Show Posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.


Topics - Andre_P

Pages: [1] 2 3 4
1
TRANSLATIONS / 21.9.2023 – Wiadomość od Ojca
« on: Today at 06:23:24 »
Ta sama wiadomość po angielsku i po rosyjsku :
https://forum.serara.org/index.php?topic=20677.msg101947#msg101947
Przekaz : prozonov, starszy członek
Kategoria / Temat : Wątki nowych przekazów / Lekcja szkoleniowa
« Odpowiedź nr 1, 21 września 2023 r., godz. 02:43:47 »


21 września 2023 r., Samara, godz. 10:15 czasu miejscowego
Wezwanie z prawej strony.

- Drogi Ojcze, czekam na Twoje słowa miłości gotowy na przyjęcie Twojego przesłania.


Spróbujmy.

Jesteśmy w przededniu ogromnych zmian w historii Urantii. Wszystko się zmieni, ale co najważniejsze, wy ludzie - istoty ludzkie - musicie się zmienić. Przez dwa stulecia praktycznie żyliście beze mnie, waszego Ojca. Wasze kościoły wypaczyły słowa Chrystusa, one skostniały w swoim rozwoju z powodu postępującej cywilizacji.

Wkrótce wszystko zacznie się zmieniać. Ci, którzy pozostaną na planecie po wielkim sprzątaniu, poczują moją miłość. W ich sercach rozpłomieni się odpowiedź na to i będą chcieli poznać Ojca, poczuć jego miłość.

Niech tak będzie.


- Dziękuję drogi Dostrajaczu, zawsze z niecierpliwością czekam na sygnał od Ciebie.

2
TRANSLATIONS / 20.9.2023 – Przeobrażanie Urantii
« on: September 20, 2023, 07:47:24 am »
Te same wiadomości po angielsku :
https://forum.serara.org/index.php?topic=20673.msg101941#msg101941
Podał : Rene A Duran, starszy członek
Kategoria / Temat : Wątki nowych przekazów / PRZEOBRAŻANIE URANTII
« 12 września 2023 r., godz. 23:26:55 »


1) Grupa 11:21 przekazywania prawd, Phoenix, Arizona
PRZEOBRAŻANIE URANTII
Od MONDŻORONSONA
Odebrał : Nestor
SALWADOR, 10 września 2023 r., czas 11:24 do 11:44


Nestor: Mój Ojcze, mój Panie, mój Dostrajaczu, błagam Cię, przygotuj mój umysł do przekazywania.


MONDŻORONSON : "W istocie tu Syn Magister Mondżoronson z lekcją o tym, że ciężko pracujemy, żeby ustabilizować tę planetę, żeby mogła być siedzibą mojego brata MICHAŁA NEBADOŃSKIEGO. Nadajemy ciągłość misjom. Tylko ci ludzie, którzy są Przygotowani, będą mieli przywilej uczestnictwa. Nadszedł prawie już czas, żeby ta planeta zaczęła być przekształcana w planetę pełną piękna, jaką była dawniej. Będzie nie do poznania po jej przekształceniu, ale to nastąpi po pewnych katastrofalnych wydarzeniach, które będą miały miejsce na Urantii. Nie chcemy, żeby wiele życia zostało utraconego i dlatego mamy ekipę ratunkową w gotowości do działaćniaw najbardziej krytycznych momentach. Tu Mondżoronson. Wycofuję się. Życzę szczęśliwej nocy."

Koniec


Nestor : Dziękuję Panie Mondżoronson. Zawsze będziesz mile widziany w tej skromnej siedzibie.

Nestor2) Grupa 11:21 przekazywania prawd, Phoenix, Arizona
SAMOOCENA
Od OJCA WSZECHŚWIATA
Odebrał : Nestor
SALWADOR, 11 września 2023 r., czas 11:34 do 11:57


Néstor: Mój Ojcze, mój Boże, mój Panie, błagam Cię, abyś przygotował mój umysł do przekazywania.


OJCIEC WSZECHŚWIATA : "W isocie tu OJCIEC WSZECHŚWIATA z przesłaniem dla moich dzieci, które są w trakcie przygotowań. Mam na myśli Grupę 11:21. Miło mi wiedzieć, że każdego dnia podejmują wysiłek, aby zbliżyć się do mnie. Pokazują mi to praktykując, martwiąc się o wykonywanie swoich zadań, które nieustannie przeglądamy, ale konieczne jest, aby dokonywali samooceny, o której wspomniał im Skryba na nadzwyczajnym spotkaniu. Chodzi o to, żebyście się stali świadomi całego procesu, przez który przechodzicie i tego, jak ewoluujecie rozwijając tę pracę. Cieszymy się widząc, jak niektórzy z was dbają o punktualność w swoich praktykach i codziennie podejmują wysiłek.

My tutaj, po drugiej stronie zasłony również troszczymy się o każdego z was.

Z drugiej strony my też ciężko pracujemy, żeby wszystko było odpowiednie i uporządkowane, bo kiedy mój syn, MICHAŁ NEBADOŃSKI ogłosi swoje oświadczenie, będą to dla was trudne dni z powodu poruszenia ludzkości, która nic o tym nie wie, ale wierzymy, że będziemy w stanie poradzić sobie z tym wszystkim z możliwie najbardziej profesjonalnym spokojem. Zawsze upewniamy się, żeby kraje będące w konflikcie prowadziły sprawy w pokoju. To wszystko na dziś i życzę szczęśliwej nocy."

Koniec


Néstor: Dziękuję, ukochany Ojcze Wszechświata. Dziękuję Ci za tę lekcję i zawsze będziesz mile widziany, mój Panie.

Nestor3) Grupa 11:21 przekazywania prawd, Phoenix, Arizona
SAMORZĄDNOŚĆ
Od MICHAŁA NEBADOŃSKIEGO
Odebrał : Nestor
SALWADOR, 12 września 2023 r., godz. 11:42


Néstor : Mój Ojcze, mój Boże, mój Panie, dziękuję Ci, że dałeś mi jeszcze jeden dzień życia. Błagam Cię, abyś przygotował mój umysł do przekazywania.


MICHAŁ NEBADOŃSKI : "W istocie tu Michał Nebadoński. Dzisiej będziemy studiować zmiany, które nastąpią na Urantii po moim ogłoszeniu. Nie będzie już potrzeby władz ani armii, ponieważ każda osoba będzie musiała rządzić się sama. Nie będzie potrzeby policji, nie miałoby to sensu. Bez przestępców nie miałaby powodu istnieć, co oznacza, że nastąpi czystka, a ludzie, którzy nie chcą się zmienić, zostaną oddzieleni lub usunięci z obiegu, aż pozostaną tylko ludzie, którzy chcą się zmienić i być inni. Głęboko przestudiowaliśmy te zmiany i oczywiście nie nastąpi to z dnia na dzień, ale tak się stanie, tak jak naturalne katastrofy są konieczne do odnowienia planety. Wszystko to będzie wymagało kilku lat ciężkiej pracy, ale zrobimy to. Naszym pragnieniem jest zachowanie jak najwięcej życia, ale są sytuacje, na które nie mamy wpływu. Nadejdzie dzień, w którym Urantia będzie rajem i miejscem, w którym ludzie żyją w pełni szczęścia, dlatego konieczne jest, żeby ludzie się na to przygotowali. Na tym zostawiamy ten temat. Życzę szczęśliwej nocy."

