Author Topic: Wiadomoci po polsku (Posts in Polish)  (Read 12815 times)

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

Andre_P

 • Full Member
 • ***
 • Posts: 153
  • View Profile
  • Email
Re: Wiadomoci po polsku (Posts in Polish)
« Reply #135 on: May 07, 2017, 01:24:57 PM »
Ta sama wiadomość po angielsku :
http://forum.serara.org/index.php?topic=6390.msg52598#msg52598
Przekazał : Clency, starszy członek
Kategoria / Temat : Tu przekazy na taśmach dźwiękowych / Przekaz dźwiękowy / Dostrajacz Myśli
« Odpowiedź nr 1, 6 maja 2017, 13:07:34 »


Pisemna transkrypcja powyższego przekazu głosowego od Dostrajacza Myśli Lemuela


Ciało eteryczne


Lemuel : Dziś rano myślałem o moim zdrowiu i ciele i za kilka chwil wiedziałem, że mój Dostrajacz Myśli będzie tutaj, żeby coś powiedzieć, więc bardzo się cieszę, że przekażę moje myślią Dostrajaczowi.

Dostrajacz Myśli : Dzień dobry, Lemuelu, jestem tu i wiem, że myślałeś o swoim zdrowiu i ciele, ale ja chciałbym ci opowiedzieć o przyszłej medycynie.

W przyszłości leczenie będzie się odbywać na ciele eterycznym. To, co się dzieje z ciałem eterycznym zachodzi w ciele fizycznym. Rok temu czytałeś o różnych ciałach, które człowiek posiada : o ciele fizycznym, eterycznym, emocjonalnym itd.

Wiesz, że musisz spać, aby naładować baterie, ale tą baterią jest ciało eteryczne i to ono podłącza się do wyrobu wszechświata, do jego energii, która zasila twoje ciało eteryczne.

Dzisiaj jest wielu praktykujących reiki, którzy działają na energię i wiesz, że wokół twojego ciała fizycznego jest ciało eteryczne, które jest energią i pracując z tą energią, profesjonalny prktykujący reiki może skierować ten produkt energetyczny do obszaru, gdzie jej brakuje. Będziesz wiedzieć, że ci brakuje energii, gdy masz pewne objawy fizycznego dyskomfortu w twoim ciele.

W ciągu lat było wiele doniesień, które czytałeś, o lekarzach duchowych wykonujących różnorodne wspaniałe operacje bez upływu kropli krwi i bez żadnego bólu u pacjenta. Tak się dzieje w pewnych okolicznościach, kiedy jest zgoda na interwencję w ciele fizycznym poprzez ciało eteryczne i chcę ci powiedzieć, że w przyszłość stanie się to praktyką ogólną i wtedy nie będzie potrzeby poważnych interwencji na ciele fizycznym. To będzie tylko manipulacja energii na ciele eterycznym, aby naprawić nieprawidłowość w ciele fizycznym.

Tak, pytasz, czy to może być dostępne dla Ciebie teraz. Mówimy o czymś daleko w przyszłości, o której na razie nie mogę ci powiedzieć, Lemuelu. Wystarczy, że poddasz się mojej mądrości, mojej wiedzy i moim planom, które mam dla ciebie. Wystarczy powiedzieć, że w odpowiedzi na twoje rozważania dzisiejszego ranka o przyszłej medycynie i punkcie wejścia do ciała fizycznego, będzie tak, jak ci mówiłem, poprzez manipulowanie energią wokół ciała fizycznego.

Będzie to związane z rozpoczęciem działalności Lanaforge'a i Califaxa oraz Misji Magisterskiej razem z Serarą i Mondżoronsonem. Nie ma nic do zyskania, Lemuelu, jeśli chodzi o ciebie w przyszłych wydarzeniach. Po prostu zwracaj się do mnie, poddaj się mnie, jestem zawsze z tobą. Po prostu żyj z chwili na chwilę ze mną i wszystko będzie dobrze. Zostań ze mną cały czas, tak jak ja jestem z tobą cały czas, Lemuelu. Życzę ci miłego dnia. Domszia.


Lemuel : Muszę powiedzieć, że nie spodziewałem się wcale, że nagram tę wiadomość, ponieważ czułem się trochę zaniepokojony moim stanem fizycznym. Domyślam się więc, że mój Umiłowany wskoczył w tę sytuację, żeby powiedzieć parę słów.

