Show Posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.


Messages - Andre_P

Pages: [1] 2 3 ... 19
1
TRANSLATIONS / Re: Wiadomoci po polsku (Posts in Polish)
« on: Today at 08:01:42 AM »
Ta sama wiadomość po angielsku :
http://forum.serara.org/index.php?topic=11248.msg70514#msg70514
Przekazał : Lemuel, starszy członek
Kategoria / Temat : Przekazy dźwiękowe / Przekaz dźwiękowy / Wolność myśli
« 20 września 2018, godz. 12:41:21 »

Mówca : Lemuel
Temat : Wolność myśli
Miejsce : Girona, Katalonia, Hiszpania
Data/Godzina : 21 września 2018 r. , 18:40 czasu miejscowego, 16:40 UTC

Link do nagrania dźwiękowego :
https://app.box.com/s/5z5bbehbp8otrpymj85woia5osymtjusTranskrypcja
Napisał : Clency, członek-bohater
« Odpowiedż nr 1, 21 września 2018, godz. 22:21:39 »

Zapis przekazu dźwiękowego Lemuela

Wolność myśli

Lemuel : Dobry wieczór. Nasz temat tego wieczoru nosi tytuł "Wolność myśli". Wolność myśli jest czymś, czego nikt nie może wam odebrać. W istocie jest to jedyna prawdziwa wolność, którą cieszycie się wszyscy. Pomyślcie o tym przez chwilę, możecie swobodnie myśleć, cokolwiek chcecie i nikt nie może was powstrzymać przed myśleniem i nikt nie może odebrać wam tej wolności. Jest to w rzeczywistości jedyna prawdziwa wolność, którą wszyscy się cieszycie.

Cóż, to cudowna rzecz. Jestem pewien, że wszyscy to doceniacie, ale może to być również miecz obosieczny. Przez lata słyszałem wiele rozmów z różnymi ludźmi o jakimś aspekcie religji. Pierwszą rzecz, którą się mówi, to : "nie wierzę w to" lub to samo innymi słowami, a ja zawsze delikatnie odpowiadam - "Cóż, oczywiście możesz swobodnie wierzyć w to, w co chcesz, ale to, co myślisz lub w co wierzysz, niekoniecznie jest prawdą. Czyż tak nie jest ? " Zadaję im to pytanie.

Dalej mówię : "To naprawdę nie ma znaczenia, w co wierzysz lub co myślisz, ponieważ to, co jest ... jest i prawda stoi sama, bez względu na to, co możesz myśleć o czymkolwiek. Na początku jest to bardzo trudne do zaakceptowania przez ludzi, nawet jako koncepcja, ponieważ zazwyczaj wolą pozostać w swojej wygodnej strefie i w swojej rzeczywistości, którą sami sobie stworzyli. Sposób, w jaki myślą, to sposób, w jaki działa na nich rzeczywistość. Tak jest z wszystkimi, oczywiście tak jest.

Kiedy dochodzi do dyskusji o czymkolwiek, nie koniecznie o religii lub polityce lub czymkolwiek innym, to nie ma znaczenia, ludzie są bardzo skłonni mówić : "Och, nie wierzę w to ani przez chwilę" lub "Nie sądzę", to ja staram się ich przekonać, żeby zrozumieli, że ważne jest to, w co wierzą, ponieważ prawda stoi sama, więc nie liczy się to, czy w nią wierzysz, czy nie, obojętnie o czym rozmawiamy. Powtarzam, że wolność myśli jest jedyną wolnością, którą mamy.

Wszyscy jesteśmy poddani systemowi, który niektórzy ludzie wolą nazywają "domem, który Kuba zbudował" i niewiele możemy z tym zrobić osobiście, lecz to, co myślimy jest ważne. Ważne jest, żebyśmy się bardziej troszczyli o jakości naszych myśli w ramach wolności, którą zostaliśmy obdarzeni. Możemy używać tej wolności do wybierania tego, co myślimy, do myślenia wyższymi myślami.

Wszyscy wiecie z własnego doświadczenia, tak częstego, codziennego, budzicie się rano i prawie natychmiast zaczyna się ten sam proces i te same myśli zaczynają się od nowa. To samo co dzień, jak igła, która utknęła w rowku płyty gramofonowej nagranej przed laty. To porównanie dla tych z was, którzy są wystarczająco starzy, żeby sobie przypomnieć dawną maszynę, którą się nakręcało korbką, a następnie kładło się igłę na płytę, a igła czasem utkykała i powtarzała nagranie jednego rowka wielokrotnie, dopóki się nie podniosło głowicy i nie przesunęło igły do następnego rowka.

Z naszymi codziennymi myślami jest podobnie i to jest bardzo trudne do zmiany. Tylko wtedy, gdy troszczymy się o to codziennie, udaje nam się pomyśleć sobie "znowu to samo". To nie jest nieuniknione, masz możliwość zmiany swoich myśli, musisz tylko sobie przypomnieć, że masz tę wolność i nie musisz utykać w tym rowku myśli, możesz go zmienić w dowolnym momencie .

Wszyscy z was znaleźli się na tym forum dzięki waszym Dostrajaczom Myśli. Wiecie, że to jest prawda. Tylu rzeczy można się tu nauczyć. Ci z was, którzy studiowali Księgę Urantii i czytali tu setki za setkami wiadomości i przekazów, to dzięki temu, mamy nadzieję, że wasze doświadczenia tutaj na forum pozwoliły wam zmienić wasze myśli, abyście przestali utykać w jednym rowku myśli.

Jestem pewien, że zdajecie sobie z tego sprawę i możecie to zaakceptować, że jesteście teraz kim innym niż wy, zanim przybyliście na forum, po prostu dlatego, że nauczyliście się różnych rzeczy, czytaliście różne rzeczy, doświadczaliście różnych rzeczy, więc teraz jesteście inni, ponieważ teraz myślicie inaczej. Tak więc, w rzeczywistości przestaliście tkwić w jakimś rowku i to jest wspaniałe i niech tak pozostanie.

Wasza wolność myślenia jest po to, żebyście się nią cieszyli, zamiast być niewolnikami swoich myśli. To jest wielka różnica i musicie to zrozumieć i widzieć to. Albo jesteście niewolnikami waszych myśli, albo cieszcie się wolnością, którą macie w swoich myślach. Wszyscy znamy straszną udrękę ludzi uzależnionych od najrozmaitrzych rzeczy, czy to narkotyków lub alkoholu, czy seksu, czy czegokolwiek innego. Oni są niewolnikami swoich myśli.

Najtrudniej jest im zmienić się bez pomocy i wszyscy wiecie, że to jest do osiągnięcia, ale najważniejsze jest to, że tak łatwo jest zostać niewolnikiem własnych myśli i utknąć w rzeczywistości, którą codziennie sobie stwarzacie. Tak więc, drodzy bracia i siostry, nie bądźcie niewolnikami waszych myśli, cieszcie się wolnością waszych myśli, którą otrzymaliście, ponieważ powtarzam, że jest to niewątpliwie jedyna prawdziwa wolność, z której wszyscy możecie się cieszyć, więc korzystajcie z niej i nie pozwólcie na to, żebyście się stali niewolnikami waszych myśli.

Dziękuję wam wszystkim za wysłuchanie i życzę wszystkim bardzo dobrego wieczoru. Tu Lemuel, na razie żegnam. Domszia

2
TRANSLATIONS / Re: Wiadomoci po polsku (Posts in Polish)
« on: September 22, 2018, 08:44:36 AM »
Ta sama wiadomość po angielsku i po rosyjsku : 
http://forum.serara.org/index.php?topic=10824.msg70488#msg70488
Przekazał : Prozonov . pełny członek
Kategoria / Temat : PRZEJŚCIE URANTII DO STANU PLANETY GEOLOGICZNIE STABILNEJ / Pre'Mtor o strachu i w odpowiedzi na temat nadchodzących przejść
« Odpowiedź nr 4, 20 września 2018, godz. 11:09:29 »


Temat : Pre'Mtor o strachu i w odpowiedzi na temat nadchodzących przejść
Nauczyciel : Margul
Rosja, Samara
19 września, godz. 22 czasu miejscowego

Drogi przyjacielu. Dobrze, że odpowiedziałeś na moją prośbę o odebranie tej krótkiej wiadomości. Chodzi o to, że moim zadaniem jest opowiedzieć wam o zbliżających się dniach ciemności, abyście wiedzieli, jak się zachować w tych skomplikowanych okolicznościach.

