Show Posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.


Messages - Andre_P

Pages: 1 2 [3] 4 5 ... 14
31
TRANSLATIONS / 5.10.2021 – Przebaczanie
« on: October 05, 2021, 07:12:40 am »
Ta sama wiadomość po angielsku :
https://forum.serara.org/index.php?topic=17966.msg95868#msg95868
Przekaz: Lemuel, członek bohater
Kategoria / Temat : Wątki nowych przekazów / PRZEBACZANIE
« 5 października 2021 r., godz. 01:25:28 »


Nauczyciel : CALUMNIA
Przedmiot : PRZEBACZANIE
Przekazujący : Lemuel
Miejsce : Girona, Katalonia, Hiszpania,
Data/Godzina : 4 października 2021, 06:30 czasu miejscowego, 04:30 UTC


Dzisiaj rozważymy potrzebę "przebaczania naszym winowajcom", jak jest to powiedziane w Modlitwie Pańskiej. Równie ważna, jeśli nie ważniejsza, jest potrzeba przebaczania sobie samemu. Kiedy zastanawiacie się nad doświadczeniami z przeszłości, przypominacie sobie rzeczy, których żałujecie, że zrobiliście, powiedzieliście lub nie zrobiliście, albo nie powiedzieliście i mogą one nadal sprawiać wam ból w sercu, a jeśli tak jest, to dlatego, że nie przebaczyliście sobie i nie poszliście dalej.

Wszystkie doświadczenia życiowe są po to, żeby zobaczyć, jak sobie z nimi radzicie. Nazwiecie je dobrymi lub złymi, pozytywnymi lub negatywnymi, szczęśliwymi lub smutnymi, ale jeśli się zastanowić, to macie skłonność głównie pamiętać dobre momenty w życiu i było ich wiele. Czy chcielibyście się cofnąć i powtórzyć je wszystkie jeszcze raz ? Niektóre z nich bez wątpienia, ale inne zdecydowanie nie. Wszyscy macie nawyk przyklejania etykietek do tych doświadczeń jako dobrych lub złych, ale to są tylko doświadczenia, na których się uczycie.

Wczoraj zajmowaliśmy się nie przywiązaniem się, co dotyczy również poczucia winy. Nie będziecie cieszyć się wolnością, jeśli wciąż nie potraficie wybaczyć innym i sobie. Cierpliwość i przebaczenie są dwiema najtrudniejszymi cnotami do osiągnięcia, ale są też one najbardziej satysfakcjonujące, jeśli rozpoznacie ich bezcenną wartość.

Zaszliście daleko w waszej podróży i jeszcze długa droga przed wami, ale fakt, że przebaczyliście wszystkim i wszystko, łącznie z samym sobą, sprawi, że wasza podróż będzie o wiele lżejsza, kiedy pozbyliście się tego nadmiernego bagażu.

Do następnego razu.

Dobrego dnia.

32
TRANSLATIONS / 4.10.2021 – Nie przywiązywanie się
« on: October 04, 2021, 06:57:35 am »
Ta sama wiadomość po angielsku :
https://forum.serara.org/index.php?topic=17960.msg95855#msg95855
Przekaz: Lemuel, członek bohater
Kategoria / Temat : Wątki nowych przekazów / NIE PRZYWIĄZYWANIE SIĘ
« 4 października 2021 r., godz. 02:06:55 »


Nauczyciel : CALUMNIA
Przedmiot : NIE PRZYWIĄZYWANIE SIĘ
Przekazujący : Lemuel
Miejsce : Girona, Katalonia, Hiszpania,
Data/Godzina : 4 października 2021, 07:00 czasu miejscowego, 05:00 UTC


Idźmy dalej. Teraz rozpoczyna się okres, w którym powinniście zostać poddani próbie. Jest to normalne dla wszystkich uczniów w drodze. W ciągu ostatnich tygodni byliście uczeni o tych cechach i cnotach, które są potrzebne, abyście mogli wykonywać swoje obowiązki na najwyższym wymaganym poziomie, a teraz będziecie konfrontowani z sytuacjami, które będą was sprawdzać w tym wszystkim.

Pamiętajcie, że zaszczyt pracy dla Ojca niesie ze sobą ogromną odpowiedzialność i wymaga to od was umiejętności wykazania, że naprawdę nauczyliście się teorii i że jesteście w stanie zastosować ją w praktyce.

Jednym z pierwszych testów, z jakimi będziecie musieli się zmierzyć, jest wasze nie przywiązywanie się . Czy naprawdę potrafiliście uwolnić się od tego wszystkiego, co mogłoby przeszkodzić wam w zajmowaniu się sprawami Ojca ? Wolność jest wspaniałym stanem, ale jest cena, którą trzeba za to zapłacić i doświadczycie bólu związanego z podjęciem decyzji, czy możecie sobie pozwolić na zapłacenie tak wysokiej ceny, czy nie. Członkowie rodziny i przyjaciele są najtrudniejsi do uwolnienia się.

Pokazujecie, że jesteście inni. Zostawiacie dawne za sobą, a twoim najbliższym przyjaciołom i rodzinie nie podoba się ta różnica, którą w was widzą. Zaczynają czuć się nieswojo w waszej obecności, a wy to zauważacie. Prawdą jest, że najtrudniejsze lekcje, których trzeba się nauczyć, odbywają się pod własnym dachem. W rodzinie znajdują się wszystkie składniki, które pomagają wam się rozwijać, ale mogą też służyć do tego, żeby was ciągnąć w dół. Wkrótce odkryjecie, że nie możecie dłużej przebywać w ich towarzystwie i będziecie dążyć do uwolnienia się od nich tak szybko, jak to możliwe.

Kiedy udowodnicie sobie, że nie jesteście już przywiązani do swojej rodziny i przyjaciół, będziecie się cieszyć swoją nowo odkrytą wolnością, ale są też inne rzeczy, od których powinniście się uwolnić i będziecie testowani w tym wszystkim, szczególnie tych o wartości materialnej.

Jak mówi powiedzenie : "Kto podróżuje lekko, podróżuje daleko", a nie przywiązywanie się daje wam wolność i zwiększony zapał do działania i nie oglądania się do tyłu.

Do następnego razu.

Dobrego dnia.

33
TRANSLATIONS / 3.10.2021 – Lightline z 2-go października
« on: October 03, 2021, 11:16:51 am »
Link do wiadomości po angielsku :
https://forum.serara.org/index.php?topic=17954.msg95833#msg95833
Napisała : SongatSunrise, starszy członek
Kategoria / Temat : PLANY I NAGRANIA SOBOTNICH LIGHTLINES / Lightline z soboty, 2-go października – dwa nagrania

(Urywki z notatek)


1) « Odpowiedź nr 2, 2 październikaa 2021 r., godz. 23:22:45 »

Absolut Uniwersalny rzadko mówi, ale teraz mówi.

