Author Topic: Wiadomoci po polsku (Posts in Polish)  (Read 34332 times)

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

Andre_P

 • Sr. Member
 • ****
 • Posts: 298
  • View Profile
  • Email
Re: Wiadomoci po polsku (Posts in Polish)
« Reply #270 on: September 12, 2018, 07:39:53 AM »
Ta sama wiadomość po angielsku :
http://forum.serara.org/index.php?topic=11162.msg70198#msg70198
Przekazała : amethyst, starszy członek
Kategoria / Temat : Miejsce na nowe przekazy / Jesteśmy tutaj dla was wszystkich
« 11 września 2018, godz. 06:07:45 »


Mówca : Stella, jeden z 6000 Finalistów na Urantii
Temat : Jesteśmy tutaj dla was wszystkich
Przekazujący : Amethyst
Data : 11 września 2018 r
Miejsce : Nowy Jork, USA

STELLA :
"Tu Stella, jeden z 6000 Finalistów wysłanych na Urantię, żeby wam pomóc w tych czasach. Nasza obecność tutaj bez precedensu. Mam trzy rzeczy, które chcę powiedzieć, więc ten przekaz będzie dosyć krótki.

"Najpierw chcę powiedzieć, że będę dużo pracowała z Amethyst i z Wendy, ponieważ obie te panie mają podobne wibracje, który dobrze pasują do moich. My trzy tworzymy doskonały zespół i to bardzo mi się podoba. Inni z was mogą też mnie wzywać i wtedy zgłoszę się do przekazywania.

"Po drugie wiem, że już to wiecie, ale powiem to jeszcze raz. Jest nas 6000 tu na Urantii. Przybyliśmy tu z konkretnego powodu, żeby być tutaj z wami i pracować z wami i dla was. PROSIMY O WZYWANIE NAS CZĘŚCIEJ ! Przeszliśmy całą drogę z Centralnej Wyspy Raju w wyraźnym celu pracy z WAMI. Nasze obecne umiejętności i doświadczenie są niedostatecznie wykorzystywane i prosimy, żeby każdy przekazujący wezwał do pomocy kogoś z tej grupy. Mamy tutaj cel i chcemy go wypełnić.

"Po trzecie, im więcej jesteśmy w stanie się z wami łączyć, tym bardziej udane będą wasze wszystkie przekazy. Kiedy tak będzie, wasz zasięg się bardzo powiększy w stosunku do obecnego. Zdziwicie się, jak bardzo nasza pomoc może wam pomóc."

Amethyst : Dziękuję Ci bardzo Stella.

Stella : "Bardzo mile cię witam moja droga. Bardzo mnie to cieszy, kiedy widzę, że twoje palce tak szybko biegają po klawiaturze i szybko to odbierasz. Jakże daleko zaszliście w zeszłym roku i tak wielką mamy nadzieję postępu was wszystkich. Jesteście naprawdę tak bardzo kochani, o wiele bardziej, niż możecie wiedzieć."

Koniec

Amethyst - Jeszcze raz dziękuję Stelli za jej pomoc i miłe słowa.

Andre_P

 • Sr. Member
 • ****
 • Posts: 298
  • View Profile
  • Email
Re: Wiadomoci po polsku (Posts in Polish)
« Reply #271 on: September 12, 2018, 10:04:09 AM »
Ta sama wiadomość po angielsku :
http://forum.serara.org/index.php?topic=11158.msg70192#msg70192
Przekazał : Lemuel, starszy członek
Kategoria / Temat : Przekazy dźwiękowe / Przekaz dźwiękowy / Planeta wymaga odtrucia
« 11 września 2018, godz. 12:39:06 »

Mówca : SORDON
Temat : Planeta wymaga odtrucia
Przekazujący : Lemuel
Miejsce : Girona, Katalonia, Hiszpania
Data / Godzina : 11 września 2018 r. / 18:38 czasu miejscowego, 16:38 UTC

Link do nagrania dżwiękowego :
https://app.box.com/s/3kwakrmu5hw8g8ppe9gjfa5yol2szk5hTranskrypcja :
Napisał : Clency, starszy członek
« Odpowiedź nr 1 : 11 września 2018 r., godz. 21:37:05 »
Zapis przekazu Lemuela

Planeta wymaga odtrucia

Lemuel : Dobry wieczór. Cieszę się, że Sordon jest tu ze mną tego wieczoru. Dobry wieczór Sordonie, jesteś bardzo mile widziany.