Przede wszystkim trzeba tłumić w sobie i innych strach i rozpacz oraz brak zrozumienia tego, co się dzieje. Rotacja osi planety przejdzie niezauważona, ale odwrócenie biegunów doprowadzi do zatrzymania obrotu ziemi i pojawienia się w różnych miejscach zmierzchu, nocy i dnia. Według naszych przewidywań będzie to trwało około miesiąca. Potem wszystko wróci do normy. Ruch płyt geologicznych już się rozpoczął, na razie niezauważalnie. W dniach postoju będzie to bardziej dostrzegalne i w niektórych miejscach doprowadzi do katastrof. Trudno teraz powiedzieć, co i jak się wydarzy, ale geografia planety bardzo się zmieni, stąd utrata populacji. Trzeba odważnie przjąć te wydarzenia i nie wpadać w panikę i szaleństwo. Przetrwają wytrwali, mądrzy i z zimną krwią i oczywiście ci, którzy kochają ludzi, którzy są gotowi na poświęcenia dla innych. Życzę wam powodzenia.
Domszia

3
Threads for New Transmissions / Re: A personal message
« on: September 17, 2018, 01:19:50 AM »
Wielkie gratulacje dla ciebie Clency, dla starszego pana, nie tak wiele młodszego ode mnie i prawie mojego sąsiada, ale pewnie dużo bardziej dojrzałego duchowo niż ja.
Jestem pod takim wrażeniem sukcesu twojego i nowych sesji transmisji, że nie potrafię powiedzieć więcej. To wzmacnia również moją nadzieję.


Grand bravo à toi, Clency, pour un vieux monsieur, pas beaucoup plus jeune que moi et presque mon voisin, mais probablement beaucoup plus mature spirituellement que moi.
Je suis tellement impressionné par votre succès et les nouvelles sessions de transmission que je ne peux pas en dire plus. Cela renforce également mon espoir.


Big congratulations for you Clency, for an old gentleman, not so much younger than me and almost my neighbor, but probably a much more mature spiritually than me.
I am so impressed with your success and the new transmission sessions that I can not say more. It also strengthens my hope.


Domtia
André4
TRANSLATIONS / Re: Wiadomoci po polsku (Posts in Polish)
« on: September 14, 2018, 12:14:17 PM »
Ta sama wiadomość po angielsku :
http://forum.serara.org/index.php?topic=11176.msg70236#msg70236
Przekazał : Lemuel, starszy członek
Kategoria / Temat : Przekazy dźwiękowe / Przekaz dźwiękowy / Gotowi i chętni
« 13 września 2018 r., godz. 12:42:59 »

Mówca : Lemuel
Temat : Gotowi i chętni
Miejsce : Valls, Katalonia, Hiszpania
Data/Godzina : 13 września 2018 r., 18:42 czasu miejscowego, 16:42 UTC

Link do nagrania dżwiękowego :
https://app.box.com/s/3jb0nv8vpi3hplp1b566dcrd5k8fftupTranskrypcja :
Napisał : Clency, starszy członek
« Odpowiedź nr 1 : 13 września 2018 r., godz. 22:18:44 »
Zapis przekazu Lemuela

Gotowi i chętni

Lemuel : Dobry wieczór. Temat tego wieczoru to "Gotowi i chętni". Chciałbym wspomnieć o fakcie, że tak naprawdę jest tu na forum o wiele więcej osób, zarówno gości , jak i czytelników, którzy w rzeczywistości są gotowi, ale nie całkiem chętni, to znaczy, więcej jest takich, którzy są gotowi przekazywać, ale nie mają chęci przekazywać, co wynika z waszej niepewności, wątpliwości oraz braku wiary w swoje umiejętności, a także braku zaufania do waszego Umiłowanego Odłamka Ojca, zamieszkującego w was.

Wiedzcie o tym, że wyszło nowe wezwanie do transmisji, o ile szczęście dopisze, 15-tego tego miesiąca, w najbliższą sobotę *), więc przekazujący będą odbierać jednocześnie i mam nadzieję, tę samą wiadomość. Chciałbym podkreślić, że to wezwanie, to nowe wezwanie ma także was zachęcić i spróbować dać mu szansę. Nie macie nic do stracenia. Ci z was, którzy wciąż stoją na uboczu, którzy wciąż są nieśmiali lub boją się wyjść na centralną scenę, wolą pozostać za kulisami.

Zbierzcie się na odwagę, porozmawiajcie ze swoim Umiłowanym Dostrajaczem Myśli i poproście Go, żeby dodał wam odwagi. Wasi przewodnicy także będą was wspierać. Powtarzam : nie macie nic do stracenia, a wszystko do zyskania, a co ważniejsze dla was wszystkich, zrozumcie, że wasz udział jest ważny, niezależnie od tego, co o tym sądzicie, chociaż wasze ego będzie próbowało was przekonać, że tak nie jest. Jak wspomniałem przy poprzednich okazjach, nie pozwólcie na to.

Wasz udział, każdy udział jest ważny i daje Niebianom lepszy ogólny obraz, jasny obraz tego, gdzie każdy z was jest. Każdego dnia czytamy o zwiększeniu tajemnicy i wprowadzanej energii, która jest wprowadzana i która musi zostać wprowadzona, ponownie dostosowana, aby zostać zwrócona, aby dobrze służyć ludziom teraz i w przyszłości. Te krążące energie przeszkadzały podczas buntu Lucyfera i nie były dostępne tak, jak powinny być dla nas wszystkich na Urantii.

Możecie sobie wyobrazić kraj pełen szos, autostrad i bocznych dróg, dróg drugorzędnych, dróg wiejskich lub małych ścieżek, mieszankę wszystkich możliwych dróg, z których większość została odcięta, zablokowana przez tysiące lat, kiedy ta planeta został poddana kwarantannie.

Teraz spróbujcie sobie wyobrazić, jak to jest, gdy wszystkie drogi, wszystkie autostrady, boczne drogi, szosy, wszystkie możliwe drogi zostają nie tylko ponownie otwarta, ale zostają doprowadzone do doskonałego stanu dla wszystkich rodzajów transportu, a tym transportem jest oczywiście komunikacja między Niebianami a wami, ludźmi.

Pomyślcie o tym przez chwilę, to wspaniały obraz, który możecie przechować w waszych głowach. Wszystkie drogi są teraz otwarte dla komunikacji, a transport przebiega płynnie. Tak więc, jeszcze raz chciałbym was wszystkich zachęcić, tych na uboczu, tych za kulisami, aby zrobili krok naprzód, weszli na scenę. Jesteście potrzebni, wasz wkład jest potrzebny.

Pomyślcie tylko o problemie, który napotka spektakl teatralny, jeśli niektórzy aktorzy, którzy powinni wejść na główną scenę, aby odegrać swoją rolę, pozostaną poza sceną, za kulisami. Cóż, oczywiście to nie może funkcjonować w ten sposób i dlatego jest dla was tak ważne, abyście, prosimy, weszli na scenę i odegrali swoją rolę, która jest tak ważna. Jeszcze raz mówię: nie macie nic do stracenia, a wszystko do zyskania.

Wyszło wezwanie do waszego ponownego udziału w transmisji w najbliższą sobotę 15-tego. Nie tylko mamy więc nadzieję, że spostrzeżecie to wezwanie, ale je usłyszycie, zadziałacie zgodnie z nim i umożliwicie nam wszystkim otrzymać korzyść z waszego wkładu, bez względu na to, jak niewielki on się wam wydaje. Dlatego prosimy was nie tylko o gotowość. Prosimy was również o chęć, o to żebyście byli gotowi i chetni do wniesienia waszego wkładu.

