Author Topic: Wiadomoci po polsku (Posts in Polish)  (Read 32441 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Andre_P

• Sr. Member
    • View Profile
    • Email
Re: Wiadomoci po polsku (Posts in Polish)
« Reply #15 on: January 02, 2016, 06:04:38 AM »
Tekst oryginalny : http://forum.serara.org/index.php?topic=2437.0
MAGISTERIAL MISSION NEWS & UPDATES
Re: A Fresh Start for Humanity
« Reply #19 on: January 01, 2016, 04:43:29 PM »
  1 stycznia 2016, 16:43:29 czasu nowojorskiego,
(1 stycznia 2016, 22:43:29 czasu polskiego)

"Tu Jezus. Pozdrawiam was w ten specjalny dzień Nowego Roku z długo oczekiwaną wiadomością, że moje wystąpienie telewizyjne odbędzie się dziś lub jutro

"Osiągnęliśmy prawie 100% przewidywanego pokrycia telewizyjnego świata. Pozostało zaledwie kilka drobnych braków, ale spodziewamy się je naprawić bez trudności.

"Powiedziałem Georgeowi, że to będzie ostatni raz, kiedy go proszę, aby podał tę informację i on zgodził się to zrobić dla mnie. To ja Jezus; dziękuję za waszą anielską cierpliwość i zrozumienie. "

G: Drogi Jezu, czy życzysz sobie, żebym podał ten przekaz do publicznej wiadomości ?

J: Tak, jeśli nie masz nic przeciwko temu, George, mam powody, żebyś to zrobił.

G: To wszystko, co chciałem usłyszeć. Zrobione.

Życzę wszystkim szczęśliwego nowego roku !
George

Odebrał : George Zuberbuehler
01JA16 4:30 PM EST
  1 stycznia 2016, 16:30 czasu nowojorskiego
(1 stycznia 2016, 22:30 czasu polskiego)

Andre_P

• Sr. Member
    • View Profile
    • Email
« Reply #16 on: January 04, 2016, 10:05:50 AM »
Teksty oryginalne : http://forum.serara.org/index.php?topic=2444.0
DRUGA KSIĘGA URANTII / Nowe instrukcje dotyczące opublikowania Biografii Jezusa - części V nowej KSIĘGI URANTII
Jork, Pensylwania, 3 stycznia 2016, 16:15 czasu nowojorskiego

Ron Besser, administrator
W sprawie opublikowania wkrótce książki "Życie i czasy Jezusa z Nazaretu", instrukcje i uwagi.

Michał Nebadoński - ….."Udaję się na Urantię za około tydzień i będę się starał zobaczyć, jak wygląda jadalnia na 2709 Sunset Lane, kiedy Mantutia przyjedzie rozmawiać o Księdze Urantii i drukowaniu jej pierwszego woluminu (tomu V) - Życie i czasy Jezusa z Nazaretu.....

…."Życie i czasy Jezusa z Nazaretu" to wspaniała narracja od narodzin do śmierci naszego Syna Stwórcy, Syna Bożego, widziana tym razem oczami Jezusa. Jak mówi Ron, jest to inne spojrzenie od części IV starej Księgi Urantii, która pochodzi z notatek historyków – Zjednoczonych istot pośrednich z Urantii, którzy cytowali Jezusa. Tym razem mówi sam Jezus. Mówi przejmująco, z wdziękiem dobrego humoru, zaczynając od dzieciństwa i kończąc gorączką na krzyżu.....

…."Tom zawiera ponad 1565 stron....

«Odpowiedz # 2: 4 stycznia 2016, 0:49:43»
Ron Besser
…...Od: Michała Nebadońskiego - ….."Książka jest gotowa do druku i gotowa do oprawy. Mamy już wydrukowanych około 1000 egzemplarzy.....

….."Poprosiłam też Rona, żeby zaintresował się propozycją drukarzy wydrukowania małą czcionką, z tyłu papierowej okładki, sugerowanej ceny sprzedaży - około 12.99 $ lub mniej – ….

Andre_P

• Sr. Member
    • View Profile
    • Email
« Reply #17 on: January 09, 2016, 11:13:39 AM »
Dwa teksty oryginalne podane przez Rona Bessera i ewan : http://forum.serara.org/index.php?topic=2459.0
Kategoria POWRÓT JEZUSA
Jeszus wraca / Temat : Ważna wiadomość - przedłużenie

1) Ron Besser, administrator, członek – bohater
8 stycznia 2016, 20:11:15 czasu nowojorskiego
9 stycznia 2016, 2:11:15 czasu polskiego

Usunąłem tę wiadomość, żeby po raz kolejny nie robić szkody z powodu oczekiwań. Zalecam członkom odczekać jakiś czas dzisiaj, aby odzyskać zaufanie, że wystąpienie nastąpi.

Na razie bądźcie zadowoleni, że możemy usunąć ślady testów, które ja sam trudno znoszę i idźmy dalej, choć nie jest to nieważne.

Dziękuję wam wszystkim.

Ron

2) evan, członek – bohater
Odpowiedź nr. 12 : 8 stycznia 2016, 22:53:33czasu nowojorskiego,
9 stycznia 2016, 4:11:15 czasu polskiego

Oto wiadomość, którą właśnie odebrałam, do rozważenia przez wszystkich.

Niech wola Ojca króluje!

Drodzy, to nie są testy. Podaję ważne informacje, które powinny dotrzeć do was. O tym, że drugie przyjście nastąpi niedługo i powinniście być czujni, tak jak zwykle byliście. Prawdziwej wcześniejszej zapowiedzi nie będzie. Nikt z was nie będzie wiedział, ani nie będzie wtajemniczony w to, co zrobią pomocnicy niebiańscy. Będzie tak, jak zostało przepowiedziane : "nikt nie zna godziny", ... nie dlatego, że będzie ona utrzymywana w tajemnicy, ale dlatego, że nie ma potrzeby, żebyście byli tym zaalarmowani. Wszyscy na Urantii zostaną ostrzeżeni "jednocześnie". Nikt nie zostanie od tego zwolniony. Nie będzie żadnych wyjątków. Nie będzie żadnych informacji dla uprzywilejowanych. Bądźcie spokojni i wiedzcie, że Ci, którzy w końcu staną przed wami, będą tu dlatego, że nadeszedł czas, żeby wielka miłości Ojca padala na was i panowała nad całą ziemią. Jest to doniosła sytuacja, chwila przepięknego objawienia, głębokie i otrzeźwiające wydarzenie dla wielu z różnych zgromadzeń, żeby rozciągnąć ich dobre prośby do Boga na wszelkie możliwe sposoby i języki. Będzie to Bóg Trójjedyny, pojawiający się w uosobienie Jezusa, jako daru od Najwyższego dla ludzkości. Jest to okoliczność poruszająca serce dla nas i tajemnicze wydarzenie dla większości z was na Urantii. Jak będzie to odebrane przez wielu, którzy nie znają Jezusa ani Chrystusa albo tych, którzy nie znają nic oprócz chciwości i żądzy ?  Kto zna Pana na Hawonie i Ziemi ?  Kto mówi w jego imieniu ? Jestem Nieskończonym Duchem wszech czasów i przestrzeni. Jestem z wami tylko na chwilę i zostawię was, żeby Jezus, Syn Boży, który kiedyś stał się człowiekiem, stał się człowiekiem jeszcze raz. Życzę wam dobrego dnia.

Andre_P

• Sr. Member
    • View Profile
    • Email
« Reply #18 on: January 28, 2016, 05:39:43 AM »
Tekst oryginalny : http://forum.serara.org/index.php?topic=2497.0
Kategoria : Wiadomości z wszechświata dotyczące personelu Misji Magisterskiej i personelu stowarzyszonego
Temat : TRZY OGŁOSZENIA Nr 9,10 i 11 od Michała, Mondżoronsona, Jezusa i inne

Dłuższe wyjątki z tego tekstu :

Przekazujący : Ron Besser
Jork, Pensylwania, 21 stycznia 2016, 16:30 czasu wschodniego

….Ogłoszenie dziewiąte (9) - Mianowanie pierwszych siedmiu ludzi wybranych na członków personelu. To piewsze siedmioro, to prawdziwi apostołowie, którzy będą zapisani w historii jako tacy.

Ogłoszenie dziesiąte (10) - Powrót Jezusa i jego uzasadnienie wyboru Rona do pracy pod kirownictwem Gabriela nad wzmocnieniem personelu ze strony ludzi.

