Author Topic: Wiadomoci po polsku (Posts in Polish)  (Read 65775 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Online Andre_P

• Sr. Member
    • View Profile
    • Email
Re: Wiadomoci po polsku (Posts in Polish)
« Reply #420 on: April 07, 2019, 08:45:31 AM »
Ta sama wiadomość po angielsku :
http://forum.serara.org/index.php?topic=12332.msg75266#msg75266
Przekazał : Antonio, pełny członek
Kategoria / Temat : Miejsce na nowe przekazy / Jozue ben Jozef ostrzega nas !!!
« 6 kwietnia 2019 r., godz. 11:59:24 »

Mówca : Jozue ben Jozef (Jezus)
Temat :
Jozue ben Jozef ostrzega nas !!!
Kategoria :
Miejsce na nowe przekazy
Przekazujący :
Antonio, Stanstead (w domu), Quebec, Kanada
Data :
Sobota, 6 kwetnia 2019 r., godz. 22:45

(Przez cały wieczór czasami odbierałem słowa, czasem zdania, nie czułem luzu w głowie i ciągle czułem obecność Jezusa.)

(Oto, co odebrałem podczas mojej późnej sesji przekazywania.)

«Dobry wieczór, bracia i siostry z tego forum, tu Jozue ben Jozef, a jeśli wolicie – Jezus. Przychodzę tego wieczoru do, mojego najdroższego brata Antonio.

«Jestem Jezus i muszę uświadomić wam wszystkim tutaj czytającym codziennie te wiadomości, żebyście byli ostrożni w związku z tym, co niektórzy członkowie zamieszczają na tej stronie na temat nadchodzącej Misji Magisterskiej.

«Zło jest wszędzie i nieustannie otacza waszą egzystencję tylko po to, by mieć szansę na wprowadzenie was w błąd.

«Tu Jezus, Jozue ben Jozef. Przyszedłem do niego dziś wieczorem, ponieważ mam zaufanie do jego zdolności przekazywania, on staje się naprawdę dobry w tym.

«Tu Jezus, zobaczycie mnie w nadchodzących dniach, …, czas na zmiany się zaczął, URANTIA w końcu rozpocznie swoją podróż do „ŚWIATŁA I ŻYCIA”, „PRAWDY”, „PIĘKNA”, „DOBRA” i 'MIŁOŚĆI'.

«Tu Jezus, dziękuję ci Antonio za to, że wyczułeś moją obecność i odebrałeś tego wieczoru moje dyktando ... to właśnie chciałem powiedzieć wam wszystkim. Dobranoc !

Dziękuję Jozue ben Jozef, mój najdroższy bracie Jezu i kocham cię całym sercem i całą moją duszą !

KONIEC.

Online Andre_P

• Sr. Member
    • View Profile
    • Email
« Reply #421 on: April 07, 2019, 10:11:23 AM »
Ta sama wiadomość po angielsku i po rosyjsku :
http://forum.serara.org/index.php?topic=12324.msg75200#msg75200
Przekazał : Prozonov, pełny członek
Kategoria / Temat : Dyskusje ogólne / Oczywiście wam się uda
« 5 kwietnia 2019 r., godz. 11:08:40 »

Temat : Oczywiście wam się uda
Nauczyciel : Margul.
Odebrał : Prozonow
5 kwietnia 2019 r., Samara, godz. 13:30 czasu miejscowego

Przejdźmy do przekazywania. Tu Margul.

Istnieje potrzeba dużej liczby odbiorców niebiańskich wiadomości wynikająca z tego, że bezwzględna większość mieszkańców Urantii nie wie i nawet nie chce wiedzieć o prawdziwym Bogu, Ojcu Wszechświata, stwórcy wszechświata. Oni nie rozumieją, a nawet zaprzeczają boskiemu pochodzeniu wszechświata, samego życia na planetach, nie wspominając o świecie duchowym otaczającym materialne istoty żywe. Niewidzialny świat jest bardzo rozległy i różnorodny, ale nie chcecie nic o nim wiedzieć, nie mówiąc o wierze w niego i tuż przed samym końcem życia, kiedy niczego już się nie da zmienić, wielu zaczyna zdawać sobie sprawę, że przeżyli życie w ciemności, że boska ścieżka to prawdziwe życie, ale z reguły jest to spóźnione objawienie. Jak mówią, pociąg odjechał ...

Tak więc chodzi o to, żeby osobom, które jeszcze nie odrzuciły Ojca Niebieskiego otworzyć oczy na zamieszkany wszechświat, ojcostwo Boga i braterstwo ludzi, a wy, którzy możecie i naprawdę chcecie otrzymywać nasze przesłania, musicie przede wszystkim wiedzieć i zrozumieć, o czym będziecie rozmawiać z ludźmi, a po drugie, nieustannie szkolić się w otrzymywaniu przekazów. Dlatego niektórzy z was po prostu muszą się skupić, po otrzymaniu pewnego sygnału, na fali odbioru. Inni potrzebują czasu w ciszy, w medytacji. Każdy ma swoją drogę do kontaktu z niebem. Najważniejsze jest pragnienie i wiara, wiara i jeszcze raz wiara, że na pewno się uda. Trzeba tylko potraktować to z całą powagą.

Myślę, że moje rady przydadzą się uczestnikom forum, którzy szczerze pragną stać się naszymi prawdziwymi pomocnikami w przenoszeniu boskiej misji na ziemię.
Margul

Online Andre_P

• Sr. Member
    • View Profile
    • Email
« Reply #422 on: April 09, 2019, 06:43:02 AM »
http://forum.serara.org/index.php?topic=12342.msg75342#msg75342
Przekazał/ Nagr : Lemuel, członek-bohater
Kategoria / Temat : Przekazy dźwiękowe / Przekaz dźwiękowy / Wybaczanie siebie samemu
« 9 kwietnia 2019, godz. 01:50:45 »

Mówca : Lemuel
Temat : Wybaczanie siebie samemu
Miejsce : Girona, Katalonia, Hiszpania
Data/Godzina : 9 kwietnia 2019 r. , 7:50 czasu miejscowego, 6:50 UTC

Link do nagrania dźwiękowego :
https://app.box.com/s/yv9804tlom1jghwzyj2cje2h8svq4v6r

Napisał : Clency, członek-bohater
« Odpowiedż nr 1, 9 kwietnia 2019 r., godz. 2:58:13 »
Zapis przekazu dźwiękowego Lemuela

Wybaczanie siebie samemu

Lemuel : Dzień dobry. Nasz temat dziś rano nosi tytuł „Wybaczanie siebie samemu”. Szczególnie chciałbym porozmawiać o tym dziś rano, chociaż rozmawialiśmy wcześniej o przebaczeniu, ale teraz, gdy zbliżamy się do Wielkanocy, która zapowiada się jak żadna inna, myślę, że ważne jest, abyśmy wszyscy mogli stawić czoła temu najwspanialszemu okresowi Wielkanocy z czystą tabliczką, naszą osobistą czystą tabliczką, to znaczy, że musimy wybaczyć sobie rzeczy, które powiedzieliśmy i rzeczy, które uczyniliśmy, rzeczy, których nie powiedzieliśmy, rzeczy, których nie zrobiliśmy, patrząc w przeszłość na nasze życie, aż do chwili obecnej. Możemy umyć tabliczkę do czysta, możemy sobie wybaczyć.

Chciałbym, żebyście pomyśleli o tym, co jest faktem - kiedy umrzecie i zmartwychwstaniecie i zaczniecie swoją karierę, swoją karierę wznoszenia na Światach-Mieszkaniach, niewiele będziecie pamiętali o tym, co zrobiliście na tej Ziemi, to znaczy, prawie nie będziecie pamiętali z tych rzeczy, które nie mają żadnej wartości duchowej. W rzeczywistości jest to ogromne błogosławieństwo i miłosierdzie ze strony Ojca. Wszystkiego tego, co zrobiliście, co powiedzieliście, nie będziecie pamiętać, jeśli nie miało to wartości duchowej, jeśli nie przyczyniło się to do wzrostu i dojrzałości waszej duszy. W istocie, jakie to błogosławieństwo! Jak wszyscy wiecie, kiedy jesteście w stanie naprawdę sobie wybaczyć, jest wam znacznie łatwiej wybaczyć wszystkim innym.

My wszyscy na tej ziemi mamy swoje problemy, wszyscy mamy swoje systemy wierzeń i wszyscy staramy się robić najlepiej, jak potrafimy w okolicznościach, w których się znajdujemy, ale oczywiście, kiedy spojrzymy wstecz na te lata, przypominamy sobie rzeczy, których wolelibyśmy nie robić ani nie mówić. Osobiste relacje z naszymi żonami, mężami, rodzicami i dziećmi, wszyscy wiemy, że jest to ogromna krzywa uczenia się i wzrostu, a wiele razy krzywdzimy i denerwujemy ludzi tym, co mówimy i co robimy i oczywiście równocześnie krzywdzimy i denerwujemy siebie i po tym czujemy się bardzo źle.

Więc powtórzmy, drodzy bracia i siostry, teraz jest bardzo dobry czas na wybaczanie sobie. Wielkanoc jest nad nami, a Wielkanoc jest świętowaniem zmartwychwstania Chrystusa JEZUSA stosownym do wybaczania sobie. Dziękuję za wysłuchanie. Życzę bardzo dobrego dnia i mam nadzieję, że wkrótce znów będę do was mówić. Tu Lemuel, żegnam się na razie. Domszia

Online Andre_P

• Sr. Member
    • View Profile
    • Email
« Reply #423 on: April 09, 2019, 08:15:07 AM »
http://forum.serara.org/index.php?topic=12340.msg75340#msg75340
Przekazał : Antonio, pełny członek
Kategoria / Temat : Miejsce na nowe przekazy / Królestwo Boże !!!
« 8 kwietnia 2019 r., godz. 23:57:13 »

Mówca : Wieczny Ojciec
Temat :
Królestwo Boże !!!!!!
Kategoria :
Miejsce na nowe przekazy
Przekazujący :
Antonio, Stanstead (w domu), Quebec, Kanada
Data :
Poniedziałek, 8 kwetnia 2019 r., godz. 23:02

Dobry wieczór Ojcze, tu Antonio, twój syn, który chce być na twojej służbie i na mojej sesji roboczej przekazywania. To jest moje pragnienie tego wieczoru, aby otrzymać wiadomość od „Ducha” i proszę mojego „Dostrajacza Myśli PreMsza”, aby pomógł mi w tym zadaniu.

