Author Topic: Wiadomoci po polsku (Posts in Polish)  (Read 67324 times)

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

Online Andre_P

 • Sr. Member
 • ****
 • Posts: 524
  • View Profile
  • Email
Re: Wiadomoci po polsku (Posts in Polish)
« Reply #255 on: August 08, 2018, 01:51:48 PM »
Ta sama wiadomość po angielsku :
http://forum.serara.org/index.php?topic=10726.msg68390#msg68390
Przekazał : Ron Besser, administrator, członek-bohater
Kategoria / Temat : Zadziwiające historie duchowe / Całe nowe objawienie - Podane, ale niedostatecznie zrozumiane
« 7 sierpnia 2018, godz. 22:57:13 »


Wiadomość 3, jako dalszy ciąg
Wątek : Nowe objawienie, poza szóstym epokowym objawieniem
Jeszcze nie zrozumiane i dlatego trecia wiadomość, jako dalszy ciąg
7 sierpnia 2018 r. w Yorku

Urywek z tej wiadomości :
…..........

"Tu Michał Nebadoński. Lepiej bądźmy pewni, że teraz wzajemnie się rozumiemy.

"Ron zaczął to wszystko mniej więcej piętnaście lat temu, kiedy zaczął pomstować na okropnych ludźi, którzy czytali Księgę Urantii i stali się tak sztywni, że nie mogli być mili i dyskutować o tym, co miało się wydarzyć w tym czasie, ale rzadko byli na tyle wściekli, żeby zniszczyć Rona za to, że śmiał mówić o Misji nadchodzącej na Urantię, nazywanej później Misją Magisterską. Ron uczynił sławnym imię Mondżoronson, które nadal bezlitośnie przebiega kulę ziemską. Nigdy nie mówił, że to zrobił, ale wy to publicznie znacie. W każdym razie Misje zostały wycofane trzy razy, a Ron cierpiał z powodu wielu jaj na twarzy, jak to dzisiaj nazywa. Nic się nie da z tym zrobić, ale niektórzy ludzie nigdy nie wybaczają zmian w planach, a one były.PLAN CZASOWY BOSKICH WYDARZEŃ NA URANTII NA NASTĘPNE 26 STULECI


"Teraz mamy do czynienia z kolejną zmianą, której nigdy się nie spodziewałem i ten plan wygląda dziś tak :

i - - Misja Michała na Urantię, 2018 - 2025;
ii - Misje Magisterskie znów całkowicie skasowane;
iii - Serara, Syn Magisterski przybywa w marcu 2019 r. lub wcześniej w czasie kryzysu finansowego;
iv - Przygotowywane przyjście Jezusa jako Syna Drugiego Obdarzenia Urantii będzie historycznie prawdopodobnie w roku 2025 lub nieco wcześniej;
v - - Zniszczenie amerykańskiego zachodniego wybrzeża około 2023 r .;
vi - Ogromne straty życia w Europie wschodniej około 2024-25;
vii - Koniec niszczycielskich sił na Urantii 2035;
viii- Transmisje na całą planetę rozpoczynają się w roku 2093 lub później, chociaż są w pewnym stopniu używane z tą osobą przekazującą, Ronem Besserem, z racji stanu;
ix - Koniec misji Michała około 2042 r. lub później;
x - - Rozpoczyna się proces przeglądu Szóstego Epokowego Objawienia, a dystrybucja książki nastąpi w r. 2024 lub później;
xi - Ostatnie prace Syna Magisterskiego nad rewindykacją finansową na Urantii r. 2057 lub później;
xii - Początek specjalnego objawienia dla rozszerzenia Szóstego Epokowego Objawienie na trzydziesty pierwszy wiek zacznie się około 2710 r.

"Tu Syn Stwórcy z Nebadonu. Podaję ten wstępny plan i wierzcie mi, że brakuje w nim ogromnej liczby mniejszych, szczegółowych etapów, które Ron mi przypomina, aby czytelnik nie upraszczał nadmiernie tej listy planu.


"Podsumowując, ta długa wiadomość 3 dalszego ciągu nie kończy tego, co Ron uważa, że powinniście wiedzieć, jeśli zdecyduje, że jest wystarczająco duże zainteresowanie, aby podać resztę, ale na razie kończymy tę wiadomość dla podbudowania lektury. Dobrego dnia. Michał."MARGUL, OFICJALNY SYN NAUCZYCIEL TRÓJCY NA URANTII NA NADCHODZĄCĄ ERĘ ŚWIATŁA I ŻYCIA -"Ja również mam plan dla Urantii, aby teraz rozpocząć Światło i Życie. Jest on następujący :


i - - Początek Światła i Życia jest wstępnie zaplanowany na Urantii gdzieś w trzydziestym pierwszym wieku po narodzeniu Chrystusa. Wprowadzenie proponowanego kalendarza w celu skorygowania liczenia czasu nie zostało skasowane i zostanie dołączone do cywilizacji Urantii przez Serarę, Syna Magistra około r. 3105 i to wyklucza jakąkolwiek zmianę roku przez obstawanie, aby Jezus zaczął kalendarz od początku w pierwszym roku inauguracji Drugiego Obdarzenia.

ii - Światło i Życie zostanie ogłoszone przez Rajską Trójcę i będzie związane z pojawieniem się Boga Najwyższego, Tajemnic Najwyższości, których Ron nie spotkał dziś rano, ale są one tak zbliżone, że nazywamy je niemal identycznie. Ron zna ich głos, ale nie ich wygląd, ale Szef wyprawy pokazał przez chwilę rysy twarzy i Ron uznał je za dosyć przyjemne. Ron właśnie błysnął mi tym obrazem, który widział i on jest zupełnie dokładny.

iii – Sądzimy, że pierwsz Faza Światła i Życia, zacznie się w roku 1075, według nowego kalendarza rozpoczynającego się od roku 1, kiedy Jezus będzie znów widziany jako Obdarzający na Urantii.

iv - Światło i Życie rozciągną się na szesnaście stuleci od ich początku, szacowanego na rok 1035 nowego kalendarza i skończą się około roku 1715. Wtedy zacznie się Deifikacja planety Urantii, która stanie się nową gwiazdą w Nebadonie, ponieważ planeta może łatwo zostać porzucona na rzecz systemu gwiezdnego ze sferami zaprojektowanymi, rozmieszczonymi wokół, jako sfery uniwersytety światła dla uczczenia stulecia pojawienia się Najwyższego w czasie i przestrzeni."

.....

Online Andre_P

 • Sr. Member
 • ****
 • Posts: 524
  • View Profile
  • Email
Re: Wiadomoci po polsku (Posts in Polish)
« Reply #256 on: August 11, 2018, 12:39:59 PM »
Ta sama wiadomość po angielsku :
http://forum.serara.org/index.php?topic=10930.msg69200#msg69200
Napisał : Ron Besser, administrator, członek-bohater
Kategoria / Temat : COŚ CI LEŻY NA SERCU ? TU JEST NATO MIEJSCE – TYLKO BĄDŹ PRECYZYJNY, LUB NAWET STANOWCZY – ADMINISTRATOR / Świątynia Ojca – Miejsce i wiadomości
« 11 sierpnia 2018, godz. 00:40:56 »


Ponieważ jest to wiadomość, jak z blogu, więc mogę siobie dać trochę więcej luzu, niż przy trudnym przekazie z mnóstwem dzwonków i gwizdów. Mam zamiar pozwolić sobie z wami na coś bez ram czasowych i bez liczb, ale bądźcie cierpliwi dla mnie, kiedy mówię do was w takim kontekscie myśli.

York (w Pensylwanii) jest proponowanym miejscem dla Świątyni Morontialnej, której miejsce z powodzeniem zostało zidentyfikowane na skałach z widokiem na rzekę Susquehanna, szeroką na milę, w hrabstwie York, w Pensylwanii.

Gdybyście spojrzeli na geologiczną mapę tej części świata, to patrzcie, gdzie Susquehanna wpływa do Zatoki Chesapeake. Na tym obszarze jest małe miasteczko o nazwie Havre de Grace. Jeśli prześledzicie palcem do zachodniego brzegu rzeki Susquehanna, około sześć mil od tamy Conewingo, to tam znajdują się urwiste brzegi, wysokie na trzydzieści metrów, mocno zalesione. Na szczycie tych wzniesień znajduje się przestrzeń około 100 akrów, o którą będziemy się ubiegać u Wspólnoty Pensylwanii, aby tam zbudować pięciopiętrową Świątynię Ojca, zwaną także świątynią Morontialną.

Zapewniono mnię również, że Szóste Epokowe Objawienie Urantii zostało wydane i jest przechowywane przez Fundację, którą zdobyliśmy i tworzenie Bractwa wewnątrz niej zapewnia, że wolontariusze, którzy zgłoszą się do służby w niej, będą to robili przed Ołtarzem, prezentując wspaniałość dzięki Kuli Chwały Ojca, która jest nie do opisania, ponieważ świeci boską chwałą światła i nie będzie kupiona, lecz przysłana przez Raj, aby upoważnić Świątynię do reprezentowania całej obecność Rajskiej Trójcy w chwale Nieskończonego Ojca przed Jego materialnymi dziećmi.

KONIEC

Online Andre_P

 • Sr. Member
 • ****
 • Posts: 524
  • View Profile
  • Email
Re: Wiadomoci po polsku (Posts in Polish)
« Reply #257 on: August 12, 2018, 10:52:52 AM »
Ta sama wiadomość po angielsku :
http://forum.serara.org/index.php?topic=10932.msg69230#msg69230
Przekazał lub napisał : Lemuel, starszy członek
Kategoria / Temat : Przekazy dźwiękowe / Przekaz dźwiękowy / Oni wszyscy odeszli
«12 sierpnia 2018, godz. 01:43:03 »


Mówca : Umiłowany (Dostrajacz Myśli) i Lemuel
Temat : Oni wszyscy odeszli
Miejsce : Girona, Katalonia, Hiszpania
Data / Godzina : 12 sierpnia 2018 / 07:42 czasu miejscowego, 05:42 UTC

Link do nagrania dżwiękowego :
https://app.box.com/s/6gu6a0o0kmi6y81if5q1iujdbxxx8zvkTranskrypcja :
Napisał : Clency, starszy członek
« Odpowiedź nr 1 : 12 sierpnia 2018, godz. 04:43:11 »
Zapis przekazu Lemuela

Oni wszyscy odeszli

Umiłowany / Lemuel : Dzień dobry. Dziś rano chciałbym tylko wspomnieć o tym, co stało się faktem w moim życiu, a mianowicie, że "Oni wszyscy odeszli", mówiąc o przyjaciołach. Wszyscy oni odeszli, z wyjątkiem jednego małżeństwa, które pozostało wierne i prawdziwe przez ostatnich prawie 30 lat. Jestem pewien, że większość z was na forum doświadczyła tego w pewnym stopniu.

