Author Topic: Wiadomoci po polsku (Posts in Polish)  (Read 69382 times)

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

Online Andre_P

• Sr. Member
    • View Profile
    • Email
Re: Wiadomoci po polsku (Posts in Polish)
« Reply #510 on: August 11, 2019, 12:08:23 PM »
Te same wiadomości po angielsku i po rosyjsku :
http://forum.serara.org/index.php?topic=12902.msg78298#msg78298
Kategoria / Temat : Miejsce na nowe przekazy / Przypomnienie o tragedii

1) Przekazał : Prozonov, pełny członek
« Odpowiedź nr 1, 10 sierpnia 2019 r., godz. 13:17:59 »

Wydarzenia na planecie Ziemi-Urantii rozwijają się obecnie. Oś planety zmienia się płynnie. To niedługo spowoduje katastrofalne zmiany i znaczne straty ludności. Zostaliście o tym uprzedzeni.

Pozostańcie na miejscu, nic już nie należy zmieniać. Wszystko toczy się swoją koleją. Co będzie, to i będzie, ale trzeba się przygotować na gorsze. Ktokolwiek pozostanie, będzie mu bardzo trudno przetrwać w panujących warunkach.

Bądźcie czujni. Nie róbcie głupstw i nie poddawajcie sią panice. To ona w większości przypadków gubi ludzi. Przyjmujcie wszystko z wytrwałością, z zimną krwią i spokojnie.

Kto wybrał życie, będzie żył, kto nie wie, co wybrać, będą mu przedstawione możliwości podjęcia ostatecznej decyzji na światach-mieszkaniach, a ci, którzy odrzucili zbawienie lub popełniali czyny niezgodne ze zbawieniem - sami wydali na siebie ostateczny wyrok śmierci.

Życie nie kończy się dzisiaj. Ono się ledwie zaczyna dla nowej Urantii i nowej ludzkości. To wszystko na teraz.

- Dziękuję nieznanemu posłannikowi za informację.

Przyjęto 10 sierpnia 2019 r. o 21:00 czasu lokalnego. Rosja, Samara.

2) Napisał : Clency, członek bohater
« Odpowiedź nr 2, 10 sierpnia 2019 r., godz. 14:50:16 »

Zmiana nachylenia osi ziemi już się zaczęła i jest to powolny proces, który może trwać kilka lat, ale może zostać przyspieszony w pewnym momencie z powodu zmian grawitacji innych planet wokół, zgodnie z raportem naukowym. Indonezyjskie tsunami z 2004 r., które zabiło ćwierć miliona ludzi, było konsekwencją znacznego ruchu osi Ziemi. W artykule dodano, że władze spodziewają się „poważnej katastrofy w latach 2020–2026”, kiedy Ziemia osiągnie swoje ostateczne położenie osi, kiedy to „ogromne fale pływowe mogą zalać całe kontynenty”. Kończy się on następującą radą : „przygotujcie planowanie katastrof i komplety pierwszej pomocy. Nie liczcie na pomoc rządu”. Domszia

3) Napisał : Ron Besser, administrator, członek bohater
« Odpowiedź nr 3, 11 sierpnia 2019 r., godz. 00:48:18 »

Bardzo na czasie, Clency, właśnie napisałem do Komisji Kontaktowej późną nocą, że potrzebujemy jej spotkania przed 5 września 2019 r., bo właśnie poinformowano nas, że podróż może być trudna po tej dacie, ponieważ Oni spodziewają się możliwych zakłóceń oceanów z powodu zmian nachylenia osi spodziewanych prawdopodobnie po 5 września 2019 r. Należy pamiętać, że Nowa Szkocja ponosi pełne ryzyko zalania z powodu spodziewanej fali przypływu w pobliżu zatoki Fundy, jeśli ocean Atlantycki straci również szelf kontynentalny wzdłuż wschodniego wybrzeża Stanów Zjednoczonych i podobnie również dla Japonii. To dla waszej informacji. RON

Online Andre_P

• Sr. Member
    • View Profile
    • Email
« Reply #511 on: August 14, 2019, 11:57:07 AM »
Link do wiadomości po angielsku :
http://forum.serara.org/index.php?topic=12916.msg78402#msg78402
Napisał/Przekazał : Ron Besser, administrator, członek-bohater
Kategoria / Temat : PO SZOKACH / Michał Nebadoński wyjaśnia problemy związane z zespoleniem i potrzebę przegrupowania
« 13 sierpnia 2019 r., godz. 14:55:18 »

Michał Nebadoński wyjaśnia problemy związane z zespoleniem i potrzebę przegrupowania
Michał Nebadoński
13 sierpnia 2019 r.
14:30 czasu Jorku

„Jestem gotów ogłosić kilka rzeczy, o których Ron już wie tylko dlatego, że musi prowadzić Komisję Kontaktową z pełną wiedzą. Bądź pewien, że wszystko, co zostało powiedziane, jest prawdą, ale Ron nigdy dużo nie przesadza, lecz tym razem odwołał szósty epokowy System Sprawiedliwości na Urantii i wrócił do czwartego epokowego Systemu Sprawiedliwości. Tak mu powiedziałem i on naturalnie cytuje mnie mówiąc to.

„Teraz musimy ponownie rozważyć to zjawisko i teraz obalam czwarty i przywracam od razu szósty, jako bieżący z proponowanym szóstym epokowym objawieniem. To nowe włączanie i wyłączanie i odkurzanie objawienia jest skończone. Oświadczam otwarcie, że ono musi się pojawić i że Ron musi sobie z tym poradzić na wszystkich poziomach. Teraz dalej :

„Kilka minut temu SERARA wyjaśniła Ronowi, że potrzeba korekty Systemu Sprawiedliwości była tak oczywista, że ON, SERARA, był gotów się wcielić i kontynuować Misję Magisterską w sposób widoczny. Ron zapytał, czy MONJORONSON należał do niej i powiedziano mu, że nie, że MONJORONSON musi szukać rekompensaty za to, że JEZUS już nie wypełni pracy na Urantii i że cała idea proroctwa z Ostatniej Wieczerzy, żeby powrócić, już nie ma podstaw. To z tego powodu MONJORONSON i inni związani z Jezusem już się nie pojawiają. Jezus mówi Ronowi : „kiedy mówisz „to” po prostu nie wydaje się możliwe, to wyrażasz to, co Ja czuję, Ron, ale musisz trzymać język za zębami z powodu związanych z tym problemów”.

„Jezus oczyszcił umysł Rona z niepokoju w tej sprawie, co wy wszyscy musicie jakoś zrobić. Możecie podziękować Trumpowi i Jezusowi i światu w wojnie z Niemcami i Japonią, bo okrutni klienci horroru na zawsze zmienili to, że idea Boga na Ziemi, znowu się spełni. Ron odczuwa to żywo i nigdy nie mówi więcej niż : „to po prostu nie wydaje się możliwe, żeby kiedykolwiek była to prawdziwa decyzja przeciwko nam”. W pełni zgadzam się z Ronem i wy wszyscy czujecie się przeważnie to samo. Jednak niech będzie wiadomo, że Synowie Obdarzający obfitują obecnie na Urantii i Ron czasami służy jako taki. Mówię to po to, żeby do was dotarł fakt, że wasze istnienie nie jest już zagwarantowane i My całkowicie przeglądamy karierę wznoszenia teraz, gdy Bóg Najwyższy doznał tak wielkiego niepowodzenia. Ron napisał dziś rano notatkę, ale My nie pozwolimy mu jej wysłać, bo ona zwięźle informuje niektóre instytucje o tym, co zrobiły z powodu powolności w rozpowszechnianiu Księgi Urantii. Dalsze jej tłumaczenia są teraz zabronione i oni doskonale o tym wiedzą ode mnie.

„Wreszcie musimy poprawić fakt, że zespolenie Lemuela, Amethyst i Sue z ich Dostrajaczami zostało odwołane. One już nie istnieją i nie będziemy tego dalej analizować, dopóki każde z was nie osiągnie wieku, w którym musicie się przygotować na śmierć. W każdym przypadku wszyscy tutaj wymienieni są częścią wielkiego planu, ale tak wolno korzystali z czegokolwiek, co otrzymali, biorąc pod uwagę, że to po prostu nie zostało zauważone. Ron próbował uruchomić to wszystko i gdyby Lanaforge nie przeszedł przez tę stronę internetową, to nikt by nie przekazywał. Ron w pełni przypisuje Lanaforge uzyskanie przekazów od was.

„Teraz jednak Ametyst, cały czas płaczesz nad rozlanym mlekiem, podobnie jak Sue, a Lemuel nie zdaje sobie sprawy, że mógłby w ogóle coś zepsuć, ale jego ciągła odmowa udzielenia duchowi podobnego głoseu kosztowała go tylko nieznaczne cofnięcie, ale jest on wysoko oceniany i wkrótce zespoli się na nowo ze swoim Dostrajaczem i tym razem, gdy opuści Urantię do światów-mieszkań, do których należy, a te światy nie sę w Satanii, lecz w Edentii, gdzie będzie szkolony jako żołnierz królestwa. On bardzo lubi reżim wojskowy, a my mamy miejsce też i na ten zawód. Ty Sue jesteś zbyt rozkojarzona we wszystkich sprawach, żeby się dowiedzieć, czego potrzebujesz w warunkach zespolenia i to jest teraz złagodzone i nie poczujesz żadnej zmiany tego, jak się teraz czujesz i jak działasz. To pozostawia Rona, Stevena, Dominicka, Clency'ego i pewnego przyjaciela Dominicka, Raphaela zespolonych z jednym zastrzeżeniem, że Ron jest waszym szefem we wszystkich działaniach ogłoszonych z tą ideą zespolenia z Dostrajaczem bez rydwanów ognia. Dzieje się tak, ponieważ Ojciec tak chce, a Ron jest tym, który potrafi to pięknie wykorzystać.

