Author Topic: Wiadomoci po polsku (Posts in Polish)  (Read 94118 times)

LIGHTWORK4ALL and 8 Guests are viewing this topic.

Online Andre_P

• Sr. Member
    • View Profile
    • Email
Re: Wiadomoci po polsku (Posts in Polish)
« Reply #615 on: December 02, 2019, 09:25:37 AM »
Ta sama wiadomość po angielsku i po rosyjsku :
http://forum.serara.org/index.php?topic=13394.msg81226#msg81226
Przekazał : prozonov, pełny członek
Kategoria / Temat : Dyskusje ogólne / Bądźcie spokojni
« 2 grudnia 2019 r., godz. 06:21: 26 »

Bądźcie spokojni
Nauczyciel : nieznany
Odebrał : Prozonow, 2 grudnia 2019, godz. 13:55 czasu moskiewskiego.

Witaj Prozonow. Wczoraj nie mogliśmy przekazać ci wiadomości, więc próbujemy dziś.

Wy widzicie inaczej to, co się dzieje na planecie. Tylko istoty niebieskie mogą obiektywnie i bez uprzedzeń oceniać, co dzieje się na Urantii z punktu widzenia Boga.

Wszyscy ulegacie wypaczeniom, które wpływają na was z powodu waszego wychowania, z powodu otrzymywanych informacji, z powodu wpływu pewnych ideologii na was. Wasza opinia i opinie waszych przywódców są subiektywne. Obiektywny jest tylko Bóg, ale o tym się dowiecie, zrozumiecie to i uświadamicie sobie, jeśli dotrzecie do światów-mieszkań. Dlatego radzimy wam nie zwracać uwagi na procesy polityczne i gospodarcze zachodzące na planecie. Niczego nie możecie zmienić. Podważacie tym tylko swoją psychikę, martwicie się na próżno i wpadacie w przygnębienie.

Żyjcie dniem dzisiejszym. Przygotowujcie się na poważne zmiany. Jeśli to możliwe, wpływajcie na swoich bliskich i znajomych mówiąc im prawdę o tym, co się zbliża i o możliwości ich zbawienia. Na razie nie prosimy was o nic więcej. Studiujcie Księgę, módlcie się. Kochajcie, życzcie wszystkim dobrze.

- Dziękuję nieznanemu nauczycielowi za pouczenia.

Online Andre_P

• Sr. Member
    • View Profile
    • Email
« Reply #616 on: December 06, 2019, 12:10:35 PM »
Link do wiadomości po angielsku :
http://forum.serara.org/index.php?topic=13350.msg81050#msg81050
Przekazał : Ron Besser, administrator, członek bohater
Kategoria / Temat : JEZUS MÓWI DO WSZYSTKICH / PERGAMIN 2 - CHRZEST JEZUSA / CO SIĘ STAŁO Z JUDASZEM – 25 LIS19

1) « 25 listopada 2019 r., godz. 00:47:57 »

Lokalny dostęp do pliku to (Po angielsku) : Zapisujecie ten plik, klikając na link czerwony poniżej, następnie klikacie prawym przyciskiem myszy na dokumencie, który się pojawi i wybieracie „zapisz stronę jako”, wtedy plik powinien się znaleźć w waszym komputerze. Pod oryginalnym tekstem angielskim jest inny link, którym można sprowadzć ten dokument nieco inaczej.
http://tmarchives.com/archives/audio/Parchment2theBaptismofJesusdetails23Nov2019.pdf

Uzupełniłem ten drugi przekaz Jezusa tekstem od jego dwóch młodszych braci o wydarzeniach, które miały miejsce, gdy stanęli przed Janem Chrzcicielem, aby zostać ochrzczeni w duchu Królestwa. Podałem także daty i czas, o których nie ma żadnych zapisów. Dostałem je gratis od przed-ducha z nieskończoności, który się nazywa BÓSTWO ABSOLUT. Nie ma znaczenia, że nie znacie tej istoty, ale dziękujemy MU za jego łaskawą znajomość języka ziemskiego, angielskiego, który jest diabelsko trudny do nauczenia przez każdego wysokiego ducha. Czy wiecie, że duch nie mówi jak człowiek, wszystko się odbywa poprzez ziarna myśli od umysłu do umysłu. Dlatego trudno było mi podać daty i godziny, ale nie mam z tym problemu, bo mój Zamieszkujący dostarcza energię, aby przetłumaczyć przekaz dla mnie i zapisać go.

Oto historia Jezusa stojącego w Jordanie ze swoimi dwoma braćmi u boku. Oni wiedzieli, że Jezus pragnie być ochrzczony i chcieli to zrobić razem z Nim, żeby to z Nim przeżyć, kiedy nadszedł dla nich czas, żeby być z Nim. Brat Józef, urodzony jako drugi, zmarł tragicznie i nie wiemy nic o nim z naszej ziemskiej historii. Znalazł się on w burzy ognia w Syrii i wykrwawił się na śmierć, zanim można było go zabandażować. Jego brat Juda, najmłodszy chłopiec, zmarł nie zostawiając testamentu, w rytuale, w którym został złożony jako rektor pierwszego w historii Kościoła chrześcijańskiego, wcześniejszego niż Watykan, który Piotr otworzył około 42 r.n.e., lub rok albo dwa wcześniej lub później. W czasie rozruchów Żydów w AD 72 ten kościół w Jerozolimie został spalony do fundamentów z nienawiści do chrześcijan, którzy byli za Rzymem. Siostra Ruth nie uczestniczyła w naukach Jezusa i zmarła nie zostawiając testamentu, w AD 82 lub 83, na raka mózgu za oczami, spowodowanego uderzeniem w twarz, gdy jechała do kościoła w dzisiejszej Besarabii, nad Morzem Czarnym, gdzie Ukraina walczyła o Krym.

Dostarczam również więcej informacji na temat SP10, czyli 10-go Sektora Przestrzeni, ponieważ mamy tam pewne niespodzianki, które dostałem z nowymi szczegółami.

Link do pliku PDF znajduje się poniżej (tekstu angielskiego). Kliknijcie dwa razy, aby go otworzyć. Wybierzcie w menu komputera „otwórz za pomocą:” lub „zapisz jako”, aby go załadować do swojego komputera. Dziękujemy za zainteresowanie i uwagę. RON Besser

2) « Odpowiedź nr 3, 26 listopada 2019 r., godz. 00:54:32 »

MÓWIĄ MI, ŻE GOŚCIE NIE MOGĄ OTWORZYĆ ZAŁĄCZNIKÓW,

z tego powodu podaję cały tekst Pergaminu 2 z edytora tekstów. Tekst ten wygląda dużo lepiej w pliku PDF, ale skoro nie jest dostępny dla gości, to wolę, żeby jednak mieli możliwość przeczytania go, ponieważ dotyczy on chrztu Jezusa. Odciąłem nagłówek i podaję go bez zmian.

PEŁNY TEKST PERGAMINU 2, JEDYNIE BEZ NAGŁÓWKA

Biblia nie wspomina o rodzinie w której Jezus wyrósł i jej członkach, jednak Jezus prawie nigdy nie działał bez swojej rodziny u boku. Jego Matka Maryja nie lubiła słyszeć o swojej rodzinie po imieniu i zabraniała plotkować na temat jej syna Jezusa, ale we wczesnych dniach życia Jezusa nigdy nie był on bez nich, jako towarzyszy zabaw i aż do chrztu w Jordanie byli oni zawsze z nim obecni. Wraz z ojcem Józefem, gdy żył, byli oni sześcioosobową rodziną, a mała Ruth była siódma, ale urodziła się w kwietniu, po tym, jak Józef został uderzony spadającymi kamieniami z muru, nad którym pracował w nowym pałacu Heroda. Królewski dom był tuż przy ich małej siedzibie, przy tej samej drodze, w Nazarecie. Ojciec Józef był cieślą i znalazł pracę pomagając wznosić wewnętrzne ściany sanktuarium pałacu-fortecy, który właśnie wtedy był w budowie.

Kiedy urodziła się mała Ruth, byłaby to siedmioosobowa rodzina, ale po śmierci Józefa pozostało sześć osób. Jezus był pierworodnym, a Ruth, jego siostra - niemowlę, urodzła się ostatnia, jako jedyna córka, w kwietniu (7-go) AD 9. Tragiczna strata Józefa nastąpiła 17 grudnia AD 8. Przypomina o tym sam Józef, który opisał, jak stracił przytomność leżąc pod kupą gruzu z muru, który nie był należycie utwardzony i który próbował naprawić właściwie, aby nie poranił innych spadając na nich.

Pozwólcie mi powiedzieć czytelnicy, dlaczego te daty są tak wyraźne, jak je tutaj podaję. Kilka lat temu miałem możliwość rozmawiać z osobistościami historycznymi. Nie spodziewałem się tego, ani nie prosiłem o to, ale nagle zacząłem mówić o historii do samej natury Boga i wtedy On wyraził zgodę, żebym rozmawiał z innymi, w tym z samym Jezusem. Było to około dziesięciu lat temu. Czytelnicy nie powinni uważać mnie za proroka, ani za Boga. Jestem kruchym człowiekiem pod koniec mojego życia, ale mówię słowami wciąż żyjącego Jezusa, a nawet raz Heroda, który przeżył gehennę splądrowania Jerozolimy i ledwo udało mu się uciec do Mezopotamii, gdzie jego krewni również byli monarchami. Te rozmowy trwają czasami cały dzień, a czasem jestem odrywany od pracy prośbą o odebranie wiadomości od Syna Stwórcy lub kogoś innego wysokiej rangi, ale to się nie odbywa uroczyście, lecz zwyczajnie, kiedy siedzę na krześle przy jakimś stole, jak się przydarzy. Wiedzcie też, że ja wiem, jak oni to robią, ale tajemnica nie polega na tym, jak ja to robię, ale że oni dają mi tak duży dostęp. To, co relacjonuję poniżej o chrzcie, nie jest znane i pochodzi od jego braci Judy i Jakuba, którzy tam byli i wspominali mi użyte słowa. Jeśli chodzi o daty :

Nasz obecny kalendarz nie był używany w czasach, gdy żył Jezus. Rzym używał kalendarza juliańskiego, szczególnie od czasów Juliusza Cezara i datuje rzeczy i wydarzenia zupełnie inaczej, ale obecny kalendarz, gregoriański, wprowadzony w r. 1582 przez papieża Grzegorza XIII, jest sposobem, w jaki większość naszych archiwów historycznych podaje dni i daty. Teraz, kiedy już to wiecie, zdajcie sobie sprawę, że duch nie podaje czasu według naszego kalendarza, pomimo że wielu z was uważa, że żyją na jedynej planecie we wszechświecie z ludźmi, którzy używają dat w ten sam sposób. Duch mówi o wszystkich swoich sprawach poprzez coś, co wy, miłośnicy Star Trek, nazwalibyście kalendarzem dat gwiezdnych. Na przykład uczono mnie, że jeden rok na tej planecie to około szesnastu dni w roku gwiezdnym naszej kosmicznej stolicy Salvington, która, nawiasem mówiąc, nie ma widocznego kształtu, który moglibyśmy zobaczyć.

Kiedy Jezus mówi mi, że to było pierwszego października, to tłumacz języka do moich uszu, sprawdza tabelę rzeczywistej działalności Jezusa, jaka została zapisana w archiwum z datami kalendarza gregoriańskiego i juliańskiego. Pozwólcie, że podam wam przykład dnia Bożego Narodzenia, 25 grudnia roku 2019. Duch używa kalendarza z datami gwiezdnymi i 25 grudnia 2019 r. na Urantii, jak nas nazywają, ma postać : 15-1415-1185. Powiedziano mi, że 15 oznacza nazwę Ziemi, 1415 oznacza pas przestrzeni, który zajmujemy, a 1185 jest datą gwiezdną roku, w którym Jezus urodził się w Betlejem. w roku 7 p.n.e. Duchowy kalendarz dat gwiezdnych nie identyfikuje 22-go sierpnia jako miesiąca lub dnia, ale ta data również jest zmienna, jako 21-szy sierpnia lub 22-gi sierpnia z powodu błędnego sposobu zapisu dnia na wysokości.

Matka Maria powiedziała mi na temat porodu : „Nie było to łatwe, ponieważ był on moim pierworodnym i poród nie był dla mnie radością, a Józef wciąż wyglądał na ulicę, aby upewnić się, że nikt nie patrzy, co się dzieje na podłodze pomieszczenia świeżo wyłożonej słomą dla mnie. Płakałem prawie cały dzień zanim Jezus sprawił mi straszny ból brzucha i myślałem, że zwymiotuję, ale nigdy tego nie zrobiłem i bardzo dobrze to przeszłam. Prosiłam człowieka, który pracował z Józefem, żeby pilnował, żeby ludzie nie zaglądali do środka i pytałam go, która jest godzina, a on odświeżył moją pamięć, że Jezus pojawił się w dobrej formie, nieco po południu tego dnia.

(Dalszy ciąg nastąpi.)

Online Andre_P

• Sr. Member
    • View Profile
    • Email
« Reply #617 on: December 07, 2019, 01:59:14 AM »
Kategoria / Temat : JEZUS MÓWI DO WSZYSTKICH / PERGAMIN 2 - CHRZEST JEZUSA / CO SIĘ STAŁO Z JUDASZEM – 25 LIS19
« Odpowiedź nr 3, 26 listopada 2019 r., godz. 00:54:32 »

(Dalszy ciąg poprzedniego tłumaczenia.)

NOWY TESTAMENT I ZAPIS CHRZTU

Zebrałem wiele ważnych spostrzeżeń na temat tej epoki, która faktycznie stworzyła Nowy Testament w Biblii. W narodzie żydowskim w tych czasach był zwyczaj mówić o Mesjaszu, który przyjdzie i oczekiwali, że On przyjdzie zaraz. To do pewnego stopnia skłoniło Jezusa do chrztu bardziej, co czytelnik może zrozumieć, z potrzeby czystości w oczach ludzi. W dzisiejszym języku był to marketing, ale też szczera chęć zrozumienia tego, co od niego chcą, kiedy mówią mu, że nadszedł czas żeby się zająć sprawami Ojca.

