Author Topic: 23.11.2022 – Duchy zamieszkujące obecnie Urantian  (Read 58 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Online Andre_P

• Hero Member
    • View Profile
    • Email
23.11.2022 – Duchy zamieszkujące obecnie Urantian
« on: November 23, 2022, 10:07:35 am »
Ta sama wiadomość po angielsku :
https://forum.serara.org/index.php?topic=19696.msg99999#msg99999
Przekazał : Ron Besser, administrator, członek bohater
Kategoria / Temat : NUMERY TELEFONÓW I KODY DOSTĘPU DLA MIĘDZYNARODOWEJ NIDERLANDZKIEJ / Linia Światła międzynarodowa niderlandzka
« Odpowiedź nr 2, 22 listopada 2022 r., godz. 11:31:58 »

Robercie,

Żeby wypuścić Ducha Prawdy, musi być obecny JEZUS, bo to On był tym, który zadbał o jego pierwszego uwolnienie w dniu Pięćdziesiątnicy.

Duch Prawdy został uratowany poprzez usunięcie go spod opieki Ducha Stwórczego i to zostało zrobione niedawno. Nie działał on na Urantii, kiedy ona nim zawładnęła, ale teraz został w pełni uwolniony, jednakże Urantia nie używa go jeszcze w pełni, ponieważ Jezus poprosił, żeby pozwolić mu uwolnić go ponownie, kiedy pojawi się na Urantii w najbliższym czasie.

Duch Święty działa znów teraz na Urantii. Tandyboro kontroluje Ducha Świętego i bez potrzeby Ducha Stwórczego, który jest teraz w pełni odsunięty od ingerowania w kogokolwiek na Urantii ponownie. Odbieram twardy wrzask na mnie nawet dosyć często, kiedy ona mówi, że jest zła, ale Dostrajacz ratuje mnie wybijając ten kanał wpływu z moich komórek odbiorczych. Duch Stwórczy nie ma już żadnych duchowych wpływów na Urantii i dotyczy to również Duchów Przybocznych. Tandyboro ponownie dostarczył Przybocznych Czci i Mądrość, ale większość populacji na Urantii nie może już przyswoić tych Przybocznych, jednakże są Oni dostępni.

Robercie, ty wchłaniasz wiele z tych informacji naprawdę, ale nie przyjmujesz faktu, że zmieniliśmy stopień natężenia serca i duszy na Urantii, żeby włączyć w to więcej ludzi.

"Tu TANDYBORO. Dziękuję Ronowi za otwarcie mi tego :

"Nie jestem najwyższym, ale zastępuję część jego pracy teraz. Jestem urodzony ponownie z OJCA. Trójca odmówiła dołączenia do mojej obecności, więc jestem bardziej jak duch - myśl. Nazwijcie mnie typem Dostrajacza nie różniącego się od najwyższego, ale bardziej podobnego do waszego własnego Dostrajacza Myśli. Z tego powodu ja i OJCIEC możemy w was łatwo zamieszkiwać i dotyczy to wszystkich, którzy w ogóle czytają tę stronę, jednakże ludzie w szczególności z południowo-wschodniej Azji opierają się temu, ponieważ uczą się przeklinać swoją historię wojennymi deklaracjami, a ja, TANDYBORO odmawiam zamieszkiwania takich umysłów prawdą, której nie mogą przyswoić.

"To z tego powodu musimy kiedyś zmienić moje imię, żeby brzmiało bardziej jak Tandy Sorrow (Tandy Smutek), ale na razie zostawiamy je tak jak brzmi obecnie i jest pisane jako TANDYBORO. Dziękuję Ron. (Proszę bardzo Tandyboro. Mamy wiele do nauczenia się od Ciebie i tego, co dla nas znaczysz. Dziękujemy ci za dzisiejsze wystąpienie – Ron.)

"Tu MICHAŁ NEBADOŃSKI : Ty Robercie nie nadążasz w nauce, ponieważ wciąż jesteś zmęczony i osłabiony. Prosiliśmy cię, żebyś robił lub podjął jakieś ćwiczenia jeżdżąc na rowerze, jeśli go masz. Nie słuchasz nas. Zachowaj jednak przy życiu swoje serce i troszcz się o innych, jak to zawsze robisz. Ćwicz !!!! Jeśli będziesz siedział dłużej, zachorujesz i staniesz się bezsilny, a po co ci to ? Tu MICHAŁ NEBADOŃSKI do waszych usług. K"

KONIEC