Show Posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.


Messages - Andre_P

Pages: 1 2 [3] 4 5 ... 33
31
TRANSLATIONS / Re: Wiadomoci po polsku (Posts in Polish)
« on: June 25, 2019, 12:18:42 PM »
Te same wiadomość po angielsku :
http://forum.serara.org/index.php?topic=12564.msg76818#msg76818
Kategoria / Temat : Co się dzisiaj dzieje, jeśli w ogóle coś / KOMUNIKAT - POWINNIŚCIE WIEDZIEĆ, ŻE NA URANTII SĄ NOWE WARUNKI


1) Napisał : weydevu, starszy członek
« Odpowiedź nr 16, 24 czerwcaa 2019 r., godz. 11:20:07 »

Drogi Ronie, odmawiam wiary, że to koniec. Ci na Wysokości mówili wkółko, że będziesz tu przez co najmniej sto lat, lub dwieście, albo jeszcze więcej. Nasz Ojciec mógłby cię uzdrowić, ale wtedy byłbyś doskonały, więc ON zostawia to SWOIM podwładnym. Będę nadal modlić się o twoje uzdrowienie.

Czy w jakikolwiek sposób możesz nam podać lub wytłumaczyć, dlaczego Południowy Baptysta jest na zawsze skończony i zawodzi w zachowaniu ? Jestem pewien, że jest wiele powodów. Czy możesz podać nam sposób poprawiania tego ? Wychowałem się jako baptysta, więc wiem, że oni są twardzi, zamknięci w swoich ramkach i nikt może im powiedzieć, jak się z tego wydostać. Dziękuję.

Domszia

Weydevu2) Napisał / przekazał : Ron Besser, administrator, członek-bohater
« Odpowiedź nr 17, 24 czerwcaa 2019 r., godz. 16:25:15 »

Weydevu, twoje stwierdzenie jest uogólnione i nie dotyczy poszczególnych członków tego klanu. Mam grupę nie daleko ode mnie. Oni budują dziesięcioakrową posiadłość z dużym nowoczesnym kościołem na niej i co roku jestem odwiedzany przez nich ze Wzgórza Królewstwa, jako myślę, że oni to nazywają.

Pozwól, że opowiem wam bardzo zabawną historię, która wydarzyła się dwa lata temu. Pewna żwawa młoda dziewczyna podeszła do moich drzwi przed południem tamej wiosny. Była ze Wzgórza Królestwa i nosiła ze sobą literaturę, aby ją rozdawać ludziom takim jak ja. Rozmawialiśmy przy drzwiach i stopniowo zdałem sobie sprawę, że była nowicjuszką i nie była pewna, czy jej przemówienie mnie ujmie na użytek Pana. Zwykle nie jestem zbyt cierpliwy z tymi Wybawicielami Zbawienia, ale tamtego ranka pozwoliłem sprawie biec, żeby zobaczyć, skąd ona to wzięła.

Wręczyła mi broszurę z obrazem Jezusa i wyjaśniła część Biblii na temat dobrej nowiny, którą chciała się podzielić. Zanim przyszła przekazywałem Jezusa, chyba dla forum i zszedłem po schodach z sali komputerowej, żeby otworzyć drzwi od przodu i porozmawiać z nią.

„Patrzyła na mnie i czekała na moją odpowiedź, gdybym zechciał coś powiedzieć i chciałem. Zapytałem ją, czy zechciałaby bezpośrednio porozmawiać z Jezusem ?

Nie zrozumiała mnie i musiałem powtórzyć pytanie. Pokryła się w szaro-marmurową bielą, szybko spojrzała na to, co było w jej ręce i powiedziała, że tak nie sądzi. Wtedy powiedziałem coś w rodzaju : Widzisz, masz szansę porozmawiać z Panem, więc zadaj Mu swoje ulubione pytanie, jeśli możesz. Wtedy krzyknęła : „NIE!”, odwróciła się na pięcie i pobiegła na ganek, a potem chodnikiem do samochodu zaparkowanego na podjeździe.

Co więc Weydevu myślisz, że ona robiła ?

Cóż, szczerze mówiąc, wystraszyłem ją tym do wielkiej ucieczki od szansy porozmawiania z Panem, a jeśli było tak wiele strachu, żeby tak mocno uciekać, jak myślisz, czy dalej jest pełna goryczy w jej głowie, jeszcze dzisiaj, żeby opuścić Wzgórze Królestwa i uciec z powrotem do południowych stanów, co zrobiła, jak mi powiedział Michał, żeby na zawsze oddalić myśl, że w ogóle była dla Boga.

Większość baptystów jej pokroju jest właśnie taka. Są słabo wierzący w chwałę Królestwa, a ich system wierzeń jest tak pełen uprzedzeń, że nie mogą przyjąć przyjaznego powitania od Jezusa, nie uważając, że to naprawdę diabeł. Jezus nie może sobie z nimi poradzić. Wszechświat Lokalny nie może z nimi nic zrobić, ponieważ są tak upełnomocnieni fałszywymi naukami kaznodziejów, że nie ośmielają się mówić bez ich aprobaty, albo dać znak, że jest w porządku mówić to, w co naprawdę wierzysz. Byłem przerażony tym, co zobaczyłem, wpadłem w ten dzień i widziałem jeszcze dwa razy od tego czasu, że Wzgórze Królestwa wysyła mi małą armię, żeby mówiła do mnie sensownie, przychodząc do mnie, ale nigdy nie byłem w domu. To było moje doświadczenie, a aniołowie mają ten sam problem, a bardzo niewiele epokowego objawienia kiedykolwiek wyjdzie z ich ust, a jeszcze o wiele mniej można liczyć na spotkanie twarzą w twarz z Jezusem lub Stwórcą, którzy je wymyślili. To dlatego dostałeś taką wiadomość od Michała dotyczącą tych postaci. Daj mi zwykłego człowieka, który pracuje w fabryce i wiem, że byłby szczęśliwy mogąc porozmawiać z rozmownym Synem Stwórcy dowolnego dnia bez pretensji, ale daj Stwórcy baptystę, a będziesz miał tyle bajek i strachu w pracy. Życzę szczęścia Stwórcy !

Jeśli chodzi o moją chorobę, w ciągu ostatnich trzech dni podejmowane są decyzje dotyczące sposobu leczenia. Pojawienie się Najwyższego ponad naszym niedawnym Rządem Planetarnym na jakiś czas zupełnie poplątało te plany, ale być może będziemy na tropie tego, co zrobić z tym, co naprawdę ważne do tej pory, z niewydolnością serca. Niezależnie od tego, co mogą mieć na myśli, muszą się temu przyjrzeć wkrótce, gdyż to serce nagle stało się niepewne i nie cieszy go łowienie ryb w strumyku.
RON