Tu ABSOLUT UNIWERSALNY. Należę do Kręgu Nieskończoności, jako Egzystencjalne nie tylko Bóstwa, ale także z innymi przypisanymi tytułami.

Ron wiedział, że Bóstwo Absolut jest bezosobowe. Kiedy jego imię zostało zmienione na Bóg Absolutny, stało się bardziej osobowe.

Jako Absolut Uniwersalny szczerze wątpię, czy ktokolwiek z was wie, czym się zajmuję. Ron mówi, że jestem kołem równowagi. To jest w pełni poprawne. Ron również widzi, że dbam o to, żeby nieubóstwiony wszechświat, czyli nieżywy i ubóstwiony, czyli całe życie, nie przytłaczały się nawzajem. Jestem tą równowagą, która dba o to, aby równowaga między życiem a materią była prawidłowa. Inną stroną mnie, nie omówioną w Księdze Urantii, jest to, że mogę tworzyć połączenia, tak jak teraz, ponieważ jestem centrum Kręgu Nieskończoności. Ojciec jest władcą, kontrolerem i koordynatorem, ale ja dbam o to, żeby miał wszystkie dźwignie władzy na miejscu, gotowe do użycia w każdej chwili.

Ojciec pociągnął za jedną z dźwigni, które mamy. Ci, którzy reprezentują Lucyfera, są teraz wszyscy zdepersonalizowani. Cała struktura, w której mogli się ukrywać, została zburzona. Teraz pozbyliśmy się ich. Urantia nie ma teraz ani odrobiny pozostałości.

Istnieje pewna liczba wszechświatów, zwanych Wszechświatami Municypalnymi, które mają specjalny powód do istnienia. Wszechświat municypalny o nazwie Enson i o wielkości połowy Nebadonu, jest wtulony w 6 innych wszechświatów w ramach Federacji i należy do Federacji. Przeznaczony jest dla ludzi, którzy zmarli w dzieciństwie i nigdy nie mieli szansy doświadczyć życia. Są oni wychowywani w Ensonie jako ludzie. Kiedy umierają w Ensonie, Nebadon bierze ich pod swoje skrzydła i umieszcza na naszych światach-mieszkaniach w celu wznoszenia.


Tu ABSOLUT NIEUWARUNKOWANY. Mówię swobodnie. To ja tworzę materię. To Absolut Nieuwarunkowany tworzy każdą cząstkę materii, z którą macie do czynienia. Czarne dziury to mój pomysł. Musimy oczyszczać Wszechświat Nadrzędny z bardzo niebezpiecznych przedcząsteczek. Widzieliśmy, jak jeden bozon rozrósł się do 50 000 neutronów.

Antymateria musi zostać oczyszczona, tak jak i ciemna materia. To są brzydkie rzeczy. To śmiecie. Dlaczego wasi fizycy chcą się z nimi bawić w piaskownicy, bawiąc się anty-materią i anty-protonami.

Nauka widzi antyelektron, ale nie wie, że to jest mrzonka. Nie ma co opowiadać o mirażach. Do każdej cząsteczki dołącza się antycząsteczkę, która jest odwróceniem oryginalnej przedcząsteczki. To niezwykłe, że naukowcy nie potrafią powiedzieć jaka jest różnica między nimi.


Dobry wieczór, tu JEZUS. Zielone światła są zapalone. Wolno nam ruszyć. Pozwolono mi wprowadzić w czyn to, do czego przygotowywaliśmy się przez bardzo długi czas. Trochę poprawek tu i tam, trochę ostatecznego szlifu i ruszamy. Tak więc jesteśmy tu, na początku października i chciałbym powiedzieć, ale nie zamierzam tego powiedzieć. Ja. . .Być może zobaczycie mnie przed końcem tego miesiąca. Otrzymaliśmy zielone światło, aby iść naprzód.

Chcę również was wszystkich ostrzeżec. Słyszeliście to już wcześniej, żebyście przez pierwsze kilka dni lub tygodni po moim ogłoszeniu trzymali się z dala od tłumów i trzymajcie usta ZAMKNIĘTE. BĄDŹCIE NIEWIDZIALNI.

Proszę, żebyście byli ostrożni, bardzo. Nie rozmawiajcie z NIKIM. Proszę, żebyście potraktowali to ostrzeżenie poważnie. To wszystko, co muszę powiedzieć, naprawdę. Czekałem długo, jak konie na starcie, aż drzwi się otworzą i wszyscy ruszą. 

Przypominam wam, że duch jest przesłanką dla wszystkiego, co jest, ale w kosmologii nieskończoności Ojciec przewyższa Ducha. Nieskończoność jest systemem. Nie jest sama przez się, automatycznie w całości w duchu. Trudno jest to jasno wyrazić.

Podręczniki mówią, że nieskończoność jest wszystkim, niczego nie brakuje. To jest prawda w waszej rzeczywistości, ale są też inne rzeczywistości we Wszechświecie Nadrzędnym.2) « Odpowiedź nr 1, 2 październikaa 2021 r., godz. 20:18:08 »

Tu TARKAS. Jezus nalega, aby na Urantii zapanował pokój. Zamierza zamknąć militaria, pozbawić ich broni jądrowej, sprawi, że cała broń palna nie wypali. Jeśli posiadacie taką broń, a większość ludzi ją posiada, to nie próbujcie z niej strzelać po pojawieniu się Jezusa, nawet na polowaniu. Karabiny powtarzalne nie będą w ogóle strzelać Te, które szybko oddają wiele strzałów, nie będą już legalne.


Ja, Jezus, dopilnuję tego. Ci, którzy mogą być powstańcami, mówię tu o bojówkach przeklętych przez Boga, będą one prześladowane.

Ci, którzy chcą, aby rząd USA upadł, nie będą już w Stanach Zjednoczonych. Wasz cenny Trump prawdopodobnie zostanie usunięty na wygnanie. Te rzeczy, które mają związek z problemami społecznymi, rasą, aborcją, seksualnością gejów i masą innych, nie powinny być poruszane. Tarzajcie się w nich, jeśli musicie, ale Jezus nie będzie miał nic wspólnego z odszkodowaniami dla rasy czarnej, ani z wyższością białych.

Ponadto, jeśli chodzi o stan świata, potrzebuje on nowych rządów, nowych państw narodowych, wymaga zakończenia wojen plemiennych i końca plemion. Nie będą one tolerowane. W rezultacie, Jezus poprosi czarną rasę USA, żeby się postarali o utworzenie nowych rządów w Afryce i z waszym oświeceniem poprowadzili ich do lepszej społeczności. Czarna rasa jest w porządku, ale trzeba ich więcej uczyć.

Biała rasa, spadkobiercy niebieskiego człowieka, jest agresywna, wojownicza i obrzydliwa w swoich moralnych przyzwyczajeniach. Prawdę mówiąc ich też trzeba będzie wyszlifować. Powinno to doprowadzić do o wiele bardziej pokojowego świata. Trzeba będzie przywołać czarnych, żeby naprawdę zapomnieli o niewolnictwie, lecz dać im godne miejsce w rządzeniu wśród swojego ludu. Nie ma potrzeby eksportowania ich.


