Author Topic: Wiadomoci po polsku (Posts in Polish)  (Read 35467 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Andre_P

• Sr. Member
    • View Profile
    • Email
Re: Wiadomoci po polsku (Posts in Polish)
« Reply #270 on: September 12, 2018, 07:39:53 AM »
Ta sama wiadomość po angielsku :
http://forum.serara.org/index.php?topic=11162.msg70198#msg70198
Przekazała : amethyst, starszy członek
Kategoria / Temat : Miejsce na nowe przekazy / Jesteśmy tutaj dla was wszystkich
« 11 września 2018, godz. 06:07:45 »

Mówca : Stella, jeden z 6000 Finalistów na Urantii
Temat : Jesteśmy tutaj dla was wszystkich
Przekazujący : Amethyst
Data : 11 września 2018 r
Miejsce : Nowy Jork, USA

STELLA :
"Tu Stella, jeden z 6000 Finalistów wysłanych na Urantię, żeby wam pomóc w tych czasach. Nasza obecność tutaj bez precedensu. Mam trzy rzeczy, które chcę powiedzieć, więc ten przekaz będzie dosyć krótki.

"Najpierw chcę powiedzieć, że będę dużo pracowała z Amethyst i z Wendy, ponieważ obie te panie mają podobne wibracje, który dobrze pasują do moich. My trzy tworzymy doskonały zespół i to bardzo mi się podoba. Inni z was mogą też mnie wzywać i wtedy zgłoszę się do przekazywania.

"Po drugie wiem, że już to wiecie, ale powiem to jeszcze raz. Jest nas 6000 tu na Urantii. Przybyliśmy tu z konkretnego powodu, żeby być tutaj z wami i pracować z wami i dla was. PROSIMY O WZYWANIE NAS CZĘŚCIEJ ! Przeszliśmy całą drogę z Centralnej Wyspy Raju w wyraźnym celu pracy z WAMI. Nasze obecne umiejętności i doświadczenie są niedostatecznie wykorzystywane i prosimy, żeby każdy przekazujący wezwał do pomocy kogoś z tej grupy. Mamy tutaj cel i chcemy go wypełnić.

"Po trzecie, im więcej jesteśmy w stanie się z wami łączyć, tym bardziej udane będą wasze wszystkie przekazy. Kiedy tak będzie, wasz zasięg się bardzo powiększy w stosunku do obecnego. Zdziwicie się, jak bardzo nasza pomoc może wam pomóc."

Amethyst : Dziękuję Ci bardzo Stella.

Stella : "Bardzo mile cię witam moja droga. Bardzo mnie to cieszy, kiedy widzę, że twoje palce tak szybko biegają po klawiaturze i szybko to odbierasz. Jakże daleko zaszliście w zeszłym roku i tak wielką mamy nadzieję postępu was wszystkich. Jesteście naprawdę tak bardzo kochani, o wiele bardziej, niż możecie wiedzieć."

Koniec

Amethyst - Jeszcze raz dziękuję Stelli za jej pomoc i miłe słowa.

Andre_P

• Sr. Member
    • View Profile
    • Email
« Reply #271 on: September 12, 2018, 10:04:09 AM »
http://forum.serara.org/index.php?topic=11158.msg70192#msg70192
Przekazał : Lemuel, starszy członek
Kategoria / Temat : Przekazy dźwiękowe / Przekaz dźwiękowy / Planeta wymaga odtrucia
« 11 września 2018, godz. 12:39:06 »

Mówca : SORDON
Temat : Planeta wymaga odtrucia
Przekazujący : Lemuel
Miejsce : Girona, Katalonia, Hiszpania
Data / Godzina : 11 września 2018 r. / 18:38 czasu miejscowego, 16:38 UTC

Link do nagrania dżwiękowego :
https://app.box.com/s/3kwakrmu5hw8g8ppe9gjfa5yol2szk5h

Transkrypcja :
Napisał : Clency, starszy członek
« Odpowiedź nr 1 : 11 września 2018 r., godz. 21:37:05 »
Zapis przekazu Lemuela

Planeta wymaga odtrucia

Lemuel : Dobry wieczór. Cieszę się, że Sordon jest tu ze mną tego wieczoru. Dobry wieczór Sordonie, jesteś bardzo mile widziany.

Sordon : Tu Sordon. Dobry wieczór Lemuelu. Jestem bardzo szczęśliwy, że tu w końcu jestem, bo wiem, że były dni, kiedy mnie wzywałeś i myślałeś o mnie, ale naprawdę byłem i nadal jestem bardzo zajęty. Niemniej jestem tu teraz i cieszę się, że tu jestem i zwracam się do ciebie w najbardziej dogodnym czasie tutaj na Urantii.

Wszyscy wiecie, że wczoraj to był naprawdę eksperyment, bo odbyła się pierwsza transmisja i jesteśmy tak zadowoleni i zachęceni reakcją na nią członków forum. Musisz również wiedzieć, że transmisja, powtarzając to, co sam powiedziałeś, to nie był egzamin, chodziło prostu o ustalenie, gdzie każdy osobiście jest, że tak powiem i dało to nam, Niebianom, o wiele lepszy pogląd na to, czego trzeba was indywidualnie uczyć.

Teraz nie można przecenić znaczenia kilku następnych tygodni i miesięcy. Chcę, żebyście wszyscy wiedzieli, że planeta - wasza umiłowana planeta Urantia - praktycznie pęka, choć tego nie widać, chcąc zrobić to, co musi zrobić, lecz my, Niebianie, również spełniamy naszą rolę łagodząc skutki okoliczności, które by nastąpiły, gdyby jej pozwolić w pełni robić swoje, że tak powiem.

Tak więc, z jednej strony, jestem tutaj, aby was powiadomić, czego możecie oczekiwać w ciągu najbliższych kilku tygodni lub miesięcy, ale także nie wywoływać alarmu sugerując, że to naprawdę jest koniec, bo planeta Urantia ma kontynuować tak, jak musi to robić, na całego, że tak powiem i mało kto przeżyje. Oczywiście, nie pozwolimy na ten scenariusz, niemniej musicie wiedzieć, że wasza ukochana planeta Urantia tak desperacko potrzebuje się uwolnić od pewnych trucizn i to będzie dopuszczone, miejmy nadzieję, że stopniowo, ale zobaczymy w miarę postępu.

