Author Topic: 25.11.2021 – Przeznaczenie Urantii i ludzi  (Read 32 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Online Andre_P

• Sr. Member
    • View Profile
    • Email
25.11.2021 – Przeznaczenie Urantii i ludzi
« on: November 25, 2021, 08:11:34 am »
Ta sama wiadomość po angielsku :
https://forum.serara.org/index.php?topic=18226.msg96474#msg96474
Przekaz : Dominick O, starszy członek
Kategoria / Temat : Co się dzisiaj dzieje, jeśli cokolwiek / OBDARZENIA MICHAŁA, wszechświatowe przeznaczenie planety, kontekst i zakres
« 23 listopada 2021, godz. 22:40:04 »

23 lis. 2021

OBDARZENIA MICHAŁA, wszechświatowe przeznaczenie planety, kontekst i zakres dla śmiertelników próbujących rozplątać zamieszanie.

To jest przekaz z 23 listopada, powtarzający to, co zostało przekazane 21 listopada, w niedzielę wieczorem.

TU MICHAŁ. Zaczęliśmy od wzmianki o erze prekambryjskiej jako czasie, w którym odwiedziłem tę planetę. Przedtem podałem na wstępie przypomnienie o tym, że odwiedziłem tę planetę jako Saint Germain, a także podczas wcześniejszych epok ludzkich, takich jak w latach 1200 przygotowując piąte epokowe objawienie dla waszej planety. W ten sposób naprawdę przygotowywałem powrót czwartego.

Co było warte uwagi, to objawienie, że Urantia, jako dziesiętna planeta eksperymentalna była prawdziwym przygotowaniem do przygody-przeznaczenia Poziomu Przestrzeni Zewnętrznej (PPZ) i nie miało to nic wspólnego ze statusem buntu lub powstania, które są obecnie na naszej drodze. Aby umieścić to w kontekście, przeznaczenie do PPZ 1 i PPZ 2 tych Lokalnych Wszechświatów w Siódmym Superwszechświecie, Orvontonie, było przygotowywane w Raju przeze mnie i moich Braci-Michałów, którzy są teraz ze mną w Federacji. Był to również inny powód, dla którego ukończenie moich Misji Obdarzenia miało na celu akredytację w statusie Najwyższości. W ten sposób koncentrujemy się na Wielkim Wszechświecie. Skupienie się na kontekście historycznym ma na celu oderwanie waszych umysłów od skupiania się na rozstrzyganiu rebelii i utrzymanie waszych oczu na nagrodzie przeznaczenia, położenia, w którym się znajdujemy i misji, którą wykonujemy dla Wielkiego Wszechświata w imieniu Wszechświata Nadrzędnego.

Tak więc, objawienie uznaje fakt Rebelii Lucyfera jako coś związanego z tym przeznaczeniem do stref PPZ. Jak mógł lokalny, zaściankowy, miejscowy Syn ośmielić się wywyższyć siebie do statusu Boga podczas kwarantanny w Systemie Lokalnym ? Jak mógł ten bunt przeniknąć do funkcji Bóstwa najwyższego lub zanieczyścić funkcje najwyższości Syna-Ducha w Wielkim Wszechświecie?

Jedną z rzeczy, którą podejrzewamy jest próba naruszenia stref PPZ przez siły rebeliantów. Inną rzeczą, o której należy pamiętać, jest to, co zostało wyjaśnione w waszym salonie innego dnia (21-go listopada), a mianowicie, że nie ma sprawy sądowej bez dowodów wykroczenia. Musisz złapać włamywacza na gorącym uczynku, by uzyskać pełną miarę sprawiedliwości. Jeśli złapiesz jakąkolwiek istotę na przedprzestępstwie, to uzyskasz wyrok przedsprawiedliwości, niepełnej sprawiedliwości i zostawisz miejsce dla przyszłych przestępstw, ponieważ przestępca mówi wtedy sobie : Aha, prawie mnie już tam złapali. Dobrze, że tego nie zrobiłem, to znaczy, że (teraz) mogę się mądrzej ustawić na następny wypad.

Tak więc, istniała wcześniejsza wiedza o sygnalizowanej intencji dla Urantii i Systemu Lokalnego, że będą punktem skupienia dla Wielkiego Wszechświata. Objawienie jest pokusą wywyższającego się umysłu Syna Lokalnego, żeby przewidzieć swój bunt sięgajacy poza granice kwarantanny. Było to uzasadnienie sukcesu i dążenia do osiągnięcia tego, co było celowe wskutek możliwej bliskości stref PPZ.

Inną częścią tego objawienia była moja wizyta na Urantii podczas tych epok pre-kambryjskich. Wtedy bardzo interesowałem się tym, co śmiertelnicy mogliby rozwinąć na planecie eksperymentalnej z wyżej wymienionych powodów. Śmiertelnicy zaprojektowani i zdolni do zaawansowanych wypraw w strefy PPZ. W pełni przygotowani śmiertelnicy wyrażający ekspresję siedmiorakiej trójcy Moich Obdarzeń w statusie pełni wyrazu Najwyższości Wielkiego Wszechświata. Wypełniony i udoskonalony wyraz Wielkiego Wszechświata Boga Siedmiorakiego, Rajskiej Trójcy i Najwyższości inaugurującej Trójcę Potencjału Ostatecznej Trójcy.

Macie teraz zakres sprawy, który zaczyna poszerzać waszą uwagę tuż poza i dalej za bunt planetarny i dlaczego wydaje się on niedorzecznie obejmować takie rzeczy jak najwyższy lub pozarajskie Bóstwa, Najwyższy Havony i tak dalej. Wszystkie te koncepcje i rozprawy są obecne w bardzo trudnych do przeczytania dla ludzi częściach, w Przedmowie i Części 1 Piątego Epokowego Objawienia. Dziękuję wam, że udało wam się coś z tego zrozumieć. Miłego dnia.