Author Topic: Wiadomoci po polsku (Posts in Polish)  (Read 63136 times)

0 Members and 8 Guests are viewing this topic.

Andre_P

 • Sr. Member
 • ****
 • Posts: 455
  • View Profile
  • Email
Re: Wiadomoci po polsku (Posts in Polish)
« Reply #420 on: April 07, 2019, 08:45:31 AM »
Ta sama wiadomość po angielsku :
http://forum.serara.org/index.php?topic=12332.msg75266#msg75266
Przekazał : Antonio, pełny członek
Kategoria / Temat : Miejsce na nowe przekazy / Jozue ben Jozef ostrzega nas !!!
« 6 kwietnia 2019 r., godz. 11:59:24 »


Mówca : Jozue ben Jozef (Jezus)
Temat :
Jozue ben Jozef ostrzega nas !!!
Kategoria :
Miejsce na nowe przekazy
Przekazujący :
Antonio, Stanstead (w domu), Quebec, Kanada
Data :
Sobota, 6 kwetnia 2019 r., godz. 22:45


(Przez cały wieczór czasami odbierałem słowa, czasem zdania, nie czułem luzu w głowie i ciągle czułem obecność Jezusa.)

(Oto, co odebrałem podczas mojej późnej sesji przekazywania.)

«Dobry wieczór, bracia i siostry z tego forum, tu Jozue ben Jozef, a jeśli wolicie – Jezus. Przychodzę tego wieczoru do, mojego najdroższego brata Antonio.

«Jestem Jezus i muszę uświadomić wam wszystkim tutaj czytającym codziennie te wiadomości, żebyście byli ostrożni w związku z tym, co niektórzy członkowie zamieszczają na tej stronie na temat nadchodzącej Misji Magisterskiej.

«Zło jest wszędzie i nieustannie otacza waszą egzystencję tylko po to, by mieć szansę na wprowadzenie was w błąd.

«Tu Jezus, Jozue ben Jozef. Przyszedłem do niego dziś wieczorem, ponieważ mam zaufanie do jego zdolności przekazywania, on staje się naprawdę dobry w tym.

«Tu Jezus, zobaczycie mnie w nadchodzących dniach, …, czas na zmiany się zaczął, URANTIA w końcu rozpocznie swoją podróż do „ŚWIATŁA I ŻYCIA”, „PRAWDY”, „PIĘKNA”, „DOBRA” i 'MIŁOŚĆI'.

«Tu Jezus, dziękuję ci Antonio za to, że wyczułeś moją obecność i odebrałeś tego wieczoru moje dyktando ... to właśnie chciałem powiedzieć wam wszystkim. Dobranoc !


Dziękuję Jozue ben Jozef, mój najdroższy bracie Jezu i kocham cię całym sercem i całą moją duszą !

KONIEC.

Andre_P

 • Sr. Member
 • ****
 • Posts: 455
  • View Profile
  • Email
Re: Wiadomoci po polsku (Posts in Polish)
« Reply #421 on: April 07, 2019, 10:11:23 AM »
Ta sama wiadomość po angielsku i po rosyjsku :
http://forum.serara.org/index.php?topic=12324.msg75200#msg75200
Przekazał : Prozonov, pełny członek
Kategoria / Temat : Dyskusje ogólne / Oczywiście wam się uda
« 5 kwietnia 2019 r., godz. 11:08:40 »


Temat : Oczywiście wam się uda
Nauczyciel : Margul.
Odebrał : Prozonow
5 kwietnia 2019 r., Samara, godz. 13:30 czasu miejscowego

Przejdźmy do przekazywania. Tu Margul.

Istnieje potrzeba dużej liczby odbiorców niebiańskich wiadomości wynikająca z tego, że bezwzględna większość mieszkańców Urantii nie wie i nawet nie chce wiedzieć o prawdziwym Bogu, Ojcu Wszechświata, stwórcy wszechświata. Oni nie rozumieją, a nawet zaprzeczają boskiemu pochodzeniu wszechświata, samego życia na planetach, nie wspominając o świecie duchowym otaczającym materialne istoty żywe. Niewidzialny świat jest bardzo rozległy i różnorodny, ale nie chcecie nic o nim wiedzieć, nie mówiąc o wierze w niego i tuż przed samym końcem życia, kiedy niczego już się nie da zmienić, wielu zaczyna zdawać sobie sprawę, że przeżyli życie w ciemności, że boska ścieżka to prawdziwe życie, ale z reguły jest to spóźnione objawienie. Jak mówią, pociąg odjechał ...

Tak więc chodzi o to, żeby osobom, które jeszcze nie odrzuciły Ojca Niebieskiego otworzyć oczy na zamieszkany wszechświat, ojcostwo Boga i braterstwo ludzi, a wy, którzy możecie i naprawdę chcecie otrzymywać nasze przesłania, musicie przede wszystkim wiedzieć i zrozumieć, o czym będziecie rozmawiać z ludźmi, a po drugie, nieustannie szkolić się w otrzymywaniu przekazów. Dlatego niektórzy z was po prostu muszą się skupić, po otrzymaniu pewnego sygnału, na fali odbioru. Inni potrzebują czasu w ciszy, w medytacji. Każdy ma swoją drogę do kontaktu z niebem. Najważniejsze jest pragnienie i wiara, wiara i jeszcze raz wiara, że na pewno się uda. Trzeba tylko potraktować to z całą powagą.

