Author Topic: Wiadomoci po polsku (Posts in Polish)  (Read 93855 times)

0 Members and 9 Guests are viewing this topic.

Online Andre_P

 • Sr. Member
 • ****
 • Posts: 722
  • View Profile
  • Email
Re: Wiadomoci po polsku (Posts in Polish)
« Reply #645 on: January 11, 2020, 10:13:14 AM »
Link do wiadomości po angielsku :
http://forum.serara.org/index.php?topic=13586.msg82342#msg82342
Napisał / Przekazał : Ron Besser, administrator, członek bohater
Kategoria / Temat : Mówi Melchizedek Machiventa / Obecny stan Urantii i jej cele w zakresie objawienia i Misji
« 10 stycznia 2020 r., godz. 13:04:36 »

(Pierwsza część tej wiadomości)


Obecny stan Urantii i jej cele w zakresie objawienia i Misji
10 stycznia 2020 r.
Jork, Pensylwania, południe czasu miejscowego
Mówcy :
• Melchizedek Machiventa
• Gabriel z Salvingtonu
• Wypełniacz Przeznaczenia Wszechświata
• PRADAWNI CZASU
• Syn Stwórcy z Nebadonu / Matka DuchTu MELCHIZEDEK MACHIVENTA : Przedstawiam się przed tą wiadomością dla was. Radzę wam uważnie ją przeczytać. Wyjaśnia ona to, czego Ja sam nie wiedziałem : OJCIEC WSZYSTKIEGO wreszcie w pełni daje podstawy do odzyskania URANTII !

„Nie jest to tak zwięźle podane w tych przekazach, ale PRADAWNI CZASU właśnie mnię poinformowali, że Ron w pełni i łatwo dopilnował tego oświadczenie i nie zamierzają Oni go więcej omawiać i ujawnią wszystkie dane niezbędne do odzyskania URANTII ! Kończę tę mowę serdecznym podziękowaniem OJCU za wyjaśnienie człowiekowi, który naprawdę uważnie słucha tego, co się mówi i rozumie, dlaczego coś się mówi w ten sposób.

„Do Sue Whiley :

„Nie jesteś już teraz pod lufą, żeby przekazać tę wiadomość dotyczącą tego, co Urantia ma zrobić, jeśli jądro pójdzie z dymem i wysadzi URANTIĘ do nieba jako planetę ludzi. Jest tak blisko wybuchu, że wszyscy martwimy się, co z tym zrobić, jeśli wybuchnie. Teraz Raj bierze udział w tym, żeby coś zmienić i jest to na pewno rozstrzygnięcie kwestii Urantii, przynajmniej na razie.„Podsumowuję następująco :

„Ron, dzisiaj czujesz się dobrze i idż z tym dalej teraz, bo próby, który przeszedłeś przez całą dzisiejszą noc się skończyły, bo Ja usunąłem wiele z tego na dobre. Jesteśmy całkowicie uwolnieni od najwyższego, co sprawia, że niektóre z poniższych stwierdzeń są nieprzydatne. Wyczyść je później Ron. Później porozmawiamy o tym z tobą, Sue. K”


MICHAŁ NEBADOŃSKI :
Jestem w pełni sprawdzony Ron. „Tu Michał. Ruszamy w to dzikie niebieskie coś, aby w końcu utrzymać się wreszcie na drodze do słusznych zmian na URANTII. Mówimy teraz łatwo, bo Ron był pod wpływem silnych środków uspokajających jeszcze jakieś dziesięć minut temu, żeby powstrzymać jego umysł od zawrotów głowy z powodu najwyższego, którego tak bardzo nie lubi. Przechodzimy teraz do oświadczeń WYPEŁNIACZA PRZEZNACZENIA WSZECHŚWIATA.WYPEŁNIACZA PRZEZNACZENIA WSZECHŚWIATA

KOMUNIKAT :

„Tu WYPEŁNIACZ PRZEZNACZENIA WSZECHŚWIATA, nie numer szósty, lecz 12-ty, ostatni, którego zna ten Wszechświat Wszechświatów. Zapewniam cię, że wiesz znacznie więcej niż jakikolwiek człowiek, kogo znam, na temat tego projektu i bardzo się cieszysz, że możesz się na tym oprzeć, dopóki nie pojawi się jakieś inne objawienie, które lepiej cię pokieruje, co do natury i dodatków, do miejsc takich jak Nieskończoność Ojca. Zapewniam cię, że twój przyjaciel JACK 0802AB jest również w pełni przekonany o twoich obawach, bo dawno temu pytał o to i został zmylony w stronę innych myśli. Nie sądzisz, żebyś cię zniechęcono, bo wiesz, że to przeszkadza Ojcu, że w ogóle znasz ten kąt, ale on widzi, że podchodzisz do niego odpowiedzialnie i to nie ma znaczenia, ponieważ jesteś jednym z niewielu, który trzyma się tego kierunku, ponieważ jesteś tak świadomy, jak postrzegamy taką wiedzę, ale na razie tego nie ruszaj.

„Mówiąc dalej, zapewniamy teraz ogólny obraz tego, co stanie się teraz z Urantią, gdy Synowie Magsiterscy uważają, że wszystko jest w impasie, tak jak i ty. To niesamowite, że wszystko to łączy się za jednym zamachem, ponieważ jestem przekonany, że ty Ron prowadzisz gdzieś swój własny program i Ja cię nie znam chłopie.

„Próba dotyczy ciebie i Bóstwa Absolutu, które jest tak pewne, że wiesz, co robisz i przygląda się twoim wypowiedziom, aby się upewnić, że oboje jesteście na tej samej ścieżce, a czasem na tej samej stronie. Zapewniam cię, że jest to dość rzadkie i podobają ci się oświadczenia Bóstwa Absolutu, które trzymają twoje stopy przy ogniu. To jest to :

„URANTIA jest gotowa zanurzyć się we mgłę zapomnienia jako planeta.

„URANTIA jest gotowa do usunięcia z planet z siłą życiową, co ma znaczenie ze względu na rację stanu i nigdy wcześniej nie wystąpiło na URANTII. Jasnowidz z Hollywood, którego podziwiasz, nie jest na razie oficjalny, ponieważ stracił swój paskudny styl, gdy zaczepił go duch, który nie ceni jego wkładu. Nie wiesz o tym, ponieważ nie ma tu odpowiedzi dyrektora programu na jego nagłą niezdolność do słyszenia czegokolwiek, a ty z nim nigdy nie rozmawiasz, bo nic nie możesz zrobić w sprawie takiego rozwoju naprawdę szalonego programu ludzkiego zainteresowania. To powiedziawszy, duch ocenia teraz na nowo całą ideę pracy jasnowidzów i należy to ostrożnie wyciszyć, ponieważ jesteś świadomy tylu rodzajów pracy, aby mieć pewność, że wszystko jest w porządku.

„Mówiąc to, gromadzimy teraz dwa nowe poglądy na Urantię, o których nigdy wcześniej nie pomyślano. Jednym z nich jest wykorzystanie Urantii jako nowej stacji dla nowych usług, nigdy nie oferowanych nikomu w historii planet z ludźmi.

„To ma związek z myśleniem jasnowidza i z pamięcią, w której się wyróżniasz. Druga sprawa to wprowadzenie zakazu romansów dla wszystkich, aby określić zakres tego, co dzieje się na Urantii, że tak wiele miejsc nagle zaakceptowało życie homoseksualistów w samym środku zamieci nienawiści do gejów. Coś to musi dać, a ty nie kochasz w ogóle niczego z tego. Z tego powodu musisz się trzymać z dala od kłopotów służąc na wysokościach z duchem (z nami) i być może kiedyś z przywódcą rządu. Żeby to zrobić, musisz przetrwać tę najbliższą erę, kiedy już jesteś blisko śmierci. Jak zrobić, żeby to znikło WYPEŁNIACZ nie wie, ale wiedzą wszyscy, którzy muszą się zajmujmować plazmą życiową, którą reprezentujesz w pełni bez skazy. Twoja forma życiowa jest doskonała, lecz tylko nieaktualna z powodu twojej zbyt wczesnej daty urodzenia, aby poradzić sobie z tego rodzaju przypadkiem.