Tu Tarkas. Właśnie wyrecytowałem to, co jest w książce Rona, “Grób, korona i ukoronowanie”. Ta książka jest piękna. Prawie nikt o niej nie słyszał, ponieważ Ron najpierw ujawnia karierę morontialną Jezusa, a nikt nie czuje się w tym łatwo. Nikt nie czyta tej książki, ale będą.


Tu MELCHIZEDEK MACHIVENTA: W USA umysły 10% populacji ludzi są podludzkie. Na całym świecie jest to 18%. Najgorszym kontynentem jest Afryka. Oni nie dostali ulepszenia.

Potrzebujemy wykształconych czarnych, czarnych właścicieli domów i biznesmenów, aby tam pojechali i uczestniczyli w tamtejszych rządach krajów i społeczeństw. Mam przeczucie, że kiedy Jezus otworzy drzwi do tego, nienawiść rasowa zniknie. Jestem gotów się założyć, że miliony powstaną, aby pójść i stworzyć wykształconą Afrykę.

Cała anglojęzyczna ludność USA to wasi wrogowie. Oni chcą anarchii, chcą żyć z narkotykami, chcą rządzić częścią USA jako własnym państwem. Te bojówki są gotowe zabijać tak, jak robili to naziści. Modlimy się, aby Jezus ich podarł na strzępy.

34
Thank you Valerie for this message. I must have missed this information when it was on the forum. I haven't found any trace of it now.

Andre

35
Perhaps Rayson would like to say something about black holes by the way of an article by Prof. Oscar del Barco of Universidad de Murcia (Spain) published in Volume 506, (September 2021) of Monthly Notices of the Royal Astronomical Society, which talks about the third type of micro black holes and their radiation. Article title : Primordial black hole origin for thermal gamma-ray bursts.

Andre

36
TRANSLATIONS / 30.9.2021 – Oczyszczanie
« on: September 30, 2021, 05:59:06 am »
Ta sama wiadomość po angielsku :
https://forum.serara.org/index.php?topic=17936.msg95783#msg95783
Przekaz: Lemuel, członek bohater
Kategoria / Temat : Wątki nowych przekazów / OCZYSZCZANIE
« 29 września 2021 r., godz. 01:58:01 »


Nauczyciel : CALUMNIA
Przedmiot : OCZYSZCZANIE
Przekazujący : Lemuel
Miejsce : Girona, Katalonia, Hiszpania,
Data/Godzina : 30 września 2021, 07:00 czasu miejscowego, 05:00 UTC


Chcę żeby wszyscy, którzy czytają te lekcje wiedzieli, że kiedy mówię "wy", to mam na myśli wszystkich.

Dziś rano zastanowimy się nad skutkami tego, że podjęliście decyzję, by poświęcić swoje życie sprawom Ojca. W ten sposób wszyscy otrzymaliście Fundament, na którym pomagam wam budować waszą budowlę, a potrzebne materiały muszą być najwyższej jakości. Pierwszym materiałem, którego potrzebujemy, jesteście wy sami.

Wasze ciało FIZYCZNE powinno być nieskazitelnie czyste i tak zaczyna się okres dolegliwości, które służą oczyszczeniu go z zanieczyszczeń. Może to być dla was dość bolesne i niepokojące, ale wasz Dostrajacz Myśli pomoże wam zrozumieć i zaakceptować to, że jeśli wasze ciało nie funkcjonuje prawidłowo, to nie będziecie w stanie robić tych rzeczy, które są od was wymagane. Oczywiście, jest wielu z was, którzy cierpią na jakąś dolegliwość, ale proces oczyszczania będzie kontynuowany do możliwego maksimum. Nie stanie się to wszystko z dnia na dzeń, ale będzie postępowało zgodnie z wolą waszego DM i może trwać latami, bo każdy z was jest inny.

Oczyszczanie EMOCJONALNE jest najbardziej subtelną z zachodzących zmian, ale są one również najbardziej satysfakcjonujące, ponieważ zaczniecie doświadczać uczuć takiej radości, że czasami trudno wam się będzie opanować, a one również służą do przekonania was, że jesteście na dobrej drodze. Nauczycie się również odróżniać emocje ego od wzruszeń serca, a to pomoże wam uniknąć problemów, które mogą wywołać emocje ego.

Najgłębsze jest oczyszczenie UMYSŁOWE. Jest to coś, co może zająć lata, ponieważ kiedy zaczynacie myśleć inaczej, będziesz działać inaczej, a to przynosi wiele problemów pod wasze drzwi. Zmiany w waszym zachowaniu mogą nie być zauważalne dla was, ale z pewnością będą zauważalne dla rodziny i przyjaciół. Ogólnie rzecz biorąc, może to być najbardziej bolesny i niepokojący okres w waszym życiu, kiedy stajecie w obliczu braku akceptacji tych zmian. Mężowie, żony, rodzice, dzieci, przyjaciele i znajomi - wszyscy to zauważą i wszyscy będą mieli swoje zdanie, ale nauczycie się sobie z tym radzić. Wasze pragnienie służenia Ojcu jest takie, że może nawet będziecie musieli zostawić za sobą tych, których kochacie. Rozstanie prowadzące do rozwodu jest dość powszechne, zwłaszcza jeśli to żona podjęła nieodwołalną decyzję. Nie może być powrotu do dawnego ciebie.

Osiągnęliście teraz punkt w waszej duchowej podróży, kiedy stajecie się wolni od wszystkich tych, którzy próbowali was powstrzymać, a także wolni od tych przywiązań, którym w końcu udało wam się pozwolić odejść.

Teraz odpoczniemy przez pewien czas i pozwolimy, aby te lekcje zostały w pełni przyswojone.

Do następnego razu.

Dobrego dnia.

37
TRANSLATIONS / 29.9.2021 – Lighline z 28-go września
« on: September 29, 2021, 06:35:03 am »
Link do wiadomości po angielsku :
https://forum.serara.org/index.php?topic=17933.msg95778#msg95778
Napisała : SongatSunrise, starszy członek
Kategoria / Temat : Tu są nagrania, uwagi i plany / Lightline USA z wtorku, 28-go września
« Odpowiedź nr 1, 28 września 2021 r., godz. 18:21:51 »

(Urywki z notatek)


TARKAS : Dzisiaj jest dzień wielkich trudności w duchu. Cała idea misji na Urantii została zakwestionowana przez Bóstwo Absolutne, a także przez Uversę. Powstanie jest śmiertelnie niebezpieczne.


Tu MELCHIZEDEK MACHIWENTA : Ubolewam nad tym, jak w rzeczywistości działanie kliki, to, co dzisiaj zrobili, co dzisiaj pokazali, potwierdza potrzebę tego, czego Ron domaga się od ponad roku, eksterminacji. Oni są szkodnikami.

