Show Posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.


Messages - Andre_P

Pages: 1 [2] 3 4 ... 33
16
TRANSLATIONS / Re: Wiadomoci po polsku (Posts in Polish)
« on: July 05, 2019, 03:57:12 AM »
Ta sama wiadomość po angielsku :
http://forum.serara.org/index.php?topic=12656.msg77134#msg77134
Przekazał : Clency, członek-bohater
Kategoria / Temat : Miejsce na nowe przekazy / Druga Księga Urantii
« 5 lipca 2019 r., godz. 00:08:46 »


Nauczyciel : MANTUTIA
Odebrał : Clency
Przedmiot : Druga Księga Urantii
Data : 5.7.2019


[Dziękuję Ojcze za pomoc w otrzymaniu wiadomości od kogokolwiek. Moim zamiarem jest służyć bedąc do dyspozycji. Imię Mantutia było w mojej głowie, więc jestem gotów odebrać lekcję od Niego.]

Mantutia : '' Przez ostatnie kilka dni myślałeś o Księdze Urantii II, ponieważ data jej rozpowszechnienia w 2025 r., która została wcześniej ogłoszona, martwi cię, ale teraz zapewniam cię, że tak nie będzie. Jest wyjątkowa sytuacja, której nie można zignorować i obecnie mamy zielone światło, aby iść z tym naprzód jak najszybciej. Książka sama w sobie, jak ją opisano, jest naprawdę cudem w swojej prezentacji. Poczekaj, aż będziesz ją miał w rękach, będziesz pełen entuzjazmu.”

„Będzie wielka zapotrzebowanie na ochotników do klas szkół Adama i Ewy, gdzie będą prowadzone lekcje na temat właściwego sposobu nauczania ludzi Szóstego Epokowego Objawienia (SEO), co będzie doskonałym narzędziem dla pracowników Misji Magisterskiej i czego nie należy lekceważyć. My w Duchu jesteśmy tak chętni, jak wy, żeby wydać tę książkę dla ogółu społeczeństwa, ale wciąż są pewne wstrząsy na drodze, których trzeba unikać, zanim będzie można to zrealizować, więc cierpliwość jest słowem dnia.”

[Dziękuję Ci Panie, za twoje słowa zapewnienia dla nas wszystkich, gdy czekamy na SEO]

17
TRANSLATIONS / Re: Wiadomoci po polsku (Posts in Polish)
« on: July 05, 2019, 02:01:14 AM »
Ta sama wiadomość po angielsku :
http://forum.serara.org/index.php?topic=12654.msg77126#msg77126
Przekazał/ Nagr : Lemuel, członek-bohater
Kategoria / Temat : Przekazy dźwiękowe / Przekaz dźwiękowy / Wezwanie do służby
« 4 lipca 2019, godz. 13:46:25 »

Mówca : Lemuel
Przedmiot : Wezwanie do służby
Miejsce : Girona, Katalonia, Hiszpania
Data/Godzina : 4 lipca 2019 r. , 19:45 czasu miejscowego, 17:45 UTC

Link do nagrania dźwiękowego :
https://app.box.com/s/hjeartomsi0a2k1w79ci1ome3xtqyl18Napisał : Clency, członek-bohater
« Odpowiedż nr 1, 4 lipca 2019 r., godz. 22:34:39 »
Zapis przekazu dźwiękowego Lemuela

Wezwanie do służby

Lemuel : Dobry wieczór. Chcemy do was mówić dziś wieczorem o „wezwaniu do służby” i jestem pewien, że wszyscy wiecie, co to znaczy. Kiedy wezwanie do służby zostaje wydane, niektórzy odpowiadają na to wezwanie, a niektórzy nie, z różnych powodów oczywiście. Ci, którzy są gotowi odpowiedzieć na wezwanie, robią to gorliwie i chętnie, ale ci, którzy może nie odpowiedzą na wezwanie, być może po prostu nie są gotowi, ponieważ są niezdecydowani i potrzebują więcej czasu na podjęcie decyzji.

Sytuacja osobista, w której wszyscy się znajdujemy i przez to mam na myśli, zarówno członków, jak i gości tego forum Serary, wszyscy jesteście w pełni świadomi swojej osobistej sytuacji. Jest ogromna ilość pracy dla każdego, w którą trzeba będzie się zaangażować. Następnie chciałem powiedzieć, że bardzo szybko, ale w rzeczywistości jest to już teraz, kiedy ci z was, którzy odpowiedzieli na wezwanie do służby, są wezwani, aby podejść do stołu i zrobić to, co jesteście w stanie zrobić z chętnym sercem.