„Teraz dodajemy to do twojego transcendentalnego wyjaśnienia. Pomysł planety posiadającej duszę jest znakomity, ponieważ jest to projekcja idei zachowywania wzorców, tak, ale musi ona obejmować ideę, że planety mają swoje własne przeznaczenie, które spełniają bezpośrednio, bez zaangażowania koncepcji duszy w pełni lub bardziej przydatnie. Nie chciałeś sugerować, że planeta w ogóle jest duszą [(nie), ale myślę, że ten pomysł pozwala przetrwać koncepcji w razie potrzeby replikacji.] Masz to, ale nie powiedziałeś tego, ponieważ nie byłeś naciskany i mówisz to teraz pięknie. Jak doszedłeś do tego tak łatwo, jak to wyjaśniasz, że jest to naturalny i logiczny wniosek w umyśle, żeby stwierdzić, że jeśli istnieje koncepcja duszy istoty materialnej, to zawiera ona to pojęcie, ale nie doświadczające życie tego pojęcia. Sposób, w jaki do tego dochodzisz, pochodzi z Księgi Urantii i my nigdy nie byliśmy w niezgodzie z tym. K. ”OJCIEC WSZECHŚWIATA MÓWI TERAZ DO WSZYSTKICH :

„Nie jewsteśmy w niezgodzie z Ronem i masz szczęście, że w ogóle to słyszysz, bo muszę uważać z tobą w tym, ponieważ słyszysz tak dobrze i chwytasz tak łatwo pomysły z piątego epokowego objawienia, ale sugerujesz, aby książkę tę należy odłożyć na bok z powodu SEO (Szóstego Epokowego Objawienia). Jest to zrozumiałe, więc nie mówmy teraz o błędach na temat tego, jak będzie wyglądać wasze przyszłe życie, jako wznoszących się. Jest to dla was tak ważne, że uważasz, że należy to zmienić ?”RON: Oto moje dotychczasowe komentarze na temat poprawek do objawień epokowych. W pełni się zgadzam, że PEO (Piąte Epokowe Objawienie) można zachować bardzo dobrze, jeśli zostanie zdegradowane do połowy tego, co teraz i zostanie przedrukowane bez błędów dotyczących Najwyższego i różnych towarzyszących mu koncepcji. Artykuły dotyczące Jezusa w SEO mają podwojoną objętość w stosunku do PEO. Pierwsza część artykułów książki od pierwszego do 31-go, z wyjątkiem koncepcji Siedmiu Duchów Nadrzędnych i historii Korpusu Finalistów, musi zostać zmieniona.Artykuły :
16
17
18
wymagają poważnej uwagi, aby od nowa zdefiniować sposób, w jaki przedstawiają one ideały najwyższego bez najwyższego.

Jeśli nazwiemy NAJWYŻSZYM doskonalenie materialnego doświadczenia i na tym skończymy, to Duchy można nazwać Najwyższym. Jeśli nazwiemy go inaczej, to trzeba zmienić pojęcie najwyższego.

Artykuły :
28
30
31

wymagają poważnej zmiany.

Wszystko, co ma związek ze Światłem i życiem, ponieważ jest to głównie program Najwyższego, w większości musi zostać przeredagowane. Spójrzcie na Artykuł 55 jako na totalną katastrofę, o której naprawdę lepiej nie mówić.Wszystko, co ma związek z EWOLUCJĄ, musi zostać przeredagowane w nowych koncepcjach, ponieważ Istota Najwyższa kontrolowała koncepcję ewolucji, ale nie dokonywała ewolucji inaczej niż zmieniając niektóre środowiska, aby uczynić je bardziej znośnymi dla ewolucji. Część III, Historia Urantii o ewolucji może zostać.

ARTYKUŁY :
od 104 do 118 już w ogóle nie dotyczą Wielkiego Wszechświata. Muszą zostać usunięte lub ponownie wprowadzone, jako coś innego.

Jest to tylko pobieżny przegląd Księgi Urantii z 1955 r. i należy przeprowadzić o wiele głębsze studia, aby zdecydować, co wyciągnąć z PEO i opublikowanie tego wkrótce, jako drugorzędnego dzieła jest możliwe.

(Druga część nastąpi.)

Online Andre_P

 • Sr. Member
 • ****
 • Posts: 722
  • View Profile
  • Email
Re: Wiadomoci po polsku (Posts in Polish)
« Reply #646 on: January 12, 2020, 09:03:09 AM »
 

Link do wiadomości po angielsku :
http://forum.serara.org/index.php?topic=13586.msg82342#msg82342
Napisał / Przekazał : Ron Besser, administrator, członek bohater
Kategoria / Temat : Mówi Melchizedek Machiventa / Obecny stan Urantii i jej cele w zakresie objawienia i Misji
« 10 stycznia 2020 r., godz. 13:04:36 »

(Druga i ostatnia część tej wiadomości)

TU MICHAŁ NEBADOŃSKI

Wydanie Księgi Urantii z 1955 r. jest warte przejrzenia wielu rzeczy, ale głównie trzebaby zrobić wyciąg z tego objawienia. Ron nazywa je STARYM TESTAMENTEM i tak jest. To, co jest prawdą, musi zostać przedrukowane jako oddzielny lub wspólny tom szóstego objawienia epokowego (SEO), a następnie umieszczone obok SEO w celu ostatecznej oceny, jak to nowe objawienie ma zostać wysłane na Urantię w celu użycia. Jestem niezdecydowany i większość z nas t, ale Ron gra z nami również w te gry i uważa, że konieczne jest reprodukowanie w zmodyfikowanej formie i nie należy to do niego, ale do nas, ponieważ musimy zmodyfikować te dokumenty, które wyciągniemy. Dokumenty o ewolucji pochodzące od Melchizedeków mogą pozostać tak, jak są, jak i całość buntu Lucyfera, tak jak jest wydrukowana. Co jest ważne, to fakt, że PRADAWNI CZASU mają teraz wpływ na wszystkie objawienia okresowe lub epokowe, a to z powodu, że Książę Planetarny Urantii należy teraz do Rajskiej Trójcy i rozumiesz Ron, że to nie przemawia za odsunięciem Pradawnych Czasu. Jeśli chodzi o ciebie, Ron, to decyzja któregokolwiek z egzystencjalnych Bóstw lub samego Bóstwa Absolutu, może zmodyfikować sposoby PRADAWNYCH CZASU działania z epokowym objawieniem na Urantii. Tu Gabriel :


MÓWI GABRIEL - „Rozumiem, o co ci chodzi, Ron, kiedy spoglądasz na PRADAWNYCH CZASU, którzy są szczególnie zdolni do decydowania o tych rzeczach na podstawie długiej praktyki i ma mądrość Boga, aby powiedzieć, co można dobrze objawić, a czego nie. Są to znawcy i jako takich postrzegasz ich jako naturalnych rozjemców w sprawie objawienia na Urantii, jeśli będzie jeszcze planeta, aby otrzymać epokowe objawienie. K ”


PRADAWNI CZASU : „Słyszysz, jak Andromedeus mówi coś do Rona, ale nie zajmuj się tym na razie. My, PRADAWNI CZASU, trzymamy ostrożnie na odległość powody objawienia z nieznanych wam powodów racji stanu, ale wydaje się, że macie już za sobą spore dawki, żeby zrozumieć, że jesteśmy ekspertami. Nie mylicie się, że Duch Nadrzędny może być w stanie rozstrzygnąć, co powinno zostać objawione, ale nigdy nie zawraca sobie głowy tą stroną rzeczy. Również z ważnych względów uważamy, że jesteś najlepszym do objawienia, jakiego kiedykolwiek spotkaliśmy, aby wykonać dla nas tę pracę i nie chodzi o twój przywilej, lecz o osobistą przyjemność, choć nie zajmujesz się tym, ponieważ nie czujesz się w pełni kompetentny, aby podjąć decyzje we wszystkich rodzajach objawienia. Zgadzamy się i na razie jest to rozważne. Zapewniam cię, że przekazujemy ci teraz chwilę prawdy, żeby dać ci dużą swobodę, ale to co mamy ci powiedzieć jest dokładnie określone. Jestem OJCEM PRADAWNYCH CZASU. Przeglądam te tematy i widzę, że robisz to tak dobrze, że pozwalamy na to z Mantutią za każdym razem, gdy chce w ten sposób pracować.TuSTWO ABSOLUT - „Musimy teraz zmierzyć się z prawdą dotyczącą ciebie Ron :

