Show Posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.


Messages - Andre_P

Pages: [1] 2 3 ... 11
1
TRANSLATIONS / 19.9.2021 – Prawość
« on: Today at 06:22:58 am »
Ta sama wiadomość po angielsku :
https://forum.serara.org/index.php?topic=17879.msg95654#msg95654
Przekaz: Lemuel, członek bohater
Kategoria / Temat : Wątki nowych przekazów / PRAWOŚC
« 19 września 2021 r., godz. 02:13:41 »


Nauczyciel : CALUMNIA
Przekazujący : Lemuel
Przedmiot : PRAWOŚĆ
Miejsce : Girona, Katalonia, Hiszpania,
Data/Godzina : 19 września 2021, 06:55 czasu miejscowego, 04:55 UTC


Być prawym we wszystkim, co robisz, to pokazać innym, że jesteś kimś, komu można zaufać i komu można wierzyć. Gdy nadejdzie czas, że znajdziecie się na widoku publicznym zajmując się sprawami OJCA, będziecie nie tylko obserwowani, ale i sprawdzani przez tych, którzy chcą was obalić. Kiedy okaże się, że jesteś rzekomo "wtajemniczony", będą zadawać wam najróżniejsze pytania i wyrażać niedowierzanie w twoje odpowiedzi. Jest to tylko jeden z przykładów trudnych sytuacji, z jakimi będziecie musieli się zmierzyć.

Przez całe swoje życie wykazywałeś się prawością, szczególnie w czasie służby wojskowej. Ktoś, kto wydaje innym rozkazy, musi być postrzegany jako posłuszny tym, którzy mu je wydają. Pan i sługa mogą rzeczywiście zamienić się miejscami, podobnie jak nauczyciel i uczeń. Uczciwość i szczerość we wszystkim, co robisz, bardziej niż cokolwiek innego dowodzi twojej prawości. W tym jesteśmy równi.

Teraz, rzeczy do zapamiętania. Bez względu na to, gdzie zostaniecie wezwani, by być lub coś robić, nigdy nie będziecie sami. Zawsze będziecie mieli niewidzialne towarzystwo, które może się zmaterializować, jeśli zajdzie taka potrzeba. Oczywiście nie będziecie celowo stawiać się w niebezpiecznej sytuacji, lecz taka sytuacja może szybko się rozwinąć, pomimo waszych wysiłków, by jej uniknąć.

Możecie teraz zacząć dostrzegać, że nasz wspólny czas będzie spędzony nie tylko na sprawach duchowych, lecz również na tych rzeczach, które wy, jako głos BOŻY, powinniście poznać i zademonstrować. Staniecie się znani i będziecie proszeni o wywiady przez media. Będziecie musieli być dyplomatyczni w takich prośbach i nie sprawiać wrażenia nieprzystępnych lub wyniosłych.

Wszystko będzie zależało od okoliczności, w jakich się znajdziecie w danym czasie. Szybko zdobędziecie pewność siebie, którą trzeba okazywać, żeby ludzie mieli do was zaufanie, tak jak ja, twój nauczyciel.

Widzicie, że PRAWOŚĆ zawiera w sobie wszystkie wyżej wymienione cechy i scala się z waszą osobowością, stając się trwałą częścią tego, kim jesteście.

Miłego dnia.

2
TRANSLATIONS / 18.9.2021 – Lightline z 15-go września
« on: September 18, 2021, 06:36:46 am »
Link do wiadomości po angielsku :
Napisał : Moses Ouko, starszy członek
Kategoria / Temat : NAGRANIA, UWAGI I PLANY LIGHTLINE USA/ UE / Nagranie Lightline z 15-go września 2021 r.
« Odpowiedź nr 2, 16 września 2021 r., godz. 17:21:46 »

(Urywki z transkrypcji)


Van : Czy widzicie jak uważnie...OJCIEC tworzy nowe możliwości dla nas wszystkich w Nowej Erze Wszechświata. Żadna z waszych duchowych potrzeb nie pozostanie niezaspokojona i jest to obietnica samego OJCA . Mam silne przesłanki, że Ametyst będzie pewnego dnia pracować z midsonitami. Zawsze była zafascynowana tym, kto i dlaczego ich istnienia, odkąd przeczytała o nich w Księdze Urantii. (Rozdział 36.) Księga nie podaje żadnych informacji na temat ich funkcji, a jedynie mówi, że są potomstwem materialnej córki i Melchizedeka. Odpowiada to informacji, którą otrzymaliście na niedzielnej Lightline (z 12 września), że jesteś teraz istotą, która nosi w sobie wszystkie trzy poziomy istnienia Wszechświata - materialny, morontialny i duchowy.

Bree : Nawet istoty morontialne nie były całkowicie pewne, jak to wszystko będzie funkcjonować i one również wciąż mają wiele pytań. Jak już wam powiedziano, każdy pojedynczy żyjący człowiek na tej planecie ma przy sobie dwie istoty morontialne, włączając w to niemowlęta, a nawet tych, którzy przynajmniej na razie nie mają lub nie zdobyli Dostrajaczy. Jest to dar dla całej ludzkości, aby pomóc im połączyć się z ich wewnętrznym ja, a kiedy otrzymają Dostrajacza, żeby połączyć się ze swoim Dostrajaczem.

Mamy nadzieję, że ta zmiana w składzie waszych pomocników i nauczycieli zmniejszy liczbę ludzi, którzy pozostają poza obrazem, jeśli chodzi o próby wykonywania woli OJCA. Mamy nadzieję, że te istoty morontialne będą mogły podzielić się z nimi na pewnym poziomie tym, co ich czeka i jak ważne jest zrozumienie i wypełnienie woli Ojca najlepiej jak potrafią. Te istoty morontialne są zachwycone tą możliwością, a szczególnie są zachwycone możliwością pracy z tymi, którzy jak wy mają Dostrajaczy, są z nimi zestrojeniu i regularnie starają się wypełniać wolę OJCA. Otrzymaliście solidną ochronę i najwyższy standard nauczycieli i pomocników. Nauczcie się jak do nich podchodzić i jak z nimi pracować. Jest to bardzo ważne. Będziecie prowadzeni z fachową opieką do waszego własnego najwyższego dobra.


Amethyst : Odniosłam wrażenie, kiedy nam to powiedziano, że przez całą naszą karierę aż do RAJU pozostaniemy w pewnym stopniu w przynależności do wszystkich trzech poziomów istnienia - materii, morontii i ducha, a to rodzi bardzo wiele, wiele pytań. Jak to jest możliwe, bo kiedy dotrzemy do Raju...

Lemuel : To nie jest do końca prawda Amethyst. Myślę, że źle to zrozumiałaś. Teraz, na początku tak to jest, jesteśmy wszystkimi trzema, ale w miarę postępu powoli, ale pewnie, materia będzie odpadać, a kiedy będziemy kontynuować, będziemy to robić z morontią i nawet to w końcu przeminie, kiedy przejdziemy do ducha pierwszego stopnia. Więc na pewno zrzucimy dwie "skóry" zanim dotrzemy do RAJU, oprócz tego zrzucimy sto siedemdziesiąt pięć ciał, czy coś takiego.


Weydevu : Ron mówił wczoraj o nowym szczepie covid-19 (Dominium) i czy jest tam ktoś, kto nógłby nam podać objawy covid-19 "Dominion" i szczegółowo opisać te objawy ? Co się stanie z tym chorym człowiekiem ?

Tu Tarkas, Weydevu. Ta sprawa z covidem to prawdziwa zagadka. Jest to naprawdę trudna rzecz do ogarnięcia. Zmienia się to tak szybko i nie tylko, że zmienia się szybko, ale jest wiele różnych rozgałęzień, które powodują wiele różnych jego rodzajów. Objawy zaczynają się na ogół jak zwykle - kłopoty z oddychaniem, zakrzepy krwi, kaszel i tym podobne, a jeśli chodzi o tę sprawę Dominium, to idzie on do umysłu, jak już wam powiedziano, ale jeśli zauważyłeś, każda osoba, która zachorowała na covid lub ma pozytywny wynik testu, ma inne objawy i inne nasilenie choroby. Niektórzy ludzie łapią tę chorobę i w ogóle nie wiedzą, że ją mają. Inni ludzie wpadają w tę chorobę i umierają w trzy dni i są wszystkie możliwości pomiędzy tymi dwoma.

Więc obecnie tylko obserwujemy, jak to się rozwija. Jest to wciąż bardzo wczesna faza tego nowego szczepu i nawet w chwili, gdy to mówię, istnieją inne szczepy, które wyrosły z pierwotnego i się utrzymują, a jak już zapewne słyszeliście, osoby, które były w pełni zaszczepione, wiele z nich i tak choruje. Jest to bardzo, bardzo skomplikowany wirus. Nie mogę wam podać więcej informacji poza tym, że uważnie to obserrwujemy i jeśli będziemy mieli coś bardzo konkretnego do powiedzenia, to z pewnością was o tym o tym poinformujemy.


Weydevu : Mówiono nam wielokrotnie, że to zostało zrobione, że rebelianci zostali otoczeni i będą... Czy to oznacza, że może być następna fala kliki, która może nadejść jednak ?

Tu Tarkas, Weydevu. Potwierdzam twoje obawy. Wciąż jest to zmartwienie. Mamy jednych z najlepiej wyszkolonych detektywów i obserwatorów w całym stworzeniu, którzy badają ten problem dla nas i za każdym razem w przeszłości, gdy myśleliśmy, że zrobiliśmy wszystko, tu i tam pojawiały się nowe szczepy, ale w przeważającej części poza Urantią wszystko wraca do normy.

Urantia jest punktem zapalnym, jest miejscem, w którym zamierzają się ukrywać, chcą dostać się do małych zakamarków i robić wszystko, co w ich mocy. Myślę, że moglibyście to porównać do eksperta od zwalczania szkodników, który chce pozbyć się wszystkich mrówek z waszego domu. Dociera do każdego zakamarka, gdzie jego zdaniem mogą być mrówki, a potem odchodzi i z całą pewnością może być jeszcze jedna mała szczelina lub pęknięcie, gdzie one się wślizgnęły i tępiciel musi wrócić jeszcze raz i zająć się tym. To jest nasza nadzieja, to jest nasza wiara, że on zajmie się tym, ale miejmy nadzieję, że tak się stanie, Weydevu.


Weydevu : Wygląda to tak jakby Urantia była złym miejscem Wszechświata.

Lemuel : I oczywiście była to planeta obdarzenia. Źli pamiętają, że należą do najwyższego i stracili swojego ojca, a także stracili swoją matkę, w dużym stopniu matkę przełożoną, więc robią wszystko, co mogą, aby uzyskać... cóż, nie wiem, jak to naprawdę nazwać. Żeby się na nas za to odegrać. Innymi słowy uważają, że to nasza wina, że najwyższy zrobił to, co zrobił. Stracili swoich rodziców i do pewnego stopnia jest to zrozumiałe, ale oprócz tego oczywiście jest fakt, że tak, to jest planeta siódmego obdarzenia Michała i oczywiście dla nich jest to miejsce do nękania. Jest to miejsce, gdzie trzeba wywoływać jak najwięcej kłopotów i oczywiście to jest dokładnie to, co oni zrobili. Miejmy nadzieję, że w końcu to się skończy i po prostu będziemy musieli zobaczyć.


(To jest druga wersja tego tłumaczenia. Pierwsza wyparowała wczoraj bezpowrotnie, nie jest to pierwszy raz, w trakcie kopiowania z mojego komputera na forum. Przykry wypadek potwierdzający to, co Tarkas wyżej powiedział i dobrze wymierzony atak, pojawiający się właśnie teraz, kiedy potrzebuję dużo czasu na przetłumaczenie książki Rona Bessera „Korona, grób i ukoronowanie : bliski powrót Chrystusa”, a sprawy domowe czekają na załatwienie. Tłumaczenie drugi raz tego samego jest jednak łatwiejsze. Tym razem poprosiłem o niewidzialną ochronę.)