Królestwo Izraela bardzo nalegało również na przekonanie, że grzechy ojców dotyczyły wszystkich, że każdy obywatel lub osoba mieszkająca w Izraelu może zepsuć całą narodową beczkę jabłek i zamienić ją w złe jabłka, jeśli ich ojciec lub jego ojciec lub jej ojciec, był złej natury. Próbowali oni oczyścić się z zarazy, jaka mogła nastąpić, wzywając synagogi do chrzczenia każdego uczęszczającego, aby zaprzeczyć stosunkom do grzechu ich ojców.

Jezus opowiada, że wcale nie był zadowolony z tego, żeby zostać ochrzczonym. Jego ojciec, Józef, zrobił z tego dużą sprawę i postanowił sprowadzić całą rodzinę do miejscowej świątyni, żeby wziąć udział w rodzinnym chrzcie i załatwić tę sprawę. Jezus miał około czternastu lat, gdy nadszedł ten pomysł i stanowczo sprzeciwił się grupowemu udziałowi rodziny w takim interesie i powiedział : „Mój Ojciec w Niebie widzi was wszystkich wystarczająco dobrze, aby uznać, że nasi ojcowie, przed nami nie popełnili takich grzechów i że my już jesteśmy zdrowi”. Józef, poczuł trochę sprzeciw w ripoście syna na ten pomysł i powiedział do Jezusa :„Ty, mój synku, nie jesteś wart chleba tego wieczoru, bo grzechy naszych ojców są oczywiste w twoim dzisiejszym zachowaniu !"

Wtedy Jezus odpowiedział Józefowi : „Stoimy zjednoczeni w naszym pragnieniu, by słyszeć cię Ojcze przede mną, ale polegamy na sercu Boga, aby musieć zaprzeczyć temu, co powinniśmy zrobić”. Józef ustąpił i powiedział, że Jezus może jeść w końcu z nimi przy stole, ale to był ostatni raz, kiedy Joseph poważnie wysuwał pomysł, że wszyscy to zrobią razem.

Chciałbym zauważyć, że Jozue ben Józef, który został ochrzczony pod taką zdrobniałą tożsamością Jozue, nigdy nie miał przezwiska i jego matka zawsze nazywała go w pełni Jozue, podobnie jak jego ojciec Józef. Jezus donosi, że kiedy jego ojciec został przepędzony z domu w wyniku wybryku, wtedy Józef podniósł głos z mocnym akcentem na JOSZ i prawie niesłyszalnym „u” i „e”. Jezus został zarejestrowany jako Jozue ben Józef przez robiących spis w tych czasach, ale żaden taki zapis już nie istnieje z powodu strasznego pożaru w Jerozolimie, który zatarł wszystkie takie zapisy w AD 38.

Jan Chrzciciel był starszy o kilka lat od Jozuego ben Józefa i miał prawie sześć stóp dwa cale (188 cm) wzrostu, a Jezus miał około pięciu stóp i dziesięć cali (178 cm) i chodził takim krokiem, że ludziom trudno było go dogonić. Podam również z tej opowieści dla tych, którzy mogliby sądzić inaczej, że Jezus był naprawdę brunetem i nigdy nie był bliski blondynowi, ale po drodze ucząc każdego dnia przez lata i chodząc setki mil w tym celu, brzegi jego włosów często bielały az do jasnego blondu. Jezus wiedział także, że jego misja, jeśli ma być w pełni do przyjęcia przez ówczesnych zwykłych obywateli, to musi on dbać o podstawowe oznaki współpracy wspólnotowej. Publicznie ogłosił o swoim chrzcie, żeby pokazać, że oczyszcza się z wszelkich wcześniejszych grzechów ojców, żeby być do końca zaakceptowanym przez konserwatywnych rabinów mieszkających w Jerozolimie w tych czasach. Oni w pełni wierzyli, że grzechy ojca spadają na wszystkie dzieci, chyba że zostały one oczyszczone według idei Purim przed tym, którego w tamtych czasach nazywali Jahwe.

Kiedy Jezus w końcu stanął przed Janem Chrzcicielem w AD 25, Jan Chrzciciel stał w pełnym nurcie Jordanu, który miał około szesnastu stóp (5 metrów) szerokości i nieco powyżej kostek głębokości, gdzie Jan postanowił stanąć, żeby przyjąć Jezusa do chrztu. Oni się wcześniej umówili z Janem Chrzcicielem w sprawie tego wydarzenia, ale Chrzciciel powiedział Jezusowi, jak to dziś powiedzielibyśmy : „Jezusie, czuję się trochę głupio, bo powinno być na odwrót, to ty powinieneś mnie ochrzcić.”

Tego dnia z Jezusem byli jego dwaj bracia. Chcieli oni uczestniczyć w chrzcie, a Jezus doszedł do wniosku, że było to w pełni poprawne. Juda, który wówczas miał dwadzieścia trzy lata, stanął po prawej stronie Jezusa i dotknął go lekko ze względu na zmienny nurt pełnego biegu strumyka. Rzeka Jordan może być sporym wyzwaniem w okresach wiosennych i wczesnych letnich deszczy, mimo że jest to bardzo suchy klimat. Po lewej stronie Jezusa, który stał naprzeciw swojego kuzyna, żeby zostać ochrzczonym, stał Jakub, tylko rok lub dwa młodszy od Jezusa, a Jezus miał wtedy około trzydziestu jeden i pół roku. Jakub zupełnie nie lubił wody ! Szybkość prądu wody była około czterech do sześciu mil na godzinę (6,5 do10 km/h) i Jakub stał na łasze piasku na dnie Jordanu, który przeszedl wiosenną falę około sześciu dni wcześniej. Więc Jakub stojąc po lewej stronie Jezusa przesunął się nieznacznie przed stojącego Jezusa i stanął niemal równolegle do samego Jana Chrzciciela. Lacha piasku nie była zbyt długa i stał jedną stopą w jedną stronę, a drugą w inną stronę i Jezus sięgał mu prawie do kolan, a Jakub prawie do pasa Jezusa gdy zmieniający się kanał przepływu przebiegał na wschód od nich, po lewej stronie Jezusa stojącego naprzeciwko Jana.

Z tego powodu chrzest był nieco trudny do opanowania dla wszystkich czterech postaci. Jan Chrzciciel kazał swoim apostołom być świadkami postępowania i około czterdziestu z nich stało na pobliskim brzegu, po lewej stronie Jana Chrzciciela, który stał naprzeciw Jezusa. Na bregu, po drugiej stronie, na prawo od Jana Chrzciciela, było jeszcze czternastu gości i wszyscy byli krewnymi Jana Zebedeusza i jego rodziny. Pamiętajcie, Jezus pracował w ich warsztacie produkcji łodzi i miał tam wielu przyjaciół wśród pracowników oraz przyjaciół tych pracowników, którzy nigdy nie przegapiliby tego wydarzenia.

Jezus przywołał całą swoją odwagę tego dnia, gdy nurt Jordanu wirował wokół jego łydek i powiedział do Jana : „Proszę cię, zaczynaj. (Mówił to po hebrajsku: אנא המשך, co brzmi „Braj szone”.) John uniósł obie ręce nad głowę, w literę U i powoli opuścił je na ramiona Jezusa. Jezus przyjął to dobrze, chociaż wcale nie lubił być dotykany z powodu stanu nerwowego. Ja sam, wasz przekazujący cierpię, bo dotykanie czuję jak szczypanie i dlatego niektórzy ludzie, w tym Jezus, wcale nie lubili tego, co nazywacie chrześcijańskim uściskiem. Następnie Jan zaczął wypowiadać te słowa nad pochylonymi głowami Jezusa, Judy i Jakuba i modlił się do Ojca nas wszystkich (po hebrajsku), skandował . . .

„Yhwh, zrzeknij się tego daru Purim dla Boga,
Wysyłam Ci moją duszę z Jezusem do wszystkich z Królestwa Bożego, którzy ją przyjmą ! ”

(Dalszy ciąg nastąpi.)

Online Andre_P

• Sr. Member
    • View Profile
    • Email
« Reply #618 on: December 07, 2019, 10:01:18 AM »
http://forum.serara.org/index.php?topic=13350.msg81050#msg81050
Kategoria / Temat : JEZUS  MÓWI  DO  WSZYSTKICH / PERGAMIN  2 - CHRZEST  JEZUSA / CO  SIĘ  STAŁO  Z  JUDASZEM – 25 LIS19
« Odpowiedź nr 3, 26 listopada 2019 r., godz. 00:54:32 »

(Dalszy ciąg i koniec poprzedniego tłumaczenia.)

I tak to się stało, ale ja, wasz pisarz, nie mogę pozwolić, żeby tak się skończyło. Pozwólcie, że coś wam wyjaśnię, drodzy czytelnicy. Jezus w szczególności mówi mi jeszcze :

MÓWI  JEZUS : „Cieszę się, że dla odmiany mogę zapisać te wspomnienia na papierze. Ten przekazujący zna drogę i rozładowuje większość z nas, którzy z nim rozmawiają. Popoprosił mnie o opinię na temat tego, co to znaczyło dla mnie wtedy być Obdarzającym Synem Bożym stojącym przed moim kuzynem, Janem Chrzcicielem.

„Po pierwsze, martwiłem się, żeby Jakub nie dostał zawrotów głowy i nie klapnął do wody. Juda był dobrze zakotwiczony, bo szczypał mnie lekko w rękaw, żeby utrzymać się po mojej prawej stronie i chociaż byłem pewien, że Jan Chrzciciel znał liturgię, to ja nie byłem pewien, czy ją znam. Nigdy przedtem nie słyszałam jak Jan chrzcił. Nie wiedziałem też, że ma tak wielu apostołów, ale w tamtych czasach było ich coraz mniej, ponieważ Jan tracił wielu zwolenników głównie dlatego, że nalegał na noszenie brody, a to się nie najlepiej zgadzało z ówczesnymi zwyczajami w żydowskich synagogach, w których każdy, kto nosił brodę, musiał być głównym kapłanem. Jest to tylko tradycja, ale w tym czasie była stosowana co do joty. Jan Chrzciciel nie wiedział o tym i miał kłopoty z utrzymaniem brody w czystości i mógł obrażać wielu resztkami jedzenia, które się do niej przyklejały. Dzisiaj mamy grzebienie do czyszczenia, ale w tamtych czasach grzebień był znany tylko w Chinach i nigdy nie dotarł do szlaków handlowych Levantu w tym obszarze wielkiego handlu znanym jako droga handlowa przez Levant do Indii.

„Ja, jako Jezus, prowadziłem też karawanę wielbłądów w wieku dwadziestu czterech lat do Damaszku i byłem przywódcą tej karawany, która handlowała przyprawami w miejscach, które nasi rzymscy mistrzowie wtedy nazywali Europą, ale tego dnia na dnie Jordanu bardziej skupiałem się na prądzie tego strumienia i jak w tym się czuli moi bracia oraz tym, jak moglibyśmy się wydostać z Jordanu, nie jak ryby wyciągane na haczyku, żeby im się przyjrzeć na brzegu.

„Nagle jednak moje oko trafiło na biały blask koło mnie, między mną a Judą oraz tęczowo biały blask koło prawego ramienia Jakuba. Myślałem, że tego dnia jest za dużo słońca, ponieważ był początek czerwca, a my tam staliśmy, a słońce było już wtedy wysoko i było gorąco. Wtedy byłem pewien, że łapię oczyma plamy słońca i poruszyłem się, żeby powiedzieć Judzie, żeby wydostał się z wody na niską łachę około trzech metrów dalej, w dół strumienia. Juda ruszył przed siebie, a ja za nim, gdy nagle poczułem zimno i byłem przyciskany do dna strumienia. Przekazujący wie dokładnie, o czym mówię, ponieważ kiedy Bóg Ojciec chce mówić, stopy stają się ciężkie i nieruchomieją.

„Zobaczyłem zjawę i wyraźnie słyszałem głos : „Z tego Syna jestem bardzo zadowolony” i wszystko się skończyło. Nie wiedziałem, co ja widziałem, ale Juda to widział, podobnie jak Jakub i mój kuzyn, ale nikt więcej ! To był pierwszy cud, którego doświadczyłem i jeśli chodzi o mnie, był on ostatni. Przełknęłam ślinę i popchnąłem Judę w plecy, żeby ruszył dalej i znów wokół nas były jasne światła i głos, który znów wypowiedział te same słowa! I na tym koniec ! Pomyślałem, że może było to coś zbyt dziwnego, żeby to wytłumaczyć normalnym umysłem i postanowiłem to porzucić.

„Gdy tak postanowiłem, nastąpiło to trzeci raz ! Po prostu czekałem i słyszałem głos mówiący: „Zajmij się sprawami naszego Ojca w Niebie”  i wówczas zapadła cisza. W tym momencie nie wiedziałem, że zostałem Synem obdarzającym, ale potem dowiedziałem się o takich rzeczach od mojego ojca Józefa na wiele lat przed jego śmiercią i tęskniłem za nim z głębokim żalem i słyszałem to w moim sercu przez lata, gdy chodziłem po wzgórzach Judei i dalej, nawet do Samarii i do obecnego Damaszku, jeszcze wtedy nie znanego pod tą nazwą, ale użytecznego dla nas, kupców wschodu i dla towarów. Zatrudniłem się jako taki, aby pomóc spłacić hipotekę naszego domu, w którym wciąż mieszkały Maria i Ruth i było w nim dużo pustego miejsca, którego moja matka tak bardzo nie lubiła.
[I w ten sposób mówią mi, że chrzest się dokonał tego dnia w Jordanie. Powyższa opowieść jest bezpośrednim świadectwem Jego brata, Judy i brata Jakuba oraz słów, które przypominał sobie Jezus. Skorzystałem również ze świadectwa Ojca Zamieszkującego, nazywamy GO imieniem Sananda. Jest ON szefem ZAMIESZKUJĄCYCH  DUCHÓW w tej części czasu i przestrzeni. OJCIEC  WSZECHŚWIATA też przemawia w tej opowieści, jak ON to najlepszej widział, bez urazy ani upiększeń, bo wszystko to jest bezpośrednim świadectwem tych, którzy tam byli. Amen.]

