Show Posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.


Messages - Andre_P

Pages: 1 2 [3] 4 5 ... 23
31
TRANSLATIONS / Re: Wiadomoci po polsku (Posts in Polish)
« on: October 17, 2018, 08:53:50 AM »
Ta sama wiadomość po angielsku i po rosyjsku :
http://forum.serara.org/index.php?topic=11442.msg71138#msg71138
Przekazał : Prozonov. pełny członek
Kategoria / Temat : Tranmisje dźwiękowe / Transmisja dźwiękowa / Za mało, za późno
« Odpowiedź nr 4, 15 października 2018 r., godz. 13:12:27 »


15 października 2018 r., Samara
Jest jeszcze czas


Margul ?

Tak

Nadchodzi czas pełen niespodzianek. Nie możemy dokładnie przewidzieć, co i gdzie się stanie. Ale wiemy na pewno, że ruch płyt za chwilę się zacznie. Spowoduje on megatsunami, o skutkach których jesteście poinformowani aż nadto. Ofiary będą olbrzymie. Obszary znajdujące się daleko od strefy przybrzeżnej też ucierpią. Fale trzęsień ziemi przejdą przez całą planetę. Wysokie budynki zawalą się. Wszystkie sztuczne tamy zostaną również zniszczone. Ucierpią również znajdujący się w dół rzek zamkniętych zaporami, bo one nie wytrzymają. Siła przepływu będzie zależała od stopnia zniszczenia, co umożliwi ludności przenieść się na wyższe miejsca, jeśli będzie poinformowana na czas.. Wszystkie połączenia zostaną zerwane. Nie będzie światła ani wody do picia, ani paliwa. Trzeba będzie jakoś przetrwać. Będzie to łatwiejsze dla tych, którzy chociaż się trochę przygotują. Zapasy mogą zostać zniszczone.

Ale to nie jest najważniejsze. Bóg was wszystkich kocha jednakowo. On czeka na spotkanie z wami na światach-mieszkaniach, jeśli tylko wy sami tego zechcecie. Zwróćcie się do Niego z miłością, otwórzcie mu swoje serce, okażcie skruchę i powiedzcie : "Jesteś moim Bogiem, kocham Cię, chcę żyć zgodnie z Twoimi prawami, chcę, aby Twoja wola się spełniła, nie moja".

Tak, jak łotr na krzyżu uzyskał przebaczenie, tak i wam nasz Ojciec Niebiski jest gotów przebaczyć, jeśli sami tego chcecie.

Śmierć dla wierzących nie jest straszna. W mękach umierają tylko ci, którzy wyprą się Boga.
Nadal macie jeszcze czas podjąć decyzję brzemienną w skutkach dla waszego losu i zostać godnym synem lub córką stwórcy.

Domtija.

32
TRANSLATIONS / Re: Wiadomoci po polsku (Posts in Polish)
« on: October 17, 2018, 07:19:57 AM »
Ta sama wiadomość po angielsku :
http://forum.serara.org/index.php?topic=11464.msg71166#msg71166
Przekazała : SophiaVeronica. pełny członek
Kategoria / Temat : Miejsce na nowe przekazy / Bądźcie czujni
« 16 października 2018 r., godz. 10:39:23 »


Nauczyciel : Michał Nebadoński
Odebrała : SophiaVeronica
Przedmiot : Bądźcie czujni
Data : 16 października 2018 r., godz. 14:30 czasu miejscowego

Dzisiaj oczekujemy wielkich rzeczy, które przyjdą na ziemię i skoro wasi przywódcy i władze polityczne wiedziały o tym od dawna, to nie będą zaskoczeni tym, co się spełnini w tym materialnym świecie. Ostrzeżenia i rady były wysyłane wielokrotnie do kilku waszych rządów i były im dawane znaki. My ze świata duchowego, nie mamy powiązań z waszm czasem, ale gdy sprawy się sumują, a następnie rozwijają się okoliczności, to to, co musi się wydarzyć, się pojawia i możemy tylko mówić o wynikach, które spadną, aby określić kolejne kroki, które następują w naturalny sposób. .

Wasza Ziemia ma swój własny wzrost, rytm i rozwój, według których podąża i niezależnie od tego, jak długo mogą trwać pewne okresy, zanim staną się widoczne i zauważalne dla dzieci żyjących na niej, takie jest jej przeznaczenie i musi ona podążać swoją drogą.
Ten wielki plan ogólny jest ustalony w umyśle Boga, ale ewolucja ostatecznie pokaże, w jakiej formie i w jaki sposób rozwinie się historia planety.
Wszyscy jesteśmy częścią tego wielkiego i cudownego planu naszego Ojca, który wie wszystko od początku do końca i będzie działał odpowiednio, aby podtrzymmywać Swoje Stworzenie. Jego wszechmocne, wszechwiedzące i wszechogarniające cele dla wszechświatów czasu i przestrzeni zawsze zwyciężają.
Pozostańcie w miłości i mądrości waszego Ojca. Ślę wam mój pokój.

33
TRANSLATIONS / Re: Wiadomoci po polsku (Posts in Polish)
« on: October 17, 2018, 05:00:48 AM »
Ta sama wiadomość po angielsku :
http://forum.serara.org/index.php?topic=11454.msg71144#msg71144
Przekazał : Ron Besser, administrator, członek-bohater
Kategoria / Temat : Komunikaty o dolarach amerykańskich i rodzajach proponowanych zmian w handlu światowym i inwestycjach przez Boskie Misje na Urantii / Do naszych odbiorców w Chinach – Następujące informacje dla was, 15 października 2018 r.
« 15 października 2018 r., godz. 21:13:36 »


Do naszych odbiorców w Chinach – Następujące informacje dla was, 15 października 2018 r.
220.243.135.60 | ChinaNetCenter

Drodzy chińscy odbiorcy wiadomości dla Chin

Jestem Synem Magisterskim, którego przyjście na tę planetę obiecywano przez ostatnie piętnaście lat. Pozostaję w duchu, ale cały wszechświat obserwuje głównych graczy na rynkach finansowych na planecie, którą nazywamy Urantią. Wy nazywacie ją Ziemią.