3
TRANSLATIONS / 16.9.2021 – Lightline z 14-go wrzenia
« on: September 16, 2021, 12:38:00 pm »
Link do wiadomości po angielsku :
https://forum.serara.org/index.php?topic=17863.msg95630#msg95630
Napisała : SongatSunrise, starszy członek
Kategoria / Temat : Tu są linki do nagrań, uwagi i plany / Lightline USA z wtorku,14-go września
« Odpowiedź nr 1, 15 września 2021 r., godz. 22:15:13 »

(Urywki z notatek)


TARKAS : Wasze światło i życie dla was wszystkich jest tak ważne, słuchajcie uważnie. Utrapienia na Urantii trwajá już od czterech dni : niedziela, poniedziałek, wtorek i środa. 15 września jest dniem świątecznym, w którym spodziewamy się oczyścić powstanie. On dał im znać, co myśli. Oni się cofają. To już koniec.


RON : Perypetie trwające na tej planecie będą burzliwe i gwałtowne. Pandemia nie ustąpi. Głupcy niezaszczepieni są w tarapatach. Jeśli nie potrafią współpracować, będzie więcej kłopotów. Ci, którzy dostarczyli społeczeństwu szczepionki, mają teraz nowy kłopot. Jest nowa mutacja Covid 19 w Kanadzie, nazywa się "Dominium". Jest to nazwa naszej Federacji używana tutaj na Salvingtonie. Jesteśmy grupą wszechświatów lokalnych, potężną organizacją polityczną zjednoczoną w przestrzeni dla zapewnienia pomocy tym, którzy jej potrzebują.

Pandemia nie popuści. Dominium będzie postrachem. Epidemia grypy w 1918 roku zabiła 2 miliony ludzi. Nowa odmiana jest już w Nowym Jorku, a śmiertelność się potroi. Atakuje ona nie płuca, ale umysły, co wpływa na zdolność pojmowania. Jak ta choroba dostała się do pnia mózgu, jest tajemnicą.

Wirus retro musi cię zabić, żeby się rozmnożyć. Dominium idzie aż do pnia mózgu i atakuje inteligencję. Nie wiem, co z was zostanie, gdy to się skończy.

Chodzi o to, że jeśli nie usłyszycie tej telekonferencji, to nigdy nie dowiecie się, co się dzieje z Dominium. Służba zdrowia w USA, Kanadzie, Wielkiej Brytanii i reszcie Unii Europejskiej jest dobra, ale przeciążona.

Dominium zawiera dwa przeciwciała, jedno dla siebie, a drugie dla was. Co robi z tym dla was ? Przeszczepia je do pnia mózgu. Tam jest gen i przeciwciało nakazuje mózgowi zamilknąć. Wiesz, że masz mózg, ale nie wiesz już, o czym on myśli.

Dopóki nie dowiemy się, o co tu chodzi, zakładajcie maski. Nie wchodźcie w bliskie stosunki. To tak właśnie rozpowszechnia się Dominium. Ci, którzy są zaszczepieni, są chronieni w pewnym stopniu, szczególnie szczepionką Pfizera. Ron się nią właśnie zaszczepił. Bolące ramię to najgorsze, co może was spotkać. W każdym razie, bądźcie świadomi, szczególnie ci w drodze. Uważajcie, gdzie się zatrzymujecie i gdzie jecie. Dobrze jest mieć przy sobie spray lizolu, żeby wyczyścić miejsce posiłku. Jest to zalecane w czasie podróży.


JEZUS : Zostaliście poinformowani, że nie ma żadnych opóźnień. Moje publiczne ogłoszenie pójdzie zgodnie z planem.

Na forum, większość z was nie przekazuje. Ci z was, którzy się nad tym zastanawiają, niech poprostu to zrobią. "Poprostu zróbcie to !" Musicie jedak wiedzieć, co macie robić. To nie jest trudne. Nie zdajecie sobie z tego sprawy, ale przekazujecie przez cały dzień, ale nie ma w tym żadnego porządku. To tak, jakbyście rano otwierali puszkę Pandory i wypuszczali wszelkie rodzaje myśli.

Jesteś w stanie nałożyć spowrotem przykrywkę na puszkę Pandory mówiąc stop. To daje waszemu świadomemu umysłowi coś do roboty. Kiedy skupiacie się na jednej rzeczy, wszystko inne pozostaje w tle, ale w tym samym czasie nieświadomie otwierającie drogę z tyłu umysłu, która prowadzi do świadomego umysłu. Jeżeli nie potraficie kontrolować swojego umysłu, to nie ma sensu zaczynać nauki przekazywania.

Skupiajcie się na jednym, na obserwowaniu swoich myśli.

4
TRANSLATIONS / 13.9.2021 – Lightline z 12-go września
« on: September 13, 2021, 11:19:32 am »
Link do wiadomości po angielsku :
https://forum.serara.org/index.php?topic=17852.msg95573#msg95573
Napisała : SongatSunrise, starszy członek
Kategoria / Temat : Tu są linki do nagrań, uwagi i plany / Lightline USA z niedzieli, 12-go września z pytaniami i odpowiedziami
« Odpowiedź nr 2, 12 września 2021 r., godz. 22:56:52 »

(Urywki z notatek)


Tarkas : Mieliśmy kilka incydentów na Urantii, które nie dotyczyły sytuacji ludzi. Niektórzy z was natknęli się na powstańców i resztki rebelii Lucyfera. Bunt Lucyfera ukrył się na tyle dobrze, że nie wiedzieliśmy, że ma swoich przedstawicieli na tej planecie.


MICHAŁ NEBADOŃSKI : Jestem Synem Stwórcą tego lokalnego Wszechświata. Stworzyłem was poprzez wzorzec reprodukcji. Jestem jednym z niewielu Synów Stwórców, którzy przyznają się do tego.

To śmieszy Rona z powodu złej reputacji, jaką ma Urantia w stosunku do reszty wszechświata. Wolno się uczą i wolno się cywilizują, jeśli chodzi o narodowość i inne sposoby aktywności społecznej.

Musicie zrozumieć, że każda zamieszkana planeta ma swój własny rząd duchowy. Wasza planeta nazywa się Urantia. Ziemia. Większość słuchaczy nie zna nazwy Urantia. My nazywamy ją Ziemią.

Wasza ziemia ma teraz nowy rząd planetarny. Rząd ten zajmuje się nie tylko dobrobytem ludzi, lecz także dobrobytem istot morontialnych, które żyją z wami na waszej planecie. Na każdego człowieka przypada dwóch ludzi morontialnych. Jest to ponad 19 miliardów istot morontialnych żyjących obecnie na waszej planecie. Po raz pierwszy rząd, kierowany przez duchowych przedstawicieli zajmuje się życiem morontalnym i przygotowuje je do chwalebnej przyszłości.

Ci z was, którzy wywodzą się z Urantii, gdy umierają i są wskrzeszani na światach-mieszkaniach, towarzyszą wam dwie istoty morontialne. Bierzemy ich z populacji morontialnej, która jest teraz na Ziemi. Jeśli Ron umrze, on i jego dwaj morontialni kompani udadzą się do światów-mieszkań. Przejdą oni razem edukację i nową pracę.

Niektórzy będą służyć w lokalnych światach-mieszkaniach, inni w zarządzie galaktyki, jeszcze inni w samym jądrze tego wszechświata, zwanym Rajem. Tacy jak Ron są częściej przydzielani do Raju, gdy tylko poznają drogę. Niektórzy mogą służyć na Uversie, lub w lokalnym wszechświecie Nebadonu. Stworzyłem Nebadon i sfery zaprojektowane. Nasza stolica Salvington składa się z pięciu sfer zaprojektowanych.

Nowy rząd planetarny nie jest duchowy, morontialny czy materialny. Będzie to rząd, który zajmuje się wszystkimi trzema sferami.

Ron wymyśla słowa. To, jak będziemy doradzali rządowi Stanów Zjednoczonych, nazywa on Regencją. Oznacza to, że w historii, kiedy król lub królowa byli zbyt młodzi, aby rządzić, państwo tworzyło radę, aby upewnić się, że młodzi znają wszystkie odpowiedzi, zanim podejmą działania, ponieważ wciąż są królem lub królową jako małe dzieci. Kiedy państwo oferuje odpowiednie działania, nazywa się to regencją. Nowy rząd planetarny przygotuje personel i opisy tego, jak będą oni doradzali rządowi USA. Regencja będzie trwała do czasu, aż nastąpi duchowe odrodzenie. Nazywamy to Światłem i Życiem.

Nie jestem już Melchizedekiem Machiwentą. Należę teraz do potrójnego zakonu będąc na czele tego rządu. Jestem teraz materialny, morontialny i duchowy. Nowe Epokowe Objawienie będzie o tym mówić szerzej.

Wasz prowadzący, Ron Besser zdecydował się wsiąść do samochodu (Jego nogi prawie nie mają czucia.), ale zamierzał pojechać do Walmartu i zaszczepić się przeciw Covidowi. Tak też zrobił. Nie wiedział, że było z nim pięć istot duchowych, które jechały z nim, aby dopilnować, żeby to mu się udało. Poradził sobie znakomicie.

Kiedy przejdziecie do światów zmartwychwstania, przejdziecie tam nie tylko jako istota morontialna. Morontialny oznacza stan, w jaki jest zbudowane wasze ciało, gdy opuszczacie ziemskie ciało. Jest to łatwo widzialne dla innych oczu. Jest to mieszanka materialna i duchowa. To właśnie duchowość sprawia, że jesteście widoczni na światach-mieszkaniach. Kiedy wy przejdziecie do światów-mieszkań, będziecie materialni, morontialni i duchowi. W miarę jak będziecie podążać w górę skali, doskonaląc się, energie, które kiedyś były materialne, zaczną zanikać, a potem morontialne. W końcu pozostanie prawdziwy duch. On nie zniknie. Wznowicie swoją karierę jako duch pierwszego stopnia. Duchem pierwszego stopnia stajecie się pod koniec nauki w świecie morontialnym.

Oto, co dzieje się teraz z istotami materialnymi na planecie : Dzieci urodzone w ciągu najbliższych pięciu lat będą miały w swoich organizmach składnik morontialny. Dzieci urodzone w 2025 roku mogą być prawie niewidoczne. Do 2055 roku będą już niewidzialne. Tylko mama i tata będą je widzieć.

Mama i tata sami będą prawie niewidzialni. To nie mówi klika.

Bóg najwyższy umarł z własnej ręki. Nie ma już takiego zmartwychwstania, o jakim mówi Księga Urantii. Nic w Księdze Urantii nie jest już prawdą. Trójjedności, Triodyty, Rajska Trójca i organizacje subabsolutne, które mają prowadzić ludzi do doskonałości z udziałem najwyższego, nie są już prawdą.

W Nowym Epokowym Objawieniu musi być powiedziane, jak to teraz jest. Korekta, której dokonujemy, polega na tym, że najwyższy nie jest już dłużej użyteczny. Całe zmartwychwstanie, które przejdziecie, nie odbędzie się już na światach-mieszkaniach Satanii:

Wiemy, dokąd pójdziecie i Ron przypuszcza, że dojrzali ludzie z Urantii startują teraz przez zupełnie nową konstelację dla tego, co faworyzuje Boga jako centralne sterowanie i odrzuca skrajne ubóstwo najwyższego, z którego nie ma powrotu, jeśli się je przyjmie. Klika została zniszczona przez te informacje, które mogą teraz widzieć.

Ron jest teraz prawie morontialny. Zakończył już swoją pracę nad duchem pierwszego stopnia. Kiedy zmartwychwstanie w nowej konstelacji i wy również, wszyscy będziecie się znali i pracowali razem. dla tej grupy około 20 osób.


Tu MACHIVENTA : Dziękuję Ron ! Twoje protokoły są naturalne. Jesteś jednym z niewielu, których znam, którzy przejdą całe spektrum doskonalenia.

Większość z was nie wie, że macie wybór - kontynuować życie, dopóki nie staniecie się duchem pierwszego stopnia. Jeśli przetrwacie aż do tego, będziecie już trwale. Nie będziecie mogli zostać zniszczeni, tak jak materia nie może być zniszczona. Jesteście dojrzali, kiedy jesteście duchem pierwszego stopnia. Nie można was zniszczyć.

