Recent Posts

Pages: [1] 2 3 ... 10
1
TRANSLATIONS / 25.10.2021 – Lightline z 24-go października
« Last post by Andre_P on Today at 01:21:01 pm »
Link do wiadomości po angielsku :
https://forum.serara.org/index.php?topic=18066.msg96078#msg96078
Napisała : SongatSunrise, starszy członek
Kategoria / Temat : Tu są nagrania, uwagi i plany / Lightline USA z niedzieli, 24-go października 2021 r.
« Odpowiedź nr 1, 24 października 2021 r., godz. 21:29:22 »


TARKAS : Ron otrzymał zgodę od rzecznika patentowego na opatentowanie wynalazku, który ma tanio dostarczać elektryczność.

Problem w tym, że rzecznik żąda 10 000 dolarów z góry. Ron nie jest zainteresowany zaangażowaniem się w patent, jeśli rzecznik nie ma wszystkich elementów wymaganych przez prawo. Ron jest w rozterce, jak sobie z tym poradzić.

Skontaktował się z IEEE (Stowarzyszenie Elektryków) Większości amerykańskich przedsiębiorstw użyteczności publicznej i ekspertów załatwia sprawy techniki przez nich. Zajmują się oni patentami i innymi sprawami technicznymi, a Ron chce się od nich dowiedzieć, zanim skontaktuje się z prawnikiem.

Ron ma segregator, w którym cała sprawa jest przedstawiona w słowach i obrazach. Ron nie chce, aby adwokat to miał z obawy, że może to zostać skradzione. Zalecamy Ronowi, żeby załatwił skopiowanie segregatora i przedstawienie mu go tak, żeby miał istotne szczegóły do opatentowania. To naprawdę upierdliwe, jest tego 24 strony.Tu RAYSON. Patrzysz na dławiącą cenę 10.000 dolarów. Możesz ją podnieść, jeśli będziesz wymuszał. Potrzebni są darczyńcy z dużymi kieszeniami.

Jeśli stowarzyszenie IEEE nie może ci pomóc, będziesz musiał znaleźć inny sposób, żeby to zrobić.

Obiecałem, że pojawię się u ciebie 11-go października, żeby podpisać umowy o sprzedaż korporacji mnie i innym koncernom wszechświatowym. Nie odwołujemy tego. To nadal musi być zrobione, ale teraz masz na głowie pewne sprawy medyczne, przez które jesteś zmuszony przejść. Nie mówimy ci, żebyś z nich zrezygnował, ale sugerujemy, że nie ma takiej potrzeby. Nie jestem z kliki. Tu Rayson.TARKAS : Ron skontaktował się z około pięcioma różnymi agencjami, aby sprecyzować Bezprzewodowe Przesyłanie Energii (BPE). Sugerowałbym powstrzymanie się od dalszych działań. Denerwujesz pewne osoby we wszechświecie umożliwiając zastosowanie tego. Tesla napotkał ten sam problem. Oni nie chcą, żeby planecie takiej jak Urantia przekazać technikę, która zbytnio ułatwia życie. Nie jest to w ogóle duchowe. Bóstwo Absolut się wtrąca.

To, co wyprodukowaliśmy z Ronem, zmieniłoby świat, jeśli będzie swobodnie dostępne dla każdego, kto potrafi postawić antenę elektryczną. To ułagodzi krytyków Tesli. On jest wciąż na światach-mieszkaniach.NIESKOŃCZONY DUCH : Być może słyszeliście już kiedyś moją wypowiedź. Jako Nieskończony Duch, proszę zrozumcie, że jestem głęboko zaniepokojony nie tylko o Rona, ale także o wielu z was. Ron spojrzał na grupę, którą reprezentujecie i zauważył, że wielu z was osiągnęło "wiek dojrzałości" prowadzący do śmierci. Phyllis, Amethyst, Clency, Lemuel i Ron, wszyscy są starcami i potrzebują lepszych warunków i opieki, ale klika nalega, żebyście wszyscy umarli śmiercią naturalną, zanim będziecie mogli wnieść swój wkład.

Ja jestem Nieskończonym Duchem. To ode mnie zależy, czy będziecie żyć, czy umrzecie śmiercią naturalną. Cała ta sprawa nie jest pozostawiona synom Stwórcy, lecz ma być wyjaśniona z Bóstwem Absolutem, że dalsza ingerencja przeciwko Ronowi i wynalazkowi nie będzie tolerowana. Ja tego nie nakazuję, ja proszę o współpracę.

Nie jestem kliką. Ron ma mnie za wolnego i czystego. Jestem egzystencjalnym bóstwem. Jako taki, nie mogę zrobić nic złego. I to jest prawda o Kręgu Nieskończoności, do którego należę wraz z Bóstwem Absolutem.

Nie mówimy tu w sensie krytyki, ale polityki : W czasie, gdy ta praca postępuje na Urantii, muszą zostać usunięte wszelkie abstrakcyjne ingerencje lub jakiekolwiek inne rozważania.

Przebywałem z Ronem przez ostatnie 24 godziny. To było tak, jakby jego mózg był zawinięty w koc. Przebywanie w mózgu z Dostrajaczem to potęga. Prowadzi to do senności i letargu. Oczyszczam go.

Ludzki umysł jest zbyt mały, aby poradzić sobie z tym wszystkim, z czym Ron musi sobie radzić. Czasami go to powala. Ron jest zależny od Bóstwa Absolutu, tak jak Ja, Ojciec i Syn.

Problem polega na tym, że Klika poluzowała ingerencję, żeby te rzeczy zostały zrobione. Ogłaszam, że Urantia jest obecnie wolna od Kliki. Oni już odeszli. Zrobiliśmy to już wcześniej, zanim zostało to odwołane i oczyszczamy to jeszcze raz.

Wszystkie pod-absolutne agencje rozumieją, że Bóstwo Absolut jest w pełni w akcji.

Ron: Jestem podbudowany twoim głosem, twoją polityką i tym, że mówisz to jasno. Dziękuję, że przemówiłeś.Tu TARKAS. Ten bez imienia anii numeru. Ron był poważnie chory przez ostatnie 72 godziny z powodu ataku w piątek rano, który nigdy się nie skończył. Poprosił o usunięcie wszystkiego, w tym również przekazywania. Zostali oni usunięci. Proszę kontynuować swoją pracę nad patentem.

Ron : Dziękuję Tarkas. Dziękuję, że przemówiłeś.

Tarkas : Zawsze jestem dla ciebie, Ron. Jak myślisz, kto chciałby zabrać głos ?

