Recent Posts

Pages: 1 [2] 3 4 ... 10
11
AUDIO TAPE Transmissions Here / Audio Transmission / The Missions
« Last post by Lemuel on Today at 01:26:41 AM »
Speaker: MARGUL
Subject: The Missions
T/R: Beloved/Lemuel
Place: Girona, Catalunya, Spain.
Date/Time:  21st May 2018  07:26 Local  06:26 Z

https://app.box.com/s/aolnl65j05jj5hrgksiemqk5my9jsesf
12
Rather brave of them to do a drive-by this neighbourhood, so well known for its reputation of being rather hostile towards friendly visitors.
13
Yes, I completely agree with you Ron,..., this spaceship is exceptionally beautiful,..., and as you wrote who knows?, ..., it may be a nice little "walk" flying over our land topography, but our friends, brothers coming from another planet are very real to me and I hope to have one day the pleasure to work with them during the missions to come.
14
Niant2 this video was knocking around for days for me and I finally looked at it and the ship type seems to be a new version of an old theme of windows along the side to have some sight seeing probably.  It is a lovely ship and I am jealous they have such a wonderful technology you are working a new place to see and think about.   The funny thing is Michael of Nebdon banned sightt seers months ago so that makes me wonder if this might ba tech crew from one of our allies nearby and taking a relaxing jaunt to see the scenery before the go back to work wherever that might be.   Ron
15
Some Thoughts Muses & Meanderings / Re: x
« Last post by niant2 on May 20, 2018, 11:30:47 PM »
 ;D   Curiously I had just finished watching this little movie on Youtube just before you post it in the forum!!!   ;) 8)
?,..., ??? ::)
16
Some Thoughts Muses & Meanderings / Believe It or Not - see message inside
« Last post by Ron Besser on May 20, 2018, 11:19:43 PM »
This March 28, 2018

I seldom fall for photo shopped or other video editing to make us believe the unusual, but I asked Salvington what they might know of this video or sighting.  They said ti was not a fake but was enhanced by the photographer by adding the misty portal when the ship blinked off itself.  The portal with the misty oval was truly there but the video taker addes the white to show a real doorway which our eyes cannot see.   Now whose ship is this?  No one owns up but I keep hearing the Midwayers attempted to run this release elsewhere only YouTube accepted it as worthwhile along with a skillion others most of which are fakes or truly broken films of the old past when these things occurred more often.  Now that we folks have a lot of video cameras chances are these things can be filmed more and more and never with definite answers what we are really seeing as far as the public is concerned.  Those ont his list even know some of the fleets by name but getting good ID on them is hell.  Ship type is listed by MUFON if anyone would like to look it up.   Ron Besser/https://youtu.be/q1Y3pVy8HME

to embed in your own html output use the code below:  This site accepts the embed will not save it into the database for playing so please use the above reference to view what you wish of this ship on a merry cruise of some mountain range.

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/q1Y3pVy8HME" frameborder="0" allow="autoplay; encrypted-media" allowfullscreen></iframe>

">">
17
TRANSLATIONS / Re: Wiadomoci po polsku (Posts in Polish)
« Last post by Andre_P on May 20, 2018, 10:46:49 AM »
Ta sama wiadomość po angielsku :
http://forum.serara.org/index.php?topic=10480.msg67180#msg67180
Przekazał : Lemuel, starszy członek
Kategoria / Temat : Przekazy dźwiękowe / Przekaz dźwiękowy / Cierpienie
« 20 maja 2018, godz. 01:19:14 »

Mówca : Matka Duch
Temat : Cierpienie
Miejsce : Girona, Katalonia, Hiszpania
Data / Godzina : 20 maja 2018 / 07:18, 06:29 GMT

Link do nagrania dżwiękowego :
https://app.box.com/s/v86uydtyxpsdl1075npe0kvh3ggvkzueTranskrypcja :
Napisał : Clency, starszy członek
« Odpowiedź nr 1 : 20 maja 2018, godz. 02:52:07 »
Zapis przekazu Lemuela

Cierpienie

Matka Duch : Dzień dobry moje dzieci, tu Matka Duch. Tego ranka chcę porozmawiać z wami o "cierpieniu". Jak wiecie, Michał i ja jesteśmy waszymi Niebiańskimi Rodzicami i jak wszyscy rodzice dbamy o dobro naszych dzieci i kochamy was z całego serca. Wielu z was jest coraz bardziej zajętych wiarą nie tylko własną, ale także waszych dzieci, z powodu nadchodzących wydarzeń, które ostatecznie zmienią oblicze tej planety, Nystorii.

