Author Topic: 12.6.2021 – Człowiek i jego dusza  (Read 133 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Online Andre_P

• Sr. Member
    • View Profile
    • Email
12.6.2021 – Człowiek i jego dusza
« on: June 12, 2021, 11:03:36 am »
Link do wiadomości po angielsku :
https://forum.serara.org/index.php?topic=17537.msg94571#msg94571
Napisał : Moses Ouko, starszy członek
Kategoria / Temat : NAGRANIA, UWAGI I PLANY LIGHTLINE USA/UE / Telekonferencja z 9-go czerwca
« Odpowiedź nr 1, 11 czerwca 2021 r., godz. 09:38:08 »

(Jeden urywek z transkrypcji)

Pytania i odpowiedzi :

Valerie : Zastanawiałam się nad tym, że dusza była całkowicie niezależna od człowieka kiedy mówiła. Powiedziano nam, że nasze dusze zostały już wyszkolone na Światach-Mieszkaniach i będziemy zaskoczeni, ale wiemy i to było dla mnie pewnym zaskoczeniem, ponieważ wiemy, że możemy mieć doświadczenia poza ciałem nawet na ......, ale nie wiedziałam, że dusza ma nowe imię i dusza mówiła do ciebie, jakby była zupełnie nową istotą. To jest to czego nie do końca rozumiem.

Ron : Cóż, po pierwsze zrozum, że dusza przechodzi przez fazy rozwoju, tak jak ty Valerie i jak każdy inny. Dusza jest inicjowana z tobą, przez ciebie i pozostaje z tobą do około 25-go roku życia. Mniej-wiecej od tego wieku, dusza często dostaje pozwolenie na odłączenie się i odbywa szkolenie na Światach-Mieszkaniach w różnych aspektach, które musi poznać, aby pomóc ci rozwijać się również duchowo. Mój Dostrajacz był w Świecie-Mieszkaniu już od trzynastu (13) i pół roku. Regularnie prowadzę rozmowy z niektórymi ludźmi na Światach-Mieszkaniach poprzez duszę. Mogę z nimi rozmawiać tak, jakby byli moimi sąsiadami. Oni nie pozwalają na wiele tego, głównie dlatego, że nie chcą zdradzić mi tego, co dusza wie o moim przyszłym życiu. Teraz, kiedy umierasz Valerie, ta dusza jest już do ciebie przywiązana. Oni wiedzą, kiedy to będzie i w rezultacie wszystko, co musi być przemodelowane w duszy, abyś tam była, zostaje przemodelowane i wtedy, kiedy zamykasz oczy po raz ostatni, wychodzisz i możesz nawet obejrzeć się na swoje ciało. Jesteś duszą, jesteś sobą i wszystkim innym, czym dusza kiedyś była. Teraz ty dowodzisz i jesteś sobą za pośrednictwem duszy. Tak (One są niezależne). One muszą być takie, aby móc się szkolić oddzielnie od ciebie. Dostaję klepnięcie w ramię. Chwileczkę.

Michał Nebadoński : Tu Michał Nebadoński, Ron. Pięknie powiedziane. Valerie słuchaj tego uważnie. Ron ma rację co do joty. Co dusza musi zrobić i powielić dla ciebie, żebyś mogła być sobą. Z tego powodu przekażemy was teraz do Światów-Mieszkań, gdzie dusza Rona jest teraz bardzo aktywna i chce mówić.

Dusza Rona : Tu dusza Rona. Mogę mówić niezależnie, ponieważ Valerie, twoja dusza i ja, dusza Rona, mamy własny umysł i własne środki komunikacji z wyższymi duchami. Ronowi udało się tak dobrze zsynchronizować ze mną, jego duszą, że mogę mówić ze Światów-Mieszkań wszystko, co chcę mu powiedzieć, a on odbiera to bardzo dobrze. Większość ludzi tego nie robi. Ty Valerie byłabyś w kłopotach, gdyby ci powiedzieli wszystko, co możesz wiedzieć o tym, gdzie odbywa się twoje szkolenie. Z tego powodu przedstawiam ci tę koncepcję Valerie. Jestem duszą Rona. Widzę Rona siedzącego przy biurku i przekazującego, kiedy ja jestem tutaj, w Światach-Mieszkaniach. W jaki sposób mogę widzieć Rona ? Cóż, będąc morontialną i prawie duchową, mogę plisować przestrzeń. To jest dla ciebie zupełnie obce, ale my możemy to robić. Mogę patrzeć na Rona tak, jakby znajdował się pięćdziesiąt stóp ode mnie, podczas gdy w rzeczywistości jest trzynaście lat świetlnych ode mnie. Tego nie pojmujesz lub nie chciałabyś pojąć. Mogę ci tylko powiedzieć, że Ron to rozumie, ale ty nie i to by cię denerwowało. Tak więc z tego powodu niezależność duszy jest konieczna, ale często wcale wam o tym nie mówimy. Zwracam cię z powrotem Ronowi.

