Author Topic: 1.8.2020 – UFO nie ztego świata  (Read 34 times)

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Offline Andre_P

• Sr. Member
    • View Profile
    • Email
1.8.2020 – UFO nie ztego świata
« on: August 01, 2020, 07:50:30 am »
Te same wiadomość po angielsku :
https://forum.serara.org/index.php?topic=15496.msg88525#msg88525
Kategoria / Temat : Dyskusje ogólne / UFO

1) Napisał : weydevu, starszy członek
« 31 lipca 2020 r., godz. 13:48:36 »

Pentagon ogłosił, że wykryli pojazd nie z tego świata.

https://www.fox13news.com/news/with-pentagon-ufo-unit-in-the-spotlight-report-mentions-off-world-vehicles-not-made-on-this-earth

To jest coś, o czym warto pomyśleć. Zastanawiam się dlaczego to podali ?

weydevu

2) Przekazał : Ron Besser, administrator, członek bohater
« Odpowiedź nr 1, 31 lipca 2020 r., godz. 16:11:09 »

Weydevu, spróbuję odpowiedzieć na tego rodzaju pytanie tylko dlatego, że mam głos w uchu reagujący na wiadomości takie jak ta, którą nam pokazałeś. Kontakt radarowy tego myśliwca wydaje się być w pełni poprawnie zdjęty i nie widzę, żeby mi doradzano co innego, jak powiedzieć, że :

Obserwacje UFO nad Urantią zostały uznane za nieistniejące po 17 kwietnia 2020 r., ponieważ powodem ich istnienia w ogóle jest zaopatrywanie źródeł buntowników spoza naszej planety w potrzebne składniki odżywcze i urządzenia mechaniczne, aby utrzymać stan buntu tak długo, jak długo będzie on mógł być podtrzymywany poza ostatecznym terminem oczyszczenia 30-go kwietnia 2020 r. Taka jest polityka wszechświata w stosunku tylko do naszej planety.

Jednak to nagranie z radaru pokazane przez tę filię Foxa jest strasznie głośne jak na nagranie radarowe i mogło być poprawione w studiu, aby można było je odtwarzać w Internecie. Nie widzę nic złego w tej wiadomości, ale zastanawiam się, ile ono ma lat ?

Może ktoś się pobawił, żeby zwrócić uwagę na stary materiał ? I dlaczego Pentagon jest w to zamieszany, skoro to nie Pentagon zajmuje się raportami o obserwacjach UFO, ale częściej Służby Bezpieczeństwa Wewnętrznego (Homeland Security), chyba że Pentagon musiał wkroczyć, ponieważ szef Departamentu Bezpieczeństwa Wewnętrznego został zwolniony chyba w zeszłym miesiącu?

To rząd Savlingtonu kontroluje dostęp UFO do zamieszkałych planet w naszym wolnym obszarze. Inne wszechświaty lokalne mogą wydawać raporty o tym, kto odwiedza jaki świat i wydają je, ale Nebadon tego nie robi z racji stanu, ponieważ Urantia jest planetą obdarzenia i światem krzyża. Jest ona zczególnie popularna wśród podróżników z przestrzeni zewnętrznej, którzy chcą oglądać planetę, która zabiła swojego Syna Obdarzającego w morderczym szale politycznej nienawiści i obojętności rządu Urantii w tamtym czasie.

Powiedziano mi, że Świat Krzyża odwiedziło sześciu gości UFO od 17 kwietnia i żaden od 23 maja, więc albo jest to stary przypadek, albo przypadek, który uniknął wykrycia przez dowództwo Przestrzeni z Salvingtonu. Czuję dym Weydevu i nie wszystko jest podawane, daleko od tego. Daj mi znać, jeśli usłyszysz lub znajdziesz coś więcej.

Ron