Koniec


Néstor : Dziękuję ukochany Ojcze Michale Nebadoński. Zawsze będziesz mile widziany mój Panie.

Nestor

3
TRANSLATIONS / 18.9.2023 - Druga strona zasłony informuje
« on: September 18, 2023, 04:18:39 am »
Ta sama wiadomość po angielsku :
https://forum.serara.org/index.php?topic=20623.msg101838#msg101838
Podał : Rene A Duran, starszy członek
Kategoria / Temat : Wątki nowych przekazów / Druga strona zasłony informuje
« 17 września 2023 r., godz. 13:37:21 »


Druga strona zasłony informuje

Od Dostrajacza
Przekazujący : Evelio Rivas
Salwador, 15 września 2023 r., godz. 5:00


Evelio : Mój Ojcze, mój Boże, dziękuję Ci za tchnienie i życie. Proszę, Panie, przygotuj mój umysł do odbierania wiadomości od Niebiańskiej Rodziny i zapewnij kanał wolny od zakłóceń.


"Tu twój Dostrajacz. Wskazuję, że ciągłym wyzwaniem jest rozwijanie zdolności, które nieustannie oświetlają psychologię, a to dlatego, że będąc z siódmego i ostatniego zakonu inteligentnych dzieci, należy się spodziewać, że urodzisz się w istocie bez wewnętrznych zdolności. Musimy wypełnić tę filozoficzną krainę, którą jesteśmy, wiedzą o atrybutach Światła i nie zostaną one wyrzucone bez wysiłku i poświęcenia.

Chcę powiedzieć, że przez cały czas macie wolną wolę, aby prosić o pomoc w tym zadaniu i że nigdy nie zaniedbujemy z naszej strony słuchania waszych wezwań. To, co wydarzyło się wtedy na Urantii, to fakt, że życie pogrąża się w chaosie, jakby Bóg nie istniał i czyni nas dumnymi. Ludzie osiągają zewnętrzne cele, które są warte zero punktów, jeśli chodzi o podsumowanie zapasów.

Stało się tak, że nadal wierzycie, że jesteście jedynym zamieszkałym światem. Wierzycie również, że jesteście jedynymi inteligentnymi istotami i nie w pełni rozumiecie, że buntownicy przeciwko Stwórcy prowadzili was przez ponad 200 000 lat od wybuchu buntu. Zakładacie, że w tym systemie nakreślonym przez buntowników jest jakieś dobro. Zupełnie zapomnieliście, że dogmaty i paradygmaty was w tym blokują i nie przypisujecie żadnej zasługi sprawom wspólnoty. Pozostawiacie to do zrobienia komuś innemu. Oczywiście cała siła, które doprowadziłyby was do spotkania ze Światłem, została zdeformowana i przyjmujecie to z radością. Gdybyście mogli nawet z daleka znaleźć powody, żeby czuć, że wasze przeznaczenie jest chwalebne i pełne Światła, ale dzieje się tak dzięki wolnej woli. Tak więc buntownicze panowanie nad różnymi dziedzinami Ludzkiej wiedzy jest peklowane, żebyście się nie obudzili do nowej rzeczywistości, więc obserwujecie jak powstańcy blokują informacje, które przechodzą z drugiej strony zasłony na trójwymiarową scenę.

W rzeczywistości oni, nasi przeciwnicy, widzą koniec swoich rządów z nieznośnym niepokojem i trzymają się najgorszego, żeby zbojkotować dojście informacji. Wiedzą, że misje zostały zorganizowane w tym celu i chcemy, żebyście się zatrzymali i spojrzeli na to. Z drugiej strony, po prostu nasza cierpliwość w czekaniu na was jest nieskończona, ale coś musi być jasne : W rozległym wszechświecie przestrzeni i czaso nie ma świata oddzielonego od Stwórcy i Urantia nie będzie wyjątkiem. Plan pomocy będzie kontynuowany i jak wyraził to Czcigodny Mistrz SAMAEL, istnieje zapał ze strony siostrzanych ludzkości, żeby nam pomóc i nadszedł czas, żeby Być albo nie być na tej sferze. Będzie to, co ma Być i nie będzie tego, co ma nie być.

Tu twój Dostrajacz. Przerywam na tym to skupienie się na ziemskiej kondycji i nie zapomniałem, żeby tego dnia życzyć ci wielu sukcesów, a także twoim towarzyszom."


Evelio : Mój Ojcze, mój Panie, wiem, dziękuję Ci ogromnie. Proszę o Twoją siłę i światło, Panie. Zawsze jesteś mile widziany. Dziękuję.

Koniec

Evelio

4
TRANSLATIONS / 14.9.2023 – Dwa przekazy
« on: September 14, 2023, 10:48:07 am »
Te same wiadomości po angielsku :
https://forum.serara.org/index.php?topic=20650.msg101896#msg101896
Podał : Rene A Duran, starszy członek
Kategoria / Temat : Wątki nowych przekazów / PRZEBUDZENIE
« 12 września 2023 r., godz. 23:17:50 »


Grupa 11:21 przekazywania prawd, Phoenix, Arizona
PRZEBUDZENIE
Od czcigodnego mistrza JEZUSA Z NAZARETU
Odebrał : Nestor
Salwador, piątek, 8 września 2023 r., godzina 11:46.


Nestor : Mój ojcze, mój Dostrajaczu, błagam cię, żebyś przygotował mój umysł do przekazywania.


JEZUS :
"Istotnie, tu Jezus z Nazaretu. Lekcją tego dnia jest wezwanie wszystkich ludzi, którzy są w sektach, religiach i lożach, żeby się obudzili, otworzyli oczy i nie pozostawali oszukani jak do dziś, żeby pokazać im plan naszego Ojca Uniwersalnego, żeby mogli być uczestnikami tej nowej dyspensacji. Wiemy, że w przypadku ludzi religijnych jest to dość jałowy teren, żeby chcieć wyciągnąć ich z ich dogmatów. Są jednak ludzie, którzy zakończyli już swój cykl wiary w dogmaty i są o krok od odkrycia prawdy. Są ludzie, którzy nie dostosowują się już do tego, co mówi im ich przywódca religijny, a to dlatego, że są już na innym poziomie, do tych ludzi jest to wezwanie, żeby zbliżyli się do wewnętrznej rzeczywistości, żeby byli na bieżąco z tym, co dzieje się po drugiej stronie zasłony i mogli mieć okazję dowiedzieć się, jak żyć nową duchowością i zbliżyć się do Ojca Wszechświata. Na czym polega zbawienie, które tak głoszą religie, nie wiedząc nawet, jak osiągnąć ten cel.

Do tych ludzi jest to wezwanie, a moim życzeniem jest, żeby te owce powróciły do stada.

Z drugiej strony jestem bardzo zadowolony, że mogę liczyć na grupę 11:21, której członkowie przygotowują się do służenia ludzkości podczas mojego przyjścia i widzę postępy niektórych jej członków.

