Author Topic: 14.10.2021 – Niedoszła wizyta Raysona  (Read 48 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline Andre_P

• Sr. Member
    • View Profile
    • Email
14.10.2021 – Niedoszła wizyta Raysona
« on: October 14, 2021, 08:36:17 am »
1) Link do wiadomości po angielsku :
https://forum.serara.org/index.php?topic=18001.msg95952#msg95952
Napisała : SongatSunrise, starszy członek
Kategoria / Temat : Tu są nagrania, uwagi i plany / Lightline USA z 10-go października 2021r. z pytaniami i odpowiedziami
« Odpowiedź nr 1, 11 października 2021 r., godz. 22:53:41 »

(Jeden urywek z notatek)

SERARA : W poniedziałek, 11 października 2021 roku spotkasz Raysona wcielonego. Potrzebujemy świadka. Mam nadzieję, że Dominick będzie tam mógł być.

Ron sprzeda wszystkie organizacje charytatywne za jednego dolara, więc będą mogli mieć je wszystkie.

Pomysł ze świadkiem jest mój, Ron. Bez świadka to byłyby tylko pogłoski. Dominick może zeznawać, a ja zapewniam was, że to prawda.

2) Ta sama wiadomość po angielsku :
https://forum.serara.org/index.php?topic=18017.msg95976#msg95976
Przekazał : Rene A Duran, starszy członek
Kategoria / Temat : Wątki nowych przekazów / Dokładnie to, co mam na myśli!
« 13 października 2021 r., godz. 17:34:15 »

Dokładnie to, co mam na myśli!

Od BÓSTWA ABSOLUTU

Przekazujący : René Durán.
13 października 2021 r., godz. 5:10
Phoenix, Arizona.

"Tu BÓSTWO ABSOLUT. Zmieniam język dla lepszego zrozumienia.

"Dzisiaj, 13 października, my z KRĘGU NIESKOŃCZONOŚCI pragniemy poinformować za twoim pośrednictwem, że jesteśmy w zgodzie z tym, co powiedzieliście, chociaż nie macie zbyt wielu informacji o tym, co się wydarzyło. Widzieliście to, o czym wspomniał Ron Besser, co jest trochę lakoniczne, ale w końcu oznacza to samo, co my mówimy. My z KRĘGU NIESKOŃCZONOŚCI wywarliśmy duży nacisk na wyniki, a przez to rozumiemy, że zatwierdziliśmy przybycie RAYSONA, ale na koniec Powstańcy mieli swój udział w tym, aby zbojkotować pierwsze podejście Ducha w świecie fizycznym, aby dać znać o sobie, że robią to co mają na myśli.

"Nie bedzie to bez zadośćuczynienia. Klika będzie musiała zapłacić cenę za to, co zrobiła przeciwko całej ludności. Nie bez konsekwencji będzie to osądzone zgodnie z Prawem.

"My z KRĘGU NIESKOŃCZONOŚCI nie chcemy, aby ten postęp został cofnięty w jakimkolwiek sensie i nie chcemy, aby ludzie byli zawiedzeni, kiedy z tego rodzaju podejściem zwraca się WYSOKI DUCH. Jak powiedzieliśmy wcześniej, to nie jest bez konsekwencji i mamy na myśli przez to, że będą oni aresztowani' i postawieni przed Sądem i mogą stanąć w obliczu unicestwienia za tę poważną próbę przecięcia nici Wolnej Woli.

"Moim pragnieniem jako BÓSTWA ABSOLUTU jest, aby to wszystko zostało wyprostowane, aby ludzie na Urantii mogli cieszyć się pierwszymi krokami kontaktu z MAJESTATEM OJCA poprzez Jego Synów.

"Tu BÓSTWO ABSOLUT. Kończę moją mowę dla oświecenia ludzi na Urantii.
"Miłego dnia"

Koniec

René

3) Ta sama wiadomość po angielsku :
https://forum.serara.org/index.php?topic=18018.msg95977#msg95977
Przekazał : Rene A Duran, starszy członek
Kategoria / Temat : Wątki nowych przekazów / KRĄG NIESKOŃCZONOŚCI
« 13 października 2021 r., godz. 17:45:28 »

Ten przekaz przyszedł przed tym, który zamieściłem kilka minut temu.

