Author Topic: Wiadomoci po polsku (Posts in Polish)  (Read 67314 times)

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

Online Andre_P

• Sr. Member
    • View Profile
    • Email
Re: Wiadomoci po polsku (Posts in Polish)
« Reply #435 on: April 29, 2019, 11:33:26 AM »
Te same wiadomości po angielsku :
http://forum.serara.org/index.php?topic=12408.msg75664#msg75664
Przekazał : Ron Besser, administrator, członek-bohater
Kategoria / Temat : Dyskusje ogólne / Przyjście Boga na ziemię Urantii
« 27 kwietnia 2019 r., godz. 15:52:23 »

Przyjście Boga na ziemię Urantii
Mówcy :
• Michał Nebadoński
• Jezus
• Jan Zebedeusz

Tematy :
• Jezus, bezpieczeństwo i Departament Z
• Zamiary Jezusa odnośnie przewidzianych przemówień informacyjnie

Jork Pensylwania
27 kwietnia 2019 r., godz. 15 czasu miejscowego

MICHAŁ NEBADOŃSKI :
„Prawda jest taka, że stoimy teraz przed ostatnim rokiem, w którym musimy podjąć decyzję dotyczącą tego, jak Urantia będzie traktowana przynajmniej przez następne tysiąclecie. Jak świat otrzyma drugie obdarzenie Jezusa i Ósme obdarzenie Michała, co określi postawę wobec tego, co należy zrobić dla was i waszej przyszłej cywilizacji.

„Pod tym względem Ron przeszedł przez piekło iz powrotem, również niektórzy z was, w sprawie Jezusa. Jezus nie ma wiele więcej, jak tylko myśl za dziesięć lub dwadzieścia centów o tym, co się wkrótce zdarzy w jego spotkaniu z Urantią, ale bardzo troszczy się, żeby mieć wsparcie i patrzy w strone Komisji Kontaktowej, która pierwotnie była przewidziana do przygotowania Piątego Epokowego Objawienia, a teraz jest na nowo ustanowiona jako druga Komisja Kontaktowa do przygotowania Szóstego Epokowego Objawienia (SEO) i do dalszej pracy nad ochroną Jezusa, jeśli on się pojawi jako wcielona istota po raz drugi na Urantii.

„Dalej chcę coś powiedzieć na temat pracy, którą Ron zainicjował na Urantii, która przewyższa wszystkie inne i jest w stanie nas podekscytować tym, co proponuje. On sam osobiście upierał się, że kiedy Misja o takiej różnorodności jest oferowana planecie, na której się urodził, to ludzie zosatją zaproszeni do udziału i mogą być jednym ze sposobów, w jakie realizujemy Misję na planecie. To jest teraz w pełni akceptowane na górze i na dole i jest to eksperyment, któremu przygląda się cały Wielki Wszechświat. Jaki wstyd, że małostkowe umysły na Urantii uważają to za niegodne przyłączenia się do niej na jej początku.

„Ta sugestia planu przedstawiona przez Rona dwanaście lat temu, spotkała się wtedy z ostrą krytyką z Raju, z Uversy oraz Ojców Konstelacji w Nebadonie. Była również podważana w Federacji, do której Nebadon teraz należy. Ci, którzy czytają te wiadomości i fragmenty dotyczące Fundacji Urantii, muszą zrozumieć, że czytając kątem oka o wydarzeniach, wymigując się z odpowiedzialnych rewizji myślenia o Fundacji Urantii, która jest tak żałośnie zapóźniona, jakby działała na nowo w latach 70-tych, latach rozkwitu swego istnienia jako niekwestionowany autorytet w kwestiach Piątego Epokowego Objawienia.

„Z tego powodu podaję fragment podyktowany dziś rano Ronowi. Słuchajcie go uważnie, bo nie jest on wcale skłonny powtarzać tego Fundacji Urantii w Chicago. Brzmi on jak następuje :

JAN ZEBEDEUSZ, SZEF SŁUŻBY WYWIADOWCZEJ JEZUSA W 1 WIEKU NASZEJ ERY

„Tu Jan Zebedeusz. Zalecam wam ustanowienie Departamentu Z w Procedurze Normalnego Działania (PND) dotyczącej Bezpieczeństwa, opracowanej przez Larry'ego Gossetta i innych dla ochrony Jezusa, gdy w końcu niedługo stanie się widzialny i będzie prowadził wiece i inne spotkania przed publicznością. Zapewniam, że to wymaga koordynacji i prób, które nie są wcale przewidziane przez rządy Stanów Zjednoczonych ani inne rządy na świecie. Ron nakazał członkom Komisji Kontaktowej przygotowanie programu szkolenia opisującego w jaki sposób Jezusowi zostanie zapewnione bezpieczeństwo i następnie Larry Gossett i jego przyjaciel Mark G. razem opracowali go we wspaniale zdrowym stylu. Ron przejrzał go wczoraj jako szósty projekt. Ta PND ma obecnie około czterdziestu stron i musi być przygotowana do wewnętrznej publikacji Komisji Kontaktowej, a Larry jest gotów to zrobić, gdy Ron powie, żeby to zebrać, oprawić i opublikować dla Komisarzy. Jednak :

„Ja jako Jan Zebedeusz widzę, żebyś ty Ron nalegał, aby Gossett ustanowił Departament Z w moim imieniu i zorganizował uzgodnienia wewnętrzne dotyczące bezpieczeństwa, żeby zapewnić Jezusowi ochronę przed niespodziewanymi i osobistymi atakami w trakcie jego służby. Aby to zrobić, Departament Z musi mieć aprobatę naszą i Sądu Pradawnych Czasu, który widział twoje ostrzeżenie dla Larry'ego Gossetta, jako zarówno ostrożne, jak i niezbędne do zrobienia dla Jezusa, zanim postawi on stopę na amerykańskiej ziemi, żeby na nowo głosić Dzieło Królestwa.

„Dlatego przypominamy ci Ron i wszystkim, którzy zostaną poproszeni o dołączenie do Departamentu Z na tak długo, jak to będzie musiało trwać i być rozszerzone również na wcielonych Synów Magisterskich w czasie podróży po Stanach Zjednoczonych i Kanadzie. Departament Z musi czekać na aprobatę Najwyższych Ojców i zgadzasz się, że są oni prawdopodobnie najbardziej bezpośrednią agencją duchową, która zajmie się bezpieczeństwem ? (Tak, ponieważ są oni odpowiedzialni za problemy bezpieczeństwa wszechświata lokalnego. Spodziewam się, że będą oni mieli wiele do powiedzenia z ich perspektywy, tak jak my z naszej perspektywy Departamentu Z.)

