Author Topic: 23.2.2021 - Lightline USA z 16-go lutego  (Read 39 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Online Andre_P

• Sr. Member
    • View Profile
    • Email
23.2.2021 - Lightline USA z 16-go lutego
« on: February 23, 2021, 01:23:23 am »
Link do wiadomości po angielsku :
https://forum.serara.org/index.php?topic=16866.msg92262#msg92262
Kategoria / Temat : Tu są linki do nagrań, uwagi i plany / Lightline USA z wtorku, 16-go lutego, zawiera pytania i odpowiedzi
Napisała : SongatSunrise, pełny członek
« Odpowiedż nr 6, 17 lutego 2021 r., godz. 12:48:29 »

(Urywki z tych notatek)

Tu Tarkas, jeden Bez Imienia ani Numeru. Problemy, z którymi zmaga się Ron, staną się waszymi problemami bardzo niedługo, ponieważ klika zdołała ustanowić biegunowość na planecie dla siebie i przeszkadza w pracy Rona. Przekazy Rona są dzisiaj chronione. Rzadko mamy okazję opowiedzieć, jak się obecnie sprawy mają. Odwołamy się do RA. Ma tak wysoką godność, że jest często uważany za Wypełniacza. Potrafi przemawiać jako Wypełniacz, kiedy tylko zechce, mówiąc w imieniu wszystkich pozostałych 12 Bóstw jednym głosem. Co się stanie z Urantią teraz, kiedy powstańcy kliki przejęli planetę i powodują wszelkiego rodzaju zakłócenia elektroniczne ? Sam Ojciec i Ra dbają o to, aby transmisje były chronione. Ojciec jest Wypełniaczem 6, a pozostali są Jego Doradcami. Wypełniacz 4 jest bardzo podobny do Wypełniacza 6, czyli Ojca.

Wypełniacz 4 Przeznaczenia Wszechświata : Kiedy powstańcy otoczyli Rona, on im przypomniał, jeśli o niego chodzi, zostaną uznani za winnych i natychmiast zniszczeni. RA był zaskoczony. Powstańcy potraktowali to jako zagrywkę, ale nie ma ich już w pobliżu.

Wypełniacz 2 : Jestem RA. Znasz mnie, Ron.
Ron : Witaj !
Wypełniacz 2 jest Wypełniaczem Przeznaczenia Wszechświata, który zgodził się z Ojcem Wszechświata , że budowa Wszechświata Nadrzędnego była niezwykłą próbą stworzenia ludzkiego życia, w czym On potrzebował rady.

Ojciec : Nie mieszaj się w motywację, którą muszę zastosować do Wszechświata Nadrzędnego i trzymaj się z dala od moich dzieci i Bóstw. Chcieliśmy zobaczyć, czy Wypełniacz 6, wasz Ojciec, może doprowadzić tak ogromny projekt do sukcesu. Okazuje się, że Ron przeczytał Księgę Urantii 10 razy i mówi : Nie chcę się wtrącać, ale dlaczego nie pozwolicie mi zamówić materiałów, których możecie użyć do pracy na swoich misjach ? Zrobił to z pomocą Michała Nebadońskiego. Ron poświęcił korporacje Ojcu, a Ojciec wykorzysta je w pełni. Synowie Magistrowie musieli wrócić na Uversę, ponieważ powstańcy ukradli biegunowość. Lucyfer wyszkolił ich i ukrył w głębokiej przestrzeni. Wyszkolił syna Vorondadka, który miał zastąpić Lucyfera. Ron dostał zastrzyk. Jego komórki zostały zniszczone cyjankiem, a ten Syn został ekskomunikowany. On jest w trakcie usuwania razem z wszystkimi jego wyznawcami. Ron mówi, że nie można mu ufać ani przez chwilę.

Wypełniacz 2 : Przejścia, które teraz musi wytrzymać Urantia polegają na ekskomunikowaniu każdego, kto przeczytał Księgę Urantii i jest buntownikiem i nie zdaje sobie z tego sprawy. Nigdy nie poznacie bezpośrednio tych, którzy pozostają lojalni. Ekskomunikowani nie będą już więcej zainteresowani dołączeniem do piątego epokowego objawienia. W samym środku tego, co próbujemy ustalić, stoimy przed ideą, że duchowa biegunowość jest teraz w rękach buntowników.

Prezydent Biden musi zreformować Medicare i rodzaj ubezpieczeń, które pomagają opłacić pozostałe 20%. W regencji Biden zostanie poinformowany o tych brakach w całej agencji ubezpieczeń społecznych.