Ojcze, czy w tej chwili jest dla mnie wiadomość ?

«Dla was wszystkich, którzy jesteście tutaj na tym forum i przez wiele dni, miesięcy i lat ... to jest rzeczywistość, rzeczywistość „Ducha” żyjącego obok w każdym z was, ..., „KRÓLESTWO BOŻE” jest i zawsze było z wami, a nawet teraz ... wszyscy jesteście świadkami „Obecności” i „Mocy Boga” w waszych sercach, w waszym sposobie myślenia, w waszym sposobie życia, od momentu, gdy zaakceptowaliście „BOGA” w swoim życiu,…, „MNIE”,… i zechcieliście spełniać moją wolę.

«Wszyscy jesteście moimi dziećmi w tym niepokojącym świecie, który pomoże mi odzyskać wiele z moich zaginionych dzieci.

«Wszyscy jesteście moimi ukochanymi, moją bezcenną „Miłością”, jesteście moimi rzecznikami „PRAWDY”, jesteście rzecznikami i świadkami mojej bezwarunkowej miłości do was wszystkich, moich dzieci.

«Wszyscy jesteście teraz „Strażnikami PRAWDY”, wszyscy jesteście „Instrumentami”, dzięki którym będę mógł odzyskać, ukryć i podbić na nowo wiele zagubionych dusz.

«Moje najdroższe dzieci z tego forum Serary, ... ,mogę tylko powiedzieć wam wszystkim : „bądźcie moimi oczami”, a ”używając słów” bądźcie osobami, które wymówiąc z przekonaniem i determinacją głośno i stanowczo ogłaszają, że : „JA JESTEM”, „JA JESTEM TWOIM WIECZNYM OJCEM”, a wy wszyscy jesteście, bez wyjątku, moimi najdroższymi dziećmi.

«Przyjdźcie do mnie, ..., mogę tylko życzyć wam szczęścia, radości i dać wam niesamowite życie wznoszące i sprawić, abyście odkryli wielkie cuda, kiedy wznosicie się do 'Raju', ..., ku 'MNIE'”, .., waszemu „Ojcu”, który kocha was całkowicie i bezwarunkowo.

«Przyjdźcie do mnie, moje dzieci.

(Cisza…)

Mój drogi Ojcze, ... jestem teraz całkowicie w moich emocjach, ... ,co za piękny dowód miłości i radości, który otrzymuję w tym wspaniałym przesłaniu od Ciebie !

Czy jest coś jeszcze Ojcze?

«To wystarczy na teraz mój drogi ukochany synu, Antonio !

«Oublikuj to i pokaż swoimm przyjaciołom na tym forum, że Ja kocham wszystkich i jestem stanowczy w tych przekonaniach, ..., mogę wam tylko życzyć pokoju, miłości i wieczności !

Tak, Ojcze, całkowicie się z Tobą zgadzam i oto jest Twój sługa, który dziękuje Ci za twoją imponującą obecność w moim umyśle, w moim ludzkim sercu, ..., dziękuję Ojcze !

KONIEC.

Online Andre_P

• Sr. Member
    • View Profile
    • Email
« Reply #424 on: April 09, 2019, 11:03:18 AM »
Ta sama wiadomość po angielsku i po francusku :
http://forum.serara.org/index.php?topic=12338.msg75338#msg75338
Podał : Antonio, pełny członek
Kategoria / Temat : Miejsce na nowe przekazy / Nadawanie i odbieranie (przekazywanie)
« 8 kwietnia 2019 r., godz. 16:50:55 »

(Dzień dobry moi bardzo szanowni bracia, siostry i goście. Oto bardzo ciekawy przekaz od Machiventy, odebrany specjalnie przez mojego wielkiego przyjaciela Michela Lavasseura. Mam nadzieję, że da on wam narzędzia, odwagę i determinację niezbędne do wytrwania w tej praktyce i życzenia sobie tak wiele od naszych ukochanych niebiańskich istot.)

Quebec, Kanada, 8 marca 2019 r.
Nauczyciel : Machiventa
Temat : Zdolność odbierania (przekazywanie)
Wiadomość odebrana przez : Michela Levasseura

Moi przyjaciele, dziś będziemy kontynuować temat otwartości, ponieważ wielu z was, którzy mają dostęp do tych wiadomości, zadają sobie pytanie, co robić, żeby otrzymać wiadomości podawane przez niebiańskich i aby móc komunikować się z Duchem.

Zacznijmy od tego, że wy wszyscy i każdy z was jestcie w stanie komunikować się z nami i nikt nie został do tego wybrany. Każda z osób przkazujących wiadomości od nas jest w stanie to zrobić, ponieważ z góry ma pragnienie i zamiar i prosiła o to. To jest pierwszy krok do komunikowania się z Duchem. Trzeba po prostu pożądać komunikowania się z nami i prosić o nie, albo przez modlitwę, albo po prostu przez wstawiennictwo swojego Dostrajacza Myśli.

Kiedy ten krok zostanie wykonany, chodzi po prostu o przygotowanie się do odbioru i komunikowania, ale już słyszę twoją skargę „Tak, ale jak ?„ Odpowiedź, moi przyjaciele, jest prosta, weźcie ołówek i papier, albo dyktafon lub siądźcie przed klawiaturą swojego komputera. To nie ma znaczenia. Następnie dyktujcie lub piszcie wszystko, co przychodzi wam na myśl. Trzeba tylko to po prostu zarejestrować na wybranym nośniku to, co macie na myśli, nie oceniając, co to jest i pozwolić mu płynąć. Notować wszystko i bez wyjątku.

Po 5-ciu 10-ciu lub 15 minutach zatrzymajcie się i zróbcie kilka minut przerwy, a następnie przeczytajcie lub powtórzcie to, co zostało zapisane. Zauważycie, że wydaje się to zagmatwane i pozbawione większego znaczenia, ale nie oceniajcie na tym etapie.

Powtarzajcie to ćwiczenie codziennie lub co drugi dzień, jeśli to możliwe, o stałych porach, ponieważ komunikacja staje się możliwa z uporem i wielką chęcią komunikowania się z Duchem. Wytrwałość jest słowem kluczowym, ponieważ w przeszłości było wiele osób, które próbowały komunikacji, ale zbyt szybko się poddały.

Na tym etapie dostosowujemy częstotliwość komunikacji z nadającym, żeby myśli były jaśniejsze i bardziej precyzyjne, powiedziałbym. Ten etep może być dłuższy lub krótszy dla poszczególnych osób, ale pamiętajcie, że wszyscy uparci zostają przekazującymi, bez wyjątku. Po pewnym czasie zdacie sobie sprawę, że wasze myśli stają się coraz bardziej precyzyjne i tworzą linię, która wyglądają jak wiadomość lub coś, co wygląda jak wiadomość i istota waszych myśli materializuje się w treści na bardziej szczegółowy temat.

Wytrwałość i praktyka, to jest to, co pozwala każdemu komunikować się z Duchem i to nie wymaga żadnych specjalnych umiejętności ani spokoju, jak wielu może myśleć, ale po prostu trzeba mieć usposobienie i pragnienie wykonania tego podejścia. W trakcie tego doświadczenia będziecie w stanie rozpoznać ślad Ducha, który komunikuje się z wami po prostu po sposobie, w jaki wiadomość jest wam przekazywana.

Wytrwałość w waszych wysiłkach jest kluczem do zdolności odbierania.

Wszystkim wam przyszłym przekazującym mówię do zobaczenia niebawem,
bo będę tutaj, aby wam pomagać nas odbierać.

Tu Machiventa

Online Andre_P

• Sr. Member
    • View Profile
    • Email
« Reply #425 on: April 13, 2019, 10:20:00 AM »
http://forum.serara.org/index.php?topic=12352.msg75396#msg75396
Napisał : Ron Besser, administrator, członek-bohater
Kategoria / Temat : Nowa kategoria / Co mówią inni ?
« Odpowiedź nr 3, 12 kwietniaa 2019 r., godz. 15:11:49 »

Clency i Occerpa, a w szczególności Occerpa, powiem wam :

Obaj wyrażacie, każdy w zupełnie inny sposób, rozczarowanie, że wasze oczekiwania na boską interwencję nie będą spełnione, bo nie będą w stylu pierwszego wieku naszej ery.

Wygląda na to, że ty Occerpa dyskwalifikujesz wygląd Jezusa, jako prawie nierealny i niegodny Boga, w zmodernizowanym stroju pokazywanym przez środki masowego przekazu, jako lekceważący, a tym samym niefortunny dla wszystkich klas myśli religijnej na Urantii. Sądzę, że popierają cię miliardy na całej planecie, którzy mogą po prostu przyjąć to tak, jak mówisz i z taką siłą.

Ty Clency powodujesz mój uśmiech marszcząc nos, gdy majestat Boga ośmiela się paradować na głównej ulicy Yorku jako zwykły człowiek, bez światła i dźwięku Alleluja chóru anielskiego towarzyszącego Jezusowi idącemu chodnikiem tego pretensjonalnego małego miasta, w którym mieszkam.

Przypominam wam obu i wszystkim, którzy „marszczą nosy” na to, że Jezus Chrystus jest epokowym objawieniem ! I co mówi Piąte epokowe Objawienie na temat objawienia ? „… że każde objawienie jest datowane, zanim się pojawi…” Objawienie w czasie podlega następstwu zdarzeń, a następstwo, która doprowadziło nas do naszego czasu na ziemi, jest w obecnym trybie nowoczesnego stroju, który każde objawienie musi wybrać, żeby się pojawić w przystosowaniu.

Ubierać się w koszulę zapinaną na guziki i pas z klamrą przykryty elegancko skrojoną zachodnią marynarką, jest dalekie od wygody miękkich szat, które nasz Jezus nosił trzymając się arabskich zwyczajów ubierania się trwających nawet do dzisiaj. Ale Jezus postanawia pojawić się pośród plastikowego boomu na technologię, obrzydliwego dla mnie i całkowicie poza zakresem wygody dla większości użytkowników. Jednak większość z tego, to projekty niegdysiejszych bieżących przyjemności życia, a moda Jezusa musi być z dnia, w którym On się pojawi. W rzeczywistości On nie może zrobić niczego innego, jak tylko to, co ty Occerpa opisujesz, a Clency powtarza, jak pojawić się w marynarce i krawacie.