KRĄG NIESKOŃCZONOŚCI

Od ABSOLUTU NIEUWARUNKOWANEGO i BÓSTWA ABSOLUTU

Przekazujący : René Durán.
12 października 2021 r., godz. 1:48
Phoenix, Arizona

"Tu KRĄG NIESKOŃCZONOŚCI. Kontaktujemy się ponownie z tym skrybą, aby kontynuować nasze dyktando na nowych poziomach akceptacji. Jest to bez wątpienia osiągnięcie, do którego oni dochodzą, które przedstawiciele Urantii zdobywają, będąc w stanie słuchać tych odległych głosów.

"Jesteśmy tymi z KRĘGU NIESKOŃCZONOŚCI, doskonale kwalifikowanymi do kierowania najtrudniejszymi zadaniami, jakie kiedykolwiek sobie wyobrażano. Jestem ASBSOLUTEM NIEUWARUNKOWANYM i to właśnie poprzez te słowa czynimy siebie znanymi na kuli Urantii.

"Nie ma żadnego widocznego powodu, dla którego mielibyśmy kierować całą naszą energię, aby być słyszanymi głosem z mocą, ponieważ to, co mamy do powiedzenia, to że zdejmujemy kapelusz przed wieloma z tych niewierzących, pozbawionych wiary, których zawsze pełno w każdym typowym społeczeństwie Urantii.

Tu ABSOLUT NIEUWARUNKOWANY. Mamy na dzisiaj weryfikację obietnicy, która została im złożona, "zaplanowanej wizyty Raysona". Nie musiało to być z powodów nieznanych ludziom, a które dla tych z niebiańskiej rodziny są przeszkodami nie do pokonania.

Kwestia wiarygodności po raz kolejny będzie przeszkodą, którą będziemy musieli pokonać. Niektórzy z was stale skupiali swoją uwagę na tym fakcie z tego prostego powodu, że nigdy w waszym istnieniu nie było gestu materializacji ze strony przedstawicieli Rajskiej Wyspy. Nie próbujemy usprawiedliwiać tego, czego nie da się usprawiedliwić.

Tutaj, na Rajskiej Wyspie, to tak jakby wstać, aby podnieść ołówek, który wyślizguje się z rąk i zdarza się to ponownie. Naszym celem zawsze będzie ulepszanie, budowanie, przyczynianie się do rozwoju najznakomitszych dusz i woli na Urantii. Chodzi o to, że każdy z mieszkańców reprezentuje osiągnięcie w krystalizacji Wolnej Woli na Urantii.

"Teraz pozwólcie mi sprawdzić, czy to, o czym mówimy, ma sens. Niektórzy na Urantii zanotują wydarzenie, którego nigdy wcześniej nie było, a mianowicie, że kiedy nadejdzie czas, nie będą zawiadamiać, że mają gościa u drzwi i dzieje się to przy wielu okazjach, kiedy obietnice pozostają. Mówiliśmy w różnych tonach, jeśli zdajecie sobie sprawę, z celem, żeby nie usprawiedliwiać tego, że Rayson nie był obecny. Dla tych z KRĘGU NIESKOŃCZONOŚCI łatwo będzie rozpocząć kolejną rundę rozmów, które podniosą ducha współpracy, którego on wprowadzał, jednak, trzebaby rozpocząć kolejną rundę rozmów w duchu walki.

"Tu BÓSTWO ABSOLUT. Ponownie rozmawiam przez tego skrybę i jako że jednym z moich głównych atrybutów jest “prognozowanie przyszłości poprzez linie prawdopodobieństwa”, dajemy jasno do zrozumienia, że będzie się to działo, dopóki nie zostanie osiągnięty moment odpowiedni “do krystalizacji”.

"Jezus Chrystus jest żywym dowodem tego wyrażenia i jest to zjawisko wielokrotnie sprawdzane i przetestowane. Widzieliśmy ostatnio jak się pojawił i nie został rozpoznany przez żadnego z tych, którzy znaleźli się tuż przy nim, co dowodzi, że to nie jest odpowiedni czas.

"Tu BÓSTWO ABSOLUT. Nadmieniam, że w najbliższej przyszłości pojawią się inne możliwości, których wszyscy będą mogli być świadkami.

"Tu BÓSTWO ABSOLUT. Pozostawiam ten kontakt na inny czas".

Dziękuję KRĘGOWI NIESKOŃCZONOŚCI za skontaktowanie się ze mną.

KONIEC.

René.
« Last Edit: October 14, 2021, 10:10:46 am by Andre_P »