W każdym razie prawda jest taka, że Departament Z jest zaszczycony przez Jana Zebedeusza i można mu przyznać pełne uznanie za pomoc, kiedy On chce to robić. [Tu Ron - Uważam, że Jan Zebedeusz jest wielkim, niedocenianym bohaterem, który chronił życie Jezusa w jego czasach, w pierwszym wieku naszej ery w morderczych warunkach politycznych, kiedy wrogowie Jezusa planowali w tych czasach jego zabicie, albo okaleczenie, żeby nie mógł nauczać i służyć światu. Dla mnie reprezentuje On najwyższy ideał służby i powinien być honorowany przez wszystkich, jako ten, który nadal służy w ten sposób zapewniając bezpieczeństwo naszemu Synowi obdarzającemu. Ewangelie nie wspominają o Janie Zebedeuszu jako apostole, a ci, którzy szli za apostołami, nigdy tak naprawdę nie wiedzieli, co się dzieje za kulisami, a za plecami Jezusa stała służba wywiadowcza trzydziestu do pięćdziesięciu istot ludzkich, kierowana przez Jana Zebedeusza, która zapewniała pełną Jego ochronę w najlepszy możliwy sposób w czasach szantażu i morderstwa nawet w bardzo małych sprawach. Jest naszą dumą, aby włączyć Jego imię i ideał służby do naszej służby Bogu, a tym razem również Jezusowi. Ron]

JEZUS Z RAJU I WKRÓTCE ZNÓW Z NEBADONU :

„Tu Jezus. Dziękuję ci za to Ron. Nigdy nie oczekuję, że wstaniesz przy takich okazjiach, jak to robisz, ale jesteś potężną fortecą i ja wyraźnie mówię, nie szukasz uwagi, kiedy pracujesz tak, jak robił to Jan, gdy Jan pragnął absolutnej tajemnicy, kiedy pracował, a ja otrzymywałem posła za posłem od Jana, który mówił mi o zasadzkach i haremach kobiet czekających, by mnie złapać na seks, jeśli będą mogli dotknąć moich szat. Nie żartuję w całej sprawie Sanhedrynu. Drogi Jezusa były prawie jak w filmie rysunkowym «Kukawka i Willy kojot». Śmieję się z Ronem z tego powodu, kiedy on mówi, że pomysł z haremem był sprytnym sposobem użycia odzwierciedlenia zamiast kamery do szantażu do obserwowania, jak pożera wcielonego Syna Stwórcy.

„A to dla ciebie, Ron : Twój niesprawiedliwy krytyk jest ci dobrze znany i nienawidzi twoich wnętrzności za zadawanie zuchwałych pytań, według niej, ale jest przeciwna pytaniu kiedykolwiek o wewnętrzne myśli, co robisz przez cały czas, aby uratować sprawę dla wszystkich. Ludzie myślą, że na tym świecie nie ma niczego, o czym ktokolwiek powinien wiedzieć, z wyjątkiem popędów seksualnych i zamierzam zablokować to na zawsze przez nauczanie, które znasz Ron i sprzyjanie uwolnieniu, ale ludzie są tak zszokowani, kiedy to podajesz, że nic z tym nie robią. W każdym razie ja Jezus ostrzegam innych, aby zachowywali się jak najlepiej, ponieważ każdy dźwięk, który sugeruje zderzenie z prawdą, będzie natychmiast unicestwiony, co będzie najbardziej nieprzyjemne. Oczekujemy buntu w naszym imieniu. Zostaną oni wykluczeni i to w sposób widoczny. Oczekujemy samobójstw i kolizji między sercami niektórych kościołów rzucających ostrzeżenia na wiatr, ale wtedy zostaną za to zganieni z miejsca. Ostrzegam wszystkich innych, że nie jest to bez pokrycia i domagam się, aby wszyscy byli grzeczni i przłożyli ramię do koła spraw Ojca na Urantii.

„Co więcej, Ron jest proszony o podpisanie obietnicy ryzykując swoim życiem i zgodził się to zrobić, aby nie szczędzić swojego życia dla ocalienia Jezusa od zabójcy i on wie doskonale, co to może być. Wiara muzułmańska będzie wychowywana przez dalsze objawienie na temat Allaha, który jest tylko inną nazwą dla zachodniej filozofii Boga, a dla Boga wszyscy jesteśmy jednakowo dobrzy niezależnie od tego, jak go nazywamy. Dobrego dnia."

MICHAŁ NEBADOŃSKI :
„Jestem teraz gotów mówić to do was wszystkich, którzy wolą wszystko dla siebie, ale są nadmiernie wymagający od posłańca. Nic nie słyszymy z chóru, co mówiłoby komukolwiek z was, że Dom Boży jest gotów naskoczyć na rząd i na kościoły, lecz jesteście już ostrzegani przez lata, że to ma nastąpić. Teraz powinniśmy się zająć Departamentem Z i powinniśmy to zrobić zaraz. Komisja Kontaktowa należy do poruszających sznurki historii na Urantii bardziej, niż kiedykolwiek uwierzycie, ponieważ dowodzi nią ktoś zwany Ronem, który nie przepuszcza sztuczek, które niektórzy puszczają w niego myśląc, że nie będą zidentyfikowani. Z tego powodu jeden mały człowiek może widzieć te rzeczy, gdy jest wspierany przez samego Ojca w Sprawach Stanu przed samym Ojcem. Zamykamy to następująco :

„Widzimy, że nadszedł czas, żeby Ron zaczął się zajmować swoimi dzisiejszymi sprawami, które są poniżej zwykłych problemów, z którymi stale się boryka. Ten zestaw dowodowy, który zamówiłeś w Ministerstwie Skarbu, to ostatni rok, w którym amerykański orzeł jest na monetach. Poprosimy Skarb Państwa Stanów Zjednoczonych o zastąpienie orła wojennego naszym orłem, który czule obejmuje Urantię pod swoimi skrzydłami. Jest możliwe, że po raz pierwszy zrobimy coś takiego, aby ponownie ustanowić Jeden Naród pod rządami Boga, popierany przez Boga jeszcze raz przez Przymierze zaufania, poprzez swoje instytucje polityczne kiedyś i znów, tak jak to było niegdyś z Izraelem, w dalekiej przeszłości. Wiedz Ron, że zrobiłeś większość tego z generałem Eisenhowerem, jako doradcą wiele lat temu, ponieważ pragniesz jego powrotu jako prezydenta, gdyby mógł, ale niestety to nigdy nie będzie dozwaolone z racji stanu. Ma on na myśli kogoś na to stanowisko, o którym wiesz i tak dalej. Dziękuję, Ron, za udostępnienie ujścia dla tego rodzaju rozmów i wiadomości. Jam jest Michał Nebadoński. Dobrego dnia."

KONIEC
« Last Edit: April 29, 2019, 11:54:17 AM by Andre_P »

Online Andre_P

• Sr. Member
    • View Profile
    • Email
« Reply #436 on: April 30, 2019, 11:56:14 AM »
Link do całego długiego przekazu po angielsku :
http://forum.serara.org/index.php?topic=12408.msg75664#msg75664
Kategoria / Temat : PALIWA SYNTETYCZNE, W TYM CZYSTY WĘGIEL / Proszki węglowe poprzez rozdrobnienie w helu – również dużo więcej
« Odpowiedź nr 8, 30 kwietnia 2019 r., godz. 07:45:38 »

Tym razem wyjątkowo podaję tylko urywek dotyczący Polski z długiego przekazu.

LANAFORGE -
. . . Polacy muszą się nauczyć, że nie ma Świętego Mikołaja, a stare imperium rosyjskie wciąż pożąda Polski i możecie stracić niezależność, jeśli będziecie patrzyli zbyt przyjaźnie na ich przywódcę i wpadniecie w pułapkę uzależnienia gospodarczego od rosyjskich zapasów ropy lub gazu ziemnego. One znikną, gdy wkrótce nastąpi przesunięcie płyt tektonicznych. Dlaczego to jeszcze nie nastąpiło jest wciąż wiele przypuszczeń, ale my nie zmieniliśmy naszego poglądu, że te płyty wkrótce się odkształcą w kilku trudnych obszarach, które obecnie są mocno zaludnione. I jeszcze coś :

„Polska posiada olbrzymie rezerwy gazu i nie wie o tym. Jeśli moglibyście dotknąć morza i spojrzeć na południe od miejsca, na które tradycyjnie patrzycie, to są tam zapasy trzy razy większe od tych, jakie Federacja Rosyjska mogłaby wam w ogóle zaoferować.