Niedawno pytałem Jezusa : „Czy ty, Jezu, gdy pojawisz się przed masami na wiecu z kamerami telewizyjnymi szeroko otwartymi na Ciebie na scenie, zamierzasz wtedy nosić szaty ? Odpowiedział :

"Tak."

Masz ci. Teraz uspokójmy się dziewczyny i czekajmy na widowisko i prezentację oraz epokowe objawienie, które On wniesie do naszych umysłów.

Ron

Online Andre_P

• Sr. Member
    • View Profile
    • Email
« Reply #426 on: April 14, 2019, 09:15:14 AM »
http://forum.serara.org/index.php?topic=12358.msg75418#msg75418
Przekaza : amethyst, starszy członek
Kategoria / Temat : Miejsce na nowe przekazy / Potęga dźwięku
« 13 kwietnia 2019 r., godz. 22:45:14 »

Przedmiot : Potęga dźwięku
Nauczyciele : Adam i Ewa
Przekazujący : Amethyst
Data : 13 kwietnia 2019 r.

ADAM I EWA mówią razem :

„To, czego zamierzamy uczyć, kiedy w końcu dotrzemy na Urantię, znacznie przekroczy wasze oczekiwania. Po początkowym zamieszaniu, po ustanowienia Misji Magisterskiej, zamierzamy rozpocząć pracę w naszych szkołach. Jest tak wiele informacji i wiedzy, które ludzkość musi sobie przyswoić, że trudno nam się zdecydować, od czego zacząć.
Jedną z rzeczy, o których chcemy dzisiaj wam powiedzieć, jest potęga i natura dźwięku. Zacznie Ewa.

EWA
„Istnieje bezpośredni związek między waszym ludzkim DNA a częstotliwościami dźwięku. Wasi naukowcy mówią wam, że większość waszego DNA to „śmiecie”, które nie służą do żadnego prawdziwego celu. To nie jest prawda. Mała część DNA, o której wiedzą, że funkcjonuje, robi to, ponieważ rezonuje z częstotliwością, która pozwala wam funkcjonować. Jeśli mała część tego DNA nie reaguje dobrze na żadną częstotliwość, może to spowodować to, co nazywacie wadliwym genem, co powoduje nieprawidłowe działanie organizmu w pewnym zakresie. Częstotliwości, którymi większość ludzi jest codziennie bombardowana przez telewizję, radio, problemy środowiska, a nawet elektryczność, nie tylko zakłócają, ale uszkadzają ustawienie DNA w odpowiednim miejscu, aby móc pomóc organizmowi funkcjonować na jego najwyższym poziomie. Nawet w historii wasi przodkowie nie byli w stanie wykorzystać naturalnych dźwięków do ustanowienia zdrowszego i bardziej duchowego człowieka. Nasze odstępstwo i bunt uniemożliwiły waszemu DNA prawidłowe zestrojenie się z częstotliwościami przychodzącymi z wszechświata, a zatem nie działa ono tak, jak pierwotnie zaprojektowano, a wasi naukowcy nie rozumieją pierwotnych zamiarów i okoliczności, które to stworzyły, więc naturalnie mogą tylko to widzieć jako „śmiecie”. Nawet kwarantanna komunikacji nałożona na Urantię po wybuchu buntu miała na to pewien wpływ. Wasza dieta też może wpłynąć na wasze DNA, ale o tym pomówimy kiedy indziej.

„Nie może się to zmienić, dopóki się tego nie dowiecie. Kiedy świadomie słuchacie uzdrawiających dźwięków, takich jak z waszej lepszej muzyki i blokujecie zaklócenia spadające na was ze wszystkich stron, możecie wiele zrobić, aby uzyskać najlepsze wyniki, biorąc pod uwagę wasze obecne bardzo ograniczone możliwości leczenia i wzmacniania waszego DNA i zmniejszania problemów z tym związanych. Stopniowo, z biegiem wielu pokoleń będzie mniej „śmieciowego” DNA i więcej DNA, które działa tak, jak zostało pierwotnie zaprojektowane.

„Tak się zwykle dzieje, gdy planeta stopniowo ewoluuje w kierunku Światła i Życia. Śmiertelnicy pod przewodnictwem Synów i Córek Materialnych odkryli, jak używać tego, co prymitywny człowiek nazywa śmieciami do dopasowania się do dźwięków i częstotliwości, które naturalnie docierają do normalnej planety. Jedną z rzeczy, których uczą się na normalnych planetach, są wpływy różnych częstotliwości dźwięku na DNA. Ci ludzie mogą widzieć dalej, słyszeć lepiej i żyć znacznie dłużej. Większość współczesnych ludzi nie ma w tej chwili pojęcia o tym związku, chociaż niektórzy bardziej oświeceni zaczynają dostrzegać pewne powiązania. Jeśli spojrzycie na to w waszym internecie, możecie znaleźć muzykę produkowaną z określonej częstytliwości dźwięku, aby wywołac określony wynik w ciele i w duchu.

„Adam chciałby teraz mówić”.

ADAM
„Ewa dała wam bardzo prosty opis związku między waszym DNA, dźwiękiem i ogólnym stanem zdrowia, ale dźwięk to znacznie więcej. Czy wiedzieliście, że tysiące lat temu, kiedy Książę i jego personel byli na tej planecie, przed buntem, wtedy uczyli ludzi, jak budować i konstruować za pomocą dźwięku. Dzisiaj wielu waszych naukowców wciąż uważa, że wszystkie te wielotonowe głazy używane na całym świecie w starych cywilizacjach były robione ludzką pracą, linami, kółkami itp. Nie, nie. Część późniejszej cywilizacji tak robiła, ponieważ wiedza, której uczyli ich przodkowie, została utracona, ale wiele tysięcy lat temu, w cywilizacjach, których wasi naukowcy nie znaleźli śladów, częstotliwości dźwięku były używane do przemieszczania i ustawiania na miejsce wielotonowych bloków.

„Wszystkie poziomy stworzenia mają swoją własną unikalną częstotliwość dźwięku. Wasi naukowcy zajmujący się kosmosem doszli do wniosku, że istnieje „dźwięk kosmiczny”, który można słyszeć przy niektórych operacjach. Nawet wasi dawni prorocy mówili wam, że „Na początku Bóg ”powiedział„ ”Niech się stanie światłość” i było Światło. Wszyscy wiecie, że Bóg nie ma ludzkiego głosu i nie „mówi” rzeczy w słyszalny sposób, jak wy, ale On rządzi częstotliwościami, wibracjami stworzenia i stwarza używając częstotliwości. Jest to „dźwięk”, którego żaden człowiek nie słyszy, ale jest to Jego częstotliwość stwarzania. Dźwięk, jak go rozumiecie, jest bardzo potężnym aspektem stwarzania ”.

Amethyst : Tu zostałam poproszona o dodanie informacji z rozdziału 44. Na wielu przyjmujących koloniach, które napotkacie podczas wznoszenia się, dowiecie się od Niebiańskich Rzemieślników o dźwięku. Projektanci i dekoratorzy zadziwią was swoimi projektorami dźwięku. Są niebiańscy muzycy, którzy was zadziwią. Usłyszycie dźwięki duchowe, które będą się odbijały od waszych wyższych duchowych dusz i doświadczycie wielu innych form energii, które stwarzają wiele piękna.

ADAM mówi dalej :
„Kiedy się wznosicie, coraz więcej dźwięków pokaże wam wyższe duchowe dusze i zapewni wam odczucia dla wszystkich waszych zmysłów, które daleko wykroczą poza te bardzo, bardzo prymitywne, które macie teraz.

„Ewa i ja naprawdę pragniemy rozpocząć uczenie tak wielu rzeczy, których ludzkość musi się nauczyć. Zaczniemy od znacznie bardziej podstawowych tematów dotyczących życia i podtrzymywania środowiska, ale jest tak wiele poza tymi podstawami. Bardzo byśmy się cieszyli dzieląc się tym z naszymi ludzkimi kuzynami. Z niecierpliwością czekamy na dzień, w którym otrzymamy zielone światło, aby rozpocząć pracę z wami.

„Zanim to nastąpi, zapnijcie pasy bezpieczeństwa, bo może to być bardzo wyboista droga w najbliższym czasie, ale wyglądajcie naszego zbliżającego pojawienia się o stosownej porze.

„Oboje życzymy wam bardzo błogosławionego dnia”.

KONIEC

Online Andre_P

• Sr. Member
    • View Profile
    • Email
« Reply #427 on: April 15, 2019, 05:57:38 AM »
http://forum.serara.org/index.php?topic=12344.msg75434#msg75434
Kategoria / Temat : Nowa kategoria / Ciekawe wiadomości - JEZUS
« Odpowiedź nr 13, 14 kwietniaa 2019 r., godz. 15:22:06 »

Rene, dzięki za tęn przekaz. Ojciec rzeczywiście mówi coś całkiem słusznego, ale szalenie trudno to uchwycić. Przyjmij moją radę i zostaw to coś, dopóki nie dotrzesz do Raju, tak jak i ja. Czuję się zmuszony dużo o tym myśleć, ale spekulowanie na temat nie przynosi mi wiele dobrego ze względu na stratę czasu, jakiej to wymaga od każdemu, kto próbuje znaleźć odpowiedź.

Najważniejszą rzeczą, o której trzeba pamiętać, jest to, że Nieskończoność jest układem (systemem). Spójrzmy na to tylko trochę. Co to jest układ ? To jest wszystko, co ma trzy lub więcej części. Trójca to układ ! Co robi układ ? Został on wymyślony, żeby mógł zrobić wszystko, co trzeba zrobić.

Pozwól mi wziąć za przykład coś, z czym jesteś bardzo dobrze zaznajomiony. Telewizor.

To pudełko, na którym oglądasz obrazy, to układ. Widzisz, że ma więcej niż trzy części. Ma ich setki. On działa dla ciebie, abyś mógł oglądać telewizję. Dostarcza ci obrazy i staje się częścią twojego życia.

Nieskończoność to ograniczone pudełko. Nie odczytuj tego jako nieokrojone, dobrze ?

Nieskończoność nie ma rozmiaru, więc nie ma boków i ma nieskończoną liczbę części, aby mogła działać.

