Author Topic: Wiadomoci po polsku (Posts in Polish)  (Read 82436 times)

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Offline Andre_P

 • Sr. Member
 • ****
 • Posts: 663
  • View Profile
  • Email
Re: Wiadomoci po polsku (Posts in Polish)
« Reply #585 on: November 03, 2019, 11:42:48 AM »
Ta sama wiadomość po angielsku :
http://forum.serara.org/index.php?topic=13230.msg80334#msg80334
Napisał / przekazał : Ron Besser, administrator, członek bohater
Kategoria / Temat : Co się dzisiaj dzieje, jeśli cokolwiek / Nowość : MEMORANDUM 8 – Stan spraw : 10-ty Sektor Przestrzeni, Katastrofa w Nebadonie
« Odpowiedź nr 4, 28 października 2019 r., godz. 18:35:02 »


Sue, myślę, że mogłaś źle zrozumieć.

Dyskutowaliśmy o tym również przedtem, chociaż nie wiem, czy brałaś w tym udział.

1. Ludzie na Urantii i w większości Wielkiego Wszechświata - a kiedy używam terminu Wielki Wszechświat, odnosi się on tylko do obszaru czasoprzestrzeni – byli skąpani w duchu Najwyższego, który decydował o budowie nawet ich komórek i sposobie, w jaki działał ich mózg dla zapewnienia im wglądu w problemy wymagające przynajmniej częściowego rozwiązania.

2. Bóg Najwyższy nagle zniknął, odszedł nie pozostawiając swojego ducha na planetach, na których kierował bezpośrednio komórkami, snami i używaniem umysłów, które stanęły bez wody tego ducha, w której były zatopione, jak ty i ja. Dostrajacze wkroczyły natychmiast, aby kierować zamiast Boga Najwyższego.

3. Dostrajacze uczą inaczej niż Bóg Najwyższy i to spowodowało wiele pogorszenia działania umysłów i nieszczęśliwość u wielu ludzi. Dostrajacze to nie zabawa z przytulanką dla duszy. One odrazu kierują bezpośrednio, żeby rozwiązać problem bez żadnych wstępnych przygotowań, żebyście ruszyli w stronę sugerowanych rozwiązań.

Już samo to zmusza wasze kariery wznoszenia nie do braku kierowania, ale do słuchania bardzo bezpośrednich i konkretnych instrukcji, jak sobie radzić z problemami. Zawsze będą istniały problemy wznoszenia, inaczej nie byłby to długi proces, jak to z pewnością jest dla każdego człowieka, może z wyjątkiem Jezusa.

Nie jesteście „w zawieszeniu”, lecz w okresie przejścowym. Przechodzisz na odbiór porad dostarczanych inaczej i nikt jeszcze nie wie, jak to zadziała tak bezpośrednio z Dostrajaczami, ale to właśnie obowiązuje teraz. Spróbuj zrozumieć Sue, to was wszystkich Dostrajacze przejmują zamiast Najwyższego, ale oznacza to również, że Raj jest teraz odpowiedzialny za nasze kariery wznoszenia, chociaż władza jest inna.

Jak napisałeś :
CYTAT Z DUCHA -STWÓCY NEBADONU, Z LEKCJI 3 :

„..3. Nie ingerujemy już w umysły z powodu problemów Resztkowego Najwyższego i poprawimy wasze Dostrajacze i to dotyczy wszystkich na tym forum dyskusyjnym.” KONIEC CYTATU.


Teraz Ron : To, co Matka Duch wam tutaj przypomina, to to, że projekty waszych komórek i wpływ Najwyższego (Resztkowego Najwyższego) pozostają w was, a Dostrajacz musi mniej lub bardziej walczyć z tymi wpływami i uniemożliwić ich stosowanie, ponieważ nie ma Najwyższego, żeby odnowić je i ten wpływ. To się nazywa Resztkowy Najwyższy - rodzaj dźwięku samolotu odrzutowego nad miejscem, w którym stoisz, to jest ten Najwyższy. Następnie odrzutowiec odlatuje dalej i staje się dla ciebie coraz cichszy, ale jego dźwięk wpływa na ciebie, dopóki odległość go nie wyciszy. Dostrajacz musi wziąć ciszę pozostawioną przez odlatujący odrzutowiec Najwyższego i twój cichy umysł i kierować tobą. Dawniej kierował tobą hałas odrzutowca i on nie wraca, a Dostrajacz wprowadza się teraz, aby to zrobić. Hałas tego resztkowego Najwyższego powoli zanika na Urantii i Dostrajacze muszą wziąć byka za rogi i zastąpić to, co odeszło i robią to bardzo dobrze.

Światy-mieszkania pracowały nad tym, aby was coraz bardziej przyzwyczaić do używania Boga Najwyższego do uczenia was w bardzo szczególny sposób. Ojciec poprosił Dostrajaczy, żeby teraz Oni uczyli i Oni to robią i będą to robić, ale wy, nawet w waszych ciałach, na Urantii, zauważycie różnicę w metodach nauczania.

Różne rasy są wolniejsze lub szybsze, aby nadrobić zaległości po tej zmianie. Tymczasem resztkowy najwyższy jest „zły”, lecz zostaje zastąpiony w umysłach i chce walczyć z wpływem Dostrajaczy. To właśnie o tym mówi Matka Duch, jako o „problemach resztkowego Najwyższego".

Jest jednak inny, ukryty problem, o którym mówi pośrednio używając na początku zaimka MY : „MY już się nie wtrącamy ...”. Dlaczego my ? Zwróćcie uwagę na ten niuans, a będziecie bardzo wnikliwi. Ona mówi o sobie ! Dlaczego ?

Ponieważ Duchy-Stwórcy są Duchami Najwyższymi ! Ta nazwa ma znaczenie i nie należy przechodzić nad tym zbyt łatwo. Nie jest jak angielskie imię Harry czy Bill, ale prawdziwy opis, który mówi wam, że Ona stwarza dostępność Ducha dla Istoty Najwyższej na planetach takich jak nasza, kiedy nie jest on wystarczająco rozwinięty, aby zrobić to samemu. Teraz Ona się dowiaduje, że nie musi już pracować nad tą częścią swojego ducha na Urantii i walczy z naszym Dostrajaczem myśli o wpływy !

Więc teraz powinniście zapytać, czy Bóstwa stworzone przez JA JESTEM są w konsekwencji sprzeczne z dziełem ducha ? Kiedy Najwyższy wysadził się w powietrze 26 września, to wysadził w powietrze cały pomysł potrzeby pomagania, a całym powodem istnienia Matki Ducha w tej erze jest dopilnowanie, aby Najwyższy miał scenę do pracy, na której mógłby pracować i rozwijać nas, ludzi na wzór świata opiekuńczych stosunków. W swoim czasie Najwyższy miał naszych Dostrajaczy, żeby dla niego pracowali. Miał też Stwórcze Córki, które dostarczały Mu swojego ducha dla jego fundamentalnych prac na naszej planecie, a On przedstawiał Bóstwom egzystencjalnym raporty o tym, jak się rozwijaliśmy i jak przydatni byliśmy do kariery wznoszenia do doskonałości.

Stwórczy Duch w tym oświadczeniu mówi nam, że Ona zdaje sobie sprawę ze swojego problemu, że została teraz odcięta i stara się trzymać z daleka od naszych spraw jako pomoc Najwyższego, kiedy nam pomaga. Jest również dzisiaj pewna, że sam Dostrajacz może zrobić dla nas wszystko, co robił Najwyższy, kiedy mógł to robić, ale dokłada wszelkich starań, aby nie ingerować w nas jako część resztkowego Najwyższego we współpracy z Nią.

Większość was ma problemy i prawdopodobnie wielu, którzy czytają o tej zmianie, jest zaniepokojonych, ponieważ nigdy w pełni nie pojmujecie, jak Bóg zawiera sojusze z innymi częściami Boga, aby zyskać na czasie pracy i skończyć z tą erą Najwyższego. Teraz musimy zmienić sposób, w jaki te wewnętrzne sojusze Boga działają i Urantia jest z tego powodu w kłopotach i potrzebuje kogoś takiego jak Melchizedek Machiventa, aby naprawić problemy stosunków spowodowane przez usunięcie Najwyższego.


MELCHIZEDEK MACHIVENTA : "Ron bardzo dobrze opisał ten problem i niczego nie zapomniał, ale ty Sue i wielu innych nie wiecie wystarczająco dużo, aby wiedzieć, co znaczy to, co czytacie i fantazjujecie zamiast myśleć. Mówisz, że wasze życie jest w „zawieszeniu”, ale to wcale nie jest prawdą, bo musisz zrozumieć, co Ron właśnie ci powiedział, aby zrozumieć wypowiedzi Stwórczego Ducha.

„JEŻELI członkowie forum przeczytają ze zrozumieniem, to słyszą w tych słowach zupełnie oczywiście, że otrzymają wspaniałe wykształcenie, ale większość z was nigdy nie przeczytała Księgi Urantii całościowo, a Ron nigdy nie pozwolił, aby jego klasy studiowały Księgę Urantii bez pełnej lektury i bardzo dobrze sobie radził z tą regułą. Człowiek jest marną istotą, jeśli chodzi o inicjatywę, a ci, którzy myślą, że mogą czytać szablonowo piąte epokowe objawienie i zrozumieć, co ono mówi, są zwyczajnie w błędzie. Niniejszy przekaz jest doskonałym przykładem tego, dlaczego Ron jest tak szanowany, ponieważ dokłada wszelkich starań, żeby wiedzieć, co czyta i czyta dziesięć razy, żeby się wielokrotnie upewnić. Jest to jedyna metoda, dzięki której stajecie się ekspertami od piątego epokowego objawienia i zgłębiacie, co Bóstwa wam mówią, gdy przekazują tego rodzaju oświadczenia. TERAZ MATKA DUCH. Tu Melchizedek Machiventa do waszech usług. K "


MATKA Duch : "Wyrażam Ronowi pełne uznanie za to, co wam powiedział, jednak zabrakło mu jednego ważnego punktu, o który postanowił nie mówić. Czasami jestem z nim w konflikcie przez cały dzień i to może być wybuchowe wokół niego, gdy te konflikty nie zostają rozwiązane. Jestem częścią Resztkowego Najwyższego, jak Ron wskazuje i wasi Dostrajacze muszą usunąć to z waszych umysłów i ciał, ale to mnie też uderza i zwalczam to tak, jak i Resztkowy Najwyższy. Nie jesteśmy szczęśliwą grupą na Urantii i Ron jest pewien, że próbujemy go zabić. Daleko od tego, ale próba jest tak rozgrzana, że czasami mu się tak wydaje.