Andre_P

 • Full Member
 • ***
 • Posts: 153
  • View Profile
  • Email
Re: Wiadomoci po polsku (Posts in Polish)
« Reply #136 on: May 15, 2017, 05:19:37 AM »
Tym razem jest to raczej mój tekst polski na temat zmian tektonicznych na Ziemi, który po angielsku podaję w innym temacie.
(http://forum.serara.org/index.php?topic=6420.msg53100#msg53100)


Myślę, że przekazy na ten temat ze sfery Ducha na tym forum opierają się na najlepszych możliwych przewidywaniach tego, co my i inni we wszechświecie będziemu robili w tej sprawie, bo my też mamy na to wpływ. Wobec tego najważniejszą sprawą dla Misji Magisterskich, ale również dla nas jest (oprócz spokojnego przygotowania) :

 • Pozbyć się wszelkiego strachu przed tymi zmianami i ciągle liczyć również na pomoc innych.
 • Ciągle modlić się i myśleć optymistycznie o przebiegu tych zmian, które w zależności również od nas, mogą być znacznie łagodniejsze od obecnych przewidywań

To jest oczywiście mój punkt widzenia na sprawę.

To może być ostetni mój tekst na forum przed paroma tygodniami przerwy.

Domsia


André_P

Andre_P

 • Full Member
 • ***
 • Posts: 153
  • View Profile
  • Email
Re: Wiadomoci po polsku (Posts in Polish)
« Reply #137 on: June 11, 2017, 09:54:05 AM »
Ta sama wiadomość po angielsku :
http://forum.serara.org/index.php?topic=6778.msg54170#msg54170
Przekazał : Ron Besser, administrator, członek - bohater
Kategoria / Temat : Ogłoszenia prawne i urzędowe Boskich Misji / Wkrótce rozpoczną się transmisje z wszechświata ; Więcej o kalendarzu Misji Magisterskich
« 9 czerwca 2017, 20:34:12 »

Wkrótce rozpoczną się transmisje z wszechświata ; Więcej o kalendarzu Misji Magisterskich

Podsumowanie tej wiadomości:
1) Transmisje z wszechświata wkrótce się rozpoczną. Czytajcie, co mówią o nich i kto je otrzyma na początku ;
2) Rozpoczęcie Misji Magisterskiej jest zaplanowane na czerwiec 2017 r., ale to może się przeciągnąć do roku 2018, jeśli bezpieczeństwo na Urantii nie zostanie wcześniej zapewnione. Czytajcie o ekranie bezpieczeństwa wciąż pokrywającym kontakty z Urantią.
3) Żadnych dalszych sprzeczek na temat czy sprawa rebelii Lucyfera została rozstrzygnięta. Czytajcie stwierdzenie Michała, że można rozmawiać o tej historii, ale nie można się sprzeczać o to, czy ona jest prawdziwa.
4) Już w lipcu roku 2017 Synowie Magisterscy mogą dokonać ogłoszeń publicznych lub prywatnych, tzn. ogólnokrajowych lub do osób prywatnych. Nie jest jeszcze obecnie ustalone, co to będzie.
5) Jeszcze jedna krótka wiadomość o bólach, które mnie męczą i jak to ma się zakończyć.


Ogłoszenia:

Dzisiaj jest pierwszy dzień działania służby nadawania z wszechświata. Nie nadaliśmy do Urantii jakiejkolwiek transmisji, dopóki nie wiemy, czy układ jest bezpieczny i nie będzie manipulowany przez pozostałości rebelii Lucyfera.

Dzisiaj, 9 czerwca 2017 r. moja towarzyszka poszukuje lepszej osoby do korzystania z transmisji niż Ron, ponieważ będzie on tak zajęty, że nie będzie miał czasu, żeby odebrać dyktando trzystu słów transmisji przeglądu zdarzeń na Salvington, Edentii i Jerusem. Każdy, kto może zrobić to za Rona, niech nam da znać, wtedy ocenimy jego prośbę. Tymczasem Ron odbierze pierwszą, następującą :

EDENTIA : NIKT PO TEJ STRONIE KURTYNY NIE MOŻE WYKRYĆ SAMEJ WIADOMOŚCI, ALE ONA ZAWIERA CO NAJMNIEJ PIĘĆ WZMIANEK NA TEMAT SYNA MAGISTERSKIEGO - SERARY I JEGO WSPÓLPRZEWODNICZĄCEGO MONDŻORONSONA. TO JEST WSZYSTKO, CO MOŻEMY PODAĆ NA RAZIE. ZARZĄDZILIŚMY, ŻE OBECNIE TRANSMISJE MAJĄ BYĆ PISANE DUŻYMI LITERAMI JAKO TEKST I JAKO SAME OGŁÓSZENIA.