„Zachowajcie Polskę wolną i pewnego dnia stanie się wielką potęgą tylko dlatego, że sięgnie po rząd reprezentatywny, który znacznie różni się od tego, co jest stosowane w Stanach Zjednoczonych i pewnego dnia nie będziecie płakać za tym systemem. USA nie są zepsute, ale są bardzo zmęczone . . .

Online Andre_P

• Sr. Member
    • View Profile
    • Email
« Reply #437 on: May 01, 2019, 03:54:02 AM »
Ta sama wiadomość po angielsku :
http://forum.serara.org/index.php?topic=12266.msg75718#msg75718
Kategoria / Temat : PALIWA SYNTETYCZNE, W TYM CZYSTY WĘGIEL / Proszki węglowe poprzez rozdrobnienie w helu – również dużo więcej
« Odpowiedź nr 14, 30 kwietnia 2019 r., godz. 21:13:12 »

OFICJALNY SYN MAGISTERSKI SERARA mówi w odpowiedzi na wiadomość od Stevena powyżej

„Ron spojrzał na mnie i powiedział : cóż Seraro, on jest gotów udać się do Polski i nie ośmielę się powiedzieć mu na ten temat słowa, ponieważ to ty SERARO, który decydujesz o tego typu inicjatywach projektowych (suwerenne krajowe zasoby). Mówię ci Steven, podoba mi się ten pomysł, ale obecnie wyprzedzasz środki potrzebne do tego, aby to zrobić. Będziemy mieć wiele takich inicjatyw do przemyślenia i zrobienia z tobą i innymi, jako że Ron nie interesuje się zbytnio wydobyciem złota lub wierceniem ropy z wyjątkiem węgla. Woli umieścić swoją wiedzę w dziedzinie medycyny.

„Dlatego, Stevenie Gitz, powstrzymaj swoje konie dopóki nie pokażemy bardziej Misji, wtedy będziemy mogli przejść do szczegółów i zająć się inicjatywami takimi, jak tutaj sugerujesz. Narazie Polska nie jest świadoma tego, co powiedzieliśmy i poza Andre_P, nikt nie wie o tym, co leży pod falami Morza Bałtyckiego. Ciekawi mnie, dlaczego tak bardzo cię to podnieca Steven ? Posłuchajmy też twojego wyjaśnienia. SERARA.''

KONIEC

Online Andre_P

• Sr. Member
    • View Profile
    • Email
« Reply #438 on: May 01, 2019, 04:43:54 AM »
http://forum.serara.org/index.php?topic=12266.msg75720#msg75720
Przekazał : gitz, pełny członek
« Odpowiedź nr 15, 30 kwietnia 2019 r., godz. 23:34:43 »

Drogi SERARO,
Wyszedłem z tego, że istnieje szansa na usunięcie okropnego ciężaru uzależnienia potrzeb energetycznych cudownych Polaków, które są obecnie kontrolowane przez kraj komunistyczny, którego interesem jest raczej kontrolowanie ich niż pomaganie im. Żaden naród suwerennego kraju nie powinien walczyć tak ciężko o swoją swobodę utrzymywania szansy wzrostu i jakości życia. Energia odgrywa ważną rolę w postępie ludzi, a dzisiaj tyran chce przez energię wycisnąć z nich, żeby mu dali to, czego chce - Polskę.

Wykorzystanie opłat za ropę naftową i gaz ziemny zarobionych przez Misję Magisterską umożliwiłby realizację projektów planowanych przez Korporację Raysona na potrzeby globalne, aby osiągnąć trwały pokój i wzrost dla wszystkich narodów na Urantii.

I wreszcie, nie ma ważniejszej pracy niż wybrane zajmowanie się sprawami Ojca pomagając jego dzieciom. SERARO, jestem ojcem i dziadkiem i nie ma większego pragnienia, niż moje, żeby ich wspierać i widzieć, że im się dobrze wiedzie w życiu. Robię co w mojej mocy, aby pomóc dzieciom Ojca. On też chce tego.

Dziękuję SERARO.

Steven
« Last Edit: May 01, 2019, 04:49:42 AM by Andre_P »

Online Andre_P

• Sr. Member
    • View Profile
    • Email
« Reply #439 on: May 05, 2019, 09:37:06 AM »
http://forum.serara.org/index.php?topic=12420.msg75804#msg75804
Napisał / Przekazał : Ron Besser, administrator, członek-bohater
Kategoria / Temat : Miejsce na nowe przekazy / Przeludnienie jako rzeczywista przyczyna zagrożenia środowiska
« Odpowiedź nr 6, 4 maja 2019 r., godz. 18:33:31 »

Dziękuję Occerpa. Jestem w stanie dobrze się połączyć w dowolnym momencie i może to być o każdej porze dnia i nocy oraz na dowolny temat i odbieram przekaz jako rozmowę ze mną dotyczącą tematu lub sytuacji. To jest morontialne i to jest zespolenie morontialne, którego Amethyst może nie wykorzystać w pełni. Mówię Amethyst, że cisza jest bezużyteczna, jeśli nie pobudza się słuchu z jakimś pytaniem w głowie. Nie ma znaczenia, jakie jest pytanie, nawet pytanie : ”Czy ten deszcz się kiedyś skończy ?” też czasem może uruchomić przekazywanie. W kółko uczono, że do uzyskania prekazu konieczny jest stan ciszy. To była stara mantra przez ponad 25 lat, ale to już nie jest prawdą. Wszechświat wszedł w nowy etap zdolności przekazywania i ktoś taki jak ja może zupełnie się tym nie przejmować i odbierać, jeśli pamięta o włączeniu mikrofonu w pomieszczeniu, w którym duch przekazuje.

Occerpa, czy mogę zasugerować, żebyś nie przejmował się medytacją, jeśli chcesz odbierać. Weż telefon lub co innego i połącz się ze stroną internetową, którą lubisz oglądać i patrz sobie na nią spokojnie, a kiedy w głowie padnie żartobliwa uwaga „Co ty robisz ?”, to weź kawałek papieru i zapisz, co do ciebie mówią. Prawdopodobnie Michał dobija się przez ciebie. Cisza jest skrótem myślowym, który oznacza : oczyść umysł i skup się jak najlepiej potrafisz. Tylko kilka chwil i mogę to zrobić w ułamku sekundy dzięki ogromnej ilości czasu na ćwiczenia, który musiałem poświęcić w moim przypadku, żeby to robić tak łatwo. Teraz mogę pisać całe książki - dwieście albo trzysta stron. Powinno to wskazywać wszystkim na fakt, że jest duża ilość informacji specjalnie dla ciebie, jeśli rozwiniesz tę bardzo niewielką umiejętność mówienia o czym innym niż twoje egoistyczne popędy, które słyszysz. Dzięki za wiadomość, którą napisałeś. RON

MICHAŁ NEBADOŃSKI = "Ron wyraził swoje wątpliwości, czy cisza jest najbardziej skuteczna dla wszystkich. Tak nie jest. Ale musimy zgodzić się, że w twoim przypadku Occerpa, on słusznie intuicyjnie wyczuwa, że jesteś podatny na hipnozę i łatwo dojdziesz do przekazywania przez technikę lekkiego transu. Widzę, że to działa zawsze na innych planetach, ale rzadko na tej, ponieważ Bóg i przekazy na ogół nie są słyszane na Urantii. Spróbuj tego, co on sugeruje i zobaczmy, co możesz zrobić. Teraz Jezus mówi do was wszystkich :"