Jedyną rzeczą, którą możecie zrobić indywidualnie, jest branie tego dzień po dniu, kontynuując życie normalnie tak, jak potraficie. Bądźcie świadomi Naszej Obecności w was i wokół was przez cały czas, oczywiście w szczególności waszych Umiłowanych Odłamków Ojca zamieszkujących w was. Proszę, przyzwyczajajcie się do rozmowy z Nim. Mówcie do Niego tak, jak Ja teraz mówię do was. Zwierzajcie Mu się i ufajcie Mu, wierzcie w Niego, że wkłada myśli i pomysły do waszych głów najbardziej odpowiednie w danym czasie, a więc proszę, przywyknijcie do tego, bo to jest niezbędne dla waszego przetrwania i do przetrwania innych w przyszłości.

Tu Sordon. Było mi miło przybyć tu tego wieczoru i mówić do was. Zostawiam was wszystkich z tym prostym przesłaniem i wiem, że weźmiecie te słowa do serca. Życzę wam wszystkim bardzo dobrego wieczoru. Domszia

Lemuel : Jakże się cieszę się, że mam ten zaszczyt i przyjemność odbierać Sordona tego wieczoru, a wszystkim, którzy słuchają, dziękuję bardzo, a także życzę wam dobrego wieczoru i żegnam się.
« Last Edit: September 12, 2018, 10:09:49 AM by Andre_P »

Andre_P

• Sr. Member
    • View Profile
    • Email
« Reply #272 on: September 13, 2018, 09:56:55 AM »
http://forum.serara.org/index.php?topic=11164.msg70202#msg70202
Kategoria / Temat : Przekazy dźwiękowe / Przekaz dźwiękowy / Niewidzialna armia
« 12 września 2018 r., godz. 05:02:04 »

Mówca : Nieznany
Temat : Niewidzialna armia
Przekazujący : Lemuel
Data / Godzina : 12 września 2018 r. / 11:00 czasu miejscowego, 09:00 UTC

https://app.box.com/s/vn9wcb0q2ybo5wha69icbi23l8jl0dm9

Transkrypcja :
« Odpowiedź nr 1 : 12 września 2018 r., godz. 08:04:17 »
Zapis przekazu Lemuela

Niewidzialna armia

Lemuel : Dzień dobry. Nie mogę jeszcze w pełni uchwycić tego imienia, ale myślę, że jest to jeden z 6000 Finalistów, którzy są tutaj, z wiadomością, że jesteśmy "Niewidzialną Armią", więc mam tytuł tego przekazu, ale jak dotąd nie mam imienia.

Jeden z 6000 Finalistów : Tak, rzeczywiście jesteśmy niewidzialną armią. Przybyliśmy tutaj, aby pomagać na wiele różnych sposobów, z których jednym jest oczywiście być z wami ludźmi i pomagać wam ulepszyć przekazywanie, lecz nie tylko teraz, na chwilę, ale daleko w przyszłość. Będziecie się poprawiać skokami i susami i staniecie się naprawdę znakomitymi przekazującymi, jeśli włożycie w to swoje głowy i będziesz się tego trzymali i zaakceptujecie nas jako swoich braci i siostry z kosmosu.

To jest to, czego chcielibyśmy i mamy nadzieję, że to uczucie zostanie odwzajemnione przez was wszystkich. Jesteśmy naprawdę jak niewidzialna armia i jesteśmy bardzo doświadczeni, ale rzeczywiście jest to pierwszy raz, kiedy dotarliśmy do tak niewielkiej planety, która jest tak ważna i ma tak wspaniałą i cudowną przyszłość. (Po chwili) Rozumiem, kontynuujmy.

W istocie, tak jak mówię, niewidzialna armia tutaj i ta maleńka planeta ma tak znakomitą przyszłość i naprawdę stanie się ona koroną i klejnotem nie tylko Wszechświata Nebadonu, ale także superwszechświata. Najważniejszą sprawą dla was wszystkich na forum jest, żebyście weszli w nawyk nie tylko przyjmowania Nas jako waszych braci i sióstr z kosmosu, ale także wykorzystywania Nas, bycia z Nami, myślenia o Nas i rozmowy z Nami. Tak, możecie rozmawiać z Nami, tak jak byliście zachęcani do rozmowy z waszymi Umiłowanymi Fragmentami Ojca mieszkającymi w was.

Jesteśmy tu z wami i rozumiemy i doceniamy, że będzie to wymagało pewnej praktyki, aby zaakceptować to jako rzeczywistość. Tak, przekazujący myśli, że to jest jak fantastyka naukowa i jeszcze niewiele lat temu mógł o tym tylko myśleć, albo może nawet tylko marzyć, że coś podobnego może się tu zdarzyć, a teraz jest to rzeczywistością, w której człowiek może przekazywać wiadomości od Niebian, podczas gdy wcześniej było to nie do pomyślenia.

Tak więc powtarzam, korzystajcie z Nas, wzywajcie Nas w każdej chwili i pamiętajcie naprawdę, że jesteśmy tutaj z wami i wokół was i potrzebujemy, żebyście z nas korzystali, żebyście się przyzwyczaili do tego, że jesteśmy tutaj i dla nas jest to rozkosz i przyjemność. Z niecierpliwością czekamy na realizację naszego zadania, którym jest pomóc wam i doprowadzićć tę planetę do całkowitego wywrócenia, przynieść ją i oddać Ojcu, pooprzez Misje i przez Drugie Przyjście Jezusa, co stanowi część naszej misji. (Nadal nie mam imienia)

Lemuel : Przykro mi, że przerywłem w różnych miejscach tego ranka, ale mimo tego cieszę się z rozmowy z wami dziś rano tak, jak zawsze i dziękuję bardzo za wysłuchanie i życzę wam bardzo dobrego dnia. Na razie do widzenia. Domszia

Andre_P

• Sr. Member
    • View Profile
    • Email
« Reply #273 on: September 14, 2018, 12:14:17 PM »
http://forum.serara.org/index.php?topic=11176.msg70236#msg70236
Kategoria / Temat : Przekazy dźwiękowe / Przekaz dźwiękowy / Gotowi i chętni
« 13 września 2018 r., godz. 12:42:59 »

