Author Topic: 15.6.2021 – Mówi Tarkas  (Read 97 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Online Andre_P

• Sr. Member
    • View Profile
    • Email
15.6.2021 – Mówi Tarkas
« on: June 15, 2021, 09:11:28 am »
Link do wiadomości po angielsku :
https://forum.serara.org/index.php?topic=17547.msg94589#msg94589
Przekazał : gcmeyer83, modszy członek
Kategoria / Temat : Dyskusje ogólne / Dyskusja ogólna
« 14 czerwca 2021 r., godz. 08:32:44 »

Zacząłem jedną z moich sesji z moim Dostrajaczem Myśli. Po powitaniu i małej pogawędce powiedział :

Mam tutaj kogoś, kto może ci powiedzieć parę rzeczy, które możesz opublikować. To jest jeden, którego dobrze znasz i który już wcześniej z tobą rozmawiał. To jest Tarkas.

Witam ponownie George. Tu Tarkas. Cieszę się, że mogę tu wrócić z kilkoma słowami dla was.

Ja również witam i pozdrawiam cię Tarkasie i czekam na to, co masz do powiedzenia.

Jak wiesz, bardzo kocham Forum i Linie Światła i jestem bardzo szczęśliwy, że Nasz Ojciec pozwolił mi wrócić, aby pozostać w kontakcie. Jeśli chodzi o nowe informacje, ostatnio wiele się spowolniło patrząć z waszej perspektywy i wiecie dlaczego tak się dzieje. To z powodu ogromnej ilości potrzebnego czasu i pracy na naszym poziomie, jak się okazuje. Jednym z wielkich problemów, który się polepsza, a o którym wciąż słyszycie, jest klika i rebelianci. Pewnego dnia słyszycie, że znaleźliśmy ich mnóstwo i odizolowaliśmy ich, a następnego dnia słyszycie, że wciąż jest ich jeszcze więcej i wciąż pojawiają się i powodują problemy. To prawda, w rzeczywistości, jak wiecie, wciąż znajdujemy ich nowe ukryte skupiska wszędzie. Te kieszenie stają się coraz łatwiejsze do znalezienia w miarę jak poznajemy ich sposób działania i oni naprawdę schodzą na coraz niższy poziom i wkrótce będą całkowicie pod kontrolą, osądzeni i potraktowani tak jak trzeba. Zastanawiacie się też, skoro Bóg jest Bogiem i wie wszystko, to dlaczego po prostu nie wyeliminuje wszystkich na raz. Tak, Bóg mógłby to zrobić, ale musicie pamiętać, że Bóg jest Bogiem i kocha całe swoje stworzenie i każdą istotę w nim. Przypominacie sobie, że pozwolił Lucyferowi wędrować przez tysiące lat przed jego ostatecznym osądzeniem i śmiercią. To samo dotyczy wszystkich tych, którzy sprzeciwiali się Jego Woli i to nawet na poziomie ludzkim. Przez swoją Miłość i Miłosierdzie On daje każdemu szansę na pokutę i powrót do swojego stada, więc w tym procesie, jak się wydaje, na waszym ludzkim poziomie sprawy idą powoli. Zawsze pamiętajcie, że wola Boża jest wykonywana i będzie wykonywana i to w Jego miłosierny sposób. Więc jeśli każdy by o tym pamiętał i myślał o tym, kiedy pojawiają się kłopoty, to wszystko jest częścią Bożego planu i wszystko się ułoży. Tak, będzie wiele cierpienia i niewiary, ale ostateczny cel zostanie osiągnięty. Zostawiam was z tym i czekam, żeby pomóc tobie i członkom Forum i uczestnikom Lightlines. Wszyscy będziecie potrzebni wkrótce i wszyscy jesteście najlepszymi, jakich mamy na ludzkim poziomie na teraz. Dobrego dnia.

Dziękuję ci bardzo Tarkasie. To są inspirujące słowa, to pewne.