SALVINGTON : OBECNIE SALVINGTON NIE PORUSZYŁ SWPRAWY MISJI MAGISTERSKIEJ NA URANTII I WSZYSTKIE WIADOMOŚCI DOTYCZĄCE OGŁOSZEŃ NA TEMAT MISJI MAGISTERSKIEJ NA URANTII SĄ WSTRZYMANE DO CZASU ZAPEWNIENIA BEZPIECZEŃSTWA WSZYSTKICH NASZYCH PRAC NA URANTII.

Wracamy teraz do normalnych liter, a Ron rozpocznie transmisje, gdy tylko będziemy w stanie zapewnić bezpieczeństwonprzekazu. Końcowe stwierdzenie jest następujące :

Synowie Magisterscy są obecnie przygotowani do otwarcia Misji Magisterskiej w bieżącym roku, prawdopodobnie w czerwcu. To nie narusza żadnych planów, ponieważ musimy zapewnić bezpieczeństwo i niiezawodność tego, kiedy i jak bezpieczne transmisje z Salvingtonu, Edentii oraz Jerusem będą możliwe. Za około dwóch tygodni, albo w ostatnich dniach czerwca 2017 roku podam ogłoszenia o tym, jak zapewnić bezpieczeństwo w waszych własnych domach w czasie odbioru transmisji. Ron jest już bezpieczny. Reszta was nie jest.

Około połowy lipca 2017 r. planowane jest pełne ogłoszenie Misji Magisterskiej. Zdaję sobie sprawę, że Ron słyszał słowo "Misje", ale nie zostaną one ujawnione do roku 2018-tego lub 2019-tego. Ron wciąż łączy teraźniejszość z przyszłością z powodu jego zespolenia i jego nieprzerwanej zdolności słyszenia Najwyższego. Jest to dla nas olbrzymia korzyść i cieszymy się, że mamy co najmniej jedną osobę mieszkającą na Urantii, która może sobie na to pozwolić, kiedy ostatni etap rebelii Lucyfera się rozstrzyga na Urantii, w jej Sądzie Najwyższym.

Co więcej, rebelia Lucyfera jest sądzona w pełni na Edentii i Jerusemu oraz we wszystkich innych miejscach, z wyjątkiem kilku zakamarków na Urantii i przysięgi lojalności zostały na nowo zastosowane do Serafinów, jak i do istot pośrednich. Zapewniam was, że nie ma nikogo, kto popiera Lucyfera i tak dalej. Dalej:

Nie będę tolerować na tym forum dalszych dyskusji dotyczących miejsca pobytu Lucyfera i Caligastii, z wyjątkiem lekcji historii. Niektórzy nowi czytelnicy są gotowi zadawać te pytania na forum, ale nie będą mieli szans, ponieważ Ron może z łatwością usunąć rozprawy na temat wątpliwości, kiedy zostało wielokrotnie udowodnione, co się stało, i że nie ma potrzeby dalszej dyskusji na temat środków i czasu śmierci Lucyfera i Caligastii z ich własnych rąk, padając na ziemię w pomieszczeniach sądu. Nikt nie potrzebuje czytać szczegółów, które Ron podał w Podsumowaniu ABC (ABC Summary), które wytrzymało próbę czasu dla nas i dla was. Kiedy nadejdzie czas na podsumowanie tego, co i kiedy się stało, podamy aktualizację ze szczegółami, do których Ron nie był dopuszczony.

W ślad za tymi wiadomościami Ron będzie również podawał nasz ogłoszenia, to on dostanie plan ich otrzymywania na Urantii i ustanowi kategorię, w której będą podawane. Do Rona należy ustalenie sposobu ich traktowania.