JOZUE Ben JOZEF = "Zgadzam się mówić krótko i to fakt, że Ron i ja mieliśmy dzisiaj niezły eksperyment. Zmaterializowałem moje ręce dla niego, kiedy leżał na łóżku z bolącą głową około godz. 15.00 tego popołudnia. On patrzył i widział moje ręce jasno jak dzień nad łóżkiem pod sufitem i cieszył się patrząc, jak mówię rękami do niego i do wszechświata. Teraz już wie, jak wyglądają moje ręce. Możecie to robić ze wszechświatym, jeśli tak z wami zrobią, bo przekazywanie jest bliskie transu bez zmienionego stanu i Ron może łatwo sobie na to pozwolić, ponieważ jest obecnie tak zbudowany, żeby to robić i to w jednej chwili, za pomocą prostego pytania : „Czy ktoś może o tym coś powiedzieć ?”. Oznacza to, że on mówi do kogoś innego w tym pomieszczeniu i tak jest często z Michałem prowadzącym paczkę, która ma być słyszana. Tu Jozue Ben Jozef, dobrego dnia.

KONIEC

Online Andre_P

• Sr. Member
    • View Profile
    • Email
« Reply #440 on: May 05, 2019, 11:27:51 AM »
http://forum.serara.org/index.php?topic=12420.msg75804#msg75804
Napisał : Ron Besser, administrator, członek-bohater
Kategoria / Temat : Miejsce na nowe przekazy / Przeludnienie jako rzeczywista przyczyna zagrożenia środowiska
« Odpowiedź nr 8, 5 maja 2019 r., godz. 07:01:01 »

Masz rację, kiedy mówisz, Occerpa, „… co to może znaczyć, ponieważ nie chodzi o szum w uszach. Dzięki”

Twoje komórki mózgowe są oczyszczane przez ducha w przygotowaniu zmiany mentalnej, aby uczynić cię użytecznym, jeśli w ogóle możliwe, dla nadchodzących Misji.

Do ciebie Occerpa i do wszystkich : Kiedy komórki mózgowe są dotykane i badane wewnątrz czaszki, wszystkie komórki mózgowe emitują dźwięk o wysokiej częstotliwości lub dzwonienie. To nie brzęczenie w uszach, ani ból głowy, czy też uraz mózgu, to duch szczotkuje komórki mózgowe, żeby działały w nowy sposób, aby stać się świadomym wprowadzania od ducha. Do czego oni przygotowują mózg ?

Ten drażniący dzwoniący dźwięk to prawdopodobnie komórki mózgu uczą się, jak reagować na ciężką duchową obecność na ziemi. Może to oznaczać dla ciebie kilka rodzajów zjawisk w najbliższej przyszłości. To może oznaczać, że nauczysz się słyszeć Głos Boga, jako przekaz do twojego ucha wewnętrznego o pewnym znaczeniu dla ciebie lub twojej rodziny. To może oznaczać, że Dostrajacz uczy się, jak cię słyszeć i żebyś ty Go słyszał. To może oznaczać, że musisz słyszeć transmisje lepiej niż teraz. Albo Dostrajacz przygotowuje się, żeby ci powiedzieć coś ważnego. Żyj cierpliwie podczas tych prac nad pniem twojego mózgu, po prostu żebyś słyszał w najbliższej przyszłości, kiedy to się zrobi wyraźnie głośne, a teraz cierpisz na coś, co się wydaje brzęczeniem w uszach. Jest to rodzaj szumu w uszach, ale nie jest to choroba ani trwały dyskomfort, lecz rzadkie zjawisko ustanowione przez ducha, żeby ci powiedzieć, że są gotowi do działania, żebyś mógł też powitać Jezusa z większym poczuciem duchowej radości.

Znoś to Occerpa najlepiej jak potrafisz. Ja mam to teraz też przez większość dnia nie zupełnie rozumiejąc, co to tak naprawdę oznacza, że to mam na moim późnym etapie gry.

Dla waszej informacji : Dzieje się teraz coś bardzo ważnego duchowo. Wczoraj po południu poszedłem się położyć, ponieważ jestem też oblegany przez dzwonienie komórek mózgowych. Po około 15 minutach otworzyłem oczy i zobaczyłem, że pojawiają się prawdziwe ludzkie ręce, które poruszają się jak ręce dyrygenta dyrygującego orkiestrą symfoniczną. Potem pojawił się głos, który słyszałem, jak powtarzał słowa : „To są ręce Jezusa, które wkrótce będą grały muzykę do twoich uszu.” Nie mogę sobie wyobrazić, jak oni to zrobili, ani jak ręce były widoczne takie prawdziwe, ruszające się nade mną aż znieruchomiały i w końcu przestałem je widzieć. To niezwykłe dzieło Jezusa, który niewątpliwie tu jest i czeka na sygnał, aby jakoś nas pozdrowić indywidualnie w naszej bezpośredniej świadomości kontaktu.

Nasze dzwonienie w uszach i mowa mózgu do naszych uszu są prawdopodobnie bezpośrednio związane z Drugim Przyjściem, ale każdy z was będzie miał swoje wyjątkowe doświadczenie z powodu przygotowania, żeby dać wam dreszczyk emocji waszego życia. Jestem gotów się założyć i chociaż nie mogę przewidzieć, jak to działa dla każdego z was, znaki są wszędzie. Pozwólcie, aby to się wydarzyło i znoście to, co musicie, aby się pojawiło wasze własne znaczenie dla każdego indywidualnie. Dziękuję.

Ron

Online Andre_P

• Sr. Member
    • View Profile
    • Email
« Reply #441 on: May 05, 2019, 11:58:27 AM »
http://forum.serara.org/index.php?topic=12420.msg75810#msg75810
Napisał : Pliktarious, pełny członek
« Odpowiedź nr 9, 5 maja 2019 r., godz. 09:17:22 »

Około trzech tygodni temu, kiedy ja i moja żona jedliśmy posiłek w kuchni, mówiłem do niej na pewien temat z Księgi Urantii nie mówiąc skąd go wziąłem, bo ona nie znosi tego, gdy schodzi na religię. Kiedy spojrzałem ukośnie w lewo na krzesło przy kuchennym stole, zobaczyłem że pojawił się Jezus. Był swobodny, siedział i słuchał naszej rozmowy. Jego ciało było szare, przezroczyste i niedługo potem zniknął. Nigdy nie wspominałem o tym mojej żonie, bo ona i tak by mi nie uwierzyła. To był pierwszy raz, kiedy widziałem ducha w postaci morontialnej. Domszia.

Online Andre_P

• Sr. Member
    • View Profile
    • Email
« Reply #442 on: May 06, 2019, 07:12:00 AM »
Te same wiadomości po angielsku :
http://forum.serara.org/index.php?topic=12420.msg75774#msg75774

1) Przekaza : amethyst, starszy członek
« 3 maja 2019 r., godz. 21:57:10 »

Temat : Przeludnienie jako rzeczywista przyczyna zagrożenia środowiska
Nauczyciel : Naczelnik Planety : Urantia
Przekazujący : Amethyst
Data, 3 Maja, 2019 r.