Kiedy ludzie uświadamiają sobie, twoi przyjaciele i rodzina, że twoje zainteresowanie są tak bardzo różne od ich zainteresowań, to powoli, ale pewnie zaczynają odchodzić. Są bardziej niż szczęśliwi, że pozostają w swoich strefach komfortu i mogą odczuwać pewien smutek z powodu utraty przyjaciela, a ty, jak i twój partner odczuwacie dokładnie to samo, ale z czasem jest to tak, jakby oni byli zmuszeni odpaść, aby cię uwolnić od wszystkich niepotrzebnych więzi emocjonalnych (podkreślam słowa "niepotrzebne więzy") z rodziną i przyjaciółmi.

Kiedy świadomie, celowo, podążasz swoją duchową drogą wznoszenia, to musisz w całej rozciądłości i pod każdym względem pozostawić wszystkich i każdego za sobą. Jest to niewątpliwie samotna droga. Twoi przyjaciele nie czują się już wygodnie w twojej obecności i po tym czasie oczywiście uczysz się trzymać buzię na kłódkę, doświadczając dziwnych spojrzeń i chłodu, gdy mówisz o sprawach duchowych.

Czasami trudno jest widzieć w twarzach przyjaciół i rodziny, co oni najwyraźniej myślą o tobie, ale z czasem zaczynasz to rozumieć i zostawiasz ich tam, gdzie są, ale z miłością, błogosławieństwem i wdzięcznością dla tych ludzi, za to, że dzielili z tobą czas i przestrzeń. W istocie oni pomagają ci, być tam, gdzie jesteś, ale nie są gotowi, ani przygotowani na pozostanie z tobą i dlatego odpadają, a ty, trzeba to powiedzieć, zostajesz sam, ale wszyscy wiecie, że nie jesteście sami.

A to, drodzy bracia i siostry, jest uświadomieniem sobie w pełni, które do ciebie przychodzi, kiedy ustanowiłeś ten związek między tobą a twoim Ojcem, który w tobie mieszka. Nie potrzebujesz nikogo innego, ale oczywiście nie jesteś obojętny wobec innych. Teraz rozumiesz i uświadamiasz sobie bardziej niż kiedykolwiek, że wszyscy jesteśmy braćmi i siostrami, ale jest faktem, że oni nie są na to gotowi, kiedy ty jesteś i zaakceptowałeś to.

Twoje życie jest teraz inne. Chodzisz sam, ale nigdy nie jesteś sam, widzisz każdego, jako twojego brata, lub siostrę i całkiem naturalnie i spontanicznie posyłasz światło i błogosławieństwo wszystkim, którzy krzyżują z tobą drogi, a twój Umiłowany, mieszkający w tobie, zachęca cię do tego.

Wielu ludzi widzę każdego dnia w moim codziennym porządku i patrzę prosto w twarze ludzi, próbując nawiązać kontakt między naszymi oczyma i to, co widzę, to ego. Są oni zdominowani przez ich ego, aby robić to, co muszą robić codziennie, chodzić do pracy i wszystkie te rzeczy i bardzo rzadko zdarza mi się, że widzę światło w oczach ludzi, co wskazują mi, że są oni duchowo świadomi i otwarci.

Dla mnie jest to smutne, gdy widzę tak wiele twarzy całkowicie zajętych tym, co robią na zewnątrz i nie da się nic zauważyć z wewnątrz, ale jak wiecie, wszyscy są waszymi braćmi i siostrami i rozumiesz, gdzie oni są. Nie myślę o żadnym osądzie, jedynie o obserwacji.

Tak więc zostając w samotności, że tak powiem, nie tracisz przyjaciół, ani rodziny, których zostawiłeś za sobą, bo nie możesz ich zabrać ze sobą. Nie ponosisz odpowiedzialności za rozwój duchowy kogoś innego, jedynie za swój własny.

Dziś rano zastanawiam się osobiście nad tą sytuacją : jak oni wszyscy odeszli z wyjątkiem dwóch osób, męża i żony, którzy wciąż są ze mną w stosunkach lojalności i przyjaźni i mają całkowity szacunek dla moich poglądów. Tak naprawdę, to my już nigdy nie mówimy o rzeczach duchowych, ale oni nadal cieszą się moim towarzystwem i bardzo to doceniam.

Być może znajdujesz się w podobnej sytuacji i zaakceptowałeś ją, tak jak ją. Nie chcę sprawiać wrażenia, że jestem z tego powodu smutny lub przygnębiony, bo z pewnością nie jestem, to jest po prostu zauważalny fakt, że można się z tym pogodzić i bez żalu. Jest się po prostu wdzięcznym za czasy, które się dzieliło ze swoimi przyjaciółmi i rodziną. Teraz się rorzeszliśmy i to wszystko.

Dziękuję wszystkim za wysłuchanie i życzę wam spokojnej niedzieli i bądźcie szczęśliwi. Na razie do widzenia.

Online Andre_P

 • Sr. Member
 • ****
 • Posts: 524
  • View Profile
  • Email
Re: Wiadomoci po polsku (Posts in Polish)
« Reply #258 on: August 13, 2018, 08:54:33 AM »
Ta sama wiadomość po angielsku :
http://forum.serara.org/index.php?topic=10938.msg69242#msg69242
Przekazała : amethyst, starszy członek
Kategoria / Temat : Miejsce na nowe przekazy / Sananda i Matka dyskutują zrozumienie lekcji przez Jezusa w ludzkiej naturze
« 12 sierpnia 2018, godz 21.22: 07 »


W zeszłym tygodniu Lemuel opublikował przekaz o upełnomocnieniu i inny o odpowiedzialności. Doceniam jego przekazy i chciałam lepiej zrozumieć, w jaki sposób Jezus mógł wykorzystać te dwie cechy by służyć Bogu, więc poprosiłem Sanandę, aby rozszerzył ten temat.

Temat : Sananda i Matka Nebadonia na temat lekcji Jezusa dotyczących upełnomocnienia i odpowiedzialności
Mówcy : Sananda - uosobiony Dostrajacz Jezusa
               Matka Nebadonia
Przekazujący : Amethyst
Data: 12 sierpnia 2018 r
Miejsce : Nowy Jork, USA

SANANDA:
"Ametyst poprosiła mnie o kilka słów na temat tego, w jaki sposób pomagałem Jezusowi w dojrzewaniu, kiedy stawał się bardziej świadomym tego, kim On jest. Tak więc, doceniam pragnienie Amethyst zrozumienia tego i chętnie poświęcam czas poza moimi innymi obowiązkami, aby pomóc, ponieważ jest to coś, co wszyscy będziecie musieli w pewnym momencie zrozumieć i zastosować, a niektórzy z was istotnie zaczynają to rozumieć.

"Zrozumienie, czego Jezus doświadczał, może pomóc wam wszystkim lepiej pojąć symbiotyczny związek między mocą a odpowiedzialnością. Bardzo wcześnie w swoim ludzkim rozwoju On rozpoznał swoje powinności wobec Boga Najwyższego i stwierdził, że te dwie cechy się odwzajemniają. Im bardziej rosły jego możliwośći, tym bardziej zdawał sobie sprawę ze swojej odpowiedzialności i odwrotnie, im więcej odpowiedzialności ponosił, tym więcej mocy otrzymywał. Gdy osiągnął wiek odpowiedni do połączenia się ze mną, długo rozmawialiśmy o tym i o wielu innych rzeczach. Powiem wam również, żę zrozumienie tych cech i zastosowanie ich zgodnie z zamysłem Boga pomoże wam w osiąganiu waszych okręgów.

"Jest to jedno z zadań Finalistów niedawno przydzielonych do Urantii, które będą przerabiać z wami wszystkimi. Jest to równowaga szczególnie trudna do osiągnięcia dla wielu ludzi, ale ponieważ wszyscy będący tu Finaliści pochodzą z Urantii, więc wszyscy to znają. Niektórzy niebiańcy obserwujący to nadużycie władzy musieli odwracać wzrok od cierpienia spowodowanego chciwością i samolubstwem, wynikającym z niekontrolowanej i bezdusznej władzy i słabości tych, którzy nie mieli pojęcia, że oni też mogą być upełnomocnieni, więc byli przytłoczeni przez władzę. Wasz świat znajduje się obecnie w punkcie, w którym wielu zaczyna dostrzegać tę nierównowagę i wielu podejmuje kroki, aby to poprawić. Mam nadzieję, że ta krótka wiadomość będzie wam pomocna.

"Twoja matka chce coś dodać do tego"

MATKA NEBADONIA
"Kiedy Michał był daleko na Jego misjach obdarzających, patrzyłem na to z wielkim zainteresowaniem, jak Michał służył jako Jezus na waszej planecie. Mogę wam powiedzieć, że był to bardzo ważny element jego dojrzewania w jego siódmym obdarowaniu. Był autentycznym człowiekiem i autentycznym Nebadonńskim Synem Stwórcy.

"Pełnię wiele ról jako Matka Duch Nebadonia, ale jedną z nich, którą cenię nie do opisania, jest towarzyszenie naszemu umiłowanemu Michałowi. Gdy wzrastał w ciele, stawał się bardziej świadomy tego i przypomniał sobie naszą głęboką i trwałą wzajemną miłość. Kiedy przechodził przez swoje bieżące doświadczenia i lekcje tego, co to znaczy być człowiekiem, dobrze pamiętam jak dochodził do zrozumienia swojej rosnącej mocy i rozszerzającej się odpowiedzialności będąc w ciele. Szczęśliwie ta nauka równoważenia i operowania tymi zdolnościami była to dla niego tylko małą lekcją, którą już dawno temu przerabiał w innych obdarzeniach i w pracy tutaj w Nebadonie.

"Ale dla was, moje drogie dzieci, dopiero rozpoczynających waszą długą podróż, czasami jest to problemem. Upełnomocnienie nie zrównoważone zrozumieniem odpowiedzialności, która się z tym wiąże, prowadzi do rażącego nadużywania władzy. Odpowiedzialność bez upełnomocnienia prowadzi do bezczynności i braku twórczych rezultatów, ale nie jesteście sami z żadną z waszych lekcji. Po prostu proście waszego Ojca w was, lub Mnie, jako waszą Matkę, albo Michała.

