Author Topic: 12.1.2021 – Skrót notatek z Lightline USA z 10-go stycznia  (Read 73 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Andre_P

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 389
    • View Profile
    • Email
12.1.2021 – Skrót notatek z Lightline USA z 10-go stycznia
« on: January 12, 2021, 11:46:59 am »
Link do wiadomości po angielsku :
https://forum.serara.org/index.php?topic=16596.msg91466#msg91466
Kategoria / Temat : Tu są linki do nagrań, uwagi i plany / Lightline USA z niedzieli, 10-go stycznia 2021 r., zawiera pytania i odpowiedzi
Napisała : SongatSunrise, pełny członek
« Odpowiedż nr 3, 11 stycznia 2021 r., godz. 05:39:59 »

(Skrót tych notatek)


Michał :
Musieliśmy zreorganizować światy-mieszkania. Wzięliśmy 7 światów-mieszkań i dodaliśmy 8.. Dodaliśmy Jerusem jako ósmy.

Sam wszechświat zaczyna rozpoznawać, że Nebadon jest rdzeniem niesamowitych zmian w sektorze czasoprzestrzeni.

Planeta Urantia po raz kolejny zajęła pierwsze miejsce wśród zwariowanych planet, aby zrobić to, co zrobiła 6 stycznia. Najbardziej stabilny kraj na planecie odpalił lont i rozpoczął powstanie. Trump jest wściekłym tyranem i planuje wiele psot, zanim opuści urząd 20 stycznia lub wcześniej. To przywódca kultu, uważany za nieomylnego. Wśród 1250 uczestników 8 bylo bardziej duchowych i 990 normalnych. Reszta nie ma szans na światy-mieszkania. Spodziewamy się dalszych niepokojów społecznych. Wątpimy, aby Stany Zjednoczone kiedykolwiek odegrały tę samą rolę, co zaledwie 15 lat temu. Ron jest całkiem pewien, że Biden jest dobrze przygotowany, ale może być zaskoczony problemami rasowymi, pandemią i innymi problemami międzynarodowymi. To, co wydarzyło się 6 stycznia, nie może się nigdy powtórzyć. Większość wie, że Trump będzie raną w boku Bidena, chyba że zostanie umieszczony w więzieniu. Dopilnujemy, by został pozbawiony mocy bycia przywódcą sekty. Bunt Lucyfera jest częściowo odpowiedzialny za pojawienie się kultu. Większość planet nie zna pojęcia kultu. Ale Urantia żyje tym. Ci bałwochwalcy byli tam 6-go stycznia.

Proponujemy, aby Kongres zasiadał po jego prawej stronie, sądownictwo po lewej. Regencja byłaby pośrodku. Synowie-Arbitrzy powinni zasiadać w trzyosobowej radzie z prezydentem. Gałąź wykonawcza nigdy więcej nie będzie zarządzana przez jednego człowieka. Będziemy nalegać na sekretarza stanu, aby zatwierdził regencję przed inauguracją.


Jezus przez Lemuela : Wiem, że wszyscy czekacie, tak jak ja również czekam na powrót, ale jestem pewien, że wszyscy rozumiecie powody, dla których tego nie widzieliście. Zależy to oczywiście od tego, co wydarzy się w ciągu najbliższych kilku tygodni. Będzie inauguracja prezydenta USA i jej następstwa. Wierni kultowi Trumpa, nie upadną szybko ani z dnia na dzień. Właśnie tym będą musiały się zająć siły bezpieczeństwa. Nie będę się tym zajmować.

Najważniejszą rzeczą jest utworzenie Regencji. Jeśli będzie to absolutnie konieczne, zaaranżuję pojawienie się jednego lub dwóch moich duchowych braci, którzy będą zasiadali w owalnym gabinecie. Okoliczności wymagają, aby coś takiego miało miejsce. Bidena trzeba będzie do tego przekonać, żeby zrozumiał potrzebę regencji. Kto to wyjaśni? Musi to być ktoś z autorytetem, dyplomata i wysoką rangą duchową.

W dużej mierze mam związane ręce z powodu sytuacji, ale wyjaśniam, że nie będę czekać na powrót idealnej sytuacji. Przyjdę, kiedy będzie dla mnie słuszne, kiedy uznam, że to jest właściwe. Nie będziemy czekać, aż sytuacja będzie idealna.Pytania i uwagi :

Larry : Joe Biden nie tylko powitałby regencję, ale byłby bardziej niż zaszczycony, mogąc pracować z Duchem.

Ciekaw jestem, czy Pierwsze Epokowe Objawienie jest tak napisane, że byłoby zrozumiałe dla osób, które nigdy o tym nie słyszały?

Mantutia: Tak, jest napisane w innym języku niż Piąte Epokowe Objawienie. Jest napisane w taki sposób, że brzmi to tak, jakby ktoś do ciebie mówił, a nie jak przemówienie ze sceny. Piąte jest poetyckie i pełne wdzięku i łatwo i wdzięcznie prowadzi od jednej rzeczy do drugiej. Ron osobiście woli język piątego, które nie używa zwykłego, potocznego języka angielskiego, ale jeśli nie jest zrozumiałe, to co z tego ? Ale będziemy tęsknić za wysokim tonem języka.


Jose : Jak długo potrwa regencja ? Czy to będzie na zawsze ?
Ron : Rozumiem, że ma to być wieczne.
Jezus : Ron ma rację. Regencja będzie działaniem ubocznym Synów-Arbitrów. Nie będzie to ich ciągły urząd. Nowe biuro zostanie zbudowane zgodnie ze standardami Uversy. Regencja musi obowiązywać aż do czasów Światła i Życia, kiedy będzie istniał działający Rząd Światowy.


Roger Raz : Czy istnieją jakieś światy przed przed światami-mieszkaniami, aby zapewnić szkolenie … usuwanych podludzi z Urantii. Czy będzie dla nich dostępny jakiś rodzaj edukacji, aby mogli w końcu osiągnąć zmartwychwstanie ?
Michał : Podludzie zostaną wyeliminowani. Nie możesz odtworzyć osoby nie znającej Boga. Są oni jak zwierzęta.