Każdego dnia, na forum publikowane są nowe informacje, nowe odkrycia i jest tak wiele informacji do przeczytania i przetrawienia. Żyjemy w najbardziej podniecających czasach, lecz i najbardziej wyzywających. Wszyscy wiecie, że ta piękna planeta Urantia ucierpiała tak wiele, przez tak wiele lat, z powodu buntu Lucyfera i jest tak wiele do zrobienia, aby ocalić tę piękną niebieską planetę i wszyscy wiecie, że mamy najwspanialszą rodzinę Niebiańskich, która przybyła, aby urychomić Misję Magisterską, a teraz mamy w pełni mianowanego nowego Księcia Planetarnego, SERARĘ, Syna Magisterskiego, który wraz z Mondżoronsonem będzie tutaj, żeby wprawić w ruch tę Misję Magisterską i to oczywiście zajmie dużo czasu.

Ale wracając do wezwania do obowiązku, jak już wcześniej wspomniano, aby dołączyć do służby w czymś, czego tak naprawdę nie można opisać, jest to coś, czego musicie doświadczyć sami, lecz nie może być większej usługi, niż odpowiedzieć na wezwanie do służby dla Misja Magisterskiej. Jest to nie tylko niepowtarzalna życiowa okazja dla was wszystkich i jeśli wykorzystacie ją w pełni, to będzie to coś, o czym będziecie pamiętać i z czego będziecie dumni i to słusznie dumni przez całą waszą drogę wznoszenia. Będziecie o tym zawsze pamiętać i nigdy nie zapomnicie, jak cieszyliście się latami służby i obowiązku wobec Misji Magisterskiej.

Tak więc, drodzy bracia i siostry, ci z was, którzy czytają codziennie wiadomości, ale nie robicie z nimi nic, prosimy was, abyście poważnie rozważyli swoje zaangażowanie i dołączyli do reszty nas, odpowiadając na wezwanie do służby. Być może nie pamiętacie, zwłaszcza wy młodzi, jak podczas amerykańskich wojen domowych w wielu miejscach w Stanach Zjednoczonych był wywiwszony bardzo znany afisz przedstawiający mężczyznę wskazującego palcem na ciebie, wzywając cię do służby. Cóż, dziś nikt nie wskazuje na was palcem, ale jesteście proszeni, żebyście odpowiedzieli na to wezwanie do służby i przyłączyli się do nas wszystkich tutaj, do Misji Magisterskiej.

Powtarzam, nie ma większej radości, nie ma większej satysfakcji z pracy, nie ma większego dowodu waszej miłości do bliźnich i Ojca, niż odpowiedzieć na wezwanie do służby. Dajcie to z siebie, a otrzymacie znacznie więcej. Dziękuję za wysłuchanie. Życzymy wam bardzo dobrego wieczoru. Domszia

18
TRANSLATIONS / Re: Wiadomoci po polsku (Posts in Polish)
« on: July 04, 2019, 10:46:37 PM »
Ta sama wiadomość po angielsku :
http://forum.serara.org/index.php?topic=12644.msg77086#msg77086
Przekazał/ Nagr : Lemuel, członek-bohater
Kategoria / Temat : Przekazy dźwiękowe / Przekaz dźwiękowy / RADOŚĆ W SŁUŻBIE
« 3 lipca 2019, godz. 01:41:00 »

Mówca : Lemuel
Przedmiot : RADOŚĆ W SŁUŻBIE
Miejsce : Girona, Katalonia, Hiszpania
Data/Godzina : 3 lipca 2019 r. , 7:40 czasu miejscowego, 5:40 UTC

Link do nagrania dźwiękowego :
https://app.box.com/s/uftkjcgl3b0jj09c8zxb0idaggzaiqleNapisał : Clency, członek-bohater
« Odpowiedż nr 1, 3 lipca 2019 r., godz. 07:41:42 »
Zapis przekazu dźwiękowego Lemuela

Radość w służbie

Lemuel : Dzień dobry. Chcemy mówić tego rana o „Radości w służbie” i rozumiemy przez to radość, jaką ta służba przynosi tym, którzy są w tej służbie. Jestem pewien, że wszyscy z was kiedyś znaleźli się w sytuacjach, w których wezwano was do pomocy w jakiś sposób, w jakimś kształcie lub postaci i byliście w stanie wykonać tę usługę, która była konieczna, a potem poczuliście się dobrze, szczęśliwi i zadowoleni, że mogliście usłużyć i dziękowaliście za to, że mogliście służyć.

Jest to radość, która pochodzi ze służenia innym i to ma pewien efekt domina, ponieważ po udanym wydarzeniu służenia następuje oczekiwanie i pragnienia następnego razu. Ci, którzy chcą i potrzebują służyć, dochodzą do tego w wyniku wcześniejszych działań, odnosząc sukcesy w świadczeniu usług na rzecz innych oraz radości, jaką to przynosi i pełnej satysfakcji z dobrze wykonanej pracy. Nie możemy tego bardziej podkreślić - kiedy odkryjesz radość służenia innym, będziesz chciał, aby to doświadczenie powtarzało się w kółko z powodu całkowitej satysfakcji z pracy, jaką to przynosi, i używam słowa „praca” luźno, wyłącznie po to, aby wskazać, że w rzeczywistości nie jest to robota, to nie jest praca, to radość.

