Author Topic: 21.11.2020 – Ważne wiadomości wtorkowj Lightline USA  (Read 57 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Andre_P

• Sr. Member
    • View Profile
    • Email
21.11.2020 – Ważne wiadomości wtorkowj Lightline USA
« on: November 21, 2020, 11:29:16 am »
Link do wiadomości po angielsku :
https://forum.serara.org/index.php?topic=16259.msg90549#msg90549
Kategoria / Temat : Tu są linki do nagrań, uwagi i plany / Lightline USA z wtorku, 17-go listopada

1) Podała : newstarsaphire, administratory, starszy członek
« 17 listopada 2020 r., godz. 19:35:49 »

Cześć, oto dzisiaj prawie 2 godziny informacji, nawet bez pytań i odpwiedzi. Dziękujemy wszystkim, którzy informują nas o tym, co się dzieje ! Podaję link do nagrania :

https://app.box.com/s/pjiobmh1a6zbgiisshwov3q1jct3el8v

2) Napisała : SongatSunrise, pełny członek
« Odpowiedż nr 1, 20 listopada 2020 r., godz. 16:18:19 »

Cześć, oto transkrypcje i podsumowania Lightline. Są ważne wiadomości. Zwróćcie uwagę na błogosławieństwo na końcu. SaS

Ron i Phyllis witają.

Mówi Tarkas : 
Dzisiejsza Lightline jest niezwykła. Oddaję głos Melchizedekowi Machiwencie, który jest gotów powrócić na Urantię, gdy będzie miał pozwolenie od Pradawnych Czasu, żeby znów pracować z wami wszystkimi. Dlaczego nie może wrócić automatycznie, był już kiedyś Księciem planety. Może znów będzie, ale to nie jest pewne.

Planeta została ponownie zajęta wczoraj rano. Robienie czegokolwiek przez Rona było okropne. Napisał do pewnej osoby w Kolorado zapraszając ją do wzięcia udziału w Fundacji Magisterskiej. Jego e-mail pokazuje organizację Fundacji Magisterskiej i sposób tworzenia Pierwszego Epokowego Objawienia. Ta osoba była zaskoczona zaproszeniem i nie wie, jak na nie odpowiedzieć. Zawiadomienie nr 32 zostało wycofane przez Rona, jako przedwczesne.

Michał przez Phyllis :
Jest więcej szans, że coś się niebawem pojawi. To będzie wymagało, jak zawsze, zmian u śmiertelników na Urantii, którzy mogą być naszymi oddziałami na polu walki.Potrzeba do tego wielu przetasowań i przekonywania niektórych osób, aby weszły w role, które dla nich mamy, aby uczestniczyć i pomagać Ronowi. Jeden z was jest dla nas dostępny codziennie i wielu także na Lightlines i jako przekazujący. Nieliczni są dostępni w każdej chwili, a szczególnie kontaktujący się codziennie, żebyśmy wiedzieli, że możemy w razie potrzeby zwrócić na siebie pełną uwagę. Możecie sobie wyobrazić, że musi się to zmienić, żebyśmy mogli kogoś uważać za realną możliwość. Jeszcze raz zachęcamy wszystkich, aby zechcieli zintensyfikować swoją grę z nami i wyciągnąć rękę z wiarą wiedząc, że się z wami spotkamy. Oczywiście macie swoje osobiste zobowiązania i trudne okoliczności, ale każdy je ma i rozumiemy to, lecz sięgajcie nadal.

