Author Topic: Wiadomoci po polsku (Posts in Polish)  (Read 33250 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Andre_P

 • Sr. Member
 • ****
 • Posts: 276
  • View Profile
  • Email
Re: Wiadomoci po polsku (Posts in Polish)
« Reply #255 on: August 08, 2018, 01:51:48 PM »
Ta sama wiadomość po angielsku :
http://forum.serara.org/index.php?topic=10726.msg68390#msg68390
Przekazał : Ron Besser, administrator, członek-bohater
Kategoria / Temat : Zadziwiające historie duchowe / Całe nowe objawienie - Podane, ale niedostatecznie zrozumiane
« 7 sierpnia 2018, godz. 22:57:13 »


Wiadomość 3, jako dalszy ciąg
Wątek : Nowe objawienie, poza szóstym epokowym objawieniem
Jeszcze nie zrozumiane i dlatego trecia wiadomość, jako dalszy ciąg
7 sierpnia 2018 r. w Yorku

Urywek z tej wiadomości :
…..........

"Tu Michał Nebadoński. Lepiej bądźmy pewni, że teraz wzajemnie się rozumiemy.

"Ron zaczął to wszystko mniej więcej piętnaście lat temu, kiedy zaczął pomstować na okropnych ludźi, którzy czytali Księgę Urantii i stali się tak sztywni, że nie mogli być mili i dyskutować o tym, co miało się wydarzyć w tym czasie, ale rzadko byli na tyle wściekli, żeby zniszczyć Rona za to, że śmiał mówić o Misji nadchodzącej na Urantię, nazywanej później Misją Magisterską. Ron uczynił sławnym imię Mondżoronson, które nadal bezlitośnie przebiega kulę ziemską. Nigdy nie mówił, że to zrobił, ale wy to publicznie znacie. W każdym razie Misje zostały wycofane trzy razy, a Ron cierpiał z powodu wielu jaj na twarzy, jak to dzisiaj nazywa. Nic się nie da z tym zrobić, ale niektórzy ludzie nigdy nie wybaczają zmian w planach, a one były.PLAN CZASOWY BOSKICH WYDARZEŃ NA URANTII NA NASTĘPNE 26 STULECI


"Teraz mamy do czynienia z kolejną zmianą, której nigdy się nie spodziewałem i ten plan wygląda dziś tak :

i - - Misja Michała na Urantię, 2018 - 2025;
ii - Misje Magisterskie znów całkowicie skasowane;
iii - Serara, Syn Magisterski przybywa w marcu 2019 r. lub wcześniej w czasie kryzysu finansowego;
iv - Przygotowywane przyjście Jezusa jako Syna Drugiego Obdarzenia Urantii będzie historycznie prawdopodobnie w roku 2025 lub nieco wcześniej;
v - - Zniszczenie amerykańskiego zachodniego wybrzeża około 2023 r .;
vi - Ogromne straty życia w Europie wschodniej około 2024-25;
vii - Koniec niszczycielskich sił na Urantii 2035;
viii- Transmisje na całą planetę rozpoczynają się w roku 2093 lub później, chociaż są w pewnym stopniu używane z tą osobą przekazującą, Ronem Besserem, z racji stanu;
ix - Koniec misji Michała około 2042 r. lub później;
x - - Rozpoczyna się proces przeglądu Szóstego Epokowego Objawienia, a dystrybucja książki nastąpi w r. 2024 lub później;
xi - Ostatnie prace Syna Magisterskiego nad rewindykacją finansową na Urantii r. 2057 lub później;
xii - Początek specjalnego objawienia dla rozszerzenia Szóstego Epokowego Objawienie na trzydziesty pierwszy wiek zacznie się około 2710 r.

"Tu Syn Stwórcy z Nebadonu. Podaję ten wstępny plan i wierzcie mi, że brakuje w nim ogromnej liczby mniejszych, szczegółowych etapów, które Ron mi przypomina, aby czytelnik nie upraszczał nadmiernie tej listy planu.