Gratuluję jednak wszystkim jej członkom, ponieważ każdy robi wszystko, co w ludzkiej mocy, żeby się przygotować i kontynuować drogę do przodu. Wycofuję się i zostawiam ten temat na tym. Życzę szczęśliwej nocy i niech mój pokój będzie z wami."


Nestor : Dziękuję Ci czcigodny mistrzu Jezusie z Nazaretu. Zawsze będziesz mile widziany, mój Panie.

KONIEC

Nestor
*******************************†

Grupa 11:21 przekazywania prawd, Phoenix, Arizona
FLORA I FAUNA SĄ WYGASZANE
Od Dostrajacza
Odebrał Nestor
Salwador, 8 sierpnia 2023 r., Czas: 22:05 do 22:40


Nestor : Mój ojcze, mój Dostrajaczu Myśli, błagam cię o przygotowanie mojego umysłu do przyjęcia przekazu.


Dostrajacz :
"W istocie jestem twoim Dostrajaczem. Bedzie to lekcja dla ciebie i dla grupy 11:21. Flora i fauna planety Urantia umiera. Łańcuch pokarmowy został przerwany, duża liczba gatunków zwierząt zniknęła, wymarła z powodu masowych polowań przez ludzi. Podobnie z powodu stosowania pestycydów niezliczone gatunki owadów zniknęły i jest to długa lista do wymienienia. Również niezliczone gatunki roślin i drzew zniknęły z powodu wycinki drzew i pożarów lasów.

Konieczne jest uświadomienie sobie tego i próba podniesienia świadomości wśród ludzi, którzy powodują tę dewastację zarówno flory, jak i fauny.

Konieczne jest, aby ludzie podwoili swoje wysiłki, aby zachować to, co jeszcze pozostało i tak stopniowo zrównoważyć naturę. Trzeba to robić w takim stopniu, żeby każda osoba stała się świadoma tego problemu i podjęła działania korzystne dla flory i fauny, żeby równowaga na planecie mogła zostać przywrócona.

Tylko wtedy, gdy każda osoba potraktuje ten problem jako swój własny, ten brak równowagi może zostać częściowo skorygowany. Tu twój Dostrajacz. Wycofuję się. Życzę ci szczęśliwego odpoczynku."


Néstor : Dziękuję Ci mój Panie za tak ważny wkład. Jest on zawsze mile widziany.

Koniec

Nestor

5
TRANSLATIONS / 13.9.2023 – Nowy chrzest
« on: September 13, 2023, 09:32:12 am »
Ta sama wiadomość po angielsku :
https://forum.serara.org/index.php?topic=20653.msg101900#msg101900
Przekazał : Lemuel, członek bohater
Kategoria / Temat : Wątki nowych przekazów / NOWY CHRZEST
« 13 września 2023 r., godz. 02:24:47 »


Mówi : ARTHURA
Przekazujący : Lemuel
Girona,
13 września 2023 r.


ARTHURA :

Pisz Lemuelu.

Chcę ci przedstawić nową formę chrztu, która będzie automatycznym wydarzeniem w przyszłości, kiedy Adam i Ewa powrócą, a ich program reprodukcji dzieci będzie w pełni uruchomiony i funkcjonujący.

Tradycyjna forma chrztu ostatecznie przestanie istnieć ze względu na fakt, że dzieci Adama i Ewy po urodzeniu będą miały znacznie wyższą świadomość duchową. Nie będzie czegoś takiego jak katechizm, którego muszą się nauczyć. Tradycyjne i liczne formy chrześcijaństwa również staną się przeszłością. Nowa religia będzie globalna, a ludność pozna swoje przeznaczenie, podobnie jak planety.

Jest to krótkie wprowadzenie do tego, co wydarzy się w przyszłości i jest to coś, nad czym warto się zastanowić. Więcej informacji zostanie podanych w razie potrzeby.


Dziękuję ARTHURO.

Lemuel

6
TRANSLATIONS / 13.9.2023 - Niebezpieczeństwo jądrowe
« on: September 13, 2023, 09:26:06 am »
Ta sama wiadomość po angielsku :
https://forum.serara.org/index.php?topic=20651.msg101897#msg101897
Podał : Rene A Duran, starszy członek
Kategoria / Temat : Wątki nowych przekazów / Niebezpieczeństwo jądrowe
« 12 września 2023 r., godz. 23:45:21 »


Niebezpieczeństwo jądrowe

Od Dostrajacza
Przekazujący : Evelio
Salwador, 9 września 2023 r., godz. 5:00 czasu miejscowego


Evelio : Mój Ojcze, mój Boże, błagam Cię, żebyś przygotował mój umysł do odbierania wiadomości od Niebiańskiej Rodziny i zapewnił kanał bez zakłóceń.


Dostrajacz :
"Tu Dostrajacz Myśli. Dziś skupimy się na kwestii energii jądrowej. Był to przypadek, w którym przypadek przeważa nad jego wpływami na ludzkość. W tej sferze są już doświadczenia, które wystarczyłyby, żeby wiedzieć i nie powtarzać takiego wydarzenia. Jednak na razie jesteśmy podzieleni jako ludzkość, a priorytety niektórych narodów nie są priorytetami innych. Może to prowadzić do planowania użycia takich urządzeń, a w takim przypadku należy wiedzieć, że energia jądrowa jest bardzo niebezpieczna dla mas ludzkich.

"Zniesienie wojowniczej retoryki jest rozsądne. Obecnie każdy mieszkaniec tego świata ma równą wagę wyrażania, więc wolność słowa zawiera dużą część rozwiązania.

"Ludzkość musi teraz zająć się tą kwestią i zabrać głos, a nie kontynuować apatię i pozostawić w rękach elit decyzję o tym, czy korzystać z tego śmiercionośnego zasobu, który nie jest zdrowy ani dla planety, ani dla ludzkości.

"W obecnych czasach zdecydowana większość pozostawia decyzję innym, a masy pozostają w oczekiwaniu i oczywiście jest to pomyślane jako koniec sprawy. Musimy wyjaśnić, że nie ma bezpiecznego miejsca do schronienia się w przypadku eksplozji jądrowych, jednak my, Niebiańska Rodzina, jesteśmy gotowi pomóc.

"Oznaczałoby to upadek cywilizacji ziemskiej, jaką znamy. Ponawiamy nasze wezwanie do rozsądku. Pilne jest, żeby usiąść do negocjacji i wysłuchać stron. Musi to nastąpić jako osiągnięcie ludzkości.

"W ewolucji światów nie ma nawet obowiązku ratowania was. Zasługa przetrwania musi zostać osiągnięta z własnej inicjatywy. Nasza pomoc jest gotowa do pomocy potrzebującym, ale w żadnym wypadku nie możemy decydować za was, więc nadzieja wiąże się ze zbiorową akceptacją wspólnego pochodzenia.

"W momencie, gdy obudzimy się do tej prawdy, otworzą się drzwi do pełnego rozwoju naszego programu. Dlatego proponujemy i sugerujemy zachowania, które należy przyjąć teraz. Każde zbiorowe aspiracje są brane pod uwagę i nadszedł czas, aby wyrazić, że brak zainteresowania człowieka tego świata wycofanego w rutyny, które podtrzymują obecny system musi otworzyć przestrzeń do znalezienia form ekspresji, które oddzielają elity od dowodzenia bronią jądrową w celu zorganizowania ich demontażu.