Mówca : Lemuel
Temat : Gotowi i chętni
Miejsce : Valls, Katalonia, Hiszpania
Data/Godzina : 13 września 2018 r., 18:42 czasu miejscowego, 16:42 UTC

https://app.box.com/s/3jb0nv8vpi3hplp1b566dcrd5k8fftup

Transkrypcja :
« Odpowiedź nr 1 : 13 września 2018 r., godz. 22:18:44 »
Zapis przekazu Lemuela

Gotowi i chętni

Lemuel : Dobry wieczór. Temat tego wieczoru to "Gotowi i chętni". Chciałbym wspomnieć o fakcie, że tak naprawdę jest tu na forum o wiele więcej osób, zarówno gości , jak i czytelników, którzy w rzeczywistości są gotowi, ale nie całkiem chętni, to znaczy, więcej jest takich, którzy są gotowi przekazywać, ale nie mają chęci przekazywać, co wynika z waszej niepewności, wątpliwości oraz braku wiary w swoje umiejętności, a także braku zaufania do waszego Umiłowanego Odłamka Ojca, zamieszkującego w was.

Wiedzcie o tym, że wyszło nowe wezwanie do transmisji, o ile szczęście dopisze, 15-tego tego miesiąca, w najbliższą sobotę *), więc przekazujący będą odbierać jednocześnie i mam nadzieję, tę samą wiadomość. Chciałbym podkreślić, że to wezwanie, to nowe wezwanie ma także was zachęcić i spróbować dać mu szansę. Nie macie nic do stracenia. Ci z was, którzy wciąż stoją na uboczu, którzy wciąż są nieśmiali lub boją się wyjść na centralną scenę, wolą pozostać za kulisami.

Zbierzcie się na odwagę, porozmawiajcie ze swoim Umiłowanym Dostrajaczem Myśli i poproście Go, żeby dodał wam odwagi. Wasi przewodnicy także będą was wspierać. Powtarzam : nie macie nic do stracenia, a wszystko do zyskania, a co ważniejsze dla was wszystkich, zrozumcie, że wasz udział jest ważny, niezależnie od tego, co o tym sądzicie, chociaż wasze ego będzie próbowało was przekonać, że tak nie jest. Jak wspomniałem przy poprzednich okazjach, nie pozwólcie na to.

Wasz udział, każdy udział jest ważny i daje Niebianom lepszy ogólny obraz, jasny obraz tego, gdzie każdy z was jest. Każdego dnia czytamy o zwiększeniu tajemnicy i wprowadzanej energii, która jest wprowadzana i która musi zostać wprowadzona, ponownie dostosowana, aby zostać zwrócona, aby dobrze służyć ludziom teraz i w przyszłości. Te krążące energie przeszkadzały podczas buntu Lucyfera i nie były dostępne tak, jak powinny być dla nas wszystkich na Urantii.

Możecie sobie wyobrazić kraj pełen szos, autostrad i bocznych dróg, dróg drugorzędnych, dróg wiejskich lub małych ścieżek, mieszankę wszystkich możliwych dróg, z których większość została odcięta, zablokowana przez tysiące lat, kiedy ta planeta został poddana kwarantannie.

Teraz spróbujcie sobie wyobrazić, jak to jest, gdy wszystkie drogi, wszystkie autostrady, boczne drogi, szosy, wszystkie możliwe drogi zostają nie tylko ponownie otwarta, ale zostają doprowadzone do doskonałego stanu dla wszystkich rodzajów transportu, a tym transportem jest oczywiście komunikacja między Niebianami a wami, ludźmi.

Pomyślcie o tym przez chwilę, to wspaniały obraz, który możecie przechować w waszych głowach. Wszystkie drogi są teraz otwarte dla komunikacji, a transport przebiega płynnie. Tak więc, jeszcze raz chciałbym was wszystkich zachęcić, tych na uboczu, tych za kulisami, aby zrobili krok naprzód, weszli na scenę. Jesteście potrzebni, wasz wkład jest potrzebny.

Pomyślcie tylko o problemie, który napotka spektakl teatralny, jeśli niektórzy aktorzy, którzy powinni wejść na główną scenę, aby odegrać swoją rolę, pozostaną poza sceną, za kulisami. Cóż, oczywiście to nie może funkcjonować w ten sposób i dlatego jest dla was tak ważne, abyście, prosimy, weszli na scenę i odegrali swoją rolę, która jest tak ważna. Jeszcze raz mówię: nie macie nic do stracenia, a wszystko do zyskania.

Wyszło wezwanie do waszego ponownego udziału w transmisji w najbliższą sobotę 15-tego. Nie tylko mamy więc nadzieję, że spostrzeżecie to wezwanie, ale je usłyszycie, zadziałacie zgodnie z nim i umożliwicie nam wszystkim otrzymać korzyść z waszego wkładu, bez względu na to, jak niewielki on się wam wydaje. Dlatego prosimy was nie tylko o gotowość. Prosimy was również o chęć, o to żebyście byli gotowi i chetni do wniesienia waszego wkładu.

Dziękuję wszystkim za wysłuchanie. Tu Lemuel. Wszystkim wam życzę bardzo dobrego wieczoru. Domszia

* Od godz. 15-tej do 19-tej (Od 9-tej do 13-tej czasu nowojorskiego) Patrz :
http://forum.serara.org/index.php?topic=11178.msg70238#msg70238

Andre_P

• Sr. Member
    • View Profile
    • Email
« Reply #274 on: September 22, 2018, 08:44:36 AM »
Ta sama wiadomość po angielsku i po rosyjsku : 
http://forum.serara.org/index.php?topic=10824.msg70488#msg70488
Przekazał : Prozonov . pełny członek
Kategoria / Temat : PRZEJŚCIE URANTII DO STANU PLANETY GEOLOGICZNIE STABILNEJ / Pre'Mtor o strachu i w odpowiedzi na temat nadchodzących przejść
« Odpowiedź nr 4, 20 września 2018, godz. 11:09:29 »

Temat : Pre'Mtor o strachu i w odpowiedzi na temat nadchodzących przejść
Nauczyciel : Margul
Rosja, Samara
19 września, godz. 22 czasu miejscowego

Drogi przyjacielu. Dobrze, że odpowiedziałeś na moją prośbę o odebranie tej krótkiej wiadomości. Chodzi o to, że moim zadaniem jest opowiedzieć wam o zbliżających się dniach ciemności, abyście wiedzieli, jak się zachować w tych skomplikowanych okolicznościach.