NACZELNIK PLANETY :

„Pozdrawiam was wszystkich i przypominam wam, że mam teraz się nazywać Urantia a nie Gaia. Takie jest teraz moje imię. Przychodzę dziś do was, żeby wam powiedzieć, że nie tylko ludzie cierpią tak bardzo w ciągu tych ostatnich dni przed moimi zmianami i oczyszczaniem. Cierpię teraz wiele, tak jak wy wszyscy. Ludzkość bardzo mnie zraniła niekontrolowanym wzrostem populacji, który zdziesiątkował to miejsce, które miało żywić ludzi i pomagać im w rozwoju. Moje „ciało” nie może już tego znieść. Jak to się dzieje, że wasi naukowcy są znakomici w wielu dziedzinach, ale nigdy nie traktują poważnie tego, co liczni ludzie na tej planecie robią ze mną, a więc i sami sobie ?

„Ludzie mówią tak, jakby zmiany klimatu były wynikiem zbyt dużej ilości dwutlenku węgla w atmosferze spowodowanej przez ludzi i mają częściowo rację. Ponad siedem miliardów ludzi musi dużo podróżować, jeść, produkować odpady, w tym biologiczne i śmiecie. Wszystko to przyczynia się do tego problemu, ale rozwiązaniem nie jest zakucie ludzkości w kajdany w celu zmniejszenia tych emisji. Problemowi temu można było łatwo zapobiec, gdyby rozmiary rodziny były mniejsze, nie przez interwencję rządu, ale przez zwykły zdrowy rozsądek. W latach sześćdziesiątych dwudziestego wieku wielu pisarzy i myślicieli ostrzegało przed tym, co eksplozją ludności uczyni planecie. Zostali wysłuchani, ale nie podjęto żadnych działań i teraz zaczynacie dostrzegać skutki tej bezczynności.

„Ale to też minie. W przeważającej części jesteście świadomi zmian na ziemi, które wkrótce na was spadną, chociaż nienawidzę patrzeć jak wiele moich dzieci tutaj mnie opuszcza nagle i masami, bo tak to będzie wyglądało. Mówię wam, że te rzeczy muszą się spełnić. Sama moja planeta jęczy z bólu - wielkiego bólu - po prostu dlatego, że ostatnie pokolenia nie miały zdolności przewidywania, żeby zrozumieć, że istnieje granica tego, co planeta może wytrzymać i ta granica została przekroczona.

„Cierpię, jakbym musiała cały dzień stać na nogach w butach o dwa numery za małych. Stopy są za duże, a buty za małe. Cierpię, jakbym połknęła truciznę powodującą chorobę wewnętrzną. Cierpię, jakby śmiecie zatykały wszystkie moje pory i moja skóra nie mogła już oddychać. Cierpię do tego stopnia, że mam trudności z wykonywaniem mojej pracy ochrony i odżywiania tego miejsca, które zostało zaprojektowane jako wzorzec ewolucji człowieka, jak i zwierząt oraz roślin.

„Moje lasy tropikalne miały dostarczać tlen, a one znikają. Moje polarne czapy lodowe zaprojektowano tak, aby utrzymywały oś planetarną pod stałym kątem, one topnieją i tracą zdolność do tego. Moje masy lądowe zostały zaprojektowane w taki sposób, aby utrzymać solidne konstrukcje dla was do mieszkania i pracy w nich. Te lądy są teraz podziurawione szybami, odwiertami i tunelami od nadmiernego wydobycia, wiercenia, szczelinowania hydraulicznego i podziemnych tuneli do transportu paliwa i do celów wojskowych. Jeśli siedem miliardów ludzi może sprawić mi tak wiele cierpienia, czy możecie sobie wyobrazić, co zrobiłoby osiem miliardów ?

„Wasi przodkowie nie mieli zdolności przewidywania, co by się stało, gdyby ludzie nie byli wykształceni w sprawie wielkości rodziny i jak przyszłe pokolenia bardzo ucierpiałyby, gdyby nie były odpowiedzialne za planowanie rodziny. Żeby być uczciwym, dopiero w dzisiejszych czasach niezawodna kontrola urodzeń stała się dostępna, ale jeszcze musiałoby być jakieś zrozumienie, jak to wpłynie to na przyszłe pokolenia. Gdyby Adam i Ewa odnieśli sukces, nigdyby się to nie rozwinęło do problemu, jakim się stało.

„Dzielę się tym z wami głównie dlatego, że gdy zaczniecie widzieć, że tragedie się zaczynają, przypomnicie sobie, że za tymi działaniami stoi solidny powód. Leczenie nigdy nie jest możliwe bez usunięcia rozpadających się i gnijących elementów. Spodziewam się, że zmiany w moim ciele zaczną się wkrótce. Dochodzę do punktu, w którym „ostatnia słomka” zostanie położona. Bądźcie silni moi mali, z czasem wszystko będzie znacznie lepiej.”
KONIEC

2) Napisał / Przekazał : Ron Besser, administrator, członek-bohater
« Odpowiedź nr 1, 4 maja 2019 r., godz. 00:21:14 »

Ametyst i inni, oto link do licznika ludności świata. Zobaczcie, dlaczego się rozwijamy tak szybko, że na całym świecie mamy prawdziwe problemy biologiczne, jeśli to nie zostanie spowolnione i ograniczone.

Licznik :
https://www.worldometers.info/world-population/

Dla waszej informacji ta strona internetowa wykorzystuje algorytm tak zaprojektowany, żeby powiększał liczbę ludności w odpowiednim czasie. Michał Nebadoński ostatnio mnie zszokował tym, że ten algorytmy jest teraz daleko od tak szybkiej ekspansji ludności. Oni muszą teraz zmienić stronę internetową, aby to uwzględnić :

Mowi WYKONAWCA SPISÓW LUDNOŚCI Z UVERSY :
„W rzeczywistości Urantia przekroczyła dziewięć (9) miliardów i liczy teraz ponad dziewięć miliardów mieszkańców na planecie, która została pomyślana do utrzymania co najwyżej czterech miliardów ludzi. W 1963 roku, kiedy Kennedy został zamordowany, świat właśnie przeszedł przez cztery (4) miliardy ludzi i byliśmy zadowoleni, że to by wystarczyło i ludzkość powinna zacząć obniżać tę liczbę. Teraz ludzkość na Urantii ma ponad dziewięć miliardów ludzi żyjących na niej, a planeta jęczy pod nadmiarem masy przyczyniającej się do problemów środowiska nawet w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie, najmniej zaludnionych ziemiach z gruntami ornymi na całym świecie. Obliczamy teraz, że zbliża się masowe wymieranie wielu zwierząt leśnych z powodu braku siedliska, a nawet myszom grozi nadmierne drapieżnictwo kotów i innych zwierząt domowych i innych, które lubią się żywić myszami. W każdym razie populacja szczurów nadal rośnie i tylko ogromna eksplozja trucizny na szczury może kiedykolwiek wyleczyć ten świat z tych obrzydliwych gryzoni, których nikt nie kocha ani nie lubi i prosiliśmy Michała, aby uwolnić Urantię od tak dużej ich liczby. One prosperują na śmieciach, które wielu mieszkańców wschodu wydaje się uwieczniać, zamiast je palić lub je wykorzystywać do wytwarzania energii do oświetlania domów. Po prostu nie chcą tego robić i nikt nie zrozumie, dlaczego tak jest obecnie.

