Author Topic: Wiadomoci po polsku (Posts in Polish)  (Read 38953 times)

0 Members and 12 Guests are viewing this topic.

Andre_P

• Sr. Member
    • View Profile
    • Email
Re: Wiadomoci po polsku (Posts in Polish)
« Reply #30 on: March 25, 2016, 01:34:02 PM »
Ta sama wiadomość po angielsku :
http://forum.serara.org/index.php?topic=2740.msg31256#msg31256
Odebrał : LarryG : członek - bohater
Kategoria / Temat : Miejsce na nowe przekazy / Sesje praktyki Larry(ego)G
« Odpowiedź nr 52, dzisiaj, 25 marca 2016, 08:24:39 czasu nowojorskiego »

Temat :Słowa pociechy
Nauczyciel : Matka Nebadonia
Miejsce : Winter Park, Floryda
Czas : 25 marca 2016, 08:22 czasu wschodniego
Przekazał : Larry Gossett

To Matka Nebadonia, przynoszę wam moją miłość, mój pokój i potwierdzenie, że dzisiaj rzeczywiście będzie trudny dzień dla wszystkich, aby stać mocno na ziemi, aby utrzymać emocje w jakimś stopniu równowagi i pod kontrolą, bo wiem, że w każdym z was poziom podniecenia i emocji jest wysoki, Wszyscy wiecie o planowanych pojawieniach i ogłoszeniach, ale proszę was, drogie dzieci, pamiętajcie przede wszystkim oddychać w miłości Ducha, uspokoić się i wiedzieć, że jesteśmy z wami dzisiaj i każdego dnia w trakcie przygotowań do tego wielkiego dnia, kiedy oczekiwania są wysokie ... .. oddychajcie i módlcie się i bądźcie w naszej miłości. Wszystko jest gotowe i Jezus jest gotowy razem z Pawłem, Piotrem i Matutią, a my razem z wami czekamy na zielone światło, żeby ustanowić Królestwo Ojca na tym świecie.

Módlcie się z całego serca i duszy za tych, którzy przychodzą przynosząc te wydarzenia na grunt Urantii i do ludzi z tego świata. Niech wasze serca będą wypełnione zadowoleniem, radością, wiarą, zaufaniem i miłością. Wszystko dobrze zrobiliście, a teraz ma się rozpocząć prawdziwa praca. Bądźcie gotowi do podjęcia tego wszystkiego. Bądźcie z wielką dumą świadkami tych wydarzeń i pozwólcie rzeczom rozwijać się, jak zechcą. Nasza miłość, pokój i radość obejmuje uściskiem was wszystkich, mój najdroższe dzieci. Tu Nebadonia, niech wasze serca będą zadowolone, radujcie się i bądźcie napełnieni miłością Ducha. Domszia, Domszia, dobrego i wielkiego dnia.

Andre_P

• Sr. Member
    • View Profile
    • Email
« Reply #31 on: March 27, 2016, 11:36:38 AM »
http://forum.serara.org/index.php?topic=2902.msg31382#msg31382
Odebrał : René A Duran, młodszy członek
Kategoria / Temat : NOWINY I AKTUALIZACJE MISJI MAGISTERSKIEJ / POJAWIENIE SIĘ ZOSTAŁO ANULOWANE
« 26 marca 2016, 16:03:24 czasu nowojorskiego »

Oto krótka aktualizacja podane przez Chrystusa Michała ostatniej nocy.
272) Rezygnacja z pojawienia się.

Autor : Chrystus Michał
Data: 26 marca 2016
Godzina: 1:59
Źródło : Chrystus Michał
Temat : Pojawienie się zostało anulowane
Przekazujący : René Duran
Groupa : 11:21 Phoenix AZ
Miejsce : Phoenix, Arizona

"POJAWIENIE SIĘ ZOSTAŁO ODWOŁANE"

Kto mówi?

Jestem Chrystus Michał !!
  • Pokój niech będzie z Tobą, Panie!!
  • Pokój niech będzie z Tobą, mój synu!!
Drogi Ojcze, proszę, jeśli zechcesz, o wyjaśnienie dla czytelników, czy jest jakiś powód, dla którego został to odwołane !!!
  • W rzeczy samej!!! Jest wiele powodów, że w ostatniej godzinie lub w ostatniej chwili nie mogli sobie pozwolić.
Problem komunikacji. To jeden z największych.

A inne, Panie?
  • Inny szczegół .....
  • Problemy logistyczne …
  • Na przykład,.....
  • Uczestnicy !!!! .... w uroczystości Rona nie byli w 100% gotowi.
Cenię Panie dobroć twoich wyjaśnień, ale opublikuję to dla spokoju dusz.
  • To brzmi dobrze dla mnie.
"Dokładnie tak jak mówiliśmy, z dokładnością do przecinka.