Planuję przybyć na Urantię (Ziemię) jako Syn Magisterski za kilka krótkich godzin lub dni. Czas jest bardzo trudny do oceny przez ducha i nie mamy żadnego bezpośredniego sposobu oceny "czasu" ani też czasu trwania naszych podróży. Zabiera to mi, Bóstwu znanemu jako Syn Magisterski, dziesięć minut z sześćdziesięciu minut godziny na podróżowanie o jeden parsek. Odpowiada to przebyciu z prędkością światła odległości ponad sześćdziesięciu waszych lat świetlnych przez każdą godzinę czasu waszego życia na Urantii.

Niech będzie wiadome, że Duch nie ma przyjaciół i nie ma wrogów. Po prostu jesteśmy. Dalej : jestem pracownikiem finansowym duchowym do spraw, które są do zrobienia na waszej planecie w nadchodzącym tysiącu lat. Jest to jedno tysiąclecie w zachodnim słowniku, ale jest to również słowo dobrze znane w Chinach. Wasi władcy, przywódcy waszego kraju, już mnie znają. Rozmawiali ze mną często poprzez środki masowego przekazu i za pośrednictwem konkretnie tej strony internetowej. Będziemy korzystać z tej strony internetowej i udzielimy odpowiedzi na zadawane przez was pytania, ale prosimy zadawać je w języku angielskim i kierować je na adres e-mail podany niżej :

aronolac@comcast.net

Znajdą się one w skrzynce mailowej tego przekazującego i on ma od nas pozwolenie udzielania bezpośredniej odpowiedzi na wasze pytania, jako bezpośredniej odpowiedzi na wasze e-maile na waszm komputerze, jak zapewne byście chcieli.

Na koniec, problemem dla całej planety z pewnością jesteście wy, Chiny. Zrozumiecie, że nie pozwolimy na wojowniczość na żadnym froncie, o ile nie jest to uzasadnione. Wojna będzie wkrótce zabroniona na Urantii. Musimy przygotować inwazję ducha na planetę za kilka krótkich tygodni od teraz i wszystko zostanie uwzględnione, włączając w to całe Chiny, jak również mieszkańców Urantii.

Kończymy ten komunikat następująco : Ta strona internetowa może ulec zniszczeniu, gdy nastąpi widoczne zamieszanie w sprawie, że jesteśmy tutaj i kontrolujemy media i transmisje w celu zapobieżenia nieporozumieniom. Kanały informacji, które fałszywie przedstawiają wiadomości, zostaną wyłączone. Nie chodzi o panikę, ale o kontrolowanie oburzających aktów poświęcenia lub zabijania albo innych nieprawości spowodowanych paniką. Niech ta wiadomość wystarczy na razie. Tu SERARA, takie jest moje imię. Jestem Synem Bożym. Wbrew zachodnicm religiom, nie jestem jedynym Synem. Jest nas miliony i przychodzimy ściśle w celach pokojowych dla całej ludzkości. Dobrego dnia.

KONIEC

34
TRANSLATIONS / Re: Wiadomoci po polsku (Posts in Polish)
« on: October 15, 2018, 08:07:02 AM »
Ta sama wiadomość po angielsku :
http://forum.serara.org/index.php?topic=11446.msg71122#msg71122
Przekazał/ Nagr : Lemuel, członek-bohater
Kategoria / Temat : Przekazy dźwiękowe / Przekaz dźwiękowy / Jak cudownie jest wiedzieć !
« 15 października 2018, godz. 01:37:47 »

Mówca : Lemuel
Temat : Jak cudownie jest wiedzieć !
Miejsce : Girona, Katalonia, Hiszpania
Data/Godzina : 15 paź. 2018 r. , 07:36 czasu miejscowego, 05:36 UTC

Link do nagrania dźwiękowego :
https://app.box.com/s/4d8bogl18zwn3x820p32xa3bs8ylvav3Transkrypcja
Napisał : Clency, członek-bohater
« Odpowiedż nr 1, 15 października 2018 r., godz. 04:06:43 »
Zapis przekazu dźwiękowego Lemuela

Jak cudownie jest wiedzieć !

Lemuel : Dzień dobry. Nasza dzisiejsza rozmowa ma tytuł "Jak cudownie jest wiedzieć!". Jak cudownie jest wiedzieć, że jesteśmy kochani ponad to, co ludzie mogą zrozumieć. Jak cudownie jest wiedzieć, że nigdy nie jesteśmy sami, chociaż czujemy się samotnie. Jak cudownie jest wiedzieć, że jesteśmy dziećmi naszego Ojca Niebieskiego. Jak cudownie jest wiedzieć, że zawsze możecie przyjść do mnie i odpocząć w moim pokoju.

Ogromna większość ludzi tego nie wie. Nie wiedzą, że są kochani, wiedzą tylko, że są starzy i samotni, bo jest tak wiele starych ludzi, którzy żyją sami i są samotni. Jak błogosławieni jesteście, którzy wiecie, kiedy inni nie wiedzą. W każdej wiosce, w każdym mieście są ludzie, którzy żyją samotnie i być może nigdy nie mają gości z rodziny i czują się tak wyobcowani i smutni, że tracą wszelką nadzieję, a nawet chęć do życia.

Jest to tak smutna sytuacja rownież dla Ukochanych, mieszkających w nas Fragmentów Ojca. Widzieć swojego podopiecznego w tym stanie jest dla nich trudne do przyjęcia. Jak wszyscy wiecie, wasi Umiłowani Dostrajacze Myśli próbują z miłością, troskliwością i radością uduchawiać wasze myśli, żebyście rozumieli duchowoć do tego stopnia, że nauczycie się obecnośćci waszego Fragmentu Ojca i zaakceptujecie ją. Jak cudownie jest to wiedzieć.

Jestem pewien, że spotkacie ludzi, którzy są w nieświadomości tego faktu i możecie mieć ochotę z nimi porozmawiać, ale jednocześnie jesteście niezdecydowani, myśląc może, że ta osoba jest tak stara, że będzie dla niej niezwykle trudno zrozumieć w jej zaawansowanym wieku. Chciałbym wam powiedzieć, że jeśli tak jest, jeśli tak myślicie, to jest coś, co możecie zrobić, po prostu wysłać swoje światło i miłość myślami do tej osoby i widzieć w myślach tę osobę całkowicie spowitą Światłem i Miłością. To będzie miało wpływ na tę osobę, a także, jak cudownie będzie dla was wiedzieć, że możecie to zrobić i że to ogromnie pomaga.