PROBLEMY  Z  HISTORIĄ  JEZUSA
    Nowy Testament został nam przekazany przez pisarzy apostolskich, przez ich zwolenników i uczniów, którzy publikowali na papierze wspomnienia apostolskie, które ostatecznie weszły w posiadanie Kościoła rzymskiego jakiś czas przed końcem drugiego wieku naszej ery. Święty Piotr udał się już do Rzymu, aby założyć pierwszy Kościół chrześcijański poza Jerozolimą około roku 35-go, a około roku 45-go wierni mogli korzystać z istniejącej liturgii w dzisiejszym Watykanie. Sam Piotr brał udział w głoszeniu kazań i wykładach w Rzymie. Kiedy cesarz Wespazjan usunął Piotra i Pawła z Tarsu w roku 64 n.e. (Używam cały czas dat gregoriańskich, a nie dat kalendarza juliańskiego.) Zarówno Paweł z Tarsu, jak i święty Piotr, zostali pojmani na spotkaniu na prowincji, tam gdzie jest teraz Rumunia.

Po śmierci Jezusa, której datę poprawił mi sam Jezus na prawidłową - 7-go kwietnia 30 AD. Jego ostatni oddech nastąpił trochę po godzinie piętnastej w ten piątek. Judasz już popełnił samobójstwo. Grupa kobiet, o której w ogóle nie mówi Ewangelia, które same brały udział w czuwaniu aż do śmierci, pozostała nie dłużej niż to było konieczne po śmierci Jezusa, a Korpus Apostolski uciekł ze sceny z wyjątkiem Piotra, Mateusza i Andrzeja. Resztę powiadomił Jan Zebedeusz, który zapewnił istotną służbę wywiadowczą Jezusowi, że za ich głowy też wyznaczono nagrodę i żeby się ukryli, do czsu, aż egzekucja stanie się historią, w ciągu dni.

Mówi święty Piotr : „Naprawdę się bałem i zawiodłem Mistrza podczas procesu przed Sanhedrynem, uciekając z podwórza, w wielkiej obawie, że wysłali straż, żeby mnie też pojmać. Wyszedłem tylnymi drzwiami na podwórze, które zostało całkowicie zniszczone przez rzymską straż szukającą nas sześć dni później i po śmierci Jezusa na krzyżu. Opuściłem krzyż z ciałem Jezusa do domu Mateusza i niewolnik, którego on bardzo cenił, sprowadził wszystkich do tego domu, żeby się schowali w piwnicy, dopóki rzymskie władze nie zaprzestaną polowania na ludzi.

Z tego powodu Apostołowie byli ostrożni, aby trzymać się poza zasięgiem publicznego ujawnienia, a niektórzy opuścili obszar Palestyny na zawsze, żeby się uwolnić od zgrozy tamtego dnia i nocy, gdy Jezus wisiał umierający, przybity do górnej części krzyża.

Wydaje mi się, że obecnie jest już całkiem oczywiste, że życie rodzinne Jezusa nigdy nie było znane jego publicznym pomocnikom, apostołom, greckim uczonym ani rzymskiemu historykowi tamtych czasów, Tacytowi. Rzymski historyk i senator Tacyt mówi o Chrystusie, jego egzekucji przez Poncjusza Piłata i o obecności pierwszych chrześcijan w Rzymie w jego ostatnim dziele – Roczniki (Annały - napisane ok. 116 rne), w księdze 15, rozdział 44. Ta działalność Jezusa była wtedy sprawą niejawną i nikt nie zadał sobie trudu, aby pytać Jezusa, z wyjątkiem Jana Zebedeusza, jak jego rodzina radziła sobie lub się utrzymywała. Właśnie dlatego mamy tak mało lub nie mamy wcale ewangelicznych zapisów dotyczących więcej niż pierwszej połowy życia Jezusa.

Święty Piotr napisał o swojej rodzinie i złożył to i obecnie to jest w archiwach Watykanu. Piotr w końcu zdecydował, że musi przyczynić się do wiary i przeniósł się wtedy do Rzymu prawie natychmiast. To było około 47 roku n.e. i zapisy w Watykanie powinny potwierdzić to, co napisał osobiście, ale wątpię, by wiedzieli o tym, co własnoręcznie napisał, Scriptorum, zwane Najświętsza Maryja, Próba stworzenia, aby mieć syna, Jezus, urodzony z Niej, nie mówiąc o umieszczeniu swojego imienia jako autora. Piotr powiedział mi, że to jest około czterech stron pergaminu, „mniej lub więcej o jedną stronę”.

CO  SIĘ  STAŁO  Z  JUDASZEM ?
Rzymski historyk i senator Tacyt wspominał o Chrystusie, jego egzekucji przez Poncjusza Piłata oraz o istnieniu pierwszych chrześcijan w Rzymie w jego końcowym dziele, Kroniki (napisane ok. 116 r. ne), księga 15, rozdział 44.

Kończymy tę historię, przeskakując do przodu o pięć lat od chrztu do upokorzenia Boga na krzyżu. Teraz skupię się na Judaszu w mojej historii dla naszych czytelników. Żaden człowiek w historii nie jest bardziej atakowany niż Judasz. Poprosiłem OJCA w NIEBIE, aby opowiedział nam determinację Judasza w nienawiści i śmierci tak wielką, że zaprzecza pięknu Chrystusa i bezwłosym wersjom, które wyznał Ojcu tak nędznie, jak to zrobił. Ojciec Wszystkich, zanim Judasz umarł, powiedział mu : „Jesteś obrzydliwością człowieka, a jednak korzystasz z dobroci Boga i masz zdrowy umysł. Jak mi to wytłumaczysz ?

Judasz odpowiedział przedstawicielowi Ojca stojąc przed nim : „I oczekujesz, że powiem prawdę, gdy Ojciec Wszystkich uważa mnie za obrzydliwość i ośmielę się powiedzieć kim jestem ! Ale Ojciec nie wie, dlaczego tak bardzo się pomyliłem, a to miało na celu uniknięcie podatków za mój dom, ponieważ nie miałem czym zapłacić Herodowi i jego współpracownikom. Moja rodzina zostałaby wyrzucona, ale zrobiłem to źle! Błagam cię, powiedz mi prawdę, dlaczego jestem obrzydliwością ?”

Ojciec odezwał się do umierającego człowieka : „Ośmielisz się prosić mnie, kiedy mój jedyny umiłowany Syn Boży umarł za ciebie na tym plugawym krzyżu, a potem masz odwagę popełnić samobójstwo, zanim Sędziowie będą mogli przyjść do ciebie i zapytać o powód ? Dlaczego jesteś tchórzem ? Dlaczego upierasz się przy niewinności, kiedy mój jedyny ukochany Syn był torturowany na śmierć i nigdy nie miał możliwości ci przebaczyć, zanim umarł, oddając krew męczennika ?

Judasz odpowiedział : „I czy zrobiłbym lepiej zasłaniając się tchórzostwem ? Nie mówię o braku gniewu, ale o opiece nad rodziną, którą zbyt często hańbiłem dla Jezusa. Co masz dla mnie, co znów przynosi mi pełno łez ?

OJCIEC przemówił ponownie z wyważoną goryczą : „I kogo mam o to pytać, Judaszu ? Nic mnie nie omija i muszę podejmować ostateczne decyzje. Jesteś obrzydliwością epoki obrzydliwości i nie chcemy cię w niebie, ale na równinie wyczerpania, na którą sam się doprowadzasz na koniec tego swojego umierającego życia. Zabieraj cię i zostaw Boga w spokoju, nie mieląc słów, ale błagając w imieniu innych, którzy z łatwością wybaczyli ci za twoją pracę z Panem. Nie bierz ode mnie ani joty serca, bo nic nie zostało w Ojcu, ani w Synu Stwórcy, ani w przebaczeniu w niegodziwości, za to, czym cię uczynił Wieczny Syn, który jest moim Pierwszym Synem i Ostatnim Synem po wszystkich innych Synach, jak wiadomo. Bądźcie pewni, że nigdy nie damy odpocząć Judaszowi i wszystkim synom, którzy nas zdradzają dla srebra w zamian za życie, zwykłe życie albo życie boskie, to jest życie i jest święte ”.

KONIEC

Online Andre_P

• Sr. Member
    • View Profile
    • Email
« Reply #619 on: December 09, 2019, 07:34:26 AM »
Kategoria / Temat : JEZUS MÓWI DO WSZYSTKICH / PERGAMIN 2 - CHRZEST JEZUSA / CO SIĘ STAŁO Z JUDASZEM – 25LIS19
« Odpowiedź nr 3, 8 grudnia 2019 r., godz. 09:49:30 »

DRUGI PRZEKAZ
DALSZY CIĄG SPISU LUDNOŚCI
MISJA MAGISTERSKA NA URANTII DZIŚ RANO
8 grudnia 2019 r.
Jork, Pensylwania
Przekazał Ron Besser od BÓSTWA ABSOLUTU

(Urywek z tej wiadomości)

. . . Dołączamy cztery nowe elementy do poprzedniego przekazu, których nigdy nie zamierzaliśmy ujawniać. Oto one :

1 = Próby usunięcia Trumpa zakończą się niepowodzeniem. Jest on nietykalny, dopóki Istota Najwyższa rządzi na Urantii.

2 = Dzięki Korei Północnej Iran ma broń jądrową. Uważajcie !

3 = Dzięki Korei Północnej Arabia Saudyjska zbliża się do swej nemezis i pełnia kłopotów się warzy, kiedy Trump im pomaga.

4 = Naszym zdaniem Korea Północna jest skazana. Zostawcie ją poza wszelkimi rozważaniami na temat przetrwania potencjalnej wojny jądrowej z USA, rozpoczynającej się od Iranu, Arabii Saudyjskiej i Francji wymuszającej problemy, czego nigdy nie powinna próbować robić. Macron jest nierozsądny zrobiąc wszystko, co zamierza zrobić, żeby zmusić USA do umowy handlowej z Wielką Brytanią i Włochami.

5 = Na koniec, wasz rodzaj człowieka, Ron reprezentujący was wszystkich bardzo dobrze, może zostać ewakuowany, aby zacząć odwet na planecie w celu przytłoczenia wyborów rządów Urantii przeciw Najwyższemu, co robi Ron i reszta z was, czy zdajecie sobie sprawę z tego, czy nie. Ten wzrost liczby gości zaprzecza temu, że świat jest gotowy słuchać, pomimo tego, jak dziwne są dla niego te rewelacyjne informacje, nawet dzisiaj, nawet w tej chwili, gdy to piszemy.

„JESTEM BÓSTWO ABSOLUT, najpotężniejsza moc duchową we Wszechświecie Wszechświatów. Ron zna mnie jako opiekuńczą osobę i śpi dobrze pod moją opieką, ale nie mogę powstrzymać empirycznego Bóstwa przed próbą sprzątnięcia go i zabicia jego wysiłków tutaj. Zostałem poinformowany, że Michał Nebadoński planuje dodatkowo zapewnić sobie wsparcie ze strony tych ludzi, którzy wciąż potrafią czytać epokowe objawienie i żyć nim tak, jak on i jak wielu z was robi w te ostatnie dni Armagedonu.

„JAN OBJAWICIEL widział to dobrze i to jest bez wątpienia Armageddon, jeśli Trumpowi pozwoli się rozwinąć wściekłość nad Koreą Północną i jego obłudne zachowanie prowadzące do otoczenia Stanów Zjednoczonych mocarstwami jądrowymi, które będzie musiał zwalczać jednocześnie. Wielka Brytania i Francja będą stały twardo razem z USA, ale Niemcy i Korea Południowa mogą przegrać swoją stawkę pozostanie sojusznikami z USA, którymi naprawdę gardzą obecnie. Kanclerz Merkel jest gotowa zawalić całą sprawę i uciec z Niemiec dla pokoju i bezpieczeństwa w innym kraju, jeśli będzie musiała. . .

Online Andre_P

• Sr. Member
    • View Profile
    • Email
« Reply #620 on: December 14, 2019, 11:25:50 AM »
http://forum.serara.org/index.php?topic=13436.msg81462#msg81462
Napisał / Przekazał : Ron Besser, administrator, członek-bohater
Kategoria / Temat : COŚ CI LEŻY NA SERCU ? TU JEST NA TO MIEJSCE – TYLKO BĄDŹ PRECYZYJNY, LUB NAWET STANOWCZY – ADMINISTRATOR / Biuletyn 8 / Dyrektor Fndacji Magisterskiej na temat Najwyższego (Jego pogląd)
« Odpowiedź nr 3, 10 grudnia 2019 r., godz. 18:09:57 »

Nie mogę w pełni wam odpowiedzieć, nikomu z was, w jaki sposób Najwyższość Boga pozostaje potężną siłą, z którą trzeba sobie radzić, kiedy ta sama siła zniszczyła swoje miejsce w Havonie 26-go września według naszego kalendarza. Poniżej podaję listę dotyczącą statusu Boga Najwyższego, którą ułożyłem. Nie koniecznie wiem, jak oni działają razem i czy są związki między nimi? Jesteśmy zdezorientowani, w jaki neurotyczny sposób Najwyższy zabił się, a teraz szeroko działa w głębokiej czasoprzestrzeni przeciwko Nebadonowi, Urantii i w kilku przypadkach przeciwko nam samym. Ametyst, ja sam musiałem cały dzień leżeć w łóżku, bo było tak źle i dzisiaj też nie jest dużo lepiej.

LISTA SYTUACJI WYSTĘPUJĄCYCH TERAZ I MUSICIE SOBIE SAMI WYOBRAZIĆ, CZY ONE MOGĄ WYSTĘPOWAĆ RAZEM, CZY NIE :
1 - Ojciec mówi, że Bóstwo Najwyższości nie może zostać zniszczone, nawet własną ręką.

2 - Wieczny Syn mówi, że Bóstwo Najwyższości przebywa teraz z NIM, ale jest zupełnie nieaktywne.

3 - Bóg Ojciec wskazuje, że nie ma Najwyższego dostępnego dla sektora czasu Wielkiego Wszechświata, ale że resztkowy Najwyższy działa dzięki WAM, bo dajecie mu siłę.

4 - Resztkowy Najwyższy jest wystarczająco aktywny na Urantii, aby przejąć kolektywną energię złoczyńców na Urantii i zasilić siebie, resztkowego Najwyższego, który może w ten sposób wymusić cofnięcie ewolucji i pokazać, że potrafi działać.