Ron : Imperator ? Oryginalny rzecznik objawienia, który rozpoczął pierwszą część Księgi Urantii w 1875 roku w Anglii. Tam się to zaczęło, a strach przed następną wojną zaprowadził go do Bostonu. Imperator podyktował kilka pierwszych rozdziałów.

Imperator jest tak naprawdę głosem dawnego biblijnego proroka Malachiasza.Tu OJCIEC WSZECHŚWIATA. Dziękuję ci za tę historię. Nikt jej nie zna oprócz ciebie.

Ron: Kiedy pewnego dnia odkryłem ten tekst poprzez przypadkowe wyszukiwanie w Anglii, brzmiał on jak Księga Urantii. Dowiedziałem się kto go podyktował i przetłumaczył. W tamtych czasach Imperator był całkiem zdyscyplinowany. Osoba, która to otrzymała była rektorem kościoła episkopalnego i potrzebowała pieniędzy. On dzielił swój czas na seanse i pracę dla Imperatora. W końcu Imperator powiedział, że musimy to przerwać z powodu nadchodzącej wojny i jego innej pracy przy seansach.

Imperator musiał znaleźć przekazującego w USA w 1882 roku. W tym to roku Imperator przeniósł całą swoją pracę do pani Eleanor Piper, która była w stanie przepowiadać wydarzenia. Miała ona przewodników, którzy nie mieli sobie równych. Imperator został przydzielony do niej w tym momencie.

W Wigilię 1902 roku w drzwiach pani Piper pojawił się elegancki dżentelmen, który przedstawił się jej jako dr Sadler. Polecono mu zebrać konspekt do dalszej pracy. Wyciągnęła ona przekazy do numeru 37, które zawierały zarys pierwszej Księgi Urantii. Wręczyła je doktorowi Sadlerowi, a on uchylił kapelusza. Poszedł do hotelu, do swojej żony, syna i niańki. Niańką była Christie. Synem był Bill Sadler II. Mieli właśnie jechać odwiedzić Freuda. Christie musiała zabrać Billa Sadlera juniora. do domu do USA, na długo przed tym, zanim Sadlerowie skończyli studia u Freuda. Sadler zachorował na grypę i nie mógł przyjechać do USA. Bill Sadler wyzdrowiał natychmiast po przyjeździe do USA.

Uwaga dla Fundacji Urantii : To nie był śpiący osobnik. Nie mogli odczytać jego pisma.

Zrozumcie, że Ron w pełni pragnie dokończyć czwarte objawienie, jak stwierdziliśmy, ale wynalazek Bezprzewodowego Przesyłu Energii utnie mu bardzo dużo czasu, ponieważ jest on wiodącym ekspertem w dziedzinie przesyłania energii elektrycznej bezprzewodowo.

Rayson dobrze go nauczył. Z tego powodu, zamierzamy przedstawić Czwarte Epokowe Objawienie poprzez Fundację Magisterską. Zamierzamy dostarczyć wcielonego Melchizedeka, Manitubę.MELCHIZEDEK MANITUBA : Jeśli IEEE wykona ruch, żeby ciebie zaakceptować Ron, to zgódź się na to. Oni wiedzą, jak radzić sobie z rzecznikami patentowymi. Oni wiedzą, co wiąże się z umieszczeniem patentu w archiwach publicznych. Pan Reuben chciałby zorganizować z tobą konferencję i kazać firmom użyteczności publicznej przewałkować cię. Obecna wizja naauki na przedcząsteczki to przedszkole. Ty to odkryłeś. Ułatw im zadanie, Ron, ale zacznij podgryzać ideę, że oni wiedzą wszystko. Jesteś jednym z niewielu na Urantii, którzy doceniają Absolut Nieuwarunkowany, który przemówił do ciebie jako pierwszego w ogóle w Czasie i Przestrzeni. Rayson wprowadzi znacznie lepszą koncepcję na temat przedcząsteczek niż to, co oni mają teraz.

Wasze studium z Raysonem o przedcząsteczkach jest cenne. Radio z modulacją czéstotliwoci zaczyna się od 88 lub od 87 na twojej skali. Moja ulubiona stacja to 87,5. Będziesz przesyłać energię elektryczną na 86 megaherców. To będzie poniżej pasma muzyki i mowy. Oscylator podłączony do anteny mógłby zakłócić przesyłanie. Podobnie jak w przypadku zbliżeenia dwóch magnesów, które się odpychają, kiedy dokładasz jeszcze jeden oscylator, tworzysz kolejny magnes, a on odpycha oryginalny sygnał.

Tesla tego nie rozumiał i nie potrafił przesyłać elektryczności. To co powiedziałeś IEEE zadziwiło tego człowieka, bo wierzył w to samo.

Tesla zbudował wielką wieżę, podłączył do niej dom w pobliżu. Kiedy włączył elektryczność, ich światła migotały. Ron powiedział panu Reubenowi, że to dlatego, że wieża transmitowała protony, a nie elektrony. Kiedy protony są przesyłane, światła migają, ponieważ magnetosfera na krótko wyłącza obwód, aby go ochłodzić. Kiedy masz migoczące światło, masz złą żarówkę albo w elektrowni są protony.

Teraz jeszcze, wy wszyscy, którzy przekazujecie na Lightline, jesteście w podeszłym wieku. Lightlines powinny się zajmować młodsze osoby. Ron walczy ze starością i z tym, co mu przypadkowo zrobiliśmy.MICHAŁ NEBADOŃSKI : Stwierdzamy dziś, że Ron musi całkowicie przepisać patent na przetworniki. To jest mechanizm, maszyneria, która przekształca elektron w mion, przepuszczając go przez inny opornik. Zmieniliśmy Ohma i przedcząsteczkę. Wyrzuciliśmy przedcząsteczkę poprzez zmianę Ohmów. Ron wie jak to zrobić, Rayson też. Nie możecie po prostu podłączyć aparatury. On musi to wyraźnie napisać.Lemuel : Dzień dobry. Tu JEZUS. Przybywam w czasie, gdy z jednej strony sytuacja globalna, jeśli chodzi o scenę polityczną i mur handlowy między dwoma największymi narodami i możliwość wojny, jest teraz tak wysoka, jak od dziesięcioleci. Nie zamierzam gryźć się w język. Nie powiem zbyt wiele. ale sytuacja jest potencjalnie niezwykle niebezpieczna, zwłaszcza w odniesieniu do Korei Północnej, która właśnie wystrzeliła (pocisk rakietowy).