Tak więc drodzy bracia i siostry jestem pewien, że są tacy w waszym sąsiedztwie, że wiecie o nich, o tych ludziach żyjących samotnie, którzy stracili swojego męża lub żonę i nie są już odwiedzani przez ich dzieci. Jest to takie powszechne w miastach i miasteczkach, a nawet w wioskach. Jesteście tak błogosławieni, ponieważ wiecie, jak cudownie jest być kochanym i nigdy nie być samym.

Tak więc, róbcie swoje, róbcie, co możecie i powtarzam, trzymajcie te osoby w swoich myślach i wysyłajcie im wasze światło i waszą miłość szczerze z waszego serca i wiedzcie, że będzie to miało korzystny wpływ na tę osobę. Czyż nie jest to cudowna rzecz wiedzieć o tym i że to tak łatwo robić ?  Nic was to nie kosztuje. Macie zdolność wczucia się w innych ludzi, czucia się w ich sytuacji. Jak wspaniale jest być w stanie to zrobić, mieć takie współczucie i empatię z waszymi braćmi i siostrami, więc cudownie dla was jest wiedzieć, że możecie im pomóc i wiem, że będziecie to robić.

Dziękuję za wysłuchanie, życzę wszystkim bardzo miłego dnia, do widzenia na razie. Domszia

35
TRANSLATIONS / Re: Wiadomoci po polsku (Posts in Polish)
« on: October 15, 2018, 05:58:37 AM »
Ta sama wiadomość po angielsku :
http://forum.serara.org/index.php?topic=11442.msg71110#msg71110
Przekazał/ Nagr : Lemuel, członek-bohater
Kategoria / Temat : Przekazy dźwiękowe / Przekaz dźwiękowy / Za mało, za późno
« 14 października 2018, godz. 07:21:27 »

Mówca : Lemuel
Temat : Za mało, za późno
Miejsce : Girona, Katalonia, Hiszpania
Data/Godzina : 14 paź. 2018 r. , 13:20 czasu miejscowego, 11:20 UTC

Link do nagrania dźwiękowego :
https://app.box.com/s/5zd3g3awohhk88rbrglluysx6cs4grnwTranskrypcja
Napisał : Clency, członek-bohater
« Odpowiedż nr 1, 14 października 2018 r., godz. 09:32:24 »
Zapis przekazu dźwiękowego Lemuela

Za mało, za późno

Lemuel : Dzień dobry. Nasza pogawędka dziś rano jest zatytułowana "Za mało, za późno". Niemal codziennie widzimy obecnie w telewizji doniesienia o huraganach, tajfunach, straszliwych powodziach w krajach, które nigdy przedtem nie były zalane, o powtarzających się trzęsieniach ziemi w Indonezji i w Azji południowo-wschodniej, więc staje się coraz bardziej wyraźne, że dzieje się coś poważnego, przed czym wszyscy byliśmy wielokrotnie ostrzegani.

Ta pogawędka dziś rano ma na celu zachęcić was, by nie dać się zaskoczyać, robiąc za mało, za późno. Oczywiście nie wszyscy będą w stanie uciec. Nie każdy ma przyjaciół na wsi. Miliony ludzi mieszkają w wysokich budynkach, nie tylko w amerykańskich wieżowcach.

Ale na całym świecie są bloki mieszkań, bardzo dużo wysokich budynków mieszkalnych. Nawet sam Lemuel mieszka w bloku, na siódmym piętrze, więc bez prądu będzie musiał pokonywać piechotą te siedem pięter po schodach, ale to nic w porównaniu z innymi ludźmi, którzy mieszkają w bardzo wysokich blokach.

Chodzi mi o to, że możecie zrobić tylko to, co jest w waszych możliwościach, na co wam starcza pieniędzy i innych środków. Po prostu róbcie wszystko, co jest możliwe, a resztę pozostawcie losowi, bo nic więcej nie jesteście w stanie zrobić. Ci z was, którzy są w stanie uciec, to dobrze, że mają taką możliwość.

Ale większość ludzi nie będzie w stanie tego zrobić, więc powtarzam: róbcie co możecie i nie dajcie się zaskoczyć, robiąc za mało, za późno. Dalej, gdy nie ma prądu, to musicie jeść tylko zimną żywność z puszki, albo suchą lub mleko w proszku z wodą, albo jeszcze mleko skondensowane rozcieńczone wodą .

Możecie się zaopatrzyć w płatki zbożowe lub kukurydziane. Suszone owoce to dobry zapas i jeszcze suche ciastka. Jest wiele rzeczy w puszkach, do których trzeba będzie się przyzwyczaić, jak i do jedzenia i picia zimnych rzeczy, jeśli nie ma możliwości podgrzania. To uratuje wam życie, nie ma co się nad tym zastanawiać.

Na inne okoliczności nie będziecie mieli wpływu, więc powtarzam : po prostu starajcie robić najlepiej to, co w waszych możliwościacha, ze spokojnym sumieniem, że zrobiliście wszystko, co było możliwe, a reszta po prostu zostawcie waszemu Ukochanemu, mieszkającemu w was Fragmentowi Ojca, bo to jes wszystko, co każdy może robić. Czas płynie i mówię, że codziennie wciąż możemy zobaczyć jakąś katastrofę.

Nawet tutaj, w Hiszpanii, wczoraj huragan zbliżał się do wybrzeża Portugalii. Wierzcie lub nie, ale osłabł do burzy na południowo-zachodnim wybrzeżu Portugalii, a teraz na północy Hiszpanii. Więc coraz więcej krajów doświadcza nietypowej pogody.

Tak więc moi drodzy przyjaciele, podejmujcie maksimum środków ostrożności, jakie możecie, a dziś naszym prostym przesłaniem jest : nie dajcie się zaskoczyć robiąc zbyt mało, zbyt późno. Dziękuję wam za wysłuchanie, życzę miłego dnia i żegnam na razie. Domszia

36
TRANSLATIONS / Re: Wiadomoci po polsku (Posts in Polish)
« on: October 14, 2018, 10:11:38 AM »
Ta sama wiadomość po angielsku :
http://forum.serara.org/index.php?topic=11270.msg70608#msg70608
Przekazała : SophiaVeronica. pełny członek
Kategoria / Temat : Miejsce na nowe przekazy / Cuda wszechświata
« 14 października 2018 r., godz. 05:56:09 »


Nauczyciel : Michał Nebadoński
Odebrała : SophiaVeronica
Data : 12 października 2018 r., godz. 14:00 czasu miejscowego

Oto wiadomość dla was. Cuda wszechświata nadchodzą do ciebie i do mieszkańców tej planety, bo my przygotowujemy ziemię w tej chwili do nowego oświecenia. Wszystko to pojawi się przed waszymi własnymi oczami w odpowiednim czasie. Każdy człowiek napotka widoczne oznaki, które wtedy się pojawią i to rozprzestrzeni się po świecie jak Boski ogień, który rozjaśni tę planetę i przeniknie jej mieszkańców.

