Recent Posts

Pages: [1] 2 3 ... 10
1
Bonjour à tous, 
Je n'ai pas osé poster cette 'visite' qu'après la confirmation lors du LIGTHLINE FRANCE du 27 mars 2020.
Je le poste comme tel quel.
Jour : Dimanche 22 mars 2020.
Lieu : Montpellier FRANCE.
Début.
"Je suis SERARA".
On est en train de visiter tous les foyers pour voir les potentiels et les volontaires pour la MISSION MAGISTRALE.
Les volontaires ou les personnes choisis auront le choix d'aller travailler au siège de la MISSION MAGISTRALE ou de rester sur leur lieu de résidence pour travailler.
Mais ils pourront être appelés à travailler en d'autres lieux désignés par la MISSION MAGISTRALE, s'ils acceptent et s'ils le veulent.
Fin.
Le reste de la conversation était personnelle car il nous a posé ces questions et demander notre avis
2
Lemuel, 
What a beautiful, uplifting and clear transmission. To me it became confusing when the name 'supreme' was used again several times. But now as you have explained it, referring to the federation of the Seven Master Spirits to work as one, acting as a new created deity, named by you: "Super- Master Spirit" (beautiful name),  the difference is made clear. 
Thank you so much for your clarification about this topic, brought to us as: 'a new and tremendous triumph that came out of disaster'.   SophiaVeronica
3
1. Si vous étiez appelé au service de la Mission Magistrale, pourriez-vous supporter d'être sur Urantia encore 100 ans ?
1.) OUI

2. Si vous étiez appelé au service de la Mission Magistrale, où pensez-vous que vous devriez servir? Chez vous dans votre pays ou à York?
2.) Où, je serai appeler à le faire...Aller à York me ferait plaisir mais si je pourrais choisir ce serait Madagascar...

3. Selon vous, qui dirigera le côté humain? Ron a supposé qu'il le ferait, mais ce n'est pas nécessairement le cas...
3.) Ron .. et s'il y a des volontaires qui ont le potentiel... Mais je pense que c'est à déterminer par la Mission Magistrale.

4. Selon vous, qui dirigera le côté divin?
4.) MACHIVENTA MALCHIZEDEK

5. Selon vous, qui serait la divinité qui dirige la mission magistrale ?
5.)  MICHAEL DE NEBADON
4
General Discussion / Re: The corona virus
« Last post by Clency on Today at 07:02:06 am »
AYURVEDA V/S CORONAVIRUS 

What AYURVEDA stands for ?

Ayurveda is an ancient medical science from India. The word, Ayurveda, is composed of two words of Sanscrit - ayur (meaning life) and veda (meaning knowledge). Thus Ayurveda is a medical science of Ancient India that is more than 3000 years old. (source wikipedia)

India 2020 population is estimated, according to the latest United Nations data, at 1,380,004,385 people and is growing faster than China’s. The latest coronavirus update in India, as on the 28/03/2020, is of 775 active cases, 78 cured/discharged cases, 19 death cases and 1 COVID-19 migrated patient.

India is one of the most over-populated countries in the world and with such a low toll of deaths it makes me wonder if there is a cause and effect between the  AYURVEDA and the COVID-19 pandemic. Just a thought to ponder. Domtia
5
TRANSLATIONS / Re: Wiadomości po polsku (Posts in Polish)
« Last post by Andre_P on Today at 05:43:49 am »
Ta sama wiadomość po angielsku :
https://forum.serara.org/index.php?topic=14069.msg84404#msg84404
Przekazała : 7inOcean, członek bohater
Kategoria / Temat : Mówi Melchizedek Machiwenta / Machiwenta i Jezus mówią o pracy na planecie i nie tylko
« 27 marca 2020 r., godz. 06:26:53 »


Głos zabrali : Melchizedek Machiwenta i Jezus
Tematy : Praca na planecie, Misja Magisterska i boskie objawienia
Przekazujący : Sue Whiley, czyli 7inOcean
Miejsce : Geelong, Victoria, Australia
Data / godzina : 27.03.2020, 19:45 (czasu letniego wschodniej Australii)


Melchizedek Machiventa :

„Tu mówi Melchizedek Machiwenta. Chciałbym powtórzyć wam wszystkim jako przypomnienie, że jesteśmy na Misji Magisterskiej tutaj na planecie Urantii. Rzeczy nie przedstawiają się tak, jak wam się wydaje i to nie jest bez powodu, że nie pokazujemy twarzy w samym środku kryzysu pandemii koronawirusa COVID-19. Jesteśmy w kontakcie ze Światową Organizacją Zdrowia i kierujemy tymi, którzy mają się zastanowić, jak sobie poradzić z tą pandemią. Radzimy większości delegatów ze świata, żeby potraktowali poważnie wskazówki udzielone urzędnikom ŚOZ odnośnie trwającego kryzysu zdrowia, który jest obecny i narasta w niespokojnych obszarach na całej planecie. Chociaż ciężko pracowaliśmy, aby dać poznać nasze rozwiązania w zakresie szczepionki, niewielu zdaje sobie sprawę, jak ona działa, że nie tylko powala wirusa, ale także usypia go. Jest to tak skuteczne, jeśli tylko wielu badaczy weźmie pod uwagę nasz wkład, który już wnieśliśmy, traktując poważnie nasze materiały.