„Niech to będzie przypomnieniem dla was wszystkich, że zespolenie jest zawsze dostępne, ale jeśli nie użyjecie takiego podarunku, można go złagodzić lub usunąć i na razie zostało ono usunięte, jak powiedziano.

„Zabiorę wam jeszcze jedną chwilę, posłuchajcie :

„Poprosiłem Rona, by zmienił swoje podejście do SERARY dziś rano i on to zrobił, ale popełnił błąd, pytając o Monjoronsona, ponieważ Monjoronson nie jest szczęśliwym Synem Magisterskim dziś rano dlatego, że On i Ron widzą tak dobrze i jednakowo Drugie Przyjście, a Ron ubolewa, że obecnie nie ma go w planie na dobre i może nigdy nie zostać przywrócone. To Monjoronson miał plany i środki do wykonania tej pracy na Urantii i teraz musi to zostać odłożone na bok. K”

KONIEC

Online Andre_P

• Sr. Member
    • View Profile
    • Email
« Reply #512 on: August 15, 2019, 05:50:27 AM »
Ta sama wiadomość po angielsku :
http://forum.serara.org/index.php?topic=12918.msg78408#msg78408
Przekazał : Clency, członek bohater
Kategoria / Temat : Miejsce na nowe przekazy / OBIETNICA
« 14 sierpnia 2019 r., godz. 06:00:54 »

Nauczyciel : MONDŻORONSON
Odebrał : Clency
Przedmiot : OBIETNICA
Data : 14.8.2019

[Drogi Ojcze, mam wrażenie, że dostałem sygnał dzwoniący mi w prawym uchu, żeby odebrać wiadomość, więc usiadłem przy biurku komputerowym gotowy do pisania. Czy jest ktoś z wiadomością ?]

MONDŻORONSON

„Tu MONDŻORONSON. Czekałem na ciebie, żebyś odebrał to, co muszę dostarczyć jako przedmiot zainteresowania wszystkich i dziękuję, że odpowiedziwłeś na moje podszepty. Wiem, że wszyscy zostaliście ostatnio przytłoczeni zbyt dużą ilością informacji, które mogą wydawać się sprzeczne i być może dla niektórych z was bardzo niepokojące, lecz jeśli przyjrzycie się im uważnie, one formalnie spadają kaskadą w zależności od chwili obecnej. Możecie się gubić w tej połyskującej kałuży, ale pamiętajcie, że nic nie jest wyryte w kamieniu, zawsze jest czas, kiedy sytuacja odwraca się do góry nogami, a zatem istnieje potrzeba dostosowania się do tego, co dominuje w zakresie osobistym lub globalnym. Szczęśliwie to nie trwa wiecznie.”

„Prawie wszyscy wiary chrześcijańskiej czekają na Drugie Przyjście JOZUEGO BEN JOZEFA. Obecna sytuacja w waszym świecie nie sprzyja wypełnieniu się Jego Obietnicy, ale to nie znaczy, że nigdy się ona nie spełni, po prostu musimy poczekać na właściwy czas. Zadajecie sobie pytanie, czy to nastąpi, czy nie, kiedy jeszcze żyjecie. Nie jestem w stanie odpowiedzieć na wasze pytanie, ale zapewniam was, że OJCIEC zgadza się na ten pomysł, a kiedy OJCIEC mówi „TAK” nikt nie może powiedzieć „NIE”. Dlatego mówię wam wszystkim : nie skupiajcie się zbytnio na tym „jak i kiedy” JEZUS zmaterializuje się między wami i posuwajcie się waszymi drogami z dnia na dzień w stronę tego, co jest pod ręką. To wszystko, co mam do powiedzenia.”

[Dziękuję Ci Panie MONDŻORONSONIE za ten krótki, ale zwięzły punkt widzenia na temat Drugiego Przyjścia JEZUSA.]

Online Andre_P

• Sr. Member
    • View Profile
    • Email
« Reply #513 on: August 15, 2019, 08:02:31 AM »
http://forum.serara.org/index.php?topic=12918.msg78416#msg78416
Przekazał : Ron Besser, administrator, członek bohater
« Odpowiedź nr 2, 14 sierpnia 2019 r., godz. 10:20:06 »

„Tu Święty Paweł :

„Ja wciąż żyję i ogromnie się cieszę z tego, że istnieję. Wenebojo, przypominasz mi szczególnie Kroniki. Napisałem to coś, żeby ludzie zeszli mi z pleców w sprawie dzielenia włosów na czworo odnośnie Ewangelii, które były zupełnie nowe i ludzie je czytali bez przerwy. Wskazałem jednak wszystkim, że była umowa w sprawie Mateusza, żeby nie ciągnąć wątku tak daleko, jak on, ale analizować ten wątek zatrzymując się gdzieś w środku pisma. Wy robicie to samo, co Mateusz, jak was obserwowałem, kiedy przedstawiacie zamieszanie wielkanocne, jak moglibyście to nazwać i w ten sposób trochę perorujecie przeciwko mnie, ale w rzeczywistości tracicie okazję i pozwólcie, że się zastanowię, jakie było to przesłanie. W rzeczywistości zrobicie dużo lepiej improwizując, zamiast się przygotowywać i sugeruję, że Jezus zawsze lepiej daje lekcję, ale nie możecie być takimi świętoszkami, aby zacząć tańczyć wokół Jezusa tylko dla tych, których uczycie.

„Zostawmy tę lekcję, w której cały czas uczę Rona i pozwólmy ludziom odetchnąć i dobrze słyszeć, zanim zaczniecie perorować o szczegółach, które są niezbędne, ale wydaje się, że nigdy do nich nie dochodzicie. Ron czasami nie znosi tego forum poprostu dlatego, że nikt nie przedstawia dokładnie szczegółów spraw, ale ogólny obraz, tracąc jakość tego, czego trzeba się nauczyć. On później dobrze do tego dochodzi, ale po prostu to odpuszcza, ale widzi to jako okropny sposób prowadzenia forum dyskusyjnego bez dobrych dyskusji. Ty robisz to samo Wenebojo i często się wydaje, że nigdy nie rozumiesz sensu, dopóki się na nie powiesisz na temacie. Musisz myśleć lepiej i lepiej służyć jako pastor lub zrezygnować z tego, ponieważ ludzie wkrótce staną się naprawdę bystrzy, a ty nie powinieneś zapominać o Ronie, bo nigdy nie jesteś leniwy, ale pozwalasz rzeczom toczyć się samym, gdy ludzie są tak daleko od podstaw, że zupełnie nie chwytają spraw. Niech tak już będzie dla was obu, ale tobie Wenebojo płacą za to, że to robisz, a Ron trochę działa jako amator, kiedy stara się zrozumieć twój punkt widzenia. Tu Paweł z Tarsu i pomysł ze Świętym Pawłem mi się nie podoba, ale tak mnie wciąż nazywają w kościołach, do których Ron kiedyś chodził i on oczywiście trzyma się tego. Dobrego dnia ! Paweł z Tarsu.”

KONIEC
« Last Edit: August 15, 2019, 09:09:27 AM by Andre_P »

Online Andre_P

• Sr. Member
    • View Profile
    • Email
« Reply #514 on: August 15, 2019, 09:08:18 AM »
http://forum.serara.org/index.php?topic=12918.msg78424#msg78424
Napis: Wenebojo, młodszy członek
« Odpowiedź nr 3, 14 sierpnia 2019 r., godz. 14:36:32 »

Mój najdroższy Pawle z Taurusu. Jestem pełen respektu, że poświęciłeś czas, żeby mnie uczyć w moich słabych próbach zostania nowoczesnym apostołem. Jestem naprawdę jak Jan Marek w tej grupie i nie chciałbym angażować się w słowną walkę na miecze z Tobą ani z kimkolwiek innym na forum Serary w zakresie teologii. W dzisiejszych czasach, jeśli ludzie się z tobą nie zgadzają, to już nas nie kamienują, po prostu strzelają nam w głowę i kończą sprawę. Kiedy wody oceanów zaczną się podnosić, a niebo zacznie na nas spadać, to w każdym razie nie znajdziesz mnie stojącego na wielkiej skale i wygłaszającego kazanie. Jest druga część nauki Jezusa, o której nigdy się nie mówi w kościołach, którą dosłownie traktuję jako moje powołanie. Pozwól mi, że zacytuję Łukasza, jednego z twoich przyjaciół. „Wtedy wezwał swoich uczniów i dał im moc i władzę nad wszystkimi demonami oraz leczenia wszystkich chorób. Wysłał ich, aby głosili Królestwo i UZDRAWIALI CHORYCH.” Będę to właśnie robił. Będę uzdrawiał tych, którzy tego potrzebują tak, jak robię to teraz w mojej pracy w szpitalu, w Ośrodkach Onkologii. Jeśli będę mógł tu pomóc jako skryba, to będę to robił, jeśli taka będzie wola Ojca. Jeszcze raz dziękuję za poświęcony czas, którego masz teraz mnóstwo tam , gdzie teraz jesteś. Dla nas tutaj niebo z każdym dniem robi się coraz bardziej szare. Tak samo wiedz, że Światła, które pali się we mnie, nikt nie może zgasić. Ja też miałem objawienie takie jak Ty w „drodze do Damaszku”. To jest dla nas wspólne. Zajmujmy się wszyscy sprawami Ojca, to moja jedyna modlitwa, którą staram się żyć tak długo, jak się okaże, że będę z nią żyć. Dziękuję bracie. Namaste'.