U twoich stóp Boski Mistrzu.

Koniec transmisji

Tak, jak zostało odebrane i przekazane przez piszącego.

niant2

• Guest
« Reply #32 on: March 27, 2016, 02:18:13 PM »
 :)Great work my friend, you're a machine  :Dunstoppable !!! 
very good work Andre_P

Andre_P

• Sr. Member
    • View Profile
    • Email
« Reply #33 on: April 02, 2016, 10:43:40 AM »
Excuse me niant2 for so late reply and thanks for your friendly remark.
I would like to belive you, but there is also oter things to do, also on this forum.

André

Andre_P

• Sr. Member
    • View Profile
    • Email
« Reply #34 on: April 02, 2016, 10:50:34 AM »
http://forum.serara.org/index.php?topic=2914.msg31992#msg31992
Autor / przekazujący : Ron Besser, administrator, członek - bohater
Kategoria / Temat : Rebelia Lucyfera i jej konsekwencje / Jak rozumieć zło
« Odpowiedź nr 47, dzisiaj, 2 kwietnia 2016, 00:16:33 czasu nowojorskiego »

Pozwólcie, że sformułuję krócej to co irracjonalnie nazywamy złymi genami.
Geny same w sobie nigdy nie są złe. Nasza dyskusja na temat zła bierze się stąd, że Kaligastia znalazł sposób wpływania na proces reprodukcyjny tak, że pewne cechy stały się dominujące. Geny, których to dotyczy, nie są złe, ale blokują one pragnienie rozwoju duchowego ludzi do tego stopnia, że przestają oni dążyć do poznania Boga i uczyć się, jak się zachowywać, żeby sobie ułatwić rozwój duchowy. Kaligastii szczególnie podobał się pomysł wykorzystania badań genetycznych Wana dotyczących sposobu działania ludzkiego genomu dla wyodrębnienia cech, które ułatwiają rządzenie ludźmi. Nosiciele Życia dopiero teraz wiedzą, jak zapobiegać manipulacjom genetycznym, ale dla Homo Sapiens jest już za późno. Może Homo Spiritus będzie mógł z tego skorzystać, ale to nie zostało jeszcze sprawdzone.

To może ci pomóc w twoim procesie myślenia MidiChlorianie, aby uniknąć zanieczyszczenia tego, co nauka mówi o cechach genetycznych. Wiem, że oni robią postępy, ale nie rozumieją, że obecna warstwa genów u większości ludzi wciąż wykorzystuje cechy początkowych naczelnych : Andona i Fonty jako podstawy ewolucji. Ewolucja człowieka trwa prawie milion lat, odkąd zostaliśmy uznani za osobny gatunek na Urantii. Wciąż nosimy w sobie około 85% tego, co zostało zakwalifikowane jako ludzkie około miliona lat temu. Nauka sugeruje, że przyczyna pewnych obserwowanych trudnych zachowań rodzaju ludzkiego nie jest do końca winą genów, ale bardzo złych warunków kształcenia i innych okoliczności występujących na całym świecie, jak brak żywności lub przywództwo w państwach narodowych. Nie zgadzam się z niektórymi z twoich wypowiedzi powyżej w tym temacie i myślę, że zrozumiałbyś dlaczego, gdybym miał czas na ich rozpatrzenie, ale w tej chwili go nie mam.

Mogę ci radzić, abyś nie opierał się na obecnym naukowym sposobie myślenia, ale wiem, że to tak, jak chcieć od niedźwiedzia, żeby nie jadł dzikich malin. Szczerze wątpię, żeby twoje wykształcenie i doświadczenie mogło zmienić sposób, w jaki gałązka się zgina w twoim życiu, ale jeśli życzysz sobie dużych postępów w pracy w twojej pracowni naukowej, bądź pewien, że nauka ci nie pomoże w niektórych twoich usiłowaniach.

Rayson – "Jako Syn Magisterski wyląduję na Urantii żeby dać gościnne wykłady na uniwersytecie koło was. Proszę ich wysłuchać i mieć oczy otwarte na to, co jest zaplanowane dla Urantii i na waszą wiedzę na temat przed-cząstek i czym one są, a nie na to, co nauka mówi, że one na ogół są. Chcemy zaszokować świat nowymi technologiami. Mam zamiar pracować z Ronem więc ma on na czym się oprzeć, gdy jest on przesłuchiwany przez mówców, którzy nic nie wiedzą, ale chcą zwalczyć pogląd, że można wiedzieć więcej, niż oni wiedzą w tej dziedzinie nauki. Tu Rayson, życzę dobrego dnia. "

Ron – Znów jest tak późno. Muszę zamknąć tę sprawę, a tymczasem mówią o ważnej rewelacji w ciągu paru tygodni, o rozpoczęciu Misji Magisterskiej, już gotowaj do działania.

