Author Topic: 7.6.2021 – Struktura buntu  (Read 109 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Online Andre_P

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 532
    • View Profile
    • Email
7.6.2021 – Struktura buntu
« on: June 07, 2021, 08:49:51 am »
Link do wiadomości po angielsku :
https://forum.serara.org/index.php?topic=17509.msg94452#msg94452
Kategoria / Temat : Tu są nagrania, uwagi i plany / Lightline USA z wtorku, 1-go czerwca, zawiera pytania i odpowiedzi
Napisała : SongatSunrise, pełny członek
« Odpowiedż nr 1, 1 czerwca 2021 r., godz. 22:59:39 »

(Urywki z notatek)


Lucyfer robił brudną robotę, której najwyższy chciał, żeby była zrobiona. Najwyższy uważał, że Ojciec, jako rządzący Wszechświatem Nadrzędnym, nie powinien rządzić czasem. Najwyższy pozwolił rebelii Lucyfera rozwinąć się w pełnym zakresie w nadziei, że dostosowanie wszechświatów do Ojca się skończy.

Najwyższy został stracony i Caligastia też. To, co pozostało z tych, których wyszkolił, dalej próbuje herezji buntu Lucyfera. To szło trudno, ale teraz się poddają. Nie mają żadnej części Urantii, którą mogliby rządzić.

Matka Duch musiała wesprzeć najwyższego pozwalając Lucyferowi robić brudną robotę.

Wy w pełni popieracie kierunek, który został obrany, w pełni uczestniczyć w służbie dla Raju. Jesteście najważniejszymi ludźmi, jakich Ron kiedykolwiek spotkał.

Dla tych z was, którzy tego nie rozumieją, rebelia Lucyfera została osądzona w marcu 1986 roku, wraz z około trzydziestoma innymi.

W czerwcu 2019 roku było nowe, świeże powstanie, która doprowadziła do śmierci najwyższego i do usunięcia bóstwa. Spowodował on eksplozję plazmy, która zniszczyła część obwodów Havony. Zbombardowana planeta nie zostanie usunięta, dopóki nie nastąpi pełne osądzenie działań najwyższego.

Próbujcie zrozumieć Monjoronsona. Serara jest tu dzisiaj też obecny.

Monjoronson i Serara razem : Mwiamy do was wszystkich: To ma sens, że najwyższy grał w grę podwójnej niewinności. Najwyższy był niewinny rebelii, ale wspierał ją, co miało na celu zmiażdżenie jedności w czasie.

Mówi SERARA : Są rzeczy, które się z tym wiążą, może jak Mojżesz i 10 przykazań, tak i wy jesteście poważnie zainteresowani, żeby zobaczyć, że wszystko jest na swoim miejscu. Jeśli Wszechświat Nadrzędny ma być nieskończony, to najwyższy nie może nim rządzić w żadnej jego części, bo najwyższy nie jest ostateczny.