Jak to możliwe, że duch może być szkodnikiem ? Może, ponieważ jest to rezultat tego, co najwyższy zrobił dwa lata temu. Wszystko, co wydarzyło się od tego czasu, było wynikiem jego działania. W ciągu tych ostatnich dwóch lat, niebiańskie istoty odkryły pułapki, które Lucyferianie zastawili, aby uwięzić, okaleczyć i zabić was wszystkich.

To się nie stanie, ale wszyscy zbyt długo doświadczaliście intryg kliki i innych. Mam nadzieję, że tym razem to prawda, gdy słyszę, że mają zostać ostatecznie wyeliminowani na dobre.

Jestem Gubernatorem, przewodniczącym mojego zakonu Melchizedeków. Jesteśmy tutaj i rządzimy. Reszta mojego zakonu czeka, żeby pomagać w każdym miejscu na świecie.


Tu RA : Tak, jestem potężną istotą. Po prostu poinformuję was, że nie ma niczego, czego nie mógłbym zorganizować, żeby się stało, jeśli chcę, żeby się stało. Przekonaliście się już o konieczności istnienia moich oficerów łącznikowych. Pewnego dnia, ten przekazujący otrzymał przesłanie od Ojca Wszechświata, mówiącego o pomyśle, żeby pozbyć się ich wszystkich dekretem. Ojciec mógłby to zrobić, ale pozbycie się jednego problemu czasami powoduje powstanie dwóch innych.

Nawiązując do tego, operacja oczyszczenia planety z rebeliantów została przeprowadzona.

Tu RA. Mam władzę, możliwości i pragnienie oczyszczenia tej planety ze szkodników i zrobię to, więc kiedy udacie się dziś wieczorem do swoich łóżek, dziękujcie i chwalcie naszego Ojca Wszechświata za trudne decyzje, które musi podejmować, a także tych z nas, którzy muszą wypełniać jego Wolę.


OJCIEC WSZECHŚWIATA. Zwracam się do was wszystkich słuchających. Jesteście moimi dziećmi. Moją wolą jest, abyście doświadczalnie wzrastali i odkrywali siebie, a w końcu mnie, moją Wolę i moje cele.

To jest ogólne wyjaśnienie przez Michała mojej Woli i Wszechświata Nadrzędnego : Jest on po to, żeby powstawały niezliczone formy życia, żeby doświadczać, czym jest życie, radości i możliwości, a szczególnie dla istot woli, potencjałów i przeznaczeń, które są dostępne dla każdego z was.

Jest to pokarm dla waszych rozważań na temat tak burzliwych czasów, ponieważ jest tak wiele zakłóceń w samym waszym materialnym świecie wraz z morontialnym światem, który was otacza i w bieżących wydarzeniach.

Jako wasz Ojciec Wszechświata wzywam was, witam was i zachęcam was do kontynuowania waszych podróży ku oświeceniu, samorealizacji i wszystkim doświadczeniom, o których nie macie pojęcia, że są przed wami, aby was katapultować i umożliwić wam bycie czymś o wiele większym, niż możecie nawet rozważać, żeby się stać, kiedy mogę w pełni rozwinąć wyjaśnienie waszych możliwości, lecz jednak byłoby niemożliwe pojęciowe uchwycenie tego, co wam mówię i oczekiwanie na to.

Dla was jednak zachęcam was do świętowania każdego dnia, okoliczności i sytuacji, które powodują wasz wzrost, aby poszerzyć waszą doświadczalną wiedzę, zrozumienie i pojmowanie, a także dróg Mojej Woli i tego kim jestem i kim wy jesteście w relacji ze mną. Jest to ogromnie ważne i istotne, lecz może się tak bardzo zagubić w waszych codziennych zajęciach, więc nadal skupiajcie się i wznoście się ponad okoliczności, z którymi wszyscy się stykacie. Proszę, przyjdźcie do mnie, poproście, rozpoznajcie moją obecność w was i wokół was i przyznajcie sobie i Mnie, że rzeczywiście jestem waszym Pierwszym Źródłem i Centrum dla wszystkich rzeczy. Nie zawodzę. Wzywam was do siebie i zapraszam was wszystkich do mojej obecności, wyżej, do większego oświecenia i większych związków, które czekają w każdej chwili waszej materialnej egzystencji.

38
TRANSLATIONS / 29.9.2021 – Decyzja
« on: September 29, 2021, 05:18:38 am »
Ta sama wiadomość po angielsku :
https://forum.serara.org/index.php?topic=17936.msg95783#msg95783
Przekaz: Lemuel, członek bohater
Kategoria / Temat : Wątki nowych przekazów / DECYZJA
« 29 września 2021 r., godz. 02:29:10 »


Nauczyciel : CALUMNIA
Przedmiot : DECYZJA
Przekazujący : Lemuel
Miejsce : Girona, Katalonia, Hiszpania,
Data/Godzina : 29 września 2021, 07:15 czasu miejscowego, 05:15 UTC


Będziemy kontynuować wczorajszą lekcję, ponieważ w naturalny sposób prowadzi ona do punktu, w którym musicie się zatrzymać i zastanowić, co zrobić teraz, kiedy odnaleźliście swoje Ja. Szybko uświadamiacie sobie, że musicie podjąć decyzję. Czujecie się tak szczęśliwi i zadowoleni, że dotarliście do tego punktu, więc co zamierzacie zrobić z tą nową wiedzą o swoim Ja.

Ten moment w życiu każdego człowieka jest krytyczny i dotarcie do tego rozdroża oznacza, że jesteście gotowi ruszyć do przodu. Co mam na myśli ? Spędziliście lata na poszukiwaniu czegoś, czego brakowało w waszym życiu. Odkrycie, że to coś to prawdziwe JA, doprowadziło was do końca dużego rozdziału w księdze waszego życia. Tak, wszyscy macie księgę życia i jest ona wypełniona rozdziałami doświadczeń. Teraz znajdujecie się pomiędzy starym a nowym. To rodzaj ziemi niczyjej, naprawdę trudny czas.

Nie wiecie, co robić, nie wiecie, co myśleć, czujecie tylko radość, którą przyniosło wasze nowe odkrycie i wtedy jakby magicznie, czujecie ogromną potrzebę poświęcenia swojego życia swojemu Ja. Wiecie bez cienia wątpliwości, że jest to nowa ścieżka, którą musicie podążać, a wasza radość wzrasta jeszcze bardziej. I tak nadchodzi moment, w którym podejmujecie nieodwołalną decyzję, by ofiarować swoją wolną wolę Temu, który dał ją wam na początku, OJCU i od tej chwili wasze codzienne przyrzeczenie składane OJCU brzmi : "Moją wolą jest, żeby TWOJA WOLA SIĘ SPEŁNIŁA".

Teraz nie ma już odwrotu. Teraz zaczyna się nowy rozdział w waszej księdze życia i nowy kierunek, a także bardzo wyboista jazda, o której porozmawiamy później.