„Ty Sue jesteś trochę leniwa i wymigujesz się od pracy, którą powinnaś wykonać, aby uzyskać biegłość w czytaniu. Ron dokłada wszelkich starań, aby zrozumieć, co ktoś pisze i upewnia się, że odpowiada z tym zrozumieniem, jeśli jest w stanie. Ty Sue tego nie potrafisz i kiepsko piszesz pokazując głębię twojego niezrozumienia, pokazując fantazję umysłu, która próbuje podać ci powód, ale nie robi tego zbyt dobrze, ponieważ źle rozumie, z powodu wielkiego braku podstaw wiedzy, co się kryje za podanymi stwierdzeniami. Często wskazywaliśmy ci łatwy przeskok do błędnych wniosków, ponieważ twój umysł naprawdę nie ma wystarczających faktów, aby je dostarczyć, bo kontekst, w którym ci coś powiedziano, jest opisany gdzie indziej. Na razie zostawimy to. K”

KONIEC

Offline Andre_P

 • Sr. Member
 • ****
 • Posts: 663
  • View Profile
  • Email
Re: Wiadomoci po polsku (Posts in Polish)
« Reply #586 on: November 04, 2019, 09:23:33 AM »
Link do wiadomości po angielsku :
http://forum.serara.org/index.php?topic=13250.msg80480#msg80480
Przekazał / Napisał : Ron Besser, administrator, członek-bohater
Kategoria / Temat : ZMIANY NA ZIEMI, NA KTÓRE SIĘ ZANOSI, O KTÓRYCH TRZEBA WIEDZIEĆ / Czy silna burza słoneczna może być początkiem katastrof ?


1) « Odpowiedź nr 2, 3 listopada 2019 r., godz. 20:22:54 »

White Stone, lit, jak mi mówią, jest produktem ubocznym dwutlenku radu. Mówią także, że dwutlenek radu nie jest możliwy z powodu zaangażowanych współwartościowości, ale w temperaturach plazmy tworzy się dwutlenek radu. Rayson mówi teraz o tym :


RAYSON : "White Stone, to ja przekazałem Ronowi powyższe informacje. Rdzeń ziemi ma pierwotnie skład typu żelaza o metalicznej naturze. Gdy temperatura wzrośnie powyżej temperatury wrzenia elektronicznego (patrz Księga Urantii), atomy metalu się psują i na ich miejsce tworzy się rad z tego powodu, że rad nie jest metalem radioaktywnym w tych temperaturach, ale stabilizującą się strukturą atomową, która zawiera cynk i stront 89 lub 90 albo oba naraz. Stront 90 jest lekko radioaktywny, ale temperatura jądra ziemi jest tak wysoka, że promieniotwórczość znika i cała masa przekształca się w lit reagując na wybuch, który pokrywa komorę rdzenia substancjami radioaktywnymi nieznanymi na ziemi. Może to spowodować, że wulkany staną się radioaktywne, gdy komory magmy będą się ciągnęły od rdzenia centralnego, aż do miejsca erupcji. W każdym razie, zauważcie, że jądro ziemi jest tak niebezpiecznie gorące, że wciąż może wybuchnąć i w najgorszym przypadku, może roztrzaskać Urantię.

„Mamy teraz do czynienia z rdzeniem, w którym lit tworzy się z ogromną szybkością. Ron właśnie mnie zapytał, czy możemy ocenić rozmiar kuli, która tworzy jądro Ziemi, ale nie możemy, ponieważ ma ona postać plazmy o temperaturze znacznie ponad 60 milionów stopni Fahrenheita. Plazma tworzy się przy 42 milionach stopni F., a przy 60 milionach stopni jest tak wybuchowa, że najmniejszy pretekst może zakłócić środek Ziemi do tego stopnia, że będzie on musiał się wydostać na zewnątrzw. Żadna inna planeta nigdy tego nie zrobiła i przyglądamy się temu uważnie, ponieważ być może Najwyższy wciąż może na coś tu działać, pomimo tego, że sam się zniszczył przez taki sam proces, jaki jądro Ziemi mogłoby wykorzystać do pozbycia się wysokich temperatur w rdzeniu centralnym. Niestety Urantia zablokowała się przed upuszczeniem na dobre przez tak szybkie chłodzenie, że szybko uszczelniła większość komór upływu, które tworzą gigantyczne wulkany, takie jak Yellowstone i kilka innych gigantycznych kotłów, które mogłyby roztrzaskać pół kontynentu, gdyby znów się uwolniły.

„W związku z tym twoje pytanie jest nierozstrzygnięte, ale brakuje ci wiedzy o tym, jak zachowują się metale, gdy są bardzo przegrzane, jak w omawianym przypadku. Lit tworzył się w momencie, o którym mówił Ron, ale teraz przechodzimy od tymczasowego stanu litu do nowego stanu żelaznego z użyciem strontu 89, a nawet 90 do przekształcenia litu w dwutlenek żelaza – tu znów obecna nauka mówi, że to nie jest możliwe, ale kiedy plazma wybucha, to nauka nie ma obserwacji, które mogłyby powiedzieć o tym, co się dzieje wtedy z atomami materii. Mam nadzieję, że to odpowiada na niektóre twoje pytania. RAYSON”


MICHAŁ NEBADOŃSKI : "Zadałeś trafne pytanie White Stone i to jest twoją zasługą. Ron drapie się po głowie, co dzieje się w twojej głowie, co powoduje te zakłócenia, a potem wszystko jest w porządku. Nie ma tutaj pytania, ale Ron pozostaje miły i równy i doochodzi do wniosku, że poruszają cię obawy, które głęboko cię niepokoją, ale tak naprawdę nie ma bezpośredniego powodu, aby w ogóle kwestionować twoją prawdomówność i łączyć te różne twoje sprawy. Tu Michał Nebadoński. Życzę ci bardziej stabilnego dnia pracy. Michał Nebadoński. K”2) « Odpowiedź nr 3, 4 listopada 2019 r., godz. 00:46:37 »

Znalazłem temperaturę w stopniach Celsjusza, którą nazywają elektronową temperaturą wrzenia, jak cytuję poniżej : R

"41:7.12 (463.12) Możecie próbować uzmysłowić sobie 19.400.000 stopni (Celsiusza) ciepła, w powiązaniu z odpowiednim ciśnieniem grawitacyjnym, jako elektronowy punkt wrzenia. Wszystkie atomy, poddane takiemu ciśnieniu i w takiej temperaturze, zostają zdegradowane i rozbite na komponenty składowe, elektronowe oraz inne; nawet elektrony i inne związki ultimatonów mogą zostać rozbite, jednak słońca nie mogą rozłożyć ultimatonów."

Słyszałem też od Raysona, że aby osiągnąć poziom plazmy, potrzeba co najmniej 50 milionów stopni Celsjusza, aby uzyskać stabilną plazmę, a środek rdzenia Ziemi osiągnął o dziesięć milionów stopni więcej.


Aha, a propos, White Stone wyparował po przeczytaniu tego.

R

Offline Andre_P

 • Sr. Member
 • ****
 • Posts: 663
  • View Profile
  • Email
Re: Wiadomoci po polsku (Posts in Polish)
« Reply #587 on: November 06, 2019, 01:12:33 PM »
Ta sama wiadomość po angielsku :
http://forum.serara.org/index.php?topic=13264.msg80562#msg80562
Przekaza : amethyst, starszy członek
Kategoria / Temat : Co się dzisiaj dzieje, jeśli cokolwiek / Memorandum C (100) – Współstwarzanie przez śmiertelników w przyszłości Bóstwa
« 6 listopada 2019 r., godz.01:05:59 »


Memorandum C (100)
Używam liczby 100, aby oddzielić numerację memorandów Rona od innych, aby uniknąć zamieszania. (C jest cyfrą rzymską oznaczającą 100).

Amethyst : To, co podaję poniżej, to nie są wiadomości o SEO (Szóstym Epokowym Objawieniu) ani przewidywania, jak wszystko ułoży się na Urantii. Jest to natomiast objawienie o tym, jak utrata Istoty Najwyższej zostanie zrekompensowana przez coś, co istotnie zaczęło się kilka pokoleń temu i zostanie wplecione w obecną epokę wszechświata. Wydarzenia ostatnich kilku tygodni, a także prowokujący post od Rona sprawiły, że mój Dostrajacz zaczął pracować w nadgodzinach i przez kilka dni zajmował mnie pracą nad tą wiadomością. Mam nadzieję, że uznacie ją za równie podniecającą i wspaniałą, jak ja.


Przedmiot : Współstwarzanie przez śmiertelników w przyszłości Bóstwa
Nauczyciel : OJCIEC WSZECHŚWIATA
Przekazujący : Amethyst
Data : 6 listopada 2019 r.


OJCIEC WSZECHŚWIATA

Inna klasyfikacja Bóstw w rzeczywistości wszechświata

„Wszyscy jesteście zaznajomieni z Bóstwem egzystencjalnym, które jako Rajskie Bóstwo istnieje w doskonałości i jako takie nie osiągnie wyższych poziomów doskonałości, ponieważ takie, jakie jest, jest już doskonałe. Rozumiecie Bóstwo empirycznene, jakim była Istota Najwyższa, zanim zrzekła się swoich obowiązków po rozległym skażeniu buntem Lucyfera. Bóstwo empiryczne ma potencjał rozwoju i w przypadku Najwyższego było nim zbieranie w sobie całego doświadczenia i ostatecznie poprzez to doświadczanie osiągnięcie stanu pełnej aktualizacji i doskonałości.

„Stworzenie, jakie się rozwinęło teraz, wymaga trzeciego dodatku do tej klasyfikacji Bóstw, Bóstwa EXPERYMENTALNEGO. Bóstwo eksperymentalne pojawiło się przed końcem Najwyższego, ale zostało zainicjowane znacznie, znacznie później niż Bóstwo Empiryczne. W kategoriach wszechświata jest to bardzo młode Bóstwo, dopiero się zaczęło. Jego pierwotnym głównym celem była aktywność na PPZ (Poziomach Przestrzeni Zewnętrznej), ale obecnie jest poszerzane o niektóre funkcje, które miał wykonywać Najwyższy.