Dziękuję wszystkim za wysłuchanie. Tu Lemuel. Wszystkim wam życzę bardzo dobrego wieczoru. Domszia

* Od godz. 15-tej do 19-tej (Od 9-tej do 13-tej czasu nowojorskiego) Patrz :
http://forum.serara.org/index.php?topic=11178.msg70238#msg70238

5
TRANSLATIONS / Re: Wiadomoci po polsku (Posts in Polish)
« on: September 13, 2018, 09:56:55 AM »
Ta sama wiadomość po angielsku :
http://forum.serara.org/index.php?topic=11164.msg70202#msg70202
Przekazał : Lemuel, starszy członek
Kategoria / Temat : Przekazy dźwiękowe / Przekaz dźwiękowy / Niewidzialna armia
« 12 września 2018 r., godz. 05:02:04 »

Mówca : Nieznany
Temat : Niewidzialna armia
Przekazujący : Lemuel
Miejsce : Girona, Katalonia, Hiszpania
Data / Godzina : 12 września 2018 r. / 11:00 czasu miejscowego, 09:00 UTC

Link do nagrania dżwiękowego :
https://app.box.com/s/vn9wcb0q2ybo5wha69icbi23l8jl0dm9Transkrypcja :
Napisał : Clency, starszy członek
« Odpowiedź nr 1 : 12 września 2018 r., godz. 08:04:17 »
Zapis przekazu Lemuela

Niewidzialna armia

Lemuel : Dzień dobry. Nie mogę jeszcze w pełni uchwycić tego imienia, ale myślę, że jest to jeden z 6000 Finalistów, którzy są tutaj, z wiadomością, że jesteśmy "Niewidzialną Armią", więc mam tytuł tego przekazu, ale jak dotąd nie mam imienia.

Jeden z 6000 Finalistów : Tak, rzeczywiście jesteśmy niewidzialną armią. Przybyliśmy tutaj, aby pomagać na wiele różnych sposobów, z których jednym jest oczywiście być z wami ludźmi i pomagać wam ulepszyć przekazywanie, lecz nie tylko teraz, na chwilę, ale daleko w przyszłość. Będziecie się poprawiać skokami i susami i staniecie się naprawdę znakomitymi przekazującymi, jeśli włożycie w to swoje głowy i będziesz się tego trzymali i zaakceptujecie nas jako swoich braci i siostry z kosmosu.

To jest to, czego chcielibyśmy i mamy nadzieję, że to uczucie zostanie odwzajemnione przez was wszystkich. Jesteśmy naprawdę jak niewidzialna armia i jesteśmy bardzo doświadczeni, ale rzeczywiście jest to pierwszy raz, kiedy dotarliśmy do tak niewielkiej planety, która jest tak ważna i ma tak wspaniałą i cudowną przyszłość. (Po chwili) Rozumiem, kontynuujmy.

W istocie, tak jak mówię, niewidzialna armia tutaj i ta maleńka planeta ma tak znakomitą przyszłość i naprawdę stanie się ona koroną i klejnotem nie tylko Wszechświata Nebadonu, ale także superwszechświata. Najważniejszą sprawą dla was wszystkich na forum jest, żebyście weszli w nawyk nie tylko przyjmowania Nas jako waszych braci i sióstr z kosmosu, ale także wykorzystywania Nas, bycia z Nami, myślenia o Nas i rozmowy z Nami. Tak, możecie rozmawiać z Nami, tak jak byliście zachęcani do rozmowy z waszymi Umiłowanymi Fragmentami Ojca mieszkającymi w was.

Jesteśmy tu z wami i rozumiemy i doceniamy, że będzie to wymagało pewnej praktyki, aby zaakceptować to jako rzeczywistość. Tak, przekazujący myśli, że to jest jak fantastyka naukowa i jeszcze niewiele lat temu mógł o tym tylko myśleć, albo może nawet tylko marzyć, że coś podobnego może się tu zdarzyć, a teraz jest to rzeczywistością, w której człowiek może przekazywać wiadomości od Niebian, podczas gdy wcześniej było to nie do pomyślenia.

Tak więc powtarzam, korzystajcie z Nas, wzywajcie Nas w każdej chwili i pamiętajcie naprawdę, że jesteśmy tutaj z wami i wokół was i potrzebujemy, żebyście z nas korzystali, żebyście się przyzwyczaili do tego, że jesteśmy tutaj i dla nas jest to rozkosz i przyjemność. Z niecierpliwością czekamy na realizację naszego zadania, którym jest pomóc wam i doprowadzićć tę planetę do całkowitego wywrócenia, przynieść ją i oddać Ojcu, pooprzez Misje i przez Drugie Przyjście Jezusa, co stanowi część naszej misji. (Nadal nie mam imienia)

Lemuel : Przykro mi, że przerywłem w różnych miejscach tego ranka, ale mimo tego cieszę się z rozmowy z wami dziś rano tak, jak zawsze i dziękuję bardzo za wysłuchanie i życzę wam bardzo dobrego dnia. Na razie do widzenia. Domszia

6
TRANSLATIONS / Re: Wiadomoci po polsku (Posts in Polish)
« on: September 12, 2018, 10:04:09 AM »
Ta sama wiadomość po angielsku :
http://forum.serara.org/index.php?topic=11158.msg70192#msg70192
Przekazał : Lemuel, starszy członek
Kategoria / Temat : Przekazy dźwiękowe / Przekaz dźwiękowy / Planeta wymaga odtrucia
« 11 września 2018, godz. 12:39:06 »

Mówca : SORDON
Temat : Planeta wymaga odtrucia
Przekazujący : Lemuel
Miejsce : Girona, Katalonia, Hiszpania
Data / Godzina : 11 września 2018 r. / 18:38 czasu miejscowego, 16:38 UTC

Link do nagrania dżwiękowego :
https://app.box.com/s/3kwakrmu5hw8g8ppe9gjfa5yol2szk5hTranskrypcja :
Napisał : Clency, starszy członek
« Odpowiedź nr 1 : 11 września 2018 r., godz. 21:37:05 »
Zapis przekazu Lemuela

Planeta wymaga odtrucia

Lemuel : Dobry wieczór. Cieszę się, że Sordon jest tu ze mną tego wieczoru. Dobry wieczór Sordonie, jesteś bardzo mile widziany.

Sordon : Tu Sordon. Dobry wieczór Lemuelu. Jestem bardzo szczęśliwy, że tu w końcu jestem, bo wiem, że były dni, kiedy mnie wzywałeś i myślałeś o mnie, ale naprawdę byłem i nadal jestem bardzo zajęty. Niemniej jestem tu teraz i cieszę się, że tu jestem i zwracam się do ciebie w najbardziej dogodnym czasie tutaj na Urantii.

Wszyscy wiecie, że wczoraj to był naprawdę eksperyment, bo odbyła się pierwsza transmisja i jesteśmy tak zadowoleni i zachęceni reakcją na nią członków forum. Musisz również wiedzieć, że transmisja, powtarzając to, co sam powiedziałeś, to nie był egzamin, chodziło prostu o ustalenie, gdzie każdy osobiście jest, że tak powiem i dało to nam, Niebianom, o wiele lepszy pogląd na to, czego trzeba was indywidualnie uczyć.

Teraz nie można przecenić znaczenia kilku następnych tygodni i miesięcy. Chcę, żebyście wszyscy wiedzieli, że planeta - wasza umiłowana planeta Urantia - praktycznie pęka, choć tego nie widać, chcąc zrobić to, co musi zrobić, lecz my, Niebianie, również spełniamy naszą rolę łagodząc skutki okoliczności, które by nastąpiły, gdyby jej pozwolić w pełni robić swoje, że tak powiem.

Tak więc, z jednej strony, jestem tutaj, aby was powiadomić, czego możecie oczekiwać w ciągu najbliższych kilku tygodni lub miesięcy, ale także nie wywoływać alarmu sugerując, że to naprawdę jest koniec, bo planeta Urantia ma kontynuować tak, jak musi to robić, na całego, że tak powiem i mało kto przeżyje. Oczywiście, nie pozwolimy na ten scenariusz, niemniej musicie wiedzieć, że wasza ukochana planeta Urantia tak desperacko potrzebuje się uwolnić od pewnych trucizn i to będzie dopuszczone, miejmy nadzieję, że stopniowo, ale zobaczymy w miarę postępu.