MICHAŁ NEBADOŃSKI - „Weydevu, zadałeś dość trafne pytanie i dostałeś ciężar z piersi Rona na ten temat, ale muszę powiedzieć, że to, co on mówi, jest w większości prawdą, lecz musisz także zrozumieć, że baptyści w tej części Pensylwanii są niezdecydowani w wielu sprawach. Oni tak poważnie traktują swojego Jezusa, że nie żartują z Nim ani na jego temat. Ron nie żartował i ta kobieta wiedziała, że on nie żartuje. Była przerażona na śmierć, że Ron ją złapie i zgwałci lub jeszcze gorzej. On nie miał takich myśli, ale powtórzył propozycję dwa razy i ona WIEDZIAŁA, że może ją wykonać i nie miała zamiaru spotkać takiego losu tam i wtedy. Ron nigdyby tego nie zrobił nie mając pewności, że ofiara jest na to gotowa, a zorientował się, że albo pożałuje, albo ucieknie. W tym przypadku ona uciekła tak gwałtownie, że to zaskoczyło naszego przekaźniczka, a Jezus się z tego roześmiał, bo był gotów wygłosić Kazanie na Górze. Zamiast tego obaj stali przy drzwiach i zobaczyli jelenia z podniesionym białym ogonem uciekającego do odległego samochodu. Ron do dziś myśli, że był to mnich w owczej skórze, ale nigdy już nie będzie miała doświadczenia religijnego w swoim życiu. Zadbaliśmy o to, żeby miała, ale ona nie może wyczyścić tej chwili na werandzie Rona, kiedy mogła porozmawiać z Jezusem, a ona zlodowaciała. Wyobraźcie sobie mówi Ron. Weydevu, Ja mówię to samo do większości z nich, ponieważ są oni budowniczymi płytkiego królestwa i nie robią nic dobrego, chyba że są nakłaniani przez ognistego kaznodzieję, który przede wszystkiem pilnuje dyscypliny, a potem może jest duchownym. Dobrego dnia.

KONIEC

32
TRANSLATIONS / Re: Wiadomoci po polsku (Posts in Polish)
« on: June 25, 2019, 08:06:52 AM »
Ta sama wiadomość po angielsku :
http://forum.serara.org/index.php?topic=12534.msg76826#msg76826
Napisał : Ron Besser, administrator, członek-bohater
Kategoria / Temat : Mówi Melchizedek Machiventa / Melchizedek Machiventa przez grupę z Colorado o przeludnieniu i złych przeczuciach odnośnie przyszłości
« Odpowiedź nr 9, 24 czerwcaa 2019 r., godz. 15:57:24 »


Weydevu, dawno temu, w połowie lat 70-tych kupiłem książkę w miękkiej oprawie z dziedziny przekazywania duchowego i podobała mi się ta książka napisana przez komiwojażera, jak wtedy myślałem. Ta książka dotyczyła jego rozmów z Panem, którego nazywał Panemm Michałem. Dziś przypuszczam, że rozmawiał wtedy z Michałem Nebadońskim.

Pewne części jego książki mówiły o tym, jak wiele humoru miał z Panem i że mógł się tak śmiać, że padłby na łóżko i wył. Ten człowiek jest dziś prezydentem grupy przedsiębiorstw i poza tym go nie znam, ale jest to przypadek osoby, która podróżowała samotną drogą z walizkami z koszulami przez cały tydzień tylko po to, by wrócić do domu i zrobić to ponownie w następnym tygodniu i tak w nieskończoność. Ja też kiedyś przez to przeszełem, bo to może być awantutnicze lub przekomiczne, kiedy Michael wyciąga kawał dobrego humoru, gdy się wcale nie spodziewasz czegoś takiego.

Michał prowokował mnie do koziołkowania, kiedy leżałem na plecach na moim łóżku tak, jak to robię, z obiema rękami pod głową i całkiem ubrany tylko po to, by czasem odprężyć plecy. Obracał mnie tak zaskakująco, że musiałem dwa razy próbować, żeby w końcy stanąć obok łóżka. Ta książeczka w miękkiej oprawie nie jest już drukowana, tego mogę być pewien, bo kosztowała wtedy najwyżej 2,95 i miała około sześćdziesięciu lub siedemdziesięciu stron, o ile pamiętam, ale byłem zaskoczony, gdy dowiedziałem się, że on naprawdę przekazywał, chociaż nigdy nie mówił tego głośno i został porzucony później przez Pana i nigdy nie mógł się z tym pogodzić. Ja też nie mogę, bo to było tak nieoczekiwane ! Michael jest przezabawny, gdy sprawy układają się dobrze między wami. Myślę, że to dzięki jego głębokiemu doświadczeniu jako człowieka – Jezusa. Jest to jedna z korzyści płynących z odfiltrowania tak wielu ujemnych stron życia Stwórcy jako Syna Obdarzającego. Kiedy wszystko idzie dobrze, On potrafi nas traktować, jak dumny tata wyciągając nas od łóżka, jak to robi wielu tatusiów z synami i córkami wcześnie rano przed śniadaniem dla zabawy ! Ron

KONIEC

33
TRANSLATIONS / Re: Wiadomoci po polsku (Posts in Polish)
« on: June 25, 2019, 06:37:16 AM »
Ta sama wiadomość po angielsku :
http://forum.serara.org/index.php?topic=12580.msg76822#msg76822
Przekaz: Dominick O, pelny członek
Kategoria / Temat : Co się dzisiaj dzieje, jeśli cokolwiek / LANAFORGE. Dyrektor Planety się przedstawia ; Reformowanie ; Najwyższy, 24 czerwca 2019 r.
« 24 czerwca 2019 r., godz. 13:24:19 »


MÓWCA : LANAFORGE
Przedmiot : Dyrektor Planety się przedstawia ; Reformowanie ; Najwyższy
Kategoria : Co się dzisiaj dzieje, jeśli cokolwiek
Przekazujący : Dominick O
Miejsce : Seattle, Waszyngton, USA
24 czerwca 2019 r. godz. 18:00 UTC (10:00 czasu Pacyfiku)

Tu LANAFORGE. Powtarzałem się kilka razy, aby zacząć tę transmisję. Przypominam, że on ma zwięzłą zdolność i talent nawiązania kontaktu, gdy mówimy. Wszystko, czego potrzeba, to jego i nasza chęć, aby to w jakiś sposób zanotować, czy to pisemnie, dźwiękowo, czy przez proste odtworzenie pamięci.

Tu LANAFORGE. On uwielbia wymawiać moje imię, ale mało zna moją osobowość. Wy wszyscy moglibyście powiedzieć to samo, ale poznajcie mnie teraz, bo chcecie mnie poznać. Jestem waszym Kierownikiem Planetarnym z czym się wiąże najwyższy szacunek z jakim traktujecie królów i innych przywódców waszej planety, tylko ja jestem PIERWSZY. Jednak ja wykonuję rozkazy i uprawnienia innych duchowych agencji i Wykonawców na Wysokości. Ale to są dygresje. Zrozumcie, że na najbardziej podstawowym poziomie jestem ŻYCZLIWYM, wszystkowidzącym okiem waszej planety. To jest przenośnia dla mojego osobistego urzędu na waszej planecie, a nie dla moich dosłownych zdolności widzenia i wiedzenia wszystkiego bez pomocy waszej i sfer duchowych.