"Tu twój Dostrajacz. Pozostawiam na tym analizę tego ważnego tematu i życzę świetlanej przyszłości ludzkości. Życzę również postępu tobie i twoim towarzyszom. Miłego dnia."


Evelio : Mój Boże, mój Ojcze, dziękujemy Ci za Twoje słowa. Ciebie mój Boże, zapraszam zawsze.

Koniec.

Evelio Rivas

7
TRANSLATIONS / 13.9.2023 - Czas apokalipsy
« on: September 13, 2023, 01:55:53 am »
Te same wiadomości po angielsku :
https://forum.serara.org/index.php?topic=20647.msg101888#msg101888
Kategoria / Temat : Dyskusje ogólne / Czas apokalipsy


1) Napis: Clency, członek bohater
« 12 września 2023 r., godz. 11:09:33 »

W piątek 08.09.2023 r. Maroko nawiedziło potężne trzęsienie ziemi o sile 6,8 stopnia zabijając ponad 2000 osób, a nadzieja na znalezienie ocalałych zanika.

Ogłoszono, że planeta Urantia zostanie wstrząśnięta w swoich podsawach i że należy się spodziewać katastrof naturalnych na całym świecie.

Czy jesteśmy w tym już teraz? Tak się tylko zastanawiam.


2) Przekazał : Ron Besser, administrator, członek bohater
« Odpowiedź nr 1, 12 września 2023r., godz. 11:26:21 »

MÓWIĄ KIERUJĄCY ENERGIĄ :
"Nie Clency, jeszcze nie. To, czego doświadczamy teraz na Urantii, to fakt, że płyty euroazjatyckie, których jest cztery (4), zawierają bazalt w głównych obszarach ich formowania. Ten bazalt gotuje się w ogromnym tempie z powodu wycieku tlenu przez płyty tektoniczne głębiej przez płaszcz niż kiedykolwiek wcześniej.

"Z tego powodu mamy do czynienia z "gorącymi punktami", które rosną zamiast maleć.

"Obawiamy się, choć to prawda, że prawdziwą przyczyną zapadania się płyt tektonicznych jest zmiana położenia Ziemi na jej orbicie wokół Słońca. Może to doprowadzić do tego, że planeta stanie się bryłą lodową zamiast być wydajną energetycznie kulą termiczną i przjdzie do walki o przetrwanie, ponieważ wskaźnik ciepła jest daleki od normy, ale nie potrzeba wiele, żeby Urantia pogrążyła się w epoce lodowcowej z powodu zmiany dynamiki orbity. Jeśli orbita planety przesunie się o kolejne 5 (pięć) stopni, możecie ponownie doświadczyć większego zanieczyszczenia i oblodzenia, co sprawi jeszcze raz, że ostatnia epoka lodowcowa będzie wyglądać jak zabawa.

"Trzęsienie ziemi w Maroku miało w rzeczywistości siłę 7,1 w skali Richtera. Z naszych własnych powodów uważamy, że oprzyrządowanie USGS w tym obszarze nie jest już w pełni wystarczające do wykonywania precyzyjnych pomiarów. Oni oceniają to trzęsienie ziemi na około 6,8 lub 9, ale w rzeczywistości jest to w tej skali około 7,1 lub 2. Z naszych własnych powodów uważamy, że jest to kwestia uboczna w stosunku do dużego problemu późniejszych przesunięć płyt tektonicznych europejsko-azjatyckich i z tego powodu to, co widać w Maroku nie może być użyte do oceny tektonicznego załamania w przyszłości.

"Dziękujemy za pytanie, Clency. Ta strona internetowa, jak mówi Ron do siebie, zapada się w opary udawania i wykonuje bardzo mało pracy, aby promować to, co Ron chciał, aby robiła. Z naszych własnych powodów zamierzamy zalecać Ronowi, żeby zakończył tę stronę w przyszłości i przywrócił forum dyskusyjne tylko na zaproszenie. Nie jestem przygotowany, żeby powiedzieć komukolwiek z was dużo więcej niż to, ale bądźcie ostrożni. Obserwujemy rozwój wydarzeń nie tylko w związku ze zmianami na Ziemi, ale także zmianami postawy gatunku ludzkiego wobec własnych stosownych warunków. Tu Kierujący Energią. W pełni służymy MICHAŁOWI NEBADOŃSKIEMU i wszystkim jego sprawom. K"

KONIEC

8
TRANSLATIONS / 12.9.2023 – Świeże wiadomości
« on: September 12, 2023, 11:11:55 am »
Te same wiadomość w nagraniu po angielsku :
https://forum.serara.org/index.php?topic=20645.msg101885#msg101885
Przekazała : SophiaVeronica, starszy członek
Kategoria / Temat : NUMERY TELEFONU I KODY DOSTĘPU dla HOLENDERSKIEJ MIĘDZYNARODOWEJ / Lightline holenderska międzynarodowa
« 11 wrześniaa 2023 r., godz. :15:49:23»

To jest link do nagrania tej Lightline :

https://www.conferencecalling.com/recordings/1528070/251848/VCISPREC01_251848_20230911_110147

w której mówili :

WELMEK, EWA i JEZUS,

która zawiera także krótką kontynuację od Welmeka na temat jego lekcji z 29.08.23 przekazaną przez Dominicka.


(Parę urywków z tego nagrania)

Wiecie, że misje się rozpoczęły, podobnie jak Regencja i Fundacja Magisterska, choć są niewidoczne dla was, ale pracują i osiągają to, co można zrobić w tym czasie, gdy wszystko jest nadal niepewne, nawet myśli w umysłach niektórych z waszych przywódców i to wstrzymuje wiele naszej i waszej pracy.

Ale to się skończy i wkrótce nadejdzie czas, kiedy wszystko będzie działać. Jest tak wielu wokół was, którzy się tym zajmują, podejmują decyzje, zmieniają rzeczy wkoło, patrzą na to ponownie i robią to, co jest najlepsze w danej chwili. Wiecie również, że Fundacja Magisterska jest teraz boską agencją i że będzie reprezentowana przy stole prezydenckim w Waszyngtonie, w USA. Będzie dawać rady i wskazówki, ale nigdy nie będzie wydawać rozkazów, lecz udzielane rady będą wyraźnie wypowiedziane i przekazane rządowi Stanów Zjednoczonych. Takie więc będą boskie środki głębokiego zrozumienia tego, co zostanie powiedziane, a także wyjaśnione wszystkim obecnym przy tym stole.

Pamiętajcie tylko, że konieczność propozycji zmian zawsze będzie dla dobra narodu obu Ameryk, a wielu ludzi straciło zrozumienie i jaśniejszy obraz obecnych decyzji rządowych podejmowanych przez prezydenta, ale nie będę się w to zagłębiał. Dla was usłyszymy o wiele więcej, kiedy Regencja stanie się bardziej otwarta dla ogółu społeczeństwa. Nie nastąpi to natychmiast. Do rządu amerykańskiego zwrócimy się w taki sposób, że zrozumie on motywy Regencji i Regencja ostatecznie stanie się częścią rządu, a rząd stanie się nawet obrońcą Regencji.