"Sananda chce zakończyć kilkoma słowami. Pozostawiam was w moim Pokoju"

SANANDA:
"Ametyst pytała, czy mam jakieś ostatnie przemyślenia przed pożegnaniem z wami.

"Tak, chciałbym, abyście wzięli pod uwagę czasy, w których żyjecie. Żyjecie w czasach, które wymagają od was wszystkich RÓWNOWAGI dla optymalnego wzrostu, Przypominam wam, że każdy okrąg psychiczny, który zdobyliście, zdobywacie, bo wszystkie wasze aspekty są w równowadze i spełniają wymogi tego konkretnego okręgu, w którym jesteście. Umysł ani intelekt, ciało, czy emocje lub duchowa dojrzałość nie są bez równowagi. Emocje nie mogą tłumić umysłu, a umysł nie może tłumić emocji. Wszystkie cechy waszego życia mussą być w harmonii. Równowaga upełnomocnienia i odpowiedzialności jest częścią tego szerszego obrazu. Równowaga we wszystkich rzeczach pomaga dojrzewaniu waszej pączkującej duszy. Wszystkiego tego Jezus nauczył się dobrze przed swoją publiczną służbą. Zostawiam was teraz, żeby wrócić do innych rzeczy i czynię tak mając nadzieję, że uznacie to za pomocne. Dobrego dnia"

KONIEC

Online Andre_P

 • Sr. Member
 • ****
 • Posts: 524
  • View Profile
  • Email
Re: Wiadomoci po polsku (Posts in Polish)
« Reply #259 on: August 14, 2018, 08:14:52 AM »
Ta sama wiadomość po angielsku :
http://forum.serara.org/index.php?topic=10940.msg69246#msg69246
Przekazał lub napisał : Lemuel, starszy członek
Kategoria / Temat : Przekazy dźwiękowe / Przekaz dźwiękowy / Przemożna potrzeba służby
«13 sierpnia 2018, godz. 01:06:35 »

Mówca : Umiłowany (Dostrajacz Myśli) i Lemuel
Temat : Przemożna potrzeba służby
Miejsce : Girona, Katalonia, Hiszpania
Data / Godzina : 13 sierpnia 2018 / 07:06 czasu miejscowego, 05:06 UTC

Link do nagrania dżwiękowego :
https://app.box.com/s/okxt5uv4oxbkao1lrkdl1xptjd082kxgTranskrypcja :
Napisał : Clency, starszy członek
« Odpowiedź nr 1 : 13 sierpnia 2018, godz. 02:47:21 »
Zapis przekazu Lemuela

Przemożna potrzeba służby

Umiłowany / Lemuell : Dzień dobry. Naszym tematem dzisiejszego ranka jest przemożna potrzebą służby, służenia każdemu i wszystkim w takim czy innym stopniu. Dostrajacze Myśli mają zdolność i nieprzerwane pragnienie wywoływania w swoich podopiecznych tej przemożnej potrzeby służby. Przychodzi to z dojrzałością osób, które poczyniły pewne postępy duchowe i z pewnością przekraczyły trzeci cykliczny okrąg.

Kiedy zaczynasz regularnie doświadczać pożądania, wzmożonego pragnienia, z biegiem czasu, aby służyć, że musisz być w służbie, chcesz być w służbie, twoim zamiarem jest służyć, aż w końcu staje się to przytłaczającym pragnieniem służenia. To również przychodzi wraz z uświadomieniem sobie, że nie możesz robić niczego innego, że nie pragniesz niczego innego, jak tylko zrobić coś dla kogoś. Wtedy właśnie jesteś w stanie wyrazić Ojca w tobie, jako współtwórcę.

Proszę, zrozumcie to, nasze słowa dziś rano są skierowane do tych z was, którzy są gotowi. Są tacy z was, którzy są gotowi zespolić się ze swoim Umiłowanym mieszkającym w nich. Dopiro co rozmawialiśmy o odpowiedzialności i upełnomocnieniu, a te dwie rzeczy łączą się w przytłaczające pragnienie służenia, wyrażania tego, kim jesteś, przedstawicielem Boga tu na Ziemi. Jest to prosta, lecz w pełni ożywiająca prawda i ci z was, którzy są gotowi to zaakceptować, staną się tym.

Przemożne pragnienie służenia jest dosłowne. Kiedy używam tego słowa "przemożne", staje się ono twoim życiem, twoją rzeczywistością, nie ma dla ciebie nic innego do zrobienia ani bycia. To jest tak, jakbyś już zrobił to wszystko, byłeś tam, zrobiłeś to i reszta się nie liczy. Nie potrzebujesz nigdzie iść, ani nic robić, ani nikogo widzieć ... nie, stoisz samotnie ze swoim Umiłowanym i wykonujesz to przemożne pragnienie służenia.

Nie ma słów, które wyraziłyby radość, jaką przynosi ta służba, zadowolenie z pracy, że tak powiem, jest zupełne i to dlatego nigdy więcej nie będziesz w stanie nawet rozważyć robienie niczego innego w swoim życiu. Nasze dzisiejsze przesłanie jest krótkie, ale bardzo ważne dla tych z was, którzy są, by tak rzec, na granicy zespolenia się z Umiłowanym, zamieszkującymi w was Fragmentem Ojca i pragną, doświadczają tego przemożnego pragnnienia służenia.

Dziękuję za wysłuchanie, życzymy wam bardzo dobrego dnia, bądźcie szczęśliwi, do widzenia na razie. Domszia

Online Andre_P

 • Sr. Member
 • ****
 • Posts: 524
  • View Profile
  • Email
Re: Wiadomoci po polsku (Posts in Polish)
« Reply #260 on: August 23, 2018, 08:54:45 AM »
Ta sama wiadomość po angielsku :
http://forum.serara.org/index.php?topic=10964.msg69376#msg69376
Odrbrał : Lemuel, starszy członek
Kategoria / Temat : Przekazy dźwiękowe / Przekaz dźwiękowy / Proszę, wytrzymajcie bieg
« 17 sierpnia 2018, godz. 01:48:38 »

Mówca : OCILLIAYA
Temat : Wytrzymajcie bieg
Przekazujący : Lemuel
Miejsce : Girona, Katalonia, Hiszpania
Data/Godzina : 17 sierpnia 2018, 07:48, 05:48 UTC

Link do nagrania dżwiękowego :
https://app.box.com/s/b3233shndt49190398jhokw5k32ffhe0Transkrypcja :
Napisał : Clency, starszy członek
« Odpowiedź nr 1 : 17 sierpnia 2018, godz. 07:19:03 »
Zapis przekazu Lemuela

Wytrzymajcie bieg

Lemuel : Dzień dobry Ocilliayo. Minęło sporo czasu od kiedy miałem zaszczyt Cię odbierać.

Ocilliaya : Tak, Lemuelu, dzień dobry, jestem Ocilliaya i przychodzę dziś rano specjalnie, żeby przekazać wam wszystkim wiadomość, którą można wyrazić krótko : Proszę, wytrzymajcie ten bieg. Wybaczam wam to, że myślicie że nic się nie dzieje i wszystko jest w spokoju, a wasza cierpliwość, zaufanie i wiara są jeszcze raz sprawdzane do ostateczności.

Tu Ocialliaya, Duchu Nadrzędnym Numer Cztery z Superwszechświata Numer Cztery, Głos Ojca wszechświata i Wiecznego Syna. Jestem tutaj, aby powiedzieć wam to po prostu : wszystko idzie zgodnie z planem, chociaż o ile chodzi o was ludzi, to nic się nie dzieje, ponieważ jest to dla was niewidoczne, ale jestem tutaj, aby zapewnić, że tak nie jest.

Za kulisami toczy się tak wiele pracy i na Urantii jest ustanawiane tak wiele rzeczy, których na razie po prostu nie możecie zrozumieć. Niemniej jednak jest to prawdą i dlatego jestem tutaj, żeby was prosić, żebyście wytrzymali ten bieg. Jestem pewien, że już wiecie, że forum Serary straciło kilku członków i rozumiemy powody, dla których tak się stało, ale zawsze jest nadzieja, że oni wrócą.

Tymczasem ci z was, którzy nadal są tutaj, silni i solidni w wierze i pragnieniu, niezachwianym pragnieniu służenia, jesteście tak doceniani i tak kochani za to, że jesteście tacy, jak jesteście. To jest krótka wiadomość tego ranka, tylko po to, aby was zachęcić do zachowania wiary i zaufania do waszych Umiłowanych Dostrajaczy Myśli i wytrzymania tego biegu. Jesteś potrzebni i wielce doceniani.

Tu Ocilliaya i dziękuję ci Lemuelu za odbieranie mnie dziś rano i dziękuję wam wszystkim za wysłuchanie. Życzę wszystkim bardzo udanego dnia oraz przyjemnego i szczęśliwego weekendu. Domszia

Online Andre_P

 • Sr. Member
 • ****
 • Posts: 524
  • View Profile
  • Email
Re: Wiadomoci po polsku (Posts in Polish)
« Reply #261 on: August 24, 2018, 08:30:58 AM »
Ta sama wiadomość po angielsku :
http://forum.serara.org/index.php?topic=10968.msg69408#msg69408
Przekazała : Amethyst, starszy członek
Kategoria / Temat : Nasi wysocy administratorzy duchowi mówią tu o Rządzie duchowym i morontialnym Urantii / Zrozumienie zawiłości wszechświata w rozwoju
« 17 sierpnia 2018, godz. 21:32:04 »

Temat : Zrozumienie zawiłości wszechświata w rozwoju
Mówcy : Wszechświatowy Cenzor – Bezimienna istota pochodząca od Trójcy,
              Bóg Najwyższy
Przekazujący : Amethyst
Data : 17 sierpnia 2018
Miejsce : Nowy Jork, USA

WSZECHŚWIATOWY CENZOR :
"Tu Wszechświatowy Cenzor pochodzący od Trójcy. Uczestniczę w osądzie Bóstwa i mogę wam powiedzieć, żę każdy osąd w całym stworzeniu jest procesem o wielu aspektach i angażuje wiele warstw istot. Im dalej w dół łańcucha stworzenia, tym większa liczba Boskich Istot bierze udział w procesie orzekania i potrzebnej odnowy. Jest to największy powód, dla którego w obecnych czasach było na Urantii tak wiele zatrzymań i wznowień, co było dla wiele z was powodem do niejasności. To zamieszanie można znacznie złagodzić, gdy jesteście w stanie zrozumieć samą istotę rozwoju i złożoność wszystkiego, co jest potrzebne, aby planeta, system lub wszechświat lokalny się rozwijał.