Tu LANAFORGE. Wy, którzy to czytacie, jesteście teraz poinformowani. Jestem aranżerem planetarnym i czasami improwizuję, a czasami otrzymuję precyzyjne fragmenty muzyki do wykonania od moich Przełożonych, od Kompozytorów i innych. Mam niezwykłe doświadczenie, szczególne i stosowne w zakresie tego, co jest uważane za największy i najbardziej niszczący duchowy i materialny bunt, jaki wszechświat kiedykolwiek będzie wiedział. Przejęcie przez NAJWYŻSZEGO sygnalizowało ostateczne wyczerpanie wszystkich ostatecznych decyzji związanych z buntem i oznacza, nakreśla i wprowadza w ruch ostateczne rozstrzygnięcia na wielu poziomach i co wy wszyscy powinniście zapamiętać, że Wszechświat, a więc i moja administracja w aranżacji zrobią, to będzie raczej reformowanie niż burzenie i odbudowywanie od nowa. Natura wkrótce zacznie siać spustoszenie, ale My i wy razem nie możemy się zajmować niszczeniem, lecz reformowaniem. NAJWYŻSZY bierze i otrzymuje wszystko, co jest i kiedykolwiek było, bez względu na to, czy to żyje wiecznie, czy też zginęło na wieki poprzez swoje własne działania i ostateczne wyroki Pradawnych Czasu z Uversy (i wszelkich innych Pradawnych Czasu Superwszechświata).

Reformowanie obejmie pracującowników terenowych i produkty agencji duchowych, niektóre w zastosowaniach materialnych a inne poprzez zastosowania duchowe. Będzie to wspierane objawieniem poprzez nauczanie, określonym jako objawienie epokowe i okresowe. Ci, którzy przyjmują, dedukują i utrzymują Piąte Epokowe Objawienie na waszej planecie, doświadczają tysiąca lat ewolucji i nie tylko mają błędne koncepcje rozwoju, ale bardziej trafnie, mieliby wtedy martwą planetę, bo PEO nigdy naprawdę nie zaistniałoby, jak było spodziwane i planowane. To zostanie zreformowane, ale kosztem ludzkiego ego, używająć słów jak “niedotrzymanie zobowiązania” dla upomnienia.

To wszystko na dziś i teraz, dziękuję za wysłuchanie i przeczytanie. Dobrego dnia. LANAFORGE.

34
TRANSLATIONS / Re: Wiadomoci po polsku (Posts in Polish)
« on: June 24, 2019, 11:56:55 AM »
Ta sama wiadomość po angielsku :
http://forum.serara.org/index.php?topic=12572.msg76798#msg76798
Przekaza : amethyst, starszy członek
Kategoria / Temat : Miejsce na nowe przekazy / Lanaforge wzywa ochotników do wystąpienia, aby służyć jako jego cielesny personel
« 23 czrwca 2019 r., godz.20:10:41 »


Tytuł : Lanaforge wzywa ochotników do wystąpienia, aby służyć jako jego cielesny personel
Mówca : Lanaforge, Książę Planetarny
Przekazujący : Amethyst
Data : 23 czerwca 2019 r.


LANAFORGE :

„Tu Lanaforge, obecny Planetarny Książę Urantii. Kiedy przyglądam się krajobrazowi tej planety i pracom, które czekają na MNIE, nie mogę się oprzeć myśli o tym, żeby poprosić was o traktowanie tej pracy jako stojącej przed NAMI. Setki tysięcy lat temu pierwszy Książę Planetarny (nie wymieniam jego imienia) przybył z prostym zadaniem. Istniała bardzo rzadka populacja prostych, ledwo ludzkich istot i zadaniem jego i jego personelu było rozpoczęcie długiej drogi edukacji ich umysłów i przygotowania ich dusz do ostatecznej podróży wznoszenia się do wszechświata. Minęły wieki, zanim znaleźli przyczółek i rozpoczęli żmudny proces ich przedsięwzięcia, zanim bunt powstrzymał ich postęp. Ale chcę dziś mówić do was o udanych latach ich sukcesów, zanim nadeszła katastrofa.

„Zaczęli od stworzenia bardzo podstawowych potrzeb - stworzenia populacji ludzi, którzy pewnego dnia będą mogli rosnąć w wiedzę i ducha, aby stać się typem ludzi potrzebnym do tego, żeby uczynić Urantię planetą, jaką przypuszczalnie zaprojektował MICHAŁ NEBADOŃSKI. Ci prymitywni ludzie, o prostych sercach, byli w większości otwarci na to, co im proponowano i chętnie szukali rady i akceptacji Jego personelu. Ludzkość zaczynała na solidnym gruncie.

„Jednak wyzwania były ogromne. Ustanowienie takiego przedsięwzięcia nigdy nie jest prostym zadaniem dla Księcia Planetarnego, ale te proste dusze były otwarte. Byli spragnieni dowiedzieć się więcej prawdy i zdobyć wiedzę, której potrzebowali, żeby się rozwijać. Byli wdzięczni do tego stopnia, że w swojej niewiedzy nazywali „bogami” członków tego pesonelu. Sprawy były trudne, ale wykonalne.

„Przejdźmy szybko do dzisiaj. Oczami waszego umysłu widzicie okropności, terror, bezbożność, które trzymały ludzkość w kajdanach cierpienia przez setki tysięcy lat. Jest to widok, od którego nawet wasi aniołowie muszą odwracać oczy. To jest przerażające łagodnie to nazywając.

„Jednak dzisiejsza populacja bardzo się różni od ludzi o prostych umysłach z tych pierwszych dni. Dzisiaj miliardy ludzi z ego, które wymknęło się spod kontroli, szukają władzy, sławy, pieniędzy i nie troszczą się o bezcenne perły mądrości oferowane im, jeśliby tylko chcieli poszukać. Dla nich takie cenne perły mądrości są bez znaczenia.

„I oto stoję z tym ohydztwem jako wasz Książę Planetarny. Co może zrobić nawet zahartowany Syn Lanonandek z tym, z czym muszę pracować ? Cóż, Misje pójdą naprzód i to będzie ogromna pomoc, ale mówi się, że od tych, którzy otrzymali wiele, wymagane będzie wiele, a tu chodzi o was moi drodzy. Do każdego i wszystkich, których oczy znajdują te słowa, mówię - zrozumcie, co do was mówię.

„Tak, NAJWYŻSZA ISTOTA wydała poważne ostrzeżenie do osób odpowiedzialnych za ich rozpoczęcie, ale ja, Lanaforge, wasz Książę Planetarny, ogłaszam dzisiaj poważne ostrzeżenie wam wszystkim. Żaden Książę Planetarny w całym stworzeniu nigdy nie stanął przed tym, na co Ja teraz patrzę. Mówię do tych z was, którzy widzą ten obraz wyraźnie, zarówno zespolonych, jak i nie, zarówno przekazujących, jak i nie. Wysyłam do was poważne ostrzeżenie. Wstańcie i dajcie się policzyć. Nie mam żadnego śmiertelnego personelu dostarczonego mi, jak mają moi bracia na innych planetach. POTRZEBUJĘ WASZYCH SERC I DUSZ Z NAMI W TYCH MISJACH. Do was to dociera, ale do tego świata nie.

„Jeśli macie problemy z odbieraniem transmisji, to PROŚCIE o pomocnika, a następnie BĄDŹCIE W SPOKOJU i wyczuwajcie, jak przepływają przez was. Wszyscy zdajemy sobie sprawę z zamieszania, które nastąpiło ostatnio i prawdopodobnie utrzyma się przez jakiś czas, ale nie dopuście troski do waszych serc, bo Wola Ojca spełni się na Urantii. Wiele pomocy napływa z góry i część się obecnie materializuje na Urantii, alle są pewne rzeczy, które tylko wy możecie dla nas zrobić. Błagam was, bądźcie moim cielesnym personelem. Wszyscy książęta planetarni potrzebują śmiertelnego personelu. Jeśli będę mógł mieć pewność co do waszego zobowiązania, zostaniecie wykorzystani w dowolnej roli, w której jesteśmy w stanie was wykorzystać. Nadszedł czas rzucić piłkę, żeby się toczyła. W rzeczywistości ten czas był dużo wcześniej.