Wyobraźcie sobie, że znajdujecie się w sytuacji, w której to, co robicie codziennie, jest po prostu radością, czy możesz sobie to wyobrazić, czy możesz sobie wyobrazić pracę (znów używam tego słowa) osiem godzin dziennie radosnej służby. Jak cudownie to będzie dla nas wszystkich być w tej sytuacji. Cóż, drodzy bracia i siostry, teraz jest szansa, bo jeśli wszyscy czytaliście najnowsze wiadomości na tym forum, które napisał Ron Besser, to wiecie w głębi serca, że to jest to, czego chcecie. Jeśli naprawdę pragniecie pełnić służbę, to pragniecie tego bardziej niż czegokolwiek na świecie, chcecie i potrzebujecie tej radości w służbie.

Tak więc, drodzy bracia i siostry, wszyscy wiecie, dlaczego tu was prowadzono. Sukces waszych Umiłowanych Dostrajaczy Myśli przyniósł was wszystkich tutaj, a niektórzy z was byli tu od kilku lat i przez ten czas uczyliście się, byliście sprawdzani i wciąż próbowani. Próbowano waszą cierpliwość, wytrwałość, wyrozumiałość, ale ogólnie wasze szczere pragnienie służenia i jesteście za to bardzo kochani i doceniani. Nasza dzisiejsza poranna mowa, to po prostu to : „radość w służbie” i mamy nadzieję, że jesteście tak zafascynowani perspektywą i szansą, która jest dziś przed wami wszystkimi. Miejmy nadzieję, że skorzystacie z tego w pełni, abyście wszyscy mogli spędzić resztę życia w radości służby.

Dziękuję wam wszystkim za wysłuchanie i życzę wam bardzo dobrego dnia. Domszia

19
TRANSLATIONS / Re: Wiadomoci po polsku (Posts in Polish)
« on: July 04, 2019, 11:36:19 AM »
Ta sama wiadomość po angielsku :
http://forum.serara.org/index.php?topic=12650.msg77118#msg77118
Przekazał : Clency, członek-bohater
Kategoria / Temat : Miejsce na nowe przekazy / Administracja Urantii
« 4 lipca 2019 r., godz. 00:10:30 »


Nauczyciel : SERARA
Przedmiot : Administracja Urantii
Odebrał : Clency
Godzina/Data : 4:30/4.7.2019
Miejsce : Francja


[Drogi Ojcze, znowu jestem w tym samym miejscu, w tym samym czasie, z zamiarem służenia otrzymując wiadomość, od tego, kto będzie, dla dobra wszystkich. Modlę się, abyś otworzył moje serce i umysł, abym mógł być w dobrym nastroju do odbierania. Dziękuję Ci.]

SERARA : „Tu Serara, wasz nowy KSIĄŻĘ PLANETARY. Tak, jak to ująłeś w języku francuskim: „c'est une grande premiere”, co oznacza „wielką nowość”. Rzeczywiście jest tak, ponieważ Melchizedek po raz pierwszy we wszechświecie lokalnym Nebadonu przejmuje administrację planetą. Nigdy wcześniej tego nie robiono, ale jakże normalna jest taka sytuacja, gdy jest wielu mojego rodzaju, którzy już pracują z podwiniętymi rękawami i rękami w błocie, że tak powiem, rozrzuceni w różnych miejscach na Urantii.”

„ Wśród niektórych twoich towarzyszy pojawiło się pewne zamieszania, kto właściwie dowodzi administracyjnym rządem Urantii i ty sam pytałeś, co się dzieje. Wydawało ci się, że bawimy się w „krzesła muzyczne”, zabawną rozrywkę, która jest bardzo popularna wśród ludzi w twoim miejscu zamieszkania. Pozwólcie, że powiem wam wszystkim, że nie uprawiamy hazardu, naprawdę mamy na myśli poważne sprawy i niedługo od dzisiaj, zaczną być widoczne owoce naszej pracy. Nie pozwólcie, żeby złe pomysły powodowały zamieszanie wśród was i pozostańcie w moim pokoju.”