"Podsumowując, ta długa wiadomość 3 dalszego ciągu nie kończy tego, co Ron uważa, że powinniście wiedzieć, jeśli zdecyduje, że jest wystarczająco duże zainteresowanie, aby podać resztę, ale na razie kończymy tę wiadomość dla podbudowania lektury. Dobrego dnia. Michał."MARGUL, OFICJALNY SYN NAUCZYCIEL TRÓJCY NA URANTII NA NADCHODZĄCĄ ERĘ ŚWIATŁA I ŻYCIA -"Ja również mam plan dla Urantii, aby teraz rozpocząć Światło i Życie. Jest on następujący :


i - - Początek Światła i Życia jest wstępnie zaplanowany na Urantii gdzieś w trzydziestym pierwszym wieku po narodzeniu Chrystusa. Wprowadzenie proponowanego kalendarza w celu skorygowania liczenia czasu nie zostało skasowane i zostanie dołączone do cywilizacji Urantii przez Serarę, Syna Magistra około r. 3105 i to wyklucza jakąkolwiek zmianę roku przez obstawanie, aby Jezus zaczął kalendarz od początku w pierwszym roku inauguracji Drugiego Obdarzenia.

ii - Światło i Życie zostanie ogłoszone przez Rajską Trójcę i będzie związane z pojawieniem się Boga Najwyższego, Tajemnic Najwyższości, których Ron nie spotkał dziś rano, ale są one tak zbliżone, że nazywamy je niemal identycznie. Ron zna ich głos, ale nie ich wygląd, ale Szef wyprawy pokazał przez chwilę rysy twarzy i Ron uznał je za dosyć przyjemne. Ron właśnie błysnął mi tym obrazem, który widział i on jest zupełnie dokładny.

iii – Sądzimy, że pierwsz Faza Światła i Życia, zacznie się w roku 1075, według nowego kalendarza rozpoczynającego się od roku 1, kiedy Jezus będzie znów widziany jako Obdarzający na Urantii.

iv - Światło i Życie rozciągną się na szesnaście stuleci od ich początku, szacowanego na rok 1035 nowego kalendarza i skończą się około roku 1715. Wtedy zacznie się Deifikacja planety Urantii, która stanie się nową gwiazdą w Nebadonie, ponieważ planeta może łatwo zostać porzucona na rzecz systemu gwiezdnego ze sferami zaprojektowanymi, rozmieszczonymi wokół, jako sfery uniwersytety światła dla uczczenia stulecia pojawienia się Najwyższego w czasie i przestrzeni."

.....

Andre_P

 • Sr. Member
 • ****
 • Posts: 276
  • View Profile
  • Email
Re: Wiadomoci po polsku (Posts in Polish)
« Reply #256 on: August 11, 2018, 12:39:59 PM »
Ta sama wiadomość po angielsku :
http://forum.serara.org/index.php?topic=10930.msg69200#msg69200
Napisał : Ron Besser, administrator, członek-bohater
Kategoria / Temat : COŚ CI LEŻY NA SERCU ? TU JEST NATO MIEJSCE – TYLKO BĄDŹ PRECYZYJNY, LUB NAWET STANOWCZY – ADMINISTRATOR / Świątynia Ojca – Miejsce i wiadomości
« 11 sierpnia 2018, godz. 00:40:56 »


Ponieważ jest to wiadomość, jak z blogu, więc mogę siobie dać trochę więcej luzu, niż przy trudnym przekazie z mnóstwem dzwonków i gwizdów. Mam zamiar pozwolić sobie z wami na coś bez ram czasowych i bez liczb, ale bądźcie cierpliwi dla mnie, kiedy mówię do was w takim kontekscie myśli.

York (w Pensylwanii) jest proponowanym miejscem dla Świątyni Morontialnej, której miejsce z powodzeniem zostało zidentyfikowane na skałach z widokiem na rzekę Susquehanna, szeroką na milę, w hrabstwie York, w Pensylwanii.

Gdybyście spojrzeli na geologiczną mapę tej części świata, to patrzcie, gdzie Susquehanna wpływa do Zatoki Chesapeake. Na tym obszarze jest małe miasteczko o nazwie Havre de Grace. Jeśli prześledzicie palcem do zachodniego brzegu rzeki Susquehanna, około sześć mil od tamy Conewingo, to tam znajdują się urwiste brzegi, wysokie na trzydzieści metrów, mocno zalesione. Na szczycie tych wzniesień znajduje się przestrzeń około 100 akrów, o którą będziemy się ubiegać u Wspólnoty Pensylwanii, aby tam zbudować pięciopiętrową Świątynię Ojca, zwaną także świątynią Morontialną.

Zapewniono mnię również, że Szóste Epokowe Objawienie Urantii zostało wydane i jest przechowywane przez Fundację, którą zdobyliśmy i tworzenie Bractwa wewnątrz niej zapewnia, że wolontariusze, którzy zgłoszą się do służby w niej, będą to robili przed Ołtarzem, prezentując wspaniałość dzięki Kuli Chwały Ojca, która jest nie do opisania, ponieważ świeci boską chwałą światła i nie będzie kupiona, lecz przysłana przez Raj, aby upoważnić Świątynię do reprezentowania całej obecność Rajskiej Trójcy w chwale Nieskończonego Ojca przed Jego materialnymi dziećmi.