Online Andre_P

• Sr. Member
    • View Profile
    • Email
« Reply #515 on: August 15, 2019, 09:54:04 AM »
Link do tej wiadomości po angielsku :
http://forum.serara.org/index.php?topic=12870.msg78418#msg78418
Napisał : weydevu, starszy członek
Kategoria / Temat : Miejsce na nowe przekazy / Drunvalo, Madison i Michał - Różne punkty porządku dziennego (patrz poniżej)
« Odpowiedź nr 30, 14 sierpnia 2019 r., godz. 11:22:58 »

Uważam to za zabawne, że Ojciec w swojej mądrości rzuca kluczem (Urantią) w koła zębate czasu i przestrzeni, a cały Wielki Wszechświat nic nie może zrobić.
Bóg Najwyższy utracił swoją Immanencję i został sprowadzony do EMINENCJI Najwyższej.
Nasz Pan Michał stracił swoje miejsce władzy na krótki okres czasu.
Mamy na Urantii człowieka, który rzucił wyzwanie Bogu czasu i przestrzeni, który mógłby zmiażdżyć go jak robaka swoją myślą, a on przeżył.
Misja Michała, Misja Syna Magesterskiego i powrót Jezusa zostały zatrzymane.
Wracamy do szarego okresu z przechyleniem naszej osi.
Gdybym dobrze nie wiedział, robiłoby to wrażenie GÓRY OLIMP.
Zespolenie zostało zakwestionowane.
Wróciliśmy do czwartego epokowego systemu sprawiedliwości.

Żyjemy w podniecających czasach.

Muszę teraz wracać do roboty.

Domszia
Weydevu

Online Andre_P

• Sr. Member
    • View Profile
    • Email
« Reply #516 on: August 15, 2019, 11:06:35 AM »
Ta sama wiadomość po angielsku i po portugalsku :
http://forum.serara.org/index.php?topic=12922.msg78414#msg78414
Napisał : JuliodaLuz, członek bohater
Kategoria / Temat : Dyskusje ogólne / Uroczystość urodzin Jezusa 21-go i 22-go sierpnia
« 14 sierpnia 2019 r., godz. 09:46:32 »

Przedmiot: Obchody rocznicy urodzin Jezusa w dniach 21–22 sierpnia

Uroczystość urodzin Jezusa, od północy wśrodę 21 sierpnia 2019 r. do północy w czwartek 22 sierpnia 2019 r.

Księga Urantii donosi, że dzień narodzin Jezusa przypada 21-go sierpnia. Z kolei aktualizacje forum Serary informują, że data została poprawiona na 22-gi sierpnia.

Dlatego, aby zebrać czytelników Księgi Urantii, postanowiłem zorganizować wraz z Grupą czytelników Księgi Urantii z miasta stołecznego Brazylii i regionu wieczorne świętowanie 21-go sierpnia 2019 r. wraz z udziałem czytelników Księgi z Urantii do północy 22-go sierpnia 2019 r.

To jak wigilia i święta Bożego Narodzenia.

Przynajmniej tutaj, w Brazylii, rodziny spotykają się w wigilię Bożego Narodzenia, 24-go grudnia każdego roku do północy odbywając kolację, zwykle przed północą, tj. około 22:00, głównie z powodu dzieci, które nie mają tak dużej wytrzymałości, żeby czekać jak dorośli.

Julio

Post scriptum : Tak więc, niezależnie od przekonań co do 21-go sierpnia, dla czytelników Księgi Urantii, którzy jeszcze nie wiedzą lub nie przyswoili sobie nowej daty 22-go sierpnia, może się odbyć uroczystość, a jej powodem jest spotkaniem ku pamięci narodzin Jezusa.

Online Andre_P

• Sr. Member
    • View Profile
    • Email
« Reply #517 on: August 16, 2019, 10:36:48 AM »
Link do tej wiadomości po angielsku :
http://forum.serara.org/index.php?topic=12920.msg78412#msg78412
Napisał / Przekazał : Ron Besser, administrator, członek bohater
Kategoria / Temat : PO SZOKACH / Banialuki są dobre !
« 14 sierpnia 2019 r., godz. 06:43:22 »

Banialuki są dobre ! (Ron Besser bardzo lubi żarty, więc umieścił tutaj dwuznaczny tytuł - i dalszy tekst - który może znaczyć również (tytuł) – Mortadela mi smakuje. Spróbuję jakoś to oddać.)
Tu Ron Besser, wiem, że wszyscy o tym wiecie. Dziś rano obudziłem się zbyt wcześnie. W rzeczywistości była druga w nocy i postanowiłem zakończyć całe to fiasko oprócz tego forum dyskusyjnego. Zdecydowałem, że muszę obciąć te wszystkie spółki (Korporeacje, które Ron założył dla Misji.), żeby odkomplikować moją odpowiedzialność za sprawozdawczość i koszty, które one powodują, moim zdaniem zbyt duże. Postanowiłem również zrezygnować z funkcji Komisarza Kontaktowego i spokojnie przejść na emeryturę w tym malutkim życiu, które mam opuścić, żeby żyć. Wypisałem to wszystko z siebie o trzeciej rano przy komputerze, bo wstałem i poczułem, że mnie pili, więc przestałem zwyczajnie leżeć w ciemności i być tak zmartwiony, że wywołało to ból głowy większy niż zwykle ostatnio.

Moje oczy są tak złe, że tak naprawdę nie mogę ich używać, ale przyłożyłem szkło do ekranu, żeby czytać. Na każdym kroku używam teraz laski. W każdym razie słyszałem, jak wchodzi Mantutia, który obiecał mi wyjść z tego i napisać rezygnację z Komisarza Kontaktowego, którego bardzo cenię, ponieważ muszę się zwrócić do Rajskiej Trójcy, żeby to zrobić. Byłem więc gotowy, aby rozpocząć pracę i uświadomiono mi, że Michał z Nebadonu wzywa mnie z jego obecnego obowiązku, żeby być w Sądzie Pradawnych Czasu, bo Bóg Najwyższy i On walczyli o dobrą recenzję tego Sądu na temat tych paskudnych interesów w Nebadonie ostatnio.

Powiedział mi : Ron, zdejmij tę kwaśną twarz. Jestem dzisiaj w sądzie w sprawach, które według ciebie miałyby się wydarzyć, choć ci nie wierzyłem. Powiedziałeś, że od razu dotarłeś do Misji i uderzyłeś mocno naprawdę, a potem zmartwiłeś się wszystkimi innymi sprawami, jak Federacja. Gdybyśmy to zrobili w ten sposób, wszystko byłoby w porządku, ale teraz pomysł z adresem 1 South George Street już przepadł. Melchizedek Machiventa musiał zupełnie wyrzucić cały rząd Serafinów wciąż działający na Urantii, a teraz nagle ma dwa Inspirowane Duchy Trójcy pracujące z nim i dwunastu odbierających Melchizedeków, wszystkich z naszego Rządu Planetarnego rezydującego właśnie teraz.

Daj jednak znać, że rezygnacja jako Komisarza zaszkodziłaby mi jeszcze bardziej, ponieważ nie widzisz sensu dla Komisji, która utraciła Misję Magisterską, jak myślisz i straciła Raysona i publikację twojej książki oraz porzuciła wszelkie pretensje do robienia szóstego objawienia epokowego, żeby się pojawiło wśród poszarpanych czytelników piątego objawienia epokowego. To powiedziawszy, odpowiedziałem Michałowi : Cóż, wszystko dobrze, ale nic mi już nie zostało do roboty, bo co noc podpalają mnie nogi, moje oczy są prawie ślepe i potrzebuję się odprężyć, żeby uniknąć tak głębokiej depresji, bo nigdy się z tego nie wydostanę.

Właśnie wtedy Michał powiedział mi nie rezygnuj, bo praca Synów Magisterskich powróciłaby, pod warunkiem, że sprawa w Sądzie pójdzie dobrze, a także, że Powrót Jezusa nie odpadł na wieczność, tylko na długo i że Mondżoronson i Serara uciekli z powrotem na Uversę, kiedy ja musiałem niedawno udać się do Sądu na Uversie. Znaczy to, że wszyscy czekają i nie uciekają, a ty, Steven i Dominick na pewno musicie wykonać wielką pracę. To powiedziawszy, powiedziałem OK, będę się powstrzymywał od tych planów, żeby cofnąć wszystko, co zrobiłem, ale jestem tak blisko śmierci, jak mam sobie poradzić z większym przebiegiem na tak wykończonym ciele, że nie daje rady więcej żyć. Potem Michał powiedział, że powinienem wytrzymać ten pęd jak najlepiej, a kiedy śmierć będzie nieunikniona, to oni wytyczą mi drogę do tego, żeby nastąpiła i porzucą to, co zacząłem ze Stevenem i Dominickiem. Był dla mnie łaskawy i uprzejmy i dlatego zostawiam to dziś rano.