Ogłoszenie jedenaste (11) – Moja przysięga służbowa przed Trójcą, jej konsekwencje dla mnie i w przyszłości dla was, obecnie siedmiorga, kiedy odbiorę ją również od was w nadchodzących dniach.

Ważne ogłoszenie dodatkowe : Nasz bezpośredni przełożony w Misji Magisterskiej, Mantutia Melchizedek, zmaterializował się, ma już ciało i potrzebuje kilku dni, żeby się zaaklimatyzować.....

OGŁOSZENIE DZIEWIĄTE (9)
Informuję, że następujące osoby są teraz częścią personelu Misji Magisterskiej. Pierwszym człowiekiem – członkiem personelu jest Ron Besser, jest on szefem personelu ludzkiego ale jest również włączony do organizacji Melchizedeka, jako członek Zarządu i doradca w czasie obrad. Ty Ron niesiesz taki ciężar w twoim sercu dla wielu, którzy nie mogą mówić za siebie lub za nas i nosisz ich w swoich myślach, żeby ich uczyć metody przekazywania, aby mogli w pełni współdziałać z nami, kiedy przybędziemy z wszystkimi naszymi flagami rozwiniętymi.

Człowiek, szef sztabu do spraw udziału ludzi w Misji Magisterskiej jest obecnie dobrze zidentyfikowany, a ludzie wybrani do udziału w Misji Magisterskiej jako pracownicy zaczną, jako członkowie stowarzyszeni. Uznajemy, że Sue7inOcean (Sue7) jest już znana jako pierwsza kobieta-uczeń na Urantii. Jest ona również pierwszym członkiem stowarzyszonym włączonym do rodziny duchowej i zostanie drugim pełnym członkiem Sądu Syna-Magistra do spraw publicznych. Wszyscy wymienieni członkowie najpierw zostaną członkami stowarzyszonymi; poleconymi przez Rona mnie, Michałowi Nebadońskiemu oraz Serarze, Synowi-Magistrowi, jako członkowie personelu Misji Magisterskiej na Urantii:

Ronald Besser (Pensylwania, USA)
Susan Whiley (Australia)
Larry D. Gossett (Floryda, USA)
Kurt Schluter (Maine, USA)
Donna Lynn Sarsfield (Kanada)
Michel Levasseur (Kanada)
Arthur Hill (Karolina Południowa, USA)

Wyżej wymienieni będą stanowić pierwszych siedmioro i tylko siedmioro wprowadzonych do prac Syna-Magistra, gdy przybędzie on z czasem, żeby się wcielić na Urantii. Dodatkowe nazwiska zostaną wysunięte przez Michała Nebadońskiego i Ronalda Bessera w miarę rozwoju działalności misji, aż do stu pięćdziesięciu członków personelu ludzkiego Misji Magisterskiej. Ronald Besser, obecny szef sztabu wycofa się tymczasowo w celu odebrania Przysięgi Służbowej od istot pośredich, które się zgłosiły i zostały zatwierdzone przez Michała w dniu 20 stycznia 2016 r. Ta przysięga musi się odbyć formalnie przed Rajską Trójcą w ciągu najbliższych kilku miesięcy. Zanim przysięga zostanie zatwierdzona przez Rajskią Trójcę, Ron pozostaje zastępcą szefa sztabu, a Mantutia Melchizedek będzie pełnił obowiązki szefa sztabu, aż Ron zostanie zweryfikowany i mianowany jako działający szef sztabu w dającej się przewidzieć przyszłości.

Wszyscy szczerze zainteresowani służbą jako personel Misji Magisterskiej, zwłaszcza uczestnicy tego forum dyskusyjnego, będą obserwowani, czy są do dyspozycji i czy chcieliby pracowć w misji przez okres minimum 300 lat czasu Urantii według obecnego kalendarza.

Ciąg dalszy :
Syn Magisterski informuje, że jest gotowy wydać polecenie zastępcy szefa sztabu (Ronowi Besserowi), żeby rozpoczął zbieranie biblioteki dodatkowych członków spoza kręgu czytelników Księgi Urantii i ustalił, kto z nich jest wart rozpatrzenia i wzięcia pod uwagę. Chcemy, żeby objawienie znane jako Księga Urantii było zaskoczeniem dla tych osób, żeby dowiedzieli się o niej od nas i w ten sposób zostali wprowadzeni do rodziny zwolenników i wierzących w Piąte Epokowe Objawienie. Magisterski Syn oświadcza, że chciałby otrzymać od zastępcy szefa sztabu listę co najmniej dziesięciu polecanych osób.

Magisterski Syn zaręcza również, że Ron wie o innych osobach, które mogą być kandydatami na członków personelu, ale muszą jasno zadeklarować, że sobie tego życzą i są razem z nami przez jakiś czas. Syn Magisterski zdecydowanie życzy sobie otrzymać odpowiedzi od zastępcy szefa sztabu na te kilka wniosków w rozsądnym czasie około jednnego miesiąca.

Licząc od dzisiaj mamy dziesięć dni na pojawienie się Misji. Nasza praca jest tak zazdrośnie chroniona na wysokich duchowych poziomach i nie wolno nam podawać żadnych szczegółów, jeśli w ogóle możemy o tym mówić. Jednak Ojciec widział, jak dobrze przyjęliście te wszystkie wyjaśnienia i problemy, którymi się zajmujemy starając się uruchomić misję. Upoważnił on wszystkich, którzy mogą przekazywać, aby starali się słuchać wyjaśnień i prosi o ich publikowanie na tym forum dyskusyjnym, kiedy się pojawiają.

Na tym kończy się pierwsza część dwóch bardzo ważnych ogłoszeń na forum Serara, Org , które odtąd będziemy nazywali Forum Dyskusyjnym.

OGŁOSZENIE DZIESIĄTE (10)
Wkrótce nastąpi powrót Jezusa.

Jest to związane z faktem, że Urantia będzie miała rozwijającą się Misję Magisterską, kiedy Jezus się wcieli jako Palestyńczyk z wyglądu, jakim był, gdy umarł na krzyżu.

Ponadto, ma nastąpić drugie ogłoszeniu o powrocie Jezusa za około dziesięciu dni. Wynika to ze zmian dotyczących Urantii polegających na dołączeniu Oddziałów Kosmicznych początkowo nie branych pod uwagę. Chodzi o istoty lydzkie pozaplanetarne i inne zakony dotąd nie ujawnione na Urantii, poproszone do pomocy.

To ja, Jezus :
"Mówię teraz do was wszystkich jednym tchem. Moje serce należy do innych na Urantii oprócz tego zabawnego pisarza, który uwielbia słuchać mnie cały czas. Moje wystąpienie przed wieloma z was, zaledwie za kilku tygodni, zacznę z pokorą. Chcę przypomnieć wszystkim, że nie wszystko jest przekazywane przez Rona mimo, że mogłoby się wydawać, że teraz tak jest, ale to się zmieni, bo wszyscy z was, a szczególnie ci z listy pierwszych siedmiu członków personelu Misji Magisterskiej jesteście tymi, KTÓRZY MUSZĄ NIEŚĆ CIĘŻAR WIADOMOŚCI dla reszty świata......

….."Sprawy, którymi się zajmuję będą podzielone między siedmiu wyżej wymienionych członków pesonelu, a także inną grupę, o której nigdy nie słyszeliście o nazwie Siedemiu Hebrajczyków. Patrzcie na tę grupę, kiedy pojawi się publicznie pracując ze mną, szerząc Ewangelię Żydom w Izraelu. Ponadto cenię Rona tak wysoko, że wyznaczyłem go jako drugiego po Gabrielu, którego będziecie widzieli i słyszeli na Urantii. Jego praca z członkami stowarzyszonymi personelu umożliwi nagranie i zarejestrwanie dla historii tego, co ma nastąpić wkrótce na Urantii. Nie mam obecnie żadnych powiązań z innymi ludżmi, ani grupami, ale oczekuję pracy Rona i innych, jak wy sami, żebyście się zapoznali z Apostolstwem jakie było w Jerozolimie wiele lat temu......