Dobrego dnia

39
TRANSLATIONS / 28.9.2021 – Poszukiwanie siebie
« on: September 28, 2021, 12:11:49 pm »
Ta sama wiadomość po angielsku :
https://forum.serara.org/index.php?topic=17930.msg95770#msg95770
Przekaz: Lemuel, członek bohater
Kategoria / Temat : Wątki nowych przekazów / POSZUKIWANIE SIEBIE
« 28 września 2021 r., godz. 03:42:27 »


Nauczyciel : CALUMNIA
Przedmiot : POSZUKIWANIE SIEBIE
Przekazujący : Lemuel
Miejsce : Girona, Katalonia, Hiszpania,
Data/Godzina : 28 września 2021, 07:55 czasu miejscowego, 05:55 UTC


W nawiązaniu do dwóch poprzednich lekcji, rozważmy teraz powód POSZUKIWANIA SIEBIE. Piszę to duymi literami, ponieważ chodzi tu o prawdziwego ciebie, który jesteś DUCHEM.

Weźmiemy pod uwagę tych, którzy żyją w tak zwanych rozwiniętych krajach zachodniej półkuli, gdzie edukacja jest normą dla każdego dziecka. Nie ma znaczenia, czy byłeś inteligentnym uczniem, który poszedł na uniwersytet, czy też porzuciłeś naukę w młodym wieku. Zanim każdy z was osiągnął wiek 21 lat, jego podstawowe wykształcenie powinno być takie, aby przygotować was do dorosłego życia.

Niestety, wiemy, że tak nie jest. Wspomnaliśmy już o braku duchowej edukacji i to jest główny powód, dla którego ludzie nigdy nie znajdują w sobie potrzeby poszukiwania. Ci, którzy mają taką potrzebę, mogą spędzić resztę życia na szukaniu czegoś, czego nie potrafią zidentyfikować. Z reguły poszukiwanie zaczyna się mniej więcej w wieku dwudziestu jeden lat.

Wiecie już, że po podjęciu pierwszej moralnej decyzji wasz Dostrajacz Myśli jest natychmiast wysyłany z DIVININGTONU i stajecie się jego podopiecznymi do końca życia. Istnieją okresy wpływu, kiedy wasz DM wywiera wpływ poprzez wasze umysły, a później, gdy wasza dusza się rozwinie, poprzez wasze serca. Okresy te trwają zazwyczaj, choć nie zawsze, siedem lat i są one głównie duchowe, umysłowe i fizyczne. Na przykład, te siedmioletnie okresy naprawdę się zaczynają, że tak powiem, kiedy jesteście w wieku dwudziestu lat i zaczyna się wtedy poszukiwanie.

Zaczyna się to od waszej tęsknoty za czymś. Stajecie się świadomi, że czegoś brakuje w waszym życiu, ale nie potraficie tego określić. Macie dobre życie, jesteście w szczęśliwym związku, macie dzieci, dobrą pracę, przyjaznych sąsiadów itd. Wydaje się, że macie wszystko, ale zdajecie sobie sprawę, że tak nie jest.

Te momenty są krytyczne, ponieważ mogą być krótkotrwałe z powodu ciągłej presji waszego materialnego życia, ale jeśli stają się one nieprzerwane, to dlatego, że wasze DM i wasze serca łączą swoje wysiłki, aby prowadzić was dalej. Wasze poszukiwania doprowadzą was do przeczytania wszystkiego, co możecie dostać w swoje ręce, co może zaspokoić wasze potrzeby. Może to trwać latami, ale pewnego dnia odkrywacie, że to, co zaczyna was zadowalać, to informacje, które czerpiecie z literatury duchowej lub filozoficznej.

Poszukiwania trwają aż do tej chwalebnej chwili, kiedy odnajdujecie swoje JA. Czyż nie jest to prawdziwa ironia losu ? Spędzanie całego tego czasu na szukaniu SIEBIE, ale czyż nie jest to również Wspaniałe ?

Dobrego dnia.

40
TRANSLATIONS / 27.9.2021 – Zagubione i odnalezione
« on: September 27, 2021, 06:02:51 am »
Ta sama wiadomość po angielsku :
https://forum.serara.org/index.php?topic=17925.msg95757#msg95757
Przekaz: Lemuel, członek bohater
Kategoria / Temat : Wątki nowych przekazów / ZAGUBIONE I ODNALEZIONE
« 27 września 2021 r., godz. 02:26:56 »


Nauczyciel : CALUMNIA
Przedmiot : ZAGUBIONE I ODNALEZIONE
Przekazujący : Lemuel
Miejsce : Girona, Katalonia, Hiszpania,
Data/Godzina : 27 września 2021, 07:25 czasu miejscowego, 05:25 UTC


Dziś zastanowimy się nad życiem wewnętrznym i zewnętrznym, jak wpływają one na utratę i odnalezienie siebie lub Siebie. Powiedziano wam, że musicie stracić siebie, aby odnaleźć siebie. Innymi słowy, tracicie swoje życie zewnętrzne, żeby odnaleźć wewnętrzne. Wasza ludzko-zwierzęca natura musi ustąpić miejsca waszej Boskiej naturze. Innego dnia rozmawialiśmy o braku duchowego wykształcenia, a w wyniku tego o waszej nieznajomości prawdy o waszej Boskości.

Jeśli zgadzacie się z tym, że wszyscy jesteście dziećmi waszego niebiańskiego Ojca, to jak możecie się nie zgadzać ze swoją Boskością, kiedy widzicie, że brak duchowego wychowania pozostawia ludzi w całkowitej niewiedzy o ich prawdziwym dziedzictwie.

Osobowość człowieka lub ego jest również nazywana fałszywą osobowością i jest tak w tym sensie, że nie przejawia ona Boskości. Jak to możliwe ? Światło przebija się przez ciemność i rozprasza ją, a tam gdzie nie ma światła, pozostaje tylko ciemność.

Wszyscy jesteście naprawdę książętami i księżniczkami swoich królewskich rodziców, lecz jest to jeszcze jedna prawda, która była przed wami ukryta. Cóż, teraz nadszedł czas, by to uznać i udowodnić to sobie, tracąc to, co zewnętrzne, a znajdując to, co wewnętrzne.

Tę prawdę już udowodniliście sobie i będziecie jej uczyć innych. Wasi Dostrajacze Myśli są odłamkami Ojca, a ON JEST DUCHEM. DUCH jest BOSKI i tacy też jesteście wy ! Kiedy możecie to w pełni zaakceptować, zaczniecie tym żyć i doświadczać tego, tracąc to, co zewnętrzne, i żyjąc tym, co wewnętrzne.

Otrzymaliście ostatnio najwspanialszą informację o sobie. OJCIEC WSZECHŚWIATA zarządził, że jesteście teraz nie tylko istotami materialnymi, lecz także istotami morontialnymi i duchowymi. Jesteście teraz Trzema w Jednym!