Jestem pewna, że rozumiecie, że śmierć dotyka tych spraw. Nigdzie na świecie nie ma rodziny, któraby uciekła przed śmiercią i śmierć przychodzi w jakimś celu, nie tylko po to, żeby zabrać tę osobę otwarcie do światów-mieszkań, ale ma też inny cel. Na świecie istnieje wiele form cierpienia i być może najgorszym rodzajem cierpienia jest utrata bliskiej, kochanej osoby lub ukochanego zwierzęcia, zwierzęcia domowego, które przebywało z wami w domu od wielu lat.

Możecie bardzo dobrze pytać, jaki jest cel cierpienia ? Dlaczego musimy cierpieć ? Cóż, moje dzieci, my, jako wasi rodzice też cierpimy, gdy tracimy nasze dzieci. Jak wiecie, ci z was, którzy czytali Księgę Urantii, dowiedzieli się o buncie Lucyfera. Następstwem tego wszystkiego jest, że my, Michał i ja, straciliśmy wiele naszych dzieci i również cierpieliśmy. Ludzkie cierpienie jest oczywiście inne i ma inny powód.

Cierpienie jest jedynym sposobem dla śmiertelników, aby nauczyć się i doświadczać różnicy między ludzką miłością i Miłością Boską, Bezwarunkową Miłością. Dusza rozwija się do dojrzałości i zrozumienia przez cierpienie serca, ponieważ przez cierpienie otwiera się umysł i serce i przynosi rezultaty, pozytywne skutki cierpienia, zwiększoną zdolność do miłości, do czucia empatii i współczucia dla innych ludzi, do stawiania się w ich miejscu z większym oddaniem, większą aprobatą.

Cierpienie jest rzeczywiście koniecznością i być może największym nauczycielem ze wszystkich. Wszyscy jesteście na drodze do doskonałości i jest to jedyna rzecz, której Ojciec Wszechświata jako Ojciec wymaga od was wszystkich : stać się doskonałym tak, jak On jest rzeczywiście doskonały. Wasze Dostrajacze Myśli przyszły do was, gdy byliście bardzo młodzi i przyniosły ze sobą waszą duszę w postaci zalążkowej.

Jak już wiecie i rozumiecie, tylko poprzez akty miłości, oddania i współczucia oraz wszelkie życzliwe gesty wasza dusza dojrzewa, bo wszystkie te rzeczy pomagają waszej duszy dojrzewać do pełnej dojrzałości, aby w końcu, z wolną ludzką wolą, poprzez zrozumienie, ofiarować swoją wolną wolę twojemu Ukochanemu Dostrajaczowi Myśli, a przez to twoja dusza osiągnie pełną dojrzałość.

Pewnego dnia twoja dusza zostanie przeznaczona Ojcu i jest to jedyny stosowny dar i jedyny dar, jakiego Ojciec wymaga od ciebie, kiedy w końcu staniesz przed Nim w doskonałości. Tak więc, moje drogie dzieci, istnieje inny sposób widzenia cierpienia, przyjmijcie je w tym sensie, że wiecie, że jest ono pokarmem dla waszej duszy. Wiemy, że to boli głęboko, ale każde doświadczenie cierpienia, które przeżywacie, jest ogromnym bodźcem do dojrzałości waszej duszy.

Zastanówcie się nad tymi słowami, moje drogie dzieci i weźcie sobie do serca to, co wam mówię. Oczywiście nikt nie chce cierpieć, ale spójrzcie na cierpienie jako na dar Ducha, który on rzeczywiście wam przynosi z czasem. Tu Matka Duch, życzę wszystkim bardzo miłego dnia. Dziękuję za wysłuchanie. Domszia
18
AUDIO TAPE Transmissions Here / Re: Audio Transmission/ Suffering
« Last post by niant2 on May 20, 2018, 10:38:42 AM »
Excellent message, my dear brother Lemuel and my beloved Mother Nebadonia,..., I dare to think that I'm on the right track,..., becoming older and older over the years,..., I think I am becoming an "expert" in "suffering"!!!