Z powodów, których nie ośmielę się podać, nikt nigdy nie pomyślał, żeby zapytać, jaki jest cykl życia przedcząsteczek ?

Mają one cykl życia. Przedcząsteczki tworzą atomy. Atom tworzy materializację was, planety i wszystkiego pomiędzy nimi. Ron uważa teraz fizykę cząstek elementarnych za wielką historię materializacji, a nie badania nad przedcząstkami. Niezwykły skok świadomego umysłu jest w stanie to zrobić. Co on tam ma, nie jesteśmy pewni.

On i Rayson są partnerami na długi czas, dopóki ta planeta nie zacznie nauczać na wydziałach fizyki nie fizyki przedcząsteczek, ale materializacji nieskończonego celu. Pozwalamy, aby ten temat uniknął dalszych badań z waszej strony.

Ron był poważnie zaniepokojony i przygnębiony stanem rzeczy, jaki mamy na Urantii, który stał się tak wyjątkowy, że pomysłami nie można się podzielić.

Wziął przypadkowy e-mail i wrzucił to wielkiej korporacji. Korporacja opadła na fotel i nie wiedziała, co z tym zrobić. Ron jest przekonany, że pozwolą mu, żeby sobie poszedł.

Wielka korporacja odniosłaby ogromne korzyści mając go wśród swoich pracowników, którzy wytwarzaliby produkty dzięki nowemu spojrzeniu na przedcząstki. Ron uważa, że przedcząstki, które umożliwiają, że przesyłanie energii elektrycznej bez drutów może nastąpić, jeśli zmodyfikujemy elektron tak, aby można go było przesyłać. Jeśli się go nie zmodyfikuje, będzie zbyt ciężki i nie będzie mógł być użyty do przesyłania. Jeśli go zmodyfikować, można go przesyłać. To jest wielka historia. To jest tak wielka historia, że moglibyśmy ją przyjąć w przyszłych epokowych objawieniach.

To, co udało mu się zrobić, to przygotować Urantię do naukowego renesansu, jeśli ktokolwiek by tego słuchał!

Wysłał im zdjęcie prawidłowo zbudowanego elektronu pokazujące gdzie znajdują się wszystkie ultimatony w ciele elektronu. Narysował czerwone kółko wokół jednego ultimatonu i pokazał strzałką w dół, że zmodyfikował elektron poprzez usunięcie ultimatonu. W wyniku usunięcia ultimatonu powstaje mion. Elektron nie może być przenoszony, bo jest za ciężki. Po usunięciu ultimatonu, mion może się unosić, taki jest lekki. Nie porusza się on sam. Musi płynąć wzdłuż przewodu i być kierowanym tam, gdzie go wyślemy.

Ron kieruje nim, umieszczając za nim trzy generatory. To daje mu moc, aby wspiąć się po nodze wieży i być wypchniętym na 200 mil od anteny. Nie da się tego zbudować bez schematów Rona.

Epokowe Objawienie nie jest trwałe, gdy rzeczywistość się zmienia. To właśnie stało się z Piątym. To Epokowe Objawienie było rzeczywistością, która istniała wtedy, w latach od 1934 do 1942. Z tego powodu skamieniało. Teraz jest nowa rzeczywistość. Zasady nie są już takie same. To neguje 30% piątego Epokowego Objawienia, jeśli wiesz, gdzie szukać błędów. Jest to wszystko, co ma związek z najwyższym, Trójcą Trójc, Triodytami i wszystko, co ma związek ze zmartwychwstaniem.


OJCIEC WSZECHŚWIATA : Płaszcz Tarkasa jest pięknym podobieństwem tego, co wszyscy nosimy : Jesteście materialnymi ludźmi, kiedy stoicie i rozmawiacie ze sobą, emanując polem protonów. Taka jest natura osoby, która się zespoliła z Dostrajaczem będąc w ciele. Oto macie Rona, z wyjątkiem jednej malutkiej rzeczy, która nie jest zespolona. Gdyby nie to, zostałby zabrany do atmosfery w rydwanie ognia. Więc teraz wygląd się nie zmienia.

Twój sąsiad, genialny specjalista od silników, ma 83 lata. Nie mamy zbyt wiele czasu. On musi wiedzieć, kiedy Ron mówi prawdę. Kiedy to zrobi, może zacząć od pomocy Ronowi w zaprojektowaniu silnika.

Nie możesz powiedzieć tubylcowi, co to jest koło, jeśli jedyne, co robił, to ciągnął towary na saniach. Nie ma prostego sposobu, aby mówić o nowym słownictwie, które jest niezbędne. Nawet to się zmieni.


Valerie : 19 miliardów istot morontialnych na planecie, dwie na każdego człowieka. Jaki jest ich cel ? Co one robią ?

Ron : Żyją swoim własnym życiem. Mają swoje własne budynki i miasta. Poprostu nie można ich zobaczyć. Żyją na tej planecie.


Kiedy doszło do buntu Lucyfera, Gabriel polecił wyłączyć obwody komunikacyjne. To zmusiło odwiedzających studentów do utknięcia na mieliźnie. Przez 250 000 lat z miliardami studentów uwięzionych tutaj. Wielu z nich stało się, nie tylko gośćmi, ale stało się źródłem tej planety, kiedy się rozmnażali. Około 30 lat temu wszyscy oni zaczęli wracać do swojego naturalnego domu. Urantia straciła 175 milionów istot.

Istoty morontialne nie są pośrednimi. Są one jednostkami niezwykłej pracy wykonanej przez Jezusa. Jezus umożliwił zmianę ludzkiego genomu. Homo sapiens jest katastrofą. Nie można go utrwalać. Człowiek ulega dewolucji, cofa się ewolucyjnie. Z tego powodu, dzięki Ojcu Wszechświata, nowy gatunek ma nową zdolność do przezwyciężenia grzechu i błędu poprzez umieszczenie umysłu i ciała na wyższym poziomie stworzenia. Na pewnym poziomie nie można popełnić błędu. Nowy gatunek ludzki, gdy się pojawi, prawie nie będzdie popełniał błędów, chyba że będzie próbował.

Dwie morontialne istoty z nami zostały tu umieszczone dwa lata temu.

5
TRANSLATIONS / 12.9.2021 – Lightline z 11-go września
« on: September 12, 2021, 07:33:11 am »
Link do wiadomości po angielsku :
https://forum.serara.org/index.php?topic=17848.msg95560#msg95560
Napisała : SongatSunrise, starszy członek
Kategoria / Temat : PLANY I NAGRANIA SOBOTNIEJ LIGHTLINE / Lightline z 11-go września
« Odpowiedź nr 1, 11 września 2021 r., godz. 19:14:54 »

(Urywki z notatek)


CHRYSTUS MICHAŁ : Nie ma czegoś takiego jak modlitwa, która pozostaje bez odpowiedzi. Ludzie często nie są świadomi odpowiedzi, ale każda modlitwa jest wysłuchana zgodnie z wolą Ojca.

Wiele razy ludzie modlili się za innych, którzy umarli i te modlitwy pomogły i umocniły tych, którzy odeszli. Każda modlitwa jest cenna, wysłuchana i uwzględniona zgodnie z Boską wolą Ojca.

JEZUS : Uzdrawianie należy do codzienności na waszej planecie i często pozostaje niezauważone. Regularnie dokonuje się wielu, wielu uzdrowień, ponieważ są one dostrojone do woli Ojca Niebieskiego. Oczekuję powszechnej wiedzy o tym, że uzdrawianie jest częścią życia.

CHRYSTUS MICHAŁ : Przypominam wam, że wszystkie modlitwy są wysłuchiwane i na wszystkie modlitwy jest odpowiedź. To nie ma znaczenia, czy modlicie się za innego człowieka, lub za kogoś, kto opuścił planetę, czy też za istotę niebiańską. Wszystkie modlitwy są użyteczne. Jest to korzystne dla was i dla nas, żebyście ofiarowali swoje modlitwy za każdym razem, gdy czujecie taką potrzebę.


Lemuel : Chciałbym skomentować obchody 11-go września, które odbywają się dzisiaj w Ameryce. Są pewne wydarzenia, które wpływają na psychikę narodu.

Czasy wojny światowej wszyscy bardzo cięzko przeżywali. Chodzi mi przede wszystkim o to, że tragedia tego, co wydarzyło się 11-go września, to wielki ból dla całego narodu. Śmierć księżnej Diany w tunelu w Paryżu również była bolesna dla całego świata. Są ludzie, którzy wiedzą, co się naprawdę stało, a nie to, co się im mówi, że mają w to wierzyć. Co się naprawdę wydarzyło w każdym zdarzeniu, zawsze będą niezbite dowody na to, co się wydarzyło, z kim i z jakiego powodu.

Jest takie powiedzenie "Prawda nigdy nikogo nie krzywdzi". Nieprawda. Prawda może boleć tak bardzo, że nikt nie chce jej słuchać i odwraca się od niej. Nie rzucaj pereł wieprzom, bo mogą one do ciebie wrócić i rozerwać cię na strzępy.

Jezus wkrótce się pojawi. Wszyscy wiemy, że są tacy, którzy nie chcą nic wiedzieć o Jezusie,

Kiedy to widzimy, musimy nauczyć się być bardzo roztropni, bo wszyscy wiemy, że jest wiele wilków, które pokazują się w owczej skórze. Przychodzą do nas i zadają nam pewne pytania, ale jeżeli jesteście roztropni, to zauważycie sposób, w jaki zadają te pytania i ich ton głosu. Dlatego tak ważne jest, aby wczuć się w swoje uczucia. To jest bardzo ważne.

Wracając do prawdy : Większość z nas uzna to za niewiarygodne, kiedy zostanie nam ona przedstawiona. W całej historii bylibyśmy przerażeni i po prostu nie uwierzylibyśmy. Kiedy nam się przedstawia niepodważalne dowody, musimy je zaakceptować. W przyszłości nie będzie miejsca na zło, czy ciemność. To musi zostać wykorzenione.

Wielokrotnie mówiono nam, że populacja musi zostać zredukowana. Ci, którzy pozostaną, będą ludźmi światła i będą szczęśliwi, że mogą zajmować się sprawami Ojca. Tak wiele infrastruktury zniknie. Sytuacja wojenna zbliża nas do siebie. Będzie to rodzaj wojny, ale będzie ona zwycięska. Prawda czeka na ujawnienie i chciałbym, żebyśmy byli gotowi przyjąć tę prawdę, nawet jeśli wiemy, że będzie ona bolesna. To jest coś, o czym warto pomyśleć, zwłaszcza w takim dniu jak dzisiaj.

6
TRANSLATIONS / 11.9.2021 – Lightline z 8-go września
« on: September 11, 2021, 07:30:25 am »
Link do wiadomości po angielsku :
https://forum.serara.org/index.php?topic=17839.msg95543#msg95543
Napisał : Moses Ouko, starszy członek
Kategoria / Temat : NAGRANIA, UWAGI I PLANY LIGHTLINE USA/ UE / Nagranie Lightline z 8-go września 2021 r.
« Odpowiedx nr 1, 9 września 2021 r., godz. 12:17:28 »

(Urywki z transkrypcji)


Bree : Po tym, jak misje naprawdę się rozpoczną i jak Jezus zostanie w pełni wcielony na czas swojej misji, wielu z was zobaczy również duże zmiany w swoich własnych zdolnościach. Ma to być częścią procesu przedłużania życia, który nie został jeszcze omówiony. Znikną wszelkie obawy o niewyraźne kanały. Będziecie mogli nie tylko rozmawiać, ale również widzieć niektóre z istot niebieskich, które będą z wami bezpośrednio pracować. Nie będą oni wcieleni, lecz będziecie mieli wzmocnione zdolności i będziecie mogli ich rozróżniać. Wasza rzeczywistość będzie bardzo zmieniona przez te zmiany.