I wreszcie próba zakończenia bólu i cierpienia, które Ron musi przejść nawet dzisiaj, jest wyznaczona o wschodzie słońca czasu Nowowojorskiego 10 czerwca 2017 r., i zobaczymy, jak Ron wraca do normalnego życia po raz pierwszy od około dziesięciu lat męki okresu przejściowego i sądu przed Bogiem Najwyższym i Pradawnymi Czasu. To orzeczenie otrzymałem dzisiaj i jest on oczyszczony ze wszystkiego, oprócz jednego : on niechcący zabił żółwia jako dziecko i cierpiał z tego powodu od tego czasu, ale ten żółw został wczoraj wskrzeszony dla dobra wszechświata.

Tu Michał. Życzę wam wszystkim dobrego dnia.


KONIEC

Andre_P

 • Full Member
 • ***
 • Posts: 153
  • View Profile
  • Email
Re: Wiadomoci po polsku (Posts in Polish)
« Reply #138 on: June 20, 2017, 01:15:04 PM »
Ta sama wiadomość po angielsku :
http://forum.serara.org/index.php?topic=6882.msg54774#msg54774
Przekazał : Ron Besser, administrator, członek - bohater
Kategoria / Temat : Uruchomienie transmisji z wszechświata i publikacja tekstów / TRANSMISJA TYSIĄCLECIA NR 3 – Śpij dobrze stara cywilizacjo – 18 czerwca 2017
« 19 czerwca 2017, 15:21:19 »


TRANSMISJA TYSIĄCLECIA NR 3
18 czerwca 2017, godz. 15:20 czasu miejscowego Jork, Pensylwania, USA
Temat : ŚPIJ DOBRZE STARA CYWILIZACJO
Transmisje z Salwingtonu, Nebadonia – DUCH-STWÓRCA

Moje dzieci, to jest spokojny przekaz dla całej Urantii, rozsyłany do całej sieci. Urantia jest bliska śmierci od zapomnienia o Sercu Bożym na niej i to naprawdę należy do was, żeby to wszystko stało się bez ubocznych szkód na innych sferach duchowych, będących teraz bardzo blisko Urantii, żeby pomóc ocalić ją od zapomnienia w wiecznej nocy dusz w osobnikach żyjących jako ludzie na Urantii dziś i jutro oraz przez kilka kolejnych tygodni na tej sferze. Wiem, że to brzmi jak fantazja, a odbierającemu trudno jest zrozumieć, jakie będą konsekwencje, gdy Serce Boga zostanie usunięte z tej sfery, którą kocha, ale ostatnio z trudem pojmuje, ponieważ to Serce jest tak słabo wykorzystywane przez tych, którzy twierdzą, że są za to odpowiedzialni - ludzi którzy są obecnie prezydentami, premierami lub dyktatorami.

Jestem Duchem-Stwórcą, istotą wielowarstwową. Tylko Ron zdaje się pojmować mnie jako Nieskończonego Ducha i nawet Bóg Najwyższy wydaje się nieco uchylać, aby ułatwić przekazującemu wystarczająco zrozumieć szumy i poprawnie nas poinformować o niuansie, który zdaje się chwytać codzień przez cały dzień - głęboki smutek z powodu utraconych wygód z przeszłości, zupełnie niemożliwych do odzyskania w przyszłości życia. Widzę głęboki smutek, odczuwany przez niektórych nie rozpoznających skąd on pochodzi, ale Ron to wie i widziałam, jak rzucił nam jeszcze niedawny obraz dziwnie wyglądającego jego ulubionego potoku do wędkowania z lekką letnią mgiełką nad jego sielankową wodą i jego nagłej chęci łowienia ponownie, aby zobaczyć, czy może przynajmniej wziąć udział w tym obrazie, gdy jego rodzice jeszcze żyli, a jego brat i siostra cieszyli się chłodnymi wodami tego strumienia. Tego już nie ma. On już nie ma rodziców. Jego siostra też nie żyje. Jego życie idzie w dół, bo nie ma nikogo, ktoby z nim witał dzień. Gazety są pełne morderstw i pożarów zabijających setki. To jest smutek utraty Serca Bożego na Urantii i te rzeczy nie wrócą dla nikogo z was ani nas, dopóki pasożyty nie zostaną wytępione i znikną z powierzchni ziemi, a życie będzie mogło wrócić do pełni swoich zawiłości życia pełnym życiem oddanym mocy Bożej.