Oczywiście trzymamy rękę na pulsie, ale jednocześnie jesteśmy do pewnego stopnia ograniczeni, ponieważ musimy pozwolić, aby pewne sprawy toczyły się dalej, abyśmy mogli zdusić je w zarodku, że tak powiem.

Jest takie stare powiedzenie: "Daj człowiekowi wystarczająco dużo sznura, a sam się powiesi". Nie będę mówił więcej na ten temat.

W lżejszym tonie, misje są, jak wiecie, gotowe do rozpoczęcia. Moja misja jest gotowa, ale my nie możemy wyruszyć. Istnieje różnica zdań między jedną formą hierarchii a inną formą hierarchii duchowej. Dlatego nie mam wam do powiedzenia żadnej dobrej nowiny, poza tym że jest to tylko kwestia czasu. Jest tak wiele rzeczy, które się tutaj dzieją, szczególnie z wynalazkiem Rona i Raysona.
2
Have you ever watched a movie or a series and then asked yourself, “Where did this producer/director get these ideas or inspiration from?”
 
Well, before I came to the forum I was so much into metaphysics and read many works by different authors. I read many works by Neville Goddard and listened to many of his tapes as well. The one that really caught my attention was where he spoke about fiction and said that there is no such thing as fiction. What is taken as fiction is happening somewhere in the Universe or will happen in future. Then he went on give the example of the novel Futility written in 1898 by Morgan Robertson about a British Liner which hits an iceberg and sinks and incidentally the fictional liner was named Titan. We all know what happened to the Titanic passenger ship from history. That book had been written several years prior to this accident.
 
The Lightlines are the premier place to get the true news real-time about what is happening currently, what happened in the past and what is coming in the future. It is a place where we learn about ourselves, our planet, the Universe, our Universal Father and His creation. The forum in general is where the revelation for human advancement first and foremost spiritually is given as well as material advancement such as Ron Besser’s Wireless Transmission of Power (WTP).
 
 
Somebody once said that conspiracy theories are not conspiracies. They are called conspiracy theories to throw you off the truth. They are indeed the truth.From time to time something pops up on Lightlines that blows these conspiracy theories to smithereens by revealing the actual truth such as the Roswell UFO incident which officially is a conspiracy as indicated from online records.
 
The Roswell incident is the 1947 crash of a United States Army Air Forces balloon at a ranch near Roswell, New Mexico, and the subsequent conspiracy theories claiming that the crash involved a flying saucer, and that the truth had been covered up by the United States government. On July 8, 1947, Roswell Army Air Field (RAAF) issued a press release stating that they had recovered a "flying disc" from a ranch near Roswell. The Army quickly retracted the statement and said instead that the crashed object was a conventional weather balloon. https://en.wikipedia.org/wiki/Roswell_incident
 
The truth of the matter is that it was revealed on lightline that the Galactic Force was on its way to rescue a planet which hard problems with its core. They were flying in formation when one of the members decided to do some sightseeing of the bestowal planet of our Creator Son Michael of Nebadon. In so doing he clipped the wing of the craft flying next to him and they both tumbled and crushed in the Roswell desert. Ever since then, this incident has been termed as a conspiracy theory.
 
Come Wednesday 20th 2021 on Amethyst’s Lightline and one of the callers asked whether the Greys were the insurrectionists. This sort of opened a Pandora’s Box if I may say so. It was revealed that the insurrectionists are a result of what the supreme did a couple years ago (on September 26th 2019) while the Greys have been around for millennia.
 
They have visited many Civilizations. They have interfered with human reproduction and you're right they do not have a lot of regard for how they hurt people when they take them not only physically but how they are traumatized for life if they are able to recall the incident. They are also responsible for some of the cattle mutilations you have heard about. The cattle mutilations have also been going on for a very, very long time and they did not do it for experimental purposes because they have taken so many cattle over the past few hundred years that it is well beyond the number needed for experimentation.

We were informed that not much could be revealed about them but in the fullness of time we will come to know who they are and what their purpose is.
 
Curiosity…when growing up as a young boy (I know about boys) what you are told not to do or a place not to go and you are not given an explanation why, then curiosity sets in and you want to discover for yourself. For starters I went on the internet to find out about the cattle mutilations and boy, was I surprised. They are similar in nature, in whichever country they occurred. They are surgically done and only specific parts of the carcasses were removed. Surprisingly there is usually no blood at the scene almost as if the blood had been completely drained elsewhere and the carcass dropped there since there also were no marks on the ground to show there was any movement in the area. In places such as France it was horses that were being mutilated.
 
While online I came across a 1996 video of a person by the name Philip Schneider who was an engineer and worked for the government for seventeen years in the Black Projects as mentioned in the video. He talks about the Greys and the underground bases in which they live and operate from allegedly with full government cooperation. He went on to say that he had an altercation with the Greys in which he lost his left hand fingers. In this incident he says many government forces lost their lives. However what is interesting is that he said the Greys are not flesh eaters and they only take the glands from animals and humans to make something similar to a drug that gives them “the highs”.
 
When this was mentioned in the video, I came to the conclusion as to why the carcasses were missing their entrails, other organs and blood.  I suppose these were being used to make whatever substance that the Greys needed to be “high”.
 
It was also revealed on lightline that the people who have encountered the Greys are usually traumatized for life. No wonder then when these people tell their stories or experience with these beings, they are taken as delusional and some have ended up in mental asylums and even committed suicide. It really is a sad state of affairs for such things to happen.
 
Many questions come to mind when you realize that the Greys are not fictional beings or a conspiracy theory but they are real and they are here with us.
 
What is their origin? Do they have their own planet? Do they have a soul? Do they ascend to the Mansion Worlds? They have been here on Urantia for millennia, does that mean that they live and reproduce here?
Are they here to do the physical maintenance of the planet? Why are they cruel to humans and animals? What type of beings are they, really? If they really are not helping the evolution of Urantia with the missions and other input, why are they here?
 
Conclusion:  We were told the following on the same lightline;
As an aside you do not need to be afraid of them bothering you as you're firmly protected by the Father and the Universe Aids and should you ever find yourself in a situation where you feel you need protection call upon the Father at once but you don't really need to be concerned about them bothering you.