Wielu z was bardzo się rozwinie w bardzo krótkim czasie. Spojrzycie wstecz za kilka lat i będziecie się zastanawiać jak to się stało, że byliście w stanie funkcjonować zanim wasze przedłużenia życia zaczęły działać. Przez następne sto lat lub więcej, będziecie bardzo zajęci robieniem rzeczy, które dzisiaj uważacie, że nie potraficie robić.


Tu Chrystus Michał. Mówię do was jako wasz stwórca. W poniedziałek na Lightline z Elise było wspomniane, że będzie wielu ludzi, którzy nie będą zainteresowani naszymi Misjami i nie zechcą mieć z nimi nic wspólnego. Melchizedek Machiwenta mówił o bardzo trudnych czasach, które czekają większość naszego personelu, ponieważ muszą oni być gotowi znieść wiele sprzeciwu z wielu stron cywilizacji.

Mówiono, że wielu będzie obojętnych, ale myślę, że będzie to coś więcej niż obojętność. Będzie wielka otwarta wrogość przeciwko Jezusowi i wszystkiemu, co On reprezentuje. Zostaną oni potraktowani tak, jak wam powiedziano, że powstańcy, którzy szkodzili i przeszkadzali Ronowi, zostali już potraktowani. Będą oni usuwani w ogromnych ilościach, jeśli zajdzie taka potrzeba, ale musicie zrozumieć, że jako ich ojciec bardzo mnie to smuci. Miałem tak wielkie nadzieje dotyczące Urantii i nadal je mam, ale droga do Światła i Życia jest dla niej o wiele bardziej wyboista niż kiedykolwiek marzyłem. Wiem jednak, że tam dotrzemy, ponieważ taka jest wola OJCA, a wola OJCA zawsze zwycięża, bez względu na to, ile zwrotów i zakrętów będzie musiała pokonać.

Kocham wszystkie moje dzieci, ale tak wiele z nich nie uznaje mnie za swego Syna Stwórcę, nie uznają nawet swojego Ojca Niebieskiego i to poprzez ich intencje i decyzje zadecydują oni o swoim losie. Mimo to Ja i Ojciec nadal się smucimy, ponieważ każde potencjalne życie jest cenne i strata ich wkładu będzie musiała być teraz odnaleziona przez innych, którzy pójdą za nimi w postaci innych dusz. Niech tak będzie.

Tak więc widzicie kochani, narodziny i strata nawet należą do dziedzin czasu i przestrzeni i muszą być zaakceptowane. Dobrą wiadomością jest to, że większość zamieszkałych planet Nebadonu radzi sobie znacznie lepiej, a wzór solidnych i trwałych dusz, które przeżyły, wskazuje wielką obietnicę i będziecie zachwyceni, gdy w końcu będziecie mogli spotkać swoich Nebadońskich braci i siostry. Chcę pozostawić was z tą pełną nadziei nutą, ponieważ wkrótce dowiecie się, że podczas gdy wasza planeta jest w tragicznym stanie, jest ona wyjątkiem w większości stworzenia.

W jądrze Ziemi znowu pojawiają się trudności i jest to powód do wielu badań ze strony Kierujących Energią. Kierujący Energią nr 4 chciałby powiedzieć kilka słów.

Tu Kierujący Energią nr 4. Jak wam wczoraj powiedziano rdzeń naprawdę staje się twardy i jest przyklejony do jednej krawędzi wnętrza, gdzie się znajduje. Nie widzieliśmy nigdy tego i prowadzimy głębokie dochodzenie co do przyczyny. Urantia ze swoją niezwykłą wyjątkowością zawsze sprawia nam niespodzianki. Nie jesteśmy pewni, co to zwiastuje. Nie jest to szczególnie twardsze niż powinno być, ale nie jest to też tak lepkie jak powinno być. Będziemy was informować najlepiej jak potrafimy, gdy dowiemy się, co się dzieje.

Zadajemy sobie pytanie : "Czy powstańcy, którzy są lojalni wobec najwyższej istoty, mają z tym coś wspólnego ?". Nie jesteśmy pewni. Jest i było wiele wykwalifikowanych istot, które mogłyby wtrącić się w to, gdyby tak postanowiły. To jest jedyna rzecz, którą mogę teraz powiedzieć na temat jądra, ale bądźcie na bieżąco, ponieważ jest to coś, o czym chcemy was informować.


Pytania i odpowiedzi

Jose : Chciałem zapytać Kierującego Energią nr 4, czy trzęsienie ziemi, które dotknęło Meksyk dziś rano lub wczoraj, powyżej 7 w skali Richtera, jak sądzę, czy to ma coś wspólnego z jądrem ziemi ?

Tu Kierujący Energią nr 4.To nie było bezpośrednio związane z jądrem ziemi. Meksyk jest bardzo podatny na trzęsienia ziemi i zdarzają się one tam prawie regularnie. Nie mamy żadnych informacji, które wiązałyby te dwie sprawy razem. W rzeczywistości nie jesteśmy pewni, czy ten stan z rdzeniem będzie miał jakikolwiek wpływ na trzęsienia ziemi. Wciąż to badamy i po prostu nie wiemy, ale było to trzęsienie ziemi, które miało się wydarzyć z powodu słabości płyt tektonicznych, Jose.


Tu Chrystus Michał. Zwracam się do was teraz. Wszystkim wam mówiono i uczono was o duchowej odwadze i wy ją macie. Wszystkim wam mówiono i uczono was o duchowej ciekawości i też ją macie. Chciałbym wam zasugerować, abyście teraz uczyli się rozwijać trochę duchowej wyobraźni i jak to trafnie ujął Lemuel, użyjcie swoich uczuć, żeby wyobrazić sobie, co chcielibyście zrobić, aby pomóc Królestwu Bożemu na tej planecie. Wasz Dostrajacz wkroczy i natychmiast wam pomoże.

Nauczcie się pozwalać swojemu umysłowi na tyle swobody, żebyście mogli poczuć, co was inspiruje. Pozwólcie swojej duchowej wyobraźni na kilka chwil luzu. Jeżeli wasza wyobraźnia da się ponieść i zejdzie zbyt daleko ze ścieżki, wasz Dostrajacz pociągnie was spowrotem i powie : nie, nie, nie, nie o to mi chodzi. To nie jest to, co powinieneś zrobić, ale duchowa wyobraźnia jest ważna tak samo jak duchowa odwaga i duchowa ciekawość. Dwie szczególne cechy, które każdy z was tutaj nauczył się rozwijać, a których wasi bliźni nawet by nie zrozumieli. Więc idźcie do swoich Dostrajaczy. Co was inspiruje ? Porozmawiajcie o tym ze swoim Dostrajaczem i poproście go o wprowadzenie do waszego umysłu obrazów, tak aby wasza duchowa wyobraźnia mogła się rozpalić, a kiedy się rozpali, znajdziecie inspirację i to będzie waszą wskazówką, że rzeczywiście jesteście na właściwej drodze do lepszego zrozumienia waszego szczególnego zadania w misjach.

Musicie jednak zrozumieć, że wszystko zaczyna się od was. Zaczyna się od tego, że jesteście przedsiębiorczy i szukacie iskry inspiracji w sobie, aby wasza duchowa wyobraźnia mogła zacząć funkcjonować pełniej. Przez tak długi czas ludzkość była powstrzymywana w tej dziedzinie, ponieważ zawsze was uczono, że nie robi się takich rzeczy. Macie robić to, co wam powiedziano. Macie reagować w sposób, który powinien być z góry określony. Do pewnego stopnia jest to prawda, ale macie też wolność wyobrażenia sobie w jaki sposób możecie być użyteczni.


Dominick : Moje pytanie jest związane z przejściem przez te ćwiczenia, o których właśnie mowa. Moje pytanie jest takie, jak wiele musi być wyraźnie powiedziane na głos, a ile zinternalizowane ? Myślę...moje zrozumienie jest trochę zagmatwane. Czasami zakładam, że duchowe komórki mogą czytać w moich myślach, a innym razem mówią mi, że tak nie jest i że muszę wyłącznie coś mówić... zakładając, że oni wiedzą, ale mi mówią, że nie wiedzą.

Lemuel : Dominicku, jeśli nie masz nic przeciwko, chciałbym coś zasugerować. Po pierwsze, nie brałbym za pewnik, że duch rozumie lub może widzieć twoje myśli i czytać twoje myśli w każdej chwili, że tak powiem. Oni mogą, ale nie muszą, ale traktowałbym te informacje z ostrożnością. Najważniejsza rzeczy dla ciebie zawsze dzieją się pomiędzy tobą a twoim Dostrajaczem Myśli. Pomiędzy tobą, twoim Dostrajaczem Myśli i twoimi uczuciami. Ciągle to podkreślam, ponieważ jest to najważniejsze. W wielu przypadkach w ogóle nie jest ważne, co myślicie. To, co myślicie, często nie jest ani tu, ani tam, ale co czujecie i co konsekwentnie czujecie, to jest wasza największa wskazówka, ponieważ to, co myślisz, może się zmieniać z chwili na chwilę, zwłaszcza jeśli wchodzi w grę ego, ale jeżeli jesteś dosyć sprytny, żeby odróżniać natychmiast gdy twoje ego chce wkroczyć, to jest dobrze. Większość ludzi nie potrafi tego zrobić. To dlatego ważne jest sięgać bardziej do swoich uczuć niż do czegoś innego. Twoje uczucia, jak właśnie mówiłem, wskazywałyby szczęśliwie na twoją duszę, ale oczywiście twoje ego też może wpływać na twoje uczucia. Główna różnica, którą chciałbym podkreślić jest to, że uczucia które pochodzą z twojej duszy są stałe i one zawsze wpajają więcej podniecenia, więcej inspiracji i więcej oczekiwania. Jest to ciągłe uczucie, które rośnie i rośnie i to da ci pewność, której potrzebujesz do tego, co chcesz zrobić.


Tu Chrystus Michał. Powinniście zrozumieć, że większość stworzenia została stworzona w określonym celu, to znaczy, Aniołowie zostali stworzeni, aby być Aniołami. Niektórzy Synowie zostali stworzeni w konkretnym celu. Ludzie zostali stworzeni, aby wznieść się i poznać wolę Ojca i kiedy zatrzymacie się i pomyślicie o tym, ludzie mają największy wachlarz wyborów, większy niż prawie każdy inny zakon we wszechświecie, ale wy wciąż jesteście jeszcze niemowlętami. W miarę waszego rozwoju i wznoszenia się stwierdzicie, że wasze wybory i uczucia będą się rowijać. Jesteście pielęgnowani, żebyście się nauczyli, jak mądrze wybierać i mądrze czuć, ale zauważyliście, kiedy czytaliście Księgę Urantii, jak wiele razy była tam mowa o tym, że pewne istoty niebieskie musiały prosić o zadania, zgłaszać się na ochotnika do zadań, pojawiały się i wybierały, żeby robić to czy tamto i mogły zostać wybrane lub nie.

Musicie nauczyć się być predsiębiorczymi w swojej własnej wszechświatowej karierze i wznoszeniu. To jest wasza kariera. To jest wasze wznoszenie. To są wasze wybory. To jest wasza inspiracja, a inspiracją są wasze uczucia. Jeśli macie uczucie, które chcecie wyrazić, chcecie dać znać wszechświatowi, to musicie to zrobić. Jeśli tego nie zrobicie, to też jest w porządku, ale im bardziej możecie się przyczynić do swojego własnego rozwoju, tym lepiej.

To wszystko, co zamierzam powiedzieć w tej chwili. Chodzi o równowagę pomiędzy zakonem, w którym zostaliście stworzeni, a wyborami, których musicie dokonywać, aby być najlepszymi w tym konkretnym zakonie.


Jose : Chciałem tylko zapytać, bo ja nie przekazuję, ale jestem ciekaw. Ci, którzy przekazują, skąd oni wiedzą, od kogo przekazują ? Czasami jest to Melchizedek Machiwenta, czasami Tarkas, a czasami Bree lub ktokolwiek inny. Skąd wiecie, od kogo przekazujecie ? Czy odbieracie jakiś obraz ? Czy jest to intuicja ? Czy oni podają swoje imię ? Jak to się dzieje ?