Przede wszystkim trzeba tłumić w sobie i innych strach i rozpacz oraz brak zrozumienia tego, co się dzieje. Rotacja osi planety przejdzie niezauważona, ale odwrócenie biegunów doprowadzi do zatrzymania obrotu ziemi i pojawienia się w różnych miejscach zmierzchu, nocy i dnia. Według naszych przewidywań będzie to trwało około miesiąca. Potem wszystko wróci do normy. Ruch płyt geologicznych już się rozpoczął, na razie niezauważalnie. W dniach postoju będzie to bardziej dostrzegalne i w niektórych miejscach doprowadzi do katastrof. Trudno teraz powiedzieć, co i jak się wydarzy, ale geografia planety bardzo się zmieni, stąd utrata populacji. Trzeba odważnie przjąć te wydarzenia i nie wpadać w panikę i szaleństwo. Przetrwają wytrwali, mądrzy i z zimną krwią i oczywiście ci, którzy kochają ludzi, którzy są gotowi na poświęcenia dla innych. Życzę wam powodzenia.
Domszia

Andre_P

• Sr. Member
    • View Profile
    • Email
« Reply #275 on: September 23, 2018, 08:01:42 AM »
http://forum.serara.org/index.php?topic=11248.msg70514#msg70514
Kategoria / Temat : Przekazy dźwiękowe / Przekaz dźwiękowy / Wolność myśli
« 20 września 2018, godz. 12:41:21 »

Mówca : Lemuel
Temat : Wolność myśli
Data/Godzina : 21 września 2018 r. , 18:40 czasu miejscowego, 16:40 UTC

Link do nagrania dźwiękowego :
https://app.box.com/s/5z5bbehbp8otrpymj85woia5osymtjus

Transkrypcja
Napisał : Clency, członek-bohater
« Odpowiedż nr 1, 21 września 2018, godz. 22:21:39 »

Zapis przekazu dźwiękowego Lemuela

Wolność myśli

Lemuel : Dobry wieczór. Nasz temat tego wieczoru nosi tytuł "Wolność myśli". Wolność myśli jest czymś, czego nikt nie może wam odebrać. W istocie jest to jedyna prawdziwa wolność, którą cieszycie się wszyscy. Pomyślcie o tym przez chwilę, możecie swobodnie myśleć, cokolwiek chcecie i nikt nie może was powstrzymać przed myśleniem i nikt nie może odebrać wam tej wolności. Jest to w rzeczywistości jedyna prawdziwa wolność, którą wszyscy się cieszycie.

Cóż, to cudowna rzecz. Jestem pewien, że wszyscy to doceniacie, ale może to być również miecz obosieczny. Przez lata słyszałem wiele rozmów z różnymi ludźmi o jakimś aspekcie religji. Pierwszą rzecz, którą się mówi, to : "nie wierzę w to" lub to samo innymi słowami, a ja zawsze delikatnie odpowiadam - "Cóż, oczywiście możesz swobodnie wierzyć w to, w co chcesz, ale to, co myślisz lub w co wierzysz, niekoniecznie jest prawdą. Czyż tak nie jest ? " Zadaję im to pytanie.

Dalej mówię : "To naprawdę nie ma znaczenia, w co wierzysz lub co myślisz, ponieważ to, co jest ... jest i prawda stoi sama, bez względu na to, co możesz myśleć o czymkolwiek. Na początku jest to bardzo trudne do zaakceptowania przez ludzi, nawet jako koncepcja, ponieważ zazwyczaj wolą pozostać w swojej wygodnej strefie i w swojej rzeczywistości, którą sami sobie stworzyli. Sposób, w jaki myślą, to sposób, w jaki działa na nich rzeczywistość. Tak jest z wszystkimi, oczywiście tak jest.

Kiedy dochodzi do dyskusji o czymkolwiek, nie koniecznie o religii lub polityce lub czymkolwiek innym, to nie ma znaczenia, ludzie są bardzo skłonni mówić : "Och, nie wierzę w to ani przez chwilę" lub "Nie sądzę", to ja staram się ich przekonać, żeby zrozumieli, że ważne jest to, w co wierzą, ponieważ prawda stoi sama, więc nie liczy się to, czy w nią wierzysz, czy nie, obojętnie o czym rozmawiamy. Powtarzam, że wolność myśli jest jedyną wolnością, którą mamy.

Wszyscy jesteśmy poddani systemowi, który niektórzy ludzie wolą nazywają "domem, który Kuba zbudował" i niewiele możemy z tym zrobić osobiście, lecz to, co myślimy jest ważne. Ważne jest, żebyśmy się bardziej troszczyli o jakości naszych myśli w ramach wolności, którą zostaliśmy obdarzeni. Możemy używać tej wolności do wybierania tego, co myślimy, do myślenia wyższymi myślami.

Wszyscy wiecie z własnego doświadczenia, tak częstego, codziennego, budzicie się rano i prawie natychmiast zaczyna się ten sam proces i te same myśli zaczynają się od nowa. To samo co dzień, jak igła, która utknęła w rowku płyty gramofonowej nagranej przed laty. To porównanie dla tych z was, którzy są wystarczająco starzy, żeby sobie przypomnieć dawną maszynę, którą się nakręcało korbką, a następnie kładło się igłę na płytę, a igła czasem utkykała i powtarzała nagranie jednego rowka wielokrotnie, dopóki się nie podniosło głowicy i nie przesunęło igły do następnego rowka.

Z naszymi codziennymi myślami jest podobnie i to jest bardzo trudne do zmiany. Tylko wtedy, gdy troszczymy się o to codziennie, udaje nam się pomyśleć sobie "znowu to samo". To nie jest nieuniknione, masz możliwość zmiany swoich myśli, musisz tylko sobie przypomnieć, że masz tę wolność i nie musisz utykać w tym rowku myśli, możesz go zmienić w dowolnym momencie .

Wszyscy z was znaleźli się na tym forum dzięki waszym Dostrajaczom Myśli. Wiecie, że to jest prawda. Tylu rzeczy można się tu nauczyć. Ci z was, którzy studiowali Księgę Urantii i czytali tu setki za setkami wiadomości i przekazów, to dzięki temu, mamy nadzieję, że wasze doświadczenia tutaj na forum pozwoliły wam zmienić wasze myśli, abyście przestali utykać w jednym rowku myśli.