Myślę, że moje rady przydadzą się uczestnikom forum, którzy szczerze pragną stać się naszymi prawdziwymi pomocnikami w przenoszeniu boskiej misji na ziemię.
Margul

Andre_P

 • Sr. Member
 • ****
 • Posts: 455
  • View Profile
  • Email
Re: Wiadomoci po polsku (Posts in Polish)
« Reply #422 on: April 09, 2019, 06:43:02 AM »
Ta sama wiadomość po angielsku :
http://forum.serara.org/index.php?topic=12342.msg75342#msg75342
Przekazał/ Nagr : Lemuel, członek-bohater
Kategoria / Temat : Przekazy dźwiękowe / Przekaz dźwiękowy / Wybaczanie siebie samemu
« 9 kwietnia 2019, godz. 01:50:45 »

Mówca : Lemuel
Temat : Wybaczanie siebie samemu
Miejsce : Girona, Katalonia, Hiszpania
Data/Godzina : 9 kwietnia 2019 r. , 7:50 czasu miejscowego, 6:50 UTC

Link do nagrania dźwiękowego :
https://app.box.com/s/yv9804tlom1jghwzyj2cje2h8svq4v6r

Napisał : Clency, członek-bohater
« Odpowiedż nr 1, 9 kwietnia 2019 r., godz. 2:58:13 »
Zapis przekazu dźwiękowego Lemuela

Wybaczanie siebie samemu

Lemuel : Dzień dobry. Nasz temat dziś rano nosi tytuł „Wybaczanie siebie samemu”. Szczególnie chciałbym porozmawiać o tym dziś rano, chociaż rozmawialiśmy wcześniej o przebaczeniu, ale teraz, gdy zbliżamy się do Wielkanocy, która zapowiada się jak żadna inna, myślę, że ważne jest, abyśmy wszyscy mogli stawić czoła temu najwspanialszemu okresowi Wielkanocy z czystą tabliczką, naszą osobistą czystą tabliczką, to znaczy, że musimy wybaczyć sobie rzeczy, które powiedzieliśmy i rzeczy, które uczyniliśmy, rzeczy, których nie powiedzieliśmy, rzeczy, których nie zrobiliśmy, patrząc w przeszłość na nasze życie, aż do chwili obecnej. Możemy umyć tabliczkę do czysta, możemy sobie wybaczyć.

Chciałbym, żebyście pomyśleli o tym, co jest faktem - kiedy umrzecie i zmartwychwstaniecie i zaczniecie swoją karierę, swoją karierę wznoszenia na Światach-Mieszkaniach, niewiele będziecie pamiętali o tym, co zrobiliście na tej Ziemi, to znaczy, prawie nie będziecie pamiętali z tych rzeczy, które nie mają żadnej wartości duchowej. W rzeczywistości jest to ogromne błogosławieństwo i miłosierdzie ze strony Ojca. Wszystkiego tego, co zrobiliście, co powiedzieliście, nie będziecie pamiętać, jeśli nie miało to wartości duchowej, jeśli nie przyczyniło się to do wzrostu i dojrzałości waszej duszy. W istocie, jakie to błogosławieństwo! Jak wszyscy wiecie, kiedy jesteście w stanie naprawdę sobie wybaczyć, jest wam znacznie łatwiej wybaczyć wszystkim innym.

My wszyscy na tej ziemi mamy swoje problemy, wszyscy mamy swoje systemy wierzeń i wszyscy staramy się robić najlepiej, jak potrafimy w okolicznościach, w których się znajdujemy, ale oczywiście, kiedy spojrzymy wstecz na te lata, przypominamy sobie rzeczy, których wolelibyśmy nie robić ani nie mówić. Osobiste relacje z naszymi żonami, mężami, rodzicami i dziećmi, wszyscy wiemy, że jest to ogromna krzywa uczenia się i wzrostu, a wiele razy krzywdzimy i denerwujemy ludzi tym, co mówimy i co robimy i oczywiście równocześnie krzywdzimy i denerwujemy siebie i po tym czujemy się bardzo źle.

Więc powtórzmy, drodzy bracia i siostry, teraz jest bardzo dobry czas na wybaczanie sobie. Wielkanoc jest nad nami, a Wielkanoc jest świętowaniem zmartwychwstania Chrystusa JEZUSA stosownym do wybaczania sobie. Dziękuję za wysłuchanie. Życzę bardzo dobrego dnia i mam nadzieję, że wkrótce znów będę do was mówić. Tu Lemuel, żegnam się na razie. Domszia

Andre_P

 • Sr. Member
 • ****
 • Posts: 455
  • View Profile
  • Email
Re: Wiadomoci po polsku (Posts in Polish)
« Reply #423 on: April 09, 2019, 08:15:07 AM »
Ta sama wiadomość po angielsku :
http://forum.serara.org/index.php?topic=12340.msg75340#msg75340
Przekazał : Antonio, pełny członek
Kategoria / Temat : Miejsce na nowe przekazy / Królestwo Boże !!!
« 8 kwietnia 2019 r., godz. 23:57:13 »


Mówca : Wieczny Ojciec
Temat :
Królestwo Boże !!!!!!
Kategoria :
Miejsce na nowe przekazy
Przekazujący :
Antonio, Stanstead (w domu), Quebec, Kanada
Data :
Poniedziałek, 8 kwetnia 2019 r., godz. 23:02


Dobry wieczór Ojcze, tu Antonio, twój syn, który chce być na twojej służbie i na mojej sesji roboczej przekazywania. To jest moje pragnienie tego wieczoru, aby otrzymać wiadomość od „Ducha” i proszę mojego „Dostrajacza Myśli PreMsza”, aby pomógł mi w tym zadaniu.

Ojcze, czy w tej chwili jest dla mnie wiadomość ?


«Dla was wszystkich, którzy jesteście tutaj na tym forum i przez wiele dni, miesięcy i lat ... to jest rzeczywistość, rzeczywistość „Ducha” żyjącego obok w każdym z was, ..., „KRÓLESTWO BOŻE” jest i zawsze było z wami, a nawet teraz ... wszyscy jesteście świadkami „Obecności” i „Mocy Boga” w waszych sercach, w waszym sposobie myślenia, w waszym sposobie życia, od momentu, gdy zaakceptowaliście „BOGA” w swoim życiu,…, „MNIE”,… i zechcieliście spełniać moją wolę.

«Wszyscy jesteście moimi dziećmi w tym niepokojącym świecie, który pomoże mi odzyskać wiele z moich zaginionych dzieci.

«Wszyscy jesteście moimi ukochanymi, moją bezcenną „Miłością”, jesteście moimi rzecznikami „PRAWDY”, jesteście rzecznikami i świadkami mojej bezwarunkowej miłości do was wszystkich, moich dzieci.

«Wszyscy jesteście teraz „Strażnikami PRAWDY”, wszyscy jesteście „Instrumentami”, dzięki którym będę mógł odzyskać, ukryć i podbić na nowo wiele zagubionych dusz.