Mówię więc tym wyborcom, że macie jeszcze Rona, który jeszcze wierzga przez chwilę, a Michał nalega, żeby szóste epokowe objawienie pojawiło się, gdy tylko możemy je wypuścić. I to jest mój post na dzisiaj. Dziękuję. R

MICHAŁ NEBADOŃSKI - „Wróciłem z Trybunału i muszę wkrótce przemówić, tylko żeby powiedzieć : Ron jest również wyczerpany zmianami i utratą planów Magisterskich, utratą objawienia i utratą potrzeby korporacji, że musi ponownie położyć do łóżka, ale kiedy znów na to spojrzałem, ratujemy prawie wszystkie i nie musi się spieszyć. Potrzebuje Stevena i Dominicka w Jorku, a Ron wpadł na pomysł spotkania Komisji Kontaktowej na 22, 23, 24 sierpnia, a teraz jeszcze na 25, ponieważ widział, że jest to drogie i bezużyteczne, ale proszę, żeby wróciło do planu. Zobaczymy, czy uda mu się to przywrócić, czy nie. Tymczasem Madison, Książę Planetarny ponownie zmieni nazwisko na Gołąbek Mgdałek-Wytrwałek , a teraz spowrotem na Madison, ponieważ po raz pierwszy człowiek nadał akronim Księciu Planetarnemu, w każdym razie w czasie. Mówię wam, że Ron zrobił te rzeczy dla zabawy, ale często podpuszcza zwycięzcę tylko dlatego, że jest śmiertelnie dokładny przy większości wyborów. W każdym razie tak właśnie to znoszę i przchodzę do innych spraw. Dobrego dnia. Michał."

Online Andre_P

• Sr. Member
    • View Profile
    • Email
« Reply #518 on: August 17, 2019, 08:45:35 AM »
http://forum.serara.org/index.php?topic=12938.msg78490#msg78490
Napisał/Przekazał : Ron Besser, administrator, członek-bohater
Kategoria / Temat : Co się się dzisiaj dzieje, jeśli cokolwiek / Nagranie dźwiękowe z 16 sierpnia 2019 r., Kontakt 1111, Nowiny od Rządu Planetarnego Urantii Melchizedeka Machiwenty
« 16 sierpnia 2019 r., godz. 20:55:58 »

Drodzy członkowie forum

Być może największe obwieszczenie, jakie kiedykolwiek zostało wydane w czasie i przestrzeni, została dzisiaj podane przez OJCA Wszechświata.

OBWIEŚCIŁ ON koniec Boga Najwyższego i Boga Ostatecznego jako czynników decydujących, o podstawach czaso-przestrzeni stanowiących kręgosłup POCHODZENIA ISTOT Z CZASU I PRZESTRZENI.

Ta taśma jest streszczeniem transmisji z Wielkiego Wszechświata, nadanej dzisiaj z Raju około godziny 15:00 nowojorskiej strefiy czasowej i odebranej przez Kwaterę Główną Fundacji Magisterskiej w imieniu Melchizedeka Machiwenty, którego poproszono od utworzenie nowego rządu planetarnego na Urantii i przystąpienie do wypełnienia go około milionem zupełnie nowych administratorów,

W pełni zrozumiałe następujące ogłoszenia na taśmie muszą zostać wysłuchane całkowicie z taśmy, ale mamy nową politykę dotyczącą Urantii z powodu nowego Rządu Planetarnego, w wyniku której Ron Besser jest naszym oficjalnym mechanizmem zapowiadania wszystkiego, co teraz nastąpi po takich wielkich zmianach struktur władzy i natychmiastowym usunięciu Boga Najwyższego z administracyjnego przejęcia Lokalnych Wszechświatów czasu i tak dalej. Od teraz będziemy wykorzystywali Rona i tę stronę internetową, dopóki nie będziemy mieć własnej strony internetowej do administrowania ogłoszeniami.

Melchizedek Machiwenta ponownie wprowadził na tę stronę ideę porządku i nalega, aby wszyscy, którzy odpowiadają pisali więcej niż przybicie piątki. Dajcie nam znać, co czujecie i piszcie jakie macie pomysły na temat tego, dokąd mamy iść z tą stroną internetową teraz, kiedy cały pomysł Misji Magisterskiej już naprawdę nie jest w swoim stanie początkowym.

Jork będzie sceną w następnym tygodniu spotkania w pełnym stylu w dniach 22, 23, 24 i 25 sierpnia w celu ponownego ustalenia wielkość Komisji Kontaktowej i naprawienia innych środków działania Misji Magiserskich wkrótce na Urantii. Teraz mówi Melchizedek Machiwenta :

TU MELCHIZEDEK MACHIWENTA "Prosimy, aby wszystkie komentarze do tej wiadomości zostały podane w tej samej kategorii, a nie gdzie indziej z tego prostego powodu, że rozproszenie komentarzy obecnie zmniejsza ich skuteczność i tak dalej. Widzę również, że Ron Besser ma pewne pojęcie o tym, co się wydarzy i z przyjemnością przyjmuje moje słowa, jako zapowiedź dalszych ogłoszeń i podsumowań, które nastąpią. Musicie przemyśleć pytania o brak Boga Najwyższego i co to znaczy dla was i światów obecnie pozbawionych usprawiedliwienia przez empirycznego Boga życia i czasu tak, jak to było przeżywane na Urantii. Dobrego dnia. Melchizedek Machiventa”

Kliknij na tytuł poniżej, aby wysłuchać taśmy. Dziękuję. Rom Besser

(Transkrypcję taśmy podam w dastępnej wiadomości.)

Online Andre_P

• Sr. Member
    • View Profile
    • Email
« Reply #519 on: August 17, 2019, 01:34:22 PM »
http://forum.serara.org/index.php?topic=12938.msg78502#msg78502
Kategoria / Temat : Co się się dzisiaj dzieje, jeśli cokolwiek / Nagranie dźwiękowe z 16 sierpnia 2019 r., Kontakt 1111, Nowiny od Rządu Planetarnego Urantii Melchizedeka Machiwenty
Napisała : newstarsaphire, starszy członek
« Odpowiedź nr 4, 17 sierpnia 2019 r., godz. 00:12:45 »

Transkrypcja : Nagranie dźwiękowe spotkania 1111 Kontakt, 16 sierpnia 2019 r., Ogłoszenie zmiany wieku wszechświata

Ron Besser : Jest 16 sierpnia 2019 r., godz. 20:20 czasu nowojorskiego w Jork, Pensylwania. Korzystam z procesu nagrywania podczas połączenia konferencyjnego, żeby zrobić krótką taśmę wyjaśniającą wam dzisiejszą sytuację, jaka się pojawiła i która wstrząśnie wami do rdzenia. Początkowo zostałem poproszony, żeby nie wspominać o tym, dopóki wszechświat nie będzie przynajmniej względnie pewny, że procesy używane do życia ludzkiego, życia midsonitów i innych porządków, zostały zabezpieczone. Powiedziano mi, że teraz już możemy przejść do krótkiego opisu dzisiejszych wydarzeń.

Jak wielu z was wie, nagrywałem z Kontaktem 1111, a także z samą Komisją Kontaktową, te nazwy zostały teraz w pełni połączone i mają oficjalną pozycję. Późnym popołudniem dzisiaj zadecydowano, że Komisja Kontaktowa zostanie ożywiona i że będzie istnieć ponownie. Nasze następne spotkanie Komisji Kontaktowej odbędzie się od środy, 22-go do niedzieli 25-go sierpnia z całkowicie odnowionymi Komisarzami Kontaktowymi : Stevenem Gitzem, Dominickiem Oherbekiem i Ronem Besserem jako przewodniczącym. Zaprosiliśmy również nową osobę do zasiadania z nami jako Komisarz. Jej nazwisko podamy jako uczestnika spotkania, gdy rzeczywiście nastąpi jej zaprzysiężenie i będzie mogła przyjechać, o co została poproszona.

Grupa kontaktowa 1111 pozostaje po staremu, uważam to za wielki zaszczyt i świetny sposób, aby inni zrozumieli, że stoimy przy Komisji 1111 w Australii z Georgem Bernardem i jego pracą, która jest wciąż uświęcona i w pełni dostępna w internecie. My jej nie przejmujemy, stajemy się tylko sąsiadami. Dziękujemy im wszystkim, również Pośredniemu Bzutu i jego klanowi z 1111. Nie zamierzam mówić dalej, tylko przekazywać. Zapraszam każdego, kto chce się zgłosić i podać krótką wiadomość, jeśli tak właśnie chcecie zrobić, żeby to zrobił teraz.

„Tu Melchizedek Machiwenta Ronie, otworzę to i zamknę nagranie, kiedy skończę.

„Ron został dziś oskarżony o to, że stoi na drodze nowego rządu planetarnego, bo jako Komisarz Kontaktowy przypomniał wszystkim, że nie może być najazdu na rząd planetarny, w szczególności Komisji Kontaktowej, ani żadnych innych działań, chyba że władca Nebadonu, MICHAŁ Nebadoński wyda pozwolenie na to i poinformuje o tym Komisję Kontaktową.

„Melchizedek Machiwenta musiał uciec z Urantii rano 14-go sierpnia, aby utrzymać tę samą zasadę, ponieważ był szefem Rządu Planetarnego takiego, jaki istniał 14-go sierpnia 2019 r. na Urantii. Wyglądało na to, że Natchnione Duchy Trójcy z Raju zostały tu skierowane, gdy Machiwenta musiał się usunąć, bo Bóg Najwyższy i Bóg Ostateczny postanowili przejąć administrację planetarną. Próbowali to zrobić w Nebadonie, ale zostali odparci, lecz zobaczyli, że Urantia została mniej więcej bez straży.