The message from you this morning Mother Nebadonia and thanks to our dear friend Lemuel, comforts me and gives me this "Unconditional love" from you and Father Michael and I know very well that you are my beloved "Celestial Parent" and I keep you in my heart and in my spirit and my soul.


( I am extremely happy to find you among us my dear friend and brother Lemuel, ..., I missed you so much !!! )

( Thank you Clency for your transcription work !!! )
19
TRANSLATIONS / Re: Wiadomoci po polsku (Posts in Polish)
« Last post by Andre_P on May 20, 2018, 07:46:49 AM »
Ta sama wiadomość po angielsku :
http://forum.serara.org/index.php?topic=10478.msg67170#msg67170
Przekazał : Lemuel, starszy członek
Kategoria / Temat : Przekazy dźwiękowe / Przekaz dźwiękowy / Misje/Melchizedekowie
« 19 maja 2018, godz. 01:30:11 »

Mówca : Michał Nebadoński
Temat : Misje/Melchizedekowie
Miejsce : Girona, Katalonia, Hiszpania
Data / Godzina : 19 maja 2018 / 07:29 czasu miejscowego, 06:29 GMT

Link do nagrania dżwiękowego :
https://app.box.com/s/6uy4k3gpwgghz1vs1pmeg7sy24vacy63
Transkrypcja :
Napisał : Clency, starszy członek
« Odpowiedź nr 1 : 19 maja 2018, godz. 02:27:19 »
Zapis przekazu Lemuela

Misje/Melchizedekowie

Michał Nebadoński : Tu Michał Nebadoński. Witam was wszystkich w ten słoneczny sobotni poranek. Mam nadzieję, że wszyscy spędzicie cudowny weekend. Przychodzę tego ranka przede wszystkiem aby podziękować i powitać go na nowo, Lemuela, który przeszedł tak wiele w ciągu ostatnich kilku miesięcy.

Jak wszyscy wiecie, wszystko zmierza w stronę Misji Magisterskich i wiem, że wszyscy jesteście podekscytowani w oczekiwaniu i muszę wam powiedzieć, że wszyscy czujemy dokładnie to samo. My wszyscy Niebiańscy oczekujemy gotowi do działania, a jest tak wiele do zrobienia.

W rzeczywistości, aby zacząć od samego początku, jak mówią, nie zawsze jest tak łatwo powiedzieć, jak to się robi, bo tak naprawdę jest tak wiele stron w grze, tak wiele rzeczy do zapoczątkowania i tak wiele do zakończenia. Jestem pewien, że szyscy zdajecie sobie sprawę, że teraz jest koniec całego systemu, a nowy system zostanie wprowadzony w życie w ciągu najbliższych kilku lat. Wiecie również, że mamy nową nazwę dla tej pięknej planety : Nystoria, i będziemy mieli nowy system, Nystorium. Tak więc od teraz wszystko będzie się stopniowo zmieniało.

Tu Michał Nebadoński. Jak wiecie, mam do dyspozycji tysiące Melchizedeków już rozproszonych po całym świecie, niektórzy już się wcielili, ale wciąż są za kulisami, że tak powiem, starają się zachować niski profil, ponieważ nagłe ich pojawienie się za jednym razem na całym świecie, to byłoby za dużo i nie sądzimy, żeby to zadziałało. Krok po kroku - tak, i mogę was zapewnić, że oni już pracują.

Poza tym muszę wam wszystkim przypomnieć, że jakiekolwiek ludzkie przedsięwzięcie jest lub było, to Melchizedekowie są ekspertami we wszystkich możliwych dziedzinach ludzkiej działalności. Pomyślcie tylko o tym przez chwilę, nie ma nic, czego Melchizedekowie nie mogliby zrobić lub nie wiedzieli o ludzkim doświadczeniu we wszystkich ludzkich przedsięwzięciach. Mam nadzieję, że to uspokoi trochę wasze nerwy odnośnie tego, co oni mogą lub nie mogą zrobić. Bądźcie pewni, że mają oni opanowanie i wiedzę we wszystkich dziedzinach.