„Pomimo tego, jesteśmy zadowoleni z tego, że czynione są pewne postępy i pewne wysiłki zostaną podjęte w celu rozwiązania problemu radzenia sobie z zakaźnym wirusem. Proszę również, abyście zdali sobie sprawę, że nie jest to jedyna katastrofa, przed którą stoicie, ale jest także nadchodzący problem zmian na ziemi, który wciąż jeszcze się zbliża. Już teraz wystąpiły trzęsienia ziemi i dziwaczne zjawiska pogodowe, a to powoduje trudności w uzdrawianiu sytuacji z powodu skrępowania kryzysem pandemii. Teraz pojawia się to jako miecz obosieczny, gdy sprawy dochodzą do sytuacji dziesiątkowania ludzkiego życia, które znacznie przewyższy to, co przedstawia obecnie obserwowana pandemia.

„Dalej, dlaczego powiadamiam o tym w czasie niespotykanych wydarzeń ? Robię to dlatego, że my, po naszej stronie zasłony, musimy uświadomić was wszystkim o nadchodzącym kryzysie, który doprowadzi do tego, co Monjoronson nazywa „dziesiątkowaniem ludności” w swoim dokumencie podanym przez Daniela Raphaela, zatytułowanym „Zarządzanie planetarne i zrównoważony rozwój”. Większość tego, co zawiera ten doument, ma się wkrótce pojawić i już to widzicie, gdy się borykacie z załamaniem finansowym na rynkach światowych, a także z załamaniami i upadkami rządów, kiedy robicie wspólne wysiłki dia ograniczenia rozprzestrzeniania się wirusa. Kiedy ziemia zacznie pękać, będziecie się również borykać z problemami migracji i najprawdopodobniej z bezdomnymi i brakiem żywności. Widzicie to jako alarmującą prognozę i słusznie, bo tak jest. Jesteśmy tak samo zaniepokojeni jak wy wszyscy i dlatego właśnie teraz o tym mówię, żeby was przygotować na nadchodzące wydarzenia. Mondżoronson i Serara są waszymi Synami Magisterskimi i ja ściśle współpracuję z tymi Rajskimi Synami wraz z Michałem Nebadońskim, żeby wypełniać moje obowiązki, nie tylko jako Zarządcy Planetarnego, ale także jako Melchizedeka znanego wam z Abrahamem z czasów Starego Testamentu waszej Biblii, bo z nim współpracowałem w tamtych czasach na Lewancie.

„Dalej powiem, że my (i mówię „my”, bo mówię jako jedność razem z Monjoronsonem, Serarą i z Bóstwem Absolutem) jesteśmy świadomi faktu, że Ojciec Wszechświata wydał nam dyrektywę, aby niezwłocznie przystąpić do odnowienia Urantii do dobrego stanu tak szybko, jak to możliwe. Chcemy to zrobić, ale wciąż napotykamy przeszkody z powodu buntów, które wciąż się pojawiają, powodowane przez Najwyższego i Ostatecznego. Bóstwo Absolut dało wystarczająco jasno do zrozumienia, że ono teraz panuje i usuneło Najwyższego i Ostatecznego i poprosiło Rajskich Strażników, żeby strzegli naszej pracy z wami, ludźmi, których uwielbiamy jako godnych naszej uwagi i wysiłku. Korzystacie z wiedzy, z którą teraz możemy iść naprzód w siatce bezpieczeństwa zapewnianej przez Ojca, bo w Nim wszystko się składa.