«Moje najdroższe dzieci z tego forum Serary, ... ,mogę tylko powiedzieć wam wszystkim : „bądźcie moimi oczami”, a ”używając słów” bądźcie osobami, które wymówiąc z przekonaniem i determinacją głośno i stanowczo ogłaszają, że : „JA JESTEM”, „JA JESTEM TWOIM WIECZNYM OJCEM”, a wy wszyscy jesteście, bez wyjątku, moimi najdroższymi dziećmi.

«Przyjdźcie do mnie, ..., mogę tylko życzyć wam szczęścia, radości i dać wam niesamowite życie wznoszące i sprawić, abyście odkryli wielkie cuda, kiedy wznosicie się do 'Raju', ..., ku 'MNIE'”, .., waszemu „Ojcu”, który kocha was całkowicie i bezwarunkowo.

«Przyjdźcie do mnie, moje dzieci.


(Cisza…)

Mój drogi Ojcze, ... jestem teraz całkowicie w moich emocjach, ... ,co za piękny dowód miłości i radości, który otrzymuję w tym wspaniałym przesłaniu od Ciebie !

Czy jest coś jeszcze Ojcze?


«To wystarczy na teraz mój drogi ukochany synu, Antonio !

«Oublikuj to i pokaż swoimm przyjaciołom na tym forum, że Ja kocham wszystkich i jestem stanowczy w tych przekonaniach, ..., mogę wam tylko życzyć pokoju, miłości i wieczności !


Tak, Ojcze, całkowicie się z Tobą zgadzam i oto jest Twój sługa, który dziękuje Ci za twoją imponującą obecność w moim umyśle, w moim ludzkim sercu, ..., dziękuję Ojcze !

KONIEC.

Andre_P

 • Sr. Member
 • ****
 • Posts: 455
  • View Profile
  • Email
Re: Wiadomoci po polsku (Posts in Polish)
« Reply #424 on: April 09, 2019, 11:03:18 AM »
Ta sama wiadomość po angielsku i po francusku :
http://forum.serara.org/index.php?topic=12338.msg75338#msg75338
Podał : Antonio, pełny członek
Kategoria / Temat : Miejsce na nowe przekazy / Nadawanie i odbieranie (przekazywanie)
« 8 kwietnia 2019 r., godz. 16:50:55 »


(Dzień dobry moi bardzo szanowni bracia, siostry i goście. Oto bardzo ciekawy przekaz od Machiventy, odebrany specjalnie przez mojego wielkiego przyjaciela Michela Lavasseura. Mam nadzieję, że da on wam narzędzia, odwagę i determinację niezbędne do wytrwania w tej praktyce i życzenia sobie tak wiele od naszych ukochanych niebiańskich istot.)

Quebec, Kanada, 8 marca 2019 r.
Nauczyciel : Machiventa
Temat : Zdolność odbierania (przekazywanie)
Wiadomość odebrana przez : Michela Levasseura


Moi przyjaciele, dziś będziemy kontynuować temat otwartości, ponieważ wielu z was, którzy mają dostęp do tych wiadomości, zadają sobie pytanie, co robić, żeby otrzymać wiadomości podawane przez niebiańskich i aby móc komunikować się z Duchem.

Zacznijmy od tego, że wy wszyscy i każdy z was jestcie w stanie komunikować się z nami i nikt nie został do tego wybrany. Każda z osób przkazujących wiadomości od nas jest w stanie to zrobić, ponieważ z góry ma pragnienie i zamiar i prosiła o to. To jest pierwszy krok do komunikowania się z Duchem. Trzeba po prostu pożądać komunikowania się z nami i prosić o nie, albo przez modlitwę, albo po prostu przez wstawiennictwo swojego Dostrajacza Myśli.

Kiedy ten krok zostanie wykonany, chodzi po prostu o przygotowanie się do odbioru i komunikowania, ale już słyszę twoją skargę „Tak, ale jak ?„ Odpowiedź, moi przyjaciele, jest prosta, weźcie ołówek i papier, albo dyktafon lub siądźcie przed klawiaturą swojego komputera. To nie ma znaczenia. Następnie dyktujcie lub piszcie wszystko, co przychodzi wam na myśl. Trzeba tylko to po prostu zarejestrować na wybranym nośniku to, co macie na myśli, nie oceniając, co to jest i pozwolić mu płynąć. Notować wszystko i bez wyjątku.

Po 5-ciu 10-ciu lub 15 minutach zatrzymajcie się i zróbcie kilka minut przerwy, a następnie przeczytajcie lub powtórzcie to, co zostało zapisane. Zauważycie, że wydaje się to zagmatwane i pozbawione większego znaczenia, ale nie oceniajcie na tym etapie.

Powtarzajcie to ćwiczenie codziennie lub co drugi dzień, jeśli to możliwe, o stałych porach, ponieważ komunikacja staje się możliwa z uporem i wielką chęcią komunikowania się z Duchem. Wytrwałość jest słowem kluczowym, ponieważ w przeszłości było wiele osób, które próbowały komunikacji, ale zbyt szybko się poddały.

Na tym etapie dostosowujemy częstotliwość komunikacji z nadającym, żeby myśli były jaśniejsze i bardziej precyzyjne, powiedziałbym. Ten etep może być dłuższy lub krótszy dla poszczególnych osób, ale pamiętajcie, że wszyscy uparci zostają przekazującymi, bez wyjątku. Po pewnym czasie zdacie sobie sprawę, że wasze myśli stają się coraz bardziej precyzyjne i tworzą linię, która wyglądają jak wiadomość lub coś, co wygląda jak wiadomość i istota waszych myśli materializuje się w treści na bardziej szczegółowy temat.

Wytrwałość i praktyka, to jest to, co pozwala każdemu komunikować się z Duchem i to nie wymaga żadnych specjalnych umiejętności ani spokoju, jak wielu może myśleć, ale po prostu trzeba mieć usposobienie i pragnienie wykonania tego podejścia. W trakcie tego doświadczenia będziecie w stanie rozpoznać ślad Ducha, który komunikuje się z wami po prostu po sposobie, w jaki wiadomość jest wam przekazywana.