„Jestem z Uversy i my ufamy, że masowe wymieranie nie nastąpi i że populacja ludzi zmniejszy się o co najmniej połowę, jeśli nie więcej, a wtedy boski rząd dopilnuje, aby nie rodziło się tak wiele dzieci pozamałżeńskich w Azji i w Stanach Zjednoczonych i ufamy w was wszystkich, którzy mogą przekazać te okropne liczby. Dlaczego ta grupa nie przekazuje ? Na Uversie tego nie rozumiemy. To od wykonawcy spisów ludności wszechświata. Dziękuję."

Online Andre_P

• Sr. Member
    • View Profile
    • Email
« Reply #443 on: May 07, 2019, 08:14:38 AM »
http://forum.serara.org/index.php?topic=12424.msg75856#msg75856
Przekaza : 7inOcean, członek-bohater
Kategoria / Temat : Miejsce na nowe przekazy / Pre'Mtor i Michał o inkarnacji i przetrwaniu podczas nadchodzącego kryzysu
« 6 maja 2019 r., godz. 02:41:56 »

Nauczyciele : Pre’Mtor i Michał Nebadoński
Przedmiot : Obecność Jozuego ben Jozefa i przygotowanie do nadchodzącego kryzysu
Przekazujący : Sue Whiley, czyli 7inOcean
Miejsce : Geelong, Wiktoria, Australia
Date/Godzina : 06.05.2019, 15.45 (wschodniego czasu australijskiego)

Mówi Pre’Mtor, Dostrajacz Sue :

„Więc jesteś tutaj, aby słuchać i dziękuję, że jesteś ze mną. Mam wiele do przekazania, jeśli wytrzymasz ruch, który rośnie. Bez interpunkcji ani przerw. Idziemy naprzód. Potem możesz poprawiać.

“Suffice to say we have Michael doing hula hoops to get with his incarnation and to deal with the
“Wystarczy powiedzieć, że Michał robi hula hoopy, żeby dojśc do wcielenia i poradzić sobie z ludźmi na planecie jego narodzenia. Jako twój Dostrajacz dostosowuję się do ciebie, aby umieścić to tutaj, gotowe dla ciebie i innych, którzy mają kontynuować pracę nad przekazywaniem wiadomości i lekcji, które mamy dla was, żebyście się o nich dowiedzieli.”

Michał Nebadoński :

„Tu Michał, Sue. Chcę tutaj mówić, jeśli mogę. (Śmiało, ojcze Michale.) Dobrze, mam dwie rzeczy do omówienia ważne dla was wszystkich. Głowy do góry z tymi dwoma sprawami. Po pierwsze musisz wiedzieć, że dużo organizuję, żeby dobrze działało w trakcie mojego ósmego i ostatniego obdarzenia Urantii. Mam być znany jako Jozue ben Jozef i trzeba to szeroko omówić w związku z tym, kim będę ponownie wśród was. Jako wasz brat wśród was, przychodzę jako wasz Ojciec Wszechświata. Będę panował jako Pasterz wśród swojej trzody owiec, jako nauczyciel przynoszę właściwy sposób nauki i rozwoju dla większości, którzy chcą mnie słuchać. Jest druga sprawa ważna dla was, to wasze ludzkie przetrwanie i bezpieczeństwo w nadchodzącym zamęcie, jakie wywoła mój wtargnięcie. Podkreślam wagę spokoju pośród burzy, która jest krótkotrwała i wkrótce minie w miarę jak rzeczy staną się bardziej do przyjęcia dla wielu, jako prawdziwe i naturalne w rozwoju ich świadomości. Zrozumienie mojej obecności i prawdziwego celeu mojej misji wśród was jest największą barierą dla większości do pokonania. Pytasz dlaczego teraz ? (Tak Michale) Cóż, jest to dość proste. Dlatego, że nie mogę znieść myśli o utracie zbyt wielu z was bez wiedzy, którą powinni zabrać ze sobą w przygodę, która jest przed nimi, jeśli będą chcieli. Wszyscy jesteście moimi dziećmi i zależy mi na tym, by wypuścić kota z worka, to znaczy powiedzieć wam o celu waszego życia i o waszym przeznaczeniu. To jest główna rzeczywistość, którą muszę wprowadzić do waszych uszu i aby wasze serca były z Ojcem Wszystkich, Źródłem waszego bytu.

(Dziękuję Michale za wyjaśnienie tego w prostych słowach. Czy możesz mi powiedzieć, co jeszcze chcesz, żebyśmy wiedzieli i bądź ostrożny, kiedy przybędziesz z gospodarzem, który Ci będzie towarzyszył ?)

„Tak, rzeczywiście istnieje gospodarz, niektórzy się wcielają, a większość będzie morontialna dla ochrony i żeby sobie poradzić z ogromną utratą równowagi, które mogę spowodować w początkowych etapach mojego obdarzenia. Nie życzę sobie żadnej krzywdy ani niebezpieczeństwa, ale musi być jakiś początek, żeby ruszyć do przodu z tym, z czym wkrótce będziemy musieli się zmierzyć jako wyzwaniem, kiedy Najwyższy Planetarny będzie musiał ruszyć bieguny, które już pełzną aż do pękania. Kierownicy energii do tej pory radzili sobie z tym, żeby to nie nastąpiło przedwcześnie, ale jest to tylko kwestia czasu i to runie pod własnym ciężarem ciśnienia i wysokich temperatur. Rdzeń planetarny jest teraz rozgrzany do temperatury, która wymaga bardzo szybkiego rozładowania w każdej chwili w najbliższej przyszłości. Oto dlaczego moja obecność będzie punktem zwrotnym skupienia uwagi, zarówno od strony sytuacji alarmowej, jak i kierowania, zarówno politycznego, jak i gospodarczego. To będzie wszystko na razie. Więcej będzie, gdy będę mógł opanować proces wcielenia się, który mam podjąć. Trzymajcie się wszyscy dobrze i bądźcie zdrowi. Bądźcie w moim pokoju i dobrego dnia”.

(Dziękuję Ojcze Michale, za te cenne słowa nauki dla nas, przynoszące nam dobrą wiedzę o tym, co ma nadejść. Obyśmy byli dobrze przygotowani i zrozumieli wszystko, co musi być i niech się stanie wola Ojca. Amen.)

Koniec.

Online Andre_P

• Sr. Member
    • View Profile
    • Email
« Reply #444 on: May 08, 2019, 11:02:57 AM »
Ta sama wiadomość po angielsku i po portugalsku :
http://forum.serara.org/index.php?topic=12438.msg75908#msg75908
Przekazał : JuliodaLuz, członek-bohater
Kategoria / Temat : Miejsce na nowe przekazy / Oddawanie czci a rozwój umiejętności nadawania i odbierania
« 8 maja 2019 r., godz. 07:04:11 »

Przedmiot : Oddawanie czci a rozwój umiejętności nadawania i odbierania
Mówca : Dostrajacz Myśli, Boska Minister
Data : Środa, 8 maja, 2019 r.
Miejsce i godzina : Brasilia, Brazylia, 07:35 czasu miejscowego, 6:35 czasu Nowego Jorku, 10:35 UTC
Kategoria : Nowe przekazy
Przekazujący : Julio da Luz

(DOSTRAJACZ MYŚLI) :
           Dziś również będzie dalszy ciąg poprzednich wiadomości. Boska Minister będzie krótko mówiła do was.