„Nawet Ja mam wiele pytań o to, jak to wszystko się rozwinie, ale muszę pokazać osobom odpowiedzialnym, że mam armię ochotników gotowych służyć jako mój śmiertelny personel. Niech wiedzą, że tak jest.

„Dziękuję Ametyst za to, że szczerze pragnęła przyjąć ten przekaz. To był pierwszy raz, kiedy pracowaliśmy razem nad czymś i mogę ci powiedzieć, że nie jest to ostatni raz, bo ona już pokazała nam swoje oddanie poprzez kroki, które podjęła w swoim życiu, aby być całkowicie wolną, by służyć w każdej potrzebnej roli.”

Amethyst : Dziękuję Langforge.

„Są teraz czasy niepokoju i zamętu, ale chaos poprzedza porządek. Miejcie odważne serca, bo będziecie ich potrzebować, ale nigdy nie jesteście sami w waszych próbach. Pragnę, abyście wzięli moje słowa do serca i oddaję cześć waszym silnym i wiernym duchom. Dobrego dnia."

35
TRANSLATIONS / Re: Wiadomoci po polsku (Posts in Polish)
« on: June 24, 2019, 09:09:56 AM »
Ta sama wiadomość po angielsku :
http://forum.serara.org/index.php?topic=12578.msg76806#msg76806
Przekazał : Lemuel, członek-bohater
Kategoria / Temat : Miejsce na nowe przekazy / Wezwanie do broni
« 24 czerwca 2019, godz. 01:38:48 »

Mówca : Lanaforge
Przedmiot : Wezwanie do broni
Miejsce : Girona, Katalonia, Hiszpania
Data/Godzina : 24 czerwca 2018 r., godz. 07:00 czasu miejscowego, 05:00 UTC

Lanaforge
Witam na pokładzie Lemuelu ! Wydałem moje wezwanie, a ty je usłyszałeś i jako dobry żołnierz, którym zawsze byłeś, odpowiedziałeś zgłaszając się na ochotnika, żeby być członkiem moich wojsk lądowych.

Podobnie jak wszyscy, byłeś zaskoczony ostatnimi wydarzeniami, które doprowadziły do interwencji Najwyższej Istoty, która przejęła cugle Urantii, aby wyprowadzić ją z bagna na lżejsze pastwiska. Jak wiecie, ty i wszyscy, miało to wpływ nie tylko na zapobieżenie atakowi na Iran. Posłużyło to również jako potężna pobudka dla tych, którzy ciągle starali się udaremnić plany zamierzonych misji. Wodze zostały zwrócone Michałowi Nebadońskiemu w ciągu kilku krótkich godzin, a wszyscy odebrali głośne i jasne przesłanie.

Obecnie jest moim obowiązkiem, jako waszego Księcia Planetarnego, rekrutacja jak największej liczby w szeregi, ponieważ musimy stawić czoła w wielu bitwach i to bardzo szybko, więc nie mamy czasu do stracenia. Ci z was, którzy mogą przekazywać, proszeni są o pilność i konsekwencję i żeby zawsze byli gotowi i przygotowani do odbioru.

Wiem, że dla was wszystkich zmierzenie się z nieznanym jest zawsze sprawdzianem waszej odwagi i wiary w siebie i nas, waszą Niebiańską rodzinę, ale pamiętajcie, wszyscy przebyliście długą drogę i wasi Dostrajacze Myśli doprowadzili was tam, gdzie jesteście teraz. Myślicie, że to było na darmo ?

Oczywiście nie ! Więc bądźcie do dyspozycji. Dostrajajcie się każdego dnia i doskonalcie swoje umiejętności przekazywania.

Dziękuję i dobrego dnia.

36
TRANSLATIONS / Re: Wiadomoci po polsku (Posts in Polish)
« on: June 24, 2019, 07:58:41 AM »
Ta sama wiadomość po angielsku :
http://forum.serara.org/index.php?topic=12570.msg76788#msg76788
Napisał : Ron Besser, administrator, członek-bohater
Kategoria / Temat : Cosię dzieje dzisiaj, jeśli cokolwiek / Podsumowanie 23 czerwca 2019 i inne
« 23 czerwcaa 2019 r., godz. 12:25:18 »

Mówiąc po angielsku, dwa dni po interwencji Boga Najwyższego w sprawy Urantii, ożywienie znacznie opada i następują myśli, co z tym zrobić. Najwyższy wycofał się po szesnastu godzinach prowadzenia Urantii.

Pownniście to wiedzieć, ale większość nie czyta. Bądźcie pewni, że nie będę tego kontynuował, ale ktoś musi na tych poziomach nieświadomości włączenia się Boga w sprawy Urantii, jak również w WASZE życie. Nie mam zamiaru porzucać tego z własnej woli, ale mogę być zmuszony do tego z powodu innych problemów, które wciąż na mnie czekają.

Faktem jest, że jest to dzień na określenie, dlaczego i jak Najwyższy interweniował. Jest to temat dzisiejszych rozmów. Jutro możemy mówić także o kolejnym najeździe na prywatność Urantii, bo to się jeszcze w pełni nie ustaliło, czy Istota Najwyższa powróci, czy nie. Bądźcie czujni.

Na koniec, niech będzie wiadomo, że Michał z Nebadonu w pełni przyjął pomysł wykorzystania Yorku dla boskiej Misji na Urantii. Interwencja Najwyższego jasno pokazuje, że musi nastąpić natychmiastowy początek boskich Misji. Musimy się ruszyć i przejść do idei REFORMY. Jest to rozpaczliwie potrzebne. Na razie życzę wam dobrego dnia.
RON

37
TRANSLATIONS / Re: Wiadomoci po polsku (Posts in Polish)
« on: June 22, 2019, 10:27:09 AM »
Ta sama wiadomość po angielsku :
http://forum.serara.org/index.php?topic=12566.msg76752#msg76752
Przekazał/ Nagr : Lemuel, członek-bohater
Kategoria / Temat : Przekazy dźwiękowe / Przekaz dźwiękowy / STAWAĆ SIĘ
« 22 czerwca 2019, godz. 01:40:13 »

Mówca : Dostrajacz Myśli
Przedmiot : STAWAĆ SIĘ
Przekazujący : Lemuel
Miejsce : Girona, Katalonia, Hiszpania
Data/Godzina : 22 czerwca 2019 r. , 7:40 czasu miejscowego, 5:40 UTC

Link do nagrania dźwiękowego :
https://app.box.com/s/0jsq0nwcekgtj5ylvubz3zy1hiohbdyy
Napisał : Clency, członek-bohater
« Odpowiedż nr 1, 22 czerwca 2019 r., godz. 02:21:21 »
Zapis przekazu dźwiękowego Lemuela

Stawać się

Dostrajacz Myśli : Świadomość wie…..wie, że jest świadoma. Stawanie się to świadomość długiej drogi stawania się. Zawsze jesteście w stanie stawania się, zawsze w stanie zmiany z chwili na chwilę. Czym jesteś teraz, w tym momencie, to nie to, czym będziesz w przyszłej chwili. Wciąż jesteś w stanie stawania się.