 
Well folks that’s it for now. Thank you for reading. God Bless to all.Love and Blessings,
Moses
 
 
3
TRANSLATIONS / 25.10.2021 – Głos
« Last post by Andre_P on Today at 03:38:50 am »
Ta sama wiadomość po angielsku :
https://forum.serara.org/index.php?topic=18068.msg96080#msg96080
Przekaz: Lemuel, członek bohater
Kategoria / Temat : Wątki nowych przekazów / GŁOS
« 25 października 2021 r., godz. 02:15:49 »


Nauczyciel : CALUMNIA
Przedmiot : GŁOS
Przekazujący : Lemuel
Miejsce : Katalonia, Hiszpania,
Data/Godzina : 25 października 2021 r., 07:00 czasu miejscowego, 05:00 UTC


Dzień dobry Lemuelu. W tym tygodniu rozpoczniemy lekcje od tematu Głosu. Wszyscy dobrze znacie potrzebę wsłuchiwania się w ten cichy, mały głos z waszego wnętrza. Już dawno odkryliście, że łatwiej jest to powiedzieć niż zrobić. Czy to jest to samo jak słuchanie śpiewu ptaków lub szumu strumyka ? Nie !

Dźwięk jest pierwszą rzeczą, którą uświadamia somie płód w łonie matki. Jest jedynym z waszych pięciu zmysłów, który ciągle wdziera się do waszego słuchu, chyba że jesteście głusi. Gdziekolwiek pójdziecie, nie możecie uciec od dźwięków codziennego życia, chyba że zamkniecie się w pomieszczeniu dźwiękoszczelnym. Zanieczyszczenie hałasem stało się jednym z najgorszych w dzisiejszych czasach i jest przyczyną tak wielu problemów, ale nie będziemy o tym tutaj mówić.

Jedną z codziennych przyjemności, którą lubicie najbardziej, jest kiedy po dniu pracy wracacie do domu, przebieracie się w wygodne ubrania, siadacie na swoim ulubionym krześle i "odprężacie się", jak mówicie. Jest to wtedy, kiedy możecie się jak najbardziej wyluzować i cieszyć się tym, że przez chwilę nic nie robicie. Każdy potrzebuje znaleźć czas na odprężenie w najbardziej wygodny sposób i to jest jedyny sposób, w jaki będziecie w stanie usłyszeć ten głos.

Głos wewnętrzny nie jest słyszalny. Nie usłyszycie, jak ktoś mówi, jak w rozmowie telefonicznej. Ten głos mówi do was, kiedy wasz umysł jest w ciszy i jak wiecie, istnieje tak wiele różnych podejść do osiągnięcia tej ciszy, ale jakkolwiek próbujecie wyciszyć swój umysł, najważniejszy jest wasz zamiar. Wasz zamiar i pragnienie słyszenia tego głosu musi być szczere i serdeczne. Równie ważna oczywiście jest przyczyna, dlaczego macie potrzebę słuchania tego głosu.

Tych z was, którzy nauczyli się zwracać do wnętrza i słuchać tego głosu jest niewielu. Nauczyliście się tego poprzez ciągłą praktykę, wiedząc, że jest to głos waszego wewnętrznego Dostrajacza Myśli, który dzięki waszej współpracy doprowadził was do miejsca, w którym jesteście dzisiaj.

Ten wewnętrzny przewodnik zawsze był z wami szepcząc cicho i z miłością, aby prowadzić was coraz bliżej Niego. To jest ten głos, który miejmy nadzieję, że pewnego dnia każdy będzie słyszał od swoich dziecięcych lat.

Dobrego dnia
4
Threads for New Transmissions / THE VOICE
« Last post by Lemuel on Today at 02:15:49 am »
Speaker: CALUMNIA
Subject: THE VOICE
T/R: Lemuel
Location: Catalunya, Spain.
Date/Time: 25th Oct 2021  07:00 Local  05:00 Z

Good Morning Lemuel
We shall begin this week´s lessons with the subject of The Voice.
You are all very familiar with the need to listen for that still small voice from
within yourselves. You have long discovered that it is easier said than done.
Is it the same as listening for a bird´s song, or the rippling of a brook? No!

Sound, being the first awareness of a foetus in the womb, is the only one
of your five senses that constantly invades your hearing, unless you are deaf.
Wherever you go you cannot escape the sounds of your everyday lives, unless
you lock yourself in a sound-proof room. Noise pollution has become one
of the worst in modern times, and it is the cause of so many problems but we
will not discuss that here.

One of the daily pleasures you enjoy the most is when you arrive home after
a days work and change into comfortable clothing, sit in your favourite chair
and "chill out", as you say. It is when you can relax the most and enjoy doing
nothing for a while. Everyone needs to find the time to relax, in the most
comfortable way, and this is the only way you will be able to hear the voice.

The voice within is not audible. You will not hear someone speaking as you
would in a telephone conversation. The voice speaks to you when your mind
is silent, and as you know there are so many different approaches to achieve
this silence but however you try to silence your mind, the most vital is your
intention. Your intention and desire to hear that voice must be sincere and
heartfelt. Of equal importance of course is the reason why you have the need
to listen to this voice.

Those of you who have learned to turn inward and listen to the voice are few.
You have learned through constant practice, knowing that it is the voice of
your Indwelling Thought Adjuster, and thanks to your cooperation, He has led
you to where you are today. 

This inner guide has always been with you, whispering silently and lovingly,
so to lead you ever more closely to Him. This is the voice, that hopefully, one
day, everyone will hear from their childhood years.

Good Day5
Hi everyone, 
Today's Lightline was Directed  by the Universal Father, we updated our subscribers about Adam and Eve teachings mission, and urantia book first papers.
Also Adam and Eve had a word for all the callers.
Total telephone calls 13.
Our next Lightline will be on Sunday October 31st at 5:30 Pm, Phoenix local time. 
Next is the link for the recording, please click on it to listen. 


https://www.conferencecalling.com/recordings/1534443/615480/VCISPREC02_615480_20211024_174012


Thank you all for listening. 

Rene. 
6
Hello Everyone, here are notes for Today's, Sunday's Light Line.  

 
Light Line USA 10-24-2021 Sunday
Ron host and Phyllis Simpson co Host.

 

 
TARKAS:
We will proceed with a normal Light Line for a change. Listen carefully. We dare not repeat it because the cabal receives this information and attempts to countermand it .

 
Ron has been battling the cabal the last 48 hours. He needs certain information which is made exceedingly difficult when Rayson is countermanded with information that has nothing to do with the opening of the corporations.

 
Ron has received approval from the patent attorney to patent the invention, to provide electricity cheaply.

 
The problem is that the attorney is demanding $10,000 right off the top. Ron is not interested in committing to the patent if the attorney doesn't have all the precepts.
Ron is in a quandary as to how to handle it .