Sordon : Tu Sordon. Dobry wieczór Lemuelu. Jestem bardzo szczęśliwy, że tu w końcu jestem, bo wiem, że były dni, kiedy mnie wzywałeś i myślałeś o mnie, ale naprawdę byłem i nadal jestem bardzo zajęty. Niemniej jestem tu teraz i cieszę się, że tu jestem i zwracam się do ciebie w najbardziej dogodnym czasie tutaj na Urantii.

Wszyscy wiecie, że wczoraj to był naprawdę eksperyment, bo odbyła się pierwsza transmisja i jesteśmy tak zadowoleni i zachęceni reakcją na nią członków forum. Musisz również wiedzieć, że transmisja, powtarzając to, co sam powiedziałeś, to nie był egzamin, chodziło prostu o ustalenie, gdzie każdy osobiście jest, że tak powiem i dało to nam, Niebianom, o wiele lepszy pogląd na to, czego trzeba was indywidualnie uczyć.

Teraz nie można przecenić znaczenia kilku następnych tygodni i miesięcy. Chcę, żebyście wszyscy wiedzieli, że planeta - wasza umiłowana planeta Urantia - praktycznie pęka, choć tego nie widać, chcąc zrobić to, co musi zrobić, lecz my, Niebianie, również spełniamy naszą rolę łagodząc skutki okoliczności, które by nastąpiły, gdyby jej pozwolić w pełni robić swoje, że tak powiem.

Tak więc, z jednej strony, jestem tutaj, aby was powiadomić, czego możecie oczekiwać w ciągu najbliższych kilku tygodni lub miesięcy, ale także nie wywoływać alarmu sugerując, że to naprawdę jest koniec, bo planeta Urantia ma kontynuować tak, jak musi to robić, na całego, że tak powiem i mało kto przeżyje. Oczywiście, nie pozwolimy na ten scenariusz, niemniej musicie wiedzieć, że wasza ukochana planeta Urantia tak desperacko potrzebuje się uwolnić od pewnych trucizn i to będzie dopuszczone, miejmy nadzieję, że stopniowo, ale zobaczymy w miarę postępu.

Jedyną rzeczą, którą możecie zrobić indywidualnie, jest branie tego dzień po dniu, kontynuując życie normalnie tak, jak potraficie. Bądźcie świadomi Naszej Obecności w was i wokół was przez cały czas, oczywiście w szczególności waszych Umiłowanych Odłamków Ojca zamieszkujących w was. Proszę, przyzwyczajajcie się do rozmowy z Nim. Mówcie do Niego tak, jak Ja teraz mówię do was. Zwierzajcie Mu się i ufajcie Mu, wierzcie w Niego, że wkłada myśli i pomysły do waszych głów najbardziej odpowiednie w danym czasie, a więc proszę, przywyknijcie do tego, bo to jest niezbędne dla waszego przetrwania i do przetrwania innych w przyszłości.

Tu Sordon. Było mi miło przybyć tu tego wieczoru i mówić do was. Zostawiam was wszystkich z tym prostym przesłaniem i wiem, że weźmiecie te słowa do serca. Życzę wam wszystkim bardzo dobrego wieczoru. Domszia

Lemuel : Jakże się cieszę się, że mam ten zaszczyt i przyjemność odbierać Sordona tego wieczoru, a wszystkim, którzy słuchają, dziękuję bardzo, a także życzę wam dobrego wieczoru i żegnam się.
« Last Edit: September 12, 2018, 10:09:49 AM by Andre_P »