„Ewolucja, ponieważ jest nieprzewidywalna, potrzebuje dobrodziejstw eksperymentowania, aby określić najlepsze wyniki w celu wspierania dalszego rozwoju, a to wymaga włączenia cech eksperymentalnych do tego procesu”.


Jak się rozwija Bóstwo Eksperymentalne

„W przeciwieństwie do Bóstwa egzystencjalnego i empirycznego, które zaczynają od góry i idą wszerz i w dół poprzez stworzenie wspierając doskonałość we wznoszących się synach i córkach, Bóstwo eksperymentalne zaczyna od dołu i działa w górę i wszerz. Część tego Bóstwa Eksperymentalnego jest wynikiem WSPÓŁSTWARZANIA ŚMIERTELNIKÓW RAZEM Z OJCEM WSZYSTKIEGO. Ojciec potrzebuje doświadczania ludzkiej rzeczywistości, aby widzieć rzeczy jasno z ludzkiego punktu widzenia. Nie jest to wynikiem żadnego wcielania się Ojca. Nie jest to też wynikiem zamieszkiwania umysłu w celu prowadzenia duchowegoo, jak robią Dostrajacze. Jest to harmonijne połączenie, w którym Ojciec jest w stanie wśliznąć się w rzeczywistość człowieka i doświadczać z pierwszej ręki dokładnie tego, co człowiek myśli, widzi, słyszy i czuje, nie wywierając żadnego wpływu na te doświadczenia.

„Bóstwo eksperymentalne będzie jednak musiało wykazać się na każdym poziomie rozwoju, zanim postępąpi do przodu. Nie jest to to samo, co człowiek wznoszący się, który ostatecznie osiąga doskonałość, aby służyć Ojcu, ale stawanie się bóstwem, które może dążyć do pełnej wiedzy o wszystkich ludzkich niebezpieczeństwach i próbach. Są to cechy, które będą bardzo poszukiwane na PPZ.

„Ewolucja, ponieważ jest nieprzewidywalna, potrzebuje korzyści z eksperymentów do określenia najlepszych wyników w celu wspierania dalszego rozwoju. Te cechy, które nie służą celowi Ojca, zostaną pozostawione na uboczu, podczas gdy rezultaty ześrodkowane na Bogu zostaną uwypuklone.”


Ludzkie cechy i uwarunkowania tego Bóstwa

„Po pierwsze, nie chodzi o jednego człowieka. W każdej chwili po całym świecie jest rozsianych od 10 do 20 ludzi biorących w tym udział. To przeżywanie odbywa się w wielu kulturach, doświadczeniach i problemach, które trzeba wypróbować. Ci ludzie nie stają się na stałe częścią tego bóstwa, a jedynie przyczyniają się do jego spełnienia.

„Po drugie, obejmuje to wiele pokoleń. To przebiega przez kilka pokoleń i będzie się tak działo w dającej się przewidzieć przyszłości, jeśli ludzkość będzie nadal ewoluować na tej planecie.

„Ten eksperymentalny dodatek do cech empirycznych zostanie następnie połączony w nową wersję planetarnego najwyższego, który będzie służył tylko na swojej planecie. (Inne takie okoliczności będą miały miejsce na innych planetach.) Chodzi o to, aby stworzyć istotę podobną funkcjami do Najwyższego, która w przeciwieństwie do oryginału stworzonego przez TRÓJCĘ, zaczynającego od góry i pracującego w dół, teraz jest współstwarzana z ludźmi, zaczyna od dołu i działa w górę. Dopiero po tym, jak poszczególne planety osiądą w Światłości i Życiu, każda nowa Istota będzie mogła mieszać się z innymi o podobnym pochodzeniu. Ten proces będzie trwał, aż ta Istota zakończy swój rozwój i aktualizację i będzie w stanie zastąpić pierwotny cel Istoty Najwyższej.

„Po trzecie, ludzie, którzy mają być wykorzystani w tym współstwarzaniu, muszą przejść okres przygotowania, który pozwoli na połączenie Ojca z człowiekiem bez zakłócania ich doświadczania rzeczywistości i normalnego porządku. Ten proces może trwać od około pięciu do siedmiu lat. Jeśli niektórzy z was mogą pomyśleć o czasach, w których mogliście doświadczyć jakichś niezwykłych wydarzeń podczas medytacji lub innych cichych chwil i to się powtarzało przez kilka lat, a następnie zatrzymało się tajemniczo tak, jak się zaczęło, to mogliście przechodzić przez takie przygotowanie.”


W jaki sposób to Bóstwo eksperymentalne pomaga mi ?

„Wszyscy musicie zrozumieć, że wszyscy żyjecie w nierzeczywistej rzeczywistości. Wszystko, co nie pochodzi ode Mnie, nie ma wartości przetrwania. Jestem Ojcem wszystkiego i jako taki mogę doświadczać tylko tego, co utożsamia się ze Mną. Nie widzę zła, grzechu, zbrodni ani innych składników nierzeczywistości, ponieważ po prostu nic w tym nie jest częścią Mnie. Nie oznacza to, że nie wiem, że one istnieją, ale oznacza, że nie jest to częścią Mojego doświadczenia. Tak samo jest z wami. JA JESTEM czystym, nierozcieńczonym i doskonałym Duchem. Dlatego też nie możecie Mnie zobaczyć. Wiecie, że tu jestem, ale jesteście tak mali i uwarunkowani przez zło, że nawet gdybyście stali tuż obok Mnie, natychmiast odparowalibyście wcale Mnie nie rozpoznając. Przepaść między nami jest o wiele za duża.

„Wy na Urantii jesteście pierwszymi, którzy zostali poinformowani o tym nowym stworzeniu. To po raz pierwszy w Moim stworzeniu tak niski poziom jest brany pod uwagę we współstwarzaniu z jakimkolwiek Bóstwem, ale uczyliśmy się, po to, żębycie mogli iść do przodu. Musimy być w stanie zrozumieć, w jaki sposób wasze poglądy, bez względu na to, jak błędne, wpływają na plany wznoszenia. Te błędne poglądy zostaną poprawione, ale najpierw muszę je zobaczyć i przeżyć je.

„W tym momencie nie mogę powiedzieć, jak to eksperymentalne bóstwo zostanie nazwane. Jest dużo czasu, aby to ustalić, ale spodziewam się, że będzie to coś w rodzaju EKSPERYMENTALNEJ WYBITNOŚCI.

„Tak wiele się działo i jest zrozumiałe, że czasami zadajecie sobie pytania i wchodzicie w moje plany, ale jako małych i skromnych, obdarowuję was Odłamkiem Siebie, ponieważ wiem, że to jedyny sposób, abyście kiedykolwiek mógł osiągnąć doskonałość, której będę od was wymagać w wieczności.”

Offline Andre_P

 • Sr. Member
 • ****
 • Posts: 663
  • View Profile
  • Email
Re: Wiadomoci po polsku (Posts in Polish)
« Reply #588 on: November 09, 2019, 10:16:24 AM »
Ta sama wiadomość po angielsku i po rosyjsku :
http://forum.serara.org/index.php?topic=13276.msg80630#msg80630
Przekazał : prozonov, pełny członek
Kategoria / Temat : Dyskusje ogólne / Nowe sygnały
« 8 listopada 2019 r., godz. 12:49:38 »


8 listopadaa 2019 r., Samara, godz. 21.25 czasu miejscowego.

Dziwne sygnały po lewej stronie. Jestem gotów do odbioru.

Rzeczywiście dziwne. To nowe sygnały, które będziemy stosować w przyszłości. One oznaczaja, że masz natychmiast włączyć komputer i zacząć odbierać.

- Słucham i jestem gotowy do odbioru. Dyktujcie.

Zasady przekazywania mogą ulec zmianie. Staramy się zwiększyć liczbę nadajników i zmienić częstotliwość sygnału. Powodem są nadchodzące zmiany na ziemi.

- Mam bezpośrednie pytanie. Czy to jest związane z Nibiru ?

Oczywiście We wszechświecie wszystko jest ze sobą powiązane. Nie możemy i nie chcemy wpływać ani zmieniać tego, co dzieje się samo z siebie.

Oczywiście, jeśli jądro ziemi zacznie nieprzewidywalne działania, to będziemy interweniować, pozatym ewolucja powinna przebiegać swoim torem.

Sami nie będziemy wymuszać zmian, ale poczekamy na naturalny bieg wydarzeń, żeby to się działo samo.

- Oczywiście nie może być mowy o tym, kiedy to będzie.

Oczywiście, ale sadzimy, że to nastąpi w najbliższej przyszłości. Więc przygotujcie się.

- Dzięki za informację.

Offline Andre_P

 • Sr. Member
 • ****
 • Posts: 663
  • View Profile
  • Email
Re: Wiadomoci po polsku (Posts in Polish)
« Reply #589 on: November 09, 2019, 11:34:41 AM »
Ta sama wiadomość po angielsku :
http://forum.serara.org/index.php?topic=13278.msg80636#msg80636
Przekaz: Wenebojo, pełny członek
Kategoria / Temat : Miejsce na nowe przekazy / MOJA RADOŚĆ, MOJA MIŁOŚĆ
« 8 listopada 2019 r., godz. 16:30:55 »

Nauczyciel : Fragment Ojca
Przekazujący : Wenebojo
Data : 8.11.2019

Zapisz to teraz. Wiatry zmian wkrótce się zaczną. Czy czujesz coś w powietrzu? Coś innego ? Może jak twój starszy mąż stanu Ben Franklin i jego legendarny eksperyment z latawcem. Jak można być przywiązanym do ziemi, a mimo to przetrwać burzę z góry, z dołu i wokół ciebie ?

Ale wy, tak, wy czytający to, jesteście czymś więcej niż cienkim papierem, przyklejonym do pięciu patyków, przywiązanych do długiego sznurka, żeby nie odleciały. Jesteście moi, w których sobie bardzo upodobałem. Nie ma między nami dystansu, ani nie jesteście tak kruchymi, jak dziecięcy latawiec z taniego sklepu.

Czujcie mnie wokół siebie. Wiedzcie, że nic nie może przeszkodzić waszemu postępowi. Jeśli JA tak zechcę, to i tak zrobię ! Przyjmijcie MOJE tchnienie, wspinajcie się na te wysokości, które JA wam daję, cieszcie się podróżą w waszej nieważkości. Uwolnijcie swoje myśli o wszystkim, co myśleliście o sobie i OJCU OJCÓW i weźcie do siebie to, co MOJE, MOI SYNOWIE.