Wytrwałość w waszych wysiłkach jest kluczem do zdolności odbierania.

Wszystkim wam przyszłym przekazującym mówię do zobaczenia niebawem,
bo będę tutaj, aby wam pomagać nas odbierać.

Tu Machiventa

Andre_P

 • Sr. Member
 • ****
 • Posts: 455
  • View Profile
  • Email
Re: Wiadomoci po polsku (Posts in Polish)
« Reply #425 on: April 13, 2019, 10:20:00 AM »
Ta sama wiadomość po angielsku :
http://forum.serara.org/index.php?topic=12352.msg75396#msg75396
Napisał : Ron Besser, administrator, członek-bohater
Kategoria / Temat : Nowa kategoria / Co mówią inni ?
« Odpowiedź nr 3, 12 kwietniaa 2019 r., godz. 15:11:49 »


Clency i Occerpa, a w szczególności Occerpa, powiem wam :

Obaj wyrażacie, każdy w zupełnie inny sposób, rozczarowanie, że wasze oczekiwania na boską interwencję nie będą spełnione, bo nie będą w stylu pierwszego wieku naszej ery.

Wygląda na to, że ty Occerpa dyskwalifikujesz wygląd Jezusa, jako prawie nierealny i niegodny Boga, w zmodernizowanym stroju pokazywanym przez środki masowego przekazu, jako lekceważący, a tym samym niefortunny dla wszystkich klas myśli religijnej na Urantii. Sądzę, że popierają cię miliardy na całej planecie, którzy mogą po prostu przyjąć to tak, jak mówisz i z taką siłą.

Ty Clency powodujesz mój uśmiech marszcząc nos, gdy majestat Boga ośmiela się paradować na głównej ulicy Yorku jako zwykły człowiek, bez światła i dźwięku Alleluja chóru anielskiego towarzyszącego Jezusowi idącemu chodnikiem tego pretensjonalnego małego miasta, w którym mieszkam.

Przypominam wam obu i wszystkim, którzy „marszczą nosy” na to, że Jezus Chrystus jest epokowym objawieniem ! I co mówi Piąte epokowe Objawienie na temat objawienia ? „… że każde objawienie jest datowane, zanim się pojawi…” Objawienie w czasie podlega następstwu zdarzeń, a następstwo, która doprowadziło nas do naszego czasu na ziemi, jest w obecnym trybie nowoczesnego stroju, który każde objawienie musi wybrać, żeby się pojawić w przystosowaniu.

Ubierać się w koszulę zapinaną na guziki i pas z klamrą przykryty elegancko skrojoną zachodnią marynarką, jest dalekie od wygody miękkich szat, które nasz Jezus nosił trzymając się arabskich zwyczajów ubierania się trwających nawet do dzisiaj. Ale Jezus postanawia pojawić się pośród plastikowego boomu na technologię, obrzydliwego dla mnie i całkowicie poza zakresem wygody dla większości użytkowników. Jednak większość z tego, to projekty niegdysiejszych bieżących przyjemności życia, a moda Jezusa musi być z dnia, w którym On się pojawi. W rzeczywistości On nie może zrobić niczego innego, jak tylko to, co ty Occerpa opisujesz, a Clency powtarza, jak pojawić się w marynarce i krawacie.

Niedawno pytałem Jezusa : „Czy ty, Jezu, gdy pojawisz się przed masami na wiecu z kamerami telewizyjnymi szeroko otwartymi na Ciebie na scenie, zamierzasz wtedy nosić szaty ? Odpowiedział :

"Tak."

Masz ci. Teraz uspokójmy się dziewczyny i czekajmy na widowisko i prezentację oraz epokowe objawienie, które On wniesie do naszych umysłów.

Ron

Andre_P

 • Sr. Member
 • ****
 • Posts: 455
  • View Profile
  • Email
Re: Wiadomoci po polsku (Posts in Polish)
« Reply #426 on: April 14, 2019, 09:15:14 AM »
Ta sama wiadomość po angielsku :
http://forum.serara.org/index.php?topic=12358.msg75418#msg75418
Przekaza : amethyst, starszy członek
Kategoria / Temat : Miejsce na nowe przekazy / Potęga dźwięku
« 13 kwietnia 2019 r., godz. 22:45:14 »


Przedmiot : Potęga dźwięku
Nauczyciele : Adam i Ewa
Przekazujący : Amethyst
Data : 13 kwietnia 2019 r.


ADAM I EWA mówią razem :

„To, czego zamierzamy uczyć, kiedy w końcu dotrzemy na Urantię, znacznie przekroczy wasze oczekiwania. Po początkowym zamieszaniu, po ustanowienia Misji Magisterskiej, zamierzamy rozpocząć pracę w naszych szkołach. Jest tak wiele informacji i wiedzy, które ludzkość musi sobie przyswoić, że trudno nam się zdecydować, od czego zacząć.
Jedną z rzeczy, o których chcemy dzisiaj wam powiedzieć, jest potęga i natura dźwięku. Zacznie Ewa.

EWA
„Istnieje bezpośredni związek między waszym ludzkim DNA a częstotliwościami dźwięku. Wasi naukowcy mówią wam, że większość waszego DNA to „śmiecie”, które nie służą do żadnego prawdziwego celu. To nie jest prawda. Mała część DNA, o której wiedzą, że funkcjonuje, robi to, ponieważ rezonuje z częstotliwością, która pozwala wam funkcjonować. Jeśli mała część tego DNA nie reaguje dobrze na żadną częstotliwość, może to spowodować to, co nazywacie wadliwym genem, co powoduje nieprawidłowe działanie organizmu w pewnym zakresie. Częstotliwości, którymi większość ludzi jest codziennie bombardowana przez telewizję, radio, problemy środowiska, a nawet elektryczność, nie tylko zakłócają, ale uszkadzają ustawienie DNA w odpowiednim miejscu, aby móc pomóc organizmowi funkcjonować na jego najwyższym poziomie. Nawet w historii wasi przodkowie nie byli w stanie wykorzystać naturalnych dźwięków do ustanowienia zdrowszego i bardziej duchowego człowieka. Nasze odstępstwo i bunt uniemożliwiły waszemu DNA prawidłowe zestrojenie się z częstotliwościami przychodzącymi z wszechświata, a zatem nie działa ono tak, jak pierwotnie zaprojektowano, a wasi naukowcy nie rozumieją pierwotnych zamiarów i okoliczności, które to stworzyły, więc naturalnie mogą tylko to widzieć jako „śmiecie”. Nawet kwarantanna komunikacji nałożona na Urantię po wybuchu buntu miała na to pewien wpływ. Wasza dieta też może wpłynąć na wasze DNA, ale o tym pomówimy kiedy indziej.