Andre_P

 • Sr. Member
 • ****
 • Posts: 298
  • View Profile
  • Email
Re: Wiadomoci po polsku (Posts in Polish)
« Reply #272 on: September 13, 2018, 09:56:55 AM »
Ta sama wiadomość po angielsku :
http://forum.serara.org/index.php?topic=11164.msg70202#msg70202
Przekazał : Lemuel, starszy członek
Kategoria / Temat : Przekazy dźwiękowe / Przekaz dźwiękowy / Niewidzialna armia
« 12 września 2018 r., godz. 05:02:04 »

Mówca : Nieznany
Temat : Niewidzialna armia
Przekazujący : Lemuel
Miejsce : Girona, Katalonia, Hiszpania
Data / Godzina : 12 września 2018 r. / 11:00 czasu miejscowego, 09:00 UTC

Link do nagrania dżwiękowego :
https://app.box.com/s/vn9wcb0q2ybo5wha69icbi23l8jl0dm9Transkrypcja :
Napisał : Clency, starszy członek
« Odpowiedź nr 1 : 12 września 2018 r., godz. 08:04:17 »
Zapis przekazu Lemuela

Niewidzialna armia

Lemuel : Dzień dobry. Nie mogę jeszcze w pełni uchwycić tego imienia, ale myślę, że jest to jeden z 6000 Finalistów, którzy są tutaj, z wiadomością, że jesteśmy "Niewidzialną Armią", więc mam tytuł tego przekazu, ale jak dotąd nie mam imienia.

Jeden z 6000 Finalistów : Tak, rzeczywiście jesteśmy niewidzialną armią. Przybyliśmy tutaj, aby pomagać na wiele różnych sposobów, z których jednym jest oczywiście być z wami ludźmi i pomagać wam ulepszyć przekazywanie, lecz nie tylko teraz, na chwilę, ale daleko w przyszłość. Będziecie się poprawiać skokami i susami i staniecie się naprawdę znakomitymi przekazującymi, jeśli włożycie w to swoje głowy i będziesz się tego trzymali i zaakceptujecie nas jako swoich braci i siostry z kosmosu.

To jest to, czego chcielibyśmy i mamy nadzieję, że to uczucie zostanie odwzajemnione przez was wszystkich. Jesteśmy naprawdę jak niewidzialna armia i jesteśmy bardzo doświadczeni, ale rzeczywiście jest to pierwszy raz, kiedy dotarliśmy do tak niewielkiej planety, która jest tak ważna i ma tak wspaniałą i cudowną przyszłość. (Po chwili) Rozumiem, kontynuujmy.

W istocie, tak jak mówię, niewidzialna armia tutaj i ta maleńka planeta ma tak znakomitą przyszłość i naprawdę stanie się ona koroną i klejnotem nie tylko Wszechświata Nebadonu, ale także superwszechświata. Najważniejszą sprawą dla was wszystkich na forum jest, żebyście weszli w nawyk nie tylko przyjmowania Nas jako waszych braci i sióstr z kosmosu, ale także wykorzystywania Nas, bycia z Nami, myślenia o Nas i rozmowy z Nami. Tak, możecie rozmawiać z Nami, tak jak byliście zachęcani do rozmowy z waszymi Umiłowanymi Fragmentami Ojca mieszkającymi w was.

Jesteśmy tu z wami i rozumiemy i doceniamy, że będzie to wymagało pewnej praktyki, aby zaakceptować to jako rzeczywistość. Tak, przekazujący myśli, że to jest jak fantastyka naukowa i jeszcze niewiele lat temu mógł o tym tylko myśleć, albo może nawet tylko marzyć, że coś podobnego może się tu zdarzyć, a teraz jest to rzeczywistością, w której człowiek może przekazywać wiadomości od Niebian, podczas gdy wcześniej było to nie do pomyślenia.