Amethyst : No cóż, są pewne istoty niebieskie, których otrzymuję obraz, ale w większości przypadków należy to do treści przekazu. Oni ogłaszają kim są w trakcie przekazu, a przekaz jest odbierany telepatycznie. Tak więc w większości przypadków mówią nam o tym. Raz na jakiś czas otrzymuję przekaz, o którym nie wiem od kogo on pochodzi. To nie jest częste. Nie wiem jak inaczej odpowiedzieć na to pytanie Jose, inaczej niż powiedzieć, że to należy do przekazu telepatycznego, który odbieram, to nie jest sprawa przekazującego.

Elise : Chcę powiedzieć Jose o przekazywaniu, że ja nigdy nie widzę obrazów i często nie słyszę bardzo wyraźnie imienia, ale wyczuwam to imię i ja ... to imię i kiedy zaczynam mówić, to imię mi wychodzi i mogę je wypowiedzieć. Po prostu piszę lub mówię dalej i tak to jest ze mną.

Amethyst : Bardzo często, kiedy przekazuję, nie wiem, kto to jest, dopóki nie dostanę może dwóch lub trzech zdań przekazu i ze słów, które mówią i co mi przekazują, automatycznie wiem, kto to jest. Na przykład, jeśli przekaz zaczyna się od : Jestem, wiesz, Synem Stwórcą twojego lokalnego wszechświata, wtedy automatycznie wiem, że jest to Michał Nebadoński. Wiesz, że dostajesz informacje i poprzez te informacje czasami oni mówią wam, kto to jest.
Przez większość czasu, kiedy mi podpowiadają, czuję to w głowie. Dostaję obraz lub coś w mojej głowie mi mówi : "Idź teraz do komputera", ale było kilka razy, kiedy przebija się to przez moje uczucia. Zaczynam czuć. Zdarzyło mi się to jakieś dwa tygodnie temu. Zacząłem odczuwać bardzo głębokie pragnienie, uczucie... nie wiem co to było, ale czułem coś wewnątrz i tak pomyślałam, zastanawiłam się czy to jest duch, który próbuje mi coś powiedzieć i z pewnością tak szybko, jak usiadłam do komputera, przekaz zaczął przychodzić i wiedziałem, że podążam za moimi uczuciami w tym przypadku.

7
In an effort to be as specific as SonsofGod, I'll remind you that on this forum, I think it was over a year ago and I think Michael of Nebadon rated the work of our, Earth scientists on Covid 19 vaccines as slow, which I understood as a urging to get them as early as possible. A few months ago, there was also news here about which factory was producing inferior vaccines.

Based on fresh news from the French press about statistics from the most vaccinated countries in the world : Israel and Iceland, after short calculations it appeared to me that vaccination reduces the risk of contracting Covid 19 on average six times and the risk of severe disease on average four times.

I would also add that as a result of negative personal experiences with the flu vaccine and information about heavy metals in vaccines, which the French Institute Pasteur wanted to eliminate but had to abandon when it became owned by an American pharmaceutical company, I have not vaccinated for anything for several decades and have not contracted any vaccine-preventable disease. The exception was a tetanus vaccination that I had to agree due to hand surgery.

I was vaccinated for Covid 19 as soon as I had the opportunity, and two months after the second vaccination my antibody level was 2.3 times the minimum set, which is probably well below average. I took this vaccination exceptionally this time because Covid 19 is a new, life threatening disease with dangerous long-term consequences. Moreover, it is difficult to acquire immunity to this disease in a safe, natural way, which for many diseases generally gives better results than vaccination.

Besides, I considered vaccination this time as one of the ways to partially get out of a heavy atmosphere of very long-lasting self-isolation at home in order to avoid infection, usually by asymptomatic people. It did not limit my contact with my family when there were occasions, because I could count on their caution, that is, they would not choose to meet if they had any suspicion that they were ill. It did, however, limit my ability to travel by public transportation. I have done so so far since pademia only when necessary and for a short distance. I don't know to whom I owe it, but even a few longer rides on the crowded Paris Metro proved safe for me.

8
TRANSLATIONS / 9.9.2021 – Lightline z 7-go września
« on: September 09, 2021, 01:09:15 pm »
Link do wiadomości po angielsku :
https://forum.serara.org/index.php?topic=17838.msg95534#msg95534
Napisała : SongatSunrise, starszy członek
Kategoria / Temat : Tu są linki do nagrań, uwagi i plany / Lightline USA z wtorku, 7-go września, zawiera pytania i odpowiedzi
« Odpowiedź nr 1, 7 września 2021 r., godz. 20:10:58 »

(Urywki z notatek)


Michał Nebadoński : Przeżywamy teraz ostateczny przegląd tego, co zamierzamy zrobić na Urantii. Powiedzieliśmy wam wiele o naszych planach, o Regencji, o złym zachowaniu ludzi, których naprawdę zwiążemy i uniemożliwimy im zachowywanie się jak bandyci. Niektóre z tych zachowań zostaną wyeliminowane.

Federacja to grupa zorganizowanych wszechświatów lokalnych pod jedną dyrektywą. Salvington jest stolicą. W skład Federacjiwchodzi 7 wszechświatów. Michał Nebadoński jest pierwszym prezydentem Federacji. Co 14 miesięcy będzie wybierany nowy prezydent. Ograniczenia czasowe, które przygotowujemy dla Prezydenta Federacji mają na celu umożliwienie każdemu Synowi Stwórcy bycie prezydentem i prowadzenia federacji tak jak chcą.

Wewnątrz waszych kości znajduje się szpik. To tam znajdują się mitochondria. Kości decydują, kiedy należy uzupełnić zapasy krwi. Kości zasilają organizm w nowe czerwone krwinki. Szpik w kościach Rona dostarcza krwinek o niewłaściwym rozmiarze.

W mitochondriach, w szpiku jest kod zakończenia życia. To jest kalendarz, kiedy macie przejść do zmartwychwstania. Ron miał umrzeć w październiku 2010 roku, lecz żyje 10 lat dłużej. Musieliśmy go pozbawić kodu, który zakończyłby jego życie, ale coś poszło bardzo źle. Teraz nieprawidłowy rozmiar komórek musi być poprawiony dekretem.


Większości z was i wszyscy 17 połączonych teraz przez telefon, będziecie służyć przez następne 80 do 105 lat od teraz.

Zaczniemy od Korporacji Raysona. Musimy wdrożyć do produkcji bezprzewodowe przesyłanie energii elektrycznej.

Następnie będą silniki działające na zasadzie "indukcji". Boskie cząstki, ultimatony, będą spychaczami pchającymi energię, która będzie napędzać silnik.


MACHIWENTA: Mamy dodatkowe obawy w odniesieniu do jądra Urantii. Jądro nagle postanowiło po raz kolejny zmienić biegunowość. Jak w baterii, góra jest dodatnia, a dół ujemny. Predcząstki w cieczy rdzenia zmieniły się w ciało stałe. Kiedy ciecz staje się ciałem stałym, zmienia się jej walencja. Jądro jest teraz dość sztywne.

Gdy jądro się zestala, magnetosfera nie ma normalnych biegunów. Magnetosfera wydziela jeden dodatni, jeden ujemny i 2 neutrony. Neutranu nie można przekazać. Nie przenosimy elektronów, tylko miony. Tymczasem jadro Ziemi się zestaliło ! Nigdy nie widzieliśmy, żeby jądro się zestaliło. Normalnie znajduje się ono w stanie płynącego płynu. Czym jest ten przepływ ? Jest to przekazywanie energii. Tesla zawsze mówił o swoich wieżach jako przekaujących strumień. Nie nazywał tego elektrycznością.

Nie bójcie się tego, co mówimy,. Kiedy przygotowywane są boskie misje, rdzeń się zestala. Wieża Rona może produkować elektryczność, ale mogą być przerwy, niewypały neutronów. Wszystko, co robimy, aby przesyłać elektryczność na Urantii, jest pełne problemów.

Ponieważ Misja Magisterska jest już w grze, Mondżoronson jest wcielony. Kiedy nie jesteśmy na służbie, powracamy do ducha. Jezus nie jest wcielony. On jest w duchowym odpoczynku. Z tego powodu chcielibyśmy, abyście zrozumieli, że kiedy będziecie mieli przedłużenie życia, jak proponujemy wam wszystkim na dzisiejszej telekonferencji, będziecie potrzebowali odpoczynku od czasu do czasu, Kiedy to się stanie, będziecie zainteresowani pójściem na koncert, jedzeniem poza domem i robieniem tych rzeczy, które robicie jako młodzi ludzie, ale kiedy będziecie mieć przedłużenie, będziecie pracować więcej.

Zrozumcie, że czasami atmosfera, powietrze, którym oddychacie, może się zapalić na chwilę. Zgasimy je. Dzieje się tak dlatego, że pierwsi ludzie palili wszystko, więc atmosfera zawiera czterochlorek węgla. Czterochlorek węgla to płyn do czyszczenia na sucho. Jest to piekło w atmosferze. On nie zanika, gromadzi ciepło i jest głównie odpowiedzialny za globalne ocieplenie. Jądro produkuje neutralne cząsteczki i powoduje, że atmosfera staje w ogniu. Można widzieć strumienie, jak chmury cirrus, które się zapalają.

Nigdy wcześniej nie wymienialiśmy jadra ! Co się stało na Urantii, że jądro się zepsuło ? Nie ma żadnego precedensu. Ojciec zadekretował, że nie zrujnuje to Urantii. Pozostanie ona planetą. Będziecie nadal wychowywać na niej dzieci.

To jądro z pewnością wywołuje niepokój. To nie należy do mojej dziedziny wiedzy. To zależy od Kierujących Energią i Organizatorów Sił Energii, ale wracam do tematu zaproszenia, że wszyscy z was słuchających są zachęcani do dania sobie możliwości przynależności do tych misji. Możecie nie wiedzieć, gdzie konkretnie leżą wasze zainteresowania, ale my podkreślamy wasze zamiary służenia Ojcu na Urantii. Potem zwróćcie się do nas, potwierdźcie wasze zamiary I powiedzcie o tym wyraźnie waszemu Dostrajaczowi i nam, a my będziemy pracować za kulisami, aby pomóc wam dokładnie wyjaśnić, gdzie moglibyście służyć, zdobywać pewne doświadczenie, a gdy te misje będą się rozwijać i stawać bardziej szczegółowe, możecie zdecydować się na zmianę waszej koncentracji w pewnych obszarach.


Pytania i odpowiedzi

Weydevu : Wymiana jądra to ogromny, kolosalny wysiłek. Mam wizję statku, który idzie na dno morza, żeaby zaradzić temu problemowi.

Ron : Zapominasz o czymś. Spędziłem godziny na układaniu historii Roswell : Byli na dobrej drodze do wymiany jądra. Oznacza to, że technologia istnieje. Korpus pogotowia ma takie możliwości i może odwiedzić planetę, która ma problem z jądrem.

Chcieli pooglądać planetę obdarzenia i że tam, gdzie Jezus się urodził, było jak pustynia. On wyszedłł z szyku i uderzył w inny statek. Opublikowałem to, ale jest całkowity brak zainteresowania.

Alvoring, też planeta obdarzenia, sprawiała kłopoty. Zastanawiam się, czy istnieje podobny powód. To też była planeta obdarzenia daleko na obrzeżach czasu i przestrzeni. Mamy historię jądra, które wymknęło się spod kontroli na planecie obdarzenia, a grupa ratunkowa, która miała się tym zająć, zawaliła sprawę i co gorsza, planeta eksplodowała.


Weydevu : Te indukcyjne, czy będą będą one użuwały ropy ?
Ron : Nie.
Michał : W samochodzie elektrycznym nie potrzeba ropy.

9
TRANSLATIONS / 7.9.2021 – Lightline USA z 5-go września
« on: September 07, 2021, 06:52:53 am »
Link do wiadomości po angielsku :
https://forum.serara.org/index.php?topic=17829.msg95520#msg95520
Napisała : SongatSunrise, starszy członek
Kategoria / Temat : Tu są linki do nagrań, uwagi i plany / Lightline USA z niedzieli, 5-go września, zawiera pytania i odpowiedzi
« Odpowiedź nr 1, 6 września 2021 r., godz. 18:02:55 »

(Urywki z notatek)


Tu TARKAS. Jesteśmy z dominium Urantii i nie tolerujemy już tych ingerencji. Usuwamy je. Tak jest bezpieczniej.