"Na waszej planecie było i jest dalej wiele niepewności co do tego, jak działa nasz wszechświat i jak postępuje do przodu w poszukiwaniu Epok Światła i Życia. Wydaje się, że nawet ci, którzy od dawna czytali obecną Księgę Urantii mają błędny pogląd, że jeśli lub gdy następuje boska interwencja, to wszystko idzie gładko i wszystko jakby magicznie się goi. Wielu na tym forum nas rozczarowało, ponieważ są przekonani, że wszystko, czego potrzeba, to rozpoczęcia misji. Wtedy wreszcie sprawy zostaną naprawione i wszystko pójdzie gładko, jak po maśle. To się często zdarza, gdy pewne problemy są spowodowane nie wystąpieniem zdarzeń, o których powiedziano wam, że miały się wydarzyć w określonym dniu lub w pewnym przedziale czasu. To forum zostało opuszczone przez skądinnąd solidne dusze, które nie potrafiły zrozumieć, jak następuje rozwój.

"Czyż umknęło waszej uwadze, że nawet na tak wysokim szczeblu, jak w Wielkim Wszechświecie, istnieją systemy sądów i problemy, które trzeba rozwiązać, o których wielu z was mogłoby pomyśleć, że dawno temu zostały rozwiązane, zanim dotarły one na tak wysoki poziom. Prawdę mówiąc, im więcej jest części, które mają się poruszać harmonijnie, tym więcej komplikacji się pojawia. Może wam pomóc, jeśli zdacie sobie sprawę, że każdy z miliarda światów Wszechświata Centralnego ma przydzielonego Wszechświatowego Cenzora. Nie ma dosłownie żadnego miejsca w rozwijającym się wszechświecie, gdzie nasz wpływ nie byłby odczuwany w taki, czy inny sposób. Można zapytać dlaczego Wszechświat Centralny potrzebuje w ogóle kogokolwiek naszego rodzaju, jeśli jest to dziedzina doskonałości ? Jest to coś, co wciąż zdumiewa wielu uczonych przez całe stworzenie, a jednak tak jest.

"Urantia wyraźnie ucierpiała tak wiele bezładu, że nawet na najwyższych szczeblach trudno jest osiągnąć porozumienie co do tego, co należy z nią zrobić. My na górze zaczynamy rozprasowywać zmarszczki, ale do tego potrzeba tyle planowania i planowania na nowo, uzyskiwania zatwierdzeń, następnie odwoływanych, że wielu ludzi dochodzi do błędnego przekonania, że nic nie zostało zrobione i dlatego wszyscy się w tym pogubiliście.

"Mówiliśmy kilkakrotnie na tym forum o próbach i możliwościach zdarzeń, które musiały zostać anulowane, ponieważ gdzieś w górze łańcucha dowodzenia zostały znalezione drobne przeszkody i odpowiedzialni za dostarczenie rozwiązań zostali odesłani wielokrotnie z powrotem do tablicy.

"Stworzyło to nam spory dylemat. Z jednej strony możemy dzielić się z wami w trakcie, ale tylko po to, żebyście tracili wiarę, kiedy rzeczy nie rozwijają się tak, jak wam powiedzieliśmy. Wtedy tracicie zaufanie i porzucacie nadzieję, że zmiany nadchodzą i przechodzicie do innych zajęć i zainteresowań. Z drugiej strony, nie informując was ryzykujemy, że nikt nie będzie przygotowany i nie będziemy mieli żadnych ludzi oczekujących, żeby wykonać pracę. Więc jest źle, gdy to robimy i jest źle, gdy tego nie robimy (gdy nie mówimy).

"Ale widzimy wyraźnie rozwijającą się tendencję, która dodaje nam odwagi. Ci, którzy pozostali, zaczynają coraz głębiej rozumieć, jak skomplikowany może być rozwój, szczególnie na Urantii, która tak wiele się potykała. Oni zaczynają widzieć ten łańcuch zatrzymań i startów jako proces, a nie jako wydarzenie. Ci, którzy są w stanie widzieć dalej, stają się silniejsi w swojej cierpliwości. Rozumieją oni, że życie samo jest wiecznym procesem i zdobywają umiejętność brania każdego dnia po jednym na raz, bez silnego oczekiwania co on przyniesie. Wiedzą, że sama ich wiara wystarcza na każdy dzień, a to ułatwia nam pracę z nimi i przygotowanie ich z pomocą ich Umiłowanych Dostrajaczy. Oni są w pokoju.

"Kiedy formułowane są plany arbitrażu, wymagają one aprobaty wielu, a my, Wszechświatowi Cenzorzy, jesteśmy ostatecznymi arbitrami. Plany, które wymagają ulepszenia lub zmiany, wymagają przeglądu i przeróbki. Więc widzicie, wszystkie te stopy i starty, które interpretujecie jako sprzeczności, to tak naprawdę jest sposób, w jaki rozwwój ma się odbywać. Ci, którzy żyją w rozwijającym się wszechświecie, zawsze będą widzieli taki rodzaj sytuacji i to nie powinno być powodem do niepokoju. Potrzeba tylko szerszego widzenia, żeby widzieć, że wszystko działa dokładnie tak, jak powinno.

"Życzę wam dobrego dnia i szczerze mam nadzieję, że to pomoże wam lepiej zrozumieć, jak działa rozwijający się wszechświat."

BÓG NAJWYŻSZY :
"Większość mieszkańców wszechświata, zarówno wznoszących się, jak i zstępujących, nie jest w stanie widzieć całego obrazu. Zawsze jest więcej do nauczenia się i odkrycia. Nie powinniście sobie pozwalać na zniechęcenie do wszystkiego, czego nie rozumiecie i do rzeczy, których nie możecie zobaczyć, szczególnie jako śmiertelnicy na Urantii. Jak jeden z Melchizedeków elokwentnie napisał w Księdze Urantii, najlepszym sposobem, by kijanka stała się żabą, jest żyć ufnie każdego dnia jako kijanka. * Jeśli starasz się mieć odpowiedź na każdą tajemnicę zanim twoja wiara może ją w pełni zaakceptować, to doprowadzisz się do szaleństwa, a twój rozwój zostanie opóźniony. Jestem uosobieniem tej koncepcji. Nie wchłonę wszystkich doświadczeń ani całej wiedzy wszechświata przez wiele wieków, a nawet wtedy znajdę kolejną warstwę doświadczeń, którą wchłonę w moją Istotę. Taka jest natura rozwoju. "

KONIEC
* Ametyst : To jest odesłanie do paragrafu 100: 1.5 Księgi Urantii.

Online Andre_P

 • Sr. Member
 • ****
 • Posts: 524
  • View Profile
  • Email
Re: Wiadomoci po polsku (Posts in Polish)
« Reply #262 on: August 28, 2018, 11:59:03 AM »
Ta sama wiadomość po angielsku :
http://forum.serara.org/index.php?topic=10982.msg69456#msg69456
Przekazał : Lemuel, starszy członek
Kategoria / Temat : Przekazy dźwiękowe / Przekaz dźwiękowy / Pakt Dostrajaczy Myśli
« 19 sierpnia 2018, godz. 05:48:34 »

Mówca : Dostrajacz Myśli Lemuela
Temat : Pakt Dostrajaczy Myśli
Przekazujący : Lemuel
Miejsce : Girona, Katalonia, Hiszpania
Data/Godzina : 19 sierpnia 2018, 11:48 czasu miejscowego, 09:48 UTC

Link do nagrania dżwiękowego :
https://app.box.com/s/r8lqsuru2mrkyq9yzrw7vsrraurqyhad


Transkrypcja :
Napisał : Clency, starszy członek
« Odpowiedź nr 1 : 19 sierpnia 2018, godz. 09:07:09 »
Zapis przekazu Lemuela

Pakt Dostrajaczy Myśli

Dostrajacz Myśli Lemuela : Tu Dostrajacz Myśli Lemuela, mam kilka rzeczy do powiedzenia dzisiejszego ranka i chociaż wiem, że Lemuel nie chce mówić o pewnych rzeczach, ale jednak są rzeczy, które muszą być znane, więc postanowiłem o nich wspomnieć. Po pierwsze, chciałbym powiedzieć, że dziś rano, kiedy Lemuel się obudził, był bardzo podekscytowany i poczuł, że naprawdę dzieje się coś dobrego, i nie marnował czasu idąc do komputera i znalazł wiadomość od Rona Bessera o Pakcie, który zawarło ośmiu Dostrajaczy.

Jest wiele powodów do tego, z których niektórych nie wolno mi wymienić, ale mogę wspomnieć o czymś, co w rzeczywistości większość z was wie, że Lemuel uciekł bardzo wąską scieżką przed śmiercią na początku tego roku, kiedy był operowany z powodu zapalenia płuc i zapalenia opłucnej w szpitalu w Barcelonie. Operacja miała trwać około godziny, ale w rzeczywistości trwała trzy godziny i musiałem się od niego odłączyć i po prostu czekać w kącie sali operacyjnej i patrzeć, jak Lemuel krwawi śmiertenie na moich oczach.

Oczywiście naprawdę on nie umarł, ale był bardzo blisko tego, ponieważ ci, którzy się nim zajmowali, nie byli w stanie powstrzymać upływu krwi. Tak więc, oprócz wielu innych powodów, Lemuel jest oczywiście dla mnie kimś wyjątkowym i podobnie jak Ron Besser, obaj przeżywali doświadczenie bliskiej śmierci, oczywiście w przypadku Rona Bessera nie jeden raz, ale jako Dostrajacz Myśli Lemuela mam szczególną przyjemność przyłączenia się do innych Dostrajaczy Myśli i zawarcia paktu, ponieważ (Tak, wiem, że Lemuel narzeka w myślach, ale mimo to wspomnę o tym) ośmiu was zespolonych śmiertelników jest co najmniej niecodziennym zjawiskiem w całym wszechświecie Nebadonu. Jesteście bardzo wyjątkowi i wciąż nie wiemy dlaczego.

W przyszłości wasi rodzice i dziadkowie, a nawet jeszcze bardziej odlegli przudkowie zostaną przebadani, jak to było możliwe, żeby wasi rodzice byli w stanie spłodzić takich ludzi jak wy. Tak, oczywiście to będzie interesujące z naukowego punktu widzenia, ale chodzi o to, że pakt, który zawarłem z innymi Dostrajaczami Myśli, o czym mówiłem na początku z różnych powodów, pochodzi z Wysokości i z Wysokości pochodzi błogosławieństwo, żeby tych ośmiu było chronionych (... długa pauza).