Bo w tych godzinach zegar będzie się obracał i lądy będą ciche, aby pokazać wam inne i odwrócone do góry nogami widoczne oznaki z rąk Boga. Bóg będzie tam ze wszystkimi Swoimi siłami, aby wskazywać Swoim pomagającym sługom drogę, którą mają podążać, a wam niezbędne kroki, aby zapobiec błądzeniu, otworzyć wam oczy i uszy na głos wewnętrzny i aby próbować poprowadzić was drogą .
Bądźcie tam, gdzie macie być w tym konkretnym czasie i róbcie to, co wam będzie wskazane do wykonania, bo wielu z was nie wie, dokąd się udać, albo co robić, gdy moje siły robocze, moja armia zbawienia musi być zawsze gotowa. Zachowajcie spokój i opanowanie i wiedzcie, kogo reprezentujecie w tym czasie zamieszania.

Wielka będzie wasza odwaga. Wielka będzie wasza wiara, a wasza pewność okaże się w waszym postępowaniu. Jakże wielu podąży za wami ufając i staną się moimi żołnierzami w przyszłości i na wieki. Wiem o waszym zdecydowaniu, o waszej sile i o zobowiązaniu, które złożyliście od czasów początku. Wiecie, jak budować fortecę. duchową fortecę, która na zawsze ustanowi swoją solidną pozycję na waszym świecie. Więc idźcie z wiarą i pokażcie swoją moc i swoją miłość do mnie. To będzie łaskawie wam odwzajemnione.

37
TRANSLATIONS / Re: Wiadomoci po polsku (Posts in Polish)
« on: October 13, 2018, 12:02:22 PM »
Ta sama wiadomość po angielsku i po rosyjsku :
http://forum.serara.org/index.php?topic=11412.msg71026#msg71026
Przekazał : Prozonov. pełny członek
Kategoria / Temat : Tranmisje dźwiękowe / Transmisja dźwiękowa / Nowy duch prawdy
« Odpowiedź nr 12, 13 października 2018 r., godz. 01:59:51 »


13 października 2018 r.
godz. 09:30 czasu miejscowego, Samara
Nauczyciel : Margul, Nebadonia
Temat : Duch prawdy, miłość

Tu Margul. Chcę powiedzieć tobie i uczestnikom forum, że duch prawdy, który przyszedł na Urantię, obejmuje wszystkich mieszkańców planety, ale tylko nieliczni mogą Go czuć i przyjąć. Ich serca są zamknięte dla Boga i Ducha, ich świadomość jest zepsuta przez grzechy tego świata, oni nie chcą, a nawet odrzucają samo istnienie Stwórcy i jego pragnienia ujawnienia się zwykłym śmiertelnikom.

Świat tonie w ciemności i tylko kilka ogników ducha świeci w całkowitej ciemności. Nowy duch prawdy może rozpalić miliony takich świateł, jeśli ludzie zechcą zwrócić się do Boga, do stwórcy wszechświata i do Boskiej Matki z prośbą i pragnieniem otwarcia swoich serc.

Duch prawdy jest u drzwi, ale mają one mocne, zardzewiałe zamki, które może otworzyć tylko miłość konkretnej osoby, jego pragnienie czynienia dobra innym. Żaden zamek nie może się oprzeć wszechwładnej mocy Boskiej miłości. Potrzeba tylko pragnienia zwrócenia się do Boga, ale z reguły ludzie zaczynają widzieć wyraźnie dopiero w chwilach strachu o swoje życie, w chwilach rozpaczy i odpowiedzialności za życie bliskich i taka możliwość wkrótce się pojawi, ale czy oni zdążą w krytycznej sytuacji to zrozumieć i zwrócić się do Boga. Może nie trzeba czekać na strach, ale zerwać zardzewiały zamek i otworzyć drzwi ...

- Czuję, że matka Nebadonia chce mi coś powiedzieć.

Tak, mój drogi. Miłość to ogromna siła, jeśli jest skierowana do innych. Miłość własna jest dobra, gdy nie kłóci się z życiem innych i nie jest przeciwna moralności i etyce. Czasami wystarczy jedno słowo, żeby miłość się narodziła. Wystarczy też jedno zdanie, żeby ją zabić. Ale kto otworzył swoje serce przed Bogiem, który poświęcił swoje życie dla spełnienia Jego woli, tego nie zabijesz jednym słowem. Takie świetliki w mrocznym królestwie mogą rozszerzyć swoją miłość na otoczenie, rozpalić je swoim przykładem, a nawet umrzeć zadowoleni z przedłużenia życia innych. Oto czym jest miłość.

- Dziękuję moim drogim nauczycielom i mentorom za powierzenie mi, żebym przyniósł te prawdy uczestnikom forum.

Domtija.

38
TRANSLATIONS / Re: Wiadomoci po polsku (Posts in Polish)
« on: October 13, 2018, 09:58:21 AM »
Ta sama wiadomość po angielsku i po rosyjsku :
http://forum.serara.org/index.php?topic=11412.msg71026#msg71026
Przekazał  : Prozonov. pełny członek
Kategoria / Temat : Tranmisje dźwiękowe / Zostało mało czasu
« Odpowiedź nr 2, 11 października 2018 r., godz. 09:02:29 »


11 października 2018 r., Samara
godz. 16:00 czasu miejscowego
Nauczyciel : Margul
Temat : Zostało mało czasu

Otrzymałem sygnał do kontaktu. Włączyłem komputer i jestem gotowy do odebrania wiadomości. Kto przyszedł do mnie dzisiaj ?

Tu Margul. Pisz.

Jesteś zapewne zaniepokojony dzisiejszym nieudanym startem rakiety Sojuz, chociaż przewidywałeś, że astronauci nie wejdą na orbitę.

Miałeś rację. Nie jest czasu na loty w kosmos. Trzeba ewakuować pozostałych trzech ze stacji Mir. Jej grozi niebezpieczeństwo i trzeba uratować ludzi. Dlatego postanowiliśmy to powiedzieć wprost. Czekają was duże zmiany, które zostały ogłoszone wiele razy. Czas nadchodzi, ale mało kto w to wierzy. Sądząc po bezczynności władz, oni się nie spieszą.