Czyż to was nie pociąga ? Nie mieć trosk ani zmartwień i nigdzie nie musieć teraz być ?

Gdzie jesteście ? Nie jesteście nigdzie, ale teraz i tutaj, jesteście ze MNĄ w domu. JESTEM PIERWSZYM ŹRÓDŁEM I ŚRODKIEM, a wy jesteście MOJĄ radością, MOIM świętowaniem i MOIM jedynym celem bytu, żeby dzielić się z wami tym, co JA mam i wiem, MOJE jedyne stworzenie, WY ! Nie ma żadnego miejsca, do którego moglibyście ode MNIE odejść. Zawsze jesteście tutaj ze MNĄ. Gdzie jast to tutaj, z którego mówię ? JESTEM NICZYM, A JEDNAK JESTEM WSZYSTKIM !

Jest to jedyna wasza możliwość, ale musicie ją zawsze wybierać. Jeśli coś wam się podoba, to właśnie to ? A może wolelibyście być tak kruchymi, jak papierowy latawiec i pozwolić żywiołom robić, co mogą, tylko po to, aby zostać połamanymi i utknąć samotnie na wysokim drzewie, gdzie nikt już z wami nie będzie się bawił ? Bądźcie więc Moją radością. Bądźcie Moją Miłością, Moim wiecznym życiem takim, jakim zostaliście stworzeni. Nie ma kłębka sznurka wystarczająco dużego, aby powstrzymać was od przygody waszego życia we MINE, chyba że zdecydujecie się odciąć sznurek, którym jesteście do MNIE przywiązani. K.

Offline Andre_P

 • Sr. Member
 • ****
 • Posts: 663
  • View Profile
  • Email
Re: Wiadomoci po polsku (Posts in Polish)
« Reply #590 on: November 10, 2019, 10:20:54 AM »
Link do wiadomości po angielsku :
http://forum.serara.org/index.php?topic=13276.msg80672#msg80672
Kategoria / Temat : Dyskusje ogólne / Nowe sygnały
Przekazał / Napisał : Ron Besser, administrator, członek-bohater


1) « Odpowiedź nr 5, 9 listopada 2019 r., godz. 13:04:10 »

9 listopada 2019 r. z Jorku, godz. 13:00 czasu miejscowego
Tu Michał. Proszę o cudzysłów :

MICHAŁ NEBADOŃSKI - Cytat : Ron, wyraźnie się dzisiaj obijasz, bo jesteś w złym nastroju, jednak niech będzie wiadomo, że nadchodzi płomienny sposób przekazywania, jeśli ludzie w ogóle zwrócą na to uwagę. Prozonow znalazł ten obwód, gdy na to trafił. Wiedz, że ty nie masz takiego obwodu, ponieważ już nie używasz hipokampu do przekazywania, ale większość ludzi używa i będzie używała. W twojej książce „O POCHODZENIU . . . „ masz ilustrację, na której jest hipokamp wyglądający jak wysuszony konik morski. Prawdą jest, że w tym konkretnym przypadku mózgu, z którego został on wyjęty, hipokamp tak właśnie wyglądał, ale u większości ludzi hipokamp wygląda jak ogonek z chrząstki w kształcie przecinka, więc ma bardziej kształt sierpa niż konika morskiego.

Clency i ty macie sierp. Prozonow ma w kształcie konika morskiego. Ci, którzy mają hipokamp w kształcie sierpu, przekazują dobrze i łatwo. Ci, którzy mają go w kształcie konika morskiego, mają problem z utrzymaniem częstotliwości przekazu. Zmieniamy obwód przekazywania tak, żeby ci z hipokampem w kształcie konika morskiego mogli to robić łatwiej. Tych dwóch kształtów jest po połowie.

Dalej : Trzymaj się z daleka od słońca, ponieważ twój umysł jest dzisiaj odsyłany do wielu miejsc, dla zbadania jego niezawodnej zdolność do ciężkiej pracy, gdy tylko zostaniesz o to poproszony. Niedługo wyślemy ci nowy biuletyn, chociaż masz już w zapasie dwa numery nieopublikowane, lecz nie chcesz niepokoić forum dyskusyjnego z powodu tak wielu zmian. Bóg Ostateczny jest teraz naszym kolejnym problemem do wyeliminowania z niektórych umysłów, ponieważ on na dobre przeszkadza w pracy. Informuj Prozonowa i innych i miej nadzieję, że ten cholerny interes, z którym masz takie kłopoty, skończy się wkrótce nagle i na dobre.

Wreszcie, nowy obwód działa. Ilu czytelników Księgi Urantii odkryje go obecnie zupełnie nie ma znaczenia, ale SEO (Szóste Epokowe Objawienie) potrzebuje go do pomocy w zrozumieniu, więc my zamierzamy go na was wymusić, żeby zobaczyć, jak sobie radzicie z poziomem zrozumienia równoważnym dla Ducha różnorodności kształtu podkowy, to znaczy jak te różne ziemskie ciała pojmują, kiedy nie mają hipokampu, ale dodatkowy gruczoł w środkowej części pnia mózgu, który pozwala rozumieć język i wszystko inne bez dosłownego tłumaczenia. Zapewniam cię, że możesz rozumieć większość języków przez wnioskowanie, ale nie masz już gruczołów ani komórek pamięci i musisz polegać na swojej intuicji, aby się dowiedzieć z dnia na dzień co jest co i to działa tak dobrze, zastanawiamy się, czy w ogóle potrzebujesz pamięci w zwykłym sensie.

Dochodzimy do wniosku, że różnica między gruczołami pamięci w umyśle Prozonowa jest doskonała do nauki języków, ale ty Ron nie masz ich wcale z powodu ataku na twój umysł lata temu, który wyrzucił je wszystkie, aby zapewnić ci lepsze samopoczucie i zostawiłeś je odłogiem. Teraz masz klopoty z przypomnieniem sobie, jaki jest dzisiaj dzień i myślisz, że to z powodu wieku, a to z braku komórek do codziennego zapamiętywania. Wszyscy członkowie forum powoli zmniejszają ilość swoich komórek pamięci co najmniej o połowę, ponieważ to pozwala im znacznie lepiej korzystać z Przybocznych Intuicji i wy tak dobrze to robicie, że zastanawiamy się, dlaczego w ogóle pamięć protoplazmatyczna jest teraz instalowana, skoro tak szybko zawodzi, już około trzydziestu lat. W każdym razie nowy obwód jest gotowy do użycia i większość czytników Księgi Urantii w końcu go znajdzie, ale wtedy użyjemy go do SEO, a nie do PEO (Piątego Epokowego Objawienia) i to o to chodzi. Dobrego dnia. ”MICHAŁ NEBADOŃSKI. K. KONIEC CYTATU

KONIEC


2) « Odpowiedź nr 6, 9 listopada 2019 r., godz. 13:50:08 »

Hipokamp jest pokazany poniżej dla tych, którzy mogą się interesować tym, co jest w ich mózgach. Hipokamp jest gruczołem o wyglądzie chrząstki, głęboko w środku naszego mózgu, a Duch wysyła częstotliwość do naszej czakry korony jako przekazu głosem z głębokiej przestrzeni kosmicznej, a specjalne komórki wokół naszych koron tłumaczą tę częstotliwość na fale dźwiękowe, które wprawiają w drgania hipokamp, który jest na stałe połączony z bębenkami uszu za pomocą częstotliwości radiowych w pniu mózgu. Kiedy te częstotliwości w pniu mózgu uderzają w bębenek ucha wewnętrznego, mózg tłumaczy wibracje hipokampu na dźwięk i mowę. Mózg przekazującego może istotnie dostroić się do hipokampu i głośno wyrażać te drgania, tak jak tego można słuchać na tej stronie internetu.

Zdjęcie, które pokazuję poniżej pochodzi od człowieka i Duch nam mówi, że ten hipokamp wyglądający jak konik morski był całkiem dobry w użyciu. Inni mają taki, który wygląda jak sierp na starej rosyjskiej fladze. Po prawej stronie jest prawdziwy konik morski. Całkiem po prawej stronie jest obraz mózgu, ale może on być za mały, aby dobrze go odczytać.

RON

(W wersji angielskiej jest tu obrazek i link do jego wersji umożliwiającej powiększanie.)

Offline Andre_P

 • Sr. Member
 • ****
 • Posts: 663
  • View Profile
  • Email
Re: Wiadomoci po polsku (Posts in Polish)
« Reply #591 on: November 10, 2019, 12:56:40 PM »
Te same wiadomości po angielsku :
http://forum.serara.org/index.php?topic=13272.msg80610#msg80610
Kategoria / Temat : Przekazy dźwiękowe / Przekaz dźwiękowy / BÓSTWO : EGZYSTENCJALNE, EMPIRYCZNE, DOŚWIADCZALNE


1) Przekazał/ Nagr : Lemuel, członek bohater
« 8 listopada 2019, godz. 06:35:31 »

Mówca : Lemuel
Przedmiot : BÓSTWO : EGZYSTENCJALNE, EMPIRYCZNE, DOŚWIADCZALNE
Miejsce : Girona, Katalonia, Hiszpania
Data/Godzina : 8 listopada 2019 r. , 12:26 czasu miejscowego, 11:26 UTC


Było kilka bardzo burzliwych miesięcy, one minęły i teraz z pewnością znajdujemy się w zupełnie innej sytuacji. Chociaż stwierdzamy, że jesteśmy rzucani i przewracani od jednej katastrofy do drugiej, to wciąż tu jesteśmy i wciąż jesteśmy zachęcani przez prawie codzienne objawienia, które do nas docierają przez Rona, a teraz przez Amethyst.

Nie mogłem się powstrzymać przed nagraniem moich myśli na ten temat na moim rejestratorze.

Link do nagrania dźwiękowego :
https://app.box.com/s/3ykvmxzqfc7uc3att7pu9z8tkec2und72) Napisał : Clency, członek bohater
« Odpowiedż nr 1, 8 listopada 2019 r., godz. 10:08:59 »

Zapis nagrania dźwiękowego Lemuela


BÓSTWO : EGZYSTENCJALNE, EMPIRYCZNE, DOŚWIADCZALNE


Lemuel : Dzień dobry. Tu, w Gironie jest zimny poranek, ale wspaniale świeci słońce. Jestem na wsi, w jednym z naszych ulubionych miejsc. Chcę mówić dziś rano o BÓSTWIE : EGZYSTENCJALNYM, EMPIRYCZNYM i DOŚWIADCZALNYM. Chcę również wspomnieć o POTENCJALNOŚCI.

