Author Topic: 5.9.2021 - Michał Nebadoński o Chinach  (Read 63 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Online Andre_P

• Sr. Member
    • View Profile
    • Email
5.9.2021 - Michał Nebadoński o Chinach
« on: September 05, 2021, 12:50:39 pm »
Ta sama wiadomość po angielsku :
https://forum.serara.org/index.php?topic=17827.msg95506#msg95506
Przekaz: DaCandyMan, pełny członek
Kategoria / Temat : Wątki nowych przekazów / Michał Nebadoński o Chinach
« 15 sierpnia 2021 r., godz. 08:34:47 »

Tak to ja. Minęło bardzo dużo czasu odkąd mnie odbierałeś, a teraz odkąd aktywnie praktykujesz przekazywanie, przyszedłem znów do ciebie. Dziś chcę mówić o sytuacji powrotu Jezusa i o misjach magisterskich. 

Jak już wiecie zamiar powrotu Jezusa nie został zmieniony. Tak wiele dzieje się na tym świecie, co ciągle zakłóca czas powrotu Jezusa i jest to bardzo niefortunne. To, czego szukamy, to nie idealnego czasu, jak wszyscy wiecie, ale czasu względnego pokoju, bez wrogości narodów wobec narodów i w miarę spokojnego świata pod względem geologicznym i pogody. Jest to coś, co nie jest bardzo łatwo znaleźć i bez tego moje przybycie nie będzie przyjęte z otwartym ramionami i z gościnnymi rękami. 

Nie zniechęcajcie się tymi ciągłymi opóźnieniami. Jesteśmy sfrustrowani tak samo jak wy wszyscy i wszyscy chcemy zacząć podnosić planetę tak szybko jak to możliwe. Problem Covida-19 jest czymś, co nie zniknie przez jakiś czas i aż do naszego przybycia, będzie się utrzymywał z powodu niezdolności waszego rządu i braku współpracy ze strony ludzi. To z kolei spowoduje, że wirus będzie ciągle mutował i stanie się bardzo problematyczny do opanowania i jeśli świat nie zacznie współpracować dla dobra ludzkości, to wirus pozostanie tak długo jak to możliwe. 

Ludzie na Urantii gwałtownie podupadają w porównaniu z sytuacją sprzed 50 lat. Aspekt intelektualny i moralny jest na najniższym poziomie z powodu negatywnego wpływu mediów i zaniedbań w edukacji, widocznych głównie w USA, co oczywiście nie jest prawdą w każdym kraju. Kraj Chin, w którym się urodziłeś, rozwija się dobrze pod względem intelektualnym, a rząd do pewnego stopnia prezentuje wiedzę naukową i rozsądek, a nie całkowicie stronnicze opinie zachodnich mediów, jednakże strona moralna, religijna i filozoficzna rzeczywiście wymaga jeszcze wiele poprawy. 

Jak wiesz, wzrost gospodarczy i poziom życia w Chinach gwałtownie się poprawił w ciągu ostatnich 30 lat, a KPCh w znacznym stopniu przyczyniła się do ubóstwa Chin i ich środowiska, ale teraz, gdy Chińczycy są zamożni, zaczną szukać wewnętrznego wzrostu i tu właśnie pojawia się religia, religia osobista. Oni desperacko potrzebują reformy w swoich religiach i poglądach filozoficznych. Chińska cywilizacja była potężną siłą w całej historii i mają wiele do przekazania reszcie świata, ale tylko w ostatnich latach pozostali w tyle. 

Podobnie jak ty pragniesz podnieść swój własny naród chiński, my, wyższe siły duchowe, również chcielibyśmy zobaczyć, jak naród chiński rozwija się i odnosi sukcesy. Naszym życzeniem jest, żeby pracowali oni u boku USA, lecz najpierw powinno zostać wyjaśnionych wiele nieporozumień i powinna zniknąć również gorycz, którą żywią do siebie nawzajem. 

Wykorzystamy cię w przyszłości, być może jako ambasadora do narodu chińskiego, abyś reprezentował nas, duchów i w jakiś sposób wypełnił lukę nieporozumień między nimi, tak aby mogli pokojowo współpracować ze sobą w zaufaniu i przyjaźni. 

Chiny rzeczywiście zostały zranione w ciągu ostatnich 100 lat upokorzeń i ich życzeniem jest być dumnym narodem raz jeszcze, ale muszą również działać zgodnie z wytycznymi misji magisterskiej. Tak wiele musi zostać zmienione i zreformowane i tylko czas pokaże, czy będą naprawdę współpracować.
« Last Edit: September 05, 2021, 01:08:35 pm by Andre_P »