Jedyną rzeczą, którą możecie zrobić indywidualnie, jest branie tego dzień po dniu, kontynuując życie normalnie tak, jak potraficie. Bądźcie świadomi Naszej Obecności w was i wokół was przez cały czas, oczywiście w szczególności waszych Umiłowanych Odłamków Ojca zamieszkujących w was. Proszę, przyzwyczajajcie się do rozmowy z Nim. Mówcie do Niego tak, jak Ja teraz mówię do was. Zwierzajcie Mu się i ufajcie Mu, wierzcie w Niego, że wkłada myśli i pomysły do waszych głów najbardziej odpowiednie w danym czasie, a więc proszę, przywyknijcie do tego, bo to jest niezbędne dla waszego przetrwania i do przetrwania innych w przyszłości.

Tu Sordon. Było mi miło przybyć tu tego wieczoru i mówić do was. Zostawiam was wszystkich z tym prostym przesłaniem i wiem, że weźmiecie te słowa do serca. Życzę wam wszystkim bardzo dobrego wieczoru. Domszia

Lemuel : Jakże się cieszę się, że mam ten zaszczyt i przyjemność odbierać Sordona tego wieczoru, a wszystkim, którzy słuchają, dziękuję bardzo, a także życzę wam dobrego wieczoru i żegnam się.

7
TRANSLATIONS / Re: Wiadomoci po polsku (Posts in Polish)
« on: September 12, 2018, 07:39:53 AM »
Ta sama wiadomość po angielsku :
http://forum.serara.org/index.php?topic=11162.msg70198#msg70198
Przekazała : amethyst, starszy członek
Kategoria / Temat : Miejsce na nowe przekazy / Jesteśmy tutaj dla was wszystkich
« 11 września 2018, godz. 06:07:45 »


Mówca : Stella, jeden z 6000 Finalistów na Urantii
Temat : Jesteśmy tutaj dla was wszystkich
Przekazujący : Amethyst
Data : 11 września 2018 r
Miejsce : Nowy Jork, USA

STELLA :
"Tu Stella, jeden z 6000 Finalistów wysłanych na Urantię, żeby wam pomóc w tych czasach. Nasza obecność tutaj bez precedensu. Mam trzy rzeczy, które chcę powiedzieć, więc ten przekaz będzie dosyć krótki.

"Najpierw chcę powiedzieć, że będę dużo pracowała z Amethyst i z Wendy, ponieważ obie te panie mają podobne wibracje, który dobrze pasują do moich. My trzy tworzymy doskonały zespół i to bardzo mi się podoba. Inni z was mogą też mnie wzywać i wtedy zgłoszę się do przekazywania.

"Po drugie wiem, że już to wiecie, ale powiem to jeszcze raz. Jest nas 6000 tu na Urantii. Przybyliśmy tu z konkretnego powodu, żeby być tutaj z wami i pracować z wami i dla was. PROSIMY O WZYWANIE NAS CZĘŚCIEJ ! Przeszliśmy całą drogę z Centralnej Wyspy Raju w wyraźnym celu pracy z WAMI. Nasze obecne umiejętności i doświadczenie są niedostatecznie wykorzystywane i prosimy, żeby każdy przekazujący wezwał do pomocy kogoś z tej grupy. Mamy tutaj cel i chcemy go wypełnić.

"Po trzecie, im więcej jesteśmy w stanie się z wami łączyć, tym bardziej udane będą wasze wszystkie przekazy. Kiedy tak będzie, wasz zasięg się bardzo powiększy w stosunku do obecnego. Zdziwicie się, jak bardzo nasza pomoc może wam pomóc."

Amethyst : Dziękuję Ci bardzo Stella.

Stella : "Bardzo mile cię witam moja droga. Bardzo mnie to cieszy, kiedy widzę, że twoje palce tak szybko biegają po klawiaturze i szybko to odbierasz. Jakże daleko zaszliście w zeszłym roku i tak wielką mamy nadzieję postępu was wszystkich. Jesteście naprawdę tak bardzo kochani, o wiele bardziej, niż możecie wiedzieć."

Koniec

Amethyst - Jeszcze raz dziękuję Stelli za jej pomoc i miłe słowa.

8
TRANSLATIONS / Re: Wiadomoci po polsku (Posts in Polish)
« on: September 09, 2018, 12:18:34 PM »
Ta sama wiadomość po angielsku :
http://forum.serara.org/index.php?topic=11138.msg70092#msg70092
Przekazał : Lemuel, starszy członek
Kategoria / Temat : Przekazy dźwiękowe / Przekaz dźwiękowy / Transmisja 10-tego września 2018 r.
« 9 września 2018, godz. 05:25:49 »

Mówca : Lemuel
Temat : Transmisja 10-tego września 2018 r.
Miejsce : Girona, Katalonia, Hiszpania
Data / Godzina : 9 września 2018 / 11:24 czasu miejscowego, 09:24 UTC

Link do nagrania dżwiękowego :
https://app.box.com/s/phuvume9dxrdp95pgbpb801hikl6x1r2Transkrypcja :
Napisał : Clency, starszy członek
« Odpowiedź nr 1 : 9 września 2018, godz. 07:38:43 »
Zapis przekazu Lemuela

Transmisja 10-tego września 2018 r.

Lemuel : Dzień dobry. Chcę porozmawiać dziś rano na temat transmisji 10-tego września, które ma się odbyć jutro, jak wszyscy wiecie od 10.00 do 12.00 w południe czasu lokalnego w Jorku, w Penesylwanii i oczywiście wszyscy jesteście zobowiązani do stwierdzenia różnicy czasu w strefach czasowych, gdziekolwiek jesteście.

Chciałbym to podkreślić wam wszystkim, że ta transmisja nie jest testem, powtarzam, że to nie jest test. Nie chcemy, abyście mieli nastawienie, że to jest egzamin, aby ustalić, kto może i kto nie może przekazywać i do jakiego stopnia może. Nie, to wcale nie jest tak, to bardziej dla dobra nas w sferze Ducha, którzy muszą ustalić, w jakim stopniu każdy z was indywidualnie może odbierać tę transmisję.

Chcę, abyście myśleli na przykład, że wszyscy jesteście uczniami w klasie i czy jest was dziesięciu, czy dwudziestu pięciu, to nie ma znaczenia, ale oczywiście jako uczniowie wszyscy macie pewne wspólne cechy. Na przykład musicie nosić ten sam mundurek, lecz cokolwiek to jest, różnice są, jak dobrze wiecie, każdy ma swoją wyjątkowość i Duchy muszą dokładnie ustalić, co jest konieczne, aby pomóc wam lepiej odbierać w przyszłości.

Więc chcielibyśmy, abyście myśleli o tym w kategoriach bycia uczniem w szkole, ale z ogromną zaletą, że nauczanie jest indywidualne, twarzą w twarz, że tak powiem i że wasza edukacja jest specjalnie dopasowana do każdego, jako osoby. Cóż, pomyślcie o tym przez chwilę. Jeśli to jest prawda, to klasa szkolna obejmie cały świat. Czy to nie byłoby po prostu cudowne ? Byłoby absolutnie cudownie.

Pomyślcie więc, że jutro jest tylko z tego powodu. Duch musi dokładnie ustalić, gdzie jesteście, aby móc dokładnie zdecydować, czego potrzebujesz jako osoba, aby zwiększyć swoje umiejętności, bo pamiętajcie, że to jest pierwsza transmisja i oczywiście będzie ich wiele i wraz z upływem czasu poprawicie się oczywiście.

Tak więc twoje indywidualne nauczanie, na zasadzie jeden do jednego, będzie również kontynuowane, ponieważ oczywiście, gdy się poprawisz, to to, co będziesz otrzymywał od nauczycieli, że tak powiem, również wzrośnie na wyższy poziom. Jestem pewien, że zrozumiecie to bardzo dobrze w nadchodzących tygodniach i miesiącach. Z biegiem czasu się poprawicie, ponieważ my w sferze Duchów będziemy w stanie dokładnie zrozumieć, gdzie jesteście i dokładnie czego potrzebuje każdy uczeń.