Byliśmy tu razem, Adam i ja, Ewa. Myślę, że było to w zeszłym tygodniu i mówiłam o nowym gatunku ludzkim, który pojawi się na waszym świecie. To, co powiedziała Elise, to była tylko część tego, co zamierzałam wyjaśnić na temat tego, o co poprosił nas Ojciec, szczególnie żebym ja, Ewa pomyślała o ponownym posiadaniu dzieci podczas naszej misji na Ziemi.

Chcę kontynuować moje słowa do was. Ewa i ja powiemy jeszcze, co następuje : Nowy gatunek, który stanie się częścią populacji waszej planety, prawdopodobnie nie narodzi się poprzez normalny tryb fizycznych narodzin, jaki znacie teraz, ale w zupełnie inny sposób, który jest już znany wielu planetom, bardziej zaawansowanym naukowcom niż na Urantii. Tym razem będzie to metoda umysłowa, czy jakkolwiek to nazwiecie, nie będziemy teraz o tym mówić, ale prawdopodobnie będzie tak, że te dzieci będą czystym kanałem. Te dzieci, z powodu dziedzicznych cech wyższego pochodzenia, mogą przychodzić na świat nie jako niemowlęta, ale jako młodzi ludzie, młode nowe pokolenie. Niektóre z nich będą pierwszymi z grupy, która może stać się niewidzialna i znów widzialna w zależności od ich potrzeb.

To wytworzy nowe pokolenie dzieci w połączeniu z zaawansowanymi ludźmi z waszego świata i to da waszej planecie, że tak powiem, zastrzyk zwiększonych genów, aby później zmieszać się z bardziej uduchowionymi ludźmi, którzy będą przystosowaną populacją, a przez nich populacja waszego świata będzie znacznie mniejsza niż obecnie ze względu na warunki geoekologiczne, które wystąpiły na waszej planecie. To pokolenie będzie takie samo jak my, Adam i Ewa byliśmy mniej więcej na waszej planecie. I to właśnie chciałem powiedzieć o nowych gatunkach.

9
TRANSLATIONS / 10.9.2023 - W czasach katastrofy
« on: September 10, 2023, 12:13:31 pm »
Ta sama wiadomość po angielsku :
https://forum.serara.org/index.php?topic=20642.msg101879#msg101879
Przekazała : SophiaVeronica, starszy członek
Kategoria / Temat : Wątki nowych przekazów / W czasach katastrofy
« 10 wrześniaa 2023 r., godz. :10:16:34»


Droga, to w odpowiedzi na twoją modlitwę. Mówi Michał, twój Ojciec Stwórca w związku z tym, co znów zobaczyłaś podczas niszczycielskiego trzęsienia ziemi na twojej planecie. Niewiele możemy ci dziś powiedzieć poza tym : Dbajcie o swoich bliźnich i bądźcie przy nich. Bądźcie przyjaciółmi dla wszystkich, ponieważ będziecie potrzebować siebie nawzajem w nadchodzących czasach, gdy ziemia zacznie się poruszać, a miliony ludzi będą uciekać w obawie o swoje życie, ale nie znajdą miejsca, do którego mogliby uciec. Miłość i troska o siebie nawzajem dodadzą odwagi, gdy będzie tak wiele cierpienia i będziecie polegać na sobie nawzajem, ponieważ to wszystko, co będziecie mieć w czasach katastrofy na waszym świecie, gdy ludzie nie będą wiedzieć, co robić.

Potrzebny jest spokojne i kontrolowane działanie pośród tłumu, który jest całkowicie zdezorientowany i potrzebuje wskazówek. Słowa zachęty dadzą im siłę do kontynuowania i złapania wątków dla podjęcia pracy z tym, co pozostało z tego obszaru i dadzą im przekonanie, że wszystko można odbudować dzięki połączonym siłom.

Trzeba być promieniem światła, który świeci wśród wszystkich i wiedzieć, jak odzyskać odwagę poprzez współpracę ze sobą i między sobą, poprzez miłość do siebie nawzajem i wspólny cel, jakim jest ruch do przodu z miłością i przewodnictwem naszego OJCA, który da wam siłę, aby przetrwać ten trudny okres.

Nie są to radosne wieści i mogą być bardzo niepokojące, ale przygotowywano was na to przez długi czas i często ludzie będą polegać na waszej sile, wierze i wiedzy, co da im pewne bezpieczeństwo, żeby iść naprzód z poczuciem wspólnej pracy i bycia niesionym przez wzajemną miłość, którą ludzie poznają, gdy będą w potrzebie.

Tu Michał, wasz Ojciec Stwórca, który zna niebezpieczeństwa życia planetarnego i który będzie z wami w waszych trudnych godzinach na tej planecie. Bądźcie w mojej miłości i pokoju.


Dziękuję Ci Ojcze Michale.

Elise

10
TRANSLATIONS / 10.9.202 - Praktyczne życie duchowe
« on: September 10, 2023, 02:06:04 am »
Ta sama wiadomość po angielsku :
https://forum.serara.org/index.php?topic=20639.msg101874#msg101874
Podał : Rene A Duran, starszy członek
Kategoria / Temat : Wątki nowych przekazów / Praktyczne życie duchowe
« 09 września 2023 r., godz. 12:23:53 »


Praktyczne życie duchowe
Od Ojca Wszechświata
Przekazujący : Salvatore
Los Angeles, Kalifornia, 31 sierpnia 2023 r.


Ojciec Wszechświata :
"Przy tej niezwykle ważnej okazji chcę zasugerować uczenie się praktycznego życia duchowego i włączanie go w nasze codzienne życie, w którym pomaga nam ono wchodzić we wzajemne oddziaływania z ludźmi i z naszą wspólnotą.

Niezwykle ważna jest wytrwałość, która pozwala nam doświadczyć boskiej duchowości, która jest niezbędna, ponieważ jest cnotą posłuszeństwa i prowadzi nas do wypełnienia woli Ojca Wszechświata.

Musimy zatem opracować program praktycznej pracy przede wszystkim po to, żeby jego wyniki przyniosły owoce, a jeśli zastosujemy to w naszym codziennym życiu, uzyskamy dobre wyniki i postęp duchowy.

Praktyczne nauczanie jest wspaniałe, ponieważ motywuje nas do inteligentnego i świadomego życia w naszym codziennym życiu, a to jest zaleta, ponieważ motywuje nas do mądrego życia na ścieżce duchowości i jest nową formą pomocy we Wznoszeniu się na inny poziom i wypełnianiu woli wewnętrznego Ojca oraz daje siłę do kontynuowania równowagi.

Niebiańskie Bóstwa współpracują, żeby instruować i prowadzić do innych duchowych horyzontów, żeby poprawić jakość życia we wszystkich sercach tej ludzkości.

To jest moje przesłanie miłości. Dziękuję. Tu wasz Uniwersalny Ojciec."


Salvatore : Dziękuję za przesłanie i nadzieję.