[Dziękuję Ci Panie SERARO, za wniesienie jasnego zrozumienia tego, co się dzieje w Zakonie Melchizedeków. Domszia]

20
TRANSLATIONS / Re: Wiadomoci po polsku (Posts in Polish)
« on: July 03, 2019, 01:43:09 PM »
Te same wiadomości po angielsku :
http://forum.serara.org/index.php?topic=12608.msg77044#msg77044
Kategoria / Temat : Mówi Melchizedek Machiventa / Część III Podstawowa organizacja Najwyższego oraz Melchizedek podaje bliską przyszłość Urantii


1) Napisali : weydevu, starszy członek i Ron Besser, administrator, członek-bohater
« Odpowiedź nr 8, 1 lipca 2019 r., godz. 11:19:29 »

Ron, czy będą statki gwiezdne, które zabiorą tych z obszaru Los Angeles, jeśli Bóg Najwyższy wybierze, żeby sprawy się rozwinęły ?
Weydevu


Tu Ron, trzeciego lipca. Dowództwo kosmiczne jest zaalarmowane przez swojego naczelnego dowódcę, aby być w gotowości ratowania, jeśli to konieczne, ludzi masowo z ziemskich katastrof. Wszystkie szczegóły pozostają nieznane i nie jestem pewien, czy pojawią się tak, jak ich sobie wyobrażasz. Czy pamiętasz film „Mężczyźni w czerni”? To jest lepszy scenariusz niż galaktyczne statki napływające, żeby poderwać kilku i uratować, kiedy trzeba ratować miliony na raz. RON2) Przekazał : Ron Besser, administrator, członek-bohater
« Odpowiedź nr 10, 3 lipca 2019 r., godz. 07:22:44 »

Weydevu. Twoje pytanie jest zbyt dobre, żeby je przepuścić.

Pozwólcie, że powiem wam wszystkim coś, o czym nie macie pojęcia. Robię to, ponieważ otrzymałem przekaz potwierdzający to, co mam zamiar opowiedzieć o ewolucji człowieka. Oto historia:
Zostałem przywitany przez Najwyższego Dowódcę planety w prawdziwych kłopotach. Jego planeta została spieczona przez wypadek na ich słońcach. Miała dwa słońca i jedno z nich wybuchło, powiedzmy i zaczęło krążyć wokół ich pierwotnego słońca, czyniąc je gorętszym niż ogień dla ich ludzkiej planety. To jest powód, dla którego skontaktowałem się z nimi w pierwszej kolejności, ponieważ wtedy rozmawialiśmy o przeniesieniu Urantii, żeby uniknąć problemów z naszym słońcem - Monmatią. Nasze słońce - Monmatia, zaczęło rosnąć w rozmiarach i jeśli znacznie urośnie, to spali ziemię za około sześciuset milionów lat.


Nasi naukowcy nie wiedzą o tym, ponieważ jest prawie niemożliwe dowiedzieć się o objętości planety z płynnego wodoru, jaką jest nasze słońce. Jest ono obecnie tak gorące we wnętrzu, że świeci czterystoma milionami stopni Celsjusza więcej w porównaniu z tym, jak było dwieście lat temu, kiedy Salvington poprzednio dokonał pomiarów. W czasie tego kontaktu, jaki miałem, porównywaliśmy notatki na temat problemów planetarnych, które nasi Synowie Stwórcy musieli wtedy podać ówczesnej Radzie Równowagi. Jest o tym napisane w Księdze Urantii. Jeśli chcecie przeczytać, to Mantutia mówi o tym na stronie 635.


Dowiedziałem się, że oni są bardzo zaawansowani naukowo. Mieli statki kosmiczne głęboko we wszechświecie i mieli galaktyczne porty na powierzchni planety, podobnie jak nasze porty morskie na Urantii. Opowiedzieli mi o strasznym wypadku, kiedy jeden z ich partnerów handlowych z odległej galaktyki próbował zatankować paliwo i przypadkowo wpadł na planetę i wybuchł, w dodatku z możliwością podpalenia całego miasta. Po tym, jak mi o tym powiedzieli, Najwyższy Radny powiedział mi, że mieli inną planetę, z którą handlowali, od tej która wybuchła. Ludzie z tej planety zostali ewakuowani na podobną planetę, aby cieszyć się życiem na niej i szybko się na niej rozwijać.


„Nowa planeta dla tych ludzi była tak dobra, że przekształcili się w rasę reprodukcyjną, w której wszystkie ich dzieci rodziły się niewidzialne i wkrótce na całej planecie była cywilizacją niewidzialnych ludzi, którzy jednak nie byli pośrednimi ani niczym podobnym. Żeby jednak handlować, musieli wymyślić maszynę, która ich materializowała, żęby mogli rozmawiać i zawierać swoje umowy handlowe. Teraz ta cywilizacja zniknęła z tej planety niewidzialnych ludzi i została zastąpiona nową, która służy do wychowywania niemowlęcych dusz podonego typu, jak nasze. Jest to teraz planeta, na której mogą zamieszkać ludzie z Urantii i sądzimy, że tak może się stać pewnego dnia, jeśli ewakuujemy Urantię z powodu problemów z naszym własnym słońcem lub innych, o których jeszcze nie wiemy. To dla waszej informacji jak wiele różnych rodzajów rozwoju może pojawiać się w Wielkim Wszechświecie.