Pisz dalej. Polecono mi powiedzieć uczestnikom tego forum i każdemu, kto czyta te wiadomości, że zostało mało czasu. Napięcie rośnie, ciśnienie na płyty wzrasta. Słuszne jest podjęcie wszelkich niezbędnych środków na wypadek sytuacji nadzwyczajnej konieczności szybkiego i bezzwłocznego opuszczenia lokalu szczególnie, jeśli jest to budynek wielopiętrowy. W pierwszej chwili trzeba mieć wszystko najbardziej niezbędne do przeżycia kilku dni : ubrania, jedzenie, wodę, paliwo, leki, środki ochrony, jeśli je macie. Staraj się nie być samemu. W zespole łatwiej jest rozwiązać pojawiające się problemy i obronić się przed intruzami, których, niestety, nie będzie brakowało.

Szczególnie opiekujcie się dziećmi własnymi i tymi, które stracą rodziców. Bądźcie odważni, cierpliwi, rozsądni i spokojni. Najgorsza jest panika i poczucie beznadziejności. Tacy umierają najpierw. I bądźcie miłosierni. Pomagajcie umierającym spokojnie odejść, o ile możecie.

Możesz umieścić tę krótką wiadomość na stronie internetowej. To wszystko

- Dziękuję Ci Margul za instrukcje i porady.

Domtija.

39
TRANSLATIONS / Re: Wiadomoci po polsku (Posts in Polish)
« on: October 11, 2018, 06:57:10 AM »
Ta sama wiadomość po angielsku :
http://forum.serara.org/index.php?topic=11408.msg71004#msg71004
Przekazał : Ron Besser, administrator, członek-bohater
Kategoria / Temat : Komunikaty o dolarach amerykańskich i rodzajach proponowanych zmian w handlu światowym i inwestycjach przez Boskie Misje na Urantii / OGŁÓSZENIE DOTYCZĄCE CHIN - OSTRZEŻENIE DOTYCZĄCE WALUT, 11 PAŹDZIERNIKA 2018
« 10 października 2018 r., godz. 20:35:35 »


OGŁÓSZENIE DOTYCZĄCE CHIN - OSTRZEŻENIE DOTYCZĄCE WALUT, 11 PAŹDZIERNIKA 2018

KOMUNIKAT OD SYNA MAGISTERSKIEGO O ROZPOCZĘCIU MISJI MAGISTERSKIEJ NA TEJ PLANECIE I O DOSTARCZENIU RZĄDOWI CHIŃSKIEMU W CIĄGU KILKU DNI PRZEGLĄDU NA TEMAT NASZEJ OBECNEJ POLITYKI WOBEC CHIŃSKIEJ REPUBLIKI LUDOWEJ

KOMUNIKAT OD SYNA MAGISTERSKIEGO SERARY OSTRZEGAJĄCY CH.R.L., ŻE ICH WALUTA JEST NOTOWANA ZBYT WYSOKO O OKOŁO POŁOWĘ I BĘDZIE PODJĘTA AKCJA PRZECIWKO NIM W POSTACI DEWALUCJI JUANA BIORĄC POD UWAGĘ ICH REZERWY, JEŚLI BĘDĄ OBSTAWAĆ PRZY NIE PRODUKOWANIU NICZEGO WZAMIAN ZA DODATKOWY ZYSK

SERARA - „Chciałbym podać, co następuje : Nie jesteśmy w żadnym razie piratami, ale jesteśmy zmuszeni przyjąć, że Chiny i juan ma być utrzymywany na poziomie 6,975 za dolara USA, albo lepiej 6,735 juanów za dolara amerykańskiego.„Jeśli kurs wymiany spadnie do 7.5315 juana, to podejmiemy jednostronną akcję w celu usunięcia nadmiernego zysku, jaki rząd chiński wytwarza w znanych wam działach przemysłu. Podejmiemy wtedy kroki, aby wypuścić JEDEN BILION DOLARÓW USA (Po ameykańsku ONE TRILLION USD) do systemu kapitałowego świata. Rząd chiński nalicza ponad dwadzieścia centów za każdy juan i jest to poważne przewartościowanie dla nas i dla reszty świata.


"Niech będzie wiadomo, że mamy pod ręką rezerwy w wysokości 17 (siedemnastu) bilionów dolarów (17 trillions USD) i możemy z łatwością uzyskać więcej. Wasze rezerwy walutowe są prawie dwa razy wyższe, ale musicie zrozumieć, że światowe warunki zadbają o to, żeby te rezerwy się szybko wyczerpąły, jeśli zrobicie masowy wykup dolara USA, a my nie chcemy, żeby to nastąpiło.


„W końcu, dolar USA jest obecnie ustalany na poziomie 6.921384 juanów za dolara na zakończenie dnia notowań 11 października 2018 r. To jest za dużo i ostrzegamy was, że to nie będzie tolerowane na koniec dnia 25 października 2018 r. o północy czasu strefy Nowego Jorku.


"Dalej zastrzegam, że wiadomości dla was zostaną wkrótce aktywowane, aby przekazać wam nowiny o waszych powiązaniach z Hongkongiem i innymi miejscami wzdłuż linii wybrzeża Pacyfiku i morza Południowochińskiego i że nie mamy zamiaru pozwolić na szeroką inwazję towarów koreańskich lub chińskich zamiast towarów wietnamskich lub towarów z Hongkongu, aby wymienić tylko niektóre. Wasza polityka ma na celu ochronę waszych interesów, ale ona staje się przesadna do tego stopnia, że nie możemy jej tolerować dla dobra tego świata, który nazywamy Urantią i oczywiście prosimy pamiętać, że to jest ważne. Dobrego dnia. Tu Syn Magisterski (Arbiter), a wy, kraj Chiny, jesteście bardzo ważni dla nas i dla tego, co mamy do zrobienia tutaj w celu ponownego nastawienia ludzi Urantii do normalnego sposobu życia i przestrzegania na nowo godziwych warunków życia. Tu Serara, dobrego dnia ".