Koniec

Salvatore

11
TRANSLATIONS / 9.9.2023 - Gra w szachy
« on: September 09, 2023, 11:59:24 am »
Ta sama wiadomość po angielsku :
https://forum.serara.org/index.php?topic=20637.msg101872#msg101872
Przekazał : Clency, członek bohater
Kategoria / Temat : Wątki nowych przekazów / Gra w szachy
« 9 września 2023 r., godz. 10:46:41 »

Poniżej podaję transkrypcję w wersji angielskiej krótkiego przekazu odebranego od MELCHIZEDEKA MACHIWENTY podczas francuskiej sesji LightLine w piątek 08/09/2023. Zostałem wezwany do poinformowania o tym członków forum, żebyśmy wszyscy byli jednakowo poinformowani na temat, na czym stoimy w obecnej sytuacji. Są tu pewne dodatkowe wyjaśnienia, których nie ma w wersji francuskiej, ale główna idea pozostaje niezmieniona.


Zaczynamy : "Jestem MELCHIZEDEK MACHIWENTA, ZARZĄDCA PLANETARNY. Przychodzę do was, żeby wyjaśnić sytuację, która niektórym z was może wydawać się mętna, ale tak naprawdę wygląda jak partia szachów. Możecie zapytać, o co w tym wszystkim chodzi. Dla tych, którzy nie wiedzą, szachy to gra planszowa rozgrywana między dwoma graczami, symulująca wojnę między dwoma królestwami. Energia psychiczna i fizyczna jest w niej w pełni wykorzystywana przez graczy i taka gra podczas mistrzostw może trwać wiele godzin, a nawet dni."

"Dlaczego mówię o grze w szachy ? Planeta Urantia wygląda jak szachownica, na której dwa królestwa toczą wojnę, dobre po jednej stronie i złe po drugiej. Podczas gry w szachy jeden gracz nie zna ruchów swojego przeciwnika i odwrotnie. To dlatego podczas mistrzostw wyłonienie zwycięzcy trwa tak długo."

"Gra w szachy daje wam wyobrażenie o tym, w jakiej sytuacji się znajdujemy po szyję. Zdajemy sobie sprawę z waszej frustracji, gdy dochodzi do niepowodzenia, ale mamy przed sobą przeciwnika, który nie postępuje zgodnie z zasadami i za każdym razem musimy się cofnąć, żeby spojrzeć na nowo na nasz sposób działania. Gra jeszcze się nie skończyła, ale wkrótce to nastąpi, możecie być pewni, więc trzymajcie się mocno tego, na czym siedzicie, bo możecie poczuć kilka szarpnięć z różnych stron. Teraz odchodzę. Bądźcie w moim pokoju."


Tak to jest, ludzie.

12
TRANSLATIONS / 9.9.2023 - Kolejne niewydarzenie ?
« on: September 09, 2023, 02:49:38 am »
Link do wiadomości po angielsku :
https://forum.serara.org/index.php?topic=20621.msg101868#msg101868
Przekazał : Ron Besser, administrator, członek bohater
Kategoria / Temat : Wątki nowych przekazów / Kolejne niewydarzenie ?
« Odpowiedź nr 6, 8 września 2023 r., godz. 15:49:44 »

(Jeden urywek z tej wiadomości)

MICHAŁ NEBADOŃSKI - ….."W każdym razie ta sprawa jest mi teraz przedstawiana, a mianowicie, co zrobić z FUNDACJĄ MAGISTERSKĄ w obliczu kliki, która nie ma władzy, ale jest liczna, żeby walczyć z moim naciskiem, żeby MISJE SIĘ ROZPOCZĘŁY !

"Z tego powodu Weydevu, wstrzymaj się z pytaniami, a Ron powinien dziś zorganizować Lightline, ale odkładam to na jutro. Następnie spróbujmy się pomocować z nową informacją, że OJCIEC przygotowuje zupełnie nowy program dla URANTII i z tego powodu stwierdzam, że te wielkie litery dla odmiany są poprawne Ron. Dalej jeszcze :

"Ze względów państwowych Weydevu Ron uważa cię za jednego z niewielu, którzy naprawdę czują i potrzebują lepszego wyjaśnienia. Dostaniesz je, ale w tej chwili jest to zbyt konfliktowa sytuacja, żebyśmy na razie wdawali się w wyjaśnienia. Jedzcie dobrze obaj, ponieważ cięzkie próby, które wkrótce wybuchną na Urantii, są tak zuchwałe i niezwykłe, że zastanawiam się, dlaczego nie pomyślałem o tym wcześniej !".....

13
TRANSLATIONS / 8.9.2023 - To jeszcze nie koniec - wzburzony świat
« on: September 08, 2023, 05:14:57 am »
Link do wiadomości po angielsku :
https://forum.serara.org/index.php?topic=20628.msg101848#msg101848
Przekazał / Napisał : Ron Besser, administrator, członek bohater
Kategoria / Temat : Dyskusje ogólne / To jeszcze nie koniec - wzburzony świat
« 7 września 2023r., godz. 10:51:06 »

07 września 2023 r. (czwartek)
To jeszcze nie koniec
Przekaz z Jorku do waszej wiadomości
Znowu dziś rosnące temperatury, a teraz Jork przyłącza się do fali upałów, którą Środkowy Zachód, setki mil na zachód od Jorku, cierpiał od tygodni, a teraz przenosi się również do okolic Jorku, ale to nie o tym chcę dziśaj mówić.

Większość z was doszła do wniosku, że jesteśmy świadkami jeszcze jednej katastrofy i uważacie, że ten brak ciężaru i widocznych dowodów duchowej misji po prostu nie będzie widoczny. Macie różne wersje w waszych głowach i zostawiam je w spokoju tylko po to, aby omówić z wami to, co Jork odbiera pomimo braku wizji u was.


MICHAŁ : "Uwierzcie mi, że korzystam z osobliwego sposobu Rona mówienia o czymś ważnym i to dlatego zawracam sobie głowę z wami lub z nim, kiedy jestem zmuszony pozostać za zieloną linią rozpoczęcia widocznej strony proponowanej misji, która jest teraz spóźniona o kilka dziesięcioleci i jest robiona w tak niezwykły sposób, że nie mam wiele do dodania do tego, co już wiecie.

"W zeszłym tygodniu usiedliśmy na linii startu i Ron był gotowy do ponownego rozwazenia całej sprawy zdrowia nękającej go od lat. Dziś stoimy tak samo jak sześć tygodni temu i nie mamy nic do przekazania poza następującymi informacjami :

1 - - - - 37 Melchizedeków wcieliło się i czeka na rozkazy, żeby działać w imieniu Misji ( w liczbie mnogiej).

2 - - - - 15 nowych Rajskich Zakonów dołączyło do Personelu na Urantii rozmieszczonego w celu rozpoczęcia Misji (l.mn.), ale wstrzymujących się tylko po to, aby być posłusznymi Pradawnym Czasu, że mają czekać na sygnał do rozpoczęcia.