(BOSKA MINISTER) :
          Kiedy ludzie dążą do jakichś działań, Duchy Wsomagające Umysłu pomagają rozwijać tę umiejętność.
          Podobnie jest ze służbą nadawania i odbierania.
          Oddawanie czci bardzo sprzyja rozwojowi nadawania i odbierania.
          Spróbujcie poświęcić czas, jeśli to możliwe codziennie na nabożeństwo.
          Tak, oddawanie czci również stanowi jedną ze stron siedmiorakiej natury odpoczynku. Jest to dpoczynek ducha istot duchowo wyższych.
          Oddawanie czci to dziękowanie Bogu, Ojcu wszechświata za łaski, które Bóg daje.
          Ta prosta i szybka wiadomość jest po to, żebyście się zastanowili nad wznowieniem służby nadawania i odbierania przez wszystkich. Życzę wam znakomitej środy. Domszia.

(JULIO DA LUZ) :
Mój Dostrajaczu Myśli :
           - Dziękuję za pośrednictwo w nadawaniu i odbieraniu do i od istot niebiańskich i Bóstw.
Boski Ministrze Nebadonio :
           - Dziękuję za dzisiejszą wiadomość o oddawaniu czci.

KONIEC

Online Andre_P

• Sr. Member
    • View Profile
    • Email
« Reply #445 on: May 08, 2019, 11:52:20 AM »
http://forum.serara.org/index.php?topic=12440.msg75912#msg75912
Kategoria / Temat : PATRZCIE NA NASZE NOWE STRONY INTERNETOWE / Zarezerwowane
« 8 maja 2019 r., godz. 10:00:02 »

Rozwinęło się kilka nowych stron internetowych poza Stanami Zjednoczonymi. Proszę o podanie tutaj ich adresów internetowych. Ogłaszamy to w celu przygotowania czytelników do tych nowych i pomocnych zmian. Jeśli uruchamiacie stronę internetową, to ogłaszajcie to tutaj z jej adresem internetowym, żebyśmy wszyscy mogli się zapoznać z waszą pracą dla Synów Magisterskich i ich Misji.

Dziękuję
Ron Besser

Online Andre_P

• Sr. Member
    • View Profile
    • Email
« Reply #446 on: May 11, 2019, 11:45:40 AM »
http://forum.serara.org/index.php?topic=12444.msg75962#msg75962
Kategoria / Temat : Komisja Kontaktowa na temat Objawienia, które ma nadejść, jak również trwającej sytuacji wyjątkowej na planecie / Wyniki spotkania Komisji Kontaktowej 9-go maja od Michała Nebadońskiego i innych
« Odpowiedź nr 2, 10 maja 2019 r., godz. 11:47:56 »

Blokada Sue ma miejsce, gdy policja i administratorzy szkoły lub miasta otaczają to miejsce policją i zamierzają usunąć przestępcę, który zamierza zabijać ludzi. Blokada nie pozwala nikomu wejść ani wyjść, dopóki sprawca nie zostanie zastrzelony lub osadzony w więzieniu.

MICHAŁ NEBADOŃSKI - „Dziś rano znowu mamy prawdziwe intrygi i to jest trzecia wiadomość, którą piszemy, ponieważ pierwsze dwie zostały usunięte przez zbuntowane siły, o których tu mówimy. Margul i Trójca zamykają Urantię, aby usunąć pozostałe siły rebeliantów z Urantii. Sądzimy, że może tu być nawet kilkaset stworzeń, które nie rozumieją, że bunt Lucyfera został osądzany i wciąż trzymają się wiary, że są bezpieczni od ścigania. Ron był atakowany od wczorajszego wieczoru w związku z pracą ze Mną, Synem Stwórcy i z Jezusem, który wkrótce znowu będzie chodził po Urantii. Urantia jest nadal oblężona przez zbuntowane siły, które mogą do woli przejmować obwody komunikacyjne i oczyścić stronę ze słów, jeśli chcą. Wyślij to szybko Ron, bo oni mogą znów to zaatakować, żeby cię unieszkodliwić. Michał Nebadoński.

Online Andre_P

• Sr. Member
    • View Profile
    • Email
« Reply #447 on: May 12, 2019, 07:57:36 AM »
http://forum.serara.org/index.php?topic=12446.msg75958#msg75958
Kategoria / Temat : Miejsce na nowe przekazy / Plany, wysiłek i przeznaczenie
«10 maja 2019 r., godz. 06:16:21 »

Przedmiot : Plany, wysiłek i przeznaczenie
Mówca : Dostrajacz Myśli, Michał Nebadoński
Data : Piątek, 10 maja, 2019 r.
Miejsce i godzina : Brasilia, Brazylia, 06:38 czasu miejscowego, 5:35 czasu Nowego Jorku, 09:38 UTC

(DOSTRAJACZ MYŚLI)
Tu twój Dostrajacz Myśli. Znam cię dogłębnie. Razem z istotami niebiańskimi sprawdzamy przedmiot twojego zainteresowania, który może również interesować grupę ludzi. Dzisiaj będziemy mówili o planach, wysiłkach i przeznaczeniu. Teraz będzie mówił do ciebie Michał Nebadoński.

(MICHAŁ NEBADOŃSKI)
       Plany każdej osoby zależą od jej osobowości, chwili i miejsca, w którym żyje.
       Plany są często złożone i wymagają wspólnej działalności kilku istot, aby przekształcić projekt w rzeczywistość.
       Wysiłek bez oczekiwania niczego, tylko praca z miłością powinna być przedmiotem zainteresowania każdej osoby. Plany mogą zostać zrealizowane przez wysiłek, jeśli jest to przeznaczone danej osobie, ale najważniejszą rzeczą jest wysiłek i wykorzystanie czasu. Jeśli plany nie zostaną zrealizowane, będzie to osobiste doświadczenie, które może być wykorzystane w przyszłości przez tę samą osobę.
        Ponieważ człowiek jest złożony, zanosi szeroki zestaw próśb i modlitwy. Modlitwy, które starają się służyć zbiorowości, narodowi, całej planecie na przykład, są umieszczane w widocznym miejscu, gdy celem jest ewolucja duchowa.
        To nie znaczy, że plany są realizowane natychmiast. Jest czas na dojrzewanie projektu. Czas na udoskonalanie. Plany są tworzone i przerabiane w poszukiwaniu lepszego rozwiązania dla każdego przypadku.
        Wszyscy wiecie, jak złożona jest planeta Urantia i wymaga ona planów i ulepszeń, aby nastąpiło duchowe uzdrowienie dla największego dobra całej ludzkości.
        W ten sam sposób powinny być tworzone i doskonalone indywidualne plany każdej osoby, dążąc do dojrzałości projektu.
        Często konieczna jest zmiana ukierunkowania, czyli projektowania. Tak, ludzie mają po kilka osobistych projektów. Jeśli to jest przeznaczenie, to projekt zostanie zrealizowany w odpowiednim czasie.
        To proste i szybkie przesłanie jest przeznaczone dla wszystkich, aby zastanowili się nad potrzebą osobistego wysiłku w dążeniu do ważnych duchowych celów, ale nie oczekując niczego. W odpowiednim czasie, jeśli jest to przeznaczenie, wszystko zostanie osiągnięte. Znakomitego piątku.