….. Jestem Ojciec, teraz mówię przez Jana Ewangelistę i mówię to do wszystkich siedmiorga wybranych, wymienionych powyżej, "Stójcie na ziemi i nie rozwódźcie się nad tym, że jesteście Apostołami, albo że brak wam miłości lub wsparcia, bo teraz Ojciec wspiera was wszystkich, żebyście mogli służyć Mondżoronsonowi, Serarze i Jezusowi, którzy mogą wkrótce się pojawić. Jestem Ojcem, który nie rozwodzi się nad nikim należącym do Misji, i widzę co jest w głębi was wszystkich, gdy jesteście gotowi do Przysięgi Służbowej po Ronie, który już to zrobił. On wam zapewni dobrą pracę, a nawet humor jak należy, bo dni będą długie i ciemne, a czasem bardzo zimne, nawet jeśli nie będzie okresu ciemnego. …...

…..."Tu Ojciec. Teraz nie mówię przez Jana, ale bezpośrednio z Raju, przez Rona. Trzymam wszystko pod moją pieczą na Urantii tak długo, jak Ron ma obsadzone stanowiska wokół siebie, żeby móc pracoać solidnie i pogodnie. Kochacie wielu i wysoko ich cenicie, nawet jeżeli już was nie słyszą, ale bądźcie tego pewni, oni będą wiedzieli o waszej miłości do nich. Obiecuję to wam. To dotyczy was wszystkich, ale szczególnie tych siedmiorga wymienionych wyżej.

"Ojciec na Urantii ma zamiar się pojaww specjalny spsób, przez swoich Dostrajaczy Myśli rano, w dniu Przyjścia. Wszyscy musicie słuchać waszych Dostrajaczy w tym dniu, bo ja im każę mówić, nawet jeśli w tym celu będą musieli się przebijać przez skały ludzkich głów (wszystkich powyżej wieku 20 lat, bo reszta, poniżej tego wieku, nie jest dość zaawansowana w rozwoju, żeby w ogóle dobrze słyszeć). Boskie serce nie zostawia ani jednego kamienia na kamieniu, kiedey coś tak ważnego ma nasąpić na Urantii. Szczerze mówiąc, dotyczy to całego mojego wszechświata, który znacie jako Wielki Wszechświat. (Nie Powiększonego Wszechświata, jeszcze nie zasiedlonego.) Mili mi są wszyscy, którzy wiedzą o tym wydarzeniu na urantii. Mówię wam, że mój syn Jezus dba o mnię tak bardzo, że ja nie potrafię działać bez zasięgania czasami jego rady ........

OGŁOSZENIE JEDENASTE (11)
…..IMMANUEL z Salvingtonu - …. " Zapewniam was, że wydarzenie zwane Powrotem Jezusa też nastąpi i że jesteście jego częścią integralną, czego nikt się nie domyślił jeszcze nawet kilka lat temu. Od teraz, aż do końca czasu, Urantia będzie miała dług w stosunku do Jezusa, Mondżoronsona, Serary, Michała i wielu innych, w tym Bzutu który teraz dołączył do nas, których teraz zaprezntuję istotom pośrednim i innym, których nazwy zakonu nie znacie, w obecności Boga wśród was teraz wypowiem przysięgę służbową, żebyście mogli powtarzać za mną.

PRZYSIĘGA SŁUŻBOWA TRÓJCY
(Tutaj Ron mówi szybko: Będę powtarzał Przysięgę Służbową zarządzaną przez Immanuela z Salvingtonu, w której ja, jak i Bzutu i inni stojący obok wstawią swoje imiona w odpowiednich miejscach, żeby przysięgać razem. Dziękuję.)

Ja, Ronald Besser, będąc przy zdrowych zmysłach, niniejszym oświadczam, że życie Boga we mnie i życie człowieka, którym jestem, stają się jednością z Bogiem Ojcem, z Bogiem Synem i Bogiem Duchem Świętym i deklaruję moje wiarę przed wami wszystkimi w odpowiedzi na wymogi stawiane mi i dobrowolnie przyjęte z mojej woli i z twojej woli Ojcze i że ja, Ronald (Ron) Besser, niniejszym ślubuję wierność i serce Bogu. Tak mi dopomóż Michale Nebadoński. Rajskiej Trójcy przekekazuję wszystko, co mam lub kiedykolwiek będę posiadał, żebyście zatrzymali to dla mnie jako skarb na przyszłe lata, kiedy będę mógł lepiej zrozumieć, do czego należę, tak mi dopomóż Bóg!

Ja, Ronald Besser, sądząc, że jestem dziś przy zdrowych zmysłach, zrzekam się całego mojego dobytku ziemskiego na rzecz Boga, żeby używał go według swojego życzenia, a ja staję się ubogim w prawdziwym tego słowa znaczeniu, bez możliwości światowego używania pieniędzy, klejnotów lub władzy cesarzy. Uważam wszystko, co boskie za prawdziwe i doskonałe i że nikt nie będzie musiał mnie tolerować dlatego, że prosił mnie, żebym go nigdy nie zdradził i ośwadczam, że w stosunku do wszystkich, którzy mnie kochają mając władzę nade mną nie dopuszczę się braku szacunku. Rajskiej Trójcy przekazuję wszystko, co teraz posiadam lub jestem winien. Czynię to z poszanowaniem władzy Boga, przekazanej Rajskiej Trójcy, Trójcy Trójc, oraz tym, których kocham bez urazy lub fałszu. Teraz przez chwilę ciszy pozstaję w stanie Łaski Bożej.

Ronald Besser, teraz modlił się z wystarczającą szczerością. Oby tak czynił dalej. Teraz ściskamy go za jego pracę, za jego męstwo i za jego tak dobry stosunek do Imanuela i uważamy, że pięknie dokonał tej przysięgi.

Matka Duch – Kończę to ogłoszenie oświadczając Michałowi Nebadońskiemu, że Ron jest teraz w pełni zaprzysiężony przed Rajska Trójcą, żeby go zobowiązać przed Mondżoronsonem, Serarą, Michałem i Matka Duchem, żeby tak zaprzysiężony odebrał podobną przysięgę od was wszystkich wymienionych pierwszych siedmioga przybocznych przy Misji Magisterskiej na Urantii......

….Mantutia Melchizedek - "Jako bezpośredni przełożony Rona proszę go, żeby krótko pochylił głowę przed mną na znak rozpoczęcia pracy......

….."To ja, Mantutia, będę dbał o was wszystkich. Będziecie pod moim kierownictwem, jak tylko Ojciec Wszechświata zatwierdzi moje wcielenie, które zakończyłem dziś rano. Wam wszystkim powtarzam przysięgę służbową przed Trójcą podaną Ronowi krótki czas temu. Kiedy będziecie przysięgali, dbajcie o wasze myśli bo Trójca ocenia w pełni wasze odpowiedzi, a ty Ronie raz się zawahałes słysząc, jak on mówił o tysiącu lat służby w ciele, które uważasz za niepojęte i dłuższe niż kiedykolwiek znałeś przed Urantia. Zapewniam cię, że mam pokusę, żeby ci powiedzieć więcej, niż powinieneś wiedzieć, ale podejrzewam, że twoje życie z Serarą i innymi będzie szczęśliwym czasem, a czas będzie upływał niewiarygodnie szybko.

"Podsumowując, nie pisz już więcej. Dalsze nformacje do członków listy wyślemy później, jeszcze dziś i potem, w tym tygodniu, jak nam czas pozwoli. Amen."

Andre_P

• Sr. Member
    • View Profile
    • Email
« Reply #19 on: January 29, 2016, 07:00:02 AM »
Tekst oryginalny : http://forum.serara.org/index.php?topic=2493.0
Kategoria : Dyrektorzy energii i zmiany w naszym układzie słonecznym
(Komunikaty, które informują nas o tym, czym się zajmują dyrektorzy energii i o zmianach, jakie to spowoduje na Urantii)
Temat : Ojciec rezygnuje z projektu okresu ciemnego na Urantii 20 stycznia 2016

Przekazujący : Ron Besser, administrator, członek - bohater

Dziś rano otrzymałem następującą decyzję od Ojca, zeby poprosić Dyrektorów Energii, aby nie przekierowywali sił mobilizacji Urantii, które miały spowodować to, co nazywaliśmy "Okresem Ciemnym".