Wszystkie układy mają regułę, według której działają. Twój telewizor działa zgodnie z zasadą, że ty masz mieć obraz i dźwięk do oglądania.

Nieskończoność ma taką regułę działania, że musi tak działać, żeby być wszystkim, każdego dnia, w każdej chwili i nie może jej zabraknąć nigdy niczego. To wymaga wielu części i każda z nich ma nieograniczoną zdolność działania.

Wypełniacz Przeznaczenia Wszechświata zbudował ten układ. Zbudował On go, aby coś z nim robić. Upewnił się, że ma nieskończonego Mistrza, który go poprowadzi, a ponieważ my jesteśmy dziećmi nieskończonego Mistrza, więc nazywamy Go Ojcem. Wypełniacz Przeznaczenia Wszechświata spojrzał na swój warsztat i złożył wszystkie części razem, które razem dały maszynę układu, którą nazywamy Nieskończonością. Poprosił On znakomitego Mistrza, aby zarządzał nim jako Jego Wynalazkiem. Mistrz Zarządca wszedł do układu i uczynił go rzeczywistością dla swoich dzieci.

Ten widok rzeczywistości, którą wam powyżej przedstawiłem, jest pełen dziur i problemów do wyjaśnienia, ale z tym poczekam, aż dotrę do Raju i będziemy mogli razem pogawędzić o naszych dniach na Urantii. Zrozumiemy wtedy coś - nie coś, że Mistrz Zarządca tego wynalezionego układu, który nazywamy Nieskończonością, to w rzeczywistości Wypełniacz Przeznaczenia Wszechświata, poprzez rzutowanie Samego Wypełniacza, aby Sam żył w układzie Nieskończoności.

Zrozumienie tego sprawia trudność nam, którzy jesteśmy w czasie. Nie jesteśmy w stanie rzutować się do maszyny, chyba że tylko w naszych wyobrażeniach. Wypełniacz może Się rzutować we wszystko, czego chce i żyć tym i wymyślił On Nieskończoność, aby zrobić coś, o czym nigdy nam nie mówiono. Ojciec Wszeczświata jako Zarządca Nieskończoności i Wykonawca i Dawca, jest naprawdę Wypełniaczem na Swym najwyższym poziomie wykonywania pracy tego Rzutowanego, Wypełniacza.

Co robi Nieskończoność ? Przypuszczam, że zajmie to trochę więcej czasu, a potem pewne konsekwencje, a następnie pewną bezwzględność, aby chociaż zbliżyć się do zrozumienia, co Nieskończoność ma zrobić.

Mam nadzieję, że to się wam na coś przyda ?
Ron

Online Andre_P

• Sr. Member
    • View Profile
    • Email
« Reply #428 on: April 18, 2019, 11:10:12 AM »
http://forum.serara.org/index.php?topic=12360.msg75444#msg75444
Przekaz: Dominick O, pelny członek
Kategoria / Temat : MISJA MAGISTERSKA PO KWIETNIU 2019 r. / Synowie Magisterscy : MONDŻORONSON i SERARA, działania, wyniki, oczekiwania . . .
« 16 kwietnia 2019 r., godz. 18:29:02 »

Nauczyciele : Synowie Magisterscy : MONDŻORONSON i SERARA
Przedmiot : Działania, wyniki, oczekiwania, wektory, wiara, postawy i inne
Kategoria : Misje Magisterskie (Obecnie niedostępna na forum.)
Przekazujący : Dominick O
Miejsce : Seattle, Waszyngton, USA
16 kwietnia 2019, godz. 18:30 UTC (12:00 czasu Pacyfiku)

Działanie nie zawsze przynosi oczekiwane rezultaty w stosunku do zamierzonych, jak w przypadku widocznego niepowodzenia działania, ale to, czego spodziewaliśmy od was, od Ducha, to tego, że działanie w ogóle da jakiekolwiek rezultaty. Najwyższy pragnie rezultatów i żąda tego od was, lecz wasze zwierzęce natury są jak dotąd nastawione na opór, a DNA buntu wzmocniło to zachowanie i postawę przeciwstawienia się wynikom. Zdefiniujmy słowo wynik w inny sposób. [przerwa]

Misja Magisterska jest tuż tuż i wszyscy pragniecie ujrzeć owoce tego na własne oczy, nawet jeśli oznacza to zaprzeczenie tego, że już tu jest widoczna w duchu, nawet jeśli jest o tym napisane w waszej cennej książce, książka ta jest tak przestarzała wskutek postępu ewolucji, ale bronią jej przestarzałe teorie i obserwacje tego, jak nagła i szybka ewolucja może być czasami. Wypadki w naturze są postrzegane jako takie, ale tak naprawdę są one nagłymi punktami czasowymi ewolucji. Trzęsienia ziemi są w pewnym sensie przewidywalne w formie fali i życzymy wam, abyście teraz ujrzeli tuż tuż falę Naszej Misji.

Widzimy pszczeli rój aktywności, jako nasze bliskie braki waszych zrujnowanych oczekiwań i to jest również przewidziane przez Nas, gdy uruchamiamy Nasze przybycie. Na szerszą skalę od waszej planety jest kaskada problemów, a jednak wy, dzieci, oddajecie się skończonemu zaspokajaniu ego i egocentrycznemu intelektualizmowi. Takie jest prawo uczniów, ale nie apostołów. Takie jest prawo ignorantów, ale nie poszukiwaczy prawdy.

Duch wytwarza wektory prawdopodobieństwa z intencjami ulepszeń jakości w obrębie materialnej jurysdykcji, w tym przypadku waszej planety rozumiejąc, że zarządzanie planetą należy do nas. Zajmujemy się waszym środowiskiem, które stanowi wyzwanie dla naszej ekspertyzy, zaprzecza nam i nie tylko to, ale niektóre kliki na waszej planecie znają Nas, ale boją się naszych odwetów za ich własne niesłuszne lojalności, które teraz uległy też erozji w prawdziwym zrozumieniu wszechświata.

Zbliżające się przybycie na waszą planetę już się rozpoczęło i materializacja przyniesie materialną służbę wśród uprzednio uwarunkowanych, strachliwych postaw, w genetycznej puli bezbożnych, egocentrycznych postaw, które będą miały wybór lepszej drogi, ale w obliczu tego samego kryzys psychicznego, na który wszyscy cierpicie czasami z braku wiary.

Pan waszego wszechświata, Nebadonu, o rządzie którego mówi się jako o Salvingtonie, podporządkowany w pewnych dziedzinach wyższej jurysdykcji znanej jako Uversa, dbał o swoją rodzinę i rodziny apostołów podczas jego wszechświatowego obdarzenia na Ziemi / Urantii. Musicie podążać za tym przykładem, zanim wskoczycie w metaforyczny ogień naszej materializacji i uporządkujecie wasze własne domy w pewnym stopniu, nie oczekując ratunku z niesłusznej wiary, która nie jest wcale wiarą, ale nadziejami pochodzącymi od ego.

Nie jesteśmy zadowoleni z postawy szyderczych rozczarowań wobec waszych oczekiwań. To Nam rzypomina ziemskie postawach Jezusa na krzyżu, kiedy kpiono z Niego, żeby sam się zbawił i udowodnił swoją boskość. To jest REBELIA ! teraz w naturze, którą powinniście lepiej znać, wy, którzy uważacie się za Jego owce, tymczasem dając swoje ŻYCIE z ZAUFANIEM książce i instytucjom książki. My jesteśmy ŻYCIEM, a SŁOWO (Może raczej ŚWIAT ? Możliwy błąd pisowni przekazującego.) to ŻYWY UKŁAD w ruchu dynamicznej ewolucji.

Dzisiaj was upominamy, ponieważ rozczarowania niespełnionych oczekiwań są w rzeczywistości nieprawdziwe o tyle, że My osiągnęliśmy rezultaty. Współtworząc spowodowaliśmy działania i będziemy je nadal powodować, a one utworzą wektory duchowych rezultatów prawdy, piękna i dobroci. Jest to owoc Rajskiej Trójcy : Boga Ojca Wszechświata, Boga Wiecznego Syna i Boga Nieskończonego Ducha, usiłujących występować w domenie Boga Najwyższego - Boga Przestrzeni - waszego królestwa.

Rychłe przybycie mierzy się dla Nas w różnych jednostkach z różnych perspektyw i różni się znacznie od naszej duchowej służby i administracji. Wasze odrzucenie Nas dzisiaj niekoniecznie przekłada się na wasze odrzucenie Nas jutro. Dobrego dnia. Podpisane razem przez Synów Magisterskich MONDŻORONSONA i SERARĘ.

Online Andre_P

• Sr. Member
    • View Profile
    • Email
« Reply #429 on: April 19, 2019, 09:25:58 AM »
http://forum.serara.org/index.php?topic=12372.msg75480#msg75480
Przekaza : 7inOcean, członek-bohater
Kategoria / Temat : Miejsce na nowe przekazy / Sue, Pre’Mtor i Michał Nebadoński o Księciu Pokoju i inne
« 18 kwetnia 2019 r., godz. 21:18:03 »

Mówcy : Sue, Pre’Mtor i Michał Nebadoński
Temat : Książę Pokoju i plany Misji Michała
Przekazujący : Sue Whiley czyli 7inOcean
Miejsce : Geelong, Victoria, Australia
Data/Godzina : 19/04/2019 10.30 (australijskiego czasu wschodniego)

Sue : Witajcie moi drodzy przyjaciele, członkowie i goście,
Dzisiaj jest Wielki Piątek w Australii. Odpoczywałam dobrze i podchodzę do tych świąt z dobrym odpoczynkiem od ziemskich obowiązków, spędzając czas z Ojcem na modlitwie i uwielbieniu. Kiedy zastanawiam się nad tym dniem, nad wydarzeniem sprzed dwóch tysiący lat, z trudem patrzę na tamtą epokę, ponieważ jestem dzieckiem współczesnej epoki, a między nimi tak dużo wody przeplynęło pod mostami. Jest to historia z czasów, kiedy nasz brat, Jezus chodził, mówił i przyniósł dobrą nowinę o pokoju i miłości. Aniołowie i Gabriel, którzy przynieśli nowinę o jego przyjściu, aby zwiastować wiek, w którym ten Syn Boży ma przynieść życzliwość i pokój między ludźmi. Tragicznie Jezus nie został dobrze przyjęty przez swoich ludzi, którzy postanowili, że umrze śmiercią tak surową, która my, w obecnych czasach uważamy za barbarzyńską. Rzymianie byli okrutną maszyną wojny i śmierci. Przynieśli oni jednak porząek cywilny w imperium, które zdobyli tak ciężką walką, ale to inna historia, na inny dzień. Teraz myślę o Jezusie i dziś rano mój Dostrajacz starał się mnie zapewnić, że Michał pracuje nad nowym projektem, któremu można będzie zaufać podobnie, jak Jezusowi w jego czasach, że przyniesie jeszcze raz dobrą wolę i pokój naszej Ziemi.