3 - - - - Nic nie trwa chwilowo na Urantii. Administracja Bidena próbuje wymusić problem z Rosją, ale Rosja jest całkowicie w abstrakcji i nie dba o nic innego, jak tylko żeby zmusić Ukrainę do poddania się i może w tym celu użyć taktycznej broni jądrowej. Korea Północna nieco niepokoi Rosję swoją wojowniczą postawą wobec Zachodu i swędzącym palcem na spuście grozi Japonii, która dozbroiła się, żeby się chronić, co stanowi realne zagrożenie dla tego obszaru. Japonia nigdy nie przestrzega międzynarodowych standardów, gdy jest zagrożona i jest gotowa uderzyć Koreę Północną, żeby napewno nie mogła już łatwo użyć bębna. Zostawiam to na tym na razie.

4 - - - - Utrata kilku mil podmorskiego kabla między Japonią a Koreą Południową nie jest już widoczna, ponieważ braki od strony Korei Północnej zniknęły z dnia na dzień, jak przypuszczamy. Z tego powodu Korea Północna ostrzega Koreę Południową, aby usunęła się z drogi, jeśli Japonia będzie musiała zostać usunięta. Wątpimy, aby Korea Południowa cokolwiek wiedziała o tym dziś rano, ponieważ jej prezydent uczestniczy w szczycie południowo-wschodniej Azji między Japonią a ważnymi sojusznikami. Jesteśmy pewni, że oznacza to kłopoty dla Stanów Zjednoczonych. Japoński Sąd Najwyższy właśnie orzekł, że prefektura Okinawa powinna zaakceptować umowę dotyczącą przeniesienia amerykańskiej bazy lotniczej w pobliże wybrzeża, żeby lepiej dostosować się do ewentualnego ataku na Tajwan.

5 - - - - Na koniec: Jesteśmy pewni, że członkowie tej strony internetowej są już tym zmęczeni i nie mówimy nic więcej. Ron wyjaśnia, że ma pełną łączność, jeśli zajdzie taka potrzeba.


Teraz Ron : To jest moje poranne dyktando bez dalszych uwag. Mam również wrażenie, że wasze wnioski są trafne, ale nie odzwierciedlają tego, co pozostaje do uaktywnienia.

Szczerze mówiąc, oni się utajnili w sprawie kwestii dotyczących Synów Magisterskich i ich ról.

Uniemożliwili mi również dowiedzenie się więcej o tym, co robi personel Salvingtonu, który nadal jest rozmieszczony na Urantii i od czasu do czasu słyszę coś od nich krótko. Jest jasne, że otrzymali rozkaz, aby pozostać na miejscu i na ogół milczeć.


Mam psychiczną prognozę tego, co warto przeczytać dalej :

1 - - - - Rosja decyduje się prowadzić wytrwałą wojnę 10 września i umówiła się z Koreą Północną na import broni nie masowej zagłady, ale broni wyprodukowanej w celu unicestwienia amerykańskich nacisków na Rosję poprzez przez zmuszenie Putina do prowadzenia wojny z małymi sojusznikami z Azji Południowo-Wschodniej jako dostawcami.

2 - - - - Chiny prawdopodobnie tracą cierpliwość do obu Korei i ostrzegają je, że jakikolwiek wyciek na Morze Południowochińskie będzie je drogo kosztował.

3 - - - - Te działania wojenne mają bezpośredni wpływ na planistów Salvingtonu w związku z tzw. Misją Magisterską i prawdopodobnie z Drugim Przyjściem we wszystkich sprawach.

4 - - - - Nic nie pozostało z dobrej woli wobec nas w tej chwili, ponieważ Fundacja Magisterska nie jest spalarnią czasu pokoju, ale wymaga pokoju, aby robić to, do czego zostaliśmy zaprojektowani :

A) do nowego epokowego objawienia,

B) do rozpoczęcia zakupu ziemi pod pilotażową fabrykę darmowej energii elektrycznej i do kilku innych rzeczy, o których nie chcą, żebym teraz wspominał,

i C) nie ma żadnych wiadomości od Synów Magisterskich na temat tego, co nakazano im robić w tych okolicznościach.


Zatem podsumowując, stwierdzamy, że jakikolwiek pomysł porzucenia Misji (l.mn.) nie jest prawdą, ale na Urantii znów zbiera się na wojnę i może to być piekielnie trudne do przepchania się przez to, ponieważ Stany Zjednoczone nie są pewne swojego prawa do walki z Chinami o cokolwiek. Powód : Chiny zawarły nową umowę handlową, znacznie korzystniejszą dla USA. Stara umowa jest potępiana jako bezużyteczna przez obie strony, ale nie jest to jeszcze naprawdę jasne dla amerykańskiego rządu, czy mogą robić jakiekolwiek interesy z Chinami, jeśli zaatakują one kraje regionu obok nich. Wietnam obwinia Chiny o odebranie mu suwerennego prawa do Morza Południowochińskiego i zmuszanie ich do trzymania się zdaleka. Chiny ciężko pracują, aby Tajwan przestał być ich strapieniem i chcą go po prostu przejąć i dają jasno do zrozumienia, że jeśli spróbują to zrobić ponownie, to będzie wojna. I tak to trwa i trwa.

Tu Ron: Ci z nas, którzy urodzili się w środku II wojny światowej, tak jak ja i wielu z was tutaj, pamiętają, że nie ma trwałego pokoju, jeśli nie ma twórcy pokoju. Stany Zjednoczone próbowały to robić i cały czas są atakowane przez światową opinię publiczną o to, że protoplasta władzy miałby być policjantem, ale Stany Zjednoczone były policjantem i używają swoich flot do patrolowania przeciwko piratom na Bliskim Wschodzie i różnym innym próbom piractwa ze strony najgorszych elementów populacji, jakie można sobie wyobrazić na całym świecie.

Amerykańska armia nadal ma bazy w Niemczech na prośbę Niemiec, ponieważ jest to niestabilny obszar w Europie, a rosyjska inwazja na Ukrainę jest tylko jednym z przykładów wojskowej inwazji oddziałów, które właśnie to robią.

Aby uniknąć dalszych błędnych kroków, przypomina się, aby trzymać temperament z dala od planów wojennych, a Stany Zjednoczone już zaczynają to robić.

Wszystko to po to, aby doradzić tutejszym czytelnikom, że istnieją taktyczne powody dotychczasowego rozczarowania tymi Misjami. Powstrzymuję się od potępiania planistów duchowych za całą tę ostrożność, której nie przewidziano nawet dwa tygodnie temu, kiedy podjęto ostateczną decyzję o uaktywnieniu dla nas widocznych misji. Dzięki za poświęcony czas i bądźcie czujni. Historia wydaje się tworzyć plany, z których nie jesteśmy zadowoleni, gdy wkraczamy w sezon jesienny. Miłego dnia i jeszcze raz dziękuję.

Ron Besser tutaj jako prognostyk, a nie duch, to tylko dla przypomnienia. To wszystko. K

KONIEC

14
TRANSLATIONS / 6.9.2023 - Wyznaczniki
« on: September 06, 2023, 09:20:19 am »
Ta sama wiadomość po angielsku :
https://forum.serara.org/index.php?topic=20623.msg101838#msg101838
Podał : Rene A Duran, starszy członek
Kategoria / Temat : Wątki nowych przekazów / Wyznaczniki
« 06 września 2023 r., godz. 07:18:40 »


Wyznaczniki

Od Dostrajacza
Przekazujący : Evelio Rivas
Salwador, 2 września 2023 r., godz. 5:00


Evelio : Mój Ojcze, mój Boże, dziękuję Ci za Twoją zachętę. Błagam Cię, przygotuj mój umysł do odbierania wiadomości od Niebiańskiej Rodziny i zapewnij kanał wolny od zakłóceń.