Ron : Tak Valerie.

Valerie : Dziękuję. Mam tylko pytanie. Więc kiedy dusza jest osobno w Świecie-Mieszkaniu, to co zostaje ze mnie tutaj na Ziemi, to tylko ciało i mój umysł ? Więc ja muszę się porozumiewać z moją duszą na odległość, że tak powiem, przez całe życie ?

Ron : Porozumiewasz się z duszą poprzez swojego Dostrajacza. Nie robisz tego bezpośrednio, tak jak ja to robię.

Valerie : Ok. Dziękuję. To jest bardzo interesujące. W zasadzie na razie nie mam duszy.

Ron : Masz, Valerie. To nie jest albo-albo. Dusza ma zawsze połączenie z tobą. To jest tylko kwestia fizycznej obecności. Kiedy zaczyna się nauka, dusza jest dosłownie zależna na Świecie-Mieszkaniu od nauczycieli. Pozwól, że powiem ci coś ciekawego. Podczas buntu Lucyfera, wszystkie Anioły, które pomagały w przenoszeniu dusz do Światów-Mieszkań były nazywane Aniołami Przemian. Prawie wszystkie Anioły Przemian zostały złapane w sidła przez bunt Lucyfera i straciliśmy ponad połowę z nich z powodu wyroku Pradawnych Czasu i zostały zdepersonalizowane. Masz Anioła, który jest Aniołem Przemian, który stoi teraz u twego boku. Ja nie mam tego Anioła z zasady dlatego, że mogę nawiązać bezpośredni kontakt. Twój Anioł Przemian jest tym, który utrzymuje was razem, niezależnie od tego, że dusze są na Światach-Mieszkaniach. To powinno ci pomóc.

Valerie : To jest niesamowita informacja. Dziękuję ci bardzo. Mam jedno pytanko. Więc moja dusza jest w stanie komunikować się z moimi bliskimi, którzy są już na Światach-Mieszkaniach ?

Ron : To jest zupełnie inna historia. Tak, oni wiedzą o tobie, ale nie mogą się z tobą porozumiewać. Powodem jest to, że gdyby każdy komunikował się ze swoją planetą pochodzenia, nie byłoby żadnych obwodów komunikacyjnych kiedykolwiek niezajętych. Jest to tak naprawdę sposób na utrzymanie komunikacji otwartej, a nie zalanej, tak jak my tutaj korzystamy z naszych usług telefonicznych i czasami nikt nie może się dodzwonić. Tak więc twoi bliscy nie mogą rozmawiać z tobą bezpośrednio, ale są w kontakcie z tobą. Znają twoje życie. Wiedzą, co się dzieje. Znają twoje zmartwienia, ale nie mają nic do powiedzenia bezpośrednio.

Valerie : To ciekawe. Dziękuję. Teraz jeszcze jedno pytanie na temat duszy. Więc dusza ma inne imię, czy to jest imię, które będę tam miała, kiedy przybędę na Świat-Mieszkanie ?

Ron : Tak, będziesz go używać przede wszystkim po zmartwychwstaniu, a następnie to imię znów się zmieni, gdy się zespolisz.

Valerie : Odebrałam imię Victoria. Czy to jest imię mojej duszy ?

Ron : Mówiłem ci już wcześniej Valerie, Victoria to imię twojego Opiekuna.

Valerie : Ah. Ok. Przepraszam, jeśli mi powiedziałaś i nie zapamiętałam. Jestem pewna, że tak było, ale mam wiele nowych informacji do przemyślenia. Ok. Dziękuję bardzo. Jeszcze jedno pytanie i nie chodzi o duszę. Chodzi o wczorajszą Lightline, ponieważ zrozumieliśmy, że Remway i Semway będą Synami Magistrami, którzy przyjdą z Misjami Magisterskimi, które znów się zmieniły i już tu są lub będą bardzo niedługo ? Tylko słyszałam również, że Monjoronson również się znów wciela i powiedziałeś, że chciałbyś uścisnąć jego dłoń, więc trochę się w tym pogubiłam, ponieważ o jedną Lightline wcześniej powiedziano nam, że on i Serara się wycofali i inni synowie przyszli na ich miejsce, więc czy mógłbyś to wyjaśnić ?

Ron : Tak, rozumiem o co chodzi. Czy mogę zasugerować, abyście się nie martwili o tych wszystkich pomiędzy, o których mówimy. Kiedy to w końcu nastąpi, będzie to wyjaśnione na dobre. Nawet to, co powiedzieliśmy wczoraj jest nadal rozpatrywane przez Ojca. To może się jeszcze zmienić. Więc nie martwcie się o to. Masz mniej więcej rację. Zostańcie z tym jak jest. Na razie wiecie to, co trzeba.

Valerie : Tak. To jest dobra odpowiedź, ponieważ to wyjaśnia sprawę. Tak więc bardzo ci dziękuję.