Tak więc powtarzam, korzystajcie z Nas, wzywajcie Nas w każdej chwili i pamiętajcie naprawdę, że jesteśmy tutaj z wami i wokół was i potrzebujemy, żebyście z nas korzystali, żebyście się przyzwyczaili do tego, że jesteśmy tutaj i dla nas jest to rozkosz i przyjemność. Z niecierpliwością czekamy na realizację naszego zadania, którym jest pomóc wam i doprowadzićć tę planetę do całkowitego wywrócenia, przynieść ją i oddać Ojcu, pooprzez Misje i przez Drugie Przyjście Jezusa, co stanowi część naszej misji. (Nadal nie mam imienia)

Lemuel : Przykro mi, że przerywłem w różnych miejscach tego ranka, ale mimo tego cieszę się z rozmowy z wami dziś rano tak, jak zawsze i dziękuję bardzo za wysłuchanie i życzę wam bardzo dobrego dnia. Na razie do widzenia. Domszia

Andre_P

 • Sr. Member
 • ****
 • Posts: 298
  • View Profile
  • Email
Re: Wiadomoci po polsku (Posts in Polish)
« Reply #273 on: September 14, 2018, 12:14:17 PM »
Ta sama wiadomość po angielsku :
http://forum.serara.org/index.php?topic=11176.msg70236#msg70236
Przekazał : Lemuel, starszy członek
Kategoria / Temat : Przekazy dźwiękowe / Przekaz dźwiękowy / Gotowi i chętni
« 13 września 2018 r., godz. 12:42:59 »

Mówca : Lemuel
Temat : Gotowi i chętni
Miejsce : Valls, Katalonia, Hiszpania
Data/Godzina : 13 września 2018 r., 18:42 czasu miejscowego, 16:42 UTC

Link do nagrania dżwiękowego :
https://app.box.com/s/3jb0nv8vpi3hplp1b566dcrd5k8fftupTranskrypcja :
Napisał : Clency, starszy członek
« Odpowiedź nr 1 : 13 września 2018 r., godz. 22:18:44 »
Zapis przekazu Lemuela

Gotowi i chętni

Lemuel : Dobry wieczór. Temat tego wieczoru to "Gotowi i chętni". Chciałbym wspomnieć o fakcie, że tak naprawdę jest tu na forum o wiele więcej osób, zarówno gości , jak i czytelników, którzy w rzeczywistości są gotowi, ale nie całkiem chętni, to znaczy, więcej jest takich, którzy są gotowi przekazywać, ale nie mają chęci przekazywać, co wynika z waszej niepewności, wątpliwości oraz braku wiary w swoje umiejętności, a także braku zaufania do waszego Umiłowanego Odłamka Ojca, zamieszkującego w was.

Wiedzcie o tym, że wyszło nowe wezwanie do transmisji, o ile szczęście dopisze, 15-tego tego miesiąca, w najbliższą sobotę *), więc przekazujący będą odbierać jednocześnie i mam nadzieję, tę samą wiadomość. Chciałbym podkreślić, że to wezwanie, to nowe wezwanie ma także was zachęcić i spróbować dać mu szansę. Nie macie nic do stracenia. Ci z was, którzy wciąż stoją na uboczu, którzy wciąż są nieśmiali lub boją się wyjść na centralną scenę, wolą pozostać za kulisami.

Zbierzcie się na odwagę, porozmawiajcie ze swoim Umiłowanym Dostrajaczem Myśli i poproście Go, żeby dodał wam odwagi. Wasi przewodnicy także będą was wspierać. Powtarzam : nie macie nic do stracenia, a wszystko do zyskania, a co ważniejsze dla was wszystkich, zrozumcie, że wasz udział jest ważny, niezależnie od tego, co o tym sądzicie, chociaż wasze ego będzie próbowało was przekonać, że tak nie jest. Jak wspomniałem przy poprzednich okazjach, nie pozwólcie na to.

Wasz udział, każdy udział jest ważny i daje Niebianom lepszy ogólny obraz, jasny obraz tego, gdzie każdy z was jest. Każdego dnia czytamy o zwiększeniu tajemnicy i wprowadzanej energii, która jest wprowadzana i która musi zostać wprowadzona, ponownie dostosowana, aby zostać zwrócona, aby dobrze służyć ludziom teraz i w przyszłości. Te krążące energie przeszkadzały podczas buntu Lucyfera i nie były dostępne tak, jak powinny być dla nas wszystkich na Urantii.

