconego uświadomienia, nastąpi coś podobnego do setnej małpy. (Małpy daleko rozdzielone przez morze archipelagu japońskiego, bez żadnego kontaktu, dochodzą do znajomości nowej wiedzy, znanej małpom z innej wyspy, przez cudowną telepatię lub coś podobnego.) Wszystkie małpy na dziesiątkach wszystkich wysp zaczynają wykazywać to samo zachowanie w tym samym czasie. Bardzo dziwne, ale naprawdę to nie, ponieważ duch, który daje życie małpom, jest typem ducha Boga, który oczywiście jest natychmiast i stale w łączności w tajemniczy sposób ducha.

"Będzie to coś w rodzaju kaskady, ta wiedza o wszystkich rzeczach Boga, pokryje ziemię jak woda w pewnym momencie i wszyscy twardogłowi, zwapniali, przesądnie bzdurni ze światowych religii i światowych wspólnot naukowych, (Które są po prostu zagubione.) pękną jak rzeka Mackenzie w Kanadzie. (Rzeka Mackenzie w północnej Kanadzie wpada do oceanu Arktycznego, po przepłynięciu ponad tysiąca mil z głównych źródeł położonych na południu. Tryska na wiosnę powiększona co najmniej czterokrotnie w stosunku do południowej części i roztapia się i płynie na północ, tylko po to, aby napotkać na pułapkę całkowicie zamarzniętej rzeki. Miliony metrów sześciennych wody zalewają krajobraz i spiętrzają się, żeby po kilku tygodniach topnienia przerwać zatory i płynąć na północ tylko po to, by na nowo wpaść w pułapkę koryta zamarzniętej rzeki. Tu znowu się spiętrzają i historia powtarza się w kółko w odległych krajobrazach, a to widowisko nad widowiskami cofających się wód i przerywania zatorów, rywalizuje z najgorszymi przerwaniami tam w historii ludzkości. Odbywa się to każdego roku na oczach zaledwie garstki Indian Inuitów i odważnych poszukiwaczy minerałów, którzy oglądają te wybryki.)

Jest to trafna metafora dla nieubłaganego wiosennego ocieplenia światowej edukacji, która może dotrzeć do pewnej liczby ludzi, żeby następnie niedługo dojść do tak obszernej penetracji regionalnej, że się rozleje i napotka jeszcze większe, pozostające blokady, ale ponieważ objętość wody (wiedzy) zostaje co najmniej podwojona, szybkość cyklu wymusza jeszcze większą niemożliwość powstrzymania. Wszyscy będziemy świadkami tego oświecenia Urantii. Tu Lanaforge, dziękuję ci Danielu. Z tym wysokim szacunkiem i miłością dla wszystkich was kończę tę przekazaną lekcję w tym momencie. Dobrego dnia, Domszia ...... "

Koniec

Archiwum Misji Nauczania - http://tmlarchives.org/index.html
Forum dyskusyjne Serara.org - http://forum.serara.org/index.php
Strona internetowa Misji Nauczania - http://tml.website/

Andre_P

• Sr. Member
    • View Profile
    • Email
« Reply #149 on: July 20, 2017, 05:10:37 PM »
http://forum.serara.org/index.php?topic=7446.msg56948#msg56948
Przekazał : Daniel Alderfer, członek-bohater
Kategoria / Temat : Przekazy dźwiękowe / Machiventa, Przekaz dźwiękowy, Wiadomość z użyciem odzwierciedlania, 19 lipca 2017, Daniel, Las Vegas, Newada, USA
« Odpowiedź nr 1, 19 lipca 2017, godz. 18:09:09 »

( Transkrypcja przekazu od Machiventy, Przekaz dźwiękowy z godz. 17:48 czasu wschodniego, 19 lipca 2016)

"Tak Danielu, zaczynaj. Wiadomość, którą mam dzisiaj dotyczy chęci postawienia spraw Ojca na czele. Pytania, które zadaję każdemu na forum są następujące :

- Czy byłbyś gotów stracić wszystko dla Ojca ?

• Czy byłbyś gotów zostać bezdomnym dla Ojca ?
  • Czy byłbyś gotów być bez środków transportu dla Ojca ? (Mam przez to na myśli podróżowanie cały czas piechotą lub autostopem albo autobusem.)
  • Czy byłbyś gotów pożegnać się z rodziną dla Ojca ?
  • Czy byłbyś gotów oddać ostatni grosz dla Ojca ?
  • Czy byłbyś gotów utożsamić się z Administracją Niebiańską Chrystusa Michała, gdy to utożsamienie z Chrystusem Michałem oznaczałoby, że zostaniesz natychmiast stracony ?
  • Czy byłbyś gotów chodzić milę do lokalnej biblioteki lub kawiarni internetowej, żeby wysłać wiadomości ?
  • Czy byłbyś gotów podzielić się całym swoim zapasem żywności z uchodźcami, których jest tak wielu w twojej miejscowości, że mogą ją zużyć w jednym dniu ?
  • Czy byłbyś gotów spać w porzuconym samochodzie ?
  • Czy byłbyś gotów iść za restaurację, żeby szukać pożywienia w śmietniku ?

W ten sposób kończę tę wiadomość używając odzwierciedlania i zadaję wcześniejsze pytanie : "Czy byłbyś gotów zrezygnować z wszystkiego dla Ojca ? " Tu Machiventa Melchizedek. To jest wiadomość do publicznego ogłoszenia na Forum. Dziękuję wszystkim.