Author Topic: 23.9.2022 - Durasomnia donosi  (Read 34 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Online Andre_P

• Hero Member
    • View Profile
    • Email
23.9.2022 - Durasomnia donosi
« on: September 23, 2022, 12:31:08 am »
Ta sama wiadomość po angielsku :
https://forum.serara.org/index.php?topic=19439.msg99383#msg99383
Przekazała : SophiaVeronica, starszy członek
Kategoria / Temat : Wątki nowych przekazów / DURASOMNIA donosi
« 20 września 2022 r., godz. 09:29:33 »

Tu Durasomia. Twoje myśli zwróciły się do Mnie i z radością odpowiadam na twoje pragnienie, żebym mówił do was. Jestem twoim Opiekunem wyznaczonym przez samego OJCA, żeby cię chronić i prowadzić w twojej pracy, która nastąpi w nadchodzącym czasie, kiedy JEZUS objawi się i uczyni swój program znanym i stopniowo skutecznym.

Ukazanie się JEZUSA i Jego Misji dla tego świata będzie miało wielkie konsekwencje dla człowieka i jego sposobu życia i zarabiania na chleb powszedni. Człowiek będzie zmuszony do porzucenia tego, czego JEZUS nie będzie dłużej tolerował i będzie musiał być przyjąć nowy, bardziej uczciwy sposób pracy i zarabiania według zasad i przykładów, które JEZUS postawi przed wami.

JEZUS nalega, żeby były one stosowane, ponieważ On nie może prowadzić Swojej pracy na Urantii w inny sposób. Postawi to ludzi przed dylematem, w którym wszyscy muszą podjąć decyzję, aby ocalić siebie i służyć wyższym celom, ale to otworzy ich oczy i wielu zobaczy i pozna, że jest to jedyna droga, aby móc żyć w szczerości wobec siebie, swoich bliźnich i BOGA.

Niektórzy odwrócą się od JEZUSA, gdyż nie odważą się uwierzyć, że wśród nich przebywa JEZUS, lecz fałszywy bóg, który rości sobie prawo do Jego mocy, a oni widzą w Nim zdrajcę swojej wiary i nie przyjmą JEZUSA.

Ściśle określone nauki JEZUSA przenikną głęboko do serc tych, którzy są gotowi słuchać Jego boskiego wglądu i tym razem JEZUS będzie wśród was jako administrator i reformator, a nie jako głosiciel Słowa BOŻEGO. Ci, którzy nie potrafią dostosować się do Jego boskiego działania i przyjąć Go, odpadną i będą musieli znaleźć własną drogę w świecie pełnym nieładu i wielkich wstrząsów.

Ja, Durasomnia jestem tu, żeby dać wam wskazówki w tych próbach, z którymi musicie się zmierzyć i w których ludzkość będzie musiała szybko sobie uświadomić, że nie ma innej drogi do zbawienia, jak tylko podążanie drogą JEZUSA i pomaganie Mu w Jego służbie Ojcu, w której każdy z was będzie miał za zadanie pomagać w pokonywaniu trudności.

Człowiek przejdzie przez doliny życia, aby ponownie się podnieść i zostać wzmocnionym, aby zebrać owoce odnowionego podejścia dla całej ludzkości.

Prosimy was o kontynuowanie waszych codziennych przekazów, abyście mogli działać szybko i odpowiednio, gdy nie będzie czasu na zastanowienie, lecz konieczne będzie natychmiastowe działanie i należy poświęcić uwagę we wszystkich tych chwilach, które będą miały istotne znaczenie dla was i wszystkich, którzy żyją z wami.

Tu Durasomnia, twój oddany przewodnik.

Dziękuję ci Durasomnia za to, że odpowiedziałeś na moje wezwanie,

Elise