Tak więc jutro, jeśli jesteś w stanie znaleźć się w spokojnym miejscu i przygotować się do tych dwóch godzin, co nie oznacza oczywiście, że musisz siedzieć z ołówkiem w dłoni przez dwie godziny, ale znaczy to, że będziesz się starał pozostać świadomym i słuchać tego, co przychodzi ci na myśl i nawet jeśli to będzie tylko kilka słów, albo jedno zdanie, lub dwa, to proszę, zapisz to.

Ale proszę, nie pozwólcie swojemu ego cenzurować tego, myśląc do siebie : "o nie, to nie mogło być to, nie, nigdy nie odbiorę czegoś takiego od Ducha". Nie mówcie tak, nie pozwólcie swojemu ego przekonać was, że to kupa śmieci, bo tak nie będzie. Tak więc proszę, cokolwiek odbierzecie, zapiszcie to, bo pamiętajcie, to nie jest test, to nie jest egzamin, który musicie zdać.

My potrzebujemy tego doświadczenia bardziej niż wy, ponieważ musimy ustalić dokładnie w miarę upływu czasu, gdzie jesteście i czego będziecie potrzebować na zasadzie jednego do jednego, poprostu tak. Tak więc odprężcie się i idźcie przez wasz dzień jak zwykle, lecz szczególnie podczas tych dwóch godzin, miejcie oczywiście pod ręką ołówek i papier i cokolwiek się pojawi, zapisujcie to i o to właśnie chodzi. Następnie napiszcie to na forum tak, jak odebraliście. To wszystko, czego od was wymagamy.

Tak więc proszę was wszystkich, bracia i siostry na tym forum, rozluźnijcie się, a naprawdę, to spróbujcie się z tego cieszyć, że jutro weźmiecie udział w bardzo ważnej transmisji i jak wspomniałem na początku, będzie ich o wiele więcej. Będzie to przełomowy kamień milowy dla nas i dla was oczywiście. Cóż, nie mam nic więcej do powiedzenia.

W przypadku Lemuela, tutaj w Hiszpanii, będzie to okres między godziną 16.00 a 18.00 jutro po południu i to musi być w porządku, to musi być spokojny okres, więc on czeka na to i wszystko powinno być porządku. Powiedziałem wystarczająco dużo o tym, więc rozumiecie, że jutro to nie będzie egzamin. My po prostu musimy wiedzieć, gdzie jesteście jeśli chodzi o wasze umiejętności i co jest potrzebne, abyście mogli zostać ulepszeni na zasadzie jeden do jednego, w miarę upływu czasu.

Cóż, dziękuję wszystkim za wysłuchanie. Tu Dostrajacz Myśli Lemuela. Kończąc na dziś życzę wszystkim bardzo miłego dnia i dziękuję za wysłuchanie. Domszia

9
TRANSLATIONS / Re: Wiadomoci po polsku (Posts in Polish)
« on: September 09, 2018, 07:24:15 AM »
Ta sama wiadomość po angielsku :
http://forum.serara.org/index.php?topic=11134.msg70056#msg70056
Przekazał : Ron Besser, administrator, członek-bohater
Kategoria / Temat : Dyskusje ogólne / Zarezerwowane na następujący temat - - - 10-go września 2018 roku transmisja dla przekazujących
« 8 wrzenia 2018, godz. 12:57:016 »


Temat ZAREZERWOWANY
na przekaz zasygnalizowany w wiadomości dostępnej przez następujący link :
http://forum.serara.org/index.php?topic=11132.new#new

Spodziewamy się ogólnego przekazu do wszystkich was, którzy potrafią i będą próbowali odbierać naszą transmisję z Salvingtonu rano 10-go września 2018 r. czasu letniego stanu Nowy Jork od godziny 10-tej do POŁUDNIA w tym dniu. (Od godz. 16-tej do 18-tej obecnego czasu europejskiego) Wiadomość związana z niniejszą zapewni pełne ogłoszenie tego wydarzenia.

Zapiszcie to, co odbierzecie i podajcie w niniejszym temacie, który otworrzyłem do użycia w najbliższy poniedziałek rano na to, co odbierzecie. Z niecierpliwością oczekuję tego, co może nadejść.

Ron w imieniu Michała i Gabriela i Margula i Matki Ducha i wielu innych - - -

KONIEC

10
AUDIO TAPE Transmissions Here / Re: Audio Transmission / Memories
« on: September 08, 2018, 10:56:37 AM »
Very very happy birthday to you Lemuel!
I am happy with your good mood and the pleasant surroundings of the Pyrenees.
André

11
TRANSLATIONS / Re: Wiadomoci po polsku (Posts in Polish)
« on: September 03, 2018, 08:50:47 AM »
Ta sama wiadomość po angielsku :
http://forum.serara.org/index.php?topic=11098.msg69892#msg69892
Przekazała : amethyst, starszy członek
Kategoria / Temat : Miejsce na nowe przekazy / Nauka przekazywania, Bądźcie cierpliwi wobec siebie samych
« 3 września 2018, godz. 00:46:40 »


Nauczyciel : Sophia - Ukończony Seraphin obecnie pracujący na Urantii z Aniołami Oświecenia
Tematy : Nauka przekazywania
               Bądźcie cierpliwi wobec siebie samych
Przekazujący : Amethyst
Data : 3 września 2018 r
Miejsce : Nowy Jork, USA

SOPHIA :
"Do tej pory wszyscy staliście się bardziej świadomi potrzeby cierpliwości wobec siebie samych, ufania sobie samemu i kochania siebie samego. Tu nie chodzi o ego, wręcz przeciwnie. Jest to uznanie, że naprawdę jesteście dziećmi Boga i musicie widzieć siebie jako takich. Wielu z was odczuwa wielkie niepowodzenie, bo macie tak słabe wyniki prób odbierania przekazów, więc chcę wam powiedzieć, że musicie więcej ufać, ufać Bogu, tak, oczywiście, ale także ufać sobie.

"Czyż wasz Ojciec Niebieski nie stworzył planów, które uruchamiły wasze stworzenie ? Czyż nie stworzył was na swój obraz ? Czy On nie żąda od was osiągnięcia kiedyś doskonałości ? Jeśli jest to prawdą, to dlaczego nie możecie sobie zaufać, że staniecie się takimi, jakimi On was zaprojektował i pragnie, żebyście byli takimi ? Wszyscy byliście dawno uczeni, że cierpliwość jest cnotą i staracie się być cierpliwi wobec innych, ale równie ważne jest, abyście zastosowali to także do siebie samego.

"Nie każda osoba opanuje te same umiejętności w tym samym czasie. Pomyślcie o tym na razie. Istnieje wiele, wiele różnych odmian jabłek. Niektóre potrzebują więcej wody i deszczu do dojrzewania. Niektóre potrzebują więcej słońca. Wiele z nich ma różne okresy czasu, żeby dojrzeć, a każda odmiana ma swój unikalny smak, ale jabłko wiszące na gałęzi nie odczuwa niepowodzenia dlatego, że gospodarz nie zerwał go dziś z gałęzi. Ono ufa deszczowi, słońcu i osądowi sadownika, że jego owocowanie odbędzie się w najlepszym czasie. Jabłko nie będzie cały czas wisiało na jabłoni starając się dojrzeć, lecz pozostawi to własnemu biegowi.

"Opóźnienie obierania przekazów nie jest wadą, jeśli się staracie nie będąc cierpliwym wobec siebie i ufając Bożemu projektowi dla was. Zbyt silne PRÓBY tylko to utrudniają, ale POZWOLENIE, żeby to nadeszło przynosi owoce. Niezadowolenie staje się przeszkodą, która blokuje powodzenie. Jeśli wchodzenie w ciszę wam pomaga, to róbcie to jak najbardziej. Niektórzy przekazujący tak robią, ale nie wszyscy. Niektórzy potrafią rozpoznać nadchodzące przekazywanie, kiedy wchodzi do ich głowy. Jeśli to potrafią, to odkładają to, co robią, odbierają przekaz, a następnie wracają do normalnego dnia. Większość poświęca czas każdego dnia, proszą i stwierdzają, że ich umysł zaskoczył, bo przekaz się toczy. Nie musisz tego bardziej komplikować, niż to jest potrzebne. Idealnie odbywa się to naturalnie i samoistnie. Po jakimś czasie staje się to naturalne, jak oddychanie.