Ojciec : Poczekajcie, aż zobaczycie, jak rząd stanie się regencją z dwoma Synami Magistrami i prezydentem Bidenem !

Tu RA. Jestem Wypełniaczem Przeznaczenia Wszechświata. Próba, przed którą stoimy jako rodzina polega na tym, że planeta musi zostać oczyszczona z buntowników Lucyfera i powstańców. Lucyfer przejął kontrolę nad Urantią, a serafini-powstańcy dwa razy w ciągu ostatnich dwóch miesięcy. Rebelianci Lucyfera i powstańcy nie dogadują się, Ron.

Potrzebujemy więcej Lightlines, aby uwidocznić nasze różnice, co należy zrobić i co należy wprowadzić, aby te misje działały. Proszę dołączajcie. Ron udostępni wam to.

Moja początkowa praca na Urantii miała miejsce 5000 lat temu. Amenhotep był moim kontaktem. Prawie udało nam się wprowadzić monoteizm, ale kapłani przejęli władzę po śmierci Amenhotepa. Dzisiejsi księża będą wyć, gdy zobaczą, że ich praca już nie istnieje ! Wolność słowa nie powinna prowadzić do buntu, jak 6-go stycznia.

Swoją drogą, już nie macie rządu planetarnego. Spalili go. To byli serafini. Teraz przechwycili duchową biegunowość planety.

Pytania i odpowiedzi :

Larry Gossett : Jaki jest stan rozwoju Homo Spiritus ?
Ron : Przekazuję pytanie wyżej :
Bóstwo Absolut : Ja się najbardziej zajmuję Homo Sapiens na Urantii. Dla tych z was, którzy nie rozumieją, ciała Homo Sapiens są szczerze mówiąc nie na czasie, dobre na do 100 lat temu. Obecne ciało jest nieodpowiednie do pełnego i przyjemnego życia tutaj, na Urantii. Poprosiliśmy Syna Stwórcy o wprowadzenie nowego genomu dla gatunku ludzkiego. Właśnie to robi. Homo Sapiens generuje sporo wytrzymałości, ale cofa się w ewolucji rozumu. Nie potrzebujemy silnych ciał, które są małpami naczelnymi. Homo Spiritus może być gatunkiem pośrednim. W roku 2450 Urantia powinna mieć w większości Homo Spiritus. W tym celu musimy spowolnić rozmnażanie i zredukować populację. Będziecie wyraźnie świadkami tego. Homo Spiritus występuje głównie w Szwecji i innych krajach północnych, w Holandii i północnej Europie. Tu najlepiej zakorzeniły się ideały Człowieka Niebieskiego. Teraz musi on spłodzić Homo Spiritus. To będzie obszar, w którym zobaczycie pojawienie się Homo Spiritus, a my pozwolimy naturze zająć się resztą.

Michał : Często się powstrzymujesz, jeśli masz podejrzenia. Pozwól Dostrajaczowi cię dostosować. Pozatym przyjmij do wiadomości, że głos, który słyszałeś, to był Immanuel, twój nauczyciel, który był gotów do przekazywania.

Larry : Wracając do kliki : Są momenty, kiedy mogę powiedzieć, że powstańcy chrzanią mój komputer, albo usuwają coś. Czy jest jakaś rada na to, żebyśmy mogli rozpoznać, kiedy są wokół nas ?
Ron: Ty sam jesteś alarmem : Jeśli jest coś irracjonalnego, diabły się tym zajmują. Gdy sprawy są trudne, wtedy się wlączają. Jeśli jesteś zirytowany, to oni pracują. Możesz nie znać szczegółów. Daj im jasno do zrozumienia, że nie pozwalasz im na to i żeby się wstydzili używać swoich możliwości w stosunku do bezbronnego człowieka. Mam dokladnie ten sam problem, Larry.

Ojciec : Nigdy nie mieliśmy powstania takiego jak 19 i 20 czerwca 2019 roku. Przyjechali, wyłączyli komputer, ukradli pliki. Dwa dni temu rano przyszli i rzucili Rona na podłogę i to było gorsze niż przedtem. Żeby wyczyścić te istoty trzeba by zniszczyć 6000 serafinów. Tak Larry, wszyscy mamy do czynienia z zakłóceniami. Za każdym razem, gdy będziesz skutecznie wypełniał Boskie Misje na Urantii, będą cię nienawidzieć i robić tak, żeby wszystko szło źle. Kluczyki do samochodu Rona zostały skradzione, a maszyna do otwierania drzwi garażu została uszkodzona itp.