W imię Syna i Ducha i dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do tego wybuchu informacji. Amen

Ron

niant2

• Guest
« Reply #35 on: April 03, 2016, 12:00:51 AM »
 :o
I would like to belive you, but there is also oter things to do, also on this forum.
????

Andre_P

• Sr. Member
    • View Profile
    • Email
« Reply #36 on: April 03, 2016, 08:44:01 AM »
No (to the concern expressed in your mail) niant2, my reply was too short and not too clear.
I see my relation to the forum like you, so I am not unstoppable because my first priority on the forum is to read, so I am still short of time to translate.

André

Andre_P

• Sr. Member
    • View Profile
    • Email
« Reply #37 on: April 09, 2016, 07:16:48 AM »
http://forum.serara.org/index.php?topic=3038.msg32696#msg32696
Odebrał : GeorgeZ3, pełny członek
Kategoria / Temat : Miejsce na nowe przekazy / Przekazy George(a)Z
« 8 kwietnia 2016, 22:17:00 czasu nowojorskiego »

Nauczyciel : Jezus
Temat : Zainteresowanie Jezusa mediami
White Haven, Pensylwania
8 kwietnia 2016
Przekazał : George Zuberbuehler

Drodzy Bracia i Siostry!

Zaczynam tutaj nowy temat, który będzie zawierał tę i wszystkie przyszłe transmisje odbierane przeze mnie. Nadal uważam się za nowicjusza w tym zakresie. Dzisiejszy przekaz jest wynikiem współtworzenia Jezusa i mojego umysłu. Nie jest to idealne, ale najlepsze, co mogę teraz zrobić.

"Tu Jezus. Jestem wcielony na tym świecie od lipca 2015. Prawdopodobnie zastanawiasz się nad tym, co robiłem w ciągu tych wielu miesięcy oczekiwania na moje publiczne wystąpienie.

"Po pierwsze, zanurzyłem się w tym, co proponują dzisiejsze media. Jest to dla mnie nowe doświadczenie, które daje mi inne spojrzenie na wiele dziedzin życia przedstawianych w telewizji, radiu, internecie oraz w prasie.

"Jako śmiertelnik z XXI wieku, zapoznaję z tym, co jest wam dobrze znane tak, że mogę was lepiej zrozumieć. Jako istota boska, będę was uczyć iść drogą Boga, żebyście mogli mnie lepiej zrozumieć.

"Działając razem ty i ja i inni powinniśmy współpracując twórczo opracować i wdrożyć rozwiązania wielu problemów, które istnieją w naszym niespokojnym świecie.

"Jestem twoim przyjacielem i pomocnikiem i mam nadzieję, że ty też będziesz moim przyjacielem i pomocnikiem posuwając razem do przodu wyznaczone nam zadania w tym wielkim czasie naprawy.

"Tu Jezus. Życzę wam miłego dnia."

Koniec

G: Drogi Jezu, Czy chcesz, żebym to powiedział w twoim imieniu?

J: Zrobiłeś tu najbardziej wiarygodną pracę, George. Opublikuj to tak, jak jest.

G: Dziękuję, Jezu. Tak zrobię.

Andre_P

• Sr. Member
    • View Profile
    • Email
« Reply #38 on: April 09, 2016, 09:36:30 AM »
http://forum.serara.org/index.php?topic=3040.msg32710#msg32710
Odebrał : Kurt, starszy członek forum
Kategoria / Temat : Miejsce na nowe przekazy / Miłość Boga
« Dzisiaj, 9 kwietnia 2016, 04:29:07 czasu nowojorskiego »

Miłość Boga
Nauczyciel : Jezus
Przekazał : Kurt Schluter
9 kwietnia 2016
Lebanon, stan Maine

Czy jest tu ktoś?
Są jakieś wiadomości ?
Jezus?

"Jestem tutaj."

Gdzie jesteś?

"Wszędzie."

Nie, miałem na myśli fizycznie.

"W tej chwili nie potrzebujesz wiedzieć. Przestań się martwić o sprawy doczesne. Tak, mamy ogłosić Misję tutaj na Urantii, ale ty naprawdę potrzebujesz pracy nad twoim rozwojem duchowym. To znacznie ważniejsze niż codzienne sprawy na arenie światowej. Czy pojawi się to w telewizji dzisiaj, czy za 100 lat, nie ma znaczenia dla planów życia wiecznego, twojego i twojej rodziny na tym forum. Wiem, jak bardzo wszyscy pragniecie mnie zobaczyć, powiedzmy wcielonego. Stanie się to szybciej niż niektórzy myślą, równierz ten, który to pisze. "

Wiem, starałem się nie denerwować i nie rozczarowywać tymi wszystkimi nieudanymi próbami i testami.