Jestem pewien, że zdajecie sobie z tego sprawę i możecie to zaakceptować, że jesteście teraz kim innym niż wy, zanim przybyliście na forum, po prostu dlatego, że nauczyliście się różnych rzeczy, czytaliście różne rzeczy, doświadczaliście różnych rzeczy, więc teraz jesteście inni, ponieważ teraz myślicie inaczej. Tak więc, w rzeczywistości przestaliście tkwić w jakimś rowku i to jest wspaniałe i niech tak pozostanie.

Wasza wolność myślenia jest po to, żebyście się nią cieszyli, zamiast być niewolnikami swoich myśli. To jest wielka różnica i musicie to zrozumieć i widzieć to. Albo jesteście niewolnikami waszych myśli, albo cieszcie się wolnością, którą macie w swoich myślach. Wszyscy znamy straszną udrękę ludzi uzależnionych od najrozmaitrzych rzeczy, czy to narkotyków lub alkoholu, czy seksu, czy czegokolwiek innego. Oni są niewolnikami swoich myśli.

Najtrudniej jest im zmienić się bez pomocy i wszyscy wiecie, że to jest do osiągnięcia, ale najważniejsze jest to, że tak łatwo jest zostać niewolnikiem własnych myśli i utknąć w rzeczywistości, którą codziennie sobie stwarzacie. Tak więc, drodzy bracia i siostry, nie bądźcie niewolnikami waszych myśli, cieszcie się wolnością waszych myśli, którą otrzymaliście, ponieważ powtarzam, że jest to niewątpliwie jedyna prawdziwa wolność, z której wszyscy możecie się cieszyć, więc korzystajcie z niej i nie pozwólcie na to, żebyście się stali niewolnikami waszych myśli.

Dziękuję wam wszystkim za wysłuchanie i życzę wszystkim bardzo dobrego wieczoru. Tu Lemuel, na razie żegnam. Domszia

Andre_P

• Sr. Member
    • View Profile
    • Email
« Reply #276 on: September 24, 2018, 07:33:52 AM »
http://forum.serara.org/index.php?topic=11258.msg70562#msg70562
Podał na forum : Clency, członek-bohater
Kategoria / Temat : Miejsce na nowe przekazy / Obwody mózgu
« 23 września 2018 r., godz. 10:53:52 »

Przekazał : Dostrajacz Myśli
Odebrał : Clency
Temat : Obwody mózgu
Miejsce : Paryż, Francja

Dostrajacz Myśli : Teraz, gdy nowa siatka dobrze działa, a stara została usunięta i wymieniona, mówicie sobie, że każdy powinien móc się porozumiewać tak, jak podnosząc słuchawkę telefonu i nawiązując połączenie z bliskim przyjacielem, żeby porozmawiać, ale niech was to nie myli, to nie jest takie łatwe, jak się wydaje.

Zadanie zostało wykonane po niebiańskiej stronie równania. To nie było tak, jakby wypić filiżankę herbaty dla inżynierów, którzy musieli rozwikłać to paskudztwo zostawione przez Calisgastię, ale ich praca została zakończona prawdziwym cudem. Powiedzielibyście, no i co dalej ?  Ludzki mózg to najbardziej wyrafinowaną technika znana kiedykolwiek, a zarazem najbardziej delikatna z powodu swojej fizycznej lub materialnej natury.

Jego prawidłowe funkcjonowanie zależy głównie od trzech narządów : oczu, uszu i ust, więc kiedy karmicie swój mózg, musicie uważać, żeby nie uszkodzić jego obwodów tym, co widzicie, co słyszycie i co mówicie. Istnieją energie tak potężne, że nie będziecie w stanie się z nimi połączyć, jeśli obwody waszego mózgu są uszkodzone, a on jest wciąż jeszcze na etapie oczyszczania umysłu.

Uszkodzoną siatkę w niewidzialnej dziedzinie można było naprawić i tak się stało, ale jeśli chodzi o obwody mózgu, to jesteście jedynymi, którzy macie wpływ na ich działanie, oczywiście z pomocą naszych Niebiańskich przyjaciół, dbając o to, co widzicie, słyszycie i mówicie. Domszia

Andre_P

• Sr. Member
    • View Profile
    • Email
« Reply #277 on: September 24, 2018, 09:00:50 AM »
Ta sama wiadomość po angielsku (częściowo) i po rosyjsku :
http://forum.serara.org/index.php?topic=11252.msg70538#msg70538
Podał na forum : Prozonov, pełny członek
Kategoria / Temat : Miejsce na nowe przekazy / Przygotowania i sesja przekazywania, ….utrzymajcie rozpęd !
« Odpowiedź nr 2, 22 września 2018 r., godz. 13:15:55 »

Godz 20.57.
Dostałem sygnał od Dostrajacza, żeby kontynuować odbieranie wiadomości.

Tak, to ja. Pisz. Wszystko to, co Margul panu powiedział, to nie jest zwyczajnie prawda, lecz instrukcje do działania.

(przerwa)

Jezus powiedział, że jeśli chcesz zacząć otrzymywać boskie przesłania, jest to całkiem proste. Trzeba chcieć i odrzucić wszelkie wątpliwości. Sięgnij głębiej i słuchaj siebie i zapisuj wszystko, na papierze, na dyktafonie, na komputerze, na czym lepiej. Takie wiadomości łatwiej poprawiać i publikować na stronie internetowej. Nie bój się popełnić błędu. Kłamstwa i zniekształcenia zostaną usunięte przez naszych cenzorów.

Andre_P

• Sr. Member
    • View Profile
    • Email
« Reply #278 on: September 24, 2018, 10:46:13 AM »
Ta sama wiadomość po angielsku i po rosyjsku :
http://forum.serara.org/index.php?topic=11244.msg70510#msg70510
Podał na forum : Prozonov . pełny członek
Kategoria / Temat : Miejsce na nowe przekazy / Jeden bez imienia ani numeru – Orkiestra życia
« Odpowiedź nr 2, 22 września 2018 r., godz. 13:15:55 »

Rosja, Samara, 19.10 czasu miejscowego
Nauczyciel : Nebadonia.

Tu twoja matka Nebadonia

"Dziękuję Ci droga mamo."