Możesz się zastanawiać, czy nie byłoby lepiej podróżować bezpośrednio do Raju, ale po drodze możesz być świadkiem tak wielu rzeczy. Miejsca, ludzie, doświadczenia, lekcje, których musisz się nauczyć i doświadczyć, aby stawać się wciąż mądrzejszym, wciąż bardziej podobnym do Ojca.

Więc stawanie się jest cudowną podróżą i przeżywając przystanki po drodze doświadczysz wielu rzeczy. Jednym z najważniejszych rzeczy, jakich kiedykolwiek się nauczysz, jest stanie się jednym ze Mną, twoim Umiłowanym, Zamieszkującym w tobie. Stać się jednym ze Mną to osiągnięcie naszego wspólnego celu. Tak, powtórzę to, stać się jednym ze Mną, to osiągnięcie naszego wspólnego celu.

Ale nie spieszcie się zbytnio, nie tesknijcie za tym, żeby jutro wylądować w Raju, bo tak się nie stanie. Będę cię prowadził drogą z jednego portu, który odwiedzisz, do innego portu, a każdy będzie bardziej interesujący, bardziej podniecający, korzystniejszy dla twojej nauki niż poprzedni, otwierając przed tobą szersze horyzonty dla twojej uciechy.

Tak więc jestem waszym Ukochanym i razem staniemy się JEDNYM i po drodze będziemy razem doświadczać, ty i ja, wszystkie radości tej cudownej podróży do Ojca. Cieszcie się ze stawania się i ze stawania się jednym ze Mną. Jestem waszym Ukochanym i życzę wam dobrego dnia.

38
TRANSLATIONS / Re: Wiadomoci po polsku (Posts in Polish)
« on: June 22, 2019, 08:43:35 AM »
Ta sama wiadomość po angielsku :
http://forum.serara.org/index.php?topic=12564.msg76750#msg76750
Przekazał : Lemuel, członek-bohater
Kategoria / Temat : Co się dzisiaj dzieje, jeśli w ogóle coś / KOMUNIKAT - POWINNIŚCIE WIEDZIEĆ, ŻE NA URANTII SĄ NOWE WARUNKI
« Odpowiedź nr 8, 22 czerwca 2019, godz. 01:51:51 »


Uff !! Myślę, że wszyscy możemy głęboko odetchnąć z ulgą i dziękować naszym szczęśliwym gwiazdom, bo nasza planeta została zwrócony prawowitym właścicielom, że tak powiem !

Jeśli taka akcja policyjna ze strony Najwyższej Istoty nastąpiła, żeby zapobiec wojnie jądrowej, to musimy być niezmiernie wdzięczni, ale miejmy nadzieję i módlmy się, aby takie przejęcie Urantii nigdy więcej nie było konieczne.

Zgadzam się z Ronem, że powinno to co najmniej wstrząsnąć wszystkimi, którzy wciąż wkładają kij w szprychy koła Misji, żeby się opamiętali i pozwolili nam zdecydowanie iść z tym dalej.

Wszelkie dalsze opóźnienia lub przeszkody mogłyby być i prawdopodobnie byłyby katastrofalne.

Lemuel

39
TRANSLATIONS / Re: Wiadomoci po polsku (Posts in Polish)
« on: June 20, 2019, 07:53:07 AM »
Ta sama wiadomość po angielsku :
http://forum.serara.org/index.php?topic=12518.msg76456#msg76456
Przekaza : amethyst, starszy członek
Kategoria / Temat : POZDRÓW SWOJEGO DOSTRAJACZA MYŚLI / Podążaj za swoim szczęściem w duchowej podróży
« 10 czrwca 2019 r., godz. 00:57:39 »


Tytuł : Podążaj za swoim szczęściem w duchowej podróży
Nauczyciel : Przekaz od nieżyjącego już Joespha Campbella
Przekazujący : Amethyst
Data : 9 czerwca 2019 r.


„Byłem znany na Urantii jako Joesph Campbell. Uczyłem literatury w Sarah Lawrence College. Skupiałem się na mitologii porównawczej i religii porównawczej. Mam teraz nowe imię, ale użyję tego, z którym jesteście bardziej obyci. Jestem tym, który ukuł zwrot „Podążaj za swoim szczęściem”. Szczęście daje wam energię. Wasze szczęście jest tym, co daje wam głębokie poczucie radości. Powiedziałem, że wasze szczęście jest „wodą życia wiecznego”.

„Wasze szczęście staje się wyraźniej określone, gdy przemierzasz kręgi psychiczne i rozwijasz się bardziej w zgodzie ze swoim Dostrajaczem Myśli. Ci, którzy mają niewielki lub żaden kontakt ze swymi Dostrajaczami i znajdują się w niższym poziomie osiągania swoich kręgów, mają mało szczęścia. Bardziej dojrzałe dusze mają szczęście jasno określone.

„Kiedy uczyłem na Urantii, byłem bardzo świadomy ważności podążania za moim szczęściem, ale dzięki dodatkowej edukacji, którą otrzymałem na światach-mieszkaniach, mogę teraz widzieć, jak to szczęście jest w rzeczywistości torem drogi, który określi moją karierę wszechświatową, kiedy mój Dostrajacz i ja pracujemy wciąż coraz bliżej każdego dnia.

„Szczęście Amethyst zawsze składało się z trzech części. Po pierwsze znać i spełniać Wolę Bożą. Po drugie szukać prawdy i po trzecie ona zawsze mocno się skupiała i interesowała się duchowym dobrobytem tej planety, który sobie uświadomila dzięki Księdze Urantii, a później dzięki temu forum. Te pasje teraz splataja się w jedno, gdy jej dusza rośnie i ona staje się coraz bardziej świadoma swojego miejsca w życiu. Większość z was jest tutaj na tym forum, ponieważ jest ono częścią waszego szczęścia w pomaganiu uleczenia problemów Urantii, chociaż przyznajecie, że potrzeba do tego znacznie więcej niż ktokolwiek z was mógłby zrobić sam. Ale z pomocą istot niebiańskich macie nadzieję, że być może będziecie w stanie pomóc osiągnąć jedno z największych uzdrowień, jakiego kiedykolwiek doświadczyła jakakolwiek planeta. Jest to możliwość w niemałej części dzięki wysiłkom pwnego Rona Bessera.

„Uczcie się dobrze znać siebie i zrozumcie, gdzie naprawdę są wasze pasje. Jest to pierwszy krok do tego, aby stać się owocnym wznoszącym się i przyczyniać się do dobra wszystkich wokół was, czy to będąc jeszcze na Urantii, czy przemierzając światy-mieszkania, czy gdziekolwiek możecie służyć w stworzeniu. Gdy nauczycie się postępować zgodnie ze swoimi aniołami i Dostrajaczem, to szczęście stanie się waszą misją dla dobra wszystkich.