"Codziennie pracuję na Urantii z Aniołami Oświecenia i niestrudzenie pracujemy nad tym, aby pomóc wszystkim rozwijać się w tej umiejętności. Oświecenie to zrozumienie, wgląd, świadomość i przebudzenie. Nie ma ważnych rzeczy, które zdobywa się w jednej chwili. To ma swój przebieg : kiedy otrzymujecie wgląd, który uważacie za wartościowy, to zapisujcie to. Na początku nie oczekujcie więcej niż jednego zdania lub dwóch. To samo nabierze własnego życia, a z biegiem czasu zdanie zamieni się w akapit, który następnie stanie się stroną, a ona zamieni się w dwie i więcej. Odprężcie się, oddychajcie, zwróćcie uwagę na myśli, które płyną przez wasz umysł i oddajcie im głos. Jeśli możecie się nauczyć pracować z tym tak, jak to biegnie, zamiast odczuwać niezadowolenie, to nie jest zbyt daleko dzień, kiedy to popłynie przez was też.

"Jabłko podporządkowuje się otoczeniu i porom roku i może dobrz rosnąć zwyczajnie zgadzając się i pozwalając, by przyroda postępowała po swjemu. Nadszedł czas, abyście robili tak samo."

KONIEC

12
TRANSLATIONS / Re: Wiadomoci po polsku (Posts in Polish)
« on: September 02, 2018, 12:08:54 PM »
Ta sama wiadomość po angielsku :
http://forum.serara.org/index.php?topic=11052.msg69726#msg69726
Przekazał : LarryG, młodszy członek
Kategoria / Temat : Miejsce na nowe przekazy / Nieuchronna rekonstrukcja rządów na świecie / Duchowe opanowanie
« 28 sierpnia 2018, godz. 15:49:11 »


Matka Duch jako Boska Opiekunka - Nieuchronna rekonstrukcja rządów na świecie / Podchodźcie do wszystkiego z duchowym opanowaniem - Larry Gossett - Floryda - 28 sierpnia 2018


Mówca : Matka Duch jako Boska Opiekunka
Tematy : Nieunikniona rekonstrukcja rządów na świecie
               Podchodźcie do wszystkiego z duchowym opanowaniem
Kategoria : Nowe przekazy pisemne
Winter Park, Floryda - 28 sierpnia 2018, godz. 15:45 czasu wschodniego
Przekazał : Larry Gossett


MATKA DUCH JAKO BOSKA OPIEKUNKA -
"Tu Matka Duch jako Boska Opiekunka Nebadonu i oczywiście również Urantii. Zwracam się do wszystkich z was czytających i studiujących te tematy, które będą miały wielki wpływ na ten świat. Poruszę kilka spraw z tematu rządów na świecie w zgodzie z Ankarą, która mówiła o tym wielokrotnie za pośrednictwem Sue i innych. Te tematy były omawiane w różnych momentach w ciągu ostatnich miesięcy i w ciągu ostatnich kilku lat. Od dawna wielu z was było przekonanych, a nawet tak to rozumieli, że niewiele się zmieni w dziedzinie polityki i w wielu rodzajach ciał rządzących na Urantii, dopóki nie nastąpi jakieś ważne wydarzenie, że rządom na świecie brak woli politycznej, żeby wejść w prawdziwą i trwałą współpracę na własnych warunkach, bo żaden z nich nie ma naprawdę powodu, aby czynić poważne kroki, które są rzeczywiście konieczne, aby zmienić Urantię.

"To "coś ", co musiało się wydarzyć, teraz nadchodzi i na wiele sposobów stanie się punktem zwrotnym, w którym przetrwanie może przeważyć tylko wtedy, gdy pojawi się sugerowana współpraca, lecz będzie to najwyższy poziom współpracy, który zostanie stworzony i będzie utrzymywany. Są to wyzwania i sytuacje związane z życiem i śmiercią, a także kwestie ratowania życia i zmieniające życie, które wszyscy na tym świecie napotkają w najbliższej przyszłości.

"Wiele rządów tego świata nie przetrwa zdziesiątkowania nie tylko ich mas lądowych, ale także ich obywateli. Wszyscy musicie przygotować się na te niezwykłe wydarzenia i wszystko to musi być doświadczane z punktu widzenia i używania "duchowej równowagi" i opanowania, które będą wam służyć dobrze, gdy rozwiniecie te niezbędne atrybuty.

"Ponieważ wielu z was przybyło tutaj na to forum i zostało wprowadzonych w bardziej spójne zrozumienie wiele z tego, co ma się dziać, więc dla niektórych z was był to gwałtowny intensywny kurs na temat owych rządów świata poprzez wiadomości od Michała, Andromadeusa, Serary i Raysona którzy wzbudzili wasze zainteresowanie, zainspirowali i ożywili je. Niektórzy z was byli od dawna czujni i świadomi politycznych i rządowych działań, a niektórzy dopiero zaczęli gromadzić, pokazywać i rozwijać tę potrzebę poznania.

"Niedawno rozmawialiśmy o tym, że musicie być naprawdę świadomi tego, co dzieje się wokół was, nie ulegając frustracjom spowodowanym przez tę świadomość. Jest to wyzwanie w tych poważnych sprawach stających przed Urantią. Macie rację sądząc, że niewiele naprawdę się zmieni, dopóki te ważne wydarzenia nie staną się twardą rzeczywistością tego świata. Boska interwencja na tym świecie połączona z poważną, krytyczną i ciężką globalną katastrofą spowoduje utratę życia na dużą skalę, utratę wystarczającej produkcji i zaopatrzenia w żywność, wytwarzania dóbr, zatrudnienia w przemyśle, utratę infrastruktury, komunikacji elektronicznej, od której wasz świat stał się prawie całkowicie zależny, wszystkich rodzajów energii oraz niezdolność wszystkich rządów do podtrzymywania dobrych stosunków z sąsiadującymi państwami narodowymi z powodu egoistycznej polityki, chciwości, skąpstwa i wszelkiego rodzaju grzechów i niegodziwości, które są powodami tego, że ten świat jest sprowadzany do punktu zepsucia, w które wpadł. Upadek człowieka jest prawie pełny. Wysokie stanowiska władzy zarówno ludzkości, jak i rządów dojdą do wniosku, że jedynym sposobem przetrwania będzie współpraca w skali globalnej z tym, co i kto pozostał, w oparciu o to, co przyniosą te Misje, odnawiając podstawy, kiedy Serc Boga zostanie przywrócone na Urantii.

"Trzeba zawsze mieć tę przenikliwą i ostrą świadomość tego, co dzieje się na tym świecie, a to przyjdzie poprzez wizualną Obecność i ustanowienie Misji z tym, co one przyniosą i ludzkość w końcu dojdzie do świadomości, że w istocie istnieje jeden zjednoczony świat, że wszyscy są naprawdę braćmi i siostrami, którzy mogą iść do przodu, przetrwać i uczynić świat lepszym tylko dzięki współpracy. Granice mogą być tylko liniami w wyobraźni, bo naprawdę nic nie dzieli jednego od drugiego. Kiedy wszyscy lepiej dostroicie się do tego, co dzieje się przed oczyma świata, to w końcu ci, którzy poświęcili swoją ludzką wolę śmietrelników woli Ojca, zrozumieją, co to naprawdę znaczy, kiedy mówi się, że wy musi być na świecie, ale nie z tego świata.

"Wasza świadomość świata musi zawsze być w równowadze i to oczywiście stanowi wyzwanie dla każdej istoty znającej Boga i prowadzonej przez Ducha, że wie i coraz lepiej pojmuje, gdy te sytuacje się rozwijają, że trzeba nieustannie utrzymywać tę równowagę i opanowanie oraz wykazywać duchowe opanowanie w trakcie tego.

"Każdy rząd pozostający na Urantii przejdzie tę nieuniknioną przebudowę. Kilkakrotnie omawialiśmy tę restrukturyzację w Stanach Zjednoczonych, bo Stany Zjednoczone będą domem i siedzibą tych Misji. Ale dla tych pierwszych rządów, które pokażą gotowość do współpracy z zaleceniami i planami, które zostaną przedstawione ludzkości, z pewnością zyskają korzyści, które można czerpać z takiej chęci. Ci, którzy przetrwają te nadchodzące udręki, zaakceptują pomoc, wskazówki i plany, które są prawdziwą podstawą Misji.