1 - Twoje życie na Urantii nie jest już skrócone na dobre i zostaniesz ożywiony zgodnie z tym, jak robią te rzeczy we wszechświecie materialnym.2 - Ty Ron nie masz już najwyższego dekretu pracy na URANTI, jak JACK 0802AB, ale on jest większy. Zapewniam cię, że on ma stopień, którego szukasz, to jest Jeden Bez Imienia i Numeru i on jest koło ciebie przez cały dzień, ponieważ ten ZAKON, musi zapanować na Urantii. Dlaczego? Bo ten ZAKON zajmuje się przypadkami specjalnymi pomocy wszechświata, aby się upewnić, że rozwój ludzi jest użyteczny i nie odchodzi w zapomnienie, jak widzicie, co niektórzy robią z pracą dla Duchów Wszystkiego i kiedy to następuje, wskakujemy do autobusu i docieramy tam wystarczająco szybko. Nigdy nie jesteś problemem, ponieważ jesteś tak dobrze ugruntowany w piątym epokowym objawieniu, jego błędach i wszystkim, ale masz także ogromną szansę robić słuszne rzeczy w przeciwieństwie do niemądrych rzeczy do zrobienia, jak widzimy w szczególności, jak się rozwija Lightline.Z tego powodu musimy użyć lepszego stwierdzenia, aby wskazać, że twoja praca Ron się układa odnośnie korporacji, które prowadzisz i że jest to dobry i mądry krok do zrobienia, a następnie pozwól, aby cała sprawa została uporządkowana z Bóstwami, kiedy się tu znajdą dla pełnego działania Misji Magisterskiej, która ożywi nawet najbardziej stateczne religie, które potrzebują dobrej lekcji na temat jak pracować dla OJCA WSZYSTKIEGO.

Z tego powodu kończymy teraz, bo będzie MÓWIŁ SAM OJCIEC :


OJCIEC WSZYSTKIEGO - „Mówię teraz rozsądnie, a dotyczy to w szczególności ciebie Ron. Nie lubisz być przedmiotem tych przekazów, ale jak kiedyś powiedziałeś wszystkim tutaj, jesteś kanarkiem w kopalni i oni muszą cię obserwować, aby zobaczyć, w którą stronę sprawy idą. Cóż, to zegarek, na który muszą patrzeć. Otrzymujesz awans na pozycję poważnej wagi dla ducha, aby dać wszystko ludziom, którzy nic nie wiedzą, ale dobrze słyszą, a to wkrótce nadejdzie. Musisz to usłyszeć.


OJCIEC WSZYSTKIEGO : Niebawem URANTIA będzie gotowa do posłuszeństwa, ponieważ nie będzie w stanie pozostawać w tyle w tak niesamowitym tempie. Wiesz, Ron, że nie ma nikogo, kto by ci pomógł, więc musisz zatrudnić talent, a to nie jest możliwe dzisiaj, ale nadchodzi. Twoja Księga Urantii w wersji SEO jest znów już prawie gotowa. Wymieniłeś wiele wątpliwych dokumentów, a jest ich co najmniej jeszcze sześć więcej wymagających poprawienia lub zastąpienia.


W pełni bym powiedział, że wszystkie dokumenty Księgi Urantii wymagają aktualizacji i dlatego należy je wyodrębnić i napisać na nowo, a Mantutia mówi, że nigdy dotąd tego nie robił, ale jest to tak niezwykłe, że mamy całą grupę ludzi, którzy mogą to zacząć natychmiast i jesteśmy pewni co zrobić z tą pracą z PEO. Na razie zostawiam to wszystko.”

KONIEC

Online Andre_P

 • Sr. Member
 • ****
 • Posts: 722
  • View Profile
  • Email
Re: Wiadomoci po polsku (Posts in Polish)
« Reply #647 on: January 13, 2020, 10:52:34 AM »
Ta sama wiadomość po angielsku :
http://forum.serara.org/index.php?topic=13584.msg82340#msg82340
Przekaza : amethyst, starszy członek
Kategoria / Temat : Miejsce na nowe przekazy / Dyskusja o zmianach na światach-mieszkaniach i szkolenie we szechświecie lokalnym
« 10 stycznia 2020 r., godz. 12:55:55 »


Temat : Dyskusja o zmianach na światach-mieszkaniach i szkolenie we szechświecie lokalnym
Nauczyciel : Van Niezłomny
Przekazujący : Amethyst
Data : 10 stycznia 2020 r.


VAN :

„Jak wiecie, pracowałem z wieloma różnymi istotami, łącząc niektóre nowe struktury i programy nauczania dla nowych Światów-Mieszkań, do których będziecie się udawać po przygodzie na Urantii. Studia będą bardziej szczegółowe i zaawansowane niż te, które są obecnie nauczane na światach systemu Satanii. Czuję się zaszczycony, mogąc być częścią zespołu łączącego te światy.

„Jedną z rzeczy, które próbujemy teraz ustalić, jest ostateczna liczba światów-mieszkań, które będą potrzebne, aby zapewnić wam i innym z kilku różnych planet w Nebadonie wszystko, czego będziecie potrzebować, aby rozpocząć karierę wznoszenia po utracie najwyższego. Brak najwyższego zmienia drogę tego, jak będziecie musieli się uczyć i rozwijać. Teraz będziecie musieli zrekompensować tę stratę, przejmując więcej swoich możliwości ze swoimi Dostrajaczami, a to jest coś nowego dla wznoszących się śmiertelników.

„Obecnie pracujemy na ośmiu światach-mieszkaniach. To wystarczy na początek. Pierwsze osiem zapewni miejsce dla byłych śmiertelników, żeby zacząć, ale uważamy, że do ukończenia początkowych doświadczeń na światach-mieszkaniach potrzeba będzie jeszcze jednego lub dwóch.

„Po rozpoczęciu przez nowicjuszy, takich jak wy na tych światach-mieszkaniach, program nauczania będzie musiał zostać jeszcze poszerzony, zanim je opuścicie do stolicy systemu. Teraz jest coś, o czym nie wiecie, a ja sam dowiedziałem się o tym całkiem niedawno. Początkujący, po ukończeniu pierwszych ośmiu światów, będą mieli możliwość pomóc w budowie ostatnich dwóch lub trzech pozostałych. Do czasu ukończenia pierwszych światów będziecie mieli znacznie lepsze zrozumienie znaczenia i konsekwencji utraty najwyższego i dlatego będziecie mieli dogłębne doświadczenie z pierwszej ręki i pewną wiedzę na temat tego, jak wpłynie to na sprawy oraz jakie umiejętności i wiedzę trzeba będzie osiągnąć, żeby się rozwijać.

„Oprócz nowych światów-mieszkań pytanie, czy i jak federacja wszechświatów lokalnych, zostanie utworzona i administrowana, zostanie rozstrzygnięte do czasu, gdy będziecie gotowi. Będziecie się uczyli i pracowali nie tylko w Nebadonie, ale także w wielu innych wszechświatach lokalnych w federacji. Wiedza, którą zdobędziecie we wszechświatach lokalnych, będzie bezprecedensowa w całym stworzeniu. To da wam przedsmak tego, jak każdy z Synów Stwórcy jest wyjątkowy, co z kolei pomoże wam przygotować się do ostatecznego zjednoczenia z WIECZNYM SYNEM, a także z waszymi Dostrajaczami. Wasze wykształcenie we wszechświatach lokalnych zostanie znacznie rozszerzone i zajmie znacznie więcej czasu, niż było to konieczne przed szaleństwem najwyższego.

„Szczegóły dotyczące nauczania w waszym systemie lokalnym, w konstelacji i we wszechświatach lokalnych zaczynają się koncentrować i jestem bardzo wdzięczny, że moja kariera wznoszenia została wstrzymana na tak długo, ponieważ teraz będę przygotowany na większą służbę niż niektórzy moi dawni bracia we wczesnych tysiącleciach Urantii. Wasze nowe doświadczenia w nauce zrekompensują utratę najwyższego i dodadzą niezmierzone wymiary do waszego zrozumienia.

