Author Topic: 24.10.2020 – Rozmowa Lemuela z Sephorisem  (Read 112 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Online Andre_P

• Sr. Member
    • View Profile
    • Email
24.10.2020 – Rozmowa Lemuela z Sephorisem
« on: October 24, 2020, 07:27:14 am »
Ta sama wiadomość po angielsku :
https://forum.serara.org/index.php?topic=16108.msg90172#msg90172
Przekazał : Lemuel, członek bohater
Kategoria / Temat : Dyskusje ogólne / Rozmowa z SEPHORISEM
« 24 października 2020 r., godz. 01:14:26 »

Lemuel : Czy mam rację myśląc, że zaczęliśmy rozmawiać wcześniej tego ranka, kiedy jeszcze na wpół spałem ?

Sephoris : Tak, Lemuelu, ale chcę, żebyś wiedział, że to twój Dostrajacz Myśli pozwolił mi wejść do twojego umysłu.

L. Czy możemy więc kontynuować tę rozmowę przez zadawanie pytań przeze mnie ?

S. Oczywiście, z przyjemnością, strzelaj !

L. Czy głównym powodem, dla którego pragniesz dowiedzieć się, co to znaczy być Księciem Planetarnym, jest możliwość łączenia się z nami wszystkimi, twoimi ludzkimi poddanymi ?

S. To nie jest główny powód Lemuelu, ale najważniejszy powód, tak.

L. Przypomniałem sobie, że wcześniej wspomniałeś o istniejących nowych obwodach i że wszyscy jesteśmy zachęcani do korzystania z tej nowej, znacznie ulepszonej funkcji.

S. Tak. Bądźcie również świadomi, że wasze Dostrajacze Myśli teraz nie tylko dostosowują wasze myśli, ale także wasze Kariery Wznoszenia, żeby były zgodne z etykietami osobowości. W niedawno zakończonej Erze Wszechświata było to w rękach Najwyższego, którego już nie ma.

L. Odebrałem także myśli o innych istotach, z którymi w końcu się spotkamy twarzą w twarz i zostaniemy ich bardzo bliskimi przyjaciółmi.

S. Rzeczywiście, pokochacie je i będziecie je podziwiać za to, kim są i co robią, chociaż na początku, jak możesz sobie wyobrazić, zajmie wam trochę czasu przyzwyczajenie się do różnic w ich fizycznym wyglądzie. Z własnego doświadczenia zrozumiecie, że to, czego się uczycie tu, na Urantii, jest jedynie przygotowaniem do najwspanialszych doświadczeń, które czekają na was w przez całą waszą karierę wznoszenia.

L. Muszę powiedzieć, że ogromnie mi się to podoba i mam nadzieję, że będziemy mogli prowadzić więcej takich rozmów.

S. Mnie się to też podoba Lemuelu i chcę, żebyś wiedział, tak jak i wy wszyscy, że ja i wielu innych jesteśmy gotowi i tak bardzo chcemy was poznać. Wy ludzie tutaj na Urantii, jesteście naprawdę bardzo szczególnym gatunkiem i biorąc pod uwagę ogromne problemy i niedogodności, z którymi musieliście się zmierzyć i przezwyciężyć je, to nic dziwnego, że przyciągacie uwagę tak wielu istot w Nebadonie i poza nim, które tak bardzo was podziwiają. Na razie zatrzymajmy się na tym, ponieważ widzę, że zaczynasz się męczyć i obawiasz się popełnić błędy podczas pisania na klawiaturze, do czego jeszcze nie jesteś w pełni przyzwyczajony, ale będziesz. Dziękuję Lemuelu. Życzę miłego dnia.

L. Dziękuję bardzo Sephoris i do następnego razu.
« Last Edit: October 24, 2020, 07:33:23 am by Andre_P »