KONIEC40
TRANSLATIONS / Re: Wiadomoci po polsku (Posts in Polish)
« on: October 09, 2018, 11:02:25 AM »
Ta sama wiadomość po angielsku :
http://forum.serara.org/index.php?topic=11376.msg70930#msg70930
Przekazał/ Napisał : Lemuel, starszy członek
Kategoria / Temat : Przekazy dźwiękowe / Przekaz dźwiękowy / Nowy Duch Prawdy
« 7 października 2018, godz. 13:19:58 »

Mówca : Lemuel
Temat : Nowy Duch Prawdy
Miejsce : Girona, Katalonia, Hiszpania
Data/Godzina : 7 październikia 2018 r. , 19:19 czasu miejscowego, 17:19 UTC

Link do nagrania dźwiękowego :
https://app.box.com/s/1uazulr5xqe7sgkr5tar7vxfs45jo39kTranskrypcja
Napisał : Clency, członek-bohater
« Odpowiedż nr 8, 8 październikia 2018, godz. 11:12:59 »
Zapis przekazu dźwiękowego Lemuela

Nowy Duch Prawdy

Lemuel : Dobry wieczór. Siedziałem tu przez kilka chwil, zastanawiając się, jaki byłby temat rozmowy i przyszły mi do głowy słowa - dlaczego nie mówić o Nowym Duchu Prawdy ? Tak więc będę dzisiaj mówił o Nowym Duchu Prawdy.

Wszyscy wiemy, że ponad 2000 lat temu w dniu Pięćdziesiątnicy Jezus był w stanie wylać na wszystkie ciała Ducha Prawdy i wszyscy przyzwyczailiśmy się to uznawać i jesteśmy bardzo wdzięczni za tę ogromną duchową pomoc w wyniku tego wylania Ducha przez Jezusa. Nie tak dawno temu zostaliśmy poinformowani, że ma być inny Duch Prawdy, bardziej nowoczesnej Prawdy Duchowej, jeśli mogę użyć tego słowa i że to przyjdzie bezpośrednio od Istoty Najwyższej, naszej Najwyższej Matki.

Pytanie, które przychodzi mi do głowy dzisiejszego wieczoru brzmi : dlaczego koniecznie potrzebujemy innego, dodatkowego, że tak powiem, Ducha Prawdy ? Ci z nas tutaj na forum Serary, którzy są tu od sześciu, czy siedmiu lat, zrozumieli, że człowiek tutaj na Urantii, który jest nazywany ostatnim z Agondonterów, może być postrzegany jako szczególny rodzaj ludzi i tak też jest.

Rozsądnie jest powiedzieć, że potrzebujemy czegoś więcej, czegoś, co można uznać, jeśli chcecie, za nagrodę lub jako wzmacniacz. Mówię o tym w tym momencie, ponieważ jak wszyscy wiecie, ci z nas tutaj na forum są oddaną rodziną, która pragnie służyć w Misji Michała i w Misji Magisterskiej i przy Powrocie Jezusa i pamiętamy, że zawsze mamy ogromną pomoc i wsparcie pierwotnego Ducha Prawdy, a także wszystkich Duchów naszej Umiłowanej Matki Ducha, Nebadonii.

Jak wszyscy jesteście w pełni świadomi, mamy Umiłowany fragment naszego Ojca, nasze Dostrajacze Myśli. Dlaczego więc potrzebujemy tej dodatkowej pomocy, tego rodzaju uzupełniającego Ducha Prawdy od Naszej Najwyższej Matki, Istoty Najwyższej ? Zaryzykuję stwierdzenie, że do tej pory rezultat tego Drugiego lub Nowego Ducha Prawdy, którym zostaliśmy tak wspaniale i hojnie obdarowani, my istoty ludzkie, jeszcze się nie pojawił w taki sposób, żeby można Go było zidentyfikować na poziomie ludzkim.

Tak więc można Go interpretować jako Ducha Prawdy, który jest tutaj gotowy do użycia i do zamanifestowania przez nas, ludzi, kiedy nadejdzie odpowiedni czas. Mam przez to na myśli, kiedy kłopoty naprawdę się zaczną i wszyscy będziemy musieli stawić czoła sytuacji, której byśmy nie chcieli, ale przecież jesteśmy tutaj i zostaliśmy przeszkoleni i jesteśmy przygotowywani do tego od lat.

Tak więc mówię, że kiedy ta chwila naprawdę nadejdzie, będzie to czas, kiedy Drugi Duch Prawdy pojawi się w sposób widoczny poprzez działania nas, ludzi, gdy podejmuiemy się zadania służenia Misji Michała, a następnie Misji Magisterskiej. Te myśli przychodzą mi tego wieczoru całkiem niezapowiedziane w tym sensie, że nie szukałem niczego szczególnego, po prostu siedzę cicho tutaj i te słowa przychodzą mi do głowy : Dlaczego nie mówić o Drugim Duchu Prawdy.

Tak więc, moi drodzy bracia i siostry, według mojego zrozumienia, Drugi Duch Prawdy jest czymś, co już jest tutaj, ale w pewnym sensie jest trzymany w rezerwie, dopóki my, ludzie, każdy z nas indywidualnie nie będziemy w sytuacji, w której będziemy w stanie z niego korzystać, używać Go i wzywać tego Ducha Prawdy. Jestem pewien, że będą inne opinie na ten temat i czekam z niecierpliwością na to, co inni mają do powiedzenia.

To były moje myśli tego wieczoru na ten temat i czuję w tej chwili, że nie ma nic, co chciałbym dodać, poza tym, że jestem bardzo wdzięczny, że coś takiego się wydarzyło, że z jakiegoś powodu, lecz jestem pewien, że nasza najdroższa Najwyższa Matka ma swoje powody, by obdarzyć nas innym Duchem Prawdy. Jest to naprawdę najcudowniejsza rzecz i mam nadzieję, ufam i modlę się, abyśmy mogli skorzystać z tego niesamowitego błogosławieństwa, gdy nadejdzie na to czas.

Dziękuję za wysłuchanie. Tu Lemuel. Wszystkim wam życzę bardzo udanego wieczoru i na razie się żegnam. Domszia

41
Thank you Michael and Ron for the answer.

To tell the truth, I do not feel as bad as Michael put it. I treat all my illnesses so far, as transient and treatable. It seems to me that sometimes the treatment leads to a better condition than before the disease, such as retinal detachment and cataract removal.

I understood from Ron's e-mail that radiotherapy was better than cutting the prostate, because it was important that it was more conservative.

My health I try to reasonably deal with every day for many years, since I need it and I am in a good mood in general, because I have the impression that I am under constant protection from the other, invisible side. I have full confidence in you and I count on your help. I also have full confidence in your decisions regarding me and I think that if I have to choose myself, my preferences are clear, even if I do not pronounce them out loud.