„Tu Van. Jestem tu dzisiaj, aby podzielić się tymi szczegółami na temat waszej nowej kariery wznoszenia. Zmiany będą znaczące i radosne”.
KONIEC

Online Andre_P

 • Sr. Member
 • ****
 • Posts: 722
  • View Profile
  • Email
Re: Wiadomoci po polsku (Posts in Polish)
« Reply #648 on: January 13, 2020, 12:53:56 PM »
Te same wiadomości po angielsku :
http://forum.serara.org/index.php?topic=13572.msg82282#msg82282
Kategoria / Temat : Przekazy dźwiękowe / Przekaz dźwiękowy / NOWE ŚWIATY-MIESZKANIA


1) Przekazał/ Nagr : Lemuel, członek bohater
« 9 stycznia 2020, godz. 02:07:11 »

Mówca : OCILLIAYA
Przedmiot : NOWE ŚWIATY-MIESZKANIA
Przekazujący : Lemuel
Miejsce : Girona, Katalonia, Hiszpania
Data/Godzina : 9 stycznia 2020 r. , 08:06 czasu miejscowego, 07:06 UTC

Link do nagrania dźwiękowego :
https://app.box.com/s/02kqzcz6wpb1uj8xazakoya5r0oh70zj2) Napisał : Clency, członek bohater
« Odpowiedż nr 1, 9 stycznia 2020 r., godz. 08:41:42 »

Zapis nagrania dźwiękowego Lemuela

Nowe światy-mieszkania

Lemuel : Siedząc tutaj teraz, dziś rano w ciszy i zastanawiając się, co mam powiedzieć i kto to powie, zacząłem myśleć o nowych światach-mieszkaniach, które stały się konieczne, teraz, gdy światy-mieszkania Satanii przestaną istnieć lub funkcjonować za pewen czas i pojawiło się tak wiele nowych sytuacji, z którymi trzeba się zmierzyć, bo najwyższy opuścił scenę, że tak powiem. Czwarty Duch Nadrzędny, Ocilliaya, reprezentuje razem Ojca i Syna i mówi w ich imieniu. Myśląc o tym, zaprosiłem Ocilliayę, aby przyszedł i mówił o tym.

Ocilliaya : Dzień dobry, jestem Ocilliaya, Duch Nadrzędny Numer Cztery, rzecznik i reprezentant OJCA i SYNA. Chociaż prawdą jest, że niedawno powiedziano wam, że teraz konieczne jest zbudowanie nowych światów-mieszkań dla tych, którzy w przyszłości odejdą, ponieważ kariery wznoszenia zostaną całkowicie zorientowane wokół Ojca i Syna wraz z waszym Dostrajaczem Myśli i na Mnie i na waszych nowych Nauczycieli. Musicie pamiętać, że wy wszyscy na forum, w tym goście, nie tylko członkowie, ale także goście, są naprawdę wyjątkowymi ludźmi, do tego stopnia, że zniknięcie najwyższego zmusiło nas, Niebiańskich, aby dokonać ponownej oceny istoty ludzkiej, szczególnie ludzi tutaj na forum i w kilku innych miejscach na Urantii, gdzie ludzie są prawie całkowicie zorientowani duchowo, w tym sensie, że tego właśnie chcą, zdają sobie sprawę, że tego potrzebują i to muszą zrobić. To znaczy, że trzeba podążać za ich duchowym przywództwem przez Umiłowanych, zamieszkujących w nich Dostrajaczy Myśli i kontynuować najlepszą drogę do wznoszenia się.

Macie takie powiedzenie : „złe zawsze wychodzi na dobre” i to jest prawda. Problemów, które stworzył najwyższy, jest wiele i są one różnorodne w całym kosmosie. On od samego początku przyjął na siebie wszystkie dobre cechy duchowe i osiągnięcia wszystkiego, odkąd został stworzony przez TRÓJCĘ dawno temu. Teraz jest to zupełnie nowe działanie, więc sytuacja jest następująca : wasze kariery wznoszenia są gwarantowane. Ci, którzy w przyszłości odejdą, zostaną wskrzeszeni w nowych światach-mieszkaniach i będziecie mieli inny program nauczania, bardziej zaawansowany poziom studiów. Jeśli chcescie spojrzeć na to jako na nowy świat-mieszkanie, będący nie tylko rodzajem uniwersytetu, ale także kursem magisterskim z przedmiotów specjalnych, ponieważ, jak wszyscy wiecie, w przyszłości zostaną utworzone  PPZ1 i 2 (Poziomy Przestrzeni Zewnętrznej), a potem jeszcze dalsze, rozległe wszechświaty, superwszechświaty. Chociaż jest do tego daleko, jednak plany są już na desce kreślarskiej, że tak powiem i weźmiecie w tym udział, tak, weźmiecie w tym udział.

Więc, tu OCILLIAYA, Duch Nadrzędny Czwarty. Jesteście między mną a waszymi Dostrajaczami Myśli, którzy teraz wiedzą, i zaakceptowali to i docenili fakt, że mamy większą odpowiedzialność, większe zainteresowanie z powodów, o których już wspomniałem. Z powodu najwyższego, wasze Dostrajacze Myśli muszą ściślej współpracować z wami i jak zawsze kierować was we właściwym kierunku, ale teraz w bardziej osobisty sposób, jeśli mogę użyć tego słowa, a z czasem przekonacie się, że między waszymi Dostrajaczami Myśli a Nowymi Nauczycielami, którzy wkrótce się pojawią razem z waszą duchową prawdą, będziecie prowadzeni bardziej ściśle, niż kiedykolwiek. Oczywiście, jednym z najważniejszych powodów tego są zmiany, które już teraz dotykają was wszystkich i jest to tylko początek. Nie muszę tego mówić wyraźnie, że tak powiem, ponieważ jesteście już świadomi sytuacji globalnej, politycznej oraz zmian klimatu i wszystkiego innego. Jesteście tak bardzo potrzebni, a my jesteśmy tutaj, żeby pomagać. Jest to dwukierunkowa sprawa. Więc przyszedłem do przekazującego dziś rano, szczególnie dlatego, że myślał o światach-mieszkaniach. Są one w trakcie budowy, kiedy to mówię i to zabierze czas oczywiście, ale jest to bardzo konieczne i one będą cudowne. Tu OCILLIAYA. W tej chwili nie mam nic innego do powiedzenia, więc życzę wam wszystkim miłego dnia.

Lemuel : Oczywiście tak naprawdę nie spodziewałem się tego, jak wspomniałem na początku. Po prostu myślałem o światach-mieszkaniach, ale to taka przyjemność i zaszczyt odbierać OCILLIAYĘ dzisiejszego ranka. Dziękuję wam więc za wysłuchanie, życzę wam również bardzo dobrego dnia i mam nadzieję, że wkrótce znów do was będę mówił. Do usłyszenia. Domszia

Online Andre_P

 • Sr. Member
 • ****
 • Posts: 722
  • View Profile
  • Email
Re: Wiadomoci po polsku (Posts in Polish)
« Reply #649 on: January 15, 2020, 08:04:28 AM »
Ta sama wiadomość po angielsku :
http://forum.serara.org/index.php?topic=13610.msg82414#msg82414
Przekazała : newstarsaphire, starszy członek
Kategoria / Temat : Miejsce na nowe przekazy / Welmek - Wprowadzenie do nauki przez Nową Misję Nauczania
« 13 stycznia 2020 r., godz. 14:07:40 »


Welmek - Wprowadzenie do nauki przez Nową Misję Nauczania - 13-sty-20 - Newstarsaphire, Kanada
Nauczyciel : Welmek
Temat : Wprowadzenie do nauki przez Nową Misję Nauczania
13-sty-20, 13:36 czasu wschodniego, 18:36 GMT
Przekazujący : Newstarsaphire, Ontario, Kanada

(Uwaga przekazującej : Czytelnik zobaczy, że zaczynam tekst tego transkryptu od Welmeka, pozornie w połowie zdania. Welmek zaczął ze mną rozmawiać na temat Nowej Misji Nauczania i zdałem sobie sprawę, że muszę siąść do komputera i to zanotować. Nie przypominam sobie dokładnie początku rozmowy, ale Welmek przypomniał mi, że było to w zasadzie zdanie lub dwa, w których odniósł się do faktu, że szczegóły i logistyka Nowej Misji Nauczania nie są ważnym celem. Jest nim raczej potrzeba, żeby mieć chętnych uczniów, którzy są otwarci na przewodnictwo duchowe i aktywnie w tym uczestniczą.)


Welmek :

„… Wystarczy powiedzieć, że ważną rzeczą obecnie dla was wszystkich jest być dobrym uczniem i jak powiedziałem, oznacza to po prostu rozpalenie waszej ciekawości i pozostania otwartym na nowe możliwości. Uczenie się i rozwój nie mogą się odbywać bez otwartości umysłu, jest to takie proste, bo gdy pojawia się charakterystyczna stagnacja, to ciekawośc zamiera. Czy zastanawialiście się kiedyś, jak by to było, gdyby ktoś zamknął się przed działaniami „życia”? Wszystko zaczyna się cofać i zamierać, ponieważ życie jest aktywnym rozwojem poprzez aktywne wydarzenia, w których uczestnicy muszą pozwolić sobie na stawanie się czymś więcej niż są. Życie nie jest w stagnacji, owszem, mogą się zdarzać krótkie okresy odpoczynku i wytchnienia, ale to się znacznie różni od zamknięcia się na informacyjny wzrost i umożliwienie swojemu „ja” ciągłego osiągania najwyższych możliwości.