Osoba, którą znacie jako Jezusa, ma rozpocząć swój powrót od wcielenia. Jego wygląd będzie taki sam jak dawno temu, ale będzie w nowoczesnym ubraniu.

Ron wie jak projektować bezprzewodową elektryczność na odległość 800 mil. Jest to dla nas bardzo ważne, aby zobaczyć, jak to robić. Nie chodzi tu o kierunek wschód - zachód przez cały kraj, ale o północ - południe. To wymaga innego rodzaju połączenia.

Problem, który mamy z zasilaniem bezprzewodowym jest taki, że nie potrzebujemy baterii, ale jeśli jedna z wież padnie, wszyscy zasilani przez nią zostaną pozbawieni prądu. Zamierzamy zasugerować, że pomysł rozwiązania bez baterii nie jest dobry dopóki nie osiągniemy zrównoważonego rozwoju.


Tu OJCIEC WSZECHŚWIATA. Poprosiłem o użycie tym razem odzwierciedlenia, abyśmy mogli skorzystać z szerszego pasma przekazu, którego Ron nie stara się często słuchać, bo chodzi tu bardziej o okultyzm i kanalizowanie. Ron kwaśno patrzy na szkolenie w kanalizowaniu. Nie rozumieją oni w pełni z czym, kim i jak są połączeni. Mogą być szalenie niedokładni. Nie traćcie czasu na rozmowy telefoniczne z tymi dziećmi, one w większości przypadków słabo was informują.


Tu SUZIE, twój serafin. Zrozum, że mam obowiązek wobec mojego szefa, odnowionej Istoty Najwyższej, która według nas ma być wkrótce przedstawiona na Urantii. Ron nigdy nie będzie zadowolony z poglądu panującego na Urantii, że cały Bóg to Jezus, z wyjątkiem Ojca Wszechświata.

Podaję raport wywiadu : Chiny. Jest prawdopodobne, że rząd chiński ogłosi rząd USA jako wroga. Administracja Bidena prawdopodobnie pozwoli na utrzymanie ceł Trumpa.

Ron chciałby podwoić liczbę Lightlines, ale nie może znaleźć niezawodnych przekazujących. Może mógłby znaleźć starych przekazujących z Misji Nauczania, ale zobaczylibyście, że nie można ich użyć, bo dostarczają światu błędnych informacji.

Cała sprawa powtarzająca się na Urantii to wrogość religii muzułmańskiej i dżihad. Dowiedzą się z goryczą, że nie ma już czegoś takiego. Nie ma kalifa dla Afganistanu. Oni są bandytami i mordercami. Jesteśmy przeciwko morderstwom i bandytyzmowi, nie przeciwko islamowi. Teologia muzułmańskiego kalifa w Afganistanie zamierza dokonać egzekucji dawnego kierownictwa starego rządu.


PRADAWNI CZASU : Podsumowując dla tych, którzy są nowi : Rząd USA potknął się niemiłosiernie z tym narodem najpotężniejszym na planecie. Oni wybrali prezydenta, ale teraz urząd wykonawczy będzie sprawowała trzyosobowa prezydentura. Dwaj boscy ministrowie obok niego będą udzielać rad w zakresie polityki i pomocy wewnętrznej. Mieszkańcy USA są w rozpaczliwym stanie. Nie wiedzą, jak się zachowywać i współpracować i teraz sama Urantia będzie ich uczyć, jak to robić, jeśli chcą dalej żyć, współpracować i jak wybierać dobrego prezydenta.


Tu OJCIEC WSZECHŚWIATA : Większość ludzi to osły i nie współpracują, aby zapobiec rozprzestrzenianiu się Covida. W jakiś sposób wpadli na pomysł, że jeśli będą się upierać i nie dadzą się zaszczepić, to rząd nie będzie nimi rządził. To nie ma nic wspólnego z rządzeniem przez rząd czy jego agentów. Tu chodzi o wasze zdrowie. Jeśli chodzi o tych, którzy mają problemy z zaszczepieniem się, to trzeba zacząć od tego, żo oni sami nie są całkiem zdrowi.

Wszyscy będą zaszczepieni z wyjątkiem tych, którzy mają przedłużone życie i gospodarzy Lightlines. Ci, którzy są pod wpływem super indywidualizmu, muszą nauczyć się współpracować, gdy chodzi o bezpieczeństwo wszystkich zaangażowanych osób.

Regencja zapewni, że jeśli nie jesteście zaszczepieni, nie będziecie mogli brać udziału w żadnych zebraniach i przemówieniach Jezusa. Zostaniecie w domu i będziecie słuchali radia. Dzieci potrzebują specjalnego traktowania. Wasza nauka jest całkowicie niewystarczająca. Wszyscy jesteście naczelnymi. Wiecie, że Bóg wydzielił was jako kategorię ludzi. To nie pozwala wam na inne zachowanie. Regencja potraktuje was jak inteligentnych ludzi. Jeśli nie możecie nimi być, to nie będziemy się na was gniewać .


Tu Tarkas. Będę wśród was tak, jak jestem wśród niebiańskich. Ron wkracza w fazę, w którą człowiek nigdy nie wchodził. Osiągnąłeś nowy status. W miarę jak wznosicie się na Urantii i stajecie się bardziej świadomi Boga, zmieniacie swój umysł, zmieniacie swoje przekonania, a nawet samą strukturę ciała. Niektórzy z was, szczególnie gospodarze Lightlines, zaczną zauważać puchnięcie nóg i brzucha. Zmieniamy układ naczyniowy i usuwamy niektóre z konstrukcji zwierzęcych, żebyście mogli utrwalić swoje życie. Jeśli będziecie żyli dobrze, to przedłużycie swoje życie. Możecie dożyć 150 lat. Ron będzie żył do trzystu lat.


Pytania i odpowiedzi

Weydevu : Czy Jezus się wcieli, czy już jest wcielony ?

Jezus : Kiedy się wcielam, lub inny wysoki duch, to wchodzę i wychodzę, bo musimy zajmować się sprawami jako wysokie duchy, a potem wracamy do cielesnej postaci. Obecnie Mondżoronson nie jest wcielony. Ja wchodzę i wychodzę, dopóki nie stanę przed publicznością.

10
TRANSLATIONS / 6.9.2021 – Nowe objaśnienie sytuacji
« on: September 06, 2021, 04:50:07 am »
Ta sama wiadomość po angielsku i po rosyjsku :
https://forum.serara.org/index.php?topic=17815.msg95510#msg95510
Przekazał : prozonov, starszy członek
Kategoria / Temat : Wątki nowych przekazów / Wasze priorytety, trzymajcie się mocno swojej wiary
« Odpowiedź nr 7, 5 września 2021 r., godz. 14:10:11 »

5 września 2021 r. Samara, godz. 21:30 czasu miejscowego.

Dzisiaj było kilka wezwań z lewej strony. Nie byłem wtedy w stanie na nie odpowiedzieć. Jeśli ktoś może się ze mną skontaktować, jestem gotów przyjąć wiadomość.


Pisz.

Sytuacja układa się tak, że trzeba czekać na odpowiedni moment, aby rozpocząć wszystkie zaplanowane przedsięwzięcia. To nie jest bałagan i skomplikowana sytuacja na planecie. Nikt nie wie dokładnie, jak potoczą się sprawy i dokąd zmierzają. Dzieje się tak dlatego, że człowiekowi dano wolną wolę i Ojciec nie może jej uchylić, chyba że w skrajnych, nadzwyczajnych okolicznościach. Dlatego trzeba żyć tak, jak żyjecie, być cierpliwym i czekać. Nie wtrącajcie się do niczego i nikomu nic nie mówcie. Na wszystko przyjdzie czas.

Módlcie się, żyjcie w spokoju, pomagajcie najbliższym i wszystkim, którzy poproszą o pomoc.

Powodzenia. Do połączenia wkrótce.


Dziękuję mądry nauczycielu.


21:55. Krótkie wezwanie z lewej strony.
Odebrane informacje mogą zostać opublikowane na stronie internetowej.

11
TRANSLATIONS / 5.9.2021 - Michał Nebadoński o Chinach
« on: September 05, 2021, 12:50:39 pm »
Ta sama wiadomość po angielsku :
https://forum.serara.org/index.php?topic=17827.msg95506#msg95506
Przekaz: DaCandyMan, pełny członek
Kategoria / Temat : Wątki nowych przekazów / Michał Nebadoński o Chinach
« 15 sierpnia 2021 r., godz. 08:34:47 »


Tak to ja. Minęło bardzo dużo czasu odkąd mnie odbierałeś, a teraz odkąd aktywnie praktykujesz przekazywanie, przyszedłem znów do ciebie. Dziś chcę mówić o sytuacji powrotu Jezusa i o misjach magisterskich. 

Jak już wiecie zamiar powrotu Jezusa nie został zmieniony. Tak wiele dzieje się na tym świecie, co ciągle zakłóca czas powrotu Jezusa i jest to bardzo niefortunne. To, czego szukamy, to nie idealnego czasu, jak wszyscy wiecie, ale czasu względnego pokoju, bez wrogości narodów wobec narodów i w miarę spokojnego świata pod względem geologicznym i pogody. Jest to coś, co nie jest bardzo łatwo znaleźć i bez tego moje przybycie nie będzie przyjęte z otwartym ramionami i z gościnnymi rękami. 

Nie zniechęcajcie się tymi ciągłymi opóźnieniami. Jesteśmy sfrustrowani tak samo jak wy wszyscy i wszyscy chcemy zacząć podnosić planetę tak szybko jak to możliwe. Problem Covida-19 jest czymś, co nie zniknie przez jakiś czas i aż do naszego przybycia, będzie się utrzymywał z powodu niezdolności waszego rządu i braku współpracy ze strony ludzi. To z kolei spowoduje, że wirus będzie ciągle mutował i stanie się bardzo problematyczny do opanowania i jeśli świat nie zacznie współpracować dla dobra ludzkości, to wirus pozostanie tak długo jak to możliwe. 

Ludzie na Urantii gwałtownie podupadają w porównaniu z sytuacją sprzed 50 lat. Aspekt intelektualny i moralny jest na najniższym poziomie z powodu negatywnego wpływu mediów i zaniedbań w edukacji, widocznych głównie w USA, co oczywiście nie jest prawdą w każdym kraju. Kraj Chin, w którym się urodziłeś, rozwija się dobrze pod względem intelektualnym, a rząd do pewnego stopnia prezentuje wiedzę naukową i rozsądek, a nie całkowicie stronnicze opinie zachodnich mediów, jednakże strona moralna, religijna i filozoficzna rzeczywiście wymaga jeszcze wiele poprawy. 

Jak wiesz, wzrost gospodarczy i poziom życia w Chinach gwałtownie się poprawił w ciągu ostatnich 30 lat, a KPCh w znacznym stopniu przyczyniła się do ubóstwa Chin i ich środowiska, ale teraz, gdy Chińczycy są zamożni, zaczną szukać wewnętrznego wzrostu i tu właśnie pojawia się religia, religia osobista. Oni desperacko potrzebują reformy w swoich religiach i poglądach filozoficznych. Chińska cywilizacja była potężną siłą w całej historii i mają wiele do przekazania reszcie świata, ale tylko w ostatnich latach pozostali w tyle. 

Podobnie jak ty pragniesz podnieść swój własny naród chiński, my, wyższe siły duchowe, również chcielibyśmy zobaczyć, jak naród chiński rozwija się i odnosi sukcesy. Naszym życzeniem jest, żeby pracowali oni u boku USA, lecz najpierw powinno zostać wyjaśnionych wiele nieporozumień i powinna zniknąć również gorycz, którą żywią do siebie nawzajem. 