Mówi Dostrajacz Sue, Pre’Mtor :

„Znacie prawdziwy sens tego, co Jezus przyszedł czynić i zajmować się sprawami Ojca. Osiągnął On wiele i przyniósł tak wiele dobrej woli swoim bliźnim. Teraz przynosi pokój Boży, a więc Ja, jako wasz Ojciec w was mówię, aby was powiadomić o Moim pokoju między wami. Bądźcie w Moim pokoju, tak jak Ja jestem w was i z wami. Jezus jest waszym Księciem Pokoju pośród was i posyłam go jeszcze raz do was z moim pokojem. Bądźcie w moim pokoju moi drodzy, kiedy Ja biorę wszystko na siebie. Jeśli zostanę podniesiony, przyciągnę do siebie wszystkich ludzi tak, jak Jezus starał się czynić i tym się zajmował, uczyni to ponownie, aby przynieść wam prawdę o tym, że On i Ja jesteśmy jednym i tym samym.

„Zbyt długo chodziliście wzdłuż długiej liny oddzielającej, która teraz musi przestać istnieć. Nadszedł czas, abyście poznali wasze Źródło i Centrum, w którym macie swój byt. To wasza wola z Moją, której szukam w was. Przyjdźcie do mnie wszyscy. Ja jestem światłem i drogą, wiecznym Duchem”.

Mówi Michał Nebadoński :

„Lanaforge i ja opracowujemy stopniowy program wznoszenia się pośród was, gdyż jest konieczne, aby doprowadzić was do przyspieszenia do stanu rozwoju Wszechświata Lokalnego. Wasz świat się cofnął i musi powrócić do poziomu dostrojenia umysłu i osiągnięć duchowych. Żeby to zrobić, będzie wymagało nauki i rozpowszechniania objawienia, które wkrótce zostanie ogłoszone. Jest to w przygotowaniu w naszych myślach, jednak jesteśmy świadomi wyzwań, jakie sama Urantia w tym przedstawia, bo w większości świadomość duchowa zamieszkujących obecnie Ziemię jest słaba. My jednakże nadal otrzymujemy zalecenia i rady z Góry, aby być poinformowanymi o odpowiednim sposobie radzenia sobie z buntem we wszystkich jego formach, które istnieją wśród ludności. Ojciec Wszechświata rozumie wiele wyzwań, przed którymi stoimy i że nie oczekujemy natychmiastowej naprawy, ale jest stosowne, żebyśmy się skupili na waszych wiecznych karierach. Zbyt wielu umiera, nie wiedząc ani nie dbając o swoje dziedzictwo. Wasze dziedzictwo, wasza historia, wasze przeznaczenie muszą być poznane, a sposób, w jaki się do tego zabierzemy, jest teraz w trakcie projektowania i wielu się tym zajmuje po tej stronie zasłony. Wiecie, że aby zbudować wspaniały budynek, architekci muszą najpierw zacząć rysować projekt, potem podjąć kroki w celu przygotowania przestrzeni do prac, starannie ułożyć fundamenty, na których spoczną kamienie, a struktura może być ukryta w błocie i w zaprawie murarskiej, żeby dobrze połączyć wszystko razem. Ciągłe staranne zarządzanie projektem będzie wymagało cierpliwości, wytrwałości i wierności, aby ta struktura nabrała kształtu z dużą pewnością i była cudem do podziwiania, gdy w końcu osiągnie wczesne etapy Światła i Życia.

W tym wszystkim zajmujemy się planowaniem, projektowaniem i wprowadzaniem w życie tych obszarów, które będą wykonalne i użyteczne wśród ludzi. Po tej stronie zasłony praca z ludźmi w Boskich Misjach nie jest dla nas zwykłą formą, ponieważ zwykle wsad jest duchowy i jest uznane, że wspinasz się po drabinie na kolejnych stopniach rozwoju i zrozumienia. Takie były kręgi psychiczne, które mają być w waszej podróży doświadczania. Wiecie, że budowniczy nie może pokazać ostatecznego produktu, dopóki pierwszy kamień nie zostanie położony i ustawiony, a potem wszystko inne znajdzie się na swoim miejscu i tak też będzie z wami, wiernymi dziećmi Boga. Poznacie drogę i wolę Ojca Wszystkich działającą w was w waszej podróży wiary. Ojciec położył kamień w was, na którym buduje i zdobywa wasze serca zwrócone na północ według Jego magnesu miłości i celu. Więc musimy zająć się pracą, aby doprowadzić do dobrej woli i miłości wśród ludzi. To jest droga piękna Ojca w was, aby być dobrymi i czynić dobro, kiedy On jest w was. Jestem waszym miejscowym Ojcem Wszechświata Lokalnego i przynoszę wam to, abyście wiedzieli, jaka droga jest i zawsze będzie dla was. Szukajcie Go, bo można go znależć, ponieważ On jest całkiem w was, jako wasza Duchowa Północ. Liczę na te sesję z takim samym uczuciem, jakie Sue miała dziś rano, abyście byli w moim pokoju i niech mój pokój będzie z wami dzisiaj. K.”

Dziękuję Ojcze, Michale Nebadoński i Lanaforge za przyniesienie tych serdecznych myśli do naszych umysłów, gdy pracujecie nad tym, aby przynieść rzeczy, których tak bardzo potrzebujemy w tym współczesnym dniu i wieku. Modlę się, aby wszystko dobrze działało w waszych planach i chęci służenia pomocą nam wszystkim drogą Ojca Wszystkich.

Koniec.

Online Andre_P

• Sr. Member
    • View Profile
    • Email
« Reply #430 on: April 23, 2019, 01:54:02 AM »
http://forum.serara.org/index.php?topic=12378.msg75492#msg75492
Napisał / Przekazał : Ron Besser, administrator, członek-bohater
Kategoria / Temat : Informacje interesujące dla wszystkich / Co NIE zdarzyło się przed wielkim wybuchem
« 19 kwietniaa 2019 r., godz. 11:13:47 »

Link do artykułu po angielsku na temat wielkiego wybuchu pod tytułem :
Co się zdarzyło przed wielkim wybuchem?
https://www.nbcnews.com/mach/science/what-happened-big-bang-ncna995216

Nie będę się wdawał w wywrotową burzę w tej sprawie, ale nasz naukowy funkcjonariusz Rayson, mówił o tym scenariuszu i powiedział co następuje : „Wielki Wybuch - nie, ale Wielki Ogień - tak”

„Lata nie istniały, zanim Bóstwa ustanowiły czas, żeby zaczął działać w obszarach czasoprzestrzeni Wielkiego Wszechświata. Zanim nawet pojawiła się przestrzeń, była Havona, otaczająca przestrzeń kosmosu, która jest jądrem wszechświata. Znamy to jądro wszechświata jako Raj, a Havona istniała natychmiast po pojawieniu się masowej materializacji samego Raju. Kiedy nadszedł czas, aby przygotować pierwszy eksperymentalny obszar czasu i przestrzeni, Bóstwa musiały najpierw wypełnić go przestrzenią, a przestrzeń jest wytwarzana tak, jak to opisałem Ronowi dawno temu, co on przypomina sobie jako rzeczywistości małych punktów jakby gumowej membrany, które mogą się wywracać na zewnątrz i wytwarzać obszar, w którym jest przestrzeń. Jest to bardzo prymitywny przykład, w którym nie jesteśmy pewni niczego, ale wyjaśnia on, w jaki sposób Bóstwa rozszerzają ideę przestrzeni w lustra samego wszechświata centralnego.

„Naukowcy postulują Wielki Wybuch, jak prawdziwą eksplozję, a następnie nie chcą uznać, że żadna eksplozja, niezależnie od źródła, które ja wytworzyło, nie może wytworzyć materii, ale że eksplozje są w rzeczywistości wynikiem uwolnienia rosnącego wielkiego ciśnienia, którego nie da się utrzymać przez dłuższy czas. Należy jednak pamiętać, że zmniejszanie ciśnienia wymaga czasu i jest to ciąg zdarzeń od 1 - brak ciśnienia, przez 2 - pewne ciśnienie, do 3 - zbyt duże ciśnienie, potem uwolnienie zbyt dużego ciśnienia i 5 - powrót do bezruchu.

Teoretycy zapominają, że czas jest sekwencją zdarzeń, a nie gumową odosobnioną piłką, którą można wysadzić we wszechświat. Wszyscy sobie wybaczają, że to robią, zauważając echo ciepła, które mogą zmierzyć za pomocą swoich przyrządów otaczających Ziemię, czego jednak nie potrafią zrozumieć. To ciepło lub pozostałość termiczna jest w rzeczywistości pozostałością po zapaści galaktyki, z której pochodzi wasze słońce Monmatia. Nie ma to nic wspólnego z eksplozją, która według ich teorii rozpoczęła wszechświat materii, galaktyk i tak dalej. Myślę, że Ron chce tylko pokazać, że wytwarzanie wszechświata, które możecie widzieć na własne oczy, zostało faktycznie wygenerowane od bezczasu do istniejącego czasu przez fakt, że Bóstwa zawsze poprzedzają nowy obszar kosmiczny intensywnym gorącem i w ten sposób uzyskują spójność wyżej opisanych kawałków przestrzeni i gdy one jednocześnie rozlewają się na zewnątrz tworząc przestrzeń, ciepło musi się rozproszyć w ciągu wieków czasu, zanim jakakolwiek materia zostanie wprowadzona do nowych obszarów przestrzeni.