KONIEC

Andre_P

 • Sr. Member
 • ****
 • Posts: 276
  • View Profile
  • Email
Re: Wiadomoci po polsku (Posts in Polish)
« Reply #257 on: August 12, 2018, 10:52:52 AM »
Ta sama wiadomość po angielsku :
http://forum.serara.org/index.php?topic=10932.msg69230#msg69230
Przekazał lub napisał : Lemuel, starszy członek
Kategoria / Temat : Przekazy dźwiękowe / Przekaz dźwiękowy / Oni wszyscy odeszli
«12 sierpnia 2018, godz. 01:43:03 »


Mówca : Umiłowany (Dostrajacz Myśli) i Lemuel
Temat : Oni wszyscy odeszli
Miejsce : Girona, Katalonia, Hiszpania
Data / Godzina : 12 sierpnia 2018 / 07:42 czasu miejscowego, 05:42 UTC

Link do nagrania dżwiękowego :
https://app.box.com/s/6gu6a0o0kmi6y81if5q1iujdbxxx8zvkTranskrypcja :
Napisał : Clency, starszy członek
« Odpowiedź nr 1 : 12 sierpnia 2018, godz. 04:43:11 »
Zapis przekazu Lemuela

Oni wszyscy odeszli

Umiłowany / Lemuel : Dzień dobry. Dziś rano chciałbym tylko wspomnieć o tym, co stało się faktem w moim życiu, a mianowicie, że "Oni wszyscy odeszli", mówiąc o przyjaciołach. Wszyscy oni odeszli, z wyjątkiem jednego małżeństwa, które pozostało wierne i prawdziwe przez ostatnich prawie 30 lat. Jestem pewien, że większość z was na forum doświadczyła tego w pewnym stopniu.

Kiedy ludzie uświadamiają sobie, twoi przyjaciele i rodzina, że twoje zainteresowanie są tak bardzo różne od ich zainteresowań, to powoli, ale pewnie zaczynają odchodzić. Są bardziej niż szczęśliwi, że pozostają w swoich strefach komfortu i mogą odczuwać pewien smutek z powodu utraty przyjaciela, a ty, jak i twój partner odczuwacie dokładnie to samo, ale z czasem jest to tak, jakby oni byli zmuszeni odpaść, aby cię uwolnić od wszystkich niepotrzebnych więzi emocjonalnych (podkreślam słowa "niepotrzebne więzy") z rodziną i przyjaciółmi.

Kiedy świadomie, celowo, podążasz swoją duchową drogą wznoszenia, to musisz w całej rozciądłości i pod każdym względem pozostawić wszystkich i każdego za sobą. Jest to niewątpliwie samotna droga. Twoi przyjaciele nie czują się już wygodnie w twojej obecności i po tym czasie oczywiście uczysz się trzymać buzię na kłódkę, doświadczając dziwnych spojrzeń i chłodu, gdy mówisz o sprawach duchowych.

Czasami trudno jest widzieć w twarzach przyjaciół i rodziny, co oni najwyraźniej myślą o tobie, ale z czasem zaczynasz to rozumieć i zostawiasz ich tam, gdzie są, ale z miłością, błogosławieństwem i wdzięcznością dla tych ludzi, za to, że dzielili z tobą czas i przestrzeń. W istocie oni pomagają ci, być tam, gdzie jesteś, ale nie są gotowi, ani przygotowani na pozostanie z tobą i dlatego odpadają, a ty, trzeba to powiedzieć, zostajesz sam, ale wszyscy wiecie, że nie jesteście sami.

A to, drodzy bracia i siostry, jest uświadomieniem sobie w pełni, które do ciebie przychodzi, kiedy ustanowiłeś ten związek między tobą a twoim Ojcem, który w tobie mieszka. Nie potrzebujesz nikogo innego, ale oczywiście nie jesteś obojętny wobec innych. Teraz rozumiesz i uświadamiasz sobie bardziej niż kiedykolwiek, że wszyscy jesteśmy braćmi i siostrami, ale jest faktem, że oni nie są na to gotowi, kiedy ty jesteś i zaakceptowałeś to.