„Nie może się to zmienić, dopóki się tego nie dowiecie. Kiedy świadomie słuchacie uzdrawiających dźwięków, takich jak z waszej lepszej muzyki i blokujecie zaklócenia spadające na was ze wszystkich stron, możecie wiele zrobić, aby uzyskać najlepsze wyniki, biorąc pod uwagę wasze obecne bardzo ograniczone możliwości leczenia i wzmacniania waszego DNA i zmniejszania problemów z tym związanych. Stopniowo, z biegiem wielu pokoleń będzie mniej „śmieciowego” DNA i więcej DNA, które działa tak, jak zostało pierwotnie zaprojektowane.

„Tak się zwykle dzieje, gdy planeta stopniowo ewoluuje w kierunku Światła i Życia. Śmiertelnicy pod przewodnictwem Synów i Córek Materialnych odkryli, jak używać tego, co prymitywny człowiek nazywa śmieciami do dopasowania się do dźwięków i częstotliwości, które naturalnie docierają do normalnej planety. Jedną z rzeczy, których uczą się na normalnych planetach, są wpływy różnych częstotliwości dźwięku na DNA. Ci ludzie mogą widzieć dalej, słyszeć lepiej i żyć znacznie dłużej. Większość współczesnych ludzi nie ma w tej chwili pojęcia o tym związku, chociaż niektórzy bardziej oświeceni zaczynają dostrzegać pewne powiązania. Jeśli spojrzycie na to w waszym internecie, możecie znaleźć muzykę produkowaną z określonej częstytliwości dźwięku, aby wywołac określony wynik w ciele i w duchu.

„Adam chciałby teraz mówić”.

ADAM
„Ewa dała wam bardzo prosty opis związku między waszym DNA, dźwiękiem i ogólnym stanem zdrowia, ale dźwięk to znacznie więcej. Czy wiedzieliście, że tysiące lat temu, kiedy Książę i jego personel byli na tej planecie, przed buntem, wtedy uczyli ludzi, jak budować i konstruować za pomocą dźwięku. Dzisiaj wielu waszych naukowców wciąż uważa, że wszystkie te wielotonowe głazy używane na całym świecie w starych cywilizacjach były robione ludzką pracą, linami, kółkami itp. Nie, nie. Część późniejszej cywilizacji tak robiła, ponieważ wiedza, której uczyli ich przodkowie, została utracona, ale wiele tysięcy lat temu, w cywilizacjach, których wasi naukowcy nie znaleźli śladów, częstotliwości dźwięku były używane do przemieszczania i ustawiania na miejsce wielotonowych bloków.

„Wszystkie poziomy stworzenia mają swoją własną unikalną częstotliwość dźwięku. Wasi naukowcy zajmujący się kosmosem doszli do wniosku, że istnieje „dźwięk kosmiczny”, który można słyszeć przy niektórych operacjach. Nawet wasi dawni prorocy mówili wam, że „Na początku Bóg ”powiedział„ ”Niech się stanie światłość” i było Światło. Wszyscy wiecie, że Bóg nie ma ludzkiego głosu i nie „mówi” rzeczy w słyszalny sposób, jak wy, ale On rządzi częstotliwościami, wibracjami stworzenia i stwarza używając częstotliwości. Jest to „dźwięk”, którego żaden człowiek nie słyszy, ale jest to Jego częstotliwość stwarzania. Dźwięk, jak go rozumiecie, jest bardzo potężnym aspektem stwarzania ”.

Amethyst : Tu zostałam poproszona o dodanie informacji z rozdziału 44. Na wielu przyjmujących koloniach, które napotkacie podczas wznoszenia się, dowiecie się od Niebiańskich Rzemieślników o dźwięku. Projektanci i dekoratorzy zadziwią was swoimi projektorami dźwięku. Są niebiańscy muzycy, którzy was zadziwią. Usłyszycie dźwięki duchowe, które będą się odbijały od waszych wyższych duchowych dusz i doświadczycie wielu innych form energii, które stwarzają wiele piękna.

ADAM mówi dalej :
„Kiedy się wznosicie, coraz więcej dźwięków pokaże wam wyższe duchowe dusze i zapewni wam odczucia dla wszystkich waszych zmysłów, które daleko wykroczą poza te bardzo, bardzo prymitywne, które macie teraz.

„Ewa i ja naprawdę pragniemy rozpocząć uczenie tak wielu rzeczy, których ludzkość musi się nauczyć. Zaczniemy od znacznie bardziej podstawowych tematów dotyczących życia i podtrzymywania środowiska, ale jest tak wiele poza tymi podstawami. Bardzo byśmy się cieszyli dzieląc się tym z naszymi ludzkimi kuzynami. Z niecierpliwością czekamy na dzień, w którym otrzymamy zielone światło, aby rozpocząć pracę z wami.

„Zanim to nastąpi, zapnijcie pasy bezpieczeństwa, bo może to być bardzo wyboista droga w najbliższym czasie, ale wyglądajcie naszego zbliżającego pojawienia się o stosownej porze.

„Oboje życzymy wam bardzo błogosławionego dnia”.