Wołanie Dostrajaczy to niesienie prawdy o Bogu śmiertelnikom. Kto może odpowiedzieć na ich wezwanie - żyć będzie wiecznie. Dostrajacze są waszą szczęśliwą przyszłością. Nie możecie sobie nawet wyobrazić, jakie doświadczenia są przed wami, przechodząc przez wiele światów morontialnych w przyszłym życiu morontialnym. Ale jesteście zaślubieni z Bogiem, z jego cząstką, więc wasze wysiłki i wysiłki Dostrajaczy nie poszły na marne. Wy się z nimi zespalacie, a oni zyskują osobowość. Obaj jesteście zainteresowani kontynuowaniem wspólnej praktyki poznania. Ty i on jesteście jedną całością. Dbajcie o ten związek, nie zdradzajcie się nawzajem. Boskie cząstki nigdy nie były zamieszane w odstępstwo, bo są cząstkami Boga, więc są samym Bogiem, jak napisano w Księdze Urantii. Są nieomylni. Słuchajcie ich, postępujcie zgodnie z ich radami i zaleceniami. To jest przesłanie dla tych, którzy dopiero zaczynają obcowanie z wewnętrznym Dostrajaczem, którzy jeszcze wątpią w ich istnienie. Nie należy wątpić. Bóg daje każdemu ten cud zmartwychwstania w światach-mieszkaniach, bo wszyscy, którzy się urodzili, muszą przejść przez bramy śmierci.
Chcę jeszcze powiedzieć, żebyście bardziej aktywnie zaglądali do Księgi Urantii. Są w niej odpowiedzi na wszystkie wasze pytania. Trzeba tylko chcieć znaleźć na nie odpowiedź.

Wasza obecna sytuacja jest bardzo skomplikowana. Wam praktycznie nikt nie wierzy i uważają was, łagodnie mówiąc, za nienormalnych. Ta sytuacja wkrótce się zmieni. Bądźcie gotowi w dniach boleści odpowiadać na wiele pytań, wyjaśniać ludziom, co się dzieje.

- Dziękuję Ci mamo za nauki ...
Domszia.

Andre_P

• Sr. Member
    • View Profile
    • Email
« Reply #279 on: September 25, 2018, 06:16:45 AM »
http://forum.serara.org/index.php?topic=11252.msg70604#msg70604
Podał na forum : Prozonov . pełny członek
Kategoria / Temat : Miejsce na nowe przekazy / Przygotowania i sesja przekazywania, ….utrzymajcie rozpęd !
« Odpowiedź nr 3, 24 września 2018 r., godz. 06:48:10 »

24 września 2018 r.
Rosja, Samara, 14:30 czasu miejscowego

- Czuję, że przyszedł do mnie rajski nauczyciel Margul.

Tak, to ja. Pisz.
Musicie wiedzieć, że Dostrajacze mogą na jakiś czas opuścić śmiertelnego człowieka i pozostawić duszę pod opieką aniołów. Aniołowie są stale przy was i opiekują się śmiertelnikiem w ramach swoich kompetencji. Nie powinniście ignorować ich obecności i wrazie potrzeby zwracać się do nich z prośbą o radę lub pomoc. Oni nie mogą się mieszać w fizyczne procesy życia człowieka, ale w skrajnych przypadkach mogą zapobiec problemom, jeśli otrzymają takie wskazanie. Wiedzcie, że anioły, które was otaczają, są najbardziej niezawodnymi waszymi pomocnikami. Są mistrzami w sprawach manipulowania waszymi "przypadkowymi" spotkaniami, bo nic przypadkowego nie dzieje się na ziemi. Wszystko znajduje się pod czujną kontrolą Ojca wszechświata.

Niektórzy uwarzają, że są panami własnego losu, że ich wola jest ponad wszystko. Są w błędzie. Samowola często prowadzi człowieka do tragicznego końca. I jeśli w swoim życiu nie udało mu się narobić grzechów śmiertelnych, nie doszedł do odrzucenia Boga, to wciąż ma jeszcze szansę kontynuowania życia w światach-mieszkaniach. Człowiek jest panem własnego losu tylko wtedy, gdy podporządkował swoją wolę woli Boga ! Jest moją wolą, żeby twoja wola się spełniła, to jest hymn wolnej osoby. Samowola jest drogą śmierci, spełnianie woli Bożej jest drogą do nieśmiertelności.

To szystko na razie.

- Dziękuję Ci mądry rajski nauczycielu, że mi zaufałeś."

Domszia.
« Last Edit: September 25, 2018, 06:21:00 AM by Andre_P »

Andre_P

• Sr. Member
    • View Profile
    • Email
« Reply #280 on: September 25, 2018, 07:33:41 AM »
http://forum.serara.org/index.php?topic=11270.msg70608#msg70608
Podała na forum : SophiaVeronica. młodszy członek
Kategoria / Temat : Miejsce na nowe przekazy / Miłość
« 24 września 2018 r., godz. 08:22:16 »

Nauczyciel : Matka Duch
Przedmiot : Miłość
Odebrała : SophiaVeronica
Data: 24/09/18

Moja miłość do was jest jak miłość matki, ale powiększona wiele razy. Trudno wyjaśnić, jaki rodzaj miłości mamy do was, do wszystkich naszych dzieci. Jest to miłość boska i nie możecie porównać tej miłości do miłości znanej na waszym świecie - Urantii, gdzie miłość istnieje w pewnej formie, ale nie jest w żaden sposób porównywalna z miłością boską, co łatwo zrozumiecie.

Nasza miłość zawiera znacznie więcej niż przyciąganie, albo troska lub bycie blisko jedno przy drgim. Nasza miłość jest tak doskonała i tak wspaniała, zajmuje wszystkie obszary i jest wieczna i zawsze taka sama. Możemy wysyłać naszą miłość do całego naszego stworzenia i jest to to, co robimy stale. Do wszystkiego, co żyje i istnieje. Wszystko to zostało stworzone przez waszego Ojca Michała i Mnie i ten ogromny wszechświat możemy podtrzymywać tylko przez naszą szczerą, wieczną, boską miłość.
Nauczcie się patrzeć na miłość z innej perspektywy. Widźcie ją jako otaczającą wszystko i wszystkich, od najmniejszego atomu do największych tworów gwiazd i słońc oraz wszystkiego, co się z tym wiąże we wszechświecie.