Jestem pewien, że już sobie uświadamiacie, że my, Dostrajacze Myśli, jesteśmy tacy sami w tym sensie, że jesteśmy Duchami, jesteśmy Framentami Ojca wszechświata, ale jednocześnie wszyscy jesteśmy różni, wszyscy mamy inne charaktery, trzeba to powiedzieć i wszystkim nam brakuje osobowości i dlatego jesteśmy przyciągani do osobowości naszych podopiecznych. Niektórzy mogą sobie przypominać w niedawnej wiadomości podanej przez Rona Bessera, informację o chromosomach, że ludzie mają zwykle 48 lub 46 ich par, ale Lemuel ma ich 60. Jak to jest możliwe i jak wspomniałem kilka chwil temu, będzie to bardzo interesujące naukowo w przyszłości.

Jest jeszcze coś, o czym chciałbym wspomnieć, tym faktem są przodkowie, w przypadku Lemuela jego rodzice byli zwykłymi i pokornymi ludźmi z klasy robotniczej, urodzonymi w społeczności górniczej w Południowej Walii w Wielkiej Brytanii. Byli wierzącymi i chodzili do kościoła. Wychowywali Lemuela w tej samej wierze, lecz jego dziadkowie ze strony ojca, ściślej jego babka ze strony ojca była spirytualistką, podobnie, jak jej matka i oczywiście jako spirytualistki były one zainteresowane próbami komunikowania się i odbierania wiadomości od osób spoza zasłony, jak one to zwykle nazywały.

W każdym razie, wracając do Paktu, który zawarłem z innymi Dostrajaczami Myśli, chciałbym to zobaczyć, i prawdopodobnie inni Dostrajacze Myśli zgodzą się z tym, że tak szybko, jak to tylko możliwe, wszystkich ośmioro naszych podopiecznych zbierze się pod jednym dachem. Tak będzie dla nas, Dostrajaczy Muśli, o wiele łatwiej, ze względu na ochronę, jak i na wzajemne szkolenie, bo są rzeczy, których wszyscy muszą się nauczyć i je rozwijać, i tak będzie wygodniej i praktyczniej, gdy wszyscy będziemy razem. W każdym razie jestem pewien, że to się zdecyduje, w bliskej przyszłości.

Inną rzeczą, o której trzeba oczywiście powiedzieć, jest to, że żadne z tych ośmiorga zespolonych nie jest młodym kurczęciem. Lemuel wkrótce ukończy 79 lat i wejdzie w swój 80-ty rok. Lemuel lubi odnosić się do swojego ciała jak do samochodu, jak pewnie wiecie. Więc ten jego samochód przejechał już nie wiem ile setek tysięcy mil i jak on mówi, tak naprawdę, to nadaje się na kupę złomu. Cóż, jestem skłonny się z nim zgodzić, bo jego ciało potrzebuje całkowitego odmłodzenia lub generalnego remontu, jak i nowego lakieru. W pewnym stopniu dotyczy to was wszystkich, bo wszyscy macie problemy ze zdrowiem, którymi można się zająć i tak się stanie w najbardziej odpowiednim czasie.

Jest to pewnie kolejny ważny powód, dla którego wszyscy powinniście być zebrani w tym samym miejscu, ponieważ gdybyście mieli zostać odmłodzeni i wyglądać o 40 lat młodsi i zostać tam, gdzie jesteście, to czywiście, wasi przyjaciele i znajomi będą pytać, co się stało i to może być bardzo kłopotliwe dla was, żeby dać im zadawalającą odpowiedź. W każdym razie na razie jest to mniej ważna sprawa.

Inną rzeczą, o której chciałbym nadmienić Lemuelowi jest to, że kiedy podaje te przekazy, to nie jest już potrzebne, nie chcę tego widzieć, żeby wymieniał mówcę jako Umiłowany, to nie jest konieczne. Odtąd chcę, żeby mówił, że mówcą jest sam Lemuel, ponieważ w rzeczywistości w ten sposób nie ma rozróżnienia między nami i jestem z tego zadowolony, nawet bardziej niż zadowolony. Jestem tym zachwycony, że mamy teraz taki związek i stąd ta gawęda dziś rano. Myślę, że jest to konieczne, szczególnie dla pozostałych siedmiu z was zespolonych, żeby wiedzieć, że wszyscy zawarliśmy ten Pakt nie tylko po to, aby was chronić, ale także, aby zapewnić, że będziecie uczeni i dowiecie się, czego trzeba się nauczyć i czego trzeba uczyć, nie tylko od siebie nawzajem, bo są też inni z bardzo Wysokiego Zakonu, dotąd nie wymieniani, którzy czekają poza sceną, że tak powiem, żeby wejść na scenę i wykonywać swoje obowiązki, by tak rzec, razem z wami wszystkimi.

Lemuel myśli, czy jest coś jeszcze, co chcę powiedzieć, ale nie. Myślę, że powiedziałem wystarczająco dużo, abyście wszyscy zrozumieli. Wkrótce nadejdą dalsze informacje o niektórych przyczynach, które można będzie ujawnić, jak powstał ten Pakt Dostrajaczy, ale to na przyszłość. Więc tu Dostrajacz Lemuela i kończąc na dzisiej życzę wam bardzo dobrego dnia i dziękuję za wysłuchanie. Dobrego dnia.

Online Andre_P

 • Sr. Member
 • ****
 • Posts: 524
  • View Profile
  • Email
Re: Wiadomoci po polsku (Posts in Polish)
« Reply #263 on: August 31, 2018, 09:03:43 AM »
Te same wiadomości po angielsku :
http://forum.serara.org/index.php?topic=11062.msg69766#msg69766
Przekazała : Evan, starszy członek
Kategoria / Temat : Miejsce na nowe przekazy / Zastukaj trzy razy – Mój Dostrajacz Myśli
« 29 sierpnia 2018, godz. 22:11:41 »

Nauczyciel : Mój Dostrajacz Myśli
Temat : Zastukaj trzy razy
Data : 30 sierpnia 2018, godz.10:00, Cainta, Rizal, Filipiny
Przekazujący : Evan Mariano

Masz rację Evan. Kocham muzykę i masz rację, że czekasz na muzykę, którą cię inspiruję. Ta piosenka jest przeznaczona dla wszystkich, którzy uważają, że jestem poważnym facetem, chociaż nie wiem jak mogę być poważnym facetem, kiedy śmiertelne stworzenia są przekomiczne utrzymując się przy zdrowych zmysłach pomimo tego wszystkiego, co dzieje się wokół was. Nie zamierzam przez to was obrażać. Trzymam się w rytmie twoich myśli i czekam na odpowiedni moment, kiedy jesteś otwarta na wysłuchanie moich podszeptów. Oto przykład. Nigdy, przenigdy nie dotarło do ciebie, że sens tej piosenki pochodzi wprost z Księgi Urantii. Czyż nie jest tam powiedziane tak, jak i w Biblii : "Pukjacie, a otrzymacie?" Hahaha ... ludzie nie zdają sobie sprawy z tego, jak bardzo blisko JA JESTEM jest przy was. Mogę tylko powiedzieć, że JA JESTEM jest w was i prawie tak, że JA JESTEM TY. Tak więc ... żyjcie zwyczajnie tak ... , jakby Bóg był w was, a nie na zewnątrz was.
Tu podaj słowa piosenki i chciałbym poprosić wszystkich o zaśpiewanie tej pięknej piosenki o Dostrajaczach Myśli. Zaśpiewajcie ją sami.

Dobrego dnia !

Link do nagrania piosenki :
https://www.youtube.com/watch?v=vaHj4_VPkjI
Tłumaczenie tekstu piosenki :
Hej dziewczyno, co tam robisz
Tańczysz sama co noc, gdy ja mieszkam tuż nad tobą
Słyszę jak twoja muzyka gra
Czuję, jak twoje ciało kołysze się
Jedno piętro niżej i nawet mnie nie znasz
Kocham Cię
Och, kochanie
Stuknij trzy razy w sufit, jeśli mnie chcesz
Dwa razy w rurę, jeśli odpowiedź brzmi "nie"
Och, moja słodyczy
Znaczy spotkasz się ze mną na korytarzu
Dwa razy w rurę znaczy, że nie pokażesz się
Jeśli wyjrzysz z okna dziś wieczorem
Pociągnij strunę z nutką przywiązaną do mojego serca
Przeczytaj, ile razy cię widziałem
Jak w mojej ciszy cię uwielbiałem
Tylko w moich snach ta ściana między nami rozpadła się
Och, kochanie
Stuknij trzy razy w sufit, jeśli mnie chcesz
Dwa razy w rurę, jeśli odpowiedź brzmi "nie"
Och, moja słodyczy
Znaczy spotkasz się ze mną na korytarzu
Dwa razy w rurę znaczy, że nie pokażesz się
Słyszę jak twoja muzyka gra
Czuję, jak twoje ciało kołysze się
Jedno piętro niżej i nawet mnie nie znasz
Kocham Cię
Och, kochanie
Stuknij trzy razy w sufit, jeśli mnie chcesz
Dwa razy w rurę, jeśli odpowiedź brzmi "nie"
Och, moja słodyczy
Znaczy spotkasz się ze mną w korytarzu
Dwa razy w rurę znaczy, że nie pokażesz się
Przekazała : Evan, starszy członek
« Odpowiedź nr 1, 29 sierpnia 2018, godz. 22:46:37 »

Ludzie, właśnie zobaczyłam i pomyślałam, że w tym jest to samo przesłanie ! Evan

Urantia, 5 sierpnia 2018.
Nauczyciel : Umiłowany (Dostrajacz Myśli)
Subject: “Poświęć czas na połączenie.”
Wiadomość odebrana przez Lytske.

Umiłowany : Jeśli pragniesz lepszego zrozumienia spraw duchowych, to jest pożądane, abyś spędzała więcej czasu sama ze Mną.

"W zgiełku życia Mój cichy głosik zostaje zagłuszony, dlatego potrzebna jest większe zdecydowanie z waszej strony, żeby nie ustawać, tak samo, jak w przypadku każdego innego ziemskiego celu. Kiedy pogoń za materialnymi celami i przyjemnościami wymaga zbyt wiele waszego czasu, to niewiele lub nic nie pozostaje na kultywowanie programu Ciszy dla odnowienia umysłu, ciała i duszy.

"Zastanówcie się, ilu śmiertelników kieruje się pigułeczką ? Coś na podniecenie, żeby utrzymać się w rytmie, coś uspokajającego, żeby poskromić nadaktywność, pigułka na uspokojenie nerwów, pigułka, żeby usnąć, może dwie, bo jedna już nie wystarcza.