Dla Rona jest to ostatnio szczególnie trudne z powodu problemów zdrowotnych. Na dodatek tracimy tak wiele osób z powodu problemów związanych z wiekiem. Jak wiecie wczoraj pewna osoba uważana za pioniera została powitana na światach-mieszkańach. (Śmierć George'a Barnarda) Jest to niezły widok dla tych, którzy poświęcili się przebudzeniu ducha śmiertelników na Urantii, kiedy przybywają do światów-mieszkań witani przez swoich braci, którzy są tam teraz świadomi wszystkiego, co przegapili, kiedy byli na Urantii. To jedyna w życiu okazja. Nadal są ingerencje ze strony kliki i związanych z buntem. Wy wszyscy przez swoje wolne wybory i gesty Dostrajaczy macie możliwość przezwyciężenia wszystkich ich prób i planów pokrzyżowania tego, co Ojciec proponuje przeze mnie (Michała NebadoŃskiego), przez misje na Urantii, przez was jako pionierów przecierających szlak, zachęcających i inspirujących innych, którzy pewnego dnia zobaczą, że jest to po prostu fakt z życia i naturalny proces łączenia śmiertelnika z tym, co duchowe. To, co powyżej i to, co poniżej.

Więc proszę, nie lekceważcie tych możliwości, które są wam dane i bądźcie wdzięczni z nami tym, którzy podjęli próbę i odnieśli sukces i odważnie wkroczyli w swoje życie, aby utorować drogę i być światłem dla tych, którzy również pójdą za nimi.

Ron przeżywa dzisiaj oszołomienie z powodu nie w pełni zespolonego Dostrajacza. Będą inni przekazujący, którzy przejmą pracę Lightlines.

Michał Nebadoński przez Lemuela : 
To interesujący moment możliwości zrozumienia procesu doświadczanego przez Rona, całkowitego zespolenie człowieka z Dostrajaczem Myśli, zjawiska które pojawiło się całkiem niedawno, może sześć lat temu. Dotyczy to również z niektórych innych osób na forum. Zespolenie Dostrajaczy Myśli z wami jest zawsze możliwe, zwłaszcza teraz, ale trzeba też wziąć pod uwagę inne rzeczy, że to zależy od oceny waszego programu wznoszenia dokonanej przez Dostrajacza Myśli. Niedawno uświadomiliście sobie, jak ważna jest ściślejsza współpraca z Dostrajaczem, teraz bardziej niż kiedykolwiek wcześniej, żeby poprowadzić was przez waszą podróż wznoszenia. Wszyscy wiecie, co wydarzyło się w zeszłym roku i jakie problemy z tego wynikły. Chcę wam powiedzieć, że jest tak wiele dobrych rzeczy, które mogą wyniknąć z tych złych rzeczy. Jedna z nich – wasi Dostrajacze Myśli uzyskali nadrzędną kontrolę. W szczególności są oni teraz w pełni świadomi waszej indywidualnej sytuacji. Ona jest teraz całkowicie w kompetencji waszych Dostrajaczy Myśli.

Chcę was zapewnić, że pomimo ciągłych zmian i ich wymagań odnośnie waszych przekonań i wiary, stopnia cierpliwości, nadal waszystko toczy się doskonale, doskonałe kontrolowanie przez Dostrajaczy Myśli waszych karier wznoszenia, a jak wszyscy wiecie, rzecz numer jeden, która nigdy nie zostanie wam odebrana, to wasza własna wolna wola. Każdy z was, z własnej woli, może przedłużyć tę Lightline przez waszą nieustającą szczerość i pragnienie i dziękuję wam wszystkim za to.

Tarkas : 
Jestem jednym bez imienia i numeru i dziękuję wam za wszystko, co zrobiliście. Wśród tych bez imienie i numeru są inni, którzy nie tylko obserwują, co się tutaj dzieje, ale robią wszystko, co w ich mocy, aby wprowadzić tę epokową erę. Uwierzcie mi, że to nie jest mały szczegół. To jest ogrom pracy. Rozumiem, że są osoby na forum, które są zaniepokojone sytuacją na świecie, nie tylko związaną z wirusem, to są również sprawy handlu, uchodźców i jest tak wiele innych rzeczy, o których wiecie. My się również o to martwimy.