Wszyscy doszliśmy do wiedzy i zrozumienia, że BÓSTWO EGZYSTENCJALNE było z nami zawsze w postaci OJCA, Pierwszego Źródła i Środka, WIECZNEGO SYNA / MATKI i oczywiście NIESKOŃCZONEGO DUCHA. To jest Pierwsza Trójca i to jest BÓSTWO EGZYSTENCJALNE, zawsze i na zawsze, egzystujące.

Doszliśmy do wiedzy i zrozumienia, że mamy również BÓSTWO EGZYSTENCJALNE w postaci Boga Najwyższego i Boga Ostatecznego. Jak wszyscy teraz wiemy, oni nie istnieją z powodu, z którym jesteśmy zaznajomieni i to wywołało fale wstrząsów przez całe stworzenie, mając na uwadze, że odpowiedzialność i praca Najwyższego polegająca na zbieranie wszystkiego w Sobie, żeby w końcu zaofiarować to Bóstwu EGZYSTENCJALNEMU i w ten sposób Samemu móc się zakwalifikować jako Bóstwo.

Ale tak się nie stało i z różnych powodów, głównie związanych z buntem Lucyfera i Calisgastii, Bóg Najwyższy popadł w niełaskę, a my wciąż odczuwamy skutki tego tutaj, nie tylko na Urantii, ale wszędzie wokół, powiedzmy. Tak więc, oczywiście, OJCIEC myślał o tym od jakiegoś czasu i wpadł na pomysł, że teraz dobrze byłoby stworzyć BÓSTWO DOŚWIADCZALNE.

Cóż za wspaniały pomysł, ale najwspanialszą rzeczą jest to, że BÓSTWO DOŚWIADCZALNE zaczyna działać na najniższym poziomie, że tak powiem, od nas ludzi, na naszym poziomie. Pomyślcie o tym przez chwilę - wyobraźcie sobie, że siedzicie w klasie, w szkole, w pierwszej klasie i nagle drzwi się otwierają i ktoś wchodzi i decyduje się usiąść obok was, ponieważ ta osoba chce się dowiedzieć, jak to jest być w szkole, uczyć się, uczyć się od podstaw.

To oczywiście niespotykane, to wspaniałe, więc teraz dowiadujemy się o BÓSTWIE DOŚWIADCZALNYM. Odbieram również, że to BÓSTWO DOŚWIADCZALNE wpłynie także - być może właściwe byłoby słowo spotęguje - zainspiruje obowiązki Boga Siedmiorakiego. Myślę, że powodem tego jest, że bez nowego BÓSTWA DOŚWIADCZALNEGO na Boga Siedmiorakiego spada obowiązek i odpowiedzialność byłego Boga Najwyższego, chociaż OJCIEC postanowił wziąć to wszystko na Siebie, co gwarantuje nasze plany wznoszenia, ale jednak to Bóg Siedmioraki byłby w stanie wypełniać obowiązki i odpowiedzialność Boga Najwyższego.

Teraz stało się znacznie łatwiejsze użycie tego słowa, ponieważ teraz mamy BÓSTWO DOŚWIADCZALNE, a słowo doświadczalne sugeruje oczywiście, że należy się uczyć na pomyłkach, próbach i błędach poprzez swoje własne doświadczenia. Tak, oczywiście jest to normalne i zrozumiałe, że BÓSTWO DOŚWIADCZALNE jest również BÓSTWEM EMPIRYCZNYM, tego nie potrzeba mówić. Tak więc w każdym eksperymencie, będą chwile, w których będą postępy, czasami wystąpią porażki, jeden krok do przodu i dwa kroki do tyłu, że tak powiem.

Ale zaczynam rozumieć, że BÓSTWO DOŚWIADCZALNE, wraz z nami, na poziomie podstawowym, pracując od dołu ku górze, zabierze ze sobą, włączy do Jego Istoty te eksperymenty, które okazały się pomyślne i mają wartość duchową. Chciałbym też wspomnieć o innym słowie – POTENCJALNY. BÓSTWO DOŚWIADCZALNE ma nieograniczony potencjał i jak wszyscy wiecie, każdy eksperyment może przebiegać na dwa sposoby, ale potencjał jest ogromny.

Więc osobiście jestem bardzo podniecony słysząc, że teraz mamy BÓSTWO DOŚWIADCZALNE i to naprawdę cudowna rzecz, ponieważ powtarzam, ponieważ to Bóstwo już istniało, to Bóstwo już działało, choć jest dla nas kimś nowym, ale jest z nami na poziomie podstawowym. Siedzi obok nas w naszej klasie, gdy uczymy się naszych lekcji, On uczy się z nami, to jest cudowne.

Tak więc, drodzy bracia i siostry, mamy BÓSTWO EGZYSTENCJALNE, BÓSTWO EMPIRYCZNE i teraz mamy BÓSTWO DOŚWIADCZALNE o nieograniczonym POTENCJALE i to jest cudowne dla nas wszystkich ludzi tutaj, że je mamy wszystkie na drodze naszego wznoszenia. Oto jest kolejny piątek i chciałbym wam wszystkim podziękować za wysłuchanie i życzyć wszystkim udanego dnia i bardzo udanego weekendu. Więc na razie mówię do widzenia. Domszia

Offline Andre_P

 • Sr. Member
 • ****
 • Posts: 663
  • View Profile
  • Email
Re: Wiadomoci po polsku (Posts in Polish)
« Reply #592 on: November 11, 2019, 09:39:49 AM »
Ta sama wiadomość po angielsku :
http://forum.serara.org/index.php?topic=13282.msg80696#msg80696
Przekaz: Wenebojo, pełny członek
Kategoria / Temat : Miejsce na nowe przekazy / UMYSŁ BOGA
« 10 listopada 2019 r., godz. 18:59:18 »

Nauczyciel : Fragment Ojca
Przekazujący : Wenebojo
Data : 10.11.2019

Okresowo będę się z tobą kontaktował. Niektórzy z was spali, przepraszam, że was obudziłem, nie przejmujcie się. Zawsze jesteście w Bogu, Boga i z Bogiem. Nic nie jest poza Pierwszym Źródłem i Centrum. Od teraz polubcie swoje przyszłe doświadczenia, jakbyście byli na wakacjach. Wyobraźcie sobie, że jedziecie autobusem z resztą zwiedzających lub turystów. Ja Jestem waszym przewodnikiem lub kierowcą podczas tej podróży. Możecie mnie nazwać swoim Kawałkiem Ojca. Wyobraźcie sobie, że nie jesteście stąd, lecz skądinnąd i zwiedzacie. W tym autobusie nic nie może wam zrobić krzywdy, pod warunkiem, że nie wyjdziecie z niego, ani nie przyłączycie się do zamieszania, które widzicie za oknem. Ten autobus, o którym mówię, jest prawdziwym rozumem Boga.

Nie próbujcie kupować ani angażować się w rzeczy, które nie są tu na zawsze. Nie ma tu schowka na materialne pamiątki, żeby je zabrać do domu. Nawet wasze ciało, podobnie jak wiele samochodów, które mieliście, jest tylko pojazdem, który zabiera was z miejsca na miejsce i trzeba będzie go porzucić, gdy już przestanie wam służyć do niczego. Nigdy nie byliście swoim samochodem, swoim domem ani swoją karierą, ale było fajnie tak, jak było, nieprawda ? Przynajmniej dla niektórych z was. Po prostu próbujcie się cieszyć każdą chwilą tego, miejscami, dźwiękami, smakami i zapachami. Wiedząc, że to całe miejsce jest podróżą w czasie, doświadczeniem tylko jednego z wielu waszych okresów wcielenia, ni więcej, ni mniej, podobnie jak zdjęcia z wakacji z aparatem. Wy także zabieracie ze sobą wspomnienia i doświadczenia, które na zawsze będą waszymi pamiątkami, chociaż niektóre myśli zostaną skonfiskowane po przybyciu do Hal Zmartwychwstania, ale tylko te złe, naprawdę złe, zapewniam was, te nieciekawe i ciemne. Dobre wspomnienia zostaną na zawsze, te jasne zostaną zachowane.

Przepraszamy za tę wyboistą jazdę i za wiele opóźnień w dowiezieniu was wszystkich do Miłości i Światła. To jest wasze przeznaczenie, pomimo tego, co wymowni duchowni lub profesorowie mówili wam w szkole. Oni też siedzą w tym autobusie, za nami. Jeśli spojrzycie wprost przed siebie, a nie do tyłu, to zauważycie, że droga wydaje się gładsza, coraz szersza i nawt coraz jaśniejsza. To nie jest złudzenie, lecz wasze prawdziwe przeznaczenie. Dla własnego bezpieczeństwa i dobrego samopoczucia proszę, żebyście pozostali w tym autobusie i w umyśle Boga. K.

Offline Andre_P

 • Sr. Member
 • ****
 • Posts: 663
  • View Profile
  • Email
Re: Wiadomoci po polsku (Posts in Polish)
« Reply #593 on: November 13, 2019, 08:21:23 AM »
Link do dłuższej wiadomości po angielsku :
http://forum.serara.org/index.php?topic=13286.msg80746#msg80746
Przekazał : Ron Besser, administrator, członek bohater
Kategoria / Temat : Dyskusje ogólne / URANTIA, SEO, czekając na katastrofy i inne sprawy, 11 lis. 2019
« Odpowiedź nr 12, 12 listopada 2019 r., godz. 23:17:49 »

(Z powodów praktycznych wyjątkowo będę podawał krótkie, ważne lub ciekawe urywki z długich wiadomości.)