5 - Bóg Najwyższy przebywa ze mną i oddałem mu się tak niewiele, jak tylko potrafię się z nim rozstać i oddalić jego błaganie, żeby mówić i prośby o przysługi, których nie będę spełniał. To podnosi poziom gniewu wśród jego wspierających serafinów i pośrednich na Urantii i oni często są wokół mnie, żeby mnie wpędzić w chorobę i mnie załamać. Oboje spędziliśmy dzień w łóżku dzięki ich służbie złu.

6 - Bóg Ostateczny zasila Najwyższego na Urantii. O tej sprawie wiemy tak mało, że nie odważę się o tym w ogóle więcej mówić. Miałem teraz dni zamieszkiwania przez Najwyższego-Ostatecznego i oni mówią łagodnie, jako niezależny głos w przekazach, absolutnie niemożliwy do pozbycia się. Prosiłem Księcia Planetarnego, aby zapewnił sposób przeciwdziałania temu nękaniu, ale Książę Planetarny jest zbyt powolny, żeby się dowiedzieć nawet, w jaki sposób Najwyższy-Ostateczny w ogóle dociera do mnie, co może trwać cały czas ku mojemu wielkiemu niezadowoleniu.

7 - MICHAŁ NEBADOŃSKI jest całkowicie świadomy mojego losu w związku z Najwyższym, ale nie może nic na to poradzić, ponieważ nie może nic z tym zrobić członkom, którzy w większości są z mojego pokolenia i nikt z nas nie może znieść Najwyższego ze względu na różnice genetyczne.

8 - Urantia nie miała boskiej reprezentacji przez ćwierć miliona lat. W związku z tym duchowymi zewnętrznymi obrońcami w zakresie szkód wśród naszej ludności, w tym i wśród nas, musieli być nasi Dostrajacze Myśli. Ten, kto kołysze kołyskę z ludzkimi dziećmi i młodzieżą, ma na nich największy wpływ. Bóg Najwyższy próbuje wzmocnić swój wpływ ponad wpływem Dostrajaczy, w wyniku czego powoduje obrażenia. Ty Ametyst to odczuwasz, Ron czuje to okropnie, Lemuel, Clency i Sue i tak dalej, bo już nie wiem, gdzie jest zestrojenie wszystkich członków tutaj ze względu na odsunięcie ode mnie samych obwodów, które by nas lepiej informowały.

Układ genetyczny na Urantii podany przez dyrektora spisów ludności mówi mi, co następuje :

O godzinie 17:45 dzisiaj w Jorku, kiedy to piszę :

Ludzie na Urantii pochodzącu od Cro Magnon :
3 162 254 712

Ludzie pochodzący od niższych naczelnych, innych niż Cro Magnon :
2 116 412 611

Ludzie bez żadnego rodowodu, częściowo nie będący w stanie rozpoznać Boga :
1 213 412

Ludzie, którzy właśnie opuszczają tę sferę, Urantię (właśnie umarli)
62 112 w tempie 16 104 na minutę

Ludzie bez żadnej nadziei na wskrzeszenie z powyższej grupy, którzy właśnie umarli
33 500 lub trochę więcej albo mniej, w zależności od decyzji sędziów

W pełnym kontekście Najwyższy jest odpowiedzialny za większość tego złego obrazu ludzkiego życia na Urantii. Dzielimy się tymi informacjami, aby uświadomić wam, że Najwyższy nie ma nic wspólnego ze zmartwychwstaniem tych ludzi odchodzących z Urantii, ale nigdy go nie ma, żeby pomóc w planach zapewnienia przestrzeni i szkolenia dla dobrej służby duchowej wznoszących się przybywających na światy-mieszkania w ciągłym strumieniu ich zgłoszeń do szkolenia.

9 - Cała sprawa została postawiona przed Radą Równowagi, ale w pewnym sensie przeszkadza im to, że nie ośmielam się wnosić żadnych oskarżeń z tego poziomu ludzkiego życia, więc mój Biuletyn 8 kategorycznie stwierdza, że to, co mówię, jest tylko moją opinią.

Wszystkim wam pozostawiam próbę przepracowania tego w waszch umysłach, ponieważ to, co zrobił Najwyższy wymusi wiele decyzji, co moim zdaniem jest prawdopodobnie przedwczesne dla każdego z was, kiedy umrzecie i odejdziecie do światów-mieszkań dziś i w niedalekiej przyszłości następnych pięćdziesięciu lub sześćdziesiąt lat według czasu Urantii.

10 - Bóg Najwyższy jest nieprzejednanym duchem Bóstwa, obecnie zupełnie bezużytecznym. To zmusza Moce Raju do zakończenia tej Ery Wszechświata i rozpoczęcia nowej Ery zwanej Erą Nieadekwatności Najwyższego - lub może już nigdy nie użyją słowa Najwyższy i nazwą to Wielką Erą Wszechświata Czasu. Po prostu nie wiem już nic poza tym, co tu nakreśliłem i będę czekał, żeby zobaczyć, jak zasady zostaną zmienione dla was i dla mnie oraz innych na tej stronie internetu, jak będziemy traktowani w naszych karierach morontialnych.
RON

MELCHIZEDEK MACHIVENTA - „Wszyscy słyszeliście wykład, który pewnego dnia muszę wygłosić na Urantii, jako wcielony. Mam nadzieję w Bogu, że jest tu ktoś, kto będzie słuchał i słyszał nasze instrukcje, jak uniknąć całkowitego kataklizmu połączenia z ich duszami w chwili śmierci, ponieważ muszą teraz stawić czoła sędziom żywe i świadome, ponieważ tak właśnie Dostrajacz Myśli nalega, aby to zrobić od razu. Może to być szok dla ludzi, którzy nie wiedzą, co się z nimi dzieje, z ich kulturą, ich cywilizacją i koniec tęczy, którą Najwyższy przygotował dla nich, kiedy opuścili ciało.

Ron właśnie otrzymał wyjątkowo nieprzyjemny e-mail od gościa forum i widzi, że prawdopodobnie pochodzi on od kobiety z Ameryki Południowej. W ten czy inny sposób ma on rację i to przygotowuje was wszystkich do uznania, że goście, którzy bywają na tej witrynie, nie szukają wiedzy, ale chcą udowodnić lub obalić, że to, co wszyscy wiecie, o czym mówicie, to także dla nich prawda. Większość nie jest w stanie w pełni zrozumieć, o czym tu mowa, z tego prostego powodu, że nie mają oni podstawy piątego epokowego objawienia, które podaje definicje waszych terminów dyskutowanych tutaj.

„Jeśli o mnie chodzi, to widzę całą sprawę do uchwycenia na Urantii, bo dopóki nie będzie lepszej separacji od Boga Najwyższego na Urantii, to będziemy musieli zmierzyć się z rzeczywistością, że szczątkowa natura Najwyższego będzie wątpiła, czy ktokolwiek z was jeast godny kontynuowania poza obecne półwiecze i on może nakazać zamknięcie Urantii na dobre. Nie mam pojęcia, co to spowoduje, ale nigdy nie jest przyjemnie widzieć całą planetę zdewastowaną przez łotrowskie Bóstwo. Nie ma już nic więcej do podania więc kończymy uroczystą przysięgą Rona : „NIE MACIE TUTAJ PRAW ! Wynoście się ! Trzymajcie się z daleka ! I to powoduje, że setki Serafinów opuszczają jego osobę, ponieważ uważają go za wielkiego, dopóki nie wymuszą na nim problemów, których nie akceptuje i to szybko go zabija.

„Stwierdzamy, że Ron nie kocha żadnego z nich i zapewnia, że nie jest przeciwko nim osobiście, ale będzie walczył na śmierć z każdym z nich, jeśli tylko wejdą na jego przestrzeń i spowodują znów, że krew popłynie, albo podgrzeją jego żywe komórki, aby go zabić przez proces, którego nauczyli się od Caligastii. Teraz mówimy o tym jasno, więc zapewniam was, że nic nie wróci na Urantię, aby pomóc im, lub Najwyższemu w niedalekiej przyszłości, ponieważ zjednoczyliśmy te jednostki z naszymi własnymi siłami łącznikowymi i całkowicie oczyścimy planetę, jeśli dobrowolnie nie wycofają się całkowicie z Urantii. K.

KONIEC

Online Andre_P

• Sr. Member
    • View Profile
    • Email
« Reply #621 on: December 16, 2019, 08:38:30 AM »
Ta sama wiadomość po angielsku :
http://forum.serara.org/index.php?topic=13446.msg81512#msg81512
Kategoria / Temat : COŚ CI LEŻY NA SERCU ? TU JEST NA TO MIEJSCE – TYLKO BĄDŹ PRECYZYJNY, LUB NAWET STANOWCZY – ADMINISTRATOR / Biuletyn 9 - Czym jest Istota Najwyższa i ewolucja
Napisał : Clency, członek bohater
« Odpowiedź nr 3, 13 grudnia 2019 r., godz. 05:54:23 »

[Próbuję tutaj dokonać syntezy części biuletynu 9 dla lepszego zrozumienia w aspekcie stosunków Boga Najwyższego z nami, ludźmi i tego, jak dalece nasze życie obecne i przyszłe, może zależeć od Jego dzieła.]

- Bóg Najwyższy jest władcą każdej planety w galaktyce i jest ich miliardy we wszechświatach czasoprzestrzeni.

- Nikt inny niż Bóg Najwyższy nadał nazwę „URANTIA” naszej planecie Ziemi długo po tym, jak wysłał istotę bóstwa o imieniu GAIA, która miała wprowadzić ryby i zwierzęta przed pojawieniem się człowieka.

- Bóg Najwyższy rządzi tylko tym, co zależy od czasu i niczym więcej.

- Bóg Najwyższy zapewnił niektóre gatunki do celów eksperymentów, które Darwin nazwał „przetrwaniem najlepiej przystosowanych”.

- Miliard lat temu GAIA, nowa istota bóstwa, zbadała kontynent i wskazała NOSICIELOM ŻYCIA, gdzie zasadzić plazmę, aby rozpocząć życie.

- Biologicznie anatomia człowieka jest ściśle związana z wynikami ewolucji nadzorowanymi przez Boga Najwyższego.

- Prokreacja zwierząt jest przywilejem Boga Najwyższego, z którego przychylności korzysta większość wszechświatów lokalnych.

- Ludzie są zwierzętami zdolnymi do rozmnażania się w celu dobrego poznania Boga i wspinania się po drabinie doskonałości poprzez karierę wznoszenia.

- To Bóg Najwyższy umożliwia karierę wznoszenia na wszystkich zamieszkałych planetach.

- Bóg Najwyższy jest istotą biologiczną w tym sensie, że dosłownie przenika całe nasze ciało tak bardzo, że żyjemy i poruszamy się w nim.

- Bóg Najwyższy jest w pełni zaangażowany w ewolucję człowieka w aspekcie biologicznym, ale co do formy i intelektu, należy to wyłącznie do OJCA.

[Jestem otwarty na wszelkie dalsze wyjaśnienia lub poprawki. Później postaram się kontynuować tę syntezę jeszcze dalej, aby objąć cały biuletyn.] Domszia

Online Andre_P

• Sr. Member
    • View Profile
    • Email
« Reply #622 on: December 16, 2019, 11:49:53 AM »
http://forum.serara.org/index.php?topic=13436.msg81518#msg81518
Napisali : weydevu, starszy członek i Ron Besser, administrator, członek-bohater
Kategoria / Temat : COŚ CI LEŻY NA SERCU ? TU JEST NA TO MIEJSCE – TYLKO BĄDŹ PRECYZYJNY, LUB NAWET STANOWCZY – ADMINISTRATOR / Biuletyn 8 / Dyrektor Fndacji Magisterskiej na temat Najwyższego (Jego pogląd)
« Odpowiedź nr 19, 13 grudnia 2019 r., godz. 12:13:32 »

Sprawy idą tak szybko, albo ja powoli zaczynam mierzyć się z tym, co się dzieje. Właśnie wtedy, gdy jestem gotów coś napisać, pojawia się następna wiadomość z objaśnieniami i odpowiedziami, której jeszcze nie przeczytałem.

Mam kilka pytań :

Mamy do czynienia z istotą tak potężną, która rządzi wszystkimi Superwszechświatami. Czy OJCIEC WSZYSTKIEGO może lub zechce usunąć od ciebie zespolonego ducha Najwyższego?

TU RON – Dzisiej podejmowane są decyzje, aby zaradzić tej właśnie sytuacji i mówią mi, że to załatwią. MY wszyscy znajdujemy się obecnie w tragicznej sytuacji awaryjnej, a to dlatego, że teraz linie bitwy o oczyszczenie Urantii z wszelkich wpływów Najwyższego, w tym z jego zdolności do zespalnia się z umysłami na Urantii, znajdują się teraz pomiędzy SYNAMI MAGISTERSKIMI. Nie śmiem wchodzić w treść tych obrad, ponieważ jestem po prostu zbyt niskiej rangi, żeby w ogóle brać w tym udział, jednak Najwyższy-Ostateczny próbowali dziś wcześnie rano zespolić się ze mną i spowodowali takie zaburzenia w moim ciele, że musieli całkowicie porzucić te wysiłki, w wyniku czego jeszcze bardziej zaszkodzili mojej zdolności widzenia lub widzeniu w ogóle. Obecnie jestem prawie ślepy i proszę o pomoc w zapobieżeniu całkowitej ślepotcie i kalectwu mięśni nóg. Jest to bezpośrednio wynik próby zespolenia ze mną i kontroli wyników tego, a mój Dostrajacz musiał się odłączyć z tego powodu i został niedawno przywrócony. Zdolność Najwyższego do zespalania się z ludźmi na Urantii, jak choćby na moim przykładzie, zostanie wkrótce usunięta dla wszystkich na Urantii, w tym i dla ciebie Weydevu.