Twoje życie jest teraz inne. Chodzisz sam, ale nigdy nie jesteś sam, widzisz każdego, jako twojego brata, lub siostrę i całkiem naturalnie i spontanicznie posyłasz światło i błogosławieństwo wszystkim, którzy krzyżują z tobą drogi, a twój Umiłowany, mieszkający w tobie, zachęca cię do tego.

Wielu ludzi widzę każdego dnia w moim codziennym porządku i patrzę prosto w twarze ludzi, próbując nawiązać kontakt między naszymi oczyma i to, co widzę, to ego. Są oni zdominowani przez ich ego, aby robić to, co muszą robić codziennie, chodzić do pracy i wszystkie te rzeczy i bardzo rzadko zdarza mi się, że widzę światło w oczach ludzi, co wskazują mi, że są oni duchowo świadomi i otwarci.

Dla mnie jest to smutne, gdy widzę tak wiele twarzy całkowicie zajętych tym, co robią na zewnątrz i nie da się nic zauważyć z wewnątrz, ale jak wiecie, wszyscy są waszymi braćmi i siostrami i rozumiesz, gdzie oni są. Nie myślę o żadnym osądzie, jedynie o obserwacji.

Tak więc zostając w samotności, że tak powiem, nie tracisz przyjaciół, ani rodziny, których zostawiłeś za sobą, bo nie możesz ich zabrać ze sobą. Nie ponosisz odpowiedzialności za rozwój duchowy kogoś innego, jedynie za swój własny.

Dziś rano zastanawiam się osobiście nad tą sytuacją : jak oni wszyscy odeszli z wyjątkiem dwóch osób, męża i żony, którzy wciąż są ze mną w stosunkach lojalności i przyjaźni i mają całkowity szacunek dla moich poglądów. Tak naprawdę, to my już nigdy nie mówimy o rzeczach duchowych, ale oni nadal cieszą się moim towarzystwem i bardzo to doceniam.

Być może znajdujesz się w podobnej sytuacji i zaakceptowałeś ją, tak jak ją. Nie chcę sprawiać wrażenia, że jestem z tego powodu smutny lub przygnębiony, bo z pewnością nie jestem, to jest po prostu zauważalny fakt, że można się z tym pogodzić i bez żalu. Jest się po prostu wdzięcznym za czasy, które się dzieliło ze swoimi przyjaciółmi i rodziną. Teraz się rorzeszliśmy i to wszystko.

Dziękuję wszystkim za wysłuchanie i życzę wam spokojnej niedzieli i bądźcie szczęśliwi. Na razie do widzenia.

Andre_P

 • Sr. Member
 • ****
 • Posts: 276
  • View Profile
  • Email
Re: Wiadomoci po polsku (Posts in Polish)
« Reply #258 on: August 13, 2018, 08:54:33 AM »
Ta sama wiadomość po angielsku :
http://forum.serara.org/index.php?topic=10938.msg69242#msg69242
Przekazała : amethyst, starszy członek
Kategoria / Temat : Miejsce na nowe przekazy / Sananda i Matka dyskutują zrozumienie lekcji przez Jezusa w ludzkiej naturze
« 12 sierpnia 2018, godz 21.22: 07 »


W zeszłym tygodniu Lemuel opublikował przekaz o upełnomocnieniu i inny o odpowiedzialności. Doceniam jego przekazy i chciałam lepiej zrozumieć, w jaki sposób Jezus mógł wykorzystać te dwie cechy by służyć Bogu, więc poprosiłem Sanandę, aby rozszerzył ten temat.

Temat : Sananda i Matka Nebadonia na temat lekcji Jezusa dotyczących upełnomocnienia i odpowiedzialności
Mówcy : Sananda - uosobiony Dostrajacz Jezusa
               Matka Nebadonia
Przekazujący : Amethyst
Data: 12 sierpnia 2018 r
Miejsce : Nowy Jork, USA

SANANDA:
"Ametyst poprosiła mnie o kilka słów na temat tego, w jaki sposób pomagałem Jezusowi w dojrzewaniu, kiedy stawał się bardziej świadomym tego, kim On jest. Tak więc, doceniam pragnienie Amethyst zrozumienia tego i chętnie poświęcam czas poza moimi innymi obowiązkami, aby pomóc, ponieważ jest to coś, co wszyscy będziecie musieli w pewnym momencie zrozumieć i zastosować, a niektórzy z was istotnie zaczynają to rozumieć.