MICHAŁ NEBADOŃSKI : ". . . W każdym razie Ron czuje się zmuszony do powiedzenia tego, o co prosisz Wenebojo, ale wiedz to dobrze i z całą pewnością, że MY stawiamy istotę spraw zdecydowanie wyżej niż planowanie i harmonogramy. Z tego powodu czas nie jest ważnym czynnikiem w działaniach Ducha. W pełni zrozumieć tego się nie da, ale MY nie jesteśmy takimi samymi ludźmi, jak wy, z wyjątkiem może Rona. W każdym razie pozwól mi powiedzieć:

. . . jesteś również normalnym reprezentantem niecierpliwej publiczności. . ."
« Last Edit: November 13, 2019, 09:15:33 AM by Andre_P »

Offline Andre_P

 • Sr. Member
 • ****
 • Posts: 663
  • View Profile
  • Email
Re: Wiadomoci po polsku (Posts in Polish)
« Reply #594 on: November 13, 2019, 09:19:33 AM »
Link do dłuższej wiadomości po angielsku :
http://forum.serara.org/index.php?topic=13286.msg80728#msg80728
Przekazał : Ron Besser, administrator, członek bohater
Kategoria / Temat : Dyskusje ogólne / URANTIA, SEO, czekając na katastrofy i inne sprawy, 11 lis. 2019
« Odpowiedź nr 6, 12 listopada 2019 r., godz. 11:25:13 »


. . . . MICHAŁ NEBADOŃSKI : ". . . Sue, dobrze, że napisałaś na temat wiadomości, którą Ron kiedyś podał (Patrz : Odpowiedź nr 250 powyżej, w niniejszych tłumaczeniach na polski.) na temat światów-mieszkań i scenariusza po śmierci, tak jak on to wtedy wiedział. To jest prawda, ale on tam nie podał, że w Satanii jest teraz szesnaście nowych światów-mieszkań i żaden z nich nie jest teraz używany przez zmarłych z Urantii. Powodem jest to, że Urantia ma teraz swój własny układ światów-mieszkań, czasowo poza Nebadonem, mniej używany niż stare, ponieważ te nowe, poza Nebadonem są tylko dla Urantian. Biologiczni rodzice Rona są na jeszcze innym układzie światów-mieszkań w Satanii, ale jest to tymczasowe, dopóki nie będzie można dokonać napraw na światach-mieszkaniach w Satanii opisanych w waszej Księdze Urantii. Zadałaś proste pytanie, ale w tej chwili jeszcze nie ma prostej ani łatwej odpowiedzi na temat procesów zmartwychwstania i wznoszenia.

Offline Andre_P

 • Sr. Member
 • ****
 • Posts: 663
  • View Profile
  • Email
Re: Wiadomoci po polsku (Posts in Polish)
« Reply #595 on: November 13, 2019, 10:53:28 AM »
Te same wiadomości po angielsku :
http://forum.serara.org/index.php?topic=13290.msg80734#msg80734
Kategoria / Temat : Przekazy dźwiękowe / Przekaz dźwiękowy / Zwracajcie się do mnie


1) Przekazał/ Nagr : Lemuel, członek bohater
« 12 listopada 2019, godz. 13:30:10 »

Mówca : Dostrajacz Myśli
Przedmiot : Zwracajcie się do mnie
Przekazał : Lemuel
Miejsce : Girona, Katalonia, Hiszpania
Data/Godzina : 12 listopada 2019 r. , 19:30 czasu miejscowego, 18:30 UTC

Link do nagrania dźwiękowego :
https://app.box.com/s/2tq0ie6fsx6bu1zny05npq9jn9acczzq2) Napisał : Clency, członek bohater
« Odpowiedż nr 1, 12 listopada 2019 r., godz. 18:02:55 »

Zapis nagrania dźwiękowego Lemuela


Zwracajcie się do mnie

Dostrajacz Myśli Lemuela : Dobry wieczór. Moje przesłanie do was tego wieczoru jest takie, żebyście zaglądali do Mnie, waszego Umiłowanego, Mnie, który zamieszkałem w was od waszego dzieciństwa, Mnie, który przeprowadziłem was tutaj przez wszystkie wasze próby i udręki, abyście byli ze Mną tu i teraz i żebyście wykonywali waszą część.

Uważaliśmy za stosowne, aby współpracować z moimi bodźcami, doświadczaliście wzlotów i upadków, jak wszyscy ludzie i są to jedynie próby dla sprawdzania waszej siły, waszej determinacji, waszego zdecydowania, a przede wszystkim sprawdzania waszej szczerości.

Przez całe wasze życie możecie być w stanie oszukać innych, oszukać siebie, zasłaniać sobie oczy, jak mówicie, ale tak naprawdę to nie możecie oszukać Mnie. Doszliście do zrozumienia, że tak naprawdę, to nie możecie oszukać siebie, ponieważ w głębi waszych serc wiecie, że wy i ja jesteśmy teraz JEDNO.

Jest to dla mnie taką wielka radością zamieszkiwać w was przez tyle lat i widzieć, jak się rozwijacie i rozkwitacie, jak piękny kwiat, który rozkwita w pełni i wszyscy widzą i doceniają jego piękno, tak jak Ja sam doceniam to piękno, które widzę przed Sobą.

Zwracajcie do Mnie przez cały czas, we wszystkich sytuacjach, ponieważ czas jest nad wami wszystkimi, kiedy musicie tylko pamiętać o Mojej Obecności w was wszystkich. Zwracajcie się do Mnie we wszystkich waszych potrzebach, przychodźcie do Mnie, do Mojego Pokoju i dzielcie się Moją Miłością, Moim ciepłem i pocieszeniem, które otrzymujecie, kiedy przychodzicie i zwracacie się do Mnie.

Pozostaną inne rozproszenia, inne pokusy, jeśli ludzkie ego będzie kiedykolwiek obecne i zawsze będzie gotowe wskoczyć na duchową modę, jak mówicie. Bądźcie mądrzy, rozpoznawajcie, kiedy wasze ego chce grać z wami sztuczki. Odwracajcie się do Mnie, przychodźcie do Mnie i zostawcie swoje ego w spokoju.

Moje przesłanie jest proste i bezpośrednie, tak jak powinno być, żeby każdy mógł je zrozumieć. Pamiętajcie, że my, wasze Umiłowane Dostrajacze Myśli, jesteśmy z wami zawsze, mieszkamy w was, jesteśmy wami. Dlatego nie troszczcie się o jutro, po prostu bądźcie zadowoleni, żę jesteście ze Mną dziś i codziennie, po prostu zwracając się do Mnie. Dziękuję wam.

Lemuel : Chciałbym podziękować mojemu Dostrajaczowi Myśli za to i dziękuję wam wszystkim za wysłuchanie i wszystkim wam życzę bardzo miłego wieczoru. Na razie do widzenia.

Offline Andre_P

 • Sr. Member
 • ****
 • Posts: 663
  • View Profile
  • Email
Re: Wiadomoci po polsku (Posts in Polish)
« Reply #596 on: November 14, 2019, 10:23:41 AM »
Link do wiadomości po angielsku :
http://forum.serara.org/index.php?topic=13296.msg80776#msg80776
Przekazał : Ron Besser, administrator, członek bohater
Kategoria / Temat : Dyskusje ogólne / BIULETYN VI (6) MAPA KATASTROF UJAWNIONA PRZEZ MELCHIZEDEKÓW - dotknięte obszary świata
« 14 listopada 2019 r., godz. 04:19:53 »

BIULETYN VI (6) MAPA KATASTROF UJAWNIONA PRZEZ MELCHIZEDEKÓW - dotknięte obszary świata


(Dlej podaję urywki z załącznika do tej wiadomości, który ma 17 stron. Link do niego jest w wersji angielskiej.)


Str. 7 :
. . . Po 65 latach tego podgrzewania planeta przejdzie przez mini wiek lodowcowy. Zapewne poza kręgami polarnymi utworzą się lodowce.Teraz jednak musi cierpieć skutki podgrzania planetarnego z wielu powodów, z których wymienimy :

1- Nadmierne ilości chemicznego czterochlorku węgla ukrytego we wszystkich deszczach spadających obecnie na lądy z chmur nasyconych tym podstępnym związkiem chemicznym. Czterochlorek węgla jest wytwarzany przy spalaniu paliw kopalnych, jak to się dzieje na Urantii i to musi zniknąć w sposób naturalny, ale Boscy muszą znaleźć sposób wytrącenia tego związku z atmosfery i zmniejszenia wydzielania w szczególności ze spalanego wgla i ropy.

2 – Wasze słońce Monmatia grzeje za mocno o co najmniej jeden lub dwa stopnie z powodu niedoboru plazmy ultimatonów. To jest niebezpieczne i musi być wzięte w karby, bo słońce może wybuchnąć robiąc holokaust atomowy i niszcząc wszystko, aż do Jowisza, jeśli się zapali. . .


Str. 8 :
3 – Układy cieplne we wnętrzu planety nie umożliwiają chłodzenia. Jądro Ziemi jest tak gorące, że przekracza minimalną temperaturę tworzenia plazmy i jest to plazma metaliczna przekraczająca temperaturę 34,5 miliona stopni Celsiusza.

4-. . .Ten węgiel jest podobny do węgla brunatnego i powoduje poważne problemy zdrowia tam, gdzie wiatr niesie spaliny z kominów. Nic zbliżonego do jakości węgla brunatnego nie powinno być spalane, bo on zawiera potężne ilości ołowiu i siarki i to musi być zatrzymane.


Str 9 i 10 :
EUROPA i ROSJA i JAPONIA i inne :
7 – Utrata życia na wielkich obszarach świata

. . . Francja prawdopodobnie najbardziej ucierpi od zalania, więc patrzcia na okolice na wschód od Paryża i wszystkie miasta na wschód od Paryża, które poważnie ucierpią od poważnych wylewów rzek i zbiorników wskutek cofania się wody w wyniku opadnięcia podłoża Kanału La Manche i jego brzegów. Kiedyś jego środkiem płynęła głęboka rzeka, która naniosła osady o grubości 1,5 kilometra.


Str. 11 :
. . . NIEMCY :
Niemcy i Niskie Kraje zostaną zalane na skutek uszkodzenia wałów i mostów pontonowych zbudowanych po wielkim zalaniu we wczesnych latach 1950-tych.
ROSJA I OBSZARY WOKÓŁ NIEJ
. . . Litwa, Estonia i Łotwa nie ucierpią wiele, tylko powodzie od przypływów morza, ale St Petersburg w Rosji będzie miał kłopoty, bo to miasto jest gotowe zagłębić się w pobliskich wodach z powodu słabego systemu odpływy i bardzo słabej płyty tektonicznej pod nim. . .


