Author Topic: 23.2.2021 – Lightline USA/UE z 17-go lutego  (Read 57 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Online Andre_P

• Sr. Member
    • View Profile
    • Email
23.2.2021 – Lightline USA/UE z 17-go lutego
« on: February 23, 2021, 12:48:59 pm »
Link do wiadomości po angielsku :
https://forum.serara.org/index.php?topic=16868.msg92268#msg92268
Kategoria / Temat : NAGRANIA UWAGI I PLANY LIGHTLINE USA/UE / Nagranie Lightline z 17-go lutego, następna 24-go lutego
Napisała : SongatSunrise, pełny członek
« Odpowiedż nr 1, 18 lutego 2021 r., godz. 01:38:01 »

(Urywki z tych notatek)

Margul : Dużo mówimy o Nowej Erze Wszechświata, ale co to jest NEW ? Co odróżnia ją od starej ? Dlaczego jest ona konieczna ? NEW ma inną strukturę, organizację, a nawet cel niż poprzednia. Tak jak ruch drogowy musi zostać przekierowany po wypadku lub robotach drogowych, tak samo NEW musi zmienić konfigurację, aby utrzymać się na torze. Można zrobić kilka analogii do NEW. Na przykład dyspensacja na planecie : Gdy jeden system dyspensacji się kończy, zasady i metody posuwania się naprzód często się zmieniają. W przypadku Wszechświata wypadkiem, który powoduje przekierowanie, jest samobójstwo najwyższego, a skutki buntu Lucyfera są znacznie większe niż początkowo sądzono. Osiągnięcie doskonałości, której wymaga od nas Ojciec, musi być wykonalne, a kiedy sprawy idą tak źle, jak na waszej planecie, wielu wznoszących się istot może utknąć zanim otworzy się dla nich nowe podejście. Teraz jesteśmy w sytuacji, która wpływa nie tylko na pojedynczą planetę, taką jak wasza, ale także na cały system. Jedną z pierwszych zmian jest dodanie nowego świata-mieszkania. W tej chwili jest 8 utworzonych w waszym systemie lokalnym, ale jest ich więcej na desce kreślarskiej. Utworzenie Federacji Wszechświatów Lokalnych tworzy siłę liczebną. Każdy członek federacji jest przygotowany do pomocy innym, jeśli zajdzie taka potrzeba. Koncepcja federacji, która jest teraz jednostkowa, stanie się liczbą mnogą, ponieważ inne wszechświaty lokalne będą chciały zrzeszać się nie tylko dla własnego bezpieczeństwa, ale także w celu podniesienia jakości doświadczenia i edukacji, jakie otrzymują wznoszące się istoty. Ta NEW jest ogromną zmianą w doświadczeniach wznoszących się istot. Przybędą do Raju z gwiazdorskimi referencjami w sprawach Wszechświata. Jakość edukacji musi być taka, aby zapobiec wejściu grzechu w proces wznoszenia. Dowiecie się o innych zmianach w trakcie ich wprowadzania. Zbliżając się do bycia Finalistą, będziecie musieli porzucić stare założenia i iść naprzód i rozwijać się. Chcę wam przedstawić ten przegląd tego, jak NEW zmienia sprawy. Będziecie otrzymywać znacznie więcej informacji w miarę zachodzenia kolejnych zmian.

Tu Welmek : Jestem tutaj z tym przekazującym, aby złożyć oświadczenie, które będzie dla was wszystkich interesujące, abyście mogli się przygotować na zmiany, które nadchodzą na waszym forum. Od dłuższego czasu byliście bardzo małą grupą. To się wkrótce zmieni. Wkrótce, już niedługo, zobaczycie odłamowe grupy, które były zainteresowane wsparciem misji. One się dołączą i zwiększą rozmiar naszej grupy. Kilku zostanie zakwalifikowanych do pełnienia funkcji gospodarzy Lightlines. Nie wahajcie się ani chwili dłużej, aby się zgłosić. Bardzo możliwe, że za kilka miesięcy będzie więcej ochotników niż wolnych miejsc na tę okazję.