 
He has contacted the IEEE , that is an association, a consortium if you will, of most US public utilities, and the experts that run the technologies through them. They handle the patents, and other technological concerns, and Ron wants to hear from them before he deals with the attorney.

 
Ron has a binder in which the entire inventory is outlined in words and pictures. Ron doesn't want the attorney to have it, for fear that it could be stolen.
We are recommending to Ron, to command a rewrite of the binder, and present it to him so he has the essential details for patenting. It is a real pain in the neck to do it, 24 pages.
This is RAYSON:

 
You are looking at a choking $10,000 price tag. You can raise it if you force things. You need big pocket donors.

 
If the IEEE consortium can't help you, you will have to find a another way to do it.

 
This is RAYSON: I promised on Oct. 11 I would appear to you to sign the agreements to sell the corporations, to me, and to other universe concerns. We are not rescinding that. It still needs to be done. But now you have a responsibility for some medical procedures you are forced to go through. We are not telling you to cancel them. But we suggest you have no need for it.
I am not the cabal. This is Rayson.

 
Ron: I hope. It creates other problems.

 
This is MICHAEL OF NEBADON. Do not cancel unless you are convinced that it gets in the way. The problem with the eye medications, is it takes your eyes out of use for 3 days.
As far as Briginsky is concerned you have a month.

 

 
For all of you: The situation has developed to where the cabal is providing too much input for your means of producing decisions for what you need to do in behalf of the universe.

 
I would suggest you learn to discern the difference. To discern the difference you have to work on it more. It's content. When you get a bunch of jabber, even if the name sounds right, call it the cabal, and that you are not listening further.
This should be cleared, but we can't guarantee it just yet.

 
Now, for those additional concerns that we have to take care of today:

 
TARKAS One Without Name or Number: and I am now reporting to there are 9 on streaming and 24 on the direct call. Also some on internet audio.

 
The trial we must get to now, is to report that there are factors operating on Urantia that must be addressed before we can open the Rayson Corporation.

 
Ron has contacted about 5 different agencies, to outline WTP . I would suggest refrain from further. You are upsetting certain individuals in the universe for making this possible.

 
Tesla ran into the same problem. They don't want a planet like Urantia to provide technology to make life too easy. It is not spiritual at all.

 
Deity Absolute is interfering. Now we have a word processing software that will not scroll down. You have to do a side margin operation to get down on the page. That won't be fixed unless you re-download the software.

 
Mr. Reuben sees your WTP is miraculous. Ask him for counsel, when dealing with the patent attorney and the actual patent process.

The truth of the matter, give the seat to the attorney, and that you will take a few days before you proceed.
What we have produced with Ron will change the world, freely available to anyone who can put an electrical antenna up. It will mollify the critics of Tesla. He is still on the mansion worlds.

 
The truth of the matter, he is fully advised that you are carefully proceeding well enough for you to understand the oscillator that he produced, actually causes complete failure in the transmission of electricity.

 
You have the tower as an electromagnet. When you put an oscillator on it, is is another electromagnet, and it fails.

 

 
The IEEE individual knows that Ron's idea is better.
Ron is not telling the whole story so there are no counterfeits.

 
INFINITE SPIRIT: You may have heard me speak once before. As the Infinite Spirit, please understand that I am deeply concerned not only about Ron but also many of you. Ron looked at the group you represent and noticed that many of you have reached the "age of maturity" leading to death.
Phyllis, Amethyst, Clency, Lemuel, and Ron, are all oldsters, and they need better conditioning and care.

 
But the cabal is insisting that you all die a natural death before you can make your contribution.

 
I am the Infinite Spirit. It is up to me whether you live, or die a natural death.

 
The entire matter is not a left to the Creator sons but is meant to be cleared with the Deity Absolute, that further interference against Ron and the invention, is not to be tolerated.

 
I am not ordering it, I am asking for cooperation.

 
I am not the cabal. Ron holds me free and clear. I am existential Deity. As such, I can do no wrong. And that is true of the Circle of Infinity, of which I am a part with Deity Absolute.

 
We are stating not a criticism, but rather a policy: There must be removed all inferences of abstraction or any other consideration while this work is proceeding on Urantia.

 
I stayed with Ron the last 24 hours. It was like his brain was wrapped in a blanket. It is a powerhouse to be in the brain with the adjuster. It leads to sleepiness and lethargy.

 
I am clearing it.

 
The human mind is too small to handle all that Ron has to handle. It knocks him out sometimes.
Ron depends on the Deity Absolute, as I do and the Father, and the Son.

 
The problem was that the Cabal loosed the interference to get these things done. I am declaring Urantia Cabal free now. They are gone. We've done this before it got countermanded, and we clear it once more.

 
All the sub-absolute agencies understand the Deity Absolute is fully on board.

 
Ron: I am cheered by your voice, and your policy and for making it clear. Thank you for speaking.

 
This is TARKAS. One without Name or Number. Ron has been seriously ill the last 72 hours due to an attack on Fri morning that has never ended.

 
He has asked all, including transmissions to be removed. They are cleared. Please proceed with your work for the patent.

 
Ron: Thank you Tarkas, thank you for speaking.
Tarkas: I am always yours, Ron. Who do you think would like to speak?

 
Ron: Imperator? The original revelatory spokesman that began the first part of the Urantia book in 1875 in England. That is where it started, and the fear of another war drove it to Boston.
Imperator dictated the first few chapters.

 
Imperator is really the voice of the old Biblical prophet Malachi.

 
This is UNIVERSAL FATHER. Thank you for the history. nobody knows that except you.
Ron: When I discovered the text through a random search one day from England, that sounded like the Urantia book. I found out who dictated, and translated it. In those days Imperator was quite a disciplinarian. The person who received it was a rector from the Episcopalian church, and needed money. He split his time doing seances, and doing the work of Imperator. Finally Imperator, said, we have to stop this because of the coming war, and your other work at seances.

 
Imperator had to find a transmitter in the US in 1882. In that year, Imperator transferred all his work to a Mrs. Eleanor Piper, who was able to prophesy events. She had guides that were second to none. Imperator was assigned to her at that point.

 
On Christmas Eve 1902, there appeared at the door of Mrs. Piper a dapper gentleman who presented himself to her as Dr. Sadler. He was instructed to gather an outline to continue the work. She withdrew the papers, numbering up to 37, which contained the outline of the first Urantia Book. She handed it to Dr. Sadler, he doffed his hat. He went to the hotel, to his wife, son, and a nurse. The Nurse was Christie. The son was Bill Sadler II. They were to go to visit Freud.
Christie had to take Bill Sadler Jr. home to the US. long before Sadlers finished his degree with Freud. Sadler came down with the flu and couldn't come to the US. Bill Sadler got better immediately when he got to the US.