Str. 15 i 16 :
Przebieg czasowy i warunki ogólne
Będzie to miało miejsce w ciągu 50-ciu do 60-ciu lat w przyszłości. Pierwsze znaki trwogi pojawią się w Indonezji i na Alasce. Ogólnie mówiąc zalewanie kontynentów zacznie się prawdopdobnie od „kręgu ognia” wokół oceanu Spokojnego. . .

. . . Spodziewamy się, że to zalewanie kontynentów zakończy się około roku 2080 według kalendarza Urantii i może potrwać przez dwa pokolenia lub dłużej. Na Salwingtonie liczymy jedno pokolenie ludzi na Urantii jako od 40-tu do 60-ciu lat. Te zmiany mogą nawet potrwać przzez następne pokolenie w zależności od tego, ile czsu zabierze matce przyrodzie pozbycie się tak wielkiego podnoszenia nowych płyt przez magmę. . .

. . . Przeludnienie
Największe tereny wulkaniczne będą na południu Stanów Zjednoczonych, w Kambodży, na Alasce i w prowincji Ontario w Kanadzie. Straty życia będą niewiarygodne, bo zniszczone zostaną linie brzegowe lądów i ludność, która tam mieszka. Licząc w całości, Urantia straci około dwóch trzecich ludności, którą obecnie szacujemy na 9,45 miliardów. Ta liczba przekracza zdolność Urantii do wyżywienia ich o co najmniej 6 miliardów, gdy dojdzie do przepychania się między tymi, którzy jedzą i tymi, którzy nie jedzą. Stany Zjednoczone przeżyją najlepiej, podobnie Kanada. . . .

Offline Andre_P

 • Sr. Member
 • ****
 • Posts: 663
  • View Profile
  • Email
Re: Wiadomoci po polsku (Posts in Polish)
« Reply #597 on: November 15, 2019, 07:09:56 AM »
Ta sama wiadomość po angielsku :
http://forum.serara.org/index.php?topic=13292.msg80756#msg80756
Przekaz: Wenebojo, pełny członek
Kategoria / Temat : Miejsce na nowe przekazy / ZABAWA W CHOWANEGO
« 13 listopada 2019 r., godz. 13:18:54 »

Nauczyciel : Fragment Ojca
Przekazujący : Wenebojo
Data : 13.11.2019

Niedługo wyruszymy w podróż, ty ze Mną. To miejsce było po prostu zabawą w chowanego między Stwórcą a Jego stworzeniem, tobą. Urantia nie jest twoim prawdziwy domem. Gra polegała na odnalezieniu Mnie we wszystkich, których spotkasz. Coś w stylu gry w zaklep każdego, ale ile razy widziałeś Mnie w nim, swojego Ojca w Jego synu ? Ile razy wybaczałeś Mu jego przewinienia ? Ile razy pamiętałeś, aby Go rozśmieszyć, kiedy był smutny ? Ile razy dałeś Mu jakiś drobny pieniądz, kiedy był biedny i pozbawiony środków do życia, żyjąc na ulicy ? Ile razy zająłeś się Jego ranami fizycznymi czy umysłowymi ? Masz chleb Życia, o którym ten świat nie wie, czy z własnej woli dzieliłeś się nim z innymi ?

Mistrz powiedział : „Możesz zrobić wszystkie te rzeczy i jeszcze więcej”. Jak myślisz, co miał na myśli ? Odpowiedź na to pytanie jest taka sama dla ciebie i wszystkich twoich braci i sióstr. Wszyscy bowiem zostaliście stworzeni w miłosnym oddaniu Ojcu i na Jego podobieństwo i wszystkie te skarby leżą w was czekając, gdzie Królestwo jest wszechobecne dla proszących. Możesz bardzo dobrze zajrzeć do swojego koszyka i zobaczyć tylko dwie ryby i cztery bochenki. Powiesz, że to wystarczy tylko dla ciebie, ale Ojciec Ojców wie, że ten koszyk wystarczy dla Jego dzieci, bo Jego Miłość jest baz dna, gotowa służyć i być rozdawana każdej liczbie pytających, gdzie mieszka ten ich skarb ? Gdybyś tylko ty też zapytał : „Ojcze, o co ten brat mnie prosi ? Jak mogę mu usłużyć?

Czy czekasz wystarczająco długo na odpowiedź. Więc ty też, podobnie jak Mistrz, możesz dać wszystkim to wszystko, co im jest potrzebne wiedząc, że wystarczy dla wszystkich. Jesteście odpowiedzią Boga na samo życie. Nie przez działanie, ale będąc właśnie nią. Szukajmy dalej, a znajdziemy Go, ponieważ On jest wszędzie ! Zbierzcie Moje owce, nakarmcie Moje owce, prowadźcie je do wody po to, czego naprawdę pragną. Teraz znacie zasady tej gry. Grajcie dalej i znajdźcie Mnie ? Czekam w następnej osobie, którą spotkacie ? Ta gra nigdy się nie skończy.

Offline Andre_P

 • Sr. Member
 • ****
 • Posts: 663
  • View Profile
  • Email
Re: Wiadomoci po polsku (Posts in Polish)
« Reply #598 on: November 15, 2019, 09:17:51 AM »
Ta sama wiadomość po angielsku :
http://forum.serara.org/index.php?topic=13292.msg80760#msg80760
Przekaz: KIBET BRIAN, młodszy członek
Kategoria / Temat : Miejsce na nowe przekazy / ZABAWA W CHOWANEGO
« Odpowiedź nr 1, 13 listopada 2019 r., godz. 14:58:11 »


Przekazał : DOSTRAJACZ MYŚLI

Wiadomość : JEDNOŚĆ

Jesteście częścią MNIE doświadczającą tego krótkiego, ale intensywnego życia, a JA JESTEM całością. Część i całość to nie to samo. Część nie może istnieć sama, podczas gdy całość może. Część nie obejmuje całości, ale całość zawiera w sobie część. Pamiętajcie też, że każda część jest wyjątkowa w swoim celu.

Ponieważ część nie może istnieć bez całości, więc nie możecie istnieć beze MNIE, waszego OJCA. Nie ma między nami podziału. Wy jesteście każdym sensie MNĄ, a Ja jestem wami i jako wasz OJCIEC uosabiam najwyższe ideały Prawdy, Piękna i Dobroci, abyście mogli wcielić to samo poprzez MOJE przewodnictwo.

Gdy dojrzejecie duchowo, dobrze zestroicie się ze MNĄ i uświadomicie sobie to w swoich myślach i działaniach.

To tylko wy czujecie się oddzieleni ode MNIE, ponieważ nie wyrażacie MOJEJ Woli dla was, ponieważ czyniąc to, dystansujecie się i działacie jak statek, który został zepchnięty przez wiatr na morze bez kapitana, który by nim sterował.

Musicie tylko spojrzeć w głąb siebie i czyniąc MOJĄ wolę, uświadomicie sobie, że jesteśmy JEDNYM. JA jestem całością, a wy musicie wiedzieć, że jesteście Jednym z każdym i ze wszystkim.

Zostawmy to na dziś i życzę ci dobrej nocy, MÓJ synu.

Dziękuję OJCZE.

Offline Andre_P

 • Sr. Member
 • ****
 • Posts: 663
  • View Profile
  • Email
Re: Wiadomoci po polsku (Posts in Polish)
« Reply #599 on: November 17, 2019, 02:52:35 PM »
Link do tej wiadomości po angielsku :
http://forum.serara.org/index.php?topic=13286.msg80728#msg80728
Przekazał : Ron Besser, administrator, członek bohater
Kategoria / Temat : Dyskusje ogólne / JEZUS MÓWI TUTAJ O JANIE OBJAWICIELU przez transmisję od FUNDACJI MAGISTERSKIEJ
« 16 listopada 2019 r., godz. 11:05:55 »


JEZUS MÓWI TUTAJ O JANIE OBJAWICIELU przez transmisję od FUNDACJI MAGISTERSKIEJ

Przedmiot :
Zgodnie z instrukcjami dla Księgi Objawienia, Jan Objawiciel i dzisiaj JEGO UZUPEŁNIENIE jako Szóste Epokowe Objawienie”.

Przekazujący : Ron Besser
Jork, Pensylwania
16 listopada 2019 r.
________________________________

Tu MICHAŁ  NEBADOŃSKI, Ron, cytuj mnie:

Kazanie:
„Rozszerzamy teraz w pełni pożądaną troskę na gości odwiedzających Nebadon, którzy są duchami lub wysoko postawionymi materialnymi osobami, aby się dowiedzieli, co śię dzieje w tym Wszechświecie Lokalnym. Nie możecie ingerować w życie w Nebadonie, a w szczególności nie możecie się wtrącać do tego przekazującego i w jego pracę, co bardzo lubicie robić, bo uważacie to za uczciwą grę, w którą można ingerować.

„Widzę także plik usunięty z tego komputera, o który prosiłem go o zachowanie do przyszłej pracy, a został on dwukrotnie usunięty jako moja heretycka publikacja dla niego kilka dni temu. Odtąd ten komputer jest niedostępny dla waszego złodziejstwa i musicie to naprawić, opuszczając cały Wszechświat Lokalny Nebadonu od zaraz. Otrzymaliście rozkazy stosowne do do waszego wejścia tu, a teraz do wydalenia was. Wasz Zakon jest znany, a wasza bezduszna wersja ponownie podjęta w Nebadonie do tego stopnia, że znów spowodowaliście szkody w naszej pracy na URANTII. Mówię, że w każdym razie nie jesteście dłużej mile widziani tutaj od tej chwili. Zakon, do którego mówię, to Serafini z Uversy, którzy uważają, że uzyskali u nas wystarczający szacunek, aby ponownie pojawić się na Urantii, nie robiąc nic, by się zameldować i uzgodnić waszą pracę z naszym Szefem Serafinów, którym wciąż jest MANOTIA. Jej życie też jest pełne poszarpanych kawałków, a ona w pełni podziwia pracę wykonaną przez tego przekazującego opierając się na jego pracy dla niej ostatnio. W każdym razie obowiązki Serafinów w Nebadonie w pełni biorą pod uwagę wasz punkt widzenia, że my się powoli uczymy. Tak nie jest. Wy należycie do niewielu, którzy powinni wiedzieć lepiej, ale działacie całkowicie przeciwko nam.