Utrata waszego zewnętrznego ja oznacza jedynie kontrolowanie waszego ego, ponieważ bez ścisłej kontroli nad ego nigdy nie znajdziecie swojego wnętrza. Wszyscy znacie, jestem pewien, pieśń "Amazing Grace" (Zdumiewająca łaska). Piękna pieśń, która mówi o tym, co na zewnątrz i tym, co wewnątrz : "Kiedyś byłem zagubiony, ale teraz się odnalazłem, byłem ślepy, ale teraz widzę”.

Nie ma nic, co mogłoby się równać z radością z odzyskania utraconego wzroku.

Dobrego dnia


(Patrz tłumaczenie poetyckie takstu tej pieśni :
https://ising.pl/piesn-religijna-amazing-grace-piano-version-2ke19v-tekst
lub zwykłe :
http://www.popolsku24.pl/piosenka,jeanette-amazing-grace.html )

41
TRANSLATIONS / 27.9.2021 – Wewnątrz i na zewnątrz
« on: September 27, 2021, 04:34:47 am »
Ta sama wiadomość po angielsku :
https://forum.serara.org/index.php?topic=17916.msg95738#msg95738
Przekaz: Lemuel, członek bohater
Kategoria / Temat : Wątki nowych przekazów / WEWNĄTRZ I NA ZEWNĄTRZ
« 26września 2021 r., godz. 02:38:30 »


Nauczyciel : CALUMNIA
Przedmiot : WEWNĄTRZ I NA ZEWNĄTRZ
Przekazujący : Lemuel
Miejsce : Girona, Katalonia, Hiszpania,
Data/Godzina : 26 września 2021, 07:45 czasu miejscowego, 05:45 UTC


Dzisiaj zastanowimy się nad różnicą pomiędzy tymi dwoma pozornymi przeciwieństwami. Od momentu, kiedy otwieracie oczy rano, aż do momentu, kiedy zamykacie je w nocy, żyjecie w świecie zewnętrznym. To znaczy, że wasze dni są wypełnione zewnętrznymi myślami i działaniami. To wasze świadomość motywuje was i jesteście świadomi tego faktu, czyż nie ?

Prawie wszyscy z was w tak zwanym rozwiniętym świecie spędzacie swoje dni na zewnątrz. Podróżujecie do swojego miejsca pracy i robicie te same rzeczy, które trzeba robić każdego dnia. Po pracy chętnie spotykacie się z przyjaciółmi, żeby cieszyć się wolnym czasem korzystając z jakiejś rozrywki, a kiedy jesteście gotowi do spania, kładziecie się spać.

A co z tym, co wewnątrz ? Czy trzeba to wyjaśniać ? Cóż, tak, trzeba ! Zostaniecie wezwani do wyjaśnienia życia wewnętrznego wielu osobom, które nigdy nad tym się nie zastanawiały. Pamiętajcie, że większość ludzi żyje w całkowitej ignorancji. To nie jest ich wina, że odmówiono im edukacji. Wasze życie wewnętrzne składa się z waszych myśli i uczuć, więc jeśli się nad tym zastanowić, to czy wasze życie wewnętrzne jest oddzielone od zewnętrznego ? Nie, nie jest.

Wnętrze i zewnętrze są nierozłączne, ale muszą być rozpoznane jako to, czym są. To wnętrze, służy temu, co na zewnątrz. Mówiąc prościej, myślisz, a potem robisz. Jak łatwo zauważyć, jest wielu, którzy robią bez myślenia.

Ci z was, którzy są na tym forum, są tutaj z powodu tego, że wasze życie wewnętrzne jest bardziej wpływowe niż zewnętrzne. Wasze uczucia doprowadziły was do poszukiwania tego, co rozpoznaliście jako nieobecne w waszym zewnętrznym życiu. Wasi Dostrajacze Myśli prowadzili was, a wy współpracowaliście, podążając za Ich przewodnictwem. Przyzwyczailiście się do swojego wewnętrznego i zewnętrznego życia i ogólnie rzecz biorąc, panuje tam równowaga.

Jest wiele więcej do rozważenia, ale zostawimy to na następną lekcję.

Dobrego dnia.

42
TRANSLATIONS / 26.9.2021 – Odłożenie przyjścia Jezusa
« on: September 26, 2021, 12:37:29 pm »
Ta sama wiadomość po angielsku i po rosyjsku :
https://forum.serara.org/index.php?topic=17917.msg95746#msg95746
Przekazał : prozonov, starszy członek
Kategoria / Temat : Dyskusje ogólne / Kocioł, punkt wrzenia, kość niezgody i podsumowanie
« Odpowiedź nr 3, 26 września 2021 r., godz. 11:12:55 »

(Kocowa częąść tej wiadomości)


Oto wiadomość, którą otrzymałem od Dostrajacza dziś o północy:

"Musimy was zawiadomić o ważnej zmianie na Urantii. Ze względu na niestabilną i wybuchową sytuację w Chinach, Indiach i innych krajach, gdzie może wybuchnąć wojna, drugie przyjście Jezusa jest odłożone na czas nieokreślony.

Głównym warunkiem przyjścia Chrystusa jest pokój na planecie, ale go nie ma i go nie widać. Dlatego też jesteśmy zmuszeni znowu odłożyć to bardzo potrzebne na Ziemi wydarzenie.

Nie denerwujcie się, żyjcie swoim życiem, módlcie się, poszerzajcie swoją wiedzę i znajomości, czytajcie najnowsze linie światła. Dają wam one wiele możliwości nauki i informowania się.

Co i jak będzie potem - nie wiadomo. Bardzo dużo, prawie wszystko zależy od stanu jądra. Nie wiadomo dokładnie, czy i gdzie otworzy się drugi otwór wentylacyjny, aby obniżyć temperaturę jądra. Wiemy o kilku przypuszczalnych punktach, ale gdzie i kiedy to nastąpi, to wielkie pytanie.

To wszystko na razie. Do następnego spotkania.

Dziękuję ci drogi Dostrajaczu".

43
TRANSLATIONS / 26.9.2021 – Pytania na forum
« on: September 26, 2021, 07:23:07 am »
Link do wiadomości po angielsku :
https://forum.serara.org/index.php?topic=17915.msg95737#msg95737
Napisała : SongatSunrise, starszy członek
Kategoria / Temat : Dyskusje ogólne / Kilka pytań na forum
« 25 września 2021 r., godz. 21:00:03 »


Witam wszystkich. Wysłałam Ronowi te pytania i on poprosił mnie, żebym je zamieściła dla was wszystkich :

25.9.2021 o godz. 00:32 Carole Deptula napisała :

Carole : Oto pytanie do ciebie : Ojciec jest Wypełniaczem Przeznaczenia Wszechświata nr 6. Jakie jest przeznaczenie Wszechświata ?
RON : Ostatecznie stać się nieskończonym i zakończyć Wszechświat Nadrzędny jako doświadczalne laboratorium i stać się ostatecznym skarbnicą stworzenia, które trzyma się dobrze dla każdego innego przyszłego rozwoju poza fraktalami przestrzeni, które istnieją teraz.