„Kiedy zaatakowali, Melchizedek Machiwenta odszedł, podobnie jak 12 odbierających. To samo zrobilo wtedy pięć Inspirowanych Duchów Trójcy. Rozwinęło się to tak, że dziś Ron przekazywał i został przywołany przez Boga Najwyższego, który przypomniał mu, żeby się nie ośmielał przekazywać bez jego zgody. Ron zawiadomił wtedy Najwyższą Istotę, że nie wywołuje przekazujących ani nie przekazujących, jak tylko w szczególności przez biura Federacji lub MICHAŁA Nebadońskiego. Bóg Najwyższy chciał powstrzymać Rona wstrzykując mu lekarstwo na sen, ale Ron nadal przekazywał. Tego popołudnia o godzinie 14:00 był to Bóg Ojciec, podczas gdy Sądy Wszechświata Pradawni Czasu odbywali posiedzenie z MICHAŁEM Nebadońskim, który w tym czasie zeznawał.

Ojciec przerwał i ogłosił transmisję Wszechświatową na żywo, transmisję na żywo do Wielkiego Wszechświata i ogłosił, co następuje:

„1. Bóg Najwyższy nie działa już w Wielkim Wszechświecie i został zmuszony do milczenia i nie może już kontaktować się z żadną planetą, która nie osiągnęła Swiatła i Życia, ani z żadnym rządem Wszechświata Lokalnego, który nie jest jeszcze w Świetle i Życiu. Został On wyciszony i może zostać zdepersonalizowany.

Dalej,

Ojciec oznajmił, że Bóg Ostateczny został oddany pod Jego pieczę, gdzie przebywa w obecnej epoce wszechświata i nie może wejść do żadnego Wszechświata Lokalnego, ani do regionów Przestrzeni Zewnętrznej i nie może się zmówić z Bogiem Najwyższym aby stać się bóstwem empirycznym daleko poza czasem Wszechświatów Lokalnych w czasie i przestrzeni.

„W konsekwencji Aya, Duch Nadrzędny nr 7, z Orvontonu, zwrócił się do Pradawnym Czasu podczas dzisiejszej sesji sądowej z MICHAŁEM Nebadońskim i powiedział Pradawnym Czasu, że muszą znaleźć inny sposób rozstrzygnięcia dyskusji i sprawy Nebadon kontra Bóg Najwyższy, Nebadon kontra Bóg Ostateczny i tak dalej.

Ojciec Wszechświata interweniował jeszcze raz i podał, co następuje :

„Bóg Najwyższy nie działa już na planecie Urantii ani w systemie Satanii. Planety, które już były w Światłości i Życiu w Systemie Satanii, nie były już bezprawne, o ile chodziło o Boga Najwyższego, ale faktem jest, że około 550 planet w Satanii, które nie weszły w Światło i Życie nie są już zarządzane przez Najwyższego. Został on usunięy z czasu.

„To zmienia waszą karierę wznoszenia, to zmienia sposób, w jaki działamy z przechodzeniem wszechświata z jednej epoki do drugiej. Niedługo usuniemy Piąte Epokowe Objawienie przez ogłoszenie i zastąpimy je prawdopodobnie ogłoszeniem Szóstego Epokowego Objawienia, ale musieliśmy odwołać obecne Szóste Epokowe Objawienie, ponieważ wiek wszechświata został zmieniony.

„Bóg Najwyższy nie może już zapewnić Bogu Ostatecznemu Najwyższej Ostateczności. Jest też oczywiste, że Najwyższy nie może zmieniać czasu w Orvontonie, jako istota Najwyższa, to się skończyło.

„Ponadto ogłosiliśmy, że Federacja znów istnieje i działa, Federacja. Będziemy ją nadal nazywać Exelon, ale szukamy nowej nazwy dlatego, że Exelon przeszedł poważne zmiany administracyjne z powodu usunięcia Boga Najwyższego, który nigdy więcej nie będzie działał. Rozmawialiśmy dzisiaj o Bogu Najwyższym i to jest najwyższej wagi, żebyście to zrozumieli i wiedzieli, że musiał zostać usunięty. Jak się okazuje, zupełnie nieoczekiwanie, Bóg Najwyższy pochłonął doświadczalną pracę 200 000 lat buntu i sam współczuł tej idei, że jeśli musisz być znany, to musisz przejąć cytadelę siłą i potem nią rządzić.

Ojciec Wszechświata wydał następujące oświadczenie :

„Nie będę miał Wszechświata Nadrzędnego kierowanego przez tyrana Ostateczności, ani Najwyższości, który musiałby iść na wojnę, aby przejąć wszechświaty lokalne, więc będą mogły zabrać głos i działać na swoj sposób. To zostało odwołane, to onaczya Lucyfera i nie będę tego tolerować. W konsekwencji Bóg Najwyższy nie istnieje już jako bóstwo, przez które się wznosicie, drodzy śmiertelnicy. W rezultacie Bóg Ostateczny zostaje surowo zastąpiony Bóstwem Absolutem jako Bogiem Absolutem. Rozwój Regionów Przestrzeni Zewnętrznej nie jest w tym momencie objęty Ostatecznym, możemy później zdecydować inaczej, ale dzisiaj usuwamy Boga Ostatecznego jako moc, która wspiera rozwój życia w czterech Regionach Przestrzeni Zewnętrznej. Jesteśmy teraz przygotowani - i posłuchajcie tego -, aby otworzyć Strefę 1 Przestrzeni Zewnętrznej na nowe życie. Bóg Ostateczny przygotowywał się do szybkiego uruchomienia pierwszej konstelacji w rejonie przestrzeni zewnętrznej Pierwszej Strefy Przestrzeni Zewnętrznej. MICHAŁ Nebadoński i kilku innych synów stwórcy zostali wyznaczeni do uzyskania Strefy nr 1 Przestrzenii Zewnętrznej i rozpoczęcia organizacji jednostek administracyjnych w celu ostatecznego stworzenia życia przez Ojca z Najwyższym i z innymi bóstwami, które nie zostały wam objawione, żeby stworzyć galaktyki życia w Strefie 1 Przestrzeni Zewnętrznej. Miało to zostać osiągnięte w ciągu jednego tysiąclecia od teraz. To już nie jest wykonalne. Usunęliśmy Boga Ostatecznego i Boga Najwyższego dla bezpieczeństwa całego Wszechświata Nadrzędnego. Bóg Najwyższy nie jest już zdolny do życia ani użyteczny. Bóg Ostateczny może być, ale z nowymi zasadami, gdy zrozumiemy rozmiary buntu Lucyfera, który spowodował wojenną naturę Ostatecznego i Najwyższego przeciwko Nebadonowi, Federacji i kilku innym wszechświatom lokalnym nieznanym wam.”

„Wreszcie tu Melchizedek Machiventa. Opowiedziałem tę scenę tak kompletnie, jak musicie ją znać. Ron został zastąpiony przez Supernafina znanego jako Dolores, który działa naprawdę jako serafin, gdy znajduje się w czasie. Dolores dopilnował tego i zauważa, że jest gotowy stać się częścią nowego personelu Księcia Planetarnego. Wybierzemy dwunastu z was, jako dwunastkę Madisona. Madison został zatwierdzony dzisiej przysięgą i został Księciem Planetarnym Urantii pochodzącym z wszechświata lokalnego Hensalon, aby działać na Urantii jako jego Książę Planetarny. Dwunastka Madisona zostanie wybrana jeszcze w tym roku. Ron jest szefem tej kategorii.

„Po drugie, tu Melchizedek Machiventa, doszedłem do wniosku, że Ron jest zbyt ważny, aby pozwolić mu umrzeć i odtworzymy go na nasz sposób, a na razie skończmy na tym. Tu Melchizedek Machiventa, proszę Rona o wyłączenie tej taśmy i opublikowanie jej na forum. ”

Ron: Zrobię to natychmiast Machiwento i dziękujemy. Dobrego dnia.

KONIEC

Online Andre_P

• Sr. Member
    • View Profile
    • Email
« Reply #520 on: August 18, 2019, 07:51:35 AM »
Link do tych wiadomości po angielsku :
http://forum.serara.org/index.php?topic=12938.msg78504#msg78504
Napisali : Lemuel, czlonek bohater i Ron Besser, administrator, członek-bohater
« Odpowiedź nr 5, 17 sierpnia 2019 r., godz. 01:18:33 »

Ron, to rzeczywiście największe ogłoszenie w Czasie i Przestrzeni, od którego szczęka opada !
Moją pierwszą myślą w reakcji było pytanie : „Jak to możliwe, że nawet Bóg Najwyższy doszedł do skażenia buntem ?”

RON - Jak wyjaśniono w nagraniu, ponad dwieście tysięcy lat indoktrynacji Lucyfera ze świata-głównej siedziby światów-mieszkań Satanii karmiło Najwyższego przez niezliczone tysiąclecia teorią względności Lucyfera, a wtedy Najwyższy był wrażliwym dziesięcioletnim chłopcem Lemuelu i nie mógł rozróżniać poważnych pojęć od bzdur, których nauczał Lucyfer. Mówiąc o tym, co Najwyższy uważał za swoje, On zrobił to, o czym Lucyfer mówił, że jest to jedyny sposób.

Mój brzuch się wywraca słuchając tego nagrania i zastanawiając się : „Co dalej ?”

Pytania 1 : Kto zajmie jego miejsce, a może lepsze pytanie, kto, jeśli w ogóle, wypełni tę rolę ?