"Zrozumienie, czego Jezus doświadczał, może pomóc wam wszystkim lepiej pojąć symbiotyczny związek między mocą a odpowiedzialnością. Bardzo wcześnie w swoim ludzkim rozwoju On rozpoznał swoje powinności wobec Boga Najwyższego i stwierdził, że te dwie cechy się odwzajemniają. Im bardziej rosły jego możliwośći, tym bardziej zdawał sobie sprawę ze swojej odpowiedzialności i odwrotnie, im więcej odpowiedzialności ponosił, tym więcej mocy otrzymywał. Gdy osiągnął wiek odpowiedni do połączenia się ze mną, długo rozmawialiśmy o tym i o wielu innych rzeczach. Powiem wam również, żę zrozumienie tych cech i zastosowanie ich zgodnie z zamysłem Boga pomoże wam w osiąganiu waszych okręgów.

"Jest to jedno z zadań Finalistów niedawno przydzielonych do Urantii, które będą przerabiać z wami wszystkimi. Jest to równowaga szczególnie trudna do osiągnięcia dla wielu ludzi, ale ponieważ wszyscy będący tu Finaliści pochodzą z Urantii, więc wszyscy to znają. Niektórzy niebiańcy obserwujący to nadużycie władzy musieli odwracać wzrok od cierpienia spowodowanego chciwością i samolubstwem, wynikającym z niekontrolowanej i bezdusznej władzy i słabości tych, którzy nie mieli pojęcia, że oni też mogą być upełnomocnieni, więc byli przytłoczeni przez władzę. Wasz świat znajduje się obecnie w punkcie, w którym wielu zaczyna dostrzegać tę nierównowagę i wielu podejmuje kroki, aby to poprawić. Mam nadzieję, że ta krótka wiadomość będzie wam pomocna.

"Twoja matka chce coś dodać do tego"

MATKA NEBADONIA
"Kiedy Michał był daleko na Jego misjach obdarzających, patrzyłem na to z wielkim zainteresowaniem, jak Michał służył jako Jezus na waszej planecie. Mogę wam powiedzieć, że był to bardzo ważny element jego dojrzewania w jego siódmym obdarowaniu. Był autentycznym człowiekiem i autentycznym Nebadonńskim Synem Stwórcy.

"Pełnię wiele ról jako Matka Duch Nebadonia, ale jedną z nich, którą cenię nie do opisania, jest towarzyszenie naszemu umiłowanemu Michałowi. Gdy wzrastał w ciele, stawał się bardziej świadomy tego i przypomniał sobie naszą głęboką i trwałą wzajemną miłość. Kiedy przechodził przez swoje bieżące doświadczenia i lekcje tego, co to znaczy być człowiekiem, dobrze pamiętam jak dochodził do zrozumienia swojej rosnącej mocy i rozszerzającej się odpowiedzialności będąc w ciele. Szczęśliwie ta nauka równoważenia i operowania tymi zdolnościami była to dla niego tylko małą lekcją, którą już dawno temu przerabiał w innych obdarzeniach i w pracy tutaj w Nebadonie.

"Ale dla was, moje drogie dzieci, dopiero rozpoczynających waszą długą podróż, czasami jest to problemem. Upełnomocnienie nie zrównoważone zrozumieniem odpowiedzialności, która się z tym wiąże, prowadzi do rażącego nadużywania władzy. Odpowiedzialność bez upełnomocnienia prowadzi do bezczynności i braku twórczych rezultatów, ale nie jesteście sami z żadną z waszych lekcji. Po prostu proście waszego Ojca w was, lub Mnie, jako waszą Matkę, albo Michała.

"Sananda chce zakończyć kilkoma słowami. Pozostawiam was w moim Pokoju"

SANANDA:
"Ametyst pytała, czy mam jakieś ostatnie przemyślenia przed pożegnaniem z wami.

"Tak, chciałbym, abyście wzięli pod uwagę czasy, w których żyjecie. Żyjecie w czasach, które wymagają od was wszystkich RÓWNOWAGI dla optymalnego wzrostu, Przypominam wam, że każdy okrąg psychiczny, który zdobyliście, zdobywacie, bo wszystkie wasze aspekty są w równowadze i spełniają wymogi tego konkretnego okręgu, w którym jesteście. Umysł ani intelekt, ciało, czy emocje lub duchowa dojrzałość nie są bez równowagi. Emocje nie mogą tłumić umysłu, a umysł nie może tłumić emocji. Wszystkie cechy waszego życia mussą być w harmonii. Równowaga upełnomocnienia i odpowiedzialności jest częścią tego szerszego obrazu. Równowaga we wszystkich rzeczach pomaga dojrzewaniu waszej pączkującej duszy. Wszystkiego tego Jezus nauczył się dobrze przed swoją publiczną służbą. Zostawiam was teraz, żeby wrócić do innych rzeczy i czynię tak mając nadzieję, że uznacie to za pomocne. Dobrego dnia"