"Kurt, masz rację mówiąc forum, żeby studiowali Część IV Księgi Urantii po to, żebyście zrozumieli, jak uczyłem moich apostołów o królestwie, żeby z czasem mogli to pojąć i jak raz za razem ich rozczarowywałem. Było tak dlatego, że ich śmiertelne perspektywy nie pokrywają się z moimi znacznie wyższymi duchowymi, ponadczasowymi perspektywami koniecznego zmaterializowania woli Ojca na Urantii. Jeśli czytaliście pierwsze 3 części Księgi Urantii, to zrozumiecie, jak bardzo skomplikowaną sytuację mamy tu na Urantii. Dlatego wszyscy musicie studiować i zrozumieć Księgę Urantii w całości ! Nie mogę tego podkreślić wystarczająco ! Księga Urantii jest waszym podręcznikiem życia w rzeczywistym wszechświecie. Jak możecie wiedzieć, w jaki sposób i dokąd idziecie, jeśli nie wiecie; gdzie byliście ? "

Ale powiedz, kiedy zrobisz twój powrót w telewizji ?

(Westchnienie)

"Synu, nie słuchasz. Nie przejmuj się tym teraz. Przychodzę, nie miej wątpliwości. W rzeczywistości jestem już tutaj wcielony. Podróżuję po świecie do miejsc, w których mam być. Niebawem zobaczę was wszystkich. Dlaczego wasze oczy muszą mnie widzieć i ręce dotykać, kiedy możemy rozmawiać tak, jak teraz? Czy nie czujesz mojej miłości do ciebie? "

Tak!
Przez kilka minut byłem zalany przez ciepłe mrowienie, które rozpoczęło się w rdzeniu i rozprzestrzeniło się na całe moje ciało ! Nigdy w życiu tego nie czułem. Czuję się jak dzwoniący dzwon, który właśnie się zatrzymał i wciąż wibruje! Jej!!!
Dzięki ci Jezu, mój Panie i Mistrzu. Teraz lepiej rozumiem .

"Podziel się tym z forum. Kocham ich wszystkich i chciałbym w ten sposób rozmawiać z każdym z nich. Oni tam dowiaduja się trochę z wyprzedzeniem o tym, co nadejdzie. Nie bójcie się! Wróciłem, żeby ustawić sprawy prawidłowo, jak obiecałem 2000 lat temu. Módlcie się o wolę Ojca w waszym życiu, żeby stała się waszą wolą i wszystko będzie dobrze.

Domszia moje dzieci. "

ASSALE

• Hero Member
  • Thanks for the Spirit
    • View Profile
« Reply #39 on: April 09, 2016, 08:27:07 PM »
It's awesome and fantastic, you're serving Father in putting yourself at the disposal of your brethren, grace now the shores of Paradise before the day is done.

Thank you dear Andee_P.

Assaley
Thank you for the Classroom of the Spirit.

Lynda

• Sr. Member
  • Pynotera/Pre'Msha
    • View Profile
    • Email
« Reply #40 on: April 10, 2016, 01:57:39 AM »
Hello Andre,

Just to let you know that we see what you are doing and it is awesome. You are not alone and we are here with you.

Domtia
"A funny thing happened on my way to ascension...."

Andre_P

• Sr. Member
    • View Profile
    • Email
« Reply #41 on: April 10, 2016, 09:56:07 AM »
Domtia and thank you Lynda and Assaley and also all the old and new transmitters I follow everyday on the forum with expectation to be able one day to add a message transmitted by me to my translations to Polish.

Observing the numbers of readers I think that only about thirty readers are interested in my translations and to this day nobody from Poland has written to the forum.

Kurt

• Sr. Member
    • View Profile
    • Email
« Reply #42 on: April 10, 2016, 11:15:31 AM »
Please continue as your work is important. 
Kurt

Daniel Alderfer

• Hero Member
  • I will not leave or forsake you even to the end
    • MSN Messenger - Danielalderfer@hotmail.com
    • View Profile
    • Email
« Reply #43 on: April 10, 2016, 12:05:53 PM »
Our dear hero Andre_P, may I continue to praise you with my partners above for this effort of love and I say with them THANK YOU,! For all this selfless work! 
Daniel in Las Vegas, 970 618 1214, danielalderfer@hotmail.Com, While he was still a great way off his Father saw him and had compassion.

bradcooke

• Sr. Member
    • View Profile
« Reply #44 on: April 10, 2016, 12:23:35 PM »
Dear Bro Andre_P, Don't give up...don't forget , our wave starts out like all waves,: as a small ripple, right!
The Glory of God is Intelligence...