(JULIO DA LUZ) :
Mój Dostrajaczu Myśli :
        - Dziękuję, że jesteś przy mnie, prowadząc mnie w moim życiu.
- Michale Nebadoński :
        - Dziękuję za przesłanie o planach, wysiłku i przeznaczeniu.
KONIEC

Online Andre_P

• Sr. Member
    • View Profile
    • Email
« Reply #448 on: May 13, 2019, 12:12:09 AM »
http://forum.serara.org/index.php?topic=12448.msg75974#msg75974
Kategoria / Temat : Miejsce na nowe przekazy / Poszanowanie różnic
«11 maja 2019 r., godz. 05:34:55 »

Przedmiot : Poszanowanie różnic
Mówca : Michał Nebadoński, Archanioł
Data : Sobota, 11 maja, 2019 r.
Miejsce i godzina : Brasilia, Brazylia, 06:03 czasu miejscowego, 5:03 czasu Nowego Jorku, 09:03 UTC

(MICHAŁ NEBADOŃSKI)
         Transmisje i odbieranie będą rzadsze przez pewien czas, kiedy je zablokujemy, podczas oblężenia buntowników na Urantii.
         Dlatego Julio będzie odbierał rano mniej przekazów niż jeden dziennie w tym tygodniu.
         Może minąć wiele dni bez odbierania przekazów, ponieważ jest to delikatny czas na planecie.
         Jednak dzisiaj będzie mówił Archanioł i przekaże wam wiadomość.

(ARCHANIOŁ)
         Poszanowanie różnic, to jest tytuł dzisiejszego komunikatu.
         Kiedy spotykasz osobę o innej opinii lub jesteś obok niej, nawet o zupełnie innej opinii, konieczny jest szacunek dla stanowiska tej osoby.
         Każdy ma wolną wolę.
         Poszanowanie niekoniecznie oznacza zgodę, ale szacunek dla odrębności.
         W tej sytuacji przeciwnego zdania, konieczne jest „intelektualne wycofanie się”, znaczy to, że trzeba tę myśl usunąć z umysłu.
         Ta (intelektualna) odrębność pozwala uważnie słuchać opinii, która może być nawet poprawna, choć sprzeczna z twoim zdaniem.
         Intelektualna odrębność, powtarzam, tylko w myślach, pozwala na lepszą analizę opinii. Z intelektualnym dystansem staniesz się BEZSTRONNYM OBSERWATOREM. Podkreśl tę część wiadomości, tego bezstronnego obserwatora.
         Wycofanie intelektualne jest jak magnes. W przeciwieństwie do rozdzielenia z powodu rozbieżności, wycofanie (intelektualne) przyciąga.
         Wiadomość ta zawiera znacznie więcej treści, niż można w pełni zrozumieć w tej chwili. W tym dzisiejszym przekazie jest ukryta głębsza treść, niż można w pełni zrozumieć w jednej chwili. Wspaniałej soboty.

(JULIO DA LUZ):
- Michale Nebadoński :
         Dziękuję za dzisiejsze przesłanie o wzmocnieniu oblężenia buntu na naszej planecie. Tak, jestem do dyspozycji codziennie około 6:00 rano, aby odbierać wiadomości, jeśli trzeba. Rozumiem jednak, że wiadomości nie będą już codzienne, ponieważ obecnie wymagana jest ostrożność, zanim buntownicy zostaną zablokowani i otoczeni.
- Archaniele :
         Dziękuję za głębokie przesłanie, którego większość ma ukrytą treść o poszanowaniu różnic.

KONIEC

Online Andre_P

• Sr. Member
    • View Profile
    • Email
« Reply #449 on: June 16, 2019, 12:23:10 PM »
http://forum.serara.org/index.php?topic=12482.msg76448#msg76448
Kategoria / Temat : Masz coś do zrzucenia z piersi, tu jest na to miejsce – bądź tylko miły, jeśli nie jesteś twardy – administrator / Tajemnicza wiadomość, wyobrażacie sobie co to znaczy
« Odpowiedź nr 40, 9 czerwcaa 2019 r., godz. 22:59:20 »

Witam i pozdrawiam Susan :
Czasami bardzo trudno jest śledzić wiadomości na tym forum, ponieważ używamy języka wysokiego objawienia z tekstu zwanego Księgą Urantii, który czytasz lub będziesz czytać jednocześnie eksperymentując na forum.

Używamy pojęcia kosmicznego miejsca dowodzenia w czasie, gdzie żyją Wodzowie Duchowi i kierują nami na Ziemi. Tym punktem dowodzenia Ziemią w czasie i przestrzeni jest Salvington.

Salvington jako punkt dowodzenia nad nami, ma nad sobą sferę wysokiej stolicy zwanej Uversa. Uversa dowodzi wszystkimi wszechświatami lokalnymi, a my należymy, do jednego z nich, zwanego Nebadonem.

Ale głównym szefem wszystkiego, nawet powyżej Uversy, jest ogromna materializacją zwaną Rajem, która kieruje wszystkim w przestrzeni i czasie i poza czasem.

Rajskie Bóstwa wiedzą wszystko i dlatego, że nazywamy je „egzystencjalnymi”, ale wszystkie inne Bóstwa lub Bogowie, bo Bóstwo to Bóg, są podporządkowane idei egzystencjalnej.

Nauka całego słownictwa zajmuje wiele lat i większość z nas już wiele o tym wie i to czasami brzmi jak greka, ponieważ nie definiujemy tych nazw, kiedy ich używamy, bo większość z nas już wie, kto jest kim :

Michał Nebadoński jest Synem Stwórcy, który stworzył Nebadon. Tak się nazywa Jego wszechświat lokalny. Jest on Bóstwem czasoprzestrzeni.

Matka Duch jest Bóstwem Duchowym i reprezentuje Nieskończonego Ducha i innych w Nebadonie. Jest Ona partnerem z Syna Stwórcy czyniącym całe stworzenie w Nebadonie, łącznie z tobą i mną.

MARGUL - reprezentuje potrzeby Rajskiej Trójcy nawiązywania stosunków z człowiekiem na Urantii jako Trójca.

RAYSON - jest także Bóstwem z Raju, ale nie jest egzystencjalny. Jest on wszechmocnym funkcjonariuszem projektu naukowego, który przybył na Urantię żeby uczyć nas lepiej nauk ścisłych. Jest On Synem Magisterskim o wysokiej powinności uczenia nas wszystkich na Urantii niebawem.

LANAFORGE - jest potężnym Synem Wszechświata Lokalnego nie egzystencjalnym, ale obecnie tak potężnym, że może on określać, co ma zrobić na Ziemi zwanej Urantią i często mówi mi, co powinienem, a czego nie powinienem robić. Jest On bardzo cennym kierownikiem dla nas ludzi w nadchodzących boskich misjach na ziemi.

Gabriel z Salvingtonu - jest Głównym Administratorem Wszechświata Lokalnego - Nebadonu. Jego praca polega na zapewnieniu, żebyśmy wszyscy wiedzieli, kto jest szefem i żeby prace bedące do wykonania na Ziemi, były wykonane szybko i sprawnie. Słyszę Go, gdy jego szef, Michał Nebadoński nie może do mnie mówić bezpośrednio w ważnych sprawach.

POŚREDNI - "Istoty, które wyglądają jak my i mają śmiertelnych rodziców, ale pozostają niewidzialne od urodzenia. Są oni tak cenni, że Bóstwa sprowadziły ich ponad dziesięć tysięcy, żeby pracowali z nami na Ziemi. Pracuję z nimi czasami w pełnej wymianie słownej, żeby robić to, co chcą, żebym nad tym pracował.

To powinno pokrywać główne postacie, z którymi pracujemy na tym forum. Jest wiele innych, ale nie zamierzam przepisywać ci całej Księgi Urantii. Najlepsze życzenia przyjemności i pobytu na bardzo ruchliwej stronie internetowej.

Ron Besser