Kiedy wysyłamy wam naszą miłość, to wysyłamy wam wszystko, czym jesteśmy. Wysyłamy wam nasze istnienie i świętość Ojca. To naprawdę coś, czego nie jesteście w stanie pojąć. Musimy mówić do was prostymi słowami i tak jest dobrze, ale kiedy się rozwijacie, to dorośniecie do lepszego zrozumienia, co oznacza miłość i co może ona osiągnąć. Miłość jest największym darem danym przez Boga, Pierwsze Źródło i Centrum. Nie mógłby dać czego innego, bo BÓG JEST MIŁOŚCIĄ.
Bądź w naszej miłości, moje dziecko. Matka Duch

Andre_P

• Sr. Member
    • View Profile
    • Email
« Reply #281 on: September 25, 2018, 10:19:09 AM »
http://forum.serara.org/index.php?topic=11268.msg70602#msg70602
Podał na forum : David. młodszy członek
Kategoria / Temat : Miejsce na nowe przekazy / Uwielbienie
« 24 września 2018 r., godz. 05:36:30 »

Nauczyciel : Ophelius
Przedmiot : Uwielbienie
Przekazujący : David
Miejsce : Kyambogo, Kampala, Uganda
Data/Godzina : Pon. 24/09/18 godz. 09:15

Cześć członkom forum. Przedstawiłem się kilka miesięcy temu i bywałem na forum, ale nie miałem odwagi, żeby chociaż odpowiadać, ale kilka tygodni temu, jak mi się wydaje, przebiłem się przez to, kiedy przeczytałem, że nie muszę czekać na słyszalny głos, ale po kilku minutach ciszy mam zacząć pisać i kiedy to zrobiłem, dostałem wiadomość od mojego Umiłowanego zamieszkującego we mnie. Była ona krótka, ale byłem z tego bardzo szczęśliwy i od tamtej pory praktykuję i otrzymuję wiadomości osobiste, a teraz czuję, że mogę zacząć publikować niektóre wiadomości, które otrzymuję jako część mojej praktyki, bo zauważyłem, że ludzie zachęcają i nie zwracają uwagi na to, że popełniam błędy. Po ostatniej transmisji muszę stwierdzić, że wiadomości przychodzą łatwiej niż dawniej, bo nie muszę czekać dziesięciu minut, zanim ktoś się pojawi i potem one płyną łatwo. Dlatego zachęcam każdego czekającego na słyszalny głos, żeby zaczął pisać, kiedy tylko poczuje, że już jest dość ciszy.
Teraz, rano przechodzę do wiadomości,

Nauczyciel Ophelius :
Tu Ophelius. Rozmawiam z tobą tego ranka. Jaki dziś wspaniały, cudowny dzień, kiedy wszyscy kłaniają się i wielbią naszego Niebiańskiego Ojca w Raju, bo kimkolwiek On jest, jego wspaniałość jest niewiarygodna i nie do pojęcia. Wszyscy kłaniamy się i czcimy Go, bowiem jest Bogiem potężnym i nie ma nikogo takiego jak On, bo On wszystko podtrzymuje i zapewnia, żeby wszystko było zsynchronizowane, żeby nawet to, co wydaje się niezsynchronizowane, działało dla dobra wszystkiego, co jest zsynchronizowane.
Jestem Ophelius i przychodzę, aby was przestrzec i podnieść was na duchu i zachęcić do duchowej czci naszego Ojca, ponieważ są korzyści z uwielbienia, korzyści, których nie możecie łatwo doświadczyć w inny sposób;
Czym jest uwielbienie ? Jest uznawaniem w każdym szczególe życia wyższości wielkiego źródła i centrum wszystkich rzeczy. Zachęcam was zatem, abyście codziennie żyli w atmosferze czci naszego Ojca wszechświata i Ojca stwórcy, albowiem zasługuje On na to i służy rozwojowi i sile waszych dusz, ponieważ kiedy uznajecie Ojca za źródło i postrzegacie go jako centrum wszystkiego, co dobre w waszm życiu, to podchodzicie o krok bliżej i robici krok dalej w waszym zestrojeniu się z Nim.
Tak więc, moi przyjaciele i bracia, żyjmy na sposób uwielbiania naszego Niebiańskiego Ojca, a wszystko będzie dobrze z wami wszystkimi. Pokój wam. Nauczyciel Ofelius.

David : Dziękuję Ci nauczycielu Opheliusie za twoje wezwanie i jestem bardzo wdzięczny za odbieranie Cię tego ranka. Koniec

« Last Edit: September 25, 2018, 10:20:40 AM by Andre_P »

Andre_P

• Sr. Member
    • View Profile
    • Email
« Reply #282 on: September 26, 2018, 12:47:20 PM »
http://forum.serara.org/index.php?topic=11284.msg70656#msg70656
Przekazał : Ron Besser, administrator, członek-bohater
Kategoria / Temat : Odzyskiwanie Urantii / Ponaglenie
« 25 września 2018, godz. 12:00:52 »

Mówi Michał :
Ponaglenie
Jork, południe czasu lokalnego
25 września 2018 r

Udostępniam wam wszystkim tę krótką wiadomość, żeby być pewnym, że zrozumieliście, że do tego czasu w przyszłym tygodniu Jezus będzie na Urantii i następnie będzie planował z wami wszystkimi, co robić dalej. Bierzcie to jak leci. Pozostawcie wszystko na boku i dajcie Jezusowi i mnie pełne pierwszeństwo, na jakie zasługujemy w tych okolicznościach.

Również siłą załatwiamy problemy z tą osobą przekazującą, który ma bardzo nieprzyjemne rzeczy do powiedzenia, bo dał dziś rano kufel krwi do laboratorium, żeby jego lekarz się dowiedział, co to za choroba. Doktor nigdy do tego nie dojdzie na podstawie wyników z laboratorium. Teraz jeszcze : Zapewniam was, że ostatnim razem, gdy przedstawiliśmy oświadczenie dotyczące Jezusa, przypomnijcie sobie, że powiedziałem wam wszystkim, abyście nie przyjmowali tego zbyt poważnie, kiedy Ron się pojawił i nic nie powiedział nikomu z tego zespołu wsparcia. Ron dostawał przez tydzień leczenie i czuje się z nim dobrze, ale to jest dziwne być uważanym za obcego, tak jak on jest dla mnie jako Michała Nebadońskiego, kiedy Jezus jest mi dobrze znany. Teraz jeszcze :