KONIEC

Andre_P

 • Sr. Member
 • ****
 • Posts: 455
  • View Profile
  • Email
Re: Wiadomoci po polsku (Posts in Polish)
« Reply #427 on: April 15, 2019, 05:57:38 AM »
Ta sama wiadomość po angielsku :
http://forum.serara.org/index.php?topic=12344.msg75434#msg75434
Napisał : Ron Besser, administrator, członek-bohater
Kategoria / Temat : Nowa kategoria / Ciekawe wiadomości - JEZUS
« Odpowiedź nr 13, 14 kwietniaa 2019 r., godz. 15:22:06 »


Rene, dzięki za tęn przekaz. Ojciec rzeczywiście mówi coś całkiem słusznego, ale szalenie trudno to uchwycić. Przyjmij moją radę i zostaw to coś, dopóki nie dotrzesz do Raju, tak jak i ja. Czuję się zmuszony dużo o tym myśleć, ale spekulowanie na temat nie przynosi mi wiele dobrego ze względu na stratę czasu, jakiej to wymaga od każdemu, kto próbuje znaleźć odpowiedź.

Najważniejszą rzeczą, o której trzeba pamiętać, jest to, że Nieskończoność jest układem (systemem). Spójrzmy na to tylko trochę. Co to jest układ ? To jest wszystko, co ma trzy lub więcej części. Trójca to układ ! Co robi układ ? Został on wymyślony, żeby mógł zrobić wszystko, co trzeba zrobić.

Pozwól mi wziąć za przykład coś, z czym jesteś bardzo dobrze zaznajomiony. Telewizor.

To pudełko, na którym oglądasz obrazy, to układ. Widzisz, że ma więcej niż trzy części. Ma ich setki. On działa dla ciebie, abyś mógł oglądać telewizję. Dostarcza ci obrazy i staje się częścią twojego życia.

Nieskończoność to ograniczone pudełko. Nie odczytuj tego jako nieokrojone, dobrze ?

 Nieskończoność nie ma rozmiaru, więc nie ma boków i ma nieskończoną liczbę części, aby mogła działać.

Wszystkie układy mają regułę, według której działają. Twój telewizor działa zgodnie z zasadą, że ty masz mieć obraz i dźwięk do oglądania.

Nieskończoność ma taką regułę działania, że musi tak działać, żeby być wszystkim, każdego dnia, w każdej chwili i nie może jej zabraknąć nigdy niczego. To wymaga wielu części i każda z nich ma nieograniczoną zdolność działania.

Wypełniacz Przeznaczenia Wszechświata zbudował ten układ. Zbudował On go, aby coś z nim robić. Upewnił się, że ma nieskończonego Mistrza, który go poprowadzi, a ponieważ my jesteśmy dziećmi nieskończonego Mistrza, więc nazywamy Go Ojcem. Wypełniacz Przeznaczenia Wszechświata spojrzał na swój warsztat i złożył wszystkie części razem, które razem dały maszynę układu, którą nazywamy Nieskończonością. Poprosił On znakomitego Mistrza, aby zarządzał nim jako Jego Wynalazkiem. Mistrz Zarządca wszedł do układu i uczynił go rzeczywistością dla swoich dzieci.

Ten widok rzeczywistości, którą wam powyżej przedstawiłem, jest pełen dziur i problemów do wyjaśnienia, ale z tym poczekam, aż dotrę do Raju i będziemy mogli razem pogawędzić o naszych dniach na Urantii. Zrozumiemy wtedy coś - nie coś, że Mistrz Zarządca tego wynalezionego układu, który nazywamy Nieskończonością, to w rzeczywistości Wypełniacz Przeznaczenia Wszechświata, poprzez rzutowanie Samego Wypełniacza, aby Sam żył w układzie Nieskończoności.

Zrozumienie tego sprawia trudność nam, którzy jesteśmy w czasie. Nie jesteśmy w stanie rzutować się do maszyny, chyba że tylko w naszych wyobrażeniach. Wypełniacz może Się rzutować we wszystko, czego chce i żyć tym i wymyślił On Nieskończoność, aby zrobić coś, o czym nigdy nam nie mówiono. Ojciec Wszeczświata jako Zarządca Nieskończoności i Wykonawca i Dawca, jest naprawdę Wypełniaczem na Swym najwyższym poziomie wykonywania pracy tego Rzutowanego, Wypełniacza.

Co robi Nieskończoność ? Przypuszczam, że zajmie to trochę więcej czasu, a potem pewne konsekwencje, a następnie pewną bezwzględność, aby chociaż zbliżyć się do zrozumienia, co Nieskończoność ma zrobić.

Mam nadzieję, że to się wam na coś przyda ?
Ron

Andre_P

 • Sr. Member
 • ****
 • Posts: 455
  • View Profile
  • Email
Re: Wiadomoci po polsku (Posts in Polish)
« Reply #428 on: April 18, 2019, 11:10:12 AM »
Ta sama wiadomość po angielsku :
http://forum.serara.org/index.php?topic=12360.msg75444#msg75444
Przekaz: Dominick O, pelny członek
Kategoria / Temat : MISJA MAGISTERSKA PO KWIETNIU 2019 r. / Synowie Magisterscy : MONDŻORONSON i SERARA, działania, wyniki, oczekiwania . . .
« 16 kwietnia 2019 r., godz. 18:29:02 »


Nauczyciele : Synowie Magisterscy : MONDŻORONSON i SERARA
Przedmiot : Działania, wyniki, oczekiwania, wektory, wiara, postawy i inne
Kategoria : Misje Magisterskie (Obecnie niedostępna na forum.)
Przekazujący : Dominick O
Miejsce : Seattle, Waszyngton, USA
16 kwietnia 2019, godz. 18:30 UTC (12:00 czasu Pacyfiku)Działanie nie zawsze przynosi oczekiwane rezultaty w stosunku do zamierzonych, jak w przypadku widocznego niepowodzenia działania, ale to, czego spodziewaliśmy od was, od Ducha, to tego, że działanie w ogóle da jakiekolwiek rezultaty. Najwyższy pragnie rezultatów i żąda tego od was, lecz wasze zwierzęce natury są jak dotąd nastawione na opór, a DNA buntu wzmocniło to zachowanie i postawę przeciwstawienia się wynikom. Zdefiniujmy słowo wynik w inny sposób. [przerwa]

Misja Magisterska jest tuż tuż i wszyscy pragniecie ujrzeć owoce tego na własne oczy, nawet jeśli oznacza to zaprzeczenie tego, że już tu jest widoczna w duchu, nawet jeśli jest o tym napisane w waszej cennej książce, książka ta jest tak przestarzała wskutek postępu ewolucji, ale bronią jej przestarzałe teorie i obserwacje tego, jak nagła i szybka ewolucja może być czasami. Wypadki w naturze są postrzegane jako takie, ale tak naprawdę są one nagłymi punktami czasowymi ewolucji. Trzęsienia ziemi są w pewnym sensie przewidywalne w formie fali i życzymy wam, abyście teraz ujrzeli tuż tuż falę Naszej Misji.