„Życie biegnie i do pewnego stopnia to rozumiecie. Istnieje jednak błędne przekonanie, że życie ma dokładny początek i konkretny koniec. Jest na przykład na ogół postrzegane, że życie śmiertelne ma swój początek w momencie poczęcia. Jeśli naprawdę pozwolicie sobie o tym pomyśleć, to nie jest to prawdą, czyż nie ? Życie, życie śmiertelne, jeśli wolicie, pojawia się jako „życie śmiertelne” w momencie poczęcia w ciele fizycznym, ale bez wszczepienia „iskry życia” przez Stwórczego Ducha, to ciało śmiertelne nie może sprawnie działać. Czy to rozumiecie ? Materialne klonowanie przez waszych naukowców nie jest stwarzaniem życia, to po prostu genetyczna replikacja pewych form materii fizycznej. Nie będziemy się tym teraz zajmować, ale musicie widzieć różnicę.

„Życie to postępowa istota, która ma swoje początki w Pierwszym Źródle i Centrum, której ono decyduje się pozwolić na przekazanie przez wybrane twórcze istoty i być wszczepionym i włączonym w obieg różnych pod-stworzeń. Trzeba też mieć świadomość, że zaprzestanie życia (Np. Istot o energii umysłowej, takich jak te, które mają swój świadomy początek jako śmiertelnicy planetarni), to również nie jest bezmyślny proces, który może się zdarzyć niechcący. Jest tyle do wyjaśnienia na temat procesu przejściowego i postępu w tych dwóch ostatnich zdaniach, że potrzeba tysiącleci edukacji doświadczalnej do przekazania chętnym uczestnikom, takim jak wy, że wzbudzi to w was podniecenie i pragnienie i w waszych umysłach zaczną się pojawiać pytania i zachęcam was do zwrócenia uwagi na te pytania.

„Wzywam was, abyście zapisywali wasze pytania, ponieważ one lepiej was przygotują na odpowiedzi, których potrzebujecie, abyście byli zmotywowani i czujni podczas podróży nazywanej życiem. Nie chcę was przytłaczać, lecz znęcić, zachęcić i zaprosić do uczestnictwa. Każda podróż może zostać osiągnięta krokiem w nieznane, co tak naprawdę zostanie „wkrótce objawione” i „ostatecznie stanie się zrozumiałe”.

Domszia. Tu wasz nauczyciel Welmek, życzę ciekawego dnia !

KONIEC

Online Andre_P

 • Sr. Member
 • ****
 • Posts: 722
  • View Profile
  • Email
Re: Wiadomoci po polsku (Posts in Polish)
« Reply #650 on: January 15, 2020, 10:39:04 AM »
Link do wiadomości po angielsku :
http://forum.serara.org/index.php?topic=13598.msg82386#msg82386
Przekazał : Ron Besser, administrator, członek bohater
Kategoria / Temat : Nowe wiadomości i projekty Fundacji Magisterskiej / NIESKOŃCZONA RZECZYWISTOŚĆ I JEJ WPROWADZANIE. Kilka etapówów do przemyślenia
« 12 stycznia 2020 r., godz. 12:53:38 »


FUNDACJA MAGISTERSKA
DOKUMENT DOTYCZĄCY UWAG NA TEMAT NIESKOŃCZONEGO I WPROWADZANIA GO
12 STYCZNIA 2020, JORK, Pensylwania
ODEBRAŁ RON BESSER, ODBIORCA EPOKOWEGO OBJAWIENIA


Tu Ron : Jestem zbyt zdenerwowany i zajęty, żeby to układać w zgrabne paragrafy i przedstawiać jako prawdziwy artykuł. To wymaga dużo pracy, więc podaję :

Kroki, jakimi rzeczywistość się staje :

Nie oczekujcie ode mnie, że wyjaśnię to, co wiem, ponieważ nie do końca wyjaśniłem, jak to się dzieje, że cała rzeczywistość wywodzi się z POZANIESKOŃCZONOŚCI. Pozanieskończoność nie jest inną nieskończonością. Słowo to oznacza, że coś poza Nieskończonością zaczęło to wszystko :

Oto lista kroków do przeczytania i przemyślenia.ROZPOCZYNA SIĘ OD POZANIESKOŃCZONOŚCI


WYPEŁNIACZ PRZEZNACZENIA WSZECHŚWIATA WCHODZI DO KOMISARZY PRZEZNACZENIA WSZECHŚWIATA

WYPEŁNIACZ PRZEZNACZENIA WSZECHŚWIATA NUMER SZEŚC, KTÓRYM JESTEM, WYZNACZA PRZEZNACZENIE WSZECHŚWIATA

ZAPOCZĄTKOWANIE PRZEZNACZENIA WSZECHŚWIATA PRZEZ RADĘ 400 (CZTERYSTU) DLA PIERWSZEGO ŹRÓDŁA I CENTRUM
(Rada 400 ODEGRAŁA WAŻNĄ ROLĘ W WYBORZE PRZEZ WYPEŁNIACZA PRZEZNACZENIA WSZECHŚWIATA NUMER SZEŚĆ POMYSŁÓW, KTÓRE ODRÓŻNIAJĄ NIESKOŃCZONOŚCI OD NICOŚCI.)


POJAWIENIE SIĘ NIESKOŃCZONOŚCI I UWARUNKOWANIA WIELKICH WSZECHŚWIATÓW.
DLA KAŻDEGO STWORZENIA MOŻLIWA JEST NA ZAWSZE TYLKO JEDNA NIESKOŃCZONOŚĆ.


POJAWIENIE SIĘ MOŻLIWOŚCI OJCA NIESKOŃCZONEGO


POJAWIENIE SIĘ CZASU I PRZESTRZENI W NIESKOŃCZONOŚCI


POJAWIENIE SIĘ BÓSTW EMPIRYCZNYCH : NAJWYŻSZEGO, OSTATECZNEGO I ABSOLUTU

POJAWIENIE SIĘ NASTĘPNIE : PIERWSZEGO ŹRÓDŁA I CENTRUM OJCU WSZECHŚWIATA I DOSTRAJACZOM (Istnieją inne, egzystencjalnie wywiedzione Dostrajacze.)


POJAWIENIE SIĘ BÓSTWA ABSOLUTU JAKO BOGA ABSOLUTNEGO I USUNIĘCIE NAJWYŻSZEGO I OSTATECZNEGO


TRANSCENDENCJA NAD SYSTEMATYCZNĄ NIESKOŃCZONOŚCIĄ


KONIEC WIEKÓW WSZECHŚWIATA I KONIEC USTANOWIONYCH HIERARCHII I GRANIC


POCZĄTEK ERY PO NIESKOŃCZONOŚCI, BEZ WSZECHŚWIATAKONIEC na razie

Online Andre_P

 • Sr. Member
 • ****
 • Posts: 722
  • View Profile
  • Email
Re: Wiadomoci po polsku (Posts in Polish)
« Reply #651 on: January 19, 2020, 07:40:46 AM »
Link do wiadomości po angielsku :
http://forum.serara.org/index.php?topic=13656.msg82522#msg82522
Napisał : Ron Besser, administrator, członek bohater
Kategoria / Temat : Co się dzisiaj dzieje, jeśli cokolwiek / AKTUALIZACJA 18 STYCZNIA
« 18 stycznia 2020 r., godz. 22:01:52 »18 STYCZNIA 2020
STAN SYTUACJI NA URANTII DZISIAJ


Piszę to tuż przed zakończeniem dnia 18-go. W końcu mam trochę spokojnego czasu, żeby to wam przedstawić. Jest problem z tym, żeby istoty duchowe pracowały jako rząd na Urantii i dla niej. W zeszłym miesiącu straciliśmy czwarty rząd duchów Urantii w sporze o to, kto w ogóle kontroluje Urantię, jako władza. Musiałem zauważyć, kiedy następowało niszczenie, że MELCHIZEDEK MACHIVENTA musi czuć się jak bumerang, ponieważ zostaje wyrzucony z urzędu na Urantii, leci do Raju lub gdzieś indziej, a następnie wraca tydzień lub dwa później z powrotem jako mianowany szef rządu. Muszę powiedzieć, że MELCHIZEDEK MACHIVENTA, powrócił dzisiaj na URANTIĘ, ale jest tak niepewny, czy może zostać, że nie rozpakował żadnej ze swoich szat sędziego Sądu Najwyższego, ponieważ jest Naczelnym Sędzią na Urantii, jeśli kiedykolwiek uda mu się usadowić w stabilnym rządzie dla odmiany. Tak to trwa od 21 czerwca 2019 r.