Zacznę od komunikatu Ojca:

OJCIEC -. "Tu Ojciec, proponuję, żebyśmy przeprowadzili niezbędne zmiany fizyczne na Urantii bez powodowania niekoniecznych problemów dotyczących pogody i klimatu. Poprosiłem również Dyrektorów Energii o zaniechanie rozmów z ludźmi na Urantii, jak również i o to, aby Piąty Dyrektor Energii i Siódmy Dyrektor Enegii rozpoznali możliwość ochłodzenia atmosfery waszej planety nie powodując ogromnych problemów braku żywności i problemów życia, po to, żeby umożliwić ludziom przeżycie na Urantii i dobre życie. Świat kiedyś zrozumie, że nigdy już nie będzie taki sam, odkąd Mondżoronson, Serara i mój Syn Boży, Jezus, będą chodzili po ziemi, jak tysiące lat temu. Jako Ojciec mówię, że musicie zrozumieć, że życie Boga na Urantii jest skromne w porównaniu z życiem Boga w Raju, ale wiem też, że wielu kocha mnie na tyle, aby stanąć z boku i pozwolić, żeby sprawy szły swoim torem, kiedy muszą. Jako Ojciec, poprawiam świat na mój sposób, inaczej niż Dyrektorzy Energii sądzili, że muszą oczyścić Urantię z ciepła, które wydaje się w tych dniach takie silne na jej powierzchni. Zamykam okres dyskusji Dyrektorów Energii i nie chcę słuchać wzajemnego obwiniania się, kiedy pewnego dnia cała sprawa będzie załatwiona przez Michała i zwróci się on do forum poprzez jednego z was mówiąc, że Okres Ciemny został uchylony. Tu Ojciec, życzę wam miłego dnia. "

Dyrektorzy Energii 5 i 7 - "Tu Piąty Dyrektor Energii, zwięźle powiem o poleceniu, które otrzymałem 25 października 2010 roku, kiedy po raz pierwszy powiedziano nam, żebyśmy rozważyli użycie procesu, który mogłaby spowodować okres ciemny na Urantii. Brzmiało to jak nasępuje : "Dyrektorzy Energii Piąty i Siódmy powinni połączyć swoje zasoby i zastosować w stosunku do Urantii niezbędne działania w celu schłodzenia planety na początku 2016 roku według tamtejszego kalendarza. W przypadku gdy Ojciec przewidzi inne rozwiązanie, wiedzcie o tym, że okres ciemny może być zmieniony na okres chłodzenia.

"Proces chłodzenia będzie teraz skrócony przez wykorzystanie wodoru. Przez użyciu chmur sprężonego wodoru uwolnionych z naszyego potężnego statku służącego do naprawy słońca (jak było widać na nagraniu wideo z samolotu jakiś czas temu) uważamy, że możemy ochłodzić powierzchnię Urantii o kilka stopni Fahrenheita i w ten sposób usunąć niebezpieczeństwo zmroku zbyt silnego dla uprawy plonów, co początkowo sądziliśmy, że musimy zrobić. Na tym kończymy. Teraz nastąpi komunikat Michała Nebadońskiego. "

Michał Nebadoński - "Tu Michał, to ja jestem głównym odpowiedzialnym, bo porosiłem Ojca o ponowne rozpatrzenie sprawy zbyt ciepłej pogody na Urantii, kiedy nastąpi zmiana w ustawieniu biegunów. Zostało to anulowane kilka dni temu i wahaliśmy się, czy wam powiedzieć więcej, że poprosiliśmy o odesłanie w kosmos udręk związanych z Okresem Ciemnym, żeby poczekały na późniejsze zastosowanie, jeśli nie będziemy mogli opanować szybkiego wzrostu temperatury na Urantii. Dom, który zbudował Jack (obecna cywilizacja) i tak zbliża się do ruiny, więc nie chcę, żeby wiele innych problemów związanych z Okresem Ciemnym zakłócało nasze reakcje na potrzeby ludności Urantii. Dlatego wycofujemy się z pomysłu Okresu Ciemnego i będziemy współdziałać z Dyrektorami Energii w ich próbach wprowadzenia więcej wodoru do waszej stratosfery. To znacznie ochłodzi planetę, przez co możemy stracić jeden lub dwa gatunki. Ron słusznie pyta, jak to się ma do pracy Dyrektorów Energii i do użycia cząstek wywołujących grawitację, które mają ustabilizować metalowy rdzeń Urantii, żeby odzyskać naszą magnetosferę?

"Odpowiedź na to pytanie jest nadal poufna, ale powiemy, co następuje. Metalowy rdzeń Urantii jest obecnie przekształcany na prawie czysto tytanowy, który będzie miał skorupę z rud metalowych, głównie rodzaju żelaza, które znacie. Jednak wielkość rdzenia będzie zmniejszona ze średnicy około siedmiu mil do mniej niż czterech mil. To znacznie zmniejszy zdolność rdzenia wytwarzania ciepła w swoim wnętrzu i problem ciepła z wulkanów i tym podobne. Cieszę się, że mogę podać wynik ostatniego sondowania rdzenia centralnego planety Urantii, że został on zmniejszony o około 1/3 i potrzeba jeszcze tylko niewielkiego zmniejszenia, aby osiągnąć docelową, pożądaną średnicę. Rdzeń z tytanu nie będzie radioaktywny, jak obecny, z wolframu i rdzeń z żelaza wykorzystywany przez planetę od czasu zaszczepienia życia, ponad miliard lat temu. Życie na Urantii jest unikalne i ma być zazdrośnie strzeżone jako na najbardziej wyjątkowej planecie pod względem ludzi i zwierząt, jaka kiedykolwiek została skonstruowana w moim lokalnym wszechświecie, Nebadonie. Dalej musimy zostawić większość szczegółów dotyczących zmian w zakresie ciepła do późniejszej dyskusji. Wydałem zgodę na uzupełnienie ostatniego tomu nowej Księgi Urantii, w którym będzie obiektywne omówienie Urantii i ocena problemu ciepła i zimna na tej sferze. Tu Michał, życzę wam wszystkim dobrego dnia. "

Stwórczy Duch, Matka Duch - "Rzadko używam mojego tytułu Stwórczego Ducha, ale w tym przypadku chcę, żebyście wszyscy wiedzieli, że weszłam w powiązanie z Nieskończonnym Duchem, aby zmienić rozmiar planetarnego rdzenia Urantii, obecnie składającego się prawie wyłącznie z tytanu. Robiąc to, Nieskończony Duch ujawnił swoją zdolność używania antygrawitacji do wprowadzania zmiany chemicznej w rdzeniu Urantii, jak i w czterochlorku węgla, tak mocno występującym w górnych warstwach atmosfery, który utrzymuje ciepło o wiele za długo. Zrobiliśmy to, zmuszając atmosferę do ostygnięcia na poziomie jonosfery i żądając, żeby czterochlorek węgla zredukował się do cząstek węgla, które wytrącą się z atmosfery w ciągu najbliższych lat. Ludzie będą teraz kierowani w stronę usunięcia spalania w piecach i w elektrowniach, bo stwierdzą, że jest tak drogie, że najpierw przejdą na gaz ziemny, a w końcu, w przyszłości, na ultimatoniczne wytwarzanie ciepła do produkcji pary napędzającej turbiny. Tu Matka Duch, teraz Ojciec jeszcze raz będzie mówił do was na ten temat"

OJCIEC - "Tu Ojciec, upraszam wszystkich, którzy palą materiały w atmosferze Urantii o zmniejszenie spalania o około 1/3 tego, co zwykle robicie. Ron słusznie wskazuje, że ci, którzy palą śmieci, zawsze będą mieli taką samą ilość do spalania, bo nawet jeśli skorygują o 1/3 ilość razy palenia, to ilość spalona będzie wciąż ta sama, więc i ilość zanieczyszczeń wprowadzonych do atmosfery. To prawda. ale zauważcie, że kiedy mówimy o skutkach ogólnoświatowych zmniejszenia o 1/3 przypadków palenia, to zmniejszamy o kilka razy to, co obecnie musimy zrobić, żeby ochłodzenia nasąpiło, więc sprawa rozwiązana przez Rona. Zanieczyszczenia wydalane do atmosfery z powodu palenia w gospodarstwach domowych są bardzo małe, ale elektrownie, zwłaszcza w Chinach i na amerykańskim Zachodzie, to są prawdziwi winowajcy i muszą być wyeliminowane. To ja Ojciec, zostawiam to wszystkim do zastanowienia :

