Author Topic: 14.5.2022 – Lightline z 10- go maja  (Read 43 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Online Andre_P

• Sr. Member
    • View Profile
    • Email
14.5.2022 – Lightline z 10- go maja
« on: May 14, 2022, 11:47:29 am »
Ta sama wiadomość po angielsku :
https://forum.serara.org/index.php?topic=18872.msg98098#msg98098
Napisa : SonsofGod, starszy członek
Kategoria / Temat : Tu są linki do nagrań dźwiękowych, uwagi i plany / Lightline USA z wtorku, 10-go maja 2022, z pytaniami i odpowiedziami
« Odpowiedź nr 8, 13 maja 2022 r., godz. 09:58:01 »

(Urywki z transkrypcji)

Michał Nebadoński : Do tej pory byliście informowani o tym, że nadal trwa wojna i jest wiele spraw do załatwienia, a my oczywiście zajmujemy się nimi najlepiej, jak potrafimy, ale jak możecie powiedzieć, zdecydowanie mamy problem z bardzo uporczywymi istotami, które mają swoje własne plany, a ponieważ należały one do tego, co powinno być siłą roboczą i systemem wsparcia dla misji i pomocników misji na Urantii, aby wszystko ruszyło z miejsca. Możecie sobie wyobrazić, jaki to nie tylko powoduje chaos i zakłócenia, ponieważ ich nieustanne wysiłki, aby na każdym kroku hamować jakikolwiek postęp, nie tylko przysporzyły ogromu pracy wszystkim zaangażowanym w prowadzenie tych misji, ale także sprawiły, że mamy braki kadrowe, aby poradzić sobie z tymi wszystkimi dodatkowymi sprawami, co zdecydowanie stanowi wyzwanie. Chcielibyśmy, aby problem ten został całkowicie i w pełni rozwiązany i jak wiecie, trwają prace nad tym dla naszych potrzeb. Jednak decyzje są w pewnym sensie poza naszymi rękami, poza moimi rękami jako lokalnego Syna Stwórcy, ponieważ te sprawy związane z buntem i powstaniem są daleko poza moim lokalnym wszechświatem itd. Idziemy z tym do przodu, tak jak wy i pochwalam was wszystkich za to, że jesteście dostępni. Drogi Ojcze Niebieski we mnie, którego wolę wprowadzam i Jego drogi, nawet jeśli jest to jeden krok na raz lub jeden cal na raz, będziemy nadal posuwać się naprzód.

Możecie dobrze zrozumieć i wyobrazić sobie, że rzeczywiście mamy tak mało personelu. Jest tak wiele do zrobienia i tak mało Niebiańskich Istot, które mogą to zrobić ! Ponieważ jednak ... , jak już wcześniej wspomniano, kontynuujemy pracę, nawet jeśli jest to cal po calu lub metr za metrem, a jak mówi przysłowie, metr za metrem idzie ciężko, ale cal po calu to pestka i tak właśnie robimy i chcemy, abyście to zrozumieli.

Charlotte : Mam jedno pytanie, które nasunęło mi się w związku z procesem depersonalizacji, kiedy powstańcy i tak dalej oraz klika pracują nad rzeczami. Czy możesz mi wyjaśnić, na czym dokładnie może polegać proces depersonalizacji ?

Dostrajacz Myśli Lemuela : Wyobraź sobie, jak wyglądałaby depersonalizacja również w przypadku człowieka. Oznaczałoby to, że znów jesteś niczym. Cóż, istoty duchowe nie są niczym, nie są ludźmi. Kiedy są personalizowane, to tak, jakby otrzymywały swoją pozycję, swoje zadanie i tożsamość, powiedzmy na przykład jako serafini. Pamiętajcie, że istoty duchowe są stwarzane natychmiast jako duchy, a nie jako istoty ludzkie. Nie ma żadnego stosunku płciowego, nie ma mężczyzny i kobiety i są one stwarzane takimi, jakimi są i w tym momencie mają osobowość serafinów, czy czegokolwiek innego, do tego, co mają robić. Od razu są i ich osobowość ich identyfikuje. Zatem, kiedy zostają zdepersonalizowani, wracają do tego, że tylko są. To znaczy, tak jak bez teki, muszą być ponownie... nie powstrzymani, ale muszą otrzymać inną osobowość, a posiadanie innej osobowości oznacza dla nich, że w przyszłości będą robić coś zupełnie innego, być może będą należeć do innego zakonu lub będą mieć inną rangę w tym samym zakonie anielskim, na przykład. Myślę, że to... Myślę, że możecie to zrozumieć. Mam nadzieję, że to zrozumiecie. Osobowość, którą mamy jako ludzie, nasze postrzeganie tego jest oczywiście zupełnie inne, ale Duch, jest Duchem i zawsze będzie Duchem, a nadanie mu osobowości po prostu daje mu tożsamość tego, czym jest i co robi.

Phyllis : Dostałam właśnie pewne informacje. Zwrócono mi uwagę, że depersonalizacja jest czymś, na co Władze Duchowe bardzo niechętnie się powołują. Niektóre z powodów tego są takie, że celem czasu i przestrzeni jest postęp i wspieranie ewolucyjnych celów wszechświatów, superwszechświatów i wszechświata nadrzędnego. Władze, w tym Pradawni Czasu, podejmują wszelkie możliwe decyzje, aby doprowadzić do rehabilitacji i odnowy każdej istoty, zanim w ogóle zaczną rozważać depersonalizację. Jeśli chodzi o depersonalizację, była jeszcze jedna informacja o ich niechęci. Jest to niechęć do powoływania się na depersonalizację również z powodu efektu, jaki ona wywołuje, z powodu wpływu, jaki wywiera na równowagę energii, która ma podstawowe znaczenie we wszystkich wszechświatach.
« Last Edit: May 16, 2022, 11:55:51 am by Andre_P »