„Teraz także: Uważamy, że musimy zapewnić wam bezpieczeństwo w trudnych czasach, które możecie napotkać i poprowadzimy tych Strażników, żeby byli z wami i dopilnowali, aby Misja Magisterska się zmaterializowała natychmiast, gdy to zostanie uznane za stosowne i funkcjonalne wśród niepokoju, który wszyscy wkrótce zobaczycie. Nasza obecność zaszokuje większość tych, którzy nie są gotowi, ale złagodzi tak dużą presję, która jest widoczna, a niezrozumienie naszej pracy rozproszy się, gdy tylko wszyscy będą świadomi naszych dobrych intencji pomagania wam w odzyskaniu zdrowia i przetrwaniu na planecie. To teraz nie są wakacje, ludzie ! To jest czas, aby wystąpić i stanąć ze mną, waszym Zarządcą Planetarnym i być gotowym do podjęcia mojego wezwania. Mam na moim stole listę rzeczy, które muszę zrealizować i są one zbyt liczne i uciążliwe dla większości z was do wykonania, ale mam pod ręką wiele zakonów istot, które są dobrze prowadzone i wyposażone, aby poradzić sobie z większością rzeczy, z których muszę się wydostać w ciągu najbliższych kilku tygodni waszego czasu na Urantii. Na razie proszę was, ludzie, którzy słuchacie tego i mnie, abyście stanęli i byli gotowi na jazdę waszego życia.

„Monjoronson i Serara mają wiele do zrobienia, aby uporządkować sytuację finansową, która się pojawi i jak najlepiej poradzić sobie z obezwładniającymi wyzwaniami wynikającymi z wirusa i ruchów Ziemi na skutek przegrzania jądra, tak bardzo szybkiego teraz, kiedy to mówię. Właśnie dlatego Ojciec Wszechświata poprosił, abyśmy już dalej nie opóźniali naszych zamiarów dotyczących Urantii, kiedy musimy wyjaśnić ludziom na planecie rewelację Szóstego Epokowego Objawienia, które chcielibyśmy, żeby wkrótce się ukazało.

„Będzie jeszcze tyle więcej objawień, kiedy Jezus się pojawi i ujawni swoją obecność i on ma nowe oświadczenia do podania, aby naprawić krzywdy wyrządzone mu przez dwa tysiące minionych lat. Jego obdarzenie miało was podnieść na duchu w tamtych czasach, ale trafił na przeszkodę w postaci buntowników, którzy chcą go usunąć i to jest historia sama w sobie.

Każde życie przeżyte ma swoja historię do opowiedzenia, ale ta jest wyjątkowa, ponieważ dotyczyła Syna Bożego pośród was w tamtych czasach w Palestynie. Żaden człowiek nie powinien umrzeć tak, jak Jezus umarł i nikt nie powinien znosić nieporozumień, które znosił on jako Jozue ben Józef za swoich czasów. Jezus ujawni tę prawdę, którą wszyscy musicie poznać o nim i o jego związku z Ojcem Wszystkiego. Jezus uczyni to ponowne pojawienie się nowym obdarzeniem, aby przywrócić poprzednie obdarzenie, bo musi on skorygować intencję jego obdarzenia ludowi Urantii. Nikt nie będzie widział Jezusa w taki sam sposób, jak wtedy, bo on chce wam wszystkim przedstawić sam znaną zwięzłość i długość jego rzeczywistości. Wszyscy znacie to po części, ale kiedy on to oznajmi, będziecie wtedy w pełni wiedzieć nie tylko o nim, ale i o sobie. Zrobić to będzie jego radością, a my pozostawimy to jemu do spełnienia, gdy będzie na to gotowy.(Sue : Słyszę Jezusa.) Mówi Jezus :

„Jestem gotowy na to Machiwento. Tak naprawdę byłem na to gotowy od dość dawna i ten czas jest teraz. Dlaczego to tak długo trwało wynika z tego, że ludzie potrzebują odpowiedniego stanu umysłu, żeby odebrać to, co muszę ujawnić w swoim czasie. Moje drogi nie są moje, ale Ojca i to Ojca przynoszę wam wszystkim. Pokrótce chodzi właśnie o to, chociaż przyniosę wam wielką i grubą księgę, aby również tym was zachwycić. Ojca nie należy poniżać ani pomniejszać w żaden sposób grubą księgą, ale to ona powali was z nóg, jeśli w ogóle na nich stoicie ! Tak czy inaczej, jestem tutaj i czekam tylko, żeby Monjoronson i Serara powiedzieli mi, że już wyczyścili pokład, zanim wyląduję. Dobra, rozumiem to i czekam tak długo, ile to zajmie, ale zajmujcie się sprawami Ojca i przejdźmy do tego od razu, Machiwento.Machiwenta odpowiada :

„Tak, Jezu, to najbardziej jasna rzecz, jaką kiedykolwiek usłyszałem od ciebie i zgadzam się. Dojedziemy do tego i przygotujemy się do zadania, aby oczyścić ci drogę, ale najpierw musimy przedrzeć się przez te kryzysy i zebrać ludzi na pokładzie razem z nami, żeby zapewnić ci miękkie lądowanie. Czy to jest właściwa droga i czy możesz z nami pozostać trochę dłużej ?Jezus :

