TRANSLATIONS > TRANSLATIONS

8.5.2024 – Oceny i zalecenia Ojca

(1/1)

Andre_P:
Pełna wiadomość po angielsku :
https://forum.serara.org/index.php?topic=21268.msg103244#msg103244
Napisała : SonsofGod, starszy członek
Kategoria / Temat : NUMERY TELEFONÓW I KODY DOSTĘPU HOLENDERSKIEJ MIĘDZYNARODOWEJ / Lightline holenderska międzynarodowa
« Odpowiedź nr 1, 7 maja 2024 r., godz. 11:31:53 »

(Jeden urywek z transkrypcji)


Ojciec Wszechświata :
Tu Ojciec. Jestem tu, żeby wam powiedzieć, że wszystko, co dotyczy Fundacji Magisterskiej, jej filii, wynalazku, patentu itp. jest dobrze zrobione, ale cała sytuacja w zagmatwanym świecie, gdzie ludzie utknęli w korzyściach materialnych, jest bardzo problematyczna. Ludzie są mało otwarci na jakiekolwiek wpływy lub przewodnictwo ducha. Wiemy, że jest wiele, wiele problemów. Tak, one są i macie poważny problem z kliką, powstańcami, którzy wyładowali swój gniew na ludziach, którzy nie chcą słuchać żadnego rozwiązania lub zrozumienia z naszej strony.

Następnie jest jądro Ziemi, czasami zachowujące się wbrew wszelkim zasadom i nieco utknęło w swojej pozycji. Jest niesamowita nieustępliwość naukowców w akceptowaniu czegokolwiek, co wykracza poza ich zrozumienie. Wszystko to sprawia, że dla ducha zdobycie przyczółka na planecie jest prawie niemożliwe. Do tego dochodzą wasze rządy, które nie ufają sobie nawzajem, a ich współpraca jest daleka od aktualności, więc teraz, jako wasz Ojciec, wiem, że wspólnym interesem powinno być odnowienie planety, ale pomimo wszystkich dowodów destrukcyjnej eksploatacji, ludzie nadal szukają przyjemności gdzie indziej nie zajmując się swoim środowiskiem. Ziemia, od której zależą ludzie, wasz świat, potrzebuje waszej opieki, żeby nadal funkcjonować jako zdrowa planeta.

Fundacja Magisterska jest bardzo użyteczna i nadal jest dobrowolną własnością Melchizedeków, którzy zapewniają, że pozostanie ona użyteczną instytucją dla każdej duchowej misji i mamy nadzieję, że ci, którzy są odpowiedzialni za kierowanie i utrzymywanie narodów, wpadną na pomysł zaprowadzenia porządku i pokoju.

Jestem waszym Ojcem. Jestem waszym Ojcem Uniwersalnym i mówię wam wszystkim : Nie martwcie się o to wszystko, jak to zostanie rozwiązane lub jaka będzie przyszłość człowieka na tej planecie. Opierajcie się na fakcie, że Ojciec, wasz Ojciec w swojej wszechmocy wie, jaki będzie wynik. Ja, jako wasz Ojciec, nie przegapię żadnej okazji, żeby zrobić wszystko, co w mojej mocy, aby dać każdemu życiu pełną szansę. Ludzie na tej planecie muszą się jeszcze wiele nauczyć, ale Urantia nie jest zapomnianą planetą. Wasz Ojciec zna swój wszechświat i ja znam swój cel dla każdego z was i dla wszystkiego w moim stworzeniu. Tu wasz Ojciec. Prosiłem was, żebyście porzucili swoje problemy i pozostawili je doświadczeniu i wiedzy wyższych mocy, które zawsze dokładają wszelkich starań, żeby pomóc każdemu zamieszkałemu światu. Ja, jako wasz Ojciec Uniwersalny, czekam, żeby zobaczyć, jak sprawy się rozwiną w miarę upływu czasu i co przyszłość przyniesie Urantii wraz z innymi planetami, które tak długo pozostawały w tyle w swojej ewolucji. Moje drogie dzieci, idźcie w pokoju i bądźcie dobrzy dla siebie i dla innych. Życzę wam miłego dnia.

Navigation

[0] Message Index

Go to full version