„Samo zapoczątkowanie materializacji Superwszechświata Numer Jeden wymagało ponad pięciu milionów trylionów kawałków przestrzeni (5 i 18 zer). Do zmaterializowania potem superwszechświatów od drugiego do siódmego trzeba ich było jeszcze więcej. W sumie cały pomysł Wielkiego Wybuchu jest niedorzeczny, ponieważ nie wyjaśnia, w jaki sposób Bóg w ogóle zaangażował się, żeby być w przestrzeni, jako że Bóg nie jest liniowy ani uwarunkowany czasem w Raju, ani centralną grawitacją, lub w ogóle stwórczą kontrolą czasu i przestrzeni.” RAYSON Z WSZECHŚWIATA CENTRALNEGO

KONIEC

Online Andre_P

• Sr. Member
    • View Profile
    • Email
« Reply #431 on: April 23, 2019, 11:34:13 AM »
http://forum.serara.org/index.php?topic=12392.msg75548#msg75548
Przekaza / Napisała : 7inOcean, członek-bohater
Kategoria / Temat : Dyskusje ogólne / Przekaz : WIELKANOC i piękno od Michała i Elyona
« Odpowiedź nr 1, 22 kwetnia 2019 r., godz. 20:15:31 »

Pragnę podziękować Ronowi Besserowi za udostępnienie niektórych przekazów Misji Nauczania. Doceniam podane w nich lekcje, takie jak ta powyżej, które są pełne pięknych prawd do pielęgnowania. Przekaz od Michała i Elyona jest szczególnie pomocny. Zwracam również uwagę, że podstawowy zamiar misji jest natury ezoterycznej, z boskim fragmentem i naszą podróżą Duchową w nim. Powyższa lekcja musi być jedną z najlepszych, które widziałem i tak pięknie podana, z tak wielką inspiracją.

Kiedy robię przewę, żeby zastanowić się nad tymi przekazami, tutaj i w innych tak umieszczonych wątkach, mogę słusznie zauważyć, że chociaż mogły one być nauczane wiele lat temu, mają zastosowanie do tego co, jak widzę, Michał, Matka Duch i Synowie Magisterscy naprawdę pragną rozsiewać. Mówi o tym Elyon słowami : „Przychodzimy jako nauczyciele wyszkoleni do duchowego podnoszenia. Naszą misją nie jest udowadnianie; naszą misją jest ulepszanie…” i „... Jest to boski dekret, żebyśmy się nie mieszali w sprawy tego świata, chociaż jest wiele narad, na których się zbieramy chcąc naprawić ten świat, żeby uniknąć katastrofy. Wy, którzy studiowaliście objawienie widzieliście, co się wydarzyło, kiedy takie wysiłki zostały podjęte, lecz zawiodły”.

Pozwoliło mi to zrozumieć, że w tym „ulepszaniu” jest coś więcej niż tylko widoczna Misja do pokazania. Na przykład, jak dobrze jest to zobrazowane przez doświadczenie Jezusa :

Cytat z Elyona (z powyższej wiadomości) : „Chciałbym jednak powiedzieć, że Jezus w innym epizodzie zapytał swoich wyznawców : „Jak myślisz, kim jestem ?”. Każdy dał swoją odpowiedź. Podali nawet odpowiedzi innych, którzy nie byli obecni, na to pytanie, za kogo Go uważali. Czy Michael kiedykolwiek w swoim wcieleniu aż do tej chwili spędzał czas na udowodnieniu, kim był, czy wymagał od nich wiary, czy oddawania czci Synowi Bożemu ? Nie. Pozwolił im odkryć to we własnym doświadczeniu wiary. Potem, kiedy odpowiedzieli, kim jest, On powiedział : „To prawda. Jestem tym, o którym mówicie.” My w tej misji przychodzimy do was z tą samą zasadą. Znaki, cuda, zadziwienia, okazywanie mocy nie zdobywają serc. Kiedy doświadczasz słuszności w sobie, wtedy możemy ci powiedzieć, że to jest prawda.”

Moje modlitwy i myśli są ze wszystkimi naszymi nauczycielami, z Michałem Nebadońskim, z Matką Duchem, z Synami Magisterskimi i z całym Niebiańskim Zespołem, którzy tak bardzo pragną być bardzo pomocni w naszym duchowym „ulepszaniu”. Jak ja to widzę, jest to długa droga do przodu, jak nasiona zasadzone w glebie. Potrzeba czasu i pielęgnacji, aby mogły wyrosnąć i rozkwitnąć w cudowne kolorowe kwiaty, którymi mogą być. Misja w przeszłości była jedną z metod nauczania i nadal okazuje się nią być dla nas nawet dzisiaj. Czy może to być tym, co jest konieczne do kontynuowania tej pracy i potrzeby przekazujących, aby z kurka wciąż płynęło tak, jak to było w przeszłości, z tak wieloma zaskakującymi lekcjami, jakie zostały opublikowane dopiero niedawno?

Robię przerwę szukając rady. Chwileczkę.

Sue: Czy to może być to, co mi przychodzi na myśl ? Czy to Ojciec Michał ?

Mówi Michał :

„Tak i jeszcze więcej, ponieważ istnieje potrzeba wydania nowego objawienia. SEO (Szóse Epokowe Objawienie) jest niezbędne do poprawienia niektórych rzeczy, które są obecnie nieaktualne w PEO (Piątym Epokowym Objawieniu). Mówiąc to, Misja Nauczania jest niezbędna do utrwalenia niektórych lekcji, aby okrzepnąć w waszej duchowej podróży. Wszyscy podróżujecie z Ojcem wewnątrz, dzięki temu przewodnictwu i duchowemu odżywianiu dobrze dopasowanemu do przyjęcia przez was. Matka Duch i Ja ściśle współpracujemy z wami w waszej podróży.

Sue: Czy Misja ma przybrać bardziej ezoteryczny charakter niż widoczna prezentacja ?

„Podczas gdy ezoteryczna natura jest istotą i jest pożądane, aby tak było, Misja ma mieć tę naturę i również musi mieć odpowiednie Szkoły na planecie, aby pomóc w waszym rozwoju i wzroście, bo niektórzy z was rosną gwałtownie w kręgach psychicznych i potrzebuja postępowych obszarów stopniowej nauki. To, co macie w tej chwili, jest raczej anemiczne i nie ma niczego, coby wam umożliwiało postęp w duchowej aklimatyzacji. Szkoły, które mamy na myśli z Adamem i Ewą oraz innymi dobrze wyszkolonymi Nauczycielami, aby zaspokoić rosnące wymagania w nauce, gdy SEO ułatwi, żeby głód umysłu rozwijał myślenie i rozpoznawanie duszy. Jest to naturalny bieg ostatecznego wzrostu i konieczne jest odpowiednie kształcenie, aby postępować do przodu. Obecnie tego brakuje, a ja i inni członkowie mojego zespołu pracujemy nad tym, jak najlepiej ułatwić działanie szkół w różnych miejscach. Na teraz jest wskazane, żeby nowa, druga Księga Urantii została wydana tak szybko, jak to jest praktycznie możliwe, aby umożliwić poprawienie objawienia tak, abyście wszyscy mogli je otrzymać we właściwy sposób. Tyle się wydarzyło w międzyczasie, odkąd PEO zostało wprowadzone, aż do teraz. Zbyt wiele zostało pominięte i zbyt wiele nie zostało objawione tak, jak powinno być. Jest to teraz zawarte w nowym wydaniu, które ma zostać wydane jeszcze w tym roku, kiedy mamy dostęp do obszarów roboczych, w których możemy pracować, aby umożliwić, żeby te rewelacje i inne rzeczy stały się waszym postępującym „ulepszaniem” i dodam jeszcze „dostosowaniem”do Administracji Duchowej, która działa teraz na waszej planecie. Mamy Duchowych Administratorów, którzy zarządzają i nadzorują działania, które mają miejsce na planecie, kiedy to mówię.

„Biorąc to pod uwagę, przydzielono wiele planowania i współpracy, abyśmy mogli lepiej pracować z wami i dla was. Tu Michał Nebadoński, oczekuję waszej cierpliwości, gdy zbieramy właściwe, użyteczne metody robienia tego, co można zrobić w rozsądny sposób, co pomoże wam wzrastać jako młodym, początkującym uczniom klas Duchowych. To wszystko na teraz. K ”.

Sue : Dziękuję Ojcze Michale, za te słowa. Dobrze jest wiedzieć, że rozumiesz nasz poziom wzrostu i dojrzałości i inne rzeczy, które się przed nami pojawią, abyśmy wzrastali i obecnie są przedmiotem stosownej uwagi edukacyjnej, która jest lub może być potrzebna w przewidywalnej przyszłości. Jestem bardzo zachęcona w tych staraniach. Ty i Matka Duch i inni, chcecie uczynić to naszą rzeczywistością.

Cóż, ludzie, lepiej zostawmy to na razie i pozwólcie na podejście „czekaj i patrz” jak Ojciec Michał chce realizować swoje plany Misji dla nas w tym niespokojnym świecie, w którym żyjemy i mamy nadzieję na najlepsze, czego możemy się uczyć i wzrastać wraz z Ojcem wewnątrz.

Moje najlepsze życzenia dla was wszystkich,

Sue / 7inOcean

23.04.2019, godz. 9.30 (Australijskiego czasu wschodniego)

Online Andre_P

• Sr. Member
    • View Profile
    • Email
« Reply #432 on: April 25, 2019, 10:01:56 AM »
http://forum.serara.org/index.php?topic=12396.msg75562#msg75562
Przekazał : Ron Besser, administrator, członek-bohater
Kategoria / Temat : INFORMACJE INTERESUJĄCE DLA OGÓŁU / Obraz czarnej dziury - Teleskop wieloantenowy
« Odpowiedź nr 2, 23 kwietniaa 2019 r., godz. 07:51:59 »

Mówi funkcjonariusz naukowy RAYSON :

„Nie jestem pewien Sue, czy oni w ogóle wiedzą, o czym mówią. Zrobili zdjęcie czegoś w rodzaju „czarnej dziury”. To coś na zdjęciu, to są ostatnie resztki nieudanej galaktyki próbującej się uformować wokół pozostałości po centrum jądra ciemnej wyspy kosmicznej.

„Jak wiecie, Salvington sąsiaduje z jedną z największych ciemnych mas, jaką kiedykolwiek widzieli nasi początkujący studenci, bo ma długość prawie jednego roku świetlnego i głębokość kilku lat świetlnych. Niesie to ogromne reperkusje dla Salvingtonu, bo nie może się ona zbliżyć do niczego nie pochłaniając całkowicieą tego rodzaju materii.