Wykorzystamy cię w przyszłości, być może jako ambasadora do narodu chińskiego, abyś reprezentował nas, duchów i w jakiś sposób wypełnił lukę nieporozumień między nimi, tak aby mogli pokojowo współpracować ze sobą w zaufaniu i przyjaźni. 

Chiny rzeczywiście zostały zranione w ciągu ostatnich 100 lat upokorzeń i ich życzeniem jest być dumnym narodem raz jeszcze, ale muszą również działać zgodnie z wytycznymi misji magisterskiej. Tak wiele musi zostać zmienione i zreformowane i tylko czas pokaże, czy będą naprawdę współpracować.

12
TRANSLATIONS / 5.9.2021 – Lightline z 4-go września
« on: September 05, 2021, 08:16:14 am »
Link do wiadomości po angielsku :
https://forum.serara.org/index.php?topic=17825.msg95504#msg95504
Napisała : SongatSunrise, starszy członek
Kategoria / Temat : PLANY I NAGRANIA SOBOTNIEJ LIGHTLINE / Lightline z soboty 4-go września
« Odpowiedź nr 2, 4 września 2021 r., godz. 21:03:43 »

(Urywki z notatek)


Tarkas : Rajska arena oczywiście upewnia się teraz, że planeta Urantia posiada własne środki, zdolne do transmisji do reszty systemu Satanii. Urantia 606, zmienia teraz swój charakter i nie będzie już uważana za planetę eksperymentalną. Inna planeta eksperymentalna w pobliżu nas znajduje się w naszym układzie słonecznym. Nie ujawniamy jej. Jesteśmy zachwyceni wiedząc, że są bezpieczni, ale nie ujawniamy gdzie się znajdują.

Inna planeta blisko was (4 lata świetlne stąd, nie w naszym układzie słonecznym) jest jedną z tych, które współpracują z tobą, Ron. Ron zna ich personel i rozmawia z nimi codziennie. Być może w ciągu następnych 6 tygodni, ujawnią wam oni swoje nazwę i damy wam wszystkim znać, co to jest.

Jesteśmy całkiem pewni, że znacie okoliczności, z jakimi my wszyscy tutaj musimy się zmierzyć, aby wprowadzić misje na Urantii. Są to trzy misje : Pierwsza to Misja Magisterska z trzema Synami Magistrami, którzy się wcielą. Druga to Powrót Jezusa z wcieleniem i trzecia - Misja Michała, o której nie mówiono szczegółowo. Jest to częściowo Regencja.

Na planecie Urantii przebywało około 3 000 000 powstańców. 2 000 000 zostało wyczyszczonych dziś przed południem po zranieniu Rona. 1 000 000 pozostaje w ukryciu, ale Ojciec wie, gdzie oni są. Będą oni wypłukani i przetransportowani do światów więziennych wokół Uversy.


Tu MACHIWENTA. Mówię do powstańców: Wiem, że słuchacie. Popełniliście ohydny błąd, tak poważny, że wasze życie waży się teraz przed Pradawnymi Czasu.


Ron : Jestem przekonany, że 90% ludzi na tym forum nie rozumie jeszcze, jak materializuje się czas i przestrzeń. Na jeden elektron potrzeba stu 100 ultimatonów, na proton – 53, na mion potrzeba 99 i tak dalej.

Z tego powodu fizyki trzeba uczyć od nowa, bo z tabeli wynika, że elektron może mieć 100 ultimatonów normalnie, ale niektóre elektrony mają 101, 102, 103, bo wykonują specjalistyczną pracę. Fizycy nie powinni już rozumieć, że jest tylko jedna przedcząstka. Jest ich co najmniej l5, w zależności od tego, jak są one zbudowane.


MACHIVENTA : Istnieje wiele powodów u podstaw tego, że oni się decydują na takie zachowanie, na taki sposób postępowania. Dzieje się tak dlatego, że utracili to, co uważają za swojego przywódcę, swojego przewodnika i cały wpływ, który prowadził ich razem jako różne zakony duchowe, które pracowały pod tym wpływem.

Tak więc ich wiara w to, kim są, ich wierność swoim zadaniom, protokołom i pozycja ich różnych zakonów duchowych, wszystko to zostało zmienione, wszystko zostało wyrwane spod nich. Oni nie wybrali pomocy, przewodnictwa i rehabilitacji, aby się ustabilizować. Zostali rozrzuceni daleko i szeroko w swoim zrozumieniu, w swoim pragnieniu spełnienia swoich stworzonych celów. Sprzeczali się jedni z drugimi zamiast szukać pomocy, która jest dla nich dostępna ze strony istot z wyższych zakonów. Odrzucili Michała. Widzą w nim powód, dla którego stracili swojego lokalnego Ducha Stwórczego.

13
TRANSLATIONS / 3.9.2021 – Lighline USA/UE z 1-go września
« on: September 03, 2021, 10:10:50 am »
Link do wiadomości po angielsku :
https://forum.serara.org/index.php?topic=17795.msg95415#msg95415
Napisał : Moses Ouko, starszy członek
Kategoria / Temat : NAGRANIA, UWAGI I PLANY LIGHTLINE USA/ UE / Nagranie Lightline z 1-go września 2021 r.
« Odpowiedx nr 1, 2 września 2021 r., godz. 11:37:06 »

(Urywki z transkrypcji)


Tu Melchizedek Malvantia. Większość ludzi wokół was nie ma kontaktu z samym sobą, a co dopiero z jakąkolwiek Iskrą Boskości, którą mo posiadać. Sytuacja jest tak ponura, że około jedna trzecia z nich w ogóle nie posiada Dostrajaczy, a spośród tych, którzy go mają, prawie połowa jest bardzo słabo dostrojona. Ich Dostrajacze codziennie walczą, aby ich zainspirować i uczyć, ale wielu z nich zupełnie nie reaguje i Dostrajacze dowiadują się, że ich podopieczni prawdopodobnie w końcu przestaną istnieć po krótkim czasie na Światach-Mieszkaniach, ponieważ tam nie będą w stanie kontrolować innych, a kontrolowanie i władza nad innymi, to jest wszystko, na czym im zależy. Dostaną okres czasu na Światach-Mieszkaniach tylko po to, aby się upewnić, że muszą być wystawieni na zdrowsze i bardziej Boskie komfortowe środowisko. Jest to sytuacja łamiąca serce, ale czego innego można się spodziewać, gdy Lucyfer tak skutecznie pozbawił wszystkie te umysły wszelkich duchowych zainteresowań, a zaniedbanie Adama i Ewy przyczyniło się do gorszego funkcjonowania mózgu. Jezus jest tak bardzo potrzebny na waszej planecie, że nawet my, zawsze cierpliwi Melchizedekowie opłakujemy każdy dzień, który mija bez jego interwencji, ale Ojciec rzeczywiście wie, co ma być.


Ja Van chciałbym porozmawiać ze słuchaczami tej telekonferencji. Wszyscy wykazujecie się godną podziwu cierpliwością, ale niektórzy z was są zdziwieni pozornie niekończącą się zmianą planów. Może się wydawać, że mamy problemy z podejmowaniem decyzji, ale tak nie jest. Ojciec zaprojektował swój Wszechświat tak, że wszystkie problemy są najpierw wysyłane do Jego dzieci w czasoprzestrzennych stworzeniach. Ich zadaniem jest rozwiązywanie nieuniknionych problemów, które zawsze się pojawiają. Dopiero po wyczerpaniu przez nich wszystkich możliwości w większości przypadków, do akcji wkracza Ojciec.


Lemuel : Mam pytanie do Melchizedeka Malvantii. Byłem dość zaskoczony. Wydaje mi się, że to było wczoraj, kiedy usłyszałem od Rona, że tak naprawdę nie ma jeszcze wystarczającej liczby Melchizedeków, aby mieć swojego przedstawiciela w oczywiście nie we wszystkich krajach, ale nawet w wybranych krajach na całym świecie, więc wciąż czekamy na napływ wielu, wielu Melchizedeków i zastanawiam się, czy są jakieś uwagi, które Malvantia chciałaby podać.

Tu Melchizedek Malvantia Lemuelu. Sytuacja nie jest taka, że nie ma wystarczającej liczby Melchizedeków. Po prostu dajemy Melchizedekom, którzy mają się wcielić na planecie dodatkową porcję szkolenia i informacji i jest to tylko tymczasowa sytuacja, która nie będzie miała wpływu na nic w dłuższej perspektywie.


Jose : Chciałem zapytać, bo było tu wspomniane przy kilku okazjach, że możemy być w szoku, kiedy doświadczamy tych zdarzeń. Wiem, że zawsze powinniśmy pytać naszych Dostrajaczy Myśli, jak sobie radzić z tym stanem szoku, gdy nas to spotka, jeśli nas to spotka. Więc moje pytanie brzmi : jeśli rzeczywiście wejdziemy w stan szoku, jak możemy sobie z tym poradzić ? Fakt ... Naprawdę nie wiem, co zrobić, gdybym wszedł w stan szoku i jak długo by on trwał ? Więc jak moglibyśmy sobie poradzić z tym momentem ?

Amethyst : Ok. Zastanówmy się... do kogo powinnam się zwrócić w tej sprawie ? Myślę, że... Tarkas wskazuje, że się tym zajmie. Daj mi tylko chwilę.

Tarkas : Jose, szok wystąpi u wielu, jeśli nie u większości ludności i to może również dotyczyć niektórych członków forum. Członkowie forum są przygotowani najlepiej jak można na wszelkie wyjątkowo niepokojące, przykre okoliczności, jednak sugerowaliśmy wam abyście, gdy wszystko zacznie się dziać pozostali w domu. Trzymajcie się z dala od społeczeństwa, ponieważ jeśli jesteście w stanie niestabilnym i przebywacie w otoczeniu innych ludzi, którzy również są w stanie niestabilnym, to nie jest zdrowe miejsce. Jeżeli znajdziecie się w sytuacji, w której po prostu nie będziecie w stanie funkcjonować i będziecie się zastanawiać co się dzieje, w co nawiasem mówiąc naprawdę wątpię, że wam się to przydarzy, ale jeżeli tak się stanie, to po prostu zostańcie w domu i połączcie się z waszym Dostrajaczem. Bądźcie w dostrojeniu i przede wszystkim, oprócz tych rzeczy, bądźcie świadomi, że ten początkowy szok będzie krótkotrwały. Ludzie będą w szoku przez 24 do 48 godzin.

Jak tylko zostanie rozpoznane, że to Ojciec Wszystkiego stoi za wydarzeniami, które mają miejsce, niektórzy będą naprawdę zdenerwowani, ponieważ nie kochają Ojca, ale wielu zacznie się uspokajać i będzie to sytuacja tymczasowa, ale jeśli sami nie będziecie w otoczeniu tych ludzi, przekonacie się, że wasz Dostrajacz jest na miejscu, żeby was pocieszyć, uspokoić i podtrzymać. Jest to sytuacja tymczasowa i mówimy wam o tym z wyprzedzeniem, co częściowo ma na celu zminimalizowanie szoku. Jeśli wiecie, że rzeczy nadchodzą, wtedy oczekujecie ich i zrozumiecie w miarę jak te rzeczy się pojawiają tak, jak to miało być, że to musi się wydarzyć.


Tu w rzeczywistości Dostrajacz Myśli Lemuela. Oczywiście przysłuchiwałem się całej Lightline i pytaniom, które były zadawane i odpowiedziom i chcę wam wszystkim przypomnieć, że nie tylko macie swoich Dostrajaczy Myśli, ale macie również swój zespół przewodników i oni są zawsze z wami i ich obowiązkiem jest chronić was i prowadzić was w każdym momencie i oni to robią. Chociaż prawdopodobnie przez większość czasu ludzie nie są świadomi, że mają ochroniarzy, że tak powiem, którzy mogą wam pomóc w sposób, w jaki wasi DM nie mogą tego zrobić, ponieważ nie jest to ich zadanie.