  "Wy wszyscy tutaj, jak i wielu wokół Urantii, widzicie spadkową spiralę i rozpad dobrej woli i prawie całkowity brak Serca Boga w życiu ludzkości, które były trawione pokolenie za pokoleniem i Urantia jest teraz na tym krytycznym rozdrożu, gdzie samo przetrwanie jest teraz w grze.

  "Zachęcam was wszystkich do rozwinięcia tego duchowego opanowania, która pozwoli wam przejść przez to, co tak szybko nadchodzi. Kiedy to zrobicie, nie będziecie w sytuacji, która przechyli szalę w złą stronę. Utrzymywanie tego duchowego opanowanie zawsze pozwoli wam pozostać w równowadze z każdą mijającą chwilą, niezależnie od tego, co się będzie działo.

"Ostatnio mówiliśmy o tym, żeby zawsze być świadomym tego, co można zmienić, a czego nie można. Podchodźcie do każdej sytuacji i do każdego doświadczenia z tym wysokim poziomem rozeznania. Wpływajcie na to, na co możecie i pozwólcie rozwijać się reszcie, na którą nie macie wpływu. To jest demonstracja duchowej mądrości i duchowej dojrzałości.

"Chcę ponownie wskazać wszystkim czytelnikom i przekazującym, aby podtrzymywali w swoich myślach ideę entuzjazmu i odkryli i nadal doświadczali tych bardzo pozytywnych efektów, które może mieć entuzjazm na waszą spostrzegawczość. To tak, jakby wasz entuzjazm był jak kiełkujące nasiona, które rosną w tę radość służby, o której rozmawialiśmy tak wiele razy.

"Wiem, że musicie się przygotować do kolejnego dnia pracy, ale będziemy rozmawiać jeszcze wiele razy. Tu Matką Duch, Boska Opiekunka. Dobrego dnia "


Koniec

13
TRANSLATIONS / Re: Wiadomoci po polsku (Posts in Polish)
« on: September 01, 2018, 10:02:39 AM »
Komentarz do tej kategorii w spisie treści forum :
Rudolf Diesel, na początku XX wieku odkrył, że zwykły stary węgiel bardzo drobno zmielony działał sam, jako paliwo silnikowe i spala się czyściej niż rafinowane destylaty ropy naftowej. Niemcy pracowali nad tą technologią Diesela i lansowały system mielenia węgla, który wytwarzał 4-mikronowe proszki węglowe, które można było podawać bezpośrednio do maszyn. Dr Ilok przywiózł tę technologię do Stanów Zjednoczonych, aby dać ją temu krajowi, ale nie mógł przezwyciężyć interesów związanych z ropą naftową, lecz dzisiaj staje się to coraz bardziej realne i może zostać urzeczywistnione. Czteromikronowy węgiel to drobina o wielkości 0,00018 cala. Wiadomości podane w tej kategorii są typu informującego oraz typu pytań i odpowiedzi na temat, jak ta technologia będzie działała. Zapraszamy wszystkich do dyskusji nad obecnymi propozycjami. Misja Michała na Urantii będzie promować tę technologię w celu przezwyciężenia niedoborów ropy i innych paliw do potrzeb transportu na całym świecie.Ta sama wiadomość po angielsku :
http://forum.serara.org/index.php?topic=10726.msg68390#msg68390
Przekazał : Ron Besser, administrator, członek-bohater
Kategoria / Temat : TECHNOLOGIA PALIWA PRZYSZŁOŚĆI, CZYSTE, CZTEROMIKRONOWE PROSZKI WĘGLA / MISJA MICHAŁA I TECHNIKA 4 – MIKRONOWEGO WĘGLA DZIAŁAJĄ RAZEM
« 30 sierpnia 2018, godz. 19:31:01 »

JESTEŚMY GOTOWI DO OBRONY CZTEROMIKRONOWEGO WĘGLA DLA SYSTEMÓW PALIWOWYCH URANTII W SYSTEMIE SPRAWIEDLIWOŚCI MICHAŁA, KTÓRY NASTĄPI PO OBECNYM

MICHAŁ NEBADOŃSKI
Jork, Pensylwania, godz. 19:30 czasu miejscowgo, 23:30 UTC

"Zawiadamiam, że Ron skończył całą książkę na ten temat i opublikował ją w Kindle
(Jako książkę elektroniczną, oto link do niej : )
https://www.amazon.com/s?url=search-alias%3Ddigital-text&field-keywords=ilok

"Proponujemy, aby technologia paliwowa Iloka była w pełni wykonalna i użyteczna w szczególności dla Ameryki, w celu dostarczania paliwa niektórym samochodom i samolotom, gdy ropa naftowa stanie się rzadka i niemożliwa do pompowania z ziemi tak, jak obecnie jest produkowana. Arabia Saudyjska byłaby rozsądna, gdyby natychmiast zaczęła produkować czteromikronowe mieszanki olejowe. Myślę, że Ron jest chyba jedyną osobą na Urantii, która zna zagrożenia i korzyści całego przedsięwzięcia i posiada wiedzę techniczną dotyczącą tej sprawy.

"Ten krótki komunikat ma na celu poinformowanie czytelników, że świat jest w pełni gotowy do rozpoczęcia całkowicie nowego historycznie modelu, na który musimy zwrócić uwagę, jeśli chcemy dokonać pełnej i udanej rekultywacji Urantii w nadchodzących latach, które nam pozostały do osiągnięcia powrotu Urantii do wspólnoty samowystarczalnych planet z dobrym rządem i ludźmi szczęśliwymi z powodu zmian. Nie widzimy nic, co mogłoby zatrzymać tę produkcję paliwa, o ile istnieje dobra wola i sposób decydowania jak to należy robić nie powodując przy tym katastrofalnych eksplozji. Kąpiele neutronowe są niezwykle niebezpieczne przy mieleniu węgla do czterech mikronów, a większość eksplozji w przemyśle jest obecnie wynikiem zbyt dużej ilości pyłu węglowego na dnie młyna nie odizolowanego od zbłąkanych neutronów, wracających do stosu czarnego mułu, gdy Nieuwarunkowany Absolut wznieca proces natychmiastowego powrotu całej tej czarnej masy na nowo do atomów pierwiastka węgla.

"Zwracam także uwagę szeregowym czytelnikom, że przygotowujemy się do ogłoszenia światu, gdy Rayson stanie na czele, by przewodzić w tej i innych technologiach, żeby promować użycie czteromikronowych proszków węglowych, szczególnie w Stanach Zjednoczonych, które posiadają ogromne rezerwy węgla w Pensylwanii, w zachodniej Wirginii, zapewne w obu Karolinach i obecnie na zachodzie. Zachodnie pola prawdopodobnie zostaną zalane i stracimy te rezerwy w przyszłości, ale jest ich pod dostatkiem na wschodzie Stanów Zjednoczonych, w Kanadzie i w Anglii.

"Popieram również pomysł, że Ron zostanie wybrany jako na tyle dobry, by przewodzić tym hufcom przemysłu jako car przemysłowej potęgi, żeby znów utrzymać pozycję Stanów Zjednoczonych, które spadają nisko do stanu, który powoduje trudności, a nawet obcą inwazję.

"Chcielibyśmy, abyście wszyscy zastanowili się nad tą technologią, a Ron powinien opublikować coś dla waszej informacji o tym, jak daleko można podróżować na litrze węgla i benzyny. Michał Nebadoński."

KONIEC

14
TRANSLATIONS / Re: Wiadomoci po polsku (Posts in Polish)
« on: August 31, 2018, 12:05:14 PM »
Ta sama wiadomość po angielsku :
http://forum.serara.org/index.php?topic=11070.msg69806#msg69806
Przekazał : Rene A Duran, starszy członek
Kategoria / Temat : Miejsce na nowe przekazy / Wiadomość orientacyjna
« 30 sierpnia 2018, godz. 17:42:10 »

Wiadomość orientacyjna

Naczyciel : OJCIEC WSZECHŚWIATA
Temat : Wiadomość orientacyjna
Przekazujący : Rene Duran
Phoenix, Arizona

Wezwanie wcześnie rano.