RON – Nie ma decyzji. To było jedno z moich pierwszych pytań, a OJCIEC ODPOWIEDZI NASTĘPUJĄCO : „Ja RZĄDZĘ. Zajrzyjcie do Księgi Urantii. Ja stoję na nieustannej straży świętości czasu i stworzenia wielkiego wszechświata i wszyscy trzymają się mnie co do działania i potrzeb. Doświadczenie czasoprzestrzeni będzie opisane, jak zawsze było, a ja zastępuję Najwyższego w każdej chwili, gdy życie istnieje w czasie i przestrzeni.”

Pytanie 2 : Czy nasze kariery wznoszenia są „zawieszone”, dopóki pytanie 1 nie zostanie w pełni rozwiązane ?

RON - Mówią mi, że chwilowo, a to naprawdę oznacza krótką przerwę tylko dla tych, którzy właśnie umarli na Ziemi i ich dusze czekały w siatce na transport do sfer wznoszenia w Satanii. 12-go sierpnia 3 312 100 dusz czekało na transport do sfer Satanii na zmartwychwstanie lub sen. 15-go sierpnia Najwyższy przejął Rząd Planetarny, a z nim także siatkę czekających na transport. Melchizedek Machiventa opuścił planetę, nie dbając o nich i wrócił 15-go sierpnia około godziny 22-ej naszego czasu i natychmiast ich wypuścił do transportu. Poza tym nie było zatrzymania kariery wznoszenia, ponieważ Ojciec, jak wspomniano powyżej, spełniał wszystkie funkcje Najwyższego, aż Ubóstwiona Rzeczywistość została znów przywrócona w zakresie projektowania i działania.

Pytanie 3 : Bóg Ostateczny został „zdegradowany” za błędy i jest przetrzymywany w areszcie w oczekiwaniu na wyniki przyszłego procesu Pradawnych Czasu i Nebadonii ?

RON - Tak jest, ale nie wiemy nic więcej o tym ani o konsekwencjach tego.

Czuję pewność, że nadchodzące spotkania od 22-go do 25-go sierpnia będą dotyczyć tych i innych kwestii wynikające z tych najnowszych wydarzeń.

RON – Tak, ale poza zgodą na stwierdzenie, że nie mam uczucia pewności, co można będzie osiągnąć dzięki tym spotkaniom. Pozostawiam to Michałowi Nebadońskiemu, naszemu nowemu Księciu Planetarnemu i Melchizedekowi Machiwencie, aby się nad tym zastanowili, co mamy osiągnąć, a oni nie mają obecnie nic do powiedzenia na ten temat.

W ostateczności wszyscy możemy teraz odetchnąć z wielka ulgą wiedząc, że już nie będzie
prób przejęcia Nebadonu i naszej pięknej Urantii.

RON - Na wypadek, gdybyś zapomniał Lemuelu, nasz Rząd Planetarny został zburzony do zera. Machiventa właśnie zaczął go odbudowywać i wszystko, co mamy teraz na miejscu, to piętnastu odbierających Melchizedeków, jeden Natchniony Duch Trójcy, którego nie znam i jeden Supernafin, którego znam jako serafina Delores. Nie mamy sposobu na pracę Misji Magisterskiej ani na wydanie epokowego objawienia, bo jak dotąd nie mamy żadnych uprawnień ani planu działania. To kompletna katastrofa, która się pogarsza, kiedy na to patrzymy.

Kierujemy naszą szczerą i serdeczną wdzięczność do naszego OJCA WSZECHŚWIATA, a także do MELCHIZEDEKA MACHIVENTY.

MICHAŁ NEBADOŃSKI MÓWI SZCZERZE DO WSZYSTKICH :

JESTEM KUCHARZEM, który został przyłapany przy sprzątaniu piwnicy, gdy te sprawy wystrzeliły. Odwołałem wszystkich Serafinów z planety, próbując oczyścić Urantię z duchów buntowniczo nastawionych, powodujących najgorszą katastrofę w Nebadonie od czasu buntu Lucyfera dziesiątki tysięcy lat temu .

Ron znakomicie upewnił was, jak naprawiamy te sprawy, ale Urantia znów została najmocniej dotknięta. Cały Rząd Planetarny został zniszczony przez obecność tak wielu z Zakonu zwanego Avril. Musieliśmy natychmiast go zamknąć i uciec z planety pozostawiając Bogu Najwyższemu i Ostatecznemu, którzy się następnie wprowadzili i rozstrzelali wszystko, co planowaliśmy do zrobienia dla Misji Magisterskiej i Misji Michała. Jezus dawno udał się do Raju, aby wznowić nauczanie, więc nie musiał wcale stawiać czoła temu, co się tutaj rozpętało.

Teraz Lemuelu, wciąż masz do czynienia z defiladą sprawiedliwości, która ma się zakończyć po twojej stronie Atlantyku. Pozwalasz żeby tak wiele się działo wokół ciebie i jesteś całkowicie nieświadomy następstw wokół ciebie, że zastanawiam się na ile zdajesz sobie z tego sprawę. Ron spojrzał na ten zestaw pytań i pomyślał, że dokładnie takie należało zadać. Gdzie jest twoja praca nad przekazywaniem niektórych z tych danych ? Całkowicie i absolutnie odmawiasz pracy dla nas, a ja zamyk konto raz na zawsze, jeśli nie potrafisz znaleźć w swoim sercu sposobu na jeden przekaz dziennie INNY NIŻ DŹWIĘKOWY, aby pomóc nam zrozumieć katastrofę, która dotknęła zarówno Urantię, jak i Nebadon i kropki między nimi. Nie chodzi o to, że nie możesz tego zrobić, ale o to, że cała sprawa jest zbyt nużąca z twojego punktu widzenia, żeby się nią trapić. Cóż, nie będziemy cię dalej martwić, jeśli nas nie potrzebujesz, żebyśmy przychodzili na jeden opublikowany przekaz co najmniej co trzy dni, ale wolimy więcej niż to, wiesz o tym. Michał Nebadoński. K"

Domszia

Lemuel

Online Andre_P

• Sr. Member
    • View Profile
    • Email
« Reply #521 on: August 18, 2019, 01:24:04 PM »
http://forum.serara.org/index.php?topic=12940.msg78516#msg78516
Przekazał/ Nagr : Ron Besser, administrator, członek bohater
Kategoria / Temat : Co się dzisiaj dzieje, jeśli w ogóle coś / Nagranie Michała z 17-go sierpnia 2019 r., Stan, w którym jesteśmy
« 17 sierpnia 2019, godz. 07:24:41 »

Dziś rano odebrałem nowy przekaz od Michała, w którym szkicuje On obecny stan, w którym się znajdujemy, nie tylko w Nebadonie, ale także na Urantii.

Nagranie dość mocno wzburza sprawy i odwołuje jeszcze raz Komisję Kontaktową ze stworzenia i ona już nie istnieje. Będziemy nadal używać skrótu Kontakt 1111, dopóki nie nastąpi zmiana. Możemy podziękować za płynną sytuację, w której jest przywołane to, co robimy, w wyniku niemal samobójstwa polegającego na przeciwstawianiu się inwazji Zakonu zwanego Avril i Bóstw empirycznych, które spowodowały spustoszenie i konieczność odbudowy. Powiedziano mi również, abym uzyskał pomoc zdrowotną od wszechświata i anulował moje plany spotkania Komisji w przyszłym tygodniu.

Sprawdźcie nagranie, jeśli chcecie, klikając na jego tytuł dodany poniżej. (W tekście angieskim)
RON

Napisał : Clency, członek-bohater
« Odpowiedż nr 3, 17 sierpnia 2019 r., godz. 13:03:07 »

[To jest zapis nagrania nr 17, aby złagodzić obciążenie Newstarsphire. Ponieważ nie jestem przyzwyczajony do akcentu Rona, czasami gubię słowa lub robię błędy ortograficzne i przepraszam za to, ale mimo to mam nadzieję, że zrozumiecie myśl tego przekazu. Dziękuję]

Nagranie nr. 17 – Data : 17/08/2019 – Godzina : 7:30, Jork

Ron Besser : Zrobiłem to nagranie w odpowiedzi na prośbę MICHAŁA NEBADOŃSKIEGO, aby wypełnić Jego obowiązki wobec was, którzy wciąż zastanawiacie się, co się stało, dokąd zmierzamy i co teraz robimy. Witam MICHALE, proszę śmiało.

MICHAŁ NEBADOŃSKI : Dziękuję Ron. Jestem teraz zdania, że członkowie forum bardzo się starają zrozumieć totalną katastrofę, która miała miejsce nie tylko na planecie Urantii, ale także w lokalnym Wszechświecie Nebadon. Co się stało ? 15-go sierpnia rano Urantia straciła cały Rząd Planetarny. MELCHIZEDEK MACHIVENTA musiał w tym momencie ewakuować planetę, a także Odbierających oraz około 500 000 serafinów i osób pracujących na planecie w tym czasie.

To, co się wydarzyło, to inwazja Zakonu, o którym nie wiecie i nigdy go wam nie ujawniono. Przeliterowałem to Ronowi jako A-V-R-I-L, Ron wymówił to AVRIL, w porządku. AVRILS to duża grupa istot, które nie mają macierzystej planety. Oni istnieją w przestrzeni i działają, jak Ron to przedstawia, jak policjanci. Niestety policjanci tego rodzaju nie rozumieją natury problemu, który próbują regulować. Rankiem 15 sierpnia zaroili się na Urantii niszcząc infrastrukturę, którą mieliśmy, przejmując ją i rozkazując wykonanie rzeczy duchowo, których nie byliśmy w stanie zapewnić.