„To nie jest próżnia. Jest to grawitacja w postaci niezrozumiałej dla nauki na waszej planecie. Musi ona ciężko pracować, żeby kiedykolwiek zrozumieć dlaczego takie coś się zdarza w ogóle, ale to się zdarza, ponieważ wierchuszka buntu Lucyfera zmusiła Michała do zniesienia kontroli grawitacji tej ciemnej wyspy tylko dlatego, że Lucyfer wiedział, jak manipulować tą kontrolą Salvingtonu. Zapewniam was, że wchodzicie w ogromny potop wątpliwości, jaśli wam powiem w jaki sposób ta wielka ciemna wyspa w ogóle powstała, ale ona jest tak wielka, że zastanawiamy się, czy nie należałoby w ostatecznej analizie porzucić Nebadonu z konieczności całkowitego zniszczenia go. Kierujący Energią wiedzą bardzo dobrze i nazywają to „wielką bzdurą”, co znaczy, że ma to nazwę, która nic nie mówi, lecz trzeba z tym żyć. Zapewniam, że to zdjęcie, tak jak zostało zrobione, jest pełne elementów wątpliwych, ponieważ zostało zrobione kamerami podczerwieni ustawionej zbyt nisko, aby można było poważnie rozważać, co naprawdę się dzieje.

„Pomarańczowa poświata jest zakłóceniem spowodowanym przez radiomagnetyczny ładunek statyczny, a nie przez światło wciągane w próżnię, której wcale NIE MA. Jest natomiast ogromna fala grawitacyjna, która wciąga w siebie materię, aby uratować tworzenie niewiarygodnej liczby zużytych ultimatonów z całkowicie marnotrawnego projektu, którego nie zobaczymy, mamy nadzieje, przez tryliony lat Urantii.

„Z tego powodu, to jest dla Charlesa, ten obraz nie jest czarną dziurą, ale studnią grawitacyjną, w której nie ma prawdziwej materii, takiej jak w czarnej dziurze. Ta studnia grawitacyjna powstała z gwiazdy, która się zapadła. Powinna ona stać się czarną dziurą, a stała się zagubioną latarnią grawitacyjną połykającą ogromne ilości trwałej materii, nie używanej w żadnym wszechświecie poza Rajem, co sugeruje, że to, co robi studnia grawitacyjna, to pozwala gromadzić się materii, ktora staje się niewiarygodnie gęsta bez miejsca, żeby się zmieścić, o czym można powiedzieć, że jest to ogromne wysypisko dla wzorów materii, które nie są używane do budowania gwiazd, planet lub światła itd. Dalsze wyjaśnienia wprowadziłyby tylko zamieszanie, ale nie dajcie się nabrać przez naukę, która jest obecnie tak kiepska, że zastanawiamy się, czy może przetrwać tę epokę badań za pomocą narzędzi o wiele lepszych niż umysły naukowców, którzy myślą, że wiedzą tak dużo, ale wiedzą tak mało. RAYSON"

MICHAŁ NEBADOŃSKI - „Ron właśnie wskazał ci Charles, że niezawodnie wierzysz we wszystko, co mówią. Jest w tym pełno poglosek, ale tak przeinaczonych, że nie można ich naprawić przez przyszłe pokolenia. W ten sposób tzw. nauka zniekształca to, co obserwuje obecnie w naszych wszechświatach czasu i przestrzeni. Oni naprawdę nie są kompetentni, żęby mówić coś więcej, niż to, że mają zdjęcie radykalnie odmiennie działającej konstrukcji, nie z kompleksu światów pod naszym zarządem, który jest tak blisko ciemnej wyspy przestrzeni. Zastanawiam się, czy uda nam się utrzymać Nebadon na jakikolwiek rzeczywisty czas, jaki nam pozostał do wykorzystania przestrzeni czasu, jaki obecnie mamy. Ojciec nalega, że jest dobrze, ale martwię się, że jest problem w naszym grawitacyjnym mechanizmie kontroli, bo Lucyfer wiedział o tym wszystko i mógł się z tym wygłupiać czyniąc wszystko nerwowym, ale to nie jest dzisiaj naszą troską. Pozostawił po sobie spuściznę, że czujemy się głupcami, że tak bardzo ufamy Synowi Bożemu, że prawie nas też to niszczy. Zapewniam was, że Lucyfer został odwołany z całej przestrzeni i czasu, ale zostawił nam spuściznę tak słabo zdefiniowaną, jak ufać zmianom w czasach, kiedy się cofamy do dawnych dni i wykluczamy wszystko, co wygląda solidnie, ale jest to zwodnicze. Dziękuję. Michał Nebadoński.”

KONIEC

Online Andre_P

• Sr. Member
    • View Profile
    • Email
« Reply #433 on: April 27, 2019, 05:45:55 AM »
Te same wiadomości po angielsku :
http://forum.serara.org/index.php?topic=12402.msg75604#msg75604
Kategoria / Temat : Dyskusje ogólne / SPOTKANIE MISJI KONTAKTOWEJ 25-go KWIETNIA 2019 TAŚMA 1

1) « 25 kwietnia 2019 r., godz. 22:00:27 »

TAŚMA 1 ZE SPOTKANIA MISJI KONTAKTOWEJ 25-go KWIETNIA 2019

Podaję dwa nagrania na taśmie ze spotkania telekonferencyjnego, które odbyło się dziś wieczorem, w czwartek, 25 kwietnia 2019 r., o godz. 20:30 czasu Nowego Jorku.
Taśma 1 zawiera przekaz od Michała na otwarcie spotkania, gdzie Michał omawia pracę Misji wkrótce na Urantii, obecnie działającej w sposób niewidoczny lub utajniony. Poniżej podam również taśmę 2.

Adres do nagrania dźwiękowego (link jest w oryginale) :
Tape 1 on 042519 Contact Commission Mtg.mp3 (2757.35 kB - pobrana 51 razy.)

2) « Odpowiedź nr 1, 25 kwietnia 2019 r., godz. 22:04:09 »

DRUGIE SPOTKANIE MISJI KONTAKTOWEJ 25-go KWIETNIA 2019 TAŚMA 2

Na tej taśmie Michał omawia plan działania na koniec kwietnia, dotyczący Misji już działającej na Urantii, a obecnie częściowo odwoływanej z racji stanu, co przywraca natychmiastowość z taśmy w planie na koniec kwietnia jako pewne. Na tej taśmie było to tymczasowe, lecz teraz jest uzgodnione w celu przyspieszenia tak, jak powiedziane. Dziękuję.

Adres do nagrania dźwiękowego (link jest w oryginale) :
Tape 2 Commission Mtg 042519.mp3 (5686.02 kB - pobrane 45 razy.)

3) Napisał : Clency, członek-bohater
« Odpowiedź nr 8, 26 kwietnia 2019 r., godz. 11:33:00 »

Jest to skrócona transkrypcja nagrania na taśmie, uwzględniająca tylko aktualizacje, przeznaczona dla odbiorców nie mówiących po angielsku.

Cotygodniowe spotkanie Komisji Kontaktowej
Data : 25.4.2019
Uczestnicy : Ron Besser, Steven Gitz, Larry Gossett i DominickO
Mówcy : MARGUL, MICHAŁ NEBADOŃSKI, BÓG NAJWYŻSZY

1) SERARA i MONJORONSON zostają przywróceni do Misji Magisterskiej do wykonania tajnych prac.
2) Fundacja Magisterska wyda drugą Księgę Urantii - Szóste Epokowe Objawienie (SEO) - jej zmaterializowanie i rozpowszechnianie będą zależały od Drugiego Powrotu JEZUSA.
3) Pojawienie się JOZUEGO ben JUZEFA zaplanowano na ostatni tydzień kwietnia 2019 roku.
4) GAIA to teraz URANTIA, Ona nie chce już być nazywana GAIA.
5) THIRITES pochodzą od BOGA NAJWYŻSZEGO i są odpowiednikami Pośrednich Ojca. Mają wzrost 4 i pół stopy, smukłą budowę i blond włosy i występują w trzech rasach: żółtej, białej i czerwonej. Są również użuwani do transportu materiałów z Ducha.

Clency, tu Ron = proszę poprawić. Thirites są stworzeniami Boga Najwyższego. Służą Najwyższemu poprzez Rajską Trójcę i są Jej odpowiednikami Pośrednich Ojca. Thirites pochodzą od Boga Najwyższego. Zostałem przedstawiony jednemu z nich, który chce, żebym go nazywał Kyle. Słyszę Kyle'a rzadko, ale słyszę go. Dziękuję za dopisanie tego. RON

Poprawka wykonana, dziękuję.

Online Andre_P

• Sr. Member
    • View Profile
    • Email
« Reply #434 on: April 27, 2019, 12:37:57 PM »
http://forum.serara.org/index.php?topic=12404.msg75614#msg75614
Przekaza : amethyst, starszy członek
Kategoria / Temat : Miejsce na nowe przekazy / Pamięć komórkowa
« 25 kwietnia 2019 r., godz. 23:50:27 »

Ta transmisja była dla mnie trochę trudna. Zazwyczaj pojawia się monit o przejście do komputera i rozpoczęcie pisania. Często nawet nie wiem, kto go wysyła, dopóki nie zapiszę jednego lub dwóch akapitów. Potem, gdy znam już temat i autora, wszystko wydaje się po prostu płynąć. W tym przypadku jednak Ron poprosił mnie o transmisję na temat pamięci komórkowej i po prostu nie wiedziałam, jak zacząć. Zaczęłam od poproszenia Matki Ducha i innych o istotę, która byłaby w stanie mi powiedzieć, co powinniśmy wiedzieć na ten temat.
Studiowałam więc wszystko, co mogłem znaleźć w Księdze Urantii na temat życia, ewolucji, kto nią kierował i co się z tym wiązało. Odkryłem, że Nosiciele Życia, Melchizedecy i przyboczne umysły-duchy, wszyscy odgrywali pewną rolę i jestem pewna, że jest znacznie więcej rzeczy, o których nie wiem. Słowa „pamięć komórki” nie występują w Księdze i nie widziałem żadnych przekazów o Nosicielach Życia z wyjątkiem jednego w materiałach dawnej misji nauczania, który nie miał z tym nic wspólnego. Poza tym mam trudności z przekazywaniem Melchizdeków, nie wiem dlaczego. Chętniej odbieram osobistości NIESKOŃCZONEGO DUCHA. W każdym razie poprosiłem o pomoc Melchizdków i dalej będzie to, co odebrałam. Mam nadzieję, że to pozwoli nam wszystkim lepiej zrozumieć, czym jest pamięć komórki i jak ona działa.