Widzimy pszczeli rój aktywności, jako nasze bliskie braki waszych zrujnowanych oczekiwań i to jest również przewidziane przez Nas, gdy uruchamiamy Nasze przybycie. Na szerszą skalę od waszej planety jest kaskada problemów, a jednak wy, dzieci, oddajecie się skończonemu zaspokajaniu ego i egocentrycznemu intelektualizmowi. Takie jest prawo uczniów, ale nie apostołów. Takie jest prawo ignorantów, ale nie poszukiwaczy prawdy.

Duch wytwarza wektory prawdopodobieństwa z intencjami ulepszeń jakości w obrębie materialnej jurysdykcji, w tym przypadku waszej planety rozumiejąc, że zarządzanie planetą należy do nas. Zajmujemy się waszym środowiskiem, które stanowi wyzwanie dla naszej ekspertyzy, zaprzecza nam i nie tylko to, ale niektóre kliki na waszej planecie znają Nas, ale boją się naszych odwetów za ich własne niesłuszne lojalności, które teraz uległy też erozji w prawdziwym zrozumieniu wszechświata.

Zbliżające się przybycie na waszą planetę już się rozpoczęło i materializacja przyniesie materialną służbę wśród uprzednio uwarunkowanych, strachliwych postaw, w genetycznej puli bezbożnych, egocentrycznych postaw, które będą miały wybór lepszej drogi, ale w obliczu tego samego kryzys psychicznego, na który wszyscy cierpicie czasami z braku wiary.

Pan waszego wszechświata, Nebadonu, o rządzie którego mówi się jako o Salvingtonie, podporządkowany w pewnych dziedzinach wyższej jurysdykcji znanej jako Uversa, dbał o swoją rodzinę i rodziny apostołów podczas jego wszechświatowego obdarzenia na Ziemi / Urantii. Musicie podążać za tym przykładem, zanim wskoczycie w metaforyczny ogień naszej materializacji i uporządkujecie wasze własne domy w pewnym stopniu, nie oczekując ratunku z niesłusznej wiary, która nie jest wcale wiarą, ale nadziejami pochodzącymi od ego.

Nie jesteśmy zadowoleni z postawy szyderczych rozczarowań wobec waszych oczekiwań. To Nam rzypomina ziemskie postawach Jezusa na krzyżu, kiedy kpiono z Niego, żeby sam się zbawił i udowodnił swoją boskość. To jest REBELIA ! teraz w naturze, którą powinniście lepiej znać, wy, którzy uważacie się za Jego owce, tymczasem dając swoje ŻYCIE z ZAUFANIEM książce i instytucjom książki. My jesteśmy ŻYCIEM, a SŁOWO (Może raczej ŚWIAT ? Możliwy błąd pisowni przekazującego.) to ŻYWY UKŁAD w ruchu dynamicznej ewolucji.

Dzisiaj was upominamy, ponieważ rozczarowania niespełnionych oczekiwań są w rzeczywistości nieprawdziwe o tyle, że My osiągnęliśmy rezultaty. Współtworząc spowodowaliśmy działania i będziemy je nadal powodować, a one utworzą wektory duchowych rezultatów prawdy, piękna i dobroci. Jest to owoc Rajskiej Trójcy : Boga Ojca Wszechświata, Boga Wiecznego Syna i Boga Nieskończonego Ducha, usiłujących występować w domenie Boga Najwyższego - Boga Przestrzeni - waszego królestwa.

Rychłe przybycie mierzy się dla Nas w różnych jednostkach z różnych perspektyw i różni się znacznie od naszej duchowej służby i administracji. Wasze odrzucenie Nas dzisiaj niekoniecznie przekłada się na wasze odrzucenie Nas jutro. Dobrego dnia. Podpisane razem przez Synów Magisterskich MONDŻORONSONA i SERARĘ.

Andre_P

 • Sr. Member
 • ****
 • Posts: 455
  • View Profile
  • Email
Re: Wiadomoci po polsku (Posts in Polish)
« Reply #429 on: Today at 09:25:58 AM »
Ta sama wiadomość po angielsku :
http://forum.serara.org/index.php?topic=12372.msg75480#msg75480
Przekaza : 7inOcean, członek-bohater
Kategoria / Temat : Miejsce na nowe przekazy / Sue, Pre’Mtor i Michał Nebadoński o Księciu Pokoju i inne
« 18 kwetnia 2019 r., godz. 21:18:03 »


Mówcy : Sue, Pre’Mtor i Michał Nebadoński
Temat : Książę Pokoju i plany Misji Michała
Przekazujący : Sue Whiley czyli 7inOcean
Miejsce : Geelong, Victoria, Australia
Data/Godzina : 19/04/2019 10.30 (australijskiego czasu wschodniego)Sue : Witajcie moi drodzy przyjaciele, członkowie i goście,
Dzisiaj jest Wielki Piątek w Australii. Odpoczywałam dobrze i podchodzę do tych świąt z dobrym odpoczynkiem od ziemskich obowiązków, spędzając czas z Ojcem na modlitwie i uwielbieniu. Kiedy zastanawiam się nad tym dniem, nad wydarzeniem sprzed dwóch tysiący lat, z trudem patrzę na tamtą epokę, ponieważ jestem dzieckiem współczesnej epoki, a między nimi tak dużo wody przeplynęło pod mostami. Jest to historia z czasów, kiedy nasz brat, Jezus chodził, mówił i przyniósł dobrą nowinę o pokoju i miłości. Aniołowie i Gabriel, którzy przynieśli nowinę o jego przyjściu, aby zwiastować wiek, w którym ten Syn Boży ma przynieść życzliwość i pokój między ludźmi. Tragicznie Jezus nie został dobrze przyjęty przez swoich ludzi, którzy postanowili, że umrze śmiercią tak surową, która my, w obecnych czasach uważamy za barbarzyńską. Rzymianie byli okrutną maszyną wojny i śmierci. Przynieśli oni jednak porząek cywilny w imperium, które zdobyli tak ciężką walką, ale to inna historia, na inny dzień. Teraz myślę o Jezusie i dziś rano mój Dostrajacz starał się mnie zapewnić, że Michał pracuje nad nowym projektem, któremu można będzie zaufać podobnie, jak Jezusowi w jego czasach, że przyniesie jeszcze raz dobrą wolę i pokój naszej Ziemi.