"Staw czoła faktowi, że życie może stać się tak stresujące, że trudno się odprężyć i pojawiają się różne choroby wywołane stresem. To stwarza potrzebę jeszcze więcej pigułek.

"Więc naprawdę, co jest nie tak z tym obrazem tutaj ?

"Wszystko, co musisz zrobić, to odejść na bok na pewien czas, czyniąc Ciszę codziennym nawykiem, szukając i pielęgnując ten cenny związek z Przewodnim Darem od Boga w sobie i czyniąc z niego codzienny nawyk. Będzie to najlepszy nawyk na zawsze, który z czasem zaowocuje spokojem ducha i wieloma innymi dobrodziejstwami, które wyrosną w twoim życiu.

"Wchodzenie w Ciszę daje twoim nerwom trochę bardzo potrzebnego odpoczynku z dala od zgiełku i odgłosów świata. Kiedy zaczniesz znajdować drogę do tego ćwiczenia wchodzenia w Ciszę, nauczysz się zwracać uwagę na swój oddech i uświadomisz sobie, jak ważna jest ta życiodajna siła, twoje nerwy zaczną się odprężać i poczujesz się wypoczętym w swoim umyśle. Właśnie wtedy opanujesz bardzo ważny krok i wszystko się z tego rozwinie.

"To, Moja umiłowana, jest twoim źródełkiem uzdrowienia, wnikliwości i mądrości. Pij z tej studni Żywej Wody. Jest ona dla ciebie zawsze dostępna, kiedy poświęcasz trochę czasu na połączenie."

Online Andre_P

 • Sr. Member
 • ****
 • Posts: 524
  • View Profile
  • Email
Re: Wiadomoci po polsku (Posts in Polish)
« Reply #264 on: August 31, 2018, 12:05:14 PM »
Ta sama wiadomość po angielsku :
http://forum.serara.org/index.php?topic=11070.msg69806#msg69806
Przekazał : Rene A Duran, starszy członek
Kategoria / Temat : Miejsce na nowe przekazy / Wiadomość orientacyjna
« 30 sierpnia 2018, godz. 17:42:10 »

Wiadomość orientacyjna

Naczyciel : OJCIEC WSZECHŚWIATA
Temat : Wiadomość orientacyjna
Przekazujący : Rene Duran
Phoenix, Arizona

Wezwanie wcześnie rano.

- "Rene !!!"

- "Jestem, Rene".

- "Jestem waszym OJCEM WSZECHŚWIATA z celowym przesłaniem, szczególnie dla mieszkańców Urantii, którzy zabiegają o rozpoczęcie nowej wojny przeciw Irańczykom i Koreańczykom". Życzę sobie przerwy w jednym, jak i w drugim z powodu przemieszczenia wielkich płyt na zachodzie Stanów Zjednoczonych, które pozostawi miliony bez życia. To wydarzenie, pozostawi w najbardziej żałosnym nieszczęściu tamtejszych mieszkańców, którzy przetrwają.

- "Nie chcę ogłaszać wydarzeń, które się nie spełniły.

- "Niech każdy obywatel zostanie ostrzeżony o nadchodzących wydarzeniach. Niech was nie mylą moje ciche słowa, ponieważ z dnia na dzień tak się stanie, tak jak w Tokio.

- "Tu wasz OJCIEC WSZECHŚWIATA z orientacyjną wiadomością. Bądźcie powiadomieni o nadchodzących wydarzeniach.

- "Tu wasz OJCIEC WSZECHŚWIATA poprzez tego skrybę. Życzę dobrego dnia".

Koniec.

Online Andre_P

 • Sr. Member
 • ****
 • Posts: 524
  • View Profile
  • Email
Re: Wiadomoci po polsku (Posts in Polish)
« Reply #265 on: September 01, 2018, 10:02:39 AM »
Komentarz do tej kategorii w spisie treści forum :
Rudolf Diesel, na początku XX wieku odkrył, że zwykły stary węgiel bardzo drobno zmielony działał sam, jako paliwo silnikowe i spala się czyściej niż rafinowane destylaty ropy naftowej. Niemcy pracowali nad tą technologią Diesela i lansowały system mielenia węgla, który wytwarzał 4-mikronowe proszki węglowe, które można było podawać bezpośrednio do maszyn. Dr Ilok przywiózł tę technologię do Stanów Zjednoczonych, aby dać ją temu krajowi, ale nie mógł przezwyciężyć interesów związanych z ropą naftową, lecz dzisiaj staje się to coraz bardziej realne i może zostać urzeczywistnione. Czteromikronowy węgiel to drobina o wielkości 0,00018 cala. Wiadomości podane w tej kategorii są typu informującego oraz typu pytań i odpowiedzi na temat, jak ta technologia będzie działała. Zapraszamy wszystkich do dyskusji nad obecnymi propozycjami. Misja Michała na Urantii będzie promować tę technologię w celu przezwyciężenia niedoborów ropy i innych paliw do potrzeb transportu na całym świecie.Ta sama wiadomość po angielsku :
http://forum.serara.org/index.php?topic=10726.msg68390#msg68390
Przekazał : Ron Besser, administrator, członek-bohater
Kategoria / Temat : TECHNOLOGIA PALIWA PRZYSZŁOŚĆI, CZYSTE, CZTEROMIKRONOWE PROSZKI WĘGLA / MISJA MICHAŁA I TECHNIKA 4 – MIKRONOWEGO WĘGLA DZIAŁAJĄ RAZEM
« 30 sierpnia 2018, godz. 19:31:01 »

JESTEŚMY GOTOWI DO OBRONY CZTEROMIKRONOWEGO WĘGLA DLA SYSTEMÓW PALIWOWYCH URANTII W SYSTEMIE SPRAWIEDLIWOŚCI MICHAŁA, KTÓRY NASTĄPI PO OBECNYM

MICHAŁ NEBADOŃSKI
Jork, Pensylwania, godz. 19:30 czasu miejscowgo, 23:30 UTC

"Zawiadamiam, że Ron skończył całą książkę na ten temat i opublikował ją w Kindle
(Jako książkę elektroniczną, oto link do niej : )
https://www.amazon.com/s?url=search-alias%3Ddigital-text&field-keywords=ilok

"Proponujemy, aby technologia paliwowa Iloka była w pełni wykonalna i użyteczna w szczególności dla Ameryki, w celu dostarczania paliwa niektórym samochodom i samolotom, gdy ropa naftowa stanie się rzadka i niemożliwa do pompowania z ziemi tak, jak obecnie jest produkowana. Arabia Saudyjska byłaby rozsądna, gdyby natychmiast zaczęła produkować czteromikronowe mieszanki olejowe. Myślę, że Ron jest chyba jedyną osobą na Urantii, która zna zagrożenia i korzyści całego przedsięwzięcia i posiada wiedzę techniczną dotyczącą tej sprawy.

"Ten krótki komunikat ma na celu poinformowanie czytelników, że świat jest w pełni gotowy do rozpoczęcia całkowicie nowego historycznie modelu, na który musimy zwrócić uwagę, jeśli chcemy dokonać pełnej i udanej rekultywacji Urantii w nadchodzących latach, które nam pozostały do osiągnięcia powrotu Urantii do wspólnoty samowystarczalnych planet z dobrym rządem i ludźmi szczęśliwymi z powodu zmian. Nie widzimy nic, co mogłoby zatrzymać tę produkcję paliwa, o ile istnieje dobra wola i sposób decydowania jak to należy robić nie powodując przy tym katastrofalnych eksplozji. Kąpiele neutronowe są niezwykle niebezpieczne przy mieleniu węgla do czterech mikronów, a większość eksplozji w przemyśle jest obecnie wynikiem zbyt dużej ilości pyłu węglowego na dnie młyna nie odizolowanego od zbłąkanych neutronów, wracających do stosu czarnego mułu, gdy Nieuwarunkowany Absolut wznieca proces natychmiastowego powrotu całej tej czarnej masy na nowo do atomów pierwiastka węgla.

"Zwracam także uwagę szeregowym czytelnikom, że przygotowujemy się do ogłoszenia światu, gdy Rayson stanie na czele, by przewodzić w tej i innych technologiach, żeby promować użycie czteromikronowych proszków węglowych, szczególnie w Stanach Zjednoczonych, które posiadają ogromne rezerwy węgla w Pensylwanii, w zachodniej Wirginii, zapewne w obu Karolinach i obecnie na zachodzie. Zachodnie pola prawdopodobnie zostaną zalane i stracimy te rezerwy w przyszłości, ale jest ich pod dostatkiem na wschodzie Stanów Zjednoczonych, w Kanadzie i w Anglii.

"Popieram również pomysł, że Ron zostanie wybrany jako na tyle dobry, by przewodzić tym hufcom przemysłu jako car przemysłowej potęgi, żeby znów utrzymać pozycję Stanów Zjednoczonych, które spadają nisko do stanu, który powoduje trudności, a nawet obcą inwazję.

"Chcielibyśmy, abyście wszyscy zastanowili się nad tą technologią, a Ron powinien opublikować coś dla waszej informacji o tym, jak daleko można podróżować na litrze węgla i benzyny. Michał Nebadoński."

KONIEC

Online Andre_P

 • Sr. Member
 • ****
 • Posts: 524
  • View Profile
  • Email
Re: Wiadomoci po polsku (Posts in Polish)
« Reply #266 on: September 02, 2018, 12:08:54 PM »
Ta sama wiadomość po angielsku :
http://forum.serara.org/index.php?topic=11052.msg69726#msg69726
Przekazał : LarryG, młodszy członek
Kategoria / Temat : Miejsce na nowe przekazy / Nieuchronna rekonstrukcja rządów na świecie / Duchowe opanowanie
« 28 sierpnia 2018, godz. 15:49:11 »


Matka Duch jako Boska Opiekunka - Nieuchronna rekonstrukcja rządów na świecie / Podchodźcie do wszystkiego z duchowym opanowaniem - Larry Gossett - Floryda - 28 sierpnia 2018


Mówca : Matka Duch jako Boska Opiekunka
Tematy : Nieunikniona rekonstrukcja rządów na świecie
               Podchodźcie do wszystkiego z duchowym opanowaniem
Kategoria : Nowe przekazy pisemne
Winter Park, Floryda - 28 sierpnia 2018, godz. 15:45 czasu wschodniego
Przekazał : Larry Gossett


MATKA DUCH JAKO BOSKA OPIEKUNKA -
"Tu Matka Duch jako Boska Opiekunka Nebadonu i oczywiście również Urantii. Zwracam się do wszystkich z was czytających i studiujących te tematy, które będą miały wielki wpływ na ten świat. Poruszę kilka spraw z tematu rządów na świecie w zgodzie z Ankarą, która mówiła o tym wielokrotnie za pośrednictwem Sue i innych. Te tematy były omawiane w różnych momentach w ciągu ostatnich miesięcy i w ciągu ostatnich kilku lat. Od dawna wielu z was było przekonanych, a nawet tak to rozumieli, że niewiele się zmieni w dziedzinie polityki i w wielu rodzajach ciał rządzących na Urantii, dopóki nie nastąpi jakieś ważne wydarzenie, że rządom na świecie brak woli politycznej, żeby wejść w prawdziwą i trwałą współpracę na własnych warunkach, bo żaden z nich nie ma naprawdę powodu, aby czynić poważne kroki, które są rzeczywiście konieczne, aby zmienić Urantię.