Możecie sobie wyobrazić kraj pełen szos, autostrad i bocznych dróg, dróg drugorzędnych, dróg wiejskich lub małych ścieżek, mieszankę wszystkich możliwych dróg, z których większość została odcięta, zablokowana przez tysiące lat, kiedy ta planeta został poddana kwarantannie.

Teraz spróbujcie sobie wyobrazić, jak to jest, gdy wszystkie drogi, wszystkie autostrady, boczne drogi, szosy, wszystkie możliwe drogi zostają nie tylko ponownie otwarta, ale zostają doprowadzone do doskonałego stanu dla wszystkich rodzajów transportu, a tym transportem jest oczywiście komunikacja między Niebianami a wami, ludźmi.

Pomyślcie o tym przez chwilę, to wspaniały obraz, który możecie przechować w waszych głowach. Wszystkie drogi są teraz otwarte dla komunikacji, a transport przebiega płynnie. Tak więc, jeszcze raz chciałbym was wszystkich zachęcić, tych na uboczu, tych za kulisami, aby zrobili krok naprzód, weszli na scenę. Jesteście potrzebni, wasz wkład jest potrzebny.

Pomyślcie tylko o problemie, który napotka spektakl teatralny, jeśli niektórzy aktorzy, którzy powinni wejść na główną scenę, aby odegrać swoją rolę, pozostaną poza sceną, za kulisami. Cóż, oczywiście to nie może funkcjonować w ten sposób i dlatego jest dla was tak ważne, abyście, prosimy, weszli na scenę i odegrali swoją rolę, która jest tak ważna. Jeszcze raz mówię: nie macie nic do stracenia, a wszystko do zyskania.

Wyszło wezwanie do waszego ponownego udziału w transmisji w najbliższą sobotę 15-tego. Nie tylko mamy więc nadzieję, że spostrzeżecie to wezwanie, ale je usłyszycie, zadziałacie zgodnie z nim i umożliwicie nam wszystkim otrzymać korzyść z waszego wkładu, bez względu na to, jak niewielki on się wam wydaje. Dlatego prosimy was nie tylko o gotowość. Prosimy was również o chęć, o to żebyście byli gotowi i chetni do wniesienia waszego wkładu.

Dziękuję wszystkim za wysłuchanie. Tu Lemuel. Wszystkim wam życzę bardzo dobrego wieczoru. Domszia

* Od godz. 15-tej do 19-tej (Od 9-tej do 13-tej czasu nowojorskiego) Patrz :
http://forum.serara.org/index.php?topic=11178.msg70238#msg70238

Andre_P

 • Sr. Member
 • ****
 • Posts: 298
  • View Profile
  • Email
Re: Wiadomoci po polsku (Posts in Polish)
« Reply #274 on: September 22, 2018, 08:44:36 AM »
Ta sama wiadomość po angielsku i po rosyjsku : 
http://forum.serara.org/index.php?topic=10824.msg70488#msg70488
Przekazał : Prozonov . pełny członek
Kategoria / Temat : PRZEJŚCIE URANTII DO STANU PLANETY GEOLOGICZNIE STABILNEJ / Pre'Mtor o strachu i w odpowiedzi na temat nadchodzących przejść
« Odpowiedź nr 4, 20 września 2018, godz. 11:09:29 »


Temat : Pre'Mtor o strachu i w odpowiedzi na temat nadchodzących przejść
Nauczyciel : Margul
Rosja, Samara
19 września, godz. 22 czasu miejscowego

Drogi przyjacielu. Dobrze, że odpowiedziałeś na moją prośbę o odebranie tej krótkiej wiadomości. Chodzi o to, że moim zadaniem jest opowiedzieć wam o zbliżających się dniach ciemności, abyście wiedzieli, jak się zachować w tych skomplikowanych okolicznościach.