Używasz terminu genetycznie kilka razy, na przykład :
   A .: Ludzkość na Urantii nie jest w stanie genetycznie przyjąć buntu, jak stwierdzono na Urantii, że wszystko zbiega się w Bogu Najwyższym. Najwyższy uważa, że ma pełną świętość, żeby stać się przywódcą wszelkiego duchowego rozwoju na Urantii,

ponieważ to Raj kontroluje użycie Boga Najwyższego na Urantii, ale ta kontrola jest bezpośrednim naruszeniem dyspozycji genetycznych osób urodzonych na Urantii,

Serara i Monjoronson, teraz już nie odrzucają Najwyższego, ale poważnie kwestionują to, w jaki sposób Najwyższy działa na wielu planetach w tym systemie Wszechświatów Lokalnych, który nie posiada ludzi zdolnych do odwzajemnienia duchowych łask Boga Najwyższego z powodu pozostawionych skłonności genetycznych wzrostu w miejsce Najwyższego po tym, jak bunt Lucyfera obalił całą ludzkość jako żywotną siłę duchową lub istotę materialną, którą należy wyciąć jak chwasty przy drodze.

Czy mógłbyś to wyjaśnić?

Widzę, jak chorujesz z powodu problemów z protonami. Jak to wpływa na całą ludność ?

TU RON - „Musisz mi wierzyć na słowo: Synowie Arbitrzy już teraz nie liczą na mnie ani na ludzi na Urantii, że pomogą w rozproszeniu prób Boga Najwyższego, aby rozwiązać swoją obecność na Urantii. On się teraz zespala z miliardami umysłów na Urantii, żeby sobie zagwarantować duchową własność Urantii. Synowie Magisterscy zgadzają się z moimi poglądami, które przedstawiłem w Biuletynie 8, o którym tu mówisz. Ja jednakże jestem tylko drobną plamką i nie mam duchowej pozycji w tych sprawach i to mój Dostrajacz Myśli ostrzega mnie, żebym na razie trzymał się z daleka od tego. Jestem zbyt chory, by wiedzieć, co oni robią, ale odrzucają Najwyższego po swojemu, a ja też po swojemu i możemy się później spotkać, żeby o tym jakoś porozmawiać. Batalia jest skierowana przeciwko buntowi i ma na celu zebranie nas wszystkich na Urantii przeciwko buntowi, który reprezentuje Najwyższy, a ja nie widzę w tym Najwyższego, który nie jest w stanie niczego kontrolować, w tym własnego temperamentu w kwestiach, do których nie dorósł, żęby je podejmować jako władca. Dziękuję Ci.

Pamiętam, jak czytałem „Powrót zbuntowanych aniołów”. Anioł, który opowiadał tę historię powiedział, że niektórzy aniołowie, którzy się zbuntowali, usłyszeli tajemniczy głos, delikatny słodki głos w sobie z głębi kosmosu i nie wiedzieli, kto to był, ani skąd się wziął. Sam też jestem ciekawy i chciałbym to wiedzieć. Teraz, po kilku latach myślę, że to był Bóg Najwyższy.

TU RON - „Musisz zrozumieć Weydevu, nie otrzymujemy pełnego objawienia, aby je w pełni zrozumieć, w jaki sposób Bóg w pełni kontroluje nawet najmniejsze pyłki. Nigdy nie jest poza kontrolą, ale rzadko sprawuje częściową kontrolę, jaką może przejawiać. Bądź pewien, że anioł z tej historii słyszał nie Najwyższego, ale Najwyższego-Ostatecznego-Absoluta, który nigdy nie został ujawniony z oczywistych powodów - tylko ty i nikt na ziemi nigdy nie zrozumie warunków potrzebnych do wezwania po imieniu takiej istoty. Mówią mi o tym, bo muszę przekazać powody, dla których niektóre rzeczy są opowiadane, a inne nigdy nie są, a dziś jest jeden z tych dni, kiedy słyszę rzeczy, których najprawdopodobniej raczej nigdy bym nie wiedział.

Ty Weydevu jest niezwykłym myślicielem, kiedy się przykładasz. Sam muszę się tak codziennie przykładać i to daje mi wystarczającą pewność siebie, by zadawać pytania tak jak ty, z wyjątkiem tego, że otrzymuję bezpośrednie odpowiedzi Głosem Boga, a ty tylko jeszcze nie rozwinąłeś tego Głosu i może nigdy tego nie zrobisz z powodu zdrowia części twojego ciała, które już wykazują oznaki osłabienia powodujące dyskomfort, takie jak układ nadnerczy (nerek). Rozumiem trochę, jak traktujesz życie i musisz zrozumieć, że to, co niesłuszne i szkodliwe, nie jest za ani przeciw tobie, ale po prostu jest uwarunkowane genetycznie przez Najwyższego, który nigdy na to nie pozwoli i nigdy nie poluzuje, chyba że zostanie pokonany przez kochającego Rajskiego Ojca. Stoję przy tobie w twojej odwadze, życzliwości i myślach i nigdy nie wolno ci wybaczać tym, którzy z łatwością wkraczają w ciebie, ponieważ oni również wyrządzają ci krzywdę i to się zmieni, gdy zgromadzimy się na światach-mieszkaniach i będziemy się dobrze bawić wspominając okropne dawne czasy z Najwyższym na Urantii.

Domszia

Weydevu

Online Andre_P

• Sr. Member
    • View Profile
    • Email
« Reply #623 on: December 17, 2019, 07:53:14 AM »
http://forum.serara.org/index.php?topic=13446.msg81526#msg81526
Kategoria / Temat : COŚ CI LEŻY NA SERCU ? TU JEST NA TO MIEJSCE – TYLKO BĄDŹ PRECYZYJNY, LUB NAWET STANOWCZY – ADMINISTRATOR / Biuletyn 9 - Czym jest Istota Najwyższa i ewolucja
Napisał : Ron Besser, administrator, członek bohater
« Odpowiedź nr 6, 13 grudnia 2019 r., godz. 14:27:19 »

Cześć Ametyst i wszyscy. Wydaje się, że nikt nie rozumie, że Bóstwo Najwyższe jest jednym, ale składa się z dwóch części, tak jak wasz mózg jest jeden, ale ma dwie półkule.

Bóg Najwyższy został powołany do istnienia przez ideały innych sfer, o których może nigdy nie będziemy mogli w pełni mówić. Nadal uważam, że potrzebujemy kursu przygotowawczego z jakiegoś nowego objawienia o STWORZENIU. Kościoły markoczą i są naprawdę bezużyteczne w tej sprawie i myślę, że należy je odesłać do jakiegoś duchowego rodzica, aby położył je do łóżka i zamknął drzwi przeciwko ponownemu ich użyciu. Nic dziwnego, że mamy socjopatów, którzy sądzą, że mogą robić co chcą, ponieważ mają „prawa” sięgające ponad Dziesięć Przykazań.

Bóg jest JEDEN i wszyscy z was naprawdę popieracie tę podstawową doktrynę (zasadę), ale co się stanie, gdy podzielicie jedność Boga na stwórcze oddalenia i wzorce życia poprzez rozproszenie jedności na tryliony form życia i planet w stylu grawitacji, stworzycie dualność.
WYOBRAŹCIE SOBIE CZĘŚCI NAJWYŻSZEGO W NASTĘPUJĄCY SPOSÓB :

PIERWSZE ŹRÓDŁO I CENTRUM (Bóg istniejący zaraz po JA JESTEM, a zanim został nazwany Ojcem) podzieliło rzeczywistość na dwie części :

1 Deifikowana

2 Niedeifikowana
Bóg Najwyższy musi być jednym i drugim.

Część Deifikowana to wszechświat wszystkich żywych istot posiadających wolę lub nie oraz wszystko, co mogą mieć z Boskiego dekretu.

Część Niedeifikowana to wszystkie stworzenia nieożywione, takie jak galaktyki i planety, woda, sól i miliardy innych przykładów.

Bóg Najwyższy działa tylko w Deifikowanych częściach wszechświata.

Bóg Wszechmocny działa tylko w Niedeifikowanych częściach wszechświata.

Bóstwo Najwyższości nie jest ani Bogiem Najwyższym, ani Wszechmocnym Najwyższym. Bóstwo Najwyższości jest bardziej Trójcą, ale zostało przywłaszczone przez Wszechmocnego, który poszukuje natychmiastowej drogi do otwarcia pierwszego poziomu przestrzeni zewnętrznej dla życia, które według niego jest wystarczająco rozwinięte, aby przejąć w tym celu kontrolę nad Urantią.

Dlaczego nad Urantią ?

Wszechmocny Najwyższy wyciąga wniosek, że Urantia została zaprojektowana jako otwarta brama do osiedlenia pierwszego życia na pierwszym poziomie przestrzeni zewnętrznej, a zatem musi być oddana mu pod zarząd.

Nie napisałem jeszcze biuletynu, który to wszystko wyjaśnia, ale ty i wszyscy inni tutaj musicie nauczyć się rozumieć, że żeby czytać i rozumieć Biuletynem 10, musicie najpierw zrozumieć Biuletyn 9, więc muszę poczekać, aż wy Ametyst, Weydevu i Clency i wszyscy macie jakieś zadawalające zrozumienie znaczenia pracy Najwyższego na Urantii. Podczas gdy Bóg Najwyższy jest biologiczny we wszystkich fazach na Urantii, Wszechmocny Najwyższy jest zadawalająca Deifikacją wszystkiego, co materialne. Dosłownie Wszechmocny Najwyższy chce, żebyście chodzili po boskim błocie ! Mam nadzieję, że potraficie zrozumieć, że to brzmi głupio dla śmiertelnego umysłu, o wiele lepiej skupionego na rzeczywistości, niż Wszechmocny Najwyższy jest w tym teraz usadowiony.

Wszechmocny martwi się o grawitację, układy słoneczne i planety, które przechylają się w niewłaściwy sposób i współpracuje tylko z Dyrektorami Energii i tym, co obraca wszechświaty materialne. Co ciekawe, nic o tym nie wiem, żeby Wszechmocny Najwyższy w ogóle działał z Absolutem Nieuwarunkowanym, który jest Nieskończoną częścią tego, w jaki sposób planety i słońca uzyskują energię do zmaterializowania się w naszym Wielkim Wszechświecie. Bóg Najwyższy nigdy nie działa z Ultimatonami, ale Wszechmocny to robi, gdy są dostępne do użytku poza Rajem.

Wiem tylko tyle, żeby móc powiedzieć, że Bóg Najwyższy nie ma pojęcia, dlaczego pod Superwszechświatem Orvonton, czyli naszym Superwszechświatem, w którym żyjemy na tej planecie, istnieje bardzo głęboka kałuża zbyt gorących ultimatonów, które należy pozostawić do ostygnięcia indywidualnie przez tysiąclecia czasu Urantii, bo są tak gorące. Wszechmocny Najwyższy codziennie odwiedza tę sadzawkę i mówi Ojcu, ile jest tam Ultimatonów, ile jest ochłodzonych itd. , co pozwala MU, Ojcu, wypuścić je w głebką przestrzeń w celu zbudowania podcząsteczek.

Na tym polega różnica między Wszechmocnym (niedeifikowanym) a Bogiem Najwyższym (Deifikowanym) i to po prostu nietrudno dostrzec jako podstawowe elementy całej rzeczywistości w zrozumieniu tego, co się na nią składa.

Dalej powiem, że nie chcę iść dalej, ponieważ to stanowi nieco inną formę lekcji, niż pozwala na to stwierdzenie, że Bóstwo Absolut twierdzi, że jesteśmy nawet na granicy mówiąc to, więc się wycofuję . . . .

Bóstwo Najwyższe, które nie jest częścią Wszechmocnego ani częścią Boga, nigdy nie naruszyło tego, czym Najwyższy powinien być, ale to część Wszechmocna, która się rozgniewała i przechwyciła to, czego Michał nie dałby Wszechmocnemu w prezencie : Urantia i cały Nebadon mają służyć jako miejsce postoju, aby zapoczątkować zaludnianie Pierwszej Strefy Przestrzeni Zewnętrznej. Obecnie jest to o wiele bardziej skomplikowane, ale dla naszego zrozumienia i co odebraliśmy jako przekazujący, to właśnie się stało, gdy Michał nie dał Wszechmocnemu tego, czego on sobie życzył - wykorzystania Urantii i Nebadonu jako miejsca postoju w drodze do miejsc PPZ 1 (Poziomu Przestrzeni Zewnętrznej 1).

Dziękuję
KONIEC

Online Andre_P

• Sr. Member
    • View Profile
    • Email
« Reply #624 on: December 18, 2019, 06:57:14 AM »
http://forum.serara.org/index.php?topic=13462.msg81622#msg81622
Kategoria / Temat : Nowe wiadomości i projekty Fundacji Magisterskiej / Roswell - Co się stało i co to było w ogóle za UFO ?
« 16 grudnia 2019 r., godz. 05:36:23 »

SENSACJA
FUNDACJA MAGISTERSKA
16 grudnia 2019 r.

POZA WSZECHŚWIATEM ALVORING
WYDARZENIE W ROSWELL 1947

To jest prawdziwa historia z archiwów kosmicznych do natychmiastowego udostępnienia
Ron Besser, przekazujący i redaktor dla
Fundacji Magisterskiej w Jorku, Pensylwania, USA

Piąte objawienie rzadko w ogóle donosi o ważnych wydarzeniach współczesnej historii. Ten tekst nie znalazł dotąd miejsca i nie było pozwolenia na to, żeby mówić o istotnych wydarzeniach, które łączą epizody prawdziwej tragedii, o których powinniśmy wiedzieć.

Jedna z takich tragedii miała miejsce w Stanach Zjednoczonych tuż po II wojnie światowej w Nowym Meksyku. Na początku lipca 1947 r. siedem statków kosmicznych leciało w formacji w przestrzeni powietrznej Urantii. Była to akcja ratunkowa do wszechświata Alvoring, gdzie zamieszkała planeta wykazywała problem centralnego jądra, które było tak gorące, że mogło wybuchnąć, jeśli nie można go było odpowietrzić ani odprężyć falami grawitacyjnymi. Taka była technika załadowana na tę grupę statków, wieziona na spotkanie z katastrofą.

Statek wiodący był pod dowództwem komendanta dobrze znanego władzom Alvoring. W tym dniu 7-go lipca, miał poprowadzić sześć innych statków do sektora przestrzeni Alvoring, znanego na naszych mapach gwiazd jako Sektor 164537. Ma on takie oznaczenie na obecnych mapach gwiezdnych w ONZ.

Dwa statki bezpośrednio za statkiem pierwszym były jednostkami sił ekspedycyjnych. Patrząc na statek dowodzenia, statek numer sześć był z tyłu po lewej stronie statku dowodzenia, a statek czwarty był po prawej stronie.