Nadejdą inne zmiany, nie tak przyjemne do oglądania, lub do zapoznania się z nimi, ale wszyscy byliście na to przygotowywani przez długi czas. Wiecie, że pewne rzeczy nieprzyjemne, jak może wam się wydawać, muszą być zrobione, lecz muszą. Jak sami mówicie, nie da się zrobić omletu bez stłuczenia kilku jajek. Jak wiecie, jest to nieuniknione. Ostatnie resztki domu, który Kuba zbudował, muszą odejść i odejdą. Od samego początku dookoła świata będzie lżejsza atmosfera albo, jak mówicie, inna wibracja.

Dziś rano będę mówić krótko, bo wiem, że Lemuel już zaczyna czuć się trochę zmęczony, ale powtarzam mu : witaj na nowo Lemuelu, a wam wszystkim, członkom forum mówię : bądźcie przygotowani, pozostańcie spokojni. Wiemy, że wszyscy jesteście podekscytowani i gotowi wyruszyć i wierzcie mi, że użyjemy was wszystkich we właściwym czasie, gdziekolwiek jesteście na świecie. We właściwym czasie będziecie wykorzystani do Misji i z góry dziękuję wam wszystkim.

Tu Michał Nebadoński, życzę wam wszystkim bardzo miłego dnia. Domtia
20
AUDIO TAPE Transmissions Here / Re: Audio Transmission/ Suffering
« Last post by Clency on May 20, 2018, 02:52:07 AM »
Transcribed from Lemuel’s audio transmission
 
Suffering
 
Mother Spirit : Good morning my children, I am Mother Spirit and I am here this morning to talk to you about « Suffering ». As you know, Michael and I are your Celestial Parents and like all parents we are concerned of the welfare of our children and we love you all dearly. Many of you are becoming more and more preoccupied with the faith, of not only yourselves but of your children, due to the coming events that will eventually will change the face of this planet, Nystoria.
 
You will understand, I am sure, that death darts on all those. Nowhere in the world there is a family who escapes death and death comes with a purpose, not only to take the person away and openly to the mansion worlds, but it also has another purpose. There are many forms of suffering in the world and perhaps the worse kind of suffering is the lost of a dearly beloved one or maybe the lost of a loved animal, a pet that you have at home with you for many years.
 
You may very well ask, what is the purpose of suffering ? why do we have to suffer ? Well my children, we as your parents, we also suffer when we loose our children. As you know, those of you who have read the Urantia Book, you have learned about the Lucifer rebellion and the aftermath of all that, is that we, Michael and I, have lost many of our children and we have suffered also. Human suffering is of course different and it does have a different purpose.
 
Suffering is the only way for mortals to learn and experience the difference between human love and Divine Love, Unconditional Love. It is through suffering of the heart that the soul grows to maturity and understanding, because it is through suffering that the mind and the heart opens and brings the results, positive results of the suffering, the increased hability to love, feelings of empathy and compassion for other people and the ability to put yourself in their shoes with more devotion, more acceptance.
 
Suffering is indeed a necessity and perhaps a greatest teacher of all. You are all on the road to perfection and this is the only thing that the Universal Father ad how Father requires of all of you : to become perfect as He is indeed perfect. Your Thought Adjusters came to you when you were very young and they brought with them your soul in embryonic form.
 
As you now know and understand, it is only through acts of love, devotion and compassion and every kind gesture, all these things help your soul to grow to full maturity, so that in the end, with your free human will, through your understanding, you will offer your free will to your Beloved Thought Adjuster and thereby your soul grows to full maturity.
 
One day your soul will be assigned to Father and it is the only gift suitable and the only gift that Father requires of you when you eventually stand before Him in perfection. So, my dear children, there is another way to look at suffering, embrace it in the sense that you know that it is food for your soul. We know it hurts deeply, every experience of suffering that you have is a tremendous boost to the maturity of your soul.
 
Ponder these words my dear children and take to heart what I am telling you. Nobody wants to suffer, of course, but look at suffering for the gift of Spirit that actually brings you in time. This is Mother Spirit, I bid you all a very good day. Thank you for listening. Domtia
Pages: 1 [2] 3 4 ... 10