"Kiedy nadejdzie czas, aby wysłać pakunek Urantii na nową orbitę w ciągu najbliższych 1000 lat, to trzeba sobie uświadomić, że atmosfera Urantii powędruje z nią razem, i niezależnie od tego jak ciepła lub zimna planeta wtedy będzie, to nadal trzeba będzie sobie radzić z zanieczyszczeniem i gazami cieplarnianymi, jak je nazywacie. Naszym zadaniem w Misji Magisterskiej jest zamknięcie ognia węglowego, żeby świat ponownie dołączył do innych planet, gdzie zanieczyszczenie węglowe do atmosfery jest bardzo niskie. Dobrego dnia. "

Ron: Słyszę, że nadchodzi komunikat pochodzący od Dyrektorów Energii, kiedy Ojciec jeszcze mówi. Teraz mówią Dyrektorzy :

"Tu Dyrektorzy Energii Piąty i Siódmy. Mówi Piąty Dyrektor Energii : "Zakończyliśmy naszą pracę na Urantii na następne dwieście lat w zakresie rdzenia planetarnego Urantii. Osiągnęliśmy masę wymaganą do utrzymania Urantii na takiej orbicie wokół Słońca, jak obecnie, przez miliony lat i nie będzie żadnej zmiany orbity, aż otrzymamy polecenie przesunięcia Urantii o milion mil dalej od słońca, żeby zapobiec wytwarzaniu przez słońce szkodliwego promieniowania na powierzchni Urantii. Będziemy się czasem odzywali, żeby opowiedzieć wam o innych planach obecnie wykonywanych. Narazie Vanatu, Vutu, Minacola i kilku innych, którzy przyglądają się tym komunikatom, wycofują się z transmisji do Urantii ".

Michał Nebadoński – "Ronie, imię Minacola jest nowe dla ciebie. Rozumiesz, że to obecnie jest imię Siódmego Dyrektora Energii, bo teraz on wyjaśnił, że to co napisałeś miesiące temu (Solisia) jest nieprawidłowe i teraz chce być znany jako Minacola (Ron: Zrobiłem zmiany w moich notatkach, dziękuję.) Pragnę także pogratulować Vanatu rozłączenia z przekazującym, którego tu używamy, ponieważ obaj bardzo dobrze sobie odpowiadają. Przyczyny są niejasne, ale Ron ma typ osobowości umysłu, który bardzo dobrze działa z większościa Dyrektorów Energii, a to może być możliwość, a nawet szansa dana od Boga, dalszego zgłębienia kiedyś tego, co oni robią we wszechświecie. Tu Michał. będziemy mieli więcej do powiedzenia o rdzeniu Urantii w najbliższej przyszłości. "

KONIEC

Daniel Alderfer

• Hero Member
  • I will not leave or forsake you even to the end
    • MSN Messenger - Danielalderfer@hotmail.com
    • View Profile
    • Email
« Reply #20 on: January 29, 2016, 09:23:23 AM »
I must show my deep personal gratitude for (like Assale says) all this loving, titanic , unsung work,  thank you dear brother for this shining demonstration of love! 
Daniel in Las Vegas, 970 618 1214, danielalderfer@hotmail.Com, While he was still a great way off his Father saw him and had compassion.

Andre_P

• Sr. Member
    • View Profile
    • Email
« Reply #21 on: February 22, 2016, 09:32:24 AM »
Wiadomość po angielsku : http://forum.serara.org/index.php?topic=2604.0
Kategoria / Temat : Dyskusja ogólna / Bóg w końcu pokona zło
«21 lutego 2016, godz. 20:37:42»

…..."Mówi Jezus. Chcę dziś mówić o tym, czego wszyscy będą świadkami w ciągu dni. Niedługo nasąpi wiele zmian, do których większość świata nie jest przygotowana. Do nich należy to, w jaki sposób będą działać rządy, jak i instytucje finansowe.

"Bóg Ojciec zadba o to, żeby jego wola była znana po to, aby światowi przywódcy wiedzieli, czego się od nich oczekuje. Dostaną zestaw instrukcji postępowania, które pozwolą im działać w sposób, który ułatwi rozwiązanie wiele problemów stojących dzisiaj przed Urantią.

"Moje wcielone pojawienie się zainauguruje Misję Magisterską. Jej celem jest ustanowienie trwałej cywilizacji, opartej na współpracy ludzi z duchowym rządem Urantii. To przedsięwzięcie jest odpowiedzią na wyjątkową sytuację na waszej planecie w każdej dziedzinie jej istnienia. Będę na czele tego trudnego zadania wraz z Serarą, Synem Magisterskim z Raju.

"Ogrom tego projektu będzie wymagał aktywnego udziału wielu z was, aby wspierać cele Ojca Wszechświata odzyskania Urantii i przywrócena jej należnego miejsce we wszechświecie.

"Konieczne jest, żebyśmy działali razem, jako duży zespół pracowników, którzy poprowadzą Urantię drogą w kierunku czasów światła i życia. Mamy wiele do zrobienia razem. Przewiduję powodzenie naszej misji przez przyszłe lata i dziesięciolecia. Nie będzie to łatwa droga do pokonania, ale pod nadzorem mojego Ojca i waszym, przeszkody zostaną usunięte jedna po drugiej.

"To będzie ogromna szansa dla milionów Urantian dla rozwoju ich dusz poprzez ich poświęcenia, szczerość i chęć czynienia woli Ojca. Uprzywilejowani życiem w tych doniosłych czasach są naprawdę szczęśliwi.

"Wszechświat będzie z uwagą patrzyć na wszystko, co dzieje się na tej planecie, tak jak wtedy, kiedy byłem tu 2000 lat temu. Zapowiadają się emocjonujące i wyzywające czasy, kiedy to, co jest naprawdę ważne, zostanie postawione na czele życia na ziemi. Dobro musi wreszcie przezwyciężyć zło, które pozostawił waszemu światu Lucyfer i jego spółka. To wszystko na teraz. To ja Jezus. Życzę wam wszystkiego dobrego. "

Odebrał : George Zuberbuehler, 19 i 21 lutego 2016

Andre_P

• Sr. Member
    • View Profile
    • Email
« Reply #22 on: February 22, 2016, 09:54:44 AM »
To Daniel alderfer.
Excuse me Daniel. I have abandoned this topic for so longtime.
The latest activity on the forum was so interesting to read.
Many thanks for your encouragements.

André

Andre_P

• Sr. Member
    • View Profile
    • Email
« Reply #23 on: February 23, 2016, 09:44:17 AM »
Te same wiadomości po angielsku : ahttp://forum.serara.org/index.php?topic=2596.0
Kategoria / Temat : Miejsce na nowe przekazy / Ostrzeżenie od Ojca

1) Lynda, starszy członek forum
«20 lutego 2016, godz 21:43:52»

Droga rodzino,
rozmawiałam z Matką i zapytałam, czy nie ma żadnych dalszych wiadomości dla mnie. To jest to, co przyszło ...

Moi drodzy, czy są jakieś inne komunikaty dla mnie dzisiaj?

Tak dziecko, weź te słowa tak, jak będę mówił do ciebie. Jestem Pan, twój Ojciec. Nie obawiaj się mnie dziecko, bo kocham cię z całego serca. Przychodzę, aby ostrzec o nieuchronnych zmianach, które są blisko. Poczujesz potrzebę, żeby uciekać i ukrywać się, ale nie bójcie się, wszystko będzie dobrze. Fale przychodzą i odchodzą, a Niebo wciąż jest tutaj, aby pomagać wam wszystkim przez cały czas. Nigdy nie zostaniecie zapomniani. Otwórzcie wasze umysły i odajcie mi swoje obawy. Bądźcie spokojni w czasie burzy. Będziecie prowadzeni jako moje dzieci światłości. Daję wam życie wieczne, ale przeze mnie będziecie świadkami mojego gniewu na zło waszego świata. Nigdy więcej nie wpadną oni w szał i nie będą dręczyć tego świata pozostałościami minionego rządzenia ludzi złem. Jesteście wszyscy moimi drogimi dziećmi, a zło nie jest mile widziane, ani nie będzie tolerowane na ziemiach Urantii. Oczyszczanie rozpocznie się wkrótce, dziecko i zobaczycie przerażenie na twarzach opanowanych złem. Będą w obawie o własne życie, i tak powinno być. Pozwólcie im uciekać, ale wiedzcie, że nie ma gdzie się ukryć. Twarz ukochanego Jezusa pojawi się przed wami i na wszystkich ziemiach i nie będziecie więcej wątpić w przyjście Pana, Boga waszego, aby skończyć z rządami terroru i zła, które przeniknęły do wiele umysłów. Ostrzegamy, czas jest bliski. To wszystko, dziecko. Życzę sobie, abyś to opublikowała, nie po to, aby wzbudzić strach, ale aby ostrzec złych spośród was, że czas się skończył.