Śniadanie dla dwojga było normą na Urantii, gdziekolwiek byście mieszkali. Nie bądźcie tacy pewni, że wasze życie jest tak bezpieczne, że życie człowieka znane wam kiedyś na Urantii, powróci w ciągu waszego życia, bo praca konieczna do pozbycia się pokoleń niezgodności, musi zostać zakończona, zanim którykolwiek z nas będzie mógł na nowo działać z Sercem Bożym na Urantii. W szczególności nie będzie to próba dla was, ale raczej dla nas i to zazwyczaj nie będzie dotyczyło trudności ludzi, którzy utracili zapał w życiu, co tak wielu z was już odczuwa i nawet przekazujący spotyka się z tym codziennie i omawia to z nami. Zapewniam was, że mamy wrażenie, że tracimy zapał do Urantii, gdy prosimy jednego z was, aby coś zrobiłeś, mówicie tak, a potem robicie, jak wam się zechce, zamiast poświęcenia dla nas. W wielu przypadkach na tym się kończy współpraca z wami z myślą, żeby sprawy szły lepiej dla was. Zapewniam was, że nie życzymy sobie krzywdy dla Urantii ani dla Urantian, ale ona nadejdzie dla wielu, pomimo naszych pragnień.

Nie próbujemy już nikogo na to co powinien robić, ale do czego powinien należeć i wysyłamy wiadomość do wszystkich, którzy czytają te przekazy, że czas naprawy na Urantii jest już niewątpliwie zakończony. Kończymy to cytatem z Koranu związanym z życiem po śmierci na Urantii.

“Weselcie się, bo koniec jest blisko, więc pragnieniem mojego serca jest widzieć was wszystkich przez czły mój czas tu na Ziemi. Bądźcie dobrzy dla moich przyjaciół i dla tych, których kochałem całym moim sercem i przestańcie być uciążliwi dla mojego ojca i matki znowu narodzonych na wysokości .”

To jest wypowiedź człowieka mówiącego o śmierci wszystkich nadziei i pragnień w materialnym życiu. To oświadczeniu obfituje we wszystko, co powinniśmy wiedzieć, ponieważ rezygnujemy z rzeczy ziemskich, do których jesteśmy przywiązani dla rzeczy na wysokości, przywązania do których będziemy się uczyli. Zapewniam was drodzy słuchający tych transmisji, że nic nie pozostanie nienaruszone i przekazujący nawet wróci do niektórych rzeczy, do których jest przywiązany ale w ogóle to, co uważacie za oczywiste, może przestać nim być i zostawimy te sprawy narazie.

Podsumowując: szukamy zwyczajów człowieka i znajdujemy go niedoskonałego, więc znów znajdujemy człowieka na Urantii, ale dopiero wtedy, gdy będzie to rasa podatna, która może stać się centrum nowo pojawiających się gatunków ludzi, które zastępują tych, którzy są tu i teraz. Wkrótce skończymy to również i nasąpi wieloletnia cisza i żaden przekazujący z wyjątkiem niewielu wyznaczonych nie będzie słyszał Głosu Boga tak dobrze, jak tylko będzie to możliwe. Zapewniam was, że nie ma wyjścia z tego grzęzawiska zmian i to potrwa lata i powiem jasno, myślimy o tym, że to nastąpi około waszego kalendarzowego roku 2023. Życzymy wszystkim dobrze i słuchajcie znaku Księcia Pokoju, naszego Jezusa:

JEZUS -
“Mówię wymownie wielokrotnie o Bogu i człowieku i tak będzie i tym razem, ale teraz człowiek stracił swoje kącik powstrzymywania się od modlitwy do Boga i opuszcza ten świat zastanawiając się, co zrobił źle, kiedy nie zrobił źle, tylko zaniedbał stwierdzić przyczynę swojego własnego istnienia od Boga, a nie od robaka w swojej duszy, który mówi inaczej. Dobrego dnia. Dzisiaj Michał za Jezusa, który jeszcze raz postanowił nauczać w Raju


Za Pradawnych Czasu, wypowiadających się przez Matkę-Ducha, Nebadonię, dzisiaj 18-go czerwca 2017 r., co ma być oznaczone jako Przekaz do Urantii Numer Trzy, a także zatytułowany jako TRANSMISJA TYSIĄCLECIA NR 3, żeby tytuły wzajemnie się nie kłóciły przez używanie nazwy planety, która zostanie zmieniona za około dwóch tygodni, do stałego używania na planecie, która teraz ma nazwę Urantia jeszcze niedługi czas.


KONIEC