O tak, to był kontakt z Czwartym Superwszechświatem, z Wszechświatem Lokalnym Siedemnaście Tysięcy Pięćdziesiąt Dwa, szesnasty Mniejszy Sektor, który odwiedził Michał Nebadoński, aby sprawdzić, czy moglibyśmy uzyskać wspólne działanie Rady Równowagi w sprawach problemów ze słońcem. Oni przyćmili nas wszystkich. Rada planety, z którą krótko rozmawiałem, teraz prowadzi całą cywilizację pod ziemią i być może będą musieli ewakuować swoją ojczystą planetę. Nie byli jeszcze zdecydowani w tej sprawie.

KONIEC

21
TRANSLATIONS / Re: Wiadomoci po polsku (Posts in Polish)
« on: July 03, 2019, 08:01:51 AM »
Ta sama wiadomość po angielsku :
http://forum.serara.org/index.php?topic=12642.msg77082#msg77082
Przekazał : Clency, członek-bohater
Kategoria / Temat : Miejsce na nowe przekazy / Zmiany
« 3 lipca 2019 r., godz. 00:22:20 »


Nauczyciel : Machiventa
Przedmiot : Zmiany
Odebrał : Clency
Data : 3.7.2019
Godzina : 4:30
Miejsce : Francja

Machiventa : „Nie bój się zmian, są one instrumentem do poprawy i ewolucji. Natura istot ludzkich jest taka, że są zadowolone z istniejącej sytuacji przez całe życie, a kiedy zmiany wchodzą im w drogę, to się w nich gubią. Pozwólcie, że powiem wam, że zmiany są konieczne dla dobrego rozwoju w każdej dziedzinie działalności, którą znacie na Urantii. Bez zmian nastąpiłaby stagnacja bez żadnego postępu. Co sprawia, że ktoś się rozwija w swoim życiu, to zdolność do akceptowania zmian, podążanie wciąż naprzód, nigdy się nie cofając. Więc musisz się zmierzyć ze zmianami, kiedy przychodzą do ciebie, uznając je za błogosławieństwo, a nie przekleństwo. Nie bój się i bądź wdzięczny za to, co zmiany wnoszą do twojego życia.”

„Podjąłeś właściwą decyzję, aby zmienić sposób widzenia przekazywania siadając do komputera w określonym czasie i prosząc o wiadomość. Im więcej będziesz to robić, tym lepiej będziesz ćwiczyć tę metodę, twoje wątpliwości się zmniejszą, a twoje zaufanie wzrośnie. Jestem Machiventa, starzec z Salem. Możesz wezwać mnie, jak i innych, kiedy tylko poczujesz potrzebę wspólnej rozmowy. Nie bądź nieśmiały i nie bój się, z przyjemnością mówiłem do ciebie dzisiaj. Bądź w zgodzie ze sobą i trzymaj rozmach.”

Dziękuję Ci Panie Machiventa za to, że odpowiedziałeś na moję wołanie w wybranym przeze mnie czasie i mam nadzieję, że znowu porozmawiam z tobą, lub z kimś innym, kto będzie dostępny. Domszia

22
TRANSLATIONS / Re: Wiadomoci po polsku (Posts in Polish)
« on: July 02, 2019, 10:20:34 AM »
Ta sama wiadomość po angielsku :
http://forum.serara.org/index.php?topic=12628.msg77058#msg77058
Napisał / przekazał : Ron Besser, administrator, członek-bohater
Kategoria / Temat : Miejsce na nowe przekazy / Waychobee, Matka Duch – Historia i rady Waychobee
« Odpowiedź nr 2, 2 lipca 2019 r., godz. 00:26:39 »

Waychobee, dziękuję Ci i Newstarsaphire za wspaniały przekaz. Wydaje mi się, że jego historia jest niemal dokładnie równoległa do naszego obecnego stanu duchowego na Urantii, na wszystkich kontynentach. Ostrzeżenia zostały wysłane, a nadchodzące burze jeszcze nie nadeszły, ale gdy uderzą, niektórzy będą się zastanawiać, co zrobili, że spadło na nich takie życie, że sami zupełnie nie potrafią sobie z nim poradzić. Radzę wszystkim, aby zwrócili uwagę na dalsze słowa Waychobee, bo on robi wrażenie jednego z jasnowidzów, którzy zostali usunięci spośród mędrców ówczesnej starszyzny swego plemienia i wszyscy oni zapłacili za to wysoką cenę.