Przede wszystkim trzeba tłumić w sobie i innych strach i rozpacz oraz brak zrozumienia tego, co się dzieje. Rotacja osi planety przejdzie niezauważona, ale odwrócenie biegunów doprowadzi do zatrzymania obrotu ziemi i pojawienia się w różnych miejscach zmierzchu, nocy i dnia. Według naszych przewidywań będzie to trwało około miesiąca. Potem wszystko wróci do normy. Ruch płyt geologicznych już się rozpoczął, na razie niezauważalnie. W dniach postoju będzie to bardziej dostrzegalne i w niektórych miejscach doprowadzi do katastrof. Trudno teraz powiedzieć, co i jak się wydarzy, ale geografia planety bardzo się zmieni, stąd utrata populacji. Trzeba odważnie przjąć te wydarzenia i nie wpadać w panikę i szaleństwo. Przetrwają wytrwali, mądrzy i z zimną krwią i oczywiście ci, którzy kochają ludzi, którzy są gotowi na poświęcenia dla innych. Życzę wam powodzenia.
Domszia

Andre_P

 • Sr. Member
 • ****
 • Posts: 298
  • View Profile
  • Email
Re: Wiadomoci po polsku (Posts in Polish)
« Reply #275 on: Today at 08:01:42 AM »
Ta sama wiadomość po angielsku :
http://forum.serara.org/index.php?topic=11248.msg70514#msg70514
Przekazał : Lemuel, starszy członek
Kategoria / Temat : Przekazy dźwiękowe / Przekaz dźwiękowy / Wolność myśli
« 20 września 2018, godz. 12:41:21 »

Mówca : Lemuel
Temat : Wolność myśli
Miejsce : Girona, Katalonia, Hiszpania
Data/Godzina : 21 września 2018 r. , 18:40 czasu miejscowego, 16:40 UTC

Link do nagrania dźwiękowego :
https://app.box.com/s/5z5bbehbp8otrpymj85woia5osymtjusTranskrypcja
Napisał : Clency, członek-bohater
« Odpowiedż nr 1, 21 września 2018, godz. 22:21:39 »

Zapis przekazu dźwiękowego Lemuela

Wolność myśli

Lemuel : Dobry wieczór. Nasz temat tego wieczoru nosi tytuł "Wolność myśli". Wolność myśli jest czymś, czego nikt nie może wam odebrać. W istocie jest to jedyna prawdziwa wolność, którą cieszycie się wszyscy. Pomyślcie o tym przez chwilę, możecie swobodnie myśleć, cokolwiek chcecie i nikt nie może was powstrzymać przed myśleniem i nikt nie może odebrać wam tej wolności. Jest to w rzeczywistości jedyna prawdziwa wolność, którą wszyscy się cieszycie.

Cóż, to cudowna rzecz. Jestem pewien, że wszyscy to doceniacie, ale może to być również miecz obosieczny. Przez lata słyszałem wiele rozmów z różnymi ludźmi o jakimś aspekcie religji. Pierwszą rzecz, którą się mówi, to : "nie wierzę w to" lub to samo innymi słowami, a ja zawsze delikatnie odpowiadam - "Cóż, oczywiście możesz swobodnie wierzyć w to, w co chcesz, ale to, co myślisz lub w co wierzysz, niekoniecznie jest prawdą. Czyż tak nie jest ? " Zadaję im to pytanie.

Dalej mówię : "To naprawdę nie ma znaczenia, w co wierzysz lub co myślisz, ponieważ to, co jest ... jest i prawda stoi sama, bez względu na to, co możesz myśleć o czymkolwiek. Na początku jest to bardzo trudne do zaakceptowania przez ludzi, nawet jako koncepcja, ponieważ zazwyczaj wolą pozostać w swojej wygodnej strefie i w swojej rzeczywistości, którą sami sobie stworzyli. Sposób, w jaki myślą, to sposób, w jaki działa na nich rzeczywistość. Tak jest z wszystkimi, oczywiście tak jest.

Kiedy dochodzi do dyskusji o czymkolwiek, nie koniecznie o religii lub polityce lub czymkolwiek innym, to nie ma znaczenia, ludzie są bardzo skłonni mówić : "Och, nie wierzę w to ani przez chwilę" lub "Nie sądzę", to ja staram się ich przekonać, żeby zrozumieli, że ważne jest to, w co wierzą, ponieważ prawda stoi sama, więc nie liczy się to, czy w nią wierzysz, czy nie, obojętnie o czym rozmawiamy. Powtarzam, że wolność myśli jest jedyną wolnością, którą mamy.