W swoich sercach chcielibyście pomóc, ale oczywiście jest tylko pewna ilość, którą każdy może zrobić i nie możecie zrobić wszystkiego, co chcecie, ale wszyscy możecie rozszerzyć swoje światło i swoją miłość w każdej sytuacji. Ale oczywiście róbcie to szczerze. Wasze światło i wasza miłość wylądują w swoim celu. MOŻECIE to zrobić, więc zróbcie to ! My sami robimy, co w naszej mocy, ale nie możemy zrobić wszystkiego, więc miejcie to na uwadze.

Tu Melchizedek Machiwenta. 
Chcę odsunąć pomysł, że nie jestem już związany z Urantią. Mam teraz pozwolenie od Pradawnych Czasu, aby powrócić na Urantię i zostać jej Księciem Planetarnym, czy kimkolwiek innym, kim Michał oficjalnie chciałby abym służył. Obecnie pracuję jako Książę Planetarny, ale mogę przyjąć inne obowiązki w zależności od życzeń Michała. Pozdrawiam was wszystkich i wycofuję się.

Dziękuję Machivento. Bardzo się cieszymy, że Cię widzimy i słyszymy. Wróć jak najszybciej.

Michał : 
Teraz mam zdumiewającą wiadomość, którą powinniście usłyszeć, może nawet zanotować, żeby nie pomylić faktów. Od dzisiaj, siedemnastego listopada 2020 r. o godzinie 14:28 czasu nowojorskiego jesteśmy gotowi, aby przyjąć godność Misji Magisterskiej w pełnym jej posmaku, jak można powiedzieć, tak aby inkarnacje mogły mieć miejsce w przybliżeniu w ciągu około piętnastu minut. Nie, nie masz czystego kanału, Ron.

Pozwolę sobie ogłosić, że właśnie teraz mają miejsce inkarnacje na Urantii. Ron nikogo nie widzi i wy nikogo nie widzicie, ale są takie miejsca na świecie, jak Waszyngton DC, w których nagle się pojawimy i będzie nas słychać, ponieważ oni noszą wysokie tytuły.

Dalej jeszcze : Ponieważ Ron jest naprawdę gotowy do pracy, nie zamierzamy już dłużej tego odkładać. Zawiadomienie nr 31 zostanie zmienione i Ron, popracuj nad tym dzisiaj, jeśli możesz.

Nie proś dziś sąsiada o sprawdzenie zatkania kanalizacji, ponieważ przez cały dzień będziesz bardzo zajęty przekazywaniem. Lightline to tylko początek. Będziesz miał przekazy od tych z Raju. Będziesz miał przekaz od tych z Salvingtonu i może z Edentii, nie jesteśmy pewni. A teraz pragniemy przedstawić wam naszego przyjaciela i pomocnika, George'a Barnarda.

Tu George Barnard :
(Dalej będzie streszczenie.)
Byłem zaskoczony i raczej podrażniony. Nie byłem gotowy na śmierć. Mój kark został złamany przez istotę podobną do tej, która nękała Rona, ale Ron dostał zatrucia cyjankiem. Moja szyja nigdy nie zagoiła się prawidłowo i była nieco zwichnięta, przez co miałem problemy z oddychaniem. Dusiłem się we śnie, ale moja praca w Australii wciąż trwa. Transmisje Lightline będą kontynuowane w sobotę z Wenebogo, a w niedzielę z Ronem. We wtorek ich nie będzie.

Niech ktoś opublikuje plan Lightline Australijskiej. George ma ogromny talent nauczycielski i jest w tym jednym z najlepszych. Ron mówi, że moglibyśmy to bardzo dobrze wykorzystać. Niech tak będzie.

Tu George Barnard, Ron. Nie żartuję, Ron. Ostateczna analiza, którą przeprowadziłem, brzmi : „Chłopie, chyba straciłem okazję z tobą, przepraszam, ale ty patrzysz na to jak na coś normalnego, że ja nie mogłem o tym wiedzieć. Nie było sposobu, żeby mi o tym powiedzieć nie robiąc wrażenia impresario z cyrku.