Tarkas : Praca Rona z grupą Monjoronsona z Kolorado pokazuje, że są zainteresowani. Słuchający tego dołączajcie do tego forum i zgłaszajcie się z uwagami lub czym chcecie. Nie będziecie cenzurowani. Rozpaczliwie potrzebujemy więcej gospodarzy Lightlines. Możemy was zaplanować, jeśli chcecie dołączyć do tej grupy. Tarkas był istotą wznoszącą się już ponad milion lat temu.

Lemuel : Tu Jezus. Pierwszą rzeczą, którą chciałbym powiedzieć, to to, że „wyszło szydło z worka” jako wiadomość, że Michała nie ma teraz w Nebadonie. Wszyscy wiecie, że zdarzyło się to już kilka razy. Michał synchronizuje się ze mną i w pełni mnie zamieszkuje, ale w rzeczywistości nie będzie to dokładnie to samo, co dawniej. Siódme obdarzenie Michała było dla niego nauką życia jako istota ludzka. On już wie, jak to jest być człowiekiem, ale teraz jest różnica. Teraz jest mój powrót jako Jezusa. To jest jedna sytuacja z dwoma aspektami : 1. To jest mój powrót jako Jezusa. 2. Michał mieszka we mnie równocześnie.

Sytuacja na świecie jest straszna. Jest tak wiele spraw, którymi muszę się zająć prawie natychmiast. Trudno będzie mi zdecydować, od czego zacząć najpierw. Będę miał pomoc. Wspomniałem wcześniej, że bez pokoju nigdy nie będzie stabilności. Więc to jest moja pierwsza opcja. Musi być pokój. Zostawiam waszej wyobraźni, co to oznacza. Nie ma potrzeby wspominać o niczym innym. Kiedy świat ujrzy początek pokoju, po prostu oglądajcie wiadomości. Ciągle oglądajcie wiadomości.

Wasz prezydent Joe Biden ma przed sobą ogromne problemy, ale dobrze zaczyna. Z naszą pomocą w Regencji naprawdę może zacząć.

Brzydota, którą dopuściliście i odrodzenie nazizmu i skrajnej prawicy oraz nienawiść, jaką mają do tych, którzy nie myślą tak, jak oni, to wielkie i straszne zagrożenie, z którym należy się natychmiast uporać. Jestem świadomy tych wszystkich kwestii.

Jest to bardziej nieuchronne niż kiedykolwiek wcześniej. Mogę powiedzieć z głębi serca, że nie mogłem się tego doczekać tak długo, tak jak wy. Dziękuję i życzę wam wszystkim miłego dnia.

Czy ktoś jeszcze chce coś powiedzieć lub zgłosić uwagi ?

Roger Raz : Nie zdawałem sobie sprawy, że Michał będzie w to zamieszany, myślałem, że Jezus zrobi to sam. Teraz usłyszeliśmy, że Michał też tu będzie.
Lemuel : Dobry wieczór Roger. Pamiętaj, że są dwie misje : Misja Jezusa i misja Michała. To dlatego oni są tutaj obaj rownocześnie.
Ron: Roger mówi słusznie o tym, czego większości z was nie pamięta : Podczas powstania Jezus nie zgodził się z momentem przybycia Michała na Urantię. Michał powiedział wtedy : Zrobię Jezusa z siebie, jeśli Jezus nie zgodzi się z moim czasem.

Ron : Mam RA.
Tu RA, inżynier budowlany jako Wypełniacz Przeznaczenia Wszechświata. Nie mam numeru stwórcy. Jestem nawet wyżej niż Wypełniacze, którzy mają numery. Jestem rzecznikiem Hyper-nieskończoności. My na poziomie Hiper-nieskończoności uważamy, że bez najwyższego Dostrajacze zmienią się w kierunku określonych funkcji Ojca. Piąte Objawienie nie ujawnia wszystkich funkcji Ojca. Funkcja to jaką pracę wykonujesz ?