Carole : Czy to znaczy "Odtąd wszyscy wiecznie żyli szczęśliwie" ?
RON : Nie. To nie tak. Doświadczalna praca poprzez starego najwyższego do absonitu i do absolutu musi jeszcze trwać i ten rozwój rzeczywistości musi wyplewić to, co nie może działać lub być przeniesione do przyszłego Wszechświata Nadrzędnego, który może nigdy nie być w pełni wyjaśniony w postaci domniemań lub problematycznych scenariuszy, które mamy w epokowym objawieniu, przynajmniej do tej pory. Moja praca zgodna z poglądem Ojca wskazuje na prawdopodobieństwo, że po tym jak Wszechświat Nadrzędny zostanie zakończony, nastąpi hiper-nieskończoność i że wtedy otworzy się cała nowa transformacja życia i potencjałów ze swobodą decyzji Ojca Wszechświata jak mają dojść do hiper-nieskończoności ci, którzy przetrwali rozwój poprzez Absoluty.

Carole : Wątpię w to. Księga Urantii wspomina jak wszechświat rozszerza się i kurczy oddychając. Swedenborg mówił o Wszechświecie Nadrzędnym jako "Wielkim Człowieku". Pytanie : Czy Nowa Era Wszechświata jest początkiem nowej ścieżki przeznaczenia dla Wszechświata Nadrzędnego ?
RON : Patrz powyżej Carole. Tam jest odpowiedź na to pytanie.

Carole : Czy skupienie się na Urantii jest rodzajem punktu wyjścia dla Nowej Ery Wszechświata ?
RON : Nie, raczej nie. To zaczyna się w Raju.

Carole : "Oto jak jest źle. Oto jak dobrze ma być ?" Czas jak naleśnik zwinięty z połączonymi końcami tak, żeby koniec był początkiem, a początek końcem ?
I jeszcze jedno : W ONZ odbywają się dziś spotkania dotyczące "zmian" klimatu. "Zmiana" brzmi niewinnie, ale katastrofa klimatyczna jest bardziej prawdopodobna. Co Gaja myśli o tym wszystkim ? Czy istnieją projekty rekultywacji planety, które wymagają wsparcia i finansowania ? Czy ludzie mają w ogóle jakieś dobre pomysły ?
RON : GAJA nie jest już informowana o tych sprawach. GAJA została zmieniona, żeby się zająć pracą ABSONICZNĄ, Carole i nie funkcjonuje już jako Najwyższy Planetarny. Nie jestem pewien, czy kiedykolwiek jeszcze usłyszymy bezpośrednio o Gai na Urantii w przewidywalnej przyszłości.

Carole : Co ona mówi o jądrze Ziemi ? Czy ma ona jakichś pomocników ? Jeśli tak, to z jakiego są zakonu i co robią ? I jeszcze nowa myśl : Pan Biden bierze udział w spotkaniach w ONZ dotyczących "zmian klimatycznych". On nie ma pojęcia o jądrze, ani o magnetosferze. A może wie, ale nic nie mówi. Pytanie brzmi : Czy wszystkie planety w końcu wybuchają?
RON : NIE, ale w końcu się wypalają, chyba że wejdą w duchowe odrodzenie zwane Światłem i Życiem, wtedy stają się wieczne.

Carole : A może po prostu zostają pochłonięte, gdy gwiazda będąca ich słońcem wybuchnie ? Czy planety istnieją wiecznie ?
Ron : PATRZ ODPOWIEDŹ POWYŻEJ.

Carole : Czy jest coś, co ludzie mogą zrobić w związku z istniejącym kryzysem zmian klimatycznych ?
Ron: Na teraz i na później, jeśli będą przestrzegane krajowe zalecenia użytkowania energii, to NIE.

Carole : Jeszcze jedno : Propozycja trójki rządzącej, w skład której wchodzi jeden ludzki uczestnik, wydaje się być planem dla reszty krajów na Urantii. Wydaje mi się, że ten plan z trójką mógłby się stać normą dla reszty systemu, wszechświata i dalej. Obecność najwyższego uniemożliwiła wykonanie tego planu. Kiedy ten problemem został rozwiązany, Nowa Era Wszechświata mogłaby być erą uczestnictwa w rządzie planetarnym dla ludzi.
RON : Carole, ciągle popadasz w stare przypuszczenia. Najwyższy nie żyje. Nie ma najwyższego. Jakakolwiek zmiana funkcji najwyższego nie będzie miała nazwy najwyższego. Pewne funkcje najwyższego są obecnie testowane, ale nie są one wprowadzane w życie wszechświata, lecz są zlokalizowane, tak jak ty i ja ich doświadczamy, a powstanie sprawia, że jest gorzej niż byłoby bez tego. Zrewiduj swoje myślenie, a lepiej zrozumiesz całą ideę, że Nowa Era Wszechświata nie jest wcale najwyższa, ale jest rewizją doświadczalnego Bóstwa opartą na wolnej woli, a nie na dyktaturze, do której zmierzał dawny najwyższy,

Carole : Oczywiście, że wolna wola jest integralną częścią tego układu. Dlaczego istnieją planety z ludźmi, którzy nie mają wolnej woli ?
Ron : Jeśli się dowiesz dlaczego, Carole, to powiedz i mnie.

44
TRANSLATIONS / 25.9.2021 – FUNDAMENT
« on: September 25, 2021, 04:25:13 am »
Ta sama wiadomość po angielsku :
https://forum.serara.org/index.php?topic=17911.msg95732#msg95732
Przekaz: Lemuel, członek bohater
Kategoria / Temat : Wątki nowych przekazów / FUNDAMENT
« 25 września 2021 r., godz. 03:02:23 »


Nauczyciel : CALUMNIA
Przedmiot : FUNDAMENT
Przekazujący : Lemuel
Miejsce : Girona, Katalonia, Hiszpania,
Data/Godzina : 25 września 2021, 07:45 czasu miejscowego, 05:45 UTC


Idźmy dalej. Każdy nauczyciel z wieloletnim doświadczeniem potrafi natychmiast rozpoznać najwłaściwszy sposób przekazywania wiedzy, najbardziej odpowiedni dla każdego ucznia. W ciągu ostatnich dziesięciu dni przyjrzeliśmy się tym tematom, które uznałem za najbardziej podstawowe dla wszystkich uczniów. Kładą one solidny fundament, na którym można zbudować najwyższe budynki.

Teraz zaczniemy wznosić taki budynek, który będzie odzwierciedlał nie tylko architekta, ale także budowniczych, bez których niczego nie zobaczymy. Mówimy o waszych talentach, o tych, które już rozpoznaliście i rozwinęliście oraz o tych, które jeszcze musicie odkryć. Jestem tu po to, aby wam w tym pomóc.