„Tak, trzymam się tego, co to pociąga za sobą i z radością wchodzę na planetę, która porusza się w kierunku, który budzi, a nie usypia, co trwało o wiele za długo. Dziękuję Machiwento i nie mogę się doczekać nadchodzących dni, które zobaczą taką zmianę w sercach i duchu z nami wszystkimi, którzy jesteśmy tutaj i dbamy o wasz dobrobyt.Machiwenta:

„Dziękuję, Jezu, za zaufanie do nas i dołożymy wszelkich starań, aby sprowadzić Urantię z powrotem na rozsądny kierunek, który zapewni ludziom większą możliwość współpracy z nami, kiedy zobaczą, że to działa lepiej dla nich i również dla ich dobra.

„Teraz zwracam wasza uwagę, drodzy czytelnicy, na fakt, że jest to swego rodzaju list, ale intencją jego jest, aby zapewnić wam ten kierunek, na który bardzo uważamy i nad którym pilnie pracujemy, żeby skierować drogę do przodu i zobaczyć, że świat błyszczy zmianami. To oczywiście zależy wyłącznie od każdego z was. Jeśli pragniecie lepszej drogi naprzód, to wtedy zbieramy się razem, żeby pracować nad wspólnym celem, który naprawdę oświetla drogę i podróż dla nas wszystkich. Tu Melchizedek Machiwenta, wasz Zarzadca Planetarny. Na razie na tym kończę. Uważajcie wszyscy w tych trudnych dniach. Bądźcie zdrowi i dobrze się odżywiajcie. Moje błogosławieństwa niech będą z wami i niech mój pokój będzie z wami. Shalom.”


Koniec. (godz. 20:49)


(Uwaga przekazującego : Dziękuję Machiwencie i Jezusowi. To wspaniale słyszeć i to dobra wiadomość dla zmiany, kiedy tak bardzo potrzebujemy dobrego kierunku. Doceniając wysiłki i dzieło naszych cudownych Synów Bożych, którzy nad tym pracują i do tego dochodzą. Alleluja ! Sue)
6
Threads for New Transmissions / Re: IN YOUR CORNER
« Last post by SophiaVeronica on Today at 05:38:06 am »
Great lesson Wenebojo, given to us in these very understandable sports terms.
I always enjoy your transmissions, you express them in a very special way. Thanks.
SophiaVeronica
7
FRANCE LIGHTLINE SCHEDULES AND NEWS / Re: LLF AUDIO RECORDING
« Last post by Clency on Today at 04:36:43 am »
LightLine France audio recording on Friday 27/03/2020
Our next session will be held on Friday 03/04/2020 at 8.00 pm ( 20.00 pm local time )
Call number : 01 80 14 00 57
Access code : 119146#
Welcome to all 
8
Amethyst.
As you know, the Trinity is Deity Existential. How could They experience anything?

An artist can only find out how he is As an artist by his paintings.

So, the Trinity created and Experiential deity with the Potential of attaining Existential status.

This "apprentice" deity was given full reign to experience all that he considered being useful

for his future status.  

It was the Trinity that did not see the need to restrict Their "offspring" in any way and THAT

is what finally led to what we have all recently become aware of.

Remember, Lucifer was a Lanonandek Son of Nebadon and he was brilliant.

When Lucifer turned his attention to himself rather than his parents, Michael of Nebadon

and Nebadonia, it was easy for him to turn the head of the supreme also and that, in a nutshell,

was the effect of the Trinity shortsightedness.


Lemuel
9
Lemuel,
I like the way you summarized  the the role of the Super Master Spirit as it was a little unclear to me.  You can make the difficult seem simpler to understand and that helps us all. 

 I happen to agree with you that the supreme did not lay down laws as it should have done to keep our evolution running more smoothly. The question I have though is why?  Did the supreme secretly agree with lucifer?  How could this go undetected for so long?  Or was the supreme just a naive and immature being that wanted power and  assumed all would work out well?  I fear that it is the former, although I guess now it is a moot point.

Yes this will eventually be triumph from disaster, I am sure.  I just wish so much that things will be better for Ron.  How much can any human be expected to endure?
Amethyst
10
Threads for New Transmissions / Re: IN YOUR CORNER
« Last post by amethyst on Today at 01:10:54 am »
Wenebojo,
Thank you for this very constructive transmission.  You are doing very well with them.  I especially like the way you are incorporating imagery, in this case boxing, into your transmissions.  I find that imagery like this is very helpful to me when I am doing a transmission.  This often helps me to understand what they are saying and what they mean.  I do wish I could get them as often as you do.  I have to say that your posts are a wonderful part of this forum.  Thank you for them.
Amethyst
Pages: [1] 2 3 ... 10