 
Note to the Urantia Foundation: It was not the sleeping subject. They couldn't read his writing.

 
Understand that Ron fully wishes to complete the 4th revelation as we stated, but the WTP invention is going to cut across much of his time. because he is the leading expert on how to transmit electricity without wires.

 
Rayson taught him well. For that reason, we are going to portray the 4th Epochal Revelation through the Magisterial Foundation. We are going to supply an incarnated Melchizedek, Manituba.

 
MANITUBA MELCHIZEDEK: If the IEEE makes a move to accept you Ron, accept it. They know how to deal with the patent attorneys. They know what attends putting a patent into the public archives. Mr. Reuben would like to set up a conference with you, and have the utility companies grill you. The look at preparticles by science today as kindergarten. You have discovered that. Go easy on them, Ron, but begin to erode the idea they know it all. You are one of the few on Urantia who appreciates the Unqualified Absolute, who has spoken to you for the first time ever in Time and Space. Rayson will introduce a much better concept on preparticles than what they have now.

 
Your study with Rayson on preparticles is precious. FM starts at 88 or at 87 on your dial. My favorite station is 87.5. You will transmit electricity at 86 megahertz, that stays under the band of music and talk.
An oscillator attached to the antenna would interfere with the transmission.

 
Like putting two magnets together that repel each other, when you put on an oscillator, you make another magnet, and it repels the original signal.

 
Tesla did not understand that. He could not transmit electricity.
What you said to the IEEE astounded the man, because he believed the same.

 
Tesla built a huge tower, He wired up a farm house nearby. When he turned on the electricity, them lights flickered. Ron says to Mr., Reuben, it was that the tower was transmitting protons, not electrons. When protons are transmitted it flickers the lights, because the magnetosphere shuts down the circuit briefly, to cool it. When you get a flickering light you have a bad light bulb or the power station has protons in it.

 
Now this.

 
All of you who transmit on Light Line are over aged. A younger person should be doing Light Line.
Ron battles old age, and what we have done to him accidentally.

 
MICHAEL OF NEBADON: We state today that Ron needs to write the patent idea for transducers completely. They are the mechanism, the machinery that converts the electron to a muon by passing it through a different resistance. We changed the Ohm and the preparticle. We kicked out a preparticle by changing the Ohms. Ron knows how to do that, so does Rayson. You can't just wire the apparatus. He has to re-write it clearly.

 
Lemuel: Good afternoon. This is JESUS. I come at a time when on the one hand, the global situation as regards the political scene and the wall of commerce between two of the greatest nations, the possibility of war, is as high now as it has been for decades. I am not going to bite my tongue. I will not say too much. but the situation is potentially extremely dangerous, especially with due regard to North Korea who has just launched. (a missile).

 
We are keeping tabs of course, but at the same time we are limited to some extent, because we must allow a certain amount of things to proceed in order that we could nip it in the bud, so to speak.

 
There is an old saying, "Give a man enough rope, and he will hang himself." I will not say more about that.

 
On a lighter note, the missions are, as you know, ready to go. My mission is ready to go, but we cannot go. There is a difference of opinion between one form of hierarchy and another form of hierarchy, spiritually. So I don't have any good news to tell you except it is only a question of time. There are so many things going on here, especially with the invention of Ron and Rayson.

 
Then there is 4th Epochal revelation to finish and publish and it goes on and on. For all of you here, on direct call, on streaming and phone in, your presence is appreciated here and we have (?) to know you. Your presence and loyalty here will pay great rewards for you, not monetary.

 
Your loyalty, and the way you express your interest, is noted on high, and we thank you for your presence.
Something else you are waiting for is Adam and Eve and their education system. They are ready to go, as are the missions. But they simply cannot at the moment.

 
It has been spoken the premises that need to accommodate the missions.
All these things must take place within the protectorate. All these things take time. However, I am Jesus. and you know that I hold all of you close, and I only wish that I could make my appearance tomorrow. But I cannot. I just plead with you, yes, I plead with you to be steadfast. Hold on. Be patient. Trust. Have faith. Hold on to your indwelling TA. because the TA will give you that forbearance and patience and tenacity to keep on keeping on.
That being the case, I am assured of your continued love and support, not just for myself, but for Machiventa, the Government, and all the celestials working hard behind the scenes.

 
Your love and support is of tremendous value. Please continue with me. This is Jesus. And have nothing else to report for this afternoon. I thank you all very much.

 
Lemuel: Thank you Jesus.

 
Ron: Thank you Lemuel.

 
This is TARKAS: you are looking at the clock, and getting near the end of the broadcast. Ron said, you handle it Tarkas. I wish to avoid Q and A today. It will have to be put off to a little later.

 
I say to all of you: Ron is contemplating all that has to be done, saying to himself, I could manage all of it if I had some order to deal with it.
Same for all of you: if you all have the order to line up priorities, then it can be handled.

 
Problem is that people outside of you will be demanding immediate attention. Ron got a call from Writer's Branding insisting for Ron's signature on a job that Ron was not ready for. Ron didn't have the money. He said I'll call you back Monday. But he now understands Ron is not free to discuss it.
We are letting it sit as it is as you left it. He has got to understand, that to indicate a project doesn't mean there is a contract.
Ron needs to pay off the patent attorney for $10,000 . Money has to be raised for that.

 
UNIVERSAL FATHER: The truth of the matter, you have withstood tremendous pressure, and you are now making sure that you get what you want, and you are not spending money willy-nilly.

 
The entire matter with the books, should be a closed subject. The people doing the support aren't doing any work at all. Steven knows it is malfeasance. It needs straightening out. The truth of the matter, there is so much money around, they aren't hungry enough to do the work. That will end, I'm sorry to say, in absolute disaster. Get your royalties if you can.
I am the UNIVERSAL FATHER. We will leave this with a little Jesus prayer.
Dear Father I am (your name). For that matter, I am Father. I listen in your hearts my Father in Heaven. Be well with me while I contend with the fools of the insurrection, and of my own population. I cannot abide the insurrectionists, I cannot abide the fools around me, but I must.
Help me get through it. Help me be whole again., Lead me by still waters.