Usłyszeć lub przeczytać coś po raz pierwszy wywołuje w grze sekwencję reakcji, które dopuszczają lub sprzeciwiają się ważności tego, co słyszysz lub czytasz. Jako dziecko byliście tego zupełnie nieświadomi, ale jak wszystkie inne dzieci byliście w stanie uczyć się zgodnie z waszą zdolnością do nauki, a ona nie jest taka sama dla wszystkich.

Wszyscy macie pewną wartość ilorazu inteligencji i to może, ale nie musi okazać się korzystne. W wielu przypadkach, w istocie zbyt wielu, inteligencja bez umiejętności i wrażliwości, aby zastosować ją w sposób humanitarny, prowadzi do arogancji i dominacji. Wielu z najbardziej znienawidzonych dyktatorów świata było bardzo inteligentnych.

Macie szczęście, że już dawno odkryliście, że to EGO dominowało w życiu tak wielu ludzi, zbyt wielu ludzi, a rezultaty tego są boleśnie widoczne. Nie będziemy się dzisiaj nad tym rozwodzić, ale wspominam o tym tylko po to, aby zwrócić waszą uwagę na wpływ, jaki ego może mieć na osoby o wysokiej inteligencji.

Solidny fundament nie zawsze świadczą o tym, że rośnie piękny budynek.

Będziemy kontynuować innym razem.

Dobrego dnia.

45
TRANSLATIONS / 24.9.2021 – Lightline z 22-go września
« on: September 24, 2021, 11:28:36 am »
Link do wiadomości po angielsku :
https://forum.serara.org/index.php?topic=17901.msg95718#msg95718
Napisał : Moses Ouko, starszy członek
Kategoria / Temat : NAGRANIA, UWAGI I PLANY LIGHTLINE USA/ UE / Lightline z 22-go września 2021 r.
« Odpowiedź nr 1, 24 września 2021 r., godz. 00:01:35 »

(Urywki z transkrypcji)


MICHAŁ NEBADOŃSKI : Imigranci, których widzimy na południowej granicy Stanów Zjednoczonych, pochodzą w większości z Haiti. Powiem wam teraz, że duch mówi, że nie wolno ich wpuszczać do amerykańskiego organizmu. Oni wszyscy są wychowani w kraju, który nie zna żadnej dyscypliny i bardzo mało zgody, żeby się ochronić. Wprowadźcie ich do Stanów Zjednoczonych, a oni zaproszą Rosję, gdyby Rosja ich przysłała. Na tym polega problem. Wasz prezydent Biden jest całkowicie tego nieświadomy. Eksportuje ich z powrotem na Haiti, ale Haiti jest w rozsypce. Nie może przetrwać z większą liczbą ludzi bezdomnych, a oni tacy są.

Większość z nich uciekła do Ameryki Południowej lub południowej części Ameryki Środkowej. Tam żyją na poziomie ubóstwa, ale przynajmniej mają domy. W Stanach Zjednoczonych ich nie mają i są ogromnym obciążeniem dla amerykańskiego systemu. Ron mówi Najwyższym Ojcom : Dlaczego tak długo zastanawiają się nad tym, co zrobić z masową imigracją do Stanów Zjednoczonych, skoro Stany Zjednoczone nie mogą sobie pozwolić na nagłe pojawienie się tych hord. Jego zaleceniem jest uszczelnienie granicy i strzeżenie jej przy pomocy wojska. To jest rozwiązanie na teraz, ale administracja Bidena odmawia wzięcia tego pod uwagę i postrzega to jako ludobójstwo, jeśli podejmie tego rodzaju działania. Problem w tym, że muszą. Bardzo mi przykro, ale muszą.

Prawda jest taka, że ludobójstwo, którego obawia się Biden, wydarzy się pomimo Bidena. Przeludnienie świata jest wam dobrze znane. 9,5 miliarda ludzi stłoczonych na planecie, która może pomieścić co najwyżej 6 miliardów. Z tego powodu zaopatrzenie w żywność i różne środki utrzymania nie może wytrzymać walki o utrzymanie zbyt wielu ludzi.

Deklaracja Chin o sprzeciwie wobec osi australijsko-brytyjsko-amerykańskiej jest niebezpieczna ponad wszelkie słowa. Oni przygotowują się one do wprowadzenia wojska do cieśniny Formozańskiej, jak również na Morze Południowochińskie. Będzie to starcie z flotą amerykańską i proszę mi wierzyć, że będzie to starcie. Korea Południowa nie jest w tym względzie przyjacielem Stanów Zjednoczonych. Uważają, że Chiny mają prawo do ekstrapolacji swojej potęgi i popierają to, ale nie rozumieją, że popierając to, tracą wsparcie ekonomiczne.

Ci z Was, których mniej obchodzą kwestie geopolityczne, muszą teraz zrozumieć, że cały region Azji południowo-wschodniej to teren zapalny. Zanim doszło do II wojny światowej ten sam obszar wywołał japoński atak na Pearl Harbor. Sytacja jest identyczna. Uważajcie ! Różnica jest tylko taka, że zamiast Japonii macie giganta - Chiny, które tym razem mają broń jądrową.

Australia jest w punkcie krytycznym. Jest ekstremalne zagrożenie dla lądu Australii. Skorzystała ona z szansy poznania technologii atomowych łodzi podwodnych i Stany Zjednoczone z Wielką Brytanią wprowadziły ją na tyle, by zdenerwować Francję. Francja jest nieszczęśliwa, ponieważ upiera się przy niezależności od Stanów Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii. Gdyby Francja była o wiele lepszym sojusznikiem, zostałaby uwzględniona, ale administracja Bidena już uważa, że Francja nie jest przyjacielem Stanów Zjednoczonych jeśli chodzi o interesy handlowe lub narodowe, które naruszają prestiż Francji.

Słuchałem raportu z Najwyższych Ojców dla Rona dziś rano i jestem przerażony tym, co się dzieje. Chiny są gotowe do wojny. Chiny nie dostaną wojny, ale tak bardzo są zdenerwowani potęgą osi, jaką Wielka Brytania, Australia i Stany Zjednoczone wnoszą do regionu. Nie można odrzucić tego, że to wojsko powstrzyma Chiny przed opanowaniem innych narodów.


OJCIEC WSZECHŚWIATA : Chiny nigdy nie nauczyły się żyć w pokoju z żadną społecznością. Mają pychę przez duże "P" i nie będę tego tolerował. Stany Zjednoczone zgubiły swoją drogę i nie będę tego tolerował. Regencja jest moją odpowiedzią. Przyzwyczajcie się do tego.


Lemuel : Jeśli chodzi o imigrację, mówiłem już wiele razy, że kiedy ogród jest całkowicie zarośnięty, zarośnięty chwastami, musisz sprowadzić tam profesjonalnego ogrodnika i uporządkować go. Nieważne, czy nazwiemy to ludobójstwem, czy jakkolwiek inaczej. To musi być zrobione. W przeciwnym razie cały ogród pójdzie w ruinę. To są moje dwa grosze na ten temat.

Pages: 1 2 [3] 4 5 ... 14