Dostrajacz :
"Tu twój Dostrajacz. Przestudiujemy dziś temat niezbędnych wyznaczników w myśleniu ludzkości dla rozpoczęcia i realizacji misji. Jesteśmy zaawansowani w celebrowaniu gry, żeby zobaczyć ją z prostotą i łatwością zrozumienia kluczowego momentu, w którym żyje ta planeta

"Przede wszystkim trzeba odczuwać pragnienie pomocy. Wynika to z uświadomienia sobie, że światowi przywódcy dawno temu stracili kontrolę nad przeznaczeniem ludzkości i planety i zmierzają do katastrofy. Im bardziej ta prawda jest rozpoznawana i zbiorowo pożądana, pomoc Niebiańskiej Rodziny jako opcja prostowania i trafnego kierowania tej ludzkości i jej planety na właściwą ścieżkę będzie lepsza.

"Oczywiste jest, że konglomerat, który nie chce odczuwać pomocy i zakłada codzienne oddawanie się rutynie, która celowo ignoruje dobroć Stwórcy, każdego dnia oddala się od właściwego kursu, a dostarczanie pomocy cierpi z powodu ograniczeń, ponieważ niewiele lub nic nie można zrobić, co uniemożliwia światu osiągnięcie przeznaczenia, na które zasługują jego mieszkańcy. Jest to wyznacznik, który jest doceniany, a nasza reakcja dostosowuje się do ewolucji Urantii.

"Gdy powyższe zostanie przezwyciężone, małe bariery, które je dzielą, takie jak języki, kolor skóry, ideologia, religie, między innymi, muszą upaść.

"Wreszcie, światowa organizacja musi przedstawić możliwe do zweryfikowania fakty : Cła na leki i żywność zostaną zawieszone na czas nieokreślony.

"Naturalnie, na tym hipotetycznym szczycie gry, nastroje rasowe i idea bycia ludzką rodziną stworzoną przez wyższą inteligencję są przyjmowane z wigorem i pewnością, która wynika z satysfakcji z oddania całej naszej pomysłowości w służbę innym, życzliwość wzrasta, a serca odchodzą z powodu nieczułej twardości, która charakteryzuje ich dzisiaj.

"Pozwoli to na rozwój misji, aby naprawić ten świat i zawrócić go ze ścieżki, po której idzie.

"Chcemy powiedzieć, że z powodu tego samego ludzkiego zachowania ekosystemy lądowe już wykazują szkody, które będą miały konsekwencje przy przywracaniu równowagi, jak możecie to teraz dostrzec, każdy dzień, w którym pozwalacie sobie kierować się konkurencją w poszukiwaniu sukcesu, odciąga was od właściwej drogi, a wizja Uporu w przyszłości, w której wojny są planowane jako lekarstwo na wasze wyzwania, jest kolejnym wyznacznikiem, który musi teraz ustać dla dobra tego świata i jego mieszkańców.

"Tu twój Dostrajacz. Zatrzymuję na tym analizę tej złożonej kwestii i chce pokazać rozwiązania ziemskiego kryzysu. Życzę jak największego sukcesu twoim towarzyszom i tobie. Miłego dnia."


Evelio : Mój Boże, mój Panie, bardzo doceniamy twoje zainteresowanie i wysiłek włożony w pomoc nam w tych czasach. Jesteś mile widziany w każdej chwili. Dziękuję, mój Ojcze.

Koniec.

Evelio

15
TRANSLATIONS / 6.9.2023 – Pytanie Ojca do Adama i Ewy
« on: September 06, 2023, 06:14:14 am »
Wiadomość z nagrania po angielsku :
https://forum.serara.org/index.php?topic=20620.msg101833#msg101833
Opublikowała : SophiaVeronica, starszy członek
Kategoria / Temat : NUMERY TELEFONU I KODY DOSTĘPU dla HOLENDERSKIEJ MIĘDZYNARODOWEJ / Lightline holenderska międzynarodowa
« 05 września 2023 r., godz. :18:00:33»


(Jeden urywek z tej Lightline, oto link do nagrania :

https://www.conferencecalling.com/recordings/1528070/251848/VCISPREC01_251848_20230904_110109  )


Tu Melchizedek Machiwenta. Zwróciliśmy się do was wszystkich poprzez Elise dziś rano lub dziś po południu lub dziś wieczorem. I z tego właśnie powodu mniej więcej zakończyliśmy to, co chcieliśmy wam powiedzieć, jednak zawsze jest coś więcej. Ron jest osobą, która podąża za polityką i jest zainteresowany tym, gdzie teraz są Misje. Są jeszcze dwie inne kwestie, które Wysokie Bóstwa muszą wziąć pod uwagę dotyczące Urantii, którymi można by się zająć, dotyczące Misji Magisterskiej, Misji Michała, Drugiego Przyjścia, ale teraz pozwólcie, że dodam nową misję - Adama i Ewy. Zwrócił się do nich Ojciec z pytaniem : Czy zechcielibyście mieć nowe dzieci na Urantii ? Ty Ewo powiedziałaś : Myślę, że przekroczyłam już wiek rozrodczy. Ojciec powiedział na to : Nie Ewo, jeśli tak zarządzę, będziesz mogła mieć dzieci, a Adam będzie ojcem. Co o tym myślicie ? On odpowiedział : Nie jestem pewien, pozwól mi to przemyśleć, a dalej Adam powiedział : Jestem podwójnie niepewny, Ojcze. Zacznę od tego, że to nie jest łatwa misja, wychowanie dzieci w czasach, przez które teraz ma przechodzić Urantia będizie to bardzo trudne. Pozwól, że astanowię się nad tym.

W rezultacie wszyscy mamy dziś ogłoszenie na tej linii światła prowadzonej przez Elise. Czy chciałbyś coś ogłosić, wypowiedzieć się ?

Tak, zpewnością.

W takim razie odbierz to od Adama i Ewy i ogłoś to, proszę, a potem wróć do mnie, kiedy skończysz.

Dobrze. Jasne.

Tu Adam i Ewa. Mówimy teraz razem i ogłaszamy. Właśnie usłyszeliśmy, jak Bóg zadał to pytanie i zastanawialiśmy się nad tym i nasza odpowiedź brzmi : Tak, możemy chętnie sprowadzić nowe gatunki, czyli dzieci, które będą na waszym świecie, dorosną i pozostaną na waszym świecie przez długi czas, aby być wśród was i rozmnażać się, z których wyjdą niektórzy z waszych przyszłych przywódców. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że możemy to zrobić i że możemy mieć możliwość zrobienia tego dla waszej lub naszej planety.

Czekamy na dalsze informacjie o tym, jak to się odbędzieie i jak połączyć nasze plany dla tej planety z prośbami przekazanymi nam przez naszego Ojca. To jest to, o czym chcieliśmy was poinformować, kiedy jesteście na tej Lighline i to jest nasze ogłoszenie.

Pages: [1] 2 3 4