Teraz informuję także czytelników, że cała sprawa KSIĘCIA PLANETARNEGO była i jest rozstrzygana od miesięcy. Wcześniej informowaliśmy, że MELCHIZEDEK MACHIVENTA jest naszym KSIĘCIEM PLANETARNYM od szesnastu tygodni, licząc od dziśej. Zwykle były by to cztery miesiące, ale minęło ponad sześć miesięcy i czasami musiał opuścić Urantię w samym środku przygotowań do nowego rządu planetarnego, który nagle zostawał zniszczony podczas pracy. Najwyższy też nie przestał nękać, a my, ludzie, również to rozumiemy, jak dowiadują się ci z nas, którzy pracują dla LIGHTLINE.


Niech będzie, jak teraz mówią, ale wiem, że nasza LIGHTLINE zaczyna robić pewne postępy, tak małe, jaki jest jej zasięg w tej chwili. Otrzymaliśmy naprawdę paskudny e-mail od tego, którego wszyscy znacie. Antonio donosi, że teraz pracuje dla Daniela Raphaela i że ten odbiorca powiedział mu, jak bardzo jestem zły i za jak nikczemnego mnie uważa. Zgadzam się z Antoniem, że on potrzebuje całkowitej zmiany otoczenia i całkowicie usunął swoje konto na zawsze i na dobre dziś rano.


Podsumowując te krótkie nowiny informujemy, że MICHAŁ NEBADOŃSKI wie teraz, kto jest winowajcą, który wciąż domaga się lepszych wyników ode mnie i od was bez logowania się, aby to zrobić samemu. To nie jest Bóg najwyższy ani Ostateczny, ale przedstawiciel Bóstwa Absolutu, który nie ma żadnych upoważnień i został odesłany z powrotem na Uversę, aby się wytłumaczyć przed Pradawnymi Czasu. Tak więc to trwa i trwa, ponieważ rządy prawa w tych odległych wszechświatach są poważnie okrojone, a Bóstwo Absolut przysięga, że wszystko jest w spokoju na Urantii, jeśli chodzi o NIEGO, ale trudno mi to powiedzieć, kiedy dostaję jedynie nękające zmiany w moim komputerze, wymagające naprawy moich operacji rozruchowych, a następnie działania oprogramowania, którego używam do utrzymania działania LIGHTLINE prawidłowo i płynnie z naszej strony.


Dziękuję wszystkim za szybkie przeczytanie i obiecuję więcej, ponieważ jutro jest niedziela i zbliża się NADAWANIE LIGHTLINE USA o godzinie 14.00 czasu miejscowego Nowego Jorku z tej okolicy. ...brego dnia. Ron

Online Andre_P

 • Sr. Member
 • ****
 • Posts: 722
  • View Profile
  • Email
Re: Wiadomoci po polsku (Posts in Polish)
« Reply #652 on: January 21, 2020, 08:22:18 AM »
Link do wiadomości po angielsku :
http://forum.serara.org/index.php?topic=13586.msg82588#msg82588
Przekazał : Ron Besser, administrator, członek bohater
Kategoria / Temat : Mówi Melchizedek Machiventa / Obecny stan Urantii i jej cele w zakresie objawienia i Misji
« Odpowiedź nr 1, 20 stycznia 2020 r., godz. 07:53:00 »

(Dwa urywki z dłuższej wiadomości)

. . . „Tu TARKAS, też NIE POSIADAJĄCY IMIENIA ANI NUMERU. Jest tu rownież mój koleega JACK0802AB z uwagami dla was wszystkich :

„Ron się ZESPOLIŁ na nowo, mniej więcej godzinę po zakończeniu telekonferencji LIGHTLINE USA w niedzielę. Nagle zapadł w głęboki sen na krześle przed komputerem, a potem położył się na kilka godzin z wielkim bólem głowy i dzwonieniem w uszach tak głośnym, że nie słyszał własnych myśli. Wciąż czuje dzwonienie i resztki bólu, ale wstał i to bardzo wcześnie rano, pomimo rozdzierającego bólu w różnych częściach ciała. Chcę ostrzec kilkoro z was, którzy odczuwają objawy jakie miały Sue i Wendy i Amethyst, aż do wczoraj, że przechodzą ponwne zespolenie, ZESPOLENIE jeszcze raz. Chodzi o umożliwienie pracy Księcia Planetarnego z ludźmi, których będzie mógł użyć jako swojego personelu do pracy z istniejącymi SYNAMI MAGISTERSKIMI obecnie zamieszkującymi na planecie. . .


. . . MICHAŁ NEBADOŃSKI - . . .
. . . „W przyszłym roku, czyli w roku 2021 będzie złoty jubileusz NEBADONU i zamierzamy wykorzystać część pracy na URANTII, aby świętować go razem z nami. URANTIA to planeta obdarzenia i Ron doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że to czyni Urantię niezwykle ważną dla MNIE i Jezusa i wielu innych pracujących tu dzisiaj. . .

Online Andre_P

 • Sr. Member
 • ****
 • Posts: 722
  • View Profile
  • Email
Re: Wiadomoci po polsku (Posts in Polish)
« Reply #653 on: January 22, 2020, 10:16:26 AM »
Link do wiadomości po angielsku :
http://forum.serara.org/index.php?topic=13680.msg82646#msg82646
Przekazał : Ron Besser, administrator, członek bohater
Kategoria / Temat : COŚ CI LEŻY NA SERCU ? TU JEST NA TO MIEJSCE – TYLKO BĄDŹ PRECYZYJNY, LUB NAWET STANOWCZY – ADMINISTRATOR / Ze starej Misji Nauczania dziś nowa Lightline

(Cztery urywki z dłuższych wiadomości)

1) « Odpowiedź nr 15, 21 stycznia 2020 r., godz. 22:38:36 »

. . . MONDŻORONSON : "Wróciłem z Raju. Najwyższa Istota oskarżyła mnie o zbrodnie. Zawsze będę go pisać z dużych liter, tak jak Ron to napisał, o co proszę, kiedy mówię. Ubolewam nad użyciem małych liter w jego tytule na Urantii, a Ron zawsze musi pytać, jak chcemy napisać ten tytuł. Używam dużych liter i zawsze będę to robił. . .

. . . „Wreszcie, wkrótce przestaniemy korzystać z tego forum, aby mówić o naszej pracy tylko dlatego, że do MELCHIZEDEKA MACHIVENTY należy wyznaczenie tych, którzy mogą sobie pozwolić na pracę teraz i zostaną członkami personelu biura KSIĘCIA PLANETARNEGO, jak Ron ich nazywa, a ja zgadzam się z Ronem w większości tych kwestii. Jest on inteligentnym facetem, który potrafi używać moty dzięki swojemu zespoleniu na nowo z Dostrajaczem trzy dni temu rano. Było to całkowitą niespodzianką dla Rona, dla MONDŻORONSONA, dla SERARY, dla MICHAŁA NEBADOŃSKIEGO, GABRIELA, ARCHANIOŁA RYANA, który jest także Archaniołem Michałem i tak dalej dla całej listy hierarchii Bóstw i boskości. . .


2) « Odpowiedź nr 17, 22 stycznia 2020 r., godz. 00:03:36 »

. . . MICHAŁ NEBADOŃSKI : „Wy troje jesteście tymi, którzy poprowadzą dzieło Boże, kiedy opuścicie URANTIĘ i przeprowadzicie się do światów-mieszkań. Zapewniam, że to nie będzie teraz, pomimo tego, jak źle się czujecie Sue i Ron, a Amethyst jest nie daleko w tyle. Widzimy przyczynę i nie mamy z tym nic wspólnego. Jest to głównie po to, abyście mogli pobierać energię wszechświata bez konieczności jedzenia przez cały czas. Ron już prawie osiągnął tę umiejętność, ale wy dwoje dopiero zaczynacie nad tym pracować. Ty musisz do tego dołączyć Sue z powodu głodu, który wkrótce pojawi się w Australii, a w USA Amethyst będzie musiała sama sobie poradzić, chyba że zaopatrzysz się w więcej zapasów niż jesteś przyzwyczajona trzymać Ametyst. . .