- "Rene !!!"

- "Jestem, Rene".

- "Jestem waszym OJCEM WSZECHŚWIATA z celowym przesłaniem, szczególnie dla mieszkańców Urantii, którzy zabiegają o rozpoczęcie nowej wojny przeciw Irańczykom i Koreańczykom". Życzę sobie przerwy w jednym, jak i w drugim z powodu przemieszczenia wielkich płyt na zachodzie Stanów Zjednoczonych, które pozostawi miliony bez życia. To wydarzenie, pozostawi w najbardziej żałosnym nieszczęściu tamtejszych mieszkańców, którzy przetrwają.

- "Nie chcę ogłaszać wydarzeń, które się nie spełniły.

- "Niech każdy obywatel zostanie ostrzeżony o nadchodzących wydarzeniach. Niech was nie mylą moje ciche słowa, ponieważ z dnia na dzień tak się stanie, tak jak w Tokio.

- "Tu wasz OJCIEC WSZECHŚWIATA z orientacyjną wiadomością. Bądźcie powiadomieni o nadchodzących wydarzeniach.

- "Tu wasz OJCIEC WSZECHŚWIATA poprzez tego skrybę. Życzę dobrego dnia".

Koniec.

15
TRANSLATIONS / Re: Wiadomoci po polsku (Posts in Polish)
« on: August 31, 2018, 09:03:43 AM »
Te same wiadomości po angielsku :
http://forum.serara.org/index.php?topic=11062.msg69766#msg69766
Przekazała : Evan, starszy członek
Kategoria / Temat : Miejsce na nowe przekazy / Zastukaj trzy razy – Mój Dostrajacz Myśli
« 29 sierpnia 2018, godz. 22:11:41 »

Nauczyciel : Mój Dostrajacz Myśli
Temat : Zastukaj trzy razy
Data : 30 sierpnia 2018, godz.10:00, Cainta, Rizal, Filipiny
Przekazujący : Evan Mariano

Masz rację Evan. Kocham muzykę i masz rację, że czekasz na muzykę, którą cię inspiruję. Ta piosenka jest przeznaczona dla wszystkich, którzy uważają, że jestem poważnym facetem, chociaż nie wiem jak mogę być poważnym facetem, kiedy śmiertelne stworzenia są przekomiczne utrzymując się przy zdrowych zmysłach pomimo tego wszystkiego, co dzieje się wokół was. Nie zamierzam przez to was obrażać. Trzymam się w rytmie twoich myśli i czekam na odpowiedni moment, kiedy jesteś otwarta na wysłuchanie moich podszeptów. Oto przykład. Nigdy, przenigdy nie dotarło do ciebie, że sens tej piosenki pochodzi wprost z Księgi Urantii. Czyż nie jest tam powiedziane tak, jak i w Biblii : "Pukjacie, a otrzymacie?" Hahaha ... ludzie nie zdają sobie sprawy z tego, jak bardzo blisko JA JESTEM jest przy was. Mogę tylko powiedzieć, że JA JESTEM jest w was i prawie tak, że JA JESTEM TY. Tak więc ... żyjcie zwyczajnie tak ... , jakby Bóg był w was, a nie na zewnątrz was.
Tu podaj słowa piosenki i chciałbym poprosić wszystkich o zaśpiewanie tej pięknej piosenki o Dostrajaczach Myśli. Zaśpiewajcie ją sami.

Dobrego dnia !

Link do nagrania piosenki :
https://www.youtube.com/watch?v=vaHj4_VPkjI
Tłumaczenie tekstu piosenki :
Hej dziewczyno, co tam robisz
Tańczysz sama co noc, gdy ja mieszkam tuż nad tobą
Słyszę jak twoja muzyka gra
Czuję, jak twoje ciało kołysze się
Jedno piętro niżej i nawet mnie nie znasz
Kocham Cię
Och, kochanie
Stuknij trzy razy w sufit, jeśli mnie chcesz
Dwa razy w rurę, jeśli odpowiedź brzmi "nie"
Och, moja słodyczy
Znaczy spotkasz się ze mną na korytarzu
Dwa razy w rurę znaczy, że nie pokażesz się
Jeśli wyjrzysz z okna dziś wieczorem
Pociągnij strunę z nutką przywiązaną do mojego serca
Przeczytaj, ile razy cię widziałem
Jak w mojej ciszy cię uwielbiałem
Tylko w moich snach ta ściana między nami rozpadła się
Och, kochanie
Stuknij trzy razy w sufit, jeśli mnie chcesz
Dwa razy w rurę, jeśli odpowiedź brzmi "nie"
Och, moja słodyczy
Znaczy spotkasz się ze mną na korytarzu
Dwa razy w rurę znaczy, że nie pokażesz się
Słyszę jak twoja muzyka gra
Czuję, jak twoje ciało kołysze się
Jedno piętro niżej i nawet mnie nie znasz
Kocham Cię
Och, kochanie
Stuknij trzy razy w sufit, jeśli mnie chcesz
Dwa razy w rurę, jeśli odpowiedź brzmi "nie"
Och, moja słodyczy
Znaczy spotkasz się ze mną w korytarzu
Dwa razy w rurę znaczy, że nie pokażesz się
Przekazała : Evan, starszy członek
« Odpowiedź nr 1, 29 sierpnia 2018, godz. 22:46:37 »

Ludzie, właśnie zobaczyłam i pomyślałam, że w tym jest to samo przesłanie ! Evan

Urantia, 5 sierpnia 2018.
Nauczyciel : Umiłowany (Dostrajacz Myśli)
Subject: “Poświęć czas na połączenie.”
Wiadomość odebrana przez Lytske.

Umiłowany : Jeśli pragniesz lepszego zrozumienia spraw duchowych, to jest pożądane, abyś spędzała więcej czasu sama ze Mną.

"W zgiełku życia Mój cichy głosik zostaje zagłuszony, dlatego potrzebna jest większe zdecydowanie z waszej strony, żeby nie ustawać, tak samo, jak w przypadku każdego innego ziemskiego celu. Kiedy pogoń za materialnymi celami i przyjemnościami wymaga zbyt wiele waszego czasu, to niewiele lub nic nie pozostaje na kultywowanie programu Ciszy dla odnowienia umysłu, ciała i duszy.

"Zastanówcie się, ilu śmiertelników kieruje się pigułeczką ? Coś na podniecenie, żeby utrzymać się w rytmie, coś uspokajającego, żeby poskromić nadaktywność, pigułka na uspokojenie nerwów, pigułka, żeby usnąć, może dwie, bo jedna już nie wystarcza.

"Staw czoła faktowi, że życie może stać się tak stresujące, że trudno się odprężyć i pojawiają się różne choroby wywołane stresem. To stwarza potrzebę jeszcze więcej pigułek.

"Więc naprawdę, co jest nie tak z tym obrazem tutaj ?

"Wszystko, co musisz zrobić, to odejść na bok na pewien czas, czyniąc Ciszę codziennym nawykiem, szukając i pielęgnując ten cenny związek z Przewodnim Darem od Boga w sobie i czyniąc z niego codzienny nawyk. Będzie to najlepszy nawyk na zawsze, który z czasem zaowocuje spokojem ducha i wieloma innymi dobrodziejstwami, które wyrosną w twoim życiu.

"Wchodzenie w Ciszę daje twoim nerwom trochę bardzo potrzebnego odpoczynku z dala od zgiełku i odgłosów świata. Kiedy zaczniesz znajdować drogę do tego ćwiczenia wchodzenia w Ciszę, nauczysz się zwracać uwagę na swój oddech i uświadomisz sobie, jak ważna jest ta życiodajna siła, twoje nerwy zaczną się odprężać i poczujesz się wypoczętym w swoim umyśle. Właśnie wtedy opanujesz bardzo ważny krok i wszystko się z tego rozwinie.

"To, Moja umiłowana, jest twoim źródełkiem uzdrowienia, wnikliwości i mądrości. Pij z tej studni Żywej Wody. Jest ona dla ciebie zawsze dostępna, kiedy poświęcasz trochę czasu na połączenie."

Pages: [1] 2 3 ... 19