Author Topic: 23.5.2021 – Adam, Ewa i Jezus o ludziach na Urantii  (Read 123 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Online Andre_P

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 532
    • View Profile
    • Email
23.5.2021 – Adam, Ewa i Jezus o ludziach na Urantii
« on: May 23, 2021, 07:21:57 am »
Link do wiadomości po angielsku :
https://forum.serara.org/index.php?topic=17474.msg94345#msg94345
Napisała : SongatSunrise, pełny członek
Kategoria / Temat : PLANY I NAGRANIA SOBOTNICH LIGHTLINES / Nagranie Lightline z soboty, 22-go maja
« Odpowiedż nr 1, 22 maja 2021 r., godz. 18:22:14 »

(Urywki z tych notatek)

Amethyst : Tu Adam i Ewa. Chcemy podzielić się z wami naszymi planami. Wszystko to będzie zależało od harmonogramu, jak i kiedy lub czy w ogóle ruszymy do przodu. Kiedy nasze misje się rozpoczną, będziemy pracować nad tworzeniem społecznych obyczajów i moralności. Sprawy są teraz niepewne, ale spodziewamy się, że nadejdzie czas, kiedy będziemy mogli zacząć. Zostaliśmy poinformowani przez Machiventę, że na planecie nastąpią zmiany w rozrodczości. Niektóre pary będą mogły się rozmnażać, inne nie. Nasze plany prawdopodobnie nie zostaną w pełni zrealizowane jak dopiero za pokolenie lub dwa.

Chcemy się skupić na podstawowej edukacji i naukach ścisłych. Kwestie społeczne będą poruszane w domu, pod naszym kierunkiem. Rodzice będą mieli nie tylko odpowiedzialność, ale i autorytet, żeby prowadzić swoje dzieci. Odpowiedzialność bez autorytetu to gotowa katastrofa. Rodzice muszą mieć możliwość właściwego kształcenia swoich dzieci we wszystkich dziedzinach.

Pomożemy przesunąć procedury medyczne w kierunku roślin, a mniej w kierunku chemikaliów. Im bardziej naturalne substancje, tym lepiej dla ludzkiego ciała, w przeciwieństwie do chemikaliów. Pomożemy również w tym, aby jednostki prowadziły swoje własne życie, a nie były naciskane przez innych i indoktrynowane.


Jezus mówi przez Lemuela : Każdy z was jest tutaj, ponieważ byliście skłonni do współpracy z waszym Ułamkiem Ojca do tego stopnia, że Dostrajacz Myśli przyprowadził was tutaj na to forum i do samej Księgi Urantii. Przez ostatnie 2000 lat wszyscy ludzie o zdrowych zmysłach otrzymywali Dostrajacze Myśli. Teraz na całym świecie jest tylko garstka takich ludzi jak wy. Liczba ludności wynosi 9 miliardów. Nie wszyscy są istotami ludzkimi. Poza tym jest co najmniej 5 miliardów, może mniej, którzy po prostu próbują przeżyć z dnia na dzień, patrzą skąd wząć następny posiłek. Dostrajacz Myśli nie może mieć na nich wpływu, kiedy wszystko, co oni mogą zrobić, to przeżyć z dnia na dzień.

Dlatego jest was tak niewielu. Jesteście tak podziwiani i naprawdę kochani. Chcę was na coś przygotować. To, co nadchodzi, wstrząśnie wami do samych kości, kiedy usłyszycie prawdę o pewnych rzeczach. Prawda musi wyjść na jaw. Kiedy wyjdzie na jaw, będziecie zszokowani. Jest to niewiarygodne, ale zrozumiałe, że rządy robiły to, co robiły. Nie będziecie chcieli w to uwierzyć, ale to jest prawda. Chcę was tylko przygotować, bo jesteście tak bardzo kochani. Przygotujcie się na szok i będziecie zaskoczeni, ale to się już nigdy nie powtórzy.

Wchodzicie teraz w Nową Erę Wszechświata. Jest z tym tak wiele problemów. Nawet Wszechświat nadrzędny nie jest taki sam, jak był. Jest tak wiele nowych zakonów, które trzeba stworzyć. Jest tak, że niektóre zakony muszą się uczyć, a nie mogą się nauczyć z dnia na dzień. Niektóre zakony zmieniają kierunek, ale chociaż przetrwały i zostały zreedukowane, wciąż muszą pogodzić się z faktem, że straciły swojego rodzica i Ducha Stwórczego.