. . . Trzymajcie się w gotowości Amethyst i Ron, a Sue też, bo wszyscy z was, w tym Gitz, Gossett i White Stone i wielu innych na tej stronie internetowej, musicie zrozumieć, że będziecie często i ciężko pomagać innym, jak tylko możecie, a dla ciebie Ssaku Besser, to będzie masami, jak się wciąż naśmiewamy z niego, bo on sam tak siebie nazywa, żeby wciąż przypominać o swoim miejscu w stosunku do nas. K ”

KONIEC

Online Andre_P

 • Sr. Member
 • ****
 • Posts: 722
  • View Profile
  • Email
Re: Wiadomoci po polsku (Posts in Polish)
« Reply #654 on: January 22, 2020, 11:27:12 AM »
Link do wiadomości po angielsku :
http://forum.serara.org/index.php?topic=13690.msg82660#msg82660
Napisał : Ron Besser, administrator, członek bohater
Kategoria / Temat : Dyskusje ogólne / OGŁOSZENIE DLA MÓWIĄCYCH PO CHISZPAŃSKU, 22 sty. 2020
« 22 stycznia 2020 r., godz. 09:52:30 »


Muszę to ogłosić naszym hiszpańskojęzycznym przyjaciołom po angielsku, ponieważ nie potrafię w ogóle mówić ani ksztyny w tym uprzywilejowanym języku. Nie mam komórek pamięci w mózgu i dlatego nie mam komórek do zapamiętywania słownictwa. Więc proszę, zostańcie ze mną, gdy powiem wam, co moim zdaniem jest w waszym interesie jako mówiących w języku ojczystym hiszpańskim, w waszym świecie idei oraz piątego i szóstego epokowego objawienia.

Proszę zwrócić uwagę na nowy TEST LIGHTLINE DZISIAJ.

Człowiek, którego znacie jako LEMUELA, który mieszka w Hiszpanii, dzisiaj zrobi dzisiejszą LIGHTLINE w języku HISZPAŃSKIM. To jest dla was i waszych braci, sióstr i kuzynów. Lemuel jest bardzo dobry w językach i będzie działał, abyście mogli usłyszeć we własnym języku, co dzieje się dzisiaj w duchu. Odpowie na wasze pytania w waszym języku dla odmiany i to jest coś, czego bardzo chcę dla was cały czas.

Dołączcie do niego w tej HISZPAŃSKIEJ LIGHTLINE już dziś, aby kibicować mu, co może być bardzo ważnym wydarzeniem dla waszego dobra.

Oto także szczegóły, ponieważ opublikował je w kategorii LIGHTLINE ESPAÑA na naszym forum dyskusyjnym :

to będzie w środę, 22 stycznia 2020 r.

o godz. 20.00 czasu lokalnego w Hiszpanii.


Instrukcje:

1. W dniu i godzinie podanych powyżej zadzwońcie na numer telefonu swojego kraju podany poniżej.
2. Wprowadźcie następujący kod PIN : 46831985.
3. Zostaniecie automatycznie włączeni do telekonferencji.


Numery telefoniczne Z RÓŻNYCH KRAJÓW :

Australia: 02-89990964
Austria: 0820-400600
Belgium: 070-246630
China: 010-53876269
Denmark: 90-990098
France: 0821-618272
Germany: 01803-127127
Greece: 261-3006066
Ireland: 1520-932995
Italy: 199-206306
Netherlands: 0900-1998
Netherlands (alternative): 084-5000000
New Zealand: 09-9518334
Norway: 82-002399
Polska : 22-1168024
Portugal: 707-501969
Russia: 499-7043569
Singapore: 3138-9320
South Africa: 087-2318992
Spain: 902-559217
Sweden: 0939-1119030
Switzerland (german): 0840-444888
UK: 0843 373 0843
UK (mobile): 83000
USA: 1-213-603-9096


Ogólnoświatowy numer telefoniczny : +44 843 373 0999

(Używajcie numeru światowego, jeśli twojego kraju nie ma na liście. Jest to system telefoniczny Europejski i nie wymieniono na liście krajów Ameryki Południowej, ale zobaczmy, czy możemy to naprawić później. Dziękuję. Ron Besser)
Wszystkie numery telefoniczne są pod : www.conferencecall.es/es/numeros-de-conexionOnline Andre_P

 • Sr. Member
 • ****
 • Posts: 722
  • View Profile
  • Email
Re: Wiadomoci po polsku (Posts in Polish)
« Reply #655 on: January 22, 2020, 12:11:20 PM »
Ta sama wiadomość po angielsku :
http://forum.serara.org/index.php?topic=13688.msg82658#msg82658
Przekaz: Pliktarious, pelny członek
Kategoria / Temat : Miejsce na nowe przekazy / Praktyka sesji z Jackiem 0802AB
« 22 stycznia 2020 r., godz. 09:33:05 »

Tu Jack 0802AB. Jestem tutaj, aby cię wspierać i współpracować z tobą, abyś mógł przynieść korzyść Lightline. Zalecam ci ćwiczyć codziennie, ponieważ praktyka czyni mistrza. Spróbuj i rozluźniaj się i pozwól, aby to się stało i w mgnieniu oka zostaniesz naturalnym wykonawcą przekazów.
Wszystko przyspiesza w stanowczym tempie i wkrótce nieszczęścia spadną na was, zanim zdążycie mrugnąć, ale my, niebiańscy, jesteśmy wśród was i będziemy was wspierać najlepiej, jak potrafimy. Wspieraj Lightline praktykując, ponieważ my jesteśmy silni liczebnie i dzięki naszej obecności osiągniemy nasz cel. Na razie na tym kończę i życzę miłego dnia.

Dziękuję Jack 0802 za skontaktowanie się ze mną.

Online Andre_P

 • Sr. Member
 • ****
 • Posts: 722
  • View Profile
  • Email
Re: Wiadomoci po polsku (Posts in Polish)
« Reply #656 on: January 24, 2020, 11:26:46 AM »
Link do wiadomości po angielsku :
http://forum.serara.org/index.php?topic=13696.msg82700#msg82700
Przekazał : Ron Besser, administrator, członek bohater
Kategoria / Temat : Dyskusje ogólne / NOWA, OFICJALNA MISJA NAUCZANIA DZISIAJ, 23 STYCZNIA 2020 r., czytajcie
« 23 stycznia 2020 r., godz. 11:14:52 »

(Początek i koniec tej dłuższej wiadomości : )


Tu Michał, cytuj mnie :

NOWA MISJA NAUCZANIA rozpoczyna się dzisiaj, 23 stycznia 2020 r.

INSTRUCTORZY MISJI NAUCZANIA :
ZOKRA
BYNTORA
SHABONA
BASKATORA
DELERON
MICHAEL OF NEBADON


Przekazujący : Ron Besser
Jork, Pensylwania, godz. 11-ta czasu miejscowego,
23 stycznia 2020 r.


MICHAŁ NEBADOŃSKI : „Jesteśmy teraz na początku nowej MISJI NAUCZANIA. Z przyjemnością informujemy, że Ron zaczął to trzy tygodnie temu i odtąd się ona zaczęła z naszymi błogosławieństwami.

„Dołączył do nas ZOKRA. Jest on jednym z POSIADAJĄCYCH WYSOKIE UPRAWNIENIA. Teraz witamy BYNTORĘ, SZABONĘ, również o WYSOKICH UPRAWNIENIACH i BASKATORĘ o WYSOKICH UPRAWNIENIACH. (Jak mówi Ron : JAKAŻ TO POTĘGA !)

„Dlaczego taka potęga, Ron? Prawdopodobnie nie mogliście o tym wiedzieć i Ron czuje to w trakcie pisania (Łatwo przekazano mi rumieniec na zmiłowanie.), a oni są tutaj, aby dopilnować, żeby Bóg Najwyższy znów nie obezwładmił tego postępowania. Módlmy się, aby im się udało. Bądź pewien Ron, że teraz im się uda, bo ty to jesteś ciągle atakowany. Teraz oni mówią :

JAKO GRUPA, tu Byntora, Shabona i Baskatora mówią do forum dyskusyjnego, a w szczególności do PROWADZĄCYCH LIGHTLINE :

„Pracujemy teraz w Nebadonie jako poza-RAJSKA grupa Synów Boga, aby wszyscy zauważyli, kiedy działamy, szczególnie na Urantii, w pełni i dobrze.