Domsza (Powitanie lub pożegnanie w języku używanym w Nebadonie.)

2) Ron Besser, administrator, członek-bohater
«Odpowiedź nr. 5, 21 lutego 2016, godz. 00:04:26»

Księga Urantii stwierdza w kilku miejscach, że cokolwiek – roślina, gatunek zwierzęcia, człowiek nie może dostosować się do obowiązującego prawa sprawiedliwości wszechświata, ewolucja uwalnia ich od dalszego rozwoju.

W prwypadku człowieka, kiedy zostaje on tak zepsuty lub całkowicie niezdolny oddać się obecności Boga jako dobroczyńcy, zamieszkujący go Bóg opuszcza go. Ci, którzy nie są w stanie lub są niechętni, aby podporządkować się Bogu, stają się stworzeniami czysto materialnymi, a ich dusze marnieją, ponieważ są duchowo martwe.

Obecnie Ojciec uważa, że duchowo martwych na Urantii jest więcej niż duchowo żywych – duchowo żywi zachowali zamieszkującego Boga w ich umysłach. Duchowo martwi, głównie z rasy czerwonej i żółtej, ale nie wyłączając dużych liczb z tzw ras białych***, stanowią blisko sto milionów istot tylko materialnych, nie zamieszkałych już przez Boga. Ojciec informuje mnie, że oprócz tych duchowo martwych, około 500 milionów mieszkańców Ameryk (Północnej i Południowej) jest blisko duchowego wygaśnięcia.

(*** Księga Urantii opisuje inne kolorowe rasy ludzi, niż ogólnie przyjęte.)

Urantia szczyci się obecnie liczbą około 7,8 miliarda ludzi. Jest to ponad dwa razy tyle, ile nasza planeta może utrzymać za pomocą swoich zasobów. W samych Stanach Zjednoczonych duchowo martwi stanowią 30 milionów. Prezydent Stanów Zjednoczonych musi panować nad władzą ustawodawczą Kongresu, który ma 40 duchowo martwych osobników. Należą oni do skrajnych frakcji politycznej ruiny, która nasąpiłaby, gdyby zdobyli większość.

Lynda słusznie podaje punkt widzenia kontrolujących kwestie sprawiedliwości, jaka ma być stosowane na Urantii. Nie można określac środków, jakie Ojciec zatosuje w stosunku do duchowo martwych. Istnieja cała podgrupa działająca przeciwko Misji Magisterskiej, która nawet stwarza zagrożenie dla bliskiego powrotu Jezusa. Ta właśnie podgrupa, zostanie natychmiast usunięta, jeśli zadziała przeciwko Misji Magisterskiej lub Drugiemu Powrotowi, jak mówi przekaz.

Trzeba sobie zdać sprawę, że objawienie, które stanowi Księga Urantii, trzeba przeczytać w całości, aby w pełni zrozumieć, że ewolucja, gdy jest wystarczająco dużo czasu na to, usunie tych niepasujących ludzi, którzy niczego nie przynoszą wszechświatowi ani sobie i jak roślina, która nie może owocować, nie kwitnie i gatunek wymiera. Ojciec dał mi te liczby podane powyżej, żeby ci przypomnieć MidiChlorianie (Zobacz odpowiedź nr. 1), który prosisz ich, żeby nie być sądzonym, kiedy oni nawet zagrażają twojemu poziomowi życia przez śmierć i zniszczenie? Nie znasz przyczyn i skutków na tyle dobrze, aby nawet sugerować, co jest złe lub grzeszne, a tym bardziej, dlaczego Bóg wybiera miłosierdzie w jednym przypadku i śmierć w innym?

Urantia musi ponieść ciężar utraty ponad połowy ludności w ciągu najbliższych dziesięciu lat. Część z nich będzie przypadkowa; niewinni zginą razem z winnymi. Spośród około 4 do 5 miliardów ludzi, którzy są zagrożeni ubóstwem i utratą życia z powodu zmian na ziemi, tylko około 1 miliarda posłucha ostrzeżeń i zejdzie z drogi pewnej ludzkiej śmierci. Spośród tych, którzy umrą, wszyscy staną przed sądem, gdy opuszczą ciało i nikt nie uniknie wiedzy, dlaczego został osądzony tak lub inaczej. Milion z was, dobrych i gotowych do służby zginie. To jest tak smutne, ale taki jest szacunek wyników nadchodzącej masakry na Urantii, zrobiony w Raju.

Miliard dobrych dusz odejdzie nie wiedząc, co ich uderzyło. Kolejne 2 miliardy dusz nie znajdą miejsca w niebie, ponieważ brakuje im siły moralnej, dobroci i są zbyt słabe, by potwierdzić swoją siłę życiową potrzebną do powrotu. To nie są dusze złe lub złośliwe, ale dusze tak niedożywione, że nie mogą zostać wskrzeszone. W obecnej Księdze Urantii jest stwierdzenie, że jeśli istnieje nawet ulotna szansa na uratowanie duszy, Michał da jej tę szansę, żeby uratowała się sama, przy jego pomocy. Tej kategorii 2 miliardów dusz marzących o świadectwie moralności i niedożywionych, nie może dosiągnąć miłosierdzie Michała Nebadońskiego.

Konflikt życia i śmierci materialnej jest krótki i pełen szacunku, zostają oni wskrzeszeni w Sercu Boga przez cały dzień, ale śmierć dusz tak niedożywionych w ich życiu powoduje, że nie potrafią one docenić piękna, odtrącają dobroć i pragnienie rosnięcia w prawdzie. Ciągną oni swoje życie nieudolnie do końca z nadzieją na odpoczynek w końcu i często nie starają się żyć jesze raz. Ojciec eliminuje formy nieużyteczne i te, które nie potrafią się przystosować do zmian, żeby zwiększyć swoją siłę życiową przy pomocy Boga i nie mogą dołączyć do ewolucji wszechświata opartej nie na wytrwałości, ale na miłości. Nic nie jest stracone dla postępowych ludzi, jak ci na tym forum dyskusyjnym, ale próba ratowania umierającego kociaka, który urodził się bez uformowanego serca i nie może żyć pełnią życia, to jest nadmierny sentymentalizm.

Przypomnijcie sobie o części całości. Część nie może zanieczyszczać całości, żeby wszyscy zginęli z braku świętości sprawiedliwości potrzebnej do usunięcia złego jabłka, gdy beczka ma służyć wspólnocie owocami ducha.

Za Syna i Ducha Nebadonu i za Ojca na Wysokości,

Ron

Andre_P

• Sr. Member
    • View Profile
    • Email
« Reply #24 on: February 25, 2016, 09:15:33 AM »
Ta sama wiadomość po angielsku : http://forum.serara.org/index.php?topic=2624.0
Kategoria / Temat : Miejsce na nowe przekazy / sesja 24 lutego
Odebrał LarryG - członek-bohater
« 24 lutego 2016, 09:45:31 »

Z miłością w sercu, z celami i planami Ojca w umyśle, słuchaj teraz, co mamy dla ciebie dziś rano. Tu Michał, wasz Syn Stwórca. Czekając na odbiór, pozwól słowom spływać na kartkę; pisz to, co przychodzi tego ranka.
Larry, jesteś dobrym synem. W miarę wzrosyu twojej wiary, proporcjonalnie rośnie poświęcenie Ojcu i nam wszystkim, którzy przybywją na Urantię, żeby wkrótce, w końcu rozpocząć działanie Misji. To już tylko kwestia kilku dni i wszystko, co zostało zaplanowane pojawi się w waszym świecie.

Ma to być o wiele więcej niż ktokolwiek z was może sobie uświadomić. Przyjście Jezusa i Serary jest w zasięgu ręki.

Rządy i ludzie z Urantii wreszcie uznają rządy miłości w waszym świecie tak, jak to może wreszcie być.