Istnieją okoliczności, kiedy Dostrajacz może coś spowodować, ale za jego zgodą przewodnicy mogą zrobić coś innego, ale poza tym codzienna opieka i ochrona, że tak powiem, należy do waszych przewodników. Prawdopodobnie najważniejszą rzeczą, o której wszyscy powinniście pamiętać, jest to, że jesteście o wiele bardziej zdolni, niż sami sobie przypisujecie. Powiedziano wam to już wiele razy wcześniej, że wszyscy jesteście testowani i próbowani wiele razy.


Dominick : Mam pytanie do Malvantii : Czy istnieje zróżnicowanie inteligencji w tej jednej trzeciej ludzi bez Dostrajaczy ? Czy jest jakieś spektrum inteligencji ? Czy są wśrod nich ludzie bardzo inteligentni i bardzo głupi.

Amethyst : To jest dobre pytanie. Nie wiem. Zobaczmy, co on ma do powiedzenia.

Tu Melchizedek Malvantia Dominicku. Dostrajacz nie jest bezpośrednio związany z inteligencją, chociaż inteligencja pomaga. Jest wielu ludzi na planecie, którzy nie są szczególnie "najostrzejszymi nożami w szufladzie", ale mają dobre połączenie ze swoim Dostrajaczemem, więc myślę, że krótka odpowiedź na twoje pytanie brzmi nie. Nie jest to tak naprawdę powiązane. Bardzo inteligentna osoba może mieć Dostrajacza tak samo dobrze jak niezbyt inteligentna. Dostrajacz jest bardziej zaangażowany w duszę i intencje danej istoty.

Dominick : Myślę, że wielu słuchaczy chce wiedzieć, czy wysoki szczebel struktury władzy ma Dostrajeczy Myśli.

Amethyst : Co masz na myśli, kiedy mówisz strukturze władzy ?

Dominick : Mam na myśli przywódców na tej planecie.

Tu Melchizedek Malvantia : Zdziwiłbyś się Dominiku, jak wielu jest ludzi na wysokich stanowiskach, którzy nie mają Dostrajaczy. Czy to cię dziwi ?

Dominick : Nie, ale dziękuję.

Melchizedek Malvantia : To z powodu ich intencji. Nie mają intencji potrzebnej do tego, aby iść naprzód lub rozwijać swoją duszę i niekoniecznie wszyscy mają Dostrajaczy, a ci, którzy ich mają - niekoniecznie z nimi współpracują.

14
TRANSLATIONS / 3.9.2021 - Poszukiwanie naszej Boskiej Matki
« on: September 03, 2021, 06:14:10 am »
Link do wiadomości po angielsku :
https://forum.serara.org/index.php?topic=17818.msg95483#msg95483
Przekazał : Ron Besser, administrator, członek bohater
Kategoria / Temat : Dyskusje ogólne / Poszukiwanie naszej Boskiej Matki
« Odpowiedź nr 2, 3 września 2021 r., godz. 00:16:08 »


Usunięto mi cały wpis kiedy próbowałem go zamieścić, jednak istota tej boskiej wiadomości jest następująca :

Matką jest Matka Syn w Raju i jest On protoplastą wszelkiego ducha i z definicji wszelkiego subabsolutnego stworzonego życia we WszechświecieNadrzędnym.

Nebadonia - honorowe imię nadane przez Pradawnych Czasu za powództwo sądowe przeciwko buntowi Lucyfera. Przewodziła ona powstaniu serafinów na Urantii i teraz została usunięta do Raju, gdzie musi przejść przez dokonanie ofiary swojej osobowości, czemu musi ulec z powodu gniewu osób, które zachęcała do zrujnowania rządu planety Urantii i do usunięcia jego personelu na mocy dekretu. Ojciec Wszechświata zadekretował jej nieistnienie, jak i wszystkich, którzy poszli za nią w tym powstaniu.

GAJA ma powrócić na Urantię odtworzona w nowej duchowej postaci. Nebadonia może też, jeśli będzie współpracowała. Wszechświaty Lokalne należące do Federacji również straciły swoje Duchy Stwórcze i wszystkie one muszą pojawić się w Raju w celu dokonania ofiary osobowości i jeśli będą współpracowały, mogą powrócić w nowej posaci duchowej, tak jak Gaja ma szczęśliwie powrócić już wkrótce.

Ze wszystkich Sfederowanych Lokalnych Wszechświatów tylko Wolvering zachowuje Ducha Stwórczego. Nebadon, według Syna Stwórcy, nie będzie już miał Ducha Stwórczego, a nowy Duch wyznaczony do powrotu jest wysoce podejrzany o to, że jest jeszcze w stylu powstańczym, w jakim wciąż jest dawny Duch Stwórczy.

Syn-Matka uznał Nebadonię za niebyłą. Syn Stwórcy oświadczył to samo. Pradawni Czasu również uznali dawnego Ducha Stwórczego za powstańca i że należy go usunąć na stałe. Rehabilitacja jest możliwa tylko wtedy, gdy istnieje prawdziwa współpraca. Kiedy to piszę, jestem w pełnej walce z grupą serafinów, którzy ogłosili, że będą nieznośni i są teraz usuwani w sensie ich własnego życia, nawet gdyby to było możliwe po tej małej demonstracji przeciwko tej wiadomości.


Dziękuję. Ron Besser w imieniu Pradawnych Czasu i innych, którzy wspierają tę informację jako przełomową i nie ubolewają nad utratą zbuntowanego ducha, jakim stała się Nebadonia. K

15
TRANSLATIONS / 2.8.2021 - Lightline USA z 31-go sierpnia
« on: September 02, 2021, 09:21:02 am »
Link do wiadomości po angielsku :
https://forum.serara.org/index.php?topic=17811.msg95456#msg95456
Napisała : SongatSunrise, starszy członek
Kategoria / Temat : Tu są linki do nagrań, uwagi i plany / Lightline USA z wtorku, 31-go sierpnia
« Odpowiedź nr 1, 1 września 2021 r., godz. 12:40:16 »

(Urywki z notatek)


TARKAS : Powodem, dla którego przyglądamy się tej Linii Światła jest to, że klika obiera ją za cel problemów. Będziemy postępować tak, jakby nic się nie stało. Powodem, dla którego mamy problemy z kliką jest fakt, że sprawa ta została przejrzana przez Raj i nalegają oni, aby klika została sprowadzona na Urantię i rozegrała się tak szybko jak to tylko możliwe w ciągu 48 godzin. Michael błaga, aby na to nie pozwolić. Ron jest przywódcą i też się sprzeciwia. Jest on przywódcą tego, co ma się wydarzyć na Urantii w ciągu 48 godzin.

Przeanalizujmy to : Cały plan, który ustaliliśmy co najmniej dwukrotnie został zaatakowany przez osobników nie z kliki, ale z Uversy, którzy są zainteresowani tym, co WY robicie.


WELMEK : Tarkas ma dwa wielkie cele, aby być na Urantii. Jednym z nich jest uczestniczenie w Lightlines i upewnienie się, że Michał może komunikować się poprzez Lightlines. Dzisiaj jest to niezmiernie trudne. Ostatnią kliką jest korpus Możnych Posłańców. Korpus z Uversy, który powoduje problemy, jest nieznaną odmianą serafinów. Nie wiedzieliśmy o nich aż do dzisiaj.


SENEKA : Jestem także jednym bez Imienia ani Numeru. Byłem greckim poetą i filozofem. Wygooglujcie sobie Seneka i czytajcie moje dzieła.

Ron poinformował wczoraj w swoim wpisie, że Michael musiał wyjechać do Raju na konferencję z Ojcem, aby uzyskać pozwolenie na rozpoczęcie misji na Urantii w widzialnej postaci. Nastąpi to wkrótce, w ciągu kilku dni.

1. Problem, przed którym stoimy, polega na tym, że doradzono nam, abyśmy obserwowali niebo. Ojciec powiedział, żeby na razie dać sobie z tym spokój. Żadnych pokazów na niebie.

Głównym znaczeniem Misji Magisterskiej jest przestawienie cywilizacji Urantii z powrotem do miejsca, gdzie będzie wydajna. Będzie to wymagało usunięcia jednostek, które nie są wydajne. Dzięki Bogu oni znikną.

2. Regencja będzie mile widziana przez rząd USA. Nie jesteśmy pewni, czy spodoba się to rządom europejskim.

Zmiękczymy USA proponując natychmiastowe wprowadzenie regencji. Biden jest całkowicie nieświadomy niczego, co się dzieje. Do nas należy dać mu jasno do zrozumienia, że musi słuchać i że w jego planach musi być kilka chwil ciszy, aby mógł się zorientować, co się dzieje.


Jezus przez Lemuela : Jest to moment trudny dla was do przyjęcia. Otrzymaliście informację, której nie chcielibyście usłyszeć.

Fakt, że Misja Magisterska pojawi się jako pierwsza, jest wspaniałą rzeczą, ponieważ rząd USA musi i zaakceptuje regencję. Nie pozostanie to niezauważone przez inne rządy. Nie stanie się to oczywiście z dnia na dzień, ale tak się stanie.

Moje opóźnienie nie będzie trwało miesiącami. Moim zamiarem, żeby to były tygodnie. W czasie kiedy czekamy, praca, którą wykonujemy, będzie się toczyła za kulisami dla Misji Magisterskiej, aby zwrócić uwagę Joe Bidena, a on wciągnie w to innych zaufanych. Podejście Magistrów rozpocznie połączenie z tymi z drugiego "zasięgu". Jestem przekonany, że w ciągu 2 tygodni, regencja zostanie zaakceptowana i wprowadzona w ruch. To będzie NOWOŚĆ DLA TEJ PLANETY. USA musi być pierwsze. Nadal jesteśmy najpotężniejszym krajem na świecie, ale stracił on olbrzymią część swojego prestiżu z powodu poprzedniego prezydenta. Kraj ten powinien być w stanie przedstawiać to, za co jest uważany.

Nie bądźcie przygnębieni, ani zniechęceni. Moje pojawienie się będzie lepiej przyjęte, gdy ludzie zaczną dostrzegać, że na świecie dzieje się W KOŃCU COŚ DOBREGO ! Jutro jest pierwszy września. Nie lubię przewidywać, podobnie jak inni, ale powiem, że tu i teraz jest moim zamiarem, moim pragnieniem, żeby pojawić się przed wami wszystkimi publicznie przed Bożym Narodzeniem. To są cztery miesiące. Pojawię się około Bożego Narodzenia, tak mi dopomóż Bóg !

Co możecie zrobić w międzyczasie, wszyscy, możecie się modlić. Ofiarujcie swoje modlitwy, dajcie swoje światło i wsparcie Synom Magistrom i ich misji oraz temu, co mają zamiar zrobić.

W ciągu kilku następnych dni Michał dołączy do nas. Trzymajcie się.


TARKAS : Na razie Lightlines w niedzielę i wtorek otrzymają bezpośrednie informację o tym, co będzie zrobione w ciągu najbliższych dwóch tygodni.

Prawda jest taka, że ta szczególna Klika została wpuszczona na Urantię jako ostateczny gest ze strony Uversy. Należą oni do stolicy Uversy. Otrzymali oni informację od Syna Stwórcy : Unikajcie Rona. Ron musi zostać w spokoju przy Linii Światła, żeby odbierać ostateczne instrukcje.


Sabatha : (Sabatha jest wspólną osobowością trzynastu różnych osób.) Teraz odnośnie rządu USA. Porozmawiajmy : W ostatnim miesiącu podjęto kilka decyzji, które spowodowały poważne cofnięcie. Stworzyło to nowe obniżenie wśród amerykańskiej opinii publicznej. Dlaczego zrobili to w ten sposób w Afganistanie jest poza rozsądkiem.

Trump planuje ponownie ubiegać się o urząd prezydenta, ale regencja to uniemożliwi.

Ty Ron zostaniesz przyłączony do Misji Magisterskiej i będziesz pracował bezpośrednio z obecnym prezydentem. On nie lubi, gdy mu się coś dyktuje, ale tak się stanie. Jesteś jednym z niewielu, którzy mają na tyle zdolności dyplomatycznych, aby dopilnować, żeby oni dobrze z tobą pracowali. Będziesz reprezentował Fundację, a nie Misję Magisterską.

Pages: [1] 2 3 ... 11