"To "coś ", co musiało się wydarzyć, teraz nadchodzi i na wiele sposobów stanie się punktem zwrotnym, w którym przetrwanie może przeważyć tylko wtedy, gdy pojawi się sugerowana współpraca, lecz będzie to najwyższy poziom współpracy, który zostanie stworzony i będzie utrzymywany. Są to wyzwania i sytuacje związane z życiem i śmiercią, a także kwestie ratowania życia i zmieniające życie, które wszyscy na tym świecie napotkają w najbliższej przyszłości.

"Wiele rządów tego świata nie przetrwa zdziesiątkowania nie tylko ich mas lądowych, ale także ich obywateli. Wszyscy musicie przygotować się na te niezwykłe wydarzenia i wszystko to musi być doświadczane z punktu widzenia i używania "duchowej równowagi" i opanowania, które będą wam służyć dobrze, gdy rozwiniecie te niezbędne atrybuty.

"Ponieważ wielu z was przybyło tutaj na to forum i zostało wprowadzonych w bardziej spójne zrozumienie wiele z tego, co ma się dziać, więc dla niektórych z was był to gwałtowny intensywny kurs na temat owych rządów świata poprzez wiadomości od Michała, Andromadeusa, Serary i Raysona którzy wzbudzili wasze zainteresowanie, zainspirowali i ożywili je. Niektórzy z was byli od dawna czujni i świadomi politycznych i rządowych działań, a niektórzy dopiero zaczęli gromadzić, pokazywać i rozwijać tę potrzebę poznania.

"Niedawno rozmawialiśmy o tym, że musicie być naprawdę świadomi tego, co dzieje się wokół was, nie ulegając frustracjom spowodowanym przez tę świadomość. Jest to wyzwanie w tych poważnych sprawach stających przed Urantią. Macie rację sądząc, że niewiele naprawdę się zmieni, dopóki te ważne wydarzenia nie staną się twardą rzeczywistością tego świata. Boska interwencja na tym świecie połączona z poważną, krytyczną i ciężką globalną katastrofą spowoduje utratę życia na dużą skalę, utratę wystarczającej produkcji i zaopatrzenia w żywność, wytwarzania dóbr, zatrudnienia w przemyśle, utratę infrastruktury, komunikacji elektronicznej, od której wasz świat stał się prawie całkowicie zależny, wszystkich rodzajów energii oraz niezdolność wszystkich rządów do podtrzymywania dobrych stosunków z sąsiadującymi państwami narodowymi z powodu egoistycznej polityki, chciwości, skąpstwa i wszelkiego rodzaju grzechów i niegodziwości, które są powodami tego, że ten świat jest sprowadzany do punktu zepsucia, w które wpadł. Upadek człowieka jest prawie pełny. Wysokie stanowiska władzy zarówno ludzkości, jak i rządów dojdą do wniosku, że jedynym sposobem przetrwania będzie współpraca w skali globalnej z tym, co i kto pozostał, w oparciu o to, co przyniosą te Misje, odnawiając podstawy, kiedy Serc Boga zostanie przywrócone na Urantii.

"Trzeba zawsze mieć tę przenikliwą i ostrą świadomość tego, co dzieje się na tym świecie, a to przyjdzie poprzez wizualną Obecność i ustanowienie Misji z tym, co one przyniosą i ludzkość w końcu dojdzie do świadomości, że w istocie istnieje jeden zjednoczony świat, że wszyscy są naprawdę braćmi i siostrami, którzy mogą iść do przodu, przetrwać i uczynić świat lepszym tylko dzięki współpracy. Granice mogą być tylko liniami w wyobraźni, bo naprawdę nic nie dzieli jednego od drugiego. Kiedy wszyscy lepiej dostroicie się do tego, co dzieje się przed oczyma świata, to w końcu ci, którzy poświęcili swoją ludzką wolę śmietrelników woli Ojca, zrozumieją, co to naprawdę znaczy, kiedy mówi się, że wy musi być na świecie, ale nie z tego świata.

"Wasza świadomość świata musi zawsze być w równowadze i to oczywiście stanowi wyzwanie dla każdej istoty znającej Boga i prowadzonej przez Ducha, że wie i coraz lepiej pojmuje, gdy te sytuacje się rozwijają, że trzeba nieustannie utrzymywać tę równowagę i opanowanie oraz wykazywać duchowe opanowanie w trakcie tego.

"Każdy rząd pozostający na Urantii przejdzie tę nieuniknioną przebudowę. Kilkakrotnie omawialiśmy tę restrukturyzację w Stanach Zjednoczonych, bo Stany Zjednoczone będą domem i siedzibą tych Misji. Ale dla tych pierwszych rządów, które pokażą gotowość do współpracy z zaleceniami i planami, które zostaną przedstawione ludzkości, z pewnością zyskają korzyści, które można czerpać z takiej chęci. Ci, którzy przetrwają te nadchodzące udręki, zaakceptują pomoc, wskazówki i plany, które są prawdziwą podstawą Misji.

  "Wy wszyscy tutaj, jak i wielu wokół Urantii, widzicie spadkową spiralę i rozpad dobrej woli i prawie całkowity brak Serca Boga w życiu ludzkości, które były trawione pokolenie za pokoleniem i Urantia jest teraz na tym krytycznym rozdrożu, gdzie samo przetrwanie jest teraz w grze.

  "Zachęcam was wszystkich do rozwinięcia tego duchowego opanowania, która pozwoli wam przejść przez to, co tak szybko nadchodzi. Kiedy to zrobicie, nie będziecie w sytuacji, która przechyli szalę w złą stronę. Utrzymywanie tego duchowego opanowanie zawsze pozwoli wam pozostać w równowadze z każdą mijającą chwilą, niezależnie od tego, co się będzie działo.

"Ostatnio mówiliśmy o tym, żeby zawsze być świadomym tego, co można zmienić, a czego nie można. Podchodźcie do każdej sytuacji i do każdego doświadczenia z tym wysokim poziomem rozeznania. Wpływajcie na to, na co możecie i pozwólcie rozwijać się reszcie, na którą nie macie wpływu. To jest demonstracja duchowej mądrości i duchowej dojrzałości.

"Chcę ponownie wskazać wszystkim czytelnikom i przekazującym, aby podtrzymywali w swoich myślach ideę entuzjazmu i odkryli i nadal doświadczali tych bardzo pozytywnych efektów, które może mieć entuzjazm na waszą spostrzegawczość. To tak, jakby wasz entuzjazm był jak kiełkujące nasiona, które rosną w tę radość służby, o której rozmawialiśmy tak wiele razy.

"Wiem, że musicie się przygotować do kolejnego dnia pracy, ale będziemy rozmawiać jeszcze wiele razy. Tu Matką Duch, Boska Opiekunka. Dobrego dnia "


Koniec

Online Andre_P

 • Sr. Member
 • ****
 • Posts: 524
  • View Profile
  • Email
Re: Wiadomoci po polsku (Posts in Polish)
« Reply #267 on: September 03, 2018, 08:50:47 AM »
Ta sama wiadomość po angielsku :
http://forum.serara.org/index.php?topic=11098.msg69892#msg69892
Przekazała : amethyst, starszy członek
Kategoria / Temat : Miejsce na nowe przekazy / Nauka przekazywania, Bądźcie cierpliwi wobec siebie samych
« 3 września 2018, godz. 00:46:40 »


Nauczyciel : Sophia - Ukończony Seraphin obecnie pracujący na Urantii z Aniołami Oświecenia
Tematy : Nauka przekazywania
               Bądźcie cierpliwi wobec siebie samych
Przekazujący : Amethyst
Data : 3 września 2018 r
Miejsce : Nowy Jork, USA

SOPHIA :
"Do tej pory wszyscy staliście się bardziej świadomi potrzeby cierpliwości wobec siebie samych, ufania sobie samemu i kochania siebie samego. Tu nie chodzi o ego, wręcz przeciwnie. Jest to uznanie, że naprawdę jesteście dziećmi Boga i musicie widzieć siebie jako takich. Wielu z was odczuwa wielkie niepowodzenie, bo macie tak słabe wyniki prób odbierania przekazów, więc chcę wam powiedzieć, że musicie więcej ufać, ufać Bogu, tak, oczywiście, ale także ufać sobie.

"Czyż wasz Ojciec Niebieski nie stworzył planów, które uruchamiły wasze stworzenie ? Czyż nie stworzył was na swój obraz ? Czy On nie żąda od was osiągnięcia kiedyś doskonałości ? Jeśli jest to prawdą, to dlaczego nie możecie sobie zaufać, że staniecie się takimi, jakimi On was zaprojektował i pragnie, żebyście byli takimi ? Wszyscy byliście dawno uczeni, że cierpliwość jest cnotą i staracie się być cierpliwi wobec innych, ale równie ważne jest, abyście zastosowali to także do siebie samego.

"Nie każda osoba opanuje te same umiejętności w tym samym czasie. Pomyślcie o tym na razie. Istnieje wiele, wiele różnych odmian jabłek. Niektóre potrzebują więcej wody i deszczu do dojrzewania. Niektóre potrzebują więcej słońca. Wiele z nich ma różne okresy czasu, żeby dojrzeć, a każda odmiana ma swój unikalny smak, ale jabłko wiszące na gałęzi nie odczuwa niepowodzenia dlatego, że gospodarz nie zerwał go dziś z gałęzi. Ono ufa deszczowi, słońcu i osądowi sadownika, że jego owocowanie odbędzie się w najlepszym czasie. Jabłko nie będzie cały czas wisiało na jabłoni starając się dojrzeć, lecz pozostawi to własnemu biegowi.