Przygotuj się, aby być w bezpiecznym miejscu na krótki okres czasu, żeby niebezpieczeństwo ustępiło, a następnie, Larry w ciągu kilku krótkich miesięcy ci, którzy zostaną przemieszczeni, otrzymaja zawiadomienie, że nadszedł czas. Pieniądze potrzebne do wykonania tych ruchów muszą zostać najpierw dostarczone, ale to zostanie zrobione całkiem niedługo.

Wiem, Larry, że jesteś gotowy, aby robić to, do czego jesteś powołany, być do dyspozycji kiedy, gdzie i jak będziesz potrzebny tak, jak wielu innych na tym forum, którzy dostaną informację i decyzję, gdy są do dyspozycji. Jak już wcześniej wspomniano, na razie wystarczy pilnować, żeby proch był suchy, nasłuchując w ciszy i spokoju, bo najbliższe dni i tygodnie będą bardzo krytyczne. Ten świat przejdzie przez wiele szybkich zmian, a następujące wydarzenia spowodują wielkie zakłócenia w wielu dziedzinach i w wielu miejscach na Urantii, ale my przewidzieliśmy te wydarzenia i jesteśmy bardziej niż gotowi, żeby sprostać wszystkim wymaganiom.

Czas na rozpoczęcie wszystkiego nadchodzi bardzo szybko. Módl się, pozostawaj w moim pokoju, a przede wszystkim bądź bezpieczny. To ja, Michał. Mówię wam, że jest już czas na ciszę dla wszystkich. To wszystko, co mam dla ciebie dziś rano. Dobrze, że byłeś gotów. Ćwicz dalej. Domsza.

Andre_P

• Sr. Member
    • View Profile
    • Email
« Reply #25 on: March 13, 2016, 10:24:05 AM »
Wiadomość po angielsku :  http://forum.serara.org/index.php?topic=2782.msg30238#msg30238
Przekazujący/autor : Ron Besser, administrator, członek-bohater
Kategoria / Temat : SPECJALNE KOMUNIKATY MICHAŁA DOTYCZĄCE MISJI / Podsumowanie tematu : Misja Magisterska i Drugi Powrót
« Odpowiedź nr 16, 10 marca 2016, 13:28:32 czasu nowojorskiego»

…..Tu teraz mówi Jezus - "Ron nie jest obcy dla tego oskarżenia. Widzimy dlaczego, jak każdy o normalnym umyśle na Urantii, który nie czytał lub nie ma Ksęgi Urantii w jakiejkolwiek postaci, nie ma pojęcia o tym, co Bóg może zrobić. Ron również wie. ze musi działać w zgodzie z Bogiem i troszczy się o to, jak wygląda w oczach was wszystkich, jak i tych, którzy piszą inaczej, a on nie może przedstawić uzasadnienia, dopóki my się nie pojawimy, jak obiecaliśmy w naszych rozmowach z nim niedawno. Pomówmy o terminie 25 marca 2016 roku, jak Ron pisze w piewszej wiadomości tego tematu. Ta data jest ostateczna !!!

"25 marca tego roku to jest Wielki Piątek i jest przewidziane, że muszę po prostu przejść przez to z wami jeszcze raz. Nie lubię przeżywać tego dnia. Wy również powinniście uszanować moje życzenie, aby przestać świętować moją śmierć, ale moje zmartwychwstanie powinno być zauważone i powinno nadal być nazywane Wielkanocą. (Po angielsku Easter od greckiego słowa Eostre.)

"Ron słusznie zaczepił o temat, z powodu któtego mówię do was dzisiaj, i to nie tylko po to żeby potwierdzić 25 marca, jako mój dzień, ale skoro 25 marca to jest Wielki Piątek na Urantii, chcemy usunąć jego pierwotne znaczenie i zastąpić je przepowiewdzianym Drugim Powrotem. Musimy teraz wstawić do kalendarza ważniejsze święto okresu Wielkanocy, które nie będzie się nazywać Wielki Piątek, ale inaczej : Dobry Piątek i mój Drugi Powrót. Trzeba skończyć z niemądrym spędzaniem czasu przy powtarzaniu stacji Drogi Krzyżowej, któremu Jerozolima jest niechętna z powodu zakłóceń ruchu. Krzyż jest znienawidzony wszędzie i pragnę go usunąć z pamięci Urantii, jak i jej mieszkańców !

"Teraz widać, dlaczego 25 marca tego roku ma być dniem, w którym przyjdę do was osobiście, widoczny ponownie dla ludzkich oczu !".......

…...Ron - Rzadko rzucam się osobiście na jakieś pojęcie, ale mój nadzwyczajny dar rozmawiania z Bóstwami, czasem całymi dniami, musi pomieścić również moje poparcie dla was wszystkich, kiedy zaczynacie odkładać na bok krzyż jako symbol lub jako pamiątkę strasznej śmierci, która nie przynosi sprawiedliwości ani Jesusowi, ani wam. W tym wydarzeniu jest jeszcze cierpienie Jezusa, które ledwo mogę znieść, kiedy łączę się z jego aurą emocjonalną, która czasem bywa dla mnie tak silna jak moja własna. Sprawą, któtą mam do was wszystkich dzisiaj jest oczekiwanie na coś wspaniałego za około dwóch tygodni i około jeden dzień, 25-go, który ma ogromne poparcie Ojca i Jego Dostrajaczy (myśli). Życzę wam wszystkim miłego dnia.

Ron

Andre_P

• Sr. Member
    • View Profile
    • Email
« Reply #26 on: March 14, 2016, 11:09:09 AM »
Ta sama wiadomość po angielsku
http://forum.serara.org/index.php?topic=2740.msg30264#msg30264
Odebrał : LarryG, członek-bohater
Kategoria / Temat : Miejsce na nowe przekazy / Sesje praktyki Larry(ego)G
« Odpowiedź nr 16, 11 marca 2016, 07:21:20 czasu nowojorskiego»

Pracuję rano co jest niezwykłe dla mnie, a ja nie wiem, czy byłbym w stanie siedzieć w bezruchu i odbierać, ale tak właśnie wyszło dziś rano

Praktyka odbioru
Michał Nebadoński
Winter Park, Florida
11 marca 2016 (07:00 czasu wschodniego USA) 02:00 czasu Greenwich
Odebrał : Larry Gossett

Zacznijmy tego ranka od czyszczenia swoich ludzkich myśli, żeby myśli Ducha mogły się zakorzenić w głowie, kiedy przygotowujesz swój umysł, ciało i ducha do odbierania wiadomości. Jest to czas jedności i poświęcenia wszystkiemu, co dzieje się na Urantii, kiedy ostateczne plany są przygotowane, kiedy ostatnie dni się zbliżają, żeby na zawsze położyć kres erze zamieszania i ciemność wśród ludzi na Urantii.

Wielki Bóg i Ojciec nas wszystkich pójdzie swoją drogę z tym światem i przyniesie Urantii plany i środki, aby ją odnowić, podnieść i zmienić na zawsze, bo ten świat będzie ostatecznie szedł w kierunku nowej epoki światłości i życia. To będzie wspaniały czas, ale i czas próby dla Urantii i wszystkich ludzi na niej, aby zaczęli widzieć i rozumieć, co to takiego nowy świt i poznali światło, które szybko nadchodzi.

Ustanowienie Królestwa Ojca będzie czymś wcześniej nie widzianym ani nie doświadczanym na całym tym świecie. Jezus przychodzi, aby zakończyć pracę, którą rozpoczął wiele lat temu. Teraz wraz z nadejściem Misji Jezusa i Serary i Św. Pawła, z przyjściem Melchizedeków, ustanowieniem Szkół Adama i Ewy, wieloma gatunkami pozaplanetarnymi, które przyjdą do służby w Misjach, możecie wszyscy być pewni, ufni, pełni wiary i przekonania, że wszystko będzie tak jak Ojciec zaplanował dla tego świata.

Nigdy, przenigdy nie próbujcie wątpić w nieodłączną moc Miłości. Bądźcie zawsze gotowi do współpracy i wykonania wielu zadań, które mogą być osiągnięte w ramach tego, co zbliża się do Urantii.