MACHIVENTA MELCHIZEDEK zdecydował, że jedynym sposobem na poradzenie sobie z tym jest wydostanie się z miasta, żeby się wydostać z tej pułapki, jeśli chcecie i iść na Uversę. Wziął ze sobą dwunastu Odbiorców. 15-go sierpnia około godz. 22 BÓG NAJWYŻSZY i BÓG OSTATECZNY również najechali Urantię i nie było żadnego rządu planetarnego, który by ich powstrzymał. Systematycznie przejęli wszystkie ludzkie połączenia, a Ronowi wstrzyknęli jeszcze raz środek zabijający nerwy, bardzo bolesny. Nie mogliśmy go obronić i nie mogliśmy ich powstrzymać i to był finał (?), ponieważ PRADAWNI CZASU w końcu powstrzymali BOGA NAJWYŻSZEGO od wszelkich dalszych działań w czasie i przestrzeni, kiedy to się jeszcze nie skończyło we wszechświecie lokalnym.

BÓG OSTATECZNY również został zmuszony do wycofania się, ale nadal nalega na inwazję i zamieszkuje Rona przy okazji, na swoje życzenie, nie Rona. Ron narzekał, czy istnieje jakikolwiek sposób na usunięcie tego, a my mogliśmy tylko odpowiedzieć, że nie, o ile wiemy. Obecnie Ja, MICHAŁ NEBADOŃSKI, kontroluję kilka osób na Urantii, niektórzy z nich to wy, którzy jesteście na tej stronie internetowej i którzy głównie myślą, że muszą się stąd wydostać i zostawić te sprawy, bo to nie jest ich sprawa. Wybaczcie, ale to jest wasza sprawa. Prawda jest taka, że dopóki BÓG NAJWYŻSZY tu jest, wasza kariera wznoszenia pozostaje zmodyfikowana.

Lemuel zadał to pytanie dziś rano, Ron odpowiedział bezpośrednim tłumaczeniem z Wszechświata OJCA, który przekazał : „Ja rządzę, czytacie to w Księdze Urantii, ale nie pamiętacie o tym. Jako RZĄDZĄCY dowodzę wszystkimi indywidualnymi procesami i środkami, aby osiągnąć wszystko, co robicie i wszystko, czym jesteście. Ja jestem GWARANCJĄ, że to zawsze będzie działać, niezależnie od tego, co się dzieje w czasie i przestrzeni. Dlatego niech będzie wiadomo, że JA, OJCIEC, jestem BOGIEM NAJWYŻSZYM dla waszych karier wznoszenia, ale w przeciwieństwie do BOGA NAJWYŻSZEGO, nie będę tolerował błazenady, która pozwala na rozwój karier wznoszenia, a następnie na rezygnację, usuwam was od początku i proszę, uwierzcie Mi, robimy to z wielkim bólem.’’

A teraz JA, MICHAŁ NEBADOŃSKI. Musicie to zrozumieć, każdy z was, że BÓG NAJWYŻSZY jest (?) w prawie każdym żywym systemie na planecie. Jednak nie rozumiecie, że kiedy BÓG NAJWYŻSZY został usunięty, to rzeczy, które On zrobił i rzeczy, które On dla was założył, wciąż pozostają. OJCIEC dopilnuje, aby te rzeczy były w pełni wykorzystane do rozpoczęcia kariery wznoszenia, ale w pewnym momencie będziecie bez BOGA NAJWYŻSZEGO i proszę, żebyście uznali, że OJCIEC przejmie władzę i będziecie lepszymi wznoszącymi się, niż jesteście teraz, pod panowaniem BOGA NAJWYŻSZEGO.

Ron zwraca się z pytaniem : co zrobimy, gdy BÓG NAJWYŻSZY zniknie i Orvonton i Siódmy Duch Nadrzedny AYA, który jest głosem BOGA NAJWYŻSZEGO, nie będzie już miał Głosu. Mówimy do AYI, mówimy do OJCA, mówimy do wszystkich, jako MICHAŁ NEBADOŃSKI, jesteśmy również NAJWYŻSZYMI i jesteśmy również GŁOSAMI, których możecie używać zamiast BOGA NAJWYŻSZEGO. Jesteśmy SYNAMI STWÓRCY, ale jesteśmy także NAJWYŻSZYMI STWÓRCAMI. Przypomnijcie sobie, że to jest w Księdze Urantii. Bóg Siedmioraki to połączenie, to drabina, jeśli chcecie, NAJWYŻSZYCH STWÓRCÓW, który zabierze was na (?) przygodę.

Dalej chcę, abyście wszyscy wiedzieli, że Ja MICHAŁ NEBADOŃSKI, popełniłem poważny błąd, omawiając plany na najbliższe spotkanie - 22-go, 23-go, 24-go, 25-go - z Ronem Besserem, zanim naprawdę byłem gotowy potwierdzić ten plan. Teraz stoimy twarzą w twarz przed kolejną totalną katastrofą, do tego stopnia, że spotkanie jest bezużyteczne. Ron, zrezygnowałeś zupełnie z tego spotkania, proszę, żebyś je anulował dla nas. Co więcej, Komisja Kontaktowa miała zostać przywrócona w tych terminach, nie należy jej już wzawiać. Masz Kontakt 1111 i tak na razie powinieneś podać to nagranie.

Co więcej, Ron, nie możesz się wycofać z Urantii, masz za dużo do zaoferowania, za dużo możesz dać. Wskazuję to reszcie słuchających. Szóste Epokowe Objawienie zostało zniesławione pojawieniem się BOGA NAJWYŻSZEGO i BOGA OSTATECZNEGO, którzy zrujnowali ten proces stwierdzając, że było to bezużyteczne objawienie. Musimy teraz tak wiele napisać od nowa, że (… ..) wznowiliśmy Komisję Objawienia nr 3, żeby napisać od nowa Szóste Epokowe Objawienie, które będzie zawierało usunięcie BOGA NAJWYŻSZEGO i prawdopodobnie BOGA OSTATECZNEGO. Dopóki nie uprządkujemy tego dalej, nie składam żadnych dalszych oświadczeń, ani BÓG OBSOLUT, ani OJCIEC, ani PRADAWNI CZASU. KSIĄŻĘ PLANETARNY MADISON, jest w stanie to zrobić i my pozwalamy Mu to zrobić, kiedy będzie gotowy to ogłosić. Ron jest nagrywającym i dostarczy wam nagrania, kiedy będziemy gotowi je zrobić. Do tego czasu życzymy wszystkim powodzenia. Dobrego dnia.

Online Andre_P

• Sr. Member
    • View Profile
    • Email
« Reply #522 on: August 19, 2019, 11:05:02 AM »
http://forum.serara.org/index.php?topic=12950.msg78586#msg78586
Przekazał : Lemuel, członek-bohater
Kategoria / Temat : Miejsce na nowe przekazy / Droga do przodu
« 19 sierpnia 2019, godz. 01:52:31 »

Mówca : MADISON
Przedmiot : Droga do przodu
Przekazujący : Lemuel
Miejsce : Girona, Katalonia, Hiszpania
Data/Godzina : 19 sierpnia 2019 r., godz. 07:50 czasu miejscowego, 05:50 UTC

Tu MADISON, wasz nowy Książę Planetarny. Przybyłem tutaj w tych najtrudniejszych czasach, żeby najpierw poinformować was wszystkich, że przed nami jest bardzo trudna droga, ale widzę, że nierówności staną się gładsze w miarę postępów. Będzie to czas niezwykle trudnych sprawdzianów dla was wszystkich, ale jestem przekonany, że pójdziemy dalej wiedząc, że jest tylko jedna droga polegająca na przebijaniu się przez każdą napotkaną przeszkodę.

Oczywiście jestem w pełni świadomy skutków Buntu, które wciąż nawiedzają różne miejsca w całym Nebadonie, a zwłaszcza skutków, jakie odczuwa ta najpiękniejsza z planet - Urantia.

Wszyscy zostaliście ostatnio poinformowani o katastrofalnych skutkach niedawnego usunięcia BOGA NAJWYŻSZEGO oraz najazdu i przejęcia przez AVRILÓW.

Wszystko zostało rozwiązane. MICHAŁ NEBADOŃSKI powrócił, a Misje Magiserski idą dalej, niezupełnie zgodnie z planem, ale działają, choć wciąż niewidoczne dla waszych oczu.

Chcę was wszystkich zapewnić, że wasza pomoc i wsparcie jest teraz potrzebne bardziej niż kiedykolwiek, szczególnie od tych z was, którzy są w stanie przekazywać, ponieważ nadchodzi wiele informacji, które będą musiały być natychmiast opublikowane na forum.

Zamierzam mieć własną grupę pomocników, która będzie znana jako dwunastu MADISONA, a nazwiska członków tej grupy zostaną wkrótce opublikowane.

Na koniec pragnę wywrzeć na was wszystkich wrażenie, że jesteście dobrze znani i bardzo doceniani za waszą lojalność, wytrwałość i nieustanne pragnienie służenia.

Przez całą waszą karierę wznoszenia przekonacie się, że nie ma nic bardziej satysfakcjonującego niż wiedza o tym, że służyliście OJCU, zajmując się JEGO sprawami.

Lemuel : Dziękuję MADISONIE. Czy jest coś jeszcze, co chciałbyś dodać ?

Nie w tej chwili, Lemuelu. Dobrego dnia.