"Opóźnienie obierania przekazów nie jest wadą, jeśli się staracie nie będąc cierpliwym wobec siebie i ufając Bożemu projektowi dla was. Zbyt silne PRÓBY tylko to utrudniają, ale POZWOLENIE, żeby to nadeszło przynosi owoce. Niezadowolenie staje się przeszkodą, która blokuje powodzenie. Jeśli wchodzenie w ciszę wam pomaga, to róbcie to jak najbardziej. Niektórzy przekazujący tak robią, ale nie wszyscy. Niektórzy potrafią rozpoznać nadchodzące przekazywanie, kiedy wchodzi do ich głowy. Jeśli to potrafią, to odkładają to, co robią, odbierają przekaz, a następnie wracają do normalnego dnia. Większość poświęca czas każdego dnia, proszą i stwierdzają, że ich umysł zaskoczył, bo przekaz się toczy. Nie musisz tego bardziej komplikować, niż to jest potrzebne. Idealnie odbywa się to naturalnie i samoistnie. Po jakimś czasie staje się to naturalne, jak oddychanie.

"Codziennie pracuję na Urantii z Aniołami Oświecenia i niestrudzenie pracujemy nad tym, aby pomóc wszystkim rozwijać się w tej umiejętności. Oświecenie to zrozumienie, wgląd, świadomość i przebudzenie. Nie ma ważnych rzeczy, które zdobywa się w jednej chwili. To ma swój przebieg : kiedy otrzymujecie wgląd, który uważacie za wartościowy, to zapisujcie to. Na początku nie oczekujcie więcej niż jednego zdania lub dwóch. To samo nabierze własnego życia, a z biegiem czasu zdanie zamieni się w akapit, który następnie stanie się stroną, a ona zamieni się w dwie i więcej. Odprężcie się, oddychajcie, zwróćcie uwagę na myśli, które płyną przez wasz umysł i oddajcie im głos. Jeśli możecie się nauczyć pracować z tym tak, jak to biegnie, zamiast odczuwać niezadowolenie, to nie jest zbyt daleko dzień, kiedy to popłynie przez was też.

"Jabłko podporządkowuje się otoczeniu i porom roku i może dobrz rosnąć zwyczajnie zgadzając się i pozwalając, by przyroda postępowała po swjemu. Nadszedł czas, abyście robili tak samo."

KONIEC

Online Andre_P

 • Sr. Member
 • ****
 • Posts: 524
  • View Profile
  • Email
Re: Wiadomoci po polsku (Posts in Polish)
« Reply #268 on: September 09, 2018, 07:24:15 AM »
Ta sama wiadomość po angielsku :
http://forum.serara.org/index.php?topic=11134.msg70056#msg70056
Przekazał : Ron Besser, administrator, członek-bohater
Kategoria / Temat : Dyskusje ogólne / Zarezerwowane na następujący temat - - - 10-go września 2018 roku transmisja dla przekazujących
« 8 wrzenia 2018, godz. 12:57:016 »


Temat ZAREZERWOWANY
na przekaz zasygnalizowany w wiadomości dostępnej przez następujący link :
http://forum.serara.org/index.php?topic=11132.new#new

Spodziewamy się ogólnego przekazu do wszystkich was, którzy potrafią i będą próbowali odbierać naszą transmisję z Salvingtonu rano 10-go września 2018 r. czasu letniego stanu Nowy Jork od godziny 10-tej do POŁUDNIA w tym dniu. (Od godz. 16-tej do 18-tej obecnego czasu europejskiego) Wiadomość związana z niniejszą zapewni pełne ogłoszenie tego wydarzenia.

Zapiszcie to, co odbierzecie i podajcie w niniejszym temacie, który otworrzyłem do użycia w najbliższy poniedziałek rano na to, co odbierzecie. Z niecierpliwością oczekuję tego, co może nadejść.

Ron w imieniu Michała i Gabriela i Margula i Matki Ducha i wielu innych - - -

KONIEC

Online Andre_P

 • Sr. Member
 • ****
 • Posts: 524
  • View Profile
  • Email
Re: Wiadomoci po polsku (Posts in Polish)
« Reply #269 on: September 09, 2018, 12:18:34 PM »
Ta sama wiadomość po angielsku :
http://forum.serara.org/index.php?topic=11138.msg70092#msg70092
Przekazał : Lemuel, starszy członek
Kategoria / Temat : Przekazy dźwiękowe / Przekaz dźwiękowy / Transmisja 10-tego września 2018 r.
« 9 września 2018, godz. 05:25:49 »

Mówca : Lemuel
Temat : Transmisja 10-tego września 2018 r.
Miejsce : Girona, Katalonia, Hiszpania
Data / Godzina : 9 września 2018 / 11:24 czasu miejscowego, 09:24 UTC

Link do nagrania dżwiękowego :
https://app.box.com/s/phuvume9dxrdp95pgbpb801hikl6x1r2Transkrypcja :
Napisał : Clency, starszy członek
« Odpowiedź nr 1 : 9 września 2018, godz. 07:38:43 »
Zapis przekazu Lemuela

Transmisja 10-tego września 2018 r.

Lemuel : Dzień dobry. Chcę porozmawiać dziś rano na temat transmisji 10-tego września, które ma się odbyć jutro, jak wszyscy wiecie od 10.00 do 12.00 w południe czasu lokalnego w Jorku, w Penesylwanii i oczywiście wszyscy jesteście zobowiązani do stwierdzenia różnicy czasu w strefach czasowych, gdziekolwiek jesteście.

Chciałbym to podkreślić wam wszystkim, że ta transmisja nie jest testem, powtarzam, że to nie jest test. Nie chcemy, abyście mieli nastawienie, że to jest egzamin, aby ustalić, kto może i kto nie może przekazywać i do jakiego stopnia może. Nie, to wcale nie jest tak, to bardziej dla dobra nas w sferze Ducha, którzy muszą ustalić, w jakim stopniu każdy z was indywidualnie może odbierać tę transmisję.

Chcę, abyście myśleli na przykład, że wszyscy jesteście uczniami w klasie i czy jest was dziesięciu, czy dwudziestu pięciu, to nie ma znaczenia, ale oczywiście jako uczniowie wszyscy macie pewne wspólne cechy. Na przykład musicie nosić ten sam mundurek, lecz cokolwiek to jest, różnice są, jak dobrze wiecie, każdy ma swoją wyjątkowość i Duchy muszą dokładnie ustalić, co jest konieczne, aby pomóc wam lepiej odbierać w przyszłości.

Więc chcielibyśmy, abyście myśleli o tym w kategoriach bycia uczniem w szkole, ale z ogromną zaletą, że nauczanie jest indywidualne, twarzą w twarz, że tak powiem i że wasza edukacja jest specjalnie dopasowana do każdego, jako osoby. Cóż, pomyślcie o tym przez chwilę. Jeśli to jest prawda, to klasa szkolna obejmie cały świat. Czy to nie byłoby po prostu cudowne ? Byłoby absolutnie cudownie.

Pomyślcie więc, że jutro jest tylko z tego powodu. Duch musi dokładnie ustalić, gdzie jesteście, aby móc dokładnie zdecydować, czego potrzebujesz jako osoba, aby zwiększyć swoje umiejętności, bo pamiętajcie, że to jest pierwsza transmisja i oczywiście będzie ich wiele i wraz z upływem czasu poprawicie się oczywiście.

Tak więc twoje indywidualne nauczanie, na zasadzie jeden do jednego, będzie również kontynuowane, ponieważ oczywiście, gdy się poprawisz, to to, co będziesz otrzymywał od nauczycieli, że tak powiem, również wzrośnie na wyższy poziom. Jestem pewien, że zrozumiecie to bardzo dobrze w nadchodzących tygodniach i miesiącach. Z biegiem czasu się poprawicie, ponieważ my w sferze Duchów będziemy w stanie dokładnie zrozumieć, gdzie jesteście i dokładnie czego potrzebuje każdy uczeń.

Tak więc jutro, jeśli jesteś w stanie znaleźć się w spokojnym miejscu i przygotować się do tych dwóch godzin, co nie oznacza oczywiście, że musisz siedzieć z ołówkiem w dłoni przez dwie godziny, ale znaczy to, że będziesz się starał pozostać świadomym i słuchać tego, co przychodzi ci na myśl i nawet jeśli to będzie tylko kilka słów, albo jedno zdanie, lub dwa, to proszę, zapisz to.

Ale proszę, nie pozwólcie swojemu ego cenzurować tego, myśląc do siebie : "o nie, to nie mogło być to, nie, nigdy nie odbiorę czegoś takiego od Ducha". Nie mówcie tak, nie pozwólcie swojemu ego przekonać was, że to kupa śmieci, bo tak nie będzie. Tak więc proszę, cokolwiek odbierzecie, zapiszcie to, bo pamiętajcie, to nie jest test, to nie jest egzamin, który musicie zdać.

My potrzebujemy tego doświadczenia bardziej niż wy, ponieważ musimy ustalić dokładnie w miarę upływu czasu, gdzie jesteście i czego będziecie potrzebować na zasadzie jednego do jednego, poprostu tak. Tak więc odprężcie się i idźcie przez wasz dzień jak zwykle, lecz szczególnie podczas tych dwóch godzin, miejcie oczywiście pod ręką ołówek i papier i cokolwiek się pojawi, zapisujcie to i o to właśnie chodzi. Następnie napiszcie to na forum tak, jak odebraliście. To wszystko, czego od was wymagamy.

Tak więc proszę was wszystkich, bracia i siostry na tym forum, rozluźnijcie się, a naprawdę, to spróbujcie się z tego cieszyć, że jutro weźmiecie udział w bardzo ważnej transmisji i jak wspomniałem na początku, będzie ich o wiele więcej. Będzie to przełomowy kamień milowy dla nas i dla was oczywiście. Cóż, nie mam nic więcej do powiedzenia.

W przypadku Lemuela, tutaj w Hiszpanii, będzie to okres między godziną 16.00 a 18.00 jutro po południu i to musi być w porządku, to musi być spokojny okres, więc on czeka na to i wszystko powinno być porządku. Powiedziałem wystarczająco dużo o tym, więc rozumiecie, że jutro to nie będzie egzamin. My po prostu musimy wiedzieć, gdzie jesteście jeśli chodzi o wasze umiejętności i co jest potrzebne, abyście mogli zostać ulepszeni na zasadzie jeden do jednego, w miarę upływu czasu.

Cóż, dziękuję wszystkim za wysłuchanie. Tu Dostrajacz Myśli Lemuela. Kończąc na dziś życzę wszystkim bardzo miłego dnia i dziękuję za wysłuchanie. Domszia