Nie ma urazy. Ale moglibyśmy zrobić o wiele więcej, gdybyśmy pracowali razem. Co gorsza, teraz rozumiem, że witryna 11:11 jest teraz o wiele za krótka, żebyś ją wziął pod uwagę, że nie czytasz ostatnich postów i reszty. Ma etykietę, która cię interesuje, ale skracam.

W pełni to doceniam. Muszę odpowiedzieć na wiele e-maili. Teraz to rozumiem. Jak myślisz, gdzie moja żona to wszystko włoży ? Mam przeczucie, że będzie kontynuowała to dla ciebie, aż to się uspokoi, bo ona nie jest tobą.

Michał przez Phyllis : 
Niektórzy mają możliwość transmitowania, ale wolą pozostać za kulisami. Nie oczekuję doskonałości, ale oczekuję wzrostu.

Zrozumcie, że nadchodzą inkarnacje, ale słuchajcie głosów ducha dla WAS. Poświęćcie trochę czasu na uporządkowanie swoich myśli. Dajcie sobie te możliwości. Zmierzcie się ze swoimi lękami i pokonajcie je. Nie oceniajcie zawartości transmisji.

Tarkas : 
Wiadomość : Ron jest pierwszym kuzynem Mistrza Michała ! Ron założył krąg zmienionej rzeczywistości. Epokowe Objawienie jest już dostępne, a więcej szczegółów zostanie opublikowanych w Zawiadomieniu.

MONDŻORONSON JEST JUŻ WCIELONY

Dalej : Ronowi musi zostać zapewnione sprawdzenie, żeby był pewien, że został oczyszczony ze wszystkich problemów związanych ze starością. Jego wzrok się wyrówna, cukrzyca zostanie pokonana i wszystko inne zostanie naprawione, łącznie z nogami, ale on nie może zapomnieć, że wszyscy będziecie mieć to samo uczucie. Bardzo kochacie tych, którzy umierają, ale wy nadal pozostajecie na Urantii, żeby wykonywać tę pracę. Nie wiem, jak niektórzy z was sobie z tym poradzą. Ron jest już zasmucony tym, co się dzieje. Widzieliście, jak umierają niektórzy z tych, na których mu bardzo zależy, w tym George Barnard.

Dalej jeszcze : Fundacja Magisterska będzie teraz miała około 30 istot morontialnych. Ron spotkał się z Bzutu 24 godziny temu i Bzutu nie mógł wyraźnie wyjaśnić, dlaczego tam był. To nie była wina Rona. Klika zaatakował. W rezultacie Ron wpadł w furię, żeby ich usunąć z pokoju i żeby przestali mu wstrzykiwać. Udało im się spowodować pewne obrażenia, ale dowiedzieli się, że nie poradzą sobie łatwo z Ronem. W rezultacie próba, którą musiał wdrożyć Bzutu, musiała zostać wdrożona bez mówienia Ronowi, że jest wykonywana, a to miało dać pewność, żeby Ron nie wstawał z łóżka przez 24 godziny.

Ron jednak wstał z łóżka na dłużej, ale spędził dzień tak senny, że nie mógł nie zasypiać. Bzutu miał mu powiedzieć, że końcowy proces zespolenia już się odbywał. Klika próbowała stanąć na drodze. Ron nie panował nad sobą, a Bzutu nie mógł mu tego powiedzieć, ale Rona bolała szyja i głowa i to było bardzo nieprzyjemne. Gdyby Ron był na światach-mieszkaniach, nadal byłby „ognisty rydwan”, ponieważ ogień chce przynieść Ojcu to, co jest istotą Rona do zbadania.

