Author Topic: Wiadomoci po polsku (Posts in Polish)  (Read 26280 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Andre_P

 • Sr. Member
 • ****
 • Posts: 241
  • View Profile
  • Email
Re: Wiadomoci po polsku (Posts in Polish)
« Reply #225 on: March 06, 2018, 08:01:33 AM »
Ta sama wiadomość po angielsku :
http://forum.serara.org/index.php?topic=10146.msg65592#msg65592
Przekazał : Lemuel, członek-bohater
Kategoria / Temat : Przekazy dźwiękowe / Przekaz dźwiękowy / Wziąć byka za rogi
« 6 marca 2018, godz. 01:18:00 »


Mówca : Michał Nebadoński
Temat : Wziąć byka za rogi
Przekazujący : Lemuel
Miejsce : Girona, Katalonia, Hiszpania
Data / Godzina : 6 marca 2018 / 07:17 czasu miejscowego, 06:17 GMT

Link do nagrania dżwiękowego :
https://app.box.com/s/6uy4k3gpwgghz1vs1pmeg7sy24vacy63


Transkrypcja :
Napisał : Clency, członek-bohater
« Odpowiedź nr 1 : 6 marca 2018, godz. 02:35:52 »
Zapis przekazu Lemuela
Wziąć byka za rogi
Michał Nebadoński : Tak, dzień dobry Lemuelu, tu Michał Nebadoński. Chcę tylko powiedzieć kilka rzeczy, a tę wiadomość zatytułujesz «Wziąć byka za rogi». Nie ma to być żaden rodzaj planu dlatego, że mieszkasz w Hiszpanii Lemuelu, nie.

Do wszystkich członków forum mam pytanie, co mam na myśli mówiąc : Czy jesteście gotowi wziąć byka za rogi ? Znaczy to : Czy jesteście gotowi podjąć praktyczną pracę w misjach. Nie mówię tylko o przyszłej Misji Magisterskiej. Są inne misje, które mają się rozpocząć. W rzeczywistości już się rozpoczęły.

Czy jesteście przygotowani ? Z mojej perspektywy widzę że jest was tak wielu, gości i innych, którzy codziennie czytają wiadomości zamieszczane tutaj, na forum Serary. Niektórzy z was interesują się tylko trochę, niektórzy z was po prostu nie wierzą, ale inni z was są tu codziennie przyciągani, aby przeczytać te wiadomości.

Dlaczego jesteście tutaj przyciągani, aby codziennie czytać te wiadomości ? Jestem tu, aby wam powiedzieć, że jesteście gotowi wziąć byka za rogi i podjąć praktyczne zadanie w tych misjach. Jesteście potrzebni, potrzebujemy więcej oddziałów w terenie, więc proszę, podejmijcie decyzję.

Wszyscy wiecie z lektury innych wiadomości, że jeśli zostaliście tu doprowadzeni, to przez wasz umiłowany odłamek Ojca, który w was mieszka. Jest On najczystszym Duchem, którym jest Bóg. Czy w to wierzycie, czy nie, On nie jest ani tu, ani tam, po prostu mam ochotę wam powiedzieć : wszystko, co jest .... Jest.

To, co jest prawdą, nie potrzebuje nikogo, aby je udoskonalać lub wspierać w jakikolwiek sposób, w żadnym kształcie, ani postaci. Wszyscy jesteście prowadzeni tutaj przez wasz ukochany, mieszkający w was, odłamek Boga i nie bez powodu. Więc teraz, jeśli czujecie przyciąganie, chęć wzięcia udziału, to proszę przychodźcie, dołączajcie do nas, bierzcie byka za rogi i zróbcie to, a nigdy nie będziecie tego żałować.

Będzie to coś, o czym będziecie opowiadać waszym wnukom i prawnukom i wszyscy oni będą wiedzieli, że uczestniczyliście w czymś tak wspaniałym, że będą z was dumni. Cóż, nie jestem tu po to, żeby apelować do waszego ego, aby zrobiło coś wspaniałego.

Jestem tutaj, aby zaapelować do was, abyście wzięli byka za rogi i szli daleko naprzód po waszej duchowej drodze wznoszenia, oszczędzając sobie wiele lat nauki i treningu, kiedy dotrzecie do światów-mieszkań. Jestem Michał Nebadoński i przesyłam tę krótką wiadomość do was wszystkich, ale bardziej do czytelników i gości forum Serary.