Wszyscy jesteśmy poddani systemowi, który niektórzy ludzie wolą nazywają "domem, który Kuba zbudował" i niewiele możemy z tym zrobić osobiście, lecz to, co myślimy jest ważne. Ważne jest, żebyśmy się bardziej troszczyli o jakości naszych myśli w ramach wolności, którą zostaliśmy obdarzeni. Możemy używać tej wolności do wybierania tego, co myślimy, do myślenia wyższymi myślami.

Wszyscy wiecie z własnego doświadczenia, tak częstego, codziennego, budzicie się rano i prawie natychmiast zaczyna się ten sam proces i te same myśli zaczynają się od nowa. To samo co dzień, jak igła, która utknęła w rowku płyty gramofonowej nagranej przed laty. To porównanie dla tych z was, którzy są wystarczająco starzy, żeby sobie przypomnieć dawną maszynę, którą się nakręcało korbką, a następnie kładło się igłę na płytę, a igła czasem utkykała i powtarzała nagranie jednego rowka wielokrotnie, dopóki się nie podniosło głowicy i nie przesunęło igły do następnego rowka.

Z naszymi codziennymi myślami jest podobnie i to jest bardzo trudne do zmiany. Tylko wtedy, gdy troszczymy się o to codziennie, udaje nam się pomyśleć sobie "znowu to samo". To nie jest nieuniknione, masz możliwość zmiany swoich myśli, musisz tylko sobie przypomnieć, że masz tę wolność i nie musisz utykać w tym rowku myśli, możesz go zmienić w dowolnym momencie .

Wszyscy z was znaleźli się na tym forum dzięki waszym Dostrajaczom Myśli. Wiecie, że to jest prawda. Tylu rzeczy można się tu nauczyć. Ci z was, którzy studiowali Księgę Urantii i czytali tu setki za setkami wiadomości i przekazów, to dzięki temu, mamy nadzieję, że wasze doświadczenia tutaj na forum pozwoliły wam zmienić wasze myśli, abyście przestali utykać w jednym rowku myśli.

Jestem pewien, że zdajecie sobie z tego sprawę i możecie to zaakceptować, że jesteście teraz kim innym niż wy, zanim przybyliście na forum, po prostu dlatego, że nauczyliście się różnych rzeczy, czytaliście różne rzeczy, doświadczaliście różnych rzeczy, więc teraz jesteście inni, ponieważ teraz myślicie inaczej. Tak więc, w rzeczywistości przestaliście tkwić w jakimś rowku i to jest wspaniałe i niech tak pozostanie.

Wasza wolność myślenia jest po to, żebyście się nią cieszyli, zamiast być niewolnikami swoich myśli. To jest wielka różnica i musicie to zrozumieć i widzieć to. Albo jesteście niewolnikami waszych myśli, albo cieszcie się wolnością, którą macie w swoich myślach. Wszyscy znamy straszną udrękę ludzi uzależnionych od najrozmaitrzych rzeczy, czy to narkotyków lub alkoholu, czy seksu, czy czegokolwiek innego. Oni są niewolnikami swoich myśli.

Najtrudniej jest im zmienić się bez pomocy i wszyscy wiecie, że to jest do osiągnięcia, ale najważniejsze jest to, że tak łatwo jest zostać niewolnikiem własnych myśli i utknąć w rzeczywistości, którą codziennie sobie stwarzacie. Tak więc, drodzy bracia i siostry, nie bądźcie niewolnikami waszych myśli, cieszcie się wolnością waszych myśli, którą otrzymaliście, ponieważ powtarzam, że jest to niewątpliwie jedyna prawdziwa wolność, z której wszyscy możecie się cieszyć, więc korzystajcie z niej i nie pozwólcie na to, żebyście się stali niewolnikami waszych myśli.

Dziękuję wam wszystkim za wysłuchanie i życzę wszystkim bardzo dobrego wieczoru. Tu Lemuel, na razie żegnam. Domszia