„Jesteśmy pewni, że Ron wie, kim jesteśmy, ale dla tych, którzy dotąd nie interesowali się na tyle, żeby wyczytać, kim jesteśmy podajemy, że pochodzimy od RAJSKIEJ TRÓJCY i dobrze współpracujemy z ludźmi, ponieważ wszyscy byliśmy ludźmi od bardzo dawnych czasów. W sumie większość z nas spędziła razem czternaście milionów lat na Urantii, a następnie niektórzy z nas nadal nie zdobyli stopni, do których się przygotowywaliśmy. Ty Ron masz już ten stopień dzięki czystemu hartowi ducha przy uruchamianiu tych spraw. W każdym razie reszta z was z trudem może osiągnąć objęcie przez Trójcę, chyba że nauczycie się oczyszczać umysł z fałszu, w który obfituje mowa tutaj, kiedy tak naprawdę nie rozumiecie, co mówicie o dołączaniu do Misji, bo nie bardzo wiecie, co jest do zrobienia . . . .


. . . „Wreszcie, jako DELERON, jestem pewien, że możemy teraz wyjaśnić, co wam wszystkim dolega. Jest to walka z mózgami, które nie słuchają was, tylko waszych pragnień kierowania wersjami, których nie możecie objąć. Jako PROWADZĄCY LIGHTLINE jesteście teraz urzędnikami pracującymi dla Boga i Bóg jako taki życzy sobie, aby to było zrobione dobrze pod każdym względem. Wszyscy pracująście dobrze, ale nie wystarczająco dobrze, a Ron jest bity na śmierć przez najwyższego, z którego nie ma już żadnego pożytku dla żadnego człowieka na Urantii i musi on zostać usunięty, dlatego też jesteśmy gotowi pomóc w tym procesie dzisiaj i zawsze, razem z Ronem. Zapewniamy, że MELCHIZEDEK MACHIVENTA naprawi również twój dom, ponieważ jest on sfatygowany, bo zwykle się nim zajmowałeś, ale teraz nie możesz bez pomocy. Bądź pewien, że przyjdzie do ciebie ogrodnik, kosiarz i ktoś do pomocy koło domu. Wysyłamy ich, to wszystko. Zapewniamy, że są to nasi pracownicy, którzy to dobrze zrobią. Skupcie wasze serca jeszcze raz.

„Podsumowując, jest to taki słodki smutek dla niektórych z was, a niektórzy z was rozumieją, że cała sprawa LIGHTLINE przytłacza wszystko inne, ale to nieprawda, ponieważ musimy to zorganizować, zanim będziemy mogli przejść dalej. Niech te następne stwierdzenia zaprowadzą was również do lepszych wód :


INTERESUJĄCE OŚWIADCZENIE

„Jesteśmy teraz pewni, że mamy naszego przywódcę, Rona Bessera, który pomoże nam oderwać się od przeszłości i dobrze poradzić sobie z nową MISJĄ NAUCZANIA. Przeczytajcie co następuje :

1 - Misja Nauczania rozpoczyna się na nowo dziś 23 stycznia 2020 r. Jesteście w pełni poinformowani, że mówiliśmy o jej rozpoczęciu 21-go, ale napotkaliśmy przeszkody, ale teraz to już jest nieaktualne. 23 stycznia 2020 r. jest obecnie historyczną datą rozpoczęcia nowej MISJI NAUCZANIA.

2 - Misja Nauczania nigdy się nie skończy, ale od czasu do czasu będzie się charakteryzować tajnymi spotkaniami z PROWADZĄCYMI, którzy najwięcej bedą działali, to oznacza, którzy wyróżniają się w tego rodzaju pracy. Tak jest z Ronem i podobnie z Amethyst, jeśli ona zacznie. Jest w pełni zrozumiałe, że nikt nie przyciąga szczególnej uwagi, chyba że robi świetną robotę.

3 - Żadna praca w Misji Nauczania nie jest zbyt drobna dla spróbowania odzyskania lub wykorzystania : stara Misja Nauczania nigdy nie pozostawia nikogo w spokoju, aby mówić bez prowadzenia klasy za pomocą pytań i stwierdzeń, które są pomocne w zrozumieniu Boga i dostępnej Misji.

4 - Zapewniamy, że nie zaniedbamy niczego, aby się upewnić, że ci, którzy robią to, co pozostało ze starej Misji Nauczania, zostaną włączeni, gdzie to będzie możliwe, ale w tym zakresie nie widać żadnego zainteresowania i dlatego obecnie idziemy do przodu bez nich.

5 - Nowa Misja Nauczania ma do rozpatrzenia następujący pakt :
    Nie istnieje żadna prawdziwa zdrada, poza zaplanowaniem jej i nie poprowadzeniem.

6 - Lekcje zapewnia Mistrz Ceremonii (MC) i / lub SAM MICHAŁ NEBADOŃSKI.

7 - Lekcje są wartościowe tylko wtedy, gdy są podane przez niebiańskiego nauczyciela lub Bóstwo. Chodzi o tych, którzy je improwizują, ale nie powinni tego nigdy robić, jeśli jest to prawdziwa LIGHTLINE.

8 - Lekcje są warte przechowywania w zeszytach, a dostarczone zostaną tylko taśmy, a zatem wydruki z przekazów są dla każdej grupy do samodzielnego wykonania.

9 - Uwzględniono lekcje dla wszystkich. Osobiste lekcje zostaną udzielone tym, którzy zadają pytania.

10 - Lekcje są bez podstępów, ale czasami można je pomylić z niezamierzonymi analogiami i pamiętajcie, że nie mamy nic do ukrycia, ale wiele tak zwanych tajemnic wewnętrznych może zostać ujawnionych, jak działa duch dla tych z was, którzy mają z pewnością wspaniałą karierę w Raju z pomocą tej pracy.


To tylko krótkie podsumowanie tego, czego nauczycie się od nas i od Rona, bo on jest w stanie informować was, co działa, a co nie. Więc:

„Wszyscy do roboty przy nowej ważnej inicjatywie i na tym na razie kończymy dla wszystkich. Dobrego dnia. MICHAŁ NEBADOŃSKI.”

KONIEC

Online Andre_P

 • Sr. Member
 • ****
 • Posts: 722
  • View Profile
  • Email
Re: Wiadomoci po polsku (Posts in Polish)
« Reply #657 on: Today at 05:31:31 AM »
Ta sama wiadomość po angielsku :
http://forum.serara.org/index.php?topic=13704.msg82728#msg82728
Przekazała : SophiaVeronica. pełny członek
Kategoria / Temat : Miejsce na nowe przekazy / Droga naprzód
« 24 stycznia 2020 r., godz. 17:18:03 »

Mówca : JACK 0804DA      Przedmiot : Droga naprzód
Data : 23 stycznia 2020 r.     Odebrała : SophiaVeronica


Jack 0804DA :

Poprosiłaś o pomoc i tak będzie. Jesteś jedną z niewielu, którzy pomogą rozpocząć działanie tych nowych Lightlines. Będzie to początek większej światowej sieci, z której wielu skorzysta w przyszłości. Aby zorganizować taką sieć komunikacyjną potrzeba wiele pracy przygotowawczej. Jesteśmy tutaj na Urantii jako pomocnicy w rozpoczęciu tej pracy, w szkoleniu i uczeniu tych, którzy chcą słuchać Głosu Boga. Ojciec przemówił i my działamy zgodnie z Jego Wolą. Jego Wola jest święta i nie może zostać zignorowana przez powołanych.

Usiądź, bądź cicho, możesz odmówić modlitwę lub kilka innych słów, o których chciałabyś porozmawiać z Ojcem, z Michałem lub z Melchizedekiem Machiaventą i ktoś z nas zawsze będzie do dyspozycji.

Jesteśmy tutaj z tym szczególnym zadaniem, aby posunąć naprzód Urantię oraz pomagać i uczyć wszystkich, którzy wykazują zainteresowanie tą bardzo poważną pracą, która rozpoczęła się teraz na waszej Ziemi. Wasz świat musi iść naprzód, a ludzie na nim muszą nauczyć się brać na siebie odpowiedzialność. Słyszeliście i działacie teraz dla wielu, którzy z czasem pójdą waszym śladem, a życiu na waszej planecie zagrozi katastrofa. Nadal pytaj, pomożemy w każdych okolicznościach.

Rób tak dalej. Zyczymy miłego wieczoru.
« Last Edit: Today at 05:33:37 AM by Andre_P »