„Istnieje bezpośrednia współzależność między waszmi głębokimi namiętnościami a kierunkiem, w jakim wy i wasz Dostrajacz poruszacie się razem. Pamiętajcie, że pewnego dnia osiągniecie punkt, w którym nie ma różnicy tożsamości między wami a waszym Dostrajaczem. Jak mówi wasza Księga Urantii, „jesteście sobą” i dosłownie staniecie się jedną Istotą. *

„Słyszałem, że Amethyst prosiła o przekaz i naprawdę chciałem ci pokazać, że istnieje prawdziwy związek między podążaniem za swoim szczęściem a osiąganiem twojego potencjału duchowego i w służbie. Jeśli ten eksperyment przekazywania okaże się sukcesem, to mam nadzieję, że powtórzę to z nią i z innymi z was, bo nauczyłem się i doświadczyłem tak wielu rzeczy, odkąd opuściłem planetę, że po prostu pękam, żeby podzielić się tym z wami. Dzielić się i uczyć się na zawsze będzie częścią waszego procesu wzrostu.

„Po raz pierwszy spróbowałem wysłać prawdziwy przekaz do tych na Urantii, więc jest to dla mnie nowe doświadczenie. Jestem obecnie na siódmym świecie-mieszkaniu i jestem gotów wkrótce wyruszyć poza światy-mieszkania głębiej w doświadczenie moronitii. Jakiś czas temu zespoliłem się z moim Dostrajaczem i naprawdę chcę przekazać wam wszystkim, że to właśnie moje szczęście przyciągało mnie coraz bliżej do mojego Dostrajacza i sprawiło, że zespolenie stało się możliwe wcześniej, niż mogłaby nastąpić bez tego.

„Jestem bardzo zainteresowany obserwowaniem waszych postępów. Fakt, że niektórzy z was zespolili się jeszcze w ciele, jest zdumiewający i tak bardzo bym chciał, abym mógł mieć możliwość zrobić to sam. Pielęgnujcie to !!! Podczas gdy wszyscy możemy mieć jako wznoszący się pewne podobieństwa, ci z was, którzy się zespolili, otrzymają możliwości, które wydają się możliwe tylko w waszych najgłębszych snach. Tak więc tym z was, którzy pragną się zespolić, powtarzam to, co mówiłem wiele razy : PODĄŻAJCIE ZA SWOIM SZCZĘŚCIEM, ponieważ w tym szczęściu znajdziecie rozkwit związku z waszm Dostrajaczem, jak nigdy dotąd.

„Ametyst postępuje szybko z tym przekazem po tak długim, suchym zaklęciu, ale zakończę to teraz, bo chcę się upewnić, że każdy z was rozumie jasno i po prostu to, co wam mówię. Wczoraj wołała z pasją o przekaz, a moi aniołowie patrzyli na mnie spojrzeniem, które mówiło : Juzefie, zabierz się do tego i zobacz, co będzie dalej. Więc dziś rano, po przebudzeniu się z bardzo głębokiego i naprawdę potrzebnego snu, usłyszała zdanie : „Podążaj za swoim szczęściem” i od razu wiedziała od kogo pochodzi przekaz, ponieważ wiedziała trochę o mnie i o moim życiu na Urantii.

„Teraz dodam inne krótkie zdanie do rozważenia przez was, a mianowicie : WYTRRZYMAJCIE WYŚCIG. Wszyscy wiecie, że czas tutaj różni się znacznie od tego, którego tam doświadczacie. Wiem, że niektórzy z was przeżywają zmęczenie z powodu tego, co wydaje się być niekończącym się oczekiwaniem, ale zapewniam was, że jeśli będziecie podążać za swoim szczęściem i wytrzymacie wyścig, nigdy tego nie będziecie żałować !

„Jestem tym, który był znany jako Joesph Campbell na Urantii i życzę wam bardzo dobrego dnia. Na razie."

*110:7.4

40
TRANSLATIONS / Re: Wiadomoci po polsku (Posts in Polish)
« on: June 19, 2019, 11:23:00 AM »
Te same wiadomości po angielsku :
http://forum.serara.org/index.php?topic=12532.msg76552#msg76552
Kategoria / Temat : Masz coś do zrzucenia z piersi, tu jest na to miejsce – bądź tylko miły, jeśli nie jesteś twardy – administrator / Wielkie piramidy i archanioły


1) Napisał : weydevu, starszy członek
« 15 czerwcaa 2019 r., godz. 13:42:28 »

Mam pytanie, które zadałem Melchizedekowi Machivencie, ale On nigdy nie miał okazji odpowiedzieć, jak sądzę, więc zadaję je jeszcze raz : „Wielka Piramida miała wbudowany szyb w linii z Pasem Oriona. Czy możesz oświecić nas, co ludzie wiedzieli w tych czasach i jak to się odnosi do teraźniejszości ?” Zostawiłem inne części pytania, myśląc o „potrzebie wiedzy podstawowej”.
Jak mówi Sue, żeby tylko wzniecić trochę kurzu.

Moje ostatnie pytanie brzmi : Czy Archaniołowie nadal będą zapobiegać strzelaniu z broni palnej ?2) Napisał / przekazał : Ron Besser, administrator, członek-bohater
« Odpowiedź nr 1, 15 czerwcaa 2019 r., godz. 18:08:26 »

Weydevu, nie jestem pewien, dlaczego Oni nie wyskakują i nie odpowiadają ci na pytanie, ale zostawiają to mi do rozważenia z tobą :

Pas Oriona wcale nie jest oryginalnym Orionem. Pas i miecz, na które również lubię patrzeć, bo są naprawdę wspaniałe, gdy widzę je późno w nocy w Jorku. Tylko to zostało z tysiąca sześciuset gwiazd, które kiedyś były częścią prawdziwej konstelacji Oriona. Prawdziwa konstelacja Oriona rozleciała się jeszcze zanim Urantia miała dinozaury. Pas i miecz pozostały jako szczątki tej niegdyś dumnej konstelacji.

Budowniczowie egipskiego grobowca zrobili małe oszustwo z faraonami budując kamienne szyby, które jeśli spojrzec na nie, skupiłyby się na znanych gwiazdach. Budowniczym piramidy Cheopsa nie był sam Cheops i lubił pas tak, jak Ron i wybrał go jako swoją ojczystą planetę, na którą pójdzie po śmierci. W każdym razie nie ma w tym żadnej Boskiej tajemnicy.

Figiel z bronią palną
Przykro mi to mówić, ale nie sądzę, żeby to zrobili, pomimo że można to zrobić, jeśli duch naprawdę chciałby to zrobić.

MONDŻORONSON - „Nadal uważamy, że tak się stanie, mimo że byliśmy krytykowani, że nie powinno się tego robić ze względów bezpieczeństwa. Fakt, że obywatele Stanów Zjednoczonych posiadają ponad sześćdziesiąt pięć milionów broni ręcznej i trzydzieści dwa miliony karabinów i inne makabryczne rodzaje broni szybkostrzelnej wystarcza dla mnie, bym rozkazał im działać niestrudzenie w dniu, w którym Jezus się pojawi. To można zrobić i to będzie zrobione. Ten rozkaz dotyczy również broni wojskowej, ale nie możemy powstrzymać wystrzeliwania rakiet bez poważnych reperkusji na Urantii. To jest tajny rozkaz, którego nie ujawniamy. Monjoronson."