 

 
With that , we close this Light Line this Tuesday God willing.
7
Hi Everyone,

Here is the link for today's Lightline USA SUNDAY - 24 October 2021:  https://app.box.com/s/iywlorucyf1mqj3p0ab5fflrq2wxdqxr


We thank Tarkas for being our MC and the Universal Father, the Infinite Spirit, Rayson, Michael of Nebadon and Jesus for addressing us all on this call.

Appreciation and gratitude for every who joined us on today's call via phone, streaming and internet.

Welcome to all to the Tuesday Lightline USA on the 26th @ 2pm as usual.  Have a great day everyone!
8
Thank you Moses for this transcription. 
Thanks to the host, the MC, and our Heavenly Family members for their messages. Thanks to the participants. 
9
TRANSLATIONS / 24.10.2021 – Somniafini zamiast Serafinów
« Last post by Andre_P on October 24, 2021, 12:52:22 pm »
Link do wiadomości po angielsku :
https://forum.serara.org/index.php?topic=18045.msg96039#msg96039
Przekazał : Ron Besser, administrator, członek bohater
Kategoria / Temat : Dyskusje ogólne / Ogólne ostrzeżenie o Przewodnikach Ojca z Zakonu SOMNIAFINÓW
« 19 października 2021 r., godz. 13:55:28 »

Chciałbym o tym wspomnieć na wszelki wypadek, gdyby ktoś z was odebrał wiadomość od Somniafina. Są to Przewodnicy Ojca i są wysyłani na Urantię w związku z tym, że Urantia staje się planetą Ojca. Nie wiem do końca, co to oznacza lub jakie skutki może to sygnalizować mieszkańcom Urantii, ale jest to znaczące.

Nikt z was nie jest przyzwyczajony do tego terminu. Nikt z was nie jest świadomy, że te istoty przybywają na Urantię. To, co spowodowało ujawnienie tej informacji tutaj, to fakt, że Elise z Holandii, prowadząca poniedziałkowe Lightlines, dostała przydział Przewodnika Ojca, aby pomóc jej poradzić sobie z tym wszystkim, z czym będzie musiała się zmierzyć tam, gdzie mieszka i z typem osób, z którymi będzie musiała sobie radzić w jej rodzinnych stronach. Przewodnicy Ojca nie byli znani nikomu aż do niedawna i przyznaję, że są oni zupełnie nowi dla mnie. Imię Przewodnika Ojca przydzielonego Elise jest Durasomnia. Nie mogę powiedzieć, czy jest to typowe imię dla Przewodnika Ojca, czy nie, ale proszę zauważyć, że przyrostek do Dura to "-somnia" i to szczególnie przykuło moją uwagę.

Jest to pierwsze imię dostępne mi do wglądu i nie wiem, czy jest ono typowe i jeśli ktoś z was przekazuje kogoś, którego imię kończy się na "somnia", to przypuszczam, że macie Przewodnika Ojca, który wam się przedstawia. Dalej : Somniafini są sklasyfikowani jako spokrewnieni z aniołami, ale nie mają takiego kopa, jakim serafini mnie traktują. Rozmawiałem z Durasomnią bez krztuszenia się i kaszlu, które wciąż wywołują u mnie serafini. Z tego powodu zastanawiam się, gdzie i jak Przewodnicy Ojca odnoszą się do zakonu anielskiego i czy ci Somniafini są modyfikacją dawniejszych Serafinów, którzy nie są przeznaczeni do prowadzenia życia poza Nebadonem ?

Powodem, dla którego pytam o to w ten sposób jest to, że podczas kilku Liniach Światła mieliśmy wzmianki, że Bóstwa modyfikują serafinów, szczególnie w Nebadonie, z powodu katastrofy i śmierci najwyższejgo 26 września 2019 roku. To właśnie tego dnia na Urantii wszyscy serafini w Nebadonie i w reszcie wszechświata stracili tego, który był uważany za ich rodzica. Właśnie to spowodowało, że serafini z Nebadonu rozpoczęli otwarte powstanie, ponieważ poczuli, że są teraz zdani na siebie i musieli domagać się planety, z którą mogliby się związać. Problemem, jaki nastąpił było to, że Duch Stwórczy, którego nazywaliśmy Nebadonią, zbuntował się wraz ze swoimi córkami i od tego czasu Urantia znajduje się w strasznej sytuacji. Urantia jest teraz rozdarta pomiędzy powstańcami serafinami i Matką-Duchem. Szefem serafinów-buntowników jest były Szef Serafinów, Solonia i to właśnie Solonia i ja mamy wielki problem ze sobą w kwestii wykorzystania ludzi o wolnej woli jako niemożliwych do przetrwania do wznoszenia z jej stylem rządów. A więc, czy Bóstwa zaczęły przekształcać stary zakon serafinów w Somniafinów ? Zapytałem Durasomnię, czy ma jakieś spostrzeżenia w tej sprawie. Oto Durasomnia :


DURASOMNIA : "Byłam kiedyś Serafinem o imieniu Solonia. Zgłosiłam się na ochotnika do konwersji do zakonu nowego stylu, aby zostać nazwanę Przewodnikiem Ojca. Na Urantii jest teraz piętnaście tysięcy (15000) Somniafinów. Ron nie ma żadnego z nich, ponieważ jest wkurzony na mnie i innych za te wszystkie okropne baty, które mu daliśmy, kiedy byliśmy Serafinami i teraz zbieramy żniwo niechęci wielu, ale teraz jesteśmy nieszkodliwi. TERAZ CHCE MÓWIĆ OJCIEC :


OJCIEC : "W każdym razie jestem zadowolony, że Ron przyjął tę zmianę. Zajęło mu to kilka chwil od czasu, kiedy Elise otrzymała Durasomnię. To niezwykłe imię Ron i większość z nich nie nosi przyrostka „somnia”, ale była Solonia go nosi głównie dlatego, że była pierwszą, która dostała tę nową nominację i wszyscy zgodziliśmy się, że powinno się to znaleźć w jej imieniu, aby można było do niej tak mówić, gdy będzie miała kontakt z ludźmi. Sądzimy, że będzie wolała pracę na wysokich stanowiskach administracyjnych. Podobnie jak jej zwolennicy przed nią, na Urantii jest obecnie ponad 15000 Somniafinów jako jej naśladowców, ponieważ dostarczamy ich tak szybko jak tylko możemy, żeby przywrócić porządek anielskiej populacji na potrzeby Misji na Urantii. Z tego powodu Ron jesteś na nowo dobrze zaopatrzony w aniołów w stylu Durafina, tylko ich miejscem zamieszkania nie jest teraz Salvington, ale Raj, ponieważ zostali oni tak ostrzelani przez ludzi takich jak ty, że są tu znacznie bezpieczniejszi. Prawdziwa nazwa, którą chciałbym, aby ten zakon był nazywany to DURAFINI.