Wszyscy jesteście poddani niezwykłej ciszy. Nowi przekazujący dostaną swoją praktykę przekazywania, ale to wszystko, co mamy na razie. W przyszłym tygodniu o tym czasie może nastąpić pandemonium z powodu zmian w architekturze lądów na Urantii i tak dalej, a zatoka Meksykańska nie będzie, powtórzam: NIE będzie dotknięta. Jednak to będzie dosyć prędko i przypominam wszystkim, że dno tej zatoki jest gotowe zapaść się głęboko do wnętrza Ziemi. W każdym razie musimy się nauczyć, jak sobie radzić z klęskami i być pewnym, że macie wystarczająco dużo benzyny i sprzętu, aby móc jej używać przez kilka miesięcy, bo nadchodzi czas, że wszystkie paliwa będą tak drogie, że nikt nie będzie mógł sobie pozwolić jeździć samochodem do pracy. Teraz zamykam to oświadczenie następującą radą dla was wszystkich :

Wiedzcie, że odliczamy czas do chwili, kiedy będziemy widzialni, zarówno Jezus, jak i Melchizedekowie zaangażowani w to wszystko. Wszyscy zobaczycie Melchizedeków blisko was, jako że jesteście teraz pod ich przewodnictwem. Melchizedek Machiventa prowadzi przydział stanowisk dla was wszystkich, włączając tych, o których mówiliśmy, że będą w Jorku, zajmuje się też tym, co trzeba tam zrobić, aby stworzyć centrum operacyjne zajmujące się naszymi problemami. Jork jest i pozostanie centrum, dopóki nie rozwiniemy się na zewnątrz i do tego czasu będziemy pracować wyłącznie z Ronem nad przywróceniem miejsc do pracy, dopóki nasze nowe biura nie będą w pełni umeblowane i gotowe do działania.

Wreszcie, oczyśćcie pokłady na pierwszy tydzień października, a co ma się nie udać niech się nie uda. Potrzebujemy zmiany miejsca dla niektórych z was i wtedy otrzymacie rozkazy wymarszu. Życzę wszystkim miłego dnia i będę mówił później o niektórych z tych rzeczy w szczegółach, może znów dzisiaj, a na pewno najpóźniej jutro. Dziękuję wam wszystkim ! Michał.

KONIEC

Andre_P

• Sr. Member
    • View Profile
    • Email
« Reply #283 on: September 27, 2018, 10:38:55 AM »
http://forum.serara.org/index.php?topic=11290.msg70686#msg70686
Podał na forum : Clency, członek-bohater
Kategoria / Temat : Miejsce na nowe przekazy / Bolesny poród
« 26 września 2018 r., godz. 11:49:15 »

Przekazał : Dostrajacz Myśli
Odebrał : Clency
Przedmiot : Bolesny poród
Miejsce : Paryż, Francja

Dostrajacz Myśli : W tej części świata, w której się znajdujesz, pogoda jest nienormalnie ciepła o tej porze roku, słońce świeci jasno, a wasi meteorolodzy nie wiedzą, że ziemia zaczęła "rodzić", jak matka, która wydaje dziecko na świat. Będzie to bolesne, ale to musi nastąpić i nie da się tego zatrzymać. To będzie wielka ulga dla matki, gdy wszystko się skończy i będzie trzymała na swoim łonie nowo narodzone dziecko, ale teraz priorytetem jest, jak przez to przejść bez wielkich szkód.

Tutaj potrzebna jest wasza pomoc, was wszystkich. W odpowiednim czasie otrzymacie niezbędne narzędzia i instrukcje, jak wykonać przydzieloną wam pracę. Praca powinna być dobrze zaaranżowana, żeby nie było poślizgu po napotkanych kamieniach. Potem będzie "niemowlę", którym trzeba się zająć i musicie być dobrze poinformowani, żeby wykonać pracę do końca. Asystujący przy porodzie dziecka są na ogół doświadczeni. Tu chodzi o życie, więc nie można dopuścić błędu.

Matka Ziemia jest już w "ciąży" zbyt długo. Nadszedł czas na poród, bez względu na to, jak bolesny może on być. Ona będzie promienna i radosna, gdy wszystko się już stanie i będzie mogła iść dalej do swjego przeznaczenia ze wszystkimi Jej dziećmi – do Światła i Życia. Domszia

Dziękuję Ci mój Umiłowany za to, że zachęciłeś mnie do odebrania tego przesłania, które unaoczniło poprzez właściwą analogię pracę, którą należy wykonać.

Andre_P

• Sr. Member
    • View Profile
    • Email
« Reply #284 on: September 28, 2018, 07:10:46 AM »
http://forum.serara.org/index.php?topic=11252.msg70664#msg70664
Podał na forum : Prozonov. pełny członek
« Odpowiedź nr 5, 25 września 2018 r., godz. 14:14:54 »

25 września 2018 r.
Rosja, Samara, 22:00 czasu miejscowego
Nauczyciel : Margul

Twoim, waszym przeznaczeniem na tej planecie i w tym czasie jest przekazanie celów przyszłej misji setkom, a może i tysiącom ludzi. Słuchajcie uważnie tego o czym wam mówimy i starajcie się poprawnie przekazać nasze słowa. W niedalekiej przyszłości nastąpią ważne zmiany w geografii ziemi, o których wielokrotnie wam mówiliśmy. Mam nadzieję, że przygotowaliście się do nich zarówno fizycznie, jak i moralnie, czego nie można powiedzieć o waszych bliskich i znajomych.

Bądźcie czujni, słuchajcie uważnie waszego Dostrajacza Myśli, bądźcie z nim zawsze w kontakcie, módlcie się. Módlcie się w każdej wolnej chwili, żeby ogień waszej duszy nie zaginął w ciemnościach negatywnej energii, która wyleje się na powierzchnię w te ciężkie dni.

Jezus powiedział, że zdecyduje, jak was wykorzystać w przyszłości, jakie zadania postawić przed wami. Nie wątpimy, że sobie z nimi poradzicie. I wy sami nie miejcie wąpliwości, ponieważ nie ma odwrotu. Jeśli zostaliście wybrani, to tak zadecydował nasz Ojciec Niebieski, więc sprawdził wasze zdolności i zaakceptował wasze pragnienie spełniania Jego woli.

- Dziękuję Ci Rajski nauczycielu.

Domtija.