Author Topic: 12.9.2021 – Lightline z 11-go września  (Read 59 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Online Andre_P

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 620
    • View Profile
    • Email
12.9.2021 – Lightline z 11-go września
« on: September 12, 2021, 07:33:11 am »
Link do wiadomości po angielsku :
https://forum.serara.org/index.php?topic=17848.msg95560#msg95560
Napisała : SongatSunrise, starszy członek
Kategoria / Temat : PLANY I NAGRANIA SOBOTNIEJ LIGHTLINE / Lightline z 11-go września
« Odpowiedź nr 1, 11 września 2021 r., godz. 19:14:54 »

(Urywki z notatek)


CHRYSTUS MICHAŁ : Nie ma czegoś takiego jak modlitwa, która pozostaje bez odpowiedzi. Ludzie często nie są świadomi odpowiedzi, ale każda modlitwa jest wysłuchana zgodnie z wolą Ojca.

Wiele razy ludzie modlili się za innych, którzy umarli i te modlitwy pomogły i umocniły tych, którzy odeszli. Każda modlitwa jest cenna, wysłuchana i uwzględniona zgodnie z Boską wolą Ojca.

JEZUS : Uzdrawianie należy do codzienności na waszej planecie i często pozostaje niezauważone. Regularnie dokonuje się wielu, wielu uzdrowień, ponieważ są one dostrojone do woli Ojca Niebieskiego. Oczekuję powszechnej wiedzy o tym, że uzdrawianie jest częścią życia.

CHRYSTUS MICHAŁ : Przypominam wam, że wszystkie modlitwy są wysłuchiwane i na wszystkie modlitwy jest odpowiedź. To nie ma znaczenia, czy modlicie się za innego człowieka, lub za kogoś, kto opuścił planetę, czy też za istotę niebiańską. Wszystkie modlitwy są użyteczne. Jest to korzystne dla was i dla nas, żebyście ofiarowali swoje modlitwy za każdym razem, gdy czujecie taką potrzebę.


Lemuel : Chciałbym skomentować obchody 11-go września, które odbywają się dzisiaj w Ameryce. Są pewne wydarzenia, które wpływają na psychikę narodu.

Czasy wojny światowej wszyscy bardzo cięzko przeżywali. Chodzi mi przede wszystkim o to, że tragedia tego, co wydarzyło się 11-go września, to wielki ból dla całego narodu. Śmierć księżnej Diany w tunelu w Paryżu również była bolesna dla całego świata. Są ludzie, którzy wiedzą, co się naprawdę stało, a nie to, co się im mówi, że mają w to wierzyć. Co się naprawdę wydarzyło w każdym zdarzeniu, zawsze będą niezbite dowody na to, co się wydarzyło, z kim i z jakiego powodu.

Jest takie powiedzenie "Prawda nigdy nikogo nie krzywdzi". Nieprawda. Prawda może boleć tak bardzo, że nikt nie chce jej słuchać i odwraca się od niej. Nie rzucaj pereł wieprzom, bo mogą one do ciebie wrócić i rozerwać cię na strzępy.

Jezus wkrótce się pojawi. Wszyscy wiemy, że są tacy, którzy nie chcą nic wiedzieć o Jezusie,

Kiedy to widzimy, musimy nauczyć się być bardzo roztropni, bo wszyscy wiemy, że jest wiele wilków, które pokazują się w owczej skórze. Przychodzą do nas i zadają nam pewne pytania, ale jeżeli jesteście roztropni, to zauważycie sposób, w jaki zadają te pytania i ich ton głosu. Dlatego tak ważne jest, aby wczuć się w swoje uczucia. To jest bardzo ważne.

Wracając do prawdy : Większość z nas uzna to za niewiarygodne, kiedy zostanie nam ona przedstawiona. W całej historii bylibyśmy przerażeni i po prostu nie uwierzylibyśmy. Kiedy nam się przedstawia niepodważalne dowody, musimy je zaakceptować. W przyszłości nie będzie miejsca na zło, czy ciemność. To musi zostać wykorzenione.

Wielokrotnie mówiono nam, że populacja musi zostać zredukowana. Ci, którzy pozostaną, będą ludźmi światła i będą szczęśliwi, że mogą zajmować się sprawami Ojca. Tak wiele infrastruktury zniknie. Sytuacja wojenna zbliża nas do siebie. Będzie to rodzaj wojny, ale będzie ona zwycięska. Prawda czeka na ujawnienie i chciałbym, żebyśmy byli gotowi przyjąć tę prawdę, nawet jeśli wiemy, że będzie ona bolesna. To jest coś, o czym warto pomyśleć, zwłaszcza w takim dniu jak dzisiaj.
« Last Edit: September 12, 2021, 07:38:03 am by Andre_P »