MICHAŁ NEBADOŃSKI =
„Panie i panowie, Ron jest naszym nowym szefem sztabu naszego nowego Księcia Planetarnego, SERARY. Nowy Książę Planetarny użyje Komisji Kontaktowej jako personelu Księcia Planetarnego i wszyscy staną się zmodyfikowanymi ludzkimi wznoszącymi się istotami, ponieważ zajmą miejsca, o których mówi się w waszej Księdze Urantii, jako o dziesięciu zmodyfikowanych ludziach będących jego personelem. Personel SERARY jest również Sztabem Misji Planetarnej, a obecnie jest jeszcze nowa Rada Dwudziestu Pięciu . ADAM od Adama i Ewy, jest Przewodniczącym Rady 25-ciu i to jest wszystko, co mamy obecnie do powiedzenia. To wchodzi w życie natychmiast i Misja rozpocznie się dzisiaj na Urantii. Regencja nad Stanami Zjednoczonymi jest natychmiastowa i będzie widoczna za około szesnastu tygodni. MICHAŁ NEBADOŃSKI."

23
Dreams - the subject of many messages in this forum, above from Sue and some others e.g. :

Ron Besser
http://forum.serara.org/index.php?topic=12128.msg74302#msg74302
Bertrand - The Corona Del Mar California Group, June 23, 1992 - Various dream life

amethyst
http://forum.serara.org/index.php?topic=11998.msg73562#msg73562


Dreams - normal phenomenon of many nights, but maybe not such a rare phenomenon even in its deep form. I found news from scientific sources, now widely commented on. I give a few snippets:


« The findings were presented at the fifth European Academy of Neurology Congress by researchers hailing from Danish specialty hospital Rigshospitalet, Copenhagen University Hospital, University of Copenhagen in Denmark.....Lead researcher Dr Daniel Kondziella.... »

« …. scholars reported that among 1,034 people recruited from 35 countries via an online crowdsourcing platform asked if they'd ever had an Near Death Experience, 289 answered 'yes.' When were asked for more details, using a 16 point questionnaire called the Greyson Near-Death Experience Scale, 106 reached a threshold of 7 on the Greyson NDE Scale. »

« Experiences most frequently reported by participants in their study included: abnormal time perception (87 per cent), exceptional speed of thought (65 per cent), exceptionally vivid senses (63 per cent) and feeling separated from, or out of their body (53 per cent). »

24
TRANSLATIONS / Re: Wiadomoci po polsku (Posts in Polish)
« on: July 01, 2019, 10:54:28 AM »
Link do wiadomośi po angielsku :
http://forum.serara.org/index.php?topic=12534.msg76826#msg76826
Napisał : Ron Besser, administrator, członek-bohater
Kategoria / Temat : Mówi Melchizedek Machiventa / Część III Podstawowa organizacja Najwyższego oraz Melchizedek podaje bliską przyszłość Urantii
« 29 czerwcaa 2019 r., godz. 01:19:21 »

W środku tej długiej wiadomości jest wstawka dostępna poprzez następujący link :
https://app.box.com/s/16z3o8rqgb79d55qbl26lp0ppc44njyd

Wstawka przedstawia hierarchiczny schemat od góry wdół :

Schemat
PODZIAŁ BOGA NAJWYŻSZEGO :


BÓG NAJWYŻSZY

Najwyższy Hawony

Siedmiu Najwyższych Superwszechświatów (SW)

10 000 Najwyższych Wszechświatów Lokalnych :
5 000 w Orwontonie (nr 7)
2 000 w Lexertonie (nr5)
1 000 w Orwandzie (nr 2)
1 000 w Oreyparenie (nr 6)
reszta rozrzucona w Superwszechświatach nr 1, 3 i 4

Najwyżsi Planetarni :
po jednym na każdej planecie ludzkiej, np. na Urantii
Planeta nosi nazwę swojego Najwyższego Planetarnego
SW5 ma 10 miliardów planet zamieszkałych przez ludzi
SW4 ma 800 000 zamieszkałych planet
SW3 ma 60 miliardów zamieszkałych planet
SW2 nie ma planet zamieszkałych przez ludzi
SW1 nie ma planet zamieszkałych przez ludzi
SW6 ma 9 miliardów zamieszkałych planet
SW7 – Orwonton ma300 miliardów planet zamieszkałych przez ludzi

POD-NAJWYŻSI
Tylko w Superwszechświecie Orwonton
1000 Pod-Najwyższych na każdej zamieszkałej planecie
Są to : ludziue, midsonici, pośredni, bezoddechowcy,
nadoddechowcy i niesklasyfikowani nadoddechowcy.
Urantia ma 10 000 istot Pod-Najwyższych, wszystkie są
sklasyfikowane jako nadoddechowcy, co oznacza, że
nie potrzebują tlenu. Nikt nigdy nie wyjaśnił dlaczego
jest ich TAK wielu.