41
TRANSLATIONS / Re: Wiadomoci po polsku (Posts in Polish)
« on: June 16, 2019, 12:23:10 PM »
Ta sama wiadomość po angielsku :
http://forum.serara.org/index.php?topic=12482.msg76448#msg76448
Napisał : Ron Besser, administrator, członek-bohater
Kategoria / Temat : Masz coś do zrzucenia z piersi, tu jest na to miejsce – bądź tylko miły, jeśli nie jesteś twardy – administrator / Tajemnicza wiadomość, wyobrażacie sobie co to znaczy
« Odpowiedź nr 40, 9 czerwcaa 2019 r., godz. 22:59:20 »


Witam i pozdrawiam Susan :
Czasami bardzo trudno jest śledzić wiadomości na tym forum, ponieważ używamy języka wysokiego objawienia z tekstu zwanego Księgą Urantii, który czytasz lub będziesz czytać jednocześnie eksperymentując na forum.

Używamy pojęcia kosmicznego miejsca dowodzenia w czasie, gdzie żyją Wodzowie Duchowi i kierują nami na Ziemi. Tym punktem dowodzenia Ziemią w czasie i przestrzeni jest Salvington.

Salvington jako punkt dowodzenia nad nami, ma nad sobą sferę wysokiej stolicy zwanej Uversa. Uversa dowodzi wszystkimi wszechświatami lokalnymi, a my należymy, do jednego z nich, zwanego Nebadonem.

Ale głównym szefem wszystkiego, nawet powyżej Uversy, jest ogromna materializacją zwaną Rajem, która kieruje wszystkim w przestrzeni i czasie i poza czasem.

Rajskie Bóstwa wiedzą wszystko i dlatego, że nazywamy je „egzystencjalnymi”, ale wszystkie inne Bóstwa lub Bogowie, bo Bóstwo to Bóg, są podporządkowane idei egzystencjalnej.

Nauka całego słownictwa zajmuje wiele lat i większość z nas już wiele o tym wie i to czasami brzmi jak greka, ponieważ nie definiujemy tych nazw, kiedy ich używamy, bo większość z nas już wie, kto jest kim :

Michał Nebadoński jest Synem Stwórcy, który stworzył Nebadon. Tak się nazywa Jego wszechświat lokalny. Jest on Bóstwem czasoprzestrzeni.

Matka Duch jest Bóstwem Duchowym i reprezentuje Nieskończonego Ducha i innych w Nebadonie. Jest Ona partnerem z Syna Stwórcy czyniącym całe stworzenie w Nebadonie, łącznie z tobą i mną.

MARGUL - reprezentuje potrzeby Rajskiej Trójcy nawiązywania stosunków z człowiekiem na Urantii jako Trójca.

RAYSON - jest także Bóstwem z Raju, ale nie jest egzystencjalny. Jest on wszechmocnym funkcjonariuszem projektu naukowego, który przybył na Urantię żeby uczyć nas lepiej nauk ścisłych. Jest On Synem Magisterskim o wysokiej powinności uczenia nas wszystkich na Urantii niebawem.

LANAFORGE - jest potężnym Synem Wszechświata Lokalnego nie egzystencjalnym, ale obecnie tak potężnym, że może on określać, co ma zrobić na Ziemi zwanej Urantią i często mówi mi, co powinienem, a czego nie powinienem robić. Jest On bardzo cennym kierownikiem dla nas ludzi w nadchodzących boskich misjach na ziemi.

Gabriel z Salvingtonu - jest Głównym Administratorem Wszechświata Lokalnego - Nebadonu. Jego praca polega na zapewnieniu, żebyśmy wszyscy wiedzieli, kto jest szefem i żeby prace bedące do wykonania na Ziemi, były wykonane szybko i sprawnie. Słyszę Go, gdy jego szef, Michał Nebadoński nie może do mnie mówić bezpośrednio w ważnych sprawach.

POŚREDNI - "Istoty, które wyglądają jak my i mają śmiertelnych rodziców, ale pozostają niewidzialne od urodzenia. Są oni tak cenni, że Bóstwa sprowadziły ich ponad dziesięć tysięcy, żeby pracowali z nami na Ziemi. Pracuję z nimi czasami w pełnej wymianie słownej, żeby robić to, co chcą, żebym nad tym pracował.

To powinno pokrywać główne postacie, z którymi pracujemy na tym forum. Jest wiele innych, ale nie zamierzam przepisywać ci całej Księgi Urantii. Najlepsze życzenia przyjemności i pobytu na bardzo ruchliwej stronie internetowej.

Ron Besser

42
TRANSLATIONS / Re: Wiadomoci po polsku (Posts in Polish)
« on: May 13, 2019, 12:12:09 AM »
Ta sama wiadomość po angielsku i po portugalsku :
http://forum.serara.org/index.php?topic=12448.msg75974#msg75974
Przekazał : JuliodaLuz, członek-bohater
Kategoria / Temat : Miejsce na nowe przekazy / Poszanowanie różnic
«11 maja 2019 r., godz. 05:34:55 »


Przedmiot : Poszanowanie różnic
Mówca : Michał Nebadoński, Archanioł
Data : Sobota, 11 maja, 2019 r.
Miejsce i godzina : Brasilia, Brazylia, 06:03 czasu miejscowego, 5:03 czasu Nowego Jorku, 09:03 UTC
Kategoria : Nowe przekazy
Przekazujący : Julio da Luz

(MICHAŁ NEBADOŃSKI)
         Transmisje i odbieranie będą rzadsze przez pewien czas, kiedy je zablokujemy, podczas oblężenia buntowników na Urantii.
         Dlatego Julio będzie odbierał rano mniej przekazów niż jeden dziennie w tym tygodniu.
         Może minąć wiele dni bez odbierania przekazów, ponieważ jest to delikatny czas na planecie.
         Jednak dzisiaj będzie mówił Archanioł i przekaże wam wiadomość.

(ARCHANIOŁ)
         Poszanowanie różnic, to jest tytuł dzisiejszego komunikatu.
         Kiedy spotykasz osobę o innej opinii lub jesteś obok niej, nawet o zupełnie innej opinii, konieczny jest szacunek dla stanowiska tej osoby.
         Każdy ma wolną wolę.
         Poszanowanie niekoniecznie oznacza zgodę, ale szacunek dla odrębności.
         W tej sytuacji przeciwnego zdania, konieczne jest „intelektualne wycofanie się”, znaczy to, że trzeba tę myśl usunąć z umysłu.
         Ta (intelektualna) odrębność pozwala uważnie słuchać opinii, która może być nawet poprawna, choć sprzeczna z twoim zdaniem.
         Intelektualna odrębność, powtarzam, tylko w myślach, pozwala na lepszą analizę opinii. Z intelektualnym dystansem staniesz się BEZSTRONNYM OBSERWATOREM. Podkreśl tę część wiadomości, tego bezstronnego obserwatora.
         Wycofanie intelektualne jest jak magnes. W przeciwieństwie do rozdzielenia z powodu rozbieżności, wycofanie (intelektualne) przyciąga.
         Wiadomość ta zawiera znacznie więcej treści, niż można w pełni zrozumieć w tej chwili. W tym dzisiejszym przekazie jest ukryta głębsza treść, niż można w pełni zrozumieć w jednej chwili. Wspaniałej soboty.