Mówi Dostrajacz Sue, Pre’Mtor :


„Znacie prawdziwy sens tego, co Jezus przyszedł czynić i zajmować się sprawami Ojca. Osiągnął On wiele i przyniósł tak wiele dobrej woli swoim bliźnim. Teraz przynosi pokój Boży, a więc Ja, jako wasz Ojciec w was mówię, aby was powiadomić o Moim pokoju między wami. Bądźcie w Moim pokoju, tak jak Ja jestem w was i z wami. Jezus jest waszym Księciem Pokoju pośród was i posyłam go jeszcze raz do was z moim pokojem. Bądźcie w moim pokoju moi drodzy, kiedy Ja biorę wszystko na siebie. Jeśli zostanę podniesiony, przyciągnę do siebie wszystkich ludzi tak, jak Jezus starał się czynić i tym się zajmował, uczyni to ponownie, aby przynieść wam prawdę o tym, że On i Ja jesteśmy jednym i tym samym.


„Zbyt długo chodziliście wzdłuż długiej liny oddzielającej, która teraz musi przestać istnieć. Nadszedł czas, abyście poznali wasze Źródło i Centrum, w którym macie swój byt. To wasza wola z Moją, której szukam w was. Przyjdźcie do mnie wszyscy. Ja jestem światłem i drogą, wiecznym Duchem”.


Mówi Michał Nebadoński :


„Lanaforge i ja opracowujemy stopniowy program wznoszenia się pośród was, gdyż jest konieczne, aby doprowadzić was do przyspieszenia do stanu rozwoju Wszechświata Lokalnego. Wasz świat się cofnął i musi powrócić do poziomu dostrojenia umysłu i osiągnięć duchowych. Żeby to zrobić, będzie wymagało nauki i rozpowszechniania objawienia, które wkrótce zostanie ogłoszone. Jest to w przygotowaniu w naszych myślach, jednak jesteśmy świadomi wyzwań, jakie sama Urantia w tym przedstawia, bo w większości świadomość duchowa zamieszkujących obecnie Ziemię jest słaba. My jednakże nadal otrzymujemy zalecenia i rady z Góry, aby być poinformowanymi o odpowiednim sposobie radzenia sobie z buntem we wszystkich jego formach, które istnieją wśród ludności. Ojciec Wszechświata rozumie wiele wyzwań, przed którymi stoimy i że nie oczekujemy natychmiastowej naprawy, ale jest stosowne, żebyśmy się skupili na waszych wiecznych karierach. Zbyt wielu umiera, nie wiedząc ani nie dbając o swoje dziedzictwo. Wasze dziedzictwo, wasza historia, wasze przeznaczenie muszą być poznane, a sposób, w jaki się do tego zabierzemy, jest teraz w trakcie projektowania i wielu się tym zajmuje po tej stronie zasłony. Wiecie, że aby zbudować wspaniały budynek, architekci muszą najpierw zacząć rysować projekt, potem podjąć kroki w celu przygotowania przestrzeni do prac, starannie ułożyć fundamenty, na których spoczną kamienie, a struktura może być ukryta w błocie i w zaprawie murarskiej, żeby dobrze połączyć wszystko razem. Ciągłe staranne zarządzanie projektem będzie wymagało cierpliwości, wytrwałości i wierności, aby ta struktura nabrała kształtu z dużą pewnością i była cudem do podziwiania, gdy w końcu osiągnie wczesne etapy Światła i Życia.


W tym wszystkim zajmujemy się planowaniem, projektowaniem i wprowadzaniem w życie tych obszarów, które będą wykonalne i użyteczne wśród ludzi. Po tej stronie zasłony praca z ludźmi w Boskich Misjach nie jest dla nas zwykłą formą, ponieważ zwykle wsad jest duchowy i jest uznane, że wspinasz się po drabinie na kolejnych stopniach rozwoju i zrozumienia. Takie były kręgi psychiczne, które mają być w waszej podróży doświadczania. Wiecie, że budowniczy nie może pokazać ostatecznego produktu, dopóki pierwszy kamień nie zostanie położony i ustawiony, a potem wszystko inne znajdzie się na swoim miejscu i tak też będzie z wami, wiernymi dziećmi Boga. Poznacie drogę i wolę Ojca Wszystkich działającą w was w waszej podróży wiary. Ojciec położył kamień w was, na którym buduje i zdobywa wasze serca zwrócone na północ według Jego magnesu miłości i celu. Więc musimy zająć się pracą, aby doprowadzić do dobrej woli i miłości wśród ludzi. To jest droga piękna Ojca w was, aby być dobrymi i czynić dobro, kiedy On jest w was. Jestem waszym miejscowym Ojcem Wszechświata Lokalnego i przynoszę wam to, abyście wiedzieli, jaka droga jest i zawsze będzie dla was. Szukajcie Go, bo można go znależć, ponieważ On jest całkiem w was, jako wasza Duchowa Północ. Liczę na te sesję z takim samym uczuciem, jakie Sue miała dziś rano, abyście byli w moim pokoju i niech mój pokój będzie z wami dzisiaj. K.”


Dziękuję Ojcze, Michale Nebadoński i Lanaforge za przyniesienie tych serdecznych myśli do naszych umysłów, gdy pracujecie nad tym, aby przynieść rzeczy, których tak bardzo potrzebujemy w tym współczesnym dniu i wieku. Modlę się, aby wszystko dobrze działało w waszych planach i chęci służenia pomocą nam wszystkim drogą Ojca Wszystkich.

Koniec.