Ronowi pokazano kurczaka na grillu z czarnymi śladami grilla. On myślał,że ma możliwość natychmiastowego przełożenia konfiguracji związków, których używacie tutaj na Urantii, oraz problemów, na które wszyscy napotkacie w związkach, aż do najzabawniejszych obrazów, jakie kiedykolwiek zobaczycie. Są one przenoszone do wszechświata. Niektórzy z naszych duchów umieścili te zdjęcia na swoich tablicach ogłoszeń, ponieważ pokazują one dokładnie problem, z którym borykacie się jako ludzie.

Fundacja Magisterska została oficjalnie uznana i Ron jest szczęśliwy, a inne organizacje, które za tym idą, są z konieczności częścią uznania. Wszystkie one należą do nas, Ron.
(Możecie je wziąć, to jest dla mnie przyjemność !)

Ron musi opisać cel Epokowego Objawienia. Ja pomogę.

Ale teraz musicie mieć firmę finansową. Ron chce sprzedać Fundację jako korporację. Obecnie istnieje Korporacja Raysona, wydawnictwo Advent i korporacja Holding, która tworzy bibliotekę. Przyszli historycy będą współtworzyć bibliotekę. Wszyscy przekazujący będą w Komitecie Wykonawczym jako doradcy. Jedna trzecia członków Komitetu będzie morontialna.

Drugie Objawienie okresowe będzie dotyczyło zdrowia. Pierwsza książka to Pochodzenie. Druga książka będzie o chorobach. Dalej następuje dyskusja dotycząca dra Mendozy . . .

Ta diagnoza jest tak dokładna, że szpital pytał, skąd to macie ? Człowiek powiedział, że to przyszło do mnie i musiał przyznać, że chodzi o ciebie, ale jesteś drem Mendozą ? (tak) i jestem tego zupełnie pewien. Dziękuję. I nie ukrywasz dowodów. Nigdy. Czemu ? Dla człowieka jest bardzo ważne, żeby w końcu uświadomić sobie, że Bóg nie siedzi bez ruchu. On żyje cały czas. Służba zdrowia musi zrozumieć, że dokładność i skuteczność są o wiele lepsze, gdy łączą siły z tym, czego mogą się nauczyć od ducha. Dr Mendoza dokonał precyzyjnej diagnozy problemu żołądka, który był skomplikowany, ale w końcu ujął to w słowa i przekazaliśmy to właściwej osobie we właściwym czasie. Modlimy się, żeby człowiek wyzdrowiał. Nie tylko czuje się dobrze, jest na nogach i to dobrze na nogach !

Tu Michał. Dziękujemy. Nie dostałeś swojego błogosławieństwa, ale dostosuję się do ciebie.
Tu Michał Nebadoński.

(Nagłaśniam wszystkich, Ron.)

Wszyscy jesteście teraz nagłośnieni. Proszę powstrzymać rozmowy przez chwilę. Nagłośnilam was, abyście się wszyscy słyszeli, jak i błogosławieństwo, które Michał pragnie ofiarować. Pochylcie głowy i słuchajcie.

Tu Michał Nebadoński. Zależy mi na tym, aby każdy z was uczestniczył w tym, co ma być na Urantii. Teraz. To jest TERAZ. Misja Magisterska jest TERAZ WCIELONA. Drugiego przyjścia Jezusa nie będzie. Nie będzie go. Musi się wycofać, podczas gdy Synowie Magistrowie przygotowują Urantię na jego ostateczny powrót.

Nie przepowiadamy już daty. Módlmy się, aby cała ta sprawa stała się zasadniczo na cześć Ojca i dla was wszystkich. Módlcie się, żebyście zrozumieli wystarczająco dużo, aby wziąć w tym udział i zebrać wszystko, co zrozumiecie i upewnijcie się, że potraficie to opowiedzieć innym, kiedy można będzie powiedzieć całą prawdę. Amen Ojcu. Dziękuję.

Jestem teraz Michałem Nebadońskim i zamierzam zamknąć tę Lightline USA.