Author Topic: 14.6.2021 – Ligtline USA z 13-go czerwca  (Read 112 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Online Andre_P

• Sr. Member
    • View Profile
    • Email
14.6.2021 – Ligtline USA z 13-go czerwca
« on: June 14, 2021, 09:48:24 am »
Link do wiadomości po angielsku :
https://forum.serara.org/index.php?topic=17544.msg94580#msg94580
Kategoria / Temat : Tu są linki do nagrań, uwagi i plany / Lightline USA z niedzieli, 13-go czerwca
Napisała : SongatSunrise, pełny członek
« Odpowiedż nr 1, 13 czerwca 2021 r., godz. 23:46:24 »

(Urywki z transkrypcji)

Tu Tarkas. Jestem tu, by pomścić się za Rona z powodu horroru, jaki spotkał go dziś rano. To najgorsze, co kiedykolwiek czułem. Naprawdę.

Ron : Co się stało ? Stało się coś, o czym nigdy nie słyszałem, że może się zdarzyć. Wiecie, że nasz własny Duch Stwórczy nie jest przeze mnie dobrze widziany. Nie chodzi o to, że jej nie lubię, po prostu nie mogę z nią pracować, bo jest to dla mnie bolesne. Dosłownie, jestem uczulony.

Na ratunek przyszedł mi Duch Stwórczy z Alvoringu. Wstrzyknęła mi odrobinę czegoś, co zmniejszyło ogień, który palił mnie od stóp do głów, tak boleśnie, że ledwo mogłem się ruszać. To było zupełnie niespodziewane. Nie mam pojęcia, dlaczego coś takiego może się rozpętać, ale tak się stało, a drogi Duch Stwórczy Alvoring przyszedł mi na ratunek i dał mi miksturę wystarczającą do tego, żeby choć trochę to złagodzić i jestem dozgonnie wdzięczny Alvoringowi i jego kierownictwu i Federacji. To Federacja ludzie, która o to zadbała. Alvoring należy do Federacji.

Tarkas : Dziękuję Ron. Pięknie powiedziane.

Chcę, abyście wszyscy zrozumieli, że kwestia przemian, szczególnie dla Rona, nie jest tym, co powoduje ból. Tym, co powoduje ból, jest odrzucenie planetarnego najwyższego. Muszę użyć tego terminu, ponieważ nie znam innego. Upierał się on, aby Ron umarł zanim kiedykolwiek spotka Jezusa lub misje zaplanowane dla Urantii. Ron powiedział mu, żeby się odczepił, ale on nie słuchał i zapewnił Ronowi długotrwały niemiłosierny ból.

Teraz wszyscy wiecie, że najwyższy się sam zniszczył 26-go września 2019 roku. Taka była data na Urantii, kiedy to się wydarzyło. Zniszczył siebie za pomocą magicznego eliksiru, który stworzył z czystej energii Ojca, na wzór drogi ucieczki Wiecznego Syna. Zażądał, żeby albo być odpowiedzialnym za czas i przestrzeń, albo służyć jako bóstwo gdzie indziej, albo odejść. Ojciec dał mu do zrozumienia, że w świecie, który Ojciec stworzył, Wszechświat Nadrzędny nie jest przygotowany na żadne takie bóstwo. To zdenerwowało najwyższego i zniszczył się ogromną implozją. Mówię implozja, ponieważ nazwanie tego eksplozją nie oddaje w pełni jego prawdziwego znaczenia. Zniszczyła ona ogromną kulę planety, z której najwyższy zawsze pracował, na trzecim obwodzie Havony. To właśnie tam Księga Urantii umieszcza najwyższą istotę dzisiaj, albo w dniu, w którym została oskarżona. Najwyższa istota została przeniesiona na czwarty obwód w roku 2007 i Ron o tym wiedział i rozmawiał z najwyższym od czasu do czasu, ponieważ otworzyło to drzwi do komunikacji na tym poziomie dla gatunku ludzkiego, przynajmniej na Urantii.

Teraz to, co się wydarzyło, to fakt, że najwyższy zdecydował, że federacja przeszkadza mu w rządzeniu czasem. Nie róbcie tego, powiedział najwyższy, tej organizacji, która rywalizuje z najwyższym o potężne decyzje. On nienawidził federacji, powiedział to i poprosił o jej natychmiastowe usunięcie. Ojciec odpowiedział, że nie ma mowy. Federacja jest za moją zgodą i nie wolno jej zniszczyć przynajmniej dopóki się nie przekonamymy, że ona może działać. No cóż, ona może. Ron jest jej największym fanem z nas wszystkich. Mówi, że dzięki Federacji wy, wznoszący się, nie będziecie kontrastować w rozmowach z personelem innych superwszechświatów, które mają inne cele, a to ogromnie rozszerzy wasze koncepcje dotyczące Wszechświata Nadrzędnego, w którym macie służyć. Z tego powodu Ron mówi, że z niecierpliwością oczekuję spotkania z tymi, którzy zostali stworzeni tak jak on, ale gdzie indziej, żeby usłyszeć, co oni myślą i robią, żeby pomóc mu się rozwijać i zrozumiec nie tylko wolę Ojca, ale także to, na czym może polegać jego praca, ponieważ wciąż nie rozumie, na czym ona może polegać.

Tu znowu Tarkas, Ron. Dziękuję.

Prawda jest taka, że Ron przyjął dyktando od Ojca Wszechświata, ale nie wiedział o tym.

Tu MATKA DUCH ALVORINGU. Przyszłam ci na ratunek dziś o 4-tej rano. Wyraziłam się jasno, że jestem Duchem Stwórczym Alvoringu i służę naszemu Synowi Stwórcy jako Duch Stwórczy, ale w Nebadonie, Nebadonia, oskarżycielka przeciwko Lucyferowi, wygrała sprawę i Lucyfer został unicestwiony. Najwyższy sprzeciwił się Nebadonii i zaatakował ją. Nebadonia wzięła na siebie pracę najwyższego, żeby go ułagodzić. Z tego powodu najwyższy został dla niej stracony, a Nebadonia jest stracona dla najwyższego.