Statek dowodzenia tego dnia został wyznaczony na numer jeden i należał do korpusu elitarnego, w tłumaczeniu Koordynator Powietrzny, który został wezwany, gdy wybuchł alarm w głębokiej przestrzeni i nie było czasu na subtelności dyplomatyczne i Koordynator Powietrzny, był przygotowany i odpowiedział na wezwanie. Koordynator Powietrzny był tego dnia jedną z sześciu takich flot we wszechświecie. Należał on do najlepszych i miał na pokładzie tych rzadkich ekspertów, którzy potrafili ustalić, jakie było wadliwe działanie jądra ziemi, a następnie zająć się nim, jeśli to możliwe.

Ich wsparciem były tysiące pracowników gotowych na ogłoszenie niebezpieczeństwa w dowolnym sektorze wszechświata, jak w tym przypadku. Zasada była taka, że cały personel przydzielony do regionu, którego dotyczyła sytuacja kryzysowa, musi natychmiast zająć wyznaczone stacje bojowe i porzucić wszystko, co robią, żeby sprostać sytuacji kryzysowej z jak największą liczbą ludzi. Statki kosmiczne były w stylu EMS i podlegały jurysdykcji Sektorów Dowodzenia Kosmicznego rozrzuconych po całej przestrzeni kosmicznej, które przekazywały instrukcje lotu ponad rządami wszechświata lokalnego, żeby te oddziały ratunkowe były bezpieczne i brały udział w sytuacjach kryzysowych.

Nasz własny Wszechświat Lokalny Nebadon wysłał statki handlowe, aby pomóc usunąć obiekty materialne, przygotowując jednocześnie szyby do usunięcia materiałów ziemnych, które uniemożliwiły prawidłowe odpowietrzenie wadliwego jądra ziemi. Nebadon wysłał także ponad tysiąc pięćset (1500) pracowników na statkach do transportu wojska do Alvoring inną drogą.

Informujemy czytelnikowi, że podróżnicy głębokiej przestrzeni latali tymi statkami we współczesnych formach, stosownych do wykonania tej pracy. W tej grupie siedmiu statków mieszanka wyglądała następująco : statki od pierwszego do szóstego miały dowódców i inne szarże niewidoczne dla ludzkiego oka. Te siedem statków nie było niewidoczne, ale były one tak szybkie, że nikt nie czuł żadnego niebezpieczeństwa z powodu schwytania lub uszkodzenia. Tylko statek czwarty miał widocznych pasażerów, co stwierdzono na miejscu katastrofy w Roswell.

Uczymy ufologów o tym, dlaczego ta mieszanka jest powszechna, szczególnie dzisiaj, gdy na waszej planecie jet tak wiele planetarnych niebezpieczeństw i konieczności ratowania, jeśli to możliwe. Urantia jest tak głęboko nasycona ogniem skalnym i magmą, że również może eksplodować z powodu przegrzania centralnego jądra. Planeta, do której zmierzała ta grupa, miała identyczny sposób formowania się, jak wasza Ziemia i pękła wzdłuż tych samych identycznych linii, które ostatecznie ją rozsadziły, tak jak Urantia ewoluuje dzisiaj na Islandii i w południowej Argentynie na cieśninach.

Tymczasem siedem statków lecących przez przestrzeń powietrzną Urantii w pobliżu Nowego Meksyku w USA, było ułożonych w następujący sposób :

Statek dowodzenia był ostrzem włóczni tych siedmiu obiektów. Był w nim komendant wyprawy do problemu w Alvoringu, a wraz z nim było dwóch współdowodzących i około sześćdziesięciu pięciu żołnierzy specjalnie przeszkolonych w kopaniu kamieniołomów wykorzystywanych do infiltracji środka sfery w celu odpowietrzenia jej rdzenia. Na pokładzie statku pierwszego, statku dowodzenia, znajdowały się jedna płyta do usuwania gruzu, wykonana ze stopu podobnego do tytanu, ale mogła ona być zelektryfikowana do usuwania luźnego materiału z otworów wentylacyjnych głęboko wysadzanych w specjalnie do tego przygotowanych kamieniołomach.

Oprócz płyty znajdowała się tam replika niezmontowanego siostrzanego statku, który mógłby zostać zmontowany, gdyby statek dowodzenia napotkał ciężki opór, wchodząc w przestrzeń wszechświata lokalnego, który nie był poinformowany o tym, czym ta grupa statków miała się zająć. Alvoring zbudował bezpieczne bariery wokół swoich granic, które są oznaczone dźwiękowo-fluorescencyjnym sygnałem radiowym o takiej częstotliwości, że uruchamia wszystkie transpondery na pokładach wszystkich statków galaktycznych, żeby odebrały ostrzeżenia o tego rodzaju wtargnięciu.

Statek dowodzenia przewoził także tysiąc funtów azotanów do wykorzystania jako materiały wybuchowe, ponieważ wykopy ziemne są niezwykle bogate w podatności na trudne reakcje mineralne podczas wiercenia lub wykopywania bardzo gorącej skały w celu przebicia się do jądra ziemi. W końcu Statek Piąty nie miał na sobie nic, co mogłoby być widoczne, ale właśnie to spowodowało, że statek Piąty (5) nagle wszedł w ruch kamienia skaczącego po wodnistej atmosferze wokół Urantii i skończył na powierzchni pustyni niedaleko Roswell w Nowym Meksyku.

Szyk tych siedmiu statków w kształcie włóczni zaczęło wchodzić w podskos szósty, czyli około sześciokrotną szybkość dźwięku używaną przy zbliżaniu się do planet z atmosferami w tej części stworzenia. Prędkość skosu w programach takich jak Star Trek oparta jest na prędkości światła, ale w sytuacjach awaryjnych w grupie statków kosmicznym w czasie i przestrzeni dowódcy uczą się, aby uświadomić sobie, że mogą wpaść w poważne kłopoty, jeśli uderzą w atmosferę planetarną szybciej niż sześć razy prędkość dźwięku, która jest regulowana, według naszych warunków na około 689 mil na godzinę. Pozatym statki te poruszają się z prędkością prawie pięciokrotnie większą niż prędkość światła, aby uniknąć zderzenia z ciałami stałymi.

Statek dowodzenia prowadzący tę grupę był średniej wielkości międzygalaktycznym „krążownikiem” o szerokości około osiemnastu metrów z przodu i płynął zwężającym się stylem do wąskiego ogona o szerokości około piętnastu metrów. Jego długość jest utajniona, ale przekracza 450 metrów, a jego kształt nigdy nie był opisywany na Urantii, ponieważ nadal jest to projekt niejawny do celów projektowania. Na tych statkach jest wiele napędów specjalnych, ponieważ przestrzeń jest tak wielka, że im szybciej się lata, tym lepiej. Gdy statek osiągnie Skos 1 – pokonuje ponad tysiąc parseków w ciągu szesnastu minut czasu Urantii. Przy tej szybkości pokonujemy obiekty materialne na naszej drodze przechodząc przez nie. Wolniejsze statki muszą ostrożnie się regulować, aby unikać piasku kosmicznego i skał śmieci obfitujących w układach słonecznnych. Do takich należy nasza ziemia.

Statek dowodzenia był grotem włóczni tej grupy siedmiu statków, a za numerem jeden znajdowały się jeszcze dwa tankowce 6 i 4 w odległości około dziesięciu kilometrów za statkiem dowodzenia. W odległości około szesnastu kilometrów za statkiem szóstym i czwartym znajdowały się małe krążowniki trzeci i piąty, a statek siódmy był małym statkiem zaopatrzeniowym bez pasażerów, który był lekko schowany z tyłu, pod statkami trzecim i piątym.

Nie wolno mi opowiadać o wyglądzie personelu na statkach za statkiem dowodzenia, ale wolno mi mówić o statku czwartym, zaraz za statkiem dowodzenia i obok statku szóstego, oddzielonego o około sześć minut podróży przy skosie 1.

Gdybyśmy jako obserwatorzy patrzyli od przodu na czubek włóczni, sprzed Statku Jeden, to statek Czwarty byłby po naszej prawej stronie, a szósty po lewej. W szóstym statku kosmicznym byli naukowcy rakietowi wyspecjalizowani się w naprawach statków galaktycznych. Na szóstym statku było ich szesnastu, pięć stewardes, dziewięciu operatorów radiowych i radarowych oraz szesnastu specjalistów, którzy wiedzieli, jak radzić sobie z problemami wybuchowych rdzeni centralnych. W sumie statek szósty był najcięższym i najszybszym z tego, co możnaby nazwać krążownikiem. Była to wówczas duma floty, miał kształt trójkąta i został zaprojektowany w studiach na sub-satelicie krążącym wokół Uversy, czyli naszej galaktycznej siedzibie planetarnej.

Statek czwarty (4) znajdował się obok statku szóstego. Miał tylko czterech pasażerów, dwóch androidów, żywych, ale bez prerogatyw woli i dwóch mistrzów w stylu Pośrednich. Statek ten był „sterowany” automatycznymi poleceniami ze statku 1.

TRAGICZNY WYPADEK :
PIĄTY STATEK PRÓBUJE OGLĄDAĆ URANTIĘ
I ZDERZA SIĘ Z CZWARTYM STATKIEM

W Nowym Meksyku „The Roswell Daily Record” z 8 lipca 1947 r. doniósł o „schwytaniu” „latającego talerza” wraku znalezionego tam około 6 lipca - wydaje się, że nikt nie pamięta dokładnej daty odkrycia, ponieważ może to być 7 lipca lub 5 lipca - nie jestem pewien. To, co odkrył szef gospodarstwa sprawdzający ogrodzenie, który nie pamięta dokładnie, kiedy to było, to włókniste szczątki dwóch androidów i umierających pośrednich, którzy towarzyszyli androidom. Na statku nie było dowódcy z tego prostego powodu, że był pilotowany przez dowódcę ze statku pierwszego, statku dowodzenia tej grupy.

Czego jednak do dziś nie znaleziono, to modułu dowodzenia statku czwartego, który wyskoczył z tyłu czegoś, co wyglądało jak mała wieżyczka, w której znajdowało się około sześciu tysięcy artykułów żywnościowych, głównie węglowodanów na wszelki wypadek, dla wojska ze statku szóstego. Nikt nie dojdzie do tego, do czego to miało służyć, jeśli zostanie znalezione, ale było też wypełnione rodzajem zapasowych posiłków, które moglibyśmy nazwać racjami spożywczymi, czyli było pełne sproszkowanego zsiadłego mleka od zwierząt hodowanych dla takich pokarmów, dla tego rodzaju wypraw .

Androidy nie miały woli życia i nigdy nie wiedziały, co im się stało. Statek czwarty nigdy nie miał podróżować w głębokiej przestrzeni, ale uważano, że nadaje się dla tej wyprawy pod opieką sześciu innych statków, jeśli wyskoczą problemy w podróży z takim bardzo słabym pojazdem, jeśli chodzi o wielkość i typ. Statek piąty i jego dowódca byli bardzo niezadowoleni, że musieli tak długo czekać na wejście do przestrzeni Alvoringu, bo przecież Alvoring ogłosił czerwony alarm, a tymczasem grupa była trzymana ponad sześć godzin w oczekiwaniu na prawo wejścia poza pierwszą stację ostrzegawczą. Dowódca statku piątego nakazał automatowi sterującemu przekierowanie o kilka stopni poza kurs, ale jego prędkość była za wysoka ze względu na nośnik, jaki on wybrał dla zmiany kursu. Statek wystrzelił więc do przodu i niemal natychmiast trzasnął w tył statku czwartego i rozbił się i tego statku nigdy nie znaleziono na Urantii, ale on się rozbił i zabrał ze sobą pięćdziesiąt dwie (52) ofiary śmiertelne. Statek czwarty stracił dwóch pośrednich i ich ciała zostały zabrane do niesławnej pobliskiej bazy sił powietrznych. Prezydentowi Trumanowi powiedziano, że w pobliżu znaleziono dwóch ludzi, ale to byli pośredni, którzy choć urodzeni z kobiety pozostają niewidzialni, chyba że każą się zmaterializować. Pośredni mogą się zmaterializować jako niewidzialni, kiedy chcą być niewidzialni, ale ci dwaj byli widzialni do celów tej wyprawy.

Czytelnik powinien również wiedzieć, że planeta mająca problemy z przegrzanym jądrem wybuchła, zanim oni tam dotarli. Kosztowało to w pierwszym wybuchu sześć milionów pięćset tysięcy istnień ludzkich, a po godzinie później czasu Urantii planeta rozleciała się na strzępy zabierając ze sobą cztery miliardy ludzkich ofiar. Była to sfera Obdarzenia Syna Stwórcy Alvoringu i do dziś uważa się tę ekipę ratunkową za nieudolną i głupią nie do wysłowienia, żeby wykręcić taki numer podczas poważnej akcji ratunkowej.

Spekulujemy, że Syn Stwórcy Alvoringu też był szczególnie przejęty tą planetą, ponieważ krążyła ona po zewnętrznej przestrzeni układu słonecznego Urantii powodując poważne zaburzenia w obszarze Plutona. Pluton jest do dzisiej pod wpływem innej zamieszkanej planety, która wciąż należy całkowicie do Alvoringu, ale zbliża się do Pasa Kuipera i zakłóca ruch Plutona na tyle, że dostrzegają to astronomowie na Urantii.

Kończymy teraz o tej historii, bo powiedzieliśmy to, co należało o tym wydarzeniu w Roswell w lipcu 1947 r. Musieliśmy być bardzo ostrożni, aby nie ujawnić charakterystyk podróży kosmicznych w głębokiej przestrzeni. Urantia i NASA są zbyt blisko popełnienia krytycznej gafy wysyłania ludzi i sprzętu na Marsa, ponieważ Mars jest rekordzistą w zniszczonych statkach, które do niego podróżowały. Wytwarza on szkodliwy gaz zachowujący się bardzo długo w podziemnych jaskiniach. Jest to cyjankowa zasada chlorku potasu, śmiertelnie trująca w atmosferze do wysokości czterdziestu mil, jeśli ktoś się w niej porusza. Najlepiej byłoby zostawić to na dalsze lata, zanim człowiek spróbuje osiągnąć Marsa. Sugerujemy, jeśli musicie podróżować tak daleko z antycznym sprzętem, to wybierzcie jakiś księżyc Jowisza, może Erosa, ponieważ jego działania wulkaniczne skrywają rasę mieszkańców, którzy nigdy nie widzą światła, ale mają ludzką inteligencję i na tym chcemy zakończyć opowiadanie tej historii, która się naprawdę wydarzyła, a księżyce Jowisza to miejsca, w których można dokonać poważnych odkryć.