Mniejsze istoty Najwyższe
Tylko na samej Urantii
35 milionów małych istot ludzkich
Nie potrafią mówić, ale mogą pisać i rysować.
Głównie opiekują się roślinami i zwierzętami.
Sa rozrzuceni równomiernie po Urantii.

25
TRANSLATIONS / Re: Wiadomoci po polsku (Posts in Polish)
« on: June 29, 2019, 06:28:14 AM »
Ta sama wiadomość po angielsku :
http://forum.serara.org/index.php?topic=12606.msg76954#msg76954
Przekazał : Lemuel, członek-bohater
Kategoria / Temat : Miejsce na nowe przekazy / Większy obraz
« 28 czerwca 2019, godz. 13:59:27 »


Mówca : Dostrajacz Myśli
Przedmiot : Większy obraz
Przekazujący : Lemuel
Miejsce : Girona, Katalonia, Hiszpania
Data/Godzina : 28 czerwca 2019 r., godz. 19:05 czasu miejscowego, 17:05 UTC


Wchodząc pełniej w swoją nową rzeczywistość zaczynasz dostrzegać większy obraz.

Będąc jeszcze w swojej poprzedniej rzeczywistości mogłeś widzieć tylko to, do czego byłeś przyzwyczajony. To było tak, jakbyś stał przed ogromnym lasem, ale widziałeś tylko jedno drzewo przed tobą. To dlatego, że chciałeś zobaczyć tylko to jedno drzewo przed sobą. Innymi słowy, byłeś szczęśliwy w swojej strefie komfortu i nie chciałeś zmienić swojego punktu widzenia.

Pewnego dnia uświadomiłeś sobie subtelną myśl, która zaczęła wpływać na twój normalny sposób myślenia i odkryłeś, że spekulujesz, czy nie byłoby rozsądnie poszerzyć swoje horyzonty.

Jako mieszkający w tobie mogę powiedzieć, że byłem bardzo zadowolony z doprowadzenia do skutku tego pierwszego kroku w twoim pragnieniu szukania innego drzewa, że tak powiem. Oczywiście nie pamiętasz tego dnia, ale ja pamiętam. I tak wraz z upływem czasu moje subtelne wtargnięcia stały się częstsze, a ty stawałeś się coraz bardziej skłonny podążać za moimi podszeptami. Zacząłeś szukać i zobaczyłeś, że były też inne drzewa, a naprawdę to tak wiele innych drzew, że zastanawiałeś się, dlaczego nigdy ich wcześniej nie widziałeś.

I wtedy zacząłeś tęsknić za jeszcze większym, nowo odkrytym obrazem. Teraz zdajesz sobie sprawę, że twoja stara rzeczywistość, choć bardzo wygodna, była naprawdę bardzo ograniczona.

Ten większy obraz jest oczywiście widoczny tylko wtedy, gdy jesteś w stanie widzieć wszystkie drzewa w lesie i chociaż ten proces wymaga czasu, prowadzi cię nieuchronnie do nowej rzeczywistości, bez powrotu do starej.

Zdolność zobaczenia większego obrazu przynosi swoją nagrodę, ale także przynosi zwiększoną świadomość swojej odpowiedzialności i tu już pracujemy jako zespół. Pracujemy razem w twojej nowej rzeczywistości i poprowadzę cię drogą twojego wznoszenia się ku naszemu wspólnemu przeznaczeniu.

Cóż za wspaniały dzień był dla nas obu, kiedy zechciałeś zobaczyć większy obraz.

Domszia

26
TRANSLATIONS / Re: Wiadomoci po polsku (Posts in Polish)
« on: June 27, 2019, 09:03:50 AM »
Ta sama wiadomość po angielsku :
http://forum.serara.org/index.php?topic=12540.msg76934#msg76934
Napis: roger krupa, starszy członek
Kategoria / Temat : Dyskusje ogólne / Wiatr myśli, który wznosi kurz pomysłów
« Odpowiedż nr 19, 27 czerwca 2019, godz. 06:27:436 »

To smutny fakt, że praktycznie każda religia, w tym Fundacja Urantii, ma tendencję do myślenia, że posiada całą prawdę i tylko prawdę. Księga Urantii wyraźnie stwierdza, że objawienie jest ciągłe i postępujące, jednak ci, którzy ośmielają się myśleć poza ramkami, są piętnowani jako heretycy lub gorzej. W środowisku naukowym jest mniej ograniczeń myślenia, więc technika materialna ewoluuje szybko, podczas gdy etyka i duchowe zrozumienie pozostają daleko w tyle. Modlę się, żeby ludzie się obudzili i odważyli się sami pomyśleć o tych sprawach, zanim zdusimy naszą drogę aż do nieistnienia.

Domszia, Roger

27
Threads for New Transmissions / Re: Double Reality
« on: June 27, 2019, 08:08:46 AM »
Forgive me Lemuel, or rather your second part, I do not withdraw my request, but translating your text I noticed that the word camp used twice brings a lot of explanation.