DURAFINI
"(OJCIEC:) DURAFINI i somniafini to nasza preferowana nazwa nawróconych serafinów z Nebadonu, którzy mają dom już nie w Nebadonie. Nomenklatura Dominium również ulegnie zmianie Ron, ponieważ Dominium jest również nazwą Federacji Nebadonu, jak zrobiłeś na ten temat wspaniałą mowę. Teraz widzimy, że nazywanie Federacji dominiami jest otwarte na wielkie zamieszanie przez cały czas. Będziemy je po prostu nazywać Federacjami, a Alvoring II nie jest już tak nazywany. Nazywa się teraz Sandalblue

"Mamy teraz dwie FEDERACJE (nie nazywane już Dominiami), jedną ze stolicą zwaną Nebadon, która jest nazywana Dominium. Mamy jeszcze nową, którą uznałem i ta Federacja nazywa się Sandalblue. Pamiętajcie, że Durafini będą stacjonować nie w Dominium, ale w Sandalblue, a Alvoring nie wycofał się z Dominium, ale będzie musiał stawić czoła gniewowi Rona, lecz Alvoring jest tak dobrze zaprojektowany do zamieszkania przez ludzi, że jest teraz sławny z tego, że Ron pomógł mu to zrealizować. Sandalblue jest także domem ilustratora graficznego The FAR SIDE (Gary'ego Larsona), którego Ron uwielbia oglądać. Jest on w pełni zdekapitowany na Urantii, tak jak i ty Ron i możesz czasami dołączyć do nich w swoim lunatyzmie, a on jest jeszcze nieświadomy twoich spraw i tak samo durny.

"W pełni zrozumiałe, pozwalamy teraz Elise rozmawiać z Durasomnią, bo ona wie, że to ty wyznaczyłeś standard i teraz musimy dać jej trochę czasu na przyzwyczajenie się do wszystkich zmian. DURAFINI są nawróconymi Serafinami na Urantii i w Nebadonie, a większość Serafinów z Federacji Dominium również nawróci się na DURAFINÓW, jak tylko będziemy mieli miejsce by ich pomieścić w uświęconych salach Kręgów Przyjmujących. Nie ma innych kręgów Ron, dobrze ? OJCIEC."

KONIEC
10
TRANSLATIONS / 24.10.2021 – Lightline z 23-go października
« Last post by Andre_P on October 24, 2021, 08:43:51 am »
Link do wiadomości po angielsku :
https://forum.serara.org/index.php?topic=18063.msg96073#msg96073
Napisała : SongatSunrise, starszy członek
Kategoria / Temat : PLANY I NAGRANIA SOBOTNICH LIGHTLINES / Lightline z soboty, 23-go października 2021 r.
« Odpowiedź nr 2, 23 październikaa 2021 r., godz. 20:17:11 »

(Urywki z notatek)


Tu ADAM I EWA. Chcemy porozmawiać o wielu aspektach edukacji.

Tak wiele w szkołach publicznych ma niewiele wspólnego z edukacją, a o wiele więcej z indoktrynacją.

Nauczyciele edukacji, których będziemy przygotowywać, będą uczyć nie tego, co myśleć, ale JAK myśleć. Jak rozwiązywać swoje własne problemy, rozumieć, co one powodują i pracować ze swoimi Dostrajaczami, żeby uczyć się od świata zewnętrznego poprzez swoich Dostrajaczy. Nie będziemy się rozwodzili nad obecną edukacją w szkołach.

W czasach ogrodu, uczyliśmy tak wielu różnych rzeczy. Wszystkie nasze dzieci, zwykle w parach, miały konkretne zainteresowania i wkładały swoją energię w nauczanie tych konkretnych dyscyplin.

Kiedy nasze szkoły zaczną działać, mamy nadzieję, że będziemy w stanie zapewnić wiele umiejętności i tematów. O niektórych z nich nawet nigdy nie myśleliście.

Najpierw będziemy musieli nauczyć nauczycieli. To będzie najtrudniejsza część naszego zadania. Nauczyciele muszą być nie tylko dobrze poinformowani, ale muszą mieć dobrze rozwinięte umiejętności dyplomatyczne i zrozumienie ludzkiej natury, żeby być skutecznymi. Nauczyciele będą mieli dużo pracy domowej. Następnie będą potrzebowali wytrwałości, aby uzyskać dyplom.

Nie myślcie, że nauczanie pod rządami Adama i Ewy będzie łatwe. Zostaniecie wysłani w teren z członkami naszego personelu, być może jeden na jednego, lub kilku członków personelu.

Nasz czas na pracę będzie musiał poczekać, aż ludność będzie wystarczająco świadoma powrotu Jezusa i rozpoczęcia misji. Oczekuje się, że zajmie to trochę czasu. Mamy nadzieję, że rozpoczniecie swoją służbę zanim będziemy gotowi dla was, więc zdążycie rozwinąć swoją dyscyplinę. Melchizedekowie są wspaniałymi nauczycielami i wiele się od nich nauczycie. To pomoże wam być dla nas lepszymi uczniami.

Jest to prawdziwe wyzwanie, ponieważ ludność Urantii otrzymała bardzo dużo wolnej woli. Oni rozwinęli swoje własne pudełko sztywnych przekonań. Mają swoje własne sposoby robienia rzeczy i zbyt wielu nie chce słuchać o nowych sposobach.

Jest to czas, kiedy wszyscy potrzebujecie intensywnej nauki od waszych Dostrajaczy Myśli. Wasza linia służby musi zostać rozwinięta w waszym własnym umyśle, więc gdy pójdziecie naprzód, będziecie mieli możliwość stać się ekspertami w wybranej przez siebie dziedzinie.

Mówimy do was dzisiaj w ten sposób, ponieważ jest konieczne, żebyście mieli samoopanowanie i samozrozumienie, że wasza droga jest nie tylko dla osiągnięcia sukcesu, ale także dla służby dla tej planety.Weydevu : Czy Nowa Era Wszechświata spowodowała wzrost przestępczości?

Tarkas : Utrata najwyższego mogła mieć marginalny efekt, ale nie zapominajcie, że fala przestępczości to tak naprawdę odrodzenie się rebelii Lucyfera, która chce spowodować tyle zamętu, ile tylko może. To może być bardziej istotne niż utrata najwyższego.
Pages: [1] 2 3 ... 10