Author Topic: 21.7.2021 – Lighline USA z 20-go lipca  (Read 39 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Online Andre_P

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 534
    • View Profile
    • Email
21.7.2021 – Lighline USA z 20-go lipca
« on: July 21, 2021, 11:14:02 am »
Link do wiadomości po angielsku :
https://forum.serara.org/index.php?topic=17661.msg94936#msg94936
Napisała : SongatSunrise, starszy członek
Kategoria / Temat : Tu są nagrania, uwagi i plany / Lightline USA z wtorku, 20-go lipca
« Odpowiedź nr 2, 20 lipca 2021 r., godz. 22:50:10 »
(Urywki z notatek)


Phyllis jest pod dymiącym wulkanem.

Urantia jest najgorszą z 633 planet. Kilka planet zostało dodanych od czasu piątego Epokowego Objawienia. Jedna eksplodowała. Było na niej tylko życie roślinne. Urantia ma podobny problem, jak planeta która eksplodowała.

Urantia została oderwana od słońca 7,5 miliarda lat temu. W tym czasie były problemy z Monmatią, która nie była w stanie zgromadzić wszystkich potrzebnych materiałów, aby stworzyć niezawodny proces fuzji dla produkcji światła i ciepła.

Co się stało ? System Angona obrócił niektóre planety na boki, takie jak Neptun i Uran, którego oś jest przechylona o 90 stopni. Urantia się zachwiała i to ją odchyliło o 23 stopnie od osi pionowej.

Przewidujemy zmianę nachylenia osi Urantii do 30 stopni. Możemy przesunąć planetę na znacznie dalszą orbitę, bo inaczej na południowej półkuli będzie trochę cieplej, a nie chcemy was zabić przez udar cieplny. Kierujący Energią nalegają, że sprawa staje się tak krytyczna, że Nadrzędni Organizatorzy Sił i Nadrzędni Architekci są wzywani do zajęcia się sprawą.

Nosiciel Życia projektuje formy takie jak te, które żyły tutaj na Urantii. Nosiciel Życia to boska istota, która przybywa na planetę z rozkazu Bóstwa i przynosi plazmę życia, aby zasadzić ją w ciepłych oceanach, aby mogła się rozpocząć ewolucja.

Na Urantii takie wszczepienie nastąpiło 3 miliardy lat temu. Życie postępowało od pojedynczej komórki do wielokomórkowych zwierząt, następnie do ryb, zwierząt lądowych, do ludzi. Człowiek przybrał formę 1 milion lat temu. Andon i Fonta to imiona dwojga pierwszych ludzi. Dziś oni są zespoleni ze swoimi Dostrajaczami

Tu NOSICIEL ŻYCIA AB. Pomogłem ustanowić Pośrednich, którzy rodzili się 37 000 lat temu, rodzinę Adamitów, Adamsona i jego żonę. Oni spłodzili 32 dzieci czystej krwi. 16 z nich urodziło się jako niewidzialni. Byli to Pośredni, którzy zaczęli zaludniać Urantię przez następne 15 000 lat. Michał powiedział, że nie było to naszym pierwotnym zamiarem. Potrzeba było 15 000 lat, aby wyprodukować 50 000 Pośrednich. Wtórni Pośredni mogą się materializować.

Wszyscy znacie w pewnym stopniu problemy na tej planecie. My, jako Nosiciele Życia, przygotowujemy planety do życia. Byliśmy w pobliżu już od bardzo długiego czasu. Widzieliśmy, jak gatunki przychodzą i odchodzą, wiele razy, widzieliśmy, jak planety przychodzą i odchodzą wiele razy. Ta planeta, Urantia, wiele razy prawie wpadła do dziury. Ta planeta cierpiała jak żadna inna i jest ona kochana przez Ojca i naszego ukochanego Jezusa.

W czasie jego narodzin my, Nosiciele Życia, obserwowaliśmy, co się stanie. Dlaczego ? Dla Maryi nie była to zwykła ciąża. Powiedziano jej, że ma się spodziewać bardzo wyjątkowego dziecka, ale nie miała pojęcia, jak bardzo wyjątkowe było to dziecko. Obserwowaliśmy i wszystko odbyło się dokładnie tak, jak zaplanowano. Do pewnego stopnia był to niemal eksperyment, ponieważ siódme obdarzenie Michała miało na celu ustanowienie jego zwierzchnictwa nad stworzeniem, ale to było jeszcze bardziej niezwykle niż inne z powodu buntu i błędu Adama i Ewy. Jezusowi nie udało się wypełnić swojej misji. Nie jestem tutaj po to, żeby obserwować następne narodziny, ale obserwuję i będę również uczestnikiem tego, co wy wszyscy wkrótce przeżyjecie.


Tu JEZUS. Zostaliście poinformowani, że częścią mojego problemu zasadniczo jest całkowita reforma społeczna od góry do dołu. Fundusze zostaną znalezione, pomoc medyczna i wsparcie będą takie, jakie powinny być dla każdego, darmowe. Reforma społeczna nie polega na reformowaniu życia każdego, ale wszystkiego, co o tym decyduje. Kiedy ludzie wiedzą, że mają opiekę medyczną, bezpieczeństwo socjalne i wsparcie społeczne we wszystkich aspektach swojego życia, stają się bardziej życzliwi dla sąsiadów, bardziej kochający i czują się wygodniej. Reforma społeczna jest konieczna z wielu powodów. Ustanowię reformę społeczną. Pierwszy będzie pokój.


Nosiciel Życia AB. Patrzyliście na lekko zachmurzone niebo, ale ci z Kaliforni, wasze zdrowie jest zagrożone, jeśli nie znajdziecie sposobu na wydostanie się z tego miejsca, w którym teraz żyjecie. Żyjecie dobrze, szczęśliwie i jesteście dobrze sytuowani, ale uważamy, że do października nastąpi takie pogorszenie, że trudno będzie oddychać. Nie ma to nic wspólnego z falą upałów.

Mamy teraz wulkanizm na północ od Ottawy w Kanadzie, tak silny, że nasza współprowadząca zaniemówiła. Spodziewamy się wulkanizmu na wybrzeżu między Florydą i Alabamą, między Alabamą i Luizjaną oraz w delcie Missisipi. Ten wulkanizm nie jest w wodzie, ale jest tam płyta tektoniczna, która przesuwa się na bok i może pozwolić na wyciek pewnej ilości magmy. Kieruj się na północ Steven ze swoją rodziną.

Ponadto Zachodnie Wybrzeże ma wulkanizm w pobliżu jednego z waszych parków. Dlatego nie należy w nim budować. W dawnych czasach dinozaurów, była to dziura podobne do La Brea. Jeśli tak się stanie, pamiętajcie, że nastąpi uwolnienie tlenku węgla.