Dziękuję
KONIEC
« Last Edit: December 18, 2019, 06:59:12 AM by Andre_P »

Online Andre_P

• Sr. Member
    • View Profile
    • Email
« Reply #625 on: December 22, 2019, 11:05:53 AM »
http://forum.serara.org/index.php?topic=13482.msg81772#msg81772
Kategoria / Temat : Dyskusje ogólne / MÓWI TRÓJCA : INFORMACJA NADZWYCZAJNA
« 21 grudnia 2019 r., godz. 13:06:17 »

MÓWI TRÓJCA : INFORMACJA NADZWYCZAJNA

MARGUL, Rajska Trójca podaje do przeczytania :

„RON, JESTEŚMY PEWNI, że nie jesteś zadowolony z drugiego głosu, który wychodzi na wierzch i odwołuje twoje działania do wykonania tak, jak prosimy. Bądź cierpliwy, aż on zostanie usunięty przez Rajskie Urzędy Boga Najwyższego i Boga Ostatecznego. Chcemy żebyście wszyscy zrozumieli, że Ron musi się bić z co najmniej 4-ma (czterema) agencjami, które walczą rownocześnie ze sobą nawzajem, jak i z Ronem. Ron przygotowuje środki alarmowe dla WSZYSTKICH WAS, ŻEBYŚCIE WIEDZIELI, CO SIĘ DZIEJE, GDY WIECIE, CO UDERZYŁO W WENTYLATOR !!

„W pełni oczekujemy, że to nastąpi w ciągu najbliższych sześciu miesięcy, począwszy od ostatniego miesiąca, od listopada 2019 r. do maja 2020 r.

„ZACHODNIE WYBRZEŻE Stanaów Zjednoczonych znajduje się pod silną presją przeskoczenia z sytuacji normalnej w nienormalną i musicie to zrozumieć, że może ono pęknąć do Oceanu Spokojnego w jednej chwili. Tego rodzaju ostrzeżenie jest zupełnie zwyczajne, ale Rajska Trójca jest szczególnie dobrze poinformowana o tej sytuacji zgniatania skorupy ziemskiej (Urantii) i taki stan powoduje, że jeszcze trudniej jest usunąć gorąco z jądra ziemi. Rdzeń URANTII jest jądrem ziemi i proszę, żebyście spróbowali zapamiętać nazwę tej planety, wy Goście, w przeciwnym razie będziecie się bez końca mylić w wiadomościami alarmowych, w których używana jest tylko nazwa URANTIA.

„Tu MARGUL. Jestem SYNEM NAUCZYCIELEM TRÓJCY i mam bardzo wysoką rangę w Trójcy jako sługa WIELKIEGO BOGA. Używamy dużych liter, aby dać znać archiwistom w duchu, jak posortować te wiadomości do przechowania w naszych ośrodkach w Raju i gdzie indziej.

„JESTEM RÓWNIEŻ Przedstawicielem Trójcy dla całego SYSTEMU PLANETARNEGO, do którego należy URANTIA i ta wiadomość alarmowa jako taka musi być wysłana również do całej Satanii, ze względu na fakt, że Satania ma również własne problemy ze stabilnością, których nie będziemy omawiali i na tym narazie skończymy.

„Przypominamy wam RÓWNIEŻ, że Urantia została w zeszłym miesiącu zmuszona do powrotu do CZWARTEGO SYSTEMU SPRAWIEDLIWOŚCI z powodu walki o to, jak Jezus ma wejść w stan wyjątkowy. DRUGIE PRZYJŚCIE jest gotowe i zaplanowane, nie zostało jeszcze jedynie w pełni zbadane, jak Jezus w to wejdzie.

„JEZUS ustanowił, po swojej śmierci na krzyżu, że nasąpi czwarty epokowy system sprawiedliwości świata. Jest dobrze rozumiane, kim On jest, ale teraz walczy On z Bogiem Najwyższym o to tylko, jak podejść do tego fizycznego powrotu na ten świat. W pełni rozumiem POWRÓT JEZUSA, ale nie sposób, w jaki powróci.

„Teraz wrócimy do Rona, który ma coś do powiedzenia. MARGUL”

RON BESSER – Piszę moje nazwisko dużymi literami, bo Oni chcą archiwizować moją wypowiedź.

Wszyscy musicie zrozumieć, że jestem w niepewnej sytuacji. Nic, co zrobię, nie umknie uwadze wielkich sił i mocy ducha, a to dlatego, że trafiłem w sam środek walki o to, co kto robi na Urantii. Jestem zwykłym sługą I NIE ZAPOMINAJCIE O TYM ! Nie pretenduję być niczym innym jak małym synem Bożym. Jak wy wszyscy, tak i ja, mamy tę samą rangę. Miejcie to na uwadze, kiedy ja pracuję z tymi ogromnymi siłami ducha i troskami o was wszystkich, aby się upewnić się, że jest otwarta linia komunikacji, aby słyszeć, że siły duchowe radzą sobie z tą potencjalnie najgorszą katastrofą, jaka kiedykolwiek zdarzyła się na tej planecie.

To powiedziawszy, większość z was może przeklinać to, że znów jesteśmy na Urantii w czwartym epokowym systemie sprawiedliwości. Dobrze, pilnujecie swojego własnego interesu. Ja wiem jednak, że nasz numer systemu sprawiedliwości może również decydować o rodzaju pomocy z zewnątrz, jaką możemy uzyskać, żeby uratować niektórych z was ze skrajnej potrzeby ucieczki od gorąca, ognia, wody i zarazy lub plagi, bo mój słownik podaje obie te rzeczy.

Oczekujcie cholery, bo ten zarazek uwielbia brudną wodę, a nie wiadomo gdzie można znaleźć czystą wodę do użycia, kiedy źródła, których obecnie używamy zostaną odcięte. Bedzie wtedy cholera i czerwonka. Choroby przenoszone przez wodę są powodowane przez picie zanieczyszczonej lub brudnej wody. Zanieczyszczona woda może powodować wiele rodzajów chorób biegunkowych, w tym cholerę i inne poważne choroby, takich jak robaki medyńskie, dur brzuszny i czerwonka.

Proponuję tym, którzy są tak samo zaniepokojeni, jak ja, żeby wyszukali w Google „listę chorób od brudnej wody” i spojrzeli na wymienione okropności.

I proszę, pamiętajcie, że dołożę wszelkich starań, aby uzyskać numer telefonu i móc poprosić niektórych z was, abyście zostali gospodarzami, żebyśmy mogli utrzymywać jakąś alarmową służbę telefoniczną w razie awarii internetu. Ci, którzy będą GOSPODARZAMI, będą również przekazującymi, bo MUSICIE PRZEKAZYWAĆ WIADOMOŚCI i równocześnie pomagać na stranowisku gospodarza. Jesteśmy jeszcze daleko od zakończenia organizacji pomocy, jaką możemy zapewnić, zanim będa dostępne inne źródła pomocy.

Do NEWSTARSAPHIRE : Phyllis, czy jesteś w stanie prowadzić służbę gospodarza, kiedy zostaniesz wyznaczona ? AMETHYST, czy możesz zostać GOSPODARZEM ? Do Clency'ego, Lemuela, Sue : To samo pytanie.

KTO JESZCZE??? Proszę też się odezwać. Musimy mieć przekazujących, którzy mogą pomóc, jeśli tak to się stanie i zorganizować nas, żeby mieć otwartą linię telefoniczną dla tych, którzy o nas wiedzą.

Na koniec proszę MARGULA, proszę, żeby przejął dalszy ciąg dla nas.

MARGUL, SYN NAUCZYCIEL TRÓJCY 1312 i 2141375 jako Supernafini, kiedy muszę dostosować swoją obecność na każdej planecie w Satanii.

„Teraz mówimy w pełni do ciebie Ron :

„Trzymaj swoje serce w spokoju, gdy zbliżają się z zachodu, aby pomóc ci wydostać się z tego nieszczęścia, z którym musisz w pełni się pogodzić przez cały czas, dopóki nie zostanie on odłączone od twojego ciała. Nałożono je na ciebie, abyś walczył z potrzebami niewinnego odwracania twojej uwagi i szkodliwego najazdu przeciwko agencjom na Urantii, które są staroświeckie i stracone dla wszelkiego praktycznego wykorzystania w przyszłości. Wkrótce zostaniesz oczyszczony, a następnie otworzysz wszystko, co możliwe, aby zapewnić pomoc w nagłych wypadkach wszystkim, którzy znają twoją pracę i mogą zaufać twoim informacjom, o które zadbamy, gdy to będzie słuszne i nie zmylą nikogo, bo musisz je uczynić prawdą. Zachowaj wiarę Ron, a wkrótce będziesz naszym tutaj. Tu MARGUL. Dziękuję za wysłuchanie ! MARGUL 1312.”

KONIEC

Online Andre_P

• Sr. Member
    • View Profile
    • Email
« Reply #626 on: December 24, 2019, 07:57:16 AM »
http://forum.serara.org/index.php?topic=13474.msg81794#msg81794
Napisał / Przekazał : Ron Besser, administrator, członek-bohater
Kategoria / Temat : LightLine - Międzynarodowa telekonferencja NA ŻYWO / LIGHTLINE – WIELU UCZESTNIKÓW I PRÓBA DZIAŁANIA, 19 grudnia 19
« Odpowiedź nr 27, 22 grudnia 2019 r., godz. 12:10:29 »

(Podaję tłumaczenie początkowej i końcowej części tej wiadomości. Te telekonferencje, dotychczas dwie, lecz mają być dalsze, odbywają się po angielsku i są prowadzone przez Rona Bessera z punktu centralnego w Jorku. Mają być również po francusku, prowadzone przez Clency'ego z Paryża. Proszę szukać informacji o nich w tych językach.)

Potwierdzam: Lightline zaczyna działać

Kiedy :
23 grudnia 2019 r. (Poniedziałek)
Strefa czasowa Nowego Jorku o 14.00 . . .
(Godz. 20:00 czasu europejskiego, następna jest przewidziana 2-go stycznia 2020, o tej samej godzinie.)

. . . MARGUL, SYN NAUCZYCIEL TRÓJCY 1312 :
„Uważam, że znów prawie straciliśmy Rona, bo ukradli mu pilota do telewizora. Nie mógł wyłączyć telewizora ani sterować dźwiękiem ani obrazem telewizora i potrzebuje, żeby mu oddali pilota ! Ja nie widzę tego i nie cieszy mnie to, że znów musimy się bawić w takie gry. . .

. . . „RAJSKA TRÓJCA stara się utrzymać URANTIĘ po pokrywką dlatego, że jądro ziemi jest tak gorące, że znów jest tam plazma i może ona wysadzić planetę, jeśli nie zamkniemy tego i nie usuniemy na stałe tego rdzenia. Możemy to zrobić Ron ! Widzimy Ron, że mówiłeś dosyć dokładnie o planecie obdarzania w Alvoringu i incydencie w Roswell. Nikt w pełni nie rozumie, skąd masz te informacje, ale teraz wiedzą, że masz głęboki wgląd w sprawy świata i trudno się do tego przyczepić, bo mówisz tylko do tego forum dyskusyjnego. To forum ma stać się w końcu wydarzeniem ogólnoświatowym poprostu dlatego, że korzysta z rad istot niebiańskich w związku z nadchodzącymi katastrofami, które wszyscy będziemy obserwować z Salvingtonu przez następne kilka lat. . .

„Jest w pełni wyjaśnione Ron, ja nie mogę tego dla ciebie zrobić, ale zdajesz sobie sprawę z tego fascynującego głosu i oczarowującego połączenia, przez które możesz tak łatwo to mówić. W każdym razie URANTIA jest gotowa na potężny wybuch i miejmy nadzieję, że tym razem to się przeciągnie w porównaniu do dawnej planety obdarzenia w Alvoringu, która spotkała swój los. (Tu Ron : Planeta obdarzenia w Alvoringu otrzymała Syna obdarzającego około sześć tysięcy lat temu czasu Urantii, czyli podczas ostatniej naszej epoki lodowcowej w północnej Europie, a więc około roku 4500 p.n.e. Ona wybuchła w czasie wydarzenia na pustyni w Roswell, w Nowym Meksyku, w naszym AD 1947. Zobacz moją historię tego incydentu opublikowaną gdzie indziej na tym forum. (Odpowiedź nr 624 w tłumaczeniach na polski, powyżej.))

„Tu MARGUL. Dziękuję Ronowi za tę uwagę, bo ja nie wiem o tej historii wybuchu w nowszych czasach. Dalej jeszcze powiem :”

„Ron, jesteś tym zupełnie wyczerpany, ale szczęśliwy, że się tym zajmujesz. Pewien twój przyjaciel wkrótce ci pomoże. Nie jest to wcale człowiek, ale istota o imieniu MONDŻORONSON, czym jesteś zachwycony, ale On musi jasno powiedzieć, że kiedy cię spotka, to ty musisz spać i być dobrze schowanym, ponieważ śnieg będzie wkrótce padał nad Urantią i zapewniam cię, że nie masz prawdziwego powodu do niepokoju, gdy ludzie zaczną się pojawiać w twoim domu, aby porozmawiać z tobą, bo wkrótce będziesz współpracował z Melchizedekiem Machiventą i to jest dla ciebie niespodzianka, ale dlaczego ? (Ron: Rozumiem, że jego awans na Istotę bez Imienia i Numeru uniemożliwia mu na razie długą współpracę z Urantią w długoterminowej misji.)

MARGUL : „Tak nie jest. On jest gotów się w to zagłębić, a ty jesteś jego głównym wcielonym człowiekiem, który może żyć na stałe na Urantii, jeśli zechce, ale wątpimy, czy to jest dla ciebie małe piwo, ale jest to możliwe. Oczywiście żartuję, ale to oczyszczenie Urantii zajmie ci dużo czasu, jeśli to wszystko stanie się wkrótce możliwe. Uważaj, abyś nie wyleczył Najwyższego-Ostatecznego, bo on jest teraz patroszony na Urantii, kiedy to mówimy.” MARGUL SIĘ WYCOFUJE I DZIĘKUJĘ MU.