Więc proszę, chodźcie i bierzcie byka za rogi. Dziękuję za uwagę i życzę wam wszystkim bardzo miłego dnia. Domszia.

Andre_P

 • Sr. Member
 • ****
 • Posts: 241
  • View Profile
  • Email
Re: Wiadomoci po polsku (Posts in Polish)
« Reply #226 on: March 10, 2018, 07:26:35 AM »
Ta sama wiadomość po angielsku :
http://forum.serara.org/index.php?topic=10164.msg65706#msg65706
Przekazał : Lemuel, członek-bohater
Kategoria / Temat : Przekazy dźwiękowe / Przekaz dźwiękowy / Rosnące podniecenie
« 9 marca 2018, godz. 01:20:08 »


Mówca : Umiłowany / Lemuel
Temat : Rosnące podniecenie
Przekazujący : Lemuel
Miejsce : Girona, Katalonia, Hiszpania
Data / Godzina : 9 marca 2018 / 07:19 czasu miejscowego, 06:19 GMT

Link do nagrania dżwiękowego :
https://app.box.com/s/cypyu89xe93wq54tclwbm4028mdlesweTranskrypcja :
Napisał : Clency, członek-bohater
« Odpowiedź nr 1 : 9 marca 2018, godz. 02:28:46 »
Zapis przekazu Lemuela

Rosnące podniecenie

Umiłowany / Lemuel : Naszym tematem dzisiejszego ranka jest "Podniecenie rośnie". Tak, rzeczywiście podniecenie rośnie, podobnie jak napięcie. Wszyscy to teraz odczuwacie w pewien sposób lub w jakiejś formie, fizycznie, emocjonalnie i psychicznie. Wszystko teraz powstaje i wszystko jest naprawdę podniecające.

Przygotowania do rozpoczęcia Misji są dosłownie tuż za rogiem, że tak powiem, a Niebiańscy wraz z ludźmi to czują. To są operacje dwukierunkowe. Wszystkie wasze oddziały lądowe są tak głęboko kochane i doceniane przez całą rodzinę Niebiańskich.

Jesteśmy świadomi waszych uczuć i podniecenia i jestem tutaj, aby powiedzieć wam o naszym podnieceniu, a także o zwiększeniu napięcia. Kiedy ojciec mówi, wszystko się porusza i zaczyna działać. Jesteśmy tutaj, aby spełniać polecenia Ojca, my z naszej strony i znamy was z waszej strony i wiemy jak bardzo jesteście oddani.

Czas biegnie teraz szybko, a dni przelatują i wszyscy jesteście ostrzeżeni i pouczeni tak wiele razy, co ma się wydarzyć na Urantii, co jak nigdy przedtem jest śledzone wszędzie we wszechświecie w taki sposób i w takim stopniu. Oto, czego Urantia będzie świadkiem.

Nie mówię teraz o katastrofach, o ruchu płyt tektonicznych i wybuchach wulkanów i trzęsieniach ziemi. Nie mówię o tym w tej chwili, mówię o tym, że kiedy Misje zostaną ogłoszone publicznie w tak wspaniały sposób, cała ludzkość będzie w szoku, użyję tego wyrażenia.

To będzie najbardziej niezwykłe wydarzenie, które nigdy nie miało miejsca tutaj na Ziemi. Wyglądamy za tym tak samo, jak wy i chcę wam wszystkim powiedzieć tego ranka, że to jest tuż tuż. Bądźcie cierpliwi, kontynuujcie wasze przygotowania i ufajcie i wierzcie, teraz jeszcze bardziej niż kiedykolwiek, z waszymi umiłowanymi Dostrajaczami Myśli. .

Jak mówicie : trzymajcie się, nie dajcie się. Wiemy, że jesteście podnieceni w oczekiwaniu, ale jednocześnie starajcie się zachować spokój każdego dnia. To wszystko, co mam wam do powiedzenia dziś rano. Nie wstrzymujciecie oddechu, kontynuuj wdechy i wydechy. To jes naprawdę prawie tutaj, nie o tygodnie przed nami. Nie, moje umiłowane siostry i bracia, nie o tygodnie.

Tu Dostrajacz Myśli Lemuela, z radością przekazuję wam te kilka słów dziś rano. Dziękuję za wysłuchanie. Wszystkim wam życzę bardzo udanego dnia. Domszia