Of course, I try to use official medicine only when it is necessary and as little as possible, especially when it comes to the use of chemical drugs. Fortunately, in France I have easy access to homeopathy and it seems to me that I am susceptible to this type of treatment. Besides, I avoid chemical drugs that I often perceive as harmful and I can not use them.

I also thank Ron for the encouragement for the translations I do willingly, but only as much as I have enough time. If sometimes I can make a bad impression not answering correspondence, it is only because of the lack of time between studies and translations on the forum.

Domtia

Andrzej (This is the Polish version of my given name, phonetically in English - Anjey)

42
TRANSLATIONS / Re: Wiadomoci po polsku (Posts in Polish)
« on: October 05, 2018, 08:08:00 AM »
Ta sama wiadomość po angielsku :
http://forum.serara.org/index.php?topic=11354.msg70852#msg70852
Przekazał : Ron Besser, administrator, członek-bohater
Kategoria / Temat : Wiadomości dotyczące Rajskich Bóstw, jak Ojciec, Ja Jestem i Wypełniacz Przeznaczenia Wszechświata / Michał - Nadal tu jesteśmy!
« 3 października 2018 r., godz. 13:43:34 »


Nadal tu jesteśmy!
Michał Nebadoński
Jork, Pensylwania, USA, godz. 13 :00 czasu miejscowego
3 października 2018 r.

"Wciąż tu jestem, pomimo całego zamieszania na temat gdzie lub tam jest Jezus i ściskam was wszystkich pomimo wybuchu złości z powodu warunków na Urantii.

"Jestem bardzo niezadowolony z kilku osobistych okoliczności, które rozwinęły się pomiędzy niektórymi z was, a które wynikły z waszej decyzji porzucenia dalszej bardziej przewidywalnej analizy pochodzącej z tej strony internetowej. I jest w tym coś więcej. Zapewniam was, że przekazujący nie przewidują, a jedynie działają jako kanał, przez który musimy przekazywać. Ron w kółko powtarzał : nie bijcie go za to, że duch zmienia za chwilę, gdy jest coś do powiedzenia poprzez przekazywanie Głosu Boga. Te przekazy są aktualne w danej chwili i dlatego musicie zwracać na nie uwagę ! One odzwierciedlają bieżący ruch, kiedy musimy uruchomić te Misje na Urantii. Bądźcie czujni jeszcze dziś, aby usłyszeć, co zamierzam wkrótce zacząć na pewno z waszymi rządami USA i Rosji.

A na inneą nutę, na temat nękania z tylnych miejsc:
Rozumiemy, że Ron otrzymywał e-maile od postaci zwanej Warren Smith, która nie przestaje łoić obecnego trybu, w którym rozmawiamy z Urantią i kpić z niego. Smith nieustanne uważa Rona za nie tyle zasługującego na pogardę, co zbyt powolnego, żeby się porozumiewać z facetem w poważnym wieku. i wybaczyć mu to, że objeżdża go bez sensu. LECZ : Warren znajduje teraz dobry powód - umysłową nierozwiązywalność, ale Ron nie widzi sensu rozmawiać z Smithem, ponieważ nie ma on żadnego poczucia niczego z powodu wielu złych nawyków, które zmuszają do zachowania czujności. W każdym razie powiedzmy Smithowi, co powinien usłyszeć: Wiedz, że na górze nie zostałeś odrzucony, ale utrudniasz włączenie cię. Dałem Ronowi dużo swobody w wyborze personelu, ale jego cierpliwość została wystawiona na próbę przez ciebie i twoje chęci uprzykrzania się. Umysł, który posiadasz, zachowuje w tym wszystkim bardziej klucz do Lucyfera niż do Ojca Wszechświata.

W ciągu moich lat działania, jako Syn Stwórcy, Władca Nebadonu, nigdy nie widziałem, aby jakaś planeta przemieniła się z prawdopodobnie dobrej w całkowicie złą, jak się stało z tą. Jestem pewien, że możemy to naprawić, ale jakim kosztem? Swierdzam, że obecnie mamy niewielki wybór, jak tylko obalić niektóre rządy i skończyć z ich poglądami, że to, co mówią, jest zawsze ważne. Niech to będzie także lekcja dla was wszystkich, ponieważ Ron bez końca widzi problemy, z którymi musi się zmagać codziennie, z powodu ruiny systemu medycznego, który nie pozwala na litość, a jedynie na przestrzeganie przepisów stanowych i rządu federalnego.

Powiem jeszcze :

Nikt nie oczekuje na Uranti, że zostanie uratowany, bo wszyscy myślą podobnie. Nikt nigdy nie usłyszy wezwania do zbawienia, dopóki jesteśmy razem i całe słuchanie zostawiamy samym tylko Ronowi, Sue, Larry'emu lub Lemuelowi oraz innym przekazującym, piszącym na stronach forum, które prawie nigdy nie są już czytane. Kręciliśmy się wokół zbyt długo i czasami mówimy ostro. Wiedzcie, że mówimy wyłącznie tutaj i otworzymy nowe kanały informacji na przyszłość, również tutaj. Teraz jeszcze :

Dziś jest trzeci października 2018 roku. Jestem gotów spuścić psy Baskervillów, bestie wymyślone przez Arthura Conana Doyle'a, który zmarł w 1930 roku i zostawił również masę listów, które w całości dotyczą ducha i świata ducha. Dwutomowa książka Doyle'a «The History of Spiritualism« (Historia sirytualizmu) została opublikowana w 1926 roku i muszę powiedzieć, że był to najlepszy katalog aktywnych duchowo ludzi na Urantii, jaki kiedykolwiek wyprodukowano. Niestety doprowadziło to Doyle'a do tego, że tak się rozzłościł nad empirystów, że zostawił ich wszystkich i przeszedł wtedy na półemeryturę. Jego ostatnia książka była przeróbką kilku jego wcześniejszych prac i zmarł szczęśliwy, jako nieco zamożny człowiek. (Zamiast powtarzać niektóre rzeczy, które miałem tu podać, Ron zasugerował, żebym poczekał i przedstawił dziś ogólną dyskusję nad pracą o nowych paliwach syntetycznych, w której on jest całkowicie zanurzony i tak zrobię.)Przypominam, że jestem również Jezusem i że pracowałem z Conanem Doyle'em, więc jego książki zostały zauważone i zrobię to samo dla Rona, ponieważ ma on ogromny repertuar historyczny, o którym niewielu wie, o paliwie syntetycznym i niemieckim podboju Europy w połowie 20-go wieku. Jest on prawdziwym molem historycznym i grzebie głęboko, żeby znaleźć to, co niewielu by zaledwie zauważyłoby i pokazać znaczenie tego w tamtym czasie. Ta następna książka to cała historia i jeśli ktoś jest zainteresowany tajemnicą Absolutów, to musi ją przeczytać, żeby się dowiedzieć, jak oni faktycznie działają w realnym życiu. Namówiłem Rona, aby pozwolił mi zacytować to :