(JULIO DA LUZ):
- Michale Nebadoński :
         Dziękuję za dzisiejsze przesłanie o wzmocnieniu oblężenia buntu na naszej planecie. Tak, jestem do dyspozycji codziennie około 6:00 rano, aby odbierać wiadomości, jeśli trzeba. Rozumiem jednak, że wiadomości nie będą już codzienne, ponieważ obecnie wymagana jest ostrożność, zanim buntownicy zostaną zablokowani i otoczeni.
- Archaniele :
         Dziękuję za głębokie przesłanie, którego większość ma ukrytą treść o poszanowaniu różnic.

KONIEC

43
TRANSLATIONS / Re: Wiadomoci po polsku (Posts in Polish)
« on: May 12, 2019, 07:57:36 AM »
Ta sama wiadomość po angielsku i po portugalsku :
http://forum.serara.org/index.php?topic=12446.msg75958#msg75958
Przekazał : JuliodaLuz, członek-bohater
Kategoria / Temat : Miejsce na nowe przekazy / Plany, wysiłek i przeznaczenie
«10 maja 2019 r., godz. 06:16:21 »


Przedmiot : Plany, wysiłek i przeznaczenie
Mówca : Dostrajacz Myśli, Michał Nebadoński
Data : Piątek, 10 maja, 2019 r.
Miejsce i godzina : Brasilia, Brazylia, 06:38 czasu miejscowego, 5:35 czasu Nowego Jorku, 09:38 UTC
Kategoria : Nowe przekazy
Przekazujący : Julio da Luz

(DOSTRAJACZ MYŚLI)
Tu twój Dostrajacz Myśli. Znam cię dogłębnie. Razem z istotami niebiańskimi sprawdzamy przedmiot twojego zainteresowania, który może również interesować grupę ludzi. Dzisiaj będziemy mówili o planach, wysiłkach i przeznaczeniu. Teraz będzie mówił do ciebie Michał Nebadoński.

(MICHAŁ NEBADOŃSKI)
       Plany każdej osoby zależą od jej osobowości, chwili i miejsca, w którym żyje.
       Plany są często złożone i wymagają wspólnej działalności kilku istot, aby przekształcić projekt w rzeczywistość.
       Wysiłek bez oczekiwania niczego, tylko praca z miłością powinna być przedmiotem zainteresowania każdej osoby. Plany mogą zostać zrealizowane przez wysiłek, jeśli jest to przeznaczone danej osobie, ale najważniejszą rzeczą jest wysiłek i wykorzystanie czasu. Jeśli plany nie zostaną zrealizowane, będzie to osobiste doświadczenie, które może być wykorzystane w przyszłości przez tę samą osobę.
        Ponieważ człowiek jest złożony, zanosi szeroki zestaw próśb i modlitwy. Modlitwy, które starają się służyć zbiorowości, narodowi, całej planecie na przykład, są umieszczane w widocznym miejscu, gdy celem jest ewolucja duchowa.
        To nie znaczy, że plany są realizowane natychmiast. Jest czas na dojrzewanie projektu. Czas na udoskonalanie. Plany są tworzone i przerabiane w poszukiwaniu lepszego rozwiązania dla każdego przypadku.
        Wszyscy wiecie, jak złożona jest planeta Urantia i wymaga ona planów i ulepszeń, aby nastąpiło duchowe uzdrowienie dla największego dobra całej ludzkości.
        W ten sam sposób powinny być tworzone i doskonalone indywidualne plany każdej osoby, dążąc do dojrzałości projektu.
        Często konieczna jest zmiana ukierunkowania, czyli projektowania. Tak, ludzie mają po kilka osobistych projektów. Jeśli to jest przeznaczenie, to projekt zostanie zrealizowany w odpowiednim czasie.
        To proste i szybkie przesłanie jest przeznaczone dla wszystkich, aby zastanowili się nad potrzebą osobistego wysiłku w dążeniu do ważnych duchowych celów, ale nie oczekując niczego. W odpowiednim czasie, jeśli jest to przeznaczenie, wszystko zostanie osiągnięte. Znakomitego piątku.

(JULIO DA LUZ) :
Mój Dostrajaczu Myśli :
        - Dziękuję, że jesteś przy mnie, prowadząc mnie w moim życiu.
- Michale Nebadoński :
        - Dziękuję za przesłanie o planach, wysiłku i przeznaczeniu.
KONIEC

44
TRANSLATIONS / Re: Wiadomoci po polsku (Posts in Polish)
« on: May 11, 2019, 11:45:40 AM »
Ta sama wiadomość po angielsku :
http://forum.serara.org/index.php?topic=12444.msg75962#msg75962
Przekazał : Ron Besser, administrator, członek-bohater
Kategoria / Temat : Komisja Kontaktowa na temat Objawienia, które ma nadejść, jak również trwającej sytuacji wyjątkowej na planecie / Wyniki spotkania Komisji Kontaktowej 9-go maja od Michała Nebadońskiego i innych
« Odpowiedź nr 2, 10 maja 2019 r., godz. 11:47:56 »


Blokada Sue ma miejsce, gdy policja i administratorzy szkoły lub miasta otaczają to miejsce policją i zamierzają usunąć przestępcę, który zamierza zabijać ludzi. Blokada nie pozwala nikomu wejść ani wyjść, dopóki sprawca nie zostanie zastrzelony lub osadzony w więzieniu.

MICHAŁ NEBADOŃSKI - „Dziś rano znowu mamy prawdziwe intrygi i to jest trzecia wiadomość, którą piszemy, ponieważ pierwsze dwie zostały usunięte przez zbuntowane siły, o których tu mówimy. Margul i Trójca zamykają Urantię, aby usunąć pozostałe siły rebeliantów z Urantii. Sądzimy, że może tu być nawet kilkaset stworzeń, które nie rozumieją, że bunt Lucyfera został osądzany i wciąż trzymają się wiary, że są bezpieczni od ścigania. Ron był atakowany od wczorajszego wieczoru w związku z pracą ze Mną, Synem Stwórcy i z Jezusem, który wkrótce znowu będzie chodził po Urantii. Urantia jest nadal oblężona przez zbuntowane siły, które mogą do woli przejmować obwody komunikacyjne i oczyścić stronę ze słów, jeśli chcą. Wyślij to szybko Ron, bo oni mogą znów to zaatakować, żeby cię unieszkodliwić. Michał Nebadoński.

45
TRANSLATIONS / Re: Wiadomoci po polsku (Posts in Polish)
« on: May 08, 2019, 11:52:20 AM »
Ta sama wiadomość po angielsku :
http://forum.serara.org/index.php?topic=12440.msg75912#msg75912
Napisał : Ron Besser, administrator, członek-bohater
Kategoria / Temat : PATRZCIE NA NASZE NOWE STRONY INTERNETOWE / Zarezerwowane
« 8 maja 2019 r., godz. 10:00:02 »

Rozwinęło się kilka nowych stron internetowych poza Stanami Zjednoczonymi. Proszę o podanie tutaj ich adresów internetowych. Ogłaszamy to w celu przygotowania czytelników do tych nowych i pomocnych zmian. Jeśli uruchamiacie stronę internetową, to ogłaszajcie to tutaj z jej adresem internetowym, żebyśmy wszyscy mogli się zapoznać z waszą pracą dla Synów Magisterskich i ich Misji.

Dziękuję
Ron Besser

Pages: 1 2 [3] 4 5 ... 33