Author Topic: 13.10.2021 – Lightline z 10-go października  (Read 31 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Andre_P

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 605
    • View Profile
    • Email
13.10.2021 – Lightline z 10-go października
« on: October 13, 2021, 09:29:59 am »
Link do wiadomości po angielsku :
https://forum.serara.org/index.php?topic=18001.msg95952#msg95952
Napisała : SongatSunrise, starszy członek
Kategoria / Temat : Tu są nagrania, uwagi i plany / Lightline USA z 10-go października 2021r. z pytaniami i odpowiedziami
« Odpowiedź nr 1, 11 października 2021 r., godz. 22:53:41 »

(Urywki z notatek)


Pytania I odpowiedzi

Weydevu: Czy są jakieś podobieństwa między ultimatonami a neutrinami ? Na PBS nadawali film dokumentarny o neutrinach.

Ron : Są setki różnych rodzajów komórek i tryliony komórek każdego rodzaju. Neutrino składa się z 161 ultimatonów. Ma ultimatony typu neutrina, nie typu elektronu. Dla każdego rodzaju przedcząstki istnieją inne ultimatony. Nazywam je komórkami, ponieważ tworzą one ciało częstotliwościowe przedcząstki. Ultimatony tworzące przedcząstki mają różne prędkości, rotacje, grawitacje i antygrawitacje. Przedcząstki rezonują z liniową grawitacją. Odmienne przyciąganie komórki zmienia działanie cząstki.

Neutrino ewoluuje z neutronu. Zwykły neutron ma 155 ultimatonów neutronowych, ale kiedy dobiera 6 dalszych komórek, staje się neutrinem. Neutrino może stworzyć elektron, kiedy traci 12 lub 22 ultimatonów. To nie jest normalny elektron, to jest elektron neutrinowy. Kiedy przyjrzeć się różnym przedcząstkom, składają się one z ultimatonów. Jeśli chodzi o osobliwe przedcząstki, jak ta, która powstaje z neutronu, to nie jest to standard. Neutrino wytwarza elektron z 149 ultimatonami. Jest on super naładowany i pozostają one w głębokim kosmosie.

Neutrony przechodzą przez Ziemię, ale naładowany elektron nie. Miony i fotony nie przechodzą przez Ziemię.


Weydevu : Czy Jowisz stanie się tymczasową gwiazdą ?

Tu KIERUJĄCY ENERGIĄ 5 : Prasa popularna nazwałaby to gwiazdą. ale nie będzie tam ciepła. Usuniemy je na długo zanim stanie się to problemem przegrzania. Stanie się on małą gwiazdą, ale nie pozwolimy jej się zapalić. Znajduje się on pomiędzy trzema zamieszkałymi planetami w naszym układzie słonecznym. Nie należy do nich księżyc Jowisza, lecz księżyc Saturna, który jest zamieszkany. Nie jest to świat oddychający i jest usuwany z naszego układu słonecznego, ponieważ nie dostaje wystarczająco dużo ciepła od słońca.

Jest inna zamieszkana planeta poza orbitą Plutona. Jest tak mała. Ma 1,3 miliarda ludzi, ale nie takich jak my.

Odbieram to jako coś zupełnie nowego, nigdy dotąd tego nie odbierałem. Ta planeta poza orbitą Plutona zostanie usunięta z naszego układu słonecznego w dalekiej przyszłości. Stanie się światem, należącym do Alvoringu. Orbita Plutona przechodzi w maleńkiej część przez wszechświat lokalny Alvoring i Avalon. Żaden syn stwórca nie wie, do kogo ona należy. Ona była w Nebadonie. Dostosujemy jej orbitę.

Ron : To Nibiru. Jest tam zamieszkana planeta, która zakłóca ruch Plutona, wpływa na jego obroty i na jego orbitę, gdy przechodzi w pobliżu.

Michał : Avalon chce odzyskać tę planetę. Dostaną ją z powrotem, jak tylko wymyślę jak odłączyć Plutona od jej orbity.