MATKA DUCH NEBADONU : "Zostawiamy to teraz na dzisiaj. Dziękujemy wszystkim za wysłuchanie. MATKA DUCH. K"

KONIEC

Online Andre_P

• Sr. Member
    • View Profile
    • Email
« Reply #627 on: December 27, 2019, 12:35:16 PM »
http://forum.serara.org/index.php?topic=13504.msg81902#msg81902
Kategoria / Temat : Nowe wiadomości i ptojekty Fundacji Magisterskiej / Przekazujący i Bóg są widoczni w sposób oczywisty w Lightline (Linii Światła). Potrzebujemy więcej obydwu.
« 26 grudnia 2019 r., godz. 08:38:45 »

Drodzy członkowie,
Podaję przekaz ML z Kanady, możecie go znać i dobrze. On przekazuje Charlesa, który jest Możnym Posłańcem przydzielonym do dawnej Misji Nauczania, który nie chce pozwolić, żeby całkowicie umarła.

Charles wspiera Lightline, ale z jakiegoś powodu nie nas i stwierdza to zwięźle. Dla mnie Misja Nauczania to Misja Nauczania, ale oni z jakiegoś powodu wyznaczają granicę. To, co Charles mówi w tym przekazie do Grupy 1111, jest bardzo cenne i warto to wiedzieć i nauczyć się tego, co chcemy zrobić z Lightline dla świata. Zauważcie, że mówię „dla świata„. Charles nie wierzy, że Misja Nauczania jest już dla kogokolwiek, ale ja w to wierzę i mam do tego dobre powody, o których już wiemy z naszej nowej Lightline tutaj i we Francji. Mam nadzieję, że Australia wkrótce się obudzi i powie mi, czego oni też chcą ?

W każdym razie, oto wiadomość od Charlesa na temat PRZEKAZUJĄCYCH I NAUKI PRZEKAZYWANIA DLA LIGHTLINE (LINII ŚWIATŁA).

Transcriypcja z 1111
Quebec, Kanada, 26 listopada 2019 r.
Możny Posłaniec / Nauczyciel Charles.
Przedmiot: „Nowi odbiorcy” - część 3.

Wiadomość odebrana przez Michela Levasseura.

Nauczyciel Charles : „Witajcie moi przyjaciele. Tu Charles. Dzisiaj będziemy kontynuować szkolenie nowych odbiorców.

„Jak wspomnieliśmy w naszym ostatnim przesłaniu, komunikowanie się z nami jest łatwe i dla dużej większości was nauka i postęp w nauce tego będą następować szybko.

„Przyjrzyjmy się teraz bardziej szczegółowo niektórym aspektom komunikacji. Komunikacja z Duchem jest prosta i odbywa się w obu kierunkach, jeśli mogę tak powiedzieć, w tym sensie, że My natychmiast odbieramy wasze myśli i wy odbieracie nasze myśli. Najprostszym i najłatwiejszym do opanowania tej komunikacji oraz do zapoznania się z tym podejściem jest i pozostaje praktykowanie.

Ćwiczenie nie wymaga długiej sesji komunikacyjnej, a przynajmniej nie na początku nauki. Wymaga to natomiast powtarzania krótkich sesji. Krótka sesja może wyglądać jako kilka słów zawartych w akapicie od 6 do 10 wierszy.

„Gdy zaczniecie lepiej kontrolować tę formę komunikacji, stopniowo zwiększamy czas trwania przekazywania. Pamiętajcie, że postęp może być mniej lub bardziej szybki, w zależności od osoby, która jest na drodze do zostania odbierającym.

„Nasza cierpliwość i miłość w towarzyszeniu wam są nieograniczone i każdy z was będzie je miał w tym procesie uczenia się.

„Dla tych, którzy wciąż zastanawiają się, czy komunikacja jest możliwa, czy nie, powinniście wiedzieć, że obwód odzwierciedlania zawsze działa i jest dostępny przez cały czas oraz że każda wasza prośba o przekazywanie zostaje odebrana i nikt nigdy nie zostaje zapomniany.

„Podsumowuję więc to przesłanie mówiąc wam, że musicie poświęcić czas na ćwiczenie komunikacji z nami, a zawsze będziecie zaskoczeni i zachwyceni rodzajem przesłania, które wam przekazujemy, ponieważ Miłość i Radość ożywiają nas w każdej komunikacji.

Do widzenia. Tu Charles.
© The 11:11 Progress Group.

Online Andre_P

• Sr. Member
    • View Profile
    • Email
« Reply #628 on: December 29, 2019, 06:53:17 AM »
http://forum.serara.org/index.php?topic=13514.msg81956#msg81956
Przekaza : amethyst, starszy członek
Kategoria / Temat : Miejsce na nowe przekazy / Chrońcie się w Nowym Roku
« 28 grudnia 2019 r., godz. 11:54:42 »

Temat : Chrońcie się w Nowym Roku
Nauczyciele: Chrystus Michał i Matka Nebadonia razem jako jedno
Przekazujący : Amethyst
Data : 28 grudnia 2019 r

CHRYSTUS MICHAŁ I MATKA NEBADONIA

„Nasze drogie dzieci,
„Oboje przychodzimy dziś do was jako jedno i jako rodzice waszego wszechświata lokalnego z naszym przesłaniem do was. Jest ono ważne i oboje jesteśmy tu razem i mamy nadzieję, że weźmiecie tę wiadomość do serca.

Już za kilka dni rozpoczynamy nowy rok, który będzie bardzo obfitujący w wydarzenia i wasza Matka i Ja chcemy, abyście byli chronieni przed tak wieloma niebezpieczeństwami, zarówno fizycznym, jak i duchowymi, jak to możliwe w tym 2020 roku. Rok 2019 był rokiem doniosłym i trudnym dla was wszystkich, a także dla nas. Wszyscy doświadczyliśmy uderzeń i strzał, o których nawet nam się nie śniło, że będziemy musieli je znosić.

„Proszę was wszystkich, abyście nauczyli się duchowych środków ochrony, o których niektórzy z was wiedzą, a inni nie. Musicie się chronić przed wszystkim, co jest poniżej Światła Boga.

„Przynajmniej raz dziennie módlcie się o ochronę i wizualizujcie nieprzeniknioną bańkę białego Światła i Miłości wokół was. Proście nas o to. Wyobrażajcie sobie, jak ona wchodzi w ziemię pod waszymi stopami i sięga aż nad waszą głowę. Ta bańka powinna was całkowicie otaczać bez żadnych luk. Materiał, z którego jest zrobiona, jest morontialny i będzie odporny na wszelkie możliwe szkody, na jakie jesteście narażeni, o ile pamiętacie, żeby to robić codziennie.

„Nie możemy wystarczająco podkreślić potrzeby, żebyście to robili. Na drodze jest tak wiele nadchodzących rzeczy i chcemy, aby wszystkie nasze dzieci miały jak największą możliwą ochronę.

„Oprócz tej bańki ochronnej, nie zaniedbujcie również przygotowania się na potrzeby fizyczne. Mówiliśmy już wam o tym. Zaopatrzcie się w zapasy żywności i wody. Dobrze jest mieć zapas na co najmniej dwa tygodnie. Jeszcze lepsze są zapasy na cztery do sześciu tygodni. Nie jesteśmy w stanie dokładnie przewidzieć, gdzie i kiedy wystąpią kryzysy, ale wiemy, że wkrótce na was spadną.

„Zarówno ochrona duchowa, jak i fizyczna są sprawą najwyższej pilności. Proszę, słuchajcie naszych słów i starajcie się jak najbardziej być przy telefonach Lightline. Jeśli nie możecie być przy nich osobiście, to odsłuchujcie ich później, ponieważ będziemy korzystać z tych połączeń w celu dostarczenia wam cennych informacji.

„Miejmy nadzieję i módlmy się, aby rok 2020 ostatecznie przyniósł trochę uzdrowienia Urantii i żebyście wszyscy pozostali na Urantii w roku 2021 i później. Potrzebujemy naszych pracowników terenowych. Na razie was zostawiamy i przynajmniej jedno z was powinno się starać być do dyspozycji w każdej chwili prosząc nas o przekaz od nas. Życzymy wam bardzo miłego Nowego Roku”.

Koniec
Dziękuję za to wszystko Matko i Ojcze

Online Andre_P

• Sr. Member
    • View Profile
    • Email
« Reply #629 on: December 29, 2019, 10:21:03 AM »
http://forum.serara.org/index.php?topic=13514.msg81968#msg81968
Kategoria / Temat : Miejsce na nowe przekazy / Chrońcie się w Nowym Roku
« Odpowiedź nr 2, 28 grudnia 2019 r., godz. 15:46:27 »

Do wszystkich :

Rzadko jestem zainteresowany ochroną dla siebie, ale nie jestem głęboko zaniepokojony tym, że brak Stwórczego Ducha, który zaostrza teraz dla nas najwyższość, powoduje brak ciepła i ognia, aby to znów robić. Oznacza to, że w ten sposób brakuje nam energii ochronnej.

Proszę pamiętać, że prawdziwa katastrofa to zachodnie stany Stanów Zjednoczonych i że więcej katastrof może wystąpić na Alasce i w Nowej Funlandii w Nowej Szkocji. We wschodniej części kontynentu północnoamerykańskiego wschodnia linia brzegowa jest tak stara jak ziemia i jest gotowa na zdruzgotanie pod najmniejszym pretekstem.

Z tego powodu osoby mieszkające od New Hampshire do granicy kanadyjskiej i sam stan Maine, są narażone na pęknięcie skały, co jest szczególnie paskudnym ześlizgiem lądu. Całe wioski mogą być pokryte, jeśli nastąpi pęknięcie skały na wysokości 700 stóp wyżej niż obecny teren, na którym zbudowano wioskę.

Ważę też prawdopodobieństwo tego, że zatoka Chesapeake cofnie wodę do Jorku. Nie jest to niemożliwe, a po drodze do Jorku znajdują się dwie elektrownie jądrowe, które mogą być zalane i para buchnie przez wielkie szczeliny, zanim wybuchną całe rdzenie i wtedy koszmar awarii radioaktywnej mógłby nas tutaj uderzyć. Jestem pewien, że istnieją sposoby, aby temu zapobiec, ale wątpię, by władze podejrzewały nawet, że tego rodzaju niebezpieczeństwo istnieje w statecznym, starym hrabstwie Jork. W każdym razie pamiętajcie o tym :

Przez stulecia rzeka Susquehanna odprowadzała duże ilości węgla na północ od Harrisburga, w Pensylwanii, ponieważ w pobliżu tego obszaru znajdowały się w szczególności kopalnie węgla płomiennego. Jeśli Susquehanna się cofnie, bo ona wpływa do Zatoki Chesapeake, to węgiel się uniesie aż po Scranton w stanie Pensylwania, a nawet po Pittsburgh, w zależności od tego, który odcinek tej rzeki się zablokuje. Jeśli tak się stanie, to będzie też święto zbirania paliwa do palenia w starych piecach na drewno. Zapewniam, że nigdy nie będę tutaj palił węglem, ale ludzie w pobliżu starych strumieni w obszarach rozwiniętego przemysłu, będą mieli mnóstwo węgla przez lata do gromadzenia i spalania z powodu rozsypywania go dawno temu.

Idąc na wschód, zatoka Chesapeake jest starą doliną rzeki z epoki lodowcowej i są tam dawno zapomniane drzewostany jodły i klonu na obszarach, które zostały zalane, a teraz są solidnie i grubo zestalone w wąskich kanałach pod zatoką Chesapeake . Jeśli zatoka Chesapeake się cofnie, co naszym zdaniem zrobi, to samo miasto Baltimore łatwo zejdzie pod wodę, podobnie jak wszyscy ludzie, którzy pozostaną tam zbyt długo.

Fale tsunami zaleją półwysep Delmarva, bo ten wystający kawałek lądu znajduje się u wejścia do zatoki. Jest to także ostatnia pozostałość niegdyś ogromnego morza drzew, które zostało pokryte lodem podczas epoki lodowcowej sześć tysięcy lat temu. Nikt o tym nie pamięta, bo Ameryka Północna nie miała białych osadników do roku 1050, kiedy to odkrywcy z Indii krótko dotknęli tych niższych obszarów. Nikt nie zna tej historii i wolimy, żeby raczej pozostała nieznana, ponieważ była przez cały czas gwałtowna i krwawa.

Zbieram tę ideę ochrony przed problemami z upartym duchem i paskudnymi katastrofami dla was wszystkich, ponieważ mieszkam w Jorku w stanie Pensylwania, co nie powstrzyma ludzi przed wejściem z zewnątrz i kradzieżą ziemi pod nami. Mieszkam na posesji o powierzchni 1,2 hektara, pełnej miejsca na rozbicie namiotów, pod ochroną wysokiego ogrodzenia. Muszę znaleźć sposób, aby uchronić ją przed dzikimi lokatorami i muszę przypomnieć wam wszystkim, że będziecie mieli ten sam problem. Nie otwierajcie domu nieznajomym, ponieważ dopilnują, żebyście zostali usunięci jeszcze przed nimi. Jest to paskudny pomysł i jestem pewien, że muszę się z nim zmierzyć, ale jestem przygotowany na pewien sposób, o którym nie wiedzą. Pośredni mnożą się wokół mnie, ponieważ Bzutu jest pewien mojego stanowiska wobec tyranii i nigdy nie pozwolę, aby ktoś został pobity bez interwencji przeciwko temu. Mam nadzieję, że zrobicie to samo dla swoich ludzi.

Tu Ron Besser, znany niektórym z was. Dla wielu, którzy przybywają tutaj, na ten obszar, jestem obcy nawet na mojej własnej ziemi. Zapewniam was, że ja również potrzebuję ochrony, ale rozumiem, że Bzutu poprosił swoich kuzynów Pośrednich, żeby uważali na tych z nas, którzy ciężko pracują, żeby te misje działały również dla przeciętnego człowieka.

To tyle na razie. Dzięki. Ron