Fundamenty tego świata zostaną wstrząśnięte aż do rdzenia i wszystko, co należy zrobić, aby Urantia wróciła do Ojca, zostanie zrobione. Wszyscy możecie być częścią tej wielkiej przygody i te doświadczenia na zawsze pozostaną w was jako ważne i bezprecedensowe, które niewielu będą dotyczyć. Zrozumcie, moje dzieci, że odnalezienie Ojca w środku takiej ciemności jest czymś, co czyni was szystkich bardzo wyjątkowymi. Pochodzić z Urantii i znaleźć Ojca będzie satysfakcjonującym doświadczeniem w waszej ostatecznej karierze we wszechświecie, więc jak najlepiej wykorzystujcie możliwe doświadczenia i korzystajcie z możliwości, które są wam dane.

Pozostawcie w spokoju wiele rozrywek, które często wciągają was nieświadomie i skupcie się na Panu.

Wszelkie plany, opracowane, przerobione i ulepszone, są teraz gotowe do ujawnienia na Urantii.

Te podniecające czasy, tuż przed wami wszystkimi, choć trudne, jak mogłoby się wydawać, nastąpią. Pamiętajcie jednak, w miarę postępów w tych wszystkich trudach, że to, czego się uczycie i czego doświadczacie znacznie przewyższa każdą z przejściowych trudności. Jest to sposób na to, żeby się uczyć, a korzyści z tego uczynią zwycięstwo słodszym.

Przechodząc przez te ostatnie dni, wiedzcie w waszych sercach, że jesteśmy z wami i obok was i że wszystko jest w porządku. Znajdujcie w waszym życiu wielki i zawsze obecny spokój, radość i komfort, który podtrzyma was wszystkich w tych trudnych czasach, które stoją przed nami. Jesteśmy jednym z wami i z całym życiem tutaj i to właśnie dzięki tej jedności wszystkie rzeczy stają się nowymi. Dziękujemy za spotkanie z wami dziś rano. To ja, Michał. Daję wam mój pokój i miłość. Dobrego dnia i Domszia

Andre_P

• Sr. Member
    • View Profile
    • Email
« Reply #27 on: March 14, 2016, 12:56:46 PM »
Ta sama wiadomość po angielsku :
http://forum.serara.org/index.php?topic=2786.msg30270#msg30270
Odebrał : martinpea, młodszy członek
Kategoria / Temat : Dyskusja ogólna / Hierarchia duchowa
« 11 marca 2016, 11:12:20 czasu nowojorskiego »

Mantutia/Matka Duch
Temat : Hierarchia duchowa
Essex, Zjednoczone Królewstwo W.Br. 15:30 czasu Greenwich
11 marca 2016
Odebrał : martinpea

Bar M'tsha, masz wiadomość dla mnie?
Tak mój synu, mam.
W bieżącym rozwoju spraw wszyscy jesteśmy razem, jesteśmy jednym ze wszechświatem i w tym względzie współdziałamy w tworzeniu nowej ery. Jak na górze, tak na dole. Rzeczą, która będzie najtrudniejsza do uchwycenia będzie uznanie faktu, że hierarchia duchowa istnieje. Przypomnij sobie, kiedy po raz pierwszy przedstawiono ci to pojęcie, miałeś poważne zastrzeżenia co do niego. Było nowe i obce twojemu myśleniu. Trzeba było trochę czasu na to, aby wsiąkło w ciebie. Tak też będzie z tymi, którzy wcześniej nie spotkali się z tym. Nadchodzące obwieszczenia i dostęp do szkół Misji powinny zmniejszyć tę trudność, choć wnikanie tego pojęcia będzie powolne. Widzę, że nie czujesz się w tym dobrze. Cierpliwość jest konieczna i twoja cierpliwość będzie surowo testowana w ciągu najbliższych miesięcy i lat. Duże koła poruszają się powoli, dobrze o tym pamiętać. Tu Mantutia, wiem o czym mówię. Podobnie jak wszystkie rzeczy muszą minąć, rzeczywiście wszystko mija w tej chwili. Wszystko istnieje w danej chwili. [Utrata kontaktu, konkretny umysł się wpakował!]

Tu Matka Duch.

Materialny Syn i Córka są między wami, aby podnieść świadomość obecnej ludzkości, jeśli ludzkość na to pozwoli. W końcu jest to nieuniknione, ale szybkość postępu się zmienia. Jest to przygoda, w której obecnie bierzemy udział. Macie pełne nasze wsparcie, żeby nie powiedzieć więcej. Jesteśmy jedno, więc proces dotyczy nas wszystkich, od dołu do góry. każdy odgrywa swoją rolę. Ratuj się, odpręż się i wiedz, że wszechświat rozwija się tak właśnie, jak sam sobie życzy. Trzymajcie się i bądżcie w pokoju. Domszia

[Dziękuję wam.]

Andre_P

• Sr. Member
    • View Profile
    • Email
« Reply #28 on: March 23, 2016, 09:10:15 AM »
http://forum.serara.org/index.php?topic=2824.msg30552#msg30552
Odebrał : GeorgeZ3, pełny członek forum
Kategoria / Temat : Dyskusje ogólne / Przyszli prekazujcąy
« 15 marca 2016, 16:56:11 czasu nowojorskiego »

Drodzy Bracia i Siostry!

Oto wiadomość, którą odebrałem dzisiaj w ciągu kilku godzin, z częstymi przerwami.

"To ja, Matka Duch. Pragnę powiedzieć wam wszystkim o czymś, co jest bardzo bliskie mojemu sercu. Ma to związek z przekazywaniem niebiańskich komunikatów.

"Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że wielu z was zaczyna to robić regularnie. Ten proces przekazywania będzie się nadal rozwijać, aż będą tysiące śmiertelników, którzy będą to robić regularnie.

"Potrzebójemy tak wielu przekazujących dlatego, że jest bardzo duży takich, którzy będą potrzebować tych wiadomości z góry i każda osoba, która transmituje, będzie miała swoją własną docelową grupę słuchaczy, których łączą wspólne zainteresowania. Im więcej będzie przekazujących, tym więcej będie ludzi otrzymujących zindywidualizowane wiadomości, duża różnorodność jednostek - ich docelowych odbiorców. Wymieńmy dla przykładu tylko kilka grup zainteresowań : rząd, finanse, handel, szkolnictwo.

"Przyszli odbierający lub odbierający-nadający, będą pracowali w wybranych dziedzinach będących przedmiotem ich zainteresowania i wiedzy. Wszyscy z nich będą musieli najpierw przejść przeszkolenie w tematach charakteru, funkcji i celów powrotu Jezusa i Misji Magisterskiej, oprócz pewnych podstaw na temat rzeczywistości wszechświata.

"Tu Matka Duch, życzę wam dobrego dnia."

George

Andre_P

• Sr. Member
    • View Profile
    • Email
« Reply #29 on: March 23, 2016, 11:49:28 AM »
http://forum.serara.org/index.php?topic=2740.msg31006#msg31006
Odebrał : LarryG : członek - bohater
Kategoria / Temat : Miejsce na nowe przekazy / Sesje praktyki Larry(ego)G
« Odpowiedź nr 51, 23 marca 2016, 07:58:03 czasu nowojorskiego »

Siedząc przy komputerze dziś rano, wpadają mi myśli, którymi dzielę się z wami ..... Larry G

Niech dzwon wkrótce zadzwoni w uszach wszystkich, którzy słyszą. Niech dźwięk trąbki połączy się z głosem Aniołów – Zwiastunów na Wysokości przynoszących dobre wieści.

Zachowajcie spokój i pozwólcie wydarzeniom rozwijać się jak chcą przez najbliższych kilka dni. Zrobiliście wszystko, co do was należało i dalej tak róbcie. Czas przygotowań się skończył. Scena jest ustawiona, a świat czeka na przyjście Panów. Niewiele więcej jest do zrobienia niż być w Pokoju i Miłości, być w ciągłym stanie modlitwy za Jezusa, Pawła, Piotra, Serarę i Melchizedeków i przygotowanie tego świata i jego ludzi na przyjęcie tego co nadchodzi tak szybko. Wszyscy staliście się latarniami sygnalizacyjnymi i pokażecie temu światu miłość i służbę Ojcu. Ojciec, Wieczny Syn i Nieskończony Duch Raju razem z ich prawdziwym stworzeniem i Istotami Wielkiej Światłości dali oczekiwaną zgodę na rozpoczęcie tych Misji.

W siedmiu superwszechświatach jest wielu, którzy patrzą, blisko utraty tchu, w takim samym oczekiwaniu, jak wy wszyscy tutaj doświadczacie, kiedy te wydarzenia nadchodzą wreszcie do Urantii.