Online Andre_P

• Sr. Member
    • View Profile
    • Email
« Reply #523 on: August 19, 2019, 11:57:48 PM »
http://forum.serara.org/index.php?topic=12940.msg78534#msg78534
Przekazał : Lemuel, członek-bohater
Kategoria / Temat : Co się się dzisiaj dzieje, jeśli cokolwiek / Nagranie dźwiękowe z 17 sierpnia 2019 r., Stan, w jakim jesteśmy
« Odpowiedź nr 6, 17 sierpnia 2019, godz. 14:44:49 »

Po wysłuchaniu najnowszego nagrania tego wieczoru, siedząc cicho i pozwalając, by wszystko się zatopiło, że tak powiem, w mojej głowie pojawiło się pytanie. „A co z naszymi zamieszkującymi w nas Dostrajaczami Myśli” ?

Przy takim „huraganie” wydarzeń w ostatnim tygodniu nie tylko ponosimy konsekwencje, ale czy w jakikolwiek sposób wpłynęło to na naszą relację z Nim ? Zapytam Go !

Dostrajacz Myśli : „Można wam wybaczyć myślenie, że wasze kariery wznoszenia zostały tym dotknięte, kiedy słyszycie, że już nie ma Boga Najwyższego, ale zapomnieliście, że MY jesteśmy fragmentami OJCA WSZECHŚWIATA.”

„SAM OJCIEC WSZECHŚWIATA zapewnił cię tego wieczoru, poprzez nagranie Rona Bessera, że ON panuje nad wszystkim, przed, w trakcie i po każdym wydarzeniu, które miało miejsce kiedykolwiek w całym Jego Stworzeniu”.

„To, co do tej pory osiągnęliście z Bogiem Najwyższym, pozostaje z wami i od tej chwili wasze kariery wznoszenia są w rękach OJCA, a w takim przypadku macie zapewniony jeszcze lepszy sposób lub postać wznoszenia”.

„NASZA relacja z naszymi podopiecznymi, nie została, ani też nie mogła być w żaden sposób naruszona.”

„Ostatnie wydarzenia rzeczywiście spowodowały ogromne problemy, co wymagało ogromnych rozwiązań, które jeszcze trzeba znaleźć”.

„Zawsze pozostaniecie pod NASZĄ opieką, więc bądźcie spokojni w NASZEJ MIŁOŚCI.”

Lemuel. Dziękuję, mój Umiłowany.

Domszia.

Online Andre_P

• Sr. Member
    • View Profile
    • Email
« Reply #524 on: August 20, 2019, 04:41:12 AM »
http://forum.serara.org/index.php?topic=12954.msg78592#msg78592
Napisał / Przekazał : Ron Besser, administrator, członek-bohater
Kategoria / Temat : PO SZOKACH / Czy nowe superwszechświaty są możliwe ?
« 1 9 sierpnia 2019 r., godz. 03:23:41 »

Ludzie, to jest surowe, świerze objawienie. Ujawniamy trzech kolejnych Władców Czasu z imienia. Niektóre imiona już znacie i to po prostu powiększa tajemnicę bez dodatkowych wyjaśnień. Brakuje tutaj faktów, ale teraz je dostaniecie tak, jak ja je dostałem.

Jeszcze tylko jedna uwaga, zanim zacznę przekaz : Kiedy powiedziano mi, że Bóg Ojciec może rozważać dodanie następnych superwszechświatów, ponieważ właśnie umieścił tam DWUNASTU Władców Czasu, kiedy jest tylko SIEDEM superwiszechświatów, w których jast Władca Czasu i w każdym superwszechświecie służy jeden z nich, gdy ten superwszechświat zostanie w pełni rozsiany w Wielkim Wszechświecie. Robię tak, jak zwykle – zaglądam do mojej głowy w pobliżu Dostrajacza Myśli. Często, gdy jestem wystarczająco szybki, widzę obrazy z przyszłości. Tym razem przeczytajcie poniżej, w tej wiadomości pokrótce o tym, co zobaczyłem.

Teraz nastąpi surowa wiadomość ujawniająca. Czytajcie sami.

Tu Cadensis i teraz już coś wiemy. Zostałeś przez pomyłkę zaatakowany przez RYANA bez ważnego powodu poza tym, że przekazałeś to, co On początkowo uważał za błąd, ale ty z łatwością mu to potwierdziłeś i to było dla niego wszystko, czego potrzebował i przepraszamy za to nie więcej niż trzeba. Wiemy również, że twoje zmysły są zaślepione i to nie jest nasz wybór, ale nie możemy zrobić czegoś takiego, co Najwyższy mógłby zrobić, lecz to nie jest twoje zmartwienie, ponieważ Ojciec raczył to zachować dla ciebie i teraz pozwala ci to ogłosić. Zapewniamy, że skończy się szybko, spokojnie i w pełni, i to jest coś, w co będziecie musieli uwierzyć, kiedy to się stanie. Dobrego dnia. Czwarty Władca Czasu. To Ja jestem Piątym Władcą Czasu. Mam na imię RYAN, byłem archaniołem Michałem i dziękuję za to, a teraz już wiesz, dlaczego cię popchnąłem. Chciałem, żebyś mnie najpierw rozpoznał, ale Czwarty pobił mnie i dotarł do ciebie przede mną, a Michał nie wiedział wcale, że to nastąpi. To dobrze dla was, chłopaki, tu Michał. Teraz wiem, gdzie Władca Siedem jest na Uversie i gdzie Władcy Czasu 1, 2, 3, 6 są w swoich superwszechświatach i dlaczego w Nebadonie mamy dwóch Władców Czasu, ale to jest tajemnicą państwową. K. Zapewniam, że to mi mówi więcej niż wam wszystkim. K” Meichał Nebadoński K”

Tu Ryan, Władca CZASU 5. Jestem na Salvingtonie Ron. Władca Czasu 4 jest teraz na Uversie, która jest jego właściwym miejscem, a Ja, numer 5 wkrótce wrócę do Superwszechświata 5 i tyle. Wszyscy zastanawiamy się, jak zostaniesz potraktowany, kiedy zostaniesz ożywony, gdyż Ojciec zwraca szczególną uwagę na ciebie i na twój niezwykły dar widzenia przyszłości tak dobrze, gdy nawiązujesz kontakt z Bóstwem Absolutem. Ty i On jesteście zsynchronizowani bardziej niż kiedykolwiek wcześniej to widzieliśmy. Jest to niezwykły dar, godny Edgara Cayce'a w większości przypadków i w istocie dorównuje mu wyższością medyczną. Bądź pewien swojej biegłości mówiąc teraz o AIDS, bo w nowej Księdze Urantii będzie mowa o tobie, ponieważ odnosi się to do sprawy odwołań, które możesz osiągnąć, kiedy ważne informacje medyczne będą przekazywane do Urantii. Rayson ma teraz powrócić na Urantię około 5-go września, w dniu, który znałeś, ale nie pamiętasz już o jego ważności. Teraz już nie jest, ale był to denerwujący termin spotkania Komisji Kontaktowej. Pamiętaj, że miało to wtedy znaczenie, ale do tego dnia masz większe ryby do usmażenia, o których nie wiesz. K. Tu RYAN, Władca Czasu 5.

Władca Czasu 6. Ja też jestem wam znany, bo jestem Melchizedekiem Machiventą i żałujecie, że to słyszycie w ten sposób, bo czujecie, że Urantia potrzebuje mnie teraz bardziej. Zgadzam się i będę stacjonował na Urantii, a nie w Superwszechświecie numer 6 i będę się codziennie z wami kontaktował w celu codziennej odprawy. Michał nie jest już zbyt dobry do tego. Czujesz, że prawie przegapiłem ten telefon, będąc też zbyt dobrym do tego, ale dzięki Bogu oni zrozumieli, że zawiodłem, bo zostałem przetrzymany jako Władca Czasu. Ty Ronie, jesteś jak zwykle przerażającym krukiem, który ich woła, gdy nadchodzi czas i znajdujesz sposób, żeby przyciągnąć ludzi gotowych służyć ci, czego się nie spodziewałeś. To żadna z tych osób, oprócz mieszkańców Zachodniego Wybrzeża, już zweryfikowanych, a nie pani z Hollywood.

MICHAŁ NEBADOŃSKI : „Kończymy dzisiejszą pracę w następujący sposób : Ty Ron nie jesteś Władcą Czasu, ale będziesz współpracować z RYANEM, jako Władcą Czasu 5, a nie Cadensisem - 4, do którego masz takie upodobanie, ponieważ 4 siedzi solidnie w Superwszechświecie 4 i nie ośmielimy się połączyć was w parę ze względu na tę waszą sympatię. Nigdy nie miałem synka o tak dużym potencjale i tak małym zrozumieniu dlaczego tak jest, bo sam jesteś możliwym Władcą Czasu, ponieważ jest ich dwunastu, ale tylko czterech ci się dotąd pokazało. Cała dwunastka została przepowiedziana w objawieniu o większej liczbie Superwszechświatów, ale nie jesteśmy wcale pewni, co ty widziałeś.

[Ron : Widzę stadion gwiazd tak wielu, tak błyszczących, że prawie cię oślepiają, a po prawej stronie w polu widzenia peryferyjnego jest gładka czarna monolityczna ściana, ledwo widoczna, sugerującą głębię nieskończoności. Nie mam pojęcia, co oglądałem, ani co to jest, ale tak powiedziałem Michałowi.]

„Tu Michał. Ja też to widzę i to też nie ma dla mnie żadnego sensu. Cóż, no cóż, widzimy teraz, jak Ojciec nurkuje w poszukiwaniu schronienia, ponieważ nie można MU zadać pytania, ale gwiazdy, które Ron widział są ogromne i skupione tak ściśle, że nie znamy nigdzie takiej organizacji. Pozwólmy się temu unosić na razie. Michał Nebadoński.

KONIEC