Przedmiot : Pamięć komórkowa
Nauczyciele : MELCHIZDEK MANTUTIA i MATKA DUCH
Przekazujący : Amethyst
Data : 25 kwietnia 2019 r.

MELCHIZDEK MANTUTIA :

„Cieszę się, że mogę w tym pomóc. Łączenie się z osobowościami różnych zakonów synostwa stanowiło wyzwanie dla Amethyst, ale ona sobie dobrze radzi z osobowościami pod przewodnictwem NIESKOŃCZONEGO DUCHA.

„Jak wielu z was wie, my Melchizedekowie pracujemy bardzo blisko z Nosicielami Życia w ich zdolności do formułowania wzorów życia zaprojektowanych przez Synów Stwórcy wszechświatów lokalnych. Nosiciele życia są głównymi twórcami form, które Synowie Stwórcy wyobrażają sobie jako modele dla swoich wszechświatów lokalnych. Te wzory są nie tylko dla życia ludzi i zwierząt, ale także dla życia roślin. Jeśli Syn Stwórcy ustanawia wzór jakiegokolwiek rodzaju, to Nosiciele Życia udają się do swoich laboratoriów i zaczynają budować, korzystając z wcześniej ustalonych planów.

„My, Melchizidekowie pracujemy razem z nimi, ponieważ my również jesteśmy głęboko zaangażowani w wyniki planów ewolucyjnych. Większość z was jest dobrze zaznajomiona z koncepcjami ewolucji i tym, w jaki sposób jedno pokolenie przyczynia się do zmian potrzebnych do ulepszenia kolejnych pokoleń, więc nie będę w to wchodził.

„Jednym z koniecznych elementów ewolucji jest przekazywanie informacji poprzez DNA do komórek przyszłych pokoleń. Jest to rola i cel tego, co nazywacie PAMIĘCIĄ KOMÓRKI. Bez DNA w komórkach, które ma zdolność „zapamiętywania” aspektów środowiskowych i wewnętrznych swojego życia nie można przekazać następnemu pokoleniu zmian potrzebnych do wspierania ewolucji. Bez pamięci komórkowej każde pokolenie na zawsze pozostanie takie samo, a zatem ewolucja nigdy nie nastąpi. We wczesnych fazach stwarzania życia na planecie może upłynąć miliony lat, zanim komórki pewnego gatunku „nauczą się”, co należy robić inaczej, aby zwiększyć swoje szanse przetrwania i wzrostu do żywotnych form życia, które zasługują na to, żeby pewnego dnia rozwinąć prawdziwy umysł, a nawet zacząć podejmować decyzje za pomocą tego umysłu.

„Nawet zanim formy życia osiągną poziom, na którym mogą wybierać, duchy przyboczne umysłu, którumi obdarowuje Matka Duch każdego wszechświata lokalnego, zaczynają wpływać na wyniki przetrwania. Powoli każdy duch przyboczny umysłu zaczyna wpływać na życie w bardzo prymitywnych cechach, takich jak intuicja, a następnie zrozumienie i odwaga. W pewnym momencie organizm musi zacząć „uczyć się” od przeszłych doświadczeń i zastosować je do bieżących sytuacji przetrwania. Muszą one w pewnym momencie mieć komórki, które mogą zapamiętać wydarzenia z przeszłości i zastosować je do nowych wyników. Nawet bardzo małe bakterie jednokomórkowe poprzez pamięć komórkową zmieniały swoje reakcje na antybiotyki, aby mogły ogłaszać przyszłym pokoleniom, aby rozpoznawały i unikały szkód wyrządzonych poprzednim pokoleniom zdziesiątkowanym przez infekcje. Dla waszych lekarzy jest teraz bardzo trudno utrzymać krok wyprzedzający te bakterie.

„Ten dramat rozgrywa się przez miliardy lat we wszystkich żywych roślinach, zwierzętach i ludziach. Pamięć komórkowa jest szczególnie przydatna w ciężkich warunkach na planetach dziesiętnych, takich jak Urantia. Przy ciągłej służbie duchów umysłów organizmy odkrywają odwagę i wiedzę pomagającą im uniknąć pułapek, którymi bez pamięci komórkowej by się wcale nie zajmowały.

„Krótko mówiąc, pamięć komórkowa jest paliwem potrzebnym do napędzania ewolucji. Bez tej pamięci nie mogłoby być żadnej ewolucji. Każde pokolenie musiałoby zaczynać od nowa i w tej sytuacji gatuneki na zawsze pozostawałyby w stanie statycznym.

„Na normalnej planecie, która nie doświadczyła buntu ani odstępstwa, duchy przyboczne umysłu doprowadziłyby ostatecznie do prawdziwej wiedzy i pracowałyby mocno ze stworzeniami o wolnej woli, aby zdobyć mądrość i przemyśleć sprawy aż do mądrości. Stworzyłoby to sytuację, w której pamięć komórkowa okazałaby się bardzo korzystnym narzędziem do kierowania ewolucją po pożądanym torze.

„Ale na Urantii pamięć komórkowa była mieczem obosiecznym. Z jednej strony robiła ona bardzo dobrą robotę przekazując w spadku następnym pokoleniom wiele wspaniałych cech, takich jak radość, miłość, wdzięczność, prawda, dobroć i uznanie tego, co jest naprawdę piękne, ale z drugiej strony, z powodu wszelkich trudności, jakich doświadczyła Urantia, ta pamięć komórkowa również była bardzo szkodliwa dla udanej ewolucji. Przez tysiąclecia tortury, wojny, nienawiść, chciwość, strach i żądza władzy, by wymienić tylko kilka, przyniosły bardzo szkodliwe konsekwencje, ponieważ, gdy te cechy były przekazane przez pamięć komórkową, to zdusiło ewolucję, a nawet spowodowało cofnięcie.

„W tej chwili nie dam wam więcej informacji na ten temat. Z nadchodzącymi Misjami na wyciągnięcie ręki, nie chcę w tym momencie zwiększać przeładowania informacyjnego. MATKA DUCH chce się teraz do was zwrócić.

MATKA  DUCH :
„Pomyślcie o tym jako o piramidzie, w której wczesne formy życia są na szczycie. Wcześni ludzie mieli wiele cech, zarówno dobrych, jak i złych, ale z każdym kolejnym pokoleniem trochę więcej jest zawarte w ich DNA z pamięci komórkowej rodziców. Spójrzcie teraz na to z wielowiekowego punktu widzenia i zobaczycie, jak to jest, że tak wielu ludzi dzisiaj ma tak wiele tego rodzaju rzeczy przechowywanych w ich DNA, które nie przynoszą korzyści ani im ani ewolucji, że ledwo mogą funkcjonować, nie mówiąc już o tym, żeby być realnym kandydatami do wznoszenia. Jest naszą głęboką nadzieją, że kiedy wiele z tych prawdziwie cierpiących dusz dotrze do światów-mieszkań i zostanie wyciągniętych z chmury sposobu myślenia buntu, którym przensycony jest wasz świat, to zaczną zdrowieć. Jest tak nieszczęśliwe, że tak wielu z was zostało pozbawionych korzyści płynących z naparu fiołkowego od waszego Materialnego Syna i Córki. Samo to mogło znacznie przeciwdziałać negatywnej pamięci komórkowej, która pozostaje wybujała do dziś.

„Ale to nie są same złe wieści, ponieważ wielu ludzi ma wspaniałe cechy w swojej pamięci komórkowej i dla wszystkich jest bardzo cenne, że rozumiecie, jak działa pamięć komórkowa. Być świadomym jej i tego, w jaki sposób jest przekazywana, jest kluczową sprawą. Powinno to pobudzić każdego z was do rozpoznania, w jaki sposób wasze cywilizacje wpadły w bałagan, w jakim są dzisiaj i do podjęcia kroków dla zneutralizowania tych skutków wystawiając się na działanie prawdy, piękna i dobra. To nie są tylko słowa, które tak często czytacie w waszych tekstach, lecz prawdziwe narzędzia, które pozwolą wam znaleźć się w stanie, w którym wasze komórki „nauczą się” reagować na te cechy i wpływać na otaczające was osoby oraz pomagać tym, którzy są jeszcze wystarczająco młodzi, żeby mieć dzieci zrozumieć, że wasza pamięć komórkowa będzie w DNA waszego potomstwa. Ale nie lekceważcie swojej zdolności do zamierzonego samorozwoju. Macie środki do kontrolowania własnej pamięci komórkowej. Poprzez karmienie się światłem i miłością możecie przeprogramować pamięć w swoich komórkach.”

Melchizedek Mantutia chce powiedzieć jeszcze kilka słów.

Melchizedek Mantutia :
„Przy tak dużej ilości naszego czasu i wysiłku włożonego w nadchodzące misje, nie dawaliśmy wam tylu, jak powinienem je nazwać zwyczajnych przekazów. Ten przekaz ma jednak wartość jako zwyczajny, a także jako „misyjny”. Powiem dlaczego. Ci z was, którzy są w stanie przeprogramować swoją pamięć komórkową i przekazać te informacje wszystkim zainteresowanym, pomogą misjom w ich sukcesie. Więcej z was będzie posiadało bardziej przejrzyste dusze bez błota i gruzu, który został wam przekazany. Mówię więc do was wszystkich, oczyśćcie waszą pamięć komórkową i przeprogramujcie ją jak najlepiej potraficie, ponieważ ma ona wielką wartość dla wszystkiego, co próbujemy teraz osiągnąć.

„Oboje wiemy, że Amethyst przechodzi teraz przez ogromne wstrząsy w swoim życiu osobistym, o czym wiedzą Ron i Komisja. Ona radzi sobie z tym bardzo dobrze i aktywnie przygotowuje się do bycia wolną w wypełnianiu obowiązków, które w przyszłości będą jej przydzielone, ale to zajmie kilka miesięcy, jeśli nie rok, zanim będzie wolna od wszelkich uwikłań, które obecnie ją hamują. Mamy ją tu spowrotem i z niecierpliwością wyglądamy dnia, kiedy będzie w pełni w zespole.

Dziękuję wam za uwagę i MATKA DUCH też i życzę wam bardzo dobrego dnia ”
KONIEC