Jezus w tamtym czasie myślał, że to jest przedwczesne, ponieważ Trump był prezydentem i przeciwdziałałby większości pracy Jezusa, nakazując, że wszystko, o co Jezus by poprosił, byłoby nielegalne.

Teraz mamy prezydenta, który jest chętny do współpracy. Prezydentowi Bidenowi pomoże zjednoczenie osobowości Bóstw, duchowe na ich własne sposoby.

Ojciec w tej chwili jest przede wszystkim rządzącym i Stwórcą, ale ma 12 innych funkcji, które nigdy nie zostały ujawnione. W takim przypadku reprezentuję wszystkie te 12 funkcji, które przygotowują doradcy dla Ojca.

Straciliśmy jedną z nóg, na których stoi Wszechświat. Co więc robić ? Trzeba przywróć najwyższego, ale używając innego słownictwa. Zapomnieliśmy, że Urantia jest jedną z 33 000 planet Wszechświata Nadrzędnego, które mają istoty wolnej woli. Reszta ludzi nie ma w pełni funkcjonującej wolnej woli. Proszę, zrozumcie, że całkowita liczba planet ludzkich, takich jak Urantia, we Wszechświecie Nadrzędnym wynosi tylko około 5 lub 6 milionów. Jesteście niewielką częścią specjalnego wydania ludzkości. I oto jesteście, szukając sposobu popełnienia samobójstwa. Następne epokowe objawienie musi zawierać te informacje.

Nie jestem Wypełniaczem. Jestem wyżej od nich, w hiper-nieskończoności. Ron to jeden z moich ulubionych wrzodów – on trzęsie portkami !

Nie chciałem tego wszystkiego ujawniać, ponieważ Ron nie wiedział, że chodzi o hiper-nieskończoność.

Zrobię specjalne objawienie w Biuletynie 24 i poświęcę je Hiper-nieskończoności.

Roger: Czy RA mówił o planetach dziesiętnych podając liczby ?

Gabriel : Ra musiał to szybko policzyć. Liczebność planet eksperymentalnych jest większa. Zwłaszcza Urantia ma ludzkość o wolnej woli i szerokim wachlarzu możliwości życia. W Wszechświecie Nadrzędnym jest ich około 5200 - 5500 na jeden superwszechświat. Spośród tych 5500 Urantia jest wyjątkowa pod tym względem, że ludzkość na Urantii jest eksperymentalna, ponieważ ostatecznie ma również zdolność do rozmnażania się w niewidzialny sposób.

Gabriel prosi mnie, abym mówił o czymś, o czym nie mówiłem, więc nie wiecie, że to istnieje. 6 lat temu odbyłem wspaniałą podróż do innego superwszechświata. Spotkałem tam grupę ludzi, którzy stali w obliczu zniszczenia swojej planety z powodu przegrzania, mając dwa słońca. Jedno z nich wybuchło i zaczął okrążać drugie. Ich grawitacja, przyciągała je do siebie i mogły na siebie wpaść. Mówili Ronowi o tym, jak przestali się rozmnażać seksualnie i mieli niewidzialne potomstwo. Oni nadal działają, ale za pomocą robotów. Ta grupa z tej za gorącej planety, została przeprowadzona. Mam nadzieję, że ich poznam. Ta grupa, kiedy doszła do punktu, w którym rozmnażali się w niewidzialny sposób, ta ich planeta została przeniesiona z Superwszechświata 4, ponieważ osiągnęła ostatni etap światłości i życia. Na ostatnim etapie Światła i Życia ludzie stają się niewidzialni.

Tu Gabriel, administrator Syna Stwórcy.