KONIEC

Andre_P

 • Sr. Member
 • ****
 • Posts: 276
  • View Profile
  • Email
Re: Wiadomoci po polsku (Posts in Polish)
« Reply #259 on: August 14, 2018, 08:14:52 AM »
Ta sama wiadomość po angielsku :
http://forum.serara.org/index.php?topic=10940.msg69246#msg69246
Przekazał lub napisał : Lemuel, starszy członek
Kategoria / Temat : Przekazy dźwiękowe / Przekaz dźwiękowy / Przemożna potrzeba służby
«13 sierpnia 2018, godz. 01:06:35 »

Mówca : Umiłowany (Dostrajacz Myśli) i Lemuel
Temat : Przemożna potrzeba służby
Miejsce : Girona, Katalonia, Hiszpania
Data / Godzina : 13 sierpnia 2018 / 07:06 czasu miejscowego, 05:06 UTC

Link do nagrania dżwiękowego :
https://app.box.com/s/okxt5uv4oxbkao1lrkdl1xptjd082kxgTranskrypcja :
Napisał : Clency, starszy członek
« Odpowiedź nr 1 : 13 sierpnia 2018, godz. 02:47:21 »
Zapis przekazu Lemuela

Przemożna potrzeba służby

Umiłowany / Lemuell : Dzień dobry. Naszym tematem dzisiejszego ranka jest przemożna potrzebą służby, służenia każdemu i wszystkim w takim czy innym stopniu. Dostrajacze Myśli mają zdolność i nieprzerwane pragnienie wywoływania w swoich podopiecznych tej przemożnej potrzeby służby. Przychodzi to z dojrzałością osób, które poczyniły pewne postępy duchowe i z pewnością przekraczyły trzeci cykliczny okrąg.

Kiedy zaczynasz regularnie doświadczać pożądania, wzmożonego pragnienia, z biegiem czasu, aby służyć, że musisz być w służbie, chcesz być w służbie, twoim zamiarem jest służyć, aż w końcu staje się to przytłaczającym pragnieniem służenia. To również przychodzi wraz z uświadomieniem sobie, że nie możesz robić niczego innego, że nie pragniesz niczego innego, jak tylko zrobić coś dla kogoś. Wtedy właśnie jesteś w stanie wyrazić Ojca w tobie, jako współtwórcę.

Proszę, zrozumcie to, nasze słowa dziś rano są skierowane do tych z was, którzy są gotowi. Są tacy z was, którzy są gotowi zespolić się ze swoim Umiłowanym mieszkającym w nich. Dopiro co rozmawialiśmy o odpowiedzialności i upełnomocnieniu, a te dwie rzeczy łączą się w przytłaczające pragnienie służenia, wyrażania tego, kim jesteś, przedstawicielem Boga tu na Ziemi. Jest to prosta, lecz w pełni ożywiająca prawda i ci z was, którzy są gotowi to zaakceptować, staną się tym.

Przemożne pragnienie służenia jest dosłowne. Kiedy używam tego słowa "przemożne", staje się ono twoim życiem, twoją rzeczywistością, nie ma dla ciebie nic innego do zrobienia ani bycia. To jest tak, jakbyś już zrobił to wszystko, byłeś tam, zrobiłeś to i reszta się nie liczy. Nie potrzebujesz nigdzie iść, ani nic robić, ani nikogo widzieć ... nie, stoisz samotnie ze swoim Umiłowanym i wykonujesz to przemożne pragnienie służenia.

Nie ma słów, które wyraziłyby radość, jaką przynosi ta służba, zadowolenie z pracy, że tak powiem, jest zupełne i to dlatego nigdy więcej nie będziesz w stanie nawet rozważyć robienie niczego innego w swoim życiu. Nasze dzisiejsze przesłanie jest krótkie, ale bardzo ważne dla tych z was, którzy są, by tak rzec, na granicy zespolenia się z Umiłowanym, zamieszkującymi w was Fragmentem Ojca i pragną, doświadczają tego przemożnego pragnnienia służenia.

Dziękuję za wysłuchanie, życzymy wam bardzo dobrego dnia, bądźcie szczęśliwi, do widzenia na razie. Domszia