"Zapewniam was" - pisze on - "nie znam Absolutów, ale znam źródło i centrum, a oni znajdują sposób, żeby się dostać stamtąd na tę małą planetę zwaną Ziemią." Pisaliśmy tę książkę kilka razy i za każdym razem, kiedy on to robi, Ja kradnę to z komputera i musi ją na nowo napisać. Obecna jest piątą, aby wznowić sprawę i pozwalam mu, żeby to biegło, bo on ma prawdziwe zacięcie, żeby to ukończyć, pomimo okropnego zdrowia. Tym razem on złapał wielki smak i pisze jako człowiek, który może bronić wszystkiego, co mówi, wskazując na okoliczności, w których Absoluci robią różnicę nawet w życiu ludzkim, a zwłaszcza w naukach ścisłych. Jest to jedyny sposób, w jaki mogę zapewnić, żeby Bóg został zauważony w pogańskim życiu ludzi na Urantii, którzy nie mają duszy dla dobra, lecz tylko dla spraw bieżących i w ten sposó musimy zaatakować system : powalić zasady, które napędzają nienawiść i chciwość. To jest moje dzisiejsza mowa do was. Życzę wam wszystkim dobrych dni zawsze. Michał Nebadoński.

KONIEC

43
Lemuel (or another member of the forum), could you (together with your Adjuster) say what this role of „inspiration for other people” would be like in cases of different individuals equipped with the Thought Adjuster: 1) fused (in different phases of the fusion), 2) not fused, byt transmitting (in different phases of communication skills) and 3) neither fused nor transfering skills.

Domtia

44
Despite other important news currently on the forum, one question from another barrel (Polish expression). Could someone say something about the NEW reactions of the body to OLD health problems. Example: After radiotherapy ended 8 months ago, the body seemed to want to go back to repairing its effects more quickly, when it seemed that they were gone, or they are now slowly repaired in an imperceptible way.

My question is because lately news comes from various parties that there have been significant changes in this area (eg. Kryon through Lee Carroll).  At the same time, we get new, important dates, eg :

„Be aware as of the first day of October this year, the Lucifer Rebellion is finished. The Michael Mission is officially inaugurated and established beyond any dispute.” in :
http://forum.serara.org/index.php?topic=11204.msg70358#msg70358

Domtia

45
TRANSLATIONS / Re: Wiadomoci po polsku (Posts in Polish)
« on: October 03, 2018, 07:28:56 AM »
Ta sama wiadomość po angielsku i po rosyjsku :
http://forum.serara.org/index.php?topic=11350.msg70840#msg70840
Podał na forum : Prozonov. pełny członek
Kategoria / Temat : Miejsce na nowe przekazy / Zbliżanie się "NIEUNIKNIONEGO" i "MODLITWA" jest na czasie !!!
« Odpowiedź nr 1, 3 października 2018 r., godz. 00:24:47 »


3 października 2018 r
08:00 czasu miejscowego
Nauczyciel : Margul, Nebadonia

Pisz. Tu Margul, Rajski Nauczyciel Trójcy. Dziękuję, że odpowiedziałeś na moje wezwanie do odebrania wiadomości.

- Jestem gotów przyjąć wiadomość, drogi nauczycielu Margul.

Pisz. Dzisiaj chcę powiedzieć tobie i wszystkim uczestnikom forum o tym, co stoi przed wami do zrobienia w skomplikowanym okresie zmian na planecie.

Przede wszystkim bądźcie czujni. Uważnie śledżcie zjawiska atmosferyczne i starajcie się być w bezpiecznym miejscu w tym czasie. Woda, która wtargnie ne ląd, może narobić wiele nieszcczęść. Starajcie się więc być w podwyższonych miejscach, z których można was ewakuować. Bardziej skomplikowana będzie sytuacja w miastach. Nie wszystkie budynki będą mogły wytrzymać podziemne wstrząsy. Wiele zawali się jak domki z kart, i to jest nieprzewidywalne. Oto dlaczego musicie być cały czas w kontakcie - uważnie przysłuchiwać się wewnętrznemu głosowi, czy to Dostrajacza, czy innego posłańca. I, oczywiście, żadnej paniki. Trzeźwy umysł, dokładne wyrachowanie, przykład opanowania dla rodziny i innych ludzi mogą uratować wiele istnień. Czy rozumiecie całą odpowiedzialność, jaka na was spoczywa ? Czy wyobrażacie sobie, przez co musicie przejść ?

Zbawienna modlitwa, szczera chęć pomocy sobie i bliskim pomogą wam przezwyciężyć te trudności. Najważniejsze, żebyście zawsze byli z Bogiem, a ten, kto mu zaprzecza, odrzuca samo życie i staje się martwym jeszcze za życia.

- Dziękuję mądry Rajski Nauczycielu za nauki. Czy jest jeszcze ktoś w pobliżu ?

Tak, teraz Matka Nebadonia. Mój Święty Duch chroni was przed wszelkimi nieszczęściami, kiedy szczerze i z miłością szukacie pomocy. Bez miłości, bez cierpliwości, bez szacunku, bez bezinteresowności w waszych czynach i uczynkach, trudno wam będzie ocalić siebie dla życia wiecznego. Postawcie Boga na pierwszym miejscu, spełniajcie jego wolę jak własną a zobaczycie, jak wszystko będzie się zmieniać na lepsze.

(przerwa)

Uspokój się mój synu. Nie żyj oczekiwaniem złego. Żyj tu i teraz, dniem dzisiejszym. Nadejdzie następny dzień, przyniesie swoje zmartwienia, wtedy je rozwiązuj.

- Dziękuję Ci Boska Mamo za miłe słowa.

Domtija.

Pages: 1 2 [3] 4 5 ... 23