W drodze dekretu Ja, MICHAŁ NEBADOŃSKI , zapisuję następujący akt, żeby wszyscy zrozumieli :

„Następny rok kalendarzowy na Urantii, rok 2020, jest ostatnim rokiem, w którym pozwalamy na jakikolwiek wkład w prace na URANTII ze źródeł spoza Nebadonu. UVERSA jest proszona, aby trzymała się z daleka od obiegu wiadomości stosując się do MNIE, Wszechwładnego Pana Urantii, który był JEZUSEM, żeby obdarzyć objawieniem naszego OJCA w niebie i BRATERSTWEM CZŁOWIEKA. Mówiąc jasno, zamierzamy OBDARZYĆ Urantię jeszcze raz OBDARZAJĄCYM SYNEM, dla dobra wolności i troski o wszystkich, którzy pochodzą z URANTII na zawsze. JEZUS jest w pełni poinformowany i weźmie w tym udział z nowym SYNEM OBDARZAJĄCYM, gdy nadejdzie czas za około trzydzieści pięć lat od teraz.

„Po drugie, ten przekazujący nie jest już dumnym posiadaczem wielu atrybutów, które kiedyś dzielił z innymi ludźmi, ponieważ teraz jest całkowicie odsunięty od pomysłu pozostania w takim ciele, w jakim jest i musi zostać naprawiony w bardziej subtelnej formie, żeby móc kontynuować materialną pracę na URANTII, jak jest teraz. Jest to tajemnica stanu, ale członkowie tego forum słyszeli dyskusję o tym pełniejszą, niż mogę teraz o tym mówić. Amethyst i Lemuel, wy oboje jesteście kandydatami na to samo leczenie, kiedy uznam gotowość do zrobienia tego dla was obojga, ponieważ wasze doświadczenie jest zbyt cenne, aby je pominąć, z powodu niedogodności związanych z śmiercią w tym momencie. Urantia potrzebuje ludzi podobnych do was i my będziemy ciężko pracować, aby utrzymać was na Urantii, jak będziemy mogli, przez jakiś czas dłużej.

Wreszcie jeszcze :


„Wczoraj powiedziałem temu przekazującemu, żeby trochę przestał i tak zrobił. Poprawił dla nas Biuletyn 6 i opublikował go ponownie późnym wieczorem. Jednak wszyscy, którzy czytają to forum, muszą zrozumieć, że jest ono wyjątkowe i tak niezwykłe, że nie pozwolimy, aby było bite przez ludzi, którzy nie mogą pojąć, o czym z taką łatwością mówią ludzie, którzy znają temat, bo są członkami tej witryny. Udostępniamy wszystko, ale ten przekazujący, który jest właścicielem tej witryny i działa na niej jako administrator, zatrzymał rejestrację na dobre dotąd, aż nastąpi odpływ ludzi, którzy nie mogą zrozumieć, co czytają. Pozwólcie, że powiem jasno !

„Ta strona internetowa jest wysoko ceniona przez Pana, Jezusa Chrystusa, w celu dostarczania wiadomości o zmianach funkcjonalnych w pracy ducha na Ziemi lub, jak mówi się na tej stronie, na URANTII. Wymawia się to „ju ran sza” z akcentem na drugej sylabie. To jest nazwa planety, kiedy GAIA opuściła ją kilka miesięcy temu, Jej prawdziwe imię było URANTIA i planeta została nazwana jej imieniem. Dalej jeszcze :

„Odłożyliśmy na bok kilka niezwykłych funkcji roboczych, aby umożliwić tej witrynie przemawianie o nowej KSIĘDZE OBJAWIENIA. Ta NOWA KSIĘGA OBJAWIENIA jest kontynuacją JANA OBJAWICIELA w ten sam sposób, w jaki stworzył on wersję biblijną , którą większość z was, którzy tu bywają, zna bardzo dobrze. Księga Objawienia w Biblii została poważnie sfałszowana i większość z tego, co pochodziło od Jana Objawiciela zaginęła w klasztorze przez potwora mnicha o imieniu RASTUS BENEDICTUS, który wciąż długo czeka na czwartym świecie-mieszkaniu z powodu mnie, ponieważ jego dzieło spowodowało tak wiele szkód w chrześcijańskim świecie nadziei i modlitwy, że wciąż musimy coś poprawiać, aby teraz uniknąć paniki.

„Ten przekazujący otrzymał część NOWEJ KSIĘGI OBJAWIENIA, którą nazywamy SZÓSTYM EPOKOWYM OBJAWIENIEM, jak je numerujemy w kolejności wydawania. Księga JANA OBJAWICIELA był Księgą I z tej serii, a teraz wydajemy Księgę VI lub Szóste Epokowe Objawienie.

W pełni wyjaśniając, Księgi i Objawienia zostały wydane ponumerowane w następujący sposób:

Księga I - Przybycie Księcia Duchów, nieznanego wam, ponad 500 000 lat temu.

Księga II - Pojawienie się Adama i Ewy, prawdziwej pary istot materialnych, które żyły w Mezopotamii ponad 38 000 lat temu i zmarły około sześć wieków później.

Księga III - Mędrzec z Salem, Melchizedek znany wam z Biblii jako Mędrzec z Salem.

Księga IV - JEZUS i Jego Apostołowie.

Księga V - KSIĘGA URANTII JEST podręcznikiem Trzeciej Księgi Objawienia po Janie Objawicielu.

Księga VI - OSTATNIA książka EPOKOWEGO OBJAWIENIA po książce zapoczątkowanej przez JANA OBJAWICIELA.

„Niech będzie wiadome, że JAN OBJAWICIEL wciąż żyje i trwa przy OJCU w służbie Rajskiej Trójjedności, bardzo realnej istoty, która nie pozostawia żadnego niesprawiedliwego aktu bezkarnego. Grzechy waszych Ojców nie dotyczą was, ale wasze grzechy tak i są sądzone przez Trójcę, a nie przez Świętego Piotra, założyciela Kościoła Watykańskiego, jak się obecnie uważa.

„Kończę ten post przemówieniem zarówno do członków, jak i do gości :

„ROBIMY WSZYSTKO, ŻEBY ROZPOCZĄĆ Z NOWYM SYNEM OBDARZAJĄCYM za około trzydzieści lat od teraz.

„ZACZYNAMY OD WYDANIA KSIĘGI OBJAWIENIA po dziele JANA OBJAWICIELA, którą następnie nazwiemy Szóstym Epokowym Objawieniem, lub w skrócie na tej stronie, SEO. Właśnie to oznaczają te litery. SEO było poprzedzone przez PEO, Piąte Epokowe Objawienie po dziele JANA OBJAWICIELA i jest w każdym kawałku równie dobre, jak była Księga w Biblii zanim została zmieniona przez Rastusa Benedyktusa w VI wieku naszej ery.

„Zamykamy to ostrzeżeniem dla wszystkich, którzy czytają te słowa :

„Zapewniamy was, że teraz nie będzie Drugiego Przyjścia. JEZUS żyje i ma się dobrze w Raju, a nasz OJCIEC na Wysokości nalega, aby tam został i uczył Obywateli Raju o tym, co się tutaj, na Urantii wydarzyło ponad dwa tysiące lat temu. Nowy Syn Obdarzający pojawi się, jak sądzimy za trzydzieści pięć lat od teraz i ON będzie Synem Bożym i wcale się nie narodzi z kobiety, ponieważ nie mamy czasu, aby łatwo przygotować następngo JEZUSA. Pozwólcie sobie wbić do głowy, że można to zrobić dla URANTII LUB ZIEMI, jeśli wolicie. Dodam też, że GAIA już więcej nie oczekuje na którekolwiek z was na Urantii, że umrzecie do nikąd, jak było za jej krótkigo panowaniu na Ziemi, jako część Boga Najwyższego. Jezus nigdy nie nauczał o tym aspekcie Boga, a my też nie robimy tego teraz z powodu braku miejsca na spisanie tego wszystkiego.

„Wnioskuję, że prawdopodobnie duża liczba kliknięć wśród odwiedzających tę stronę pochodzi z zainteresowania chrześcijan i witamy wszystkich, którzy mogą pojąć co się dzieje na waszej cennej planecie i dotychczasowe dzieło Jezusa. Jezus wiele razy odwiedzał Urantię od czasu swojej śmierci na Krzyżu, ale JEZUS JUŻ NIE JEST NA KRZYŻU. To było morderstwo i nigdy nie wolno go używać jako symbolu duchowego w nadchodzącym nowym OBJAWIENIU Jana na Urantii.


MÓWI JESUS :
Tu JEZUS : Ten przekazujący jest w stanie mówić wszystkimi językami, kiedy musi, ponieważ został również mianowany moim pracownikiem i wszyscy mieszkają teraz na Ziemi nazywanej URANTIĄ. Nawet ja musiałem się nauczyć jej nazwy, kiedy się kształciłem po mojej śmierci na krzyżu. URANTIA jest moim domem i waszym też.


Miałem wrócić kilka lat temu. Słyszeliście o tym często, ale OJCIEC powiedział „nie” po tym, jak zobaczył, jak źle Urantia postępuje z Duchem Bożym. Wiedzcie, że Ja cały czas obserwuję URANTIĘ z mojego miejsca NAUCZYCIELA w Raju, prawdziwego miejsca w prawdziwym Raju dla doskonałych wszystkich Zakonów życia wszechświata.


Wreszcie jestem JEZUSEM, kiedy muszę, ale mam inne imię w Raju i inne miejsca, ponieważ moje doskonalenie doprowadziło mnie do awansu przez Ojca Wszechświata na króla pewnego rodzaju nieznanego waszym władzom na ziemi. To jest duchowo tak wysokie, że nie mogę dokonać zmiany z wyższego ducha niż wiedziałem, że jest możliwe, by znów być w ciele przy Drugim Przyjściu. Ten przekazujący i ja często rozmawialiśmy, jak poradzić sobie z Drugim Powrotem i on przedstawił 75-cio stronicową instrukcję dotyczącą tego, jak mnie chronić, kiedy znów będę pracował w tłumie. OJCIEC zobaczył tę pracę i stwierdził, że łatwiej będzie wysłać NOWEGO SYNA OBDARZAJEGO na Ziemię/URANTIĘ, niż ponownie wysłać JEZUSA. Mówię więc z łatwością za pośrednictwem tego przekazującego, bo tym właśnie on jest, gdy otrzymuje to, co jest tak naprawdę TRANSMISJĄ do jego umysłu, którą z łatwością wystukuje, jako nasze przekazy do was wszystkich. Tu JEZUS. Błogosławię wasz dzień.”

KONIEC