André

28
TRANSLATIONS / Re: Wiadomoci po polsku (Posts in Polish)
« on: June 27, 2019, 07:44:37 AM »
Ta sama wiadomość po angielsku :
http://forum.serara.org/index.php?topic=12602.msg76930#msg76930
Przekazał : Lemuel, członek-bohater
Kategoria / Temat : Miejsce na nowe przekazy / Podwójna rzeczywistość
« 26 czerwca 2019, godz. 04:03:49 »


Mówca : Dostrajacz Myśli
Przedmiot : Podwójna rzeczywistość
Przekazujący : Lemuel
Miejsce : Girona, Katalonia, Hiszpania
Data/Godzina : 27 czerwca 2019 r., godz. 09:30 czasu miejscowego, 07:30 UTC

Dostrajacz Myśli:
                              Rozumiemy i doceniamy fakt, że niektórzy członkowie tutaj na forum doświadczają podwójnej rzeczywistości, z którą próbują się pogodzić.
Mieć dwie nogi w różnych obozach może być bardzo kłopotliwe, ale chcę, żebyście starali się zawsze mieć na względzie, że to wy sami doprowadzililiście do tego.

Wasze serdeczne pragnienia służenia są oczywiście znane nam, Dostrajaczom Myśli i cieszymy się z tego, ale potem rozpoczyna się proces zmiany z waszej starej rzeczywistości na nową .
To się nie dzieje z dnia na dzień, to by was wystraszyło, gdyby tak było, ale stopniowo stajecie się coraz bardziej świadomi, że właśnie to się dzieje.

Nadejdzie dzień, jeśli nadal będziecie tego pragnąć, kiedy wasza stara rzeczywistość w końcu odejdzie i przekształciliście się do nowej. Wtedy będziesz mogli się odprężyć odnajdując obie nogi w tym samym obozie.

Czy pamiętacie, mówiliśmy o przekroczeniu punktu bez powrotu, jakiś czas temu ?
Cóż, nigdy nie możecie wrócić do swojej starej rzeczywistości i miejmy nadzieję, że nigdy nie będziecie tego pragnęli.
Przyjmijcie waszą nową rzeczywistość i zawsze pamiętajcie, że jesteś doceniani i kochani ponad miarę za to, że odpowiedzieliście na Wezwanie z Wysokości do zajęcia się sprawami Ojca.

Dziękuję i dobrego dnia.

29
Threads for New Transmissions / Re: Double Reality
« on: June 27, 2019, 06:42:11 AM »
Lemuel, the message of your Thought Adjuster leaves room for various guesses. I think you could continue this topic so that we can understand it better.

Domtia
André

30
TRANSLATIONS / Re: Wiadomoci po polsku (Posts in Polish)
« on: June 26, 2019, 04:12:23 AM »
Ta sama wiadomość po angielsku :
http://forum.serara.org/index.php?topic=12590.msg76884#msg76884
Przekazał : Lemuel, członek-bohater
Kategoria / Temat : Miejsce na nowe przekazy / Dostrajajcie się każdego dnia
« 26 czerwca 2019, godz. 01:52:55 »

Mówca : Lanaforge
Przedmiot : Dostrajajcie się każdego dnia
Przekazujący : Lemuel
Miejsce : Girona, Katalonia, Hiszpania
Data/Godzina : 26 czerwca 2018 r., godz. 07:22 czasu miejscowego, 05:22 UTC


Lanaforge :

Proszę was o dostrojenie się każdego dnia tak, jak do ulubionej stacji radiowej.

To jest to, co muszę zobaczyć od was wszystkich, a czyniąc to okazujecie swoją samodyscyplinę i poważne pragnienie bycia częścią mojego zespołu.

Nie każdego dnia otrzymacie wiadomość, ale możecie być pewni, że to wasze szczere pragnienie bycia do dyspozycji zostaje zauważane i jest bardzo doceniane.

Istnieje ogromna ilość informacji i objawień, które należy przekazać społeczeństwu, gdy nadejdzie czas, żeby tak się stało i to wy i tylko wy to zrobicie.

Stu Melchizedeków, którzy mają się wcielić, będzie sprawować ogólny nadzór nad edukacją i szkoleniem niezbędnym dla was, członków zespołu, do przyswojenia, zanim zostaniecie dopuszczeni do ogółu społeczeństwa.

Będziecie ciężko pracować, ale będziecie pracować z radością, z przyjemnością, z radosnym sercem, wiedząc, że zajmujecie się sprawami Ojca i odgrywacie istotną rolę w rozpowszechnianiu szóstego epokowego objawienia.

Dziękuję i dobrego dnia.

Pages: 1 [2] 3 4 ... 33